PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : K@sırg@ Birlikleri...

Termit
28-10-2009, 23:14
K@sırg@ birliği üyeleri bu konu başlığı altında raporlarını sunabilirler konu ile alakalı sohbetlerini forum kuralları dahilinde devam ettirebilirler...

Bol ve huzurlu bir sohbet yine bol raporlu günler diliyorum...

Kimmiyim muzır King91(Ali-Hıdır ikilisi):=)

berkan şeker
29-10-2009, 08:39
Sen kaSIRGA'dan mısın:confused:

Termit
29-10-2009, 16:22
Sen kaSIRGA'dan mısın:confused:

Bundan bir hafta kadar öncesine kadar evet ama oyunu bazı sebeplerden ötürü sildim tanıyan tanıyor gerekli kişiler ileride paylaşımlarını yaparlar:=)

Şakaron
30-10-2009, 14:57
başarılar...

&salih&
30-10-2009, 18:57
başarılar...

arkadaşlar duyduğum kadarı ile kasırga birlikleri wow anlaşmazlığı yüzünden çöküşe geçmiş doğrumudur.ilgili arkadaşlar bi açıklama yaparsa duruma açıklık getirmiş olur...

vahşettin
30-10-2009, 21:37
Herkese selam arkadaşlar...

Birlikler içinde ufak sürtüşmeler olması doğaldır.

Kasırga birliklerindeki sürtüşme çok ciddi bir sürtüşme oldu, Başka birlik olsa darmadağın olacaktı.
Ama bizlerin birlik ve beraberliği çok güçlü, o yüzden büyük sürtüşme kendi aramızda halledilmiştir. Sorunsuz oyunumuza devam ediyoruz...

Diğer birliklere wow yolunda başarılar dilerim.

Termit
30-10-2009, 22:48
arkadaşlar duyduğum kadarı ile kasırga birlikleri wow anlaşmazlığı yüzünden çöküşe geçmiş doğrumudur.ilgili arkadaşlar bi açıklama yaparsa duruma açıklık getirmiş olur...

Vahşettin kardeşimizinde dediği gibi her birlikte ufak sürtüşmeler yaşanır ancak bunları göğüsleyebilecek bir irade hele şükür ki mevcut şu an itibariyle kasırga birlikleri tam hız ilerliyorlar bunda kimsein şüphesi olmasın.Wow yolunda wow ile alakalı olarak çöküş izlenimini maalsef bazı oyunu bilmeyen ve wow sürecini yaşamayan ,oyunun mentalitesinden çok kişisel pragmalarını ön plana çıkaran bazı şahıslar tarafından birlikte bir hafif çalkantı oldu ancak birliğin içerisindeki önemli kişiler birliği uçurumdan kurtardılar bu sebepten şu an itibariyle kasırgada bir çatlak sözkonusu değildir zira yönetim bir çok birlikte değişmiştir...
KASIRGA BİRLİĞİNE ESKİ BİR DOST OLARAK BAŞARILAR DİLİYORUM...

&salih&
31-10-2009, 11:00
Herkese selam arkadaşlar...

Birlikler içinde ufak sürtüşmeler olması doğaldır.

Kasırga birliklerindeki sürtüşme çok ciddi bir sürtüşme oldu, Başka birlik olsa darmadağın olacaktı.
Ama bizlerin birlik ve beraberliği çok güçlü, o yüzden büyük sürtüşme kendi aramızda halledilmiştir. Sorunsuz oyunumuza devam ediyoruz...

