PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : WOW Gidişatı [Server3]

Sayfa : 1 [2] 3 4

DR_QmR
11-03-2012, 19:04
henuz wowlarimiza seviye basmaya baslamamisken wow birliginizde bi yazi dikkatimi cekmisti ;

"Ordunuz var o var bu var bu kadar düşüyorsunuz SEVİYE'sizsiniz başka hiç bişey değil Aferin size Okul çocukları :)"

bu yaziyla KCyi asagilamaya calisanlar simdi serveri bir ay uzatmayi basari olarak goruyorlar , evet s3teki tum birlikler birlesti ve serveri bir ay daha uzattilar , asil size aferim :D

swtwitch
11-03-2012, 19:08
Tüm birlikler değil. Anarchy bu birleşime dahil olmadı olmaz da. Bizi satanları unutmayız.

swtwitch
11-03-2012, 19:09
http://travian-reports.net/tr/report/531923c69ab,5319248f63e,5319263be30

Android bizi unutmazsın. Biz seni unutmadık.

teRRible53
11-03-2012, 19:09
2x avrupadaki komşummuşsun :) hemen yanındaki kareden :)

isim hocam hangı nıckleydın tanıyamadım:D

ManYaaQ
11-03-2012, 19:11
yıkımlar için hiç bir şey demek istemiyorum eğer bu saldırıyı başarı olarak gören varsa boşa kendini kandırır.Sadece 3-4 büyük ordu geldi o orduları basıp bizden saklamayı başaran arkadaşları tebrik ederim.Benim takıldığım konu başka o konu hakkında da gerekli olan 2 kişiye pusu birliğinden tansue ve kuyufido ya aşağıda yazdığım cevapla dile getirdim.Bu tarz oyuncular travian oynamayı hakketmiyor bu benim kişisel düşüncem kimse katılmak zorun da değil tabiki.Buradan tekrar edeyim sırttan bıçaklayarak wow larımza saldırı yapan pusu birliği üyelerini herkesin huzurunda tekrar kınıyorum

2 hesaba yolladığım mesaj;

slm kardeşim bu oyunlar gelip geçicidir önemli olan arkada ne iz bıraktığındır sonuçta burada oynayan çoğu hesap illa başka serverlarda oynar ve geçmiş serverları yad ederler.Bu yad etmelerde hiç iyi şekilde anılmayacağınız kesin.İStiklal birliği wow ununuzu reisliyor siz gelip bizim wow a saldırı yapıyorsunuz hala gülüyorum halinize:)

Bu zaman kadar pusu birliğine escape nin bulunduğu birlik dahil olmak üzere k.ç birliklerinden hiç birinden saldır çıkmasına müsade etmedik hep dost olarak gördük sizleri.Ama dün geceki saldırılarınız wowumuza hasar vermemiş olsa bile yaptığığınız saldırılara karakterinizi ortaya koydu.Sizi şiddetle kınadığımı bilmenizi isterim.Umarım bir gün sizide sırtınızdan bıçaklıyan olmaz.

bu mesaj kuyufido ve tansue ye atılmıştır.

Evet yıkımları başarı olarak görüyorum ben.Kaç deponuz kaldı?Asker besliyormusunuz? ben 40 k orduyla girdim ama depolara çünkü depolar daha önemli wow 99 olsa bile depo olmadan hiçbirşey yapamazsın.

TırTıl
11-03-2012, 19:13
henuz wowlarimiza seviye basmaya baslamamisken wow birliginizde bi yazi dikkatimi cekmisti ;

"Ordunuz var o var bu var bu kadar düşüyorsunuz SEVİYE'sizsiniz başka hiç bişey değil Aferin size Okul çocukları :)"

bu yaziyla KCyi asagilamaya calisanlar simdi serveri bir ay uzatmayi basari olarak goruyorlar , evet s3teki tum birlikler birlesti ve serveri bir ay daha uzattilar , asil size aferim :D onu yazan kim aga başkalarının ezikliği beni ilgilendirmez...ben 4 arkadaşımla gelip beraberce seviyemi almışım beni ilgilendiren bu...ki rigel dediğin adamın wowuna ben kendim bile dalmayı düşünüyordum o kadar karaktersiz bir bebedir...

swtwitch
11-03-2012, 19:14
isim hocam hangı nıckleydın tanıyamadım:D

hemen dibindeydim ya ugurla oynuyordum lastwish

DR_QmR
11-03-2012, 19:14
Tüm birlikler değil. Anarchy bu birleşime dahil olmadı olmaz da. Bizi satanları unutmayız.

evet onlarla beraber hareket etmemis olabilirsiniz ama sizde diger wowa saldiri ciktiniz , solemek istedigim buyil s3te KC ve digerleri var ve hal boyleyken bile insanlar sadece serveri bi ay daha uzattik diyip kendilerini basarili olarak goruyorlarsa ; ortada gercek bi basari vardir oda KCnin basarisidir bence ...

ManYaaQ
11-03-2012, 19:17
onu yazan kim aga başkalarının ezikliği beni ilgilendirmez...ben 4 arkadaşımla gelip beraberce seviyemi almışım beni ilgilendiren bu...ki rigel dediğin adamın wowuna ben kendim bile dalmayı düşünüyordum o kadar karaktersiz bir bebedir...

tırtıl kimin tarafıdasın?

TırTıl
11-03-2012, 19:19
tırtıl kimin tarafıdasın?

kendi tarafımdayım.

swtwitch
11-03-2012, 19:20
evet onlarla beraber hareket etmemis olabilirsiniz ama sizde diger wowa saldiri ciktiniz , solemek istedigim buyil s3te KC ve digerleri var ve hal boyleyken bile insanlar sadece serveri bi ay daha uzattik diyip kendilerini basarili olarak goruyorlarsa ; ortada gercek bi basari vardir oda KCnin basarisidir bence ...

Biz KÇ oldugundan gitmedik. Gulay wowu indirince kurmasın diye gittik. Sebebini geçen yıl burada olanlar bilir. Eski Anarchy oyuncusudur kendisi onun da dışında geçen yıl birlikle aramızın bozulmasına sebeptir. Bizi unutmasın es kaza beleşe wow kurmasın diye gittik.

ManYaaQ
11-03-2012, 19:21
Vatanmı kç mi ? oyundaki ismin ne?

TırTıl
11-03-2012, 19:24
Vatanmı kç mi ? oyundaki ismin ne?

deathstar...msjları iyi okursan kim haklıysa hangi laf doğruysa o tarafdayım...

swtwitch
11-03-2012, 19:27

sen kimin haklı kimin haksız oldugunu nereden biliyorsun:) dua edin kc ler sizin wowu indirdi. yoksa biz indirecektik o yaptıgınıza karsılık

ManYaaQ
11-03-2012, 19:27

Vatan birliklerinde olduğun halde neden rigele bebe diyorsun?

EKKAB
11-03-2012, 19:30

owwww çok sert oldu bu :D

ManYaaQ
11-03-2012, 19:30
sen kimin haklı kimin haksız oldugunu nereden biliyorsun:) dua edin kc ler sizin wowu indirdi. yoksa biz indirecektik o yaptıgınıza karsılık

oyundaki adınne ? Ve kimin wowu indirecektin escapemi rigelmi?

ManYaaQ
11-03-2012, 19:33
owwww çok sert oldu bu :D

Hiçte sert değil arkadaşım.Orada doğru bir soru sorulmuş.Ortalığı karıştırma lütfen.

swtwitch
11-03-2012, 19:35
oyundaki adınne ? Ve kimin wowu indirecektin escapemi rigelmi?

ne yapacaksın gelip beni mi indireceksin :) Dreamland sorarsın anlatır escape ile deathstar sana neler yaptıklarını

TırTıl
11-03-2012, 19:35

nerden oldugunun önemi yokki birine bebe demem için...bak adma onun yazdıgı saçma bi şey yüzünden tüm oyunculara laf söylüyor...kendilerini genel başkan ilan edip de oyuna günde 30 dk gelip 1 ally çekip gidenler yüzünden bugün bu haldeyiz...arkadaş yok serverın yüzde 50 i savunması bizde yok şöyle yok böyle dendi daha 2 wowa toplam 1 milyon savunma koyamadık.adamlar işi biliyorlar diye verdik ellerinde yapsınlar bişey diye bak ne hale geldik? başkanlar ally geçiyor pazar gecesi 12 de elinizdeki orduları wowa yollayın diye...böylemi oynanır bu oyun? bu adamlar yüzünden şuan bu haldeyiz.

EKKAB
11-03-2012, 19:36
Hiçte sert değil arkadaşım.Orada doğru bir soru sorulmuş.Ortalığı karıştırma lütfen.
yahu ortalığın neyini karıştırayım espri niyetinde birşey yazmışım ben herşeyide ne kadar ciddiye alıyorsunuz bu kadar anlamıyorumki.

ManYaaQ
11-03-2012, 19:36
ne yapacaksın gelip beni mi indireceksin :) Dreamland sorarsın anlatır escape ile deathstar sana neler yaptıklarını

seni tanıyorum.Anarcy desin.Wowa ben bakıyorum ve rigelle bazı mesajlarınızı okudum.Seni indirmeyeceğim.Bu arada escape ile deathstar bana ne yaptılar?

TırTıl
11-03-2012, 19:39
sen kimin haklı kimin haksız oldugunu nereden biliyorsun:) dua edin kc ler sizin wowu indirdi. yoksa biz indirecektik o yaptıgınıza karsılık kim ne yaptı? k.ç size gelirken bana atılan msjları ben biliyorum o yüzden senle hiç polemiğe girmeyelim..

ManYaaQ
11-03-2012, 19:39
nerden oldugunun önemi yokki birine bebe demem için...bak adma onun yazdıgı saçma bi şey yüzünden tüm oyunculara laf söylüyor...kendilerini genel başkan ilan edip de oyuna günde 30 dk gelip 1 ally çekip gidenler yüzünden bugün bu haldeyiz...arkadaş yok serverın yüzde 50 i savunması bizde yok şöyle yok böyle dendi daha 2 wowa toplam 1 milyon savunma koyamadık.adamlar işi biliyorlar diye verdik ellerinde yapsınlar bişey diye bak ne hale geldik? başkanlar ally geçiyor pazar gecesi 12 de elinizdeki orduları wowa yollayın diye...böylemi oynanır bu oyun? bu adamlar yüzünden şuan bu haldeyiz.

Biz gece 12 de dedik evet.Çünkü herkes göndersin askerleri kesilsin ve karşı tarafı kessin yolumuzu açsınlar diye.Onlar gitmeseydi fazla zarar veremezdik.BiZ asıl saldırıyı organize yaptık gece 2 de

swtwitch
11-03-2012, 19:43
seni tanıyorum.Anarcy desin.Wowa ben bakıyorum ve rigelle bazı mesajlarınızı okudum.Seni indirmeyeceğim.Bu arada escape ile deathstar bana ne yaptılar?

okumuşsundur benim herkes ile mesajlaşmam vardır. şu an ekkap ile de mesajlaşıyorum :) pusulardan biri de yazıyor nick vermeyeyim :)
sana bir şey yapan yok onlar ne yaptılarsa kendi kendilerine yaptılar bu oyunu baştan kaybettiler.
Oturup bunları seninle tartışacak halim yok kendi birlik yöneticilerin serverin bu şekilde ilerlemesine kendileri sebep oldular.

swtwitch
11-03-2012, 19:44
kim ne yaptı? k.ç size gelirken bana atılan msjları ben biliyorum o yüzden senle hiç polemiğe girmeyelim..

Birşey bilip bilmesen ne olacak? 70lik dost bildiği adamlardan yardım istemiş. Ne bilsin adamların dostu olmadıgını.

ManYaaQ
11-03-2012, 19:44
okumuşsundur benim herkes ile mesajlaşmam vardır. şu an ekkap ile de mesajlaşıyorum :) pusulardan biri de yazıyor nick vermeyeyim :)
sana bir şey yapan yok onlar ne yaptılarsa kendi kendilerine yaptılar bu oyunu baştan kaybettiler.
Oturup bunları seninle tartışacak halim yok kendi birlik yöneticilerin serverin bu şekilde ilerlemesine kendileri sebep oldular.

Benimde senle bunu tartışacak halim yok.Pusulardan ne yazıyorlar oyundan mesaj atarmısın ya da buraya yazarmısın

TırTıl
11-03-2012, 19:47
Biz gece 12 de dedik evet.Çünkü herkes göndersin askerleri kesilsin ve karşı tarafı kessin yolumuzu açsınlar diye.Onlar gitmeseydi fazla zarar veremezdik.BiZ asıl saldırıyı organize yaptık gece 2 de bahsettiğim konu o değil...organize ufak hatalarda olsa yene iş gördü alındı 35 seviye ama oyunun şuanki durumu ve hakkı bu olmamalıydı...neyse ortak konuyu çevirmeyelim...

EKKAB
11-03-2012, 19:47
Benimde senle bunu tartışacak halim yok.Pusulardan ne yazıyorlar oyundan mesaj atarmısın ya da buraya yazarmısın

Hocam sizin wow halen hayat belirtisi veriyor mu ya ben bakıyorum falan diyorsunda dakika başı burdan birilerine yazıyorsun :) sizin wow çok rahat gidiyor sanırım :rolleyes:

swtwitch
11-03-2012, 19:48

allah allah neden ozel mesajlarımı başka birisine mesaj atayım :)

ManYaaQ
11-03-2012, 19:50
Hocam sizin wow halen hayat belirtisi veriyor mu ya ben bakıyorum falan diyorsunda dakika başı burdan birilerine yazıyorsun :) sizin wow çok rahat gidiyor sanırım :rolleyes:

Toparlanıyoruz.Hayat belirtisi vardır elbette.Şu anda herşey hazır olduğundan hiçbirşey yapmıyorum...

zerocool67
11-03-2012, 19:51
evet nerde o eski polemikler
rapor yok
yorum yok

polemikmi demiştik başladı bile :)

TırTıl
11-03-2012, 19:52
Birşey bilip bilmesen ne olacak? 70lik dost bildiği adamlardan yardım istemiş. Ne bilsin adamların dostu olmadıgını. dost bilidği adamdan savunma istedi benden 40 k kendi savunmamı yolladım...pusuya dalalım dedi daldık...birşey sordu cevabını verdik hertürlü dostlugumuzu yaptık...ne istendiyse. sizden oyuncu bize gelmek istedi dediniz ayıp olur almadık...anarchye yapılmış tek saldırı yok ve bugün gelip burda siz böyle böyle yaptınız diyorsan ne diyim ben daha sana:) bugün bana dayılan adam 1 2 ay önce kedi gibiydi...

ManYaaQ
11-03-2012, 19:55
Arkadaşlar bu arada Android de yıkıldı :) Gözünüz aydın.

TırTıl
11-03-2012, 19:56
Arkadaşlar bu arada Android de yıkıldı :) Gözünüz aydın.

kim daldı androide...adamda savunma yokturki tüm savunma gülaydaydı

swtwitch
11-03-2012, 19:57
dost bilidği adamdan savunma istedi benden 40 k kendi savunmamı yolladım...pusuya dalalım dedi daldık...birşey sordu cevabını verdik hertürlü dostlugumuzu yaptık...ne istendiyse. sizden oyuncu bize gelmek istedi dediniz ayıp olur almadık...anarchye yapılmış tek saldırı yok ve bugün gelip burda siz böyle böyle yaptınız diyorsan ne diyim ben daha sana:) bugün bana dayılan adam 1 2 ay önce kedi gibiydi...

bırak allah askına sizin dostlugunuz size kalsın. adama defans atıp sonrada sessizce cekmedin mi. adam sana guvennse ortada kalacak. + s5 den arkadasları senin birliğinde yönetici oldugundan seni dost gordu. onlar orada olmasa seni ne tanır ne bilir.
anarchy ye saldırı yok ama sözde dostuz. pusuya da saldırı yok. wolcano yazdı bunu zaten. rica ettik diye.
yaptıgınız iyilik karşılıgında da bizi kç ye satıverdiniz dogru mu yanlış mı?

swtwitch
11-03-2012, 19:58

ben daldım itirazın mı var :)

ManYaaQ
11-03-2012, 19:59

oyundan mesaj at bana vereyim raporları

swtwitch
11-03-2012, 20:00
http://travian-reports.net/tr/report/531923c69ab,5319248f63e,5319263be30,53193507cbc

biraz daha seviye alınmış. bizim hesap silenler asker cakıyor.

TırTıl
11-03-2012, 20:06
bırak allah askına sizin dostlugunuz size kalsın. adama defans atıp sonrada sessizce cekmedin mi. adam sana guvennse ortada kalacak. + s5 den arkadasları senin birliğinde yönetici oldugundan seni dost gordu. onlar orada olmasa seni ne tanır ne bilir.
anarchy ye saldırı yok ama sözde dostuz. pusuya da saldırı yok. wolcano yazdı bunu zaten. rica ettik diye.
yaptıgınız iyilik karşılıgında da bizi kç ye satıverdiniz dogru mu yanlış mı? adamın bana güvendi güvenmekte haklı oldugunu ben adama zaten oyunu bırakmak isteğinde gel abi benim oyunu bırakasım var gel benim köye bak dediğimde görmüş olman lazım...ki gayet iyi bir asker vardı...pusuya nasıl saldırı yok? bizzat tırcıya ben söyledim abi dalın tılsım alınabiliyorsa alın diye...çakılma ihtimali olan yerlere arıza gibi yerlere askerleri yollatmadımki amaç çakılmasınlar göz göre göre çakmanın gereği yoktu...ki ben size wow alın beraber bakalım elimizden geleni yapalım demişde birisiyim...bu msjlaır görüncede şaşırmıyor değilim...millet birbirini arkadan vuruyor neler yapıyor biz savunmayı çekmişiz diye adam bizim wowu yıkacakmış bu ne biçim iş...yıkarsınız yıkamazsınız olayına hiç girmiyorum...

