PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 3x Speed Saldırı ve Savunma Raporları

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25

river&forza
25-03-2012, 20:14
TR ler ortada olmayınca tabi nefesler konssur bole bos bos:) turnuvada yıkılan wot birlikleri siz degil miydiniz yoksa ben mi yanlıs hatırlıyorum? simdi de gelmisler burda hava atıyolar ama su degismez bi gercektir ki 3x in en iyi birligi hzz dir onlarda gereken cevabı bolgesel savaslar baslayınca vereceklerdir eminim.

artiz
25-03-2012, 20:23
TR ler ortada olmayınca tabi nefesler konssur bole bos bos:) turnuvada yıkılan wot birlikleri siz degil miydiniz yoksa ben mi yanlıs hatırlıyorum? simdi de gelmisler burda hava atıyolar ama su degismez bi gercektir ki 3x in en iyi birligi hzz dir onlarda gereken cevabı bolgesel savaslar baslayınca vereceklerdir eminim.

KATILIYORUM.HZZ SERVERİN EN BÜYÜK BİRLİĞİ.HERKİMSE ONLARA SALDIRANLAR.MUHAKKAK GEREKEN CEVABI VERCEKLERDİR.YOKŞA BÜYÜKLÜĞÜNE SIĞMAZ:o

river&forza
25-03-2012, 20:25
KATILIYORUM.HZZ SERVERİN EN BÜYÜK BİRLİĞİ.HERKİMSE ONLARA SALDIRANLAR.MUHAKKAK GEREKEN CEVABI VERCEKLERDİR.YOKŞA BÜYÜKLÜĞÜNE SIĞMAZ:o

tabi ben 3x icin konustum travian geneli kim dersen her zaman icin TR derim:)

Road Runner
25-03-2012, 20:55
tabi ben 3x icin konustum travian geneli kim dersen her zaman icin TR derim:)

300 250 lerde köy kur ondan sonra tılsım dağılımına laf et.2x te 10dan fazla birlikle git bir birliği yen sonra gel burdakiyle ölçü al.Kendi bölgendeki savaştığın birliği küçük göstermek için H Z Z yi 3x in en iyi birliği diye göster.H Z Z değil 3x in Türk serverlarının en iyi birliğidir....İşinize geldiği gibi yorum yapmayın....

marx-man07
25-03-2012, 20:56

9710
Server başından beri gereken yerde cevap veriliyor zaten. yukardaki istatistikden oyun bilmeyen bir adam bile anlar bunu zaten. Bu kadar yıkarken yıkılmakda normaldir neden bu kadar dert ediyorsunuz anlamıyorum. yıktıgın hesaba 2 gün sonra tekrar bak baskada bişi demiyorum. iyi geceler

M.Enes//
25-03-2012, 20:58
Hamitim marks-manim canım kardeşim hzz'nin büyüklüğüne kimse birşey demiyorki biliyorsun zamanında bizlerde ne büyük birlikler yönettik. Saldıran ve Savunan arkadaslara tebriklerimi iletiyorum..

Saygı ve Selam ile iyi forumlar.

9710
Server başından beri gereken yerde cevap veriliyor zaten. yukardaki istatistikden oyun bilmeyen bir adam bile anlar bunu zaten. Bu kadar yıkarken yıkılmakda normaldir neden bu kadar dert ediyorsunuz anlamıyorum. yıktıgın hesaba 2 gün sonra tekrar bak baskada bişi demiyorum. iyi geceler

patriyot
25-03-2012, 21:00

Öt benim sarı tanburam,
Senin aslın ağaçtandır
Ağaç dersem arlanma
Zülfikarınegeri ağaçtandır.

Pir Sultan ABDAL.

3x de TR birlikleri olduda bizmi görmedik turnuvada yıkılmadığını iddia edenmi var ki yıkaRsın yıkılırsın oyun bu hava atanında tekeri patlasın kim hava atıyorsa eger NEFES den hava atan olursa onun havasınıda ben patlatırım son olarak H Z Z böyle yazılan bir birlikti sanırım zaten o birlinigin kötü birlik oldugunu söyleyen yok elbette 3x in en iyi birliklerinden yani burda amacın ne onu anlıyamadık acık yazda bilelim..

patriyot
25-03-2012, 21:03
9710

Agzına saglık hamit.

kadircEmir
25-03-2012, 21:22

river yazdıgın hıc hos degıl...sen 3 x de yenısın galıba.....hzzler tabıkı ıyı bır ekıp.. ayrıca saygın dostlarımızın oldugu ekıp...nefesın g.d da ne oldugunun ahkamını kesmek senın agzına dusmez..haddini bılmelı ınsan....
kadircem

river&forza
25-03-2012, 21:22
300 250 lerde köy kur ondan sonra tılsım dağılımına laf et.2x te 10dan fazla birlikle git bir birliği yen sonra gel burdakiyle ölçü al.Kendi bölgendeki savaştığın birliği küçük göstermek için H Z Z yi 3x in en iyi birliği diye göster.H Z Z değil 3x in Türk serverlarının en iyi birliğidir....İşinize geldiği gibi yorum yapmayın....

sozlerimi yanlıs anlamayın H Z Z bole yazılıyodu dimi arkadasın birisi bize bunları ogretmeye kalkısmısta senden daha iyi biliriz onun nasıl yazıldıgını kardesim. uzak kordinatlara neden koy kurduguma gelirsek devam eden turnuva var cok ugrsamayız die buraya geldik ama burdan da gerekli cevapları veriyoruz top10 bakarsan gorursun zaten ki 2009 un kıs serverına donersen saldırıda 2 ay server 1. ligini elinde tutmus bi H Z Z uyesi ile konusuyosun ben hzz yi severim hemde cok heleki melon kalbimde bi tutkudur:) ama travianın en iyi birlikleri derken TR yi hesap etmeden konusulan bi soze her turlu karsı cıkarım cunku avrupa sampiyonasında hzz yi bu kadar etkin goremiyoruz

marx-man07
25-03-2012, 21:27
Hamitim marks-manim canım kardeşim hzz'nin büyüklüğüne kimse birşey demiyorki biliyorsun zamanında bizlerde ne büyük birlikler yönettik. Saldıran ve Savunan arkadaslara tebriklerimi iletiyorum..

Saygı ve Selam ile iyi forumlar.

hzz nin büyüklüğünden önce insanların emekleri hiçe sayılıyor. birileri haftada 2 hesaba saldırı yaparken biz daha fazla emek harcıyarak hergün 2 hesaba organize yapmaya calısıyoruz ama genede yaranamıyoruz:)

bi ara görüşelim enes sevgiler:)

marx-man07
25-03-2012, 21:28
Agzına saglık hamit.

​Patriyot candır:)

river&forza
25-03-2012, 21:32
river yazdıgın hıc hos degıl...sen 3 x de yenısın galıba.....hzzler tabıkı ıyı bır ekıp.. ayrıca saygın dostlarımızın oldugu ekıp...nefesın g.d da ne oldugunun ahkamını kesmek senın agzına dusmez..haddini bılmelı ınsan....
kadircem

emin ol 3x te senden eskiyimdir kadir uzun bi aradan sonra tekrar donduk. yani benim anlamadıgım o kadar buyuksunuz falan filan hikaeye kısmını gecicem neden orda hesap sildiniz? sadece buna cevap verin yeterli benim icin orda da coflarla birlikte olup biseler yapmaya calsıtınız ama olmadı tekrar tekrar soyluyorum server in en iyisi su anda hzz dir hiç biriniz/birimiz yanlarına bile yaklasamayız o yuzden gecin bu tur atısmaları

kadircEmir
25-03-2012, 21:38
emin ol 3x te senden eskiyimdir kadir uzun bi aradan sonra tekrar donduk. yani benim anlamadıgım o kadar buyuksunuz falan filan hikaeye kısmını gecicem neden orda hesap sildiniz? sadece buna cevap verin yeterli benim icin orda da coflarla birlikte olup biseler yapmaya calsıtınız ama olmadı tekrar tekrar soyluyorum server in en iyisi su anda hzz dir hiç biriniz/birimiz yanlarına bile yaklasamayız o yuzden gecin bu tur atısmaları
river sanırım unuttun...sana orada anlatmıstım oradakı olus nedenımızı.bır neco ıle bırkac arkadas 3 x baslayana kadar takılalım dıye geldık...ve okadar uzunda kalmıcaktık.ogoza ınat kaldık...ve oguza lafını yedırdım benım ısım bıttı.cunkı 3 x baslamısdı....
ayrıca bu bır oyun...bazı arkadaslarımız bu speed bızden ustun olur....bırdahakıne bız....burada kımse ıle ustunluk yarısı ıcınde degılız....nefes 6.speed de kuruldu...ve 2 wow yaptı.....guneydıgudada bugune kadar basarılı bır performans cızdı...
oenmlı olan bıuda degıl esasında..hzz bolgesel savasta sıze gıosterecek.nefes soyle hzz boyle...bunalr bence gereksız kelımeler .oyundan herkez zevk alsın.durustce oyun oynansın yeter....

Kurt1313
25-03-2012, 21:39
9710

Biz uzaklara geldik bi altın vahası bulamadık demekki siz altın vahası buldunuz(gümüşçü köyler ii çalışıyor demek)neyse HZZ yakışan bi açıklama yaptınız gene teşkler bizleri aydınlattınız için şimdiden kolay gelsin o zaman size baya bi yapılacak köy olacak sanırım o taraflarda ...

doğal gübre
25-03-2012, 21:42
Planlar ne zaman çıkar

river&forza
25-03-2012, 21:47
river sanırım unuttun...sana orada anlatmıstım oradakı olus nedenımızı.bır neco ıle bırkac arkadas 3 x baslayana kadar takılalım dıye geldık...ve okadar uzunda kalmıcaktık.ogoza ınat kaldık...ve oguza lafını yedırdım benım ısım bıttı.cunkı 3 x baslamısdı....
ayrıca bu bır oyun...bazı arkadaslarımız bu speed bızden ustun olur....bırdahakıne bız....burada kımse ıle ustunluk yarısı ıcınde degılız....nefes 6.speed de kuruldu...ve 2 wow yaptı.....guneydıgudada bugune kadar basarılı bır performans cızdı...
oenmlı olan bıuda degıl esasında..hzz bolgesel savasta sıze gıosterecek.nefes soyle hzz boyle...bunalr bence gereksız kelımeler .oyundan herkez zevk alsın.durustce oyun oynansın yeter....

biliyorum kadir hatırlarsan orda da yazısmıstık bu soylediklerini durust oyun derken beni kast ediyosan sifremi bile verebilirim ne kadar durust oldugumu gormen icin... oguza ne gibi lafını yedirttin onu anlamadım oda su an burda duymasın gelir yine yıkar seni:)

Road Runner
25-03-2012, 21:50
sozlerimi yanlıs anlamayın H Z Z bole yazılıyodu dimi arkadasın birisi bize bunları ogretmeye kalkısmısta senden daha iyi biliriz onun nasıl yazıldıgını kardesim. uzak kordinatlara neden koy kurduguma gelirsek devam eden turnuva var cok ugrsamayız die buraya geldik ama burdan da gerekli cevapları veriyoruz top10 bakarsan gorursun zaten ki 2009 un kıs serverına donersen saldırıda 2 ay server 1. ligini elinde tutmus bi H Z Z uyesi ile konusuyosun ben hzz yi severim hemde cok heleki melon kalbimde bi tutkudur:) ama travianın en iyi birlikleri derken TR yi hesap etmeden konusulan bi soze her turlu karsı cıkarım cunku avrupa sampiyonasında hzz yi bu kadar etkin goremiyoruz

Ben sizi acaba yanlış hesapta mı sanıyorum?turkeyman (http://tx3.travian.com.tr/spieler.php?uid=13344) bu hesap sizin değil mi? H Z Z yi ve melonu seven biri nasıl profilinde öyle bir mesaj yazar?
Yoksa ben yanlış mı algılıyorum?
Ayrıca 2x ile 3x aynı kefeye konulamaz.TR leri hesap etmememize karşı çıkamazsınız.
H Z Z tek ekipten oluşan bir birliktir.TR birlikleri ise birçok birlikten oluşan bir oluşumdur.Ordaki amaç farklıdır burdaki amaç farklıdır...

Kurt1313
25-03-2012, 21:52
HZZ bir birlikmiş

geçiniz bunları ...

normal server dahil oynadıgım en kotu bırlık dıyebilirim ...

ıclerınde pırlanta gıbı adamlar var azınlıkta olsa lutfen onlar alınmasınlar ...

ayrıca bızı bu servera davet eden ondan sonrada sıklemeyen arkadasımıza tesekkur ederım. bız onu haksız bulmamıza karsın onu satmamak adına haklı bulduklarımızın yanında olmadık ancak ...

gorunen o kı eger konustugum ıkı kısı sozunde durursa bır sonrakı kıs speed de farklı bolgelerde ılk kez rakıp olacaz kendısıyle ...

ahanda burdan travıanı yapan oynadan yoneten herkesın anasını bacısını akla hayale gelmeyecek sekılde sovuyorum kardesım sılıp gıdıcez neden altın aldık dıye sıldırtmıyorsunuz altın almak suc mu....

BU adama ne olmuş yawww..(07ponchik köyünün profilinden alınmışdır bu yazı )

river&forza
25-03-2012, 21:54
Ben sizi acaba yanlış hesapta mı sanıyorum?turkeyman (http://tx3.travian.com.tr/spieler.php?uid=13344) bu hesap sizin değil mi? H Z Z yi ve melonu seven biri nasıl profilinde öyle bir mesaj yazar?
Yoksa ben yanlış mı algılıyorum?

:) ordaki espiriyi anlamıyosanız o sizin sorununuz hesap silinen serverda bizde hzz de idik yoksa tılsım olmus olmamıs cok umrumuzda degil biz askerimizi tılsım varmıs gibi yine basıyoruz ustadım... ben 3x te oynadıgımda size sayabilecegim 2 buyuk baskandan birisidir melon digeri de jhin(ahmet) ustaddır tabi o zmnlar oynayanlar varsa hatırlarlar bu ismi:)

DesTekLi
25-03-2012, 21:55
HZZ bir birlikmiş

geçiniz bunları ...

ıclerınde pırlanta gıbı adamlar var azınlıkta olsa lutfen onlar alınmasınlar ...

ayrıca bızı bu servera davet eden ondan sonrada sıklemeyen arkadasımıza tesekkur ederım. bız onu haksız bulmamıza karsın onu satmamak adına haklı bulduklarımızın yanında olmadık ancak ...

gorunen o kı eger konustugum ıkı kısı sozunde durursa bır sonrakı kıs speed de farklı bolgelerde ılk kez rakıp olacaz kendısıyle ...

ahanda burdan travıanı yapan oynadan yoneten herkesın anasını bacısını akla hayale gelmeyecek sekılde sovuyorum kardesım sılıp gıdıcez neden altın aldık dıye sıldırtmıyorsunuz altın almak suc mu....

BU adama ne olmuş yawww..(07ponchik köyünün profilinden alınmışdır bu yazı )

Ne OLmuŞ Ki La ?????

