PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 3x Speed Saldırı ve Savunma Raporları

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 [25]

LordofDrinkS
05-05-2012, 23:37
2. olarak bizim yine hesabı silen p4b isimli kanı deli bir kardeşimiz var, oyunun başında gülyalı isminde bir oyuncuyla savaşıyor bu çocuk, gülyalı oyuncusu

RA tm5 birliğinden ve çiçek abbas bir ally çekiyor, "RA tm 5 terbiyesizlik yapmıştır, birleşmeden çıkarılmıştır, atış servesttir" bu olay sonucun da p4b bize soruyor abi ben bu gülyalıya kılım yıkayım mı? biz de diyoruz ki olm bulaşmasan iyi olur boşuna askerini kırdırmasan iyi ama dalıcaksan da birleşimde değiller artık dalabilirsin, bunun sonucunda p4b gülyalıya saldırıyor, sonrasında RA tm5 ten karşı saldırı geliyor organize, biz araya giriyoruz, diyoruz ki başkanlar sonradan barışır bişey olur, bunlar küçük hesap bırakalım kapışsınlar girmek bize yakışmaz, adamlar delikanlı çıkıyor ve saldırıları durduruyor, fakat RA.birliği başkanı macaklı 10 saat sonra sıralı saldırı çıkıyor, biz aynı iyi niyet ile başkanım hitabı ile olayı gayet resmi ve saygılı anlatan bir mesajla anlatıyoruz macaklıya, bize verilen cevap siz kimsiniz ki HZZ adına konuşuyorsunuz, ne ayaksınız gibi sokak ağzı bir cevap, ben akabinde tekrar saygılı bir mesaj ile daha açık yazıyorum, hatta arkadaşlarımdan niye bu mesaja yine düzgün yazdın haketmiyor bu macaklı diye fırça yiyorum, buna rağmen bizim mesajımızı okuyup macaklı bize değil de p4b ye arkadaşlarına söyle onları şöyle böyle yapıcam tarzı bir mesaj atıyor, biz de anlama özürlü heralde normal insan olamaz deyip hiçbir hakaret içermeyen, ince bir şekilde alay eden bir mani yazıp, aynı saniye mesaj atıyoruz kendisine, hatta "sıralı mesaj çıkıyoruz beyler, önden fake mesaj atalım mı falan" geyikleriyle gönderiyoruz mesajları, macaklı ise o alaycı mesajı çiçek abbasa kopyalıyor ve çiçek abbas ise bizi dinlemeden etmeden "kimse bu birlikte hiçbir birlik yönetimine terbiyesizlik yapamaz, özür dilenecektir, dilemeyeni atarız" gibi bir mesaj çekiyor, biz neden bizi dinlemeden tek taraflı yargılandığımızı soruyoruz ama kendisi işleri varmış ulaşamıyoruz, yönetimse çiçek abbası savunuyor, yine eyvallah çekiyoruz.

Geldik HZZden kopuş noktasına bizi getiren olaya, yine çiçek abbastan bir ally geliyor, "usualsuspects hesabı birlikten atılmıştır, nedenini bile sorulmasın bana!"

Şimdi biz usualsuspectsi tanımazdık etmezdik, fakat o akşam teamspeake geldi ve kendisi doktor bir abimiz, geldi derdini güzelce anlattı, çizgisi kalitesi o kadar farklıydı ki direk dedik doktor adam kendini belli etti, buradaki sorunu size açıklayamam ilişki bazında özel hayat var çünkü işin içinde ama özel hayatlarındaki sorun nedeniyle bu hesap çıkarılmış, biz de dedik, teamspeakteki tüm HZZliler de dedi, haksızlık yapıldığını, tartışmada haksız olduklarını anladıklarında "bu iş böyle olmaz beyler onlar ikisi kendi arasında görüşsün denildi" bizler de dedik ki özel hayat travian hesaplarını bağlamaz, bu hesabın bir terbiyesizliği yoktur, onlar yine konuşsun halletsin ama bu hesabı alın tekrar birliğe sonra ne konuşulursa konuşulsun aralarında bizi bağlamaz" dediler ki "alamayız" dedik "neden haksız mı adam?" biraz sıkıştırdıktan sonra yönetim tarafından bize verilen cevap şu oldu "haksız da olsa bizim çiçek abbasın yanında olmamız gerekir" biz de dedik yeter artık, almıyo musunuz? biz de 15 kişi çıkıyoruz ve o gün HZZden çıktık....

şimdi bu kadar olayı sizlere neden anlattım? bilin görün haklıyı seçin, tarafınızı seçin, bizim sizler ile bir sorunumuz yoktur, sizlerin önünde 3 seçenek var

1- Tarafsız kalmak

hayhay sizlerle inanın hiçbir sorunumuz olmaz, hzzyi yıkalım, wowu siz kurun biz destekleyelim

2 - Hzzden yana olmak

bu durumda jeopolitik konumlar itibari ile sizden bir sürü hesabı mecburen yıkmaya çalışıcaz, kurunun yanında yaşları da yakacağız

3 - Bizimle iş birliği yapmak

Bu durumda bişey demek yersiz olur biz hzz gibi kendimizi övmeyiz, gelirsiniz görürsünüz, muhabbetimizde oyunumuzda dayanışmamızda en ufak bişeyi beğenmezsiniz, sileriz hesapları eyvallahı çeker gideriz

4 - Bizimle iş birliği yapacağınızı söyleyip sonradan bize ihanet etmek

Bu durumda HZZyi bırakır sizi yıkmaya çalışırız

karar size kalmış, bu mesajı yazmak 2 saatimi almıştır sanırm, samimeyet de dostluk da eylem gerektirir, biz size dost elimizi açtık, delikanlı gibi de sizlerden bu olayın sonucunda dönüşü olmayacak bir seçim yapmanızı bekliyoruz, zalimin haksızın yanında yer almak isteyenlere merhamet göstermeyeceğiz, ama dost eli uzatanlara da asla sırtımızı dönmeyeceğiz seçim sizindir dostum, ister ally geç, ister kendin oku fikrini söyle, top sende

saygılar...

_TEKSAS_
05-05-2012, 23:37
kattılmakla birlikte katıla katıla gülüyorum. bir gece bıraktımsana saldırıyı cıktın kahramanı unutuyorsun! :D

Kanka saldiri ciktik yattik manciriklarin yarisini atmayi unuttuk :))) sabah da kahramanin koyde oldugunu fark ettim:))

Ama sana 10 k tokmak biraktim haha;))

QaBuS
05-05-2012, 23:45
Tebrıkler TÜM +/+ Bölgesı
Guzel organızeler guzel raporlar.

Not:Çıkmadan kaldığınız yeri işaretlemeyı unutmayın ben dun en son nerde kaldıgmı bulana kadar canım çıktı..=)))

LordofDrinkS
05-05-2012, 23:46
1. ve 2. mesajın ortasında bu bölüm olacakmış yanlış kopyalamışım, okuyacağınız sıra 1. 3. ve 2. mesajlar olacak yani mesajın orjinali bu sıradadır

Fakat tılsımları alınca iş bitmiyor tabii ki o tılsımlara saldırı çıkıyorlar haliyle, ilk çıkan saldırıyı allah razı olsun "hayta ismail" serverı defleyecek hesaptan savunuyorlar ve yine allah razı olsun bende bile 40k phlanx 15k druyid varken onda bi 25k proteryan varmış, aynı anda turb3y isimli oyuncuya bir saldırı geliyor ve teamspeakte nasıl savunulacağı konuşuluyor, turbey tarla 18leri tılsımsız dönmüş ve sorduğumuza göre bulunan çözüm ise şu bombacı mülayimdeki 20 seviye hazineyi yıkmak, bombacı mülayimin büyük sığınak tılsımını alıp, mancınıkların hedeflerinin şaşırması, teamspeakteki herkezden 200er k hammadde ile altınla hazine 20 de kurulacak tabii ki, bu sayede tarla 18lere zarar gelmeyecek ve daha sonra bi 20k savunma askeri olan birini bulup saldırılara bir ara olursa ara yapılması, benden geldiler rica ettiler dediler ki savunma atar mısın? ben turb3ye sordum, kaç savunma askerin var, bana dedi ki "ben de hiç yok", "ya bi tane bile mi yok?" diyorum yok diyor, ben de dayanamıyorum patlıyorum, diyorum ki

