PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : WoW Gidişatı [Server 18]

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10]

yolbertan
02-03-2010, 18:24
aypsın abi unuturmuyum :) pazartesi derse qireceqim sonra otobüs varsa akşama ordayım yoksada salı kesin pasLaşırız bi acı cayını içeyim :)

Tamam alişim bekliyorum ))

tek_başına
02-03-2010, 18:25
helaaaaaaaaallllllllllll hahahahahahahahahahahahaha :D nerdeşin vahşo vahşoı vahşo gel olum gel gel gel :D yakala yakala tut tut tut :D hahahahahah

galiba sen o familyadansın :confused: yazı karakterinden belli fazla söze gerek yok kedi ulaşamadığı ciğere mundar dermiş aynı hesap hahahahhahahaha

asz1
02-03-2010, 18:29
s18 klas sarsar sizle oynamaya gerek yok haha

theaspirin_ & Epope dediniz mi bütün server bilir bizi

bak eger benım bıldıgım s15 tekı epope ıse sen koron abının kardesı olmalısın?
ne klası lann..soyle bana hangı serverdasın senn...koyunun ısmıye beraber?

TheAspirin_
02-03-2010, 18:31

Soyledım ya theaspirin_&epope

Mehmet
02-03-2010, 18:32
arkadaşlar sanırım vahşettinin saldırısı servere reset attı çünkü tüm heaplar alt üst oldu ve inanılmaz asker kesildi

tekrar tbrk ediyorum hala top ona yansımadı sanırım bu saldırıyla yeni bir lag oluştu.

tüm wow bakıcılarını tebrik ederim

delikasırgalarda herzamanki kadar kasırga yarattılar

bu izlenim için hepinize ayrıayrı teşk..ederim

herkese iyi akşamlar.

Epope
02-03-2010, 18:35
evet tankut abi abim olur yani koron hesabı..

bizim sizinle bi işimiz yok üstad vahşettin geldi saçma salak konuştu forumumuzda burda yaptığı işi görünce azcık gülesimiz geldi..

theaspirin_ e gelince :) s10 da oynuo köyü royal flush ispiyonlıyım ben size :D Benimde köyüm royal flush ama

theaspirin_ & Epope

asz1
02-03-2010, 18:38
http://img682.imageshack.us/img682/687/mrkz.jpg

Göstermicektim ama dayanamıcam :) senin Ww ye saLdırığın askerin 3 katı ile ben merkez 0 Lıom kardeşim.. Oyunu oynamasını öğren sonra gel forumlarda konuş.. yada sığınak basmaya dewam et ;) hadi iyi oyunlar..

senın ısmın erdınc mı?s18 dekı koron abının kardesı?

Epope
02-03-2010, 18:43
evet üstad ismim erdi ama erdinç değiil :)

Heminet
02-03-2010, 18:48
evet üstad ismim erdi ama erdinç değiil :)

erdiiii :)

ayıp oluyo ama .. hiç selam sabah vermeden gırmıssınız foruma aaaa

asz1
02-03-2010, 18:51
evet tankut abi abim olur yani koron hesabı..

bizim sizinle bi işimiz yok üstad vahşettin geldi saçma salak konuştu forumumuzda burda yaptığı işi görünce azcık gülesimiz geldi..

theaspirin_ e gelince :) s10 da oynuo köyü royal flush ispiyonlıyım ben size :D Benimde köyüm royal flush ama

theaspirin_ & Epope

ok guzel ozaman..s10 da varımda bakmıyorum hıc koye dıger 2 arkadas bakıyor oraya..s18 den vakıt kalmıyor baksak...

ve senın yaptıgın bu saldırı son zamanlara dogru olan bı saldırı ıdı wow ordusuydu bu...
gerek yok bak boyle seylere konustugunu kısı 38 yasında bı abımız...tangut abınle yasıt..soyle dusun bırı gelse senın abıne senın dedıklerıne dese olurmu hıc?uzulmezmısın?kızmazmısın?

yapmayın yanı bosverın oldumu...

rıca edıyorum formun huzurunu bozmayın...

healthman
02-03-2010, 18:51
seviyeyi bozmadan forum herkese açıktır ama siz bundan yoksunsunuz s15te misiniz her nerdeyseniz sizin sözlerinizle vahşettini tanımıyoruz lütfen saygılı olun
bence de saygılı olun havlama felan yakala tut yaw oyun bu temam anlıyorum birilerine çok kızabilirsiniz ama yakala-tut güya rakibe hakaret ettiğinizi sanarak kendi kişiliğinizi ortya koymaya çalışmayın ...:mad:

asz1
02-03-2010, 18:52
oyun bitince askerleri kutusuna koy tamammı? belki traviana satarsın altın karşılığı :)

hala rapor atıyor ,bende o kadar asker olupta işe yaramazsa oynamam bu oyunu ..sen git papaz kaçtı oyna ..kaçan kaçmış zaten :) hadi rast gele

gökhan...

ya nerden bılebılırdık kı bu kadar cok ordu cıkacagını:)

Epope
02-03-2010, 19:06
erdiiii :)

ayıp oluyo ama .. hiç selam sabah vermeden gırmıssınız foruma aaaa
Sen unuttun bizi kanqa :( cezalısın nettesin ama yoksun insan bi ses verir buralardaım der :(

Mehmet
02-03-2010, 19:06
çölaslanına saldırlar ne zaman ulaşıyor bilgisi olan derse sevinirim ve birisi son gidişatı koyarsa çok iyi olck.

Epope
02-03-2010, 19:07
ok guzel ozaman..s10 da varımda bakmıyorum hıc koye dıger 2 arkadas bakıyor oraya..s18 den vakıt kalmıyor baksak...

ve senın yaptıgın bu saldırı son zamanlara dogru olan bı saldırı ıdı wow ordusuydu bu...
gerek yok bak boyle seylere konustugunu kısı 38 yasında bı abımız...tangut abınle yasıt..soyle dusun bırı gelse senın abıne senın dedıklerıne dese olurmu hıc?uzulmezmısın?kızmazmısın?

yapmayın yanı bosverın oldumu...

rıca edıyorum formun huzurunu bozmayın...
dostum gir s15 e forum oku ben saygısızlık yapmadım şahsına benden büyüktür eyw ben sadece ropar hakkında konuştum..

kendisine şahsına kötü bi sözüm olmadı olmazda..

Senfoni
02-03-2010, 19:08
Son mesajımı genel foruma yazarak veda ediyorum.

Başta DeepİstiklalVatan olmak üzere, kASIRGA, BiNDeLi, 300kaos ve APAK birliklerini, değerli oyuncularını, 1 yıl boyunca verdikleri emekten dolayı tebrik ederim..

Herkesin az çok eğlendiğini düşünüyorum. Umarım üzülmelerin, kırılmaların ve tatsızlıkların az olduğu; yeni dostluklar edindiğiniz, oyunun amacına uyup bolca eğlendiğiniz ve arkadaşlarınız güzel vakit geçirdiğiniz bir dönem geçirmişsinizdir.

Server olarak gerek uykusuz kaldık, gerek kafa patlattık, gerek plan yaptık, gerek üzüldük, sevildik. Kimi kırdıysak, üzdüysek affetsin ve bu serverla beraber o anları da silsin:)

Devam edeceklere diğer serverlarda, buraya kadarmış diyenlere de hayatında başarılar..

Kendinize iyi bakın.

ZeroToLL Kurucusu, Senfoni

cenewar
02-03-2010, 19:15

Göstermicektim ama dayanamıcam :) senin Ww ye saLdırığın askerin 3 katı ile ben merkez 0 Lıom kardeşim.. Oyunu oynamasını öğren sonra gel forumlarda konuş.. yada sığınak basmaya dewam et ;) hadi iyi oyunlar..

Göstermicekmiş dayanamamışmış :D Eski Türk filmi repliği gibi olmuş:D
Vermiycektim ama dayanamadım
annem evlenmeden önce gösterme dedi
sırf göstermek için müdahil olmuşsun

tek_başına
02-03-2010, 19:19
cenewar birliğe gel acil işim var

tevazu
02-03-2010, 19:23

Başta DeepİstiklalVatan olmak üzere, kASIRGA, BiNDeLi, 300kaos ve APAK birliklerini, değerli oyuncularını, 1 yıl boyunca verdikleri emekten dolayı tebrik ederim..

Herkesin az çok eğlendiğini düşünüyorum. Umarım üzülmelerin, kırılmaların ve tatsızlıkların az olduğu; yeni dostluklar edindiğiniz, oyunun amacına uyup bolca eğlendiğiniz ve arkadaşlarınız güzel vakit geçirdiğiniz bir dönem geçirmişsinizdir.

Server olarak gerek uykusuz kaldık, gerek kafa patlattık, gerek plan yaptık, gerek üzüldük, sevildik. Kimi kırdıysak, üzdüysek affetsin ve bu serverla beraber o anları da silsin:)

Devam edeceklere diğer serverlarda, buraya kadarmış diyenlere de hayatında başarılar..

Kendinize iyi bakın.

başkana şahsım ve birligim adına, kendisine ve ekibine server e renk kattılkları için teşekkür eder bundan sonraki yaşantılarında başarılar dilerim.

yolbertan
02-03-2010, 19:29
ya nerden bılebılırdık kı bu kadar cok ordu cıkacagını:)

Forumda bazı kişilerin .
Kasırga birliklerini tam olarak temsil edyormuuş havası ile rençide edici,
sevinmenin ötesinde ifaler kullandığını üzülerek gördüm.
Bu bir oyun ve amaç eğlenmek ve dostluklar kurmak bunu yaparken elbet
rekabet olaca,k rakip olacak . ama düman gibi görerek ve haspahane düşünce ve tutumlara girildiğini
malesef 300Tm birliklerini temsil eden bazı
kişilerinde serğiledigini geçtigimiz dönemledre gördük. O dönem onları nasıl esefle karşılamışsam
buğünde bu alaycı ifadeleri Kasırga birliklerini temsil eder gibi kullananlarıda esefle karşılıyorum.

Daha önceki mesajımda da açıkc a belirtim bu servere renk katan Kasıga ,Bindeli ,Zero ,
Kaos,300 ve ismini saymadıgım tüm birlik yapılanmaları sayğıdeger
oyunculardan oluşmaktadır. Hepsine servere verdikleri emekten dolayı teşekkür ediyorum

Elbet içlerinden olumsuz harekerler serğileyen ve emek hırsızlıgı yada emege saygı göstermeyenleri olmuş olabilir.
Pireye kızıp yorgan yakmaya kimsenin hakkı yok .Lütfen forumuda kullanırken bu yaptıklarınızı size yapıldıgını yada
yapılma ihtimali oldugunu varsayalım yani empati yaparak yorumlar yazalım..
Bugun serveri göğüsleme noktasında DELİKASIRGA birleşmesinoktayı koyma aşamasındadır .
Bu durum tam terside olabilirdi. bizlerin wow köyleri sıfırlanabilirdi.

Bazı arkadaşlarında ordularla alay ettigini gördüm üzülerek o kadar çok ordu çıkardık ki ;
servere bambaşka renk kattık ve bunu bütün server biliyor.
Sadece yenilgiyi hazmedip takdir etmek erdemi kalıyor bu arkadaşlara .
Aminaye olacak ama "Kednin ulaşmadıgı çiğere mundar dermiş"
sözü bu yazılımlara çok uygun düşüyor . sizlerin orduları bitti ama rakpleriniz olan Kasırga hala
her birliği bünyesinde 3-4 ordu bekletmekte buna saygı duymanız ve takdir göstermenizi beklerdim . B
Bu tutum ve yazımlarınıza malesef esefle karşılıyorum

Netice olarak küfür olmasada ; hakaret,alay ve imalı olarak yazılmış olan hiç bir mesaj Kasırga birliklerini baglamaz
kişlerin kendi kşisel görüşleri ve duruşlarıdır.

Bu anlamda hangi birlik yapılanmasıda olursa olsun ; onuru zedelenen ve alay edilen her oyuncu arkadaşımdan
KasıgaTM ile bu söylemeleri onaylamayan tüm kasırga mensuları adına ve şahsım adına özür diliyorum.

dEdE

TheAspirin_
Yaw biri sıralamayı koysada gorsek:D

yolbertan
Forumda bazı kişilerin .
rekabet olaca,k rakip olacak . ama düman gibi görerek ve haspahane düşünce ve tutumlara girildiğini
kişilerinde serğiledigini geçtigimiz dönemledre gördük. O dönem onları nasıl esefle karşılamışsam
buğünde bu alaycı ifadeleri Kasırga birliklerini temsil eder gibi kullananlarıda esefle karşılıyorum.

