PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : WoW Tebrikleri [Server 10]

Sayfa : [1] 2

whocares
17-12-2009, 19:39
Merhaba,

Wow tebriklerini bu başlık altında yapabilirsiniz.

Travian Ekibi adına wow kuran birliği ve tüm s10 oyuncularını tebrik ederiz.

LuliTunes
17-12-2009, 19:40
Tebriğimi burdan ilan ediyorum. :)

DreiDieDe
17-12-2009, 19:41
BBD birliğinde olduğumdan gurur duyuyorum tebrikler tüm BBD'liler ve s10 ailesi ;)

mr.berkan
17-12-2009, 19:43
s10 biiti mi

_efsane_
17-12-2009, 19:44
wow şifresi ne zaman gelir.:D.

arcmrt21
17-12-2009, 19:44
tbe. bbddoruk ailesine... Ellerine kollarına sağlık biraz once baktım çok guzel yapmışlar wowu:) Eksiksiz... Sabırlarından oturu tebrik ederim...

panikatak
17-12-2009, 19:45
Öncelikle BBDORUK birlikleri oyuncularını ve tüm s10 oyuncularını tebrik ederim...
uzun zaman sonra sonunda oyunun sonunu gördük..
ben (mesut), maniax, sadık, ibrahim ve panikatak atak wowunda adını sayamadığım diğer arkadaşlarada teşekkürler..
Başka serverlarda görüşmek dileği ile...
mesut

mr.berkan
17-12-2009, 19:48
wow kuruldu ise biris bana şifresini ve adını verri misi bakabiilr miym

Kadiristan
17-12-2009, 19:49
wowun kuruşunda emeği geçen tüm bbd ailesine ve kendi birliğim olan doruk ailesine tebriklerimi sunuyorum...

çok ciddi emek veren sayısız arkadaşıma ekstra teşekkürler ediyorum...

zor ve sıkıntı dönemi başarı ile atlattıoğımız için de bu gururu hep beraber paylaşmak isterim...

emeği geçenleri ve tüm BBDoruk ailesini tekrar tekrar tebrik ederim...

kadiristan

mavi
17-12-2009, 19:50
Tebrikler

Yokmu şifre rapor falan :D

erdmen
ben yapamadım siz yaptınız helal olsun :D

kursat46
yarabbi şükür:D sonunda bitti BBD birliğinde olmaktan gurur duyuyorum

osgur89
wow kuruldu ise biris bana şifresini ve adını verri misi bakabiilr miym

bahabab
şifre: delimehmet

mechatronic
17-12-2009, 19:52
Tüm s10 oyuncularına tebrikler...WoW kuran bahabab ' a da bu çileyi bitirdiği için ayrıca teşekkürler...Başka serverlerde buluşmak dileğiyle..

Tr_CiXxX
17-12-2009, 19:57
hadi geçmiş olsun

kizil
17-12-2009, 19:58
BBDORUK AİLESİNİN BU MUTLU GÜNÜNÜ KUTLAR TÜM S10 CAMİASINA GEÇMİŞ OLSUN DİLERİMLERİMİ SUNARIM RAKİPLERİMİZİDE TBR EDER BİZLERE BU SERVERDA YAŞATTIKLARI HEYECAN İÇİN ...

iyisiyle kötüsüyle 1.5 yıldır birlikde oldugumuz benim için ilk ve son server olan s10 dan ayrılırken içimde buruklukda kaldıgını itiraf edegim sizlere baya alışmıştım

papalino seni geçemedim saldırıda elimdeki orduyu saklamam gerektigini bir ters durumda kullanmak için ama senle kapışmak bile zevkliydi 2 yıl sonra dönüş yaparsam ki bu kesinlikle s10 olacaktır devam ederiz sende olursan......

TÜM S10 EMEKÇİLERİNE HAKKIMI HELAL EDER HAKLARINIZIDA HELAL ETMENİZİ DİLERİM.......

01KİZİL MEHMET

Rose'n BlooD
17-12-2009, 19:58
Koca orduyu heba ettik :D

Tebrik ediyorum...

Cebrail- RosenBlood

Drea-Mers
17-12-2009, 19:59
Öncelikle Destekledigimiz BBDORUK birligini Tebrik ederiz...

ve diger S10 oyuncularini tebrik ederim..iyisiyle kötüsüyle bir oyunuda bitirdik..

ve En Önemlisi Tüm Strateji Ailesine Tessekürlerimi Sunarim..

UHD
17-12-2009, 20:00
BBDORUK BİRLİĞİ TEBRİKLER ARKADAŞLAR EMEĞİ GEÇEN HERKEZİ KUTLUYORUM :cool:

RonicaN
17-12-2009, 20:01
wow köyü şifresi paylaşmayın...

whocares

Berserker
17-12-2009, 20:01
BBD Birliğini ve emeği geçen herkesi tebrik ederim...

arcmrt21
17-12-2009, 20:05
elinizde kalan orduları bir gostersenize ben çok şey bekliyorum daha ordu babındaa bu servreden:D

snowy
17-12-2009, 20:14
şu anda içinde bulunduğum başlıktan duyduğum memnuniyeti anlatacak söz yok . daha önce kaç kez gidişat çeşitli kereler kitlenip yenileri açılmıştı ama bu son kitlenişi oldu ve en sonunda niyahet tebrik kısmındayız tüm bbdoruk ailesini tebrik ederim . kendim dahil :D biz bbdoruk olarak koca bir aile olduk ve bu rekor serverda wowu natarlar kuracak naraları atılırken bir aile olarak istinasız herkes taşın altına elini sokarak bize mutlu günü yaşattıkları için çok teşekkür ediyorum .

TEBRİKLER BBDORUK
delgeç

eniak
17-12-2009, 20:22
başta hesap ortağım gönül abla olmak üzere; tüm bbd doruk ailesine, servete, tüm arkadaşlara ve son olarak bırakıp gitmeyen, inat eden s10 ailesine tebrikler.....:D:D:D:D

demren
17-12-2009, 20:24
Burdan bilgilime küfürler yağdıran karartersize kendisi hakkında bahabab ta gerekli cevabı verdim ancak. eğer delikanlı ise wow köyünde herkesi zan altında bırakmasın kendi köyünden kendi hesabından yazsın ne yazacaksa.Bulunduğu lağım çukurundan başını çıkartabiliyorsa ben bilgilimdeyim halen şu an için köye girilmiyor pek çok kişi gibi fakat başkalarını karambole getirip suçlanmasanı sebebiyet vermesin. lağım faresi biliyorum ki benim yazdıklarımı okuyorsun şu anda . ettiğin küfür kadarsın benim mayamdaki erkeklik hamuru bile senin mayandaki erkeklik hamurundan daha çoktur.

erdmen
17-12-2009, 20:26
bi sohbet ettirmediler yaw
MULTİHUNTER :D

nurullahhh78
17-12-2009, 20:28
Tüm BBDORUK üyelerini tebrik ederim canı gönülden :)
elimizde halen ordular vardı artık yarın server açılırsa gösterecez :)

ahıska_salot
17-12-2009, 20:30
BBDORUK tebrikler ...

hatta bütün s10 a tebrikler 16 ayda kurdunuz wowu hehehe :D

lellilelli
17-12-2009, 20:32
Koca orduyu heba ettik :D

Tebrik ediyorum...

Cebrail- RosenBlood

merak ettım dogrusu...

ordunu jpg yapıp yapıstırsana buraya(wowa gıden ordunu)

Berserker
17-12-2009, 20:33
Wow köyüne giren arkadaşlardan ricam yapılan emeğe saygınız olsun lütfen küfür ediyosunuz hatıraları siliyorsunuz ayıbtır ya emek var onda....

Herkes için söylemiyorum yapanlar iyi biliyor lütfen ya....

qelle qesen
17-12-2009, 20:36
tebrikler .

benim sonumu hzırlayan vefasız BBD ye :)

WILD
17-12-2009, 20:45
Emeği geçen tüm arkadaşlarımızı tebrik ederim. Gerçekten hepimiz için zorlu bir süreçti. Tek yürek olup dayanışma ve birlik ruhu ile nihai amaca ulaştık. Birlik başkanlarımızdan güzel bir kutlama partisi bekliyoruz. Hakettik ama dimi :)

Düşünüyorum da 1,5 yılın alışkanlığını bırakmak kolay olmayacak. :) :)

Saygılarımla

WILD (MUSTAFA)
DORUK

Kadiristan
17-12-2009, 20:53
hesaba girip.. mesajları silen kişi..

emeğe saygı duymasının gerektiğini ögrenememiş aciz kişi..

bu kadar ezikliğe pes doğrusu...

kizil
17-12-2009, 21:01
bir server hikayesi biterken s10 içinden olduklarını düşünmek bile istemedigim ezik kiişiler wow a girip mh ye kadar küfür edebilecek yaşantısında adam yerine konmamış insan (yada görüntüsü öyle)

bu davranışlarınla s10 da kimseyi karalıyamazsın bizim içimizde böyle kişiler olmadıgına eminiz yarın köyerimiz açıldıgında alacagımız küfürlü mesalar tahmin edecegimiz gibi onursuz kişiyi baglar

biz birbirimizi biliriz kötü söz sahibini baglar aman karşılık vermeyelimde kendini önemsenmiş hissetmesin 01kizil

WILD
17-12-2009, 21:14
Arkadaşlar bu güzel günü ve sevincimizi sabote etmelerine izin vermeyelim.

daruga
17-12-2009, 21:15
s10 wow sahibi tüm oyuncuları canı gönülden tebrik ederim ayrıca bu uzun maratonda ipi göğüsleyen BBDORUK birliği ve wow sahibi bahababı ayrıca tebrik ederim
elveda travian elveda s10
dodurga_13

WILD
17-12-2009, 21:36
BBDDORUK WOW
http://img683.imageshack.us/img683/6384/01wowbuildwild2.jpg

Biri Bizi Durdursun :)
(http://img197.imageshack.us/i/06wowdestekwild.jpg/)

ozgurac
17-12-2009, 21:41
Bir de buradan tebrik edeyim,

BBDORUK lar olarak bizlerden daha iyi kenetlendiğiniz ve özellikle bizim yola çıktığımız adamların bizleri yarı yolda bıraktıkları gibi sizleri yarı yolda bırakmadıkları için tekrar sizleri ve tüm BBDORUK ailesini kutlarım.

Bizde hala kendi adına oynayanlar ve iç çekişmeler olduğu için bu serverı sizin alacağınız 2-3 ay öncesinden belliydi ya neyse...

İsmi burada lazım değil ama birliği ikiye bölen sonlahmacun takipçisi umarım bu sonuçtan memnun olmuştur.

Bu arada son operasyona da yetişemedik sonradan haberim oldu. Bir şey değişir miydi emin değilim?

ozgurac

deli-x
17-12-2009, 21:44
Bitmesi için can atıyorduk, bitince şahsen çok üzüldüm. Bu kadar zamandır bu serverı o kadar az kişi götürdük ki nerdeyse herkes birbirini tanıdı. BBDORUK ailesini tebrik ederim.

Cpz
17-12-2009, 21:48
Şimdi bu wow ne kadar zamanda kuruldu. Yani en başından bu yana ne kadar zaman geçti ?

UHD
17-12-2009, 21:51
bbddoruk wow
[ımg]http://img683.imageshack.us/img683/6384/01wowbuildwild2.jpg[/ımg]

biri bizi durdursun :)
(http://img197.imageshack.us/i/06wowdestekwild.jpg/)
tek gerçek bu çekmyenler çatlasın tebrikler bbdoruk üyeleri

king_zombie
17-12-2009, 22:00
tebrikler.sonunda bitmiş s10.
king_zombie ;)

arcmrt21
17-12-2009, 22:01
Şimdi bu wow ne kadar zamanda kuruldu. Yani en başından bu yana ne kadar zaman geçti ?

Yiğenim o zamanlar 4 yaşındaydı:) Şimdi kocaaa adam olmus okula başlamış:D

Cpz
17-12-2009, 22:09
O kadar varmı ya :)

ozgurac
17-12-2009, 22:23

2008 Ağustos ortasında başlamıştık.

filmy
17-12-2009, 22:24
Tüm BBDDORUK birliklerini canı gönülden tebrik ederim.

En iyi wow savunmasını dizip oyunu kazandınız.

Bende son serverımda Gerek A.ORDU-NOKTA- MANAS C ve BBD ve DORUK birliklerinden tüm dostlarıma buradan teşekkürlerimi sunuyorum.

Bir daha görüşmek oyun oynamak yüksek ihtimalle nasip olmaz , herkese başarılar dilerim.

Radiohead
17-12-2009, 22:32
2008 Ağustos ortasında başlamıştık.

oyun 2008 agustosta wow ıse 2009 hazıranında basladı

penthos
17-12-2009, 22:39
diğer tarafta aklıma gelen her şeyi yazmış,we tebrik etmiştim,
ama gelenekler,mutlaka wow tebriğinin,wow tebrik sayfasında yapılmasını söyler...
o yüzden :
wow mücadelesine katılan,tüm birlikleri...
oyunu son gününe kadar takip eden,umudu olsun olmasın,wowlara ,hammadde,asker atan,mücadelesini sürdüren,son ana kadar asker basıp,rakip sawunmayı yıpratan tüm oyuncuları...
en çok ama,bileklerinin hakkı,dayanışma gücü,we sonsuz sabırlarıyla,wowlarını 100 sewiyesine getiren BBDORUK birliği oyuncularını,yöneticilerini,BAHAB'ı,temsilcisini we emeği geçen herkesi canı gönülden tebrik ederim.

sezarkan
17-12-2009, 22:47
benım askerler elde kaldı ya neden bıttı sankı server sezar gorurdu bıraz 35k sezarla yıkacaktım cr leri neyse

ARES27

.efsane.
17-12-2009, 22:51
bbd ve doruk aılesını tebrık ederım gercekten bıze dostlugun kenetlenmenın nedemek oldugunu gosterdıler bızim oyuncularımızda keske aynı ozverıyı gosterebılseydı kendı kendımıze asker basıp saldırı ve savunma puanını yukseltmek yerıne!!!! ıstısnalar hariç wow koyumuze destek olsaydılar içimizdeki çekışmelerı keşke durdurabılseydık fakat basaramadık tekrar tebrıkler bbd ve doruk aılesı ve tabıkı bahabab

snowy
17-12-2009, 23:03
Bir de buradan tebrik edeyim,

BBDORUK lar olarak bizlerden daha iyi kenetlendiğiniz ve özellikle bizim yola çıktığımız adamların bizleri yarı yolda bıraktıkları gibi sizleri yarı yolda bırakmadıkları için tekrar sizleri ve tüm BBDORUK ailesini kutlarım.

Bizde hala kendi adına oynayanlar ve iç çekişmeler olduğu için bu serverı sizin alacağınız 2-3 ay öncesinden belliydi ya neyse...

İsmi burada lazım değil ama birliği ikiye bölen sonlahmacun takipçisi umarım bu sonuçtan memnun olmuştur.

Bu arada son operasyona da yetişemedik sonradan haberim oldu. Bir şey değişir miydi emin değilim?

ozgurac
biz burda bağıra bağıra serverı bitirdiğimizi 100 seviye wowun nerdeyse saniyesini vermediğimiz kaldı . hala yetişemedik diyorsanız benim haberim yoktu diyorsanız bunu kendi içinizde çözmeniz gerekir adama da sorarlar 100 seviye wow basılırken hiç mi görmedin diye ;) ayrıca bunlar başarımızı gölgeleyemez vede kesinlikle bizi bağlamaz açıkcası iyi bir operasyonla wowumuz 1-2 gün geri gitse server azcık daha uzar ama epey şenlenirdi :D bu arada tılsım köylerine attığın fakeler epey bıktırmıştı beni :D

ayrıca birine 40 gün deli desen delirirmiş biz en uzun server boyunca BİRİ BİZİ DURDURSUN dedik ama bizi durduramadınız :D:D

delgeç

NdaLL
17-12-2009, 23:05
tebrikler. 1,5 senelik server olması lazım dimi ? :D

YUCİN
17-12-2009, 23:06
Başta wow köyü sahibi bahabab olmak üzere, BBDORUK birliklerini ve C&R birliklerini tebrik ederim. güzel bir server oldu. Şöyle bakacak olursak s10 dan epey güzellikler çıktı. Yeni moderaörler, katipler. rekorlar vs. Herşeye rağmen kalite bir server oldu.