"şu düştüğünüz duruma bakın, zamanında söyledik defans basın diye dinleyen olmadı, saldırı askeri bastık mı? evet aynı tılsıma 3 ayrı oyuncumuzun bile çıktığı olmuşken, buna rağmen 19 tılsım alacak kadar saldırı askerimiz var ama tılsımı tılsımla savunur haldeyiz, adamlar 20 tokmak+ 1 mancınık fake atmış olsalar, biz bir arkadaşımızın hazine 20sini yıkacağız, bu adam ondaki tılsımı alacak, sonra kendisi başkasını düşünmeyip 1 tane savunma askeri basmamış, hatta kendi hesabı için 300 paralık 1 tane savunma askeri basmamış adam için 200k ham göndericez ve ona 2. hazineyi kurucaz ki tarlalarına zeval gelmesin, siz demediniz mi serverı koruyacak hesap yapacağız?, oyunun yarısı bitti 2 adamı koruyamıyor o hesap, ayrıca kaliteli savunma roma dediniz, en az tahılı o yiyormuş, ben arkadaşlarımı ne kalitesiz korumak isterim, ne de askerlerimin tahıllarını bolca yemesini isterim, ayrıca oyunun başından beri madem en iyi savunma saldırıdır diyodunuz, ben atmıyorum phlanx falan, atın tokmaklarınızı ara yapın görelim saldırı askerleri ne kadar iyi savunuyor!, oyunun başından beri konuşurken iyi, biz şunu 4 nüfustan çevirdik, şurda şunu yaptık, burda bunu yaptık diye, nerede abicim o bize anlattığınız HZZ? eğer o anlattığınız HZZ ile, bu birlik o değil değiştirin adını, ha kızıp bu birlik HZZdir diyosanız ona göre oynayın!!!"

benim bu konuşmalarımdan sonra teamspeakte buz gibi bir hava var ve haklısın deyip beni sakinleştiriyorlar, gereği yapılacak diyorlar

tabi bu arada çiçek abbasın çektiği oyuncuyu döver tarzda mesajlar var, bunlara değinmedik, dediler ki üslubu öyle onun size özel değil, alınmadık biz de, hak verdik dedik ki birliği yönetmek asabiyet yapar, haklıdır adam ta ki birkaç olaya denk gelene kadar

Öncelikle bir ally çekiliyor ve hesabını şu anda silen 07ponchik için gece içip içip bayanlara küfürlü söz söylediği veya sarktığı iması veren bir mesaj çekiliyor ve deniyor ki birlikten uzaklaştırılmıştır fakat olay sonra gün yüzüne çıkıyor ki, 07ponchik antalyaspor hesabından gökmeni hesabına geçirmek istiyor, oğuz ise ona "gökmen benim sex kölem vermem" diye mesaj atıyor, 07ponchik de içkili makarasına print screen aldım foruma koyarım diyor, koyarsın koyamazsın koyarsın koyamazsın, sonunda "HZZde kim kimin sex kölesi" başlığı ile foruma resmi koyuyor ponchik, bütün olay buymuş, burada haksızlık ediliyor ponchike ama diyoruz ki zamanla düzelir

51ngdspr
05-05-2012, 23:46

Not:Çıkmadan kaldığınız yeri işaretlemeyı unutmayın ben dun en son nerde kaldıgmı bulana kadar canım çıktı..=)))

yatan sabaha 30 sayfa geriden başlasın :D

az önce ekmek almaya çıktım geldiğimde 6 sayfa yazılmış :D

Suzie
05-05-2012, 23:47

valla ben girdiğimde direk kaldığım yer karşıma geliyor o yüzden sıkıntı yok :D

zazaliga23
05-05-2012, 23:48
Kanka saldiri ciktik yattik manciriklarin yarisini atmayi unuttuk :))) sabah da kahramanin koyde oldugunu fark ettim)

Ama sana 10 k tokmak biraktim haha)

:D sağol kanka gözlerim yaşardı onlarıda benı bölgemden eden altagarcy yaya çakayımda gozum arkda kalmasın yada aksy ye cakayım :D kahramanım level atlasın.

yukarda uzuuun msj yazan abicim yav yrulmadınmı valla ben onu okumam :D (emeğine sağlık kesın guzel şeyler yazıyordur :D )

r 0 0 t
05-05-2012, 23:51
yatan sabaha 30 sayfa geriden başlasın :D

az önce ekmek almaya çıktım geldiğimde 6 sayfa yazılmış :D

Sondan başa gel bence :)

Q_oksijen
05-05-2012, 23:52
yukarda uzuuun msj yazan abicim yav yrulmadınmı valla ben onu okumam :D (emeğine sağlık kesın guzel şeyler yazıyordur :D )
+1
http://c1205.hizliresim.com/x/4/59rc8.gif (http://bit.ly/c25MCx)

kral_arthur
05-05-2012, 23:52
http://d1205.hizliresim.com/x/5/5ckwu.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

Hoop birliğini tekrardan tebrik edip raporlarımızı paylaşıyorum..

++ da bu orduları kesebilecek tek ekibin HOOP Birliği olduğunu bildiğimden dolayı orduları oraya çıkartmıştım.. Beni yanıltmadıkları için teşekkürler :)

saldıran ve savunan ekibi tebrik ederim... helal olsun
ekibede....
dip: bizim wowda bu kadar savunma yok yaa ibo savunma yollayın biraz :)

SUSPİRİA
05-05-2012, 23:59
saldıran ve savunan ekibi tebrik ederim... helal olsun
ekibede....
dip: bizim wowda bu kadar savunma yok yaa ibo savunma yolayın biraz :)

abartmayın o kadar canım bizim wowda iyi savunma var.

FRİNGE
06-05-2012, 00:00
Hooopların KArbonatta çakıldığı Raporları göremedim mümkünse biri koysun yaw...

LordofDrinkS
06-05-2012, 00:01
+1
http://c1205.hizliresim.com/x/4/59rc8.gif (http://bit.ly/c25MCx)

Yoruldum ama her kafadan bi ses çıkıyodu bir de insanlara derdimizi anlatamadıktan sonra kıymeti yok babacım, buradaki rekabetin altında yatanlar hakkında herkez yorum yapıyo herkez atıyo tutuyo ama bizim gözümüzden ne yaşadıysak 1,5 ay HZZde fazlası yok eksiği vardır yazdım

QaBuS
06-05-2012, 00:03
Öncelikle bir ally çekiliyor ve hesabını şu anda silen 07ponchik için gece içip içip bayanlara küfürlü söz söylediği veya sarktığı iması veren bir mesaj çekiliyor ve deniyor ki birlikten uzaklaştırılmıştır fakat olay sonra gün yüzüne çıkıyor ki, 07ponchik antalyaspor hesabından gökmeni hesabına geçirmek istiyor, oğuz ise ona "gökmen benim sex kölem vermem" diye mesaj atıyor, 07ponchik de içkili makarasına print screen aldım foruma koyarım diyor, koyarsın koyamazsın koyarsın koyamazsın, sonunda "HZZde kim kimin sex kölesi" başlığı ile foruma resmi koyuyor ponchik, bütün olay buymuş, burada haksızlık ediliyor ponchike ama diyoruz ki zamanla düzelir

Hocam ıyı guzel hos cokguzel acıklamısın hepsını okudum ama su en son yazdıgında barı ısım belırtmeseydın.. yazdıgın ısımdekı kısı ne duruma duser su anda hıc dusunmedınmı=(( ben uzuldum vallaa
belkı sakasına takılıyorlar belkı gercek bılemem kı sakasına bıle takılmak zaten kıslıksızlık gercekten boyle konusma olduysa soylenıcek soz bıle yok ama bunu buraya koymak da bı okadar kotu!!!!

Dip: T.n.t Birliginden Taklamakan (http://tx3.travian.com.tr/spieler.php?uid=2642)'ın da asker koyu Reislenmıs bulunmaktadır..

roma__roma
06-05-2012, 00:04
saldırı köyümüzü sıfırlayan osmanlı ekibini tebrik ediyorum. organize biraz yanlıstı ama olsun istenilen sonucu elde ettiler. kendilerini tekrar kutluyorum.

SAP2000 & STA4
06-05-2012, 00:11
abartmayın o kadar canım bizim wowda iyi savunma var.

Sizin WOW Hangisi?

QaBuS
06-05-2012, 00:13
SALDIRAN BIRLIK ARKADASLARIMI SAVUNAN T.n.T Bırlıgı TEBRIK ederım
10105
Dun bızden Zeytıncının Asker Koyunu Reıslemelerıne Karsılık Ve ettıklerı Tehtıtlere Karsılık Verılms CEVAPTIR..