Daha önceki mesajımda da açıkc a belirtim bu servere renk katan Kasıga ,Bindeli ,Zero ,
oyunculardan oluşmaktadır. Hepsine servere verdikleri emekten dolayı teşekkür ediyorum

Elbet içlerinden olumsuz harekerler serğileyen ve emek hırsızlıgı yada emege saygı göstermeyenleri olmuş olabilir.
Pireye kızıp yorgan yakmaya kimsenin hakkı yok .Lütfen forumuda kullanırken bu yaptıklarınızı size yapıldıgını yada
Bugun serveri göğüsleme noktasında DELİKASIRGA birleşmesinoktayı koyma aşamasındadır .

Bazı arkadaşlarında ordularla alay ettigini gördüm üzülerek o kadar çok ordu çıkardık ki ;
sözü bu yazılımlara çok uygun düşüyor . sizlerin orduları bitti ama rakpleriniz olan Kasırga hala
her birliği bünyesinde 3-4 ordu bekletmekte buna saygı duymanız ve takdir göstermenizi beklerdim . B

Netice olarak küfür olmasada ; hakaret,alay ve imalı olarak yazılmış olan hiç bir mesaj Kasırga birliklerini baglamaz

Bu anlamda hangi birlik yapılanmasıda olursa olsun ; onuru zedelenen ve alay edilen her oyuncu arkadaşımdan
KasıgaTM ile bu söylemeleri onaylamayan tüm kasırga mensuları adına ve şahsım adına özür diliyorum.

dEdE

Epope
02-03-2010, 19:30
Göstermicekmiş dayanamamışmış :D Eski Türk filmi repliği gibi olmuş:D
Vermiycektim ama dayanamadım
annem evlenmeden önce gösterme dedi
sırf göstermek için müdahil olmuşsun
daha iyisini sen yap gel yapıştır oynadığım foruma kardeşş ;) bak bakkim o saldırının zamanı ne zaman? herkeze gösterme gibi bi niyetim olsa saldırdığım gün gösterirdim..

Ama sen çok görmek istiosan sana başka göstericek bişilerde bulurum ben ;) ;) usturuplu konuş

TuVaReQ
02-03-2010, 19:31

kardeş bilmesek yutturacaksınız..s18 s15 gibi değil.herkes korkup korkup birleşmiş kala kala 2 birlik olmuş serverda oyun başından beri herkes yata yata asker kasmış sonra da bu askeri napacağını bilemeyip tılsım için heba etmiş, böyle kişiler yok burda.s15 forumuna bakınca ben de çok güldüm vahşettin e dedim burası bitti başkalarıyla dalga geçiyor..ama bizde böyle server başladı savaş başladı haliyle heyecan başladı 4 5 kere asker çaktırdı çoğu kişi çakılan askerleri yetmez gibi 1 2 kerede tarlaları indi..sonra da bu askeri basmayı becerebildi..ben buna oyun bilmek derim tılsım için gümlemeye değil..ha oyun biliyorsun da noluyor dersen bişe de olduğu yok boş işler ama at gözlüklerini çıkar öyle kıyasla derim iki durumu..

Mehmet
02-03-2010, 19:36
Forumda bazı kişilerin .

dEdE

sanırım büyük üstadımız DEDE son noktayı bu güzel yazısıyla koymuş bulunmakta senden bu açıklamayı bekliyordum dede.

gerek oyundaki duruşun gerek real yaşantında her zmana kişiliğnden ödün vermeyen çok saygı değer bir abimizsin

senin yönetimin altında bu oyunu bitirmek seninle olmak hepimizi onure etti.

saygılarımla.

cenewar
02-03-2010, 19:37
hACI HARAMA UÇKUR ÇÖZMEM BEN,
GÖSTERECEEN YERE GÖSTER SEN,
uSTURUPLU KONUŞ SEN DERKEN ,
UYDURAMADIM DÖRDÜNCÜ MISRAYI
UĞRAŞMAYA DEĞMEZ SANA
ŞİMDİ DİĞER SERVERDA FORUMDA
BANA ŞİİR YAZDILAR DERSİN

Heminet
02-03-2010, 19:38
Sen unuttun bizi kanqa :( cezalısın nettesin ama yoksun insan bi ses verir buralardaım der :(

kanka unutulurmu beee sen baktım cok saglam ordu basıyorsun dıye kjafanı mesgul etmıyım dedım baya zevk aldın demı bu serverdan :) seni senii :)...

Epope
02-03-2010, 19:40
kardeş bilmesek yutturacaksınız..s18 s15 gibi değil.herkes korkup korkup birleşmiş kala kala 2 birlik olmuş serverda oyun başından beri herkes yata yata asker kasmış sonra da bu askeri napacağını bilemeyip tılsım için heba etmiş kişiler yok burda.s15 forumuna bakınca ben de çok güldüm vahşettin e ama bizde böyle server başladı savaş haliyle heyecan başladı 4 5 kere asker çaktırdı çoğu kişi çakılan askerleri yetmez gibi 1 2 kerede tarlaları indi..sonra da bu askeri basmayı becerebildi..ben buna oyun bilmek derim tılsım için gümlemeye değil..ha oyun biliyorsun da noluyor dersen bişe de olduğu yok boş işler ama at gözlüklerini çıkar öyle kıyasla derim iki durumu..

Oynadım dostum s18 de de oynadım.. oynadım demiyimde bi hesaba yardımcı oldum ;) bi serverı oynamadan bilemessin gelseydin de yatsaydın s15 te :D sizin Wow a girdiğiniz ordulardan ben 6 kere bastım çaktım ;) neyse daha fazla yazmıcam oyun karşılaştırması yapıcak halim yok sizle..

Wow da başarılar dilerim dikkat edin tuğla ocağı vurmayın :D

Heminet
02-03-2010, 19:40

Kendinize iyi bakın.

seni tanımak cok buyuk bir şeref idi buyuk başkan. Baska serverlarda tekrar karsılasmak ümidi ile...

tevazu
02-03-2010, 19:53
son durum böyle

http://i1003.hizliresim.com/2010/3/2/6099.jpg (http://urlal.com/dqqf)

TuVaReQ
02-03-2010, 19:53
Oynadım dostum s18 de de oynadım.. oynadım demiyimde bi hesaba yardımcı oldum ;) bi serverı oynamadan bilemessin gelseydin de yatsaydın s15 te :D sizin Wow a girdiğiniz ordulardan ben 6 kere bastım çaktım ;) neyse daha fazla yazmıcam oyun karşılaştırması yapıcak halim yok sizle..

s15 de oynadım aspirine ayıp olmaz heralde ki o da aynı görüşteydi 1.5 ay kadar önce maalesef ki hünkardaydım yata yata da asker kastım bazı nedenlerden bıraktım serverı giderken de wowlar daha yükselmediği için orduyu geometrinin wowuna 2 depo yıkarak ve daha öncesinde de kendini çk bişe sanan legand dan hünkar birliğini kurtararak hesabı sildim..oynamadığım yer değil zaten bilmeden yorum yapmam, bilen bilir..

haduuu
02-03-2010, 19:59
wow Köylerindeki son durumlar

[IMG"]http://www.resimkoy.net/resim.php?resimid=z5ngz005qv.JPG (http://www.resimkoy.net/resim.php?resimid=z5ngz005qv.JPG)

cenewar
02-03-2010, 20:34
daha iyisini sen yap gel yapıştır oynadığım foruma kardeşş ;) bak bakkim o saldırının zamanı ne zaman? herkeze gösterme gibi bi niyetim olsa saldırdığım gün gösterirdim..

Ama sen çok görmek istiosan sana başka göstericek bişilerde bulurum ben ;) ;) usturuplu konuş

Dikkat et burası s 18 köylerd çocuk parkıda yok ;)
abilerinle muhabbete devam et gazozuna ilacı atıverirler
Varoşların serverı bura:cool:

yolbertan
02-03-2010, 20:40

Kendinize iyi bakın.

Hoşcakal Canerim msn den görüşürüz , bakarsın ilerde bir yerledre yollarımız kesişir kimbilir.. :)

cenewar
02-03-2010, 20:41
Kadınların doğum anlattığı gibi asker bastığını anlatoıyo gelmiş 15 ten:D
burdada bi hesaba bakmış geçici olarak niye hesabı sıfırlayı verdi heralde s18 in kötüçocukları bi cacık olmadı senin hesap geçici oldu :D

cıggarras
02-03-2010, 20:46

600k balta bastın yanı devamını soylemıyorum masallah atısların cok saglam cıktı senın sen gıt s15 forumunda devam et o zaman bunlara hadı sana bayyyyyyyyyyyyyy

TuVaReQ
02-03-2010, 20:50
Kadınların doğum anlattığı gibi asker bastığını anlatoıyo gelmiş 15 ten:D
burdada bi hesaba bakmış geçici olarak niye hesabı sıfırlayı verdi heralde s18 in kötüçocukları bi cacık olmadı senin hesap geçici oldu :D
hangi birlikteydi acaba baktığı hesap merak ettim şimdi? s15 te ilk serverını oynayan bir arkadaşın hesabına ortak olmuştum yeni öğrenmesine rağmen merkezden 1.5 ay öncesine kadar tahılsızlıktan ölen 7k toyton hariç 110 k asker basmıştı merkez tarlaların hepsi 20 idi bunların hepsini tılsım kullanmadan yapmıştı ve yan köyünden de 2. wowu yıkmak için çift kışla asker basıyordu sadece mancınıkları 3k civarıydı..böyle bir serverda oynayıp ahkam kesmeleri garip geldi

SANAR
02-03-2010, 20:58
600k balta bastın yanı devamını soylemıyorum masallah atısların cok saglam cıktı senın sen gıt s15 forumunda devam et o zaman bunlara hadı sana bayyyyyyyyyyyyyy
bende s15 oynuyorum buradan çok daha sert geçti epope bilir 5 kere asker sıfırladım 3 kere merkezimi sıfırladılar http://travian-reports.net/tr/img/18894dd77dc.png

TuVaReQ
02-03-2010, 21:03
bende s15 oynuyorum buradan çok daha sert geçti epope bilir 5 kere asker sıfırladım 3 kere merkezimi sıfırladılar http://travian-reports.net/tr/img/18894dd77dc.png
peki sıfırladığın askerlerin herbiri bu ordun gibi miydi..ya da daha önceki sayfalarda vahşettinin saldırısındaki gibi ordudan mı 5 6 tane bastınız..ayrıca şunu da söylemek gerekir s15 te savaş sadece wow döneminde oldu herkes kafasına göre asker basabildi..ayrıca sizin orda burdan daha sert geçen sadece wow dönemiydi server geneli değil

TheAspirin_
02-03-2010, 21:05
son durum böyle

http://i1003.hizliresim.com/2010/3/2/6099.jpg (http://urlal.com/dqqf)

Oncelıkle Tşk ederım az once bırı 2 bırlıksınız yakıyonuz dedıde burda 10 bırlık varmış hahahahahahaha

bi kaç sayfa gerıde bu dıvlerde sero ıdı :D 300 lerde Zero gerı ne kaldı :D bızden sonra başlayıp bızden once bıtırdınız işte kalıtenız :)

SANAR
02-03-2010, 21:10
peki sıfırladığın askerlerin herbiri bu ordun gibi miydi..ya da daha önceki sayfalarda vahşettinin saldırısındaki gibi ordudan mı 5 6 tane bastınız..ayrıca şunu da söylemek gerekir s15 te savaş sadece wow döneminde oldu herkes kafasına göre asker basabildi..ayrıca sizin orda burdan daha sert geçen sadece wow dönemiydi server geneli değil
epepo orada çok ii bir rakibimiz hep savaştı sever başından beri buradaki ordulardan ve savaşlardan daha büyüktü onu deyi bilirim kahraman seviyem 98

bu arada s18 ismim cafsan ordum wow yolunda şu an:))

TuVaReQ
02-03-2010, 21:12
Oncelıkle Tşk ederım az once bırı 2 bırlıksınız yakıyonuz dedıde burda 10 bırlık varmış hahahahahahaha

bi kaç sayfa gerıde bu dıvlerde sero ıdı :D 300 lerde Zero gerı ne kaldı :D bızden sonra başlayıp bızden once bıtırdınız işte kalıtenız :)
hehe.. eğer benim lafıma isnaden dediysen ben 2 birliksiniz yakıyorsunuz demedim.wow dönemine kadar yata yaa asker bastınız kendi halinizde,o kadar askeriniz de oluversin artık o kadar dedim..başkasına diyorsan bilemem tam takip etmedim..bak aklıma ne geldi sen 1.5 ay kadar önce hünkar birliklerinden önüne gelene çok kalitesiz bir birlik bu hünkar birlikleri..hiç birlik olamadık çoğu da acemi oyunculardan oluşuyor, altına da tabi ben hariç deyip gülücük koymuştun ve sonra hünkar ismini değişip rest yapmıştınız.fikirlerin değişmiş anladığım kadarıyla..ya da hem nalına hem mıhına çalışıyorsun

peace21
02-03-2010, 21:12
arkadaşlar sizi anlamıyorum kaç tane birlik birleşiyorsunuz sonrada yendik diye hava atıyorsunuz iyi o zaman hiç uğraşmayalım bütün birlikler birleşelim böylece savaşta olmaza hepimiz wow kurmuş oluruz hepimiz yendik deriz sizinki böyle bi mantık
bi defa bindeli dekiler boşuna sevinmeyin siz wow falan kuramadınız boşuna kendinizi kandırmayın gerçekçi olun bizim ordular size gitti sizi yıktı kasırda aradan sıyrıldı sonra tutup biz tepedeyiz falan diye kendinizi avutmayın kasırgayı tebrik ederim aradan sıyrıldılar gittiler

kasırga doğru dürüst saldırı bile almadı be:) iyi bi yol izlediler bindeliye saldırıların geleceğini bence tahmin ediyolardı bedavadan wow kurmak üzeresiniz tebrikler bence bindelideki arkadaşlar bu durumu bi düşünsün.... sayenizde kasırga iyi prim yaptı

pardon merak ettiğim birşey var 300 ler zerolarla birleşmedimi !!!