Birliğimizin bir sloganı vardı . multihontere dokunan eller kırılsın diye kırıldı rahatladık.

Sloganımız değişti şimdi.

mikrofona dokunan eller kırılsın :D

filmy
17-12-2009, 23:13
Ben ve birliğimin birçok oyuncusu çıkıp tebrik ettik

bahabab ın yazdığı

"wowu 92 yaptında başın göğe mi erdi" mesajına anlam veremedim.

Bun BBDDORUK a değilde bu arkadaş a MALediyorm.

WizaRd
17-12-2009, 23:14
Foruma girmeme kararı almıştım ama uzun süre takip ettiğim s10'un bittiğini duyunca tebrik etmemek olmaz dedim, bilmem iyi mi yaptım :rolleyes:

ilk önce wowu kuran bahabab'i ve temsilcilerini daha sonra da ona tahıl ve asker desteği yapan oyuncuları tebrik ederim.

ek tebrik :) : normal server mancınık rekoru kıran fiber hesabı oyuncularını, roma emperyan rekoru kıran don carleone ( nedd'i), galya rekorunu kıran kadiristan'ı, saldırganlık 1.si parcello'yu ve bu serverda duruşunu en çok beğendiğim oyuncu olan persephone (çağrı'yı) tebrik ederim.

saygılar & sevgiler :)

1.s10 yesch
2.s10 aviana (fiber yardakçısı :) )

dip not: mikrofon'a dokunan eli kıranın ellerinden öperim :p

kafka
17-12-2009, 23:20
Ben ve birliğimin birçok oyuncusu çıkıp tebrik ettik

bahabab ın yazdığı

"wowu 92 yaptında başın göğe mi erdi" mesajına anlam veremedim.

Bun BBDDORUK a değilde bu arkadaş a MALediyorm.

sakın olalım o hesaba yuzlerce kısı gırıp cıkıyor bazıları kufur edıyor bazılar etrafa satasıyor bazılarıda ınsan gıbı bakıp cıkıyor,
kımın yazdıgı bellı olmayan bı msj ıcın bahababı suclamak yanlıs olur :/

filmy
17-12-2009, 23:22
sakın olalım o hesaba yuzlerce kısı gırıp cıkıyor bazıları kufur edıyor bazılar etrafa satasıyor bazılarıda ınsan gıbı bakıp cıkıyor,
kımın yazdıgı bellı olmayan bı msj ıcın bahababı suclamak yanlıs olur :/

tamam işte bende o yazan arkadaşa MALediyorum dedim zaten

kafka
17-12-2009, 23:24
tamam işte bende o yazan arkadaşa MALediyorum dedim zaten

tahmın ettım senın ne kastettıgını ama yanlıs anlasılma olmasın dıye araya gırdım :)

su kısmı kastetmıstım

bahabab ın yazdığı

filmy
17-12-2009, 23:34
tahmın ettım senın ne kastettıgını ama yanlıs anlasılma olmasın dıye araya gırdım :)

su kısmı kastetmıstım

Bahabab hesabından gelen diyelim o halde :)

Ben senin yazdıklarını genel olarak okumamıştım ama bir geyik dönüyordu " kafka s10 da hangi hesap diye " orataya çıktı mı o :D

kafka
17-12-2009, 23:40
Bahabab hesabından gelen diyelim o halde :)

Ben senin yazdıklarını genel olarak okumamıştım ama bir geyik dönüyordu " kafka s10 da hangi hesap diye " orataya çıktı mı o :D

oo soleyelı cok oldu ama solıyıyım tekrardan :D

sisyphos orduyu harcadıktan sonrada faceofback e gectım :D

parcello
17-12-2009, 23:42
Bbddoruk birliklerini, gercek anlamda birlik olduklari ve wowu kurduklari icin tebrik ederim.
En basta her ne kadar basariyi kendi ustune alsa dahi, aylardir birliginin isine kosturan sonsavasciyi tebrik ederim. O kadar kosturdu, artik birazda ustune alinsin Canim :)

cruelpeace ve kafka gibi rakiplerime 1 yili askindir, tatli yada tatsiz, heyecan Dolu aylar gecirttigi icin tesekkur Ederim.

En basta Redguard, ve cagri olmak uzere, filmy kum sezgin, bergamali, jordann23, aslantepe, hoopdediks, naz78 misha nautica emresar gibi arkadaslara, ve ozgurac hesabinina tesekkur ederim. (unuttugun varsa ozur dilerim)

Gecen serverden noktali arkadaslarima, basta hayko ve mitrox olmak uzere (tarigida unutmamak lazim) tesekkur ederim.

Bizim birliklerin basarisizliginda payi buyuk birisi olarak, ozur dilerim.

Wowun Nicin unrumda olmadigina gelince; efsanenin msjini isaret edip, diger birliktaslarimdan ozur dilerim :)

abbowuda unutmamak gerek, o olmasa idi saldiri rekoru kirilmasi imkansizdi Benim gibi tembel ve hesabinina bakAmayan biri tarafindan. (aslında basarı Redguard in)

(Merak edenler varsa sunuda soyliyeyim, 2 defa wow saldirisi cikarttim, haberiniz yoktur, cunki reklama ihtiyacim yok)

gelelim Son noktaya:

egrisiyle dogrusuyla tum s10a tesekkur Eder, wowu kuran arkadaslari tekrar icten bir sekilde tebrik ederim.

Tabiki Son Ana kadar ugrasan kendi birliklerimizede wowlara attigi tahil 100bini gecmeyen birisi olarak tesekkuru cok gormiyeyim :)

Artik oyun bitti, gecmisi rafa kaldirma vakti geldi, gercek hayat bizi bekliyor, hoscakalin, dostca kalin.

(kavga etmeyin, ayıp ayıp :D isiniz gücünüz millete laf sokma :P )

edit: ditlis(deathless) ve dwarfishede teşekkür etmeyi unutmayayım. Mhunter dahil.
Onlarida bayağı ugrastirdik :)

Ozdo
17-12-2009, 23:45
Aslında serverın bugün biteceğine inanmıyordum...Hatta dün gece Vegator ile görüşürken okula gidip gitmiyim diye sordum record edecektim son saniyeleri ancak kısmet değilmiş...Yeni okuldan geldim ve ayağımın tozu ile biraz uzun ama anlamlı olacak benim için s10 için son forum yazımı yazıyorum...

Öncelikle Server10'a 18 ay boyunca emek veren herkesi tebrik ederim.Gerçekten güzel olmasada bir server geçirdik ve sabır edenenin kazanacağı bir server olacaktı ve nitekim sonuna geldik...

İkinici olarak Wow Seviyesini İlk 100 yapan bahabab'a hesabının bakıcıları Başta Kenan26 Olmak üzere.mirana,j&b,yalcın,tataroğlu benim bildiklerim hepsinin emeği ve sabrı için Tebirk ediyorum...Aynı görevi The Equalizer Wow'un yaptığımdan çekilen zorlukları bildiğim için.Hepsine çok teşekkür ederim...

Ve En Büyük Başarıyı Gösteren BBÐORUK birliklerindeki Tüm emek verenleri tahıl ve asker desteğini bizden esirgemeyen dostlarımıza Teşşekkürü bi borç bilirim.

Kadiristan:Kadir abim... Doruk Birlikleri kurulduktan sonra tanıştık...Her zaman yanımızda olduğunu bilmek bize güç veriyor..Altınımız bitti altın aldı...tahılımız bitti tahılımızı attı.askerimiz bitti askerimizi attı.Birliğin babasına tebirklerimi iletiyorum...
01kızıl:Hala uyuzum.Halada c casusdur kendisi...her ne kadar doruk gibi görünsede c'lik kanında var.Yıkılıp yıkılıp seviye basan çoğu zaman destek The Equalizer'de iken bile sadece aklında ordu yemek olan ve bunu başaran.başardıkça yılmayan.01kızıla Tebirkler...
yalcn88&edeveci:Smurf birliğinden beri yanımda olan iki ortak iki kafadar...Nurallah abinin kavgalarını gürültülerini hiç unutmayacağım özellikle gadirli ile yaptıklarını..egemen abim ise tahıl kaynağım herşeyim ( wow koruyucusu ) plana saldıranları imparatorisler ile pişman eden insan
sizede tebirklerimi sunuyorum...
dicle-fırat: BBDORUK genel manyağı...en baştan beri beraber oldugum abim...Planı kaptırdım 2 gün sora alacağım telaşlama dedi.1.gün sonu geri alabilen ender oyunculardan...Serverın başıdan beri birlik için çalışan tam bir görev adamı..Son zamanlarda Wow yaptığı yardımlar için çok teşekkür ederim...Tebirkler Dicle-Fırat için gelsin
ckrefe:Ömer abim.Server başıdan beri komşum.her zor anımda yanıma koşan...35lik rakımıza zarar gelmesin diye hesap sildiren abim.wowun başında sonuna kadar 9 köyü ile günde 4 sefer tahıl atan beni yalnız bırakmayan abime gelsin tebrikler...
Lanemoje:Her dediğime uyan...Doruk03'ün Kahramanı...Her seferinde ordusunu beklettim...beklettim elinde patladı.(116k balta 46ktoyton 7250koç 12600 manco )Günde Wow'a 2 milyon tahıl transferini tek köyden atabilen ender insalardan gece muhabbetlerimiz yeter bize..tebrikler lanemojeye gelsin.
cenkalp:En ağır abi gibi görünen ancak mütavaziliğini hiç kaybetmeyen..4 kez wow saldırısını başarılı ile yapan Gny TİM efsanesine gelsin Tebirkler...
ALTINOVA:Bitti mi bitiyormu ne zaman bitecek işte bitti...DORUK§ için elinden geleni yapan...Önüne geleni indiren.abime gelsin tebrikler.
tnt&Yağmacı Murat: 1 üretip 5 çalan,5 öldürüp 1 sayan.Papalino ile iyi işlerlere imza atan..Onunda ordusunu elinde patlattıgım... başarıda büyük emekleri geçen uçman abime ve murat kardeşime gelsin tebrikler..
o.gariban27:Bilge insan dedemiz birliğimizin neşe kaynağı...100k üzeri mızrakçı basan en büyük savunmacıya gelsin Tebrikler..
Fatih cansız & polisadnan: Zehra önderliğindekiDoruk§05 Birliğinin Kaplanları...Saldırıda savunmada © birliklerini ağlatan.1 ayda 26 merkez uçurup bir o kadarda orduyu merkezlerinde gömenlere gelsin Tebrikler...
accz Doruk§50 'nin herşeyi.01kızıl wow koruyucusu..emeğin unutulmayacak.tebrikler accz'a gelsin.
amastirst:İstediğim wow istediğim merkezi anında görüntü show yapmamı sağlayan.rekorlar kıran..merkezini yıkanı aynı merkezi dikip oradan reisleyen.Dostuma gelsin Tebrikler.
yakazaa&serkan: Umarım gittiğin yerde buradan çok çok huzur ve mutluluk bulmuşsundur.
abbow:Alemin Kralı..Paşaların paşası.9 tanecik köye o kadar askeri nasıl sığdırıyorsun.Sanırım türk server kahraman rekoru...14.ordusu yolda olan ancak onuda kullandırmadık.yağmacıların saldırganların kralına gelsin Tebrikler.
g&d birliği:egehacom&vonali başta olmak üzere şuan aramızda olmayan tüm g&d lere hakof07 yapmış oldugunuz yardımlar için hepinize teşekkür ederim.Birilerinin gazına gelip onlara hizmet edeneleriniz olmasa idi gerçekten çok keyifli olacaktı...yinede tebirkler..
fiber&deli kadir&shyamalan&aviana: Sizlere diyecek söz dahi bulamıyorum...En büyük tebrikler insalıgınız zekanız ve gücünüzün göstergesi olarak sizindir zaten size laf söylemek bize düşmez.
Sonsavaşçı:Geçtiğimiz 1.s10 en bela rakibim.Bu server ise yediğimiz içitiğimiz beraber gitmeyen abim desem yalan olmaz.Geçtiğimiz senelerden edindiği tecrübeyi bu sene sahaya en iyi şekilde yansıtan.Önce mahşer© sonrada Manas birliklerini dağıtmada yaptığı planlar,wowların en iyi şekilde yıkımıları için uğraştıgı saatler verdiği emekler ve kazandığımız haberini bana okulda veren gerçekten nikinin anlamını en iyi şekilde taşıyan Sonsavaşçı'ya Gelsin Tebrikler.
Ronican:Fatal ismini pek sevmem ancak.BBD&FT'nin lideri Sonsavaşçı'nın en büyük destekçileriden,60k baltayı bir türlü geçmek nasip olmayan,çoğu gece birlikte geceyi kapattıgımız ahmed abime gelsin tebrikler...
Kenan26:Bahabab'ın Wow'una belkide en büyük emeği veren.gecelerce sabahlayan.ve emeğinin karşılığını bugun alan kenan abimize gelsin tebrikler.
j&b:çalınan planları bekleyen plan kaçırmaktan bıkan..ronicanın ve bahabab'ın destekçisine gelsin tebrikler..
mirana:Uyus işte ne olacak...Seninde ordun elinde kaldı .. en çok buna sevinidim :D o orduyu çıkarmak için herşeyi yaptın ama çıkartmadık işte.çatlada patla.Tebrikler mirana'ya gelsin.

Ayrıca şuan aramızda olmayan ATAK,Gadirli,Tepecemal,tuğba1986,just,xx_emre_xx,H eminet,Leda......daha isimleri aklıma gelmeyen tüm smurflu ve Gny Tim'li Dostlarıma gelsin tebrikler...Sizlerinde emekleri görülemezlikten gelinemez.

İsmini buraya yazamadıgım...İsimleri aklıma gelmeyen tüm dostlarımada tebrikler gelsin.

Ayrıca bize 18 ay boyuca rakiplik eden başta c birliklerine ve manas'a da tebriklerimi sunuyorum...
Serverı kısaltmak için yapmış olduğunuz birleşmenizin hakkını ve keyfini umarım almışsındır.
a.c_115 için derim ki Wow 10 ay önceden garantilenmez.Bizden kat ve kat üstün ordularınız olamanıza rağmen panikatak hatası olsun oyunculara mukayet olamama sonucu elinizdeki wow'u kaçırdınız.Yinede Sizleride Emeklerinizden dolayı tebrik ederim...

Herşey Gönlünüzce olsun...
ozdo & The Equalizer.