SAP2000 & STA4
25-03-2012, 21:58
Sorma boşu boşuna kendimizi parçalıyoruz burda. eski tad eski zevk yok. eskiden uykusuz kaldıgımza değiyordu bu lanet oyunda:) şimdi değiyormu acaba diye düşünüyorum:)

Boşu Boşuna Olur mu kardeşim...Serverin En büyük ve takdir ettiğim birliğinin Komutanısın...

Hele ki Kocaman bir birliği Yönetmek ayrı bir zordur...Bilirim :o

Değer mi Dersin...1 dakikalık uykuya dahi değmez :)

Allah Gerçek hayatta güzel kapılar açsın...

Görüşmek Üzere...Süleyman abiye selamlarımızı ilet...Sevgiler...

doğal gübre
25-03-2012, 22:17
planlar ne zaman çıkar.ya da tahminen oyun ne zaman biter ?

Suzie
25-03-2012, 22:30
planlar ne zaman çıkar.ya da tahminen oyun ne zaman biter ?

4 5 aya anca biter

doğal gübre
25-03-2012, 22:34
4 5 aya anca biter

45 ay mı demek ki baya yaşlanıcaz bu wow kuruluncaya kadar

roma__roma
25-03-2012, 22:37
:) ordaki espiriyi anlamıyosanız o sizin sorununuz hesap silinen serverda bizde hzz de idik yoksa tılsım olmus olmamıs cok umrumuzda degil biz askerimizi tılsım varmıs gibi yine basıyoruz ustadım... ben 3x te oynadıgımda size sayabilecegim 2 buyuk baskandan birisidir melon digeri de jhin(ahmet) ustaddır tabi o zmnlar oynayanlar varsa hatırlarlar bu ismi:)

onları benden iyi tanıyan cıkmaz. her ikisini de reel dende tanırım. kalıbımı da basarım forumda yazan birçok oyuncu bozuntusundan 1000000000 adet bulmanız lazım melon&jhin ile kıyas yapabilmek için. herkesi hatırlarız biliriz. seni de hatırladım. sen de beni hatırlamışsındır. tüm server tek vucut olmus hzz nin peşinde ne birlikmişiz de sadece 2-3 arkadasımız zarar görmüş. acaba 5 cephede savasıpda hala ayakta kalabilen başka bir birlik varmıdır. askeri üslerinde sıralı mancıları gördüklerinde kuyruklarını sıkıştırıp yalvararak birlik arkadaslarından defans isteyenleri de gördük biz. hiç kimsede şunu unutmasın kenara değil tam ortaya H Z Z bu hep böyle olmuştur her zaman da öyle olacaktır.

dipçik: kadircem kadir abime se sonsuz teşekkürlerimi ve saygılarımı sunarım konuştukları konuya müdahil olmak istemem fakat 2x başladıgında bana da gel orhan demişti. bende 3x acılacak abi onu bekliyorum orası beni sarmıyor demiştim. kadir abimde bana olsun be orhan biraz takılacam bende neco hesap acmıs orda olacaz 3x başlayıncada bende gelecem tekrar nefeslerin basına gelecem demişti. ve dediğinide yaptı. kendisi her zaman abimdir saygımda kusurum olduysada boynum kıldan incedir kadir abime

QaBuS
25-03-2012, 22:45
45 ay mı demek ki baya yaşlanıcaz bu wow kuruluncaya kadar

=)))Sen benı guldurdun Allahta senı guldursun..
4 , 5 ay demek ıstedı=))

doğal gübre
25-03-2012, 23:31
=)))Sen benı guldurdun Allahta senı guldursun..
4 , 5 ay demek ıstedı=))

teşekkürler.çabuk bitsin de yazın gezeriz oyunda mı durcaz

Q_oksijen
25-03-2012, 23:33
doğal gübre

İsimde güzelmiş :D

DesTekLi
25-03-2012, 23:47
doğal gübre

İsimde güzelmiş :D

Kardeşim Bu Doğal Gübre bildiĞiN MoK oluyo Dimi ?=????

DesTekLi
25-03-2012, 23:50
45 ay mı demek ki baya yaşlanıcaz bu wow kuruluncaya kadar OLüüümm 45 ay speed mi OluR La eyiKİ heSaP açmamışım benn

saraykışlaa
25-03-2012, 23:53
vayyy abıcım burdayız yaa kambersiz düğün olurmu hiç :D

3x de varmısın
oyundan yaz bana

DesTekLi
26-03-2012, 00:02
Biz uzaklara geldik bi altın vahası bulamadık demekki siz altın vahası buldunuz(gümüşçü köyler ii çalışıyor demek)neyse HZZ yakışan bi açıklama yaptınız gene teşkler bizleri aydınlattınız için şimdiden kolay gelsin o zaman size baya bi yapılacak köy olacak sanırım o taraflarda ...

ALTIN VAHASI mI VaRMıŞ Ki La ?

hacı.
26-03-2012, 00:04
3x de varmısın
oyundan yaz bana

düşman birlikdesın abi hesabı deşifre edip kırmızılarla uğraşmayalım sonra :D

bi arkadasın hesabı varda aksam cafeye gidince 2 tık yapıyorum o kadar.r o o t a ayıp ederiz sonra :D

artiz
26-03-2012, 00:07

bi arkadasın hesabı varda aksam cafeye gidince 2 tık yapıyorum o kadar.r o o t a ayıp ederiz sonra :D

Düşman birlik olmaz birader.rakip birlik olur.

r 0 0 t
26-03-2012, 00:07
Olm kpss mpss bırak bunları kanına işlemiştir senin oyun bırakamıyosundur iki tıkla yeme beni şimdi :D hafta içi ordayım toplayın ekibi tankla tüfekle ağır sanayi hamlelerimle gelcem :D

DesTekLi
26-03-2012, 00:08

HACI aBi Kiim ÖLmüş Ki La ???

artiz
26-03-2012, 00:10
Olm kpss mpss bırak bunları kanına işlemiştir senin oyun bırakamıyosundur iki tıkla yeme beni şimdi :D hafta içi ordayım toplayın ekibi tankla tüfekle ağır sanayi hamlelerimle gelcem :D

artizmisin sen la:cool:

r 0 0 t
26-03-2012, 00:11
aynen müdür forumun ilk artizi benim hatta :) Mesaj geçmişinden bulabilirsin

artiz
26-03-2012, 00:13
aynen müdür forumun ilk artizi benim hatta :) Mesaj geçmişinden bulabilirsin

Heeelaaaallll Olsuuuğğğğnnnn laaaa.vay goçuma benim:cool: izinden devam ağabey,varmı destur:eek:

hacı.
26-03-2012, 00:13

aksam can sıkıntısına oda ya kemal sunalın bı fılmı var ya herkes altıyı genyan oynuyo buda saf saf etrafa bakıyo. benımkıde o hesap millet saldırı atıyo bende bakakalmıyım dıe :D

gelmezsen ayıp edersin zaten.ailecek(kuntcak)beklıyoruz :D

r 0 0 t
26-03-2012, 00:14
yumuşak g ler :) hadi bakam uslu uslu devam et yaramazlık etme :) artiz bazarda!

r 0 0 t
26-03-2012, 00:14
aksam can sıkıntısına oda ya kemal sunalın bı fılmı var ya herkes altıyı genyan oynuyo buda saf saf etrafa bakıyo. benımkıde o hesap millet saldırı atıyo bende bakakalmıyım dıe :D

gelmezsen ayıp edersin zaten.ailecek(kuntcak)beklıyoruz :D

​Ben yek geliyorum olm polis çağırmayın hazırlayın mangırları :D

artiz
26-03-2012, 00:16
yumuşak g ler :) hadi bakam uslu uslu devam et yaramazlık etme :) artiz bazarda!

sevdim seni goçum.yardır mürsel

DesTekLi
26-03-2012, 00:16
DaYu ArtüZ SenSin ya Laé !!!

doğal gübre
26-03-2012, 00:17
bi soru sorcam cevalıcak var mı

DesTekLi
26-03-2012, 00:19
Her SoRUya CeVaP VeRiliR, Hiç SorU SoRuLmaz !!

r 0 0 t
26-03-2012, 00:19
sevdim seni goçum.yardır mürsel

google / i feel lucky

hacı.
26-03-2012, 00:21
​Ben yek geliyorum olm polis çağırmayın hazırlayın mangırları :D

rahat ol yevrümm :D

doğal gübre
26-03-2012, 00:23
ben plus açtım pazarda falan köyün ismini yazmadan köy çıkmıyo eskiden tıklardım çıkardı nasıl kapatcaz tamamlamayı

orea.
Ne OLmUşKi LAAaaAA ..!!

artiz
ben plus açtım pazarda falan köyün ismini yazmadan köy çıkmıyo eskiden tıklardım çıkardı nasıl kapatcaz tamamlamayı

bana sorma bazarda deilim.artiz ne arar la bazarda.

DesTekLi
26-03-2012, 00:26
OOLüümm Benim Hesap yoqq dediyydim ya Laaa Saa Benn

artiz
edit laaaaa

DesTekLi
Bende BİŞİ DEyici SAndIdım LA

doğal gübre
26-03-2012, 00:27
soru arada kaynattınız olum gidin yatın

QaBuS
26-03-2012, 00:29
soru arada kaynattınız olum gidin yatın
profılıne gır ayarlar de ordan ıstedıgnı sec neyı tamamlamak ıstıyosan

DesTekLi
26-03-2012, 00:29
La Mok Sen daHa uYumadıNMı ki LAA !

doğal gübre
26-03-2012, 00:32
profılıne gır ayarlar de ordan ıstedıgnı sec neyı tamamlamak ıstıyosan

sağo kabus yapalım bakam

saraykışlaa
26-03-2012, 00:32

sen ne zaman düşman oldun
biz seninl hzz&mostar da beraber oynamadıkmı
benmi yanlış hatırlıyorum

doğal gübre
26-03-2012, 00:33
La Mok Sen daHa uYumadıNMı ki LAA !

ben uyumam ki LAAAA

r 0 0 t
26-03-2012, 00:38
http://www.swfcabin.com/swf-files/1287167785.swf

i (http://www.swfcabin.com/swf-files/1287167785.swf)yi geceler ahali

doğal gübre
26-03-2012, 00:40

tek baykuş alayına yeter

Q_oksijen
26-03-2012, 00:48

Muhahahaha xD !

Kurt1313
26-03-2012, 01:01
sen ne zaman düşman oldun
biz seninl hzz&mostar da beraber oynamadıkmı
benmi yanlış hatırlıyorum

O o zamanlarda kaldı sanırım ona bakarsan serdar ım kendiside söyler hep KUNT ismi altında oynadını bu garip mi geldi şuandada saldırı attımız birlikde belkide yönetimde ama bu asla kişisel dostluklarımızı abi kardeşliklerimize zarar vermiyor benim kanımca öyle o zaman serdar ne ise şimdide o ..öyle diğilmi serdar..he bu arada kim bilir bakarsınız gelecek sezon komple biz HZZ de oynarız .. bu serverdan sonra sanırım hzz kuracak kişi kalmaya bilirde o sebebdeb dedim ...

gene ne olmuş diye soman laaa olan olmuş boşş verünnnn olacaklara bakünnnn süzz:)

kadircEmir
26-03-2012, 01:24
biliyorum kadir hatırlarsan orda da yazısmıstık bu soylediklerini durust oyun derken beni kast ediyosan sifremi bile verebilirim ne kadar durust oldugumu gormen icin... oguza ne gibi lafını yedirttin onu anlamadım oda su an burda duymasın gelir yine yıkar seni:)

nasıl lafını yedırrttı sana dıyue ogıza sor.mesajda sozumu tutmıcam dıye nıcın kıme dedın dıye sor anlatsın ..ayrıca 3 x tarıhımde sukur kımseye daha yıkılmadım.:Dzatenn ısı bılgıı ıcın o hzzzz bolgesıne de oynuyor...

saraykışlaa
26-03-2012, 01:35
O o zamanlarda kaldı sanırım ona bakarsan serdar ım kendiside söyler hep KUNT ismi altında oynadını bu garip mi geldi şuandada saldırı attımız birlikde belkide yönetimde ama bu asla kişisel dostluklarımızı abi kardeşliklerimize zarar vermiyor benim kanımca öyle o zaman serdar ne ise şimdide o ..öyle diğilmi serdar..he bu arada kim bilir bakarsınız gelecek sezon komple biz HZZ de oynarız .. bu serverdan sonra sanırım hzz kuracak kişi kalmaya bilirde o sebebdeb dedim ...

gene ne olmuş diye soman laaa olan olmuş boşş verünnnn olacaklara bakünnnn süzz:)

işte o serdarın karektri ile alakalı bir şeydir
oyunu oyun gibi oynar dostluğunuda bi oyun için karkterini bozmaz

ama benim garibime giden ben eski bi dostuma yazdım mesajı sen cevapladın
avukatmısın sen ki cevap verirsin anlamadım

son cümlnden anladığım kadarı ile hzz de oynamak için kanın kaynıyo
hem bu serverın hem gelcek serverın falına bakmışsın şimdiden
hzz yi yıkıyosun oyuncularına oyunu bıraktırıyosun ve sen hzz yi kuruyosun
helal olsun sana büyük başarı

bu speed hakkaten çok garip geldi
millet önceden wow köylerini yıkıp wow kurmaya çalışırdı
şimdi hzz yi yıkıp hzz kurmaya çalışıyolar

07antalyaspor07
26-03-2012, 02:19
nasıl lafını yedırrttı sana dıyue ogıza sor.mesajda sozumu tutmıcam dıye nıcın kıme dedın dıye sor anlatsın ..ayrıca 3 x tarıhımde sukur kımseye daha yıkılmadım.:Dzatenn ısı bılgıı ıcın o hzzzz bolgesıne de oynuyor...

x2de yaşanmış bir olayı buraya taşıyarak ne yapmaya calıştığını anlayamadım dedem yaşında adamsın.1 satır yazı yazmadıgım halde. geçmiş bitmiş olay bende suanda seninle birlikte oynayan en az 10 tane arkadaşının merkezini 0 ladım buraya onların raporlarını koymayıda iyi bilirim ama bana yakışmaz.

Üzerimden pirim yapmaya calısma senle beni aynı cümlede bile kullanmazlar emin ol :)

uNeVeN
26-03-2012, 02:46

:D :D :D

Süperdi yaa :) Günün en güzel sözü bu sanrım , hoşuma gitti baya :D

uNeVeN
26-03-2012, 02:51
Şu yatıyorum diyipte forumda gezenler varyaa , tam dayaklıksınız :D

uNeVeN (http://forum.travian.com.tr/member.php?242-uNeVeN)
Maggie (http://forum.travian.com.tr/member.php?131-Maggie)+
grkeem (http://forum.travian.com.tr/member.php?20520-grkeem)

Maggie
26-03-2012, 03:23
Şu yatıyorum diyipte forumda gezenler varyaa , tam dayaklıksınız :D

uNeVeN (http://forum.travian.com.tr/member.php?242-uNeVeN)
Maggie (http://forum.travian.com.tr/member.php?131-Maggie)+
grkeem (http://forum.travian.com.tr/member.php?20520-grkeem)

yyooo yooo sekocummm dalmışım yaa...

Uzun zamandan sonra bi bakınıyım demiştim..

Tabikisi forum formundan hiçbişi kaybetmemiş.. :D

artiz
26-03-2012, 05:00
NooolllMuuŞŞkiiii Laa?