TırTıl
11-03-2012, 20:08
ben daldım itirazın mı var :) neden beni tahrik etmeye çalışıyorsun?

swtwitch
11-03-2012, 20:09
adamın bana güvendi güvenmekte haklı oldugunu ben adama zaten oyunu bırakmak isteğinde gel abi benim oyunu bırakasım var gel benim köye bak dediğimde görmüş olman lazım...ki gayet iyi bir asker vardı...pusuya nasıl saldırı yok? bizzat tırcıya ben söyledim abi dalın tılsım alınabiliyorsa alın diye...çakılma ihtimali olan yerlere arıza gibi yerlere askerleri yollatmadımki amaç çakılmasınlar göz göre göre çakmanın gereği yoktu...ki ben size wow alın beraber bakalım elimizden geleni yapalım demişde birisiyim...bu msjlaır görüncede şaşırmıyor değilim...millet birbirini arkadan vuruyor neler yapıyor biz savunmayı çekmişiz diye adam bizim wowu yıkacakmış bu ne biçim iş...yıkarsınız yıkamazsınız olayına hiç girmiyorum...

savunmayı cekme yuzunden degil. kc ye bizi satıp satmadıgınızı sordum. neden o kısma cevap vermek istemiyorsun. o kısmı es geciyorsun. herkes neler yaptıgınızı neden bilsin istemiyorsun. buradan yaz tum oyuncularınız gorsun neler yaptıgınızı neden anarchy escape wowu yıkılmamıs olsa gelip ona çakılacaktı.

swtwitch
11-03-2012, 20:11
neden beni tahrik etmeye çalışıyorsun?

hesap sorar gibi yazmıssın da, nereye gideceğime bırak da ben karar vereyim :)

ManYaaQ
11-03-2012, 20:12
savunmayı cekme yuzunden degil. kc ye bizi satıp satmadıgınızı sordum. neden o kısma cevap vermek istemiyorsun. o kısmı es geciyorsun. herkes neler yaptıgınızı neden bilsin istemiyorsun. buradan yaz tum oyuncularınız gorsun neler yaptıgınızı neden anarchy escape wowu yıkılmamıs olsa gelip ona çakılacaktı.

bence konuyu uzatmaya gerek yok arkadaşlar.Tam konuyu bilmiyorum fakat olan olmuş.Geçmişe değil geleceğe bakın.Yakışmıyor size.

swtwitch
11-03-2012, 20:17
Bizim için servera nokta konulmuştur, gelecek kalanların sorunudur artık.
Farklı birliklerde olsak dahi dostlukları baki olan arkadaşlarıma selamlar, saygılar. İyisiyle kötüsüyle bizim için bir server daha geride kaldı. Sizlere kolay gelsin. Önümüzdeki yıl başlama planları şimdilik yok ama server yeniden açılırken tekrar travian krizim tutarmı bilemiyorum ama umarım tutmaz :)

ManYaaQ
11-03-2012, 20:19
Bizim için servera nokta konulmuştur, gelecek kalanların sorunudur artık.
Farklı birliklerde olsak dahi dostlukları baki olan arkadaşlarıma selamlar, saygılar. İyisiyle kötüsüyle bizim için bir server daha geride kaldı. Sizlere kolay gelsin. Önümüzdeki yıl başlama planları şimdilik yok ama server yeniden açılırken tekrar travian krizim tutarmı bilemiyorum ama umarım tutmaz :)

Evet ya b anada 5 senedir kriz tutturuyor.Bağımlılık yapıyor.Hanım beni evden atacak :D

TırTıl
11-03-2012, 20:20
savunmayı cekme yuzunden degil. kc ye bizi satıp satmadıgınızı sordum. neden o kısma cevap vermek istemiyorsun. o kısmı es geciyorsun. herkes neler yaptıgınızı neden bilsin istemiyorsun. buradan yaz tum oyuncularınız gorsun neler yaptıgınızı neden anarchy escape wowu yıkılmamıs olsa gelip ona çakılacaktı. yo vermek istememekle alakası yok hemen vereyim unutmuşum...ben bunu sanada yazmıştım özelden k.ç escapenin msjları hani ilan etmişti de o ara...k.ç bizimle hep iyi anlaştı biz server 3 ün yerli oyuncuları değiliz...wolcanoya veya gülaya veya başkasıyla adamlar gayet güzel konuşuyordu diplomasi yapıyorduk...ben ne bileyim bazı oyuncuların bu kadar karaktersiz olabileceklerini...neyse devam edersem pusuya saldırdık biz saldırmadık değiliz ve benim çığrıya attıgım msjda aynen şudur: biz anarhy e destek veriyoruz anarhcy ilerde wowda k.ç yi yıkacak bir birlik......... hatta sanada kopyalamıştım...saldırıları kesmemdeki sebepde ne bir k.ç idi nede başka bi sebep sana açıkca söylediğim sebepti sana güvenmiyor oluşum...sürekli istedin ve ben istediğimde hiç vermedin...hiç bi zaman sizi satmak gibi durum olmadı olamazda nerden çıkarıyorsun anlam veremiyorum...sonrasında zaten k.ç ile savaş yoğunlaştı adamlarımız yıkıldı zayıfladık falan...

ManYaaQ
11-03-2012, 20:20
Askerler
Süresi
Bitiş

http://ts3.travian.com.tr/img/x.gif 444 Emperyan
31:54:02
04:13 Saat

http://ts3.travian.com.tr/img/x.gif 432 Emperyan
62:58:50
11:18 Saat

http://ts3.travian.com.tr/img/x.gif 145 Emperyan
73:24:45
21:44 Saat

http://ts3.travian.com.tr/img/x.gif 626 Emperyan
118:26:59
18:46 Saat

Yeni asker bu zaman sonra hazır: 0:01:45

Gel Gel eğitimde olan askerler bunlar gell :D ellerim yoruldu madde taşımaktan :)

TırTıl
11-03-2012, 20:22
hesap sorar gibi yazmıssın da, nereye gideceğime bırak da ben karar vereyim :) sanamı yazdım? manyaq a mı yazdım?

swtwitch
11-03-2012, 20:26
yo vermek istememekle alakası yok hemen vereyim unutmuşum...ben bunu sanada yazmıştım özelden k.ç escapenin msjları hani ilan etmişti de o ara...k.ç bizimle hep iyi anlaştı biz server 3 ün yerli oyuncuları değiliz...wolcanoya veya gülaya veya başkasıyla adamlar gayet güzel konuşuyordu diplomasi yapıyorduk...ben ne bileyim bazı oyuncuların bu kadar karaktersiz olabileceklerini...neyse devam edersem pusuya saldırdık biz saldırmadık değiliz ve benim çığrıya attıgım msjda aynen şudur: biz anarhy e destek veriyoruz anarhcy ilerde wowda k.ç yi yıkacak bir birlik......... hatta sanada kopyalamıştım...saldırıları kesmemdeki sebepde ne bir k.ç idi nede başka bi sebep sana açıkca söylediğim sebepti sana güvenmiyor oluşum...sürekli istedin ve ben istediğimde hiç vermedin...hiç bi zaman sizi satmak gibi durum olmadı olamazda nerden çıkarıyorsun anlam veremiyorum...sonrasında zaten k.ç ile savaş yoğunlaştı adamlarımız yıkıldı zayıfladık falan...

bana ne yazdın adam escape e kızmıs vermiş ben sana ne yazdım hayır adam escape e kızmadan önce verdi. sen de ben ona inanıyorum dedin. benim için konu ve sizinle olan her turlu baglantı orada kapanmıstır. bende mesajların atıldıgı zaman var. senin adamın bizi escape ile bozusmadan once sattı size de soyledi bunu ama siz belki arada kç anarchy yi yıkarmı ki diye sessiz kalıp adamı korudunuz. kc bizden once davranıp adamın merkezini daha once sıfırladıgından bana da abisinin hesabını yıkmak kaldı.

ManYaaQ
11-03-2012, 20:29
bana ne yazıldı okuyamadım ?

TırTıl
11-03-2012, 20:35
bana ne yazdın adam escape e kızmıs vermiş ben sana ne yazdım hayır adam escape e kızmadan önce verdi. sen de ben ona inanıyorum dedin. benim için konu ve sizinle olan her turlu baglantı orada kapanmıstır. bende mesajların atıldıgı zaman var. senin adamın bizi escape ile bozusmadan once sattı size de soyledi bunu ama siz belki arada kç anarchy yi yıkarmı ki diye sessiz kalıp adamı korudunuz. kc bizden once davranıp adamın merkezini daha once sıfırladıgından bana da abisinin hesabını yıkmak kaldı.oo birşey soruyorsun ordna başka bişeye atlıyorsun şimdide hayduta geldik...haydut a güvenmişiz wowa bakıyor adam...adam sonradan bazı yanlışlar yapmış sana olan kininden bundan nasıl beni sorumlu tutuyorsun...gelip burda bide sallıyon yok yaptıgını tüm server görsün falan arkadaş biz karakterimize laf atıldı diye 2 3 aylık emekleri düşünmeden çöpe atmış insanlarız...

swtwitch
11-03-2012, 20:44
oo birşey soruyorsun ordna başka bişeye atlıyorsun şimdide hayduta geldik...haydut a güvenmişiz wowa bakıyor adam...adam sonradan bazı yanlışlar yapmış sana olan kininden bundan nasıl beni sorumlu tutuyorsun...gelip burda bide sallıyon yok yaptıgını tüm server görsün falan arkadaş biz karakterimize laf atıldı diye 2 3 aylık emekleri düşünmeden çöpe atmış insanlarız...

Ben sana aslında aynı şeyi sordum sen farketmiyorsun. Senin wowa bakan adamın bizi sattı mı sattı. Sen onu korudunmu korudun. Sen destek istediğin birliğin rakibine satılmasına ses cıkarmıyorsan bunu destekliyor olmuyormusun ? Benim için bu kadarı yeterli. Keşke server farklı gelişse idi de silip giderken Escape e çakıp gitseydik ama maalesef buna imkan olmadıgından Android e çaktık. Sebebini de zaten yukarı da açıkladım.

TırTıl
11-03-2012, 20:52
Ben sana aslında aynı şeyi sordum sen farketmiyorsun. Senin wowa bakan adamın bizi sattı mı sattı. Sen onu korudunmu korudun. Sen destek istediğin birliğin rakibine satılmasına ses cıkamrıyorsan bunu destekliyor olmuyormusun ? Benim için bu kadarı yeterli. Keşke server farklı gelişse idi de silip giderken Escape e çakıp gitseydik ama maalesef buna imkan olmadıgından Android e çaktık. Sebebini de zaten yukarı da açıkladım. adam sizi sattıktna sonra adamı korumadım...öyle olsa haklısın...şuanda senin gibi onunlada muhattap olmuyorum ama burda milletin içinde saçma msjlar atıyorsun mecbur cevap vermek zorunda kalıyorum... biz çakılmadan k.ç yle savaş yoğunlaşmadan merkezlerimiz inmeden bu tarz yazsaydın ya müslüman...iş bitmiş server bitmiş konuşuyorsun...rahatsın tabi:) adam birlikten atılmış wowdan atılmış sonra geliyorsun ses çıkarmıyorsun:) olaya birde bizim gözümüzden bakın...

swtwitch
11-03-2012, 21:01
adam sizi sattıktna sonra adamı korumadım...öyle olsa haklısın...şuanda senin gibi onunlada muhattap olmuyorum ama burda milletin içinde saçma msjlar atıyorsun mecbur cevap vermek zorunda kalıyorum... biz çakılmadan k.ç yle savaş yoğunlaşmadan merkezlerimiz inmeden bu tarz yazsaydın ya müslüman...iş bitmiş server bitmiş konuşuyorsun...rahatsın tabi:) adam birlikten atılmış wowdan atılmış sonra geliyorsun ses çıkarmıyorsun:) olaya birde bizim gözümüzden bakın...

o zaman da yazdım hatırlarsan wowunuza destek istediğinizde ve hayır dediğimde sebebini de soylediğimde yine boyle demiştin askerim olsa da size gelsem demiştin. gelseydin gelme demezdik buyur ederdik bizim degişen birşey olmazdı arada da sizin askeri cakardık. ugur boşa o yuzden kalmadı kendine gelen giden yok diye 100k defans ile hesap sildi!
neyse o adamla ilgilenmiyorum sizde olup olmadıgından wowunuza bakıp bakmadıgında haberim de yok. tek işim onun nerede oldugunu sorup sorusturmak değil. ama bu tur konular bizim için onemlidir biz birine bir soz verirsek sonuna kadar arkasında dururuz karsıdakinden de her kosulda aynısını bekleriz. bunları zaten sana özelden yazdım tekrar uzatmayalım. ben silen bir hesap olarak neden vatan wowuna destek vermediğimizi neden android wowa cakıldıgımızı soranlara anlatıyorum. özelden tektek yazmaktan da yoruldum buradan yazıyorum

TırTıl
11-03-2012, 21:17
o zaman da yazdım hatırlarsan wowunuza destek istediğinizde ve hayır dediğimde sebebini de soylediğimde yine boyle demiştin askerim olsa da size gelsem demiştin. gelseydin gelme demezdik buyur ederdik bizim degişen birşey olmazdı arada da sizin askeri cakardık. ugur boşa o yuzden kalmadı kendine gelen giden yok diye 100k defans ile hesap sildi!
neyse o adamla ilgilenmiyorum sizde olup olmadıgından wowunuza bakıp bakmadıgında haberim de yok. tek işim onun nerede oldugunu sorup sorusturmak değil. ama bu tur konular bizim için onemlidir biz birine bir soz verirsek sonuna kadar arkasında dururuz karsıdakinden de her kosulda aynısını bekleriz. bunları zaten sana özelden yazdım tekrar uzatmayalım. ben silen bir hesap olarak neden vatan wowuna destek vermediğimizi neden android wowa cakıldıgımızı soranlara anlatıyorum. özelden tektek yazmaktan da yoruldum buradan yazıyorum iyi güzel yapıyorsunda volkanın bak bunu yaptı dediğim herzaman yapıyorlar dediğin olayı bugün sen yapıyorsun...kendi başarısızlıgınızı bana ve escapeye veya vatana yüklemenizin anlamı yok...herkez istediğini yapmakta özgür istediğini yapabilirsin ama ben bizzat kurun siz alın wowu hatta almanızada yardım edeyim elimden geldiği kadar size bizde destek verelim k.ç nin bizim wowları yıkcak gücü var 1 tane olursa zorlanırlar dediğimide biliyorum... o yüzden benim içim rahat...seninle bireysel tartışmamızı gelip burda farklı boyutlara taşımaya çalışıyorsun...

arkadaş anarhcy yide satmışız olaya bak çıldırmamak elde değil...adamlara tek saldırı yapılmıyor savunma atılıyor pusuya dalınıyor yene biz anarcyi satmışız... neyse sağlık olsun...server 3 ü neyin ne oldugunu öğrenmiş olduk...

anti300
11-03-2012, 21:24
sanki foruma giren var nerde o eski s3 ler bugün nostalji yaptım arşivdede töreler dayılar muhteşemler banlar havada uçuşurdu ...

He valla ama forumda en fazla eksikliği hissedilen arkadaşımız TÖRE'dir :D forumun gülü o biraz dikeni var ama o kadarda olsun :D

Komegan hocam yılmaz abi (zerocool) mesaj attı avrupa serverından bır bakayım dedım yav

bayadır bır ara verdıydım dayiii yı kıramayıp tekrardan basladık avrupa serverındayım
GHOST47 hesabında

kendınıze ıyı bakın kım bılır belkı bır s3 de daha karşılaşırız :D

hee senide kandırdık ama güzel oluyor :)

ve as üstad
aslında eski ekip yeniden bir kapışsa ne iyi olur
KÇ, Anarchy ve Generals'ın kapıştığı bir s3 ne heyecan verirdi
bu server sonunda forumda konuşalım bu durumu
ve her birlik ekibiyle gelsin
ve tabıkı yeni gelenlerde olacaktır

Birlik yönetimimi, wowmu allah korusun :) avrupa serverinde muhabbet için takılıyoz o kadar maksat muhabbet etmek . Size s3 te başarılar dilerim.

gıcık ediyor o asker kaçırma. t4 de sadece merkez askerini kaçırıyor zaten. yanlardakileri kaçırmıyor. altın benim altınım değil mi al altını kaçır kardeşim

dayıya selamlar, çok çağırdı turnuva elemelerine ama oyuna devam etmeyeceğim oraya hiç başlamadım. sizlere avrupada başarılar.

Aleyküm selam dostum eleme bittikten sonra avrupaya gelmeni isterim hesap konusunda sıkıntı olursa mesaj at bana yeter :)

swtwitch
11-03-2012, 21:36
iyi güzel yapıyorsunda volkanın bak bunu yaptı dediğim herzaman yapıyorlar dediğin olayı bugün sen yapıyorsun...kendi başarısızlıgınızı bana ve escapeye veya vatana yüklemenizin anlamı yok...herkez istediğini yapmakta özgür istediğini yapabilirsin ama ben bizzat kurun siz alın wowu hatta almanızada yardım edeyim elimden geldiği kadar size bizde destek verelim k.ç nin bizim wowları yıkcak gücü var 1 tane olursa zorlanırlar dediğimide biliyorum... o yüzden benim içim rahat...seninle bireysel tartışmamızı gelip burda farklı boyutlara taşımaya çalışıyorsun...

arkadaş anarhcy yide satmışız olaya bak çıldırmamak elde değil...adamlara tek saldırı yapılmıyor savunma atılıyor pusuya dalınıyor yene biz anarcyi satmışız... neyse sağlık olsun...server 3 ü neyin ne oldugunu öğrenmiş olduk...