LordofDrinkS
06-05-2012, 00:14
Hocam ıyı guzel hos cokguzel acıklamısın hepsını okudum ama su en son yazdıgında barı ısım belırtmeseydın.. yazdıgın ısımdekı kısı ne duruma duser su anda hıc dusunmedınmı=(( ben uzuldum vallaa
belkı sakasına takılıyorlar belkı gercek bılemem kı sakasına bıle takılmak zaten kıslıksızlık gercekten boyle konusma olduysa soylenıcek soz bıle yok ama bunu buraya koymak da bı okadar kotu!!!!

Dip: T.n.t Birliginden Taklamakan (http://tx3.travian.com.tr/spieler.php?uid=2642)'ın da asker koyu Reislenmıs bulunmaktadır..

Burada kimin ne şekilde zor duruma düşeceğini anlamadım açıkçası ama oradaki kişilerin muhabbetinde bişey yok bence makara bi muhabbet olmuş bitmiş, tam bir erkek muhabbeti, oyuncularda bi problem ya da gocunacak bir durum yok bence burada neyse zaten konumuz bu da değil, benim yazma amacım kimseyi zor durumda bırakmak değil

spartacus
06-05-2012, 00:15
allah rızası için biri özet gecsin

ne oldu valla son 50 sayfayı kacırdım herhalde

:)

speed
06-05-2012, 00:24
allah rızası için biri özet gecsin

ne oldu valla son 50 sayfayı kacırdım herhalde

Kısa özet onların tılsımı var askeri basarkar.. 10 saatten 5 günde fln hepsi aynı orduyu yerine koyar.. Yıkılan merkez varsa onlar içinde ilerleyen serverlarda tılsım çıkabilir.. Her zaman olduğu gibi yıkılıp çakıldıktan sora forum kitlendi..

Son olarak pınar dilekledemi kavga ettin sen her girdigin birlikte birilerini attırmak kavga cıkarmak fesatlıktan başka bişey bilmezmisin:))))

Emeği geçen herkese tebrikler.. (iboya artı tbrk)

Orea(emrem) raporunu gormek ıstıyorum...

roma__roma
06-05-2012, 00:36
Kısa özet onların tılsımı var askeri basarkar.. 10 saatten 5 günde fln hepsi aynı orduyu yerine koyar.. Yıkılan merkez varsa onlar içinde ilerleyen serverlarda tılsım çıkabilir.. Her zaman olduğu gibi yıkılıp çakıldıktan sora forum kitlendi..

Son olarak pınar dilekledemi kavga ettin sen her girdigin birlikte birilerini attırmak kavga cıkarmak fesatlıktan başka bişey bilmezmisin:))))

Emeği geçen herkese tebrikler.. (iboya artı tbrk)

Orea(emrem) raporunu gormek ıstıyorum...

serkan tebrik ederim :D
okudun mu sana burdan bısey yazdım
yerimi sıcak tut - - de diıye
mutlu raporlarda görüşmek umuduyla

uNeVeN
06-05-2012, 00:39
Yoruldum ama her kafadan bi ses çıkıyodu bir de insanlara derdimizi anlatamadıktan sonra kıymeti yok babacım, buradaki rekabetin altında yatanlar hakkında herkez yorum yapıyo herkez atıyo tutuyo ama bizim gözümüzden ne yaşadıysak 1,5 ay HZZde fazlası yok eksiği vardır yazdım

Allah bozmasın böyle güzel yazılarınızı ve yorumlarınızı :)

Herkesin kendine göre haklı ve haksız durumları vardır..
Dediğiniz gibi ilk defa speed server da olduğunuz için ve ilk defa HZZ ekibiyle oynadığınız için sanırım size bazı şeyler ters ve yanlış gelmiş.. Her birliğin bir yönetim tarzı vardır ve ekipleri o kişilere alıştıkları ve bildikleri için o kişilerin azarlaması bile sorun çıkarmaz. ( Bunu kendi ekibimi düşünerek söylüyorum )
Bir ekipte ne kadar fazla ses çıkarsa o birlik o kadar çabuk dibe vurmaya mahkumdur diye düşünüyorum.

Yazdıklarının tamamını okudum , sana göre haklı olduğun yerler elbet vardır ama kısa bir yorum yapmam gerekirse siz emri vaki durumlara alışık değilsiniz sanırım.. Sizinde istekleriniz her zaman olsun diye düşünüyorsunuz izlenimi uyandı bende.

Bilmem kimler hatırlar Avrupa Turnuvasında ruslara rezil olmamızı.. Aynı bu muhabbete benzetiyorum o olayı.. Herkes ben diyordu , herkes kendi ekibiyle birşeyler yapmaya çalışıyordu ve bir olamıyordu ve sonuçta kaçınılmaz olmuştu. Sizde de çokta fazla lider olma isteği duygusu sezdim yazdıklarınızdan.

Yanlış anlama bunlar sadece benim yazdıklarını okuyarak çıkardığım fikirler.. Kimsenin de size bizden ayrıldınız ve bize saldırı attınız diye kızdığını düşünmüyorum..
Kişilerin size tepkili olmalarının tek sebebi RENGİNİZİ baştan belli etmemiş olmanızdır..

Kimsenin kimseyi sevme gibi bir zorunluluğu yok.. Nasıl beni sevmeyen çok kişi varsa birleşmelerimizde , bahsettiğiniz çiçek abbas ı da sevmeyen , hatta düşman olan çok kişi vardır. Ama biz bunlara rağmen 4-5 serverdır birbirimizi hiçbir zaman satmadık.. Kimle yola çıktıysak , yolun sonuna da iyi kötü onunla geldik..

Çoğu kişinin tepkisi size bundan..

**

Şu da bir gerçek ki çok ters bir server a denk geldiniz ve şanslısınız :)
Biz ++ nın göbeğinde Osmanlı birlikleriyle savaşırken , uzak bölgeye giden KUNT yani HOOP birliği saldırı almadan rahat rahat gelişti.. Açıkçası bu da kurdukları bir düzendi zaten ve çok iyi işledi tebrik etmek lazım.. Burda Osmanlı birliği tamamen maşaydı. Ne zaman HOOP birliği savaşa dahil oldu , o sırada da siz saldırı almadan gelişmeye fırsat buldunuz. Ve şuan ki durumunuzun iyi olmasının tek sebebi de budur.

Kimse yazdıklarıma darılmasın gücenmesin bu benim fikrimdir ama K^T birliği hiçbir şekilde bize rakip olabilecek bir birlik değildir.. Emeğinize saygım var ama gerçek bu..

Streteji oyunu bu ve bizi durdurmak için İLK DEFA rakiplerimizin stratejileri işe yaradı..
Eğer ki HOOP birliği de ++ nın göbeğinde olsaydı bundan önceki serverlar gibi , şuna eminimki savaşın seyri tamamen farklı olacaktı..

Hayırlısı bundan sonra :) Oyun sonuna daha var , kimin galip olduğuna oyun bittiğinde server karar verecektir.

Dip 1 : Konuyla ilgili biraz dağınık yazmış olabilirim , sadece yazdıklarınız ve serverla ilgili düşüncelerimi söylemek istedim.

Dip 2 : Yazında anlattığın MAÇAKLI mevzusunda çok yanlış yazmışsın ve yanlış yönlendiriyorsun herkesi.. O gün durumları en iyi bilenlerden biri benim ve mesajlaşmalarınıza kadar herşey bana gelmişti ilk olarak. Öyle güzellikle yazdım falan bunlar biraz abartı olmuş :)

grkeem
06-05-2012, 00:39
Ya abicim konular çok saçma yerlere gitmiş, kim kimden iyi mühendisse mühendis, kimin okulu daha iyiyse iyi vs... kim daha uzağa işiyoya kadar gider bu, bizim konumuz travian, neyse bizim HZZ içinde düşmanla mesajlaşmalarımız varmış, bi tanesinin print screen'ini koyar mısın buraya? arkadaşım boş konuşmakla olmuyor bu işler, bizden kimse bunları yapmaz

Bizim kızgınlığımızın nedenini ben saraykışla, coolboy ve murseb HZZden çıktıklarında YIKIM birliğini kurduklarında onlara uzun bir mesaj olarak yazmıştım o mesajı kopyalasam yeter diye düşünüyorum, gecenin 5inde uykusuz kafayla yazdığım için biraz anlamakta zorlabilirsiniz ama açıklayıcı olacaktır söyleyecek sözü olan da varsa çıkar söyler, herkez kendi ektiğini biçer, HOOPların kucağı falan denmiş de, o zaman senelerdir sizler de RAlar ve HZZler kucaktan kucağa mı takıldınız bu mudur yani? siz HZZ ve RA iseniz bizler de HOOP K^T ve OSMANLIyız, bu iş bu kadar net, almıyosa yapıcak bişey yok, neyse UZUUUUUUUUUUUN MESAJ AŞAĞIDADIR, artık yazım hatalarıyla anlatım bozukluklarıyla attığım mesaj aynen aşağıdadır, diyecek sözü olan da varsa söylesin

Merhabalar, dostum sana anlatmak istediğim şeyler var, vakit ayırıp okursan, ayırdığın zamana müteşekkir olurum.

