PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 3x Speed Saldırı ve Savunma Raporları

Sayfa : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25

QaBuS
19-03-2012, 10:53
Kim yapmışsa yapmış bu olanları bütün 46lıkların üstüne mal etmen dogru birşey değil..

hala konusuyo
operasyon yaptık dıgen sen degılmısın utanmaz. boburlenerek tılsım aldık dıgen siz degılmısın 0 zahıyat diğen siz değilmisiniz hala ne yuzle konusuyosun tum 46lık lara mal etmeyın dıyosun..
ki biz bunu elli kere dedık yapanlar belı yapanlara soyluyoruz dığe dimi..

'' ben 46lıkların hepsini aynı kefeye koymuyorum ve şu dk ya kadar susmamın sebebi de zombine hesabından atilla abidir ''

adamda yazısında yazmıs ama sen dogru duzgun okumazsan altına yazarsın tum 46lıklara maal etme diğe...

Ama bu olay acıga cıkmazsa sız bu adiliği yapanı dışlamazsanız sizde aynı sekılde tum ıthamları kabul etmıs sayılırsınız ve ozaman sen ve senın gıbılerede daha cok sey maal ederız.. ve sıfreyı verdıler dıyorsunuz onuda soyleyın madem sıfre verıcek kadar delıkanlı acıga cıkmaktanda kormıycaktır o halsıyetsız..

Mr.Nonstop
19-03-2012, 11:12
hala konusuyo
operasyon yaptık dıgen sen degılmısın utanmaz. boburlenerek tılsım aldık dıgen siz degılmısın 0 zahıyat diğen siz değilmisiniz hala ne yuzle konusuyosun tum 46lık lara mal etmeyın dıyosun..
ki biz bunu elli kere dedık yapanlar belı yapanlara soyluyoruz dığe dimi..

'' ben 46lıkların hepsini aynı kefeye koymuyorum ve şu dk ya kadar susmamın sebebi de zombine hesabından atilla abidir ''

adamda yazısında yazmıs ama sen dogru duzgun okumazsan altına yazarsın tum 46lıklara maal etme diğe...

Ama bu olay acıga cıkmazsa sız bu adiliği yapanı dışlamazsanız sizde aynı sekılde tum ıthamları kabul etmıs sayılırsınız ve ozaman sen ve senın gıbılerede daha cok sey maal ederız.. ve sıfreyı verdıler dıyorsunuz onuda soyleyın madem sıfre verıcek kadar delıkanlı acıga cıkmaktanda kormıycaktır o halsıyetsız..

http://www.youtube.com/watch?v=0NaVIkLezHE

bana utanmaz diyen arkadaş...

al izle sen kendin utan :)

sizin bu yaptıklarınızdan sonra utanma gereği duymuyorum

var mı ötesi ?

orkan_my
19-03-2012, 11:21
herkese iyiy oyunlar iyiy forumlar yine karışmış server:)

Ballıbalık
19-03-2012, 11:28
Amma sallladın amk.Yok tılsımı geri vereceklermiş de yıkcakmış da :D HZZ de olsa bu olay bunları diyebilecek miydin yine :D Hadi Mami hadi sero verin şu tılsımı bak diye :D

1. si bizde öyle çakallık yapan olmaz.Gider çakar orduları döneriz.Çakmadık mı yani :D Hea olduda yaptı diyelim bizde terbiye sınırını ya da haddini aşması, denilenlere uymaması yeterli yıkmak için oyuncuyu.Ferrari iyi bilir :cool:

QaBuS
19-03-2012, 11:31
http://www.youtube.com/watch?v=0NaVIkLezHE

bana utanmaz diyen arkadaş...

al izle sen kendin utan :)

sizin bu yaptıklarınızdan sonra utanma gereği duymuyorum

var mı ötesi ?

utanman olmadıgını kabul edıyosun !!!...

o msjları nasıl hazırladığınızda bılıyoruz ozmanda neler yaptıgınızı bılıyoruz (En basıtı hırtın hesaba yınemı gırdınız;) nerden buldun msjları.. kendınız hazırlamıs olmayasınız hesaba gırmısken) benım karsıma absult vıdeolar koyarak gelme..yıne baslıcaksın o orduyu buraya caktınız bunu buraya caktınız dığe. sız cakmadınımız turgay abı gecen kıs orduyu wow a yollamadımı..
yaptıgınız ADİLİĞİ (Yapanlar için) örtbas etmek ıcın konuyu başka yerlere cekme..Azıcık DELIKANLI(cok zor sonradan delıkanlı olunmaz ama dene) ol..
bu kadar yuzsuzsun ya ;hala varmı ötesı dıyosun ne halın varsa gor.. ALLAHINDAN BUL..

Mr.Nonstop
19-03-2012, 11:35
utanman olmadıgını kabul edıyosun !!!...

o msjları nasıl hazırladığınızda bılıyoruz ozmanda neler yaptıgınızı bılıyoruz (En basıtı hırtın hesaba yınemı gırdınız;) nerden buldun msjları.. kendınız hazırlamıs olmayasınız hesaba gırmısken) benım karsıma absult vıdeolar koyarak gelme..yıne baslıcaksın o orduyu buraya caktınız bunu buraya caktınız dığe. sız cakmadınımız turgay abı gecen kıs orduyu wow a yollamadımı..
yaptıgınız ADİLİĞİ (Yapanlar için) örtbas etmek ıcın konuyu başka yerlere cekme..Azıcık DELIKANLI(cok zor sonradan delıkanlı olunmaz ama dene) ol..
bu kadar yuzsuzsun ya ;hala varmı ötesı dıyosun ne halın varsa gor.. ALLAHINDAN BUL..

Şampiyon Sen İste Yeter ki;

DESTERENİN KİRLİ ÇAMAŞIRLARI - 2

Seri Yaptınız Bilader :cool:

Çok Yakında Vizyonlar'da :)

Harmanım halleder video işlerini sen iyi bilirsin :)

Şampppiiiiiiiiionnnn :cool:

huso4071
19-03-2012, 11:38
evet harmanım ismi zikredildi bir şekilde en sonunda ... video hazırlama haricinde başka meziyetleride varmı bu harmanım dediğiniz elemanın.. şifre patlatma vs. vs. vs. :) dökün eteklerinizdeki taşları ve hafifleyip yükselin:)
alçalmaktan ve alçaklıktan kurtulmuş olursunuz...

Mr.Nonstop
19-03-2012, 11:47
evet harmanım ismi zikredildi bir şekilde en sonunda ... video hazırlama haricinde başka meziyetleride varmı bu harmanım dediğiniz elemanın.. şifre patlatma vs. vs. vs. :) dökün eteklerinizdeki taşları ve hafifleyip yükselin:)

TESTERE'NİN BAŞ BELASI :cool:

Q_oksijen
19-03-2012, 11:48
Karışma millete bırak tartışsınlar her salataya maydanoz her ota salça olma okuyoruz şurda ciddi ciddi
)
La serooo Mamini yazdıklarını enden kaale almıyon sen! (:

Noluyo lan burda ! Alayınızı doğrarım akıllı olun !!

Çok mu sert oldu yav :) Bodozlama dalayım dedim muhabbete :D :D

Metin emrine gireyim :D

Knk savaşı başlatmak için gereklı 3 elementten 1i tamam kaldı 2 tane onlarıda ıkna ettıkmı tamamdır :cool:

QaBuS
19-03-2012, 11:49
TESTERE'NİN BAŞ BELASI :cool:

Yuzune tukursem yarabbi şükür dıycek ya..
CILEDEN CIKARIYOSUN ADAMI..

Adam ne diyo sen ne dıyosun..

orkan_my
19-03-2012, 11:50

harmanım adam gibi adam :)) ada 17 yasında belki 18 olmuştur:))

orkan_my
19-03-2012, 11:51
arkadaşlar şimdi 46lıklar kimlerin hesaplarına şifreyle girmiş tam listeyi verebilecek olan varmı:)

Simao Sabrosa
19-03-2012, 13:38
harmanım adam gibi adam :)) ada 17 yasında belki 18 olmuştur:))

Liseliymiş :D uzak durmakta fayda var

by vadi kim kimin hesabına girmiş sen bliyosun heralde anlat da herkes bilsin la meraktan ölecez burda

huso4071
19-03-2012, 13:44
normal şartlarda by vadi nin son mesajı karşısında söylenecek tek bir şey var ama haklıyken haksız duruma düşmemek adına susuyorum.
arsızlığınızın ve yüzsüzlüğünüzün seviyesini cidden merak etmeye başladım... bu şekilde savunmaya devam ettiğiniz müddetçe olayın münferit değil birliğiniz yönetimi tarafından alınmış bir kararın uygulanması olarak değerlendireceğim. yani yapılan hırsızlık sizlerin talimatıyla yapılmıştır sonucuna ulaşacağım.
ozaman sizleri saygıyla anacağımdan emin olabilirsiniz :)

Simao Sabrosa
19-03-2012, 13:55
Birazdan açıklıyorum bu olayı kimin yaptığını.Şok şok şok.Bekleyin herşeyi açıklıyorum.ne diyosak o
-------
Erol Köse mod off

Simao Sabrosa
19-03-2012, 14:05
Olay gecesi night_hunter isimli oyuncuya testere birliğinden bir oyuncu warlordsun şifresini veriyor ve night_hunter, Sehzade, awe, bebelere_balon nickli arkadaşlar planı yapıyorlar.Warlords80 isimli arkadaşın hesabına girip askeri karayel hesabına gönderiyorlar hazineyi yıkıyorlar awe de tek kahramanı atıp tılsımı alıyor.Temsilcilik falan derken Hırtın defansını boşaltıp ordan da tılsımı alıyorlar.

Bu saydığım 4 oyuncu ki üçü 46 birliklerinin yöneticileridir bu planı hazırlayıp uyguluyor arkadaşlar.Olay bundan ibaret.

huso4071
19-03-2012, 14:22
Olay gecesi night_hunter isimli oyuncuya testere birliğinden bir oyuncu warlordsun şifresini veriyor ve night_hunter, Sehzade, awe, bebelere_balon nickli arkadaşlar planı yapıyorlar.Warlords80 isimli arkadaşın hesabına girip askeri karayel hesabına gönderiyorlar hazineyi yıkıyorlar awe de tek kahramanı atıp tılsımı alıyor.Temsilcilik falan derken Hırtın defansını boşaltıp ordan da tılsımı alıyorlar.

Bu saydığım 4 oyuncu ki üçü 46 birliklerinin yöneticileridir bu planı hazırlayıp uyguluyor arkadaşlar.Olay bundan ibaret.

eğer doğruysa 46lık yöneticilerinin de parçası olduğu kahpe bir plan uygulanmış demektir. hiç kimse şifreyi testereden biri vermiş şeklinde bir gerekçeye sığınmasın bu saatten sonra. bu şifreyi almaya ve planı uygulamaya karar veren isimleri travian oyun dünyasına saatlerini emeklerini paralarını harcayan tüm oyunculara havale ediyorum. eğer tekzib gelmezse daha ağır ifadelerim olacaktır şimdiden hepinizden özür dilerim.

Simao Sabrosa
19-03-2012, 14:34
eğer doğruysa 46lık yöneticilerinin de parçası olduğu kahpe bir plan uygulanmış demektir. hiç kimse şifreyi testereden biri vermiş şeklinde bir gerekçeye sığınmasın bu saatten sonra. bu şifreyi almaya ve planı uygulamaya karar veren isimleri travian oyun dünyasına saatlerini emeklerini paralarını harcayan tüm oyunculara havale ediyorum. eğer tekzib gelmezse daha ağır ifadelerim olacaktır şimdiden hepinizden özür dilerim.

İsmi geçen şahıslara söz hakkı doğdu onlardan dinleyelim bir de konuyu.yargısız infaz yapmayalım lütfen:eek:

orkan_my
19-03-2012, 15:31

yanlış biliyorsun kardeş. hunterde oynayan arkadaşı tanırım .o bu işlere karışmaz. sehzadede kimin oynadığını biliyorsunuzdur. o kişinin testereye önceki serverlarda neler yaptığı tüm server biliyor(askeri yıkım olarak). awe hakan abi genel başkan eğlencesine takılıyor bu server şifreyle mifreyle uğraşmaz. gelellim en son nickli arkadaş balonlara bebe (ali) bu kişiyle hergün telefonda konuşurum . şifre olayı olsa mutlaka ve mutlaka bana söylerdi. kendisinin geçen kıştan zaten hatırlarsınız. bir plan çalma olayı olmuştu.:))

testerenin köylerine şifreyle girildiği söyleniyor ben buna inanmıyorum. suçlanan başkası olsa acaba derim. ama tanıdığım kişiler olduğu için ben böyle bir suçlamayı kabul etmiyorum. şifre çalmak bu kadar kolay olsaydı kimse bu oyunu oynamazdı. aramızda hacker olanda yok bildiğim kadarıyla. 3 tane tılsım çalındı en az 3 şifre demek. testere başkanının testere 2. adamının şifresinin patlatan adam her testere nin şifrwsinin patlatır karşılıklı askeri çakardı.

3 tılsım nasıl çalındı ben bildiğim kadarıyla anlatayım. 46lıklar opyapacağız vs asker köyde kalsın diye ally geçti . ama sonra aksilik çıktı yapamayacağız maç var hastayım diye allyler geçildi. 46lıkların içerisinde bulunan testere cassus bunu abilerine veya sahiplerine vs iletti elemanlar rahat davrandı. ve tılsımı kaptırdı .

orkan_my
19-03-2012, 15:42
İsmi geçen şahıslara söz hakkı doğdu onlardan dinleyelim bir de konuyu.yargısız infaz yapmayalım lütfen:eek:

söz savunmanın:))) müvekkilimin açıklamalarından sonra yazılı olarak savunma yapacağız:))

şifre çalma hesap patlatma vs şeklinde bişi olsa mutlaka haberim olurdu. tılsım çalanlardan birisiyle günde 4-5 kere oyun harici telde konuşuyorum . elinde şifre olsa mutlaka haberim olurdu. bide şunu merak ediyorum . hesabına şifreyle girildiğinin iddia eden hırt - warlords80 ve diğer hesapların saldırı ve savunma askerleri herhangi bir yere saldırıya vs gönderilmişmi acaba.

ben hesap çalsam ilk işim askeri bir yere saldırıya göndermek olurdu:))

DehSet
19-03-2012, 15:52
söz savunmanın:))) müvekkilimin açıklamalarından sonra yazılı olarak savunma yapacağız:))

şifre çalma hesap patlatma vs şeklinde bişi olsa mutlaka haberim olurdu. tılsım çalanlardan birisiyle günde 4-5 kere oyun harici telde konuşuyorum . elinde şifre olsa mutlaka haberim olurdu. bide şunu merak ediyorum . hesabına şifreyle girildiğinin iddia eden hırt - warlords80 ve diğer hesapların saldırı ve savunma askerleri herhangi bir yere saldırıya vs gönderilmişmi acaba.