sonrasında yazlanlara bak yok bindeliler sevinmesinmiş falan filan aylarca birleişimi bozmak için uğraştınız yapamadınız wow kurmaya çalıştınız birleşme birliğinizle yine becermediniz iki tane wow köyünüz silindi
biz yaptık becerdik seviniyoruz eğleniyoruz sizleri sadece oyunu kazanmakla kalmadık büyük üstünlük sağladık daha ne yapabiliriz merak ettim :cool:

TuVaReQ
02-03-2010, 21:16
epepo orada çok ii bir rakibimiz hep savaştı sever başından beri buradaki ordulardan ve savaşlardan daha büyüktü onu deyi bilirim kahraman seviyem 98

yok dostum ben s15 in nasıl biryer olduğunu çok iyi biliyorum..öyle orduların çıkması da beni çok şaşırtmaz ki diyorum ilk serverı olan arkadaşımın 1 ay öncesinde sadece merkezinde 110 k asker basılmıştı tılsımsız..aslında bnim için de mide bulandırıcı bir server olmuştu.hünkar ana birliğinde yönetimdeki adamlardan casusluk yapanların çıkması yüzünden çok zarar gördük..stresini çekemediğim için askerleri çakıp sildik hesabı..burada karşı çıktığım asker sayısı filan değil 18 in nasıl biryer olduğunu bilmeden apır sapır yorum yapılması

cenewar
02-03-2010, 21:22
Erdi Aile uyelerının elinı opmeye gelıp senı allahın emrı ile babandan istemeye gelıcekmiş :) vermezse hem senı hem annenı kacırcakmıs :D harıka nın tepesıne cıkartcakmıs karışmam aynen bole dedı birazdan gelir zaten cıkolata cıcek almaya gitti

Adileşmeden yorum yap senin aile üyelerini öpmeye gelip anneni kaçıranlar oluyorsa bu senin alışkanlığındır
Sen nasıl bir adamsınki aileyi bu işe alet edersin sen adammısın, sen erkek misin sen delikanlımısın
senin ciğerin beş para edermi, şu söylediğin lafı kendine yakıştırabildinmi
çok ağır laf etmişsin
burada geyik muhabbeti var şaka var eğlence var takılma var ama bu muhabbeti ilk sen yaptın kimsenin ağzı torba değil küfürle doldurmak çok basit ama yaradan ya sabır diyorum
bir daha yazma hakkımda ben ana avrat muhabbetlerini sevmem
:mad:

TheAspirin_
02-03-2010, 21:24
ben ılk yazdıgında senın kım oldugunu aldım kı :) neyse burası s18 hunkarı restı sancagı sonu konusmanın yerı değil vahsettın benı katllettını konusalım:D

olum vahsettın hiçmı kafa basmıo sende hem dıyosun kı bana soyledıklerı yere gırdım bılmıomuydunuz savunması olmadıgını okadar mancınıgın bosuna gıdecegını :D sıze saldırıtan bunları hesaplamamısmı :D
hahahahhahahahahahah

TheAspirin_
02-03-2010, 21:26
Adileşmeden yorum yap senin aile üyelerini öpmeye gelip anneni kaçıranlar oluyorsa bu senin alışkanlığındır
Sen nasıl bir adamsınki aileyi bu işe alet edersin sen adammısın, sen erkek misin sen delikanlımısın
senin ciğerin beş para edermi, şu söylediğin lafı kendine yakıştırabildinmi
çok ağır laf etmişsin
burada geyik muhabbeti var şaka var eğlence var takılma var ama bu muhabbeti ilk sen yaptın kimsenin ağzı torba değil küfürle doldurmak çok basit ama yaradan ya sabır diyorum
bir daha yazma hakkımda ben ana avrat muhabbetlerini sevmem
:mad:

Elciye zeval olmazmıs..Yıne desın yıne yazarım ;)

speedy_10
02-03-2010, 21:26

epope denildi sanki s15 in iyilerinden burdada iyi sanırım s15 ten herkese iyi oyunlar iyiler kazansın:p:p

cenewar
02-03-2010, 21:29
Çakma asker rekoru

speedy_10
02-03-2010, 21:30
burası 15 ten kat kat sert kırmalar kırılmalar ben s15 i özledim gideyim size by:)))

TuVaReQ
02-03-2010, 21:30
benim kim olduğumu anlaman önemli değil de senin de millete hakaret ederek kaliteni!! herkese göstermene gerek yok..herkes küfür edebilecek kapasiteye sahip ama burdaki insanların geneli adamlığın oyun bilmekten daha önemli olduğunu düşünüyor..onun için başka yerde epope sana sövsün sen ona söv birlikte gülüşün..biz pek hazzetmiyoruz böyle şeylerden

cenewar
02-03-2010, 21:32
Elciye zeval olmazmıs..Yıne desın yıne yazarım ;)

Sabır
şimdi sana bir öyle bir elçikik yaptırıdım ama günahından korkuyorum

TheAspirin_
02-03-2010, 21:32
benim kim olduğumu anlaman önemli değil de senin de millete hakaret ederek kaliteni!! herkese göstermene gerek yok..herkes küfür edebilecek kapasiteye sahip ama burdaki insanların geneli adamlığın oyun bilmekten daha önemli olduğunu düşünüyor..onun için başka yerde epope sana sövsün sen ona söv birlikte gülüşün..biz pek hazzetmiyoruz böyle şeylerden

Ben kımseye kufur etmedım..Etmemde...;)

Mehmet
02-03-2010, 21:34
Şu diğer serverdan gelen arkadaslarim size bir sorum var?

Sizi kendi oynadiginiz serverda adam yerine koymadilarda mi buraya gelip ortaliga laf sokuyosunuz?

cenewar
02-03-2010, 21:36
Eee arkadaşlar boşverelim
araya kaynadı asker rekoru bende yukarıya ekledim yorum yokmu

TuVaReQ
02-03-2010, 21:36
Ben kımseye kufur etmedım..Etmemde...;)
birilerinin salak laflarını iletmenin de lüzumu yok..birçok insan burda yazı yazan seviyesizlerin ne mal olduğunu biliyor. ama epope gibileri seviyesizliğini ne kadar çok insan bilirse o kadar makbul sanıyor demektir seni bu lafları buraya yazman için görevlendirdiyse..neyse çok uzatmanın da bir mantığı yok bu şekilde yazarak burda kendine sohbet ortamı bulamazsın

taskesen
02-03-2010, 21:37
Çakma asker rekoru
abi çok hoş ya valla gözlerimden yaş geldi gülmekten eline sağlık

TuVaReQ
02-03-2010, 21:40
Eee arkadaşlar boşverelim
araya kaynadı asker rekoru bende yukarıya ekledim yorum yokmu
kaç asker kesmişsin top10 a girdi mi bari:)

taskesen
02-03-2010, 21:41
en güzeli de dünya harikası hasar gördü saldırı öncesi 39 saldırı sonrası 77:)

cenewar
02-03-2010, 21:43
saldırının aslında top10 da 4. olacağımı tahmin etmiştim ama ne savunmaymış kardeşim kese kese 59000 asker kesti

speedy_10
02-03-2010, 21:43
Şu diğer serverdan gelen arkadaslarim size bir sorum var?

Sizi kendi oynadiginiz serverda adam yerine koymadilarda mi buraya gelip ortaliga laf sokuyosunuz?

burası sana ait değil ciğerim herkese açık senin için yapmadılar zorunamı gidiyor yada gitti herkes yorumunu yapsın diye açmışlar senin için değil saygısızlığı bırak sanırım rakiplerin bile aynı fikirdedir benle edit:))))

cenewar
02-03-2010, 21:44
en güzeli de dünya harikası hasar gördü saldırı öncesi 39 saldırı sonrası 77:)

80 kahraman gönderince ters tepti ama ençok canın sağolsun kısmına uğraştım:D

asz1
02-03-2010, 21:52
Erdi Aile uyelerının elinı opmeye gelıp senı allahın emrı ile babandan istemeye gelıcekmiş :) vermezse hem senı hem annenı kacırcakmıs :D harıka nın tepesıne cıkartcakmıs karışmam aynen bole dedı birazdan gelir zaten cıkolata cıcek almaya gitti

lan sen nasıl bı adamsın..konustugun adam 35 36 yasında evlı barklı...
senın gıbı 18 yasında olan akıl yası 0-6 olan bırısı deıl...
hıc ahlak terbıye almamısın sen nasıl boyle seyler soyleyebılırsın...

cıkın gıdın lan forumdann!!

terbıyesız senii...

taskesen
02-03-2010, 21:58
80 kahraman gönderince ters tepti ama ençok canın sağolsun kısmına uğraştım:D
doğrusu o kısmı da çok güzeldi:)

asz1
02-03-2010, 22:05
ben ılk yazdıgında senın kım oldugunu aldım kı :) neyse burası s18 hunkarı restı sancagı sonu konusmanın yerı değil vahsettın benı katllettını konusalım:D

olum vahsettın hiçmı kafa basmıo sende hem dıyosun kı bana soyledıklerı yere gırdım bılmıomuydunuz savunması olmadıgını okadar mancınıgın bosuna gıdecegını :D sıze saldırıtan bunları hesaplamamısmı :D
hahahahhahahahahahah

bak burdakılerın hepsı emınım senden yasca en az 10 yas buyuktur..
eger bı ınsanın ahlakı terbıyesı varsa burası oyun bıle olsa buyuklerıne saygılı olmayı bılır,nasıl konusulması gerektıgınıde bılır...vahseettın dedıgın kısı senden en az 15 yas buyuk!!!

ve gelelım neden cıktık orduları cunku kımsenın elınde asker kalmasın emeklerıne yazık olmasın dıye....hepsını 3 wowa gonderdık...ve ordular fazla gelınce boyle oldu..anladın mı?
boyle bı sonuc cıktı ortaya?cunku server ha bıttıı ha bıtıcek yanı...

neyse sımdı gıt bu forumdan guzel kardesım...

speedy_10
02-03-2010, 22:08
arkadaşlar güzel raporlar yokmu izlesek bekliyoruz iyi güzel raporları iyi olan kazansın

speedy_10
02-03-2010, 22:30
senn olmasada destek verdin itlerde vardır yıkıl burdan lan burası sizin anaya bacıya küfür ettiniz s15e benzemez kaybol burdan dengesiz bendeki dil kimsede yok hepinize ayağınızı denk aldırırım bu yazıların hepsini kopyalıyıp s15e atıyorum s15 görsün ne mal insanlar var

koy tabiki ben kimseye destek vermedim ne dedim biri epopemi dedi s15 de de çok iyi dedim yalanmı söyledim burda başarılı birisi ben kimseye destek felan vermiyorum kardeşim sadece sen çık dediğin için tepki verdim nedeni herkese açık öyle olmasa giremezdik zaten

cıggarras
02-03-2010, 22:32

5 kere 90k baltalık ordu sıfırladın yanı suna desene bırıncı ordun 5k ıkıncısı 7k 3uncusu 13k 4uncusu 15k senın ıcın 5ıncıyıde 20k balta yapıyom

sacmalamayın arkadaslar 600k balta basamazsınız

yılan
02-03-2010, 22:33
koy tabiki ben kimseye destek vermedim ne dedim biri epopemi dedi s15 de de çok iyi dedim yalanmı söyledim burda başarılı birisi ben kimseye destek felan vermiyorum kardeşim sadece sen çık dediğin için tepki verdim nedeni herkese açık öyle olmasa giremezdik zaten

destek verdin adamı sececeksin önce yadıklarını okuyacaksın sonra desteği önce kişiliğine vereceksin sonra oyunu analiz edip ona yorumu yapacaksın

speedy_10
02-03-2010, 22:36
destek verdin adamı sececeksin önce yadıklarını okuyacaksın sonra desteği önce kişiliğine vereceksin sonra oyunu analiz edip ona yorumu yapacaksın

neyse ben kişilerle polemiğe girmeyi sevmiyorum ne kırmak ne kırılmak bana uyar dediğim gibi kimseye destek felan yok iyi olan kazansın başarılar herkese

cıggarras
02-03-2010, 22:37
lan sen nasıl bı adamsın..konustugun adam 35 36 yasında evlı barklı...
senın gıbı 18 yasında olan akıl yası 0-6 olan bırısı deıl...
hıc ahlak terbıye almamısın sen nasıl boyle seyler soyleyebılırsın...

cıkın gıdın lan forumdann!!

terbıyesız senii...

aha da zuhtuyu kızdırdınız bunalıma sokacaksınız adamı cıkın gıdın hemen buradan

yolbertan
02-03-2010, 22:38
aha da zuhtuyu kızdırdınız bunalıma sokacaksınız adamı cıkın gıdın hemen buradan

Sende burda çene çalacagına git köyüne bak :)))

asz1
02-03-2010, 22:42
Sende burda çene çalacagına git köyüne bak :)))
sende burda buraya yazıcagına abı ıkı dakka msnede bak bana olmazmı??

yolbertan
02-03-2010, 22:44
sende burda buraya yazıcagına abı ıkı dakka msnede bak bana olmazmı??

