PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : WOW Gidişatı [Server3]

Sayfa : 1 2 [3] 4

EKKAB
16-03-2012, 23:56
mecbur natar kesecen ne yapcan boş boş köyde durcagına itibarın yürüsün:) şey diyecem özel msj atamıyorum anlamadım sana geçen cevap attım 2 saat uğraştım gelmedi sanırım...

yanlış anlama

kanka özel mesajlarda sayı sınırlaması var birkaç tanesini sil öyle yaz ;) yok yav bizim için s3te saldırıda 1.de olsam bunu marifetmiş gibi nitelendirmem.Sonuçta Kç birliklerinde olupta biraz oyundan anlayan herkes birşeyler yapabilir bu serverda.

komegan61
17-03-2012, 00:23
ugur bır rekor ordu cıkabılır

TırTıl
17-03-2012, 00:47
kanka özel mesajlarda sayı sınırlaması var birkaç tanesini sil öyle yaz ;) yok yav bizim için s3te saldırıda 1.de olsam bunu marifetmiş gibi nitelendirmem.Sonuçta Kç birliklerinde olupta biraz oyundan anlayan herkes birşeyler yapabilir bu serverda.sildim sildim ama beceremiyorum sanırım :) o kadar güzelde bi msjdı valla o kadar uğraştım:D
haklısın kanka k.ç sağlam bu konuda hakkını vermek lazım...

wolcano
17-03-2012, 01:13
Bizim wow larda nedense istediğimiz def sayısına bir türlü ulaşamıyoruz nedenini az çok tahmin ediyordum ama net öğreneyim istedim ve ordu su olanalrdan bilgi istedim şöyle söyliim değil 2 rakip 12 wow köyü olsa şu an gidip 0 lar reisleriz:)
Rakip olmasa bile k.ç olmanın farkı ile hala ordu basanlar var:)Bu seçkin hesapların birleştiği bir birliğin başkanı olmak kimseye nasip olmaz o yüzden emeği geçen ve halen emek veren herkese çok teşekkür ederim.Biraz koltuklarım kabardı çünkü bu günleri görmek için çok çalıştık sanırım çoğu şeyi doğru yaptık...

Wow un tamamlanmasına yakın zaman kala 2 hatta 3 büyük ordu göreceğiz özelikle 1 tanesi olacak onu görmenizi isteri ki illaki göreceksiniz normal server rekoru bile gelebilir canla başla uğraşıyoruz:)Şu an boş natar köylerini kesen veya kesmeyi hedefleyen varsa kesimi yaptıktan sonra lütfen 7 reie atın reileyin wow u boş kalmasın wow köyleri hepsini alalım;)

Forever {+K.Ç+}

deneyseti
17-03-2012, 01:16
O rekor kimden gelecek acaba. İsmini öğrenmek mümkün mü.

wolcano
17-03-2012, 01:19
O rekor kimden gelecek acaba. İsmini öğrenmek mümkün mü.

Onu anca rapor olarak görürsünüz şu an söylenmez;)

ansızınnn
17-03-2012, 01:26

kımden gelıcek tabıkı benden ama benı bulabılırsenız:)

deneyseti
17-03-2012, 01:30
S3 oynamıyorum fakat oyuncuyu da 5 dk bulurum... Şansınızı zorlamayın.

kurtlarla dans
17-03-2012, 10:05
Bizim wow larda nedense istediğimiz def sayısına bir türlü ulaşamıyoruz nedenini az çok tahmin ediyordum ama net öğreneyim istedim ve ordu su olanalrdan bilgi istedim şöyle söyliim değil 2 rakip 12 wow köyü olsa şu an gidip 0 lar reisleriz:)
Rakip olmasa bile k.ç olmanın farkı ile hala ordu basanlar var:)Bu seçkin hesapların birleştiği bir birliğin başkanı olmak kimseye nasip olmaz o yüzden emeği geçen ve halen emek veren herkese çok teşekkür ederim.Biraz koltuklarım kabardı çünkü bu günleri görmek için çok çalıştık sanırım çoğu şeyi doğru yaptık...

Wow un tamamlanmasına yakın zaman kala 2 hatta 3 büyük ordu göreceğiz özelikle 1 tanesi olacak onu görmenizi isteri ki illaki göreceksiniz normal server rekoru bile gelebilir canla başla uğraşıyoruz:)Şu an boş natar köylerini kesen veya kesmeyi hedefleyen varsa kesimi yaptıktan sonra lütfen 7 reie atın reileyin wow u boş kalmasın wow köyleri hepsini alalım;)

Forever {+K.Ç+}serverde rakip olmadıktan sonra 3 büyük ordu çıkarsan ne olur? hani zamanında gs lıların tanju çolağa çalıştığı gibi çalışırsanız bunuda herkes normal karşılar abartı diye neden sunarsın onu anlıyamadım. s3 de güzel güzel konuşuyorsunuzda neden avrupada sus pus oldunuz? sesinizin çıkmasını boşver gıkınız bile çıkamadı...artık türk serverlerinin ilk zamanlardaki coşkusu heyecanı zevkli yanı tartışılır oldu bunun nedenlerinden biri bölge içi savaşların 1-2 hafta sonunda hiç olmaması,onu boşver bölgeler arası birleşmelerin server başlama ayı dolmadan olması,kankileşmenin,dostluğun,arkadaşlığın yönetici bazında oyunu sürklase etmesi gibi nedenlerden dolayı sayılabilir.zaten türk oyuncularının avrupadaki oyunlarında bu gibi nedenleri öne çıkaramadıkları için fazla tutunamadıklarını herkes gördü....

ManYaaQ
17-03-2012, 14:18
manyaaq nickli hesaba
s14 te mtrx-green hesabıyla oynamıştın dimi ?
BGI birliğindeydi benim hesabım hatta raporumu da ekleyeyim
http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=50584022a2a
senin merkezi kesen bendim sonrasında sıfırlanmıştı merkezin
yandan bastığın orduda 1-2 gün sonra sıfırlanmıştı o köy yanlış hatırlamıyorsam

sonradan BK birliklerine başkanlık etmiştin
senin çok iyi bi oyuncu olduğunu biliyorum

bi çok serverda bi çok birlikte oynadım
şu travian tarihinde en çok savaşmasını istediğim 2 birlik KÇ-BK savaşıdır
2 tarafda çok dişli ve kalabalık
BK daki iyi oyuncuların oyunu bıraktıklarını da biliyorum

bu s3 bitince benim de travian dünyasıyla alakam kalsın istemiyorum
oyunu bırakıyorum bir daha dönmemek üzere
ama KÇ-BK savaşı olsa son kez oynamak üzere gelirdim
bana göre gelmiş geçmiş en iyi savaşlar ve en aksiyonu bol oyun olarak tarihe geçerdi.

saygılar

yok ben mtrx-green olarak oynamadım yavuz_selim diye oynadım bazı raporlar vardır sende benle ilgili

ManYaaQ
17-03-2012, 14:28
eeeeeeee arkadaşlar nasıl gidiyor :)

zerocool67
17-03-2012, 15:37

sanki söylesen gelip kesicez :) şaka bir yanada ne kadar olur tahmini değermi beklemeye ...

wolcano
17-03-2012, 20:00
serverde rakip olmadıktan sonra 3 büyük ordu çıkarsan ne olur? hani zamanında gs lıların tanju çolağa çalıştığı gibi çalışırsanız bunuda herkes normal karşılar abartı diye neden sunarsın onu anlıyamadım. s3 de güzel güzel konuşuyorsunuzda neden avrupada sus pus oldunuz? sesinizin çıkmasını boşver gıkınız bile çıkamadı...artık türk serverlerinin ilk zamanlardaki coşkusu heyecanı zevkli yanı tartışılır oldu bunun nedenlerinden biri bölge içi savaşların 1-2 hafta sonunda hiç olmaması,onu boşver bölgeler arası birleşmelerin server başlama ayı dolmadan olması,kankileşmenin,dostluğun,arkadaşlığın yönetici bazında oyunu sürklase etmesi gibi nedenlerden dolayı sayılabilir.zaten türk oyuncularının avrupadaki oyunlarında bu gibi nedenleri öne çıkaramadıkları için fazla tutunamadıklarını herkes gördü....

serverda rakip olamamsının sebebni önce sormak lazım neden rakip yok...Her 2 bölge ile savaş yaptık merekz sıfırladık defnas ta asker kestik wow başladı wow ları 0 ladık bu şekilde rakisiz kaldık bunuda görmemek sanırım körlük olur.Rekor ordu nun server için bir önemi olmayabilir ama oyuncu bazında önemi var..Avrupada neden başarılı olunmadı herkes çok iyi biliyor yoksa herkes iyi oyuncu ama herkes ben liderim derse ki senin yazı biçiminden de o tür biri olduğun anlaşılıyor hep bana hep bana tarzı oyun oynanırsa hiç bir yerde başarılı olunmaz.Biz k.ç de toplu oyun oynamayı amaç yaptık ve o doğrultuda güzel iş ler yapıyoruz yapmayada devam edicez sen sadece izle;)

deneyseti
17-03-2012, 20:17
serverda rakip olamamsının sebebni önce sormak lazım neden rakip yok...Her 2 bölge ile savaş yaptık merekz sıfırladık defnas ta asker kestik wow başladı wow ları 0 ladık bu şekilde rakisiz kaldık bunuda görmemek sanırım körlük olur.Rekor ordu nun server için bir önemi olmayabilir ama oyuncu bazında önemi var..Avrupada neden başarılı olunmadı herkes çok iyi biliyor yoksa herkes iyi oyuncu ama herkes ben liderim derse ki senin yazı biçiminden de o tür biri olduğun anlaşılıyor hep bana hep bana tarzı oyun oynanırsa hiç bir yerde başarılı olunmaz.Biz k.ç de toplu oyun oynamayı amaç yaptık ve o doğrultuda güzel iş ler yapıyoruz yapmayada devam edicez sen sadece izle;)

Hala konuşuyorsunuz ya...

Android adlı oyuncu anarshy birlikleri varken kç-anarchy casusluğu yapıyordu... Şimdilerde casusluğu yapan ise vatan birliğinin genel başkanı, normal oyuncuları da kabul etmez olmuşsunuz direk genel başkan... Bak yine söylüyorum S3 de oynamıyorum hatta 2 yıldır travian oynamıyorum fakat zaman geçirmek için buraya ara sıra takılıyorum ve son 3 gündür yazdıklarınız çok alaycı... gimli ve nanovica hesapları gibi güçlü ve server 1 olan hesapları Mh lara kitlettiniz yada bulunduğu birliklere casus oyuncular sokarak askerini deşifre etmeye çalıştınız ve hala aynı yolda devam ediyorsunuz. Oynayacaksanız adam gibi oynayın bu oyunu.

swtwitch
17-03-2012, 20:23

Android adlı oyuncu anarshy birlikleri varken kç-anarchy casusluğu yapıyordu...

Android ile uzun zamandır ne selam ne muhabbetimiz var ama bu çok ağır bir itham. Android ile Anarchy de uzun zaman oynamış biri olarak bunu yapmış olduğunu düşünmüyorum. Yaptıysa bile Anarchy yi bu tartışmaya karıştırmanın anlamı yok herkes bölgesine sahip çıksın.

deneyseti
17-03-2012, 20:56
Ben gördüğüme inanırım... Kulaktan kulağa dolaşan dedikodulara değil.

alis43
17-03-2012, 21:25
BAŞKAN r3is4242
KADİM DOST Son Pilli
ONURSAL BAŞKAN SAFKAN TÜRK
SALDIRI KOORDİNASYON mrsarlo
SAVUNMA KOMUTANI sentek
SAVUNMA KOMUTANI degitur
SAVUNMA KOORDINATÖRÜ PUPİLLA
VATAN© Nizam-ı Alem
WOW YIKIM deathstar

yıkım şefi ne zaman başlıyon wow yıkıma

komegan61
17-03-2012, 22:23

Android adlı oyuncu anarshy birlikleri varken kç-anarchy casusluğu yapıyordu... Şimdilerde casusluğu yapan ise vatan birliğinin genel başkanı, normal oyuncuları da kabul etmez olmuşsunuz direk genel başkan... Bak yine söylüyorum S3 de oynamıyorum hatta 2 yıldır travian oynamıyorum fakat zaman geçirmek için buraya ara sıra takılıyorum ve son 3 gündür yazdıklarınız çok alaycı... gimli ve nanovica hesapları gibi güçlü ve server 1 olan hesapları Mh lara kitlettiniz yada bulunduğu birliklere casus oyuncular sokarak askerini deşifre etmeye çalıştınız ve hala aynı yolda devam ediyorsunuz. Oynayacaksanız adam gibi oynayın bu oyunu.
nanovica yanındaki tılsımı alamayıp 56 saatten gelen oyuncuya tılsım hedıye eden oyuncumu oluyor

zerocool67
17-03-2012, 22:43

wolcano nun yazdıklarına noktasına varana kadar katılıyorum her ne kadar rakip olsakda hem s3 konusunda hemde avrupa konusunda hep ben diyenlerin olduğu yerde başarı olmaz bu seferde turnuvada büyük bir hüsrana uğrayıp dönülücek .eleme servırındaki hava şimdiden bunu gösteriyor

swtwitch
17-03-2012, 23:06
Avrupa tartışması neden buraya karıştı ilginç. Tüm katılımcılar hem ilgisiz hem bencilce davranıp en yakınımızdaki koyleri dahi koruyamadık. Yönetimler ise ayrı bir havadaydı. Tüm serverlerin en iyileri geldi yöneticiler ve oyuncular arası rekabet nedeniyle bir ekip olunamadı. Benim diyen oyuncular serverı bırakıp gitmek durumunda kaldı bunun sebebi de bir veya bir kaç kişide değil tüm temsilcilerimizde aramak lazım. Çeşitli serverlarda yöneticilik yapanlar turnuvada geri plana çekildi vakti olanlar ve istekliler öne çıkmış olabilir. Amacım birini savunmak ya da birini haksız çıkarmak değil ama pek çoğumuz bırakın rekor orduları doğru düzgün ordu dahi basmadık veya basamadık. Genele bakıldığında oldukça başarısız bir serverdı. Turnuvadan başarısız döndüysek bunun sorumlusu hepimiziz. Herşey turnuva devam ederken de bitince de forumunda yeterince tartışıldı s3 wow forumda da yeniden bunları tartışmanın anlamı yok :)

swtwitch
17-03-2012, 23:26
Ben gördüğüme inanırım... Kulaktan kulağa dolaşan dedikodulara değil.

Siz oyuncuları karıştırdınız diye düşünüyorum Android o zamanlar Anarchy birleşmesindeki bir birlikteydi Anarchy de değil. O birlikte genelde toplantılara vakit olmadıgından gelmezdi o yüzden KC ile bir görüşmeleri olduysa bile sohbetten öte geçemez. Dediğim gibi siz oyuncuları karıştırıyorsunuz ben sizin dediğiniz kişiyi de biliyorum 2 yıl önce birlik içinde epey tartışmaya sebep olmuştu o olaylar.

TırTıl
17-03-2012, 23:29
BAŞKAN r3is4242
KADİM DOST Son Pilli
ONURSAL BAŞKAN SAFKAN TÜRK
SALDIRI KOORDİNASYON mrsarlo
SAVUNMA KOMUTANI sentek
SAVUNMA KOMUTANI degitur
SAVUNMA KOORDINATÖRÜ PUPİLLA
VATAN© Nizam-ı Alem
WOW YIKIM deathstar

yıkım şefi ne zaman başlıyon wow yıkıma

yok ben görevimi yaptım...artık serverın sonlanmasını bekliyorum.

deneyseti
17-03-2012, 23:59
nanovica yanındaki tılsımı alamayıp 56 saatten gelen oyuncuya tılsım hedıye eden oyuncumu oluyor

Senin herhangi bir oyuncuyu aşağılamaya veya küçümsemeye hakkın yok. Tılsımı kimin alıp kimin almayacağına sen karar veremezsin. Bu zevk o oyuncuya aittir.

komegan61
18-03-2012, 00:01
Senin herhangi bir oyuncuyu aşağılamaya veya küçümsemeye hakkın yok. Tılsımı kimin alıp kimin almayacağına sen karar veremezsin. Bu zevk o oyuncuya aittir.
aşağılama degıl
sadece bır durum tespıtı
yoksa multımı yardım etti tılsımı alana
merak ettım

deneyseti
18-03-2012, 00:05
aşağılama degıl
sadece bır durum tespıtı
yoksa multımı yardım etti tılsımı alana
merak ettım

Yukarıda belirttiğim gibi o tespiti sen yapamazsın. Hangi tılsıma gidip hangisine gitmeyeceğine oyuncu kendisi karar verir. O karar sadece ve sadece oyuncuya aittir.

komegan61
18-03-2012, 00:07
Yukarıda belirttiğim gibi o tespiti sen yapamazsın. Hangi tılsıma gidip hangisine gitmeyeceğine oyuncu kendisi karar verir. O karar sadece ve sadece oyuncuya aittir.
bende dıyorum kı yanındakı tılsımı alamayan oyuncu multı ıddıasında bulunur
ve forumlarda bunu dıllendırır
cunku yapabılecegı başka bır şey yoktur

deneyseti
18-03-2012, 00:09

Sen ne ima ediyorsun? Azındaki baklayı çıkarsana hele.

komegan61
18-03-2012, 00:12
Sen ne ima ediyorsun? Azındaki baklayı çıkarsana hele.
oncelıkle uslubunuza dıkkat edeceksınız
ve ondan sonra cevabınızı alacaksınız
yenılen butun oyuncular kç nın multı oynadıgı ıddıasındalar
bıraz aynaya bakıp nerede yanlış yapılıyor analızı yapılırsa belkı cozum bulabılrler

zerocool67
18-03-2012, 00:13

bende diyorumki iyi def yaparsın aralara girersin mancınıkları kesersin aynı suçlamayı görürsün ... hocam boşverin bu tür şeyleri .

deneyseti
18-03-2012, 00:21
bıraz aynaya bakıp nerede yanlış yapılıyor analızı yapılırsa belkı cozum bulabılrler

Üst düzey bir devlet yetkilisi ile mi yazışıyorum? Uslubum gayet düzgün gördüğün kadarı ile. Sen bana azındaki baklayı çıkart hele.

ansızınnn
18-03-2012, 00:38
degerlı arkadaşım bızım gıbı bırcok oyuncu sızın bu tarz ıthamlarınızdan sıkılarak oyunu bıraktı yok multıler yardım edıyo yok oyle yok boyle bızım koylerımız kapatılmadımı bızım hesaplarımız ceza almadımı ayrıca yazıştıgın ınsan 49 yaşında yuksek egıtıme sahıp bı ogrenım gorevlısı onun kımseyı ıncıtecek yada alay edıcek tavırda bırısı olmadıgını hemen hemen butun server bılır eger şapkanı onune koyup bıraz duşunursen k.ç bırlıklerının neden başarılı oldugunu gozlemlemen uzun surmez toplama 1,000,0000 orduyla tek bır agızdan yonetılen 200,000 bınlık orduyla bıle başa cıkmanın mumkun olamıycagını tarıh butun dunyaya gostermıştır saygılarımla ( lılıçbalıgı)

TırTıl
18-03-2012, 00:39
bıraz aynaya bakıp nerede yanlış yapılıyor analızı yapılırsa belkı cozum bulabılrler şunu sormak istedim size...öncelikle üslübunuza dikkat edeceksiniz sonra cebanızı alacaksınız derken bir üslub hatası yokmu...daha tahrik edici değilmi? kelimelerin sonuna 2.çoğul eki getirincemi üslup doğru oluyor?

deneyseti
18-03-2012, 00:42
degerlı arkadaşım bızım gıbı bırcok oyuncu sızın bu tarz ıthamlarınızdan sıkılarak oyunu bıraktı yok multıler yardım edıyo yok oyle yok boyle bızım koylerımız kapatılmadımı bızım hesaplarımız ceza almadımı ayrıca yazıştıgın ınsan 49 yaşında yuksek egıtıme sahıp bı ogrenım gorevlısı onun kımseyı ıncıtecek yada alay edıcek tavırda bırısı olmadıgını hemen hemen butun server bılır eger şapkanı onune koyup bıraz duşunursen k.ç bırlıklerının neden başarılı oldugunu gozlemlemen uzun surmez toplama 1,000,0000 orduyla tek bır agızdan yonetılen 200,000 bınlık orduyla bıle başa cıkmanın mumkun olamıycagını tarıh butun dunyaya gostermıştır saygılarımla ( lılıçbalıgı)

Yazdıklarınız bana mıydı ?

ansızınnn
18-03-2012, 00:51
bır kısmı sıze dıger kısmı genelleme olarak yazılmış bı yazı

KANUNİ_SULTAN
18-03-2012, 00:59
abi sen s11 den benle oynayan muhteşem misin o isen ses ver bakayım. nasılsın nasıl gidiyor oyun dünyası hayat nasıl gidiyor.....