ßende Şuanda avrupa turnuvasında beraber oynadığım ve halende 2x elemede konuşmaya devam ettiğim birisine sordum bu olayı ( kendisine güvenirim ) o bu olay hakkında bilgisi yoktu biraz anlattım böyle böyle oldu dedim ßana tek dediği laf şu ; 46 Lıklarda yalan dolan hile hurda ßitmez Hırt'ıda tanırım 2 tılsım için yaygara yapmaz yalanda konuşmaz dedi .. Şimdi herkes tanıdığı inandığı Kişilere yapmaz diyor hep dışardakiler konuşuyor şu olayın kahramanları gelipte 2 açıklama yapsada 10 sayfadır hem zurnanın zırt dediği yani biz sussak 2 sayfada onlar yazsa Şu Olayda gün yüzüne Çıksa artık..

efsane_52
19-03-2012, 15:52

şöyle 5 6 sayfa geriye git yazılanı çizileni iyice oku warlords80; arıcan52 ve benim temsilcimdi arıcanın ve benim askerim natar merkeze yağmaya yollandı tatmin olmuşsundur umarım önceki yazılanları okusan hala nasıl olmuş diye sormayacaksın..

orkan_my
19-03-2012, 15:58
ßende Şuanda avrupa turnuvasında beraber oynadığım ve halende 2x elemede konuşmaya devam ettiğim birisine sordum bu olayı ( kendisine güvenirim ) o bu olay hakkında bilgisi yoktu biraz anlattım böyle böyle oldu dedim ßana tek dediği laf şu ; 46 Lıklarda yalan dolan hile hurda ßitmez Hırt'ıda tanırım 2 tılsım için yaygara yapmaz yalanda konuşmaz dedi .. Şimdi herkes tanıdığı inandığı Kişilere yapmaz diyor hep dışardakiler konuşuyor şu olayın kahramanları gelipte 2 açıklama yapsada 10 sayfadır hem zurnanın zırt dediği yani biz sussak 2 sayfada onlar yazsa Şu Olayda gün yüzüne Çıksa artık..
3 tılsım olunca belki durum değişir. :) buda bir ihtimal. gecen kış testerenin bir bayana ettiği küfürler nedeniyle büyük bir savaş yaşandı. bir oyun için kimse kimseye küfür etmemni hatta kırmammlıdır. sonuçta bu bir oyundur. küfür edeni korumak küfür edenden daha haysiyetsizce bir tuttumdur. sanırım herkeste bu küfür konusunda benim gibi düşünecektir.

orkan_my
19-03-2012, 15:59
saldırı raporlarını merak ettim doğrusu

efsane_52
19-03-2012, 16:11

orkan_my 4 5 sayfa geri gitsen her şeyin cevapını alacaksın ama hala aynı şeyleri sorup aynı şeyleri konuşuyorsun TESTERE ler küfür etti derken???küfür edenler hell birliğinden bi kaç kişi olduğunu ve sizin tarafınızdan yıkılıp oyunu sildiklerini unuttun sanırım hell birliği sonradan TESTERE ismini aldı bizim de isim değişikliğine gidip TESTERE olduğumuz gibi yarım yamalak biliyorsan konuyu bilmeden konuşma biz sana gecen seneden bahsetmiyoruz burda 2 gün öncesinden bahsediyoruz hani senin yaptığın küçükken çocukalar bir şey suç işlediklerinde hemen başka birini suçlarlardı o yaptı anne o diye :D senin de konuya yaklaşım tarzın bu ben 46lıkların hepsini bu konuyla alakalı itam etmiyorum ama madem konuyla ilgileniyorsun ve ayrıca sen bir avukatsın önce her şeyi öğren sonra savunmanı yap ki komik duruma düşme...

QaBuS
19-03-2012, 16:11

sen bı 10 sayfa gerıye gıtsene oralardan baslasana okumaya

warlords80den dıger bır koyun hazınesını yıkmak 14 sanıye sonra awe nın tek kahramanla gırmesı dıkatsızlık rahat davranmak dımı.. arıcanın servarda nadır olan ordusu natara cakılması dıkatsızlık dımı.. 1k tokmak 1k balta 600 toytonla essız tılsım almakda oyle.. 70 80k defı gerı yollamakta dıkatsızlık dımı.. adam tılsımı kacırcakken hazınenın sevıyesını dusurmekte dıkatsızlık dımı ..
SANA TEK KELIME HADI ORDAN
hemen eskı servrlardakı konuları acma suc bastrmak ıcın bukadar kıvrılmaz..

gerı ye gıt gerıye butun konusmalrı oku sızınkıler yapmısmı yapmamısmı .. adam kendısı dıyor yaptıgımdan utanmıyorum dıge bız daha ne dıyelım..

Simao Sabrosa
19-03-2012, 16:15
3 tılsım olunca belki durum değişir. :) buda bir ihtimal. gecen kış testerenin bir bayana ettiği küfürler nedeniyle büyük bir savaş yaşandı. bir oyun için kimse kimseye küfür etmemni hatta kırmammlıdır. sonuçta bu bir oyundur. küfür edeni korumak küfür edenden daha haysiyetsizce bir tuttumdur. sanırım herkeste bu küfür konusunda benim gibi düşünecektir.

Çok ayıp ya oyunda küfredilir mi hiç!

efsane_52
19-03-2012, 16:22

üstad 2 paragraf üste bakarsan küfürle ilgili bi açıklama yaptım küfür olayı hell birliğindendi onlarda yıkıldı hesap sildiler küfür şahsın bi eylemdir kaldı ki mevzu da bahsi gecen bayan arkadaşımıza oyunu benim ortaklarımdan hakan ve murat abi öğretti sayılır biz hep böyle 46lıklarla rakip birlik değildik...

orkan_my
19-03-2012, 16:23

eden ediyor işte kişilik meselesi. hemde bir bayana küfredildi

Mr.Nonstop
19-03-2012, 16:23

hahhahaha :) asparagas güzelim bunlar git :D

ne güzelde yazmış ama vahh vahh :cool:

Simao Sabrosa
19-03-2012, 16:24
hahhahaha :) asparagas güzelim bunlar git :D

ne güzelde yazmış ama vahh vahh :cool:

Yavaş yavaş olacak ama di mi. Bi senarist havası var bende ama gelişmem lazım daha.

Mr.Nonstop
19-03-2012, 16:26
Yavaş yavaş olacak ama di mi. Bi senarist havası var bende ama gelişmem lazım daha.

Travian'ın Dahi Çocugu Seni... :cool:

Simao Sabrosa
19-03-2012, 16:28
Travian'ın Dahi Çocugu Seni... :cool:

Travian dersen başka tabi, travianda dahiyim ama diğer konularda gelişime açığım.

Mr.Nonstop
19-03-2012, 16:29
Travian dersen başka tabi, travianda dahiyim ama diğer konularda gelişime açığım.

Konuyu Net Ögrenmeden 3-4 Ağızdan Dinliyip Yazman Çok Ayıp Çocuk !!!

Sana 1 hafta Travian Cezası Veriyorum !! :cool:

Simao Sabrosa
19-03-2012, 16:31

3-4 ağızadan dinlesem yine iyi tek ağızdan dinledim.Demek ki 3 veya 4 ağızdan dinlesem olacakmış.Tam sayı 3 mü 4 mü karar ver o kadar ağız arayayım.

QaBuS
19-03-2012, 16:32

evet utanma arlanma olmayan 1. agızdan dınlıyelım ozman
anlat by vadı..

Mr.Nonstop
19-03-2012, 16:32
3-4 ağızadan dinlesem yine iyi tek ağızdan dinledim.Demek ki 3 veya 4 ağızdan dinlesem olacakmış.Tam sayı 3 mü 4 mü karar ver o kadar ağız arayayım.

(: Boş Boş Konuşuyorsun..

Ballıbalık
19-03-2012, 16:37
Sen çok mu dolu konuşuyorsun Apo :) Senin Allah bir dediğine inanılır gerisine inanılmaz turnuvada depo tılsımını sana verecem kanka dedikten sonra ta - - ye verdiğini yedim mi zannediyorsun?Server başı yok zarrtttt zurtttt geliyoruz topladım ekibi diyordun.Boş laf hepsi laf kalabalığı.Senin bu olayın içinde olduğuna kesin eminim.Çünkü karakterin zayıf.Neyse senin için çenemi yormama bile yazık ta arkadaşların uğradığı hırsızlık olayını içine sindirmişsiniz.Soda vereyim de kusmayın.Yavus hırsız ev sahibini bastırırmış derler.Sizin için yazılmış bu söz

orkan_my
19-03-2012, 16:42
orkan_my 4 5 sayfa geri gitsen her şeyin cevapını alacaksın ama hala aynı şeyleri sorup aynı şeyleri konuşuyorsun TESTERE ler küfür etti derken???küfür edenler hell birliğinden bi kaç kişi olduğunu ve sizin tarafınızdan yıkılıp oyunu sildiklerini unuttun sanırım hell birliği sonradan TESTERE ismini aldı bizim de isim değişikliğine gidip TESTERE olduğumuz gibi yarım yamalak biliyorsan konuyu bilmeden konuşma biz sana gecen seneden bahsetmiyoruz burda 2 gün öncesinden bahsediyoruz hani senin yaptığın küçükken çocukalar bir şey suç işlediklerinde hemen başka birini suçlarlardı o yaptı anne o diye :D senin de konuya yaklaşım tarzın bu ben 46lıkların hepsini bu konuyla alakalı itam etmiyorum ama madem konuyla ilgileniyorsun ve ayrıca sen bir avukatsın önce her şeyi öğren sonra savunmanı yap ki komik duruma düşme...

vay ibrahim kardeş avukat olduğumuda biliyorsunuz. 1. konu küfür: testereler küfretmişti demiştim küfreden testere birliklerinde bir zatı muhteremdi. heldi testere oldu demişsin. helmiydi tırtmiydı hırtmıydı hatırlamıyorum ama edilmiş bir küfür korunan bir küfürbaz kişilik vardı. küfür edilmesi şahsı bağlar. korunuyorsa grubuna malolur.
2. olarak tılsım olayı.
tılsımı çalanlardan birisiyle hergün 4-5 kere oyun içi dışı konusurum eğer şifre çalınma olayı olsaydı bana kesin söylerdi. bende burda şifre çalınmammıştır demez. şifrenize sahip çıksaydınız derdim. her iki durumdada haklı olurduk . şifre vermek demek kyde istediğini yapabilirsin demektir. tem vermek köyde sınırlı işlemleri yapabilirsin demektir.

bu kadar tartışmaya gerek yok2-3 gün sonra sizde sizden çalanlardan çalarsınız

orkan_my
19-03-2012, 16:51

kardeşim sende çaldıysan çaldım de çalmadıysan çalmadım de konuyu kapatalım

QaBuS
19-03-2012, 17:00
kardeşim sende çaldıysan çaldım de çalmadıysan çalmadım de konuyu kapatalım

neyıne kapatıyosun sen konuyu .. bı avukatlık rolune burunmussun eskı konulara dalıp aklın sıra kendızı haklı cıkarmaya,yapılan adılıgı ortbas etmeye calısyosun, sana gore ne yapsalar haklılar zaten bız senın ne dusundugnu sormuyoruz burda bı tek sen yoksun her bırlıkten adam var.. ya ıste kufredınce kufrettı dıyolar ah ah.. alı cengızler ucusuyo forumda bırınız ezıldınızmı baska bırnız gırıp dıgerıne takvıye yapıo baktınız olmuyo konuyu degısmeye calısıyosunuz oda olmuyo konuyu kaptalım ayagı yapıyosun..

orkan_my
19-03-2012, 17:15
neyıne kapatıyosun sen konuyu .. bı avukatlık rolune burunmussun eskı konulara dalıp aklın sıra kendızı haklı cıkarmaya,yapılan adılıgı ortbas etmeye calısyosun, sana gore ne yapsalar haklılar zaten bız senın ne dusundugnu sormuyoruz burda bı tek sen yoksun her bırlıkten adam var.. ya ıste kufredınce kufrettı dıyolar ah ah.. alı cengızler ucusuyo forumda bırınız ezıldınızmı baska bırnız gırıp dıgerıne takvıye yapıo baktınız olmuyo konuyu degısmeye calısıyosunuz oda olmuyo konuyu kaptalım ayagı yapıyosun..

konuyu kapatıyorum . konu şifre işin içine karıştımı karışmadımı olayı değilmi. burda ati -awe balon zaza harmanım vs ezilmedi ezilmezlerde zaten . ben ne sivilde nede sanalda ayak yapmam .

Q_oksijen
19-03-2012, 17:28
Sen çok mu dolu konuşuyorsun Apo :) Senin Allah bir dediğine inanılır gerisine inanılmaz turnuvada depo tılsımını sana verecem kanka dedikten sonra ta - - ye verdiğini yedim mi zannediyorsun?Server başı yok zarrtttt zurtttt geliyoruz topladım ekibi diyordun.Boş laf hepsi laf kalabalığı.Senin bu olayın içinde olduğuna kesin eminim.Çünkü karakterin zayıf.Neyse senin için çenemi yormama bile yazık ta arkadaşların uğradığı hırsızlık olayını içine sindirmişsiniz.Soda vereyim de kusmayın.Yavus hırsız ev sahibini bastırırmış derler.Sizin için yazılmış bu söz

+ 1907 ;)

Bastır furkan...

Mr.Nonstop
19-03-2012, 17:37

depo tılsımını ben vermedim dayım gil verdi sorabilirsin..

ekipi topladım dedim toparladım da :) yakında görürüz

oyun yeni başladı =) daha neler göreceğiz

Forza GİYOTİN :cool:

babazula
19-03-2012, 17:42

demişssin HırT hesabında o saatlerde ben vardım ben ne akla hizmet bana saldırı gelirken hazine basacagım maddeyle asker basıp tılsımı koruduğum köydeki askerleri natarlara saldırıya gönderecem bana bi açıklarmısın ??

by ati
19-03-2012, 17:43
Arkadaş foruma yazı yazmıcam dedim ama neler yazılmış cizilmiş ben yarım saate kadar yazımı hazırlar buraya yazarım biraz uzun yazı olcak ama okuyan okur..........

dipcik... foruma yazımı sadece testeredeki arkadaşlar için yazacam ali ne bilmiş veli ne bilmiş açıkcası benim umrumda degil.....

harmanım
19-03-2012, 17:48
Pardon arkadaşlar.. :)

İmzamı koymadığım için oldu bu karışıklıklar...

Oynumuzla ilgilenemesekte parmağım oluyor bu işlerde :)

Apo beyin bi kabahatı yoktur.. :)

TEKRAR YENİDEN BEN ! ! !

WikiLeaks

dip: illegal Hesap çalma yapılmadı..!

Shawn
19-03-2012, 17:49

TEKRAR YENİDEN BEN ! ! !

WikiLeaks

Enes welcome :D msn açıver bi :)

orkan_my
19-03-2012, 17:52
efsane_52 bu arkadaş önceki mesajlarda warlord80 nin telaş içindeyken toytonları kaçırmış olabileceğinden bahsetmiş. insanlar telaş içindeyken bu tür şeyleri kendisi ifade etmiş ben o arkadaşımızın düşüncesine katılıyorum insanlar telaş içindeyken ne yaptıklarının farkında değillerdir .

speed
19-03-2012, 17:53

TEKRAR YENİDEN BEN ! ! !

WikiLeaks

dip:Hesap çalma yapılmadı..!

Şu oyunda forum karıştırmaktan başka yaptıgın hiç bişey görmedim.. Hani sürekli bi video yayınlıosunuz ya bellıkı ordada şifreler çalınmış yada sizin söyleminizle sizlere verilmiş vs vs.. ordaki konusmaların coğu nedense o köyün içindeki konuşmalar.. Çok bilmiş arkadaş şifresi sende olan bi köyün içindeki konuşmanın sana ait olmadığını sizin yapmadığınızı nerden bilicez??

BudA
19-03-2012, 17:54
İşte budur arkadaş :) Forum özüne dönmüş haha :) :p

SUSPİRİA
19-03-2012, 17:54
depo tılsımını ben vermedim dayım gil verdi sorabilirsin..

ekipi topladım dedim toparladım da :) yakında görürüz

oyun yeni başladı =) daha neler göreceğiz

Forza GİYOTİN :cool:

apo karar ver 46 lık mısın psikopatmısın resitalmisin yok sa giyotin misin

Mr.Nonstop
19-03-2012, 17:55
Q_oksijen (http://forum.travian.com.tr/member.php?15946-Q_oksijen) Havan Mı Kaçtı Lan ! +1905

:cool:

Mr.Nonstop
19-03-2012, 17:57
apo karar ver 46 lık mısın psikopatmısın resitalmisin yok sa giyotin misin

Özüm GİYOTİN.

Şimdi'de 46lıklar'da Oynuyorum

46lıklarda benim samimi dostum

hiç kimse giyotin sevdasının yerini dolduramaz

orkan_my
19-03-2012, 17:59
demişssin HırT hesabında o saatlerde ben vardım ben ne akla hizmet bana saldırı gelirken hazine basacagım maddeyle asker basıp tılsımı koruduğum köydeki askerleri natarlara saldırıya gönderecem bana bi açıklarmısın ??

lütfen 961. iletiyi okuyunuz #961 (http://forum.travian.com.tr/showthread.php?71185-3x-Speed-Saldırı-ve-Savunma-Raporları&p=1395558&viewfull=1#post1395558)

Q_oksijen
19-03-2012, 18:01
Q_oksijen (http://forum.travian.com.tr/member.php?15946-Q_oksijen) Havan Mı Kaçtı Lan ! +1905

Benimle ugraşamayacagının farkında degılmısın bebe..