Not: Mikrofonumuza dokunma bize bulaşma sıkıldık artık bide sizle uğraşmayalım :D

rylai
17-12-2009, 23:45
Geçmi kaldım :D tüm s10 oyuncularını sabırlarından dolayı tebrik ederim :) bbdoruk u inadından dolayı ayrıca tebrik ederim :D hadi geçmiş olsun.

haytik
17-12-2009, 23:56
Foruma girmeme kararı almıştım ama uzun süre takip ettiğim s10'un bittiğini duyunca tebrik etmemek olmaz dedim, bilmem iyi mi yaptım

ilk önce wowu kuran bahabab'i ve temsilcilerini daha sonra da ona tahıl ve asker desteği yapan oyuncuları tebrik ederim.

ek tebrik : normal server mancınık rekoru kıran fiber hesabı oyuncularını, roma emperyan rekoru kıran don carleone ( nedd'i), galya rekorunu kıran kadiristan'ı, saldırganlık 1.si parcello'yu ve bu serverda duruşunu en çok beğendiğim oyuncu olan persephone (çağrı'yı) tebrik ederim.

saygılar & sevgiler :)

1.s10 yesch
2.s10 aviana (fiber yardakçısı :) )

dip not: mikrofon'a dokunan eli kıranın ellerinden öperim :p

teşekkür ederim :) ama sanırım o duruştan dolayı şamar oğlanına dönderdiler beni :D

bu arada sizin mikrofonunuz bizim mikrofonumuzdur :D

özersu
18-12-2009, 00:00
emeği geçen bütün arkadaşlara teşekkürler
cümlemize geçmiş olsun

parcello
18-12-2009, 00:02
teşekkür ederim :) ama sanırım o duruştan dolayı şamar oğlanına dönderdiler beni :D

Güven yoktu, o olsa samar değil damar oğlanı olurdun :)

j&b
18-12-2009, 00:10
emeği geçen uykusuz geceLerLe 71 hafta savaşan bütün herkesi tebrik ederim .... canım askerLerim banada kar oLarak kaLdı iyimi :)

kafka
18-12-2009, 00:12
emeği geçen uykusuz geceLerLe 71 hafta savaşan bütün herkesi tebrik ederim .... canım askerLerim banada kar oLarak kaLdı iyimi :)

ayrı bı konu acmak lazım elde kalan ordular ıcın rapor alamadık en azından ekran goruntusu alalım :D cunku yaklasık 30 ordu elde kaldı dıye tahmın edıyorum(cok fazla bılgım yok ama kabaca hesapladıgımda o cıvarda bı sayı cıkar tahmınımce)

YUCİN
18-12-2009, 00:17

bu arada sizin mikrofonunuz bizim mikrofonumuzdur :D

WizaRd a katılıyorum.

Dip Not: eski persep ve ortak persep olarak ;)

mikrofon konusunda da eyvallah:)

ne demiş bir büyüğümüz rakı buldunmu iç mikrofon buldunmu konuş;)

j&b
18-12-2009, 00:19
ayrı bı konu acmak lazım elde kalan ordular ıcın rapor alamadık en azından ekran goruntusu alalım :D cunku yaklasık 30 ordu elde kaldı dıye tahmın edıyorum(cok fazla bılgım yok ama kabaca hesapladıgımda o cıvarda bı sayı cıkar tahmınımce)

ordu resimLeri için serverin açıLmasını ve orduLarın topLanmasını bekLiyoruz merak etmeyin göreceğiz orduları :)

TRVN
18-12-2009, 00:35
Başta Sonsavaşçı, Lellilelli ve delgeç başkanlarım olmak üzere tüm BBD ailesini U(pardon BBDORUK) tebrik ediyorum. ;)

CR'lere de plansızlıklarınından dolayı teessüflerimi bildiriyorum. (O kadar başarısız-hatalı saldırı yaptılar ki...) :p

Başkanlarımızın her türlü olumsuz gidişe rağmen her zaman birliklerine sahip çıkarak, birlik ruhu mesajlarını sürekli tekrarlamaları sanırım benim gibi birlik arkadaşlarıma da sürekli bir moral ve güç veriyordu.;)

İşte bu birliktelikle bu oyun böyle oynanır....:D

TEBRİKLER s10, TEBRİKLER BBDORUK......

abbow
18-12-2009, 00:40
BBDORUK birliklerini yürekten kutluyorum ilk wow zamanlarında ibre rakipten yana olmasına rağmen büyük bir özveriyle wowu diken birlik olmayı başardı

abbowuda unutmamak gerek, o olmasa idi saldiri rekoru kirilmasi imkansizdi Benim gibi tembel ve hesabinina bakAmayan biri tarafindan. (aslında basarı Redguard in)

başarı benim değil (aslında basarı Redguard in):)

abbow:Alemin Kralı..Paşaların paşası.9 tanecik köye o kadar askeri nasıl sığdırıyorsun.Sanırım türk server kahraman rekoru...14.ordusu yolda olan ancak onuda kullandırmadık.yağmacıların saldırganların kralına gelsin Tebrikler.
teşekkürler

parcello
18-12-2009, 00:45
BBDORUK birliklerini yürekten kutluyorum ilk wow zamanlarında ibre rakipten yana olmasına rağmen büyük bir özveriyle wowu diken birlik olmayı başardı

teşekkürler

acarmisin abbow biraz msji? Merak ettim :)

j&b
18-12-2009, 00:46

teşekkürler

abbow un namını speed serverde BBD&FT birLiği oyuncuları bile biLiyor artık :)

abbow
18-12-2009, 00:48
acarmisin abbow biraz msji? Merak ettim :)
açmaya gerek yok senin söylediğin şeyi yazdım:)

parcello
18-12-2009, 00:52
açmaya gerek yok senin söylediğin şeyi yazdım:)

Kiskanmana gerek yok gecemedigin için, temsilcimin hakkını heryerde herzaman veririm, zira benim hesabıma benden çok önem vermiştir kendisi.

Ayrıca sen tokmak keseceksin, ben bakacakmiydim? :))

bak ne güzel herkesi tebrik ermişim, bu sadece bir oyun, ufak başarıları onemseyen biri değilim,
tavsiyem seninde onemsememen yonundedir :)

abbow
18-12-2009, 01:09

yukardaki msj senin ben senin dediğini onayladım sadece

Kiskanmana gerek yok gecemedigin için, temsilcimin hakkını heryerde herzaman veririm, zira benim hesabıma benden çok önem vermiştir kendisi.

Ayrıca sen tokmak keseceksin, ben bakacakmiydim? :))

bak ne güzel herkesi tebrik ermişim, bu sadece bir oyun, ufak başarıları onemseyen biri değilim,
tavsiyem seninde onemsememen yonundedir :)

başarılarının devamını dilerim
ga liba yanlış anladın
geçemediğim için neyini kıskanacam anlamış değilim ha dur senin tokmakları kıskandım biraz:D

bunlar ufak başarı bile değil önemsenecek biyanı yok

parcello
18-12-2009, 01:15
yukardaki msj senin ben senin dediğini onayladım sadece

başarılarının devamını dilerim
ga liba yanlış anladın
geçemediğim için neyini kıskanacam anlamış değilim ha dur senin tokmakları kıskandım biraz:D

bunlar ufak başarı bile değil önemsenecek biyanı yok

Ben realistim,
senin hakkinida vermisim temsilciminkisini de,
yanlız senin ima ettigin şeyi anlamiyacak kapasitede değilim ;)

yeni s10a kaydol,

İyi geceler canım. Basarılar.
Tebrik ederim kırdığın Kahraman rekoru için ayriyeten

CaVaLieRe
18-12-2009, 06:28
Kuran arkadaşı ve birliğini tebrik ediyorum. Gerçekten başarılı bir çalışma oldu...

EGEMEN
18-12-2009, 07:00
Başta BBDORUK birliklerini, Bahabab hesabı ve bakıcılarını tebrik ederim....

Her yönüyle ilginç olan S10 serverını bırakmadan sonuna kadar devam ettiren 1700 kişiyi (rakam tartışılır:D),
C&R birliklerindeki tüm arkadaşlarımı canı gönülden tebrik ederim...

Benim için herşeyiyle keyifli bir serverdı...

S10 camiası gerçek hayatta başarılarınızın daim olmasını temenni ederim, kendinize iyi bakın...

Hoşçakalın...

EGEMEN
18-12-2009, 07:03
Pardon ama bu arada ben hesabıma giremiyorum, WOW kurulduğuna dair mesajıda görmedim ekranımda sadece bir soru işareti var, durum tüm hesaplarda aynı mı:confused:

dicle-fırat
18-12-2009, 07:12
ohh çok şükür bitti demiştim ama hazımsızlık yapmayın tebrik mesajlarını yazmaya başlayın diye:). BBDORUK ailesini,Oyuna emek ve sabır veren herkesi de tebrik ederim.
Oyuna giremiyoruz sanırım reseti herkese attılar kaldıramadı serveri adminler.:)

eyyubi_sultanı
18-12-2009, 07:31
öncelikle s10 vakit geçirmiş herkese teşekkürü borç biliyorum. 1 yıl 4 ay geçmesine rağmen sıkılmadan usanmadan oyununu sonunu getirdik. tüm bbd! ailesine öncelikle teşekkür ediyorum. desteklediğimiz bahababın da wowu kurması ayrı bi sewinç yaşattı bizlere. o kadar alışmıştım ki şimdi pcnin başına oturunca büyük bi eksiklik hissediyorum. keşke hiç bitmeseydi. :)) s10 benim ilk ve son serwerimdi. kalın sağlıcakla.

UHD
18-12-2009, 07:35
kaç saat oldu oyun biteli hala köye giremiyoruz bu nasıl iş ağız tadıyla oyunun sonunu yaşayamadık :confused:

miço
18-12-2009, 07:56
Pardon ama bu arada ben hesabıma giremiyorum, WOW kurulduğuna dair mesajıda görmedim ekranımda sadece bir soru işareti var, durum tüm hesaplarda aynı mı:confused:

malesef dostum girilemiyor sadece bir tane soru işareti okadar

miço
18-12-2009, 08:00
arkadaşlar uzn süredir bu oyunu oynuyoruz istemedende olsa kalbini kırdığımız arkadaşlarımız oldu herkez hakkını helal etsin.

BBD&DORUK BİRLİĞİNİDE KUTLUYORUM.

HERKEZİN EMEĞİNE SAĞLIK.

(biraz daha bekleyemedinizmi yılbaşınıda görseydik)

HERKEZİN YENİ YILI ŞİMDİDEN HAYIRLI OLSUN.

SONRAKİ SERVERDE GÖRÜŞMEK ÜZERE!!!!!

redliner
18-12-2009, 08:18
Beyler TEmsilci şifresi ile girilebiliyo köylere şimdilik.

Bu arada. bravo BBDDORUK tebrikler. Bravo Ozdo Bravo Sonsavaşcı. Ve Emeği GEcen Herkese.

Rose'n BlooD
18-12-2009, 08:42
S10 her şeyi ile zevkli bir serverdı. Oyunun ilk gününden Natarların çıktığı ilk güne kadar. Taa en başından Mahşer birliğine girip Cebrail oluşumunu kurmuş Atam ve Akıncı birlikleriyle savaşmış forumda bir çok kavga etmiştik iyi kötü :) BBD Manas Doruk derken çok iyi oyuncular iyi birlikler kurdular.

Oyunun sonunda burdan Madalyacı Durmuşa, Persephone Çağrıya, Vega başkana, Artemis Volkan'a,Titus Göksuya ve tüm C'li arkadaşlarıma selamlarımı iletiyorum hepiniz ne kadar iyi oyuncular olduğunuzu kanıtladınız arkadaşlar.

Hatta ve hatta oyunun ortasında merkez ordumu bi sabah kesip merkezimi yıkıp WoW'u indireceğim o güzelim askerleri kesen ismini vermek istemediğim o iki eski Atam'dan kalma C'li güzel oyuncuları da selamlıyorum.

Benden tüm oyunculara da tavsiye :) birini oyunun başında yıkmaya başlarsanız sakın durmayın :) sırf onun intikamı için kişiliğinden ödün verebilenler tarafından bana yapılan saldırı gibi bir saldırı alabilirsiniz.

Kim ne derse desin bu serveri en zevkli oynayan oyuncular ilk Mahşer takımıydı :)

Herkese saygılar. Hayırlı olsun.

eniak
18-12-2009, 08:43
ya bu travian yönetim bir şeyide düzgün yapsın, neden köyüme giremiyorum ya, ne bitti mesajını okuyabiliyoruz, ne köyümüzle vedalaşabiliyoruz. ? böle kaldı ekran. burdan gönül ablama seslenmek istiyorum. abla bana msn den ulaş......

j&b
18-12-2009, 08:43
biri şu s10 u açsın artık :)bu kadar uzun sürmemesi gerekiyor şşşş admin bi eL at be hoca :P

nos
18-12-2009, 08:55
ya bu travian yönetim bir şeyide düzgün yapsın, neden köyüme giremiyorum ya, ne bitti mesajını okuyabiliyoruz, ne köyümüzle vedalaşabiliyoruz. ? böle kaldı ekran. burdan gönül ablama seslenmek istiyorum. abla bana msn den ulaş......

Evet lütfen s10 nu açın yaw,köyümden arkadaşlarıma tebrik mesajı yazamadık,herkes foruma kayıtlı değil..

hakan msn çuvalladı,yeni sürümü bir türlü kabul ettiremedim ps ye,herhalde balyoz istiyo beynine..:p en yakın sürede başka bir ps den ulaşmaya çalışacam..

TÜM BBD BİRLİKLERİNİ ve BBD BİRLİK ARKADAŞLARIMI TEBRİK EDİYORUM...

Diğer Birlikleri unutmadım,ONLARIDA ayrıca TEBRİK EDİYORUM...

eniak
18-12-2009, 08:58
Evet lütfen s10 nu açın yaw,köyümden arkadaşlarıma tebrik mesajı yazamadık,herkes foruma kayıtlı değil..

hakan msn çuvalladı,yeni sürümü bir türlü kabul ettiremedim ps ye,herhalde balyoz istiyo beynine..:p en yakın sürede başka bir ps den ulaşmaya çalışacam..

benim msn açık, eski sürümü filan dene.

Sonsavasci
18-12-2009, 09:45
arkadaşlar şuanda s10 un sunuşu için sanirim kilit yapıldı bugün yarin hesaplar görünür hale gelicektir.eskiden bittiğinde hemen galibiyet yazisi karsimiza çıkardi fakat bu kez göremedik bi değişiklikmi oldu bilmiyorum.

wow tebrikleri başlığına bende bir iki cümle yazmak istiyorum server 10 çok şeylere sahit oldu özellikle multihunterin adil davranmayişi ama bunlar hepsi geride kaldi.büyük mücadeleler verdik büyük başarilar elde erttik 17 ay araliksiz bu oyunu sürdürdük az bir süreç deil c&r birliklerinin organizasyon eksikliğinden bitirme bugünlere nasip oldu belki biraz daha uzaya bilirdi fakat şunu gördüm bbd birliği başkani olarak gercekten arkadaşlarim ordularin
kaybettiklerinde pes etmediler tekrardan yenisini basmaya başladilar ki gördüğünüz gibi hiç saldiri asker sıkıntısı çekmedik hesaplar acildiğinda elimizdeki güzel ordularida paintleyip sizlere sunacağız.

tekrardan tüm s10 daki üyeleri tebrik ediyorum güzel mücadele idi kazanmasi gereken bir taraf vardi oda bbdoruk oldu bize bu başariyi kazandirdiklari için cani gönülden tekrar teşekkür eder hayatlarinda başarilar dilerim...

http://www.resimland.com/data/media/47/resimland-com-resimler-fireworks1.jpg

BBDORUK A HEDİYEMDİR :))

snowy
18-12-2009, 10:10
elde kalan ordulardan biri

http://img27.imageshack.us/img27/4403/lelmo.jpg (http://img27.imageshack.us/i/lelmo.jpg/)http://img27.imageshack.us/img27/lelmo.jpg/1/w1024.png (http://g.imageshack.us/img27/lelmo.jpg/1/)

hakankaan
18-12-2009, 10:16
Ben de Bir B.Taarruz üyesi olarak rakibimizi tebrik ederim. s10 benim ilk deneyimimdi travian da, ama muhteşem bir deneyim oldu. Bu güzelliği yaşatan tüm s10 oyuncularına teşekkürler. :)

tolga32
18-12-2009, 11:24
arkadaşlar bi c üyesi ve WoW sahibi olarak BBDORUK birleşimini tebrik ederim. yeni s10 da görüşmek dileği ile.

beretta
18-12-2009, 11:55
ÖZVERİLİ DAYANIŞMALARI ve BAŞARILARI İÇİN
TÜM BBD BİRLİKLERİNİ ve BBDORUK BİRLEŞİMİNİ TEBRİK EDİYORUM...