Msn de yazdım sana ama cevap gelmedi zühtü bey .....:mad:

yolbertan
02-03-2010, 22:46
Msn de yazdım sana ama cevap gelmedi zühtü bey .....:mad:

Y,ne yazdım yine cevap yok zühtü bey .......:mad:

cıggarras
02-03-2010, 22:50
Y,ne yazdım yine cevap yok zühtü bey .......:mad:

benıde alın konusmaya lan zuhtu nıye cevap vermıyon sen bana

yolbertan
02-03-2010, 22:53

bir konuşma olsa alacagız ama zühtü beyden tık yok malesef..

premium
02-03-2010, 23:00

Kendinize iyi bakın.

Başkanım böylesine güzel bir paylaşım için kasırga birlikleri adına teşekür ediyoruz. tüm söylediklerinize katılıyoruz. aynı dileklerle reel hayatınızdada önce sağlık ve başarı dileklerimi sunuyorum.

saygılarımla

anas10

TheAspirin_
02-03-2010, 23:04
Başkanım böylesine güzel bir paylaşım için kasırga birlikleri adına teşekür ediyoruz. tüm söylediklerinize katılıyoruz. aynı dileklerle reel hayatınızdada önce sağlık ve başarı dileklerimi sunuyorum.

saygılarımla

anas10

Ne kadar kaldı serverın bıtmesıne ..?

kuzenler
02-03-2010, 23:12

yuhh kardeşim bu ne yau..bu ordu s18 demi :))

kuzenler
02-03-2010, 23:25
kardeş bilmesek yutturacaksınız..s18 s15 gibi değil.herkes korkup korkup birleşmiş kala kala 2 birlik olmuş serverda oyun başından beri herkes yata yata asker kasmış sonra da bu askeri napacağını bilemeyip tılsım için heba etmiş, böyle kişiler yok burda.s15 forumuna bakınca ben de çok güldüm vahşettin e dedim burası bitti başkalarıyla dalga geçiyor..ama bizde böyle server başladı savaş başladı haliyle heyecan başladı 4 5 kere asker çaktırdı çoğu kişi çakılan askerleri yetmez gibi 1 2 kerede tarlaları indi..sonra da bu askeri basmayı becerebildi..ben buna oyun bilmek derim tılsım için gümlemeye değil..ha oyun biliyorsun da noluyor dersen bişe de olduğu yok boş işler ama at gözlüklerini çıkar öyle kıyasla derim iki durumu..

aynen katılıyorum başkan sana..bencede burda birçok kişi ordusunu en az 3-4 kere çaktırdı ve yeniden wow ordusu yaptı bazıları tarlaları inmiş halde o orduyu muhafaza etti.bence bu serverde oyun bilenlerin sayısı daha fazla.tabi bunu 3 yılın tecrübesiyle söylüyorum.belki bu süre travian için yeterli değil ama kesinlikle diğer 2 serverden daha kaliteli bir serverdi benim için.

kuzenler
02-03-2010, 23:32
Çakma asker rekoru

hahaha :)

çok güldüm yau.burda yıktıkça seviye artıyor :) serverde yıkılan wowlara lazım böyle bir sistem :)

cervantes
02-03-2010, 23:49
WOW BİTMİŞTİR HERKEZ ASKERLERİ KAMİKAZE YAPICAK YER ARIYOR...

ARTIK ŞUNU DÜŞÜNSÜN MİLLET...KASIRGA HANGİ SERVERA GEÇİCEK!!!!çünki geçicegimiz servera ne 300ler nede zerolar gelemez :)

kuzenler
02-03-2010, 23:53
uzun ve çok çatışmalı bir server olduğu kanısındayım.her bakımdan stresli bir serverdi.sanırım 3 güne kadar kasırgalar wowu tamamlayacaklar raporlardan anladığım kadar.wowları yıkmaya gelecek sağlam ordular varmı bilmiyorum ama olsa bile bu oyunu kasırga ve bindeliler sürklase etmişlerdir.gönül isterdiki 300 zero ve diğer birlikler de oyundan kopmasalardı ama oyun bu her zaman istediğinizi yapamıyorsunuz.kasırgalar server başından beri çok akıllıca politikalarla wow sürecine tahmin edildiği gibi sağlam bir şekilde girdiler.deliler bölgelerindeki badboyzlara karşı verdikleri mücadeleden başarıyla çıkıp daha sonrası bölgelerine gelen 300lere karşı müthiş savunmalarıyla bu başarıyı tekrarladılar ve sonuçta çok etkili oldular.300 ve kaoslar bence birlik olarak çok iyilerdi birçok savaşa girdiler ve hiçbirisinde yılgınlık göstermeden kendilerine verilen görevleri layıkıyla yerine getirdiler.burda kasırga ve delilerden 300 oyuncularının kötü yönetilmelerine rağmen birliklerinden vazgeçmemelrini taktirle karşılamalarını beklerim.inanın bu kadar olumsuz olaylara ve brezilya dizilerini aratmayan gelişmelere rağmen çok sadık bir ekip buldu 300 yönetimi ve bunu da zaten aslanda topladıkları destekle gösterdiler.son olarak zerolara söylenecek söz yok zaten onlar bence gerçekten klaslarını gösterdiler.bölgelerindeki 3 birleşmiş birliğe karşı gösterdikleri mcadele ve div vovunu oyun dışşı bırakmış olmaları önemsenicek bir olay.

ben tüm olumsuzluklara rağmen çok keyif aldım.çok hararetli bir server olması sanırım bu keyifi arttırdı.bunun için ayrıca teşekkür etmek lazım tüm servere..

kuzenler
02-03-2010, 23:58
WOW BİTMİŞTİR HERKEZ ASKERLERİ KAMİKAZE YAPICAK YER ARIYOR...

ARTIK ŞUNU DÜŞÜNSÜN MİLLET...KASIRGA HANGİ SERVERA GEÇİCEK!!!!çünki geçicegimiz servera ne 300ler nede zerolar gelemez :)

hakkaten yau çok acayip bir durum oldu :)) ben genelde orduların tamamlanmak üzere olan wowa zamanından önce gönderilememesinden şikayetççi olan durumlar gördüm.ama insanın ordusunu gönderecek wow bulamaması garip bir durum :)

cervantes
03-03-2010, 00:29
hakkaten yau çok acayip bir durum oldu :)) ben genelde orduların tamamlanmak üzere olan wowa zamanından önce gönderilememesinden şikayetççi olan durumlar gördüm.ama insanın ordusunu gönderecek wow bulamaması garip bir durum :)

DELİ VS KASRIGA WOW SAVAŞIMI YAPALIM NE :D NAPALIM BU ORDULARI HARCAMAK GÜZEL OLUR çekirdek gibi ordu var ::(

asz1
03-03-2010, 00:53

len manyak emrah ne zaman yazdın sen bana msneden:)

00sincan00
03-03-2010, 00:56
kaç saat kaldı arkadaşlar ?

asz1
03-03-2010, 01:07
kaç saat kaldı arkadaşlar ?

sabaha bıtıyor dostum...

çılgın çocuk
03-03-2010, 01:37
yuhh kardeşim bu ne yau..bu ordu s18 demi :))

sen uzaydamı yaşıon

wolfy
03-03-2010, 01:56
ÜTOPİK-BİNDELİ genel KOORDİNATÖRÜ,

yorumuma KASIRGA birliklerindeki arkadaşları tebrik ederek başlayayım

serverda herkes bilir ki en eğlenceli bölge ++ olmuştur ve 60 kişi ile ++ daki 6 birlik ki top20 birlik sıralamasında ilk 20 de olan birlikler ve birleşimleri olarak sadece 60 kişi başlanmıştır

seçimdeki çıkan sonuçla SaLLa başkan olmuş ve serverin şu anına kadar inanın hayatındaki çoğu şeyinden taviz vererek BİRLİK arkadaşları olan BİNDELİ üyeleri için layıkıula görevini yerine getirmiştir

en büyük savaşımızı ise 300tr a-b-c ve 300kaos ve anadolu birliklerinin aynı anda bize hücüm edip dağıtmak için geldiklerinde yaşadık ve kimseden de yardım almadık sadece BİNDELİ olarak savaştık ve ateşkes teklifini biz istemedik
ve savunma rekorları kırarak serverda savunma nasıl yapılır onu gösterdik

sonralarında 300tr a-b-c birliklerini dağıttık ve bekleyişe geçtik o zamanlarda fikir babalığını catastrop ile yaptıgımız KASIRGA BİNDELİ birleşimini yaptık

dürüstlüğümüzün getirdiği sebeplerden ve verdigimizin sözden ötürü

o sırada başlayan KAOS KASIRGA savaşına müdehale edip bir gecede çeşitli kaos birliklerinden 30 kaos üyesine organize yaptık ve dagılmalarını izledik

bunu gorenler ise 300zero birleşimini yaptı ve denge getirmeye calıstı
sonraki savaş ise 300tm ordularını bizim üzerimize gelirken gördük ve gelen organizeyi yine büyük bir ince hesapla sadece 2 merkez vererek savuşturduk ve savaş başladı karşı ataga geçtik ve hiç bir wow ordusunu sakınmadık bu savaşta
bir daha organize yapıp bu sefer 44 merkezi 300tm den indirdik ve bir daha organize gelemediler sırf ana birliginden indirdigimiz 44 merkezdi BİNDELİler olarak

ve geçde olsa Kasırga birliklerinin de ataga geçmesiyle 300tm birlikleri tamamen minimize edildi ve çöl aslanına defans yollayan hesaplar haline geldi ve aynı zamanda da zerotoll e ataklar yaptılar

sonucta karşı tarafımız zayıflatıldı ve olay serverda BİNDELİ ve KASIRGA ne isterse o olur konumuna geldi

burda bir noktada dikkatinizi çekerim gidin tüm BİNDELİ birliklerine sorun hiç biri tek başına bir savaşta bırakılmadı tamamen organize olarak hareket ettik ve bu yetenegi nereden kaptınız derseniz serverda yaptıgımız savaşlara bakın hep az kişi olarak ve zayıf olarak savaşlara girdik ve organize mantıgını serverda en iyi bindeli birlikleri yaptı

BİNDELİ birlikleri olarak hiç bir birligi dierinden ayırmadık ve tamamen büsbütün ++ için her birlik koordineli olarak hareket etti hep iletişimde olan başkada birlik bindelinin üstüne tanımıyorum

bir savaş oldugunda tüm birliklerden organize cıkan saldırıları hep bindeli de gordunuz ve top10 lardan ve dagılan birliklerden izlediniz

ve artık tek bir şey kalmıştı yazı tura atmak gibi birşey haline geldi durum ya kasırga ya bindeli kuracaktı ve kasırgaya nasip oldu bu olay

TEKRAR SAYGILAR SEVGİLER HERKESE
KASIRGADAKİ ARKADAŞLARA DA TEBRİKLER YENİDEN

SERVERDA ORGANİZE KAVRAMINI KURULDUGU ANDAN İTİBAREN EN İYİ OTURTABİLEN BİRLİK OLAN BİNDELİ DEKİ DOSTLARIMA TEŞEKKÜR EDİYORUM

İNŞALLAH BAŞKA BİR SERVERDA TEKRAR DEVAM EDECEGİZ

s18 BİZİ UNUTMASIN DELİLER...