Yaptıgının adilik ortada hala bıde savunuyorsunun kendını ben senın yarınde olsam hesabı sıler bı dahada tek kelıme etmem..

Demiştim ya yüzüne tükürsem havlu ısteyıp yarabı şükür dıyecek adamsın....!

Not;Bu muhabete 3. 4... kişiler karışmasın bunun ders alma vaktı gelmış gene ayaklarını ellerıne vereyımde yürümeyı untturayım bebeye:cool:

Mr.Nonstop
19-03-2012, 18:02
Benimle ugraşamayacagının farkında degılmısın bebe..

Yaptıgının adilik ortada hala bıde savunuyorsunun kendını ben senın yarınde olsam hesabı sıler bı dahada tek kelıme etmem..

Demiştim ya yüzüne tükürsem havlu ısteyıp yarabı şükür dıyecek adamsın....!

Not;Bu muhabete 3. 4... kişiler karışmasın muhabetımıze bunun ders alma vaktı gelmış gene ayaklarını ellerıne vereyımde yürümeyı untturayım bebeye:cool:

Bende sana benimkisini eline vereyim met000 :D

herkesin şeyini alıp bakıyormuşun birde benim şeyime bak :D

o şeyi şey yapan benim şeyimdir. !!

Muhattapım değilsin lan !

Q_oksijen
19-03-2012, 18:04
[/B]
Bende sana benimkisini eline vereyim met000 :D

Adımı o pis agzına alma agzına tükürürüm senın..

Hgggggkkkkkkk Puuuuuuu :mad:

orkan_my
19-03-2012, 18:06
hadi ati :)) merakla bekliyorum yaz bunu:) yazz bunu

babazula
lütfen 961. iletiyi okuyunuz #961 (http://forum.travian.com.tr/showthread.php?71185-3x-Speed-Sald%C4%B1r%C4%B1-ve-Savunma-Raporlar%C4%B1&p=1395558&viewfull=1#post1395558)

okuddum öncesindede şimdi tekrar okudum ama bir bağlantı kuramadım ?? asker kaçırma desek olaya natara neden saldırı çıkalım ki ??

SUSPİRİA
çekirdek bittii. Dur alayım geleyim şaka bir yana sakin olun gençler ve dostlar

Q_oksijen
19-03-2012, 18:07
Arkadaşlar devam edin siz bakmayın bu destursuza :)

HırT-KARINCA
19-03-2012, 18:09
Arkadaş foruma yazı yazmıcam dedim ama neler yazılmış cizilmiş ben yarım saate kadar yazımı hazırlar buraya yazarım biraz uzun yazı olcak ama okuyan okur..........

dipcik... foruma yazımı sadece testeredeki arkadaşlar için yazacam ali ne bilmiş veli ne bilmiş açıkcası benim umrumda degil.....

ATİLACIM ilkönce şunu söylemek istiyorum foruma yazmama kararı almıştım ama baktım atan tutan çoluk çocuk yine doldurmuş burayı.bilende yazıyor bilmeyende zaten forumda herkez atarlı herkez erkek.herneyse ben bu tılsım çalınma işine en çok senin kızdığını biliyorum awe hakan abide haberi ıolmadığını söylüyor.nekadar samimisiniz bunuda kanıtlamak size düşer eğerki bu işten haberimiz yok 3-5 çakal yapmış diyorsanız verirsiniz tılsımları gelir hakkınızla saldırarak alırsınız bizde eyvallah deriz.ha diyosanızki tılsımları hakkımızla aldık ozaman ben size yine helal olsun derim.tılsım lazımsa ve isteseydiniz ben zaten verirdim atila 3-5 çakalın oyununa gelipte sanal alemi kirletmenin anlamı yok.sanalda hırsız reeldede hırsızdır burda başkasının haklarını gaspeden reeldede yapar.

orkan_my
19-03-2012, 18:09
okuddum öncesindede şimdi tekrar okudum ama bir bağlantı kuramadım ?? asker kaçırma desek olaya natara neden saldırı çıkalım ki ??

panik halinde ne yaptığını şaşırmış olabilir onu bilemiyorum..

Melony
19-03-2012, 18:11
Arkadaşlar devam edin siz bakmayın bu destursuza :)

Azıcık yaratıcı ol gubirik

HırT-KARINCA
19-03-2012, 18:11
TESTERE`nin hiçbir oyuncusu foruma yazmasın yazan olursa kalbini kırarım.bu konuyu bizler yönetim bazında halledeceğiz ve kim samimi kim deil ortaya çıkacak

uNeVeN
19-03-2012, 18:12
Şşşşşşşş
Bozmayın ortamın ahengini !!
İzliyoruz ne güzel şurda , reklamlar diyip grionuz araya hep :)

Melony
19-03-2012, 18:14
Şşşşşşşş
Bozmayın ortamın ahengini !!
İzliyoruz ne güzel şurda , reklamlar diyip grionuz araya hep :)

Büyüğü kapıp geliyorum akşam mezeleri hazırla
kavunsuz içmem biliyorsun :cool:

uNeVeN
19-03-2012, 18:16
Büyüğü kapıp geliyorum akşam mezeleri hazırla
kavunsuz içmem biliyorsun :cool:

Başımızda her daim bir büyük olması şart :)
Meze niyetine de deniz manzaramız yok ama onu aratmayacak bir forum manzaralı masam var :p :D

babazula
19-03-2012, 18:18
panik halinde ne yaptığını şaşırmış olabilir onu bilemiyorum..

hee yani ben panik halinde tuttum

1.askerleri natara saldırıya gönderdim ve köyü boşalttım
2. hazine 19 seviye iptal ettim olan maddeyle casus bastım o kadar
3. 20. seviye için pazardan madde geldiği anda hazineye girip seviye basacagım yerde tuttum onunlada 1125 tokmak bastım ???

nasıl bir panik olduysam artık bende kafayı yemişim bak sen neler yapmışım

Melony
19-03-2012, 18:19
Başımızda her daim bir büyük olması şart :)
Meze niyetine de deniz manzaramız yok ama onu aratmayacak bir forum manzaralı masam var :p :D

Bir büyüğe danışalım o halde. Ben diyorum ki bu tartışma daha çok su götürür o sular akar akar metine katar

orkan_my
19-03-2012, 18:26
hee yani ben panik halinde tuttum

1.askerleri natara saldırıya gönderdim ve köyü boşalttım
2. hazine 19 seviye iptal ettim olan maddeyle casus bastım o kadar
3. 20. seviye için pazardan madde geldiği anda hazineye girip seviye basacagım yerde tuttum onunlada 1125 tokmak bastım ???

nasıl bir panik olduysam artık bende kafayı yemişim bak sen neler yapmışım

ben kimseyi savunmamayayyım öncelikle onu belirteyim . kanal d de kanıt diye bir dizi var . komser orhan sorgu yapiyor şahıs anlattıkça anlatıyor . komser sonra bişi soruyor bu anlattıklarını senden başka bilen varmı diyordu sadece izlediğim bir sahneyi paylaşmak istedim . konuyu ati kapatacak ben daha fazla konuşmayayyım :)) herkese hayırlı akşamlar iyiy oyunlar

harmanım
19-03-2012, 18:29
hırt hesabına binlerce def göndermiş ne hikmetse hiç biri ölmemiş hepsi geri gelmiş.eger 46lıklarda delikanlı bir kişi varsa çıksın desin şifreyi çaldık özellikle awe hakan başkandan açıklama bekliyoruz.geçen yılda aynı senaryoyu yaptılar biz çalmadık efendim kendileri verdiler.sevsinler sizi.?

Bu güne kadar benzer polemiklerde sadece izleyici oldum. 2 server öncesinde bugün yaşanılanların benzerlerini yasadık. O zamanda ismi önemli değil bir 46lık üyesi testere birliğinden bir kaç oyuncunun şifresinin elinde olduğunu açıkca ifade etmişti. Yukarıda yazılanlara da baktığımızda net bir sonuç ortaya çıkıyor bir şekilde şifreler ele geçirilmiş, köydeki savunmalar dağıtılmış, 1 kahramanla tılsım alınmış, yine bir köyden natarların merkezine saldırı çıkartılmış... şimdi karşımıza geçip şifreyi almadık verdiler diyorsanız tek bir sözüm olacak " EDEP YA HU" ... 2 server önce şifreleri ele geçirdiğini çok matah bir şey gibi açıklayanlar şimdi masum rolüne bürünmesinler. Aklı selim insanların yukarıda ki mesajlarında da görüldüğü üzere yapılacak olan bellidir.. Daha fazla alçalmadan emek hırsızlarının birliğinizle olan bağlantısını kesin... Yooo bunu yapamazsınız sanırım ...bu emek hırsızı belkide yönetiminizde önemli bir makamı işgal ediyordur değilmi???

42254225

Bu şifre geçen yıl Testere başkanlarından motorcu'nun şifresiydi.

Bunu bana Tansu bey vermedi. Ben temsilcilikle girdiğim bi köyün mesajlarında bulmuştum..

Bu şekilde HırT hesabına girmiştim..

Detaylarını server sonu anlatacam..

harmanım
19-03-2012, 18:32
Şu oyunda forum karıştırmaktan başka yaptıgın hiç bişey görmedim.. Hani sürekli bi video yayınlıosunuz ya bellıkı ordada şifreler çalınmış yada sizin söyleminizle sizlere verilmiş vs vs.. ordaki konusmaların coğu nedense o köyün içindeki konuşmalar.. Çok bilmiş arkadaş şifresi sende olan bi köyün içindeki konuşmanın sana ait olmadığını sizin yapmadığınızı nerden bilicez??

Ben hiç bi yerde SÜPER OYUNCUYUM BENDEN İYİSİ YOK Gibi söylemlerde bulunmadım..

Ve benim oyunculuğumun nasıl olduğu hiç kimseyi ilgilendirmez..

Ortalık karıştırmak değil benim ki..

Ben elime belgemi alırım, lafımı söylerim...

Aksinide kimse kanıtlayamaz söylediklerimin..

Bunda da çok iddaalıyım.

Yaşım 17, mayısta 18 oluyorum..

Okulum var.. Dershanem var.. Oyunla ilgilenemiyorum..

Fırsat buldukça arkadaşın hesabına bakıyorum..

Bu dönem benden kimse bişiy beklemesin..

Simao Sabrosa
19-03-2012, 18:36
Ben hiç bi yerde SÜPER OYUNCUYUM BENDEN İYİSİ YOK Gibi söylemlerde bulunmadım..

Ve benim oyunculuğumun nasıl olduğu hiç kimseyi ilgilendirmez..

Ortalık karıştırmak değil benim ki..

Ben elime belgemi alırım, lafımı söylerim...

Aksinide kimse kanıtlayamaz söylediklerimin..

Bunda da çok iddaalıyım.

Yaşım 17, mayısta 18 oluyorum..

Okulum var.. Dershanem var.. Oyunla ilgilenemiyorum..

Fırsat buldukça arkadaşın hesabına bakıyorum..

Bu dönem benden kimse bişiy beklemesin..

Hem açık açık hesaplara ben girdim tılsımları ben çaldım diyosun bi de boyundan büyük laflar ediyosun :D harmanım nickiyle niye oynamıyorsun, nickin nedir oyundaki hangi hesaptasın? Yıkmaya geliyorum nick ver :cool:

uNeVeN
19-03-2012, 18:37
Bir büyüğe danışalım o halde. Ben diyorum ki bu tartışma daha çok su götürür o sular akar akar metine katar

Edit i gördüm birşey yazmaktan vazcaydım :D

1 saat sonra msn e gelde bir değerlendirme yapak , çok uzak kaldık :p

Melony
19-03-2012, 18:43
Edit i gördüm birşey yazmaktan vazcaydım :D

1 saat sonra msn e gelde bir değerlendirme yapak , çok uzak kaldık :p

Kardeş kendisi ile muhatap olmuyorum şu saniyeden sonra. Herifi sevdik saydık büyüttük yanımızda adam bize posta koyuyor mesajla (bi kavgada ben çıkarabilirmiyim aceba lütfen sataş bana mevzu bahis kişi)

1 saat sonra zor ..
kedileri takip ediyorum mevsimsel döngüler içerisindeyim böhöyt. ben gelince dürterim seni.

Simao Sabrosa
19-03-2012, 18:47
Kardeş kendisi ile muhatap olmuyorum şu saniyeden sonra. Herifi sevdik saydık büyüttük yanımızda adam bize posta koyuyor mesajla(bi kavgada ben çıkarabilirmiyim aceba lütfen sataş bana mevzu bahis kişi)

1 saat sonra zor ..
kedileri takip ediyorum mevsimsel döngüler içerisindeyim böhöyt. ben gelince dürterim seni.

Kendinden ümidi kestin bari kediler nasıl yapıyor onları inceleyeyim mi dedin Meloncuğum :D Sataşma var

uNeVeN
19-03-2012, 18:50
Kardeş kendisi ile muhatap olmuyorum şu saniyeden sonra. Herifi sevdik saydık büyüttük yanımızda adam bize posta koyuyor mesajla(bi kavgada ben çıkarabilirmiyim aceba lütfen sataş bana mevzu bahis kişi)

1 saat sonra zor ..

Ok buralardayım ben.. 20:30 dan sonra düdtürü ver sen yine de :)

dipcik: çıkar kavgayı özledim bende birilerine sallamayı :D

by ati
19-03-2012, 18:54
Uzun yazmamaya çalışcam :)

Öncelikle testereki arkadaşlar g.olsun böle bişey varsa bunu yapanları ALLAHA havale edıyorum ama ilk önce bazı şeyleri araştırmak lazım yani hemen suçlu bizleri çıkartmayın ricam.........

Belki çok guvendıgınız adam saldırı atın ben burdan hallederim dedi belkide xxx birlikden biri girdi sizin dediklerinizi yaptı vs vs vs secenek çok demi günlerce yazsak işin içinden çıkamayız..........[tabi böle bişey varsa]

Yazılmaya kalksa çok olaylar var sadece tekını yazacam tılsımların aktıf olmasına 2 hafta varken benim birligimdeki exit hesabında 35k asker vardı ve testerelerin arasındaydı hergun 3 msj geliyordu testereden bize gel die en son hırt hesabındaki ibrahım kardeşime yazım exit koyunun temi benim casus sokmucam dedim hala adamı almaya çalısıyorsunuz teklıf atında gelim dedim :) noldu ılk 20 deki hesap orda tek kaldıgı için yıkıldı ama bizler agzımızdan ne cıktıysak yaptık kimse bizim kişiligimize laf sölemesin...

Testeredeki arkadaşlar lütfen lütfen şifrelerinize sahıp çıkın herşeyı bizlerden bilmeyin bu olay yuzunden awe hesabı siliyor sadece sizin degilki bizimde huzurumuz bozuldu bana gelen tılsım arıcan hesabının hızlı asker basma tılsımıdır bu olay aydınlanana kadar tılsımı kendisine geri verecem......

Simao Sabrosa
19-03-2012, 18:57
Harmanım yapmış işte ağalar, dağılalım.Adamın serverda hesabı yokmuş ama belli ki baya bir hesapta oynuyor arkadaş :D

Melony
19-03-2012, 19:02
Kendinden ümidi kestin bari kediler nasıl yapıyor onları inceleyeyim mi dedin Meloncuğum :D Sataşma var

Aksine bir dönem içinde bir kedinin rekorunu kırabilecek miyim diye deneme yapmaktayım. Kobay yapardım senide lakin
portekizlilerden hoşlaşmıyorum
Buyur cenaze namazına.:cool:

dipcik: çıkar kavgayı özledim bende birilerine sallamayı :D

Kavga geliyorum demez. Gelir.:D

efsane_52
19-03-2012, 19:09

Öncelikle testereki arkadaşlar g.olsun böle bişey varsa bunu yapanları ALLAHA havale edıyorum ama ilk önce bazı şeyleri araştırmak lazım yani hemen suçlu bizleri çıkartmayın ricam.........