Kurt1313
26-03-2012, 05:02

[sıze=6]​hee ben avukatıyım ya sen kimsin ?[/sıze]

Kurt1313
26-03-2012, 05:06
NooolllMuuŞŞkiiii Laa?

Olaaannn oldu bile sabah sabah sen yarın çayırtıyı izle şimdi feryat figan, kesenler, asanlar, yarın foruma gelinmez daha laaaaaaa

ve büyük başkan(Melünnn) son sözü söyler gelir sonrada yancılar başlar (un veren, tuz getiren) her neyse işte boş işler yani..

artiz
26-03-2012, 05:07

gELEK Mİ LA?

Kurt1313
26-03-2012, 05:09
gELEK Mİ LA?

Hele laaa bunada gidekk buda ii birisine benziyor..geliyoz laa

cocorico
26-03-2012, 05:14
Hzz esas duruşa geçecek dediydik ama inanmadılar !!!

ŞOK ŞOK ŞOK ;

http://travian-reports.net/tr/report/537298a702d saldıran ve sıfırlanan oyunculara dikkat hangi birliğin oDuncuları !!!

http://travian-reports.net/tr/report/537299b1cfb saldıran vede yıkılan oyunculara dikkat hangi birliğin oduncuları !!!

İŞTE BÖYLE OLDU. BİZ DEDİK KİMSE İNANMADI.
ESAS DURUŞ YAKIŞTI BİZİM FİTNE FESAT YUVASI HZZ YE.
Durun dahası var. Biz çok aradık içimizdekileri birazda siz arayın diğerlerini.
Bilirsin eski dost melon bu senin Taktiğin...
Daha beter olacaksınız.

İYİLER DAİMA KAZANIR !!!

Saygılarımla
Özkan

artiz
26-03-2012, 05:15
Olaaannn oldu bile sabah sabah sen yarın çayırtıyı izle şimdi feryat figan, kesenler, asanlar, yarın foruma gelinmez daha laaaaaaa

ve büyük başkan(Melünnn) son sözü söyler gelir sonrada yancılar başlar (un veren, tuz getiren) her neyse işte boş işler yani..

MELON başkana laf yok. o bırak pireden yorgan yakmayı, evi ateşe verir:cool: bi oyuncunun başına gelen sıkıntıya bölgeyi yakar.HESAP SİLMEYİN HA GENÇLER.

ÜNÜVENİME LAF YOK.

artiz
26-03-2012, 05:18

ŞOK ŞOK ŞOK ;

http://travian-reports.net/tr/report/537298a702d

http://travian-reports.net/tr/report/537299b1cfb

Daha beter olacaksınız.

İYİLER DAİMA KAZANIR !!!

Saygılarımla
Özkan

Noooolmuuuşki la!

Anaaaa Bunlar birbirine girmişya la.aynı birlik bunlar

Kurt1313
26-03-2012, 05:21

ŞOK ŞOK ŞOK ;

http://travian-reports.net/tr/report/537298a702d saldıran ve sıfırlanan oyunculara dikkat hangi birliğin oDuncuları !!!

http://travian-reports.net/tr/report/537299b1cfb saldıran vede yıkılan oyunculara dikkat hangi birliğin oduncuları !!!

Daha beter olacaksınız.

İYİLER DAİMA KAZANIR !!!

Saygılarımla
Özkan

HaYDa laaa gene ne omuş böyle laaa bunlar ne çekiyolar yaaa bizde deneyekkk

Kurt1313
26-03-2012, 05:22
[sıze=3]melon başkana laf yok. O bırak pireden yorgan yakmayı, evi ateşe verir:cool: Bi oyuncunun başına gelen sıkıntıya bölgeyi yakar.hesap silmeyin ha gençler.

ünüvenime laf yok.[/sıze]

[sıze=3]bananee ne bana ne onada gidekkk laaaa oda iyi oduncuuuu laaa[/sıze]

cocorico
26-03-2012, 05:26
yaw obu değilde.
7 server oldu biz savasırız HZz ilede artık savaşmamak gerek !!!
Bunlar iyice yoldan cıkdı,
Dahada bunları kaale felan almamak gerekli.
Multi hesapları birbirinin köyünü sıfırlıyor. Böyle oyunmu oynanır.
Eskiden meloM bize yapardı bunları KADER işde. Boynundan YAKASINDAN yapışıyor adamın...
:)
ne denirki daha.
Birliği birbirine girmiş. Biri birine saldırıyor. Diğeri o gelmeden Köyü sıfırlıyor.
Zor ÜstaD zor. Bunlardan bide 5-6 tane VARSA BİRLİKDE.
MELOMUN işi zor yaww ( daha beter olacak)
MELOM SANA KOLAY GELE BEN BİLİRSİN ARADA YAZAR ÇIKARIM DAHADA OKUMAM forumu.
Sen işini bilirsin gerçi. Eskiden FİTNE FESAT hep bizim birliklere tarafından gelirdi. Şimdi senin birliğin içinde kaldı.
Gelemiyor şükür bize.

İYİLER DAİMA KAZANIR !!!

cocorico
26-03-2012, 05:28
bilader çay içiyoz biz.

artiz
26-03-2012, 05:30
yaw obu değilde.
Eskiden meloM bize yapardı bunları KADER işde. Boynundan YAKASINDAN yapışıyor adamın...
ne denirki daha.
Birliği birbirine girmiş. Biri birine saldırıyor. Diğeri o gelmeden Köyü sıfırlıyor.
Sen işini bilirsin gerçi. Eskiden FİTNE FESAT hep bizim birliklere tarafından gelirdi. Şimdi senin birliğin içinde kaldı.
Gelemiyor şükür bize.

İYİLER DAİMA KAZANIR !!!

O ZAMAN DEYELİM.

HZZ HESAP SİLMEYİN ! KAÇTIĞINIZ YERE KADAR.Size kim destek verirse onların da başına gelecek belli.

Kurt1313
26-03-2012, 05:30
yaw obu değilde.
ne denirki daha.
Gelemiyor şükür bize.

İYİLER DAİMA KAZANIR !!!

kalemine sağlık kardeşim ve bırakalım aynen orda kalsın çünkü yeri orası onun ....

Kurt1313
26-03-2012, 05:31
bilader çay içiyoz biz.

cafede kekde var buyurun gelin ...

cocorico
26-03-2012, 05:39
antalyaspor
a (http://tx3.travian.com.tr/berichte.php?id=56253529&aid=786)sker koyunden sonra merkezde düştü.
multi kankası yok adminin yala..sı diye namı cıkmış.
O işde tamam.
Onlar gene hzz ama biz RÖNESANS değiliz bu sefer.
O nedenle topluca silmesinler yaw.
özlerik diğer servera kadar şimdi.

cocorico
26-03-2012, 05:42
cafede kekde var buyurun gelin ...

hee yaw ETİ MELOm mu markası ???
bana müsade sabahınız hayırlı olsun

cocorico
26-03-2012, 05:43
O ZAMAN DEYELİM.

HZZ HESAP SİLMEYİN ! KAÇTIĞINIZ YERE KADAR.Size kim destek verirse onların da başına gelecek belli.

Katılıyorum...

E V O
26-03-2012, 05:43
[sıze=5]o zaman deyelim.

Hzz hesap silmeyin ! Kaçtığınız yere kadar.size kim destek verirse onların da başına gelecek belli.[/sıze]

[sıze=6]bir çin atasözü derki; kakono hakırı sokomoyu tokajı; anlamı:ula ula ne kadar kaçarsan kaç hoplatırızz..
[/sıze]

cocorico
26-03-2012, 05:49
yaw buda var.

http://travian-reports.net/tr/report/537320748d0

07ponchik (http://travian-reports.net/tr/report/537320748d0) bu arkadasın saldırı koyu.
oda bitti maalesef... hzz de saldırı koyu olan varmı yaw. varsa gelekde yıkak!!!
Metin abi kahkaha. hariç. oda arkamızdan vurdu yakışmadı kendisine ama bu gece geldi oda çakıldı. :)
Çiçeğim sıra sende laaa
meraklanma.

cocorico
26-03-2012, 05:51
yaw buda var.

http://travian-reports.net/tr/report/537320748d0

(http://travian-reports.net/tr/report/537320748d0)07ponchik (http://tx3.travian.com.tr/spieler.php?uid=27435) bu arkadasın saldırı koyu.
oda bitti maalesef... hzz de saldırı koyu olan varmı yaw. varsa gelekde yıkak!!!
Metin abi kahkaha. hariç. oda arkamızdan vurdu yakışmadı kendisine ama bu gece geldi oda çakıldı. :)
Çiçeğim sıra sende laaa
meraklanma.

hzz yi çok içden dilekleri ile anlatmış profilinde. Helal olsun. 07ponchik (http://tx3.travian.com.tr/spieler.php?uid=27435) bu adam delikanlı imiş. Yazık oldu sanırım ama hZz de isen bunlar normal be dostum !!!

WHYBE
26-03-2012, 06:13
hzz yi çok içden dilekleri ile anlatmış profilinde. Helal olsun. 07ponchik (http://tx3.travian.com.tr/spieler.php?uid=27435) bu adam delikanlı imiş. Yazık oldu sanırım ama hZz de isen bunlar normal be dostum !!!

la dur olum daha benim yan köyleri yıkacaklar. merkez yıkamıyorlar yanları yıksınlar esfane videoya koyarlar:)bide o kadar feyk atmışlarki sanıyolar ki araya gircez:)aga biz asker köyü hariç hiç yeri savunmayız rahat olun nufus merakımız yok:) gecenlerde bu ponchik gibi bir arkadaş daha yazmıştı 7-8 köylü biriydi alt birliklerinden bu ne ana birliğin zevki için oyun oynuyoruz demiş cıkmış birlikten:)keşke ponchik asker köyünü yıkmasaydık.. siz kimsiniz birliğinize casus sokmaya bile gerek yok diyen arkadaşlar çok büyük konuştu sonra ateşkes istersiniz böyle:))) hele antalyaspor umarım gelip burda yazmaz artık biraz utanması varsa.yazarsa özelden attığı msjları yayınlarım bi daha 3x oynayamaz neyse antalyasporu yağmalayalım:)))))

cocorico
26-03-2012, 06:20
yaw usta.
Şunlara diyelimde biz yagmalamayak.Onlar pazarcıyla taşısın bize.
Nasılsa bize geliyor hamlar.
Asker yetişemiyor artık yagmalamaya.
MELOM atın PAZARCIYLA söz yagmalamayacaz.

fredbarni
26-03-2012, 06:22
Vay arkadaş, adamların nasıl bi yaraları var ki hesap patlatıp yaptıkları saldırıyı utanmadan buradan yayınlıyorlar.

Eskiden hesap patlatıldığı zaman patlatan ne kadar karakter yoksunu, yüzsüz olursa olsun ortaya çıkmazdı, o kadarına yüzü yetmezdi. Şimdi bununla övünenler var.

Bu saatte forumda ADAM(!) yoktur heralde diye girdim, harbiden yokmuş.

cocorico
26-03-2012, 06:26
http://travian-reports.net/tr/report/537323d20a1

p (http://travian-reports.net/tr/report/537323d20a1)azarcıyla yollayınız lütfen !!!

cocorico
26-03-2012, 06:28
Vay arkadaş, adamların nasıl bi yaraları var ki hesap patlatıp yaptıkları saldırıyı utanmadan buradan yayınlıyorlar.

Eskiden hesap patlatıldığı zaman patlatan ne kadar karakter yoksunu, yüzsüz olursa olsun ortaya çıkmazdı, o kadarına yüzü yetmezdi. Şimdi bununla övünenler var.

Bu saatte forumda ADAM(!) yoktur heralde diye girdim, harbiden yokmuş.

hesap patlatılmadıysa ne olacak.
Bırakın içinizdeki fitne fesat sizle kalsın...
Dikkat et senin hesapıda patlatmayım. :)
Güldürme beni.
Hacker yok bizde ama ADAM çok.
Sizde olmayandan.
SATaŞMA BİLADER.
GİT B AŞKA YERDE AĞLA.
ağlama duvarımı burası !!!
Hadi şimdi gitte bilya felan oyna. Yok dersen ben yollarım bebemin bilyaları.

cocorico
26-03-2012, 06:34
pazarcıyla atınız LÜTFEN.
Askerimiz yorulmasın...
http://travian-reports.net/tr/report/53732541093

ultrAslan
26-03-2012, 06:40
Jack.Sparrow , rüzgar, kurmay., feveran, sting , Jack Daniels, Davy Jones, Error, elmakas daha sayiim mi ? vs mezarSoyucu

küçükken mahallede en iyi top oynayanın dediği gibi siz hepiniz ben TEK!!!!

koyduğumuz yerden ses getiririz diye boşa demiyoruz analarını ağlatmışız be fatiiiiii adamlar bütün halinde geliyor, yolla gelsin daha hangi oyuncunuz varsa :D

E V O
26-03-2012, 07:54
ula bırakın bu işleri..benim hesabı hackleyip askerimi wowa 3er 5er bin yollarken nie sesiniz çıkmıyodu..birliğe casus sokup köylerimize tek casus atıp askerimiz keserken nie sesiniz çıkmıyodu..kuyruğunuza basınca cıyak cıyak bağrıyonuz..hadi yürüpdurun bakam..

cocorico
26-03-2012, 08:04
ula bırakın bu işleri..benim hesabı hackleyip askerimi wowa 3er 5er bin yollarken nie sesiniz çıkmıyodu..birliğe casus sokup köylerimize tek casus atıp askerimiz keserken nie sesiniz çıkmıyodu..kuyruğunuza basınca cıyak cıyak bağrıyonuz..hadi yürüpdurun bakam..

dogru söze ne denirki ???

BASAYEV
26-03-2012, 08:07
İlginç şeyler oluyor Casus hesap kullanıp birliği içerden vurmanın kakara kikiri yapacak yüz bulup burada iş yapmış gibi övünülmesi de ayrı bir konu
Yıllardır oynarım bu tür dalavere yapanların sonunun iyi olduğunu görmedim ..
Yüzsüzlüğünde bu kadarına da artık ne denir bilmem ..

E V O
26-03-2012, 08:16
İlginç şeyler oluyor Casus hesap kullanıp birliği içerden vurmanın kakara kikiri yapacak yüz bulup burada iş yapmış gibi övünülmesi de ayrı bir konu
Yıllardır oynarım bu tür dalavere yapanların sonunun iyi olduğunu görmedim ..
Yüzsüzlüğünde bu kadarına da artık ne denir bilmem ..

birliklere casus sokup askeri gafil avlamada haşerelerin böcüklerin işi..kahkaha. geçen serverlarda bunun baş mimarıdır..ozamanlar baya kahkaha atmıştır..bu bi oyun diyorduk boşverin diyorduk ama böcüklere karşı alerjim var..böle devam edemeyiz..

BASAYEV
26-03-2012, 08:20
birliklere casus sokup askeri gafil avlamada haşerelerin böcüklerin işi..kahkaha. geçen serverlarda bunun baş mimarıdır..ozamanlar baya kahkaha atmıştır..bu bi oyun diyorduk boşverin diyorduk ama böcüklere karşı alerjim var..böle devam edemeyiz..