çılgın çocuk
03-03-2010, 02:10
vay kardesım napıyon ya:)
ulen olum bugun ıkı tane eleman geldı az daha kufur ettırceklerı bana...
nerdesın olum sen yanlız kaldım:)
esın memo nerde:)

zühtü az işim vardı yoktum sen varken sorun olmaz dedim :)
bu gripinler nerden çıktı..
hep beraber başlıyalım bi servera alalım karşımıza ozaman gripin değil narkoz isterler işte bayıldık yeter die..

asz1
03-03-2010, 02:21
zühtü az işim vardı yoktum sen varken sorun olmaz dedim :)
bu gripinler nerden çıktı..
hep beraber başlıyalım bi servera alalım karşımıza ozaman gripin değil narkoz isterler işte bayıldık yeter die..

guney gel dıyom gelmıyon kı:)dıger servera:)

çılgın çocuk
03-03-2010, 02:29
guney gel dıyom gelmıyon kı:)dıger servera:)

kanka söz bu gripinler varsa geldimm

kuzenler
03-03-2010, 06:18
sen uzaydamı yaşıon

sen başka bir yerde mi yaşıyorsun ?

cıggarras
03-03-2010, 06:36
len manyak emrah ne zaman yazdın sen bana msneden:)

msn denmı dedık buradakılere cevap vermıyon hahaha

gurbuz29
03-03-2010, 09:02
Arkadaşlar sifre varmı boşta wowlara baksak.........

gurbuz29
03-03-2010, 09:07
http://travian-reports.net/tr/report/23589ebff3e

http://travian-reports.net/tr/report/235779ccb48

http://travian-reports.net/tr/report/23573f2970e

bu ne ya ordular ellerinde kalmış insan sallardı 90 larda bir yerlere ya......

arkadaşlar şifre varmı acaba.......

SaLLa_
03-03-2010, 09:32
http://travian-reports.net/tr/report/24054ba840a

http://travian-reports.net/tr/report/2405220d966

http://travian-reports.net/tr/report/241794ba3f1

Aysun_ wowda tamamen yıkılmıştır. Aslında bu wow aynı zamanda reislenecekti ama ilginç bir şekilde wow köyünde köşk çıktı ya biz acemiyiz köşk yıkmayı unuttuk yada onlar acemi wowda köşk bırakmışlar yorumsuz :)

http://travian-reports.net/tr/report/24178a1d19b

yolbertan
03-03-2010, 11:57
Merahaba arkadaşlar,

Acısıyla tatlısıyla,uykusuz ve stresli bir yılı aşkın bir süre sonucunda serverimizi noktalamak üzereyiz.
Tılsımların ilk olarak kullanıldığı normal server olmasından dolayı savaşların oldukca yogun geçtigi oldukca
hızlı bir server süreci yaşadık. Nihayetinde de Kasırga ve Bindeli birliklerinin birleşimini olan DELİKASIRGA
oluşumu oldukca rahat br şekilde wowu göğüslemiş bulunmakta.

Server boyunda yer yer seviyenin düştüğü ve oyunun çıgırından çıktıgı evreler yaşandı. Bu evrelerin mümessili olan
oyuncu arkadaşlarıda geldiğimiz noktada hoş görmek ve bu olumsuzlukları unutmak düşüyor bizlere.

Kasırga mensubu olmak onurunu bizlere yaşatan ve birliğin kurulmasında büyük emegi olan ve şu an aramızda olmayan

urfa lordu ( çetin), king9I ( hamza) ,s6 nın MH si oğuz ( oyuncu ismini anımsaymadım ),Xantos ( emre) ,
ve şu an aklıma gelmeyen tüm güzel insalara şükranlarımı sunuyorum.
Bildiğiniz üzre oyunun ilk aylarında birlik kurmak ve bunu bölgede ve serverde hakim kılmakla
başlar wowu almanın ilk adımı ve bu yukarda ismini verdiğim ( unuttuklarım affetsin ) kişilerin yanısıra
halen oyunda olan asz (zühtü) , vahşettin ( mustafa,mehmet,mustafa), aslğüç ( cafer) başta olmak üzre
Kasırga birliklerine bu süreçte büyük katkı koyan oyuncuları ve
kasırgayı buğüne taşıyan bütün kasırga yöneticilerini ve tüm gelmiş geçmiş kasırga mensubu oyuncu arkadaşlarıma
bizlere yaşattıkları bu mutluluktan dolayı teşekkür ediyorum.

Bu serverde birlikte oynama imkanı bulduğum ama kendisinin işlerinden dolayı oyuna ağırlık verememsnden dolayı
kasırga birliklerinn yakında tanıma olanağı bulmadıgı ; travianın feslefesin bana öğreten Plutonlu ustam ve abim
( Meriç ) sonsuz şükranlarımı sunuyorum..

Başta bu server başından beri kadim dostum olan Davidof Gold olmak üzre özellikle KasırgaTm ( bütün isimleri tek tek
yazmak istedim ama çok saçma br metin oldu ) birlğinin mensuları olmak üzre tüm Kasıga , bindeli, Türkler, Deep, 300,
Zero,kaos birlikleri içerisinde tanıştıgım ve oyunu oynamanın yanı sıra dosluklar kurdugum tüm oyuncu arkadaşlarıma teşekkür ediyorum iyiki varsınız :)

Tüm s18 oyuncularına bundan sonra ki serverlerde başarılar ve reelde de başarılı ve sağlıklı bir yaşam dileklerimle.

dEdE

00sincan00
03-03-2010, 12:47
saat kaçta bitiyo arkadaşlar bkliom bkliom bitmio yaa :S :)

dombili
03-03-2010, 12:49
Arkadaşlar, 99. seviyedeki wowlara saldırı da yok, saldırı çıksada yetişmez herhalde artık. 99. seviye ne zaman tamamlanıyor, ona göre havai fişekleri ateşleyeceğim. Leydy mi TEVAZU mu önce tamamlıyor acaba?

Tüm oyuncuları tebrik eder, kazananı ayriyetten şimdiden kutlarım.

-constantine-
03-03-2010, 13:07
Arkadaşlar, 99. seviyedeki wowlara saldırı da yok, saldırı çıksada yetişmez herhalde artık. 99. seviye ne zaman tamamlanıyor, ona göre havai fişekleri ateşleyeceğim. Leydy mi TEVAZU mu önce tamamlıyor acaba?

Tüm oyuncuları tebrik eder, kazananı ayriyetten şimdiden kutlarım.

Leydy ve tevazunun araasında gecen konusmada wowu leydynın kuracagı kararlastrılmıstır.Bu ınce davranısından dolayıda tevazu(ayhan abımı) kutlarım.

Bır serverında sonuna geldık.

Dıyecegım sudur.Bır dahakı serverda delıler ve kasırgalar olarak hepımız olmasada devam edecegız.Devam edecegımız serverı benden ogrenebılırmısınız.

Forum ısmıme mesaj atarsanız sıze gerı donus yapılacaktır.

Hepınıze saygılar sevgıler.
Bilal KARA

aznapert
03-03-2010, 13:10
bc diye bi oyuncu vardo o ne yaptı acaba

-constantine-
03-03-2010, 13:11
bc diye bi oyuncu vardo o ne yaptı acaba

oyuncu adı bc237 gercek ısmı emrah:)bılemıyorum ne yaptıgını ama serverın kalıtelı oyuncularından oldugu bır gercek.

eserkumtas
03-03-2010, 13:21
Bir Koas birliği üyesi olarak Wow kuran veya kurmak üzere olan Kasırga birliği üyesi tüm arkadaşları tebrik ediyorum. Tüm server boyunca iyi stratejiler ve güçlü orduları ile hakkettikleri yerdeler.

LAST OF THE B.E
03-03-2010, 13:25
Selam arkadaşlar,

wow sürecinin sonuna geldik anlaşılan, tüm wow ları tebrik ediyorum. çünkü bu sorumululuğun altına girmek büyük bir zorluk. Ve de wowu başarıyla bitirecek olan kasırga ailesine tebriklerimi iletirim. Gerçek hayatta başarılarının devamını dilerim. Saygılarımla

last of the b.e (merak edenlere açılım last of the black eagle)
tanser

kuzenler
03-03-2010, 13:40
oyuncu adı bc237 gercek ısmı emrah:)bılemıyorum ne yaptıgını ama serverın kalıtelı oyuncularından oldugu bır gercek.

kasırgalı değilmi o yau :)

-constantine-
03-03-2010, 13:49
kasırgalı değilmi o yau :)

Evet kasırgalı.

Yalnız su hatanızı duzeltmek ıstıyorum wowu kuran kasırga degıl.DeliKasırgalardır.Bu wowlarımızı tek wow gıbı benımsedık.Oyuzden serverı kazananlar 2 buyuk bırlıktır.Deliler ve Kasırgalar wowu alsada;

S18de varlık gosteren butun bırlıklere tesekkur ederım.

300lerın belası Türklere.
Zeroların belası DİV lere
Savasmaktan zevk aldıgım KAOS lara
Ve 2 buyuk brlık olan 300 ve Zerolara cok tesekkur ederım.

Sız olmasaydınız s18 olmazdı.

LAST OF THE B.E
03-03-2010, 13:53
evet kasırgalı.

Yalnız su hatanızı duzeltmek ıstıyorum wowu kuran kasırga degıl.delikasırgalardır.bu wowlarımızı tek wow gıbı benımsedık.oyuzden serverı kazananlar 2 buyuk bırlıktır.deliler ve kasırgalar wowu alsada;

s18de varlık gosteren butun bırlıklere tesekkur ederım.

300lerın belası türklere.
Zeroların belası div lere
savasmaktan zevk aldıgım kaos lara
ve 2 buyuk brlık olan 300 ve zerolara cok tesekkur ederım.

Sız olmasaydınız s18 olmazdı.

evet doğru tabi ama oyuncu bir kasırga oyuncusu sizi unuttum özür ve de birleşimleri olan delilere de tebrikler. Ve de başarılar

güney
03-03-2010, 13:55
saat kaçta bitiyo arkadaşlar bkliom bkliom bitmio yaa :S :)

dostum hayırlısıyla 18.00 de bitiyo ama ondan önce bi rapor vercem oda bu serverın rekor askeri beklemede kalın .. :)

çılgın çocuğa saygılar.. :):):):)

-constantine-
03-03-2010, 14:04
dostum hayırlısıyla 18.00 de bitiyo ama ondan önce bi rapor vercem oda bu serverın rekor askeri beklemede kalın .. :)

çılgın çocuğa saygılar.. :):):):)

Çılgın cocugun hakkı yenmez bu serverda guney:)

güney
03-03-2010, 14:07
Çılgın cocugun hakkı yenmez bu serverda guney:)

he valla yağmurcanında öle ama bilal :)

af_yok
03-03-2010, 14:08
nerde bu 300tm nın meşhurrrr orduları.wow 99 olmuş hala ses seda yok . bindeli ve kasırgadaki arkadaşlar sakın msn de kimseyi eklemeyin cöl hırsızı yıne kız arkadaşını araya sokup şifre calma peşine duşmuş olabilir :D

bu arada bindeli ve kasırgadaki yönetim kadrosunu ve asil oyuncularını gönülden tebrik ediyorum bu serverin tek hakimi olduklarını 1 kez daha rakiplerinin tepelerine vura vura kanıtladılar ;)

NoFeaR
03-03-2010, 14:13
Kasırga birliğini tebrik ederim, bindeliyi katmıyorum, biz istedik wowu kuramadınız, dahsınıda isytesek wowounuza sıfırlayabicek halen ordularımız var, tekrar kasırgayı tebrik ediyorum, bu yazıyı neden yazma gereği duydun derseniz, bindeli biz istedik biz istedik derdi hep, bu seferde biz istedik...

-constantine-
03-03-2010, 14:13
nerde bu 300tm nın meşhurrrr orduları.wow 99 olmuş hala ses seda yok . bindeli ve kasırgadaki arkadaşlar sakın msn de kimseyi eklemeyin cöl hırsızı yıne kız arkadaşını araya sokup şifre calma peşine duşmuş olabilir :D

bu arada bindeli ve kasırgadaki yönetim kadrosunu ve asil oyuncularını gönülden tebrik ediyorum bu serverin tek hakimi olduklarını 1 kez daha rakiplerinin tepelerine vura vura kanıtladılar ;)

Dostum polemık yaratmıyalım artık haklıda olsanız heryerde solemeye gerek yok tamam bıttı server.Kazanan kazandı.Ama daha da ısrarcı olmaya gerek yok.

-constantine-
03-03-2010, 14:16
he valla yağmurcanında öle ama bilal :)

eyw guneyım:)Her ne kadar son donemlerde savas karsıtı,entel bır komutan olsamda:)

güney
03-03-2010, 14:18
eyw guneyım:)Her ne kadar son donemlerde savas karsıtı,entel bır komutan olsamda:)

hahahahahha entel bilo :D

LAST OF THE B.E
03-03-2010, 14:21
[sıze=3]nerde bu 300tm nın meşhurrrr orduları.wow 99 olmuş hala ses seda yok . Bindeli ve kasırgadaki arkadaşlar sakın msn de kimseyi eklemeyin cöl hırsızı yıne kız arkadaşını araya sokup şifre calma peşine duşmuş olabilir :d[/sıze]

[sıze=3]bu arada bindeli ve kasırgadaki yönetim kadrosunu ve asil oyuncularını gönülden tebrik ediyorum bu serverin tek hakimi olduklarını 1 kez daha rakiplerinin tepelerine vura vura kanıtladılar ;)[/sıze]

benim aslanı savunmak amacım değil, ne oldu ne bitti hiç bilmem.