j&b
18-12-2009, 12:15
71 haftanın hesaplarını yapıyorLar gaLiba ee uzun sürdü bakıyoLardır BBDORUK kazandı diye iyice inceLiyoLardır hile arıyorLar sanırım :)

rylai
18-12-2009, 12:20
71 haftanın hesaplarını yapıyorLar gaLiba ee uzun sürdü bakıyoLardır BBDORUK kazandı diye iyice inceLiyoLardır hile arıyorLar sanırım :)

oyun bitti konuştuğunuz şeye bakın :)

j&b
18-12-2009, 12:23
oyun bitti konuştuğunuz şeye bakın :)

birde görebiLsek :) sadece ordumu geri çekebiLdim başka işLem yapamadım dün akşam saat 10 dan beri kapaLı en azından birLiğe tebrik msjı için zaman verdiler onu yazabiLdim :)

Sonsavasci
18-12-2009, 12:27
hiç yakişik olmayan küfürler bahabab tan atiliyo lütfen her birlik başkani birliklerine genel mesaj ceksin bu küfürleri edenlerin küfürü sadece kendilerine aittir bahabab şifresini küfür edilsin diye vermedik

Gok_Tengri
18-12-2009, 12:47
S10 Da uzun SAbrın sonucunda Wow'u Kuran bahab. başta Olak Üzere Tüm s10 Birliklerini Can Gönülden Kutlarımm

S10:Kofalca (Yusuf)

my_o_nez
18-12-2009, 12:58
doruk 50ve 52 birlikleri adına bu serverda emek harcayan herkese çok çok teşekkür ediyorum ve sevgili bahabab , bbd ve doruk birliklerini tebrik ederim...
bu bnm ilk ve son serverim (bu oyun eroin gibi zehirlendimi bi kere bidaha çıkamıyosun fark ettim :rolleyes:)
bu serverda oynamaya devam etmemi sağlayan tüm dostlarıma (efsane_köy, comepcpc realist, akrep_50, koçbey, avşallar poyraz nymph hilmi alanya esma cangül the eko kadiristan kızıl ve daha ismini yazamadığım birçok dostum için bu güsel muhabbetimiz bitmesin die devam ettim bu servera ) teşşekür ediyorum...
accz cem abi seni ayrı tutyorum çünkü senin emanetin olan bu birlkleri elimizden geldiği kadar götürmeye çalıştık...seni tanıdığım için mutluyum
bokböcüğü seninde sıran geldi idi ama benden önce davranmışlar ellerine sağlık :D

HATUNA DEDİMKİ OYUN BİTTİ !!!
YEMİN EDİYORUM EVLENME TEKLİFİ ETSEM BU KADAR SEVİNMEZDİ :o:o:o

tolga32
18-12-2009, 13:20
arkadaşlar evet bahababın hesabından küfürler geliyor. bu kurulan WoW a gölge düşürür hesaplar açılınca. böle terbiyesizlik olmaz.

tolga32
18-12-2009, 13:21
tabi bu mesajlar bahababla alakalı değil onuda belirteyim

orhanlı
18-12-2009, 14:08
ilk olarak tüm server10 tebrik ederim dostlar sizlere yakışanın en iyisini yaptınız server10 basıt bir server değildir bunuda görmüş ve öğrenılmiş oldu bazı dısardan gören arkadaşlar BBD birliğini ve doruk birliğini tebrik ederim gerci r leri de c leride tebrik ederim mücadelesindenm dolayı bir server daha bitti iyi siyle kötüsüyle ama ben merkezleri sıfırlarken bitmesi kötü oldu :D işin şakası bir yana bahabab tebrik ederim ronican tebrik ederim son savaşçı tebrik ederim iyi iş ve iyi birlikdi son olarak strateji birliğini tebrik ederim ve oynamıyacak arkadaşlar için birşey daha isteyecem bir server10 daha çok gelmez oynayalım derim ben oynayacagım sizide beklrim wow kurup yada kuramadım olayı değil oyun ve dostluk olayı olsun bu server10 c ve r ler sizleride tebrik ederim mücadeleniz için gelecek server10 da kalacak arkadaşlarla görüşmek üzere saygılar orhanlı-1 strateji birliği

j&b
18-12-2009, 14:14
ilk olarak tüm server10 tebrik ederim dostlar sizlere yakışanın en iyisini yaptınız server10 basıt bir server değildir bunuda görmüş ve öğrenılmiş oldu bazı dısardan gören arkadaşlar BBD birliğini ve doruk birliğini tebrik ederim gerci r leri de c leride tebrik ederim mücadelesindenm dolayı bir server daha bitti iyi siyle kötüsüyle ama ben merkezleri sıfırlarken bitmesi kötü oldu :D işin şakası bir yana bahabab tebrik ederim ronican tebrik ederim son savaşçı tebrik ederim iyi iş ve iyi birlikdi son olarak strateji birliğini tebrik ederim ve oynamıyacak arkadaşlar için birşey daha isteyecem bir server10 daha çok gelmez oynayalım derim ben oynayacagım sizide beklrim wow kurup yada kuramadım olayı değil oyun ve dostluk olayı olsun bu server10 c ve r ler sizleride tebrik ederim mücadeleniz için gelecek server10 da kalacak arkadaşlarla görüşmek üzere saygılar orhanlı-1 strateji birliği

orhanlı-1 bende varım bir oyun daha çıkar ama bu kadar uzun sürmesin :) s10 da iLk defa oynadım çok süper insanLar tanıdım sivilde görüştükLerim oLdu... 71 hafta boyunca ne bir hakaret ne bir küfür msjı aldım nede yoLLadım bu kadar uzun süren bir serverde gergin zamanLar oLdu yıktık yıkıLdık ama gerçekten çok güzeL insanLar topLanmış s10 a :) herkesin akLından geçmemiş değildir hesapı silip gitmek arkadaş hatırına devam edenLerin sayısı çok fazladır :) tekrardan bütün s10u tebrik ederim sabırLa bitirdi herkes 71 haftayı :) ama ben hesabımı özledim yaa açıLsın artık :(

armo
18-12-2009, 14:37
BBDli biri olarak tüm BBDORUK ailesini tebrik ediyorum.Çok güzel bir serwerdi.Ama hesabıma giremiyorum.Lütfen 1günlükte olsa açın yav :) Gerçekten çok emek harcadığım Traviandaki ilk serwerimin bitmesine üzüldüm.

Tebrikler bahabab tebrikler BBDORUK.

Sonsavaşçı,YALÇIN sizi unutmayacağım.

Ve en önemlisi batuhantaha (Selim abi) serwerin başından beri hep yanımda olan fetheden abim :) sizlere desteklerinizden dolayı sonsuz teşekkür ediyorum.

Sizi unutmayacağım.

Birdahaki s10 da inşallah bunun kadar dostçul,çekişmeli,zorlu ve uzun sürer :)

orhanlı
18-12-2009, 14:40
orhanlı-1 bende varım bir oyun daha çıkar ama bu kadar uzun sürmesin :) s10 da iLk defa oynadım çok süper insanLar tanıdım sivilde görüştükLerim oLdu... 71 hafta boyunca ne bir hakaret ne bir küfür msjı aldım nede yoLLadım bu kadar uzun süren bir serverde gergin zamanLar oLdu yıktık yıkıLdık ama gerçekten çok güzeL insanLar topLanmış s10 a :) herkesin akLından geçmemiş değildir hesapı silip gitmek arkadaş hatırına devam edenLerin sayısı çok fazladır :) tekrardan bütün s10u tebrik ederim sabırLa bitirdi herkes 71 haftayı :) ama ben hesabımı özledim yaa açıLsın artık :(

benim köye msn ni gönder bende özledim köyümü :D ama msn ni yaz kendinide tanıt ekleyeyım seni kafkada bılıor

Sonsavasci
18-12-2009, 14:44
ELİNDE BEKLİYEN ORDULARİN GÖRÜNTÜSÜ TABİ HENÜZ SERVER DÜZELMEDİĞİ İÇİN BİR KAÇ ARKADAŞIN KÖYÜNE TEMSİLCİLİKLE ULAŞABİLDİKLERİMİZİ SUNACAĞIZ

AVSALLAR_ KARDESİMİZİ KUTLARİM GERCEKTEN GÜZEL ASKER BASMİŞ

http://img402.imageshack.us/img402/5449/avsallar.png (http://img402.imageshack.us/i/avsallar.png/)

Sonsavasci
18-12-2009, 14:47
Buda Alc1 arkadaşımızın ordusu

http://img502.imageshack.us/img502/3210/alc1.png (http://img502.imageshack.us/i/alc1.png/)

Sonsavasci
18-12-2009, 14:50
buda benim sonradan basip çıkan askerim

http://img13.imageshack.us/img13/9859/sonsavasci.png (http://img13.imageshack.us/i/sonsavasci.png/)

kafka
18-12-2009, 14:55
ünal14 arkadasımızın ordusu buyuk emeklerle merkezden bastık ama kısmet olmadı kullanmak :)

http://img34.imageshack.us/img34/870/ssseo.jpg (http://img34.imageshack.us/i/ssseo.jpg/) http://img34.imageshack.us/img34/ssseo.jpg/1/w800.png (http://g.imageshack.us/img34/ssseo.jpg/1/)

Sonsavasci
18-12-2009, 15:00
buda kafka nin ikinci ordusu :)) tebrikler kafka

http://img8.imageshack.us/img8/6268/faceofback.png (http://img8.imageshack.us/i/faceofback.png/)

Sonsavasci
18-12-2009, 15:09
BUDA GECE GÜNDÜZ WOW KÖYÜNE BAKAN MİRANA NİN ORDUSU HELALSİN:)

http://img696.imageshack.us/img696/9208/mirana.png (http://img696.imageshack.us/i/mirana.png/)

EGEMEN
18-12-2009, 15:14
Elde kalan ordulara üzüldük, ortaya çıksalardı da şenlendirselerdi...:)

haytik
18-12-2009, 15:16
:D
ben yerinizde olsam beklerdim bitirmezdim :) bu ordulara yazık olmuş hakikatten :)

YUCİN
18-12-2009, 15:20
Orduları elde kalan oyuncularda ayrı bir tebriği hak ediyor bence:) Orduların resimlerini buraya ekleyerek kendilerini onurlandırdığınız için ayrıca sizide tebrik ederim:)

C&R lerde de ordu kalmıştır diye tahmin yürüterek kendilerindende paylaşım bekliyorum.

Bu arada bir kritik yapacak olursak. oyunda çok ordudan ziyade yine wow u kuran starateji ve savunma oldu diyebilirmiyiz acaba:)

Sonsavasci
18-12-2009, 15:21
:D
ben yerinizde olsam beklerdim bitirmezdim :) bu ordulara yazık olmuş hakikatten :)

ben yönetime dedim :) iptal edelim bi güzel son show u yapalim dedim birakmadilar :D biz ordu gösterisi deil wow için oynuyosak gerek yok dediler saygi duydum bu arada

serverin en çok asker basani apacy ikinci mirana üçüncü avsallar sanirim dördüncü de ya aslantepe yada alc1 aslantepe nin ordusunu unuttum

j&b
18-12-2009, 15:23
ben yönetime dedim :) iptal edelim bi güzel son show u yapalim dedim birakmadilar :D biz ordu gösterisi deil wow için oynuyosak gerek yok dediler saygi duydum bu arada

serverin en çok asker basani apacy ikinci mirana üçüncü avsallar sanirim dördüncü de ya aslantepe yada alc1 aslantepe nin ordusunu unuttum

abi sana son 1 haftadır diyorum benim orduyu kuLLanaLım diye yaLan oldu bak :) içime doğmuş abi :)

Sonsavasci
18-12-2009, 15:24
Orduları elde kalan oyuncularda ayrı bir tebriği hak ediyor bence:) Orduların resimlerini buraya ekleyerek kendilerini onurlandırdığınız için ayrıca sizide tebrik ederim:)

C&R lerde de ordu kalmıştır diye tahmin yürüterek kendilerindende paylaşım bekliyorum.

Bu arada bir kritik yapacak olursak. oyunda çok ordudan ziyade yine wow u kuran starateji ve savunma oldu diyebilirmiyiz acaba:)

amaçta buydu zaten ki arkadaşlarda olgun davranarak kendilerini düşünmeyip genel olarak birliklerini düşündükleri için seve seve ordularini beklettiler tabiki henüz hepsine ulaşmiş deiliz lajomera mustafaalp markopaşa j&b cuncuna z.beren ve nice sayamadiğimiz ordular henüz upload edilmediği için eklemedik

haytik
18-12-2009, 15:31
ben yönetime dedim :) iptal edelim bi güzel son show u yapalim dedim birakmadilar biz ordu gösterisi deil wow için oynuyosak gerek yok dediler saygi duydum bu arada

evet güzel show olurdu :)

bide en büyük orduyu basan demişin :D onu çakan olarak değiştirmeni rica ediyorum :D eğer basan dersen ben 1. yada 2. sıradayımdır :D apacy nin orduyu tam hatırlayamadım şimdi :D

Sonsavasci
18-12-2009, 15:33
evet güzel show olurdu :)

bide en büyük orduyu basan demişin onu çakan olarak değiştirmeni rica ediyorum :D eğer basan dersen ben 1. yada 2. sıradayımdır apacy nin orduyu tam hatırlayamadım şimdi

hehehe :)) bence ordun güme gitmese idi belki birincilik rekoru sende olabilirdi :)) bunu sanimi diyorum ama gel görki kimseye gösterilemediği için diskalifiye oldun :D eldeki ordu sayilan ordu güme giden ordu sayilmayan ordu :D

TRVN
18-12-2009, 15:41
.................

HATUNA DEDİMKİ OYUN BİTTİ !!!
YEMİN EDİYORUM EVLENME TEKLİFİ ETSEM BU KADAR SEVİNMEZDİ :o

Aynen abicim, dün bizim bayram günümüz gibiydi, öyle sevindi öyle sevindi ki...

Bu sevinç hala devam ediyor....:D:D:o:o

Bugün de 2. bayram günü..