Şimdi Herşeyi başından anlatayım sizlere;

Bizler KsK ekibi olarak daha önce birçok online oyunda tecrübesi olan gerçek hayattan dost olan bir arkadaş grubuyuz, travian oynayan arkadaşlardan ayrıldığımız en önemli nokta, oyun oynadığımız için arkadaş değiliz, bizler arkadaşız ve arkadaş olduğumuz için birlikte oynuyoruz bu oyunu. Bu oyuna s2de başladık ve oradan bazı dostlar edindik, şu anda şahkral01 hesabında oynayan emre abimiz gibi, bu emre abi, daha sonra x3e geldiğimizde emre abiyle tekrar karşılaştık ve onun bir tanıdığı vasıtası ve onun tavsiyesi üzerine HZZ birliğine girdik, HZZ hakkında söylenenler çok güzeldi hep, oyunu çok iyi oynadıkları ve bu oyunun efsaneleri oldukları söylenmişti bizlere, biz de birşeyler öğrenebilirz ve bulunduğumuz birliğe layık olarak oynarız diye daha bir şevk ile sarıldık hem oyuna hem birliğimize, fakat zaman ile aramız açıldı şimdi sizlere bu aramızın açılma sebeplerini anlatacağım

Öncelikle ilk intiba şuydu; tsye girip tüm oyuncularla tanıştığımızda, tüm oyuncular sanki travianın kronolojisti gibi,

"2. speed de biz şunu yapmadık mı",

"3. speed de sen 4 nüfustan dönemdin mi?"

"5. speedde biz 1 milyon asker basmadık mı?"

falan tarzında kendilerini aşırı öven oyunculardı, fakat bizlerin bu tutum karşısında diyecek birşeyi yoktu, çünkü belli ki bizlerin bilmediği birçok şeyi bilen oyuncularla bir aradaydık, bizler de bu hikayeleri dinledik ve o hikayelerden birinin içinde yer alacağımız için mutlu olduk

Serverın başında daha 2k tokmağın kral olduğu, en sağlam 15lilerin maximum 10k üretim bastığı bir zaman diliminde bizlerden hammadde istendi istenen hammadde bizden kimimizden 30k kimimizden 150k oldu, bizlerse bunun nedenini sorduğumuzda, nedenini sormamız bir tartışma konusu oldu fakat sonra yeni gelenlerin sormasının doğal olduğu sonucuna varıp bizlere serverı defleyecek bir defans hesabı yapacaklarını, geçen serverda 2 milyon proteryan bastıklarını söylediler, kulağa güzel geliyordu fakat ben kendim arkadaşlarıma danmış bir defans hesabı oyuncusuyum, benim gibi bir arkadaşım daha var aynı ekipte realblade, bizim gibi birkaç oyuncu daha varsa aslında bu hammaddeyi bölsek, sonuç olarak 1 yerden basılacağına, 4 hesaptan daha hızlı savunma askeri basabiliriz diye düşündüm, fakat bombacı mülayim bizlere saldırı anında çok hesaba ulaşmanın zorluğundan bahsetti ve 10 kişiye mesaj atıp def toparlamakla uğraşmanın onu yoracağını söyledi, s2de de yöneticilik yaptığımdan bana çok mantıklı geldi, dedim ki bombacı mülayime sen 1 kişiye eksik mesaj at, attığın her eksik mesaj için ben 1 günlük üretimimi vermeye razıyım, olay böylece kapandı

Sonrasında serverın başında trc birlikleri ile hzz arasında savaş başladı, tabi lokasyon itibari ile herkezin çevresindeki kişisel güç dengesi savaşları da sürüyor bir yandan, ben unutmuyorum hiç, elimde 13k phlanx var ama zamanında efsane bi rakam, ben bu rakamı böldüm 3e 3 yeri birden koruyorum, sürekli kaybedip askeri yerine koydum belki 1 hafta boyunca, hesap hiç gelişmedi, dedim ki feda olsun birliğime geleni çakıyoruz sorun yok, fakat buna rağmen birlikte sürekli bir defans ally'ı var, insan da def oynarken ister istemez alınıyor üstüne, sanki bir tek ben varmışım gibi birliğimi koruyamıyormuşum gibi hissediyorum, daha da hırslanıyorum, arkadaşlarımdan ham desteği alıp üretim dönüyorum, 2. asker köyümü bi çıksam diyorum belki 3 kişiyi daha korurum, fakat bu sırada defans raporlarımıza bakıyoruz, bizim saldırı basan ekip kardeşlerimizin ilk köylerinin içi tabii ki başlangıç köyleri belli bi yere kadar reislenmesin diye artık tahıl kaldırdığı kadar,3k proteryan 2k lejyoner falanla dolu, bu arkadaşlar da saldırı basıyor fakat 5k da olsa savunma basmışlar ilk köyden sorun değil, ally çekiliyor gönderiliyor def, bir bakıyoruz, galya defansının %100ü bizden, roma defansının %90ı bizden, sonuç olarak defansın %90ı bizden, allah allah diyoruz, soruyoruz def hesabı ne durumda diye mülayime, diyor ki "önce köyleri attık, bir anda basıma geçtik az kaldı", biz de diyoruz ki abi o zaman bir ally geçilsin biz her yere defansa yetişemiyoruz, herkez ilk köylerinden 6k def çıksa yeter, bize cevap olarak ilgileneceklerini söylüyorlar fakat bir türlü ilgilenilmiyor, daha sonradan öğreniyoruz ki biz oyunu çok masum oynuyormuşuz, meğer herkezin 1-2 tane defans hesabı varmış ve bu hesaplardan bencillik yapılıp gönderilmiyormuş, bu konuyu açıyoruz, yine ilgilenilir deniyor, fakat sonuç yok... bazı savunma raporları görüyoruz ve duyduklarımız doğrulanıyor, birliğin içinde bencillik görüyoruz ve biraz soğuyoruz

Trc birliğine karşı birlik saldırıları zamanı geliyor çatıyor, bizim egem&cemo'ya herkeze verildiği gibi bir saldırı saati ve koordinatı veriliyor, fakat verilen koordinata, koordinat verildiği gibi saldırılsa bile istenen saatten 4 saat geç vuruyor saldırı, egem&cemo durumu anlatıyor ve diyor ki "tılsımlara az bir süre kaldı, bir yan köyden 3 bina yıkmak için ordumu riske etmeye değer mi?" kendileri 1 savunma askerlerini göndermeye kıyamazken, verilen cevap "sen rahat ol ya çakılırsa basılır sorun olmaz" oluyor, egem&cemo bu gayri ciddi cevabın ardından sorusunu ciddi bir şekilde tekrar soruyor ve karbonat erol hesabındaki hamit arkadaşımız hadsizce "ya tamam ben sana alıcam tılsım ya ne tılsımmış bu diyor" bizler bu terbiyesizliğe susuyoruz, sorun çıkarmayalım diyoruz, saldırılarımızı çıkıyoruz, operasyon başarılı oluyor allahtan ve bir sorun çıkmıyor

Bu sırada tılsım süresine yaklaşıyoruz, birlikte hiçbir değişim yok, her yerden yardım çağrısı, defans çağrısı ama kimse bu çağrılara cevap vermiyor, serverı defleyecek roma hesabındaki asker sayısını soracağız ama artık birliğe yavaştan güvenimiz kırılmış, ksk_mexicana tem vermesini istiyoruz incelemek için ama "tanımadıklara verilmediği" cevabını alıyoruz, tanımadıktan hammadde alıyorlar ama birliğin serverı defleyecek hesabına 2 dakikalık temi vermiyorlar

Yine bir ara ben bombacı mülayim ve yönetimle, fikirsel olarak romanın savunma ünitelerinin sadece kışladan çıkması ve çıkış süresinin yüksek olması ve koşu hızlarının düşük olması nedeni ile defans için kötü seçim olduğunu tartışıyorum, fakat bana en iyi defansın roma olduğu söyleniyor, matematiksel hesabın aksine, galyanınsa en kötü seçim olduğu söyleniyor, bakıyorum ki söylediklerim fazla matematiksel geliyor adamlar anlamıyorlar, matematiği daha soyut algılıyorlar, peki diyorum tartışmaktan vazgeçiyorum, zaten serverın başından beri HZZ bize tek bir şey söylüyordu "en iyi savunma saldırıdır"