hea yav tomartıcı o bendım server acıldıgında 2 3 ay oynayıp hesabı devretmıstım... 3 yıl falan ara vermıstım s3 de dayiii vardı onun ısrarlarına dayanamayıp avrupa serverına basladık tekrardan t4 e alısmaya calısıyorum :D

deneyseti
18-03-2012, 01:02
bır kısmı sıze dıger kısmı genelleme olarak yazılmış bı yazı

Karşımdaki her nekadar yüksek eğitimli biri olsa da sonuçta benim gibi bir insan. Kaldı ki benim yaşça küçük olduğumu ve cahil olduğumu nereden çıkkartın? Ayrıca akıl yaşta veya öğrenimde değil BAŞTA dır.

ansızınnn
18-03-2012, 01:06
Karşımdaki her nekadar yüksek eğitimli biri olsa da sonuçta benim gibi bir insan. Kaldı ki benim yaşça küçük olduğumu ve cahil olduğumu nereden çıkkartın? Ayrıca akıl yaşta veya öğrenimde değil BAŞTA dır.

kesınlıkle haklısınız ve ben sıze kesınlıkle boyle bır ımada bulunmadım o tamamen sızın yorumunuz

Tayi
18-03-2012, 01:07
Konuyu değiştirelim ilkay,kenan abi ne yapıyorsunuz yaw :o (KRuiS)

deneyseti
18-03-2012, 01:09

Kenan abin tatile çıktı :D

swtwitch
18-03-2012, 01:09

İyiyim buralardayım sen nasılsın en son gördüğümde senin hesaptan bizim birliğe saldırı geliyordu cıngar çıkarttım kruisten bize nasıl saldırı gelir kaderdaşım o dedim :)

ansızınnn
18-03-2012, 01:10

ne yapalım kendımızı oyundan emeklıye ayırdık arada forumdan sızlerle muhabbet etmeye calışıyoruz

swtwitch
18-03-2012, 01:12
Kenan sesin çıkmıyordu ne zamandır:) nasılsın? Böyle giderse ben de emekliliği ilan edeceğim.

ansızınnn
18-03-2012, 01:14
Kenan sesin çıkmıyordu ne zamandır:) nasılsın? Böyle giderse ben de emekliliği ilan edeceğim.
ıyıyım allaha şukur ılkay sen nasılsın ıyısındır ınşallah senı zor emeklı ederler bu oyundan:) sen ıstesen travıan yonetımı musade etmez:)

EKKAB
18-03-2012, 01:14
yav abi ne adamsın oyundan yazıyorum raporun okunduğunu görünce çıkmış oluyorsun bu saatte seni buralarda buluyorum :D anas10 :P

swtwitch
18-03-2012, 01:16
ıyıyım allaha şukur ılkay sen nasılsın ıyısındır ınşallah senı zor emeklı ederler bu oyundan:) sen ıstesen travıan yonetımı musade etmez:)
iyiyim bende işler güçler uğraşıp duruyorum.
yok valla onlarda bırakacaklar, bıktılar benden bu yıl :)

swtwitch
18-03-2012, 01:17
yav abi ne adamsın oyundan yazıyorum raporun okunduğunu görünce çıkmış oluyorsun bu saatte seni buralarda buluyorum :D anas10 :P

40yılda bi bizimle sohbete geldi kaçırttın buradan da :)

ansızınnn
18-03-2012, 01:19
ne yapsınlar onlarda bu sene işler ustlerıne yıkıldı herhalde yakalandımı kacıyolar:)

EKKAB
18-03-2012, 01:21
40yılda bi bizimle sohbete geldi kaçırttın buradan da :)
yav ne alakası var şimdi çok istiyorsan tc5e gel konuşursun :D akşam 18:30-00:00 arası kontroller Kaan abide :)

deneyseti
18-03-2012, 01:23
yav ne alakası var şimdi çok istiyorsan tc5e gel konuşursun :D akşam 18:30-00:00 arası kontroller Kaan abide :)

Kaan dediğiniz landlord mu ?

Tayi
18-03-2012, 01:23
Buralardayım yaw ilkay kusura bakma fatih diye bi ergenin hesabı orası öyle takılıyoruz mehmetle bizde ama epey akıllandı saldırı fala nçıkmaz artık mehmetle falan bi ara konuşun bişeyler konuşuluyordu tolga vs.vs ile :) bi şaban eksik he sky pe döndü burası :D

swtwitch
18-03-2012, 01:24
aynen ben de öyle duydum. ama bak server bitmeden hesabı silmeyi becerdim, emekli de olabilirim demek :) gerçi muhteşem -- ye gelirseniz biz de belki geliriz dedi hemen atladım ama bakma sen bana, yeniden başlamam az bir ihtimal

swtwitch
18-03-2012, 01:26

özelden nick versene, arada bir arkadaşın hesaba bakıyorum orada.

EKKAB
18-03-2012, 01:27
Kaan dediğiniz landlord mu ?

sen kimle konuştuğunun farkındamısın abla? :) Kaan abi bizimki Kruis Tayi hesabından yazan yani lanlordu tanımam.

swtwitch
18-03-2012, 01:30
Buralardayım yaw ilkay kusura bakma fatih diye bi ergenin hesabı orası öyle takılıyoruz mehmetle bizde ama epey akıllandı saldırı fala nçıkmaz artık mehmetle falan bi ara konuşun bişeyler konuşuluyordu tolga vs.vs ile :) bi şaban eksik he sky pe döndü burası :D

evet biliyorum çocuğu saldırı çıktığına çıkartacağına pişman ettim dırdır ederek :) bilmiyorum benim hesabı geçen hafta sildim forumda takılıyorum o yüzden. bizden çok az hesap kaldı çoğu benimle birlikte sildiler. bir şey varsa özelden yazsın mehmet

swtwitch
18-03-2012, 01:31
sen kimle konuştuğunun farkındamısın abla? :) Kaan abi bizimki Kruis Tayi hesabından yazan yani lanlordu tanımam.
tabii ki farkındayım :)

EKKAB
18-03-2012, 01:36
evet biliyorum çocuğu saldırı çıktığına çıkartacağına pişman ettim dırdır ederek :) bilmiyorum benim hesabı geçen hafta sildim forumda takılıyorum o yüzden. bizden çok az hesap kaldı çoğu benimle birlikte sildiler. bir şey varsa özelden yazsın mehmet
yazdım özelden hesap adını gizlimiz saklımız yok abla ya zamanımız olursa güney batıda başlayacağız servera :) daha fazla savaşmak adına aksiyon dolu günler adına ama dediğim gibi server açıldığında zamanımız olursa olur ancak.

swtwitch
18-03-2012, 01:42
evet öyle bir şey duydum birkaç kez söylendi bana. ama benim bir sonraki serverda oynayıp oynamayacagım kesin değil. işlerin yogunluguna göre karar vereceğim. server açılmadan önce konuşuruz yine eminim forumda konuşulur bu konu :)

EKKAB
18-03-2012, 01:59
evet öyle bir şey duydum birkaç kez söylendi bana. ama benim bir sonraki serverda oynayıp oynamayacagım kesin değil. işlerin yogunluguna göre karar vereceğim. server açılmadan önce konuşuruz yine eminim forumda konuşulur bu konu :)

Aynen bende server açılmadan net birşey demek istemiyorum zaman konusundan dolayı bakalım eğer uygun olursak güney/batıda başlarız :)

KANUNİ_SULTAN
18-03-2012, 10:05

üstad su anda dusunme asamasındasyız eger gelecek olursak ıbrahım abı senı bulur :D

gelırsek de - - generals olarak bılıyorsun bızı

alis43
18-03-2012, 11:34
bu server bitmeden yenisine başlamanın hayallerine kapılmışız:) daha bitmedi burası.......

zerocool67
18-03-2012, 11:48
bu server bitmeden yenisine başlamanın hayallerine kapılmışız:) daha bitmedi burası.......

iyi işte seviye basında bitirelim bir an önce :)

swtwitch
18-03-2012, 14:28

benim icin biteli iki hafta oldu m.ali :)

alis43
18-03-2012, 18:24

bastığımızı yık sonrada bas bitirde gidelim de :)olacak iş değil

alis43
18-03-2012, 18:25
benim icin biteli iki hafta oldu m.ali :)

benim için de server daha yeni başladı:)

alis43
18-03-2012, 18:29
http://travian-reports.net/tr/report/5343401148f

asker sayısındaki mantık ne acaba:)

komegan61
18-03-2012, 18:37
basmaya başladık yenıden
hayırlsı bakalım
yenı ordular cıkacak mı

zerocool67
18-03-2012, 18:53
basmaya başladık yenıden
hayırlsı bakalım
yenı ordular cıkacak mı

ordular sizde hocam bizde belki 90 dan 20 seviye alıcak ordu çıkar o da zor siz işi sıkı tutarsanız :)

komegan61
18-03-2012, 20:51
ordular sizde hocam bizde belki 90 dan 20 seviye alıcak ordu çıkar o da zor siz işi sıkı tutarsanız :)
işi sıkı tutmaya calışacagız
ama t4 versıyonunda oyunun saldırı yönü oldukça fazla guclendırıldı
savunma ya yönelik bir değişiklik yapılmadı
sanırım yeni açılacak serverlerde bu durumu revize ederler
aksi halde rekabetin olduğu serverlerde wow kurmak çok uzun sürebilir

zerocool67
18-03-2012, 22:50
işi sıkı tutmaya calışacagız
ama t4 versıyonunda oyunun saldırı yönü oldukça fazla guclendırıldı
savunma ya yönelik bir değişiklik yapılmadı
sanırım yeni açılacak serverlerde bu durumu revize ederler
aksi halde rekabetin olduğu serverlerde wow kurmak çok uzun sürebilir

hocam zaten istedikleri o değilmi wow ne kadar uzun sürerse kazançları o kadar yüksek olucak :)gecenlerde üstadlardan birisi s7 servırını örnek göstermişti sargılarla kaybettiğin orduyu yerine koyma işi kısır döngü yık uzasın asker bas yık uzasın :)

wolcano
19-03-2012, 07:07
Buyrun son bomba:)İST_VTN olmuş demir01 wow u da vatana çalışacak öyle gözüküyor.Valla bizimkliler nasıl sevindi nasıl sevindi anlatamam reislenecek 1 köy daha çıktı diye;)Ya milleti anlamıyor pusu wow larını istiklale kaptırıyor bize saldırı yapıyor,vatan dan wow sıfırlıyoruz hala wow umudu ile başka sının wow una salça oluyor bir garip herkes çözemiyorum artık:)

swtwitch
19-03-2012, 09:49
İstiklal o wowu kendi basina reislemedi Anarchy defansi sifirladi sonrasinda reislediler. Vatanin bugune kadar yaptiklarina ragmen hala guvenip wow teslim edip wow hayali goruyorlarsa diyecek soz yok.
İlla wow kurulacaksa bolgeyi toplayip seviye basabilirlerdi. Tilsim illaki bulunurdu diye dusunuyorum.

komegan61
19-03-2012, 13:01
İstiklal o wowu kendi basina reislemedi Anarchy defansi sifirladi sonrasinda reislediler. Vatanin bugune kadar yaptiklarina ragmen hala guvenip wow teslim edip wow hayali goruyorlarsa diyecek soz yok.
İlla wow kurulacaksa bolgeyi toplayip seviye basabilirlerdi. Tilsim illaki bulunurdu diye dusunuyorum.
ben kendisiyle yazıştım ve seviye basmayacaklarını söylediler
tılsım konusunda kendilerine yardımcı olurduk yeterki seviye basma niyetleri olsun

swtwitch
19-03-2012, 13:12
Ben de onu soylemek istedim. İstedikleri tilsim olsun serverda olmasak bile ayarlardik onlara tilsim. Vatanin bugune kadar tek kurusluk yardimini mi gormusler vatan ismi aliyorlar ben bu konunun altini cizmek istedim. Wowa giren anarchy defansi kesen anarchy wowu sifirlayan anarchy isim birlesimi vatan :) super olmus :)
Seviye basilmayacaksa neden isim degistirilip insa plani alinmis diye bir soru aklima geldi az once

komegan61
19-03-2012, 13:53
Ben de onu soylemek istedim. İstedikleri tilsim olsun serverda olmasak bile ayarlardik onlara tilsim. Vatanin bugune kadar tek kurusluk yardimini mi gormusler vatan ismi aliyorlar ben bu konunun altini cizmek istedim. Wowa giren anarchy defansi kesen anarchy wowu sifirlayan anarchy isim birlesimi vatan :) super olmus :)
Seviye basilmayacaksa neden isim degistirilip insa plani alinmis diye bir soru aklima geldi az once
demekki planlarını revize etmişler
seviye basacaklar demektir
bizim için iyi oldu
oyuncularda hedef kalmayınca motivasyon düşmüştü
yıkım yapılacak yeni bir yer var artık

swtwitch
19-03-2012, 13:54
Olay anlasildi en azindan benim icin. İstiklalde bir karisiklik durumu var uc vakte kadar duzelmezse cok degerli ve emegi gecen hesaplari silinir.

jony
19-03-2012, 14:57
Bizi natar paklar ancak sıkıldım iyice bitsede gitsen vahalardaki hayvanları kesiyorum sıkıntıdan :)

http://travian-reports.net/tr/report/53460126c7c

300hp

ManYaaQ
19-03-2012, 17:24
Bizi natar paklar ancak sıkıldım iyice bitsede gitsen vahalardaki hayvanları kesiyorum sıkıntıdan :)

http://travian-reports.net/tr/report/53460126c7c

300hp

katılıyorum.

http://travian-reports.net/tr/report/534657a6bc2 sıkıntıdan bende vahadaki askerleri kesiyorum..

ManYaaQ

TırTıl
19-03-2012, 19:54
katılıyorum.

http://travian-reports.net/tr/report/534657a6bc2 sıkıntıdan bende vahadaki askerleri kesiyorum..

ManYaaQ

09.03.12 ...........

jopcu
19-03-2012, 23:03
elinde güzel asker olan hesaplar tiarsi banko :) mutluali,rassodayı,elfetih in de güzel orduları olduğunu düşünüyorum :)

EKKAB
19-03-2012, 23:23
elinde güzel asker olan hesaplar tiarsi banko :) mutluali,rassodayı,elfetih in de güzel orduları olduğunu düşünüyorum :)

anlaşılan sen ya s3te yoksun ya da varsanda oyunu takip etmemişsin son 1 ay ;)

komegan61
19-03-2012, 23:54

ustad o hesapların bır kısmı askerı caktı

ManYaaQ
20-03-2012, 12:32
09.03.12 ...........

tamam yani değişen bişe yok demek istedim aynı tas aynı hamam wowdan öncekide wowdan sonrakide istersen yeni raporu vereyim?

ManYaaQ
20-03-2012, 12:34
Hani biri demişti ya VATAN birlikleri fake atmayı bilmiyor diye asıl kç ler bilmiyor 17 sıralı geliyor hepside 1 er manco :) yazık ya 17 mancoya

komegan61
20-03-2012, 12:48
Hani biri demişti ya VATAN birlikleri fake atmayı bilmiyor diye asıl kç ler bilmiyor 17 sıralı geliyor hepside 1 er manco :) yazık ya 17 mancoya
canı sıkılmıştır

ManYaaQ
20-03-2012, 12:54
canı sıkılmıştır

olabilir..

ManYaaQ
20-03-2012, 13:37
hala bir kçyi küçümseme çabası var.anlamıyorum ne yüzle bunu yapıyosunuz.kçden sana kim 1er manco sıralı çıkmış bilmiyorum ama vatandan kimin boyle fake çıktığını biliyorum.2.sıradaki vatan birliğinin savunma kordinatörü.dün geldi bu fake.

http://travian-reports.net/tr/report/534953fc34e

Bu fakeden bana 17 tane geliyor.kç yi küçümseme çabası yok burada siz VATAN ı küçümsemiştiniz şimdi anlayın diye yazdım.

patato
20-03-2012, 15:59
hala bir kçyi küçümseme çabası var.anlamıyorum ne yüzle bunu yapıyosunuz.kçden sana kim 1er manco sıralı çıkmış bilmiyorum ama vatandan kimin boyle fake çıktığını biliyorum.2.sıradaki vatan birliğinin savunma kordinatörü.dün geldi bu fake.

canı sıkılmıştır

zerocool67
20-03-2012, 18:24

açıklaması şoyledir onun elde tek man vardı tamirhaneden çıkan başkada yoktu daha önceden basılanlardan köyde ölüceğine sende ölsün dedik :) bu iş bilmemezlik olarak gösterilemez

TırTıl
20-03-2012, 18:29
her 1 asker fake atan oyunu bilmiyor diye birşeymi var arkadaş ya...heleki pupilla gibi adam:) ayıptır...herkezde bu tarz oyuncular var diyorum kimse anlamıyor ama asıl benim gördüğüm ezikliği size söyliyeyim...k.ç den bi arkadaş 18 sıralı saldırı atmış bana :) kahramanın çizmesini çıkarmamış ilk saldırı sıralılardan 3 saat önce geldi:)
http://travian-reports.net/tr/report/535051873d4

http://travian-reports.net/tr/report/53505267c9f (http://travian-reports.net/tr/report/535051873d4)

zerocool67
20-03-2012, 18:44
Konu:
kalfalar 1 bu köyü destekliyor: Kır kahvesi

Varış zamanı
bugün 14:30:00
http://ts3.travian.com.tr/img/x.gif

Gönderen
kalfalar (http://ts3.travian.com.tr/spieler.php?uid=45913) , köyü:
kalfalar 1 (http://ts3.travian.com.tr/karte.php?d=244130)

Alıcı
PUPİLLA (http://ts3.travian.com.tr/spieler.php?uid=68988) , köyü:
Kır kahvesi (http://ts3.travian.com.tr/karte.php?d=624177)

fake atayım derken destek atmış arkadaş şimdi bu arkadaş oyunumu bilmiyor saçma şeyler bunlar

ManYaaQ
20-03-2012, 18:46
her 1 asker fake atan oyunu bilmiyor diye birşeymi var arkadaş ya...heleki pupilla gibi adam:) ayıptır...herkezde bu tarz oyuncular var diyorum kimse anlamıyor ama asıl benim gördüğüm ezikliği size söyliyeyim...k.ç den bi arkadaş 18 sıralı saldırı atmış bana :) kahramanın çizmesini çıkarmamış ilk saldırı sıralılardan 3 saat önce geldi:)
http://travian-reports.net/tr/report/535051873d4

(http://travian-reports.net/tr/report/535051873d4)http://travian-reports.net/tr/report/53505267c9f

güzelmiş heheh

deneyseti
20-03-2012, 19:50
Fake demek operasyon demektir :D Rakip oyunculardan örneğin 10 hesaba fake atarsın içinden 1 hesabı seçer ve o hesaba ordu ile girer merkezini sıfırlarsın. Burda amaç rakip oyuncularının savunmasını asıl saldırı alan oyuncunun hesabına değilde birkaç hesaba böldürerek savunmayı azaltarak başarılı olmak.