Belki çok guvendıgınız adam saldırı atın ben burdan hallederim dedi belkide xxx birlikden biri girdi sizin dediklerinizi yaptı vs vs vs secenek çok demi günlerce yazsak işin içinden çıkamayız..........[tabi böle bişey varsa]

Yazılmaya kalksa çok olaylar var sadece tekını yazacam tılsımların aktıf olmasına 2 hafta varken benim birligimdeki exit hesabında 35k asker vardı ve testerelerin arasındaydı hergun 3 msj geliyordu testereden bize gel die en son hırt hesabındaki ibrahım kardeşime yazım exit koyunun temi benim casus sokmucam dedim hala adamı almaya çalısıyorsunuz teklıf atında gelim dedim :) noldu ılk 20 deki hesap orda tek kaldıgı için yıkıldı ama bizler agzımızdan ne cıktıysak yaptık kimse bizim kişiligimize laf sölemesin...

Testeredeki arkadaşlar lütfen lütfen şifrelerinize sahıp çıkın herşeyı bizlerden bilmeyin bu olay yuzunden awe hesabı siliyor sadece sizin degilki bizimde huzurumuz bozuldu bana gelen tılsım arıcan hesabının hızlı asker basma tılsımıdır bu olay aydınlanana kadar tılsımı kendisine geri verecem......

konun exıtla alakası yok atilla abi hakan abiye kahramanı yollattıran kişi kimse -karayele- hesabına her şeyi ayarlıyan o belki bebelere balonun delünün haberi olmaya bilir ki sanmıyorum ama benim de arıcan52 temi de warlords80 hesabıydı ve bu hesab üstünden her şey ayarlandı sonuçta bu hesablardan da bizlere saldırı geliyordu tılsımları kaçırmamız engellendi seninle bu konuyu uzun uzun konuştuk zaten çalınan 2 tılsım daha var hakan abiye sadece kahraman at diyen kişiyi söylerse bu iş çözülecek zaten..

by ati
19-03-2012, 19:23
konun exıtla alakası yok atilla abi hakan abiye kahramanı yollattıran kişi kimse -karayele- hesabına her şeyi ayarlıyan o belki bebelere balonun delünün haberi olmaya bilir ama benim de arıcan52 temi de warlords80 hesabıydı ve bu hesab üstünden her şey ayarlandı sonuçta bu hesablardan da bizlere saldırı geliyordu tılsımları kaçırmamız engellendi seninle bu konuyu uzun uzun konuştuk zaten çalınan 2 tılsım daha var hakan abiye sadece kahraman at diyen kişiyi söylerse bu iş çözülecek zaten..

İbom geçen güne kadar neler konuşuyorduk bugun düştügümüz hale bak sizin kadar bende bu olaya üzüldüm ama ilk önce yapanı bulmak lazım onun içinde sizlerden bizlerden arkadaşlar msnde toplanırız napılması gerekiyorsa yaparız ben şimdi muratla tlf konuştum hep aynı şeyler oluyor birileri cıkıyor bişey yapıyor bizler burda kendimizi ifade etmeye çalışıyoruz exit olayınıda sadece yönetimi katan kişi için yazdım bizim karakterimiz ortada die.........

Foruma bu konu için son kez yazıyorum ne kadar savaşsakda sizleri sevdıgımızı sizlerinde bızleri sevdigini biliyorum ınş yapanlar oraya çıkar cezasını bulur.....

Influenza
19-03-2012, 19:40
İşte budur arkadaş :) Forum özüne dönmüş haha :) :p

İşte aradığım yazı :p:D

HİT
19-03-2012, 19:48
çalınan tılsım sayısı 3

iade edilecek tılsım sayısı 1

tılsımlar hırsızlık yoluyla alınmadıysa neden o 1 tılsım iade ediliyor..

"olanları tasvip etmiyorum bizimde birliğin huzuru bozuldu bari bir tanesini vereyim " demek zaten herkesin bildiği suçu üstlenmek demektir:D 46 birliğinin başkanı yapıcı olmaya çalışırken aldığı eksik kararlarla testere birliğine sanırım bir sus payı veriyor..testereye sus payı verirken sanırım kendi birliğine sözü tam geçmiyor ki ortaya böyle bir durum çıkıyor..

tanıdğım testere birliği kendilerine önerilen 1 tılsımı alacaklarını sanmıyorum..

bu oyunda çok tılsımlar kazanılır kaybedilir..46lıklar yaptıkları bu saldırılarla hem kendi birliklerinde iç huzuru bozdu,fikir ayrılıkları oluşturdu hemde antipatik duruşlarına bir yenisini daha eklemiştirler

efsane_52
19-03-2012, 20:00
benim isteğim bu işi ayarlayanın ve yapanın ortaya çıkması ve uğratılan zararın karşılanması ...

harmanım
19-03-2012, 20:19
Hem açık açık hesaplara ben girdim tılsımları ben çaldım diyosun bi de boyundan büyük laflar ediyosun :D harmanım nickiyle niye oynamıyorsun, nickin nedir oyundaki hangi hesaptasın? Yıkmaya geliyorum nick ver :cool:

Vaktim olsaydı eğer, hesap açar oynumu oynardım..

Nickimde değişik olmazdı..

harmanım olurdu yine merak etmeyin... :)

by ati
19-03-2012, 21:00
çalınan tılsım sayısı 3

iade edilecek tılsım sayısı 1

tılsımlar hırsızlık yoluyla alınmadıysa neden o 1 tılsım iade ediliyor..

"olanları tasvip etmiyorum bizimde birliğin huzuru bozuldu bari bir tanesini vereyim " demek zaten herkesin bildiği suçu üstlenmek demektir:D 46 birliğinin başkanı yapıcı olmaya çalışırken aldığı eksik kararlarla testere birliğine sanırım bir sus payı veriyor..testereye sus payı verirken sanırım kendi birliğine sözü tam geçmiyor ki ortaya böyle bir durum çıkıyor..

tanıdğım testere birliği kendilerine önerilen 1 tılsımı alacaklarını sanmıyorum..

bu oyunda çok tılsımlar kazanılır kaybedilir..46lıklar yaptıkları bu saldırılarla hem kendi birliklerinde iç huzuru bozdu,fikir ayrılıkları oluşturdu hemde antipatik duruşlarına bir yenisini daha eklemiştirler

Bu msjı yazan arkadaş herkimsen ezbere konuşmayın kardeşim ilk karşındaki insanın msj yazışına bak ona göre msj yaz sizlere ben msjımda çok guzel şekilde bende olan tılsımı bu olay aydınlanana kadar verecem dedim sizleri msn çagırdım gelin dedim bunu yapanları bulalım sen çıkmışın yok bırlıgıne sözü geçmıyor falan sen kimsin bılader sanane benim bırlıgımden bu forumu çok abartmayın ıkı yazı yazıp saga sola şekıl yapcam dıyorsan ben asla cvp vermem daha yazabıldıgını yaz tek kelıme yazmam ama karşındaki insan insalıgını yapıp alın tılsımı derken ordan cıkıp bakın suçlarını kabul ettiler falan dersen ayıbın en buyugunu sen edersin yine söluyorum ıbrahım için tılsımı geri vercegimi yazdım ama senin bu yazından sonra keşke yazmasaydım dedim.......

Bende herkez gıbı yazım arıcana saldırı çıkartılıyor kahramanla 3 saat arıcan karayele askeri kaçırıyor aynı anda bizden yine saldırı çıkıyor aradaki saat farkını açıkla bana 7 saat ben nerden bılım sana gelen saldrıyı fake sanıp kaçırmıcagını burda beni tanıyanlar çok 3 k askerle kış spedden 4 tılsım aldım fake sanıp savunma koymadılar eee ne cvp vereceksin koyune bırı girmiş askeri çakmış belkı size ikili oynuyanlar sizin köyünüze girdi askeri gömdü bunlara verecek cevabın olamaz belki xx birlikden biri abi kahramanı atın gerisini bana bırakın dedi bizmkilerde gitti tılsımı aldı bana bunları zorla yazdırdın ben olay uzamasın die elimden gelenı yaparken kimse cıkıpda burda şöle böle demesin............

Ben gecen kış olaylarını burda yazanlara kızıyordum ama senin gibiler adama zorla yazdırıyor unutmayın hırt hesabından keratanın 300k askeri çakıldı sen neyin davasını yapıyorsun ben olumlu olmaya çalışırken burda böle masallar okuma bana.........

Şimdi ben çıkıyorum sen arkamdan yaz merak etme atarlı yaz giderli yaz suçlamalı yaz benden sana cvp gelmicek çocuk degilim burda sana laf yetiştirim foruma msj yazmazdım sadece ıbrahim için yazdım olumlu şekilde yazdım tılsımı alın dedim muratla telde konuştuk diger tılsımlar için ben bunları yaparken böle msj karşısında şok oldum hadi şimdi ii oyunlar

Shawn
19-03-2012, 21:06
Harmanım: Enes msnden ulaş bana hemen:)

r 0 0 t
19-03-2012, 21:10
​Bir kişiye düz gitmek istiyorum izin var mı :D

corsann
19-03-2012, 21:11
​Bir kişiye düz gitmek istiyorum izin var mı :D

izin veriorum dilediğini yapabilirsin :D

r 0 0 t
19-03-2012, 21:14
​Uzun zamandır tutuyorum çok net sövücem :D :D :D

corsann
19-03-2012, 21:15

sen söversen ben de söverim :D hadi başlayak :D

harmanım
19-03-2012, 21:18

Fenere sövün. :)

Suzie
19-03-2012, 21:20
Fenere sövün. :)

Dur orda enes ! =)

r 0 0 t
19-03-2012, 21:25
Yok ben burdan birine sövüjemm

Melony
19-03-2012, 21:27

sövemezsen ben sana sövejem

Suzie
19-03-2012, 21:27

içindeki bütün kötülükleri sal kanka :D

r 0 0 t
19-03-2012, 21:30
​Dur aynı tarz bi mesaj daha yazsın da :D Banlanırız en fazla :D

harmanım
19-03-2012, 21:30
sövemezsen ben sana sövejem

Sövene sövecem. :P

Melony
19-03-2012, 21:31
​Dur aynı tarz bi mesaj daha yazsın da :D Banlanırız en fazla :D

Altın makas yiyenler kulubune beklerim seni yaaaeeawrum

r 0 0 t
19-03-2012, 21:35
Sövücem dedim inanmadınız bak ne oldu şimdi :cool:

Melony
19-03-2012, 21:44

Kıhkıh: igrençsin

anlamayanlar için pls tık (http://www.apacimuzik.com/player/Hastayim-Dedim-Dedim-%C4%B0nanmadiniz-Ne-Oldu-Simdi.jpg)

Shawn
19-03-2012, 21:50

Şuan gülmekten 174187718 parçaya ayrıldım diye bilirim:) + 981741865 :)

kral_arthur
19-03-2012, 21:56
Şuan gülmekten 174187718 parçaya ayrıldım diye bilirim:) + 981741865 :)

işten geldik kavga bitmiş yaaa cekirdekler elde patladı haha :)

Road Runner
19-03-2012, 21:58

Tılsımları bu kişiler aldı.(BeBeLeRe_BaLoN Shehzade&DeLü awe..) Ve 3 tılsımda yarım saat içinde alındı.Bunlar yönetici kişiler...
Tılsım kaybeden kişilerin
Askerleri natarlara gönderildi...
Aynı birlikteki oyuncudan diğer birliktaşına saldırı çıkıp hazine yıkıldı
Hazine basılacak madde harcandı
ve
sonucunda da
bu 3 arkadaş tılsımları çaldı...
Bunlar bir senaryo mu? Gerçeğin ta kendisi...
Başka seneyolar üretmeye gerek yok...
Şimdi yok o şifre çalındı yok testerenin içinden biri verdi yok öyle yok böyle geçelim artık.
Çıkıpta serverlardır oynadığınız arkdaşlrınızı ve birlik imajınızı burda düşürecek bir açıklama yapmazsınız...Yapmayında...
Bu olayların sonucunda 3 tılsımı geri verecek misiniz vermeyecek misiniz? Biz bunu bekliyoruz.
Eğer tılsımları geri verirseniz takdir ederiz.Eğer vermezseniz de siz kaybedersiniz....

GSARENA
19-03-2012, 22:01
merhaba forum sakinleri
bu oyun sanki bir farmille vada bir balon patlatmaca oyunuymuş gibi bir havalarda oynanıyor galiba.Bakıyorum konuşulanlara neden şu şöyle oldu neden bu böyle oldu.Bir savaş ve strateji oyunu oynuyoruz zaten herkesin gerilmesininde sebebi bu..!
Zandediyorumki bize dayatılan ve ırklarını temsil ettiğimiz Cermenler,Romalılar ve Galyalılar (ben inanıyorum ki Osmalılar da bu oyunun bir parcası olsaydı) yaşadıkları dönemde bir çok savaşlarda bizim şimdi acaba etikmi dediğimiz savaş hilelerini yapmışlardır ki bu işin sonunda gercek insan hayatları olsa bile.2. dünya savaşına bir sabah Japonlar Havai de bir limanı binlerce insanı öldürerek bombalamış,günümüzde emperyalist güçler bir petrol için binlerce masum insanı malesef bir çoğu muslüman olan canı almıştır.Kimi zamanda ecdadımız batı cephelerinde savasırken kendi halkından saydığı Ermaniler tarafından vurulmuştur.Kimiside TRUVA atları tasarlayarak içten vrmuştur.
Gaye ye yani amaca giden her yol mubahtır felsefesi tarih boyunca hep işlemiş ve bu olayların hepside gunumüzde bilinip konuşulmaktadır.Troya yı Yunanlılar ın aldığını yazar tarih,zekice bir planla der tarih,kimse onları sorgulayamaz savaş dehası sayılır hepsi.Zira FATİH SULTAN MEHMET de öyle.Bizans lılar abi neden karadan gemi yürütüyorsun biz seni denizde beliyorduk diyebildilermi? Dediyseler bile kimin umrunda İSTANBUL fetih oldu bi kere.
Sözün özü.eskiden bir reklam vardı YOK ASLINDA BİRBİRİMİZDEN FARKIMIZ BİZ OSMANLI BANKASIYIZDİYE. Gectiğimiz oyunlarda oyuncuların kendilerinin yaptığı bir olay için başkası yapınca (ki bunun yapılıp yapılmadığı belli değil her iki taraf içinde geçerli bu durum)neden feryat figan eder
birlik içine casus sokmak ne kadar etikdir?
rakip birlik oyuncusunun hesabına temsilci olmak ne kadar etiktir?
bir gece bir oyuncu oyundan cıkış yaptığında adam online değil hadi hucum demek ne kadar etiktir?
birliğinin 50 oyuncusunu kendine siper etmek için yapılan yöneticilik ne kadar etiktir?
tılsımları korumak için diğer arkadaşlardan savunma isteyip sonra tılsımları onlara kulalandırmamamk ne kadar etiktir?
şifre yi ele gecirip hesapta oynamak ne kadr etiktir?