Daha sonra tılsım zamanına geliyoruz, ben 2. defa travian oynuyorum, dediğim gibi oyunlara aşinayım ama ilk kez tılsım saldırısı nasıl oluyor diye, elimde 1 tane saldırı askeri yokken sabahın 7sinde uyanıp deneyim etmek istiyorum ve HZZ teamspeakine giriyorum, konuşmalar çok sakin ve naif deniyor ki "arkadaşlar sakin olalım, 1-2 dakika inceleyelim uygun hesapları yönlendiririz tılsımlara aynı yere çıkışlar olmasın" ve saat 7ye vuruyor ve aman allahım 30 saniye sürmüyor, teamspeakte 40 kişinin "ben buraya çıktım" sesleri birbirine karışıyor, maskeler düşüyor, o 30 yaşında adamların salyalarının akışını izliyorum tiksiniyorum...Bu arada 1 saat geçiyor ve egem&cemoya "ben sana tılsım alırım" diyen karbonat erol'un hamiti o açgözlülük ile eşsiz casus tılsımına saldırı çıkmış ama geçen speedin eşsiz tılsım raporunu görünce simülasyonla ordusunun çakılacağını görüp teamspeakte fellik fellik ordusunun önüne girip feda edilecek ordu arıyor, bizler gibi birlikten bir enayi bulup rahatça tılsımını alıyor, bense bize tılsım alacak arkadaşın kendisine tılsımı alamayacak hale düşmesinin ironisini keyifle dinliyorum, tılsım raporları geliyor ve müjde!!!! HZZ bölgedeki 22 tılsımdan 19unu alıyor!!!!

:D :D özet geç bu ne:D

speed
06-05-2012, 00:47
serkan tebrik ederim :D
okudun mu sana burdan bısey yazdım
yerimi sıcak tut - - de diıye
mutlu raporlarda görüşmek umuduyla

Tşk ederim:)) Ne demek tabikide sıcak tutarım ama - - de saldırıcak kımse yokki herkes arkadaş. Oynarsam kışa başka bölgede buluşalım:)

warlords80...
06-05-2012, 01:08
yahu 46lık birliklerinden rakiplerimiz burdamı ? onlara teşekür etmek istiyorum gerçekten bizler çok seviyeli rakip birliklermişiz umarım hepte öyle kalırız.. bu ne yahu vallaha ben utandım..

SUSPİRİA
06-05-2012, 01:09
Sizin WOW Hangisi?

ibrahim ben muharrem hoca

CLoVeR
06-05-2012, 01:24
HOOOOOOPPP Birliği olarak ilk defa saldırı aldık...

RA Ekibini Tebrik Ederim...Çok Güzel Operasyon...Bizimkileri andırıyor:)

Saldırı atılan 5 hesaptan üçü Karbonata çakıldı...Ama biz diğer ikisiyle beraber 2 çakılan köye de, 4 köye eşdeğer hatrı sayılır def koyduk...RA yı asker derdinden kurtarmak için...:)

Herkese,Herşeye ++'ya....Emeğinize Gönlünüze Sağlık...

Selamlar...

Hooopppp Gümmmmm:)

bizde seni tebrik ederiz seninde emeğine sağlık:)

çakılan 3 hesaptan biri olarak kafamız rahat, orduya devam, herkese selammhttp://tx3.travian.com.tr/img/x.gif:)

sahkral01.sabri
06-05-2012, 01:31
OrHAN Abi Diyorum Bak Haketmemene Rağmen Sen Nasıl Bi Şahsiyetsin Ki H z z ye girersem Adam Değilim Dİyen Buralarda Ahkam kesen H z z nin arkasından went e geldikten sonra hZz ye ana avrat giden çık git forumdan senın mozilla tarayıcısına travian yazmaya hakkın bile yok kimsenın kutlamana ihtiyacıda yok hadi çık git bak roma_roma adını gördükçe cinler tepeme çıkıyo ya

HİT
06-05-2012, 01:36
http://d1205.hizliresim.com/x/5/5bvj5.png

bu umbrella yı zamanında çok uğraştım oyun öğreteceğim diye bakıyorum oyunu öğrenmiş asker köyü reislemeye başlamış tebrikler :)

haha köy reislemeyi değilde asker köyü reisletmeyi öğrenirim senden ancak :D

[QUOTE=marx-man07;1421160]

bU arada ibo verdiğiniz oyuncu def oyuncusu değilmiş yanlıs tanımısız...:)

vermedi kaçtım :D

efsane_52
06-05-2012, 01:41
haha köy reislemeyi değilde asker köyü reisletmeyi öğrenirim senden ancak :D

[QUOTE=marx-man07;1421160]

bU arada ibo verdiğiniz oyuncu def oyuncusu değilmiş yanlıs tanımısız...:)

vermedi kaçtım :D

büyümüşte laf sokuyor yürü git gelmeyeyim oraya hep ben reisletmedin 0 ladılar :)

LordofDrinkS
06-05-2012, 01:53
Başka mesajlaşmalarda vardı emin olabilirsin :) Maçaklı hesabıyla sadece senin hesabından mesajlaşılmadı.. Konuyu Çiçek Abbas hesabına ileten bizzat bendim zaten..

Ayrıca yukarda yazdığın 4 lüğün devamını da istersen ekleyiver.. Çünkü bu o kadar değildi.. Asıl olması gereken yeri çıkartmışsın arkadaşım ;)

Diğer mesajlaşmalardan haberim yok bendekiler bunlar neyse hocam ya ben yazacağımı yazdım bu saatten sonra sizlere hayatta başarılar diliyorum beynim döndü iyi geceler

efsane_52
06-05-2012, 01:59
nihayet yazmayı bıraktın bizim de okumaktan beynimiz döndü bi daha ki sefer makaleden gazele geç daha akıcı şiirsel olur ;)

HİT
06-05-2012, 02:00
nihayet yazmayı bıraktın bizim de okumaktan beynimiz döndü bi daha ki sefer makaleden gazele geç daha akıcı şiirsel olur ;)

kaç kişinin duygularına tercüman oldun ibo bir bilsen :D

uNeVeN
06-05-2012, 02:01
Diğer mesajlaşmalardan haberim yok bendekiler bunlar neyse hocam ya ben yazacağımı yazdım bu saatten sonra sizlere hayatta başarılar diliyorum beynim döndü iyi geceler

Sağol Sana da başarılar hayatında..
seni de tutmak istemiyorum , ama söylemezsem içimde kalır :)

Mesajlaşmaların diğerlerinden haberin mutlaka vardır diye düşünüyorum , çünkü kendin geçmiş mesajlarında söylemiştin bunu.Hani fake atar gibi mesaj atmıştınız ya. İşte o mesaj bu şiir niteliğinde olan mesajınızdı.. Bu 4 lük elindeki mesajlarda varsa mutlaka geri kalan 3 mısra da o mesajın içinde vardır.. Keşke yazdığınız güzel mesajları sakladığınız gibi diğer mesajları da saklayasaydınız.. P4b hesabından yazılanları özellikle..

Eksik bilgi vererek insanları yanlış bilgilendirmeyelim lütfen..

İyi geceler sana.

roma__roma
06-05-2012, 03:15

muharrem abi senmisin orhan ben
abi sağlığın sıhhatin nasıl oldu.
bazı kötü şeyler kulagıma geldi saglıgınla ilgili ne zamandır msn de de göremedim seni bana bi bilgi verirsen sevinirim abimmmm

roma__roma
06-05-2012, 03:17
OrHAN Abi Diyorum Bak Haketmemene Rağmen Sen Nasıl Bi Şahsiyetsin Ki H z z ye girersem Adam Değilim Dİyen Buralarda Ahkam kesen H z z nin arkasından went e geldikten sonra hZz ye ana avrat giden çık git forumdan senın mozilla tarayıcısına travian yazmaya hakkın bile yok kimsenın kutlamana ihtiyacıda yok hadi çık git bak roma_roma adını gördükçe cinler tepeme çıkıyo ya

kusura bakma emre benim bazı seylerin nedeni sana acıklamak gibi bir ihtiyacım yok. oyunda benim ne yaptıgımı anlamaya ugrasma oyununu oyna senin tavsiyelerine de ihtiyacım yok.
atarın varsa en baba köyümü yıkarsın gerisi de boş emre. kafana cok takma ne nedir nıye diye. takıl sen kafana göre

patriyot
06-05-2012, 03:28
muharrem abi senmisin orhan ben
abi sağlığın sıhhatin nasıl oldu.
bazı kötü şeyler kulagıma geldi saglıgınla ilgili ne zamandır msn de de göremedim seni bana bi bilgi verirsen sevinirim abimmmm

evet çok kötü hastalıgı vermış kel olmuş :)

roma__roma
06-05-2012, 03:29
evet çok kötü hastalıgı vermış kel olmuş :)

kellik sorun deil osman
bende kelim sonucda :D
biz muharrem abinin şiirlerine hasret kalmayalım

patriyot
06-05-2012, 03:31
kellik sorun deil osman
bende kelim sonucda :D
biz muharrem abinin şiirlerine hasret kalmayalım

aha o şiirdemi yazıyor valla bilmiyordum
bazen köyden kovuyor beni ww ona emanet

roma__roma
06-05-2012, 03:33
aha o şiirdemi yazıyor valla bilmiyordum
bazen köyden kovuyor beni ww ona emanet

