PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : - / -'de iSimsiz Ama Vurduğu yerden ses getirecek birlik :D

DehSet
16-02-2012, 16:41
Evet ßizim ßirliğimiz 10-15 Kişilik arkadaş grubu ile Kurduğumuz ve Hedefimizi beLirlediğimiz -/- Den Vurunca HZZ'ın ßile SarSıntısını Duyacağı bir birLik hedefliyoruz Umarım ßaşarılı Oluruz... Kendi Birlik Raporlarımızı ßurada Paylaşacaz Herkese Güzel ve Eğlenceli oyunlar.

CermenTR
16-02-2012, 17:00
İnşallah!!! :D

harmanım
16-02-2012, 18:47
Ben gördüm mü sizi ? :)

DehSet
16-02-2012, 20:05

Görmedin Ama Şuna Emin Olabilirsin GörüCe Çok Sevineceksin Çünki Hedefimiz Aynı :D

DehSet
27-02-2012, 13:29
http://www.webbeli.com/wp-content/uploads/2012/02/Galatasaray-3D-Trib%C3%BCn-Koreografi-Gs-BJK-Ma%C3%A7%C4%B1-video.jpg

Mr.Nonstop
27-02-2012, 16:19

Forever Of 46LIKLAR ;)

Tolga647
07-03-2012, 17:25
3x de en güçlü birlik şu anda HZZ.adamlar eski Türk filminden kaçmış resmen :D
ama Nefesde fena değil.Nede olsa KanVeKum orda ;)

Calyptra
08-04-2012, 05:33
Görmedin Ama Şuna Emin Olabilirsin GörüCe Çok Sevineceksin Çünki Hedefimiz Aynı :D

Bayaa sözünün eri biriymişsin :D 180 derece dönmek bu olsa gerek.dikkat et döneklik alışkanlık yapar.

spartacus
08-04-2012, 21:49
Bayaa sözünün eri biriymişsin :D 180 derece dönmek bu olsa gerek.dikkat et döneklik alışkanlık yapar.

sözden kastın ne ???

bizim sözümüz önce kendimizedir. bu da önce oyunu oyun gibi oynamaktır. adam gibi hilesiz hurdasız oynamaktır. sifre vs olayı ile tılsım calmak değildir...

sifresini veren kabahatli, o şifreyi kullanıp tılsım calan daha büyük kabahatli. madem dansöz değilsiniz madem düzgün oyuncusunuz neden adamlara sifrene sahip cık diyip olayı anlatıp forumda belirtmedinizde gidip üçkağıtla tılsımı aldınız ? sonrada sifreyi onlar verdi gibi olgunun arkasına saklandınız ??? madem bu yaptıgınızın dogru oldugunu sölüyorsunuz ya da inanıyorsunuz neden aldıgınız tılsımı verdiniz ???

önce kendinize bakın derim. burda ne testereyi ne 46lıkları savunuyorum. ikiside hatalı. karar vermek ise bizimle oraya gelenlere kaldı. olayı bastan sona anlattık. karar bu yönde cıktı. bizde uyguladık.

dır dır edipte adamı dellendirme dengesiz...!!! o imzanıda kaldır oynamadıgın hesaplarla buraya yazma. ama seninde dürüstlüğün bu zaten değil mi :)

cok etkilendim...!!!!

bu hesap adına buraya yorum yazma. işine bak...!!!

Calyptra
09-04-2012, 21:03
sözden kastın ne ???

bizim sözümüz önce kendimizedir. bu da önce oyunu oyun gibi oynamaktır. adam gibi hilesiz hurdasız oynamaktır. sifre vs olayı ile tılsım calmak değildir...

sifresini veren kabahatli, o şifreyi kullanıp tılsım calan daha büyük kabahatli. madem dansöz değilsiniz madem düzgün oyuncusunuz neden adamlara sifrene sahip cık diyip olayı anlatıp forumda belirtmedinizde gidip üçkağıtla tılsımı aldınız ? sonrada sifreyi onlar verdi gibi olgunun arkasına saklandınız ??? madem bu yaptıgınızın dogru oldugunu sölüyorsunuz ya da inanıyorsunuz neden aldıgınız tılsımı verdiniz ???

önce kendinize bakın derim. burda ne testereyi ne 46lıkları savunuyorum. ikiside hatalı. karar vermek ise bizimle oraya gelenlere kaldı. olayı bastan sona anlattık. karar bu yönde cıktı. bizde uyguladık.

dır dır edipte adamı dellendirme dengesiz...!!! o imzanıda kaldır oynamadıgın hesaplarla buraya yazma. ama seninde dürüstlüğün bu zaten değil mi :)

cok etkilendim...!!!!

bu hesap adına buraya yorum yazma. işine bak...!!!

Eski hesaba girip baktım savaştığımız birliklere bir de ne göreyim 46lıklarla amacı aynı olan yani testereyle rakip olan dehset_tr hesabı testere birliğinin yönetimine geçmiş :D Bizim burda buna döneklik derler varsa başka bi kelime onu deyin.

Söylediklerim de baya koymuş anlaşılan ahhahhaha :D