Ama sizin ağzınıza pelesenk olmuş bu 300 ler demekki bir acınız filan var bir kompleksiniz var 300 birliği ile ilgili.

çok anlamsız olmuş yazdıkların senin şifrenimi çaldı aslan ki zıplıyorsun
demek ki seni çok sevindirmiş 300lerin kurmaması.
Biz yenilgiyide hazmedecek erdemdeyiz. Yenildik kasırgalara başarılar diledik ve bu vesile ile tekrar tebriklerimi yolluyorum.

Ama böyle dengesiz ve seviyesiz mesajlar yazmayın. Zaten senin gibiler bu serverin seviyesini düşürdü.

-constantine-
03-03-2010, 14:25
Arkadaslar Saldırı gelmedıgı takdırde s18 18.00 da btıcektır bılgınıze.

güney
03-03-2010, 14:25
benim aslanı savunmak amacım değil, ne oldu ne bitti hiç bilmem.

Ama sizin ağzınıza pelesenk olmuş bu 300 ler demekki bir acınız filan var bir kompleksiniz var 300 birliği ile ilgili.

çok anlamsız olmuş yazdıkların senin şifrenimi çaldı aslan ki zıplıyorsun
demek ki seni çok sevindirmiş 300lerin kurmaması.
Biz yenilgiyide hazmedecek erdemdeyiz. Yenildik kasırgalara başarılar diledik ve bu vesile ile tekrar tebriklerimi yolluyorum.

Ama böyle dengesiz ve seviyesiz mesajlar yazmayın. Zaten senin gibiler bu serverin seviyesini düşürdü.

dostum nasılsın ben çılgın çocuk :)

LAST OF THE B.E
03-03-2010, 14:33
dostum nasılsın ben çılgın çocuk :)

İYİ SÜPER VALLA BU WOW DERDİ ADAMI RESMEN GERİYOR NORMAL HAYATA DÖNDÜM
NASRETİN HOCANIN FIKRASI GİBİ OLDU BAŞA DÖNDÜK YANİ

Adamın biri gitmiş Hoca’ya “Yahu hocam bizim ev pek dar, sığamıyoruz bir türlü, ama büyük eve de paramız yetmiyor, ne yapayım?” diye sormuş.

Hoca bu abuk soru karşısında ne desin, kafasını karıştırmış biraz, düşünür gibi yapmış sonra da “Senin tavukların vardı değil mi?” diye sormuş.

Adam “Var” deyince “İyi o zaman, şimdi onları da eve al” demiş.

Aradan biraz zaman geçmiş, adam yine gelmiş hocanın karşısına “Hocam ev iyice daraldı, şimdi ne yapayım?” diye sormuş. Hoca da “Senin kazların da vardı, onları da eve al” diye akıl vermiş.

Bir süre sonra adam yine Hoca’nın kapısında. “Olmuyor be hocam, eve hiç sığamıyoruz şimdi” deyince “Merak etme, iki koyunun vardı diye biliyorum, onları da eve sok” demiş.

Adam hoca ne derse yapıyor.

Aradan biraz daha zaman geçmiş. Adam çıkmış Hoca’nın karşısına yine “Sorun bitmiyor Hocam, bana başka akıl” demiş. Hoca da “Sen inekle öküzünü de eve bir sok bakalım” demiş adama.

Üç gün sonra adam yana yakıla Hoca’nın kapısına dayanmış. “Aman Hocam, ne desen olmuyor. Artık evin içinde yürüyemez, yatağımıza yatamaz olduk. Ne oldu senin akıllarına” diye serzenişte bulununca Hoca “Tamam, tamam” diye itelemiş adamı.

“Şimdi bu geceyi de geçir, yarın sabah erkenden tavukları da, kazları da, koyunları da inekle öküzü de çıkar evden.”

Adam ertesi gün elinde bir tepsi baklava ile gelmiş Hoca’nın karşısına, “Ey Hocam” diye başlamış; “Sen büyük adamsın, sen ne büyük alimsin, sen büyük bilgesin. Meğer benim evim ne kadar ferahmış da haberim yok. Allah seni başımızdan eksik etmesin.”

YANİ BİZİM HAYAT NE GENİŞMİŞ ONUN FARKINA YENİDEN VARDIK ANLAYACAĞIN.

-constantine-
03-03-2010, 14:36

Adamın biri gitmiş Hoca’ya “Yahu hocam bizim ev pek dar, sığamıyoruz bir türlü, ama büyük eve de paramız yetmiyor, ne yapayım?” diye sormuş.

Hoca bu abuk soru karşısında ne desin, kafasını karıştırmış biraz, düşünür gibi yapmış sonra da “Senin tavukların vardı değil mi?” diye sormuş.

Aradan biraz zaman geçmiş, adam yine gelmiş hocanın karşısına “Hocam ev iyice daraldı, şimdi ne yapayım?” diye sormuş. Hoca da “Senin kazların da vardı, onları da eve al” diye akıl vermiş.

Bir süre sonra adam yine Hoca’nın kapısında. “Olmuyor be hocam, eve hiç sığamıyoruz şimdi” deyince “Merak etme, iki koyunun vardı diye biliyorum, onları da eve sok” demiş.

Aradan biraz daha zaman geçmiş. Adam çıkmış Hoca’nın karşısına yine “Sorun bitmiyor Hocam, bana başka akıl” demiş. Hoca da “Sen inekle öküzünü de eve bir sok bakalım” demiş adama.

Üç gün sonra adam yana yakıla Hoca’nın kapısına dayanmış. “Aman Hocam, ne desen olmuyor. Artık evin içinde yürüyemez, yatağımıza yatamaz olduk. Ne oldu senin akıllarına” diye serzenişte bulununca Hoca “Tamam, tamam” diye itelemiş adamı.

“Şimdi bu geceyi de geçir, yarın sabah erkenden tavukları da, kazları da, koyunları da inekle öküzü de çıkar evden.”

Adam ertesi gün elinde bir tepsi baklava ile gelmiş Hoca’nın karşısına, “Ey Hocam” diye başlamış; “Sen büyük adamsın, sen ne büyük alimsin, sen büyük bilgesin. Meğer benim evim ne kadar ferahmış da haberim yok. Allah seni başımızdan eksik etmesin.”

Güzel paylasım ustad:)

güney
03-03-2010, 14:36

valla güzeldi dostum

SaLLa_
03-03-2010, 14:50
Kasırga birliğini tebrik ederim, bindeliyi katmıyorum, biz istedik wowu kuramadınız, dahsınıda isytesek wowounuza sıfırlayabicek halen ordularımız var, tekrar kasırgayı tebrik ediyorum, bu yazıyı neden yazma gereği duydun derseniz, bindeli biz istedik biz istedik derdi hep, bu seferde biz istedik...

Sen ne kadar sahtekar bir adamsın... Geçen gün serverda hesabım yok diyordun bugünde gelmiş biz isteseydik sıfırlardık geyiği yapıyorsun bir insan anca bu kadar yalancı olabilir. Biz gelipte wowlarınızı sıfırladık mı? sıfırladık... O halde hiç boş boş konuşma fazladan kalan ordularla tarla pazar tuğla ocaklarınız yıkıldı hatta wowlarınız yağmalanıyor sen gelmişsin burada laf gevezeliği yapıyorsun... Daha orduları varmış varsa nerede o ordular eve mi götüyorsunuz :)

-constantine-
03-03-2010, 14:51
Bu arada canım abım senı cok sevıyorum.

Senın hakkın odenmez.Sanırım bır daha oynamıyacam demısın ama bır daha senın le oynamak ıcın can atıyorum.

Dıkkat et suleyman abı kendıne.

SaLLa_
03-03-2010, 14:52
ben sildim hesabımı çok dandik bi serverdı, başka serverda başladım, sen oynuyo musun, len wow başlığındada amma geyik yaptık :))

Buda sahtekarlığın belgesi olsa gerek fazla söze ne hacet :) BİNDELİ senide fena çarptı biliyorum derdin var yara bere içindesin o yüzden bu tavırlardasın... Alayınıza gider yaptık mı yaptık kimse boş boş konuşmasın artık.

güney
03-03-2010, 14:53
Bu arada canım abım senı cok sevıyorum.

Senın hakkın odenmez.Sanırım bır daha oynamıyacam demısın ama bır daha senın le oynamak ıcın can atıyorum.

Dıkkat et suleyman abı kendıne.

süleyman abi bizim herşeyimiz..

Heminet
03-03-2010, 14:56

kıssadan hisse bu olsa gerek :)) cok tesekkurler dosstum paylasımın ıcın.

güney
03-03-2010, 15:00
işte büyük lider süleyman abimin beklenen raporu ;)

ilk elden :)

http://travian-reports.net/tr/report/24419e064bf

-constantine-
03-03-2010, 15:02

guneyım butun raporları alabılırmıyız lutfen merymer felanda gırdı sanırım.

güney
03-03-2010, 15:06
öncesinde merymer dostumuzun girişi

http://travian-reports.net/tr/report/24431fd27ca

ellerinize sağlık

güney
03-03-2010, 15:06
guneyım butun raporları alabılırmıyız lutfen merymer felanda gırdı sanırım.

koydum raporu bilalim

-constantine-
03-03-2010, 15:09
koydum raporu bilalim

http://travian-reports.net/tr/report/24444eb0b96

Buda yakakoy ustadımdan.Raporlar gelmeye devam edıyor sanırım aslan wowuda sıfırlanıcak.

güney
03-03-2010, 15:13

Buda yakakoy ustadımdan.Raporlar gelmeye devam edıyor sanırım aslan wowuda sıfırlanıcak.

aynen sıfırlandı bile bilalim :)

asilgüç ten bi rapor daha :) roma ordusu görsün millet :)
http://travian-reports.net/tr/report/24448f51fca

-constantine-
03-03-2010, 15:15

http://travian-reports.net/tr/report/24447b68c72

murat_21 raporu ellerıne saglık dostum:)

gurbuz29
03-03-2010, 15:16
Kasırgaların elinde ayağı bi ordu varmış aslında seviyeler 50 de iken hepsini yıkıp rahat rahat kursalarda olurmuş aslında.......... :)

dAgyoncaLi
03-03-2010, 15:16
Dost Düşman herkeze Bu güzel oyun için Teşekkürler.. Buda benim Raporum sıfırlamak nasip oldu
http://travian-reports.net/tr/report/24449249198

SaLLa_
03-03-2010, 15:17
http://travian-reports.net/tr/report/24454f07605

Sıfırlama şerefi dagyoncaliya nasip olmuş :)

Bu arada Süleyman abiyi ayrıca tebrik ederim server rekor ordusu ondan çıktı helal olsun abime :)

-constantine-
03-03-2010, 15:17
Dost Düşman herkeze Bu güzel oyun için Teşekkürler.. Buda benim Raporum sıfırlamak nasip oldu

http://travian-reports.net/tr/report/24452f75509

buda asılgucustamızdan.Wow olmadıgı ıcın tarlaya ates etmıstır:);SAnırım buradakı defansıda sıfırlıyacagız.

LAST OF THE B.E
03-03-2010, 15:18

murat_21 raporu ellerıne saglık dostum:)

devrim arkadaşıma tebrikler ne vurmuş öyle
kıydın ha askerlere :)

-constantine-
03-03-2010, 15:19

Ustad senınde ellerıne saglık bugun raporları ben paylasıyorum kafanıza buyruk hareket etme ne olur :D:D:D

takılıyorum :)

-constantine-
03-03-2010, 15:19
http://travian-reports.net/tr/report/24458aa76a7

Buda zuhtu dostumdan:)Bumuydu serverın basından berı sakladıın ordu zuhtum:)

SAnada takılıyorum.Ellerıne saglık:

-constantine-
03-03-2010, 15:20
http://travian-reports.net/tr/report/244606eebe8

sırada ruya (serdar ) ustamızda:)

ellerıne saglık serdar usta.

güney
03-03-2010, 15:22
buda cafsan üstad dan ellerine sağlık

http://travian-reports.net/tr/report/24463dcec90

-constantine-
03-03-2010, 15:22
http://travian-reports.net/tr/report/244624afbad

Buda cafsan ustadımızdan:)snınde ellerıne saglık ustad.

dAgyoncaLi
03-03-2010, 15:23
Ustad senınde ellerıne saglık bugun raporları ben paylasıyorum kafanıza buyruk hareket etme ne olur :D:D:D

takılıyorum :)
aahcso bilmiyordum editt o zaman :D:D

-constantine-
03-03-2010, 15:24
http://travian-reports.net/tr/report/244661bd2ee

Buda asifedaiden ellerıne saglık dostum.