Sonsavasci
18-12-2009, 15:42
helal j&b ordusunu wow başlangicinda tüketmesine rağmen hiç ara vermeden cift atiş basmiş ki harika bir sayiya ulaşmiş

http://img502.imageshack.us/img502/1610/77019356.png (http://img502.imageshack.us/i/77019356.png/)

tolga32
18-12-2009, 15:53
temem anladık kurdunuz wowu yav. yeni serverda atarsınız havanızı şimdi:) serverın en delikanlılarından biri olan ve en çok tozunu yutan sonsavaçı tebrikler yeni serverda düşmanız gene:)

redliner
18-12-2009, 15:54
C ve r deki arkadaşlarda koyabbilirlermi. Kalan ordularını.

j&b
18-12-2009, 15:56
helal j&b ordusunu wow başlangicinda tüketmesine rağmen hiç ara vermeden cift atiş basmiş ki harika bir sayiya ulaşmiş

http://img502.imageshack.us/img502/1610/77019356.png (http://img502.imageshack.us/i/77019356.png/)

abi dediğin gibi iLk ordumu wow başlangıcında kuLLanmıştım merkezlere giriyorduk hedef manas birLiğiydi benim hedefimde manas başkanı Beyond'du ( tarih: 11/08/2009 ) kendisini tebrik ediyorum ve saygı duyuyorum benim ordumu kesmek için önüme 26 27 k toyton koymuştuki başarıLıda oLdu bütün ordumu kesmişti ama aldığım kurdeLede ondan bana kaLan bir nazar boncuğuydu :) ikinci orduma hiç ara vermeden başlamıştımki hiçte ara vermedim yukarıdaki tarihte asker basmaya başLadım hedefim 100 k baLtaydı ama kısmet değiLmiş :) bu orduyu kurmamda emeği geçen bir çok kişi var ve hepsine tşk ediyorum ... ve son olarakta sonsavaşçı ve RonicaN abiLerime sonsuz saygı duyuyorum onLardan çok şey öğrendim bu oyunda benim travian hakkında hiç biLgim yokmuş onLarı tanımadan önce sizlerLe tekrar oynamaktan gurur duyarım :)

kafka
18-12-2009, 15:57
temem anladık kurdunuz wowu yav. yeni serverda atarsınız havanızı şimdi:) serverın en delikanlılarından biri olan ve en çok tozunu yutan sonsavaçı tebrikler yeni serverda düşmanız gene:)

bu hava atmak deıl ,arkadaslar rapor alamadı barı ekran goruntusu alsın dimi ama :)

tolga32
18-12-2009, 15:58
ordu çoktu bizlerde şahsen kötü bir yönetimden kaynaklanan sorun yaşadık. 100k asker benimde elimde patladı bahabab 98 iken bana ordu yolda denildi bende ordumu çıkarmadım bi 15 seviye alırdım. neyse mış mışta mış mış. en iyi savunmayı toplaan bbd ye helal

Sonsavasci
18-12-2009, 16:09

birincisi hava atmak deil tam aksine s10 da emek vernlerin ordularini gösterme gereksimi duymamdi neticede en sabirli insanlar onlar idi bana görede en başarili kişilerde onlardır ikincisi ise s10 defterini kapadim ben bu benim için son idi :) 1996 dan beri s10 da oynuyorum bıkkınlık verdi :)) ben artik kaldiramam s10 u kim kaldiracaksa kaldirsin :D 3.cüsü düşman kelimesini sevmem bu oyun burda bitti iyisi ile kötüsü ile yeni bir server başladiğinda bence sizde kendinize bi reset atinki oyun oyunluktan çıkmasin

Sonsavasci
18-12-2009, 16:10
ordu çoktu bizlerde şahsen kötü bir yönetimden kaynaklanan sorun yaşadık. 100k asker benimde elimde patladı bahabab 98 iken bana ordu yolda denildi bende ordumu çıkarmadım bi 15 seviye alırdım. neyse mış mışta mış mış. en iyi savunmayı toplaan bbd ye helal

varsa askerin bence göster bu hava deil tam aksine tetikte bekliyen ordular idi

tolga32
18-12-2009, 16:13
bende 2001 den beri s10 cuyum. yav çağrı derdi sonsavaşçı hep kızgın diye:) harbiden öleymiş. ben gayet güzel bii yazdım ne kızıyon yıkarım bak:) bu arada nasıl koyacaz askeri durumumuzu ahaha

Sky
18-12-2009, 16:13
wow kurulduğuna hala inanamıyorum. benim favorim c birlikleriydi ama bbd ailesini tebrik ederim

Sonsavasci
18-12-2009, 16:14
bende 2001 den beri s10 cuyum. yav çağrı derdi sonsavaşçı hep kızgın diye:) harbiden öleymiş. ben gayet güzel bii yazdım ne kızıyon yıkarım bak:) bu arada nasıl koyacaz askeri durumumuzu ahaha

mesaj at köyüme temsilci şifresi ver o köyün bana girip panitliyim upload edeyim :)) sinirlimiyim bilmiyom inan :)

tolga32
18-12-2009, 16:16
yok kalsın gözümsün:) bahabab giren bi godik küfür atıp duruyo ben temsilciliği persephone verdim aynı gün sabah askerlerim wow köyüme saldırıya yollanmış tüm desteklerde geri gönderilmişti:)

Sonsavasci
18-12-2009, 16:19
yok kalsın gözümsün:) bahabab giren bi godik küfür atıp duruyo ben temsilciliği persephone verdim aynı gün sabah askerlerim wow köyüme saldırıya yollanmış tüm desteklerde geri gönderilmişti:)

sen bilin :)

avergin
18-12-2009, 16:20
Tüm BBDORUK birleşmelerini, yöneticilerini ve emekçilerini tebrik ediyorum. Daha çok emek ve zaman harcadıkları, oyunun kollektif niteliğini unutmadan dayanışma gösterdikleri ve sonuna kadar BİRLİK olmanın gereğini yerine getirdikleri için kutlanmayı hakettiler.

Bizlere yani R'lere (ve belki de C'lere) gelince, maalesef özellikle oyunun son döneminde birlik olmayan birliklerle (En azından içinde yer aldığım Semetey böyle idi.) wowu kurmamız mümkün değildi. Bunu bilmeme ve hiçbir yönetici görev üstlenmemiş olamama rağmen son ana kadar (Son 20 gündür Efsane ile paylaştırarak) kendi hesabımdan günlük ortalama 1 milyon tahılı ve sürekli bastığım defans askerlerini Filmy wowa attım. Son 6 aydır tek başıma temsil yoluyla baktığım visivis038 hesabından da günlük ortalama 500 k tahıl ve bastığım askerleri gönderdim. Wowu kurmayı başaran Bahabab Wow'unu Özgüraç'ın sıfırladığı saldırı ekibinde yer aldım ve 2 büyük tahıl ambarını indirdim. Sonuç olarak bireysel görevlerimi yerine getirdiğim için içim rahat... Bittiği için de nafile çaba gösterdiğimi bilerek harcadığım zaman bana kaldı, kurtuldum, hafifledim...

KOMEDİ-Ahmet

guro
18-12-2009, 16:21
Tebrikler arkadaşlar bitti nihayet çok dalaştık ettik ama nihayetinde bitti bir dahaki server son savaşçının yanındayım güven haberin olsun oynarsan:)

Sonsavasci
18-12-2009, 16:21
BUDA BBDTM BAŞKANİMİZ OLAN KENAN26 ARKADAŞIMIZIN ORDUSU ASKERİ WOW GİDİŞATİNDA YÜZDE 80 Nİ GİTMİŞTİ ELİNDE BİRAZ MANCİNİK KALMİŞTİ MERKEZİNİ DEĞİŞEREK ASKER BASİMİNA BASLAMİŞ BU KADAR ASKER ELDE ETMİŞTİR KENDİSİNİ TEBRİK EDİYORUM ASKERİNDEN ÇOK WOW BAKICILIĞI EMEKCİSİDİR
SAYGILAR KENAN
http://img705.imageshack.us/img705/870/kenan26.png (http://img705.imageshack.us/i/kenan26.png/)

Sonsavasci
18-12-2009, 16:22
Tebrikler arkadaşlar bitti nihayet çok dalaştık ettik ama nihayetinde bitti bir dahaki server son savaşçının yanındayım güven haberin olsun oynarsan:)

GURO seni kızdırıyodum kusura bakma :) oyun bu kuru kuru gitmiyo :)

kafka
18-12-2009, 16:27
GURO seni kızdırıyodum kusura bakma :) oyun bu kuru kuru gitmiyo :)

+1 :D

sonsavascının dedıgı gıbı bazen kızdırdık bırbırımızı bazen kırdık,oyunun tadı tuzuydu bu atısmalar:)
kırdıgım-uzdugum herkesten huzurunuzda ozur dılerım,hakkınızı helal edın

engindeniz
18-12-2009, 16:28
Evet server bitti. Önce bahabab ve BBDORUK'u tebrik ediyorum. Daha sonra bu serverın bitimine kadar sabredebilen ve özellikle wowlarını destekleyen kişileri tebrik ediyorum. Bu serverda çok önemli başarılara imza atıldı. Bir daha böyle sıkıcı bir serverda oynamak nasip olmasın. Herkese geçmiş olsun.
Ayrıca beni nokta_sp'ye ilk alan TEMPEST'e,
hep yanımda olan oktay35'e,
wow için çabalayan filmy'ye ve efsane'ye
cr birlikleriyle ilgilenenlere,
Wow yıkımına beraber çıktığımız ozgurac'a
ve daha adını söylemeyi unuttuğum birçok kişiye TEŞEKKÜRLER.

komedi /Semetey (Engin)

sarıkanarya23
18-12-2009, 16:29
tüm s10 oyuncuları , BBÐORUK ve © & ® birliklerini tebrik ederim bu server ın uzun sürmesine yardımcı oldukları için :d
BBÐORUK birliklerini ayrıca tebrik etmek istiyorum wowlarından desteklerini esirgemediler ve kazanan taraf oldular.
bu server benim ilk server'imdi o yüzden biraz burukluk oldu içimde bittiği için ama sonu olmayan hiçbir şey yoktur.
neyse bu serverdaki herkese hayatında başarılar dilerim.

saygılar....

s10 CİRKİNKRAL86
s15 sarı-kanarya23

haytik
18-12-2009, 17:15
arkadaşlar bi kere daha tebrik ederim bbdoruk birliklerini hakettiler kazandılar. ancak biraz erken bi sevinç oldu sanki. aldığım duyumlar kazanan arkadaşları sinirlendirecek cinsten. hesaplara hala girilememesinin sebebi eski sürüm oynayan tek server olduğumuzdan dolayı travianın son sürümü sunucuya yüklenirken eski sürüm server wow gidişatlarında sorun yaşanmış. bunun yeni farkına varlıdı ve düzeltilemeye çalışılıyor. şayet düzeltilemezse (ki forum örneğinde gördük yedekler kurtarılamadı)
serverin 10 gün ila 30 gün arası geri alınması sözkonusu.

umarım halledilir ve geri dönmemiz gibi bi durum oluşmaz..

Sonsavasci
18-12-2009, 17:16
offff çok ağır bir ceza ben msn den her yerden kendimi kapsama alani dişina atimki kimse bana ulaşmasin bir daha s10 da başlamak istemiyom

YUCİN
18-12-2009, 17:18
arkadaşlar bi kere daha tebrik ederim bbdoruk birliklerini hakettiler kazandılar. ancak biraz erken bi sevinç oldu sanki. aldığım duyumlar kazanan arkadaşları sinirlendirecek cinsten. hesaplara hala girilememesinin sebebi eski sürüm oynayan tek server olduğumuzdan dolayı travianın son sürümü sunucuya yüklenirken eski sürüm server wow gidişatlarında sorun yaşanmış. bunun yeni farkına varlıdı ve düzeltilemeye çalışılıyor. şayet düzeltilemezse (ki forum örneğinde gördük yedekler kurtarılamadı)

eeeeee :D

şahsen böyle birşey olmasını isterim kimde ne var ne yokda görüldü. tam curcuna olur:D

fakat sanmıyorum:) olmaz öyle birşey:)

ExTRa
18-12-2009, 17:18
BUDA BBDTM BAŞKANİMİZ OLAN KENAN26 ARKADAŞIMIZIN ORDUSU ASKERİ WOW GİDİŞATİNDA YÜZDE 80 Nİ GİTMİŞTİ ELİNDE BİRAZ MANCİNİK KALMİŞTİ MERKEZİNİ DEĞİŞEREK ASKER BASİMİNA BASLAMİŞ BU KADAR ASKER ELDE ETMİŞTİR KENDİSİNİ TEBRİK EDİYORUM ASKERİNDEN ÇOK WOW BAKICILIĞI EMEKCİSİDİR
SAYGILAR KENAN
http://img705.imageshack.us/img705/870/kenan26.png (http://img705.imageshack.us/i/kenan26.png/)
bbd nın kralıcesının ordusunu görmek ısteriz...

Sonsavasci
18-12-2009, 17:19

kesin ordu kiraladiniz ondan geri dönüşüm isteniyo

sezarkan
18-12-2009, 17:19
sonsavascı usta bak ben sana saldırayım dedım 2 gun evvel sen bekle dedın bak ordu elde kaldı.bekle bekle bekle acılsada orduları koysan hepsını gozlerı ordu gorse.herkesın c r lerı favorı gormesının sebebi kalabalık olmaları ama kuru kalabalık olduklarını bılmıyorlar :D

Sonsavasci
18-12-2009, 17:20
mirana nın ordusunu görmek ısterızzzz

önceki sayfalarda atmiştim mirana yi

ExTRa
18-12-2009, 17:26
BUDA GECE GÜNDÜZ WOW KÖYÜNE BAKAN MİRANA NİN ORDUSU HELALSİN:)

http://img696.imageshack.us/img696/9208/mirana.png (http://img696.imageshack.us/i/mirana.png/)
bbd nin kralıc,esiii,
,
tbrk ederım

YUCİN
18-12-2009, 17:29
Yeni S10 da kimler olacak arkadaşlar oynasammı diye düşünmelerdeyimde:)

deli-x
18-12-2009, 17:34

Hadi canım :) Biz bitirsekte kendi bitmiyor bu s10.

sarıkanarya23
18-12-2009, 17:48
ALLAH'tan bu server da tılsım falan yok olsa siz speed e geçersiniz valla :D

arcmrt21
18-12-2009, 17:50
haytik bizde yidik dimi:D birader son eski sürüm server s12 oldu:) siz o şansı kaçırdınız:D:D

rylai
18-12-2009, 17:50

ahaha :D server ı top a tutturucan şimdi :D ancak kurtuldu millet yaww :D

Sonsavasci
18-12-2009, 17:51
|BBD|™1 (http://s10.travian.com.tr/allianz.php?aid=7540) birliğinin başkani z.beren nin askeri kendisinin emeği çoktur buda ordusu tebrik ederim kardesim

http://img187.imageshack.us/img187/5420/zberen.png (http://img187.imageshack.us/i/zberen.png/)

Anas10
18-12-2009, 17:54
Öncelikle kazanan bbdoruk, sonrasında ise oyuna büyük zevk katan c&r birliklerini, en alt kademelerinden en üst kademelerine kadar ve bu kadar uzun süre bu oyunu oynayabilmiş, bu oyuna emek verip bir wow köyünü destekleme işine girebilmiş tüm oyuncuları, Bahabab'ın şahsında tebrik ederim.

Sabır ve enerji isteyen bir süreçti. Süreci en iyi değerlendiren ekip kazanacaktı ve kazandı da.

Rakı bulunca içen, mikrofon bulunca konuşan dostlarıma,
fidel, avivasa, çayalimon ve özdomates'e selam olsun. ;)

saygılar&sevgiler
deLüü

YUCİN
18-12-2009, 17:59
Öncelikle kazanan bbdoruk, sonrasında ise oyuna büyük zevk katan c&r birliklerini, en alt kademelerinden en üst kademelerine kadar ve bu kadar uzun süre bu oyunu oynayabilmiş, bu oyuna emek verip bir wow köyünü destekleme işine girebilmiş tüm oyuncuları, Bahabab'ın şahsında tebrik ederim.

Sabır ve enerji isteyen bir süreçti. Süreci en iyi değerlendiren ekip kazanacaktı ve kazandı da.

Rakı bulunca içen, mikrofon bulunca konuşan dostlarıma,
fidel, avivasa, çayalimon ve özdomates'e selam olsun. ;)

saygılar&sevgiler
deLüü

Travian tarihinin tartışmasız en büyük oyuncusuna selam & saygılar bizden efendim.

Kadiristan
18-12-2009, 18:23
bu da benim elimde kalan...

http://img695.imageshack.us/img695/7959/ordu.jpg

hatırlarsınız server galya rekoru da kırmıştık arada...

kalan süreçte 2. ordu ancak bu kadar oldu :)

http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=20088d36f6a

parcello
18-12-2009, 18:25
Yeni S10 da kimler olacak arkadaşlar oynasammı diye düşünmelerdeyimde:)

Ben olmiycam rahat oynayın diye :))
ama foruma gelip milleti gicik edecek yorumlar yapmiyacagim diye de soz veremem :D

lellilelli
18-12-2009, 18:41
ama foruma gelip milleti gicik edecek yorumlar yapmiyacagim diye de soz veremem :D

sen saten gıcıksın okan:)

YUCİN
18-12-2009, 18:55

Bende tam aksini düşünüyordum bu seferde birleşmeleri çapraz mı yapsak diye hatta :) BBD ile C ler. & siz ve biz:)

olmaz olmaz değilmi parc ;)

Kadiristan
18-12-2009, 18:56
bu uzun süren server da çok güzel günler yaşadık .. arada tatsız bir çok olay yaşadık...

(+/-) bölgesinde... mahşer olarak başladığımız süreçte .. yaşanan ilğinç olaylar sonucu ... güzel bir dostluk paylaşım süreci başlatıp.. gny tim kanadı ile.. doruk birliklerini kurduk... +/- de tek güç olduğumuzu kabul ettirdik... wow sürecinde.. bbd ile birleşime sürükleyen gelişmeler oyuna ayrı bir tat getirdi.. sonuçta büyük emekler sonucu wow başarısına ulaşıldı...