Diğer birliklere wow yolunda başarılar dilerim.

teşekkürler arkadaşım...

fatoş_06
01-11-2009, 16:05
Biz öle bi birliğizki aramızda çookk güçlü bi bağ var... herşeyi aramızda hallettik ve emin adımlarla wow a doğru ilerliyoruz ;)

Asilgüç
03-11-2009, 06:58
Açıkçası kasırga birliği mensubu olarak neler olduğunu tam olarak hala daha anlamış değilim,
görülüyor ki sorunları aşmayı başarmışısız.Önemli olanda budur yolumuza devam ediyoruz,ayrıntılara ben şahsen takılmıyorum,tüm kasırga birliklerindeki değerli arkadaşlarımında bu tarzda düşündüklerinden eminim;hepimiz tekvücut olduk nasıl ki et tırnaktan ayrılmassa bizde aynen öyleyiz.

marx-man07
04-11-2009, 17:07
değerli arkadaslarım kasırgada olan şürtüşmeden kimse tedirgin olmasın... Anlayıslı yönetim sayesinde bu sorun çözüldü... Sorunu cıkaranda çözende bizleriz... Anlayışla karsılayan arkadaslarıma tesekkür ediyorum... Herkese basarılar bu yolda...
marx-man07

asz
05-11-2009, 22:07
vay vay vay kımler varmıs burada:))
cafer abı mustafa abı hamıt fatoş hıdır ali herkes burda masallah:))

uphıl yanı hakan abımız aramızdan ayrılmıstır arkadaslar...kendısını ne kadar ıkna etmeye calıssamda olmadı basaramadım...ama koyunu sılmıyo merak etmeyın koyu emın ellerde...

yonetımde hıc bı sorun yok olsaydıı suanda kasırga dıye bısey olmazdı...

dusmana korku dosta guvenın oldugu tek bırlıktır...bu bırlıkte olmaktan ve bırlık arkadaslarımla bulunmaktan gurur duyuyorum...

not:ben sık gırmem buraya arada hatırlatın bana:))foruma gırın dıye:))

kuzenler
05-11-2009, 22:33
300kaos birliği oyuncusu olarak hepinize başarılar dilerim arkadaşlar..

jilet
06-11-2009, 12:15
Biz öle bi birliğizki aramızda çookk güçlü bi bağ var... herşeyi aramızda hallettik ve emin adımlarla wow a doğru ilerliyoruz ;)

cok guçlu bir bağ va bilmem mı canım :)))))):D

Asilgüç
06-11-2009, 12:51
vay vay vay kımler varmıs burada:))
cafer abı mustafa abı hamıt fatoş hıdır ali herkes burda masallah:))

uphıl yanı hakan abımız aramızdan ayrılmıstır arkadaslar...kendısını ne kadar ıkna etmeye calıssamda olmadı basaramadım...ama koyunu sılmıyo merak etmeyın koyu emın ellerde...

yonetımde hıc bı sorun yok olsaydıı suanda kasırga dıye bısey olmazdı...

dusmana korku dosta guvenın oldugu tek bırlıktır...bu bırlıkte olmaktan ve bırlık arkadaslarımla bulunmaktan gurur duyuyorum...

not:ben sık gırmem buraya arada hatırlatın bana:))foruma gırın dıye:))

zühtü kardeşim hepimiz geldik bir sen yoktun sende geldin kadro buradada tamamlanıyor yavaş yavaş:)çetinle ebuzerede söyle onlarda üye olsunlar hatta serdar,serkanada haber verelim..

fatoş_06
06-11-2009, 14:03
cok guçlu bir bağ va bilmem mı canım :)))))):D

EVET ÖYLEEE ;) SEN KİMSİNKİ :confused:

barbar
06-11-2009, 15:11
selam dostlar; hiç haber vermiyorsunuz valla asilgüç sağolsun:D kendi birliğimi ve oyuncu arkadaşların hatırı sayılı bir kısmını diğer serverlardan az buçuk tanıyorum bazıları ile aynı safta bazıları ilede karşılıklı oynayarak hem büyük keyif hemde büyük deneyimler kazandık. bu yüzden kendi birliğimi 1 adım önde görüyorum, tabi wow dönemi çok ayrı bir süreç diğer arkadaşlarada başarılar diliyorum. forever KASIRGA!!!

Heminet
08-11-2009, 14:41
Bende Burdayım :) Herkese Selam olsun..