-constantine-
http://travian-reports.net/tr/report/2446570d100

Buda delılerden ares_jr.Ellerıne saglık ustad.

NoFeaR
salla mısın ne dalgasın, sizin hiç biriniz benim merkezime giremedi, oynadığım hesapların hiç birisi benim değil, olan hesabımı sileli çok oldu, wowunuza daldık mı daldık, oyun 99a çıkmayıp cesaret edip wow bassaydınız emin ol bi daha gelecektik, ordularımız size özeldi var olanlarıda sağa sola başka hesabımız olan kişilere yolluyoruz, kasırga olmasaydı siz bir hiçtiniz, toplu hesap silmesek sizin wow 90ı bile göremezdiniz!

SaLLa_
03-03-2010, 15:27
salla mısın ne dalgasın, sizin hiç biriniz benim merkezime giremedi, oynadığım hesapların hiç birisi benim değil, olan hesabımı sileli çok oldu, wowunuza daldık mı daldık, oyun 99a çıkmayıp cesaret edip wow bassaydınız emin ol bi daha gelecektik, ordularımız size özeldi var olanlarıda sağa sola başka hesabımız olan kişilere yolluyoruz, kasırga olmasaydı siz bir hiçtiniz, toplu hesap silmesek sizin wow 90ı bile göremezdiniz!

toplu hesap silmediniz canım sildirildiniz birde yalan söyleyip durma bir diyorsun serverda hesabım yok iki diyorsun serverdayım ordularım var bilmem ne var bırak bu işleri acemi :D

Mehmet
03-03-2010, 15:31
WOW ordularının kullanılmasını sağlayan 100ncü seviyeyi iptal eden fedakar WOW bakıcılarımıza kendi adıma teşekkür ediyorum...

Süper ordular basan besleyen ve beslenmesine yardımcı olan tüm arkadaşlarıma yine teşekkür ediyorum...

Tüm BinDeli ve kaSIRGA üyelerinin hiçbirini birbirinden ayırmaksızın tebrik ediyorum...

300 ve ZeroToLL Birliklerine azimli ve zevkli bir oyun olmasını sağladıkları ve son güne dek bizlerle beraber bu oyunu sürdürdükleri için hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum

Dostlukları ile ön plana çıkan ve son güne dek yine savaşan DİV birliklerinede teşekkür ediyorum..

Ben Mehmet,

vahşettin..

güney
buda akif abiden ellerine sağlık

http://travian-reports.net/tr/report/244777f0ca5

NoFeaR
benim mailime kayıtlı hiç bir tane hesap yok, seninde doğruluğunu gördük az evel zamanında kuyruk acın var dedin, ne acım var kanıtla görelim
sizinle bi alıp veremediğim olmadı, ama siz çok uklaydınız, wowda kuramadınız beter olun :)

-constantine-
03-03-2010, 15:33
http://travian-reports.net/tr/report/24488a02258

Emrahıma sevgıler saygılar.

cervantes
03-03-2010, 15:36
jutenya>>>>>>>wow

http://travian-reports.net/tr/report/244928f8bbd

cervantes
03-03-2010, 15:37
necdet abime selamlar...

http://travian-reports.net/tr/report/244946564e6

-constantine-
03-03-2010, 15:37
http://travian-reports.net/tr/report/24493cdb446

delılerden bır rapor daha.
Ellerne saglık ustad.

SANAR
03-03-2010, 15:38
http://travian-reports.net/tr/report/24478a6c26c

bana orman bıraktınızya helal size

jackass
03-03-2010, 15:40
Bana nüfus kalmayacak bee:d ne bu şiddet bu celal

cervantes
03-03-2010, 15:41
bana orman bıraktınızya helal size

:D:D onu bulamıyanda olucak :o

SANAR
03-03-2010, 15:42
http://travian-reports.net/tr/report-img/24496753ea8

SaLLa_
03-03-2010, 15:42
benim mailime kayıtlı hiç bir tane hesap yok, seninde doğruluğunu gördük az evel zamanında kuyruk acın var dedin, ne acım var kanıtla görelim
sizinle bi alıp veremediğim olmadı, ama siz çok uklaydınız, wowda kuramadınız beter olun :)

ukalaydık var mı itirazın çünkü kimseye yalakalık yapmadık kimsenin elini eteğinide öpmedik adam gibi oyunumumuzu oynadık ve karşımızda kim durduysa öyle veya böyle bir şekilde ezdik oyunun sonunuda gördük sen oyunun sonunu göremeyişine yan canım :) beter olan sensin hatta eziksin çünkü hesabım yok dediğin bir serverin forumundan ayrılmıyorsun sanane s18 forumundan zavallı seni :)

he buda son msjımdır istediğin kadar zırvala çoluk çocukla çok fazla muhattap olmam huyum kurusun :)

-constantine-
03-03-2010, 15:45
http://travian-reports.net/tr/report/2449781252f
http://travian-reports.net/tr/report/24499a83b43
http://travian-reports.net/tr/report/245001af3e8
tam bır delı işi:)

Ellerınıze saglık

kuzenler
03-03-2010, 15:46
http://travian-reports.net/tr/report/24488a02258

Emrahıma sevgıler saygılar.

benim favori oyuncum bc237 idi :) kendisini 300lerde iken bir köye olan saldırılarından tanıyordum o zaman manyak bir asker sayısı vardı.o günden beri takip ediyordum herhangi bir raporunu görmemiştim açıkcası ondan böyle bir ordu bekliyordum.tebrik ederim.

SANAR
03-03-2010, 15:48
resim olarak neden eklenmiyor buraya saldırılar dün çalışıyordu

SANAR
http://travian-reports.net/tr/img/24496753ea8.png (http://travian-reports.net/tr/report/24496753ea8)

NoFeaR
benimde sana son msjım,
wowu kasırga kurdu siz ezik kaldınız onların gölgesinde yaşadınız, ben oyunun sonunu gördüm bak, keşke zamanında sanada dalsaydık sende göremeseydin :)
wowunuz yıklıdı ezik kaldınız bu gerçeği hiç bir şekilde değiştiremezsin
kasırgaya tebrikler

güney
03-03-2010, 15:50
http://travian-reports.net/tr/img/24496753ea8.png (http://travian-reports.net/tr/report/24496753ea8)

ellerine sağlık ;);)

wolfy
03-03-2010, 15:50
lan elimde 30k tokmak 21k balta 16k toyton ve 7700 mancınık kaldı ne yapacam ben bunları :D

çöl keçisine geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum biraz da adam olsun kendine cok düşman toplamasın madara ederler adamı bakalım reisleyebilcek miyiz simdi çöl keçisini :D

aKmet

kuzenler
03-03-2010, 15:51

asilgüç ten bi rapor daha :) roma ordusu görsün millet :)
http://travian-reports.net/tr/report/24448f51fca

ooooo en dehşet ordu bu sanırım ..tebrik etmek lazım.

Heminet
helal olsun herkese ya finali cok saglam yaptık ama 300lerıde tebrık etmek gerek hala askerrlerı sıfırlanmadı cok keyıf aldım acıkcası :)..

-constantine-
http://travian-reports.net/tr/report/245011af9ba

delılerde bır rapor daha emperyanlar pretoryan olarka gozukuyor yalnız.:)

jackass
03-03-2010, 15:52
benimde sana son msjım,
wowu kasırga kurdu siz ezik kaldınız onların gölgesinde yaşadınız, ben oyunun sonunu gördüm bak, keşke zamanında sanada dalsaydık sende göremeseydin :)
wowunuz yıklıdı ezik kaldınız bu gerçeği hiç bir şekilde değiştiremezsin
kasırgaya tebrikler

kim bastı bunun kuyruğuna???? :D:D:D:D

-constantine-
03-03-2010, 15:53
http://travian-reports.net/tr/report/245036546c6

Bir delı daha:)Ellerıne saglık.

kuzenler
03-03-2010, 15:53

ben sondan başladım kusura bakmayın rekor orduyu kaçırmışım :)))

tebrik ederim başkan.emeğpine sağlık gerçekten.

SANAR
03-03-2010, 15:55
ben sondan başladım kusura bakmayın rekor orduyu kaçırmışım :)))

tebrik ederim başkan.emeğpine sağlık gerçekten.
tebrikler ellerinize sağlık
cafsan

Heminet
03-03-2010, 15:56
dibi görebilecek miyiz acaba :)

Mehmet
03-03-2010, 15:57

Dibini kim görmüş ismailim ;)

-constantine-
03-03-2010, 15:59

İsmail sanmıyorum delılerın buyuk orduları sevıye 100den sonra gırıcekmıs koye:)eger saldırılar ıslerse dıbını gruruz ama 18.00dan sonra goruruz.

Heminet
03-03-2010, 15:59
Dibini kim görmüş ismailim ;)

hehe :D güzel cevap dostummmmm :) cok sagol valla senı tanımak bana serverın verdıgı en buyuk armağan

jackass
03-03-2010, 16:00
kaç dk var 100 seviyeye arkadaşlar?

güney
şuan için gördüğüm en iyi ordu anas10 ve asilgüç

ama savunmayıda tebrik ederim gerçekten iyi savunma..

Mehmet
hehe :D güzel cevap dostummmmm :) cok sagol valla senı tanımak bana serverın verdıgı en buyuk armağan

Benim içinde aynı kardeşim benim ;)

Heminet
İsmail sanmıyorum delılerın buyuk orduları sevıye 100den sonra gırıcekmıs koye:)eger saldırılar ıslerse dıbını gruruz ama 18.00dan sonra goruruz.

valla benımde ordum 30 dakıka ıle kacırıyor :( cok guzel bır suprızım vardı ama yetısmedı :((

güney
03-03-2010, 16:01
kaç dk var 100 seviyeye arkadaşlar?

tam 58 dakika :)

jackass
03-03-2010, 16:03
tam 58 dakika :)
teşekkürler,ben yetişiyorum o zaman :D ooh beeeee

cervantes
03-03-2010, 16:03
bu son girişimizdi k1'den bukadar :)
yeter 1milyona geldik bea saldırıda :D

http://travian-reports.net/tr/report/245077ed40c

Heminet
03-03-2010, 16:04
:D bi tur daha mı dönsek :P

marx-man07
03-03-2010, 16:05
Daha elimize ulasmayan raporlar var ama buraya topluca elimde olanları koyayım... Emek veren herkese tesekkür ederim... Ayrıca bugun 17.59 da wow leydy hesabında bitmiş olacak... önceliği ona veren ve kendisi de bizim gözümüzde 100 yapmıs olan tevazu(ayhan abimize) tessekkür ederim. Ayrıca bu2 wowımızın tepede olmasını sağlayan bindeli wowlarına ve heminet wowına ayrıca tesekkür ederim... Ben kendi adıma tüm birlklere ve kasırgada herzaman ayakta kalan kasırka1 kasırga2 kasırga3 kasırga4 kasırga5 kasırga6 kasırgatm ve kasırga birlikbaskanlarına, yönetimine ve saygıdeger emek veren oyuncularına cok tesekkür ederim... Son olarakda suan kasırga birlikleri genel baskanlıgını yürütmekte olan ve görevigini layıgıyla yerine getiren anas10 hesabına yani süleyman abime cok tesekkür ederim.... Herkes sağlıcakla kalsın.. Saygılar sevgiler.....

Marx-man07

http://travian-reports.net/tr/report/24421c7813e

http://travian-reports.net/tr/report/244270493bf

http://travian-reports.net/tr/report/24482d18335

http://travian-reports.net/tr/report/24510b65067

http://travian-reports.net/tr/report/2451449b826

http://travian-reports.net/tr/report/2451814044b

-constantine-
03-03-2010, 16:06

ve dıbı gorundu gecılmez denılen savunma gecıldı arkadaslar:)

-constantine-
03-03-2010, 16:06
Arkadaslar bır rapor paylasma seansınında sonuna geldık.Raporları toplamamda cılgın cocuk guney.Marx-man07 hamıt.Salla sertıfe cok tesekkur ederım.

Ayrıca bu raporları bıze sunan oyunculara ve onların bu orduları basarken ve beslerken yardımcı olan dostlarına cok cok tesekkur ederım.

Kalın saglıcakla.