Pusuya bir daldınız bir daldınız Pusu kaçacak yer aradı değil mi :) Lütfen bir iki saldırı yapmış olabilirsiniz ama biz istediğimiz için değil öyle gerektiğindendir muhtemelen sizin tarafa geçmeyi kabul etmeyenlerdir. Biz istediğimiz için Pusuya girseniz bırakın +- yi -- ve -+ de Pusu kalmazdı. Kç de Pusuya birkaç saldırı yapmış arada sırada, bu Kc de bize destek veriyor mu oluyor yani :) Pusunun 15 birlikten 3-4 birliğe indirilmesi tamamen Anarchy nin 2 birliği ve İstiklalin 1 birliğinin tum server boyunca ardardına yaptıgı yıkımlardır. Çok yeni oyuncumuz vardı epey zaman aldı oyunu öğretmek ama oldukça başarılı işlere imza attılar. Hala askeri olanlar kalıp savaşmaya devam edecekler hızlarını alamadılar daha :) Ama eminim ki çizgimizi değiştirmeyeceklerdir.
Bu önerinizi bana değil Wandall a yazdın Wandall da bana attı oradan biliyorum ne önerdiğini. Anarchy&İstiklal wow almak istese senin yardımın olmadan alacak güce sahip, tıpkı Pusu wowu sıfırlayıp reislediği gibi. Korumak istese de kendi defansı ile korurdu. Yine de kendilerine yapılana ragmen sizden tek gelecek yardımı kabul etmezdi. Kaldı ki Wow almayacagımızı çok önceden söyledik ve yerleşimimize de oyun stratejimizi de ona göre belirledik.

swtwitch
11-03-2012, 21:39
Aleyküm selam dostum eleme bittikten sonra avrupaya gelmeni isterim hesap konusunda sıkıntı olursa mesaj at bana yeter :)

Tamam eğer krizim gelirse yazarım :) Yegenine de selamlar.

teRRible53
11-03-2012, 22:03
hemen dibindeydim ya ugurla oynuyordum lastwish

Heee hatırladım ortagım hakanın arkadasıydınız:D ya orda fena patladık resmen ılk cag savasları yapıyorduk :D 5er mancınıkla ruslar sıfırladı benı gece 4 de..gercekden travıanın zevkı orda yasanıyor..burada kımse kımseye dokunmuyor.herkes rahatlıkla ordu kasabılıyor...

mancınıklara adamlar ara vermemek ıcın 6-7 kere denıyorlardı bı bakıyorum saldırı gelıyor aha ara var mancıklarda hemep ıptal edıyorlar:D

swtwitch
11-03-2012, 22:07
Heee hatırladım ortagım hakanın arkadasıydınız:D ya orda fena patladık resmen ılk cag savasları yapıyorduk :D 5er mancınıkla ruslar sıfırladı benı gece 4 de..gercekden travıanın zevkı orda yasanıyor..burada kımse kımseye dokunmuyor.herkes rahatlıkla ordu kasabılıyor...

Beni sıfırlayan olmadı da o dragondan o kadar uzaga tasındık ki gocmen 3-5 kez dondu :) dogru duzgun asker basamadık falan adamlar az kaldı bizi de harcıyordu bıraktım saldırı basmayı savunma bastım epeyce :) wow aldık oraya yolladım savunmaları onda da wowu kaptırdık ugrastık durduk.

teRRible53
11-03-2012, 22:14
Beni sıfırlayan olmadı da o dragondan o kadar uzaga tasındık ki gocmen 3-5 kez dondu :) dogru duzgun asker basamadık falan adamlar az kaldı bizi de harcıyordu bıraktım saldırı basmayı savunma bastım epeyce :) wow aldık oraya yolladım savunmaları onda da wowu kaptırdık ugrastık durduk.

hmm sen uzaga gıtmıstın ben orda kurulmustum savasıp alacaktım guya adamlar 5-6 kısı oldugunu sonra anladım sonrası booom:D

swtwitch
11-03-2012, 22:20
hmm sen uzaga gıtmıstın ben orda kurulmustum savasıp alacaktım guya adamlar 5-6 kısı oldugunu sonra anladım sonrası booom:D

:D evet oyle oldu sizi kurtaramadık. bizim ilk koyu de harcadılar :) ama avrupa serveri cok zorlu idi. bizimkiler de (ben de dahil) orayı buradaki gibi rahat olacak diye bekledi patladık sonra :) onlarca yagma atıp da 3-5 birim zor aldıgımızı ve ee nasıl oynayacagız biz diye ugurla birbirimize yazıp durdugumuzu cok iyi hatırlıyorum :)

teRRible53
11-03-2012, 22:23
:D evet oyle oldu sizi kurtaramadık. bizim ilk koyu de harcadılar :) ama avrupa serveri cok zorlu idi. bizimkiler de (ben de dahil) orayı buradaki gibi rahat olacak diye bekledi patladık sonra :) onlarca yagma atıp da 3-5 birim zor aldıgımızı ve ee nasıl oynayacagız biz diye ugurla birbirime yazıp durdugumuzu cok iyi hatırlıyorum :)

en cok yagma veren turklerdı ehehe:D ama bunda sonra t4 olursa tum vahalar fena yagmalancak:D

swtwitch
11-03-2012, 22:31
en cok yagma veren turklerdı ehehe:D ama bunda sonra t4 olursa tum vahalar fena yagmalancak:D

t4 olursa gelirim belki vaha yagmalamaya :)

komegan61
11-03-2012, 22:45
bugün yoktum
neler olmuş oyle
forum eskı halıne dönmüş
bir şiir koyma vakti geldi sanırım

TırTıl
11-03-2012, 22:56
Pusuya bir daldınız bir daldınız Pusu kaçacak yer aradı değil mi :) Lütfen bir iki saldırı yapmış olabilirsiniz ama biz istediğimiz için değil öyle gerektiğindendir muhtemelen sizin tarafa geçmeyi kabul etmeyenlerdir. Biz istediğimiz için Pusuya girseniz bırakın +- yi -- ve -+ de Pusu kalmazdı. Kç de Pusuya birkaç saldırı yapmış arada sırada, bu Kc de bize destek veriyor mu oluyor yani :) Pusunun 15 birlikten 3-4 birliğe indirilmesi tamamen Anarchy nin 2 birliği ve İstiklalin 1 birliğinin tum server boyunca ardardına yaptıgı yıkımlardır. Çok yeni oyuncumuz vardı epey zaman aldı oyunu öğretmek ama oldukça başarılı işlere imza attılar. Hala askeri olanlar kalıp savaşmaya devam edecekler hızlarını alamadılar daha :) Ama eminim ki çizgimizi değiştirmeyeceklerdir.
Bu önerinizi bana değil Wandall a yazdın Wandall da bana attı oradan biliyorum ne önerdiğini. Anarchy&İstiklal wow almak istese senin yardımın olmadan alacak güce sahip, tıpkı Pusu wowu sıfırlayıp reislediği gibi. Korumak istese de kendi defansı ile korurdu. Yine de kendilerine yapılana ragmen sizden tek gelecek yardımı kabul etmezdi. Kaldı ki Wow almayacagımızı çok önceden söyledik ve yerleşimimize de oyun stratejimizi de ona göre belirledik. tırcıya sor bakalım kim istedi diye yapmışız...size savunmayıda kendimiz için attık:) sonuçta yardım ettik size bu böyle bunun başka bir açıklaması yok bunu inkar etmen çok yanlış. server bitmiş atıp tutuyorsun gelmişin buraya 100 k savunma yoktu wow alcak ordu yoktu geliyorsun böleydik şöleydik alsaydın o zaman ne burda artislik taslıyorsun...biz bize ihtiyacınızmı var dedik? yalandan boş konuşuyorsun...elimizden geleni yapalım destek çıkalım dedik...seninle aramızda geçen olay yüzünden tüm anarchyi istiklali kusursuzu olaya katma ben sana 50 kere söyledim sana güvenmiyorum dedim bunun sonucunda senle ilişkiyi kesmişim...ama bunu birliğe yansıtmayıp ne sana cephe almışım ne arkandan konuşmuşum ne de başka bişey...sana güvenmiyorum demişim ve ilişkiyi kesmişim...hala bize yaptıklarınız falan gibi saçma bir muhabbete giriyorsun...arkadaş başına ne gelse bizden bilceniz...savunmamı geri çektim diye hain oldum :) olaya bak ya...

birisi burda artislik olsun diye neler yazıyor diğeri özelden güc falan kalmadı tek asker yok tarzı şeyler yazıyor...anlam veremiyorum

komegan61
11-03-2012, 22:58
Kanla Kirlenmis Evrak
Karanlik sözler yaziyorum hayatim hakkinda.
Asklarim, inançlarim isgal altindadir
tabutumun üstünde zar atiyorlar
cebimdeki adreslerden umut kalmamistir
topraga sokuldugum zaman çapa vuran adamlar
denize yaklasinca kumlar ve çakil taslari
geçmis günlerimi asagilamaktadir.

Karanlik sözler yaziyorum hayatim hakkinda.
Ve rüzgar burusturuyor polis raporlarini
kadinlar fazlasiyla günaha giriyorlar
bazi solgun gömleklerin çözük dügmelerinden
çelik tirpan gibi silkiniyor çocuklar
denizin satirlari arasinda.
Gece arsizca kükrüyor pasli beyninde sehrin
küfre yaklastikça inancim artiyor.

Karanlik sözler yaziyorum hayatim hakkinda
öyle yoruldum ki yoruldum dünyayi tanimaktan
saçlarim çok yoruldu gençlik uykularimda
acilar çekebilecek yasa geldigim zaman
aciyla ugrasacak yerlerimi yok ettim.
Ve simdi birçok sayfasini atlayarak bitirdigim kitabin
basindan baslayabilirim.

İsmet Özel

KANUNİ_SULTAN
11-03-2012, 23:35
Komegan hocam benim ayağım uğurlu gelmiş dıyelım :D

alis43
11-03-2012, 23:58
MERHABA ARKADAŞLAR VATAN BİRLİKLERİNİN WOW KÖYLERİNE GEREKLİ ÖZVERİYİ GÖSTERMEMELERİ YÜZÜNE BİR ÇOK ORDUMUZ ELİMİZDE KALDI MALUMUNUZ SALDIRI ASKERİ OLAN HESAPTA SAVUNMA ASKERİ BASIMI AZ OLUR SAVUNMAYI KİMSE ÖNEMSEMEZ AMA KÇ BİRLİĞİ HER İKİSİNİDE MÜKEMMEL BİR ŞEKİLDE DENGELEMİŞ OLUP MUAZZAM BİR WOW SAVUNMASI ÇIKARTTI BÜTÜN ARKADAŞLARIMI AYRI AYRI TEBRİK EDİP TEŞEKKÜRLERİMİ SUNARım

Dün geceki VATAN BİRLİKLERİ operasyonuna değinmek gerekirse son derece kendi açılarından olumlu sonuçlar aldılar
neticede wow hesaplarını serverin en zengin ve en güçlü hesapları almaktadır ve serverin en sağlam birlikleri olan kç birliği wow hesabından40 seviye dünya harikası ve 250 bin kapasitelik depo yıkmışlardır operasyona katılan arkadaşları tebrik ediyorum

Yayınlayacağım raporlar gece 2:07 de gelen organize saldırılar ufak tefek hatalar dışında akılıca yapılan saldırılardır o saate kadar yaklaşık 3 milyon watan askeri kesildi savunma fena halde yıprandı bu gelenler yıkım yaptı
Tektek bütün saldırı raporlarını yayınlamak isterdim ama 100 üzerinde saldırı geldi sadece kayda değer saldırıları rapor yaptım
Gülay yıkılır android wowu kurar gibisinden muhappetler olmuş burda önemli olan oyuncuların başarısı değil k.ç birliklerinin başarısıdır finişe en yakın wow hesabı desteklenir ve wow kurulur şartlar sürekli değişsede izlenilecek yol budur saygılarımla
M.ALİ

http://travian-reports.net/tr/report/5319900590d,5319910f965,531992e1757,5319938bf9a,53 1994c55f1,53199572047,531996b1496,5319980a181,5319 992ae23,532000ba86d,53200153387,532002edfef,532003 90e0a

TırTıl
12-03-2012, 00:06
En sonunda biri olumlu birşey söyledi.

swtwitch
12-03-2012, 00:11
tırcıya sor bakalım kim istedi diye yapmışız...size savunmayıda kendimiz için attık:) sonuçta yardım ettik size bu böyle bunun başka bir açıklaması yok bunu inkar etmen çok yanlış. server bitmiş atıp tutuyorsun gelmişin buraya 100 k savunma yoktu wow alcak ordu yoktu geliyorsun böleydik şöleydik alsaydın o zaman ne burda artislik taslıyorsun...biz bize ihtiyacınızmı var dedik? yalandan boş konuşuyorsun...elimizden geleni yapalım destek çıkalım dedik...seninle aramızda geçen olay yüzünden tüm anarchyi istiklali kusursuzu olaya katma ben sana 50 kere söyledim sana güvenmiyorum dedim bunun sonucunda senle ilişkiyi kesmişim...ama bunu birliğe yansıtmayıp ne sana cephe almışım ne arkandan konuşmuşum ne de başka bişey...sana güvenmiyorum demişim ve ilişkiyi kesmişim...hala bize yaptıklarınız falan gibi saçma bir muhabbete giriyorsun...arkadaş başına ne gelse bizden bilceniz...savunmamı geri çektim diye hain oldum :) olaya bak ya...

birisi burda artislik olsun diye neler yazıyor diğeri özelden güc falan kalmadı tek asker yok tarzı şeyler yazıyor...anlam veremiyorum

Söylediklerine dikkat edersen sevinirim. Tartışmanın ve konuşmanın bir adabı vardır. Belli seviyede olmayanlarla konuşmam da tartışmam da yazdıklarını kaale alıp da cevap vermem. Bu tarzını düzeltmezsen bundan sonraki mesajına ne yazarsan cevap almayacaksın.
70lik bu birliğin yönetimde değildi oyunda fazla yoktu. Hesabına aylarca benim baktıgımı çoğu kişi bilir. Kimde ne kadar asker var wow alırmı almaz mı bunu bir doktor bir de ben bilirim. Kaldıki ben ona da soyledim ciddi bir saldırı olursa ben buraya defansı toplarım ve o ciddi saldırıda da topladım zaten kendisi de gordu zaten onu.
Server biterken atıp tutmuyorum bana yazan herkese yazdım bunu. Escape, Rigel, Çilekli pasta mı ne vardı onun gibi kim yazsa yazdım bir sır değil yani. İlişkiyi sen kesmişsin başkasına yazdırıyorsun ne anladım ben bu işten :)

Dip not: Asker yoktu da onca hesabı neyle sildik. Birlik olarak 4091745 kesmişiz. 472000 i bana ait. Savunması 1127417 ki cogu hesabımız hiç saldırı almadı, wow alınmadı natar kesilmedi...v
Savunma da yoktu neden hala yagma top10 dayım saldırı askerim dun ve bugun tum gun yoldaydı hala neyle yagma yapılıyor? Once bir verilere bakıp ondan sonra burada yorum yapıp tanımadın insanlara yalancı dersen daha dogru olur.

anti300
12-03-2012, 00:15
Komegan hocam benim ayağım uğurlu gelmiş dıyelım :D

Hünkarım burası iyi güzelde arada bizim köye baksanız -70 binde az kalsın ölüyordu askerler açlıktan bilginiz olsun :D :D

swtwitch
12-03-2012, 00:17
Hünkarım burası iyi güzelde arada bizim köye baksanız -70 binde az kalsın ölüyordu askerler açlıktan bilginiz olsun :D :D

Bende tahıl bol gel al :) ama başka serverdan asker göndermeye izin çıkmayabilir :)

alis43
12-03-2012, 00:19
Bende tahıl bol gel al :) ama başka serverdan asker göndermeye izin çıkmayabilir :)

muhabbet koyu:)

anti300
12-03-2012, 00:21

Askerleri çaktın tahıl bol dersin tabi :D işin bittiyse s3 te söyle sana bir hesap devredelim eleme turnuvasında ufak tefek bişi ama wow ordusu çıkartırsın sen oradan :D

komegan61
12-03-2012, 00:22
bana da ızın varmı

swtwitch
12-03-2012, 00:24
Askerleri çaktın tahıl bol dersin tabi :D işin bittiyse s3 te söyle sana bir hesap devredelim eleme turnuvasında ufak tefek bişi ama wow ordusu çıkartırsın sen oradan :D

hahaha yemem o numaraları gezcem tozcam bikaç hafta :) iş gezilerim var buralarda olmayacagım birkaç hafta

swtwitch
12-03-2012, 00:25
bana da ızın varmı

hocam senin gibi isteyene var :)

komegan61
12-03-2012, 00:28
hocam senin gibi isteyene var :)
teşekkur ettım
bu arada ıbo gelırse uguru da cagırır nargıle ıcerız
tabı kı nargıle zevki canersız de olmaz

swtwitch
12-03-2012, 00:31
teşekkur ettım
bu arada ıbo gelırse uguru da cagırır nargıle ıcerız
tabı kı nargıle zevki canersız de olmaz

ugur gelir nargileye herhalde. istanbulun altını ustune getirmekle mesgul bu aralar.