Balisticiqra
10-11-2009, 22:44
Bende Burdayım :) Herkese Selam olsun..
Vay Kambersiz düğün olmazmış derler:=)

mona lisa
11-11-2009, 02:05
Kasırga ve tüm alt birlikleri!.Başından sonuna kadar, aynı arkadaşlarla bazen kol kola, bazen yan yana, bazen omuz omuza ,ama her zaman bir arada dostça ve saygıyla ...Dosta düşmana mertçe davranan Server 18'in unutulmayacak birliği Kasırga'yı sevgiyle ve tabii saygıyla selamlıyorum...:)))

asz
11-11-2009, 17:25
Kasırga ve tüm alt birlikleri!.Başından sonuna kadar, aynı arkadaşlarla bazen kol kola, bazen yan yana, bazen omuz omuza ,ama her zaman bir arada dostça ve saygıyla ...Dosta düşmana mertçe davranan Server 18'in unutulmayacak birliği Kasırga'yı sevgiyle ve tabii saygıyla selamlıyorum...:)))

tsk ederız arkadasım guzel soylemlerın ıcın?ama senı tanımak ısterız...

cafer abı cetının ve serdarın ııs basından askın:))benım ısım yok ondan takılıyorum ara sıraa:))

hgdın fatıh abı...

kasırga bırlıklerındekı arkadaslarıma olabıldıgınce haber verırsenız sevınırım...cunku dunya harıkasının yuzde 30 u forumda kuruluyooo:))

RuYa
11-11-2009, 17:25
Biz aileyiz... herkes çok iyi sizi tanımak bu şeref benim için bu oyunun tek tutulan yanı da bu zaten...

fatoş_06
11-11-2009, 20:30
rüya abimde aramıza katılmış :D

RuYa
12-11-2009, 03:41
Ben zaten vardım ama köyümün ismiyle tekrar katılmak istedim... arada buraya da bakmak gerekiyor zamanı geldi artık...

çılgın çocuk
12-11-2009, 14:15
yaw bi ben yokmuşum fatoş olmasa söleyen yok alowwww bende geldim memoyu getirmedim burayı bilmiyo kimsede sölemesin :D

fatoş_06
12-11-2009, 14:20
yaw bi ben yokmuşum fatoş olmasa söleyen yok alowwww bende geldim memoyu getirmedim burayı bilmiyo kimsede sölemesin :D

Aman haa memoyu burayada bulaştırmayalım lütfen :D

çılgın çocuk
12-11-2009, 14:23
Aynen fatoş kimse sölemesin rahat rahat takılak burda :)

cervantes
13-11-2009, 16:01
herkez burda degil daha tüm kasırga birlikleri üyelerinden bir kaç kişi gelse tamm diyecem,yoksa sadece yönetim ile iş olmaz bize herkez lazım bu formda :)

Herkeze SELAMLAR

haduuu
13-11-2009, 21:47
Selam Kasırga dostları. Ben bu birliği çok seviyorum nerelerden geldik bee neler yaşandı bu birlikte sımsıkı ve ayaktayız.

asz
13-11-2009, 22:40
yaw arkadaslar hanı resım eklenıyo ya kendımıze ozell bı resım oluyo....html kodlarıı falan fılan...

hanı ımzanız oluyo sonra onun altında resım falan oluyo...
bunu nasıl yapıyodukk delı oldum yapamadım...
bırısı bana yardımcıı olursa cok sevınırım...

fatoş_06
14-11-2009, 12:19
huuu huuuu :p

vahşettin
14-11-2009, 17:52
huuu huuuu :p
fatoş köylerini reislicem :mad: yaw pardon bende senatör varmış senatörlücem :D

marx-man07
14-11-2009, 21:11
fatoşun köyleri elletmem gel bnmkileri reisle abi:D:D:D

vahşettin
14-11-2009, 21:20

Tamam hazırlan :D

fatoş_06
15-11-2009, 11:38
sayın vahşettin bey size en güzel cevabı profilimde verdim :D:D