BBD kanadında emek verenlere tebrikleri ayrı ayrı dostlarımız tarafından gerçekleştirildi... ben kızmazsanız kendi kanadımızdan bir kaç cümle paylaşmak istedim...

wow sürecinde ciddi emek veren tüm birlik arkadaşlarıma .. birleşimdeki başkan ve üye dostlarımıza .. tek tek yürekten teşekkürler... arada istisnalar yaşasakta ciddi anlamda bireysellikten uzak.. paylaşımcı ruh ile mücedele eden tüm dostlarıma sonsuz teşekkürlerimi sunarım...

ancak .. özellikle ozdonun mesajında özellikle altını çizdiği dostlar yeri geldi bir adım öne geçti... ancak bende isim paylaşayım dedim ama... bir çok izim aklıma geliyor... yazacak oldum ... diğerleri eksik kalır korkusu yaşamaya başladım...

ancak sanırım yine de... wow sürecinde ozdo ...

ve tüm server boyunca inanılmaz işler yapan abbow ismi sanırım ayrı bir önem taşır...

ben yine de ilk birleşimimizde.. doruk birlikleri sürecinde çok emeği olan... gadirli ömeri.. 01kızıl ustadı da ismini de zikretmek isterim....

gadirli ömer ile aramızdaki dostluk .. saygı... bizleri bu başarı sürecine taşımış oldu...

tüm doruk birliklerini.. tüm bbd birliklerini...kutlar ... teşekkür eder..

tüm server 10 daki dostlarıma saygılarımı sunarım...

oyun sürecinde.. ismen akılda kalıcı işler paylaşan tüm dostlarımı aşağıda belirtmek istedim... ama sayı çok çıktı.. yazmayayım dedim...

yazmadığım isimler...

tnt .. tozturk... ares27 ... aristo.. lomanje... yalçın88 ... ogariban27 ... isoli... cenkalp ... pissed... katilss ... rednose...edeveci...diardi... reis_1974...gecce.. organik4 ... papalino... osgurum... number0ne... remlove ... mstf... cenkalp... my_o_nez ... accz ... zehra... varlık... eria .. turcooo (talat olanı :))

ve tabiki...... titus .. hutelunlar... bu wowun kurulmasında paylarını inkar etmemek lazım...

unuttuklarımdan da çok özür dilerim...

tengebongaz
18-12-2009, 18:56
sadece soru işareti
çıkıyor neden bilen varmı:)

lellilelli
18-12-2009, 19:01
Buda benim bu oyunda harcadıgım 4. ordu :) en azı buydu saten ^_^

ama 4 ayda 3 gunde 1 gırerek fazla hesaba ve oyuna bakmadan basabıldıgım bı ordu...

351

işte bu :)))

ama kahramanım ılgılenmeme ragmen 115 ı buldu :)

alonso
18-12-2009, 19:12
serverı kazanan eski birliğime ve oradaki dost düşman herkese slm lar ve tebrikler...

Papalino

KızıLeLma
18-12-2009, 19:41
Wowı kuran bahabab'ı ve temsilcilerini, bu sıkıcı serverda usanmadan tahıl gönderen BBDORUK birlikleri üyelerini kutluyorum.

ayrıcana ben de mikrofon ahalisi fidel, avivasa ve delüü ye selamlarımı sevgilerimi yolluyorum:)
Ozdoyu da üstün gayreti nedeniyle kutluyorum.

Ha bir de unutmadan mikrofona uzanan elin sahibine de burdan sevgi sözcükleri yolluyorum.Mikrofona uzanan eller kırıldı diye söylentiler var inşallah gerçektir, dersler dolayısıyla fazla takip edemediğimden mütevellit kesin bilgim yok:D

Son olarak da sloganımızı söyleyelim de gedik kalmasın:)
Rakı buldunmu iç, mikrofon buldunmu konuş

shayamalan nam-ı diğer çayalimon

deli-x
18-12-2009, 20:27

Diğer Birlikleri unutmadım,ONLARIDA ayrıca TEBRİK EDİYORUM...

Google "Servis paketi 3" yaz. Uygun bir siteden indir, bilgisayarına kur. Msn'nin yeni sürümünü ancak bu işlemden sonra indirebilirsin. Yeni msn; sp3 olmayan xp sisteminde kurulamıyor.

Dört gözle bekliyordum seni araya wow girdi :)

_cengawer_
muhammedsg

GiyoTiN
18-12-2009, 20:34
wowu kuran arkadaşlara tebrikler.

cromölülerisay

Ozdo
18-12-2009, 21:04
Öncelikle Buda Tnt Uçman Abini Ordusu

http://img526.imageshack.us/img526/8810/tntordu.jpg (http://img526.imageshack.us/i/tntordu.jpg/) http://img526.imageshack.us/img526/tntordu.jpg/1/w1280.png (http://g.imageshack.us/img526/tntordu.jpg/1/)

Buda BBDORUK'UN Zaferinin Belgesidir.Kimse Server Geriden Açılacak Diye Ümitlenmesin...

http://img17.imageshack.us/img17/7659/sonws.jpg (http://img17.imageshack.us/i/sonws.jpg/) http://img17.imageshack.us/img17/sonws.jpg/1/w551.png (http://g.imageshack.us/img17/sonws.jpg/1/)http://img526.imageshack.us/img526/tntordu.jpg/1/w1280.png (http://g.imageshack.us/img526/tntordu.jpg/1/)

orhanlı
18-12-2009, 21:13
Google "Servis paketi 3" yaz. Uygun bir siteden indir, bilgisayarına kur. Msn'nin yeni sürümünü ancak bu işlemden sonra indirebilirsin. Yeni msn; sp3 olmayan xp sisteminde kurulamıyor.

Dört gözle bekliyordum seni araya wow girdi :)

_cengawer_
muhammedsg

ozaman wow a şükredin :) yada bahabab a bbd ye bence :)

ExTRa
18-12-2009, 21:46
arkadaslar ordumun resmını cektım fakat buraya nasıl koyacagım yardımcı olabılırmısınız

parcello
18-12-2009, 21:57
sen saten gıcıksın okan:)
Hahaha, daha fazla giciklik yapacaktım da vakit bulamadım bir türlü, bununla yetinin :)))

Bende tam aksini düşünüyordum bu seferde birleşmeleri çapraz mı yapsak diye hatta :BBD ile C ler. & siz ve biz

olmaz olmaz değilmi parc ;)

Walla olmaz. 3 seneye yakındır s10 kahrını çekiyorum, Buraya ayırdığım vakti, oyuna yordugum kaffayi, tembel olmayıp ise yorsam Köse'yi donmuştum.

Hem arkadaslar neredeydin hafta sonu diye soruYor bazen,
cevap verirken utanıyorum "ehm, $ey, tahıla bakıyordum, sonra koy feth ettim" v.s.

Ne tahılı? Ne koyü? :))

kocaman adam oldun, daha bunlarlami ugrasiyosun diyen bile var:D

siZde oynamayın, tavsiyemdir :))

inanç2000
18-12-2009, 22:04
sonsavaşçı servetin şahsında bbdoruk ekibini inatla başarmak için gösterdikleri azim nedeniyle kutlarım servet gözün aydın diyeyim:))

bahabab
18-12-2009, 22:19
slm dostlar ben geldım uzun ve yorucu bır oyunu dostlarımla beraber bıtırdık tum bbd ve doruk bırlıgındekı arkadaslara tesekkurler

ahıska_salot
18-12-2009, 22:42
İyiki bitmiş server yoksa bütün wowlar bi daha baştan sıfırlancakmış hehehehe :D

bahabab
18-12-2009, 22:56
Merhaba sevgili s10 üyeleri

öncelikle bu uzun maratonda oyunun başından sonuna kadar bizleri yanlız birakmayan değerli genel başkanim olan sonsavasci ya cani gönülden teşekkürü borç bilirim
daha sonra wow sürecinde wow a gecesini gündüzünü katan mirana ablam kenan26 yalcin ve tatar oğlu nada göstermiş olduklari üstün performanstan dolayi tşk ederim ve

oyunun sonuna kadar bizleri yanliz birakmayan bbdoruk ailesine cani gönülden tebriklerimi sunuyorum bu oyunu sahislar deil bir lik kazandi biz bunu başardik bu başari hepimizindir

saygılar

arcmrt21
18-12-2009, 22:59
hem arkadaslar neredeydin hafta sonu diye soruyor bazen,
cevap verirken utanıyorum "ehm, $ey, tahıla bakıyordum, sonra koy feth ettim" v.s.

kocaman adam oldun, daha bunlarlami ugrasiyosun diyen bile var:d
)

+1000.........

my_o_nez
18-12-2009, 23:01
hehehe ona 50 defa söledim elinde patlayacak die inanmadı bana en sonunda elinde kaldı olmadı sen onları eve götür akifff

RonicaN
18-12-2009, 23:01
Oyun bittiği halde birliklerimizde hala rekor sayıda ordular olmasının adı başta sonsavaşçı olmak üzere yöneticilerin deneyimidir.

Birçok arkadaş ordularının elde kalması pahasına saldırı yapmamış ve son ana kadar soğukkanlı bir şekilde beklemiştir.

Bu durum oyuncularımızın birlik ruhuna ne kadar adapte olduklarının kanıtıdır.

Bütün BBDORUK birlikleri oyuncularını tekrar tebrik ediyorum.

jordann23
18-12-2009, 23:13
bbdoruk birliklerini tebrik ederiz bu serverda önmli olan wow kurmak diil daha fazla asker kesmekti ondan dolayı parcelloyu daha cok tebrik ederim :))))))))

deli-x
18-12-2009, 23:18
ozaman wow a şükredin :) yada bahabab a bbd ye bence :)

Bir senin merkezin kalmıştı sıra da ona gelmişti. Casusladıkta ama vakit yetmedi. Neyse geldi geçti. Polemiğe çevirmeyelim olayı. S10 da oyunun sonunu gören tüm oyuncular bence başarısını zaten tescilledi. BBDORUK ailesini tekrar tebrik ederim.

parcello
18-12-2009, 23:26
bbdoruk birliklerini tebrik ederiz bu serverda önmli olan wow kurmak diil daha fazla asker kesmekti ondan dolayı parcelloyu daha cok tebrik ederim :))))))))

Haklisin, en yerinde ve en akıllı yorumu yaptığın için seni tebrik ederim :D
server uzun sürdüğü için bu rekoruda zor geçerler diye ekleme Yapmayi unutmussun :)))))
bir milyon altiyuz bin kusur :)))

jordann23
18-12-2009, 23:28
Haklisin, en yerinde ve en akıllı yorumu yaptığın için seni tebrik ederim :D
server uzun sürdüğü için bu rekoruda zor geçerler diye ekleme Yapmayi unutmussun :)))))
bir milyon altiyuz bin kusur :)))
haklısın abi 40-50 sene kırılmaz senin rekor her sene 20 wow kuruluo cok mu önmli yani :D

parcello
18-12-2009, 23:32
haklısın abi 40-50 sene kırılmaz senin rekor her sene 20 wow kuruluo cok mu önmli yani :D

Evet, çok doğru ve yerinde bir tespit,
her sene 20 wow kuruluyor :))

guro
18-12-2009, 23:53
Hahaha, daha fazla giciklik yapacaktım da vakit bulamadım bir türlü, bununla yetinin :)))

Walla olmaz. 3 seneye yakındır s10 kahrını çekiyorum, Buraya ayırdığım vakti, oyuna yordugum kaffayi, tembel olmayıp ise yorsam Köse'yi donmuştum.

Hem arkadaslar neredeydin hafta sonu diye soruYor bazen,

kocaman adam oldun, daha bunlarlami ugrasiyosun diyen bile var:D

siZde oynamayın, tavsiyemdir :))
okan s11e gel son birliklerine sana yer var mrk etme:)

parcello
19-12-2009, 00:31
okan s11e gel son birliklerine sana yer var mrk etme:)

Walla guro, bu serveri bile zor tamamladim,
bir daha hayatta oynamam bu oyunu :))

zaten 1 bucuk senede toplasan ancak 3 4 ayini oynaYabilmisimdir, o bile cok geldi :))
tavsiyem firsatini bulmusken birakman yonundedir :D

guro
19-12-2009, 01:01
Walla guro, bu serveri bile zor tamamladim,
bir daha hayatta oynamam bu oyunu :))

zaten 1 bucuk senede toplasan ancak 3 4 ayini oynaYabilmisimdir, o bile cok geldi :))
tavsiyem firsatini bulmusken birakman yonundedir :D
hangi fırsat:) s11de sıra şimdi sırayla gidiyorum:)

parcello
19-12-2009, 01:27
hangi fırsat:) s11de sıra şimdi sırayla gidiyorum:)

Forumdan tartismalariniza destek veririm o Halde.
Ama sabikam cok, ilk vukuatta atarlar :))

orhanlı
19-12-2009, 01:34
Bir senin merkezin kalmıştı sıra da ona gelmişti. Casusladıkta ama vakit yetmedi. Neyse geldi geçti. Polemiğe çevirmeyelim olayı. S10 da oyunun sonunu gören tüm oyuncular bence başarısını zaten tescilledi. BBDORUK ailesini tekrar tebrik ederim.

bütün server10 tebrik ederim ama şu genc osman var o küfrediyor bırak onu 3 kişi daha küfür ediyor yakışdıramadım olsun önemlı değil yinede tebrikler arkadaşlar tüm server10 cani gönülden tebrişk ederim :)

Mirana
19-12-2009, 03:21
saygılar[/QUOTE]
evet uzun bi maratondan sonra wow kurduk bbd bbdoruk üyelerine sonsuz tesekkürlarimi sunarim son ana kadar hic bi sekilde desteklerini esirgemediler slagonumuz biri bizi durdursundu ama alayi durduramadi bbd ailesinden olmakdan cok mutluyum önceliklede baskanimiz bitanedir iyiki varsiniz bana güvenip wow sorumlusu yaptigi icinde ayrica tesekkür ederim servetcim ama bu iyi olmadi wow bitti vakit gecmiyor ilan verecem gönüllü wow bakarim diye:p:cool:

ulkersah
19-12-2009, 06:40
tüm bbd ailesini tebrik ediyorum arkadaşlar, gerci
01.GÖKTÜRKLER (http://s10.travian.com.tr/karte.php?d=375156&c=46)
köydeki toplam asker:
Askerler0 0 93694 483 0 31146 284 12686
12600 mancınık 125 000 asker elimizde patladı ama olsun öbür serverda kullanırız artı
yan köydeki 12000 toyton 2000 mancınık ı bari kullansaydım servet baskan :(

Sonsavasci
19-12-2009, 08:40
sonsavaşçı servetin şahsında bbdoruk ekibini inatla başarmak için gösterdikleri azim nedeniyle kutlarım servet gözün aydın diyeyim:))

saol süleyman tşk ederim inş s8 dede boyle güzel bir wow yaşarız

avsallar
19-12-2009, 09:08
saol süleyman tşk ederim inş s8 dede boyle güzel bir wow yaşarız

Servet abi ordumu bırakdın. ben sana demedimmi. bırakırsan s8 e gelir sana saldırırım diye. hesabı acdım bekle geliyorum. Neydi ismin guygusal birşeydi ama bulurum ben.:D

Sonsavasci
19-12-2009, 09:40
Servet abi ordumu bırakdın. ben sana demedimmi. bırakırsan s8 e gelir sana saldırırım diye. hesabı acdım bekle geliyorum. Neydi ismin guygusal birşeydi ama bulurum ben.:D

:)) köyümü yikma abi gel köyümü vereyim sana :D bu arada tekrardan tebrik ederim seni gercekten harika bir ordu basmiştin

Sonsavasci
19-12-2009, 09:41
evet uzun bi maratondan sonra wow kurduk bbd bbdoruk üyelerine sonsuz tesekkürlarimi sunarim son ana kadar hic bi sekilde desteklerini esirgemediler slagonumuz biri bizi durdursundu ama alayi durduramadi bbd ailesinden olmakdan cok mutluyum önceliklede baskanimiz bitanedir iyiki varsiniz bana güvenip wow sorumlusu yaptigi icinde ayrica tesekkür ederim servetcim ama bu iyi olmadi wow bitti vakit gecmiyor ilan verecem gönüllü wow bakarim diye:p:cool:

tşk ederim :)