TırTıl
12-03-2012, 00:38
Söylediklerine dikkat edersen sevinirim. Tartışmanın ve konuşmanın bir adabı vardır. Belli seviyede olmayanlarla konuşmam da tartışmam da yazdıklarını kaale alıp da cevap vermem. Bu tarzını düzeltmezsen bundan sonraki mesajına ne yazarsan cevap almayacaksın.
70lik bu birliğin yönetimde değildi oyunda fazla yoktu. Hesabına aylarca benim baktıgımı çoğu kişi bilir. Kimde ne kadar asker var wow alırmı almaz mı bunu bir doktor bir de ben bilirim. Kaldıki ben ona da soyledim ciddi bir saldırı olursa ben buraya defansı toplarım ve o ciddi saldırıda da topladım zaten kendisi de gordu zaten onu.
Server biterken atıp tutmuyorum bana yazan herkese yazdım bunu. Escape, Rigel, Çilekli pasta mı ne vardı onun gibi kim yazsa yazdım bir sır değil yani. İlişkiyi sen kesmişsin başkasına yazdırıyorsun ne anladım ben bu işten :)

Dip not: Asker yoktu da onca hesabı neyle sildik. Birlik olarak 4091745 kesmişiz. 472000 i bana ait. Savunması 1127417 ki cogu hesabımız hiç saldırı almadı, wow alınmadı natar kesilmedi...v
Savunma da yoktu neden hala yagma top10 dayım saldırı askerim dun ve bugun tum gun yoldaydı hala neyle yagma yapılıyor? Once bir verilere bakıp ondan sonra burada yorum yapıp tanımadın insanlara yalancı dersen daha dogru olur.
işi iyice cıvıttın saçma sapan şeyler yazıyorsun hepsi teoriden kendi kafanda kurdugun şeylerden ibaret...bundan daha ağır bir üslub hak ediyorsun...tek saygı duydugum nokta yaşın ondan yazdıklarıma dikkat ediyorum ama yinede bu kadar oluyor...karşımdakinin her sorusuna cevap verip mantıklı açıklama yapılmasına rağmen yinede ordan oraya atlaması saçma sapan şeyler yazması beni iyice geriyor...

anlamadıgın nokta sende askerinin olması beni sevindiren bir olay çünkü server başından beri dost geçinen ve birbirine tek saldırı atmayan 2 birlik...yanlışmıyım? attıgınız her msj mantıklı oldugu sürece hep olumlu cevapla çözüme ben bizzat kavuşturdum...başkasına yazdıyorsun falan iyice paranoyak olduk arkadaş,öyle birşey yok...ben oyunu salmış tüm k.ç de tanıdıklarımdan tiarsi 300hp predators(hemşo) vs hepsini tebrik etmiş onlara bizzat oyunu kazndıklarını söylemişim...serverrdan bişey olmacagınıda anlayıp birlikten işlerden elimi ayağımı çekmişim...rigel dediğin adamla ben muhattap bile olmuyorum...

dipnot:askerdi saldırıydı vs yarışına girmeye hiç gerek yok...bunla ne alakası var konuştugumuz olayın onuda anlamış değilim tebrikler iyi oyuncusunda yağma falan:)

ayrıca ben bana atılan msjı söylüyorum...askerimiz kalmadı wow alcak ordumuz yok savunma yok yardım etmezseniz biticez herkez hesap silcek tarzı msjlar geldiği için ben bugün burda bunları söylüyorum...senin burda ne kestiğin ne yaptıgın beni ilgilendiren bir olay değil...

son olarak diyeceğim şuki server başından itibaren saldırı almadıgın bir birlikten savunma desteği gördüğün bir birlikten saldırıda destek gördüğün bir birlikten...manevi alanda destek gördüğün bir birlikten ve benden bu şekilde bizi sattılar bize bunları yaptılar diye bahsetmen senin ne tarz bir insan oldugunu umarım burdakilerede göstermiştir...ben zaten öğrenmiştim...haydut isimli bir oyuncu sana 50 kere dememe rağmen ona güvenmemiz hataymış dememe rağmen gelip burda bizi hain ettinya ne diyim sana :) saygılar teyzeciğim allaha emanet ol

swtwitch
12-03-2012, 00:43
önce konuşmayı öğren sonra oynamayı sonra da yöneticiliği öğren benim seviyeme gel. ondan sonra bana yazarsın tabii bunları benim yaşıma geldiğinde yapabilmiş olursan ;)

TırTıl
12-03-2012, 00:53
önce konuşmayı öğren sonra oynamayı sonra da yöneticiliği öğren benim seviyeme gel. ondan sonra bana yazarsın tabii bunları benim yaşıma geldiğinde yapabilmiş olursan ;) Biz adamına göre her seviyeye çıkarız sen rahat ol...

swtwitch
12-03-2012, 00:54
Biz adamına göre her seviyeye çıkarız sen rahat ol...

Evet görüyorum :)

TırTıl
12-03-2012, 00:56
Evet görüyorum :)
bence göremiyorsun.seninle muhattap olmak istememe rağmen burda bana basit oyunlarla laf söylemeye çalışan sensin...sana bundan baya bir zaman önce sana güvenmediğimi bana samimi gelmediğini dürüstçe söyleyerek ilişkiyi koparamama rağmen...

swtwitch
12-03-2012, 01:11
ne uzatıyorsun ki? sana laf soyletme gibi bir derdim yok ben soyleyecegimi soyledim sen de söyledin. benimle burada boşa tartışıyorsun. askeriniz yok dedin saldırı sıralamasında 2. birliğiz onu yazdım. savunma yok dedin hala devam edecekler var kimde ne kadar defans oldugunu mu yazaym kendimdekinden ornek verdim. hayduta guvenmiyorum demişsin buna guldum elimdeki mesajın da farklı yazıyor. buraya mesaj konulmuyor ozelden atayım istiyorsan. bana guveninin de kc wowlarına girmeyecegiz dememden sonra oluşuverdi her neyse gerçekten çok uzatıyorsun her ikimizin de yazdıkları ortada kim neye inanmak istiyorsa ona inansın. ben gerçeği biliyorum baska birisinin inanıp inanmaması sorun değil.

TırTıl
12-03-2012, 01:29
ne uzatıyorsun ki? sana laf soyletme gibi bir derdim yok ben soyleyecegimi soyledim sen de söyledin. benimle burada boşa tartışıyorsun. askeriniz yok dedin saldırı sıralamasında 2. birliğiz onu yazdım. savunma yok dedin hala devam edecekler var kimde ne kadar defans oldugunu mu yazaym kendimdekinden ornek verdim. hayduta guvenmiyorum demişsin buna guldum elimdeki mesajın da farklı yazıyor. buraya mesaj konulmuyor ozelden atayım istiyorsan. bana guveninin de kc wowlarına girmeyecegiz dememden sonra oluşuverdi her neyse gerçekten çok uzatıyorsun her ikimizin de yazdıkları ortada kim neye inanmak istiyorsa ona inansın. ben gerçeği biliyorum baska birisinin inanıp inanmaması sorun değil.uzatan benmiyim senmisin...kendini birşeye inandırmışsın onun yanlış oldugunu söylüyorum...hayduta güvenmiyorum mu dedim daha doğru düzgün okumayıp yazıyorsun...ona güvenmemiz hataymış dedim...yani sen ona bizim güvenmemizden dolayı bizi satıcı ilan ettinya onu dedim...adama güvendik yaptıysa o yaptı sana birşey 2 saattir açıklıyorum...yoruldum gerçekten dahada bişey yazmam son bu...deathstar escape server başından beri saldırı almadıgınız destek istediğiniz bir birlik...ben senle kavga ettim öle yada böyle birbirimizi sevmiyoruz...ama yapılanlar ortada kavga ettiğimiz zamanda bile size karşı yapılan tek olumsuz şey yok...gelipde bizi hain ilan etmen çok saçma...heleki wolcanonun bizim msjları servera kopyaladıgında benim yanımda olan biri olarak.

İsimsiz
12-03-2012, 10:09
o bahsettiğin isim değişiklikleri taşların yerine oturmasının gereğidir.. unutma ki bu bahsettiğin kişiler k.ç gibi kurulu bi oluşumu devam ettirmediler serveri tanımıyorlardı k.ç de tanımalarını istemediğinden tılsımlar çıkana kadar dişini göstermedi. adamlar tılsımlara kadar birbirlerini yediler. asıl tehlikenin k.ç olduğunu anlamaları uzun sürdü. diplomasiye gelince k.çnin en büyük özelliklerinden biri diplomasidir gerçekten ama bu her zaman sonuç verecek diye bişey yok alef ve ekibinden oluşan cool bi grup vardı adamlar tek kalemde bütün anarchy wowlarını al aşağı ettiler k.çnin diplomasisi o zaman tuttu ama gel gör ki o zamanın üzerinden çok zaman geçti. her etki kendi tepkisini doğuruyor sen burda forumlarda yada oyun içinde çıkıp alaycı alaycı konuşursan kendine doğru da bi impuls yaratırsın, kışkırtıcı oyun tarzı yanlıştır demiyorum işe heyecen katar ama gel gör ki aynı zamanda da seni hedef yapar. ronaldo futbolcu olarak belki de messiden üstündür ama herkes messiyi sever niye ronaldo antipatik geliyor kimse bi adamı yakışıklı veya güçlü diye sevmez onu sevdiren karakteridir :)
velhasıl k.ç diplomaside artık çok dost aramasın birincisi başarısı abartı derecesinde uzadı
ikincisi k.çde iki tane güzel şey kaldı biri profilindeki şiir, öbürü komegan forumdan onun yazılarını okumayı seviyorum

bizim adamlığımız bize yeter

Biz kendimize arkadaş fln aramıyoruz..KÇ şimdiye kadar hiç bir savaşta yenilmedigi gibi bu savaşta da 4 birliğe karşı yenilmedi..

Sizin adamlığınızda size zor yetiyor zaten

İsimsiz
12-03-2012, 10:15
Oyuna geldiğinde siz fake atmayı bile bilmiyorsunuz 1 askerle fake saldırı mı olur vatancılar bana 1 askerle saldırı atıyorlardı kimi kandırıyorlar anlamadımki adamın biri de 1 koçbaşının yanına 1 pretoryan koymuş tam bir komedisyen :D

TırTıl
12-03-2012, 12:35
Oyuna geldiğinde siz fake atmayı bile bilmiyorsunuz 1 askerle fake saldırı mı olur vatancılar bana 1 askerle saldırı atıyorlardı kimi kandırıyorlar anlamadımki adamın biri de 1 koçbaşının yanına 1 pretoryan koymuş tam bir komedisyen :D

vatan bünyesinde bir çok oyuncu var bunlar oyuna yeni başlamış veya bu özelliği bilmiyor olabilirler ama aynı şekilde k.ç dende bizzat bana bu tarz fakeler geldi:)

ManYaaQ
12-03-2012, 15:06

tırtıla katılıyorum.Banada kç lerden öyle fakeler geldi.Siz kimi kandırıyorsunuz bize attığınız fakeleri toplasak dünya nüfusunu geçer be :)

İsimsiz
12-03-2012, 15:18
Sizin birlikte zayıf ve oyun anlayışı olmayan oyuncular çok..O yüzden hesaplardan iyi asker çıkmıyor..bazen 10-15bin nüfustan nasıl bu kadar az asker cıktı diye şaşırdım valla :D Bir arkadaşım -/- bölgesinde olduğundan sizin birlige girmişti..Adam yagmalama yapmaya 1köy bile bulamadı,etrafında her kes vatan birligindendi :D Wow köyünüzde azcık madde olsun diye her isteyeni birliğe alıyorsunuz sonu böyle olucaktı tabii ki :)

patato
12-03-2012, 15:25
Sizin birlikte zayıf ve oyun anlayışı olmayan oyuncular çok..O yüzden hesaplardan iyi asker çıkmıyor..bazen 10-15bin nüfustan nasıl bu kadar az asker cıktı diye şaşırdım valla :D Bir arkadaşım -/- bölgesinde olduğundan sizin birlige girmişti..Adam yagmalama yapmaya 1köy bile bulamadı,etrafında her kes vatan birligindendi :D Wow köyünüzde azcık madde olsun diye her isteyeni birliğe alıyorsunuz sonu böyle olucaktı tabii ki :)

belki onlar da senin dediğin gibi "-/- bölgesinde olduğundan" girmiştir

TırTıl
12-03-2012, 15:25
Sizin birlikte zayıf ve oyun anlayışı olmayan oyuncular çok..O yüzden hesaplardan iyi asker çıkmıyor..bazen 10-15bin nüfustan nasıl bu kadar az asker cıktı diye şaşırdım valla :D Bir arkadaşım -/- bölgesinde olduğundan sizin birlige girmişti..Adam yagmalama yapmaya 1köy bile bulamadı,etrafında her kes vatan birligindendi :D Wow köyünüzde azcık madde olsun diye her isteyeni birliğe alıyorsunuz sonu böyle olucaktı tabii ki :) biz en azından kendi bünyemizdeki oyuncularımızı yağmalamıyoruz. .multi köyleri bi birliğe toplasanız ilk 10 da birliğim olur diyenleride gördük :) ha bizim bölgelerde oyunu bilmeyenler çok dersen o konuda haklısın ama aynı şekilde k.ç dede var...zaten bizim sıkıntımız oyunu bilenlerin sayısının az olmasından kaynaklanıyor...malum oyunu bilenler hesaplarını sildi malesefki.

ManYaaQ
12-03-2012, 15:31

ben yani 11 k nüfustan 50 k ordu çıktı budamı ezik bir ordu sence?Biz vatan oyuncularını yağmalamayı bile aklımızdan geçirmeyiz.Bak kendi parmaklarınla yazıyorsun :) yağmalayacak yer yok çünkü gelişimimiz süper.Demekki bizim birliğe gelen o adam ezikmiş.konuştukça batıyorsun.

İsimsiz
12-03-2012, 15:56
biz en azından kendi bünyemizdeki oyuncularımızı yağmalamıyoruz. .multi köyleri bi birliğe toplasanız ilk 10 da birliğim olur diyenleride gördük :) ha bizim bölgelerde oyunu bilmeyenler çok dersen o konuda haklısın ama aynı şekilde k.ç dede var...zaten bizim sıkıntımız oyunu bilenlerin sayısının az olmasından kaynaklanıyor...malum oyunu bilenler hesaplarını sildi malesefki.
Oyunu anlamayanlar bir bölgede olucaklar diye bi kural yok.. biz köyüne bakmayanları,geç gelişenleri ve askeri az olanları birliğimizde bulundurmayız!O yüzden bizim bölgede birliğimiz için yagma köyleri de oluyor..

İsimsiz
12-03-2012, 16:01
ben yani 11 k nüfustan 50 k ordu çıktı budamı ezik bir ordu sence?Biz vatan oyuncularını yağmalamayı bile aklımızdan geçirmeyiz.Bak kendi parmaklarınla yazıyorsun :) yağmalayacak yer yok çünkü gelişimimiz süper.Demekki bizim birliğe gelen o adam ezikmiş.konuştukça batıyorsun.
Bizim ne zaman kendi birlik üyelerimizi yağmaladığımız görüldü? Biz en azından oyununa bakmayanları ve askeri olmayanları almıyoruz..Gelişmeniz super mi? :D Asıl sen konuştukca batıyorsun,sizin gelişmenizi gördük :D

Bi de tanımadığın adamlarla ilgili ezik gibi laflar kullanma,ezik dediğin adam sizin birlik üyelerinin çoğundan irelideydi,bazı sorunlardan dolayı hesabını sildi

ManYaaQ
12-03-2012, 16:21
Bizim ne zaman kendi birlik üyelerimizi yağmaladığımız görüldü? Biz en azından oyununa bakmayanları ve askeri olmayanları almıyoruz..Gelişmeniz super mi? :D Asıl sen konuştukca batıyorsun,sizin gelişmenizi gördük :D

Bi de tanımadığın adamlarla ilgili ezik gibi laflar kullanma,ezik dediğin adam sizin birlik üyelerinin çoğundan irelideydi,bazı sorunlardan dolayı hesabını sildi

Gelişimimiz nüfusla ilgili değil gelişimimizi tamamlıyoruz maddeler hakkında ve en az nüfuslunun sakladığı en az 3 k ordusu vardır.

DR_QmR
12-03-2012, 16:33
Gelişimimiz nüfusla ilgili değil gelişimimizi tamamlıyoruz maddeler hakkında ve en az nüfuslunun sakladığı en az 3 k ordusu vardır.

gec artk bunlari serverin ilk 3 ayinda degiliz wowun sonuna yaklastik 3k ordudan bahsediosun hammaddeden bahsediosun hala :) oyunun bu doneminde 100knin ustunde bicok ordumuz var dersin anlarim , ama onun disindakilerin artk bi yarari yok , mesela siz ins wowdan umidi kesmemissinizdir ve tekrar savunma toplar seviye basmaya baslarsiniz rekor ordu kasan arkadaslarimiz var yazik ellerinde kalmasin ordular ;)

İsimsiz
12-03-2012, 16:36
gec artk bunlari serverin ilk 3 ayinda degiliz wowun sonuna yaklastik 3k ordudan bahsediosun hammaddeden bahsediosun hala :) oyunun bu doneminde 100knin ustunde bicok ordumuz var dersin anlarim , ama onun disindakilerin artk bi yarari yok , mesela siz ins wowdan umidi kesmemissinizdir ve tekrar savunma toplar seviye basmaya baslarsiniz rekor ordu kasan arkadaslarimiz var yazik ellerinde kalmasin ordular ;)

Benden önce yazdığın için saol :) Tamamen katılıyorum :)

ManYaaQ
12-03-2012, 16:39

evet 3k ordudan bahsediyorum.Yalnız en düşük nüfusluda en büyük nüfusluda tahmin edemeyeceğiniz şeyler var.Burda sizinle tartışacak halim yok.Gerekte yok.Zamanımı boşa harcamayı hiç sevmem.

EKKAB
12-03-2012, 16:41
Gençler bir sakin olun hele iş amatörlük profesyonelliğe döndüyse tarafsız bir açıklama yapayım Kç birliklerinde olup oyundan anlamayanda yok değil oyunda bu zamanda sarı-kırmızı hatta gri yakan bile var eminim diğer birliklerde de vardır bunlar dahada çok olabilir belkide dahada azdır.