Heminet
03-03-2010, 16:07

ve dıbı gorundu gecılmez denılen savunma gecıldı arkadaslar:)

2 ordu daha gırdımı tamamdır bu iş

SANAR
03-03-2010, 16:08
daha çok ordu döner hatta iskender olur tere yağlı

cafsan

-constantine-
03-03-2010, 16:09

ısmalım bı ordu kaldı:)

güney
03-03-2010, 16:10
Daha elimize ulasmayan raporlar var ama buraya topluca elimde olanları koyayım... Emek veren herkese tesekkür ederim... Ayrıca bugun 17.59 da wow leydy hesabında bitmiş olacak... önceliği ona veren ve kendisi de bizim gözümüzde 100 yapmıs olan tevazu(ayhan abimize) tessekkür ederim. Ayrıca bu2 wowımızın tepede olmasını sağlayan bindeli wowlarına ve heminet wowına ayrıca tesekkür ederim... Ben kendi adıma tüm birlklere ve kasırgada herzaman ayakta kalan kasırka1 kasırga2 kasırga3 kasırga4 kasırga5 kasırga6 kasırgatm ve kasırga birlikbaskanlarına, yönetimine ve saygıdeger emek veren oyuncularına cok tesekkür ederim... Son olarakda suan kasırga birlikleri genel baskanlıgını yürütmekte olan ve görevigini layıgıyla yerine getiren anas10 hesabına yani süleyman abime cok tesekkür ederim.... Herkes sağlıcakla kalsın.. Saygılar sevgiler.....

Marx-man07

sen beni sevimisin :):)

Heminet
03-03-2010, 16:11
ısmalım bı ordu kaldı:)

keske bende gonderseydım :P

cervantes
03-03-2010, 16:12

KARA GÖRÜNDÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜ :D

-constantine-
keske bende gonderseydım :P

server bıtsede belkı saldırılar varır dstum.

Heminet
Bi cisim yaklaşıyor :P

Heminet
03-03-2010, 16:13
server bıtsede belkı saldırılar varır dstum.

saldırılar gıderde reisler işlemez dostum :((((

cervantes
03-03-2010, 16:18
Bi cisim yaklaşıyor :P

evet evet bi cisim yaklaşıyor :D

cenewar
03-03-2010, 16:24
Sevgili arkadaşlar ilk serverim sayılır burası oyundan çok keyif aldım, çok vaktimi yedi, beni bu işe bulaştıran sarıovayı kınıyorum. İlk defa böyle uzun soluklu bir oyun oynadım ve sonunda taraf olduğumuz birliğin rakamları taraf olmadığımız birliğin rakamlarını dövdü. Açıkçası böyle rakam dövdük yani havanda su dövdük, sonunda şunu öğrendim ki havanda su dövmek çok eğlenceli. :)

Oyunun başında ve sonunda küfredenler çok oluyor, insanlar giderken gerçek yüzlerini ortaya koyuyor bu oyunun insana verdiği tecrübelerden biri, tabi bu insanlar kişiliği oturmamış insancıklar, klavye delikanlıları bir insan küfür kaldırma kapasitesi kadar küfreder, onun için küfür yemek önemsizdir o yüzden rahatlıkla küfreder.

Dost-düşman adam gibi adam olabilmiş tüm arkadaşlara(özellikle de esprilerime katlananlara:D), sevgili hesap ortağıma, beni bu işe bulaştıran sarıovaya, beni oyuna bağlayan mr.cali, yağmurcan ve asz kardeşlerime, server başında beraber saldırıp savunduğumuz eski birlik arkadaşlarıma, ve tabiki birliğim kasırgalara çok teşekkür ederim herşey için.

Cümleniz Allah'a emanet olun.

SaLLa_

Buda kapak olmuştur savunma savunma geyiği yapanlara ben göremiyorum bir savunma :)

jackass
http://travian-reports.net/tr/report/24519c1e961

abi acil tahıl lasım benim merkeze:D hadi bi el atın yaa:D askerler dönüyo ölmesinler:D

güney
03-03-2010, 16:25
Arkadaslar bır rapor paylasma seansınında sonuna geldık.Raporları toplamamda cılgın cocuk guney.Marx-man07 hamıt.Salla sertıfe cok tesekkur ederım.

Ayrıca bu raporları bıze sunan oyunculara ve onların bu orduları basarken ve beslerken yardımcı olan dostlarına cok cok tesekkur ederım.

Kalın saglıcakla.

öpüldün bilalim :)

güney
03-03-2010, 16:27
http://travian-reports.net/tr/report/24519c1e961

abi acil tahıl lasım benim merkeze:D hadi bi el atın yaa:D askerler dönüyo ölmesinler:D

hahahahhahaha

güney
03-03-2010, 16:29

Buda kapak olmuştur savunma savunma geyiği yapanlara ben göremiyorum bir savunma :)

ya siz delimisiniz..

hahahhahahah :D:D:D:

helalll

hakan7280
03-03-2010, 16:30

helal olsun bize ya:) tertemiz yaptık orayıda:) evet başkanım kapat olsun buda delilerden giderayak:)

SaLLa_
03-03-2010, 16:31
ya siz delimisiniz..

hahahhahahah :D:D:D:

helalll

deliyis taby :D aslında dua etsiler pazartesi günü serverda bir ara bakım oldu o araya denk gelen bir çok arkadaşımız oldu ve saat 6 dan sonraya denk geliyorlar yoksa çok ciddi ordular yolda kaldı :)

Heminet
03-03-2010, 16:32
deliyis taby :D aslında dua etsiler pazartesi günü serverda bir ara bakım oldu o araya denk gelen bir çok arkadaşımız oldu ve saat 6 dan sonraya denk geliyorlar yoksa çok ciddi ordular yolda kaldı :)

ya savunma kalmadıgı ıcın yolda kalmasının bır anlamı yok dostum :) saglık olsun emegıne saglık herkesın

dAgyoncaLi
03-03-2010, 16:33
Bu raporları video yapmaya kalkan olacakmı : )) kısa film kadar uzun bir süre alacaktır :D

bu bizim deliler adına videomuz

http://www.youtube.com/watch?v=4qmxYk8A0mo

marx-man07
03-03-2010, 16:33
300 LERİN MESHUR DEFİ SIFIRLANINCAYA KADR YAPILAN TÜM SALDIRILAR SON SALDIRI GERİ DÖNÜYOR... SALDIRAN VE SAVUNAN TÜM ARKADSLARINI TEBRİK EDERİM....

MARXMAN07

http://travian-reports.net/tr/report/245300d5d52

SaLLa_
03-03-2010, 16:35
ya savunma kalmadıgı ıcın yolda kalmasının bır anlamı yok dostum :) saglık olsun emegıne saglık herkesın

yok geçilmez o savunma falan diyorlardı nerede bunları diyenler acaba merak ediyorum :D

cenewar
03-03-2010, 16:35
:) güzel hayel 300 wowu sıfırlamak ama bence uyanmalısın hayalın kabusa donmeden

yorumsuz :d

Mehmet
03-03-2010, 16:37
SON DURUM MERAK EDENLERE ;)

http://i1003.hizliresim.com/2010/3/3/5262.bmp (http://urlal.com/dqqf)

marx-man07
http://i45.tinypic.com/mtasuv.jpg

güney
ya birileri vardı kimdi onlar hani nerde ordularınız falan yazıolar dı hani

çıkın deliklerinizden bakıyım :D:D

güney
03-03-2010, 16:38
çöl aslanı wowunun son hali hahahhaha

http://www.travianskins.com/dorf2.php?s=desolated

SANAR
03-03-2010, 16:40

çıkın deliklerinizden bakıyım :D:Do lafları diyenler tatile çıktı
cafsan

J3aJ2anseI
03-03-2010, 16:40
Yorumsuz :D

warstar
03-03-2010, 16:41
Selam arkadaşlar

İlk etapta bu zamana kadar emek harcayan tüm server18 oyuncularını tebrik ederim.Wowu kuran Kasırga&Bindeli birliklerini göstermiş oldukları başarıdan ötürü gönülden kutlarım.

Acısıyla tatlısıyla bu serverında sonuna geldik.Geriye dönüp baktığımızda güzel arkadaşlıkların edinildiği hoş hatıralarla bir serverın herkes tarafından bitirildiğini umuyorum.Ben kendi adıma böyle düşünmekteyim.ZeroToLL , Kasırga , Bindeli ,300, DİV, KAOS birlikleri bu servera renk kattınız iyiki vardınız.

Herkese tekrardan hayırlı olmasını diler hepinize multu sağlıklı bir hayat dilerim.

Fatih
warstar

Mehmet
03-03-2010, 16:42

çıkın deliklerinizden bakıyım :D:D

Onlar s15 te adam sınıfına girmeye gittiler, burada adam olamazlar.

Heminet
03-03-2010, 16:47
Selam arkadaşlar

İlk etapta bu zamana kadar emek harcayan tüm server18 oyuncularını tebrik ederim.Wowu kuran Kasırga&Bindeli birliklerini göstermiş oldukları başarıdan ötürü gönülden kutlarım.

Acısıyla tatlısıyla bu serverında sonuna geldik.Geriye dönüp baktığımızda güzel arkadaşlıkların edinildiği hoş hatıralarla bir serverın herkes tarafından bitirildiğini umuyorum.Ben kendi adıma böyle düşünmekteyim.ZeroToLL , Kasırga , Bindeli ,300, DİV, KAOS birlikleri bu servera renk kattınız iyiki vardınız.

Herkese tekrardan hayırlı olmasını diler hepinize multu sağlıklı bir hayat dilerim.

Fatih
warstar

emeğine yüreğine sağlık seninde ortak gayet seviyeli bir yarış cıkardınız tebrik ederim.

dAgyoncaLi
03-03-2010, 16:48
SON DURUM MERAK EDENLERE ;)

http://img169.imageshack.us/img169/7245/78601524.jpg

abi haksızlık yapma ama ya canla başla çalışıyor seviye bile basmış baksana ;)

marx-man07
03-03-2010, 16:49
http://travian-reports.net/tr/report/245300d5d52

J3aJ2anseI
03-03-2010, 16:50
ßizim wowlardan başka seviyeli wow yok ne dağıtmışız arkadaşlar emeği geçen herkeze tebrikler

BiNDeLi

kuzey fatihi
03-03-2010, 16:50
kasırgadaki arkadaşları tebrik ederim düşümdüğüm gibi ordular onlardan çıktı tebrikler arkadaşlar güzel bi stratej ile oyunu sürdürdünüz wow hayırlı olsun iyi oyunlar

Mehmet
03-03-2010, 16:51
çöl aslanı wowunun son hali hahahhaha

http://www.travianskins.com/dorf2.php?s=desolated

;) Bu espiriye karsilik bende biseyler ekleyeyim..

300 lü arkadaslarim kusura bakmasinlar...

http://i1003.hizliresim.com/2010/3/3/5465.bmp (http://urlal.com/dqqf)

wolfy
03-03-2010, 16:52
hamit lan

25 k tokmak
21 k balta
19k toyton
ve de tam tamına 7500 mancınık

su kadar asker kaldı elimde ütopik de bunları da araya bir yere sıkıştırsan raporlarda cok hora geçer şerefsizim

mal gibi kaldı elimde bunlar :D

güney
03-03-2010, 16:55
;) Bu espiriye karsilik bende biseyler ekleyeyim..

300 lü arkadaslarim kusura bakmasinlar...

http://i1003.hizliresim.com/2010/3/3/5465.bmp (http://urlal.com/dqqf)

hahahhahahhaha

tek_başına
03-03-2010, 16:57
hamit lan

25 k tokmak
21 k balta
19k toyton
ve de tam tamına 7500 mancınık

su kadar asker kaldı elimde ütopik de bunları da araya bir yere sıkıştırsan raporlarda cok hora geçer şerefsizim

mal gibi kaldı elimde bunlar :D

akmet seneye sakla yada eve götür :))))))
topik...

marx-man07
03-03-2010, 16:57
İnşaat emri:
Dünya Harikası (Seviye 100) 0:02:40 sürer, ve bu saatte hazır: 17:59 Saat

güney
03-03-2010, 16:58
wow kurulumuna son 1 dakika arkadaşlar hayırlı uğurlu olsun herkezin emeğine sağlık

marx-man07
03-03-2010, 17:02
LEYDY WOWIN BİTMEDEN BİR SANİYE ÖNCESİ...

http://i50.tinypic.com/3178boy.jpg

dAgyoncaLi
03-03-2010, 17:02
hayırlı ugurlu olsun başka sevarlarda görüşmek ümidiyle hoşçakalın

güney
03-03-2010, 17:03
1.leydy (http://s18.travian.com.tr/karte.php?d=479298&c=1c)KASIRGA WOWDeLiKsRG (http://s18.travian.com.tr/allianz.php?aid=11413)100

gsli aslan
03-03-2010, 17:03
ya çöl aslanına küçük ordu yolluyordum kayıplara karıştı resetlendi server :D

whocares
03-03-2010, 17:06
Selamlar,

Wow tebrikeri için sabit başlığımız;

http://forum.travian.com.tr/showthread.php?t=18122

açılmıştır.Tebriklerimizi bu başlıkta yapabiliriz.

iyi forumlar