Yazının basında da dedim balon patlatmaca oyunu değil bu oyun . herkes elinden geleni yapma çabasında kimi casus sokar kimi hesap çalar kimi defans basar kimi hucum eder ama her biri bir savaşın dahilidir.O yüzden ben diyorumki kimsenin kimseden farkı yok BARİ DİNİME SÖVEN MÜSLÜMAN OLSA der büyklerimiz

Bu yazıda kimseyi töhmet altında bırakmıyorum hem TESTERE hem de 46LIKLAR ı herkes önce şapkasını çıkarsın ve kendine baksın demiş ya idam mahkumu son isteğinde beni içinizde günahsız biri varsa o öldürsün diye..!

bence herkes oyununa baksın.Çalınacak cok tılsım Yıkılacak cok hesap ve inanıyorum ki yüzlercede patlatılacak hesap olacak oraya konsantre olalım

herkese iyi oyunlar

Shawn
19-03-2012, 22:24
işten geldik kavga bitmiş yaaa cekirdekler elde patladı haha :)

Markası neydi çekirdeğin bim çekirden ise biraz zor :)

kral_arthur
19-03-2012, 22:26
Markası neydi çekirdeğin bim çekirden ise biraz zor :)

tadım yaa baska cekirdek yemeyiz biz helede bişi izliosak :)

not: diğerlerini yemek zor oluyo bişi izlerken dikkat gerektiriyo :)

Shawn
19-03-2012, 22:27
merhaba forum sakinleri
bu oyun sanki bir farmille vada bir balon patlatmaca oyunuymuş gibi bir havalarda oynanıyor galiba.Bakıyorum konuşulanlara neden şu şöyle oldu neden bu böyle oldu.Bir savaş ve strateji oyunu oynuyoruz zaten herkesin gerilmesininde sebebi bu..!
Zandediyorumki bize dayatılan ve ırklarını temsil ettiğimiz Cermenler,Romalılar ve Galyalılar (ben inanıyorum ki Osmalılar da bu oyunun bir parcası olsaydı) yaşadıkları dönemde bir çok savaşlarda bizim şimdi acaba etikmi dediğimiz savaş hilelerini yapmışlardır ki bu işin sonunda gercek insan hayatları olsa bile.2. dünya savaşına bir sabah Japonlar Havai de bir limanı binlerce insanı öldürerek bombalamış,günümüzde emperyalist güçler bir petrol için binlerce masum insanı malesef bir çoğu muslüman olan canı almıştır.Kimi zamanda ecdadımız batı cephelerinde savasırken kendi halkından saydığı Ermaniler tarafından vurulmuştur.Kimiside TRUVA atları tasarlayarak içten vrmuştur.
Gaye ye yani amaca giden her yol mubahtır felsefesi tarih boyunca hep işlemiş ve bu olayların hepside gunumüzde bilinip konuşulmaktadır.Troya yı Yunanlılar ın aldığını yazar tarih,zekice bir planla der tarih,kimse onları sorgulayamaz savaş dehası sayılır hepsi.Zira FATİH SULTAN MEHMET de öyle.Bizans lılar abi neden karadan gemi yürütüyorsun biz seni denizde beliyorduk diyebildilermi? Dediyseler bile kimin umrunda İSTANBUL fetih oldu bi kere.
Sözün özü.eskiden bir reklam vardı YOK ASLINDA BİRBİRİMİZDEN FARKIMIZ BİZ OSMANLI BANKASIYIZDİYE. Gectiğimiz oyunlarda oyuncuların kendilerinin yaptığı bir olay için başkası yapınca (ki bunun yapılıp yapılmadığı belli değil her iki taraf içinde geçerli bu durum)neden feryat figan eder
birlik içine casus sokmak ne kadar etikdir?
rakip birlik oyuncusunun hesabına temsilci olmak ne kadar etiktir?
bir gece bir oyuncu oyundan cıkış yaptığında adam online değil hadi hucum demek ne kadar etiktir?
birliğinin 50 oyuncusunu kendine siper etmek için yapılan yöneticilik ne kadar etiktir?
tılsımları korumak için diğer arkadaşlardan savunma isteyip sonra tılsımları onlara kulalandırmamamk ne kadar etiktir?
şifre yi ele gecirip hesapta oynamak ne kadr etiktir?

Yazının basında da dedim balon patlatmaca oyunu değil bu oyun . herkes elinden geleni yapma çabasında kimi casus sokar kimi hesap çalar kimi defans basar kimi hucum eder ama her biri bir savaşın dahilidir.O yüzden ben diyorumki kimsenin kimseden farkı yok BARİ DİNİME SÖVEN MÜSLÜMAN OLSA der büyklerimiz

Bu yazıda kimseyi töhmet altında bırakmıyorum hem TESTERE hem de 46LIKLAR ı herkes önce şapkasını çıkarsın ve kendine baksın demiş ya idam mahkumu son isteğinde beni içinizde günahsız biri varsa o öldürsün diye..!

bence herkes oyununa baksın.Çalınacak cok tılsım Yıkılacak cok hesap ve inanıyorum ki yüzlercede patlatılacak hesap olacak oraya konsantre olalım

herkese iyi oyunlar

Travian forum tarihinin + repli en güzel yazısı şahsım adına teşekkürler :)

''BARİ DİNİME SÖVEN MÜSLÜMAN OLSA der büyklerimiz''

''YOK ASLINDA BİRBİRİMİZDEN FARKIMIZ BİZ OSMANLI BANKASIYIZDİYE. ''

Güzel sözler :)

Shawn
19-03-2012, 22:28
tadım yaa baska cekirdek yemeyiz biz helede bişi izliosak :)

not: diğerlerini yemek zor oluyo bişi izlerken dikkat gerektiriyo :)

Tuzsuz - Tuzlu - Çok Tuzlu hangisi tercihindir :) dikkatli düşün tek cevap hakkın var:D

kral_arthur
19-03-2012, 22:34
Tuzsuz - Tuzlu - Çok Tuzlu hangisi tercihindir :) dikkatli düşün tek cevap hakkın var:D

tuzluyu tek gecerim :)

Shawn
19-03-2012, 22:42
tuzluyu tek gecerim :)

Yandaki büfeye gittim aldım geldim çıtt:)

kral_arthur
19-03-2012, 22:44
Yandaki büfeye gittim aldım geldim çıtt:)

afiyet olsun valla bende survivora yatırdım sermayeyi :)

efsane_52
19-03-2012, 22:45
hemşerim sen ne kadar akıllsın öyle tarihten örnekler vermeler le fontenden masallar vs vs. biz burda ne bir ülkeyi feth ediyoruz ne ne de bir ülkeyle savaşıyoruz senin şu yazdığın zihniyetinin ve düşüncenin aynasıdır adamlar yaptı haklı mantığını çağrıştıran söylemler içindesin aksini söyleyecek olduğunu olsanda yazdıkların bunu çağrıştırıyor bu bir strataji oyunu olması illegal şekilde hesaplara girerek benim emeğimin çalınmasını mağdur olan arkadaşların emeğinin çalınmasını haklı gösterir mi neyin ispatı bekleniyor ki raporları koyduk warlords80 in karayele saldırısından 14 saniye sonra awe hakan abinin kahramanı giriyor hala buna ispat mı aranıyor arıcan52 50klık ordusu ve benim askerlerim natar merkeze atılıyor hazine için kullanacağım madde ile casus ve tokmak basılıyor ve hala ispat isteniyor warlords80 tılsımında bulunan 75k savunma geri gönderiliyor 20k asker köye girip kayıpsız tılsım alıyor karayele saldırı çıkılıyor hala ispat ıvır zıvır bunları başka bi izahı var mı???

erenbaba
19-03-2012, 22:49
Ben 2 gündür yoktum pc saolsun çöktü 15 dk dır traviandayım gördüklerim gerçekten saçma. Ben bu oyunu burada bırakıyorum ortakımlada konusur konusmaz silme taraftarıyım bir 6 hafta asker basalım kaç kişinin önünden o tılsımı alalım ne kolay iş şifreler gitsin tılsım kayıpsız alınsın elimizden travianın bu olaya el koyacağı yok. bırakıyorum ben bu oyunu biz yaşadık yapanlara hakıımız helal etmiyorum oyuna harcadım 100 + lira para var. Bundan sonraki arkadaşlar inş yaşamaz bizim yaşadıklarımızı...
WARLODS80 / Eren

saraykışlaa
19-03-2012, 23:11
2 gün form a girmedik ne entrikalar olmuş
ben o kadar askerle kıçı kırık casus tılsımını alamadım çakıldım
millet feyk atar gibi gitmiş tılsım çalmış

savunan arkadaşı tebrik ederim
http://travian-reports.net/tr/report/5347885c81a

erenbaba
19-03-2012, 23:20
2 gün form a girmedik ne entrikalar olmuş
ben o kadar askerle kıçı kırık casus tılsımını alamadım çakıldım
millet feyk atar gibi gitmiş tılsım çalmış

savunan arkadaşı tebrik ederim
http://travian-reports.net/tr/report/5347885c81a

Öyle oldu usta bu yeni devir travianda millet hamal salakya harcar asker çalar dieri beklr 3 4 gün sonra çalar 500 askerle tılsımı alır. Helal olsun ben tebrik ediyorum yapan arkadaşı yeterki 5 dk delikanlı olup ben yaptım desin burada.

TRAVİAN
19-03-2012, 23:22
http://youtu.be/SviUYKRmszs

suriyeye operasyon yapılsa bu kadar olay olmazdı....

OYUN OYNADIĞIMIZI UNUTMADAN OYNAMAYA DEVAM EDELİM....

HER OYUNDA Bİ KAĞIT CALAN... :D MASA ALTINDAN TAŞ VEREN... CİF TAŞ CEKEN VARDIR :D
FAZLA KASMAYALIM....

efsane_52
19-03-2012, 23:32
senin başına da gelse aynı şeyleri söylermiydin acaba sanmıyorum onun için senin için hava hoş tabiki...senin emeğin iç edilmedi çalınmadı...

TRAVİAN
19-03-2012, 23:46
hemşerim 600k baltam 100 erli olarak natara gönderildi.... bu olay da eski sürümde oldu... travian rekoruydu....

bu olaylar cok başımıza geldi... merak etme.... TEKRAR EDİYORUM BENİM BAŞIMA GELDİĞİNDE DE HATA BENDEYDİ...

İDDA EDİYORUM HATA KENDİNİZDE.....

uNeVeN
19-03-2012, 23:58
hemşerim 600k baltam 100 erli olarak natara gönderildi.... bu olay da eski sürümde oldu... travian rekoruydu....

bu olaylar cok başımıza geldi... merak etme.... TEKRAR EDİYORUM BENİM BAŞIMA GELDİĞİNDE DE HATA BENDEYDİ...

İDDA EDİYORUM HATA KENDİNİZDE.....

Yapılan doğru yada yanlış o konu hakkında yorum yapmıcam ama arkadaş haklı..

Eğer ben hesabıma sahip çıkamıyorsam en büyük suçlu benim demektir.. Kimseye de bahane aramanın anlamı yok..
Ben güvenip şifremi başkalarıyla paylaşıyorsam , o da benim şifremi başkasına veriyorsa suçlu yine benim..
Ben güvenip birine temsilcilik veriyorsam , o da gidip kendi şifresini başkalarına veriyorsa suçlu yine benim..

En son oynanan t3.6 da ww hesabımız 1 günlüğüne çalınmıştı , hemde şifresiyle değil mail tamamen değiştirilmişti.. Nasıl orda en büyük hatalı ben isem , burdaki konu da tıpkısının aynısı..

Bundandır ki (yapılan doğru yada yanlış orası beni ilgilendirmez) en büyük hata sizde..

Influenza
20-03-2012, 00:01
Çay , kurabiye, forum :cool:

ultrAslan
20-03-2012, 00:19
bence gol olur

eDü
20-03-2012, 00:22
bence bi cacık olmaz :)

harmanım
20-03-2012, 00:38
bence bi cacık olmaz :)

Bence bence.. Bence de bi cacık olmaz. :P

impoş
20-03-2012, 01:01
42254225

Bu şifre geçen yıl Testere başkanlarından motorcu'nun şifresiydi.

Bunu bana Tansu bey vermedi. Ben temsilcilikle girdiğim bi köyün mesajlarında bulmuştum..

Bu şekilde HırT hesabına girmiştim..

Detaylarını server sonu anlatacam..

geçen kış speedinden beri bana verdigin sırrı saklıyorum.biliyorsun bana yazdıgın mesajdan sonra hesab silmiştim.ne dolablar döndügünü server sonuna bırakma.hayatım boyunca kimseyi ne sattım nede deşifre ettim.olayların böyle olacagını tahmin ettigim için hesab sildim.önce sen açıkla sonra bende bana yazdıgın mesajı açıklayacagım.

harmanım
20-03-2012, 01:38
geçen kış speedinden beri bana verdigin sırrı saklıyorum.biliyorsun bana yazdıgın mesajdan sonra hesab silmiştim.ne dolablar döndügünü server sonuna bırakma.hayatım boyunca kimseyi ne sattım nede deşifre ettim.olayların böyle olacagını tahmin ettigim için hesab sildim.önce sen açıkla sonra bende bana yazdıgın mesajı açıklayacagım.

Sana yazdığımda şu idi..

Ama sana yazdığımda bişiy yok.

Sana savunma yığalım.. Sende onlara saldır üzerine çek dedim. Kabul etmedin eyv. dedim..

Tabi birazda ısrar ettim.

harmanım
20-03-2012, 01:43
Bu konular hakkında başka yazı yazmayacam..

MERAK ETTİĞİNİZ TÜM SORULARIN CEVAPLARINI EKSİKSİZ SERVER SONU VERECEM..!

TEK KELİME YANLIŞ KULLANMADAN..!

BEN Süperim.. Biz SÜperiz.. demiyorum..

Bizimde haksızlık yağtığımız zamanlar oldu..

Bunu da inkar etmiyorum.

Geçen yıl bize oynanmak istenen oyunlardan sonra az bile oldu..

Bana küfür edenler bile vardır. Ama zamanında sizin başkanınızın yaptığının bi benzerini yaptım.

Pişman değilim.

ultrAslan
20-03-2012, 02:18
harmanım abi vurdu gol olduuuu

Shawn
20-03-2012, 02:20

Fırat vurdu direkten döndü:)

07antalyaspor07
20-03-2012, 02:25
Tılsım nasıl calınır diye özel bir forum daha acıcam :)

07antalyaspor07
20-03-2012, 02:27

Oralardan SERT VURUR :)

spartacus
20-03-2012, 03:08
Yapılan doğru yada yanlış o konu hakkında yorum yapmıcam ama arkadaş haklı..

Eğer ben hesabıma sahip çıkamıyorsam en büyük suçlu benim demektir.. Kimseye de bahane aramanın anlamı yok..
Ben güvenip şifremi başkalarıyla paylaşıyorsam , o da benim şifremi başkasına veriyorsa suçlu yine benim..
Ben güvenip birine temsilcilik veriyorsam , o da gidip kendi şifresini başkalarına veriyorsa suçlu yine benim..

En son oynanan t3.6 da ww hesabımız 1 günlüğüne çalınmıştı , hemde şifresiyle değil mail tamamen değiştirilmişti.. Nasıl orda en büyük hatalı ben isem , burdaki konu da tıpkısının aynısı..

Bundandır ki (yapılan doğru yada yanlış orası beni ilgilendirmez) en büyük hata sizde..

eger şifre birileri ile paylasılmıssa bencede suc kişinin kendisindedir.

ancak sifre paylasılmıyor ve hackleniyorsa o zaman bu kişide suc yoktur.

TESTERE birliğine sözüm su ki sifre birisi ile paylasılmıssa bosuna bu kadar cebellenmeyin hatanın cogu sizdedir.

simdi gelelim diğerlerine...

o kişilere dicek söz yok zaten. kendi vicdan muhasebelerini yapsınlar tabi o da varsa.