Kimin neyin işi olduğu beni ilgilendirmez kimin yaptığı da ilgilendirmez..
YAPILAN TERBİYESİZLİK dir onu bilir onu söylerim ...

E V O
26-03-2012, 08:26

sonuna kadar katılıyorum buna..terbiyesizlik hat safhada..fazla dozaj zararlıdır..bunu hatırlatıyoruz..

cocorico
26-03-2012, 08:39
http://travian-reports.net/tr/report/53733170761

Y (http://travian-reports.net/tr/report/53733170761)OK CANIM KAHKAHA. DEMEDİNİZ SANIRIM...

BU ARADA AYIP ETTİN METİN BEY !!!
YAKIŞMADI SANA.
BEN DEDİYDİM SALDIRALIM ALALIM KÖYLERİNİ DİYE AMA ESKİ DOSTLARIN METİN ABİMİZDİR DEDİLER.
ONLAR SANA SONSUZ SAYGI DUYARKEN SEN 4 TANE ÇAPULCU ORDUNUN ÖNÜNDEN SALDIRDIN...
GENE ÇAKILAN SEN OLDUN AMA BİZ KAHKAHA ATMADIK !!!

AYIP ETTİN METİN EFENDİ.
SANA ABİ DİYENLERİ,
BİZE EN SON O SALDIRIR DİYENLERE AYIP ETTİN.
HADİ SALDIRDINDA 3-4 ÇAPULCU ORDUSU SANA GÜVENMİŞ...
pEHpEHH pEH
HADİ YÜRÜ ŞİMDİ ARDINA BİLE BAKMA.

ÖZKAN

cocorico
26-03-2012, 08:41

7 server oldu.
bu server kimlerin adam kimlerin terbiyesiz oldugunu iyi biliyor.
Yaparken iyi kahkaha at...
sana yapılınca otur agla şikayet et.
Yok öle aga...
yok öle paşa...
Hiç yapılmasa tabiki en güzeli ama düşmanda mert olsun bilader !!!

saraykışlaa
26-03-2012, 08:48
[sıze=6]​hee ben avukatıyım ya sen kimsin ?[/sıze]

dayı yım sıkıntımı oldu

CQD3
26-03-2012, 08:50
Arkadaş ben de şunu anlamıyorum birlikde ally geciliyo atıyorum su arkadasa bugün saldırı cıkılacakmıs filan diye , siz bunun adamın içine dogdugunu mu sanıyosunuz hzz nin olayı zaten diğer birliklere casus sokmak kardeşim boşuna konuşmayın herkes kimin ne oldugunu biliyo o karsısında titrediğiniz çiçek almış elinin altına sizin gibileri işte sırtının yere gelmiceni sanıyo . senin o cok zeki arkadasların temsilcisi oldugu hesabı casusluk yapmak için baska birliğe sokmak için mesaj atıyo mesela ama şakacı cocuk bilmiyoki orda temsilci ismi yazıyo böle adamlarla yanyana çarpışanlar mı eleştiricek bu olayı yani . yada kahkahamı eleştircek yada çiçek mi yada en başta def hesabına hammadde attırıp saldırı aldıgımızda bi tane def atmayn birlik yöneticilerimi ? uyanın artık kardeşim bu oyun ya oyundan zevk almaya bakar bizim gibi özgür takılırsınız yada hzz birliğinin artık isminden yararlanıp hüküm süren üç beş çapulcuya boyun eğip bizim tarafımızdan yıkılırsınız . bu saatten sonra herkese bi cevap var haberiniz olsun .... iyi oyunlar ....

fredbarni
26-03-2012, 08:59
Bugün ipini koparan yeni üyelikle geliyor anlaşılan. :)

Negzel, negzel.

saraykışlaa
26-03-2012, 08:59
gELEK Mİ LA?

izin almana gerek yok gelebilirsin

http://video.mynet.com/slm_213_213/guduk-necmi-inek-saban/405428/ (http://video.mynet.com/slm_213_213/guduk-necmi-inek-saban/405428/)

cocorico
26-03-2012, 09:03
Bugün ipini koparan yeni üyelikle geliyor anlaşılan. :)

Negzel, negzel.

sendende yenisi yok.
Okuman yazman yokmu gülüm peteğim çiçeğim !!!
güzel gardaşım !!!
Tek top agaçdaki SAKSI Gan mısın nesin ???

saraykışlaa
26-03-2012, 09:03

ŞOK ŞOK ŞOK ;

Daha beter olacaksınız.

İYİLER DAİMA KAZANIR !!!
[/URL]
Saygılarımla
Özkan

senmi dedin fitne fesat yuvası diye

[URL]http://www.youtube.com/watch?v=rg2oI3NQlWw (http://www.youtube.com/watch?v=rg2oI3NQlWw)

CQD3
26-03-2012, 09:08
Gitmeden şunu kalbine yaz ÇİÇEĞİM
Kimseyi sevemem artık
İstemem ne bahar nede yaz ÇİÇEĞİM
Kalmadı sebebim artık.........

cocorico
26-03-2012, 09:14
senmi dedin fitne fesat yuvası diye

http://www.youtube.com/watch?v=rg2oI3NQlWw

soner ne olduki.
eksikmi sölemişim.
yıllarıdır tanıdıgımızı yeni ögrenceksem başka.

r 0 0 t
26-03-2012, 09:31
soner ne olduki.
eksikmi sölemişim.
yıllarıdır tanıdıgımızı yeni ögrenceksem başka.

Sen şizofrenin önde gidenisin bugün ak dediğine yarın kara diyebilirsin normaldir... Her server yıkılıp yıkılıp kuyruğuna bakıp kaçan kediler, şimdi aslan kesilmişler bak hele :)

http://incilbg.com/resim/18_genel/sembolik/kedi_ayna_aslan.jpg

Black_White
26-03-2012, 09:35
Sen şizofrenin önde gidenisin bugün ak dediğine yarın kara diyebilirsin normaldir... Her server yıkılıp yıkılıp kuyruğuna bakıp kaçan kediler, şimdi aslan kesilmişler bak hele :)

Ser'o yu kızdırmayın serverı yıkar banamısın demez benden söylemesi!!!

corsann
26-03-2012, 09:45
.................................................. ..........

cocorico
26-03-2012, 09:48

la root um.
senle kaç serverdı beraber başladık kuntta.
yanyana idi köylerimiz.
ABİ DESTEKLE DİYODUN,
DESTEK ATIYODUM.
Sonra anlaştında adamlarla koylerimi reisledin yaaa!!!
Hala adam olamadın Laa BEbeSin BEBE...
La olum yıllar geçdi. KARAKTERİN hala yok.
la beni ne zman yıkdın !!!
Hesap adım neydi laaa. Bİtane söle oyunu bırakırım.
Az adam ol laa.
Lütfen LLAA!!! :)
azcık olsanda olur. Hiç olmamasından Az iyidir.

Black_White
26-03-2012, 09:50
la beni ne zman yıkdın !!!
Hesap adım neydi laaa. Bİtane söle oyunu bırakırım.

la bebe seni geçen server yıktıkya birliğinle beraber kafana

unuttunmu?

cocorico
26-03-2012, 09:59

şizoFİRENİN PATLADI GENE.
bakım yaptır bir ara. Duvara çarpdın.

cocorico
26-03-2012, 10:00
la bebe seni geçen server yıktıkya birliğinle beraber kafana

unuttunmu?

gecen server ben yokdum ama HZz de yokdu !!!
Rüyalar aleminden bir kesit daha.
Elinizi yüzünüzü yıkayın. Dünki saldırılarınız duvara çarptı bugünü çöpe atma.
Sonra askerden önce MANCOların girer...

r 0 0 t
26-03-2012, 10:01
Ohaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Ömrü hayatımda böyle şizofren görmedim yemin ederim. Senin kenef ağzına ne diyeyim ben

Kunt da 1 kere oynadım, tek saldırı almadım tek köy reislemedim zeka gerisi...

Çık da sor yetki sahibi birine biz nasıl oynamışız orda ? Jimomerikato ve Ben iki kişi kaç saate her gün saldırı attık git sor ?

Cenoral cenoral dediklerini Kunt dayken kim yıkmış git sor ? Seni kim sallar şeyine anasını satim fasulye gibi nimetten sayıyosun kendini..

Ben Seducion da oynarken kim verdi eline köylerini senin ? O zaman da şizofren şizofren yazıyodun hala değişmemişsin.

Allah aşkına Witten ya da Kalemdar çıksın iki kelam birşey yazsın

cocorico
26-03-2012, 10:05
Ohaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Ömrü hayatımda böyle şizofren görmedim yemin ederim. Senin kenef ağzına ne diyeyim ben

Kunt da 1 kere oynadım, tek saldırı almadım tek köy reislemedim zeka gerisi...

Çık da sor yetki sahibi birine biz nasıl oynamışız orda ? Jimomerikato ve Ben iki kişi kaç saate her gün saldırı attık git sor ?

Cenoral cenoral dediklerini Kunt dayken kim yıkmış git sor ? Seni kim sallar şeyine anasını satim fasulye gibi nimetten sayıyosun kendini..

Ben Seducion da oynarken kim verdi eline köylerini senin ? O zaman da şizofren şizofren yazıyodun hala değişmemişsin.

Allah aşkına Witten ya da Kalemdar çıksın iki kelam birşey yazsın

sapıttın gene.
Yoldan cıkdın...
Sen kimle yazısdıgını bilmeden saçmalarına devam ediyosunda. Seni kaale alan yok o başka konu.
Oranı buranı oynatma adam gibi yaz.
Özkan la ben manyak Kuntta 2 server oynadım.
Gerisimi sen iyi hatırlarsın. RoneSans. Avcı. Sb. Başkada yazıyımı ?
la akıllı ol adam sansınlar. Ama seni adam sanacak ŞizoFireni Patlamış kimsede yokdur burada.
Sen yazma bebe. Hala cocuksun. Abilerin gelsin la bebe.

Road Runner
26-03-2012, 10:21
Arkadaş ben de şunu anlamıyorum birlikde ally geciliyo atıyorum su arkadasa bugün saldırı cıkılacakmıs filan diye , siz bunun adamın içine dogdugunu mu sanıyosunuz hzz nin olayı zaten diğer birliklere casus sokmak kardeşim boşuna konuşmayın herkes kimin ne oldugunu biliyo o karsısında titrediğiniz çiçek almış elinin altına sizin gibileri işte sırtının yere gelmiceni sanıyo . senin o cok zeki arkadasların temsilcisi oldugu hesabı casusluk yapmak için baska birliğe sokmak için mesaj atıyo mesela ama şakacı cocuk bilmiyoki orda temsilci ismi yazıyo böle adamlarla yanyana çarpışanlar mı eleştiricek bu olayı yani . yada kahkahamı eleştircek yada çiçek mi yada en başta def hesabına hammadde attırıp saldırı aldıgımızda bi tane def atmayn birlik yöneticilerimi ? uyanın artık kardeşim bu oyun ya oyundan zevk almaya bakar bizim gibi özgür takılırsınız yada hzz birliğinin artık isminden yararlanıp hüküm süren üç beş çapulcuya boyun eğip bizim tarafımızdan yıkılırsınız . bu saatten sonra herkese bi cevap var haberiniz olsun .... iyi oyunlar ....

H Z Z Büyüklüğü!

Saldırı köyüm yıkılmış merkez köyüm yıkılmış umramda olmaz.H Z Z gerisi teferruat...
Buraya çıkıp yok öyleydi yok böyleydi yaygara yapacak bir insan da değilim...
Bir birliğe casus sokulur.Bunaada eyvallah.Oyunun kuralları içerisinde...
Ama sana gelirsek arkadaş fazla birşey söylemeyeceğim....Seni H Z Z A birliğine aldım.Sonra H Z Z birliğinde oynama fırsatın doğdu.Hadi casustun hadi ona buna kızdın hepsine eyvallah...
Ama 1.5 ay boyunca benimle muhabbet ettin.1.5 ay boyunca hiçbir isteğine sırt çevirmedim.1.5 ay boyunca her sorununla ilgilendim.Tılsım aldın.Hemen hazine kurdum.Sıkışınca kaçırırız diye.Onu yaptım bunu yaptım...
Bir insanın gururuyla bu kadar oynanmaaz arkadaş...
Bu kadar terbiyesizliğine karşın ne bir hakaret nede bir küfür yemezsin benden.Sana tek şey söylüyorum.
Hakkımı hiçbir şekilde sana helal etmeyeceğim...

Raporunu paylaşan kişiler H Z Z gerçekleri sizin hayalleriniz bile olamaz...

cocorico
26-03-2012, 10:30
H Z Z Büyüklüğü!

Saldırı köyüm yıkılmış merkez köyüm yıkılmış umramda olmaz.H Z Z gerisi teferruat...
Buraya çıkıp yok öyleydi yok böyleydi yaygara yapacak bir insan da değilim...
Bir birliğe casus sokulur.Bunaada eyvallah.Oyunun kuralları içerisinde...
Ama sana gelirsek arkadaş fazla birşey söylemeyeceğim....Seni H Z Z A birliğine aldım.Sonra H Z Z birliğinde oynama fırsatın doğdu.Hadi casustun hadi ona buna kızdın hepsine eyvallah...
Ama 1.5 ay boyunca benimle muhabbet ettin.1.5 ay boyunca hiçbir isteğine sırt çevirmedim.1.5 ay boyunca her sorununla ilgilendim.Tılsım aldın.Hemen hazine kurdum.Sıkışınca kaçırırız diye.Onu yaptım bunu yaptım...
Bir insanın gururuyla bu kadar oynanmaaz arkadaş...
Bu kadar terbiyesizliğine karşın ne bir hakaret nede bir küfür yemezsin benden.Sana tek şey söylüyorum.
Hakkımı hiçbir şekilde sana helal etmeyeceğim...

Raporunu paylaşan kişiler H Z Z gerçekleri sizin hayalleriniz bile olamaz...

evet son cümlen dogru usta.
Raporda ulaştırdı sizin elemanlar. abi işe bak dediler. Bende Şaşırdım.
Sana olmasına üzüldüm inan. ama bunu daha önceleri defalarca biz yaşadık. Dediğim sana olmasına üzüldüm.
Soner ede kıyamam. Gerisi Teferruattır benim için. Ben paylaşdım ama haberim yok bu olanlardan.
Abi alda baq birlik ne hale geldi dediler bütün mesele bu.
Şimdi anlamışsındır bizim neler çekdiğimizi. Adam gibi savaşalım dedik herzaman. ADAM GİBİ DEDİK SADECE.
HZZ nin Kah..likleri bizim hayallerimizde dahi olamaz haklısın !!!
Geçmiş olsun bilader.

Q_oksijen
26-03-2012, 10:55
La cocorico musun ne zıkkımsın 3 server once 40 haramıler bırlıgınde ıken senı yıkıncca Tum sb bırlıgını ustume saldında gene kurtaramadılar senı elımden once mutıye agladın benı yıkıyor dıye sonra gıttın wondere msj attın tam bı ezıksın de ne solesem sana boş sana bu kadar lafı eşşege soleseler ınan eşşek ınsan olurduda sen nesın anlamadım anlamakta mumkun degıl..!