şair abim o benim. söyle ona wow duvarlarına şiirler döşesin. şiirlerle saldırları yarı yoldan geri döndürür. bana güven

patriyot
06-05-2012, 03:35
şair abim o benim. söyle ona wow duvarlarına şiirler döşesin. şiirlerle saldırları yarı yoldan geri döndürür. bana güven

tamam söylerim
zaten şu savaşanlara uyuz olmaya başladım :)
keser atıyolar bizim defanslara.

savaşmayın uşaklaR şevişin :)

SARAYÖZÜ
06-05-2012, 03:41
hepsini okudum :cool:

roma__roma
06-05-2012, 03:44
hepsini okudum :cool:

önder çok uzun yazıyor yaw bende okumaya kalktım baktım ihtiyarlıyorum alkole tekrar dönerim dıye bıraktım okumayı

SAP2000 & STA4
06-05-2012, 03:53
Hooopppp Gümmmmm:)

bizde seni tebrik ederiz seninde emeğine sağlık:)

çakılan 3 hesaptan biri olarak kafamız rahat, orduya devam, herkese selammhttp://tx3.travian.com.tr/img/x.gif:)

Kirli Çıkı Seni...:)

Onu Biliyorum da Hocam...O toprakları karış karış bilirim ...:D
Hesap adın,keyfin sıhhatin... v.s...

moustea
06-05-2012, 04:23
h z z ile ilk oyunumuz zamanında yaz speedinde wow döneminde fatihe söz vermiştim ve sözümüzden dönmek olmazdı

anlamadığım nedir bu h z z düşmanlığı ? 3 birliğe karşı savaşıyoruz eyv sözümüz yok ama ortada bir emek var ve sürekli başka yerlere cekiyorsunuz olayları saldırıda savunmada şuan 1nciyiz ve bunu hak ediyoruz biri cıkıp tebrik etmiyor bu kişiler bu kadar uğraşıyor bu kadar emek veriyor diye ...

Merak ettiğim şey hoop & kt veya osmanlı 3 birliğe karşı birden savaşabilecek miydi ?

Birbirine küfreden kişiler sırf h z z yi yok edebilmek için birleştiler :) h z z yi yok edelimde ne olursa olsun gurur falan kalmamış millet de gerçekten :) susuyoruz ama konuşturmak için gerçekten çok uğraştırıyorsunuz :)

[sıze=5]hzz tek birlikmiki :s ra ne olyor bu durumda yada alt brlikler ne olyo sadece 60 oyuncuymssunuz gibi algıladım ben burdan:s[/sıze]

E V O
06-05-2012, 04:45
4-5 gün önce hayta ismailin yan köylerine orduyu bölüp atmıstı arkadas. 80k emperyan 40 k cesaris gibi bir rakam vardı. suan ne var bilmiyorum ama. karbonat erol hesabına ilk saldırı cıkanlardan birisiydi asker köyüme olan 6 saldırısı ile merkeze olan 4 saldırısı kayboldu zaten. fakemidir gercekmidir bilemiyoruz tabki...

Tebrik ederim yaptığınız saldırı için..saldırı sırasında uyuyordum:) oyun başladığından beri tek tük gelen fakelerden biridir dedim..umbrellayı küçümsemek için sölemiyorum ama hesaba bakınca fake dedim..yattım..öğlen kalkınca köy reislnemişti..lakin karbonat 2x in avantajını kullanıp bi deneme atışı yapmış.hesap başında olsaydım tam tersi bi rapor koyabilirdim..ama buda oyunu güzelliği zaten..hergün sabahlara kadar hesap başındayım..dün erken yattım onda da köy gittii..ama birlik arkdaşlarım benim yarıda kaldğım op.ta görevlerini fazlasıyla yapıp karbonat erolun merkezi kazıdılar..bu hesaptaki asker gitti.ama bizde hesap bitmez..devamı gelecekk..

K^T Mexican
06-05-2012, 07:56
Taze Raporlara Devam

1.Hzz merkezden gelsin , kenara değil tam ortaya..!!!
10106

2.
10108

Quarison
06-05-2012, 09:30
Başka mesajlaşmalarda vardı emin olabilirsin :) Maçaklı hesabıyla sadece senin hesabından mesajlaşılmadı.. Konuyu Çiçek Abbas hesabına ileten bizzat bendim zaten..

Ayrıca yukarda yazdığın 4 lüğün devamını da istersen ekleyiver.. Çünkü bu o kadar değildi.. Asıl olması gereken yeri çıkartmışsın arkadaşım ;)

http://e1205.hizliresim.com/x/6/5d7sg.png

bütün mesaj bundan ibaret.

p4b ile aralarında geçen mesajlaşmalardan bihaberim.

ihbb53
06-05-2012, 09:30
Taze Raporlara Devam

10106

2.
10108
Öncelikle tebrikler. Bu tılsım hangisi?

Quarison
06-05-2012, 11:34
Öncelikle tebrikler. Bu tılsım hangisi?

büyük casus tılsımı

DehSet
06-05-2012, 12:00
Nasıl Olurda hesapların Şifrelerini alırlar neredn bulurlar diyordum ßenim ßaşıma geldi :D

Gönderen:
DehSet_TR (http://tx3.travian.com.tr/spieler.php?uid=14909)

Konu:
RE: HEY SLM MİLLET BU OYUNU OYNAYAN HERKES BİRER SALAKTIR HA

Gönderildi:
dün 16:40

HEY SLM MİLLET BU OYUNU OYNAYAN HERKES BİRER SALAKTIR HERCEK HAYATLA ŞAVAŞMAKTAN KORKANLAR HEPSİ BU OYUNDA HEPİNİZ BİRER DEHŞETİ SUCLAMAYIN BEMİM ADİMASA GEREK YOK ŞİFRE CALAN İNATCI DEYİN 2012 SERVERİNEDE KASİS BUFECİYEDE TANIYAN LARA SLM İLETSİN ONA,HAYDİ SALAKLAR ŞAVAŞA

Dün ßirisi ßenim hesaba girmiş ßu ally mesajı atmış birliğe :) allahtan askerlere dokunmamış sadece mesaj yazmış çıkmış insan 2 üretim kasar :) Hemen Şifreyi değiştirdim ßununla geçmiş olsun ßana :D

Q_oksijen
06-05-2012, 12:42
yemişim

İki yemiş bir şişmiş..

ihbb53
06-05-2012, 13:02
Nasıl Olurda hesapların Şifrelerini alırlar neredn bulurlar diyordum ßenim ßaşıma geldi :D

Gönderen:

Konu:

Gönderildi:

HEY SLM MİLLET BU OYUNU OYNAYAN HERKES BİRER SALAKTIR HERCEK HAYATLA ŞAVAŞMAKTAN KORKANLAR HEPSİ BU OYUNDA HEPİNİZ BİRER DEHŞETİ SUCLAMAYIN BEMİM ADİMASA GEREK YOK ŞİFRE CALAN İNATCI DEYİN 2012 SERVERİNEDE KASİS BUFECİYEDE TANIYAN LARA SLM İLETSİN ONA,HAYDİ SALAKLAR ŞAVAŞA

Dün ßirisi ßenim hesaba girmiş ßu ally mesajı atmış birliğe :) allahtan askerlere dokunmamış sadece mesaj yazmış çıkmış insan 2 üretim kasar :) Hemen Şifreyi değiştirdim ßununla geçmiş olsun ßana :D

Askerini beğenmemiştir..

doğal gübre
06-05-2012, 13:03

Gönderen:

Konu:

Gönderildi:

ahahhahahah :D Oyun oynayanlara laf ediyor ama kendi oynamayı aşmış hesap çalma aşamasına geçmiş :)

doğal gübre
06-05-2012, 13:05
O değil de Melon memur olmadın mı la sen hala altınları kızlara mı aldırıyon yazık yazık!! :D K T ekibini anarşist yapılarından dolayı tebrik ediyorum. Herkes düzene karşıyız der ama kimse icraate geçmez. Herkes sizi haklı bulur ama kimse peşinizden gelmez.Onlar alışmıştır otlamaya, güdülmeye. Tebrikler. Serverde takdir ettiğim bir birliksiniz :cool:

doğal gübre
06-05-2012, 14:10
eyvallah tebrik ettiğin için o zaman bir slogan patlatayım bende. güneydoğu anarşi! kuzeybatı güneydoğu kuzeydoğu heryer anarşi!

paralı parasız eğitime hayır!