FORZA NKFree
20-03-2012, 03:50
Yemin ediyorum ben hacklemedim hesabı :)

corsann
20-03-2012, 04:28
Yemin ediyorum ben hacklemedim hesabı :)

güldüm :D :D

Shawn
20-03-2012, 04:38

Tebessüm Ettim:)

FORZA NKFree
20-03-2012, 05:14

yarıldım asdfghjklş :D

Mr.Nonstop
20-03-2012, 06:42
Ballıbalık (http://forum.travian.com.tr/member.php?420-Ball%FDbal%FDk) (: Furkan Ekipi Toparldım Dedim Değil mi :)

İzle Şimdi Server Daha Yeni Başlıyor...

http://tx3.travian.com.tr/allianz.php?aid=864

(http://tx3.travian.com.tr/allianz.php?aid=864) ...Söz Verdiğimiz Gibi... :cool:

r 0 0 t
20-03-2012, 07:44
Ballıbalık (http://forum.travian.com.tr/member.php?420-Ball%FDbal%FDk) (: Furkan Ekipi Toparldım Dedim Değil mi :)

(http://tx3.travian.com.tr/allianz.php?aid=864) ...Söz Verdiğimiz Gibi... :cool:

Lan sen ne kaypak ne dönek bir adamsın sövücem diyorum tutuyorum yine kendimi.. Az adam ol lan az efendi ol beyefendi ol ! Biz düşmanın mert olanını severiz doğru dürüst olanını severiz şey kadar boyun var türlü türlü huyun var... Avrupadan beri takip ediyorum seni altına yatmadığın kalmadı.. Yok telefonla arıyorum giyocuları çağırcam toplucam yok forza 46 lıklar yok şu hesaba geçtim artık burdayım, seko birlikte yerimi hazırla geliyorum yok hzz de bana da yer var mı... Daha utanmadan nasıl yazıyorsun sen buraya midesiz..

ateş olsan cürümün kadar yer yakarsın anasını satayım kim seni şeyine sallar da oyuna başlar.. git şu toplayacağım dediğin adamlara sor bakayım ne düşünüyolarmış senin hakkında ! Evlat olsa sevilmez diyen var anasını satayım

nusrat
20-03-2012, 07:52
Lan sen ne kaypak ne dönek bir adamsın sövücem diyorum tutuyorum yine kendimi.. Az adam ol lan az efendi ol beyefendi ol ! Biz düşmanın mert olanını severiz doğru dürüst olanını severiz şey kadar boyun var türlü türlü huyun var... Avrupadan beri takip ediyorum seni altına yatmadığın kalmadı.. Yok telefonla arıyorum giyocuları çağırcam toplucam yok forza 46 lıklar yok şu hesaba geçtim artık burdayım, seko birlikte yerimi hazırla geliyorum yok hzz de bana da yer var mı... Daha utanmadan nasıl yazıyorsun sen buraya midesiz..

ateş olsan cürümün kadar yer yakarsın anasını satayım kim seni şeyine sallar da oyuna başlar.. git şu toplayacağım dediğin adamlara sor bakayım ne düşünüyolarmış senin hakkında ! Evlat olsa sevilmez diyen var anasını satayım

aauhuhauha konuş serdar başgannn :D evlat olsa sevilmez :D:D

QaBuS
20-03-2012, 08:00

ağzına sağlık şu yazdıgınla butun sınırımı aldın..

FORZA NKFree
20-03-2012, 08:07
adam haklı beyler

HırT-KARINCA
20-03-2012, 08:17
MİLLET çakal olmuş yönetimleri bunun yanlış olduğunu iddaa ederken ve tılsımları vermeleri söz konusuyken çakalar hala forumu ateşe verme derdinde.2 çakal var 46lıklarda zaten fıorumdan çıkmıyo o 2 çakal ve sürekli aragazı veriyolar millete zaten anca forumda yazar çizer bu tarz çakallar.ben onlara tribün diliyle sanal oğlanı diyorum reelde höt desen alsana bir g...t diyen insan profili bu 46 lık arkadaş:) neyse ben yazmayım dedikce çakallar gaz veriyor zaten biliyorlar huyumu o nedenle böyle yapıyorlar.ama şunuda söylemeden geçemeyeceğim atila gibi değerli bir başkanı olan bir birlikte çakalların işi ne :) la birgünde netten atarlanmayın sanal oğlanı olduğunuzu aleme belli etmeyin.bir sözümde çakalların kuyruklarına hani onlarla selamı sabahı olupta burda onlara hak verenlere eee sizdende anca çakal kuyruğu olur zaten:) birde traviana başka nick`lerle kaydolup kendilerini haklı çıkarmaya çalışmazlarmı ilahi lıklar çok komik adamlarsınız vesselam:D olum çok lazımsa açsan söyle ekmekte vereyim sana çalmana gerek yok.biz asil türk milleti somalideki açlara bile yardım ediyoruz sizin gibi 2 çakalımı doyuramayacaz:D

Melony
20-03-2012, 08:21
Oooo Şero baba patlatmış bombayı yapıştırrrrrrrrr

TRAVİAN
20-03-2012, 08:41
http://b1203.hizliresim.com/v/n/3phdz.jpg

FORZA NKFree
20-03-2012, 09:30

Tebrikler kankalar.

k1ng
20-03-2012, 10:18

Ağzına sağlık:):) Oyun başında yok GİYOTİN şöyle yok GİYOTİN böyle diyordu ama kendisini yamatcak delik aradı.. Bulamadı bulamadı sonunda gitmiş 2 3 tane eskilerden bırını bulmuş geliyor burda yapılanmaya gidiyor.. Aynı Kurtlar Vadisindeki Pusat'ın birilerinin gazına gelerek mafya babası olmaya çalışması gibi.. Onun balonu çabuk söndü.. Bakalım bu balon kaç gün sonra sönücek? Belki de bir gün bile sürmez ne dersiiniz:)

k1ng
20-03-2012, 10:22

APO SEN NE KADAR KAYPAK DÜZENBAZ Bİ ADAMSIN... Bende yeni farkettim.. Sen kimsin ve ne hakla bizim ismimizi kullanıyorsun.. DERHAL O OYUN PROFİLİNDEKİ k1nG. İSMİNİ KALDIRICAKSIN.. SENİN GİBİ ADAMLAR KULLANSIN DİYE Mİ BİZ O İSMİ YUKARLARA TAŞIDIK.. YETER BEEE BU NEEE İNSANDA AZ GURUR OLUR YAAA...

corsann
20-03-2012, 10:27
bu By Vadi düzenbaz kaypak bi adam dediler inanmadım inanmadım bak noldu şimdi ???

QaBuS
20-03-2012, 10:38
ben bunu kac sayfa once soylemıstım=))
ama sız bosa soylemeyın bu lafları ona utanması olmadıgını kendısı soyledı 3 5 sayfa gerıde..

sız ona saydırdıkca benım yenıden oynama hevesım gelıyo Allah razı olsun sızden=)))

k1ng
20-03-2012, 10:45
ben bunu kac sayfa once soylemıstım=))
ama sız bosa soylemeyın bu lafları ona utanması olmadıgını kendısı soyledı 3 5 sayfa gerıde..

sız ona saydırdıkca benım yenıden oynama hevesım gelıyo Allah razı olsun sızden=)))

:):) Gerçekten utanmaz birisi..

Sadece delikanlı ise çıksın açıklasın.. Server başında bana yalvardımı yalvarmadımı?? Gel beraber oynuyalım diye?

k1ng
20-03-2012, 10:54
Tılsımları bu kişiler aldı.(BeBeLeRe_BaLoN Shehzade&DeLü awe..) Ve 3 tılsımda yarım saat içinde alındı.Bunlar yönetici kişiler...
Tılsım kaybeden kişilerin
Askerleri natarlara gönderildi...
Aynı birlikteki oyuncudan diğer birliktaşına saldırı çıkıp hazine yıkıldı
Hazine basılacak madde harcandı
ve
sonucunda da
bu 3 arkadaş tılsımları çaldı...
Bunlar bir senaryo mu? Gerçeğin ta kendisi...
Başka seneyolar üretmeye gerek yok...
Şimdi yok o şifre çalındı yok testerenin içinden biri verdi yok öyle yok böyle geçelim artık.
Çıkıpta serverlardır oynadığınız arkdaşlrınızı ve birlik imajınızı burda düşürecek bir açıklama yapmazsınız...Yapmayında...
Bu olayların sonucunda 3 tılsımı geri verecek misiniz vermeyecek misiniz? Biz bunu bekliyoruz.
Eğer tılsımları geri verirseniz takdir ederiz.Eğer vermezseniz de siz kaybedersiniz....

​Son yaşanan TESTERE olayları ile ilgili okuduğum en doğru yazı... Anlıyana;)

Mr.Nonstop
20-03-2012, 11:51
APO SEN NE KADAR KAYPAK DÜZENBAZ Bİ ADAMSIN... Bende yeni farkettim.. Sen kimsin ve ne hakla bizim ismimizi kullanıyorsun.. DERHAL O OYUN PROFİLİNDEKİ k1nG. İSMİNİ KALDIRICAKSIN.. SENİN GİBİ ADAMLAR KULLANSIN DİYE Mİ BİZ O İSMİ YUKARLARA TAŞIDIK.. YETER BEEE BU NEEE İNSANDA AZ GURUR OLUR YAAA...

profilimde k1ng diye bir isim yok :)

Mr.Nonstop
20-03-2012, 11:53
:):) Gerçekten utanmaz birisi..

Sadece delikanlı ise çıksın açıklasın.. Server başında bana yalvardımı yalvarmadımı?? Gel beraber oynuyalım diye?

evet dedim gel beraber oynuyalım . :)

Mr.Nonstop
20-03-2012, 11:54

Oturdugun Koltukta Seni Rahatsız Eden Birşey mi var (:

CARMEN
20-03-2012, 12:09
:D evet varmış apo nolcak diyor telefonla konuştum yaz dedi :D

Mr.Nonstop
20-03-2012, 12:11

Adresi versin yeni bir koltuk yolluyayım :)

çok rahat bir koltuk yollarım :)

Bundan sonra forum'a yazmama kararı aldım ... :)

çekirdekleri bensiz çitleyin emi :D

FORZA NKFree
20-03-2012, 12:33
bu By Vadi düzenbaz kaypak bi adam dediler inanmadım inanmadım bak noldu şimdi ???

bu adam incetter beyler.böyle de ifşa ederim :)

FORZA NKFree
20-03-2012, 12:34

sen bi uzak dur burlardan yav :)

saraykışlaa
20-03-2012, 13:10
bu server o kadar kafam karıştıki
kim hangi birliğe hizmet ediyo
hangi hesapta kim oynuyo
dallası geçti bı speed

bazen diyorum kendi kendime devret hesabı kurtulayım bu entrikadan

corsann
20-03-2012, 13:12
bu adam incetter beyler.böyle de ifşa ederim :)

yok be =) 10 100 1000 karakter

k1ng
20-03-2012, 13:13
bu server o kadar kafam karıştıki
kim hangi birliğe hizmet ediyo
hangi hesapta kim oynuyo
dallası geçti bı speed

bazen diyorum kendi kendime devret hesabı kurtulayım bu entrikadan

Cahit giyotin giyotin diyorsunda hesabınız bir çıkıyor bir giriyor:)) Bır adalet bir giyotin şimdi tekrar pisii kopat:) Ne iş bilelim?

Gerçekten bu oyundaki entrikalar 10 yıl önceki Rosalinda adlı bir dizi vardı orda bile yoktu:):)

CARMEN
20-03-2012, 14:12
Senmi karar vercen duracağım yeri :) İstediğim yerde durur istediğim yere yazarım.

Ballıbalık
20-03-2012, 14:45
Kapak ne oturdu öyle ya :) Meğerse herkes içindekileri dökmek için beni bekliyormuş :D Serro uno momento çok ağır konuşmuşsun seni buradan kınalıyorum :D

no mercy
20-03-2012, 15:12
Kapak ne oturdu öyle ya :) Meğerse herkes içindekileri dökmek için beni bekliyormuş :D Serro uno momento çok ağır konuşmuşsun seni buradan kınalıyorum :D

Sen sus la furki ! Fark 8 oldu sesın solugun cıkmaz oldu faceden tacızı kestın bakıomda ;) bekleyın gelıoz #VivaMadrid

Ballıbalık
20-03-2012, 15:25
Sen sus la furki ! Fark 8 oldu sesın solugun cıkmaz oldu faceden tacızı kestın bakıomda ;) bekleyın gelıoz #VivaMadrid
Ne biçim konuşuyon olum.Gören de sapık zannedecek beni taciz fln :D 8 olsa nolur olmasa nolur her türlü gene yeniyoz Madridi gene yeniyoz :) Şampiyonluk sizin olsun bize şampiyonlar ligi ile kral kupası yeter her sene mi şampiyon olacaz yeter acıyalım sizede:cool:

no mercy
20-03-2012, 15:42
Ne biçim konuşuyon olum.Gören de sapık zannedecek beni taciz fln :D 8 olsa nolur olmasa nolur her türlü gene yeniyoz Madridi gene yeniyoz :) Şampiyonluk sizin olsun bize şampiyonlar ligi ile kral kupası yeter her sene mi şampiyon olacaz yeter acıyalım sizede:cool:

Haha guldurme adamı bızım muzede 9 tane var şampiyonlar ligi kupası 31 tanede la liga sampıyonlugu var lazımsa verelım bı kac tane ;)

yarasa
20-03-2012, 16:45
ontigames.tk sitesinde yeni travian acıldı

5 ırkdan olusuyor

OSMANLI
ARAP
ROMA
CERMEN
GALYA

OYUN 120X DİR

BUG YOKTUR
KASMADAN RAHAT OYNAYABILIYORSUNUZ

ARKADASLARINIZLA GELİİN KEYFİ YAŞAYIN

DAHA ŞİMDİ ACILDı

qArdAş kusura bakma ya oradada multihunter varsa ben gelmem. Burada multihunterler kendisine patner ısmarlayana şifre verip hesap kapattırıyormuş acaba oradadamı aynı! Aynı ise orasının multihunteri olursam gelirim :):):) Burada bekliozda bize sıra gelmez :(

hastasıyızzzzzzzzz dedee hele gelsinler, anqarada alem neymiş gelip görsünler.:):)

ihbb53
20-03-2012, 17:42

Ben şimdi gerçekden bunu anlayamadım hayret ettim. Bu HZZ ekibinde ordu yokmuydu? Bunlara kilit atamadı?:) . Ne diyorsun Erim? Valla ilk kez gördüm.

oren
20-03-2012, 18:24
Slm Arkdaşlar Hüseyin ben Giyotin Birlikleri Kurucu Başkanı ve İsim Babası. Serverde bir oluşum yapılmış Giyotin Birlikleri adına hedefde Hzz birliklerine karşıymış. Benim haberim olmadan yapılan bir oluşumdur o yüzden beni bağlamaz. +/+ da özelikle benden habersiz Giyotin olan hiç bir birliği tanımam. Kimseyede birlik ismini değiştir demem ama. Giyotin birlikleri bu şekilde hiç bir zaman yönetilmemiştir. Bunu beni tanıyan herkes çok iyi bilir. Kimsenin aklında bir soru işareti olmasında diye bu açıklamayı yapıyorum. Ne Hzz ne RA ile bir sorunum yokdur benim... Bu böyle biline... Sıkıntısı olan bana hesabımdan mesaj atabilir. Biz bu sevda uğruna saçlarımızı ağırtık . Giyotinin isminin başka şekillerden kullanılmasına asla izin vermem, vermeyeceğimde....

Herkese İyi oyunlar dilerim.

Ören - Sap2000 - Jamais Vu - Komançi

Hüseyin

FRİNGE
20-03-2012, 19:09
Hesabınıza Sahip Çıkın
Birisi çok Güzel söylemiş; Savaş da her şey mubahdır diye Eeee Savaş oyunu oynuyoruz dikkatli olacaksınız valla ben hesabı hacleyenleri hiç kınamıyorum Temsilcine güvenmiyorsan Temsilclik verme Eee güveniyorsan da arkandan bunlar yapılıyorsa o zaman temsilcini iyi seç yok temsilci yapmadı diyorsan da o zaman şifreni KAşarlatma:)

Suzie
20-03-2012, 19:36
Çok kolay bişi sanıyorsunuz hesabının çalınmasını herşeyden önemlisi ortada yapılan bir emek var hepsi bir cırpıda gidiyor aynısı başınıza gelse yaygarayı koparırsınız burda...

uzakdan davulun sesi hoş gelirmiş.

r 0 0 t
20-03-2012, 20:07
Yanlış hamleler var :)

Koltuk için adres isteyen arkadaş, özelinde adresim mevcut.

ihbb53
20-03-2012, 20:09
Çok kolay bişi sanıyorsunuz hesabının çalınmasını herşeyden önemlisi ortada yapılan bir emek var hepsi bir cırpıda gidiyor aynısı başınıza gelse yaygarayı koparırsınız burda...

uzakdan davulun sesi hoş gelirmiş.