7 server hzz ıle kapışırım dıyosun 7 servderdır hzz senı durmadan yıkıyo bu serverda yıkıyo hala ama sız 2 3 köy yıkınca koca hzz yıktık dıye çıkardıgınız yaygaraya bak...

cocorico
26-03-2012, 10:57
Oyuncu Profili - 07ponchikDetaylar:http://tx3.travian.com.tr/hero_body.php?uid=27435&size=profile&fcab027cc10db1ab916c39ea69f5536e

Sıra:16

Halk:Cermenler

Birlik:-

Köyler:25

Nüfus:16865

Mesaj yaz (http://tx3.travian.com.tr/nachrichten.php?t=1&id=27435)

Tanım:ponchik - halil
************************************************** *
veni vidi vici

yan köylerime geldiniz ... gelenler kendini biliyor ... dandik oyuncu olduğunuzdan o kadar yan köyüm yok diye güvenmeyin ... bir gün gözünüzün önünde sıfırlanıp hesap sildiğinizde kiminle dans ettiğinizi öğrenirsiniz

aaa smurfler benzeri bi oyun daha yapmışlar köyde sirin mavi adamlar değil biraz daha vahşi adamlar dolanıyor ama biz onları akademi de eğitip ehilleştirecez tarla sürüp odun kesecekler sadece .....
savunma demek casus raporu vermemek değil değil çatır çatır defans askeriyle çakmaktır...

http://tx3.travian.com.tr/img/x.gif

emeği geçenlere teşekkür ederim...

her
eti yinmez

HZZ bir birlikmiş

geçiniz bunları ...

Köyler:

BÖLE OYUNCU BAŞIMLA BERABER ...

TRAVİAN
26-03-2012, 11:02
Edep bir tac imiş Nur-u Hüda’dan
Giy ol tacı, emin ol her beladan...
Edep, hayalı ve vefalı olmaktır.
Edep, pişman olunacak şeyleri yapmamaktır.
Kısaca edep, güzel ahlâktır.

anlayana

Road Runner (http://forum.travian.com.tr/member.php?14276-Road-Runner) arkadaşımızdan alıntı.. '''1.5 ay boyunca benimle muhabbet ettin.1.5 ay boyunca hiçbir isteğine sırt çevirmedim.1.5 ay boyunca her sorununla ilgilendim.Tılsım aldın.Hemen hazine kurdum.Sıkışınca kaçırırız diye.Onu yaptım bunu yaptım...
Bir insanın gururuyla bu kadar oynanmaaz arkadaş... ''

cocorico
26-03-2012, 11:03
La cocorico musun ne zıkkımsın 3 server once 40 haramıler bırlıgınde ıken senı yıkıncca Tum sb bırlıgını ustume saldında gene kurtaramadılar senı elımden once mutıye agladın benı yıkıyor dıye sonra gıttın wondere msj attın tam bı ezıksın de ne solesem sana boş sana bu kadar lafı eşşege soleseler ınan eşşek ınsan olurduda sen nesın anlamadım anlamakta mumkun degıl..!

7 server hzz ıle kapışırım dıyosun 7 servderdır hzz senı durmadan yıkıyo bu serverda yıkıyo hala ama sız 2 3 köy yıkınca koca hzz yıktık dıye çıkardıgınız yaygaraya bak...

La ayak yapma.
3 server önce small ismiyle oynuyodum. cocorico ilk serverdaki ismimdi.
Oda neden cocorico bilmem. Bir iş arkadasım vermişdi.
senin bahsettiğin zamanda Ronesans idik sb değil.
Siz komple bişiler içiyonuz ama ne bilemedim gene ???
hadi canım denedin ama olmadı.
başka zaman sonbir hakkın var. KREDİlerini toplu harcama tektek harca olurmu.
İyi günler sanada.

Q_oksijen
26-03-2012, 11:07
La ayak yapma.
3 server önce small ismiyle oynuyodum. cocorico ilk serverdaki ismimdi.
Oda neden cocorico bilmem. Bir iş arkadasım vermişdi.
senin bahsettiğin zamanda Ronesans idik sb değil.
Siz komple bişiler içiyonuz ama ne bilemedim gene ???
hadi canım denedin ama olmadı.
başka zaman sonbir hakkın var. KREDİlerini toplu harcama tektek harca olurmu.
İyi günler sanada.

La harbı şizofrensın sen ya neyın kafasını yaşıyon aslan parçası.

AVCIYIZ
26-03-2012, 11:18
sapıttın gene.
Yoldan cıkdın...
Sen kimle yazısdıgını bilmeden saçmalarına devam ediyosunda. Seni kaale alan yok o başka konu.
Oranı buranı oynatma adam gibi yaz.
Özkan la ben manyak Kuntta 2 server oynadım.
Gerisimi sen iyi hatırlarsın. RoneSans. Avcı. Sb. Başkada yazıyımı ?
la akıllı ol adam sansınlar. Ama seni adam sanacak ŞizoFireni Patlamış kimsede yokdur burada.
Sen yazma bebe. Hala cocuksun. Abilerin gelsin la bebe.

avcı hiç bir zaman hzz ile savaşmadı o ismi kullanmayın arkadaşlar bunu unutmayın serdar bilir biz ++ da iken hzz hiç bir zaman düşman olmadı her zaman dostumuz ve dostumuz olmaya devam eder
avcı olmak farklı bir durumdur. herkeze bol selamlar

piyano
26-03-2012, 11:27
rkDiorsun...

güzel savunma, savunanı tebirk ederiz. ama metini senin giblerin ağzına da sakız etmem.. Bir köye saldırı çıkmakla fake çıkmak arasında hiç bir fark yoktur.

Saldırı yı da eninde sonunda da çıkacagınızı biliyoruz. Artı biz saldırıdan kacmayız. Kimin ne olduğunu da gayet iyi biliyoruz..

Sizin isim bayadır değişmedi siz gidin birliğinize yani isim arayın...

Piyano--kahkaha.

pasif eleman-
26-03-2012, 12:22
avcı hiç bir zaman hzz ile savaşmadı o ismi kullanmayın arkadaşlar bunu unutmayın serdar bilir biz ++ da iken hzz hiç bir zaman düşman olmadı her zaman dostumuz ve dostumuz olmaya devam eder
avcı olmak farklı bir durumdur. herkeze bol selamlar

abicim biz çakma avcılardan bahsetmiyoruz, isime takılmayınız; özümüz S&B, AVCI, RÖNESANS .. şimdide OSMANLI, yarın bi başka
biz giyotn gbi hzzgibi ra gbi sürekli aynı isimle oynamadık belki ama, her oyunumuzda da çatıştık, dahada çatışacağız (:
çakma avcılar rayatsız olmasın yani ..

AVCIYIZ
26-03-2012, 12:23
abicim biz çakma avcılardan bahsetmiyoruz, isime takılmayınız; özümüz S&B, AVCI, RÖNESANS .. şimdide OSMANLI, yarın bi başka
biz giyotn gbi hzzgibi ra gbi sürekli aynı isimle oynamadık belki ama, her oyunumuzda da çatıştık, dahada çatışacağız (:
çakma avcılar rayatsız olmasın yani ..
çakma avcı dediğin nedir ? kardeşim

pasif eleman-
26-03-2012, 12:31

söylemek istediklerimi anladın abim sen,
foruma yeni gelen arkadaşların başını şişirmeyelim boşuna.. :D

trusta
26-03-2012, 12:47

usta ya arkadaş seni tanımyor yada bir yanlış anlama var sanırım:D

ihbb53
26-03-2012, 12:49
İyi organize oldunmu HZZ de yıkılıyormuş. Adamları resme somürgeleri yaptılar.. Eğer HZZ birlikleri 24 saat içinde insiyatifi ele geçirecek bişey yapamzlarsa hafta sonunda hzz diye bir birlik kalmaz. Alayı silip gider. Güçlü olanaın zayıf düşmesi Üzücü gözüksede gerekli bir şey. Bu sonuca bakarsak ABD ve İsrail de bir gün bu duruma düşer belki:)

BASAYEV
26-03-2012, 13:04
İyi organize oldunmu HZZ de yıkılıyormuş. Adamları resme somürgeleri yaptılar.. Eğer HZZ birlikleri 24 saat içinde insiyatifi ele geçirecek bişey yapamzlarsa hafta sonunda hzz diye bir birlik kalmaz. Alayı silip gider. Güçlü olanaın zayıf düşmesi Üzücü gözüksede gerekli bir şey. Bu sonuca bakarsak ABD ve İsrail de bir gün bu duruma düşer belki:)

Bir köy yıkılınca bırakıp gidecek bir birlik gibi durmuyor HZZ birliği ..

TRAVİAN
26-03-2012, 13:16
http://f1203.hizliresim.com/v/u/3upsn.jpg
Varış zamanı
bugün 06:31:54

ihbb53
26-03-2012, 13:22
Ben zaten belirttim insiyatifi ele geçireemzlerse diye yazdım. Admlar herksin tüm yan köylerini su yolu yapmışlar. Baskılar bu kadr bunaltıcı oldmu hatalarda yapılır. İşte burda tecrube ve sabır gerekli.

thekral
26-03-2012, 13:34

tevfik abi kuzeybatıda beraberdik hatırladınmı musti ben nasılsın abi

Road Runner
26-03-2012, 13:36
Bu zamana kadar kimseye saygısızlık yapmadım.Elimden geldiğince argo kelime bile kullanmamaya çalıştım...
Ama insanı çileden çıkarıyorsunuz...
Oyun başından beri hesabıma multi hesaplarla yan hesaplarla edilmeyen küfür kalmadı...
5 server ++ da oyun oynadım kimseye haksızlık yapmadım.Kimseyi küçümsemedim...
Bu neyin kini bu neyin intikamı anlamış değilim...
Leş kargalığı ,akbabalık vs. şeyler yapmayın.Oyundan önce saygı gelir...
Her server yendiğimiz.Hayallerini bir sonraki servera saklayan.Bu serverda hepsi H Z Z ye karşı birlik olup savaşan oyuncular saygısızlığın lüzumu yok.(Edebiyle oynayanlar başım üstüne.Hepsini tebrik ederim.)
H Z Z burda laf cambazlığınızın alemi yok.Birkaç raporunuz birkaç mesajınız H Z Z yi yıkmaz.Karaktersizce şerefsizce oynayanlar yediği ekmeğe küfredenler H Z Z içinde büyüyüpte adam olanlar 1 emperyanım kadar değeriniz yok.Travian sizin gibileri kusar...
Benim için oyunda önce saygı-sevgi gelir sonra oyun gelir...

BASAYEV
26-03-2012, 13:40
tevfik abi kuzeybatıda beraberdik hatırladınmı musti ben nasılsın abi

Musti hatırlamaz mıyım kardeşim iyidir bakınıyorum öyle ..
oynuyor musun sen?

yarasa
26-03-2012, 14:20
Alper9714 Oldu olacak kahramanı koyup tılsımıda alaydın ayıp ya valla :( İnsan eski dostuna saldırı atarmı... Kınadım şimdi seni

'' nush ile uslanmayanı etmeli tektir, tektir uslanmayanın hakkı kötektir ''

Hastasıyız dedeeeeee, hele gelsinler anqarada alem neymiş gelip görsünler.9715

Tom&Jerry
26-03-2012, 14:59
yaw usta.
Şunlara diyelimde biz yagmalamayak.Onlar pazarcıyla taşısın bize.
Nasılsa bize geliyor hamlar.
Asker yetişemiyor artık yagmalamaya.
MELOM atın PAZARCIYLA söz yagmalamayacaz.

Zamanında HZZ seni ne yaptı ki bu kadar kin dolusun.
Baya zoruna gitmiş anlaşılan.

QaBuS
26-03-2012, 15:50
http://travian-reports.net/tr/report/53733170761

(http://travian-reports.net/tr/report/53733170761)

Saldıran arkadası ıcten tebrık edıyorum cok guzel ordu..
Ama bu sefer savunan taraf iyi bi tebrıgı hak etmıs o orduyu koye gommekte güzel iş..
Emeklerınıze sağlık..

DipCik: Hilesiz Hurdasız Travian İstiyoruz..(cok zor ama belkı bır gun kısmet)

Remember Me
26-03-2012, 16:10

Boşver kardeşim hepsinin bi kuyruk acısı var bize karşı

Kurt1313
26-03-2012, 16:21
dayı yım sıkıntımı oldu

he skıntı oldu ne olcakk

premium
26-03-2012, 16:50
Boşu Boşuna Olur mu kardeşim...Serverin En büyük ve takdir ettiğim birliğinin Komutanısın...

Hele ki Kocaman bir birliği Yönetmek ayrı bir zordur...Bilirim :o

Değer mi Dersin...1 dakikalık uykuya dahi değmez :)

Allah Gerçek hayatta güzel kapılar açsın...

Görüşmek Üzere...Süleyman abiye selamlarımızı ilet...Sevgiler...

Selamlar sevgiler bizden İbrahim . Güzel muhabbetlerle hatırlamak , hatırlanmak güzel. bu boş kavgaların arasında.
Kendine iyi bak. :cool:

cocorico
26-03-2012, 17:02

BİLADER biz 3x türkiye serverindeyiz laa.
Sen Hangi serverdan bahsediyon.
1 köy dediğin hangisi.
Haa tamam ben yanlış anlamışım. Kalan 1 köyse tamam. Saygı duydugumuz METİN EFENDİ nin köyü kaldı evet.
Saygımızdan saldırmadık. Ama oda bizi cok seviyomus ardında 4-5 çapulcu ordusu ile saldırdı saolsun.
Var olsun.
MEtin EFendi.

ultrAslan
26-03-2012, 17:12
o değilde 70 sayfadır kafası kuma gömülü adamların son 20 sayfada konuşmuş olması tesadüf mü asdjashdask oyun server boyu sürüyor biliyonuz.
not: bende 1 sayfada 20 mesaj var o yuzden sayfa sayısı kısa :D

cocorico
26-03-2012, 17:13

sukur 1 sefer toplu sildirdik.
gerisindede berabere kaldık. Bir serverda hzz olmadı önceki speed ama çok güzel seerverdı yaw.
Fitne Fesat yuvası olmayınca. SErver Yaltakçı, FEsatcıda yoktu haaa.
Savasmanında zevkli olmasını isteriz her daim.
Bide cıkarmıslar yok cakma avcı... Yok adam gibi avcı bilmem ne.
Bu avcı neymiş laa. Birileri devamlı sahiplenme derdinde. Arkadas çok seviyosanız Acın kurun oynayın.
Ama o dönem ve sonraki dönemlerin hepsinde avcı olanlar RONESANS olduk ve topluca sildirdik Fitne yuvasına.
O zaman Ronesans olanlar Şimdide OSMANLI.
Sorunmu var arkadas....
HZzz sana ne yaptıda bu kadar sahip cıkıyosun oda başka mesele.

ultrAslan
26-03-2012, 17:14
gerisindede berabere kaldık. Bir serverda hzz olmadı önceki speed ama çok güzel seerverdı yaw.
Bu avcı neymiş laa. Birileri devamlı sahiplenme derdinde. Arkadas çok seviyosanız Acın kurun oynayın.
Ama o dönem ve sonraki dönemlerin hepsinde avcı olanlar RONESANS olduk ve topluca sildirdik Fitne yuvasına.
Sorunmu var arkadas....
sidirdik dedi valla sildirdik dedi :D bu adam yüzünden hesap silmişiz asdhjahdghasgdjhasdgasjhdgjhagdghsagdhjagshgdajsh

cocorico
26-03-2012, 17:18
o değilde 70 sayfadır kafası kuma gömülü adamların son 20 sayfada konuşmuş olması tesadüf mü asdjashdask oyun server boyu sürüyor biliyonuz.
not: bende 1 sayfada 20 mesaj var o yuzden sayfa sayısı kısa :D

belki insanlar burdaki sacma sapan yazışmaları sevmiyordurda dayanamayınca yazar 3-5 laf ceker gider.
onlar sorun değilki. önemli olan boş konuşmamak adam gibi oyun oynamak sanırım.
Her gün 20 mesaj yazıp can sıkacana 1 cümle yazıp cekip giden makbuldur.
insan kafasını kuma gömmezde, kuma göndüğünü sanan insan esas kuma gömmüştür.

cocorico
26-03-2012, 17:21
sidirdik dedi valla sildirdik dedi :D bu adam yüzünden hesap silmişiz asdhjahdghasgdjhasdgasjhdgjhagdghsagdhjagshgdajsh

silmeseydinizde yan koylerinizle oynasaydınız.
Laf ebeliği yapma.
ben sildirmedim. RONESANS sildirdi. Utancınızdan sonraki server olmadı hzz.
Şimdide normal serverdan adamlar getirip umut aradınız. HAdi bakalım görcez sonu nasıl olacak.