Bilmeyenlere duyurulur.

komegan61
20-03-2012, 23:21
geçmiş bir durum
(http://forum.travian.com.tr/showthread.php?27115-WoW-Tebrikleri-Server-3/page8&highlight=komegan61)http://forum.travian.com.tr/showthread.php?27115-WoW-Tebrikleri-Server-3/page8&highlight=komegan61

bunlarda 2 serverdır kıullanılamayan ordular:
http://travian-reports.net/tr/report/3991906d106

http://travian-reports.net/tr/report/121512b7420

Ne yazıkkı 3 uncu serverde de aynı durum gercekleşecek

komegan61
21-03-2012, 11:30
demir01 WOW

http://travian-reports.net/tr/report/53527151007

komegan61
21-03-2012, 16:51
Dünya harikası

Oyuncular
İsim
Birlik
Seviye

1.
Gulay (http://ts3.travian.com.tr/karte.php?d=308801)
Forever {+K.Ç+}
{+K.Ç+}W (http://ts3.travian.com.tr/allianz.php?aid=8144)
49
-

2.
Android (http://ts3.travian.com.tr/karte.php?d=303980)
ONLY {+K.Ç+}
42

3.
cadı (http://ts3.travian.com.tr/karte.php?d=320822)

{+K.Ç+} (http://ts3.travian.com.tr/allianz.php?aid=67)
0
-

4.
demir01 (http://ts3.travian.com.tr/karte.php?d=332831)

İST_VTN (http://ts3.travian.com.tr/allianz.php?aid=1314)
0
-

5.
Natarlar (http://ts3.travian.com.tr/karte.php?d=337622)

-
0
-

6.
Natarlar (http://ts3.travian.com.tr/karte.php?d=320780)

-
0
-

7.
valentino (http://ts3.travian.com.tr/karte.php?d=308771)
NO VİCTORY..!
{+K.Ç+}® (http://ts3.travian.com.tr/allianz.php?aid=236)
0
-

8.
Natarlar (http://ts3.travian.com.tr/karte.php?d=316006)

-
0
-

9.
Natarlar (http://ts3.travian.com.tr/karte.php?d=327218)

-
0
-

10.
Natarlar (http://ts3.travian.com.tr/karte.php?d=329607)

-
0
-

11.
wolcano (http://ts3.travian.com.tr/karte.php?d=319187)
Forever {+K.Ç+}
0
-

12.
Natarlar (http://ts3.travian.com.tr/karte.php?d=311187)

-
0
-

13.
tiarsi (http://ts3.travian.com.tr/karte.php?d=332801)
VATAN WOW
{+K.Ç+}A (http://ts3.travian.com.tr/allianz.php?aid=5340)
0
-

TırTıl
21-03-2012, 23:42
http://travian-reports.net/tr/report/53533468648

http://travian-reports.net/tr/report/53533558ba6

http://travian-reports.net/tr/report/535333e8c9c

http://travian-reports.net/tr/report/5355702ea09

idare eder...

wolcano
22-03-2012, 09:06
Günlerdir askerlerinizi çakın diye mesaj atıyorum k.ç ye.Asker yüzünden wow a ne def geliyor nede tahıl.Herkes gittiği yerde def çıkmadığı için sinir yapıyordu sağolsun 1efsane köyünü korumaya almış def çekmiş def gören dalıyor:)

TırTıl
22-03-2012, 12:55
Günlerdir askerlerinizi çakın diye mesaj atıyorum k.ç ye.Asker yüzünden wow a ne def geliyor nede tahıl.Herkes gittiği yerde def çıkmadığı için sinir yapıyordu sağolsun 1efsane köyünü korumaya almış def çekmiş def gören dalıyor:)

devam o zaman saldırılara

rssdyy
22-03-2012, 13:36
devam o zaman saldırılara

Evet dursun orada savunma, daha çoook saldırı ordusu var çakılacak. Daha rekor ordular piyasaya çıkmadı, arkadaşlar çok tedirgin elde kalır diye :D

Ayrıca bak o çakılanlardan biri ne yapmış bir önceki saldırısında, 50-60 saatden geldik, fake de atmadık ama nedense savunma bulamadık

http://travian-reports.net/tr/report/533775ba82e,5337766cead,5337770e91b,533778a3a3a,53 377910a81,533780d040c,533781b34a7,533782161c7,5337 830b85c,533784995c2,533785f4803,53378696a64,533787 4e72e,533788b3b87,533789b6fab

TırTıl
22-03-2012, 23:08
Evet dursun orada savunma, daha çoook saldırı ordusu var çakılacak. Daha rekor ordular piyasaya çıkmadı, arkadaşlar çok tedirgin elde kalır diye :D

Ayrıca bak o çakılanlardan biri ne yapmış bir önceki saldırısında, 50-60 saatden geldik, fake de atmadık ama nedense savunma bulamadık

http://travian-reports.net/tr/report/533775ba82e,5337766cead,5337770e91b,533778a3a3a,53 377910a81,533780d040c,533781b34a7,533782161c7,5337 830b85c,533784995c2,533785f4803,53378696a64,533787 4e72e,533788b3b87,533789b6fab neden savunma yapsınki...ben 1efsaneyede yapmalım dedimde arkadaş bana şunları köye gömmenin zevkini yaşatın dedi.. kıramadık. bu bir başarıda değil sadece rapor olsun diye paylaşıldı...
benim merkez 1 aydır folloş gelen yıkıp gidiyor :) sende geldin geçen:) kişiden kişiye değişiyor anlayacagın oyunda amaç kalmadıktan sonra boş yere savunma nüfus falan kasmayı ben tercih etmiyorum...pupillada öle sanırım...edenlerede saygı duyup elden geldiğince savunuyoruz.

wolcano
23-03-2012, 11:45
neden savunma yapsınki...ben 1efsaneyede yapmalım dedimde arkadaş bana şunları köye gömmenin zevkini yaşatın dedi.. kıramadık. bu bir başarıda değil sadece rapor olsun diye paylaşıldı...
benim merkez 1 aydır folloş gelen yıkıp gidiyor :) sende geldin geçen:) kişiden kişiye değişiyor anlayacagın oyunda amaç kalmadıktan sonra boş yere savunma nüfus falan kasmayı ben tercih etmiyorum...pupillada öle sanırım...edenlerede saygı duyup elden geldiğince savunuyoruz.

Eet katılıyoruım sana aman bırak savunsun:)ally bile geçmiyorum def var gitmeyin diye giden çakılsınki wow a tahıl atsın:)Sadece profile yazmış mezarlık oldu falan o komik;)

heparin
23-03-2012, 13:10
Elimde bir miktar asker vardı. Sırayla 10 kadar hesaba - coğu vatan birlik başkanları- 30-40 (bir öncekinde 72) saatten gelerek elimdeki mini ordu ile saldırı yapıyordum. Tarlayı yıkıp geldım. Tarlayı yıkıp geldim. Nihayet bugun amacıma ulaştım. r3is4242 askerlerimi kesti.

Rahatladım yahu..

TırTıl
23-03-2012, 19:20
Eet katılıyoruım sana aman bırak savunsun:)ally bile geçmiyorum def var gitmeyin diye giden çakılsınki wow a tahıl atsın:)Sadece profile yazmış mezarlık oldu falan o komik;) kardeşi yazmıştır büyük ihtimal:)

rssdyy
23-03-2012, 21:12
neden savunma yapsınki...ben 1efsaneyede yapmalım dedimde arkadaş bana şunları köye gömmenin zevkini yaşatın dedi.. kıramadık. bu bir başarıda değil sadece rapor olsun diye paylaşıldı...

Doğru söylüyorsun. Bir an önce bitirelimde siz de biz de rahatlayalım.

Sen bizim yegane 1. seviye wowumuzu hem de başkanın wowunu yıkarsan gelirim tabi :P

TırTıl
24-03-2012, 16:53
Doğru söylüyorsun. Bir an önce bitirelimde siz de biz de rahatlayalım.

Sen bizim yegane 1. seviye wowumuzu hem de başkanın wowunu yıkarsan gelirim tabi :Pben rahatım valla wow kuran düşünsün emek ve para :) ben bıraktım:d

rekor ordudan kasıt villager değildi değilmi...

rssdyy
24-03-2012, 20:39
ben rahatım valla wow kuran düşünsün emek ve para :) ben bıraktım:d

rekor ordudan kasıt villager değildi değilmi...

Öyle diyorsun da sizin taraftan yokmu sanki altın harcayan, sadece wowcu değil ordu kasanlarda harcıyor.
Ben üzülüyorum bu duruma, geçende birini yıktım, 2 saatde 200 nüfus bastı yıktığım köyden, yazık yani oyunun bu safhasında çok gereksiz.

wolcano
24-03-2012, 20:55
SAFKAN TÜRK forum açmış çıkar yol bulmaya çalışıyormuş:)ya oyun bitti nerdeyse arkadaş hala gidip merkez yıkalım diyormuş:)Sevigili bu oyunu az bilen safkan turk bizimkileri takip etmiyormusun sanırım top10 a arasıra bak neler oluyor serverda göz göre göre 1efsaneye ordu gönderiyorlar olmadı natar a giriyor bizimkiler sen gelip boş merkezi yıksan ne olacak eyy allahım ya hiç güleceğim yoktu:)

TırTıl
25-03-2012, 01:23
Öyle diyorsun da sizin taraftan yokmu sanki altın harcayan, sadece wowcu değil ordu kasanlarda harcıyor.
Ben üzülüyorum bu duruma, geçende birini yıktım, 2 saatde 200 nüfus bastı yıktığım köyden, yazık yani oyunun bu safhasında çok gereksiz.aynen gereksiz onu yapan adamda para sorunu yoktur üzülmemek lazım...ben şahsen en ciddi durumlarda bile 3 4 altın harcarken içim gidiyo:) birde dikkat edersen ben biz diye konuşmadım ben dedim ben vallaha 2 aydır 500 altına dokunmadım öle duruyor:)

swtwitch
25-03-2012, 01:45
wolcano o ne ki, silmesem beni yıkacaklarmış az önce bir mesaj gönderdiler görünce bu ne yaa dedim :) Allahım onca ay neredeymiş bu adamlar da sildikten sonra yıkıcı olmuşlar :)

swtwitch
25-03-2012, 01:50
aynen gereksiz onu yapan adamda para sorunu yoktur üzülmemek lazım...ben şahsen en ciddi durumlarda bile 3 4 altın harcarken içim gidiyo:) birde dikkat edersen ben biz diye konuşmadım ben dedim ben vallaha 2 aydır 500 altına dokunmadım öle duruyor:)

bu oyun altınsız oynanmaz, askeri olan hesap altın kullanır. kullanmıyorsa ya askeri yoktur ya da multi hesabı coktur askere bakıyordur :)
herhangi bir serverda ayda hesabıma harcadığım altın 600-1200 arası. plus olmayan hesapta oynamama huyum yüzünden temsilcisi oldugum köylerde de buna yakın harcama yaptıgım düşünüşür ise boşa demiyorlar travian yönetimi sana oyunu bıraktırmaz diye :)

TırTıl
25-03-2012, 13:55
wolcano o ne ki, silmesem beni yıkacaklarmış az önce bir mesaj gönderdiler görünce bu ne yaa dedim :) Allahım onca ay neredeymiş bu adamlar da sildikten sonra yıkıcı olmuşlar :) kim yıkacakmış

TırTıl
25-03-2012, 13:58
bu oyun altınsız oynanmaz, askeri olan hesap altın kullanır. kullanmıyorsa ya askeri yoktur ya da multi hesabı coktur askere bakıyordur :)
herhangi bir serverda ayda hesabıma harcadığım altın 600-1200 arası. plus olmayan hesapta oynamama huyum yüzünden temsilcisi oldugum köylerde de buna yakın harcama yaptıgım düşünüşür ise boşa demiyorlar travian yönetimi sana oyunu bıraktırmaz diye :)aynı şeyleri söylüyoruz...benimde o kadar harcama yaptıgım aylar oluyor...ama dediğim gibi bıraktım oyunu ben rahatım harcayanlar düşünsün:) sonuç belliyken boşa neden para harcayalım diye söyledim..

swtwitch
25-03-2012, 16:03
Pusulardan kalanlar yıkacakmış da yıkamamışlar çok üzgünlermiş :) Bekleyecekler artık, ben bir server bekledim gelsinler diye. boşa o kadar def bastım onlarda asker basıp beklesinler :)

TırTıl
25-03-2012, 16:49
Pusulardan kalanlar yıkacakmış da yıkamamışlar çok üzgünlermiş :) Bekleyecekler artık, ben bir server bekledim gelsinler diye. boşa o kadar def bastım onlarda asker basıp beklesinler :):)çığrı bana wow almadan 1 hafta önce 6 milyon savunmamız var diyordu :) hala gülüyorum :)

swtwitch
25-03-2012, 18:28
:)çığrı bana wow almadan 1 hafta önce 6 milyon savunmamız var diyordu :) hala gülüyorum :)

ne saldırı ne savunmaları vardı ama bazılarına hesabını kullandırdıgı için adam gibi adamdı :)

rssdyy
25-03-2012, 19:45
ne saldırı ne savunmaları vardı ama bazılarına hesabını kullandırdıgı için adam gibi adamdı :)

ne savunması ne saldırısı olmayanlar adam gibi adam olamaz mı?

lafı nereye attığınızı anlıyorum ama bu şekilde söylemek doğru olmamış.

TırTıl
25-03-2012, 22:53
ne saldırı ne savunmaları vardı ama bazılarına hesabını kullandırdıgı için adam gibi adamdı :) aynen öyle kimin ne işine geliyorsa onun istediklerini yapıyorsa ondan iyisi yok...

komegan61
26-03-2012, 13:53
Dünya harikası

Oyuncular
İsim
Birlik
Seviye

1.
Forever {+K.Ç+}
67

2.
ONLY {+K.Ç+}
56

3.
Forever {+K.Ç+}
1
-

4.

0
-

5.

0
-

6.

-
0
-

7.

-
0
-

8.
NO VİCTORY..!
0
-

9.

-
0
-

10.

-
0
-

11.

-
0
-

12.
tarkan (http://ts3.travian.com.tr/karte.php?d=311187)

0
-

13.
VATAN WOW
0
-

İsimsiz
26-03-2012, 15:48
Fena kesim değil ama yine de paylaşıyım dedim :) Benimle uğraşan birinin merkezine saldırıp tarlalarını yıktım :)
http://travian-reports.net/tr/report/537407d4d67,5374229b9d8,53742329500,537424b56cd (http://travian-reports.net/tr/report/537407d4d67,5374229b9d8,53742329500,537424b56cd)

swtwitch
26-03-2012, 20:09
ne savunması ne saldırısı olmayanlar adam gibi adam olamaz mı?

lafı nereye attığınızı anlıyorum ama bu şekilde söylemek doğru olmamış.

yaptıklarını daha önce biliyor olsaydım daha da çok şey söylerdim. az bile söylemişim.

swtwitch
26-03-2012, 20:54
Dünya harikası

Oyuncular

İsim

Birlik

Seviye

1.

Forever {+K.Ç+}

67

2.

ONLY {+K.Ç+}

56

3.

Forever {+K.Ç+}

1

-

4.

-

5.

-

6.

-

-

7.

-

-

8.

NO VİCTORY..!

-

9.

-

-

10.

-

-

11.

-

-

12.

-

13.

VATAN WOW

-

5 natar boşta kalmış onları da alın :)

EKKAB
26-03-2012, 21:18
onlar saldırı puanı kazanmak için boşta biz kestikçe onlar tekrardan çoğalıyorlar :D bu wow kurulana kadar bir kez daha gideriz bu gidişle natara can sıkıntısından tokmak basıyoruz

komegan61
26-03-2012, 22:53
zamanı gelince onları da alacagız
sadece zaman meselesi
ayrıca zamanı gelınce demir01 wowu da reislenecektir

hamiş: farkında olmadan wow almışım

Taipen
26-03-2012, 23:15
Oyun tam anlamıyla çığrından çıktı,tat-tuz kalmadığı gibi sıkıcılığı yenmek için oyuncular yeni çareler üretme çabasındalar
Dengelerin bozulduğu bu icatlarıyla gurur duyuyordur herhalde traviancılar
t4 tam bi FİYASKO ^^

EKKAB
26-03-2012, 23:45
Oyun tam anlamıyla çığrından çıktı,tat-tuz kalmadığı gibi sıkıcılığı yenmek için oyuncular yeni çareler üretme çabasındalar
Dengelerin bozulduğu bu icatlarıyla gurur duyuyordur herhalde traviancılar
t4 tam bi FİYASKO ^^

abi aslında burda pek birşey çıkmadı T4 s7 ve s8de tam anlamıyla oyunun zamanını wow döneminde 2 katı uzattı ve halende uzatmaya devam ediyor ordusunu çakan sargıydı şuydu buydu derken parayı basan %33ünü geri getiriyor tılsımla 1 ay daha asker basarak tekrar wowa giriyor falan filan derken oyun bitmiyor :D ki wow köyünde 1/2 tahıl tüketiminin kalkmasından dolayı savunmalarda klasik sürüme göre çok daha zayıf oluyor mecburen. İşte o yüzden diyorumki sana tc5e bekleriz ;) bizim hesap senin hesap klasik sürüm iyidir gerçi 6k oyuncu var pek talep olmadı ama oyunun ileriki aşamalarında umarım zevkli geçer :)

Kaan abi ben hatta Fatih'te arada bir bakıyor takılıyoruz orda senide bekleriz :)

Taipen
27-03-2012, 03:39
mehmet,

zaten s8 i ben forumlardan takip ediyordum tee ww döneminin başında,kaç ay geçti hala kurmaya uğraşıyorlar.
birbirlerine rica minnet ediyolar saldırmayında kuralım bitsin diye herkes bıktı töbe ettiler nerdeyse :)
s7 de keza öyle burasıda öyle olucak bana göre,hasan abiye söylemiştim en başında kısa sürmez burası da kimse beklemesin boşuna çok sular akar daha
elinde 20k yaya 10k atlı 2-3k mançosu olan seviye alabiliyorsa ww'den (İÇERDEKİ DEF'e rağmen) sakız olur o iş,sündükçe süner.
bana göre eski versiyon daha iyiydi,t4 deki khmn levellarına bi baksana :) o ne öyle ya ? bozuk para gibi
2x de oyunun 4. günüydü sabiş ablayla konuşuyoduk PARAyla khmn 37. level yapılmıştı,
bu şekilde ''oyunculuk ölür'' canım kardeşim
millet deli gibi para harcıyo hele ww cular off aman aman :)

isimbul'da oynayan arkadaşlarım hesap sildiler sessiz sedasız gittiler,ellerinde ordu olmasına ve tahıl tılsımı çalmış olmalarına rağmen,takdir ettim açıkcası :)

swtwitch
27-03-2012, 20:11
abi aslında burda pek birşey çıkmadı T4 s7 ve s8de tam anlamıyla oyunun zamanını wow döneminde 2 katı uzattı ve halende uzatmaya devam ediyor ordusunu çakan sargıydı şuydu buydu derken parayı basan 3ünü geri getiriyor tılsımla 1 ay daha asker basarak tekrar wowa giriyor falan filan derken oyun bitmiyor :D ki wow köyünde 1/2 tahıl tüketiminin kalkmasından dolayı savunmalarda klasik sürüme göre çok daha zayıf oluyor mecburen. İşte o yüzden diyorumki sana tc5e bekleriz ;) bizim hesap senin hesap klasik sürüm iyidir gerçi 6k oyuncu var pek talep olmadı ama oyunun ileriki aşamalarında umarım zevkli geçer :)

Kaan abi ben hatta Fatih'te arada bir bakıyor takılıyoruz orda senide bekleriz :)

tc5 iyi güzelde yagma atması zor geliyor Mehmet alışmışız t4 de kolayca yagma atmaya :)

swtwitch
27-03-2012, 20:14
mehmet,

zaten s8 i ben forumlardan takip ediyordum tee ww döneminin başında,kaç ay geçti hala kurmaya uğraşıyorlar.
birbirlerine rica minnet ediyolar saldırmayında kuralım bitsin diye herkes bıktı töbe ettiler nerdeyse :)
s7 de keza öyle burasıda öyle olucak bana göre,hasan abiye söylemiştim en başında kısa sürmez burası da kimse beklemesin boşuna çok sular akar daha
elinde 20k yaya 10k atlı 2-3k mançosu olan seviye alabiliyorsa ww'den (İÇERDEKİ DEF'e rağmen) sakız olur o iş,sündükçe süner.
bana göre eski versiyon daha iyiydi,t4 deki khmn levellarına bi baksana :) o ne öyle ya ? bozuk para gibi
2x de oyunun 4. günüydü sabiş ablayla konuşuyoduk PARAyla khmn 37. level yapılmıştı,

isimbul'da oynayan arkadaşlarım hesap sildiler sessiz sedasız gittiler,ellerinde ordu olmasına ve tahıl tılsımı çalmış olmalarına rağmen,takdir ettim açıkcası :)

t4 daha çok yeni test süresi de çok uzun tutulmadı ve test server wow sürecini göremeden tamamlandı. geri bildirimler de eksik kaldı bence. zaman içerisinde de burada farklı düzenlemeler yapılabilir geribildirimlere bağlı olarak.