Fake atma konusuna gelince ben ilk defa bu sürümde oynadım mesela zaten kimseye fake atmam işim olmaz saldıracaksam saldırırım :) ama ilk geldiğim Fatih demişti bana şu kadar askerle fake atacaksın diye, hani öğrenen bunu annesinin karnında öğrenmedi neticede birileri yazdı diğerleride ondan öğrendi. Ha şu vardır sen demişsindir şu şekilde fake atacaksın ama oyuncu ısrarla 1 adet askerle atar oda oyuncunun amatörlüğündendir.

Birde 11k nüfuslu arkadaşım 50k saldırı gücü emin ol oyunun bilmem kaçıncı haftasında bir başarı olarak görülmez bence biz sadece mançoların tükettiği tahıla göre hesaplama yaparsak 50k'lık ordu çıkıyor buna göre hesabını sen yapabilirsin sanırım.

Yıktık, yıkıldık yeri geldi yıkılmadılar bizde yıkılmadık ama eğlendik herşeyi sınırında bırakalım lütfen. Hani bir hainlik söz konusu falan değilse gerçekten birbirinizi kırmaya gerek yok derim. Oyun neticede bu 1 yıl sonrasında bitecek ve farklı serverlarda rakiplerinizle aynı birlikte oynama şansı yakalayabilirsiniz, o yüzden bu kadar kasmayın.

Şuda bir gerçek geçen yıl yazdıklarımı okuyanlar olduysa sen neden o kadar kastın diyenler olursa eğer bizim geçerli bir nedenimiz vardı biz onun için yaptık ve son olarak eğer işin içinde bir hainlik varsa hangi serverda olursa olsun o oyuncuyla aynı birlikte kesinlikle bulunmam buda böyle biline..

Saygılarımla..

Mehmet (300hp)

ManYaaQ
12-03-2012, 16:47
Gençler bir sakin olun hele iş amatörlük profesyonelliğe döndüyse tarafsız bir açıklama yapayım Kç birliklerinde olup oyundan anlamayanda yok değil oyunda bu zamanda sarı-kırmızı hatta gri yakan bile var eminim diğer birliklerde de vardır bunlar dahada çok olabilir belkide dahada azdır.

Fake atma konusuna gelince ben ilk defa bu sürümde oynadım mesela zaten kimseye fake atmam işim olmaz saldıracaksam saldırırım :) ama ilk geldiğim Fatih demişti bana şu kadar askerle fake atacaksın diye, hani öğrenen bunu annesinin karnında öğrenmedi neticede birileri yazdı diğerleride ondan öğrendi. Ha şu vardır sen demişsindir şu şekilde fake atacaksın ama oyuncu ısrarla 1 adet askerle atar oda oyuncunun amatörlüğündendir.

Birde 11k nüfuslu arkadaşım 50k saldırı gücü emin ol oyunun bilmem kaçıncı haftasında bir başarı olarak görülmez bence biz sadece mançoların tükettiği tahıla göre hesaplama yaparsak 50k'lık ordu çıkıyor buna göre hesabını sen yapabilirsin sanırım.

Yıktık, yıkıldık yeri geldi yıkılmadılar bizde yıkılmadık ama eğlendik herşeyi sınırında bırakalım lütfen. Hani bir hainlik söz konusu falan değilse gerçekten birbirinizi kırmaya gerek yok derim. Oyun neticede bu 1 yıl sonrasında bitecek ve farklı serverlarda rakiplerinizle aynı birlikte oynama şansı yakalayabilirsiniz, o yüzden bu kadar kasmayın.

Şuda bir gerçek geçen yıl yazdıklarımı okuyanlar olduysa sen neden o kadar kastın diyenler olursa eğer bizim geçerli bir nedenimiz vardı biz onun için yaptık ve son olarak eğer işin içinde bir hainlik varsa hangi serverda olursa olsun o oyuncuyla aynı birlikte kesinlikle bulunmam buda böyle biline..

Saygılarımla..

Mehmet (300hp)

Çok doğru konuşuyorsun ben genç değilim onuda söyleyeyim :) gençlerle takılıyorum zaman iyi geçiyor 51 yaşımdayım bu arada 50 k ordu yoktu bende sadece bunuda bilesin hiçbir zaman asker kesilmeyecek diye hiçbirşey yok.Elimde kalan orduları gönderdim sadece ben wow köyüne oda iş gördü sanırım.

EKKAB
12-03-2012, 16:55
Çok doğru konuşuyorsun ben genç değilim onuda söyleyeyim :) gençlerle takılıyorum zaman iyi geçiyor 51 yaşımdayım bu arada 50 k ordu yoktu bende sadece bunuda bilesin hiçbir zaman asker kesilmeyecek diye hiçbirşey yok.Elimde kalan orduları gönderdim sadece ben wow köyüne oda iş gördü sanırım.

hocam zaten artık savunma eskisi gibi yapılmıyor wow köylerinde daha fazla emek istiyor wow köyüne bakmak bu yüzden savunma azdı gördüğüm kadarıyla o askerlerlede gelince zarar vereceği kesindi yani ama yinede dediğim gibi yeni sürümün özelliklerini doğru şekilde kullandığımızda ordu basmak pekte sorun olmuyor :)

ManYaaQ
12-03-2012, 16:58
hocam zaten artık savunma eskisi gibi yapılmıyor wow köylerinde daha fazla emek istiyor wow köyüne bakmak bu yüzden savunma azdı gördüğüm kadarıyla o askerlerlede gelince zarar vereceği kesindi yani ama yinede dediğim gibi yeni sürümün özelliklerini doğru şekilde kullandığımızda ordu basmak pekte sorun olmuyor :)

Seninle bir serverda oynamak güzel olur oyundan mesaj atarmısın adım ManYaaQ msn vereyim konuşalım

TırTıl
12-03-2012, 17:03
mehmetin üzerine bize bişey demek düşmez :)

KANUNİ_SULTAN
12-03-2012, 17:05
Nicki manyaaq olan arkadaş s3'te Generals birliklerinde oynamışlığınız var mı?

ManYaaQ
12-03-2012, 17:07

benim oynamışlığım yok birliği bilmem.

EKKAB
12-03-2012, 17:08
mehmetin üzerine bize bişey demek düşmez :)
eyvallah :rolleyes:

swtwitch
12-03-2012, 18:01

Gelip birliğinizin basına gecmezseniz tanıyan eden olmaz :) Nerede eski seviyeli rakipler en azından tartışması bile zevkliydi :)
En sevdiğim rakip de Caner dir. Msn de sohbet et işim var de kapa wowuna saldırı çık. Seviye al aynı muhabbete devam ederdi. Caneri özledik :)

TırTıl
12-03-2012, 18:23
ancak herşeyini kaybettiğinde istediğini yapacak kadar özgür olabilirsin.

Güzelmiş:)

alis43
12-03-2012, 20:25

199 ordu girmiş aynı gecede 200 üncüde sensin depodan 2 seviye almışsın ve gururla rapor paylaşıyon:) Yanılmıyosam serverin 4üncü ayında bu ordunun iki katını ben EŞSİZ ŞAŞKIN Tılsıma çakmıştım

ManYaaQ
12-03-2012, 21:20
199 ordu girmiş aynı gecede 200 üncüde sensin depodan 2 seviye almışsın ve gururla rapor paylaşıyon:) Yanılmıyosam serverin 4üncü ayında bu ordunun iki katını ben EŞSİZ ŞAŞKIN Tılsıma çakmıştım

benmi 2 seviye almışım hahaha güleyim bari imzama iyi bak o raporun sahibi benim ve 10 seviye aldım büyük tahıl ambarından başkasıyla karıştırdın sanırım

ManYaaQ
12-03-2012, 21:21

bu arada 200 üncü ben olmadım iyi bak yalancı çıkarma adamı durup dururken.

alis43
12-03-2012, 21:47
bu arada 200 üncü ben olmadım iyi bak yalancı çıkarma adamı durup dururken.

Daha açık konuşayım toplamda 10 milyon 200bin asker kestim sen 9milyon 700binlerde girdin:)

WOW köyünde tahıl ambarı vurma mantığını hala çözemedim merkez köymü bu depoyu doldurup 3-4 saat gezelim işimize bakalım her 10-15 saniyede pazarcı giriyor Ben daha tahıl ambarının%80 kapasite dolu olduğunu görmedim

Yıkım yapan hesaplar içinde WOW finişini uzatmayan tek hesap sensin WOW yıktım die gururla rapor sunuyon :)
BU saldırı tamamen yersiz mancınıksız ordu yollamış gibi resmen

Oyundan anlayan arkadaşlar ne kadar doğru olduğumu sana söylesin

ManYaaQ
12-03-2012, 21:53
Daha açık konuşayım toplamda 10 milyon 200bin asker kestim sen 9milyon 700binlerde girdin:)

WOW köyünde tahıl ambarı vurma mantığını hala çözemedim merkez köymü bu depoyu doldurup 3-4 saat gezelim işimize bakalım her 10-15 saniyede pazarcı giriyor Ben daha tahıl ambarının%80 kapasite dolu olduğunu görmedim

Yıkım yapan hesaplar içinde WOW finişini uzatmayan tek hesap sensin WOW yıktım die gururla rapor sunuyon :)

Sen git biraz uyu uyu 10 seviye aldımmı aldım birliğe bir katkım oldumu oldu gerisi yalan istersen 10 k mancınık girsin ne olacak en fazla daha çok zarar vermiş olacaktım ama ben beklemedim sitersem mancınık sayımı 5 klara çıkarırdım ama organizasyon o gece idi ve ben orada bulundum

alis43
12-03-2012, 22:03
sen git biraz uyu uyu 10 seviye aldımmı aldım birliğe bir katkım oldumu oldu gerisi yalan istersen 10 k mancınık girsin ne olacak en fazla daha çok zarar vermiş olacaktım ama ben beklemedim sitersem mancınık sayımı 5 klara çıkarırdım ama organizasyon o gece idi ve ben orada bulundum

birliğe faydan oldumu bilemem ama bana zararın olmadı:)

ManYaaQ
12-03-2012, 22:10
birliğe faydan oldumu bilemem ama bana zararın olmadı:)

Oyundaki ismin ne?

alis43
12-03-2012, 22:13
Oyundaki ismin ne?

gulay wow dan ünümü duymuş olman lazım m.ali

komegan61
12-03-2012, 23:04
Merhabalar saygıdeger arkdaşlar,
Forumda ki yorumlarımızda hakaretamiz uslub kullanmassak sanırım iletişim kurma konusunda daha rahat anlaşabileceğiz.
Travian bir strateji oyunu:
Ve oyunun değişik aşamalarında farklı stratejiler uygulamak gerekir.
Bunları yapmak için 2 şey gerekli
1. Birlik olarak iyi oyunculara sahip olacaksınız
2. Oyuncularınız ekip ruhuna sahip olacak
Bunlara sahip olmayan hiçbir birlik başarılı olamaz.
Ayrıca birlik yöneticileri de serverin gidişatını iyi analiz ederek oyuna gerekli müdahaleyi edecek.
Gerisi zevk almaktan ibaret.

Derbaz
13-03-2012, 00:25

Hocam gülay wow da tahıl yetmese de askerler açlıktan ölse de gene de tüm savunmayı oraya atıyorum... hem tahıl desteğimizle hemde çıkan her askeri biriktirip en kısa sürede atmakla biz her zaman kç üyesi olarak her zaman sizinleyiz... maç gibi oldu biraz KÇ:1 - Server:0 işte bu başarıdırrr

TırTıl
13-03-2012, 00:29
Amerikanın oyunları bunlar:)

a.t.t
13-03-2012, 00:49
Neredeyse 4 yıl önce başladım bu serüvene, benlik birşey değildi online oyunlar, herşey birgün gelen bir ally mesajla başladı "aranızda excel'den anlayan var mı" deli kadir ABAKLI'ydı yazan, yapılacak iş birliğin savunma asker sayısının tablosunu yapmaktı, rekabet o zaman bölge içinde saglamdı, goplar, kelebekler, ve bizden önceki savaşlar, bölge içi temizlenmiş, töre, mozuka, ALİ OSMAN DUBARA, doruk, mr.olimpia ve bir çok usta isim kç savaşına girmeye hazırlanıyordu, KARA LEYLA'lar bile dolanıyordu server'da diğer bölgeler bizim işimiz değildi, savunma basar ve istenen hedefe yollardık, olimpia'da tek başıma bir gecede 40k pre yok olduğunda yılmadan bir 40k daha hazırlamaya koyulmuştum bile, bu savunmanın koordine edilmesi ve abi kardeş ortamı bizi daha da ön plana getirmiş, yakınımızda çıkan wowla ANARCHY'deki üst düzey duruma gelmemizin ilk adımı oluşmuştu, gigabyte32 ile aldığımız wow köyüne 24 saatte 700k GENERALS-Cennet Kralları oyuncularından saldırılar gelmiş hepsi bertaraf edilmiş, köy savunmasız kalmasına ragmen reislerin aralarına girilerek köy reisletilmemiş adete kendi adıma show yapmıştım. daha sonraki aşamalarda generals rebelsle birleşmiş, wow sürecinde yılbaşı tatili yapılmış dönüşüne inşaa planı çalıdırılmış, tek planla 2 wow'a seviye bastığımız günleri biliyorum, hiç unutmam gecenin 3'ünde töre (hakan ) abiyi arayıp tereci saldırı çıktı bir köye bak dediğimi biliyorum. cevabında da çıktıysa çıktı yatta uyu be saah bakarız olmuştu :D kilitlenen hesaplar içeriden gelen saldırılar sabiş ablanın asit wowa asit dökmelerinin ardı arkası kesilmezken, son wow saldırısında koçbaşlarının geç kalması ve ufak bir hesap hatasıyla 12 saat gecikmeli saldırı varımıyla ilk server'ı rebels generals wow'una kaybettik,

oyunun tadını almış, öğrenimi geliştirirken, yeni server fazla geç kalmadan başlamıştı, muhabbet sohbet yerini buluşmalara bırakmış çorlulu ali paşada nargile keyfine dönüşmüştü, her biri birbirinden değerli arkadaşlarımla güzel birserver'a başlamış doruk osman ibo töre dubara poker_break gibi usta isimler ve bizler gibi işin emekçileriyle birlikte iyi bir başlangıç yapmış, iç bölünmeyle yara almamıza ragmen güzel bir oyun ortaya koyup, wowlara alef darbesi alıp ciddi anlamda büyük ordular kurmuş wow'un bitimine 1 ay kala oyunu bırakmış, ortalama ordularımız 70 yaya 35 toyton 7'şer mancınık black-devil'da 135k balta 55k toyton 3k koçbaşı 16k mancınıkla güneydoğuda s3'de basılmış en büyük ordu çıkmış, CANER'imin wowuyla birlikte kç'deki tüm wowlardan seviye alınmış ve server'a nokta konmuştu,

içimizdeki oyun aşkı iyice ateşlenmiş, oyun artık hayatımızın bir parçası olmuştu, yeniden başladık, server'a yeni gelenlerle bir oluşumlar yapmak istedik, olmayınca bildiğimiz tanıdığımız arkdaşlarla güzel bir oyun ortaya koymuş wow'da iyi bir derece elde etmiş rakibi yine sürklase etmiş, kç'nin yanında iyisiyle kötüsüyle bir server'ı geride bırakmıştık.

başlamayacagız diyerek bıraktıgımız bir dönemden sonra avrupa serverında oynarken kendimizi birden s3'te bulduk, biraz ortamı tarttık, bölge içini yapılandırmaya çalıştık, yönetimlere sorduk, oyuncularına söyledik, ama olmadı biz elimizden geleni bölge için yaptık, wow almak başından beri amacımız değildi, bölgede oyunumuzu oynadık tılsımları topladık, tılsım çaldık en iyi oyuncularına ekiplerine hesap sildirdik ve oyuna noktayı koyduk.