BASAYEV
26-03-2012, 17:21
BİLADER biz 3x türkiye serverindeyiz laa.
Sen Hangi serverdan bahsediyon.
1 köy dediğin hangisi.
Haa tamam ben yanlış anlamışım. Kalan 1 köyse tamam. Saygı duydugumuz METİN EFENDİ nin köyü kaldı evet.
Saygımızdan saldırmadık. Ama oda bizi cok seviyomus ardında 4-5 çapulcu ordusu ile saldırdı saolsun.
Var olsun.
MEtin EFendi.,

Önce Edepli ol Arkadaşım bana Laa diye hitap edecek kadar ne tanıyorsun ne de haddin değil..
Git kimse muhatabın onunla konuş o şekilde..
Benimle konunun ne alakası var? kimsenin fikrini beğenmek zorunda değilsin ama sana bu hakkın kimseye sokak ağzıyla konuşma hakkı da vermez ...

Suzie
26-03-2012, 17:23
Sorunmu var arkadas....

önceki speed de entrikaların alası yapıldı tabi yapanların tarafındaysanız bişi olmamıştır sizin için...

AVCIYIZ
26-03-2012, 17:26
Sorunmu var arkadas....
özkan veya emirhan hzz bana bişey yapmadı burdan lafı bana atmana anlam vermeedim AVCI avcı deyip duruyorsunda avcının sloganından tut ekipini bilmiyorsunuz konuşuyorsun neyse olaylar büyütmiyicem sadece izlemek yetiyor

cocorico
26-03-2012, 17:27
,

Önce Edepli ol Arkadaşım bana Laa diye hitap edecek kadar ne tanıyorsun ne de haddin değil..
Git kimse muhatabın onunla konuş o şekilde..
Benimle konunun ne alakası var? kimsenin fikrini beğenmek zorunda değilsin ama sana bu hakkın kimseye sokak ağzıyla konuşma hakkı da vermez ...

tanımamda inşallah laaa.
ne kadar gerginsin sakin ol.
Senin gibi laf ebelerinin ne işi var aramızda.
Agzın sokagı klavye başımı olur. Sen olmayana var de. LA dedik diye otur agla.
Git dava et canım.
HAdi Çiçamm.

cocorico
26-03-2012, 17:30
özkan veya emirhan hzz bana bişey yapmadı burdan lafı bana atmana anlam vermeedim AVCI avcı deyip duruyorsunda avcının sloganından tut ekipini bilmiyorsunuz konuşuyorsun neyse olaylar büyütmiyicem sadece izlemek yetiyor

msn e gelde az anlat anlayak.
La normal serverdamı kurdunuz. Biz yokmuyduk ismail.
Neyin ortasından nereye çekmeye çalışıyosunuz. Ha avcı ha bilmem ne. avcıyı biz kurduk bilmem ne diyosunuzda.
Bende diyorumki kurduysanız sahip cıkın. Sizin Avcı hani esas avcı.
Bu hiç speed oynadımı ismailim.

BASAYEV
26-03-2012, 17:34
tanımamda inşallah laaa.
ne kadar gerginsin sakin ol.
Senin gibi laf ebelerinin ne işi var aramızda.
Agzın sokagı klavye başımı olur. Sen olmayana var de. LA dedik diye otur agla.
Git dava et canım.
HAdi Çiçamm.

Sen varya Kendini bir B... sanıyorsun .. evet evet bence de öylesin..
Adam olsan insan gibi cevap yazardın kalıpsız.

cocorico
26-03-2012, 17:34

bi bak bakalım serverı incele.
Köylerinin isminde avcı yazanlar var.
belki tanır hatırlarsın :)
sen kurmusun o kurmus bu kurmus...
ama kimler yaşatmış acaba. Kimler hala köy isimlerini avcı yapmış.

cocorico
26-03-2012, 17:37
Sen varya Kendini bir B... sanıyorsun .. evet evet bence de öylesin..
Adam olsan insan gibi cevap yazardın kalıpsız.

anlıyorum seni.
Kuyruk acın var.
terbiyesizlik yapma laa.
terbiye takın laa.
kızddırmak hoş oluyor. ama bunlarıda normal karsılıyorum arkadasım.
genelde böle insanlar senin gibi işde.
Tutunacak dal kalmayınca Yagmaya dönünce saldırır ama bel altından.
Adam gibi değil nedense !!!
Önemli olan bu zor durumda dahi Road ronner gibi efendiliğini muhafaza edebilmek.
Hadi sen şimdi bişey yazma. Yat uyu kalk.
elini yüzünü yıka. Sonra yaz canım.
LAAaaa

speed
26-03-2012, 17:38
Road runner geçmiş olsun forumdaki efendi kalabilmiş ender kişilerden birisin..

Edebiyat hocaları özlü sözlerin kahramanları baya bi türkce katledildi onları düzeltseniz biz forum okuyucularıda bilgilensek. Ama sanırım yok zamanında çok ANALARINI ağlatmışız yada diğer hakaret vari sözleremi döndüler.. Yıkarken ünlü düşünür olanlar Yıkılınca onların gözünden bizden biri olma yoluna girmiş gibiler..

Saldıran yıkan yıkılan iyi savunma yapan herkese tebrikler

king3r1m
26-03-2012, 17:40
Deve kuşları Forumu Basmış. Kafalarını Topraktan Çıkarmışlar.
Ama Deve Kuşları Biliyorsunuz Dönüp Dolaşıp Kafayı Toprağa Gene Sokarlar.

Q_oksijen
26-03-2012, 17:40
La şizofreni nick yazsana buraya ne kadar delıkanlısın gorelım..

patriyot
26-03-2012, 17:41
Bu zamana kadar kimseye saygısızlık yapmadım.Elimden geldiğince argo kelime bile kullanmamaya çalıştım...
Ama insanı çileden çıkarıyorsunuz...
Oyun başından beri hesabıma multi hesaplarla yan hesaplarla edilmeyen küfür kalmadı...
5 server ++ da oyun oynadım kimseye haksızlık yapmadım.Kimseyi küçümsemedim...
Bu neyin kini bu neyin intikamı anlamış değilim...
Leş kargalığı ,akbabalık vs. şeyler yapmayın.Oyundan önce saygı gelir...
Her server yendiğimiz.Hayallerini bir sonraki servera saklayan.Bu serverda hepsi H Z Z ye karşı birlik olup savaşan oyuncular saygısızlığın lüzumu yok.(Edebiyle oynayanlar başım üstüne.Hepsini tebrik ederim.)
H Z Z burda laf cambazlığınızın alemi yok.Birkaç raporunuz birkaç mesajınız H Z Z yi yıkmaz.Karaktersizce şerefsizce oynayanlar yediği ekmeğe küfredenler H Z Z içinde büyüyüpte adam olanlar 1 emperyanım kadar değeriniz yok.Travian sizin gibileri kusar...
Benim için oyunda önce saygı-sevgi gelir sonra oyun gelir...

Murat'ımı üzmeyin bir sagısızlıgını görmedim şimdiye kadar hep de rakip olduk kendisi en begendiğim oyuncular arasındadır..
gerek yoruymlarıyla gerek oyunuyla gerek dostlugu ile 1 numara kardeşimdir lütfen oyun için kendimizi bozmayalım.

BASAYEV
26-03-2012, 17:41
anlıyorum seni.
Kuyruk acın var.
terbiyesizlik yapma laa.
terbiye takın laa.
kızddırmak hoş oluyor. ama bunlarıda normal karsılıyorum arkadasım.
genelde böle insanlar senin gibi işde.
Tutunacak dal kalmayınca Yagmaya dönünce saldırır ama bel altından.
Adam gibi değil nedense !!!
Önemli olan bu zor durumda dahi Road ronner gibi efendiliğini muhafaza edebilmek.
Hadi sen şimdi bişey yazma. Yat uyu kalk.
elini yüzünü yıka. Sonra yaz canım.
LAAaaa

Yahu birileri sana şizofren yazmış evet inanıyorum ki gerçek payı var=)
her türlü terbiye sınırlarını aşıp şimdi gelmiş terbiyeden adamlıktan bahsediyorsun..
seni büyük ruhsal sorunlarınla başbaşa bırakıyorum =)

sempatura
26-03-2012, 17:42
Road runner geçmiş olsun forumdaki efendi kalabilmiş ender kişilerden birisin..

Edebiyat hocaları özlü sözlerin kahramanları baya bi türkce katledildi onları düzeltseniz biz forum okuyucularıda bilgilensek. Ama sanırım yok zamanında çok ANALARINI ağlatmışız yada diğer hakaret vari sözleremi döndüler.. Yıkarken ünlü düşünür olanlar Yıkılınca onların gözünden bizden biri olma yoluna girmiş gibiler..

Saldıran yıkan yıkılan iyi savunma yapan herkese tebrikler

serkan hesab adın ne senin oynuyon mu bu serverde :)

Remember Me
26-03-2012, 17:45
Sorunmu var arkadas....

uLan sen kimsin bize hesap sildiriyorsun güldürme bizi, kendinide foruma rezil etmene gerek yok.
Biz köyümüzü birtek Melon silicez derse sileriz rica ediyorum saçmalıklarınızı oyunu bilmeyenlere anlatın.
-Maminin konustuklarını emrivaki olarak anlayan anlar BİZ H Z Z anlamayız çünkü melon kendinisini H Z Z ye ve tüm servere kanıtladı.
Bizede sonuna kadar H Z Z olmak yakışır.

cocorico
26-03-2012, 17:47
La şizofreni nick yazsana buraya ne kadar delıkanlısın gorelım..

la ŞizoFreni patlamış herif.
Çıkda 2 dk oksijen al laa.
Hep Monoksit hep travian yazık sana.
Dışarda agaçlar felanda var.

cocorico
26-03-2012, 17:51
Yahu birileri sana şizofren yazmış evet inanıyorum ki gerçek payı var=)
her türlü terbiye sınırlarını aşıp şimdi gelmiş terbiyeden adamlıktan bahsediyorsun..
seni büyük ruhsal sorunlarınla başbaşa bırakıyorum =)

la birilerinden mi gene umutlusun.
Yok la sana yardım edebilecek kimse.
Hadi şimdi sanada iyi oyunlar laaaa.
Şizofireni patlamış olmasa oda şizofreni demez laaa.
Biri kuma gömmüş kafasını diyeri Kumun altından onu arıyor.
Vah vah vah.
Tamamla YAgmalamayacaz Sözzz.
Siz atın pazarcılarla !!!

saraykışlaa
26-03-2012, 17:52
he skıntı oldu ne olcakk

sende bi sıkıntı yok
bende genişlik var
sıkıntı ondan

Q_oksijen
26-03-2012, 17:57
la ŞizoFreni patlamış herif.
Çıkda 2 dk oksijen al laa.
Hep Monoksit hep travian yazık sana.
Dışarda agaçlar felanda var.

Oksijen nıyetıne agzından gırer burnundan çıkarım şimdi senın kılıksız herıf evlat olsan sevılmezsın sen yemınle sevılmezsın yahu şurda bırı çıksın bu evladım olsa severım desın senın tum dedıklerının dogru dıcem..

cocorico
26-03-2012, 17:59
uLan sen kimsin bize hesap sildiriyorsun güldürme bizi, kendinide foruma rezil etmene gerek yok.
Biz köyümüzü birtek Melon silicez derse sileriz rica ediyorum saçmalıklarınızı oyunu bilmeyenlere anlatın.
-Maminin konustuklarını emrivaki olarak anlayan anlar BİZ H Z Z anlamayız çünkü melon kendinisini H Z Z ye ve tüm servere kanıtladı.

sadakatine hayranım.
Melon İyi lİmon a sahip cıkıcagına 07 poncihik e de sahip cıkaydınız.
yıkılan diyer köylerede. Adamın Profili oku. Bak ne diyor.
bazı sözlerden bahsediyor. NE SÖZ VERDİNİZ ADAMA !!!
Normal serverdan geldiler biliyoruzda ne SÖZ VERDİNİZDE TUTMADINIZ !!!
Geçmiş sayfalarda var. O SÖZLERİ BİZEDE VERİN.
sizi anlıyorum. ATEŞKES İSTEMEKTE OYUNUN PARÇASIDIR !!!
Ama biz önceki serverlarda ATEŞKESİNİZİ KABUL ETTİK. SONRA GENE SALDIRDINIZ. GENE YENİLDİNİZ.
SONRADA TOPLU OLARAK HESAP SİLDİNİZ.
Bu olay bu işde ama bu sefer kabul edilmemiş.
ÜZÜLDÜM İNAN. KABUL EDİN ARTIK.
3-5 CaPULCu HArİC sizi seven YOK serverda.
Onlarda ÇApulcu zaten :)
Kuma kafasını gömmüş birileri, Diğerleride onları arıyor.
GİDİN KUMLARIN ALTINA BAKIN.
Söz senide yagmalamayacaz.
Sen at pazarcılarla.
Askerler yorulmasın. Daha cıkacakları merkezler var. merkezmi kaldı sizin ayakda.

cocorico
26-03-2012, 18:00
Oksijen nıyetıne agzından gırer burnundan çıkarım şimdi senın kılıksız herıf evlat olsan sevılmezsın sen yemınle sevılmezsın yahu şurda bırı çıksın bu evladım olsa severım desın senın tum dedıklerının dogru dıcem..

la bırak.
Dediğimi bir yap hele.
Az oksijen al.
Söz senide yagmalamayacam.

Q_oksijen
26-03-2012, 18:01
Zerre kadar delıkanlıysan nıick verırsın lale !

cocorico
26-03-2012, 18:03
Zerre kadar delıkanlıysan nıick verırsın lale !

klavye delikanlısı değilim la senin gibi.
adam gibi oyuncuyum.
Etrafına sor. Siz kırmızı kuvvetler tanımasanızda MAVİ KUVVETLER iyi bilir Canım !!!

speed
26-03-2012, 18:03
serkan hesab adın ne senin oynuyon mu bu serverde :)

Oynuyorum ömerimm malesef rakip birliklerdeyiz:))) köyüne yazıyorum..