EKKAB
27-03-2012, 22:34
tc5 iyi güzelde yagma atması zor geliyor Mehmet alışmışız t4 de kolayca yagma atmaya :)
ben o sistemde yağmayı sadece s7de tılsım aldığım zaman kullandım gerçekten gayet güzel yeni sistemin bunun gibi birkaç güzel tarafı var ama kötü tarafları ağır basıyor bence :)

EKKAB
27-03-2012, 22:44
mehmet,

Ben ne güzel bu oyunu bırakmıştım zaten beni bu oyuna tekrar başlatan arkadaşa ve klasik server mailini atan travian yönetimini saygıyla anıyorum. Bir başladık oyuna s3-s7-x2-x3-s5 5 farklı yerde birkaçının bir amacı olmasada hesaplara bakıyoruz :D Biri beni kurtarsın..

komegan61
27-03-2012, 23:09
t4 versıyonunda saldırı yönü cok guclendırıldı
bunu travıan yonetımı de farketmıştır
ve buyuk ıhtımalle yenı acılacak serverlerde bu durumu revıze ederek savunma yonunu geliştireceklerdir
en azından wowdakı tahıl durumunu eskı halıne getırebılırler

swtwitch
28-03-2012, 00:34
savunma bonuslarını da artırdılar bi saldırı atıyorsun bir sürü asker boşa kesiliyor. ona da baksınlar, ezik bonusu bu kadar olur mu :)

komegan61
28-03-2012, 00:43
savunma bonuslarını da artırdılar bi saldırı atıyorsun bir sürü asker boşa kesiliyor. ona da baksınlar, ezik bonusu bu kadar olur mu :)
özkaynaklarla gelişmeye devam
emperyal gelişim yok
pahalı oluyor artık

swtwitch
28-03-2012, 00:49
özkaynaklarla gelişmeye devam
emperyal gelişim yok
pahalı oluyor artık

illa emperyal gelişim değil ki söz lonusu olan. adam köye bakmıyor sen bakıyorsun suç oluyor :)

komegan61
28-03-2012, 00:52
illa emperyal gelişim değil ki söz lonusu olan. adam köye bakmıyor sen bakıyorsun suç oluyor :)
natarlardaki hayvn sayısıda cok hızlı artıyor
yagma yapanlar ıcın dezavantajlı bır durum

swtwitch
28-03-2012, 00:55
natarlardaki hayvn sayısıda cok hızlı artıyor
yagma yapanlar ıcın dezavantajlı bır durum
o da ayrı bir sorun. ben tam kapitalist düzene geçtim travian games in başka bir oyunu var geçenlerde mail göndermişler deneyin diye. ona bakıyorum bir haftadır alıp satıyorsun onda böyle sorunlar yok :)

Taipen
28-03-2012, 05:38
şimdi bu t4 le ilgili olumlu ve olumsuz taraflar var

binlerce yağmayı tek tıkla yollamak büyük kolaylık olmuş mehmetin dediği gibi
ayrıca estetik açıdan da çok güzel duruyo oyun,yapılar,harita ve khrmn la ilgili detaylar (tipine kadar ayar verebiliyosun)

ama en çokda khrmn üzerine konuşlandırılmış olay,adeta özelleştirmişler adamı
taktığı nesneler oyunun bütün dengesini bozuyor
savunma basan varmı o başlıklarla? sanmıyorum
herkes saldırı basınca savunmalar çok yetersiz kaldı,
bi de aşırı narin bi arkadaş kendisi bi vahaya yolluyon hemen yaralanıyo,tamir için bi nesne kullanman lazım o da PARA'yla
kendi kendine iyileşsin desen günlük 1 sağlık puan mı ne veriyo ki kimsenin tahammülü yok ona illaki harcıycan :)

bir başka narin wow dene yapı
3k manço değiyo bu ergene hooop ww den seviye alınıyo,saldıran da savunan da şaşıp sağına soluna bakıyodur eminim bu nası oldu die :)
içerdeki def'in yediği tahıl olayını hasan abi yazmış zaten o şekilde gitmesi imkansız eski hale geçmeliler geri

sıralı saldırılarda khrmnın üstünde nesne unuttuysan ''yandın zaten'' büyük ordunla mançoların arasına zaman giriyo rakipte def sokup mançoları alıyo,afiyet olsun :)

hızlı asker basma tılsımı + %20 süre düşüren başlığı takınca 65 snyede bs basıyosun,
günlük üretimin 1329,23077 sayısı çıkıyo karşına,toytonda ise bu sayı 540 ^^
bu nedir yahu?
böyle bir üretim olması demek oyunun bütün dengesini bozması demek,herşey alt üst olur demek

bi başka konu natara atılan yağmalar
bir def çıkıyor karşına inanamazsın ben 1 günde 3k balta 1800 toyton kaybettim sadece yağmada
aldığım ne verdiğim ne ? yağma atmaya korktum valla gereği yok kardeşim bu şekilde dedim ve durdurdum

en büyük itirazımda İHALE'ye
itemlar için resmen kapışıyosun ve oyunu bırakıp paranla ezme yarışına giriyosun birilerini
onu alıp diğerlerine fark atıcaksın ve İYİ OYUNCU olup sağdan soldan takdir görüceksin felan
parası olan iyi diğerleri kötü yada khrmn maceradan alıp getirirse bişiyler onla doyucaksın

bence t4 speed serverlarda işe yarar normal'de fasafiso

bu oyun savaşla güzel savaşsız hiç tadı yok
yıkmak,yıkılmak yoksa bende yokum valla

wolcano
28-03-2012, 14:21
Onu bunu boşverinde arkadaşlar 3 sene üst üste wow kurmaya gidiyoruz sanırım bu da bir rekor değil mi?

komegan61
28-03-2012, 16:37
Onu bunu boşverinde arkadaşlar 3 sene üst üste wow kurmaya gidiyoruz sanırım bu da bir rekor değil mi?
Volkan esas rekorlardan birisi de 3 sene wow ordusu basıp bunu kullanacak durumun olmamasıdır.

wolcano
29-03-2012, 17:23
Volkan esas rekorlardan birisi de 3 sene wow ordusu basıp bunu kullanacak durumun olmamasıdır.

Oda var abi doğrusun:)

komegan61
29-03-2012, 23:23
Dünya harikası

Oyuncular
İsim
Birlik
Seviye

1.
Forever {+K.Ç+}
76

2.
ONLY {+K.Ç+}
67

3.
İST_VTN
1
-

4.

0
-

5.

-
0
-

6.

-
0
-

7.
NO VİCTORY..!
0
-

8.

-
0
-

9.

-
0
-

10.

-
0
-

11.
Forever {+K.Ç+}
0
-

12.

0
-

13.
VATAN WOW
0
-

komegan61
31-03-2012, 13:20
Dünya harikası

Oyuncular
İsim
Birlik
Seviye

1.
Forever {+K.Ç+}
80

2.
ONLY {+K.Ç+}
72

3.
İST_VTN
5

4.

0
-

5.

-
0
-

6.

-
0
-

7.
NO VİCTORY..!
0
-

8.

-
0
-

9.

-
0
-

10.

-
0
-

11.
Forever {+K.Ç+}
0
-

12.

0
-

13.
VATAN WOW
0
-

SogukAtes
31-03-2012, 23:13
Ya arkdaşlar bu nasıl server bir wow bu kadarmı kolay kurulur ya İnş en kısa sürede 100 yapıcaz Forever K.Ç

komegan61
01-04-2012, 00:33
Ya arkdaşlar bu nasıl server bir wow bu kadarmı kolay kurulur ya İnş en kısa sürede 100 yapıcaz Forever K.Ç
wowun zormu kolaymı oldugunu bır de wowculara sormak lazım

swtwitch
01-04-2012, 01:23
wowun zormu kolaymı oldugunu bır de wowculara sormak lazım

verin kursun bir tane burada konuşacağına kendi görsün :)

EKKAB
01-04-2012, 14:49
verin kursun bir tane burada konuşacağına kendi görsün :)
O arkadaşı bilmem ama şu bir gerçekki en kolay wow bu serverda kuruluyor :)

komegan61
01-04-2012, 17:31
O arkadaşı bilmem ama şu bir gerçekki en kolay wow bu serverda kuruluyor :)
kanaatımce bu serverde son kez rahat wow kuruluyor
bundan sonrakı donemlerde zor wow yarışları olacak gıbıme gelıyor

EKKAB
01-04-2012, 18:24
kanaatımce bu serverde son kez rahat wow kuruluyor
bundan sonrakı donemlerde zor wow yarışları olacak gıbıme gelıyor

Eğer Kç oyuncuları daha zevkli bir server geçsin diye rakip bölgede hesap açıpta farklı oluşum içine girerse o zaman bu dediğin olur abi yoksa karşı tarafa gelen nedense pek birşey yapamıyorlar sağlam oyuncular zaten ilk başlarda indirilince geride kalanlarda kendi hallerinde takılıp nüfus kasıyorlar :)

komegan61
01-04-2012, 21:48
Eğer Kç oyuncuları daha zevkli bir server geçsin diye rakip bölgede hesap açıpta farklı oluşum içine girerse o zaman bu dediğin olur abi yoksa karşı tarafa gelen nedense pek birşey yapamıyorlar sağlam oyuncular zaten ilk başlarda indirilince geride kalanlarda kendi hallerinde takılıp nüfus kasıyorlar :)
aynı bolgede olma koşuluyla 10 kişilik saglam ekıp ıyı organıze olursa iyi şeyler yapabilirler

EKKAB
01-04-2012, 22:18
aynı bolgede olma koşuluyla 10 kişilik saglam ekıp ıyı organıze olursa iyi şeyler yapabilirler

Zamanımız uygun olursa yeni açılışta tolga abi ve biz olacağız güney batıda :D

komegan61
01-04-2012, 22:24
Zamanımız uygun olursa yeni açılışta tolga abi ve biz olacağız güney batıda :D
ben olmayacagım
sıze ıyı eglenceler

kqdir
06-04-2012, 12:23
wowda durum nedir, hiç ses soluk yok...

tebrik etmek için bekliyoruz...

Aras
06-04-2012, 23:35
bence buyük ordular çıkmadı daha
Dünya harikası

Oyuncular
İsim
Birlik
Seviye

1.
Forever {+K.Ç+}
80

2.
ONLY {+K.Ç+}
72

3.
İST_VTN
5

4.

0
-

5.

-
0
-

6.

-
0
-

7.
NO VİCTORY..!
0
-

8.

-
0
-

9.

-
0
-

10.

-
0
-

11.
Forever {+K.Ç+}
0
-

12.

0
-

13.
VATAN WOW
0
-

rssdyy
07-04-2012, 12:50
merak edenler icin son durum

1.
Forever {+K.Ç+}
90

2.
ONLY {+K.Ç+}
88
-

3.

0
-

4.
İST_VTN
0
-

5.
Sky Neo (http://ts3.travian.com.tr/karte.php?d=337622)

{+K.Ç+}G (http://ts3.travian.com.tr/allianz.php?aid=363)
0
-

6.

-
0
-

7.
NO VİCTORY..!
0
-

8.

-
0
-

9.

-
0
-

10.

-
0
-

11.
Forever {+K.Ç+}
0
-

12.

0
-

13.
VATAN WOW
0
-

Unknown
08-04-2012, 13:29
merak edenler icin son durum

1.
Forever {+K.Ç+}
90

2.
ONLY {+K.Ç+}
88
-

3.

0
-

4.
İST_VTN
0
-

5.

0
-

6.

-
0
-

7.
NO VİCTORY..!
0
-

8.

-
0
-

9.

-
0
-

10.

-
0
-

11.
Forever {+K.Ç+}
0
-

12.

0
-

13.
VATAN WOW
0
-

Ne güzel sizin WOW dönemi erkenden kapanacak şimdiden hayırlı olsun

İsimsiz
08-04-2012, 15:53
Demir wowdakı askerleri kestim :)
http://travian-reports.net/tr/report/541237898bc (http://travian-reports.net/tr/report/541237898bc)

kqdir
12-04-2012, 00:00
wowda seviye 98 veya 99 oldumu? bitiyormu server?

hadi ne hareketsiz forum böyle...

İlk zamanlarınıda biliriz, o zamanda böyleydi ama neyse...

TırTıl
12-04-2012, 18:18
sayın rakiplerim sizler bazı kişilerden daha karakterlisniz emin olun en azından haysiyetinizle bu oynu oynadınız hepinişze teşekkürler bir oyun için kişiliğinizden ödün vermediğiniz için

kötü çocuk gitti artık aştık kendimizi isyankar çocuk var anlayana...
herkes adabıyla oynasa keşke karakterini ortaya koysa ama nerde ezik var burda nerde riyakar var burda ama ben onlara rağmen gene burdayım herkesle yüzyüze gelirim herkes şapkasını önüne koyacak sonra konuşacak...

android profil

swtwitch
12-04-2012, 20:32
ne oldu yine hayırdır son dakika atraksiyonları olmuş sanırım.

patato
12-04-2012, 20:35
server bitti

swtwitch
12-04-2012, 21:09
iyi olmuş, çok bile sürmüştü. ben birkaç gündür foruma uğramayınca epey geri kalmışım haberleri almakta:)
kazanını tebrik eder. oyuna katkısı olanlara teşekkür ederiz diyen yok mu hayırdır ne biçim bi server bitişi bu?

alis43
12-04-2012, 21:11
evet wow bitti nihayet size s3 en en iyi saldırı gücü ve en sağlam savunmasını sunmak istiyorum
http://travian-reports.net/tr/report/54269900234
wow sürecinde destelerini esirgemeyen arkadaşlarıma tşk. ediyorum emeklerinize sağlık
m.ali

alis43
12-04-2012, 21:13
iyi olmuş, çok bile sürmüştü. ben birkaç gündür foruma uğramayınca epey geri kalmışım haberleri almakta:)
kazanını tebrik eder. oyuna katkısı olanlara teşekkür ederiz diyen yok mu hayırdır ne biçim bi server bitişi bu?

senden başlayalım:d

swtwitch
12-04-2012, 21:26
önce kimin kurduğunu anons edin. herkese hala serverdaymış muamelesi yapmayalım lütfen :)

EKKAB
12-04-2012, 21:32
önce kimin kurduğunu anons edin. herkese hala serverdaymış muamelesi yapmayalım lütfen :)

Abla sen bari yapma sence kim bitmiş olabilir wowu :)) android profilden estirmiş yine kime estirmiş bilmiyorum ama belliki birşeyler yaşanmış..

swtwitch
12-04-2012, 21:34
Abla sen bari yapma sence kim bitmiş olabilir wowu :)) android profilden estirmiş yine kime estirmiş bilmiyorum ama belliki birşeyler yaşanmış..

anlatsınlar diye bekliyorum:) bişey olmuş o belli o kadarını anladım :)

EKKAB
12-04-2012, 22:01
anlatsınlar diye bekliyorum:) bişey olmuş o belli o kadarını anladım :)

Herkes ben gibi olamaz hiçbir şeyi söyleyemez burda bak geçen yıl bana laf yapan eleman bu yıl seventeam hesabında oynamış profilinde kç için neler neler yazmıştı ama şimdi silmiş yok kç buna şunu yap demiş yapmışta sonra hiç istediği tılsımları ona vermemişler belli hesaplarda dolaşmış tılsım falan filan diye ve o birliğin birde başkanıydı.. Yahu madem o kadar sorun ettiler ne diye bu kadar sabır gösteriyorsun yani

swtwitch
12-04-2012, 22:18
Herkes ben gibi olamaz hiçbir şeyi söyleyemez burda bak geçen yıl bana laf yapan eleman bu yıl seventeam hesabında oynamış profilinde kç için neler neler yazmıştı ama şimdi silmiş yok kç buna şunu yap demiş yapmışta sonra hiç istediği tılsımları ona vermemişler belli hesaplarda dolaşmış tılsım falan filan diye ve o birliğin birde başkanıydı.. Yahu madem o kadar sorun ettiler ne diye bu kadar sabır gösteriyorsun yani

tarih tekerrürden ibaret. buradan bakması zevkli oluyormuş ya :) en azından gece 12 de uyuyabilmek bile güzel :)

TırTıl
12-04-2012, 22:22
android server bitince herşeyi açıklayacam dedi bana

EKKAB
12-04-2012, 22:25
tarih tekerrürden ibaret. buradan bakması zevkli oluyormuş ya :) en azından gece 12 de uyuyabilmek bile güzel :)
s7de takılıyorum 2.5 aydır wow saldırı raporlarını gördükçe diyorum işte oyun budur saldırı dediğin böyle yapılır, amatör rakip yok hemen hemen herkes oyunu bilen tecrübeli oyuncular olunca sadece raporlara bakmak bile zevk veriyor insana :)

swtwitch
12-04-2012, 22:26
neyi açıklayacakmış işte forum burada açıklasın kaç saat olmuş server biteli:)

EKKAB
12-04-2012, 22:26
android server bitince herşeyi açıklayacam dedi bana

ne oldu bilmiyorum ama eğer haklıysada zaten haksız duruma düşecektir büyük bir ihtimalle :)

swtwitch
12-04-2012, 22:27
s7de takılıyorum 2.5 aydır wow saldırı raporlarını gördükçe diyorum işte oyun budur saldırı dediğin böyle yapılır, amatör rakip yok hemen hemen herkes oyunu bilen tecrübeli oyuncular olunca sadece raporlara bakmak bile zevk veriyor insana :)
o konu önemli. tecrübeli sağlam ekip heryerde kazanmasa bile zevk alır.

swtwitch
12-04-2012, 22:31
ne oldu bilmiyorum ama eğer haklıysada zaten haksız duruma düşecektir büyük bir ihtimalle :)
haklılık haksızlık mevzusu değil ki. wow almak demek kurmak anlamına gelmiyor rakipsiz olsan da. bu iş kulis işi, destekçin olacak sana bağlı hesaplar olacak. senin için servera gelmiş senin hesapların olacak. olacak da olacak :)

TırTıl
12-04-2012, 22:50
vallaha beni ilgilendirmiyor pek ama androidin canı yanmış belli

TırTıl
12-04-2012, 22:51
birde elime geçen raporlar...

RESİMLER

http://e1204.hizliresim.com/w/d/4cpzt.jpg

http://e1204.hizliresim.com/w/d/4cq0h.jpg

alıntı

:)

EKKAB
12-04-2012, 23:00
haklılık haksızlık mevzusu değil ki. wow almak demek kurmak anlamına gelmiyor rakipsiz olsan da. bu iş kulis işi, destekçin olacak sana bağlı hesaplar olacak. senin için servera gelmiş senin hesapların olacak. olacak da olacak :)

Eğer sorun buysa harbidende boşmuş yani :) Tamam ikiside benim için bir anlam ifade etmiyor ama burda gulay hesabına daha çok destek gidip androide az gittiyse bu onun sorunudur demekki olduğu birlikte ve çevresinde pek iyi izlenim bırakamamışki onu destekleyen sayısı azmış.
Hem geçen yıl bizide destekleyen sayısı azdı ama profesyonelliğimizi konuşturup 1.sırada yer almıştık seviye sıralamasında ta ki o saldırılar olana dek ;)

EKKAB
12-04-2012, 23:01

RESİMLER

ts3.travian.com.tr
hesap adı : Gulay
şifre : 1234

tr12 smyrna dan alıntıdır

wow kurulmuş olsada şifre paylaşımı yasak ban yersen görürsün birazdan :))

TırTıl
12-04-2012, 23:06
wow kurulmuş olsada şifre paylaşımı yasak ban yersen görürsün birazdan :)) düzelteyim dedimde alıntı ile cevaplamışın :))

EKKAB
12-04-2012, 23:10
düzelteyim dedimde alıntı ile cevaplamışın :))

:)) salla geçti artık

TırTıl
12-04-2012, 23:11
:)) salla geçti artıkkanka tr12 de oynuyorum gelsene beraber biraz takılak belki sileriz...ilk hafta 2 madalya kastıkda 2.hafta fark açılıyor :) 2.köyüde attım yani 150 ye bilgin olsun :D

İsimsiz
12-04-2012, 23:20
Gulay wow resimi
9794

EKKAB
12-04-2012, 23:24
kanka tr12 de oynuyorum gelsene beraber biraz takılak belki sileriz...ilk hafta 2 madalya kastıkda 2.hafta fark açılıyor :) 2.köyüde attım yani 150 ye bilgin olsun :D

cumartesi vizelerim başlıyor kanka 23 nisana kadar oyunla ilişkimi kesiyorum yarın gece son bir işim var onu yapıp :) ve şuan s5-s7 çok bile geliyor ama sınavlardan sonraki ruh halime bağlı şimdilik birşey demiyorum

vattaymizit
12-04-2012, 23:26

RESİMLER

alıntı

:)

eğer şifre paylaşımı değil de hesap sahibinin pc ise kısayollardan 4 serverda oynayan adam kurmuş diyebiliriz:cool:

ziizii
12-04-2012, 23:33
Wow'u kuran K.Ç. ekibini tebrik ederim

swtwitch
13-04-2012, 00:17
Eğer sorun buysa harbidende boşmuş yani :) Tamam ikiside benim için bir anlam ifade etmiyor ama burda gulay hesabına daha çok destek gidip androide az gittiyse bu onun sorunudur demekki olduğu birlikte ve çevresinde pek iyi izlenim bırakamamışki onu destekleyen sayısı azmış.
Hem geçen yıl bizide destekleyen sayısı azdı ama profesyonelliğimizi konuşturup 1.sırada yer almıştık seviye sıralamasında ta ki o saldırılar olana dek ;)

yok sebep hersey olabilir birşey bildiğimden yazmadım :) gülayın kuracağı çok önceden belli idi. -- den sadece inatla ona saldırı olmasa daha da önce biterdi server. ne kadar zamandır o ekiple oynadığın eşin dostun vs önemli oluyor böyle zamanda sadece onu belirtmek istedim. neyse diyeceğim oyun sonuçta ne kadar eğlendiğine bakmak lazım. ilk zamanlar sarsıcı olur bunu sende bende biliyoruz o yüzden ne yazsa haklıdır.
kazanan ve onu destekleyenleri tebrik eder, oyuna renk katan tüm arkadaşlara da teşekkür ederim. iyisiyle kötüsüyle bir server daha bitti.

ziizii
13-04-2012, 00:36
yok sebep hersey olabilir birşey bildiğimden yazmadım :) gülayın kuracağı çok önceden belli idi. -- den sadece inatla ona saldırı olmasa daha da önce biterdi server. ne kadar zamandır o ekiple oynadığın eşin dostun vs önemli oluyor böyle zamanda sadece onu belirtmek istedim. neyse diyeceğim oyun sonuçta ne kadar eğlendiğine bakmak lazım. ilk zamanlar sarsıcı olur bunu sende bende biliyoruz o yüzden ne yazsa haklıdır.
kazanan ve onu destekleyenleri tebrik eder, oyuna renk katan tüm arkadaşlara da teşekkür ederim. iyisiyle kötüsüyle bir server daha bitti.