Ozdo
19-12-2009, 10:05

bu ordudan niye benim haberim en son oldu.. :D

avsallar
19-12-2009, 10:11
bu ordudan niye benim haberim en son oldu.. :D

Abi senn bildiğini sanıyodum ben. Sen Herşeyi biliyodun serverdaki :):)

avsallar
19-12-2009, 10:19
:)) köyümü yikma abi gel köyümü vereyim sana :D bu arada tekrardan tebrik ederim seni gercekten harika bir ordu basmiştin

Abi Senn Canın Sağolsun. Son gün isterseniz iptal edelim son seviyeyi dedin. Her başkan diyemez bunu. :):) NE yaptığını bilen adamlarla oynamak güzeldi :):)

Sonsavasci
19-12-2009, 10:21
osgur89 (http://s10.travian.com.tr/spieler.php?uid=23847) arkadaşımızı tebrik ediyorum ordusunu wow a yollamayi çok istiyordu şayet bitmese idi ilk sirada onun ismi vardı sağlık olsun amaç wow ise biz kazandik

http://img709.imageshack.us/img709/4691/osgur89.png (http://img709.imageshack.us/i/osgur89.png/)

buda cunga arkadaşımızın ordusunu ikinci kez ordusunu basmiş çok güzel bir sayiya ulaştirmişti oda bekleme modunda kalan üyelerimizden biri idi tebrik ederim cunga kardesim ramon&kanunsuz ortak limited şirketine has bi hesaba dönüştü :D

http://img40.imageshack.us/img40/6764/cunga.png (http://img40.imageshack.us/i/cunga.png/)

Sonsavasci
19-12-2009, 10:44
Abi Senn Canın Sağolsun. Son gün isterseniz iptal edelim son seviyeyi dedin. Her başkan diyemez bunu. :):) NE yaptığını bilen adamlarla oynamak güzeldi :):)

ne demek abicim inanin sizler iptal edin deseydiniz tereddütsüz ederdim size sordum yok abi wow a oynuyoz rakip kazanmiyo biz kazaniyoruz dediniz bende gönül rahatliği ile yola devam ettim zaten iyi oyuncu olduğunu göstermiş olduğumuz raporda sundun

snowy
19-12-2009, 11:11
açıkcası buraya 10 dan fazla wow indirecek kapasitede orduyu hala elinde tutabilen birliğim bbdoruğu bir kez daha kocaman bir şekşilde alkışlıyorum . şayet ellerinde varsa cr den de elinde kalan yolda olup yetişmeyen vs orduları görmek isteriz. sanki ozgurac olduğunu iddia ediyordu .ben tamamen şahsi olarak merak ediyorum eğer onlarda eklerlerse onların da ordularını görebiliriz.

Sonsavasci
19-12-2009, 11:11
tebrikler ulkersah tebrikler kaptan bbd için yaptiğin hizmet unutulmaz baş tacisin

http://img689.imageshack.us/img689/7340/ulkersah.png (http://img689.imageshack.us/i/ulkersah.png/)

tebkiler gönül ve hakan lakabi nos benimle 1.s10 dan gelme her iki arkadaşta kendilerini hiçbir zaman unutmayacağım emekleri yanimda çoktur oyunun sonlarina doğru hiç hoş olmayan nedenden dolayi multihunter hesaplarini kilitledi gerekçe temsilci olduğu hesaplarin sahipleri hesaba bi 10 gün girmeyince multi diye hesaplari kilitlendi hesap acilinca askerde acliktan bu kadara düştü

http://img706.imageshack.us/img706/7238/nosk.png (http://img706.imageshack.us/i/nosk.png/)

qelle qesen
19-12-2009, 11:19
gönül abla yı koybazsan ayıp olurdu

yeni s10 da görecekmiyiz bu dev oluşumu ??

Sonsavasci
19-12-2009, 11:22
cırcır kardesimide tebrik ediyorum fena sayilmaz ordusu

http://img706.imageshack.us/img706/3000/crcr.png (http://img706.imageshack.us/i/crcr.png/)

neco ve kemal ortak kardesleri yani afternon0808 kardeslerimi tebrik ediyorum onlarda bbd için büyük hizmet yapmiş kişilerdir

http://img19.imageshack.us/img19/1277/afternon0808.png (http://img19.imageshack.us/i/afternon0808.png/)

Sonsavasci
19-12-2009, 11:34
doruk birliğin ağır abilerinden ares27 tebrikler kardesim başarilarinin devamini dilerim güzel bir orduyu oda talimatimizla bu güne dek bekletenlerden

http://img19.imageshack.us/img19/3262/ares27.png (http://img19.imageshack.us/i/ares27.png/)

bbd&ft birliğinin başarili oyuncularindan kartal-ım tebrikler kardesim her savaşta ordusunu hiç cekinmeden one atan arkadaşlardan biri o kadar merkez yikmasina rağmen yinede elinde ordu birakti

http://img32.imageshack.us/img32/8366/kartalm.png (http://img32.imageshack.us/i/kartalm.png/)

Sonsavasci
19-12-2009, 11:51
leylimley oyunun son 2-3 ayinda hesabina bakamadiği için elde kalan askeri bu yoksa harika bir askeri vardi bbd için büyük başarilara imza atmiş biridir tebrikler yusuf

http://img710.imageshack.us/img710/2370/lellilelli.png (http://img710.imageshack.us/i/lellilelli.png/)

oyunun ortalarinda aşiri saldirganliği ile servere nam salan cuncuna hesabi bazi olaylar nedeni ile hesabi birakmişti daha sonra liar arkadaşımız diyer bir ismi ise rıdvan kardesim yerine yürüttü hesap kilitlendi acildi derken baya kayiplar verdi elde kalan ordusuda bu tebrikler ridvan tebkiler cuncuna hesabi

http://img12.imageshack.us/img12/1557/cuncuna.png (http://img12.imageshack.us/i/cuncuna.png/)

Sonsavasci
19-12-2009, 11:59
bu kadar ordu çıkardik piyasaya ve halada atmadiğimiz markopaşa lajomera thesun ve aklimda olmayan hesaplar var bu serveri bitirirken fark atarak bitirğimizi belirtmek isterim bbdoruk kenetlenmesini hiçbir birlik bu şekilde dizayd ettiğini düşünmüyorum

Sonsavasci
19-12-2009, 12:03
buda sarasen arkadaşımızın ordusu maalesef ordusunu son günlerde karambolden eritti yoksa saldiri askeri bunun iki misli idi koçbaşı timinde idi elinden gelenin en iyisini yaptiğini düşünüyorum tebrikler sarasen

http://img693.imageshack.us/img693/7052/sarasen.png (http://img693.imageshack.us/i/sarasen.png/)

Ozdo
19-12-2009, 13:27
Bu Ordularda 3 kez Wow saldırısı yapan EDEVECİ Egemen Abi'nin Ordularıdır.Zaman El verse 2 Wow saldırısı daha yapacaktı.

http://img704.imageshack.us/img704/5032/edeveciordular.jpg (http://img704.imageshack.us/i/edeveciordular.jpg/) http://img704.imageshack.us/img704/edeveciordular.jpg/1/w510.png (http://g.imageshack.us/img704/edeveciordular.jpg/1/)

Bu Orducularda Dicle-Fırat Bülent Abinin orduları...1 ay uzasa 2 Wow'a birden girecekti.

http://img704.imageshack.us/img704/7130/diclefratordu.jpg (http://img704.imageshack.us/i/diclefratordu.jpg/) http://img704.imageshack.us/img704/diclefratordu.jpg/1/w796.png (http://g.imageshack.us/img704/diclefratordu.jpg/1/)

snowy
19-12-2009, 13:38
cr lerden ses çıkmıyor ama böyle olmaz ki :D ne kadar büyük fark atarak bitirdiğimizi şu anda daha iyi anlıyorum :D:p

nurullahhh78
19-12-2009, 13:47
cr lerden ses çıkmıyor ama böyle olmaz ki :D ne kadar büyük fark atarak bitirdiğimizi şu anda daha iyi anlıyorum :D:p

daha ordular vardır bızlerde :D

sarıkanarya23
19-12-2009, 14:08
bu kadar ordu çıkardik piyasaya ve halada atmadiğimiz markopaşa lajomera thesun ve aklimda olmayan hesaplar var bu serveri bitirirken fark atarak bitirğimizi belirtmek isterim bbdoruk kenetlenmesini hiçbir birlik bu şekilde dizayd ettiğini düşünmüyorum

valla üstat helal olsun diyorum sadece...
farkı attınız ama bu orduları keşke harcasaydınız.ben © & ® (http://s10.travian.com.tr/allianz.php?aid=9580) li biri olarak bu organizasyon'un bizde olmamasını kıskandım :)))
neyse ki bir daha bu server a kayıt olmam herhalde s14 s15 ve s17 var önümde bittiği an oyunda ara verme zamanı :)
herkese tekrar başarılar s10 bitti ama dedikodusu bakalım ne kadar sürecek :)))

Sonsavasci
19-12-2009, 14:18
valla üstat helal olsun diyorum sadece...
farkı attınız ama bu orduları keşke harcasaydınız.ben © & ® (http://s10.travian.com.tr/allianz.php?aid=9580) li biri olarak bu organizasyon'un bizde olmamasını kıskandım :)))
neyse ki bir daha bu server a kayıt olmam herhalde s14 s15 ve s17 var önümde bittiği an oyunda ara verme zamanı :)
herkese tekrar başarılar s10 bitti ama dedikodusu bakalım ne kadar sürecek :)))

teşekkür ederim farkimiz tarzimiz olsun :D

jordann23
19-12-2009, 14:40
gencler sizi böle görmek sevindirdi bizi 2-3 ay önce hepiniz emrah modundaydınız cabuk kurtulup joker olmuşsunuz şakacı cocuklar sizi
herkes tebrik edio daha napsın wowu kurdugunuza göre ii olan taraf sizmişsiniz :cool:

Ozdo
19-12-2009, 14:41
Bu orduda elde kalan bir ordu Marcopaşamızı Tebrik ederiz.

http://img14.imageshack.us/img14/5828/marcopaa.jpg (http://img14.imageshack.us/i/marcopaa.jpg/) http://img14.imageshack.us/img14/marcopaa.jpg/1/w1280.png (http://g.imageshack.us/img14/marcopaa.jpg/1/)

Ozdo
19-12-2009, 14:48
Bu Ordumuzda P.M kardeşimizin ordusu Ufak ancak Savunmasız Wow Köyleri İçin Bire bir.

http://img707.imageshack.us/img707/5741/42089220.jpg (http://img707.imageshack.us/i/42089220.jpg/) http://img707.imageshack.us/img707/42089220.jpg/1/w747.png (http://g.imageshack.us/img707/42089220.jpg/1/)

Drea-Mers
19-12-2009, 14:48

sıra orhanın merkezine gelmiş demişsin ama başka kimin merkezi sıfırlandiki: ) sıra ona gelsin: ) hea benimki bir kaç yüz nüfüs indi ona eywallah: ) ya bizim sizden Sildigimiz (nüfüs inme degil) merkez köylere noldu peki: ) sadece bekledigimiz birer tebrik: )

kafka
19-12-2009, 14:51
gencler sizi böle görmek sevindirdi bizi 2-3 ay önce hepiniz emrah modundaydınız cabuk kurtulup joker olmuşsunuz şakacı cocuklar sizi
herkes tebrik edio daha napsın wowu kurdugunuza göre ii olan taraf sizmişsiniz :cool:

jordan kendını ordusu elınde kalanlardan bırının yerıne koy aylarca ugras ver ordu bas sonra o ordu hıc pıyasaya cıkmadan oyun bıtsın,bırakta en azından bu sekılde onurlandırılsınlar.oyunu bızım kazanacagımız aylar oncesınden bellı olmaya baslamıstı suprız bı sekılde kazanmadık bu oyunu,bence sen bıze laf sokmaya calısacagına ozelestırı yap ve nıye kazanamadıgınızı sorgula ;)

Sonsavasci
19-12-2009, 14:57
jordan kendını ordusu elınde kalanlardan bırının yerıne koy aylarca ugras ver ordu bas sonra o ordu hıc pıyasaya cıkmadan oyun bıtsın,bırakta en azından bu sekılde onurlandırılsınlar.oyunu bızım kazanacagımız aylar oncesınden bellı olmaya baslamıstı suprız bı sekılde kazanmadık bu oyunu,bence sen bıze laf sokmaya calısacagına ozelestırı yap ve nıye kazanamadıgınızı sorgula ;)

iyi cevap iyi soru :)

parcello
19-12-2009, 15:20

Askerlere toplu resim cektiriyosunuz He?
Ordulari Elde Kalan arkadaslara selam soyle Kafka,

Eve gotursunler, bu kadar emek verdiler, toplu resim cektirmeYle bitiyor mu??

Aralarinda koca Sene durmadan asker basanlarda varmi? Hani bi rapor goreyim diye oynayan, ama rapor goremeyen :))

aslinda ordusu elinde kalanlara madalya vermek lazimda, artik toplu resim cektirmek daha iyi :))

gicik bir msj atayim dedim :D

Altay
19-12-2009, 15:22
Emeği geçen tüm oyunculara tebrikler. ^^

ulkersah
19-12-2009, 15:23
valla ben bekliyorudum
wow yıkmak değil, kesim yapmak değilde
kahraman carpısamadı ona yanıyorum yaaa:(

kafka
19-12-2009, 15:25

Aralarinda koca Sene durmadan asker basanlarda varmi? Hani bi rapor goreyim diye oynayan, ama rapor goremeyen :))

aslinda ordusu elinde kalanlara madalya vermek lazimda, artik toplu resim cektirmek daha iyi :))

bı ınsan anca bu kadar gıcık olabılır,sınırları zorlamadın sınırları parcaladın :D

YUCİN
19-12-2009, 15:28

yakışı kalmıyor parcello

Ozdo
19-12-2009, 15:30
yakışı kalmıyor parcello

Herkes içindekileri kusuyor işte ne diyelim abla.

YUCİN
19-12-2009, 15:33
Herkes içindekileri kusuyor işte ne diyelim abla.

içindekileri kusma değilde forumda aktraksiyon yapmaya çalışmak diyelim biz buna. Fakat aşırıya kaçılıyor bence.