Remember Me
26-03-2012, 18:05
sadakatine hayranım.
Melon İyi lİmon a sahip cıkıcagına 07 poncihik e de sahip cıkaydınız.
yıkılan diyer köylerede. Adamın Profili oku. Bak ne diyor.
bazı sözlerden bahsediyor. NE SÖZ VERDİNİZ ADAMA !!!
Normal serverdan geldiler biliyoruzda ne SÖZ VERDİNİZDE TUTMADINIZ !!!
Geçmiş sayfalarda var. O SÖZLERİ BİZEDE VERİN.
sizi anlıyorum. ATEŞKES İSTEMEKTE OYUNUN PARÇASIDIR !!!
Ama biz önceki serverlarda ATEŞKESİNİZİ KABUL ETTİK. SONRA GENE SALDIRDINIZ. GENE YENİLDİNİZ.
SONRADA TOPLU OLARAK HESAP SİLDİNİZ.
Bu olay bu işde ama bu sefer kabul edilmemiş.
ÜZÜLDÜM İNAN. KABUL EDİN ARTIK.
3-5 CaPULCu HArİC sizi seven YOK serverda.
Onlarda ÇApulcu zaten :)
Kuma kafasını gömmüş birileri, Diğerleride onları arıyor.
GİDİN KUMLARIN ALTINA BAKIN.
Söz senide yagmalamayacaz.
Sen at pazarcılarla.
Askerler yorulmasın. Daha cıkacakları merkezler var. merkezmi kaldı sizin ayakda.

HZZ' bu yüzden başarılı bizi seven yok siz sanıyorsunuz ki biz size bayılıyoruz ulan o senın 3 5 çapulcu dediğin insanlar senin gibileri Yıkmak için oynuyor köyleri yıkıldığında forumda mızmızlanmanızı görmek uğruna oynuyor
Diyorsun ki hammadde atın söz saldırmıycaz ver köy ismini göndereyim sana hammadde ??

pasif eleman-
26-03-2012, 18:07

07ponchik hesabı siliyordu, onada oybirliği ile mi karar aldınız :D

ultrAslan
26-03-2012, 18:10
belki insanlar burdaki sacma sapan yazışmaları sevmiyordurda dayanamayınca yazar 3-5 laf ceker gider.
onlar sorun değilki. önemli olan boş konuşmamak adam gibi oyun oynamak sanırım.
Her gün 20 mesaj yazıp can sıkacana 1 cümle yazıp cekip giden makbuldur.
insan kafasını kuma gömmezde, kuma göndüğünü sanan insan esas kuma gömmüştür.

saçma sapan mı asdasdasdas iyi oku daha dogrusu raporlara iyi bak asdsajdhsajkdksahdjas :D

silmeseydinizde yan koylerinizle oynasaydınız.
Laf ebeliği yapma.
ben sildirmedim. RONESANS sildirdi. Utancınızdan sonraki server olmadı hzz.
Şimdide normal serverdan adamlar getirip umut aradınız. HAdi bakalım görcez sonu nasıl olacak.
ordaki sen sizdi işte anla aradaki kargaşayı buna cevap verilmek gerkirse aşağıdaki insan cok iyi sekilde özetlemis:D

artiz
26-03-2012, 18:17

Offff KAPAk OLMUUŞŞŞ

saçma sapan mı asdasdasdas iyi oku daha dogrusu raporlara iyi bak asdsajdhsajkdksahdjas :D

ordaki sen sizdi işte anla aradaki kargaşayı buna cevap verilmek gerkirse aşağıdaki insan cok iyi sekilde özetlemis:D

Lan git köylerini yağmalatma sen.burda laf yapıyo.mezar soyucumsun nesin.

sende bi sıkıntı yok
bende genişlik var
sıkıntı ondan

gELEK Mİ LA?

cocorico
26-03-2012, 18:19

Neden siliyomuş.
Adamlar normal serverdan davet edildiğinde sözler verilmiş ama tutulmamış.
Hadi görüşürüz. Bunlar gene klavye delikanlısı yıllar geciyor ama değişmiyorlar.
Yaw kabul edin yaww. oranızı buranızı sallamayın. geçmişdede topluca sildiniz. MİSKET oynamaya gittiniz !!!

Osmanlı birliklerindeyim canım.
La bi acıklayın adamlara ne söz verdinizde tutmadınız. Çok merak ediyoruz. Adamın Profilide değişmiş.
gak guk edeceğinize verdiğiniz sözleri anlatın Herkes bilsin.
Madem açıklamayacaksınız O ZAMAN SÖZÜNÜZÜ YERİNE GETİRİN.
Ben sizin gibi laf ebesi Beyaz lale veya yaltaklancak adam arayan birisi değilim.
yılda yazdıgım mesajda cok değil. Ama sizler maşallah buraları zaptedmişiniz.
Şimdi siz; ona buna çanak tutan dünyanızda yaşayınız. karanlık kirli paslı pis yerlerde FİTNE FESAT üretmeye devam ediniz...
Başka baharda sizlerde yenersiniz.
La ben kimim ne yapacan. ben sana soruyommu ?
Bilenler biliyor kimin ne oldugunu.
Tamam söz bidaha yagmalamayacam.
Sen pazarcılarla AT canım !!!

artiz
26-03-2012, 18:19
her tüğrlü entrikayı yüzsüzce burda paylaşan sizsiniz.şimdide tutmuş mızmızlanyosunuz.sizden öğrendik olm.

thekral
26-03-2012, 18:20
Musti hatırlamaz mıyım kardeşim iyidir bakınıyorum öyle ..
oynuyor musun sen?

yok abi bıraktım ben oyunu zaten artık eskisi gibi güzelliği kalmamış gördüğüm kadarıyla ....

E V O
26-03-2012, 18:32
ulen allah cızırtınızı vermesin..hzz ye taptığınız kadar ALLAHA tapsanız cennetliktiniz..yapmadığınız iğrençlik yapmadığınız şerefsizlik kalmadı hala hzz de hzz..isimlerin şahısların benim için bi önemi yok..buraya abilerimle kardeşlerimle oyun oynamaya geldik..bi kafe dolusu adam burda oyun oynuyor..para harcıyor emek veriyor..her serverda bu emekler bazı kendini bilmiz böcükler tarafından hiçe sayılıyor..istedeğiniz kadar g.tünüz yırtınn bu server size kurtuluş yok..bundan önce naptığınız değil bundan sonra napcanız önemli..hadi görelim sizi..tutuştunuz forumda yardrıyonuz..bu oyunda adaleti bozan sizler yine adalet arayan sizler..road runner ii çocuğa benziyon..konuşmalarından anlaşılıyo..aynı kadarei bende paylaştım..senin için üzldüm ama kurunun yanında yaşta yanıyo malesef..

cocorico
26-03-2012, 18:33
Offff KAPAk OLMUUŞŞŞ

Tamam biz yağmalamayaca.
Söz verdik !!!
Onlar pazarcılarla YOLLAYACAKLAR ...

orea.
26-03-2012, 18:38

serkan naber ya ?? nerde oynuyon sen bakim :)

cocorico
26-03-2012, 18:43
Oyuncu Profili - 07ponchik

Detaylar:

http://tx3.travian.com.tr/hero_body.php?uid=27435&size=profile&fcab027cc10db1ab916c39ea69f5536e

16

Cermenler

-

25

16865

erkek

heryer

Mesaj yaz (http://tx3.travian.com.tr/nachrichten.php?t=1&id=27435)

Tanım:

ponchik - halil
************************************************** *
veni vidi vici

yan köylerime geldiniz ... gelenler kendini biliyor ... dandik oyuncu olduğunuzdan o kadar yan köyüm yok diye güvenmeyin ... bir gün gözünüzün önünde sıfırlanıp hesap sildiğinizde kiminle dans ettiğinizi öğrenirsiniz

aaa smurfler benzeri bi oyun daha yapmışlar köyde sirin mavi adamlar değil biraz daha vahşi adamlar dolanıyor ama biz onları akademi de eğitip ehilleştirecez tarla sürüp odun kesecekler sadece .....
savunma demek casus raporu vermemek değil değil çatır çatır defans askeriyle çakmaktır...

emeği geçenlere teşekkür ederim...

her
eti yinmez

HZZ bir birlikmiş

geçiniz bunları ...

Köyler:

BÖLE OYUNCU BAŞIMLA BERABER ...

adamın profili değişmiş !!!
Ne ayaksınız laa sizz.
Benim Profilde SÖZ YAĞMALAMAYACAZ, SİZ PAZARCILARLA ATIN !!! yazıyor.
değiştirinsenize...
Öperim gözlerinizden canım !!!

speed
26-03-2012, 18:43
serkan naber ya ?? nerde oynuyon sen bakim :)

iyiyim sen nasılsn.. oyundaki orea. köyü seninmi yazdım ama cvp gelmedi sen degilsin diye üstelemedim bende:)) Köy adımı yazıcamda dalga geçerler diye korkuyorum 200 300 lere bile gitmek günah suç olmuş bu oyunda:))

orea.
26-03-2012, 18:45
iyiyim sen nasılsn.. oyundaki orea. köyü seninmi yazdım ama cvp gelmedi sen degilsin diye üstelemedim bende:)) Köy adımı yazıcamda dalga geçerler diye korkuyorum 200 300 lere bile gitmek günah suç olmuş bu oyunda:))

benim köy ya cok ilgilenemiyorum msj görmedim bile... :) silinmiştir karısıklık arasında benim köye yaz ordan konusalım :)

speed
26-03-2012, 18:52
benim köy ya cok ilgilenemiyorum msj görmedim bile... :) silinmiştir karısıklık arasında benim köye yaz ordan konusalım :)

Tamam kanka. bu arada yazdığın yazıda türceye nokta virgullere dıkkat et Burdaki arkadaşlar ilk olarak oralara bakıyorlar:)))

Nafri Çneg
26-03-2012, 18:52
her server böyleleri çıkıyo ama bu sefer erken çıktı be kardeşim::psen keyfine bak uğraşma böyle adamlarla.:D
hadi serkanı bulda işimize bakalım daha çok merkez var sıfırlanacak:cool:

DehSet
26-03-2012, 18:58
10 Sayfadır Okuyorum ne adamsınız vesselam :) DİYECEK LAF BuLamıyQrum artık hep boş saçmalık konuştuklarınız, arada 1-2 kişi mantıklı birşey yazıyor onuda arada kaynatıyorsunuz .. Altı üStü Bu Bir Strateji OYUNU arkadaşlar yapmayın etmeyin Allahınızı severseniz ..

saraykışlaa
26-03-2012, 19:01
Offff KAPAk OLMUUŞŞŞ

gELEK Mİ LA?

gel gel beklediğin kabahat

speed
26-03-2012, 19:01
klavye delikanlısı değilim la senin gibi.
adam gibi oyuncuyum.
Etrafına sor. Siz kırmızı kuvvetler tanımasanızda MAVİ KUVVETLER iyi bilir Canım !!!

Evladım olsan severim....

artiz
26-03-2012, 19:05

gELEK te olm merkezine vaha bile bağlı deil.nere gelek la.değermikine la

artiz
26-03-2012, 19:06

bi koordinat verin birliğin tüm savunmasını koyunda acık asker kesek la.zevk alamıyok olm.

Remember Me
26-03-2012, 19:10
Sen yolda yürümesini biliyormusun artiz ?

saraykışlaa
26-03-2012, 19:10

oluna babasınada başlatma
kim sin lan sen olum molum it herif

artiz
26-03-2012, 19:15
Sen yolda yürümesini biliyormusun artiz ?

Senin tuvate gitmeyi bilyon mu goçum.yoksa köyemi etyon.

oluna babasınada başlatma
kim sin lan sen olum molum it herif

terbiyesiz.şuna bak.hiç yakıştıramadım sana.

DesTekLi
26-03-2012, 19:19

Ne oLMuŞ Ki LA !!!!!!!!!!!!

trusta
26-03-2012, 19:20
kimliğini saklayarak forumda mesaj yazanlar zaten ezilmiş taraftır yada ezileceğinden korkan taraftır . bu gibi kişileri hiç bir zaman kaileye almayacaksın .

bir çok travian ustası saygı ve sevgi gören isimleri burda bir iki kendini saklayan konuştklarından bi heber kişilere cavap yazması hiç iyi değil.. bırakın bakın işinize ..

3 5 aylık bir oyn için kötü sözler sarfetmeyin birbirinize .

Remember Me
Lan sen kimsin koçum moçum ayaklarına yatıyorsun,
Sen sus köyün konuşsun.

Yerse gelin yıkın H Z Z.

cocorico
sen yolda yürümesini biliyormusun artiz ?

sende herşeye salcasın.
Elimde salatalık var diyene,
tuzda bende diyip koşuyon !!!
Hızlı gitme aslanım seyrek düşüyor.
Gerçi sen az sonra gerivitese takarsın ama neyse !!!

saraykışlaa
26-03-2012, 19:23

http://www.youtube.com/watch?v=yTr3nK2BiR0

cocorico
26-03-2012, 19:24
kimliğini saklayarak forumda mesaj yazanlar zaten ezilmiş taraftır yada ezileceğinden korkan taraftır . bu gibi kişileri hiç bir zaman kaileye almayacaksın .

bir çok travian ustası saygı ve sevgi gören isimleri burda bir iki kendini saklayan konuştklarından bi heber kişilere cavap yazması hiç iyi değil.. bırakın bakın işinize ..

3 5 aylık bir oyn için kötü sözler sarfetmeyin birbirinize .

Sayın usta ?
Siz bu meslekde usta olurken hangi akademiden mezun oldunuz.
HzZ FİTNE FESAT ve olmadı GERİVİTES okulundanmı ???
Çekirdekden geldiysen azcık kalmısdır içinde Adamlık.
Ben ilk serverdan bu yana 1 server kacırdım ama usta olamadım daha.
Sen olduysan HELAL Be Adamım !!!
Kimse saklanmıyor laa
ÖZkan

Remember Me
26-03-2012, 19:25
sende herşeye salcasın.
Elimde salatalık var diyene,
tuzda bende diyip koşuyon !!!
Hızlı gitme aslanım seyrek düşüyor.
Gerçi sen az sonra gerivitese takarsın ama neyse !!!

Az önce dedin ya sadakatına hayranım diye, evet senin gibiler sadece hayran olur zaten.
Laf HZZ'ye gelıyorsa atlarım kardeşim sanane ? Hzz biz değilmiyiz asıl sana ne düşüyorda atlıyorsun ??
O vitesi sana takıcam

grkeem
26-03-2012, 19:26
anlamıyorum ki bu travianda ordumu görmediniz ki 2 ordu kesinçe saniyesinde foruma inip yırttık dondan çıkar gibi her mesaja çevap verme çabasındasınız...dha 2 hafta önçe sus pus oturuyodunuz kafanızı kuma gömüp soluçanlarla oynuyodunuz demek insanlara ukalalık yapmanın hakaret etmenin yolu 2 ordu kesmekteymiş valla iyi gösterdin her kimsen artık...feyz al biraz hakaret etiğin insanlardan...embesil gibi takılma buralarda...Çiçaağam başkasının şeyiyle gerdeğe girilmez bunun 2.raundu 3.çüsü .....de var oralarda nasıl girileçeğini gösterirler adama sonraa..