Yapan kendi nefsinede yediriyor demekki. Ne yaparsın mezhebi geniş derlermiş esikleri. Zaten yapılanı itiraf da ettiler. Bence forumda olan bu yazıyı hem admine hemde mh lere göndermeleri lazım. Oyunu bu şekilde oynayan birilerinin bu oyun dünyasında sonsuza kadar yeri olmaması lazım.
Şunu kabul edrim adamı tuzağa çekersin. Gece kesersin içeriye casus sokarsın. gerkli bilgileri edinir ona göre iş yaparsın ama bu şekilde 3 hesabın şifresi ele geçirip hesapları boşaltıp tılsım aldım diye buralarda rapor koyan, övünen yok öyleydi böyleydi kışda şuydu yazda buydu diye mazeret üreten kişlerin yeterli miktarda ahlak sorunu vardır en hafifinden. Ben bu arkadaşalrın hiç birini tanımam "bebelere balon" hariç 5x de bir kaç hesabını ona sildirttim. Harmanım ı da forumdan tanırım hatta daha önceden aynı birlikde olduğumuz bir dönemde olmuştur. Böyle bir şeye tenezzül edecek biri olduğunu düşünemezdim. 46 lıklar birliği bir dönem wow zamanı anlaşmalı oldukları birlikler tarafından arkadan vurulduğuna şait oldum ama onlarda gidip adamların wowlarını sıfırladılar. O dönemdeki hayal kırıklıklarını hatırladıkça zaman içeiisnde bu oyunun insanı ne derece değiştirebileceğini şimdi daha iyi anlar oldum.
HErkese saygılarımla..

k1ng.
20-03-2012, 20:32
Hararet yapmıs forum:cool:

Onurum gir içeri kırarım bacaklarını boş adam ve boş işlerle uğraşma:)

Saygılar..

patriyot
20-03-2012, 20:50

Saygılar..

hadi bakıyım sende gir içeri :)

k1ng.
20-03-2012, 21:13
hadi bakıyım sende gir içeri :)

Vay..

Osman abi nbr:)

patriyot
20-03-2012, 21:22
Vay..

Osman abi nbr:)

4
iyi ya ders çalışyoz :)
ondalık sayılar

k1ng
20-03-2012, 21:23

Saygılar..
Hoşgeldin gel gel sende bekleme kapıda:))

k1ng
20-03-2012, 21:25
4
iyi ya ders çalışyoz :)
ondalık sayılar

Abi bak formul çok basit..

35 in yanına 5 getirirsen 35.5 olur..

Yani ne diyoruz ;

​Gelince 35.5 Alayı 3.5

patriyot
20-03-2012, 21:29

Yani ne diyoruz ;

​Gelince 35.5 Alayı 3.5

bak sen sen ne geziyon burda

k1ng.
20-03-2012, 21:29

Yani ne diyoruz ;

​Gelince 35.5 Alayı 3.5

Ahahah

Bide şey var..

Galatasaray 2 , diğer takım 3.5 :)))

Duydun mu sen onu bro demirci kale direğini daha düzeltmeye hala çalışıomus:))

k1ng
20-03-2012, 21:30
bak sen sen ne geziyon burda

Abi çok asker bastım az bahim dedim belki düşürürüz birilerini:D İbo düştü düşe düşe:):)

Suzie
Ahahah

Bide şey var..

Bu Gs taraftarı geçen sene de bu kadar fanatikmiydi acaba :) arada 40 puan fark vardı neredeyse bu sene 9 puan fark atmışlar hepsi fanatik kesilmiş :)

k1ng
Ahahah

Bide şey var..

Baros müslüman olsaydı 2 -3 olucaktı:)

Birisiyim
20-03-2012, 21:31
burayı giyotinler basmış :):)

k1ng.
20-03-2012, 21:33
Bu Gs taraftarı geçen sene de bu kadar fanatikmiydi acaba :) arada 40 puan fark vardı neredeyse bu sene 9 puan fark atmışlar hepsi fanatik kesilmiş :)

Yok ya bu sene moda bu dediler de.. :)

Bide timsah yürüyüşü bitmemiş diyolar hala bi yandan, en son bagladeş de görülmüşler:)

Suzie
20-03-2012, 21:36
Yok ya bu sene moda bu dediler de.. :)

Bide timsah yürüyüşü bitmemiş diyolar hala bi yandan, en son bagladeş de görülmüşler:)

Olabilir devam ediyordur belki bilemiyorum :)

Gecen sezon sövenlerin bu sezon 360 derece dönmesi beni şaşırtıyor sadece :)

Berabere biten maçı kazanmış gibi sevinenler var bide onlar daha enteresan haklılar hayliyle 12 sezonda 2 puan alsam bende sevinirim :)

k1ng.
20-03-2012, 21:38

Berabere biten maçı kazanmış gibi sevinenler var bide onlar daha enteresan haklılar hayliyle 12 sezonda 2 puan alsam bende sevinirim :)

Yani..:)

Doğru diyosun sevincin 2 dk süreni makbul sonuçta:p

Forza çamlıklılar diyelim ozaman;)

k1ng
20-03-2012, 21:40

Bursadan gol haberimi 2 -2 mi 2-2 mii

CARMEN
20-03-2012, 21:40

aha biri çamlıkmı dedi :))

Simao Sabrosa
20-03-2012, 21:49
Ben banlıyken sövmeler saymalar olmuş gardaş ban yemediğim zaman neden olmuyor bu olaylar o kadar da uğraşıyoruz ya.

k1ng.
20-03-2012, 21:49
aha biri çamlıkmı dedi :))

Yazda geliyor güzel olur oralar değil mi :))

CARMEN
20-03-2012, 21:51
Yazda geliyor güzel olur oralar değil mi :))

Hemde nasıl ibo ya baharıda güzel yazıda 1 aya ordayım bi tozunu atıp gelem özlemiş beni :))

r 0 0 t
20-03-2012, 21:54
Hemde nasıl ibo ya baharıda güzel yazıda 1 aya ordayım bi tozunu atıp gelem özlemiş beni :))

Bi karar ver anam sende Anya mı Konya mı senin gideceğin yer :D

CARMEN
20-03-2012, 21:57
Bi karar ver anam sende Anya mı Konya mı senin gideceğin yer :D

ahahhaha uzak diyarlara gitmeden hafta sonu ziyareti şart oldu yoksa seroş beni furacak :D

k1ng.
20-03-2012, 21:58

Gel gel özlemiştir tabi tam zamanı:))

r 0 0 t
20-03-2012, 21:59
ahahhaha uzak diyarlara gitmeden hafta sonu ziyareti şart oldu yoksa seroş beni furacak :D

Konyayı salla Anya candır :D :D :D :D

CARMEN
20-03-2012, 22:01
Gel gel özlemiştir tabi tam zamanı:))

hafta sonu mezunlar gecemiz varmış yeni haberim oldu işler yoğun gidemiyorum maalesef nisana ordayım :D

k1ng.
20-03-2012, 22:04
hafta sonu mezunlar gecemiz varmış yeni haberim oldu işler yoğun gidemiyorum maalesef nisana ordayım :D

1 i olmasın sonra şakasını falan yaparıs:D

Söyleyek günü değiştirsinler..

CARMEN
20-03-2012, 22:06
Konyayı salla Anya candır :D :D :D :D

:D gidelimde görücez sero

CARMEN
20-03-2012, 22:09
1 i olmasın sonra şakasını falan yaparıs:D

Söyleyek günü değiştirsinler..

Bende aynını dedim ama bu senede bensiz geçsin artık :D

k1ng.
20-03-2012, 22:13
Bende aynını dedim ama bu senede bensiz geçsin artık :D

Seneye artık:D

SUSPİRİA
20-03-2012, 22:46
:D gidelimde görücez sero
gül nasılsuın keyifler yerindemi

isomax
20-03-2012, 22:56
Slm Arkdaşlar Hüseyin ben Giyotin Birlikleri Kurucu Başkanı ve İsim Babası. Serverde bir oluşum yapılmış Giyotin Birlikleri adına hedefde Hzz birliklerine karşıymış. Benim haberim olmadan yapılan bir oluşumdur o yüzden beni bağlamaz. +/+ da özelikle benden habersiz Giyotin olan hiç bir birliği tanımam. Kimseyede birlik ismini değiştir demem ama. Giyotin birlikleri bu şekilde hiç bir zaman yönetilmemiştir. Bunu beni tanıyan herkes çok iyi bilir. Kimsenin aklında bir soru işareti olmasında diye bu açıklamayı yapıyorum. Ne Hzz ne RA ile bir sorunum yokdur benim... Bu böyle biline... Sıkıntısı olan bana hesabımdan mesaj atabilir. Biz bu sevda uğruna saçlarımızı ağırtık . Giyotinin isminin başka şekillerden kullanılmasına asla izin vermem, vermeyeceğimde....

Herkese İyi oyunlar dilerim.

Ören - Sap2000 - Jamais Vu - Komançi

Hüseyin

Davanda haklısın herzaman arkandayız hüseyin abi çakma GİYOTİN e hayır. Anlamıyorum heryere sığındılar şimdide bir isim arkasına saklanmışlar HZZ ye karşı oluşum kurmuşlar akıllarınca düşmanlık yapıcaklar öyle isme giyotin felan yazmayla düşmanlık olmaz rakip öyle isim koymayla olmaz rakip olan buyursun gelsin (122|75) H Z Z ni kalbi burda atıyor

impoş
20-03-2012, 22:58
Sana yazdığımda şu idi..

Ama sana yazdığımda bişiy yok.

Sana savunma yığalım.. Sende onlara saldır üzerine çek dedim. Kabul etmedin eyv. dedim..

Tabi birazda ısrar ettim.

o zaman ben açıklayayım.ahmet abi bize yardım edermisin dedin bende ederim dedim.ne yapmamı istiyorsun dedim.sende hesabı bize devir yap biz hırt hesabını çökertecegiz.önce köye 300k savunma yıgacagız sonra senin köyünden hırt hesabına fake atacagız.bende neden hesabı devir yapayım aylarca emek verdim.bir sanal oyun için kendime küfür ettirmem gerekirse hesab silerim dedim.sende gerekirse akşam 9da başkan hakan abiyle bir görüş dedin.olay bundan ibaret amma velakin sana hesabı devir yapsaydım sende hesabtan başkan hırt dahil olmak üzere bütün birlik üyeleriyle benim yerime geçerek tuzak mesaj çekerek soru cevab şeklinde yani hazırladıgın videodaki mesajlar varya onlar gibi yada temsilcisi oldugum hesablara girib ordanda tuzak mesajları kopyalayıp kendi hırsını tatmin etmek testereleri karalamak ugruna videoya benide koyup şöhret mi yapacaktın.bu yazıyı neden yazdım biliyormusun ikide bir kirli çamaşırlar videosu koyuyorlar bu forum halkı o videoların nasıl entrikalarla dolu oldugunu görsün diye.TAKKE DÜŞTÜ KEL GÖRÜNDÜ.

Simao Sabrosa
20-03-2012, 23:09
o zaman ben açıklayayım.ahmet abi bize yardım edermisin dedin bende ederim dedim.ne yapmamı istiyorsun dedim.sende hesabı bize devir yap biz hırt hesabını çökertecegiz.önce köye 300k savunma yıgacagız sonra senin köyünden hırt hesabına fake atacagız.bende neden hesabı devir yapayım aylarca emek verdim.bir sanal oyun için kendime küfür ettirmem gerekirse hesab silerim dedim.sende gerekirse akşam 9da başkan hakan abiyle bir görüş dedin.olay bundan ibaret amma velakin sana hesabı devir yapsaydım sende hesabtan başkan hırt dahil olmak üzere bütün birlik üyeleriyle benim yerime geçerek tuzak mesaj çekerek soru cevab şeklinde yani hazırladıgın videodaki mesajlar varya onlar gibi yada temsilcisi oldugum hesablara girib ordanda tuzak mesajları kopyalayıp kendi hırsını tatmin etmek testereleri karalamak ugruna videoya benide koyup şöhret mi yapacaktın.bu yazıyı neden yazdım biliyormusun ikide bir kirli çamaşırlar videosu koyuyorlar bu forum halkı o videoların nasıl entrikalarla dolu oldugunu görsün diye.TAKKE DÜŞTÜ KEL GÖRÜNDÜ.

Oabbbaaaaauuuuu!! Olaylarrr olaylarrrrrrrrr...

Birisiyim
20-03-2012, 23:20

zamanında neden böyle bir açıklama yapmadınız yada şimdi neden dicem ama prim yapmak yolunda sınız sanırım sizde :)

kral_arthur
21-03-2012, 00:01
forum cok mu sessiz oldu sanki :)

Birisiyim
21-03-2012, 00:14
forum cok mu sessiz oldu sanki :)

bu sessizlik korkutucu değilmi ;)

Birisiyim
21-03-2012, 00:14
uneven sen ne düşünüyorsun bu konuda ?

uNeVeN
21-03-2012, 01:46
uneven sen ne düşünüyorsun bu konuda ?

Yorum Yok :)

İlgi alanıma girmeyen konular bunlar :)

speed
21-03-2012, 02:11
Ahahah

Bide şey var..

15 dkkada 6-6,5 da varmış:P

Birisiyim
21-03-2012, 02:12
sessizlik olayı için söyledim be unevennnn :):)

uNeVeN
21-03-2012, 02:18
sessizlik olayı için söyledim be unevennnn :):)

Kafa dinlioz ne güzel daha ne istion :D

Birisiyim
21-03-2012, 02:24
Kafa dinlioz ne güzel daha ne istion :D

çekirdek yiyemiyoruz ama :):)

uNeVeN
21-03-2012, 02:34
çekirdek yiyemiyoruz ama :):)

Çekirdek zararlı zaten , bir süre yememekte fayda var :)

Q_oksijen
21-03-2012, 02:46
Çekirdek zararlı zaten , bir süre yememekte fayda var :)

İlerleyen evrelerde cırcıra sebeb oluyor...:D

uNeVeN
21-03-2012, 02:57
İlerleyen evrelerde cırcıra sebeb oluyor...:D

Tecrübe Konuştu ! :)

anti toksidan
21-03-2012, 03:47

Hahahahaha :))))
Adamın kralısın ya valla :)))
Hakikaten bu by_vadi gibi çocuğum olsa yanarım,yanarım korunmadığıma yanarım :)))

spartacus
21-03-2012, 04:32
Hahahahaha :))))
Adamın kralısın ya valla :)))
Hakikaten bu by_vadi gibi çocuğum olsa yanarım,yanarım korunmadığıma yanarım :)))

hahaha gece gece ne güldüm hayy allahım sen beni güldürdün allahta seni güldürsün:D

yarasa
21-03-2012, 09:19

quZum senin matematik dersin qaçtı. 360 derece kendi yönündedir hani 180 derece desen zıttı diyeceğizde
Geçen speedde hangi maç 2-2 berabere bitti seni stada bile almadılar bır koskoca sıfır derecede bir wow köyün yarısı yıkık, trash az daha zaman vereydi reislerdik zaten... patlatılan wow orduların elinde kalan koç baş ların halen ne yüzzüs adamsın da öncekileri yazmayı başarabilitorsun anlaşılır deyil. Bu yalakalığın... İçerisinde bulunduğun birliğe sökmez Yakında suyu sıkılmış limon gibi sadece posanla kalırsın dimedi dime :) Sen çekirdek çıtlatmaya devam et biz senin yirinede bira içeriz qoccum benim.

Hastasıyızzzzzzzzzzzzzzz dede hele gelsinlerrrrr.. Anqarada alem neymiş gelip görsünler.

babalou
21-03-2012, 09:31
quZum senin matematik dersin qaçtı. 360 derece kendi yönündedir hani 180 derece desen zıttı diyeceğizde
Geçen speedde hangi maç 2-2 berabere bitti seni stada bile almadılar bır koskoca sıfır derecede bir wow köyün yarısı yıkık, trash az daha zaman vereydi reislerdik zaten... patlatılan wow orduların elinde kalan koç baş ların halen ne yüzzüs adamsın da öncekileri yazmayı başarabilitorsun anlaşılır deyil. Bu yalakalığın... İçerisinde bulunduğun birliğe sökmez Yakında suyu sıkılmış limon gibi sadece posanla kalırsın dimedi dime :) Sen çekirdek çıtlatmaya devam et biz senin yirinede bira içeriz qoccum benim.

Hastasıyızzzzzzzzzzzzzzz dede hele gelsinlerrrrr.. Anqarada alem neymiş gelip görsünler.

fenerbahce-galatasaray muhabbeti yapmislar :)

Suzie
21-03-2012, 10:18

Önce ne hakkında yazdığıma iyi bak sonra konuş oke.