fatoş_06
15-11-2009, 11:39

hem bak marx-man07 ne güzel sölemiş git onu reisle :D:D:D

marx-man07
15-11-2009, 11:48
bak yaaa ne kadr ayıp gördüğümz muameleye bak:D:D:D

fatoş_06
15-11-2009, 11:50
bak yaaa ne kadr ayıp gördüğümz muameleye bak:D:D:D

sen kendin söylemişsin nie kıvırıon şimdi :D:D:D

marx-man07
15-11-2009, 11:56
ne kıvırması ne alakası var :D:D:D vahsettn bnmkileri alır bnde sennkileri:D:D:D

vahşettin
15-11-2009, 11:56
sen kendin söylemişsin nie kıvırıon şimdi :D:D:D

Aranızda anlaşın bana haber verin :D

vahşettin
15-11-2009, 11:57
ne kıvırması ne alakası var :D:D:D vahsettn bnmkileri alır bnde sennkileri:D
neyse ben vazgectim, şimdi ikiniz kavga edersiniz, sonra acısını benim köylerden çıkarırsınız :D istemiyorum :D

fatoş_06
15-11-2009, 17:42
neyse ben vazgectim, şimdi ikiniz kavga edersiniz, sonra acısını benim köylerden çıkarırsınız :D istemiyorum :D

buda dayanamadı bize :D:D

asz
18-11-2009, 03:17
ya varya mıllette amma reısleme pesınde hee:)
kul hakkı var reısledıgıız koylerde:):)

asz
19-11-2009, 03:15
bakıyorumda herkes gun gectıkce sayısı azalmaya basladıı:))

fatoş_06
19-11-2009, 12:43
yoooo ben burdayımm :D

Asilgüç
19-11-2009, 20:36
bende hep buralardayım zühtü merak etme :D

furkii
20-11-2009, 04:24
aloooooooooo ben geldim uleynnnnn :D

kar:)

vahşettin
20-11-2009, 11:03
sanmayınki silahımız bitti yorgunuz kasırgalar öncesi hep böyle suskunuz .)

fatoş_06
21-11-2009, 09:41
sanmayınki silahımız bitti yorgunuz kasırgalar öncesi hep böyle suskunuz .)

yine damardan girmişiz olaya :D

asz1
22-11-2009, 01:10
burdasınız ozaman adamm getırın buraya kasırgadann:))

RuYa
22-11-2009, 19:21
Kasırga oyunun başın da çok pis eser bir de sonun da !
Değil mi arkadaşlar
Tornado yapmaya hazırlanıyoruz :)

vahşettin
22-11-2009, 20:22
yine damardan girmişiz olaya :D

Damardan girersem 300 nüfuslu adamın bile neler yaptığını bilen biliyor dimi :)

fatoş_06
22-11-2009, 23:11
burdasınız ozaman adamm getırın buraya kasırgadann:))

ben elimden geldiği kadar yayıyorum durumu sen çalış birasda :p

çılgın çocuk
23-11-2009, 12:48
kasırga uleynnnnnnnn

emrkndmr
10-12-2009, 15:52
kasırga3 birliği savunma komutanıyım...ben de burayım artık...tüm kasırgalılara selam ederim...wow yolunda başarılar diliyorum herkese...

fatoş_06
12-12-2009, 23:20
şuandan itibaren fatoş06 köyü devredilmiştir. hepinize canı gönülden herşey için teşekkürler...

RuYa
13-12-2009, 00:13
şuandan itibaren fatoş06 köyü devredilmiştir. hepinize canı gönülden herşey için teşekkürler...
Fatoş inan çok üzüldüm ama umarım senin için hayırlısı bu olur diyorum....