DesTekLi
26-03-2012, 19:26
Durun La hesap acim baaaa Da atın....

r 0 0 t
26-03-2012, 19:27
beyler kukuriku ya cevap atmayın :) o kendi cevabını bulacak shoplarda :)

grkeem
26-03-2012, 19:28
Sayın usta ?
Siz bu meslekde usta olurken hangi akademiden mezun oldunuz.
HzZ FİTNE FESAT ve olmadı GERİVİTES okulundanmı ???
Çekirdekden geldiysen azcık kalmısdır içinde Adamlık.
Ben ilk serverdan bu yana 1 server kacırdım ama usta olamadım daha.
Sen olduysan HELAL Be Adamım !!!
Kimse saklanmıyor laa
ÖZkan

vidanjör olabilir bu ...söyledikleri boktan başka bir şeye benzemiyor:D

DesTekLi
26-03-2012, 19:28
GRKEEM ne oLMuş ki LA ??

cocorico
26-03-2012, 19:31
Lan sen kimsin koçum moçum ayaklarına yatıyorsun,
Sen sus köyün konuşsun.

Yerse gelin yıkın H Z Z.

la sen hangi serverda oynuyon.
2 haftadır yıkılıyor 3x hzz birliği.
Senin kendi Sanal hardiskinde yarattıgın ve kendi kendine oynadıgın bir oyun varsa o başka be dostum.
Oraya biz gelemiyoz. Senin kendi Biçimsiz ve oksijensiz dünyan orası laa...
server içinse geliyoz yagmalıyozla zaten !!!
Sen hzz nin hangi birliğindesindesin ???
Olmayan bir birliği varda ondamısın yoksa !!!
o baq bir tek metin abinin köyleri ile senin olmayan köylerin kalmış o zaaman !!!
hadi canım iyi aksamlar.

Remember Me
26-03-2012, 19:32
beyler kukuriku ya cevap atmayın :) o kendi cevabını bulacak shoplarda :)

Oyun sonu konuşsunlarda görelim, hoş geldin bu arada :)

R00t
26-03-2012, 19:34
HZZ yi 4-5 birlikle savaştığı için Tebrik ediyorum :)

cocorico
26-03-2012, 19:38

la adamım !!!
Vidanjör nedir bilinmi ???
seningibileri içine alır ve meskun mahallere bırakır döner.
La o bile senden değerli.
Vidanjörün kalitesi senle muhattap olacak kadar ufak değilki aslanım.
Sen sana saldırı cıkıldıgında Köy kitlettiren,
1 hafta sonra gece 03.12 de köy acdırıp acıldıgı anda köye dalan Kendi dalında tutunmayıp onun bunun gücünü kuvvetini kullanan ortagınla ona buna hoş gözükmek adına bişiler ortaya koyan bir adamsın laa???
Adamların temsilciliklerini bir multi bilir bide sen !!!
Nasıl iş laa???
Nasıl ögreniyon olum neyi peşkeş çekiyonla.
Bak gece bir köy daha acdırdınız. Acıldıgı anda girdinizlaaa...
Nasıl olacak o iş???
Ortagın gelir msnde admini aradım der Köy kitlenir ???
bak profillere mh ordusuda saldırıda yazan birlikler var. ADam gibi oynayınlaa.
ADAM GİBİ. Biz ne isek sizde osunuz.
Farkınız PEŞ KEŞ çekdiğiniz Bişiler !!!
Bu sözlerim sana ve ortagına Aslanım.
Forumuda kitletin laa :)

Remember Me
26-03-2012, 19:39
la sen hangi serverda oynuyon.
2 haftadır yıkılıyor 3x hzz birliği.
Senin kendi Sanal hardiskinde yarattıgın ve kendi kendine oynadıgın bir oyun varsa o başka be dostum.
Oraya biz gelemiyoz. Senin kendi Biçimsiz ve oksijensiz dünyan orası laa...
server içinse geliyoz yagmalıyozla zaten !!!
Sen hzz nin hangi birliğindesindesin ???
Olmayan bir birliği varda ondamısın yoksa !!!
o baq bir tek metin abinin köyleri ile senin olmayan köylerin kalmış o zaaman !!!
hadi canım iyi aksamlar.

2 haftadır yıkılıyormuyuz ?
He canım evet öyle,susuyorum ben oyunda konusucaz.
H Z Z birliğindeyim profillere bak tek tek ara bul beni.

cocorico
26-03-2012, 19:40
HZZ yi 4-5 birlikle savaştığı için Tebrik ediyorum :)

oy oyoy oy
bende seni tebrik ederim canım !

cocorico
26-03-2012, 19:42
H Z Z ana birliğindeyim profillere bak tek tek ara bul beni.

koydurma raporları buraya.
Hzz nin ana birliği derken ?
Yaw bunların kaliteside pek bir düşdü. Senide almıslar içeri.
Ah ETi MELOm Ahh.
Vah LemOn um VAhh.

grkeem
26-03-2012, 19:43
ha ha nasıl iş la bende anlamadım :D valla ben yapmadım :D birine benzettin galiba...

ha diyosun ki onun kalitesi yüksekti forumda lvf yapsın diye beni gönderdi??

sempatura

hanı laa yazmadın daha :) ılk defa rakip oldu desene... =) Mesajını bekliyorum

k1ng

Seni tatmin edemediysek x2 ye gidiceksin ozaman.. Burası x3.. Yanlış yerdesin...

cocorico
26-03-2012, 19:46
ha ha nasıl iş la bende anlamadım :D valla ben yapmadım :D birine benzettin galiba...

ha diyosun ki onun kalitesi yüksekti forumda lvf yapsın diye beni gönderdi??

yok laa öle değil.

R00t
26-03-2012, 19:47
oy oyoy oy
bende seni tebrik ederim canım !

sağol gülüm öpüyüm mü?

grkeem
26-03-2012, 19:48
yok laa öle değil.

Nasıl ki Laaaaaaa!!!

k1ng
26-03-2012, 19:49
x2de yaşanmış bir olayı buraya taşıyarak ne yapmaya calıştığını anlayamadım dedem yaşında adamsın.1 satır yazı yazmadıgım halde. geçmiş bitmiş olay bende suanda seninle birlikte oynayan en az 10 tane arkadaşının merkezini 0 ladım buraya onların raporlarını koymayıda iyi bilirim ama bana yakışmaz.

Üzerimden pirim yapmaya calısma senle beni aynı cümlede bile kullanmazlar emin ol :)

​Kendini bulunmaz hint kumaşı sanma;)

k1ng
26-03-2012, 19:53
[sıze=6]bir çin atasözü derki; kakono hakırı sokomoyu tokajı; anlamı:ula ula ne kadar kaçarsan kaç hoplatırızz..
[/sıze]

​Baba büyüksün:)

-diablo-
26-03-2012, 19:56
Arkadaşlar niye kimse rapor koymuyo yav ?????:confused:

k1ng
26-03-2012, 20:03

Harbiden o kadar saldırı savunma yapılıyor ama rapor koyan yok:S İlginç..

reqular
26-03-2012, 20:04
HZZ birliginin tanırım yakından tanırım ama dost acı soyler HZZ birliklerinin bu oyunda tek bır hatası var oda her server conciromuydu(cocoricoy mus) neydı onun gıbılere sureklı cvp vermesı sonra o concinconlar kendını bısı sanıp her msj cvp verıyor sayfada 10msj varsa 6sı concınconun..çenesi cok calısan adamdan adam olmaz..allahın taktırı ıste cınsıyet yanlıslıgı yapmıs zamanında :) altın gunlerı falan 1 çene kayıpta..

Kurt1313
26-03-2012, 20:04
sende bi sıkıntı yok
bende genişlik var
sıkıntı ondan

bak bilader yaşın başın kaç bilmiyorum ama inan gereksiz laf ediyorsun şuanda iki makara yapalım dedik sen ama baya bi içerledin atarladın anlamadım bunu..ama olayın fark bi tarafında isen iş değişir ama şunuda sakın unutma burda sadece bi sanal oyun muhbt deyiz şuan eğleniyoruz yoksa senin dayılında genişlinde kendi sorunun benim yada bizim umurumuzda diğilinsin eğer bu tarz yazmayada devam edeceksen bilelimde sana yazmayalım olurmu ...

Kurt1313
26-03-2012, 20:10

​Sahi ya gidecez de nere gidecez bizz laaa bunun yan köylerine diğilde biz bu sefer buna yan köylerimizdeki defsnlarla gidekkk (hakkı budur onun)

r 0 0 t
26-03-2012, 20:11
bak bilader yaşın başın kaç bilmiyorum ama inan gereksiz laf ediyorsun şuanda iki makara yapalım dedik sen ama baya bi içerledin atarladın anlamadım bunu..ama olayın fark bi tarafında isen iş değişir ama şunuda sakın unutma burda sadece bi sanal oyun muhbt deyiz yoksa senin dayılında yada bilmem neyinde diğiliz şuan eğleniyoruz yoksa senin dayılında genişlinde kendi sorunun benim yada bizim umurumuzda diğilinsin eğer bu tarz yamayada devam edeceksen bilelimde sana yazmayalım olurmu ...

Sebahattin Abi çıkıp iki kelam etmediniz şu adama... Söylesene Testesteron nicki o server ne yaptı ? Şu ağzı ishal adamı konuşturdunuz ya birşey diyemedim sana

Kurt1313
26-03-2012, 20:12

şşş tmm ViDanJÖRR seni vakumlayacak az daha konuşursan haberin olaaa

Kurt1313
26-03-2012, 20:14
Oyun sonu konuşsunlarda görelim, hoş geldin bu arada :)

Biz hangi sonu gördük ki bunu bekliyecezz WOW cıkdı anda bizim işimiz biter siz başlarsınız o zaman ...omazzz mı AMA şemdük biz başladukkk sıranııı bekle

TRAVİAN
26-03-2012, 20:14
http://e1203.hizliresim.com/v/u/3v20w.jpg

Kurt1313
26-03-2012, 20:16
H Z Z birliğindeyim profillere bak tek tek ara bul beni.

gerek yok bakıp bulmaya seni bi sabah açaçaksın yoksun koşacaksın nsl sa sende diğerleri gibi foruma çünkü başka yapacak işin olmayacak kapişşş

k1ng
26-03-2012, 20:16
http://e1203.hizliresim.com/v/u/3v20w.jpg

​Büyük saygı hakediyor hemde... Tebrikler... Haftalardır ilk sırayı bırakmıyorsunuz..

Kurt1313
26-03-2012, 20:20

Abisi rapor bol ama inan vll daha bi defsn olana rastlamadık hala raporlara bakıyoruz bizde hayalet defsn varda bizmi görmüyok diye.. sen anladın beni .çünkü bi zamanlar sende bizleydin yanlış hatırlamıyorsam ben...

Kurt1313
26-03-2012, 20:39
​Büyük saygı hakediyor hemde... Tebrikler... Haftalardır ilk sırayı bırakmıyorsunuz..

Kesinlikle hepsini haketti...dahasıda ....

gırbeygir
26-03-2012, 20:45
Kadınların dırdır etmesinden yakınırdık meğer erkekler olarak klavye başında delikanlılık yapmaktan dırdır etmeye fırsat kalmıyormuş son 20 sayfadır onu anladım...

cocorico
26-03-2012, 20:47
HZZ birliginin tanırım yakından tanırım ama dost acı soyler HZZ birliklerinin bu oyunda tek bır hatası var oda her server conciromuydu(cocoricoy mus) neydı onun gıbılere sureklı cvp vermesı sonra o concinconlar kendını bısı sanıp her msj cvp verıyor sayfada 10msj varsa 6sı concınconun..çenesi cok calısan adamdan adam olmaz..allahın taktırı ıste cınsıyet yanlıslıgı yapmıs zamanında :) altın gunlerı falan 1 çene kayıpta..

hahahha.
güldüm güldüm.
Tek hata bana cevap yazmak ölemi.
tamam gülüm sen öle dedin tamam öledir kesin !!!
Forumda konusmak hata ise en az hata bende laa. Çok az konusurum. Bak 3 senede 80 olmadı daha.
3 ayda yüzlerce yazan var aslanım.
Eline aldın sende sazı. Klavye basında ohh !!!
La bırak laa. manyak forumda cevap yazıncamı hata oluyor. akıllı ol da adam sansınlar. Yoksa susda bişi bilir sansınlar.

Q_oksijen
26-03-2012, 20:48
cocorico denılen mahlukat sana bı tavsıyem var,
Her gün ağzına al, okşarcasına dudaklarının arasında gezdir, zevkin doruklarına ulaştığında daha da hızlan ve sonra macunu tükür, firçayı temizle diş sağlığına dikkat et. bunları harfıyen yerıne getır olurmu aslan parçası sonra:rolleyes:

R00t
26-03-2012, 20:49
terbiyeSiSSSS :)

cocorico
26-03-2012, 20:52
Kesinlikle hepsini haketti...dahasıda var bak aşada onlarda
1.KAHBELİK: HZZ
1.REZİLLİK: HZZ
1.YALANDOLAN: HZZ
1.bulabula diye uazar gider....

fitne
fesat
hurafe
normal serverdan transfer ettiklerine söz verip tutmamak. Bide kaybettiğicasus tılsımını köy silen adamdan almak. Hemde kendi birliklerinden sözlerinizi tutun diyince attıkları adamın tılsımını almak. Yaw biz adama saygı gösterdik silsin dedik saldırmadık. Vahasındaki tokmagına hazinesindeki tılsımına dokunmadık. Kendi oyuncularına kendileri vurdu gene.
ANLADIM VERDİĞİNİZ SÖZ BU İDİ SANIRIM;
sEN SİLERKEN BİZ SENİN TILSIMINI ALIRIZ
HAHAHA

cocorico
26-03-2012, 20:54
cocorico denılen mahlukat sana bı tavsıyem var,
Her gün ağzına al, okşarcasına dudaklarının arasında gezdir, zevkin doruklarına ulaştığında daha da hızlan ve sonra macunu tükür, firçayı temizle diş sağlığına dikkat et. bunları harfıyen yerıne getır olurmu aslan parçası sonra:rolleyes:

OLUM YAPTIKLARIN AGZINDAN BAL GİBİ DÖKÜLÜYOR.
ETRAFA SAÇMA LAA.
BIRAK İÇİNDE KALSIN.
DAHA YAPMADIMDA YAPANA MANİDE OLAMADIM.
sEN DEVAM ET ÖLE YAPMAYA BEN BECEREMEM BİLADER O İŞLERİ...

cocorico
26-03-2012, 20:56
kadınların dırdır etmesinden yakınırdık meğer erkekler olarak klavye başında delikanlılık yapmaktan dırdır etmeye fırsat kalmıyormuş son 20 sayfadır onu anladım...
son 20 sayfada aglayanlar ve aglatanlardan başka bişiy bulamadım.
Silmeyin laaa...
Misket oynamayın bu server.
çelik çomak oynayın diycemde oranıza buranıza sokarsınız.
Mesela
gösünüze.
Iyide olur esasında
orasına burasına çomak kaçmış hzz deriz size haaa!!!
Söz yagmalamayacam.