Bu tarz yazışmaları desteklemiyorum.

byaktif
19-12-2009, 15:49
Wow kuran BBD-DORUK birliğini canı gönülden tebrik ederim.Oyunda ne kadar fark yarattığınızı elinizde kalan orduları göstererek de kanıtlamış oluyorsunuz.Tek üzüntüm okadar asker basmış arkadaşlar adına.Askerleri kullanma fırsatları olamamış:(:(

Biltzkrieg
19-12-2009, 15:52
Bitmeyen s10 da bitti sonunda Eski R li olarak BBD ye Tebrikler.

penthos
19-12-2009, 15:58
aylardır,bu sayfalarda sizleri yalnız bırakmayan,her konuda söyleyecek 1-2 sözü bulunan ben dahi,kendimi ilk kez bu kadar çaresiz gördüm...
sözün bittiği yer burası olsa gerek :)
amaç hata aramak weya özeleştiride bulunmak olsa,bünyemizde yapmış olduğumuz 100lerce hatayı sayabiliriz.
ama zaman,rakiplerimizin başarılarını öwmek,yaptıklarından gurur duymak zamanı...
bundan sonra oyuna dewam etmek isteyenler için,adeta bir ders niteliğinde...

deli-x
19-12-2009, 16:12
sıra orhanın merkezine gelmiş demişsin ama başka kimin merkezi sıfırlandiki: ) sıra ona gelsin: ) hea benimki bir kaç yüz nüfüs indi ona eywallah: ) ya bizim sizden Sildigimiz (nüfüs inme degil) merkez köylere noldu peki: ) sadece bekledigimiz birer tebrik: )

Tebrik ederim dostum. Bir şey demiyorum. Güzel organizasyonla güzel saldırılar çıkardınız. Bizde güzel saldırılar çıkardık ( Sadece kendi birliğimiz, diğer birliklerimizden yardım istemedik. ) Oyunun son günleri zevkli geçti işte. Bu konuyu kapatalım. Tebrik forumunda mesaj kirliliği yapmayalım.

ulkersah
19-12-2009, 16:20
ordusu elinde kalan biri olarak yazıyorum arkadaslar evet,,,
130 k gibi bi ordu kaldı elimde ama olucak tabiiki buda,
bundan birileri biseyler cıkarmaya calısmasın hiç,
bence söyle düşünmek lazım;
adamlar gercekten cok iyi iş cıkarmıs bizi kaç kez daha yıkarlarmıs demek lazım
işin esprisini bi tarafa koyunca o ordunun wow a gitmesi de önemli değil,
ordunun oldugunu biz biliyoruz ya
hatta siz biliyosunuz ya bunun zevki bile yeter
oyunun amacıda bu zaten değil mi,,
iyi biserver oldu yinede
herkese tekiplerede birlik arkadaslarınada tesekkurlerrrr

j&b
19-12-2009, 16:37

sizin merkezLeri yıkarken görmedinmi raporLarı :) nereye destek atacağınızı şaşırmıştınız sanırım rapor görmek istiyorsan onLarı aLbüm yapsaydınız :D

parcello
19-12-2009, 16:41
bı ınsan anca bu kadar gıcık olabılır,sınırları zorlamadın sınırları parcaladın :D

Biraz moralinizi bozayim dedim, saka oldugu belli olsun diyede senden Alinti yaptim.

Konu hakkinda gercek dusuncelerimi sayfalarca evvel yazdim sanirim,

tekrar etmek gerekirse

"birlik olmayi basarabilmis, uzun ugraslardan dolayi wowu kurabilmis, kendisini sevmesemde rakibim sonsavasci dahil tum bbd ve doruk ekibini kutlarim"

benzer bir Msjdi sanirim :)

altinda bisey aramayin, tersi bir msj atmami bekleyen, icindekini kusuyor diYen arkadaslar, icimdeki budur.

Ve hepinizi en icten bir sekilde kutlarim.

(bunu gormeyip, baska seyler gormek isteyenlerede bisey diyemem)

parcello
19-12-2009, 16:42
sizin merkezLeri yıkarken görmedinmi raporLarı :) nereye destek atacağınızı şaşırmıştınız sanırım rapor görmek istiyorsan onLarı aLbüm yapsaydınız :D

Zaten asil basari o merkez yikimlarinda yatiyor ;)

Sonsavasci
19-12-2009, 17:00
aylardır,bu sayfalarda sizleri yalnız bırakmayan,her konuda söyleyecek 1-2 sözü bulunan ben dahi,kendimi ilk kez bu kadar çaresiz gördüm...
sözün bittiği yer burası olsa gerek :)
amaç hata aramak weya özeleştiride bulunmak olsa,bünyemizde yapmış olduğumuz 100lerce hatayı sayabiliriz.
ama zaman,rakiplerimizin başarılarını öwmek,yaptıklarından gurur duymak zamanı...
bundan sonra oyuna dewam etmek isteyenler için,adeta bir ders niteliğinde...

büyüksün başkan her ne kadar rakip olsakta geldi geçti iyisiyle kötüsüyle biraz senle dargınlığımız oldu ama benim gönlümde her zaman ayri bir yerin oldu

ExTRa
19-12-2009, 17:35
yaw arkadaslar elımızde bı muddet ordu oldugunu bılıyordum ama bukadar fazla olabılcegını dusunmemıstım oyun hale bıtmemıs gıbı gelsede sızlerle olmak guzeldı ...
,,
afternon0808 den saygılar

sezarkan
19-12-2009, 17:52
elinde ordu kalmıs bırı olarak evet saldırmayı bende ısterdım ama; işte bu ama cok onemlı ben fevrı davranmadıgım ordumu istenılen zmanda kullanacagım ıcın ,bırlık olmayı basardıgımız için suan bız galıbız.ordu dedıgın kolay olmuyor hele bıde roma isen ben dıger serverlerde cok kazık yedım ama yınede guvendım ve suan wow ıcın hıcbır katkım olmamasına ragmen kendımı kazanmıs hıssedıyorum cunkı hazır beklıyordum.sonsavascıya ozellıkle kadiristan a oyunla bukadar ılgılendıklerı ıcın ve bıze bu kadar guvendıklerı ıcın tşk edıyorum 6.serverımde bıttı 4 galıp 2 malup:D

sezarkan
19-12-2009, 17:53
bu arada adımı yazmayı unuttum sory

ARES27 doruk

Sonsavasci
19-12-2009, 18:00
bu arada adımı yazmayı unuttum sory

ARES27 doruk

krAL sensin ares baba :D

ozgurac
19-12-2009, 18:26
biz burda bağıra bağıra serverı bitirdiğimizi 100 seviye wowun nerdeyse saniyesini vermediğimiz kaldı . hala yetişemedik diyorsanız benim haberim yoktu diyorsanız bunu kendi içinizde çözmeniz gerekir adama da sorarlar 100 seviye wow basılırken hiç mi görmedin diye ;) ayrıca bunlar başarımızı gölgeleyemez vede kesinlikle bizi bağlamaz açıkcası iyi bir operasyonla wowumuz 1-2 gün geri gitse server azcık daha uzar ama epey şenlenirdi :D bu arada tılsım köylerine attığın fakeler epey bıktırmıştı beni :D

ayrıca birine 40 gün deli desen delirirmiş biz en uzun server boyunca BİRİ BİZİ DURDURSUN dedik ama bizi durduramadınız :D:D

delgeç

Foruma girmiyordum bile olan zamanımda asker basmak, tılsımlara fake atmak ve yağma yapmak haricinde bir şey yapmıyordum.

Ayrıca operasyonu yaptıktan sonra haberim olursa ne yapayım. Arkadan çıktık ama yıkacak olan yeteri kadar yıkamadı, yoksa bir gün sonra bizler giriyorduk.

Yetişebilseydik ne olurdu bilmem ama kardeşliğiniz bizim olamayan kardeşliğimizden daha iyiydi.

Tekrar tebrikler.

kudea
19-12-2009, 19:35
bahabab hesabından kufurlu mesaj atan kimse burdan o kufurlu mesajı aynen iade ediyorum

demren
19-12-2009, 19:46
Foruma girmiyordum bile olan zamanımda asker basmak, tılsımlara fake atmak ve yağma yapmak haricinde bir şey yapmıyordum.

Ayrıca operasyonu yaptıktan sonra haberim olursa ne yapayım. Arkadan çıktık ama yıkacak olan yeteri kadar yıkamadı, yoksa bir gün sonra bizler giriyorduk.

Yetişebilseydik ne olurdu bilmem ama kardeşliğiniz bizim olamayan kardeşliğimizden daha iyiydi.

Tekrar tebrikler.

Burda BBDORUK yönetimini bir kez daha tebrik ederek özgürac'ın sözlerine açıklama getirmek istiyorum.

En son saldırıyı benim ordum yaptığına göre sanırım senin yıkacak olan yeterince yıkamadı sözünden alınmam gerekli.

Zaten bahabaptanda bilgilime sırf bu yüzden ağır küfürler yağdırıldı.

Benim ordumun yola nasıl çıktığını çağrı biliyor. Çağrıyla irtibatım kesilmeseydi durum daha farklı olabilirdi. Ancak burda kazanan tarafın tebrik kabul ettiği sayfalarda artık şu şöyle olsaydı böyle olurdu yok bu böyle olsaydı şöyle olurdu gibi yorumlara girmenin anlamı yok.
Ordun elinde kaldığı için üzgünüm, senin gibi her ne kadar c&r yönetimi burda BBDORUk 'lu arkadaşlar gibi paintleyip göstermiyorlarsada inan bana başka ordularında kaldığını ben biliyorum.

Hatta çağrıya neden saldırıya katılmadıklarını sorduğumda ulaşılamıyor arkadaşlara dedi. Bazılarına sanırım gerçekten ulaşılamadı. Hatta belkide oyunun bittiğinden bile haberdar olmayabilirler.

Benim ise bu serverde kalış sebebim çağrının s14 deki hesabıma yardıma gelmiş olmasına karşılık ona yardım etmek isteğidir. Ben bilgilimi aldım ve aylarca baktım orda asker bastım. Burada rica üzerine bulunan bir oyuncu olarak c&r birliğinin ve birlik arkadaşlarımın da her zaman yanında oldum.

Kimse kusura bakmasın ama gerçektende BBDORUK wow seviyesini seviye 98 yapana kadar saldırı planlamakta geç kalınmadımı, niye 98 yada 99'a gelinmesi beklenildi sonuç ister değişsin ister değişmesin bir saldırı yapılacaksa organizasyon en son ana saniyeler kalamı yapılmalıydı. Ben bile saldırı yapmak istediğimi yönetimde kaç kişiye mesaj atarak bildirdim. Kimse bana elinde ordun var ve sen saldırıya çıkacaklardan birisin demedi. uzun sözün kısası , BBDORUk başta benim tanıdığım ozdo olmak üzere son savaşçı ve yönetimlerini kutlamak gerekli. Çünkü oyuna asıldılar bunun başka bir açıklaması yok. Oyuna asıldılar, bu işi sonuna kadar takip ettiler ve ciddiye aldılar. Sonuç olarak da wowu kurdular. onun için onları tebrik etmek gerekli. Başka da bir şeye gerek yok artık. Sonuç değişmez çünkü bu saatten sonra. Ama dediğim gibi ben biliyorum c&r lerinde ellerinde kalan ordular olduğunu. her ne kadar buraya paintleyip atmadılarsa bile var.

Her neyse , bu bir oyundu geldi geçti.

Ben herkese yeni yılda sağlık , ve huzur diliyorum.Dilerim 2010 yılı herkese sağlık , huzur ve bereket getirsin.

nurullahhh78
19-12-2009, 20:33
içimden bırkaç şey yazıyım :D

bbdoruk üyelerını tebrık ederım

edeveci(kral ortak),just,asikan,cemre, oğuz,alper35,heminet,sonsavaşçı kızıl abı kadıristan tnt toztürk dıcle fırat seria o.gariban27 tepecemal crystalcomm cabbar cenkalp remlove aczt sayamadığım abılerıme dostlarıma emeği gecen tüm doruk üyelerıne selam olsun ve tebrık ederım.natarlar çıktığında biz karamsardık wowu bız kuramayız dıye dusunuyorduk çünkü doruk bırlıklerınde saldırı ordusu fazla yoktu ama yıne bız pes etmedık eğer kı amacımız wow ise savunma basalım dedık,değilse hep beraber çekılelım gidelim dedik hatta servera hareketlılık gelsın ondan sonra gidelim diye anketler duzenledık falan fılen.bırlık olduğumuzu gördüğümde elınde saldırı ordusu olmayanlara savunma bastırttık.bbd ıle bırlık olunca gucumuz daha da arttı bu wow bızımdır dedık daıma.ve olduda :)

doruk bırlıgı gercekten hassas bırlıktı +- de zorda olsa kurduk bırlığı.2 gunde kurduk ıyı hatırlıyorum karşı çıkanlar oldu ama hepsıyle teker teker konusarak ıkna ettık ve dostlarımızla başardık

edeveci:kral ortak maceraperest :D anlatılmaz

deborde ve alper35 bu kişilerde unutulmaz

toztürk:mekancı abi :D bana göre en iyi romalı çünkü bılgısayardan oynamıyordu telefondan oynuyordu ve saldırı puanını baya iyi.ayrıca 4 ay önce bırakmıştı belkıde daha fazladır yanılmıyorsam tabı.

kadiristan:en iyi galyalı kuşkusuz

just, asikan ve cemre manyaklar ve süper 3lü :D bu kısılerde anlatılmaz
s15 de wow kurmalarını beklıyorum tabı s15 s10 dan berbat olacak gıbıme gelıyor

crystalcomm:gece sinirlendirdiğim abi

starlett:manyaklardan bir tanesi

o.gariban27:neşe kaynağımız savunma basan tahıl atan birliğe katkım olsun dıyen kişi

seria:gece muhabbet ettiğim okey batak oynadığım kankam

01kızıl:gece muhabbet ettiğim abi çok pis king oynar :D

oğuz:bana manco asker bastıran ve wow a en iyi bakan kişi.

dicle fırat:ordusunu wow a gömdukten sonra inat ettim wow u bız kuracaz diyipte gece gunduz savunma basan abı

sonsavaşçı:organızasyon dendığınde ılk akla gelen abi.ve gercekten büyük başkan

daha sayamadığım abılerm ablalarım dostlarm vardır kusura bakmasınlar

rakip birlikleri de kutlarım.gercekten iyi mücade ettiler

bazı arkadaşları kırmış olabılırım.nedenını hatırlayamıyorum stres sinir düşüncelerime ters düşmüş olan yazılar yuzunden kırmış olabılırım o yüzden kusura bakmasınlar özür dilerim(herkes için gecerlı)

bu oyunu bıraktım.s15 ide bıraktım ordakı son bırlığe basarılar umarım wow kurarlar.bu oyun virüs adeta.başka serverlarda devam ediyorsanız fazla önemsemeyın derim.bu oyunun en guzel yanı yenı dostlar kazanıyorsun ve sorunlarını dostlarınla paylaşıp kafa dagıtıyorsun falan fılen.ama aynı zamandada sinirlenebiliyorsun

herkese selam olsun
hayatınızda başarılar dilerim
Saygılarımla

büyük ayı
19-12-2009, 20:52
aslında bu 99 hastalığına:) kapılıpta hangi serverda olursa olsun elinde ordu patlatanlara oh olsun yaf arkadaş kılı kırk yarmanın anlamı var mı girin efendi gibi zamanında yıkın :)

kafka
19-12-2009, 20:54
Biraz moralinizi bozayim dedim, saka oldugu belli olsun diyede senden Alinti yaptim.

Konu hakkinda gercek dusuncelerimi sayfalarca evvel yazdim sanirim,

tekrar etmek gerekirse

"birlik olmayi basarabilmis, uzun ugraslardan dolayi wowu kurabilmis, kendisini sevmesemde rakibim sonsavasci dahil tum bbd ve doruk ekibini kutlarim"

benzer bir Msjdi sanirim :)

altinda bisey aramayin, tersi bir msj atmami bekleyen, icindekini kusuyor diYen arkadaslar, icimdeki budur.

Ve hepinizi en icten bir sekilde kutlarim.

(bunu gormeyip, baska seyler gormek isteyenlerede bisey diyemem)

saka yaptıgını cok kısı anladı belkı ama provakatif yönünü görmeyı yada msjının saka bıle olsa kötü etki yaratacagını dusunenler oldu sanırım bıraz haklı cıktılar :)

neddd
19-12-2009, 21:05
tüm bbdoruk ailesini canı gönülden tebrik ederim.

sanırım s10 camiasının hepsi aynı şekilde tebriği hakediyor. bu kadar uzun süren serverda hala burada olabilmek, yılmadan usanmadan savaşı desteği tahılı. nihayetinden oyun bitti. herkese hayırlı olsun :)

herkese sevgiler saygılar...

not: nurullah hani en iyi romalı olarak ismimi göremedim ben :D

tnt
19-12-2009, 23:19
s10 dakı tüm dostlar oyun sonu artık bbdoruk ailesi yanı bızler bu oyunu kazandık, emegı gecen tüm dostlara tesekkur, bırlık beraberlık ruhumuzkarsılıklı güvenımızın eseri bu. oyunun basından beri birlikte oldugumuz bırlık arkadaslarıma
sonsuz tesekkurler bbd dekı ve dostlarıma oyunun şampiyonu BAHABAB kardesıme basarılar diliyorum.

saygılar s10
tnt:confused: