PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Haksız yere 24 saat kilit yedik ve bunu yaşayan ilk biz degiliz kim bu speed mhsi ?

07antalyaspor07
19-02-2012, 23:11
Merhaba,

hesabınız temsilciliğini yaptığınız hesap dolayısıyla incelenmek üzere kilitlenmiştir. Şu anda hesabınız tekrar açılmıştır.

Saygılarımızla,
Travian Ekibiniz

--
Travian Games GmbH
Wilhelm-Wagenfeld-Straße 22
80807 München
Germany

www.traviangames.com

CEO: Florian Bohn

Registration court: Munich district court
Business license number: HRB 173511

Tax ID number: DE 246258085
–
This email and its attachments are strictly confidential and are intended
solely for the attention of the person to whom it is addressed. If you are
not the intended recipient of this email, please delete it including its
attachments immediately and inform us accordingly.
–

07antalyaspor07
19-02-2012, 23:13
Hesap 24 saat kilitli kaldı ve acıldı cezasız olarak Multihunterdan tek bir msg gelmedi oyunda ne kilit yedigimizde nede kilit acıldıgında neden bu haksız yaptırımlar uygulanıyor ?

Merhaba,

hesabınız temsilciliğini yaptığınız hesap dolayısıyla incelenmek üzere kilitlenmiştir. Şu anda hesabınız tekrar açılmıştır.

Saygılarımızla,
Travian Ekibiniz

--
Travian Games GmbH
80807 München
Germany

www.traviangames.com (http://www.traviangames.com)

07ponchik
19-02-2012, 23:26
aynı şekilde benim hesabım da kilitlendi...

kaldı ki bir haftadan beri temsilcilik fln yaptığım bir hesap da yok şaka gibi resmen ya...

hem ayrıca ne zamandan beri temsilcisi olduğumuz hesapların oyun kurallarına göre oynamasından biz mesulüz ???

07ponchik
19-02-2012, 23:43
bu arada şunu belirteyim bize ana avrat düz giden kişilerin hesabı bile kilitlenmedi ...

nasıl adaletse bu ...

anti toksidan
21-02-2012, 20:28
Benim hesap da 07.02.2012 23:05 tarihinde kitlendi, 08.02.2012 19 gibi açıldı..
Tam oyun başında,göçmenler hazır gidiyordum,gidemedim.
Yağma o gün 300k üzerinde idi.
Neymiş efendim,2 hesap birden yönetiyormuşum..
Beni az çok bilen bilir,benim depolar zaten küçüktür hep,sürekli online oldugumdan.
O gün hesap yaptım,yağma ortalamasıyla kilitli kalan sürenin çarpımı ve üretimler toplamında 400k gibi bir zararım oldu.
Abi oyunda online olmak da suç oldu.
Arkadaşı ref linkten kaydettim,aramızda olan mesajlar var.
Herhangi bir şekilde şifre paylaşımı yok,herhangi bir şekilde,defans veya hammadde aktarımı da yok.
Kendisi de biliyor üstelik benim suçumun olmadığını,kendisi de anladı.
Eskiden 15 gün temsilci olunabiliyordu,ne değişti?
Neymiş efendim,arkadaşım oyuna gereken ilgiyi göstermeliymiş..
Var mı böyle bir mantık?
Ne özür dilendi,ne birşey yapıldı.
Biraz kendinize geliniz.
Sonra adımız multi oynuyora çıktı diye,profile yazdım.
Sadece şunu;
Hesap 07,02.2012 23,05 tarihinde kilitlenip, 08.02.2012 19.-- tarihinde cezai yaptırıma uygulanmadan açılmıştır.
Multi yaptıgımı soyleyenlere duyrulur.
Mesajım buydu, multi efendi onu da profilimden sildi!
Gerçekten,insanda biraz vicdan olmalı.
Mesaj attık,bunlar sizin elinizde,beni kitlemeseydiniz ben 15 tarla köyünü almıştım şimdiye,bari birşey yapın oto göçmen atın falan edin,şu köyü almış olayım diye.Kilitlediğiniz tarihden itibaren geçen süre benim o köyü almam için yeterliydi diye.
Yok efendim nerdeeee

Sonrası daha komedi gibi.
Sildik söylediği hesabı,ben msn konuşmalarını,o sildirdiğimiz hesapla olan oyundaki mesajlaşmalarımızı da koyarım eğer talep ederse bir yetkili..Sildirdik hesabı açıldı bizim hesap cezasız.
Sonrasında ise;
Bana mesaj çekiyor, bilmem ne hesabını da sildirmek zorunda kalacağız diye.
Şaka gibi,şifre paylaşımı yapmaktasınız diyor.
Benim bu oyunda bir Allahın kulu bilmez şifremi.
Ben de kimsenin şifresini bilmem.
Neymiş ben onun hesabı da yönetiyormuşum.
Yahu bana altın alan hesabı,ben nasıl yöneteyim????
Şaka gibisiniz şaka,şifre paylaşımı yapmaktasınız diye mesaj atıyor multi..
Halbuki temsilcisi olduğum hiçkimsenin şifresini almam,özellikle almam ki dalgınlıkla girmeyeyim...
Ne diyeyim,hakkımı helal etmiyorum.
Yapacağınız multihunterlık bu kadar olur..
Şuan 36. olmak yerine ilk 20de olurdum..
Herkes bilir ki, ayın 7sinde kilitlenmek hesabı baya baya geriye atıyor..
Ne bir açıklama,ne bir özür..

Tolga647
07-03-2012, 17:37
gerçektende speed 3x in multihunterleri oyunun başında çok saçmaladı.gerkesiz kapanan hesaplar.benim hesabım kilitlenmedi fakat arkadaşımın hesabı bir hafta içinde 3 kez kilitlenip açıldı
bana küfü eden birini şikayet ettim.
24 saat sonra gelen mesajda sadece bildirdiğiniz için teşekkür edeiz dediler.
baktım adamın nüfusu 1 tane bile düşmemişti.
saatlik takip ediyordum adamı nüfusu düşecekmi diye.

Kash
07-03-2012, 18:15
Multihunter ile olan sorunları admin@travian.com.tr adresine mail atarak çözebilirsiniz.Küfür meselesine gelince 1 kereliğine küfür eden oyuncu uyarılır.Eğer küfür devam eder ise ceza verilir.

whocares
07-03-2012, 21:46
Küfür meselesine gelince 1 kereliğine küfür eden oyuncu uyarılır.Eğer küfür devam eder ise ceza verilir.

kim diyor bunu,yeni uygulama mı gelmiş?

Kash
07-03-2012, 21:50
kim diyor bunu,yeni uygulama mı gelmiş?

:) galiba.Daha önceden çoğu kişiyi küfür ettiği gerekçesi ile şikayet ettim ve mh den hep aynı cevap geldi."Oyuncu uyarılmıştır".

whocares
07-03-2012, 21:53
:) galiba.Daha önceden çoğu kişiyi küfür ettiği gerekçesi ile şikayet ettim ve mh den hep aynı cevap geldi."Oyuncu uyarılmıştır".

bence emin olmadığınız sorulara cevap vermeyin...Galiba diye cevap olmaz.İnsanları yanlış yönlendirir,emeklerine yazık edersiniz...

senelerce MHlık,moderatörlük v.s. yaptım ben bile bazı sorulara net cevap veremiyorum....

Kash
07-03-2012, 22:01
Fikir beyan etmek ne zamandan beridir yasak onu bilmiyorum ama "Galiba" nın ne anlama geldiğini sanırım herkes biliyordur.Ben sadece daha önceden başıma gelmiş bir olayı söyledim.Başka bir gayem yoktu.

07ponchik
08-03-2012, 23:25
3x multisi evet uyarıyor ... bana küfür eden adam geldi özür diledi benden hesabı açıldı hiçbir ceza almadan !

Tolga647
12-03-2012, 12:22
Multihunter ile olan sorunları admin@travian.com.tr adresine mail atarak çözebilirsiniz.Küfür meselesine gelince 1 kereliğine küfür eden oyuncu uyarılır.Eğer küfür devam eder ise ceza verilir.bunu öğrendiğim iyi oldu ben o zaman bana vahayı listeden çıkarırmısın diyene bile küfür ederim nasıl olsa ceza yokmuş

Kimyacı
13-03-2012, 19:35
bence emin olmadığınız sorulara cevap vermeyin...Galiba diye cevap olmaz.İnsanları yanlış yönlendirir,emeklerine yazık edersiniz...

senelerce MHlık,moderatörlük v.s. yaptım ben bile bazı sorulara net cevap veremiyorum....

Aha ortağım multihuntermış, ben de neden bunca sene hiç ceza yemedim diodum :p

whocares
13-03-2012, 20:13
Aha ortağım multihuntermış, ben de neden bunca sene hiç ceza yemedim diodum :p

ahahahha,

tr de oynamadığından olsa gerek.Yoksa mh ler (özellikle eski s10 mh'ı) burda yazı tura atıp ceza veriyormuş :p

Kimyacı
13-03-2012, 20:18
ahahahha,

tr de oynamadığından olsa gerek.Yoksa mh ler (özellikle eski s10 mh'ı) burda yazı tura atıp ceza veriyormuş :p

şok şok şok eski mh'tan itiraflar :)

whocares
13-03-2012, 20:21

sen değil miydin ''bi gün bozuk para bulamadım,hepsine verdim zopayı...'' diye başlayan cümlenin sahibi :p

Kimyacı
13-03-2012, 20:22

sen değil miydin ''bi gün bozuk para bulamadım,hepsine verdim zopayı...'' diye başlayan cümlenin sahibi :p

şok şok şok eski mh'tan iftiralar :D

whocares
13-03-2012, 20:25
şok şok şok eski mh'tan iftiralar :D

neyse kurcalamıyorum daha fazla..Yoksa sayın MH yazı mı geldi,tura mı diye mesajlar gitmeye başlar :p

yokyokisimyok
15-03-2012, 22:22
bişey sorcam belki yeri değildir ama 10 emperyanın 35 tokmağı kesmesi normal midir?

yokyokisimyok
15-03-2012, 22:25

multiye hile vr diye şikayet ediyom ediyom cevap yok

eniak
17-03-2012, 01:01
tebrik ederim 2 senedir oynamadığım oyunu tekrar oynamaya başlamışken, bu oyunu bırakma sebebim multihunterları hatırlattığınız için teşekkür ederim. boşuna altın için dünyanın parasını harcarken gelip kafasına göre cezalar veren sizler olmasanız hiç uyanamayacağım. çok teşekkürler.

yokyokisimyok
02-04-2012, 22:33
Merhaba,

Saygılarımızla,
Travian Ekibiniz

--
Travian Games GmbH
80807 München
Germany

www.traviangames.com (http://www.traviangames.com)

–
–

travian da bi adaletsizlik var multihunter e hile bilrdirdim ki gerçekten hile vr 45 nüfuslu köyde 126 tane ımparatoris çıktı bide oyuncunun tek köyü o ertesi gün multihunterin cevabı:
İncelenmesini istediğiniz hesap incelenmiştir ancak hiçbir kural dışı davranış bulunmamıştır.
Dikkat bu mesajı cevaplamayınız.Örnek(ok,tmm,saolun,vb..)

Saygılıramızla Travian ekibimiz.

Bu nasıl adaletsizlik.:mad:

TrLounse
03-04-2012, 14:52
travian da bi adaletsizlik var multihunter e hile bilrdirdim ki gerçekten hile vr 45 nüfuslu köyde 126 tane ımparatoris çıktı bide oyuncunun tek köyü o ertesi gün multihunterin cevabı:
İncelenmesini istediğiniz hesap incelenmiştir ancak hiçbir kural dışı davranış bulunmamıştır.
Dikkat bu mesajı cevaplamayınız.Örnek(ok,tmm,saolun,vb..)

46 nüfüslü köyde nasıl hileyle 126 tane imparatoris çıkardığını açıklar mısın ?

Saygılıramızla Travian ekibimiz.

Bu nasıl adaletsizlik.:mad:

netof
08-04-2012, 12:50
bişey sorcam belki yeri değildir ama 10 emperyanın 35 tokmağı kesmesi normal midir?

10 emperyan 700 saldırı gücü 35 tokmak yaya askere karşı toplam 700 savunma gücü oluşduruyor yani kafa kafaya ayrıntılar yazmıyor yani kesebilir sur.köşk vs. işin icine katmadan ama mübarek diger sayfada oyun taktikleri veren birisi olarak burda bu kadar basit bir soru sormanda garibime gitti : )

A&B
08-04-2012, 13:15
Banada küfür/hakaret gerekcesiyle seviye indirme cezası geldi ama öyle bişey yapmamıştım.Daha sonra suçsuz olduğum anlaşıldı mh depolarımı doldurmuş bide indirdiği seviyeleri eski haline getirmiş ama ben %90 ını düzeltmiştim zaten giden altınlarımı geri nasıl alırım ki

İsimsiz
09-04-2012, 17:01
Arkadaşlar biri bu durumu bana açıklaya bilir mi bu listede 3,4cü yerlerin 5 nüfusu,5,6cı yerlerin sadece 3 nüfusu var bu nasıl oluyor?
Haftanın en başarılıları

No.
Oyuncular
Sıra

1.
JokerPk (http://tx3.travian.com.tr/spieler.php?uid=244268)
65876

2.
cyrs (http://tx3.travian.com.tr/spieler.php?uid=244151)
63232

3.
TSJnaTibold (http://tx3.travian.com.tr/spieler.php?uid=244267)
49550

4.
JhurstoE (http://tx3.travian.com.tr/spieler.php?uid=244264)
49545

5.
MeLrTck (http://tx3.travian.com.tr/spieler.php?uid=244269)
48650

6.
AGbrFse (http://tx3.travian.com.tr/spieler.php?uid=244265)
48645

7.
_kara_ (http://tx3.travian.com.tr/spieler.php?uid=244733)
19968

8.
cannan (http://tx3.travian.com.tr/spieler.php?uid=245011)
18775

9.
Uzumaki_besuke (http://tx3.travian.com.tr/spieler.php?uid=245038)
18453

10.
SON CERMEN (http://tx3.travian.com.tr/spieler.php?uid=244245)
18046

?
Caesaris (http://tx3.travian.com.tr/spieler.php?uid=174627)

Katilcermen
09-04-2012, 18:12

o buyuk ıhtımalle destektır... belkı bır baska saldıran kısı yagma yerıne destek olarak gonderdı yanlıslıkla orda kaldı... gecende benım basıma geldı herzaman yagmaladıgım 54 nufuslu bırı vardı 50 toyton cıktı... hesaplıyorum fılan ahır kursa akademı kursa hepsını ıstenılen sevıyeye getırse nufus 100 un ustune cıkıyor sonra anlasıldıgı gıbı arkadas yagma yerıne destek atınca oyle bırsey oldu :)

Tolga647
02-05-2012, 13:34
bazı oyuncucuklar(3 aylık oyuncu tipi) saldırıda madalya almak için kendi askerlerini kesiyor.onların askerlerine rastgelmişsindir belki :D

ahdur
02-05-2012, 21:25
Öyle olaylar oluyor ki. Bir arkadaşın hesabında 500'ün üzerinde altın vardı. Ertesi gün hesapta -650 (eksi 650 yanlış anlaşılmasın) altın gözüküyordu. Şikayet etti nasıl olur diye. Maalesef dinletemedi. Hesapta altın yokken altın kullandırmayan travian oyunu yetkilileri altının (-) ye düşmesinin oyun hatası olduğunu kabul etmediler ne hikmetse. Arkadaş sıfırlanmasına da razıydı ama onu bile yapmadılar. O güzelim üyeliğini bıraktı ve bir daha da girmedi maalesef.

umbreLLa
02-05-2012, 21:35
Öyle olaylar oluyor ki. Bir arkadaşın hesabında 500'ün üzerinde altın vardı. Ertesi gün hesapta -650 (eksi 650 yanlış anlaşılmasın) altın gözüküyordu. Şikayet etti nasıl olur diye. Maalesef dinletemedi. Hesapta altın yokken altın kullandırmayan travian oyunu yetkilileri altının (-) ye düşmesinin oyun hatası olduğunu kabul etmediler ne hikmetse. Arkadaş sıfırlanmasına da razıydı ama onu bile yapmadılar. O güzelim üyeliğini bıraktı ve bir daha da girmedi maalesef.

oda bişeymi
bizim arkadaşı ahırda AT bir depti hala komada yatıyor
onuda geçtim koçbaşı dedikleride mındar giden angus lara aitmiş koç falan hikaye
yiyorla alayımızı :D

ahdur
02-05-2012, 21:58
oda bişeymi
bizim arkadaşı ahırda AT bir depti hala komada yatıyor
onuda geçtim koçbaşı dedikleride mındar giden angus lara aitmiş koç falan hikaye
yiyorla alayımızı :D

Hangi askerin atıydı tepen? T4 versiyon geldi şikayetler artı da artı. Ayrıca neredeyse her sitede travian reklamı. Adamlar bir türlü bu reklam parasını çıkaracaklar ama hak da vermek lazım şimdi.