Parasız eğitime evet, paralı eğitime hayır karşim.

hacı.
06-05-2012, 14:25
http://travian-reports.net/tr/report/55033679964

karbonat erol un merkezinin buharlaşma raporu

WHYBE
06-05-2012, 14:30
saldırı köyümüzü sıfırlayan osmanlı ekibini tebrik ediyorum. organize biraz yanlıstı ama olsun istenilen sonucu elde ettiler. kendilerini tekrar kutluyorum.

anlayamadığım olay organizenin neresi yanlıştı asker köyün sıfırlandı.açıklama yaparsan seviniriz sakın ara yapardım diye yazmada ne yazarsan yaz

TRAVİAN
06-05-2012, 14:50
ADAMLIĞIMIZIN DEĞER ÖLÇÜSÜ: AHDE VEFA

anlayana....

k1ng.
06-05-2012, 14:51
Serverin güzel günlerinden oyunun hakkına yakışan günlerinden birini geçirdik..

Öncelikle güzel organizasyon ve ordular için ekibimizi tebrik ederim.. Gidipte çıkamadığımız bi köy kesemediğimiz bi defans olmadığı içinde ayrı güzel operasyonlardı..

Sonrada hzz ekibi ve hamit kardeşimi tebrik ederim güzel defans hazırlamışlar.. Ayrıca ordu köyünü koruma kararı doğruydu..

Dönüşünde karşı atak yapıp sebo ya ordu kaldıran ra ekibini de ayrıca tebrik ederim hızlı bi karşı atak oldu.. Defansı bölmek zorunda kalsakta çakılan ordularımız işimizi kolaylaştırdı ve ve ra dan gelen güzel orduları güzel ağırladık..

Gelen hiçbir orduyu geri göndermediğimiz bu defans içinde ekibimizi tebrik ederim..

Bi yandanda wow kuruluyor hayırlısı diyelim:)

Dip: + - sizide özledik..:))

KUNT Seboo..
06-05-2012, 15:01
Taze Raporlara Devam

10106

Saldıran ekibi tebrik ederim elinize sağlık ...güzel op olmuş ...

2.
10108

Saldıran ekibi en içden dileklerimizle Hooopp birliği olarak tebrik ederiz.....

LordofDrinkS
06-05-2012, 15:11
O değil de Melon memur olmadın mı la sen hala altınları kızlara mı aldırıyon yazık yazık!! :D K T ekibini anarşist yapılarından dolayı tebrik ediyorum. Herkes düzene karşıyız der ama kimse icraate geçmez. Herkes sizi haklı bulur ama kimse peşinizden gelmez.Onlar alışmıştır otlamaya, güdülmeye. Tebrikler. Serverde takdir ettiğim bir birliksiniz :cool:

Walla rengimizi bazılarılarımıza belli edebildiğimize sevindim :)
(en azından şahıs olarak bendeniz sevindim :) )

Yazdığınız güzel yorumlar için birliğim adına teşekkür ederim :)

Anarşizm, (Eski Yunanca'da an "-sız, olumsuzluk eki" ve archos "yönetici" sözcüklerinden türetilmiştir, yöneticisiz anlamına gelir) toplumsal otoritenin, tahakkümün, erkin ve hiyerarşiyi bertaraf etmeyi savunan çeşitli politik felsefeleri ve toplumsal hareketleri tanımlayan sosyal bir terimdir. Bu hareketler genellikle, merkezi politik yapılar, üretim araçlarının özel mülkiyeti ve ekonomik kurumlar yerine toplumsal ilişkilere dayanan gönüllü etkileşim ve özyönetimi savunur, özgürlük ve otonomi ile karakterize edilen bir toplumu arzular. Bu felsefeler, anarşi terimiyle özgür bireylerin gönüllü etkileşimine dayanan bir toplumu, bireylerin ve toplulukların alınan kararlardan etkilendikleri ölçüde söz sahibi olması düşüncesini ifade eder. Zorlayıcı kurumlara ve toplumsal bazlı hiyerarşilere karşı olmak anarşizmin asli ilkelerindendir ve ayrıca anarşizm gönüllülüğe dayanan bir toplumun nasıl işleyeceği konusunda olumlu bir görüşü ifade eder.

SAP2000 & STA4
06-05-2012, 15:14
Serverin güzel günlerinden oyunun hakkına yakışan günlerinden birini geçirdik..

Öncelikle güzel organizasyon ve ordular için ekibimizi tebrik ederim.. Gidipte çıkamadığımız bi köy kesemediğimiz bi defans olmadığı içinde ayrı güzel operasyonlardı..

Sonrada hzz ekibi ve hamit kardeşimi tebrik ederim güzel defans hazırlamışlar.. Ayrıca ordu köyünü koruma kararı doğruydu..

Dönüşünde karşı atak yapıp sebo ya ordu kaldıran ra ekibini de ayrıca tebrik ederim hızlı bi karşı atak oldu.. Defansı bölmek zorunda kalsakta çakılan ordularımız işimizi kolaylaştırdı ve ve ra dan gelen güzel orduları güzel ağırladık..

Gelen hiçbir orduyu geri göndermediğimiz bu defans içinde ekibimizi tebrik ederim..

Bi yandanda wow kuruluyor hayırlısı diyelim:)

Dip: + - sizide özledik..:))

++ Da Atış Serbest....

TRAVİAN
06-05-2012, 15:23
http://d1205.hizliresim.com/x/6/5ds1h.png

MERKEZİM VEYA ASKER KÖYÜM UCAR BAZILARI ÜZÜLÜR... BİZ BİLİRİZKİ DOSLARIMIZ İÇİN DEF BASMA İMKANI DOĞMUŞTUR..... YOLA DEVAM... BAZILARININ ANLAYAMAYACAĞI Bİ OLAY ....

anlayana....

ali_kobe
06-05-2012, 15:32
konubaşlığı cercevesinde....

http://d1205.hizliresim.com/x/6/5ds1h.pngbuyuk baskan :)))

doğal gübre
06-05-2012, 15:49
Walla rengimizi bazılarılarımıza belli edebildiğimize sevindim :)
(en azından şahıs olarak bendeniz sevindim :) )

Yazdığınız güzel yorumlar için birliğim adına teşekkür ederim :)

Anarşizm, (Eski Yunanca'da an "-sız, olumsuzluk eki" ve archos "yönetici" sözcüklerinden türetilmiştir, yöneticisiz anlamına gelir) toplumsal otoritenin, tahakkümün, erkin ve hiyerarşiyi bertaraf etmeyi savunan çeşitli politik felsefeleri ve toplumsal hareketleri tanımlayan sosyal bir terimdir. Bu hareketler genellikle, merkezi politik yapılar, üretim araçlarının özel mülkiyeti ve ekonomik kurumlar yerine toplumsal ilişkilere dayanan gönüllü etkileşim ve özyönetimi savunur, özgürlük ve otonomi ile karakterize edilen bir toplumu arzular. Bu felsefeler, anarşi terimiyle özgür bireylerin gönüllü etkileşimine dayanan bir toplumu, bireylerin ve toplulukların alınan kararlardan etkilendikleri ölçüde söz sahibi olması düşüncesini ifade eder. Zorlayıcı kurumlara ve toplumsal bazlı hiyerarşilere karşı olmak anarşizmin asli ilkelerindendir ve ayrıca anarşizm gönüllülüğe dayanan bir toplumun nasıl işleyeceği konusunda olumlu bir görüşü ifade eder.

Ben anarşist deyince biri aklınca dalga geçmeye çalışmış ona iyi kapak olmuş bu açıklama. Anarşizm, anarşist neymiş öğrensin :)

LordofDrinkS
06-05-2012, 15:50

Bir mani de alper abime ve osmanlı ekibine patlayım :)

Cenoral merkez
Rahat olsun herkez
Sizin gibi dostlar varken
3x server dadından yenmez :)

TEBRİKLER :)

KUNT Seboo..
06-05-2012, 15:55

MERKEZİM VEYA ASKER KÖYÜM UCAR BAZILARI ÜZÜLÜR... BİZ BİLİRİZKİ DOSLARIMIZ İÇİN DEF BASMA İMKANI DOĞMUŞTUR..... YOLA DEVAM... BAZILARININ ANLAYAMAYACAĞI Bİ OLAY ....

anlayana....