Dayı'dan töre'ye volkan abiden ali osman dubaraya dede'den ilkay ablaya tüm arkadaşlarıma herşey için teşekkürler, Dışardaki hayat oyun başındaki hayat kadar güzelmiş :) herkese bunu tavsiye ediyorum.

swtwitch
13-03-2012, 01:11
Gez bakalım zaman senin zamanın, dışarıdaki hayatı vaktiyle fazlasıyla yaşamış ve sonunda durmuş durmuş ev kuşu bir eş bulmuş biri olarak ben halimden mutluyum. Her gün dışarı çıkalım demediğim için eşim fazlasıyla mutlu :)
Şaka bir yana herşey oyun demek değil. Dışarıdaki hayatı yani gerçek yaşamı atlamamak oyuna kendini fazla kaptırmamak ve yaşamayı unutmamak lazım.
Sana da teşekkürler Ugur. Seni tanıdıgıma mutluyum 2 hafta sonra İstanbuldayım ama vakit olur mu bilemem olursa ararım. Bana bir kahve ısmarlarsın inşaallah :)

KANUNİ_SULTAN
13-03-2012, 08:42
Gez bakalım zaman senin zamanın, dışarıdaki hayatı vaktiyle fazlasıyla yaşamış ve sonunda durmuş durmuş ev kuşu bir eş bulmuş biri olarak ben halimden mutluyum. Her gün dışarı çıkalım demediğim için eşim fazlasıyla mutlu :)
Şaka bir yana herşey oyun demek değil. Dışarıdaki hayatı yani gerçek yaşamı atlamamak oyuna kendini fazla kaptırmamak ve yaşamayı unutmamak lazım.
Sana da teşekkürler Ugur. Seni tanıdıgıma mutluyum 2 hafta sonra İstanbuldayım ama vakit olur mu bilemem olursa ararım. Bana bir kahve ısmarlarsın inşaallah :)

Üstat bizim bölgeye geleceksen gelelim öteki servera :D :D :D

KANUNİ_SULTAN
13-03-2012, 08:43
Neredeyse 4 yıl önce başladım bu serüvene, benlik birşey değildi online oyunlar, herşey birgün gelen bir ally mesajla başladı "aranızda excel'den anlayan var mı" deli kadir ABAKLI'ydı yazan, yapılacak iş birliğin savunma asker sayısının tablosunu yapmaktı, rekabet o zaman bölge içinde saglamdı, goplar, kelebekler, ve bizden önceki savaşlar, bölge içi temizlenmiş, töre, mozuka, ALİ OSMAN DUBARA, doruk, mr.olimpia ve bir çok usta isim kç savaşına girmeye hazırlanıyordu, KARA LEYLA'lar bile dolanıyordu server'da diğer bölgeler bizim işimiz değildi, savunma basar ve istenen hedefe yollardık, olimpia'da tek başıma bir gecede 40k pre yok olduğunda yılmadan bir 40k daha hazırlamaya koyulmuştum bile, bu savunmanın koordine edilmesi ve abi kardeş ortamı bizi daha da ön plana getirmiş, yakınımızda çıkan wowla ANARCHY'deki üst düzey duruma gelmemizin ilk adımı oluşmuştu, gigabyte32 ile aldığımız wow köyüne 24 saatte 700k GENERALS-Cennet Kralları oyuncularından saldırılar gelmiş hepsi bertaraf edilmiş, köy savunmasız kalmasına ragmen reislerin aralarına girilerek köy reisletilmemiş adete kendi adıma show yapmıştım. daha sonraki aşamalarda generals rebelsle birleşmiş, wow sürecinde yılbaşı tatili yapılmış dönüşüne inşaa planı çalıdırılmış, tek planla 2 wow'a seviye bastığımız günleri biliyorum, hiç unutmam gecenin 3'ünde töre (hakan ) abiyi arayıp tereci saldırı çıktı bir köye bak dediğimi biliyorum. cevabında da çıktıysa çıktı yatta uyu be saah bakarız olmuştu :D kilitlenen hesaplar içeriden gelen saldırılar sabiş ablanın asit wowa asit dökmelerinin ardı arkası kesilmezken, son wow saldırısında koçbaşlarının geç kalması ve ufak bir hesap hatasıyla 12 saat gecikmeli saldırı varımıyla ilk server'ı rebels generals wow'una kaybettik,

oyunun tadını almış, öğrenimi geliştirirken, yeni server fazla geç kalmadan başlamıştı, muhabbet sohbet yerini buluşmalara bırakmış çorlulu ali paşada nargile keyfine dönüşmüştü, her biri birbirinden değerli arkadaşlarımla güzel birserver'a başlamış doruk osman ibo töre dubara poker_break gibi usta isimler ve bizler gibi işin emekçileriyle birlikte iyi bir başlangıç yapmış, iç bölünmeyle yara almamıza ragmen güzel bir oyun ortaya koyup, wowlara alef darbesi alıp ciddi anlamda büyük ordular kurmuş wow'un bitimine 1 ay kala oyunu bırakmış, ortalama ordularımız 70 yaya 35 toyton 7'şer mancınık black-devil'da 135k balta 55k toyton 3k koçbaşı 16k mancınıkla güneydoğuda s3'de basılmış en büyük ordu çıkmış, CANER'imin wowuyla birlikte kç'deki tüm wowlardan seviye alınmış ve server'a nokta konmuştu,

içimizdeki oyun aşkı iyice ateşlenmiş, oyun artık hayatımızın bir parçası olmuştu, yeniden başladık, server'a yeni gelenlerle bir oluşumlar yapmak istedik, olmayınca bildiğimiz tanıdığımız arkdaşlarla güzel bir oyun ortaya koymuş wow'da iyi bir derece elde etmiş rakibi yine sürklase etmiş, kç'nin yanında iyisiyle kötüsüyle bir server'ı geride bırakmıştık.

başlamayacagız diyerek bıraktıgımız bir dönemden sonra avrupa serverında oynarken kendimizi birden s3'te bulduk, biraz ortamı tarttık, bölge içini yapılandırmaya çalıştık, yönetimlere sorduk, oyuncularına söyledik, ama olmadı biz elimizden geleni bölge için yaptık, wow almak başından beri amacımız değildi, bölgede oyunumuzu oynadık tılsımları topladık, tılsım çaldık en iyi oyuncularına ekiplerine hesap sildirdik ve oyuna noktayı koyduk.

Dayı'dan töre'ye volkan abiden ali osman dubaraya dede'den ilkay ablaya tüm arkadaşlarıma herşey için teşekkürler, Dışardaki hayat oyun başındaki hayat kadar güzelmiş :) herkese bunu tavsiye ediyorum.

Güzel özetlemişsin ama dayiii nin wow koyunu sen bır de bana sor :D gece saat 2 ye 3 e kadar tahıl ayarlamaya calısırdım ayarlayamayınca da 5 6 ya kadar devam ederdim.

KANUNİ_SULTAN
13-03-2012, 08:45
a.t.t bu arada alef in orduları olmasaydı Generals ekibi olarak size gelmeyecektik. Kç nin ordularını sizde harcamasını bekleyip kç ye gidecektik biz :D Alef'i durdurmak için çok uğraştım ama kç de size saldırması için çok uğraştı :D Hee bir de onların servera geliş amacı direkt sizdiniz zaten...

imahre
13-03-2012, 11:34
95682 yıldan berı ılk defa foruma gıreyım dedım eskıler konuşulunca dayanamadım .. bılgısayarımın en derınlıklerınde bulduğum bır saporu sizinle paylaşayım dedim .. :) mr. olimpiada lord jhon da iyi oyunculardı kulakları çınlasın ...:)

alis43
13-03-2012, 11:57
Hocam gülay wow da tahıl yetmese de askerler açlıktan ölse de gene de tüm savunmayı oraya atıyorum... hem tahıl desteğimizle hemde çıkan her askeri biriktirip en kısa sürede atmakla biz her zaman kç üyesi olarak her zaman sizinleyiz... maç gibi oldu biraz KÇ:1 - Server:0 işte bu başarıdırrr

eyvallah kardeşim sizler sayesinde ayaktayız defansımız kırıldı depolar yıkıldı 2 günde kesilen defans yerine kondu k.ç de bu azim olduktan sonra bizede wow a asılmak düşer 20 gün rötarlı kurarız wow u allahın izniyle:)

TırTıl
13-03-2012, 13:47
eyvallah kardeşim sizler sayesinde ayaktayız defansımız kırıldı depolar yıkıldı 2 günde kesilen defans yerine kondu k.ç de bu azim olduktan sonra bizede wow a asılmak düşer 20 gün rötarlı kurarız wow u allahın izniyle:)

savunma yerine koyduldumu:) 2 milyona yakın savunmadan 500 600 k savunma kalmışı ondan sonra gözcü raporlarıda gördük 10 20 saatte 1 milyon savunma koyduysanız tekrardan tebrik ederim..

swtwitch
13-03-2012, 13:55
Üstat bizim bölgeye geleceksen gelelim öteki servera :D :D :D

Oooo o zaman gezmediği birlik kalmayacak diyecekler :) Gerçi isim değil dostluk ve belli düzeyde yaşanan rekabet önemlidir. sistem rastgele Anarchy bölgesine attı Anarchy oldum ama bundan dolayı da her zaman mutlu oldum. Sağlam gelecekseniz düşünürüz ;)

ManYaaQ
13-03-2012, 13:55
gulay wow dan ünümü duymuş olman lazım m.ali

pardon ama m.ali diye bir isim yok oyunda tam ad rica etsem

KANUNİ_SULTAN
13-03-2012, 15:37
Oooo o zaman gezmediği birlik kalmayacak diyecekler :) Gerçi isim değil dostluk ve belli düzeyde yaşanan rekabet önemlidir. sistem rastgele Anarchy bölgesine attı Anarchy oldum ama bundan dolayı da her zaman mutlu oldum. Sağlam gelecekseniz düşünürüz ;)

bu konuyu dayiii ya havale ediyorum :D o ilgilensin bir bakmışsınız gelmişiz :D Avrupa serverında b,le çok acemi oyuncular var yav güzel ve zevkli bir oyun oynamayı özledik sayılır :D

zerocool67
13-03-2012, 18:38
http://travian-reports.net/tr/report/532481b0f15,53248282349,532483aba7f

yine çift atış ama arkadaşlarımızın ellerine saglık

zerocool67
13-03-2012, 18:42
Güzel özetlemişsin ama dayiii nin wow koyunu sen bır de bana sor :D gece saat 2 ye 3 e kadar tahıl ayarlamaya calısırdım ayarlayamayınca da 5 6 ya kadar devam ederdim.

ne servırdı ama 20 hesaba girdiğimi bilirim 1 saat içinde tahıl ve def atıcaz diye o wowa :) şimdi kendi hesabıma bile o kadar bakmıyorum :)

swtwitch
13-03-2012, 20:15
bu konuyu dayiii ya havale ediyorum :D o ilgilensin bir bakmışsınız gelmişiz :D Avrupa serverında b,le çok acemi oyuncular var yav güzel ve zevkli bir oyun oynamayı özledik sayılır :D

Güzel ve zevkli server bulmak zor her geçen yıl da daha da zor oluyor. Aynı ekipleri toplamak da oldukça zor. Bu konuda en iyi olan aramızda KÇ :) Bizde bu yıl 4-5 eski oyuncu vardı Allahtan server ilerledikçe gördüğümüze köy verdik de 7-8 kişi olduk :)

anti300
13-03-2012, 20:27
Dayı'dan töre'ye volkan abiden ali osman dubaraya dede'den ilkay ablaya tüm arkadaşlarıma herşey için teşekkürler, Dışardaki hayat oyun başındaki hayat kadar güzelmiş herkese bunu tavsiye ediyorum.

Bizdende sana teşekkürler üstad.
Bu arada Hayat güzel üstad oyunda güzel ama sesiz sakin kendi arkadaşlarınla takıldığında. Oyun bahane, muhabbet şahane yani tabi birlik işleri ve wow olayına girmediğin sürece bu tarz işlerden hevesini aldıktan sonra devam etmeyi amalelik olarak görüyorum çünki :)
Tatilin bittiğinde muhabbet etmek ister ve çekoslovaklarla tanışmak istersen bana mesaj at 7-8 kişilik arkadaş grubumuzla çekoslavakları kovalayacaz avrupada :D

Hünkarım köy sende diyip yatıyordum ben o zamanlar :D Heralde en tembel wowcu bendim o zamanlar günde 4-5 saat anca bakardım, sizin emekleriniz kat ve kat daha fazladır.

bu konuyu dayiii ya havale ediyorum o ilgilensin bir bakmışsınız gelmişiz Avrupa serverında b,le çok acemi oyuncular var yav güzel ve zevkli bir oyun oynamayı özledik sayılır :D

Hünkarım hani avrupa seferine çıkacaktık, viyana surlarından dönmeyelim bu sefer :D

zerocool67
13-03-2012, 20:45
Tatilin bittiğinde muhabbet etmek ister ve çekoslovaklarla tanışmak istersen bana mesaj at 7-8 kişilik arkadaş grubumuzla çekoslavakları kovalayacaz avrupada :D

yavv bırak çekleri benim köyü reislemişler :)

.

zerocool67
14-03-2012, 08:45
http://travian-reports.net/tr/report/53266247608

s (http://travian-reports.net/tr/report/53266247608)3 te çekişme yeni başladı gibi bir rapor daha raporsuz giden servıra wolcano wowa aittir rapor

wolcano
14-03-2012, 08:55
wow um yıkıldı:))

swtwitch
14-03-2012, 09:03
Ben de kursa kursa Volkan kurar diyordum :)

komegan61
14-03-2012, 09:40
Ben de kursa kursa Volkan kurar diyordum :)
bende oyle tahmın etmiştim
hatta 1 sevıye bıle basmıştı
wowu kurmaya ne kalmıştı ki
sadece 99

swtwitch
14-03-2012, 09:59
bende oyle tahmın etmiştim
hatta 1 sevıye bıle basmıştı
wowu kurmaya ne kalmıştı ki
sadece 99

:) buradan itiraf edeyim wolcano wowu destekliyordum. Bir hesabim bile yok ama olsun niyet onemli degil mi:)

KANUNİ_SULTAN
14-03-2012, 10:31
Bizdende sana teşekkürler üstad.
Bu arada Hayat güzel üstad oyunda güzel ama sesiz sakin kendi arkadaşlarınla takıldığında. Oyun bahane, muhabbet şahane yani tabi birlik işleri ve wow olayına girmediğin sürece bu tarz işlerden hevesini aldıktan sonra devam etmeyi amalelik olarak görüyorum çünki :)

Hünkarım köy sende diyip yatıyordum ben o zamanlar :D Heralde en tembel wowcu bendim o zamanlar günde 4-5 saat anca bakardım, sizin emekleriniz kat ve kat daha fazladır.

Hünkarım hani avrupa seferine çıkacaktık, viyana surlarından dönmeyelim bu sefer :D

abi Avrupa seferine çıkacağız yav :D cekleri boş ver ben rus istirem rus kovalayak biz :D

KANUNİ_SULTAN
14-03-2012, 10:33

yavv bırak çekleri benim köyü reislemişler :)

.

ilgilenseydin sen de köyünle benimki köyü de reislediler uzaktakini bak ben hiç bir şey diyor muyum :D

gel benim köylerden birini reisle de sıralamaya gir yav :D

TırTıl
14-03-2012, 13:05

b (http://travian-reports.net/tr/report/53266247608)u raporu ömür boyu saklıyacam :):)

ManYaaQ
14-03-2012, 13:55
Arkadaşlar gulayın wowu 6 seviye daha indi.

ManYaaQ
14-03-2012, 13:58
Arkadaşlar şimdi 1 k asker basabiliyorum 1. kışla 2 k askerler dolu 2. kışlayı kurmama biraz var bekleyimmi yoksa fırına atayımmı askerleri :D

TırTıl
14-03-2012, 13:58
arkadaşlar gulayın wowu 6 seviye daha indi. yoo hala 47

TırTıl
14-03-2012, 13:59
arkadaşlar şimdi 1 k asker basabiliyorum 1. Kışla 2 k askerler dolu 2. Kışlayı kurmama biraz var bekleyimmi yoksa fırına atayımmı askerleri :d söyle söylede gelip sıfırlasınlar köyü veya reis:)

ManYaaQ
14-03-2012, 14:01
söyle söylede gelip sıfırlasınlar köyü veya reis:)

şaka yaptım zaten ben salakmıyım :D sazan gibi atlasınlar diye bu arada gulayın wowu 53 tü

TırTıl
14-03-2012, 14:04
şaka yaptım zaten ben salakmıyım :d sazan gibi atlasınlar diye bu arada gulayın wowu 53 tü sen baya önceden bakmışsın en son seviyeye...

ManYaaQ
14-03-2012, 14:07
sen baya önceden bakmışsın en son seviyeye...

öyle olmuş sanırım bu arada oyundan mesaj atsana konuşacaklarım var yada oyundan msn ver

EKKAB
14-03-2012, 14:52

b (http://travian-reports.net/tr/report/53266247608)u raporu ömür boyu saklıyacam :):)

kanka sizin rigel wowunu reislemişler :) bunun raporunuda saklamak istersen yollayım :D

TırTıl
14-03-2012, 14:54
kanka sizin rigel wowunu reislemişler :) bunun raporunuda saklamak istersen yollayım :d

işim olmaz rigelle wowla :)

ManYaaQ
14-03-2012, 14:55
işim olmaz rigelle wowla :)

ne yapıcaz ya reisi olan varmı

TırTıl
14-03-2012, 14:58
ne yapıcaz ya reisi olan varmıyaow wowu mowu bırakmadınızmı siz ne tahıl ne destek istendi wowa bakanda yok:) ha rigelde kalmış ha valantinoda :) zaten wow kurma şansınız yok...boşuna tiarsiye wow yıkma zevki yaşatalım diye uğraşmanında anlamı yok:) takılın kafanıza göre 1 kere daha yıkarız gülayın wowu ondan sonra server biter:)

öle yada böyle k.ç kazandı:)

ManYaaQ
14-03-2012, 15:03
yaow wowu mowu bırakmadınızmı siz ne tahıl ne destek istendi wowa bakanda yok:) ha rigelde kalmış ha valantinoda :) zaten wow kurma şansınız yok...boşuna tiarsiye wow yıkma zevki yaşatalım diye uğraşmanında anlamı yok:) takılın kafanıza göre 1 kere daha yıkarız gülayın wowu ondan sonra server biter:)

öle yada böyle k.ç kazandı:)

Dostum server başından beri birçok hatalar yaptık fakat şu bi gerçekki server boyunca adminler hep kçlerin yanındaydı... ve adamlar şimdi 4 tane wowa sahip...

diyeceğim şu, bu duruma tepki olarak herkes silsin hesaplarını, kçler kendi kendilerine oyun bitirsinler, bakalım yinede oyundan zevk alacaklarmı...

valentino_s3
14-03-2012, 15:08
yaa abi , bak yaşına hürmeten saygıda kusur etmemeye çalışıyorum ama rahatsız mısınız siz ya ?? hala adminlerden bahsediyosun

http://travian-reports.net/tr/report/532762b7ab6,53276445b7f,53276950421,532772849f4,53 2774b94c6,532776aaa23,5327783015f,532780cc744

al sana rapor bak bakalım burda adminlik ne war , işiniz gücünüz çamur atmak

ManYaaQ
14-03-2012, 15:11
yaa abi , bak yaşına hürmeten saygıda kusur etmemeye çalışıyorum ama rahatsız mısınız siz ya ?? hala adminlerden bahsediyosun

http://travian-reports.net/tr/report/532762b7ab6,53276445b7f,53276950421,532772849f4,53 2774b94c6,532776aaa23,5327783015f,532780cc744

ben hasta felan değilim.Biz wow köyüne 2-3 saat giremedik ve hesaplarımızı sileceğiz.Tebrikler bakalım tek başınıza oyun zevkli geçiyormu

valentino_s3
14-03-2012, 15:14
yaw sen bu saatten sonra hesap silsen nolur silmesen nolur , çok da umrumuzda oyunda bilmiyorum bile senin kim olduğunu , yolun açık olsun

ManYaaQ
14-03-2012, 15:19
yaw sen bu saatten sonra hesap silsen nolur silmesen nolur , çok da umrumuzda oyunda bilmiyorum bile senin kim olduğunu , yolun açık olsun

Yaşımı biliyorsunda oyunda kim olduğumumu bilmiyorsun ha?Asıl senin yolun açık olsun.salakzadeliğe lüzum yok.al wowunu başına çal kınanı yak ağzımı bozduracaksın

ManYaaQ
14-03-2012, 15:26
niye kına yaksınki server başladıgında belliydi kç nin kuracagı ekstra bişe olmadı.2-3 saat wow koyune girememişsiniz hesap silecekmişsiniz falan hesaba girseydiniz reisletmicektiniz yani öyle mi? komik olmayın bugun olmasa yarın reislerdi kç o wowu istedikten sonra.içerdeki defe bakmadan başka bahaneler bulmayın.2 wow vatanın eline de çoktu yüzüne de.kafanız rahatlar 1 tane wow neyınıze yetmiyor hesap silmeyin o wowu destekleyin elinizde kalan tek wow gözünüz gibi bakın ona.:)

rica etsem kapasana ceneni patlayacak yer arıyorum burada patlamayim

TırTıl
14-03-2012, 15:29
dostum server başından beri birçok hatalar yaptık fakat şu bi gerçekki server boyunca adminler hep kçlerin yanındaydı... Ve adamlar şimdi 4 tane wowa sahip...