Galiba biz Anarchy ailesi çok eğlendik :)

swtwitch
13-04-2012, 00:44
Galiba biz Anarchy ailesi çok eğlendik :)

evet biz epey eğlendik bu yıl, oldukça da iyi bir yıldı bizim için senin gibi eski arkadaşlardan gelenler oldu uzun zamandan sonra görüşmüş olduk. yeni arkadaşlar edindik. iyiydi kısaca özledim sizi :)

Süpürge
13-04-2012, 00:51
ünya harikası

Oyuncular
İsim
Birlik
Seviye

1.
Forever {+K.Ç+}
100
-

2.
ONLY {+K.Ç+}
97

3.
QOSAR{+K.Ç+}
10

4.
LİBERTİA &ZEMHERİ
1
-

5.
azizist (http://ts3.travian.com.tr/karte.php?d=316006)
kak bok
1
-

6.
İST_VTN
0
-

7.
SeVnAiLs {+K.Ç+}
0
-

8.

-
0
-

9.
NO VİCTORY..!
0
-

10.
FENOMEN (http://ts3.travian.com.tr/karte.php?d=327218)
Dünya Harikası
{+K.Ç+}© (http://ts3.travian.com.tr/allianz.php?aid=72)
0
-

11.

-
0
-

12.
wolcano {+K.Ç+}
0
-

13.
SPARTACUS {+K.Ç+}
0
-

ANLAMLI BİR TABLO:)

kqdir
13-04-2012, 11:07
tüm server süresince oyunu domine edip rahat bir zafer kazandınız... böyle büyük zaferler nadir görülür...

Tüm KÇ birliği üyelerini tebrik ederim...

Unknown
13-04-2012, 20:40
Hayırlı olsun arkadaşlar. WOW köyündeki savunma sayısını verebilirmisiniz?

SogukAtes
14-04-2012, 22:43
Hayırlı olsun arkadaşlar. WOW köyündeki savunma sayısını verebilirmisiniz?

Kardeş Id:Gulay Şifre:1234 gir bak :D

egebars
14-04-2012, 23:17
Eski wow raporlarında 4 mil pret gördüm burda 500k :)

komegan61
15-04-2012, 00:34
merhabalar saygıdeger s3 oyuncuları
sanırım bu serverın bır analızı yapılmadı
forumda yazmama kanaatındeydım
ama yazma zorunlulugu ortaya cıktı
kç nin ilkelerini cigneyerek wow kurulmuşsa artık susma hakkım olamaz
kç hıc bır serverde makyavelıst olmadı
yarın serverın analızı yapılacaktır

EKKAB
15-04-2012, 00:46

abi sorun ne bilmiyorum ama wow kurulmuşsa öyle veya böyle bence susmak en güzeli olur geçen yıl susmadımda ne oldu haklıydık kesinlikle Kruis wowuna yapılanlar konusunda ama bu seneki durum yine aynı KÇ neden sadece bir hesaba wow kurma amacı güdüyor bunun geçerli bir açıklaması olmalı artık bence ki diğer oyuncularda wowla uğraşmasın dalgasına baksın saldırısını yapsın, yıksın, savunsun, wowa destek yollasın ama boş yere insanlara wow köyü aldırıpta o köy için uğraştırmayın her ne kadar burası kısada sürse wow kurmak için gecesini gündüzüne katıp hesaba bakanlar oluyor bir sürü emek harcıyorlar ama sonunda ne oluyor yine wow kuran aynı hesap oluyor..

zerocool67
15-04-2012, 11:51

hocam hiç gerek yok wowu kuran kurdu bu saatten sonra tebrik etmek düşer bizlere
tebrikler gülay wow una bakan arkadaşlara

terrible
15-04-2012, 13:47
merhaba

kç birliğinde ilk defa yer aldık. Wolcano ve cadı hesabıyla x2 den birlikteliğimiz önceden vardı.
Bizim açımızdan eğlendiğimiz bir server oldu. Savunma saldırı tılsım çalma vs oyunda yapılması gereken bir çok şeyi yaptık. Oyun başından beri birlikte oynadığımız sky neo, aenas, metafiziq hesapları olarak belli bir görev işbölümü dahilinde oynadık. Tüm arkadaşlara teşekkür ediyoruz.
Oyunda psikolojik davranış şekli olarak önde giden wowa daha çok destek ve tahıl gider. Bunun sorun edilmemesi gerektiğini düşünüyorum. Gülay wow inse herkes android e destek için yüklenirdi.
Kç anarchy ve diğer tüm birlik oyuncularına her şeyin gönüllerince olması dileğilyle
wow yarışını inatla sürdüren android ve gülay hesaplarını kutluyoruz

tiarsi
TUNCAY/HAKAN

vattaymizit
15-04-2012, 19:49
bende s3 serveri görünmüyo bundan sonra wow kurulur kurulmaz server kapanacak mı yoksa girmeyi başaran var mı?

terliksizhayvan
15-04-2012, 20:17
bende de gözükmüyor ama http://ts3.travian.com.tr/ direk adresi yazınca girebiliyorum

swtwitch
15-04-2012, 23:15
M.ali sanırım zafer sarhoslugu yasıyorsun. Profilindeki yazıyı gördüm de ne dediğini yada demeye çalıştıgını anlamadım kendin anlatırsan daha iyi olur.

swtwitch
15-04-2012, 23:27

hocam geçen yıldan farkı ne bu yılın da bu yıl konuşacaksın. bence de hiç gereği yok. geçen yıl bize olan bu yıl başkasına oldu. ben androidin isyanını da anlayamadım. geçen yıl başka bir serverda mı oynadı bu arkadaş? yoksa başkasına yapılan kendisine yapılmaz mı sandı? bizler tüm serverin nefret ettiği oyunculardık da ondan mı wowlarımız içeriden vuruldu :) böyle olacağını baştan hepimiz biliyorduk o yüzden konuşmaya değmez diye düşünüyorum. bitti gitti bu serverda iyi ve kötüsüyle deyip geçmek lazım. biz öyle yaptık...

komegan61
16-04-2012, 18:09
abi sorun ne bilmiyorum ama wow kurulmuşsa öyle veya böyle bence susmak en güzeli olur geçen yıl susmadımda ne oldu haklıydık kesinlikle Kruis wowuna yapılanlar konusunda ama bu seneki durum yine aynı KÇ neden sadece bir hesaba wow kurma amacı güdüyor bunun geçerli bir açıklaması olmalı artık bence ki diğer oyuncularda wowla uğraşmasın dalgasına baksın saldırısını yapsın, yıksın, savunsun, wowa destek yollasın ama boş yere insanlara wow köyü aldırıpta o köy için uğraştırmayın her ne kadar burası kısada sürse wow kurmak için gecesini gündüzüne katıp hesaba bakanlar oluyor bir sürü emek harcıyorlar ama sonunda ne oluyor yine wow kuran aynı hesap oluyor..
özel mesaj kutunuz dolmuş
boşaltırsanız bazı bilgileri göndereceğim size

EKKAB
16-04-2012, 21:05

sildim abi

swtwitch
16-04-2012, 22:03

Sizin mesaj kutusu da dolu hocam

alis43
16-04-2012, 23:55
merhaba arkadaşlar öncelikle 2 sene üst üste wow kurmanın mutluluğunu yaşadık ve herşey geride kaldı elimize geçen birşey olmadı
rahatsız olduğum konu makyavelist düşünen wow hesabı olduk :(
k.ç de taraf tutuluyor önceden belirlenmişti wow u kimin kuracağı bu tür muhappetleri bırakalım öncelikle

en baştan başlıyım k.ç nin diğer wow undan 4 gün önce ben reisledim wow köyünü haliyle bi kaç adım önden başladık ilk etapta depoları seviye 100 e ucu ucuna yetecek şekilde bastık ve aralıksız seviye vurmaya başladık serverin en başından en sonuna kadar savaşan bi ekip olduğumuz ve k.ç wowlarının öncülüğünü çektiğimiz için hedef biz olduk 2 vatan ordusu dışında bütün orduları wow a yedik ters giden birşeyler vardı k.ç nin diğer wowcuları seviye basmıyordu düşündükki diğer wow hesabıda seviye basarsa en azından orduların bir kısmı oraya gider defalarca seviye basın dememize rağmen wow u geç reisledik depo seviyemiz yetersiz gibi basit bahaneler sunuldu sözde wow kordinatörü ama bizimle uzaktan yakından alakası olmayan hasan abiye yazdık onunda cevabı aynısı depo seviyesi yetersiz
vatan birlikleri 3 dalga wow köyümüze ziyarate geldiler birliklerinde wow a giriş saatini belirtip mevcut bütün orduları gulay wow a yani bize çakmalarını istediler ilk dalga ordular çıkmaya başladı haliyle bizde wow köyümüze defans istedik k.ç oyuncularına burdan bir kez daha teşekkür ediyorum ellerinden gelenin daha fazlasını yaptılar

diğer wow u desteklemesi belirlenen birliklerden bana mesajlar geldi dostum bizim wowdan bişey çıkmaz daha seviye bile basamıyolar seni destekliyoruz die bir nevi adamlar haklı ağlamayan bebeye emizik vermezler hesabı seviye basmadığı için destek göremedi ve vatanların 1. dalga orduları geldi 1 milyon ham depomuz mevcutken 350 bin ham 1.200 bin tahıl deposundan 500 bin tahıl deposu kaldı köy resmen perte çıktı yılmadan yeni baştan depo basmaya başladık ve seviye 100 için yeterli depoları kurduk seviye 85 lere geldik ve vatanların 2.dalga saldırıları için ally ler geçilmeye başladı kç nin diğer wow hesabıda ufak ufak seviye vurmaya başladı nihayetinde ordular yola çıktı yıkılmayız die düşünürken 2.5 milyon savunmaya rağmen dünya harikası seviye 92 den 43 e kadar düştü depolar neredeyse sıfırlandı bu esnada diğer wow hesabıda anarhy birlikleri tarafından seviye 46 dan 11 e düştü depo yıkılmadan bizden çok çok öndeydiler ama genede seviye basmakta nazlanıyorlardı akıl hocaları o hesabı çok iyi yönetiyordu ve biz depoları kurduk tekrar seviye basmaya başladık94 e geldik hala öndeyiz sankide inatla wow u siz kurun der gibi bi hlleri vardı bir anda kç de entrikalar dönmeye başladı toros hesabının hain saldırısı ile seviye 90 a düştük bazı hesaplara göre torosun saldırısı etikdi:)bu ipleri koparma noktasına geldi torosa sahip çıktılar bu saldırı k.ç nin önde gelen hesaplarının nargile toplantısında söz konusu oldu ve hiç birisi bizi ayıktırmadı o zamana kadar k.ç de bütünlük var sanıyorduk yanılmışız kç nin diğer wow hesabı o kadar çok ileriye gittiki vatan oyuncuları ile iş birliğine girişti arada geçen mesajlar bende kayıtlı son ve 3. dalgada bize gelecek orduları biliyorlardı ve oğuz1 hesabı askeri bize çakacaktı bekletti hinata ile birlikte orduları çakmama sebepleri ise vatanların %100 bizi yıkacaklarını düşünmeleri idi malesef olmadı

şimdi sizlere soruyorum makyavelist düşünceli hesaplar kimler en kötüsü ise sözde wow kordinatörü bir hesabın arkamızdan kuyu kazması

komegan61
17-04-2012, 00:04
TOROS SALDIRISINI GÜLAY BILIYORMUY DU?
YORUMU SIZE KALMIŞ

gülayın torosla 29.2.2012 tarıhınde yaptığı konuşma

_
toros yazdı:

gülay yok senlik birşey olsaaa zaten yazarım
sadece sana değil kimseye yazmıyomm
sadece saldırıları kim napar kim napacak
anlamaya çalışıyomm

Valla ahmet ben birşey anlamadım ama düşüncene sonsuz derece saygı duyuyorum burda en küçük hesaptan enbüyük hesaba kadar herkes bir emek harcıyor ama bu kalleşlik filan bunları anlamadım neyse seni anlıyorum sen gene durumalrı izle tabi ama arada yaz gene ne yapıyorsun nasıl gidiyor askerim bu oldu saldırı yapıcam iyiyim vs.... yazmayınca bende yanlış birşeymi yaptım diye düşünür olmaya başladım

Gülay slm sabah kesme değil
drumları izlemedeyim...
bilyorsun herkes emek veriyorr
birinin emeğine kalleşlik yapılmasını ben kaldıramam
beni anlaycağından eminim

yani bir tılsım yüzündenmi selamı sabahı kestin

bu gün aziz almış
şimdi gördümm
eşşiz asker yetişdirme tılsımını
dune kadar villager de idi

anlayamadım çevremden nasıl raahtsız oldun ahmet burdan biri sana yanlış birşeymi yaptı şunu açıklarmısın lütfen

seninlee bir sorunum yokk
amaa birşeyler seziyomm
çevrenden
rahatsızım
onların yüzünden tabii hedef sen olcaksın
sonraa yüzüme güldün arkamdan vurdun demee
ok.

ne o artık sesin soluğun çıkmıyor hayırdır küsmüyüz yA

alis43
17-04-2012, 00:12
TOROS SALDIRISINI GÜLAY BILIYORMUY DU?
YORUMU SIZE KALMIŞ

gülayın torosla 29.2.2012 tarıhınde yaptığı konuşma

_
toros yazdı:

gülay yok senlik birşey olsaaa zaten yazarım
sadece sana değil kimseye yazmıyomm
sadece saldırıları kim napar kim napacak
anlamaya çalışıyomm

Valla ahmet ben birşey anlamadım ama düşüncene sonsuz derece saygı duyuyorum burda en küçük hesaptan enbüyük hesaba kadar herkes bir emek harcıyor ama bu kalleşlik filan bunları anlamadım neyse seni anlıyorum sen gene durumalrı izle tabi ama arada yaz gene ne yapıyorsun nasıl gidiyor askerim bu oldu saldırı yapıcam iyiyim vs.... yazmayınca bende yanlış birşeymi yaptım diye düşünür olmaya başladım

Gülay slm sabah kesme değil
drumları izlemedeyim...
bilyorsun herkes emek veriyorr
birinin emeğine kalleşlik yapılmasını ben kaldıramam
beni anlaycağından eminim

yani bir tılsım yüzündenmi selamı sabahı kestin

bu gün aziz almış
şimdi gördümm
eşşiz asker yetişdirme tılsımını
dune kadar villager de idi

anlayamadım çevremden nasıl raahtsız oldun ahmet burdan biri sana yanlış birşeymi yaptı şunu açıklarmısın lütfen

seninlee bir sorunum yokk
amaa birşeyler seziyomm
çevrenden
rahatsızım
onların yüzünden tabii hedef sen olcaksın
sonraa yüzüme güldün arkamdan vurdun demee
ok.

ne o artık sesin soluğun çıkmıyor hayırdır küsmüyüz yA

wow sürecinin en başında olan bi mesaj kestiremessin wow a gelip gelmeyeceğini adilik yaptı geldi desturu kimden aldığı önemli bence

EKKAB
17-04-2012, 00:13
Madem kç de her şey önceden planlanıyor diğer oyunculara söyleyinde wow köyü alıp boşuna emek harcamasınlar saçmasapan konuşmayı bırakın burası kç=gulay gulay hesabının dışında kimse wowu kuramaz geçen yıl biz demiştik suçlu biz olduk bu sene yine aynı tas aynı hamam :) sadece gülüyorum.
300hp hesabında takıldık kruis-ekkab olarak hesap geçen yılda burda oynayan arkadaşımız Fatih'in hesabıydı o yüzden sessiz sedasız takıldık elimizdeki orduyuda natarlara çaktık diğer gulay hesabına yapılan saldırıları kimse geçen yıl kruis wowunu yıktılar o yüzden bizde ona saldırdık diye ithamlarda bulunupta bizim ismimizi kullanmasın. Eğer böyle birşey yapacak kadar küçük düşünseydik zaten 300hp hesabından girer indirirdik gulay hesabını yapabilirdik bunuda ama dediğim gibi yapmadık herkesi kendi haline bıraktık.

İşin kısası Kç de gördüğüm tek güzel şey tanıdığım bazı güzel insanlar ve tılsımların hemen hemen her isteyen hesaba verilmesiydi ama bununda bir nedeni vardı oda biz tılsımları gezdirelimki wow yolunda herkes istediğimizi yapsın sesini kimse çıkarmasın diye bir düşüncedir kesinlikle çünkü neden derseniz biraz eşsiz asker yetiştirme tılsımına falan bakın kaç kişide dolaşıp takılı kalmış hesaplarda!..

wow kurulmuştur destek veren mutli hesap olmayan oyuncu arkadaşları tebrik ederim..

alis43
17-04-2012, 00:13
buda k.ç nin diğer wow hesabının wow temsilcisi bir nevi ortağı

aaa ben natara atmştm. 15 saat sonra varıyor. sen gönder gülay wow a bende geri dönünce çakayım

orduyu gerekirse Gülay wow'a çakacağız. zaten bi sende bi bende asker kaldı. Başka ordumuz yok. KÇ'den bize gelme ihtimalleri var. Sen de biliyorsun. O yüzden bekleyeceğiz.

orduyu napalım?

alis43
17-04-2012, 00:16

allah allah nasıl olur bu?

biz yıkımı yaptık ama hileyle kazanılan bir sonuç oldu.tek atış hazine ama varışta çift atış depolar vuruldu

Yaw kimse seviye alamadı mı? yoksa esas ordular daha girmedi mi?

alis43
17-04-2012, 00:17
sırada android ve tarkan konuşması var

komegan61
17-04-2012, 00:30
Gulay yazdı:

tamam mehmet söyledi söylemezmi gözüm hep askeri üste gelen saldırıları kontrol ediyorum

tamam abla mali söylemiştir sana tekrar söylüyorum eğer android destekli bi saldırı daha gelirse sana hiç tereddüt etmeden direk android wowa çakarım bu askerleri adamlar bi kalleşlik pesindeler haberin olsun

saolasın burda yagmur başladı inşallah elektrikler kesilmez yoksa yanarız

17937

tarkanda var tabi ordu ama göz göre göre kendisinin saldrırı yapabileceğini düşünemiyorum tabi rahatlarlar andoridi yıkacağını biliyorlar
king in şifresi neydi mehmet mali silmiş mesajı durmasın diye

valla gecen androidle dalaştık biraz ondan sonra tarkan bana mesaj atıyor natara nezaman giricen diye ağzımı arıyor yok ben natara girmeyecem güay wowda kesim yapacam tuğla ocağı yıkarız dedim adam rahatladı bişeyler ceviriyolar tarkandada ordu var

onlara göre biz birlikten çıktığımız için onların wowcusu olmuyoruz tarkan efendide sadece wow seviyemiz 85 diyo deseki bana gülay biz nargile içerken torosun sana yapacağı biliyor ve onun konuşmasınıda yaptık demiyor aaa siz bu saldırıyı görmedinizmi diyor görsem ne olacaktı niye zamanında engel olmadınız madem toroso çünkü engel olmak istemediniz torosu kışkırttılar

bana gelen mesaja göre bunlar bi filim çeviriyor oepidus hesabına gelen mesaj var bi tane anroid bu hafta wowu kuracak diyo elimizdeki bütün savunmayı gönderin arkadaşlar yazmış başkanları

görmez olurmu mehmet nasılda görür hakkını helal et valla emegin çok bilinmezki gelirmi bunlar birşeyler çeviriyor olabilirler bakalım defi saglama almak lazım

işini görür baya çarşambaya wow kurulur heral ama sana bi ordu daha gelirmi wowu yıkmaya

AFI
17-04-2012, 00:31
9814

Fazla konuşupta dahada küçülmeyin olmazmı dahasınıda atarız gerekirse

ForumTurkey
17-04-2012, 00:32
Komegan Hasan Abiye ßuLasmayin Karsinizda ßeni ßulursunuz Kim oLursa oLsun iL Sehir Farketmez ßiLginize

Gulay yazdı:

tamam mehmet söyledi söylemezmi gözüm hep askeri üste gelen saldırıları kontrol ediyorum

tamam abla mali söylemiştir sana tekrar söylüyorum eğer android destekli bi saldırı daha gelirse sana hiç tereddüt etmeden direk android wowa çakarım bu askerleri adamlar bi kalleşlik pesindeler haberin olsun

saolasın burda yagmur başladı inşallah elektrikler kesilmez yoksa yanarız

17937

tarkanda var tabi ordu ama göz göre göre kendisinin saldrırı yapabileceğini düşünemiyorum tabi rahatlarlar andoridi yıkacağını biliyorlar
king in şifresi neydi mehmet mali silmiş mesajı durmasın diye

valla gecen androidle dalaştık biraz ondan sonra tarkan bana mesaj atıyor natara nezaman giricen diye ağzımı arıyor yok ben natara girmeyecem güay wowda kesim yapacam tuğla ocağı yıkarız dedim adam rahatladı bişeyler ceviriyolar tarkandada ordu var

onlara göre biz birlikten çıktığımız için onların wowcusu olmuyoruz tarkan efendide sadece wow seviyemiz 85 diyo deseki bana gülay biz nargile içerken torosun sana yapacağı biliyor ve onun konuşmasınıda yaptık demiyor aaa siz bu saldırıyı görmedinizmi diyor görsem ne olacaktı niye zamanında engel olmadınız madem toroso çünkü engel olmak istemediniz torosu kışkırttılar

bana gelen mesaja göre bunlar bi filim çeviriyor oepidus hesabına gelen mesaj var bi tane anroid bu hafta wowu kuracak diyo elimizdeki bütün savunmayı gönderin arkadaşlar yazmış başkanları

görmez olurmu mehmet nasılda görür hakkını helal et valla emegin çok bilinmezki gelirmi bunlar birşeyler çeviriyor olabilirler bakalım defi saglama almak lazım

işini görür baya çarşambaya wow kurulur heral ama sana bi ordu daha gelirmi wowu yıkmaya

AFI
17-04-2012, 00:46
Komegan Hasan Abiye ßuLasmayin Karsinizda ßeni ßulursunuz Kim oLursa oLsun iL Sehir Farketmez ßiLginize

:D koş koş

Süpürge
17-04-2012, 02:19
ben de foruma takılsam mı :D çok eğlenceli gözüküyor

mume
17-04-2012, 03:28
Öncelikle wow u kuran gülay & mehmet ali başkanı tebrik ediyorum.4 yıldır bu oyunu oynuyorum bu sene ilk defa K.Ç ailesi içerisinde bulundum ve de artık hep buluncağım.şunu anladım ki K.Ç olmak bir ayrıcalıktır (her ne kadar içimizden hainler çıksada).Yeni S3 görüşmek üzere...