Cetvelsiz
21-03-2012, 10:38
Matematiğin kötü deyipte Türkçeyi katletmekte çok ilginç. Forumda matematik dersi vereceğine önce Türkçe dersi al istersen.

isomax
21-03-2012, 11:16
Matematiğin kötü deyipte Türkçeyi katletmekte çok ilginç. Forumda matematik dersi vereceğine önce Türkçe dersi al istersen.

Fatih bunu beğendi :)

srknckkr
21-03-2012, 11:38
http://travian-reports.net/tr/report/535272b6ca7

kımse raapor koymuyor barı curmumuz kadar rapor koyaım.

grkeem
21-03-2012, 12:46

çok fena galatasaray fener muhabbetine mukemmel yorum:D

charisma
21-03-2012, 13:21
arkadaşlar bu dark mania ya yapılan saldırıların raporları neden buraya koyulmuyo.

serkan koysana aga buraya:)

oren
21-03-2012, 15:04
Davanda haklısın herzaman arkandayız hüseyin abi çakma GİYOTİN e hayır. Anlamıyorum heryere sığındılar şimdide bir isim arkasına saklanmışlar HZZ ye karşı oluşum kurmuşlar akıllarınca düşmanlık yapıcaklar öyle isme giyotin felan yazmayla düşmanlık olmaz rakip öyle isim koymayla olmaz rakip olan buyursun gelsin (122|75) H Z Z ni kalbi burda atıyor

eyw. biladerim. mesajlar gereken yerlere gitmişdir.

SİVEREKLİ
21-03-2012, 15:06
ARKADAŞALAR TÜM SERVER BİLSİN Kİ ARTI EKSİDE TRAVİANIN KOYULMAMIŞ BAZI KURALLARI İLK BİZLER TARAFINDAN ÇİGNENMEDİ DEMİR HESABININ YAN KÖYLERİNE GİREN ZİHNİYET SERVERDAN SİLİNMEDİKCE GEREK KENDİ ADIMA GEREKSE DOSTLARIM ADINA BİZLERE UYKU YOK GECE YOK GÜNDÜZ YOK. ŞUNU ALENEN SÖLEMEK İSTERİM Kİ İLK YAN KÖYÜ BİZ YIKMADIK OYUNU BİZ ÇİRKİNLEŞTİRMEDİK ANCAK BUNDAN SONRA OLACAKLARDAN DA KESİNLİKLE BİZ SORUMLU DEGİLİZ BUYRUN KENDİSİNE OYUNCU DİYEN ARKADASLARIN YAPTIKLARI KORKAKCA YIKIMLARA BİRLİKDE BAKALIM.

http://tx3.travian.com.tr/berichte.php?id=78712340|3a5cc8e5

AKABİNDE 10 SIRALI SALDIRI

KENDİSİNİ TANIMAM DEGERLİ OYUNCU DİYE DUYMUŞTUM YAZIK ÜZÜLDÜM BU DURUMA GELMESİNE

http://tx3.travian.com.tr/berichte.php?id=78493450|ca58fa12

http://tx3.travian.com.tr/berichte.php?id=78624954|71223cde

http://tx3.travian.com.tr/berichte.php?id=78683314|fac69003

http://tx3.travian.com.tr/berichte.php?id=78696502|ca2b8037

ARTIK SENİN İÇİN YORUM YAPMICAM ÜSTAD BENİMLE HİÇBİR ZEMİNDE GÖRÜŞME ÇABASI İÇİNE GİRİP KENDİNİDE İSPATLAMAYA CALISMA GEREK 2X DE Kİ WOT SAVASINDA BİRLİGİN YIKILIRKEN İLK KAÇAN OLMANLA GEREKSE BURADA DÜNYA KADAR ASKERLE UTANMADAN YAN KÖY SALDIRILARI YAPMANLA KENDİNİ İSPAT ETTİN

SALDIRILARIN PEŞLERİNDEN SIRALI MANCILAR GİRMİŞTİR SİZLERE YORMAMAK ADINA YAYINLAMADIM.

ARTIK ARTI EKSİDE UZLAŞMA SÖZ KONUSU DEGİL İZLEYELİM VE GÖRELİM NELER OLACAK

HERKESE BASARILAR DİLERİM

YAVUZ HOCA

Road Runner
21-03-2012, 15:34
Hocam siz merkezlere ve saldırı köylerine girin.Biz sizi tebrik ederiz :)
Herkezin stratejisi farklıdır.İlk yanlara sonra merkeze ve saldırı köylerine gelirler belli olmaz.
Burası speed 2x değil.10dan fazla tr birliği(Daha öncede o bölgede oynamanın avantajıda var) varken 1 tane wot birliği vardı orda.Orayı mı ölçü alıyorsun...Hadi ölçü aldın diyelim.Sizin başkanınız ve oyuncularınızda wot değilmiydi?
Dediğim gibi siz merkezlere ve saldırı köylerine girin biz tebrik ederiz...

anti toksidan
21-03-2012, 15:41
hahaha gece gece ne güldüm hayy allahım sen beni güldürdün allahta seni güldürsün:D
:))) Sorma ya tipe bakar mısın yanaşma,sığıntı bir tip gelmiş burda ona buna haysiyetsizce aldığı tılsımın havasını yapıyor.
Dangalak bütün server anana sövdükten sonra wow raporunu da ona hediye edersin.

grkeem
21-03-2012, 15:43
arkadaşlar bu dark mania ya yapılan saldırıların raporları neden buraya koyulmuyo.

raporlar foruma düşsede 2 rapor görse gözümüz bayada kesim olmuş...dark mania da çakılmış galiba

SİVEREKLİ
21-03-2012, 16:27
Hocam siz merkezlere ve saldırı köylerine girin.Biz sizi tebrik ederiz :)
Herkezin stratejisi farklıdır.İlk yanlara sonra merkeze ve saldırı köylerine gelirler belli olmaz.
Burası speed 2x değil.10dan fazla tr birliği(Daha öncede o bölgede oynamanın avantajıda var) varken 1 tane wot birliği vardı orda.Orayı mı ölçü alıyorsun...Hadi ölçü aldın diyelim.Sizin başkanınız ve oyuncularınızda wot değilmiydi?
Dediğim gibi siz merkezlere ve saldırı köylerine girin biz tebrik ederiz...

nerelere nasıl girecegimi sadece sen degil tüm server görecek burası 2x deil belki 3x ancak biz gene aynı siverekliyiz forumda burada bizde buradayız bakalım neler olacak hep birlikde görecegiz

yarasa
21-03-2012, 17:01
95959596959795989599Tebrikler Güzel saldırı ve çok güzel savunma.

Hastasıyızzzzzzzzzzzzz dedeeeeeeeeeeeeeeee hele gelsinler, Anqarada alem neymiş gelip görsünler.

Cetvelsiz
21-03-2012, 17:25

Hastasıyızzzzzzzzzzzzz dedeeeeeeeeeeeeeeee hele gelsinler, Anqarada alem neymiş gelip görsünler.

Tebrik ederiz güzel savunma.

Ama beyond kullandıgınızıda bu kadar belli etmeseydiniz keşke.

Bakarsın biri çıkar şikayet eder ceza alırsınız:)

isomax
21-03-2012, 17:42

Öncelikle beyond kullanmanın cezasını hepiniz biliyoruz değerli adminlerimizin bunlara göz yummayacağınıda biliyoruz keşke ekran görüntüsü alırken beyond u devredışı bıraksaydın resimlerde herşey ortada bizim adminlerimiz bu konuda gerçekten çok adaletlidir adaletlerinede sonuna kadar güveniyorum neyse bu meseleyi adminle çözersiniz geçtik..

Gelelim saldırılara bu kadar orduyu neden gönderdik biz buraya yıkmak için değilmi 1 tane ordu burayı kesicek olsaydı 1 tane gönderirdik sonuçta biz bu merkezi yıktıkmı yıkmadıkmı raporlar ortada. O orduların tılsımla 4 günde basıldığını traviana bugün başlayan bilir tabi sizin yetiştirme tılsımınız yok zaten herkesin olamaz ama siz o defansları mültüköylerden ne zahmetlere katlanarak bastığınızı biliyoruz hayır benim anlamadığım nokta neden sace ilk giriş raporlarını koyup çaktık diyosunuz çakmak öyle olmaz çakarsan eğer köyü yıktırmadın demektir neden merkezin darmadağın olduğu raporları koymuyosun neyse daha fazla konuşmicam herşy ortada eğer savunsaydınız köy yıkılmazdı

http://f1203.hizliresim.com/v/p/3qmsx.png (http://bit.ly/c25MCx)

Suzie
21-03-2012, 18:06

Boşver o kişiyle muhattab olmaya değmez . Ne yazdığımı okumuyor bile =) Tılsım için satanlardan nasıl olsa :)

Suzie
21-03-2012, 18:07
çok fena galatasaray fener muhabbetine mukemmel yorum:D

=) ..............
Dip : Gecen sv yapılanları unutmadık bu arada hatırlatmana gerek yok zamanı gelince ödeşiriz yarasa bey =)

kral_arthur
21-03-2012, 18:39
Öncelikle beyond kullanmanın cezasını hepiniz biliyoruz değerli adminlerimizin bunlara göz yummayacağınıda biliyoruz keşke ekran görüntüsü alırken beyond u devredışı bıraksaydın resimlerde herşey ortada bizim adminlerimiz bu konuda gerçekten çok adaletlidir adaletlerinede sonuna kadar güveniyorum neyse bu meseleyi adminle çözersiniz geçtik..

Gelelim saldırılara bu kadar orduyu neden gönderdik biz buraya yıkmak için değilmi 1 tane ordu burayı kesicek olsaydı 1 tane gönderirdik sonuçta biz bu merkezi yıktıkmı yıkmadıkmı raporlar ortada. O orduların tılsımla 4 günde basıldığını traviana bugün başlayan bilir tabi sizin yetiştirme tılsımınız yok zaten herkesin olamaz ama siz o defansları mültüköylerden ne zahmetlere katlanarak bastığınızı biliyoruz hayır benim anlamadığım nokta neden sace ilk giriş raporlarını koyup çaktık diyosunuz çakmak öyle olmaz çakarsan eğer köyü yıktırmadın demektir neden merkezin darmadağın olduğu raporları koymuyosun neyse daha fazla konuşmicam herşy ortada eğer savunsaydınız köy yıkılmazdı

http://f1203.hizliresim.com/v/p/3qmsx.png (http://bit.ly/c25MCx)

sonuç ne olursa olsun hem emek verip saldıran arkadasları hemde savunan arkadasları tebrik ediyorum...

uNeVeN
21-03-2012, 18:52

Raporlar koyulmuş , geç kalmışım :)

Kimine göre başarılı , kimine göre başarısız bir organize..

Benim yorumum tamamiyle başarılı bir operasyon olmuştur.. Karşı birliğin 150k ya yakın defansı heba edilmiş , girilen merkezde tarla namına birşey kalmamış , içerdeki binalardan da yıkım yapılmıştır..

Çakılan askerlere dikkat edersek 1 i hariç hepsi tokmak toyton ordularıdır.. Tılsımla 4-5 günde aynı askerler basılacağı için saldıran taraf adına zararlı olduğumuzu düşünmüyorum..

Savunan tarafı da tebrik ederim güzel savunma koymuşlar yan köyler!!! inden :)

Dipcik : Hala beyond kullanan var mı ya :D Ayıppppp ayıppp..

ihbb53
21-03-2012, 19:03

Siz REislediniz diyelim .. Biz TRASH ın wowunu ne yapacaktık? GÜÇ birliklerinde az mı asker vardı? Erimin son düzlükteki hataları olmasa o server o şekilde mi biterdi? Sizin wow unuzdan 2k manınık sıfırlayıp geliyordu..Sayın yarasa "sami" yaz serveri orda kaldı şimdi er meydanı burası. Bence senin burda yapabileceklerin sınırlı.. Bana kalsa yazında bişey yapamazdın ama Erim biz bunlara asla saldırmaycağız diyordu..Yoksa senide NOYAN "bülent" den daha kötü yaparlardı..

k1ng
21-03-2012, 19:08
ARKADAŞALAR TÜM SERVER BİLSİN Kİ ARTI EKSİDE TRAVİANIN KOYULMAMIŞ BAZI KURALLARI İLK BİZLER TARAFINDAN ÇİGNENMEDİ DEMİR HESABININ YAN KÖYLERİNE GİREN ZİHNİYET SERVERDAN SİLİNMEDİKCE GEREK KENDİ ADIMA GEREKSE DOSTLARIM ADINA BİZLERE UYKU YOK GECE YOK GÜNDÜZ YOK. ŞUNU ALENEN SÖLEMEK İSTERİM Kİ İLK YAN KÖYÜ BİZ YIKMADIK OYUNU BİZ ÇİRKİNLEŞTİRMEDİK ANCAK BUNDAN SONRA OLACAKLARDAN DA KESİNLİKLE BİZ SORUMLU DEGİLİZ BUYRUN KENDİSİNE OYUNCU DİYEN ARKADASLARIN YAPTIKLARI KORKAKCA YIKIMLARA BİRLİKDE BAKALIM.

http://tx3.travian.com.tr/berichte.php?id=78712340|3a5cc8e5

AKABİNDE 10 SIRALI SALDIRI

KENDİSİNİ TANIMAM DEGERLİ OYUNCU DİYE DUYMUŞTUM YAZIK ÜZÜLDÜM BU DURUMA GELMESİNE

http://tx3.travian.com.tr/berichte.php?id=78493450|ca58fa12

http://tx3.travian.com.tr/berichte.php?id=78624954|71223cde

http://tx3.travian.com.tr/berichte.php?id=78683314|fac69003

ARTIK SENİN İÇİN YORUM YAPMICAM ÜSTAD BENİMLE HİÇBİR ZEMİNDE GÖRÜŞME ÇABASI İÇİNE GİRİP KENDİNİDE İSPATLAMAYA CALISMA GEREK 2X DE Kİ WOT SAVASINDA BİRLİGİN YIKILIRKEN İLK KAÇAN OLMANLA GEREKSE BURADA DÜNYA KADAR ASKERLE UTANMADAN YAN KÖY SALDIRILARI YAPMANLA KENDİNİ İSPAT ETTİN

SALDIRILARIN PEŞLERİNDEN SIRALI MANCILAR GİRMİŞTİR SİZLERE YORMAMAK ADINA YAYINLAMADIM.

ARTIK ARTI EKSİDE UZLAŞMA SÖZ KONUSU DEGİL İZLEYELİM VE GÖRELİM NELER OLACAK

HERKESE BASARILAR DİLERİM

YAVUZ HOCA

DEMİR in ordu köyünüde yerlebir ettik ondan niye bahsetmiyorsun yavuz hoca...

Herşeyin bir sırası vardır merak etmeyin ona da sıra gelir...

artı ekside bir uzlaşma zaten söz konusu olamaz...

Dün Psikopattınız bir gün giyotin oldunuz bugunde OSMANLI ... Yarına ne olur Allah bilir...

Ancak ismini aldığınız Büyük İmparatorluğa yakışan şekilde oynayın...

k1ng.
21-03-2012, 19:11
Geceyi spin'im ile açıyorum..

grkeem
21-03-2012, 19:21
=) ..............
Dip : Gecen sv yapılanları unutmadık bu arada hatırlatmana gerek yok zamanı gelince ödeşiriz yarasa bey =)

ben yazdığı yazının alakasızlığıyla dalga geçemek için yazmıştım onu:D yanlış anlaşılmış galiba:)

Suzie
21-03-2012, 19:23
ben yazdığı yazının alakasızlığıyla dalga geçemek için yazmıştım onu:D yanlış anlaşılmış galiba:)

yk senin alıntına gülücüğü koydum altınada dip yazayım dedim sana yazmadım :)

charisma
21-03-2012, 19:32
evet te siz 4 kişi 5 orduyla geldiniz 1 merkez sıfırlayamadınız..
ZüĞüRT aĞa yı ise dark mania tek başına asker kaybı olmadan sıfırladı....
onuda belirte.....