Diyeceğim şu, bu duruma tepki olarak herkes silsin hesaplarını, kçler kendi kendilerine oyun bitirsinler, bakalım yinede oyundan zevk alacaklarmı... oyun bitmiş herkez hesap silsin diyorsun be abim :) ben bunun sebeplerini sana tek tek açıklarım yenilginin sebeplerini ama gerek yok...
Sanırım hayvanusdan gelenlerin geninde var herkeze hesap sildirmek...bugün o silinlen 10larca hesap yüzünden bugün bu hale düştük...

valentino_s3
14-03-2012, 15:30
niye kına yaksınki server başladıgında belliydi kç nin kuracagı ekstra bişe olmadı.2-3 saat wow koyune girememişsiniz hesap silecekmişsiniz falan hesaba girseydiniz reisletmicektiniz yani öyle mi? komik olmayın bugun olmasa yarın reislerdi kç o wowu istedikten sonra.içerdeki defe bakmadan başka bahaneler bulmayın.2 wow vatanın eline de çoktu yüzüne de.kafanız rahatlar 1 tane wow neyınıze yetmiyor hesap silmeyin o wowu destekleyin elinizde kalan tek wow gözünüz gibi bakın ona.:)

+1 doğru söze ne denir

ManYaaQ
14-03-2012, 15:32
oyun bitmiş herkez hesap silsin diyorsun be abim :) ben bunun sebeplerini sana tek tek açıklarım yenilginin sebeplerini ama gerek yok...
Sanırım hayvanusdan gelenlerin geninde var herkeze hesap sildirmek...bugün o silinlen 10larca hesap yüzünden bugün bu hale düştük...

üstad ben bizzat wowa bakıyorum ya 2-3 saat bakım çalışması oldu kendi hesabıma giriyorum oluyor rigele giriyorum girmiyor nasıl iş anlayamadım ama helal olsun onlara hala savunuyorlar kendilerini

ManYaaQ
14-03-2012, 15:33
+1 doğru söze ne denir

İyi p*k yemişin derim ben

TırTıl
14-03-2012, 15:36
Ya bakım olmasa ne yapcan arayamı gircen araya girsen ne olcak wowlar wow değil zaten bıraktı herkez oyunu kasmanın anlamı yok zevk almaya bak...bizde wowa dalmadan önce bakım çalışması vardı k.ç wowda içerde tahılsızlıktan kaç k asker öldü kim bilir...

ManYaaQ
14-03-2012, 15:41
Ya bakım olmasa ne yapcan arayamı gircen araya girsen ne olcak wowlar wow değil zaten bıraktı herkez oyunu kasmanın anlamı yok zevk almaya bak...bizde wowa dalmadan önce bakım çalışması vardı k.ç wowda içerde tahılsızlıktan kaç k asker öldü kim bilir...

wowa 1 milyon asker geliyordu araya asker sokmak ne demek

TırTıl
14-03-2012, 15:43
wowa 1 milyon asker geliyordu araya asker sokmak ne demek
1milyon askermi geliyordu:) neyse ya sağlık olsun

ManYaaQ
14-03-2012, 15:44
1milyon askermi geliyordu:) neyse ya sağlık olsun

işte bende öyle diyorum ne yazıkki sağlık olsun msn verirmisin

EKKAB
14-03-2012, 15:55
Dostum server başından beri birçok hatalar yaptık fakat şu bi gerçekki server boyunca adminler hep kçlerin yanındaydı... ve adamlar şimdi 4 tane wowa sahip...

diyeceğim şu, bu duruma tepki olarak herkes silsin hesaplarını, kçler kendi kendilerine oyun bitirsinler, bakalım yinede oyundan zevk alacaklarmı...

yahu adamı illa konuşturuyorsunuz :) zaten wowlarını iptal olmadımı bir sürü hesap merkezleri pert olmadı mı? Zaten sizde daha doğru dürüst asker çıkmadı bile kalanlarda da çıkacağını sanmıyorum halen diyorsunuzki yok mh kç yandaşıydı yok hesapları silelim kç kendi başına oynasın :D sizde asker kaldımıki zaten şuan kç wowunu kuracak ve server bitecek sizler olsanızda olmasanızda birşey değişmeyecek yani sadece oyunun biraz uzamasına engel oldunuz o kadar!..

Şimdi isterseniz hesaplarınızı silebilirsiniz zaten wow kurulana kadar asker bile bassanız artık bu saatten sonra o elinizdeki çaktığınız asker miktarlarını dahi birarada göremezsiniz. Yalansa yalan deyin yani, o yüzden boş yere boş laflar etmeyelim..

ManYaaQ
14-03-2012, 15:57
yahu adamı illa konuşturuyorsunuz :) zaten wowlarını iptal olmadımı bir sürü hesap merkezleri pert olmadı mı? Zaten sizde daha doğru dürüst asker çıkmadı bile kalanlarda da çıkacağını sanmıyorum halen diyorsunuzki yok mh kç yandaşıydı yok hesapları silelim kç kendi başına oynasın :D sizde asker kaldımıki zaten şuan kç wowunu kuracak ve server bitecek sizler olsanızda olmasanızda birşey değişmeyecek yani sadece oyunun biraz uzamasına engel oldunuz o kadar!..

Şimdi isterseniz hesaplarınızı silebilirsiniz zaten wow kurulana kadar asker bile bassanız artık bu saatten sonra o elinizdeki çaktığınız asker miktarlarını dahi birarada göremezsiniz. Yalansa yalan deyin yani, o yüzden boş yere boş laflar etmeyelim..

İleride göreceğiz !

İsimsiz
14-03-2012, 15:57
Ya adamın kafasını bozmayın,o kadar emek veriyoruz asker yetiştirib,besliyoruz sonra da multi diyorlar ya arkadaş çamur atmaktan başka işiniz güçünüz yokmu sizin çamur atmaya ayırdığınız zamanda asker bassaydınız wowu hemen 100. seviyye yapmıştınız..Raporların hepsi var wow köyünüzü başınıza yıktığımız raporlar..e tabi yenilmeyi kabul etmiyorsunuz multi admin fln diyorsunuz ya gidin işinize güçünüze ALLAH aşkına...Hesabınızda pek umrumuzdaydı zaten yok hesap siliceklermişde

TırTıl
14-03-2012, 16:00
Sakin gençlik bi oyun için değmez gerginliğe :))))

mehmet ne oldu la:) renkmi değiştirdin:)

ManYaaQ
14-03-2012, 16:01
Ya adamın kafasını bozmayın,o kadar emek veriyoruz asker yetiştirib,besliyoruz sonra da multi diyorlar ya arkadaş çamur atmaktan başka işiniz güçünüz yokmu sizin çamur atmaya ayırdığınız zamanda asker bassaydınız wowu hemen 100. seviyye yapmıştınız..Raporların hepsi var wow köyünüzü başınıza yıktığımız raporlar..e tabi yenilmeyi kabul etmiyorsunuz multi admin fln diyorsunuz ya gidin işinize güçünüze ALLAH aşkına...Hesabınızda pek umrumuzdaydı zaten yok hesap siliceklermişde

Ulan bana bak azımı bozmaya başlayacağım tüm vatan seni si*sin lan sen kim oluyorsun evet multi diyoruz diyeceğizde Allah belanızı versin sizin Lanet olsun size ağzımı açmayayım dedim açtırdınız helal olsun bunu bile başardınız artık cevap felanda yazmayın

EKKAB
14-03-2012, 16:03
Sakin gençlik bi oyun için değmez gerginliğe :))))

mehmet ne oldu la:) renkmi değiştirdin:)

Bizim rengimiz her zaman bellidir ;) sıkıntıya gerek yok gerginde hiç değilim gerçekten ama boş konuşanıda hiç çekemiyorum be kanka ;)

Hani oyunda profilden oynayanlar vardır ya nüfus yanıltır asker bayıltır hepsi bunu yazar profiline ama hiçbir zaman öyle olmaz, işte burdakide öyle askeri olan raporlarla konuşuyor olmayanlar yazılarla ;)

valentino_s3
14-03-2012, 16:05
abbbooowwww seviyeye bak , yerlere düşmüş =) allahım sen bizi düşmanın aptalından koru

İsimsiz
14-03-2012, 16:06
Ulan adam gibi konuş kimin kimi s*ktiğini hepimiz gördük sadece ben onca vatan hesabı sildim küfürden başka anladıgınız bi şey yok benim asabımı bozma git

ManYaaQ
14-03-2012, 16:10
Ulan adam gibi konuş kimin kimi s*ktiğini hepimiz gördük sadece ben onca vatan hesabı sildim küfürden başka anladıgınız bi şey yok benim asabımı bozma git

biz sizi s*kmedikmi lan ? asılsen s*ktir gt asabımı bozma zaten bi po*a yaradığın yok zamanını tüketme sen o kıymetli köyüne dön

İsimsiz
14-03-2012, 16:16
Git hesabını sil,bi daha travian oynama,travianda acizliğini küfr ederek gösteren 1 kişi azalıcak

ManYaaQ
14-03-2012, 16:19
Git hesabını sil,bi daha travian oynama,travianda acizliğini küfr ederek gösteren 1 kişi azalıcak

Acizlik felan göstermiyorum ulan ben. gördük senin acizliğini yakıda sende silersin oyundaki ismin ne söyle bana !

İsimsiz
14-03-2012, 16:29
İsmim imzamda var zaten.. FanXezer

TırTıl
14-03-2012, 16:31
bi msjı atamadım alıntı yapıp...cahillik başa bela

TırTıl
14-03-2012, 16:32
EKKAB

vaaay :) kanka bu forumda bi cacık yoktu herkez hareketsiz hareketsiz sıkıcı diyordu,buraya hayatı ben getirdim bak şimdi millet birbirine çakıyor :) sarmıyoda değil :)

bu yollarda çok iyi olmalı manevran...kanka sagoya illuminati diyorlar ne düşünüyorsun bu konu hakkında:)

ManYaaQ
14-03-2012, 16:32
İsmim imzamda var zaten.. FanXezer

Bende diyorum şu karşımda konuşan büyük adam olmalı yanılmışım ayıp be sana ayıp boyundan Büyük işlere kalkışma

rssdyy
14-03-2012, 16:36
KÇ olarak birilerine iyi koymuşuz, stres yapmış arkadaş. Boşverin, üzerine gitmeyin, oyunun başından beri eziliyorlar, normaldir bu davranışlar :D

komegan61
14-03-2012, 16:38
Forumda ki yorumlarımızda hakaretamiz uslub kullanmassak sanırım iletişim kurma konusunda daha rahat anlaşabileceğiz.
Ayrıca birlik yöneticileri de serverin gidişatını iyi analiz ederek oyuna gerekli müdahaleyi edecek.

ManYaaQ
KÇ olarak birilerine iyi koymuşuz, stres yapmış arkadaş. Boşverin, üzerine gitmeyin, oyunun başından beri eziliyorlar, normaldir bu davranışlar :D

bana bak bi yerleriniz kalkmasın tammamı indirmeyi iyi bilirim hemde bişiler yapa yapa :D koymuşuz derken ? asıl koyan bizdik dostum baksana foruma kç pislikleriyle dolmuş ne p*ktan bi birlikmiş ya alt tarafı 2 harf k. haaha

İsimsiz
Biz birliğimizdeki oyuncuları nüfusa göre ayırmayız..Az nüfüslu olduğunda forumda yazamazsın diye bi kural yok!Saldırıcaksansa saldır benim için bi sorun yok ama ben sizin gibi bi saldırı aldığımdan sonra hemen hesap silmem

heparin
Vatan birliğinden vahama sıralı saldırılar geliyor (: ne yapmaya çalışıyorlar biri açıklar mı?

ManYaaQ
14-03-2012, 16:40
Biz birliğimizdeki oyuncuları nüfusa göre ayırmayız..Az nüfüslu olduğunda forumda yazamazsın diye bi kural yok!Saldırıcaksansa saldır benim için bi sorun yok ama ben sizin gibi bi saldırı aldığımdan sonra hemen hesap silmem

Şunu aklından çıkarma biz 1 ölürüz 1000 doğarız bizim bu serverda sadece 1 hesabımız olduğunu sanıyorsan sen harbi m*lsın :)

İsimsiz
14-03-2012, 16:41
Bunu anlatmaya çalışıyorum 2 saatdir :D Profiline de amaç zevk almak yazmış ama küfürle konuşuyor

İsimsiz
14-03-2012, 16:42
Şunu aklından çıkarma biz 1 ölürüz 1000 doğarız bizim bu serverda sadece 1 hesabımız olduğunu sanıyorsan sen harbi m*lsın :)
Sen de kçlerin sadece 1 hesabı olduğunu sanacak kadar varsın :)

ManYaaQ
14-03-2012, 16:43

kaç saattir forumdayım daha cevap yazmayın diyorum yazıyorlar yazık parmaklarıma ya yıpranıyorlar bunlar yüzünden :D:D

ManYaaQ
14-03-2012, 16:44
Sen de kçlerin sadece 1 hesabı olduğunu sanacak kadar varsın :)

işte sen harbi gerisin :D ben size hesap siliyorsunuz başka hesabınız yok dedimmi? laf kıvırma şurada benimle konuşacaksan mantıklı konuş

İsimsiz
14-03-2012, 16:49
dediğin 1000 hesaptan ne kadar asker çıkarsa çıksın kç askerlerinin yanında ordu bile sayılmaz

rssdyy
14-03-2012, 16:51
bana bak bi yerleriniz kalkmasın tammamı indirmeyi iyi bilirim hemde bişiler yapa yapa :D koymuşuz derken ? asıl koyan bizdik dostum baksana foruma kç pislikleriyle dolmuş ne p*ktan bi birlikmiş ya alt tarafı 2 harf k. haaha

SAkin ol dostum, fazla stres kalbe zarar verir. Bak önce o klavyeyi bırak, sonra yavaşca yerinden kalk. Git bi yüzünü yıka, ferahla. Sonra bir düşün ben ne yapıyorum diye.

Hakkında konuştuğun birlik KÇ. Sıfırladığı merkezleri film yapsak 10 saat sürer. İlk yenilen siz değilsiniz, üzülme bu kadar. Oyun bu geçer gider :D

ManYaaQ
14-03-2012, 16:52
dediğin 1000 hesaptan ne kadar asker çıkarsa çıksın kç askerlerinin yanında ordu bile sayılmaz

ne bu ya yarım saatte cevap yazıyorsun herhalde ne yazacağını düşünüyorsun :D 1000 hesaptan kç askeri çıkmaz diyorsun öylemi güleyim bari:cool: bizim 1 hesaptaki askerimiz sizin 5 hesap askerinizi geçer yat kalk DUA et sayı veremiyorum :)

ManYaaQ
14-03-2012, 16:54
SAkin ol dostum, fazla stres kalbe zarar verir. Bak önce o klavyeyi bırak, sonra yavaşca yerinden kalk. Git bi yüzünü yıka, ferahla. Sonra bir düşün ben ne yapıyorum diye.

Hakkında konuştuğun birlik KÇ. Sıfırladığı merkezleri film yapsak 10 saat sürer. İlk yenilen siz değilsiniz, üzülme bu kadar. Oyun bu geçer gider :D

ben diyorum biyerin kalkmasın sen diyorsunki kaldırayım indir. :) ne acayip insanlarsınız ya benim tek filmim sürer baya be :) dur filmimi vereyim sana :D ben yavuz_selim s14 ten gelenler iyi tanır beni :)

http://www.izlesene.com/video/travian-s-14-yavuz_selim/3296335 (http://www.izlesene.com/video/travian-s-14-yavuz_selim/3296335)

İsimsiz
14-03-2012, 16:54
Öyle mi? O yüzdenmi 2 wow köyü gitti? Bi wow köyünüz kaldı o da seviye 0,nüfus 86 :D

ManYaaQ
14-03-2012, 16:56
Öyle mi? O yüzdenmi 2 wow köyü gitti? Bi wow köyünüz kaldı o da seviye 0,nüfus 86 :D

biz savunmamızı saldırarak yaparız bunu bil :D fazlada dilin uzamasın keserler yoksa parmaklarımı harab ediyorsun yeter artık boş konuşma

valentino_s3
14-03-2012, 16:58
birisi şu arkadaşın fişini çeksin , pilini çıkarsın bi şeyler yapsın , he is out of control

İsimsiz
14-03-2012, 16:59
Saldırılarınızda asker olmayan yan köylere :D

DR_QmR
14-03-2012, 16:59
manyaaq adli arkadas herkes yasina hurmeten falan demis bilmiyorum kac yasindasin ama konusmalarin ilkogretim seviyesinde :) bence de sil hesabini traviani birak sana egitim ogretim hayatinda basarilar :D

ManYaaQ
14-03-2012, 17:00
Saldırılarınızda asker olmayan yan köylere :D

sende aklını kullan yan köye odaklan hesap senin hesabın :D

ManYaaQ
14-03-2012, 17:01
manyaaq adli arkadas herkes yasina hurmeten falan demis bilmiyorum kac yasindasin ama konusmalarin ilkogretim seviyesinde :) bence de sil hesabini traviani birak sana egitim ogretim hayatinda basarilar :D

ya çıldıracam bak babamı çağıracağım bekleyin sivri zekalılar

İsimsiz
14-03-2012, 17:03
sende aklını kullan yan köye odaklan hesap senin hesabın :D
Bizim yeterince askerimiz var yan köye saldırmamızın anlamı yok o yüzden merkez köylere dalarız :D

ManYaaQ
14-03-2012, 17:04
şimdi ne sorununuz var benim oğlanla söyleyin ?