Taipen
17-04-2012, 05:30
şimdi konuyu dar bir çerçevede işlerseniz böyle sıkışıp kalırsınız.

bu işin geçmişi geçen s3 e dayanıyor,ww u kuran hesap diye bahsedicem çünkü adını bile anmak ihanetin kendisidir,bide takdir bekleyen bu ww kuran hesabın kirli çamaşırlarını dökelim de kim neye sahip çıkmış görsünler,hain ilan edilen kişiler aslında gerçek KÇ ye sahip çıkan kişiler olarak anlaşılsın.

bundan bi önceki s3 te önde giden 1.kruis ve 2.sweetwitch hesapları ww kurma yolunda 3. sıradaki ''ww kuran hesabın'' önünde rahat bi şekilde ilerlerken hemde rakipler bertaraf edilmiş,hiç bir tehdit kalmamışken birden bire KÇ nin içinden çıkan saldırılarla 1. ve 2. sıradaki ww lar vuruldu ve geriye düşürüldüler,her ne hikmetse bu ww kuran hesaba tek saldırı yok :)
tek saldırı almadan ww kuran bu hesap sonradan öğrendik ki saldırıları multi hesaplarından yapmış

yani bu ww kuran hesap,aslında kendi arkadaşlarını sırtından vuran bir hesap
e haliyle bunu kimse yutmadı ne kruis ne biz nede bi başkası
herkesin gözü önünde olan bu olayı sanki karşılarında bi SALAKlar ordusu dünyadan bi haber insanlar grubu varmış gibi gözünün içine baka baka yutturmaya kalktılar

bu ww kuran hesaba düşmanlık buradan başladı geçmişi bilmeyen yeni KÇ li üyeler

siz kime sahip çıkıyorsunu biliyormusunuz ?

KENDİ ARKADAŞLARININ WW KÖYÜNE SALDIRIP YIKAN VE KENDİNİ 1 NUMARA YAPAN Bİ HESABA SAHİP ÇIKIYORSUNUZ ^^
BU İHANETTİR,BU HAİNLİKTİR BU KÇ de BÖLÜNMEDİR

işte siz bu hesaba kol kanat gerdiniz ^^

GEÇMİŞİ BİLMEDEN kafanıza göre yazı yazmayın

gelelim bu seneye
ordan kalma hesap görmek isteyen bi ton hesap vardı KÇ de
bir çoğuna biz mani olduk hasan abiyle (bu ww u kuran hesabın suçladığı adamla ^^)
tabiiki hepsine engel olamıyorsunuz çünkü aptal yerine konan bi ton insan olmuştu bi öndekinden
kimse kimseye durduk yere düşman olmaz eyyy KÇ li arkadaşlarım.
bu ww kuran hesap proxy server kullanarak 30-40 tane hesabı yöneterek bu işlere girişiyor
çünkü biliyorki kendini hedef haline getirdiğini başka türlü savunamaz

biz hasan abiyle bu tür durumlarda konuşarak çözmeyi seçtik
hiçbir zaman KENDİ ARKADAŞIMIZA arkadan saldırmadık,hiç bir kirli oyunun içinde yer almadık ve bugün hain ilan edildik :D
istesek bizde saldırırdık bu ww u kuran hesaba,elimizde ordularımızda vardı
ben rigel ww a gittim

biz bu yapılan hainliği bile saldırarak veya yıkarak yapmadık
forumlarda insanlara anlatarak yaptık,işte bizim o hain hesapla ARAMIZDAKİ FARK BU ^^
onu ancak o yapardı çünkü tek bildiği çözüm buydu

ben size bi soru daha sorayım
toros hesabı 10-15 seviye alsaydı sizce neler olurdu ?
ben cevaplıym,bülentin wwundan eser kalmazdı yerle bir ederlerdi :)

kısacası olayın aslı şu
KÇ,ww u kuran hesabın yönettiği bi birliktir.
GENEL BAŞKAN sıfatıyla bulunan hesapta onun elinde oyuncak olmuştur.

tılsımları sabiş abladan aldılar ve dikkat edin 10-12 hesabın elinde çevirdiler oyun boyunca
biz yine sessiz kaldık sorun etmedik,istedik vermediler korktular yıkarız ww lerini diye :D
çünkü kendi kafalarını bizimkiyle EŞDEĞER tuttular :D
o saldırları ANCAK ve ANCAK SİZ YAPARSINIZ SAYIN ww kuran hesap
o küçük işler ancak sizden gelir :D bizi bulaştırmayın

şimdide meydanlarda yine yalanlarınla kimseyi ikna etmeye çalışma
sendeki göz ve akıl kadar milletde de var ondan ^^

saygılar

tolga

İsimsiz
17-04-2012, 11:02
şimdi konuyu dar bir çerçevede işlerseniz böyle sıkışıp kalırsınız.

bu işin geçmişi geçen s3 e dayanıyor,ww u kuran hesap diye bahsedicem çünkü adını bile anmak ihanetin kendisidir,bide takdir bekleyen bu ww kuran hesabın kirli çamaşırlarını dökelim de kim neye sahip çıkmış görsünler,hain ilan edilen kişiler aslında gerçek KÇ ye sahip çıkan kişiler olarak anlaşılsın.

bundan bi önceki s3 te önde giden 1.kruis ve 2.sweetwitch hesapları ww kurma yolunda 3. sıradaki ''ww kuran hesabın'' önünde rahat bi şekilde ilerlerken hemde rakipler bertaraf edilmiş,hiç bir tehdit kalmamışken birden bire KÇ nin içinden çıkan saldırılarla 1. ve 2. sıradaki ww lar vuruldu ve geriye düşürüldüler,her ne hikmetse bu ww kuran hesaba tek saldırı yok :)
tek saldırı almadan ww kuran bu hesap sonradan öğrendik ki saldırıları multi hesaplarından yapmış

yani bu ww kuran hesap,aslında kendi arkadaşlarını sırtından vuran bir hesap
e haliyle bunu kimse yutmadı ne kruis ne biz nede bi başkası
herkesin gözü önünde olan bu olayı sanki karşılarında bi SALAKlar ordusu dünyadan bi haber insanlar grubu varmış gibi gözünün içine baka baka yutturmaya kalktılar

bu ww kuran hesaba düşmanlık buradan başladı geçmişi bilmeyen yeni KÇ li üyeler

siz kime sahip çıkıyorsunu biliyormusunuz ?

KENDİ ARKADAŞLARININ WW KÖYÜNE SALDIRIP YIKAN VE KENDİNİ 1 NUMARA YAPAN Bİ HESABA SAHİP ÇIKIYORSUNUZ ^^
BU İHANETTİR,BU HAİNLİKTİR BU KÇ de BÖLÜNMEDİR

işte siz bu hesaba kol kanat gerdiniz ^^

GEÇMİŞİ BİLMEDEN kafanıza göre yazı yazmayın

gelelim bu seneye
ordan kalma hesap görmek isteyen bi ton hesap vardı KÇ de
bir çoğuna biz mani olduk hasan abiyle (bu ww u kuran hesabın suçladığı adamla ^^)
tabiiki hepsine engel olamıyorsunuz çünkü aptal yerine konan bi ton insan olmuştu bi öndekinden
kimse kimseye durduk yere düşman olmaz eyyy KÇ li arkadaşlarım.
bu ww kuran hesap proxy server kullanarak 30-40 tane hesabı yöneterek bu işlere girişiyor
çünkü biliyorki kendini hedef haline getirdiğini başka türlü savunamaz

biz hasan abiyle bu tür durumlarda konuşarak çözmeyi seçtik
hiçbir zaman KENDİ ARKADAŞIMIZA arkadan saldırmadık,hiç bir kirli oyunun içinde yer almadık ve bugün hain ilan edildik :D
istesek bizde saldırırdık bu ww u kuran hesaba,elimizde ordularımızda vardı
ben rigel ww a gittim

biz bu yapılan hainliği bile saldırarak veya yıkarak yapmadık
forumlarda insanlara anlatarak yaptık,işte bizim o hain hesapla ARAMIZDAKİ FARK BU ^^
onu ancak o yapardı çünkü tek bildiği çözüm buydu

ben size bi soru daha sorayım
toros hesabı 10-15 seviye alsaydı sizce neler olurdu ?
ben cevaplıym,bülentin wwundan eser kalmazdı yerle bir ederlerdi :)

kısacası olayın aslı şu
KÇ,ww u kuran hesabın yönettiği bi birliktir.
GENEL BAŞKAN sıfatıyla bulunan hesapta onun elinde oyuncak olmuştur.

tılsımları sabiş abladan aldılar ve dikkat edin 10-12 hesabın elinde çevirdiler oyun boyunca
biz yine sessiz kaldık sorun etmedik,istedik vermediler korktular yıkarız ww lerini diye :D
çünkü kendi kafalarını bizimkiyle EŞDEĞER tuttular :D
o saldırları ANCAK ve ANCAK SİZ YAPARSINIZ SAYIN ww kuran hesap
o küçük işler ancak sizden gelir :D bizi bulaştırmayın

şimdide meydanlarda yine yalanlarınla kimseyi ikna etmeye çalışma
sendeki göz ve akıl kadar milletde de var ondan ^^

saygılar

tolga

Kısacası, bu kadarını beklemiyordum,Ben ilk kez kç birliğinde oynadım ama bundan sonra hep kçliyim,böyle hainlerin ve birlik arkadaşlarını arkadan vuranların hiylesinin ortaya çıkması iyi oldu,en azından yeni serverlarda bu hesapların kimler olduğunu bilicez,hiyleyle kurulan wow, wow sayılmaz bence..İnsanlar o kadar emek veriyor ama bir hain birlik arkadaşın gelip seni arkandan vuruyor,bu oyuncu ister wowu 101. seviye yapsın ama bana göre wowu android kurmuş..Aziz wowuna şifreyle girip "Gulay hile yaptı" yazmıştılar ama ne demek olduğunu anlamamıştım,şimdi anladım

Bana göre wowu kuran androidi ve tüm kç birliğini tebrik ediyorum..

android
17-04-2012, 12:36

aaa ben natara atmştm. 15 saat sonra varıyor. sen gönder gülay wow a bende geri dönünce çakayım

orduyu gerekirse Gülay wow'a çakacağız. zaten bi sende bi bende asker kaldı. Başka ordumuz yok. KÇ'den bize gelme ihtimalleri var. Sen de biliyorsun. O yüzden bekleyeceğiz.

orduyu napalım?

orduyu napalım?

ordaki ufak nüansı görememişşsin m.ali oğuzun konuştuğu cümlede başka ordumuz yok kç den bize gelme ihtimalleri var demiş o kişide afgan olarak bilinen bir kişidir buna istinaden yazılmış tır o mesaj
ama bunları anlamak için ALİM olmaya gerek yoktur...bununla ilgili bir atasözü de vardır "ANLATTIKLARIN KARŞINDAKİNİN ANLADIĞI KADARDIR..."
geçen sene ve bu sene olanlar aşikardır herkes şapkasını önüne koyup düşünsün ben ne yaptım bu sene diye sonra burda konuşsun bu yazdıklarım umarım yerine gider
en az 100 hesabın şifresiyle oynayıp ADİLANE wow kuraN m.ali kardeşimizi tebrik ederim

tüm K.Ç dostarını saygıyla selamlarım
android-bülent

swtwitch
17-04-2012, 15:30
Kendi adima konusmak istiyorum birligimden ve birligimin goruslerinden bagimsiz olarak, gecen yil olanlarin derdinde degilim. Suclamak istesem cok kisi suclanabilir olaylara sadece sessiz kaldigindan dolayi. Bu eglencesine oynadigimiz bir oyun olanlari yillarca kovalarsak eglencesi kalmaz. Bu sebepten ben gecen yil olanlari orada biraktim biraktim ki bu yil eglenebileyim.
Wowu gulay hesabi vurdurduysa bile onemi yok o idiyse bile bu yil hem volkan hemde gulay birkac olaydaki cozumcul yaklasimlari ile ayni tarafta oynamadigimiz halde- kendilerini affettirdiler. Belki onlar yapti belki degil benim icin onemi yok. İlaveten Android e saldiri iki sebepten yapildi. 1 bizi yok saydi hatirlasin dedik ki bunu foruma daha oncede yazdim 2 birsekilde vatan onun wowu destekledi gulayi vurdu vatanla son olanlardan sonra gittikleri yere gitmek istemedik
saldiridan 12 saat once msn den yazan bir dosta ragmen -umarim kizmamissindir hala canimsin seni cok severim- gittik. Ne kimse istedi bunu yapmamizi nede ardinda baska sebep var.
Onumuzdeki server oluruz olmayiz muhim degil devam edecekler ww da takilip kalacaklar ise seneye farkli bir kc gorecegiz demektir.

Unknown
17-04-2012, 15:50
Dallası geçmiş burası:D

ansızınnn
17-04-2012, 18:31
oncelıkle hepınıze sellamlarımı ve saygılarımı sunarım degerlı arkadaşlar bı wow donemı daha sonuçlanmış ve oyunu tekrardan k.ç bırlıklerı başarıyla tamamlamış hepınızı canı gonulden tebrık ederım ve unutmamanız gereken bışeyı hatırlatmak ısterım wowu gulay hesabı degıl k.ç bırlıklerı kurmuştur bu oyunda bıreyler gecerlı degıldır bırlıkler gecerlıdır ne kadar ıyı oyuncu olursan ol bu oyunda tek başına yapabılıcegın hıç bırsey yoktur o yuzden bırbırınızı suçlar nıtelıkte yazılar yazıpta bır oyun ıçın bırbırınızı kırmayın hepınıze ıyı akşamlar dılerım saygılarımla lılıçbalıgı kenan

alis43
17-04-2012, 19:53
valla helal olsun kenan abi senin gibi düşünen çok az kişi var bu wow u kç nin başarısı değilde m.alinin başarısı olarak görüyorlar bir nevi çekemiyorlar resmen iktidar ve muhalif rolüne soyunduk eleştirilere gelince meyve veren ağaç taşlanır misali meyve verdik taşlandık

android
17-04-2012, 19:54
sevgili ilkay seni unutmam yada unutmamam önemli değil oyun adına zaten sizin geleceğiniz bilşiyorduk gelip gelmemenizde önemli değildi olması gerekeni yaptınız fakat bazı olayları örtbas etmek hata olacaktır neyse çokda önemli değil aslında
kenan abi elbette kç kurdu fakat madem gülay wow desteklenecekti o zaman neden bize wow aldırıp uğraştırdılar anlamı yoktu bizim derdimiz burda kç değil kişiler sadece kenan abi detaylı bir şekilde daha sonrada konuşuruz konuyu

Taipen
17-04-2012, 21:34
şimdi bu ww kuran hesaptaki arkadaş ''meyve veren ağacı taşlıyorlarmış'' diye ipe sapa gelmez bi yorumda bulunmuş
komik tabii

konuyu çarpıtma,yanlış aksettirme konularında ihtisas yapmış genç bu şahıs herşeyi yaptıktan sonra böyle bi benzetme yaparak konuyu alakasız bi yere götürüyor

bak şimdi sana ne yaptığını anlatayımda meyve misin ağaçmısın sen kararını ver

geçen s3 ten yaptığın saldırıyla bir çok insanı kendine rakip yaptın,düşman ettin
önde giden adamların ww lerine saldırırak emeklerini,paralarını gaspettin onları ve bir çok hesabı KÇ'ye küstürdün

KÇ içinde 2 lik yaratttın, muhalif dediğin hesapların bir çoğu sana ve senin yaptıklarına muhalifler aslan parçası ^^
bugün bir çok hesap senin yüzünden birbirine giriyordu oyunda

size göre muhalif saydıklarınıza tılsımları vermediniz

ww döneminde kalktınız 200 lerdeki hesaplardan oluşan birlikleri ki o da +/+ nın ortası oluyor android ww a verdiniz,bi tahıl atıyoz 25-27 saatte gidiyor
bi def atıyoz 25-30 saatte gidiyor

yetmezmiş gibi bülentin ww una destek vereceği ÖNCEDEN KARARLAŞTIRILAN birliklere ki bu birlikte bende elfetih hesabı ile bulunuyordum birliğimde KÇ-A dan poyrazlar hesabını kullanarak ally geçip def ve tahıl istediniz hemde utanmadan sıkılmadan yaptınız bunları 3 hafta boyunca

tabii bu da yetmedi bütün KÇ den destek istediniz ww kursunlarmışda iş bitsinmiş
bir kez bülent için istendimi,hayır ^^

bülenti hiçe saydınız,adama destek veren bi ton hesabı yok saydınız ve onlardan da destek istediniz hepsi bilinen ve açık şeyler

sen ww kurarken sana dalmak isteyen en az 70 hesap vardı ve bunların takriben 20 den fazlası büyük hesaptı
bir çoğunu ben ve hasan abi rica minnet durdurduk ki senin gibilere aynı şekilde cevap vermiyceğimizi gör diye
sen ne yaptın?
kalktın hasan abi gibi bi adamı HAİN ilan ettin ^^

senin yüzünden iç savaş çıkıcaktı,millet birbirine dalma noktasına geldi haberin bile olmadı senin
KÇ ye en büyük zararı sen verdin aslan parçası aşırı hırsların yüzünden ^^

şimdide kalkmış kıskançlıktan meyveden ağaçtan bahsediyosun

biz istesek ne senin ww'n kalırdı meydan da ne de köylerin,reislemek isteyenlerle doluydu bi çok hesap
bunları sen KENDİ BAŞARIN FELAN SAYMA HAA,
''BU TAMAMEN BİZİM KÇ'YE ZARAR VERMEMEK ADINA YAPTIĞIMIZ HAREKETLERDİR''

bende dahil birçok hesap askerimizi köylerimizde tutarak oyunu sonlandırdık,kimiside o şekilde hesap sildi

bak senin yaptıklarını NET,SOMUT ve ANLAŞILIR örneklerle yazdık mı sesinin çıkacağı kalmadı
hadi bizi suçlasana,elinde hiç bişey yok ki o yüzden susuyorsun yoksa neler yazardın da eline o fırsatı vermedik

biz çünkü senin gibi işlerin içinde olmadık,olmayızda
en sert eleştirilerimizi dahi burdan ve yazarak yaparız,saldırarak değil

birde AFGAN hesabını burda kutlamak isterim,
güzel bi ordu basmışlar ve tebriği hakediyorlar
basması beslemesi zordur,bilirim

saygılar

tolga

alis43
17-04-2012, 22:38
şimdi bu ww kuran hesaptaki arkadaş ''meyve veren ağacı taşlıyorlarmış'' diye ipe sapa gelmez bi yorumda bulunmuş
komik tabii

konuyu çarpıtma,yanlış aksettirme konularında ihtisas yapmış genç bu şahıs herşeyi yaptıktan sonra böyle bi benzetme yaparak konuyu alakasız bi yere götürüyor

bak şimdi sana ne yaptığını anlatayımda meyve misin ağaçmısın sen kararını ver

geçen s3 ten yaptığın saldırıyla bir çok insanı kendine rakip yaptın,düşman ettin
önde giden adamların ww lerine saldırırak emeklerini,paralarını gaspettin onları ve bir çok hesabı KÇ'ye küstürdün