Asilgüç
13-12-2009, 17:11

Fatoş ben geçtiğimiz yaz haziranın 13'de kalp krizi geçirdim,bende oyunu bırakmaya niyetlendim ancak vahşettin Mustafa bıraktırmadı bana illa ki devam et anca beraber kanca beraber,dedi.Bende kırmadım devam ettim,tabiki onun hatrının yanında Ebuzer ve Çetin kardeşlerimde sağolsunlar telefonla aradılar geçmiş olsun dediler ihtiyacım olup-olmadığına kadar sordular bu vesileyle tekrar teşekkür ediyorum Ebuzer ve Çetin kardeşlerime..Şimdi bakıyorum Mustafa epeydir yok travianda sesi hiç çıkmıyor Aydında çiftçiliğemi başladı nedir:)Umarım senin daha geçerli bir nedenin vardır keyfiyetten bırakıyorsan açıkçası bu bizi üzer ama çok geçerli nedenlerin varsa onu bilemeyiz tabi..
Herneyse sana hayatında sağlık ve mutluluklar dilerim arada forumdan bizi takip et hiçdeğilse manevi olarak desteğini esirgeme bizden:)

fatoş_06
13-12-2009, 18:01
Fatoş ben geçtiğimiz yaz haziranın 13'de kalp krizi geçirdim,bende oyunu bırakmaya niyetlendim ancak vahşettin Mustafa bıraktırmadı bana illa ki devam et anca beraber kanca beraber,dedi.Bende kırmadım devam ettim,tabiki onun hatrının yanında Ebuzer ve Çetin kardeşlerimde sağolsunlar telefonla aradılar geçmiş olsun dediler ihtiyacım olup-olmadığına kadar sordular bu vesileyle tekrar teşekkür ediyorum Ebuzer ve Çetin kardeşlerime..Şimdi bakıyorum Mustafa epeydir yok travianda sesi hiç çıkmıyor Aydında çiftçiliğemi başladı nedir:)Umarım senin daha geçerli bir nedenin vardır keyfiyetten bırakıyorsan açıkçası bu bizi üzer ama çok geçerli nedenlerin varsa onu bilemeyiz tabi..
Herneyse sana hayatında sağlık ve mutluluklar dilerim arada forumdan bizi takip et hiçdeğilse manevi olarak desteğini esirgeme bizden:)

buraya kadarmış bee abii çok bile durdum... artık sivas devam edicek benim yerime...

asz1
14-12-2009, 01:15

fatoş hatırlarmsın benı de ıkna edenler arasında sen vardın koyu sılmemem dogrulusunda..ama ben senın gecerlı bı sebebın oldugunu bıldıgım ıcın bısey demıyorum sana...dıyemıyorum daha dogrusu...
umarım hersey dıledıgın gıbı olur...allaha emanetsın baba:))

fatoş_06
14-12-2009, 14:06
fatoş hatırlarmsın benı de ıkna edenler arasında sen vardın koyu sılmemem dogrulusunda..ama ben senın gecerlı bı sebebın oldugunu bıldıgım ıcın bısey demıyorum sana...dıyemıyorum daha dogrusu...
umarım hersey dıledıgın gıbı olur...allaha emanetsın baba:))

eyvallah baba :)

CRAZY LORD
23-01-2010, 21:47
Kasırga birliği bi tarih daha yazmak üzere arkadaşalr.biz diğer birliklerle savaşmıyoruz onlar dişimizin kovuğunu doldurmuyo bile.sinek ısırması gibi diğerleri.:d şimdi multi ile savaşıyoruz sağolsun 300 lerin yandaşı.300 lerde yalakalık kralları ama son gülen iyi gülecek dostlarımmmm.....;)

kuzey fatihi
23-01-2010, 22:01
yaw neymiş bu 300ler her önüne gelen 300 lere laf atıyor bu elde multi bizden oldu ulan benim köylere %30 ceza veren hemde 3 defa heralde başka biri sonra köyümü aynı sn de saldırı yaptım diye kitleyen de galiba başka biri siz hangi servırda oynuyosunuz beyler:D