DR_QmR
14-03-2012, 17:05
ya çıldıracam bak babamı çağıracağım bekleyin sivri zekalılar

cildiricammi yanlisin var senin birader sen coktan cildirmissin :) muhtemelen wow seviyeleriniz 50-60 ken KCye karsi ilkkez oynayan bi oyuncu olarak wow kurucaginzdan emindin ama bi sabah uyandiginda wow koyleriniz sifirlanmisti , haklisin cildirmamak elde degil :D

ManYaaQ
14-03-2012, 17:07
cildiricammi yanlisin var senin birader sen coktan cildirmissin :) muhtemelen wow seviyeleriniz 50-60 ken KCye karsi ilkkez oynayan bi oyuncu olarak wow kurucaginzdan emindin ama bi sabah uyandiginda wow koyleriniz sifirlanmisti , haklisin cildirmamak elde degil :D

Öyle oldu evet doğru ben önceki yazışmalarınızı okumadım.Bu arada çıldırmışsın ne demek oluyor?Sen kimsin

İsimsiz
14-03-2012, 17:07
Tamamen razıyım :D

DR_QmR
14-03-2012, 17:08
Öyle oldu evet doğru ben önceki yazışmalarınızı okumadım.Bu arada çıldırmışsın ne demek oluyor?Sen kimsin

cildirmak kelimesini naaptigini bilmemek , girip forumda kufur etmek , KCye adminler yardim etti gibi sacmaliklara inanmak ile ozetleyebilirim

ManYaaQ
14-03-2012, 17:11
cildirmak kelimesini naaptigini bilmemek , girip forumda kufur etmek , KCye adminler yardim etti gibi sacmaliklara inanmak ile ozetleyebilirim

Küfretmekmi? Ben hayatta küfretmem tamammı.Oğlum beni çağırdı küfür ediyorlar yardım et dedi demesinin üzerine ben geldim buraya ne alıp veremediğiniz var oğlumla ne yaptı size söylesenize

İsimsiz
14-03-2012, 17:12
Küfretmekmi? Ben hayatta küfretmem tamammı.Oğlum beni çağırdı küfür ediyorlar yardım et dedi demesinin üzerine ben geldim buraya ne alıp veremediğiniz var oğlumla ne yaptı size söylesenize
Önceki yazıları oku dediklerimizi anlıycaksın :)

ManYaaQ
14-03-2012, 17:16
Önceki yazıları oku dediklerimizi anlıycaksın :)

Okudum.Kusura bakmayın.Oğlum yerine sizden özür dilerim.Demek ki kulağını çekmenin vakti gelmiş.

DR_QmR
14-03-2012, 17:16

senin oglanin agzi biraz bozuk galiba :D ha bide travian oynamayi bilmio , bide yenilince tebrik etmesini bilmio :) bunlari ogret vatana millete hayrli bi evlat yetissin bence :D aslinda bana kufur de etmedi ama baktm ole ortada biri sacmalio brz egleniyim dedim forumda , cuma sinavim var kafami dagtmam lazm biraz :D

ManYaaQ
14-03-2012, 17:20
senin oglanin agzi biraz bozuk galiba :D ha bide travian oynamayi bilmio , bide yenilince tebrik etmesini bilmio :) bunlari ogret vatana millete hayrli bi evlat yetissin bence :D aslinda bana kufur de etmedi ama baktm ole ortada biri sacmalio brz egleniyim dedim forumda , cuma sinavim var kafami dagtmam lazm biraz :D
Allah ziyin açıklığı versin.Bu arada ben sizi tebrik ederim.Güzel ordularınız vardı bizde bi kaç seviye indirdik ama önemsizdi oyun sizin.

İsimsiz
14-03-2012, 17:26
Allah ziyin açıklığı versin.Bu arada ben sizi tebrik ederim.Güzel ordularınız vardı bizde bi kaç seviye indirdik ama önemsizdi oyun sizin.
Yazışmanın sonunun böyle olması çok güzel..İyi oyunlar

ManYaaQ
14-03-2012, 17:32
yazışmanın sonunun böyle olması çok güzel..iyi oyunlar
teşekkürler sizede iyi oyunlar..

swtwitch
14-03-2012, 17:43
cık cık cık çok ayıp, hiç yakışmamış böyle bir tarz bu foruma :(

zerocool67
14-03-2012, 18:17

tebrikler valentino gözümüz rapor görsün

EKKAB
14-03-2012, 18:33
EKKAB

vaaay :) kanka bu forumda bi cacık yoktu herkez hareketsiz hareketsiz sıkıcı diyordu,buraya hayatı ben getirdim bak şimdi millet birbirine çakıyor :) sarmıyoda değil :)

bu yollarda çok iyi olmalı manevran...kanka sagoya illuminati diyorlar ne düşünüyorsun bu konu hakkında:)

Sen beni anlamamışsın boşver en iyisi ;)

TırTıl
14-03-2012, 18:56
Sen beni anlamamışsın boşver en iyisi ;)neyi anlamamışım? hayırdır

alis43
14-03-2012, 19:50
Ulen ne adamlarsınız siz yaaa az bi sakin olun babasına oğlunu dövtürttüreceniz:)

alis43
14-03-2012, 19:53
zerocool67 oyun nickin ne ?

ansızınnn
15-03-2012, 00:41
degerlı arkadaşlarım ve kardeşlerım foruma oylesıne bı goz atayım dedım baktımkı hersenekı gıbı art nıyetlı atışmalar karşılıklı bırbırınızı uzecek şekılde yazışmalar mevcut hepımız unutmayalımkı travıan sadece ve sadece bır oyun oyun bıter gerıye yanlızca dostluklar kalır bızler senelerce bu oyunu dostlarımızla hoşça vakıt gecırmek ıcın oynadık ve oylede noktaladık sızler içinde temennım bırbırınızı kırmadan saygı ve sevgı cercevesınde oyunu netıcelendırmenızdır hepınız allaha emanet olun

Taipen
15-03-2012, 02:30
manyaaq nickli hesaba
s14 te mtrx-green hesabıyla oynamıştın dimi ?
BGI birliğindeydi benim hesabım hatta raporumu da ekleyeyim
http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=50584022a2a
senin merkezi kesen bendim sonrasında sıfırlanmıştı merkezin
yandan bastığın orduda 1-2 gün sonra sıfırlanmıştı o köy yanlış hatırlamıyorsam

sonradan BK birliklerine başkanlık etmiştin
senin çok iyi bi oyuncu olduğunu biliyorum

bi çok serverda bi çok birlikte oynadım
şu travian tarihinde en çok savaşmasını istediğim 2 birlik KÇ-BK savaşıdır
2 tarafda çok dişli ve kalabalık
BK daki iyi oyuncuların oyunu bıraktıklarını da biliyorum

bu s3 bitince benim de travian dünyasıyla alakam kalsın istemiyorum
oyunu bırakıyorum bir daha dönmemek üzere
ama KÇ-BK savaşı olsa son kez oynamak üzere gelirdim
bana göre gelmiş geçmiş en iyi savaşlar ve en aksiyonu bol oyun olarak tarihe geçerdi.

saygılar

İsimsiz
15-03-2012, 16:12
manyaaq nickli hesaba
s14 te mtrx-green hesabıyla oynamıştın dimi ?
BGI birliğindeydi benim hesabım hatta raporumu da ekleyeyim
http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=50584022a2a
senin merkezi kesen bendim sonrasında sıfırlanmıştı merkezin
yandan bastığın orduda 1-2 gün sonra sıfırlanmıştı o köy yanlış hatırlamıyorsam

sonradan BK birliklerine başkanlık etmiştin
senin çok iyi bi oyuncu olduğunu biliyorum

bi çok serverda bi çok birlikte oynadım
şu travian tarihinde en çok savaşmasını istediğim 2 birlik KÇ-BK savaşıdır
2 tarafda çok dişli ve kalabalık
BK daki iyi oyuncuların oyunu bıraktıklarını da biliyorum

bu s3 bitince benim de travian dünyasıyla alakam kalsın istemiyorum
oyunu bırakıyorum bir daha dönmemek üzere
ama KÇ-BK savaşı olsa son kez oynamak üzere gelirdim
bana göre gelmiş geçmiş en iyi savaşlar ve en aksiyonu bol oyun olarak tarihe geçerdi.

saygılar
Hesap ismin ne?

wolcano
15-03-2012, 21:50
vay vay vay:))ansızızın çok güzel yazmış:)

zerocool67
15-03-2012, 23:10
ne küfür ne hakaret birbirimizi kızdıralım ama o kadar aşagıda android wow raporu bizim gibi KÇ billiğide wowu bırakmış gibi kurunda bir an önce giderim buralardan ... eline sağlık üstad

http://travian-reports.net/tr/report/533281a62db (http://travian-reports.net/tr/report/533281a62db)

alis43
15-03-2012, 23:17
Bunu diyen senmisin hayret bişiy yaw

zerocool67
15-03-2012, 23:29
Bunu diyen senmisin hayret bişiy yaw

ne demişimki ?

TırTıl
16-03-2012, 00:13
ne küfür ne hakaret birbirimizi kızdıralım ama o kadar aşagıda android wow raporu bizim gibi KÇ billiğide wowu bırakmış gibi kurunda bir an önce giderim buralardan ... eline sağlık üstad

http://travian-reports.net/tr/report/533281a62db (http://travian-reports.net/tr/report/533281a62db)

birileride gelip finişe en yakın adamın wowu desteklencek diyordu:) bu askerle wowdan seviye alıyor adamlar :)

tomartıcı
16-03-2012, 03:59
abi Avrupa seferine çıkacağız yav :D cekleri boş ver ben rus istirem rus kovalayak biz :D abi sen s11 den benle oynayan muhteşem misin o isen ses ver bakayım. nasılsın nasıl gidiyor oyun dünyası hayat nasıl gidiyor.....

swtwitch
16-03-2012, 09:39
Son durum nedir wowlarda

rssdyy
16-03-2012, 12:39
Son durum nedir wowlarda

1.
Gulay (http://ts3.travian.com.tr/karte.php?d=308801)
Forever {+K.Ç+}
{+K.Ç+}W (http://ts3.travian.com.tr/allianz.php?aid=8144)
47
-

2.
Android (http://ts3.travian.com.tr/karte.php?d=303980)
ONLY {+K.Ç+}
25
http://ts3.travian.com.tr/img/x.gif

3.
Natarlar (http://ts3.travian.com.tr/karte.php?d=320822)

-
0
-

4.
demir01 (http://ts3.travian.com.tr/karte.php?d=332831)

İSTİKLAL (http://ts3.travian.com.tr/allianz.php?aid=1314)
0
-

5.
Natarlar (http://ts3.travian.com.tr/karte.php?d=337622)

-
0
-

6.
Natarlar (http://ts3.travian.com.tr/karte.php?d=320780)

-
0
-

7.
valentino (http://ts3.travian.com.tr/karte.php?d=308771)
NO VİCTORY..!
{+K.Ç+}® (http://ts3.travian.com.tr/allianz.php?aid=236)
0
-

8.
Natarlar (http://ts3.travian.com.tr/karte.php?d=316006)

-
0
-

9.
Natarlar (http://ts3.travian.com.tr/karte.php?d=327218)

-
0
-

10.
Natarlar (http://ts3.travian.com.tr/karte.php?d=329607)

-
0
-

11.
wolcano (http://ts3.travian.com.tr/karte.php?d=319187)
Forever {+K.Ç+}
0
-

12.
Natarlar (http://ts3.travian.com.tr/karte.php?d=311187)

-
0
-

13.
Natarlar (http://ts3.travian.com.tr/karte.php?d=332801)
VATAN WOW
-
0
-

Natarlar da vatanci olmus :D

swtwitch
16-03-2012, 13:54
Sonu belli olan serveri cok uzatmayin o zaman, oyunda kalanlara yazik.

alis43
16-03-2012, 15:25
1.
Gulay (http://ts3.travian.com.tr/karte.php?d=308801)
Forever {+K.Ç+}
47
-

2.
Android (http://ts3.travian.com.tr/karte.php?d=303980)
ONLY {+K.Ç+}
25
http://ts3.travian.com.tr/img/x.gif

3.
Natarlar (http://ts3.travian.com.tr/karte.php?d=320822)

-
0
-

4.
demir01 (http://ts3.travian.com.tr/karte.php?d=332831)

İSTİKLAL (http://ts3.travian.com.tr/allianz.php?aid=1314)
0
-

5.
Natarlar (http://ts3.travian.com.tr/karte.php?d=337622)

-
0
-

6.
Natarlar (http://ts3.travian.com.tr/karte.php?d=320780)

-
0
-

7.
valentino (http://ts3.travian.com.tr/karte.php?d=308771)
NO VİCTORY..!
0
-

8.
Natarlar (http://ts3.travian.com.tr/karte.php?d=316006)

-
0
-

9.
Natarlar (http://ts3.travian.com.tr/karte.php?d=327218)

-
0
-

10.
Natarlar (http://ts3.travian.com.tr/karte.php?d=329607)

-
0
-

11.
wolcano (http://ts3.travian.com.tr/karte.php?d=319187)
Forever {+K.Ç+}
0
-

12.
Natarlar (http://ts3.travian.com.tr/karte.php?d=311187)

-
0
-

13.
Natarlar (http://ts3.travian.com.tr/karte.php?d=332801)
VATAN WOW
-
0
-

Natarlar da vatanci olmus :D

mh. k.ç yi destekliyor diyenlere kapak olsun k.ç = mh-tüm server

a.t.t
16-03-2012, 16:05
Sonu belli olan serveri cok uzatmayin o zaman, oyunda kalanlara yazik.

show ordular için uzaması işlerine geliyor bir bakıma : )) güzel rakamları bekliyorum.

swtwitch
16-03-2012, 17:47
show ordular için uzaması işlerine geliyor bir bakıma : )) güzel rakamları bekliyorum.

show orduyu bu tabloda anca kc wowunda goruruz baska wow yok ortada. Yuksek transfer ucreti verirlerse wowlarin birine mi baksak ugur :) ama ben haftaya gidiyorum 2 hafta yokum o arada guzel ordu cikarsa uzulurum :)

Derbaz
16-03-2012, 18:07
Son durum nedir wowlarda
Son durum şu kç den herkes adını yönetime yazdırıyor. sonra genel bir oylama ile diğer wow lara aramızda bölüşülerek kim daha hızlı kademe basacak yarışı yapılacaktır. :)) serverdaki tüm orduları wowa gömdük. savunmalarımızın kaleden farksız olduğu aşina oldu tekrardan. escape bu duruma dayanamayıp hesap silmiştir. wolcano ya ricam beni de yazın wow listesine... bende bir kç li olarak wow almak istiyorum :)))) bu yarışta bende varımm :)))

swtwitch
16-03-2012, 18:55
Son durum şu kç den herkes adını yönetime yazdırıyor. sonra genel bir oylama ile diğer wow lara aramızda bölüşülerek kim daha hızlı kademe basacak yarışı yapılacaktır. :)) serverdaki tüm orduları wowa gömdük. savunmalarımızın kaleden farksız olduğu aşina oldu tekrardan. escape bu duruma dayanamayıp hesap silmiştir. wolcano ya ricam beni de yazın wow listesine... bende bir kç li olarak wow almak istiyorum :)))) bu yarışta bende varımm :)))

:) wolcanoya soyleyin gecen yil yikilanin yerine mehmetle bana da versinler ama busefer yikani doveriz :) saka saka aman diyim wow mu :)

EKKAB
16-03-2012, 22:17
natarlara yaptığımız saldırının raporu

http://travian-reports.net/tr/report/5335474d73c

4 (http://travian-reports.net/tr/report/5335474d73c)50k kesim puanı alınmıştır

TırTıl
16-03-2012, 22:59

tebrik ederim kanka

EKKAB
16-03-2012, 23:27
tebrik ederim kanka

eyvallah kanka ilk kez natar kestik ama iyi puan aldık :)

zerocool67
16-03-2012, 23:44

tebrikler üstad keşke askeri saklamasa idiniz ...

TırTıl
16-03-2012, 23:51
eyvallah kanka ilk kez natar kestik ama iyi puan aldık :)

mecbur natar kesecen ne yapcan boş boş köyde durcagına itibarın yürüsün:) şey diyecem özel msj atamıyorum anlamadım sana geçen cevap attım 2 saat uğraştım gelmedi sanırım...

yanlış anlama

EKKAB
16-03-2012, 23:54
tebrikler üstad keşke askeri saklamasa idiniz ...
eyvallah abartı bir şekilde asker yoktu zaten ondan sakladık :)