KÇ içinde 2 lik yaratttın, muhalif dediğin hesapların bir çoğu sana ve senin yaptıklarına muhalifler aslan parçası ^^
bugün bir çok hesap senin yüzünden birbirine giriyordu oyunda

size göre muhalif saydıklarınıza tılsımları vermediniz

ww döneminde kalktınız 200 lerdeki hesaplardan oluşan birlikleri ki o da +/+ nın ortası oluyor android ww a verdiniz,bi tahıl atıyoz 25-27 saatte gidiyor
bi def atıyoz 25-30 saatte gidiyor

yetmezmiş gibi bülentin ww una destek vereceği ÖNCEDEN KARARLAŞTIRILAN birliklere ki bu birlikte bende elfetih hesabı ile bulunuyordum birliğimde KÇ-A dan poyrazlar hesabını kullanarak ally geçip def ve tahıl istediniz hemde utanmadan sıkılmadan yaptınız bunları 3 hafta boyunca

tabii bu da yetmedi bütün KÇ den destek istediniz ww kursunlarmışda iş bitsinmiş
bir kez bülent için istendimi,hayır ^^

bülenti hiçe saydınız,adama destek veren bi ton hesabı yok saydınız ve onlardan da destek istediniz hepsi bilinen ve açık şeyler

sen ww kurarken sana dalmak isteyen en az 70 hesap vardı ve bunların takriben 20 den fazlası büyük hesaptı
bir çoğunu ben ve hasan abi rica minnet durdurduk ki senin gibilere aynı şekilde cevap vermiyceğimizi gör diye
sen ne yaptın?
kalktın hasan abi gibi bi adamı HAİN ilan ettin ^^

senin yüzünden iç savaş çıkıcaktı,millet birbirine dalma noktasına geldi haberin bile olmadı senin
KÇ ye en büyük zararı sen verdin aslan parçası aşırı hırsların yüzünden ^^

şimdide kalkmış kıskançlıktan meyveden ağaçtan bahsediyosun

biz istesek ne senin ww'n kalırdı meydan da ne de köylerin,reislemek isteyenlerle doluydu bi çok hesap
bunları sen KENDİ BAŞARIN FELAN SAYMA HAA,
''BU TAMAMEN BİZİM KÇ'YE ZARAR VERMEMEK ADINA YAPTIĞIMIZ HAREKETLERDİR''

bende dahil birçok hesap askerimizi köylerimizde tutarak oyunu sonlandırdık,kimiside o şekilde hesap sildi

bak senin yaptıklarını NET,SOMUT ve ANLAŞILIR örneklerle yazdık mı sesinin çıkacağı kalmadı
hadi bizi suçlasana,elinde hiç bişey yok ki o yüzden susuyorsun yoksa neler yazardın da eline o fırsatı vermedik

biz çünkü senin gibi işlerin içinde olmadık,olmayızda
en sert eleştirilerimizi dahi burdan ve yazarak yaparız,saldırarak değil

birde AFGAN hesabını burda kutlamak isterim,
güzel bi ordu basmışlar ve tebriği hakediyorlar
basması beslemesi zordur,bilirim

saygılar

tolga

yazdıklarınla sadece beni güldürürsün

1=geçen sene ww yi benim yıktığımı nerden çıkardınız bu söylenti beni ve ekibimi çekemeyenlerin çıkardığı saçma sapan bir söylenti
2=geçen dönem ww yi torquay wow hesabının wow kordinatörü yıkmıştır bizimle hiç bir alakası yokken günlük 2 saat oyuna bakıp kendi kafalarından çıkardıkları iftira
3=elfetih hesabındayım diyon toruk maçto hesabını çok iyi bilirsin o zaman sen senle beraber hesapta oynayan ömer swithvich wow u kendi elleriyle yıkmıştır
4= android wow un desteklenmemesi ısrarla seviye basmamasıdır daha başka bir açıklaması yoktur
5=hasan abiyi hain ilan etmedim etseydim zaten android ile olan konuşmalarını foruma koyardım sadece haklı olarak sitem ettim
6=sen o yoldan giderken ben dönüyodum androidin dediği gibi şimdi şapkanı önüne koy serverde mide bulandırma

swtwitch
17-04-2012, 23:05

1=geçen sene ww yi benim yıktığımı nerden çıkardınız bu söylenti beni ve ekibimi çekemeyenlerin çıkardığı saçma sapan bir söylenti
2=geçen dönem ww yi torquay wow hesabının wow kordinatörü yıkmıştır bizimle hiç bir alakası yokken günlük 2 saat oyuna bakıp kendi kafalarından çıkardıkları iftira
3=elfetih hesabındayım diyon toruk maçto hesabını çok iyi bilirsin o zaman sen senle beraber hesapta oynayan ömer swithvich wow u kendi elleriyle yıkmıştır
4= android wow un desteklenmemesi ısrarla seviye basmamasıdır daha başka bir açıklaması yoktur
5=hasan abiyi hain ilan etmedim etseydim zaten android ile olan konuşmalarını foruma koyardım sadece haklı olarak sitem ettim
6=sen o yoldan giderken ben dönüyodum androidin dediği gibi şimdi şapkanı önüne koy serverde mide bulandırma

tolga ne iş bizi vuran hesapla beraber oynuyormuşsun? bundan bir anlam çıkarmamız gerekiyor mu?

alis43
17-04-2012, 23:32
tolga ne iş bizi vuran hesapla beraber oynuyormuşsun? bundan bir anlam çıkarmamız gerekiyor mu?
bütün dalevereyi kendileri çeviriyor ve bana kç yi ikiye böldün diyor emin olunki ilk dönem wow u ben değilde torquay yada diğer bir wow cu kursaydı kesinlikle bütün suçlamalar onun üzerine olurdu k.ç yi gerçekten ikiye ayırmak ve kendi egolarına bütün ekibi dağıtmanın hesabını yapıyorlar

70 hesap seni yıkmak istiyordu diyor onları sizin engellediğiniz tartışılırki buna ben ihtimal vermiyorum evet 70 hesap beni yıkmak istiyor olabilir demekki serverde 70 hesabı kandırmışsınız emin olsunlarki bu oyuncular aptal değil neyi ne zaman yapmaları gerektiğini çok iyi bilirler androidin sözünü ata sözü yapmak lazım şapkanızı önünüze koyun haddinizi bilin

swtwitch
17-04-2012, 23:40
Bilmiyorum ama hoş değil hem burada bir sürü şey yazıp geçen yıl başladı herşey deyip sonra da benim wowumu vuran hesapla oynadıgının ortaya çıkması. Kendisi teyit etsin bunu önce sonra soracagım başka sorular olacak.

komegan61
17-04-2012, 23:44
Ey bu toprakta birer nâş-ı perişan bırakıp
Yükselen, mevkib-i ervâh!.. Sakın arza bakıp
Sanmayın: Şevk-ı şehâdetle coşan bir kan var...
Bizde leşten daha hissiz, daha kokmuş can var!
Bakmayın, hem tükürün çehre-i murdarımıza!
Tükürün: Belki biraz duygu gelir ârımıza!..
Tükürün cebhe-i lâkaydına Şark'ın, tükürün!..
Kuşkulansın, görelim, gayreti halkın, tükürün!
Tükürün milleti alçakça vuran darbelere!
Tükürün onlara alkış dağıtan kahbelere!
Tükürün Ehl-i Salîb'in o hayasız yüzüne!
Tükürün onların aslâ güvenilmez sözüne!
Medeniyet denilen maskara mahlûku görün:
Tükürün maskeli vicdânına asrın, tükürün!..
Mehmet Akif Ersoy

EKKAB
18-04-2012, 01:14

Sen harbiden ne kıvrak adamsın yahu geçen yıl kruis hesabından yazışırken wowu oktayın yıktırdığı hakkında laflar yazmıştın mesajlaşmayı yayınladığımda ise ben öyle birşey demedim diye kıvırmıştım şimdi yine oktayın wow koordinatörü yıktırdı falan geç bunları geç. Geçen yıl sırf senin gibi elemanlarla bir serverda daha fazla bulunmamak adına gulay wowunu değilde torquay wowunu sıfırlamıştım yoksa saldırıyı size çıksaydım bu oyunda kralı gelsin benim asker köyüme zarar vermezdi. Bütün sağlam orduların hesabınada girebiliyordum rahatça ve çoğuda benim tek bir lafımla istediğim oyuncuya saldıracak arkadaşlardı.Senin baktığın ve bakmakta zorlandığın savunma varya wow köyünde biz o savunmaya 50.seviyelerde bakıyorduk yani burda Tolga abiye sen giderken ben dönüyordumları geç siz tamamiyle multi amatör bir oyuncu grubusunuz.

Eğer profesyonel olduğunuzu iddia ettiğiniz gibi bizlerden daha iyi olmuş olsaydınız geçen yıl sizden 2-3 gün sonrasında alınan wow köyünün seviye sıralamasında sizin önünüze hemde 10 seviye farkla geçirmezdiniz!.. O yüzden siz giderken biz dönmüyorduk, çoktan dönmüştük zaten..

EKKAB
18-04-2012, 01:21
Bilmiyorum ama hoş değil hem burada bir sürü şey yazıp geçen yıl başladı herşey deyip sonra da benim wowumu vuran hesapla oynadıgının ortaya çıkması. Kendisi teyit etsin bunu önce sonra soracagım başka sorular olacak.

Ya sallıyor resmen sıkıştı ya bir yerlere saldırıp kurtulmanın peşinde Tolga abiyi iyi tanıyorum server başı benim saldırılarıma hiçbir şekilde ham vermeyerek kurtulmayı başaran harbiden tek oyuncudur :) gitti uzaklaştı benden kurtuldu tabi toruc macto hesabında kimin oynadığını bilmem ama ona sıralı saldırı atan arkadaş zaten geçen yılda demiştim merkezi silmek için gitmemişti sırf gönülleriniz olsun diye sıralı çıkıp aralarda sn farkı bırakarak çakılmıştır. Tolga abinin tek hesabı vardı oda galileo hesabıydı bu yıl kç profillerini süsleyen ama muhtemelen gelecek yıl oda ihanet eden listesine girecektir kesinlikle malum burası KÇ birlikleri değil burası .. Burdan Mehmet abi ve Şaban abi gittikten sonra profesyonel olduğunu iddia eden ama alakası olmayan bir grup amatör oyuncuların eline kalmış bir birliktir.

Hadi diyelim herşeyde haklısınız. İnsana sormazlar mı madem gulay kuracak wowu en baştan belirlendi biz geçen yıl yeniydik Kç birliğinde eyvallah ama bu yıl android hesabı yeni değildi en baştan niye adama abi wowu gulay kuracak fazla kasma boş yere zamanını harcama altın harcama vs denmedi, bu mu sizin oyundan anlayışınız bu mu sizin profesyonelliğiniz? Siz varya ancak -/- bölgesinde toplanmış yaklaşık 20-30 iyi oyuncunun etrafında diğerleri genelde nüfus kasan savunma basan oyunculardan oluşan birliklere karşı hüküm sürersiniz burda oda en az 100 multi hesapla. Bu söylediklerimi biraz oyundan anlayan her oyuncu anlayabilir anlamak istediği takdirde.

Taipen
18-04-2012, 02:07
ya sweetwitch hesabında oynayan arkadaşım demişsin ki açıklama getir,
toruc mactoyla sana mı dalıcam ? :) bu adamın kuru-boş söylemlerine aldanma sakın
zaten hep yaptığı bu,altı üstü olmayan lafları atıyor sen gerçekle uğraşacağına abuk subuk suçlamalarla uğraşıyon
kötü bi espriden öteye gitmez,istediğin kişiye sorabilirsin ben tek hesapla oynarım hep

ben adi olunmadığını anlattım,bir sürü insan bana msn den yazdı etti mehmette bilir hepsine yazdım gerek yok diye
ben burda arkadaşına saldıran bi adamı kıyasıya eleştirirken nasıl böyle bişeyi kendim yaparım ?:) aklın alıyor mu ? :)

avrupada biz başarılı olamayız neden dersen bu ww kuran hesaptaki gibi egosunu yenememiş oyuncular oldukça biz içerde multiyle anca işte binbir rezillikle kurduğu ww u süsleyip püsleyip kendi ayarındakilere anca yutturur

somut ve net örnekler veriliyor ilkay hanım gelen açıklamaysa hep dibi yaş ve dibi boş laflar
istediğin soruyu sor,tek bana değil bu sene tüm oyun boyunca temim olan hasan abide burda forumlarda yazdıklarımızı okuyor
o sana açıklasın yeter,geride ki onlarca oyuncu şahidimi bileki biriside ekkab mehmettir gelip yazabilirler

benim burda ki itirazım sistemi olan KÇ nin,kurulu düzeneği kendilerine çeviren bu ekip ve başı olan ww kuran hesaba
onlar bencilce oyun anlayışlarıyla 2 lik yaratıyorlar bunu diyorum
birlikler arasında karşıtlık üretiyorlar sırf ww u kurucam diye
madem sen ben kavgası edilmiyorsa neden bir başkasının ww kurulmasına izin verilmiyorda illa kendine gelince bi esneklik sürekli bi opsiyon kendine isteniyor,çünkü bencil

bu oyun ekip işidir geçen yıl bu ekip vardı ama bu sene olmadı
+/+ da huzur bi sonrakinde aynı kalmayabilir
server ortasında sadece hesap açıp s3 e bakmaya gelen ben,bi süre sonra GENEL BAŞKAN sıfatıyla oynayan oyuncudan msj aldım iyi oyuncu açığı var rakipler dişli oyna lütfen diye,
demek istediğim bu zaten bu kafayla daha çoook oyuncu ve kan kaybeder KÇ ^^
mide bulandırma diyen bu aciz ww kurucusu acaba neye yol açtığını biliyormu ve buna çanak tutan başkanları
kurulu düzeni dahi idare ettiremediler.. :)
onuda 3-5 kişinin elinde oyuncak ettiler...

tolga

Süpürge
18-04-2012, 04:16
MERHABALAR
Geçen yıl wowdan sonra yaşananların benzeri bu yılda devam etmekte... Tüm yazışmaları bir k.ç li olarak utanç...üzüntü ...esefle karşılıyorum...Her zaman şunu savundum kol kırılır yen içinde kalır diye.. Ama bu yıl tarkanda oynayan geçen yıl komeganda oynayan Hasana k.ç nin duayeni olan bir insana Hasan efendi v.s gibi tabirleri kullananlar Androidin dediğinini ata sözü yapmışlar ya şunu söyleyeceğim şapkanızını önünüze koyup düşünecekseniz siz ama...
Sizler ne sandınız? Hasan asker basıp gulay wowa mı dalacaktı? Be hey gafiller bilmez misiniz ki Hasanın 3 sezondur ordusu elinde kalmış bu tür ayak oyunlarına papuç bırakmamıştır. Haaaa Hasana hain demedik demişsiniz bazı mesajlardan söz etmişsiniz..Tabi söz edersiniz Temsilcim olan Atılın medusaq hesabının şifresinden girerek benim Hasanla dertleşmemi bile hazmedemişsiniz.. Haaa suç bende İstanbulda bir k.ç toplantısı oldu O toplantı genele açık bir toplantıydı tüm k.ç liler davetliydi ve Hasanın prolinde yazıldı zaten oraya k.ç den isteyen herkes gelebilirdi..Hatta gülayı çok aradılar ama sanırım o sırada kayınvalidesinin bir beyin kanası olmuştu ben öyle biliyorum .. Orada yorumlar yapıldı O toplantıyı şimdi tutup sizin aleyhinize yapılmış gibi görmeniz çok ilginç .. Haaa tabi ben mesaljla Hasanla dertleşirken benim hesabıma girip oradan bir kare alıp wolcano hesabına kpyalayıp wolcanoyu benim üzerime salıyordunuz...Tüm üne yakın k.ç hesaplarının şifrelerini ele geçirmiştiniz hatta inanamadım benim şifremi bile kayıtlamışlar ama sonra değişmiştim Yetmemiş ... K.Ç A da yayınlanan allyler elimde android wowu desteklemesi gereken bir birlikti Çok şaşırıyorum inanın kiii mali yazmış ya seviye basmıyolar biz seni destekleyeceğiz diyolarmış...Onların yazmasına gerek yoktu POYRAZLAR hesabı zaten o birliği ben oradan ayrıldıktan sonra gulay wowa yönlendirdi zaten:) şu kadar etik oynuyorsunuz siz
ATILIN şifresinden girerek benim tüm yazışmalarımı kontrol ediyordunuz ARTIK ŞUNU DİYORUM MALİ şapkanı koyma sen ortalığa çünkü tavşan çıkıcak kuş çıkıcak
Tüm bu yazışmalardan dolayı gulay wowun gerçek sahibi gülaydan özür dilerim
yine tüm yazışmalarımdan K.Ç nin gerçek duayeni güvendiğim tek insan Hasandan özür dilerim
Yine K.Ç yi yürekten destekleyen bu tür ayak oyunlarına gelmemiş olan tüm K.Çli dostlarımdan ÖZÜR DİLERİM
SAYGILARLA..
yine de yazayım çok kırgın ve kızgınım ama...
SABİŞ ABLANIZ

Süpürge
18-04-2012, 05:07
heytttt be bak bir söz buldum burada bu kadar iddiada bulunanlar için şuna dikkat edin ama siz heves için ben nefes için.....
ANLAYANA SİVRİ SİNEK SAZ:)

android
18-04-2012, 09:36
açıkcası işin için de olan bizler durumun gayet iyi farkındayız her ne olduysa oldu "OLMUŞLA ÖLMÜŞE ÇARE YOK..." bu sebepden mali ye laf yetiştirmeye de gerek yok artık daha önce de söyledim herkesin yaptıkları aşikardir.bunuda burda yeni oynayan arkadaşlarımızın da bilmeye hakkı vardır amacımız budur. yoksa WW'u mali kurmuş kurmamış ben kurmuşum kurmamışım önemi yoktur.bizler oyunu hayatımız kabul etmedik hayatta daha önemli şeyler vardır oyun bizim için sadece oyundur hayatımızda yeri belli sürelerde bizi etkilemeyecek kadar yeri vardır biz oyunu arkadaşlık dostluk muhabbet için oynuyoruz işte aramızdaki tek fark budur hayatını oyuna adamış kişilerse bunu anlamayacak kadar "CAHİLLERDİR".

bülent

swtwitch
18-04-2012, 09:52
toruc mactoyla sana mı dalıcam ? :) bu adamın kuru-boş söylemlerine aldanma sakın
zaten hep yaptığı bu,altı üstü olmayan lafları atıyor sen gerçekle uğraşacağına abuk subuk suçlamalarla uğraşıyon
kötü bi espriden öteye gitmez,istediğin kişiye sorabilirsin ben tek hesapla oynarım hep

somut ve net örnekler veriliyor ilkay hanım gelen açıklamaysa hep dibi yaş ve dibi boş laflar
istediğin soruyu sor,tek bana değil bu sene tüm oyun boyunca temim olan hasan abide burda forumlarda yazdıklarımızı okuyor
o sana açıklasın yeter,geride ki onlarca oyuncu şahidimi bileki biriside ekkab mehmettir gelip yazabilirler

Ben birden çok hesapla oynadığınızı söylemedim yanlış anlaşılma oldu sanırım. Bu yıl oynadığınız hesapta toruk mactonun sahibi olduğu söylendi bu doğrumudur? Şimdi yazdıklarınızdan sanki hesap sahipsiz kalmış sonrasında bakacak oyuncu aranmış size verilmiş gibi bir izlenim edindim sizi az çok bildiğimden böyle olmuş olmasını da isterim..

Şimdi yazacaklarım size özel değil üstünüze alınmayın genel yazıyorum, yeni bir mesajda yazmaya üşendim cepten giriş yaptıgımdan. Geçen yılın davasının durmadan açılmasından rahatsızım, olan oldu geçmişi değiştiremeyiz. Yapanları biliyoruz ama yaptıranlar hakkında değişik isimler bana da iletildi. Bu forumda yazanlardan pek çoğunun ismi bu olayın arkasında gibi iletildi ve bende kendi adıma yoruldum sadece bir iki kişi bu olayın aydınlatılması için efor sarfedince. Neticede KÇ olanlarla hesaplaşmamayı seçti ve bizleri kaybetti. Bazılarınız umursadı bunu bazılarınız yaşasın kurtulduk demiş olabilir, sorun değil :) Ödül şeklinde geçmişten ders almadan bu tür hareket edenleri içinizde tuttuğunuz sürece wowu KÇ de başkası wow kursa ne olacak? Bana burada sakın KÇ kolay adam harcamaz falan yazılmasın bunun böyle olmadığını da hepiniz biliyorsunuz. Siz her yıl ardınızda size küskün insanlarla yola devam ettikçe KÇ nin rakipsizlikten gelen başarılarını bir gün arar hale gelmeniz kuvvetle muhtemel. Kendinizi son iki yılki başarılara bakarak çok fazla gözünüzde büyütmeyin, her birlikte iyi oyuncular var sadece KÇ de değil. KÇ nin başarısının ardında iyi politika ve süreklilik var. Süreklilik kısmı bu yıl kan kaybetti bundan sonra da kaybedecek. Bir de karşınızda güçlü ve ekip olarak servera gelen birbirini ve serveri tanıyan oyuncu azlığı sizi başarıya taşıdı son iki yıl. Ancak görünen o ki bu şekilde devam ederseniz sizin de ilerideki dönemlerde rakiplerinizle aynı kaderi paylaşmanız çok uzak bir ihtimal değil.