allahtan 300 birliği var bu sevırda yoksa ne konuşcaktınız bilmiyorum valla

kuzenler
23-01-2010, 23:46
yaw neymiş bu 300ler her önüne gelen 300 lere laf atıyor bu elde multi bizden oldu ulan benim köylere %30 ceza veren hemde 3 defa heralde başka biri sonra köyümü aynı sn de saldırı yaptım diye kitleyen de galiba başka biri siz hangi servırda oynuyosunuz beyler:D

allahtan 300 birliği var bu sevırda yoksa ne konuşcaktınız bilmiyorum valla

serverin en fazla ceza alan oyuncusundan selamlar :)) yalansa multi kardeş burda yalan desin :)) köyümün kaç ay kapalı kalıp kaç kere ceza yediğini unuttum...bizimde 300 olduğumuzu duymayan kalmadı.multi bilmiyormu ne :)

netcafe
24-01-2010, 11:36
Kasırga birliği bi tarih daha yazmak üzere arkadaşalr.biz diğer birliklerle savaşmıyoruz onlar dişimizin kovuğunu doldurmuyo bile.sinek ısırması gibi diğerleri.:d şimdi multi ile savaşıyoruz sağolsun 300 lerin yandaşı.300 lerde yalakalık kralları ama son gülen iyi gülecek dostlarımmmm.....;)

kardeş multım bızım dostumuz :D:D:D
yaw benım isa abım 3 kere suxsuz yere ceza aldı 3. de kafayı yedı bıraktı adam
k.fatıhı berkebatu enter ayben aslan mina ve daha ısmı gelmedıgı adamlar sepebsız yere ceza aldılar :)) hatta bır kac arkadaş sıldı gıttıler multı yuzunden :)

netcafe
24-01-2010, 11:39
serverin en fazla ceza alan oyuncusundan selamlar :)) yalansa multi kardeş burda yalan desin :)) köyümün kaç ay kapalı kalıp kaç kere ceza yediğini unuttum...bizimde 300 olduğumuzu duymayan kalmadı.multi bilmiyormu ne :)

kuzenler oyundakı ID ısmın nedır senın merak edıyorum

premium
24-01-2010, 17:16
kendi birliğindeki oyuncuyu hala öğrenemedinmi:)
ally mesaj geçeyim ben kasırgadan istersen ordan öğrenirsin. hatta yayınlarsın foruma alışıksınız nasılsa:)
neyse uğraştırmıyayım bu seferlik kuzenlerin nicki estergon37

premium
24-01-2010, 17:26
kasırga1 birliğimizin başkanı - komutanı cervantes arkadaşımızın annesini kaybetmiş bulunmaktayız merhuma allahtan rahmet geride kalanlara başsaglıgı dileriz allah mekanını cennet eylesin nur içinde yatsın başımız sağ olsun

YAKAKÖY
24-01-2010, 18:12
Erkan başkan sabırlar diliyorum başın sağolsun

Heminet
24-01-2010, 18:29
Başımız sagolsun :( Allah mekanını cennet eylesin.

kuzenler
24-01-2010, 20:47

evet estergon37 :)) aslında fatih beni tanıyor ama forumdan değil :)) kendisiyle sıksık mesajlaşıyoruz biz :) neyse abi .ben bu serverin en fazla ceza kesilen oyuncusu olduğumu idda ediyorum.travian analyz sitesinden köyümün ne kadar kapalı kaldığı ve ne kadar ceza kesildiği görülebilir :))

kuzey fatihi
25-01-2010, 02:02
evet estergon37 :)) aslında fatih beni tanıyor ama forumdan değil :)) kendisiyle sıksık mesajlaşıyoruz biz :) neyse abi .ben bu serverin en fazla ceza kesilen oyuncusu olduğumu idda ediyorum.travian analyz sitesinden köyümün ne kadar kapalı kaldığı ve ne kadar ceza kesildiği görülebilir :))

dostum en fazla ben ceza yedim 3-4 defa %30 nufusu sildiler 2 defa hesabı kapattılar en az 3 defa falan da ufak tefek cezalar yedim nasıl ama:D

multi kankam olur

premium
25-01-2010, 04:08
ceza konusunda kimse elime su dökemez. buna zühtüde dahil öyle değilmi zühtü

netcafe
25-01-2010, 11:21

vayy reisss senmıydın yaw vallahı özledım formdakı oyunu sen gıttıkten sonra gırmedım oralara :))

netcafe
25-01-2010, 11:28
dostum en fazla ben ceza yedim 3-4 defa %30 nufusu sildiler 2 defa hesabı kapattılar en az 3 defa falan da ufak tefek cezalar yedim nasıl ama:D

multi kankam olur

fatih en cok estergon yedı adam altın koyu yuzunden bıle ceza aldı :))

kuzey fatihi
25-01-2010, 13:30
fatih en cok estergon yedı adam altın koyu yuzunden bıle ceza aldı :))

ondan bende ceza aldım:D kanka başak varmı aldığı ceza beni geçemez idda ediyorum multiye sorarım valla:D

SaLLa
25-01-2010, 14:08
ondan bende ceza aldım:D kanka başak varmı aldığı ceza beni geçemez idda ediyorum multiye sorarım valla:D

altın köyü vs. bunlardan ceza gelir eyvallahta ben 1 kere ceza aldım s18 de onda da en ağır ceza verildi herşeyden 2 şer seviye düşürüldü sebebide küfür ve hakaretmiş :)

o küfürüde yazayım köy isimlerimde sen git kumda oyna yazıyordu :) bu söz küfür ve hakaretmiş :P

kuzenler
25-01-2010, 17:25
ondan bende ceza aldım kanka başak varmı aldığı ceza beni geçemez idda ediyorum multiye sorarım valla

şimdi fatihin demke istediği durum ceza verilebilecek bütün cezaları aldım.altın köyü açmakla ilgili benim o suçu işlediğim dönemde herhangi bir madde bulunmuyordu.yada vardı ben kaçırdım bilmiyorum ama sanırım yoktu :)).onun dışında ortak kullanımdan temsilciliğe dostçul saldırıdan küfüre kadar bütün cezaları yedik :)) aslında ben bu konunun böyle rekabet unsuru olacağını düşünememiştim.dün plus kullanımı sürem bitti ordan net olarak tabloyu gösterecektim size ama süre bitmiş.ama kısaca şu kadarını söyliyim abicim eğer köyüm kapalı kalmasaydı 9 tarlalıdan çıkabilecek maksimum asker sayısını basacaktım tılsımların çıktığı sırada köyüm kapalıydı mesela :)) içim gitti tahıl düşürme tılsımını alamadığım için :))o sırada da 300 delilerde idim.sağolsun bizim birlikte beceremedi o işi :).

kılıclaradası
25-01-2010, 23:49
ceza konusunda kimse elime su dökemez. buna zühtüde dahil öyle değilmi zühtü

süleyman abi kimse su dökemez bir kere zühtü abimin eline bir kere büyük ceza almak kolay onun gibi 10 kere ceza almaksa profesyonel işi:p

asz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu diyor ve program konusundada tartışılmaz en iyi o ve s16dada daha nice rekorlar kıracak ben güveniyorum ona:D

premium
27-01-2010, 09:40
süleyman abi kimse su dökemez bir kere zühtü abimin eline bir kere büyük ceza almak kolay onun gibi 10 kere ceza almaksa profesyonel işi:p

asz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu diyor ve program konusundada tartışılmaz en iyi o ve s16dada daha nice rekorlar kıracak ben güveniyorum ona:D
ya ne demezsin. s18 in en iyi komutanı oraya geçmiş profilde öyle yazıyormuş. allah sabırlar versin artık o servera daha ne diyeyim:))))
zühtüü hayırlı işler sana:)))

DeathLess
28-01-2010, 07:50
Hiçbir oyuncununu ne şekilde oynadığını asla ve asla göremezsiniz.

MH ile ilgili sıkıntınız şikayetiniz varsa ilgili adreslere mail atın.

RuYa
16-04-2010, 11:49
oyun bitti..