Taipen
18-04-2012, 10:25
ASLA,ne toruc macto nede başka bir hesaba bakmadım geçen server da,kendi hesabım olan Galileo hesabıyla başladım ve onunlada bitirdim.onun dışındaki hiç bir oluşumda yer almadım,almamda ^^

ben birlik oyuncusuyumdur,toplu hareket etmenin güç olduğuna inanırım,başarıyı bu sağlar
bunu zedeleyecek olan durumlar olunca bunuda YAZARAK çözmeye çalışırım,onu bunu yıkarak değil

bakın geçen s3 te venomancer ve ekibinin bi olayı olmuştu hatırlarsanız,toplu olarak isyan etmişlerdi 20 ye yakın hesap olarak
haklı oldukları yönler vardı ama seçtikleri yol yanlıştı.bu yöntemi seçersen eğer herkes birbirine girer,iç savaş çıkar
o nedenle ben bu tür oluşumların içinde olmam,savunduğum değerlere ters

ww kurmak için hertürlü yolun seçilmesini yanlış buluyorum bu KÇ nin ve ilkelerinin yok sayılmasıyla bu sisteminin çökmesi demektir ki işte o zaman hem kan kaybı hemde iç çatışmaya sebebiyet verir

yoksa ww kuran isim kim olursa olsun desteğimiz aynı şekilde sürer

bu kadar tepkinin sebebi mağdur olanların bir çoğu bana msn den yazdılar biz bir araya GELMEDİK,KÇ içinde bir muhalif grup olalım felan demedik bir çoğu haksızlığa uğradıklarını düşündükleri için bana ŞİKAYETÇİ olarak geldiler,onların hepsinin tepkisi ortak bir kişiyeydi benimde yazılarımda hedef aldığım kişi o dur.
tabii birde bu süreçte taraf olan GENEL BAŞKAN'a dır,
bir şeye taraf oldun mu onu kayırdın mı orada karmaşa doğurursun,kaos yaratırsın
ADİL OLACAKSIN ^^, TARAFSIZ OLACAKSIN ki insanlar kullanıldıkları hissine kapılmasınlar ^^

onun dışında hiçkimse beni HAİNlikle suçlayamaz,kanıt isterim :D onu da bulamaz :)
ben herşeyimi KÇ nin başarısı için yaptım bu da ortadadır.

saygılar

tolga

swtwitch
18-04-2012, 13:46
ASLA,ne toruc macto nede başka bir hesaba bakmadım geçen server da,kendi hesabım olan Galileo hesabıyla başladım ve onunlada bitirdim.onun dışındaki hiç bir oluşumda yer almadım,almamda ^^

ben birlik oyuncusuyumdur,toplu hareket etmenin güç olduğuna inanırım,başarıyı bu sağlar
bunu zedeleyecek olan durumlar olunca bunuda YAZARAK çözmeye çalışırım,onu bunu yıkarak değil

bakın geçen s3 te venomancer ve ekibinin bi olayı olmuştu hatırlarsanız,toplu olarak isyan etmişlerdi 20 ye yakın hesap olarak
haklı oldukları yönler vardı ama seçtikleri yol yanlıştı.bu yöntemi seçersen eğer herkes birbirine girer,iç savaş çıkar

ww kurmak için hertürlü yolun seçilmesini yanlış buluyorum bu KÇ nin ve ilkelerinin yok sayılmasıyla bu sisteminin çökmesi demektir ki işte o zaman hem kan kaybı hemde iç çatışmaya sebebiyet verir

bu kadar tepkinin sebebi mağdur olanların bir çoğu bana msn den yazdılar biz bir araya GELMEDİK,KÇ içinde bir muhalif grup olalım felan demedik bir çoğu haksızlığa uğradıklarını düşündükleri için bana ŞİKAYETÇİ olarak geldiler,onların hepsinin tepkisi ortak bir kişiyeydi benimde yazılarımda hedef aldığım kişi o dur.
bir şeye taraf oldun mu onu kayırdın mı orada karmaşa doğurursun,kaos yaratırsın
ADİL OLACAKSIN ^^, TARAFSIZ OLACAKSIN ki insanlar kullanıldıkları hissine kapılmasınlar ^^

onun dışında hiçkimse beni HAİNlikle suçlayamaz,kanıt isterim :D onu da bulamaz :)

saygılar

tolga

Bu yılın detayını sizin kadar bilemiyorum tabii ancak Kç içinde tanıdığım çok kişi olması sebebiyle illaki ben de bir çok olayı duydum ancak tabii ki buna taraf olmak herhangi bir tarafı tutmak istemem benim dışımda olan olaylar.

Etik olarak ww için herşeyin mübah olmasına karşıyım doğru bulmuyorum, bu açıdan söylediklerinize katılıyorum.

EKKAB
18-04-2012, 13:57

saygılar

tolga

Abi adamın dibisin :D
tc5te işin yoksa bizim hesaba gel Fatih ben Kaan abi 3lü olarak takılıyoruz sende gel fantastik 4lü olsun :) bilgileri sana x2den yazıyorum sınava gidiyorum ben şimdi..

ansızınnn
19-04-2012, 01:11
sa arkadaşlar sızlerden tekrardan rıcam bırbırınızı kıracak ve uzecek sekılde atışmalara karşılıklı ıthamlara bır son vermenız oyun bıtmış k.ç nın başarısıyla sonuçlanmıştır her ne kadar busene oynamasamda en az sızler kadar oyundakı gelışmelerden haberım vardı bulent wow konusunda sana gelen destekler hakkında haklısın bende volkanla telefonda konuştugumda gecensene gulay kurdu bu senede bulent kursa gonlu kalmazdı dedım onunda aynen soyledıgı abı benım tahmınımde bulentın kuracagı yonundeydı cunku vatan bırlıklerı ve dıger bırlıkler top yekun gulayın wowuna saldırı cıkıcaklardı gulayın wowu hasar alsaydı bulentın wowuna gıdecek hıc bır ordu kalmıyodu ve bulent wowu kurabılrdı fakat vatan bırlıklerı saldırıyı gec cıktılar ve gulay wowu kurup oyunu bıtırdı onun için ben yıne derımkı kımse kımseyı kırmasın uzmesın bı oyun için yalanla dolanla ceşıtlı entrıkalarla komplo teorılerıyle bı yere varılmaz gecen sene belkı ılkay ve arkadaşlarıda bıze gonul koydular ama bız kımsenın arkasından oyun cevırmedık hatta ben duşuncelerımı ılkayın yuzunede soyledım onlara guvenmedıgımı ama onlarda sagolsun kendılerınden hıc odun vermeden başladıkları gıbı bızımle oyunu tamamlıyarak benı utandırdılar tekrardan hepınıze selamlşarımı ve saygılarımı sunuyorum forumlarda guzel anılarımızın ve arkadaşlıklarımızın yazıldıgını ve anlatıldıgını okumak dılegıyle hepınızı cok sevıyorum lılıçbalıgı kenan

Taipen
19-04-2012, 12:18
as Kenan abi,sağlık sıhhat yerindedir inşallah

kırıcak üzücek ortamı biz istedik mi ki abi,
bi ton asılsız suçlama + üstüne HAİNlik,üstüne poyrazlar hesabından mensubu bulunduğum tüm KÇ-A birliğine
GENEL BAŞKANımız tarafından hainlerin cezalandırılağıyla ilgili TEHDİTler alınca insanın kendini savunması gerekiyor abi

senin başına gelse aynısı inan sende kendini savunurdun.

çıktık burda yazdıkta somut olarak yapılanları insanlar bizi anladılar da kimin yanlış içinde olduğunu gördüler
şimdi bana yazıyorlar sağol bizi aydınlattığın için diye
yoksa adımız HAİNdi ve öylede kalacaktık.

herşey bir yana bunca mağdura rağmen bu kadar yapılana rağmen çıkıpta TEK KELİME yazamayan sayın GENEL BAŞKANımız,seni telden arayıp sana bilgi veriyor gelip burda bize,oyunda kendiyle birlikte rakiplerle savaşmış bizleri seçmiyor ^^ her nedense...

YAPILAN YANLIŞLARI,YALANLARLA kapamayı biz seçmedik abi

ben olsam onun yerinde çıkar burda
mağdur ettiğim oyuncu arkadaşlarıma
KÇ ye canla başla hizmet ettiği halde ihanetle suçlanan bu insanlardan herkesin huzurunda
Ö Z Ü R D İ L E R ONLARIN GÖNÜLLERİNİ alırdım.

bir daha aynı hatayı yapmıycağıma
adaletli ve kayırmacı olmıycağıma herkesin gözü önünde SÖZ VERİRdim.

bu onu küçültmez,aksine hatalarından ders almış
dostluğunu ve arkadaşlığını kullanarak kendisine baskı yapanlara,yanlış işlerin içinde olanlara ''DUR'' diyebilecek biri olduğunu gösterecektir.

bakalım bu OLGUNLUĞU gösterebilcek mi,bunu zaman gösterecek

acele etmesine gerek yok,cesaretini toplayınca gelsin yeter, biz bekleriz... :)

saygılar

tolga

vattaymizit
19-04-2012, 19:23
...bundan bi önceki s3 te önde giden 1.kruis ve 2.sweetwitch hesapları ww kurma yolunda 3. sıradaki ''ww kuran hesabın'' önünde rahat bi şekilde ilerlerken hemde rakipler bertaraf edilmiş,hiç bir tehdit kalmamışken birden bire KÇ nin içinden çıkan saldırılarla 1. ve 2. sıradaki ww lar vuruldu ve geriye düşürüldüler,her ne hikmetse bu ww kuran hesaba tek saldırı yok :)

...
3=elfetih hesabındayım diyon toruk maçto hesabını çok iyi bilirsin o zaman sen senle beraber hesapta oynayan ömer swithvich wow u kendi elleriyle yıkmıştır...

kötü bi espriden öteye gitmez,istediğin kişiye sorabilirsin ben tek hesapla oynarım hep...

Buradan kendimi açık edip gereksiz tartışmalara girmek gibi bir niyetim yoktu efendi gibi kendi halimde serveri takibedip gidiyodum ama burdaki bilgi kirliliği içinde geçmiş oyunumun bir multi hesapmış gibi addedilmesinden üzüntü duyduğumdan cevap verme gereği hissettim..

geçen yıl bu serverda toruk macto hesabıyla oynayıp oyun sonunda sweetwich adlı hesaba saldırı yapmıştım bunun tek nedeni üç bölgede yapılanıp geri kalan tek bölge --de oynayanlara rekabet hakkı vermeden bu bir avuç oyuncuyla dalga geçen bir de kendileriyle övünen k.ç stiline tepkiden ibaretti. bu tepkinin sweetwich'e yapılma nedeni ise hem +/- bölgesinde olup hem de güçlü olan k.çye katılıp k.ç adı altında wow yarışında bulunmalarını eyyamcılık olarak görmemdi

bu yıl ise aktif oyun oynamıyorum ama oyun başından beri --deki sekiz hesabıyla oyunu izliyorum tabi ki k.ç ile artık gönül birlikteliğim olmadığından elimden geldiğince forumdan olsun konuştuğum kişilerle özelden olsun k.ç hakkında bilgiler vermeye çalışıyorum ya da k.çnin bazı ordularının yerini bulup vatanlara söylüyorum http://travian-reports.net/tr/report/523437ddf66 bu rapor da bunun kanıtıdır.mancınıkları kestiklerini söyleyip teşekkür ettiler.

wowu kuran gulay isimli hesaba gelince sanırım o hesabı yöneten polemiklerin odağındaki kişi geçen yıl k.ç genel başkanı ünvanıyla geçinen adamdı. o adam bu oyunda sevmediğim oyuncular listesinin başında gelir geçen yıl k.ç forumunda onunla olan konuşmalarımı hatırlayan varsa bilir ve eğer bu yıl aktif oyun oynasaydım ordum onun wowuna giderdi.

netice olarak benim yukarıdaki msjlarda zikredilen kişi ya da hesaplarla ya da başkasıyla bir bağlantım yoktur. benim geçen yıl ki hareketimin sebebi kabul edilmek istenmese yazdığım gibidir. sizden ricam toruk macto hesabının artık multiydi birinin maşasıydı falan gibi cümlelerde kullanılmamasıdır.

k.çdeki bu yozlaşmanın nedeni oyunu kendi egolarının tatmini için kullanan gulay hesabındaki gibilerin hırslarıdır. yine de olaylar hakkında yorum yapmadan önce unutmayın ki bu oyunda kendi başına hareket eden bireysel oyuncular da rol sahibi olabilir

Kötü Cocuk
19-04-2012, 20:31
Buradan kendimi açık edip gereksiz tartışmalara girmek gibi bir niyetim yoktu efendi gibi kendi halimde serveri takibedip gidiyodum ama burdaki bilgi kirliliği içinde geçmiş oyunumun bir multi hesapmış gibi addedilmesinden üzüntü duyduğumdan cevap verme gereği hissettim..

geçen yıl bu serverda toruk macto hesabıyla oynayıp oyun sonunda sweetwich adlı hesaba saldırı yapmıştım bunun tek nedeni üç bölgede yapılanıp geri kalan tek bölge --de oynayanlara rekabet hakkı vermeden bu bir avuç oyuncuyla dalga geçen bir de kendileriyle övünen k.ç stiline tepkiden ibaretti. bu tepkinin sweetwich'e yapılma nedeni ise hem +/- bölgesinde olup hem de güçlü olan k.çye katılıp k.ç adı altında wow yarışında bulunmalarını eyyamcılık olarak görmemdi

bu yıl ise aktif oyun oynamıyorum ama oyun başından beri --deki sekiz hesabıyla oyunu izliyorum tabi ki k.ç ile artık gönül birlikteliğim olmadığından elimden geldiğince forumdan olsun konuştuğum kişilerle özelden olsun k.ç hakkında bilgiler vermeye çalışıyorum ya da k.çnin bazı ordularının yerini bulup vatanlara söylüyorum http://travian-reports.net/tr/report/523437ddf66 bu rapor da bunun kanıtıdır.mancınıkları kestiklerini söyleyip teşekkür ettiler.

wowu kuran gulay isimli hesaba gelince sanırım o hesabı yöneten polemiklerin odağındaki kişi geçen yıl k.ç genel başkanı ünvanıyla geçinen adamdı. o adam bu oyunda sevmediğim oyuncular listesinin başında gelir geçen yıl k.ç forumunda onunla olan konuşmalarımı hatırlayan varsa bilir ve eğer bu yıl aktif oyun oynasaydım ordum onun wowuna giderdi.

netice olarak benim yukarıdaki msjlarda zikredilen kişi ya da hesaplarla ya da başkasıyla bir bağlantım yoktur. benim geçen yıl ki hareketimin sebebi kabul edilmek istenmese yazdığım gibidir. sizden ricam toruk macto hesabının artık multiydi birinin maşasıydı falan gibi cümlelerde kullanılmamasıdır.

k.çdeki bu yozlaşmanın nedeni oyunu kendi egolarının tatmini için kullanan gulay hesabındaki gibilerin hırslarıdır. yine de olaylar hakkında yorum yapmadan önce unutmayın ki bu oyunda kendi başına hareket eden bireysel oyuncular da rol sahibi olabilir

Buna gülerim arkadaşım ne alaka gulay hesabının geçen sene kç genel başkanının hesabı olarak göstermeniz yakında travianın kendi hesabı bu hesapta diyeceksiniz

alis43
19-04-2012, 21:07
Buna gülerim arkadaşım ne alaka gulay hesabının geçen sene kç genel başkanının hesabı olarak göstermeniz yakında travianın kendi hesabı bu hesapta diyeceksiniz

eyvallah ustad

şimdi gelelim bu günkü düştüğümüz durumlara dedimya muhalif guruplar sizler her ne kadar be ni suçlayıcı k.ç ye zarar verici konuşsanızda emelinize ulaşamayacaksınız aramızda çok saygı değer oyuncular var onların uyarısı ile fazla ilereye gitmeyeceğim benim gözümde vatan oyuncularından daha k.ç düşmanısınız bir k.ç wowunun yıkılması için vatan vs. diğer birliklerden medet uman arkadaşlarım bu işin cabası oyunun başından bu yana sürekli eleştiri aldım ve almaktayım bir zamanlar m.ali multi dostu myltiye her istediğini yaptırıyor gelen giden saldırıları görüyor vs. bir sürü çirkin olay çıkardılar hiç birşeyden haberdar olmayan bi sürü hesaba yok yere oyun sildirdiler ve şimdi içimizden bazıları k.ç yi karalıyarak bizleri karalıyarak zorlarına gittiği için kendi yapamadıkları şeyin günahını çıkarmaya çalışıyorlar şu saatten sonra size tek bi mesaj yazmayacağım dahada ileriye giderseniz k.ç bitsin istiyorsanız bu oyuna bende girerim 100 değil 200 hesapla girerim servere ki en küçüğünüzden en büyüğünüze kadar bilirsiniz bu kapasite bende fazlasıyla var

not: kendi nickleriile hesap açmamış burda yanaşma oynayan arkadaşlara söylüyorum güneş balçıkla sıvanmaz dileyen seneye çıkar karşıma bitmiş bi serverin ardından yorum yapmaz

herşey adam gibi adam wolcano volkan abi için onun : tırnağı bile olmayacak adamların açtığı polomiklere alet olmayacağını düşünüyorum

alis43
19-04-2012, 21:19

yürrrübe dostum kim tutar seni hakaten coştunuz forumda çabaladığınızı yarısını normal serverde harcasanız bu k.ç tutulmaz bende 21 milyon asker kesmezdim polomik polomik başka bi icraat yok kafasına yatan bi toori atıyor ortalığa bende şöyle diyim o zaman 21 milyon asker kestim diğer wow cu 5 milyon bilene yok bununda 4 milyonu natar vatan oyuncularının direk hedefi ben isem ki öyleyim diğer wowda k.ç nin olmasına rağmen bi kaç ordu dışında saldırı almıyor bu işte bi gariplik var acaba bizim diğer ekiple vatan ortakmı çalışıyordu bu en basitinden bi örnek kendinizi aşağlamayın daha fazla telden görüştüğüm yüzlerce kç oyuncusu var hiç birisi foruma girip tek kelime bişey yazmak istemiyor bu işe bi son vermek lazım

swtwitch
20-04-2012, 01:27

multisin/ maşasın yada değilsin ama bir gerçek var onu da hiçbirzaman değiştiremezsin. ne olduğunu sen bul artık!

Taipen
20-04-2012, 01:46
bu çocuk için yapılacak birşey kalmamış,
kendi ağzıyla multici olduğunu hatta 100 den 200 ye 3.1 saniyede çıkacağından bahsediyor :D
istersen 500 hesap aç sen artık deşifre oldun,kumaşını belli ettin ^^

GÜLAY HANIMın çok iyi bir insan olduğunu birçok yerde duydum,sanırım ortağıyla ilgili ciddi kararlar alması gerek ^^

sabiş abla yazıyor bütün KÇ nin şifrelerine girmişsiniz diye,hasan abi hain ben keza öyle ve bir ton KÇ ye elinden geleni yapmış insanda hain,geçen seneden koca bi birlik ayrılmış gitmiş başka bölgede başka bi isimle oynamış ve ortada yeni suçlamaların da var biz vatanla işbirliğine gitmişiz gibi... :)
bunların hepsi yanlış sen doğrusun öylemi ?

bütün eleştiriler seni hedef alıyor ve sen buna sürekli kızıyorsun

herkes yanlış bir sen doğrusun demek,öylemi?

biraz sakinleş hataların yüzüne vurulunca vücut tepkisidir normaldir sinirlenmen ama sağlıklı düşününce kendini bulucağını ummaktan başka çare yok,

olmazsa bi doktora görünsen mi diyorum
bütün gün pc başında oturup yüzlerce hesabı yönetmek kolay değil arada bir pencere felan açda hava girsin içeri

Allah kurtarsın ne diym

foruma arkadaşların gelebilir burda insan mı yiyoruz ki biz,
gelirler fikirlerini düşüncelerini yazarlar bilinen veya bilinmeyenler çıkar ortaya

kendine şunu sor,
herkes yanlış bir ben mi doğruyumu cevapla öyle forumlara gel ^^

Taipen
20-04-2012, 06:55
Kimsenin öyle bişey dediği yok
kendi fikirlerini bizimmiş gibi yansıtma

sanırım vatan birliklerindensin
siz kendi iç sorunlarınızı çözmekle uğraşın
biz bizimkiyle uğraşırken ^^