Alper elinize sağlık saldıran ekibi tebrik ederim güzel op olmuş ..

dipcik:Artık yapacak işleri olmayanlar başkalarının köylerine baka bilirler, yada wow larda temsilci olabilirler,yada önümüz yaz tatile erken çıkabilirler..Hoopp&Osmanlı&Kt: Bu 3 birliğin siz +/+ daki düşmanlarına vermiş oldu ücretsiz bi hizmetdir...

Bizlerle birlikde bu yola çıkan arkdşlarımızı ve dostlarımızı buradan kutlarız..hepimizin emeğine sağlık şimdiden herkese iyi tatiller arkdşlar..

HQRTLACK
06-05-2012, 16:04
Sessizliğin tadını, bittiğini zannedenler iyi bilir...

kral_arthur
06-05-2012, 16:11
yaa bişi sorcam ben mi kacırdım yoksa karbonat üstada giren ordular paylasılmadı mı?

tşk

efsane_52
06-05-2012, 16:17

Gönderen:

Konu:

Gönderildi:

​nasıl bir duygu olduğunu iyi bilirim abi hehe geçmiş olsun ucuz atlatmışsın en azından :D

SAP2000 & STA4
06-05-2012, 16:36
http://travian-reports.net/tr/report/55033679964

karbonat erol un merkezinin buharlaşma raporu

O Deilde Hacı bey...

Seboları Dün Ne Gömdük Sahaya:)

9-5

KUNT Seboo..
06-05-2012, 16:45
O Deilde Hacı bey...

Seboları Dün Ne Gömdük Sahaya:)

9-5

İbo len benım kılım dönmüşdü sakat sakat kalede oynadım hala seboo diyon ya seboo kadar taş gelsin o gözlüklerine hemi :)))

patriyot
06-05-2012, 17:04
yaa bişi sorcam ben mi kacırdım yoksa karbonat üstada giren ordular paylasılmadı mı?

tşk
la sana ne dedimben burda meraklaniyon gorev basina

kral_arthur
06-05-2012, 17:05
la sana ne dedimben burda meraklaniyon gorev basina

emrin basım üstüne abi...

SAP2000 & STA4
06-05-2012, 17:12
İbo len benım kılım dönmüşdü sakat sakat kalede oynadım hala seboo diyon ya seboo kadar taş gelsin o gözlüklerine hemi :)))

Kaleden Açılma, Üzerinden Atarım

Kaleye Savunma Korsan İğne Deliğinden atarım...:cool:

Geliyorum...Çay İçelum...

KUNT Seboo..
06-05-2012, 17:18
Kaleden Açılma, Üzerinden Atarım

Kaleye Savunma Korsan İğne Deliğinden atarım...:cool:

Geliyorum...Çay İçelum...

Gel gel blur 1 kişi lzm zaten yapacak başkada iş kalmadı gelde bari blur yapalım canımızın sıkıntısı gitsin emrah la gökanda burda koş gel len....:cool:

Quarison
06-05-2012, 18:04
CENORAL MERKEZ, HAZIROLA HERKEZ

http://g1205.hizliresim.com/x/6/5f1rv.png

Quarison
06-05-2012, 18:08
http://f1205.hizliresim.com/x/6/5f259.png

Karbonat EroL asker köyü sizlere ömür. Osmanlı birliği tarafından iradesi elinden alınan 120k balta ve 40k toytona Allahtan rahmet, üreticisine baş sağlığı dileriz.

Suzie
06-05-2012, 18:08

Tebrikler.

нαjαη тαj
06-05-2012, 18:10
Saldıran ve savunana tebrikler.

30k equ cea ya yazık mı olmuş ne :D?

K^T Mexican
06-05-2012, 18:12
http://f1205.hizliresim.com/x/6/5f259.png

Karbonat EroL asker köyü sizlere ömür. Osmanlı birliği tarafından iradesi elinden alınan 120k balta ve 40k toytona Allahtan rahmet, üreticisine baş sağlığı dileriz.

Emeği geçen herkesin ellerine sağlık , Kunt , Osmanlı ve K^T nin katkılarıyla.

Ne dediysek o

Cenoral Merkez , Hazırola Geçecek HERKES...!!!

Quarison
06-05-2012, 18:16
http://f1205.hizliresim.com/x/6/5f2mt.png

Quarison
06-05-2012, 18:18
http://f1205.hizliresim.com/x/6/5f2sl.png

SAP2000 & STA4
06-05-2012, 18:26
Tebrikler...Tebrikler...

Herkese ...Her yere...

++'da Atış Serbest...

yarasa
06-05-2012, 18:31
sen fırlamasan olmuyor zaten o donu bi dikemedik gitti her yerden cıkıyorsun seni tanımam etmem benim lafım yarasa abine sen karışmada abilerin konuşsun

Birader sen çekip çıkarmamısız! Sus adam gibi oyununu oyna, oynayabiliyorsan... bilmiyorsan forumda top 10'a oynama...

Suzie
06-05-2012, 18:36
Birader sen çekip çıkarmamısız! Sus adam gibi oyununu oyna, oynayabiliyorsan... bilmiyorsan forumda top 10'a oynama...

Hem lafı bize söyle hem çekip gider misin de nasıl bir kişisin sen ?

WHYBE
06-05-2012, 18:39

ersanın en son asker sayısı neydi acaba merak ettim

yarasa
06-05-2012, 18:43
hem lafı bize söyle hem çekip gider misin de nasıl bir kişisin sen ?

[sıze=4]dınnnnnnnnnn dıınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn[/sıze]

KUNT Seboo..
06-05-2012, 18:49

Bu güne kadar yapılan op..larda emeği geçen tüm arkadaşlarımızın ve dostlarıma teşk ederiz ....ayrıcada bu kadar saldırılara karşı ve hala o köylerini silmeyerek bizlere böyle güzel raporlar almamızı sağlayan HZZRA&RAHZZ ve varsa başkada birlikleri onlarıda gerçekden kutlarım sizinde emeklerinize sağlık gelecek kış tekrardan sizlerle düşman olmamız dileğiyle ...

herkese sevgiler saygılar...

+/+ vermiş oldumuz rahatsızlıkdan dolayı özür dileriz...

seboo..

Suzie
06-05-2012, 18:50
[sıze=4]dınnnnnnnnnn dıınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn[/sıze]

işine gelince nasıl lafı değiştiriyorsun ama =)

Katilcermen
06-05-2012, 19:22
10113

Toyton askerleri ile savunma yapıp merkezini yıkılmasını engelleyen arıcan arkadaşa tebrıkler... Toytonlar olmasaydı depoları ve tarlaları pert olmustu...

Neyse bır dahakıne artık geceriz :)

Orjinal saldırı Linki:
http://tx3.travian.com.tr/berichte.php?id=141624452|6b8752dd&t=4 (http://tx3.travian.com.tr/berichte.php?id=141624452|6b8752dd&t=4)

doğal gübre
06-05-2012, 20:55
10113

Toyton askerleri ile savunma yapıp merkezini yıkılmasını engelleyen arıcan arkadaşa tebrıkler... Toytonlar olmasaydı depoları ve tarlaları pert olmustu...

Neyse bır dahakıne artık geceriz :)

Orjinal saldırı Linki:
http://tx3.travian.com.tr/berichte.php?id=141624452|6b8752dd&t=4 (http://tx3.travian.com.tr/berichte.php?id=141624452%7C6b8752dd&t=4)

Ben de seni tebrik ederim. Kaçıncı orduydu bu ? :)

Katilcermen
06-05-2012, 21:12
Ben de seni tebrik ederim. Kaçıncı orduydu bu ? :)
tesekurler 4 duncu orduydu bu .d henuz kullanmadigimiz 2 ordu kaldi onlarida
haftaya gorucuye cikaracaz...
Kafaya koydum aricanin merkezini gececem gecene kadar cakacaz ordulari .d
Bu arda neden arican diye soran oluyor bi rahat birakmadi tilsimi
ondan baska saldiran yok zorluyo habire... Bide hazineyi isaretlemiyo 10 yer yikio gidio .d

pLay34
06-05-2012, 21:47
adam resmen atlıyla kafa atıo orduya mermiye kafa atan leylek misali :))))))))))))))

KUNT Seboo..
06-05-2012, 21:59
LordofDrinkS (http://forum.travian.com.tr/member.php?72123-LordofDrinkS)
AvCı- (http://forum.travian.com.tr/member.php?27060-AvC%FD)
Quarison (http://forum.travian.com.tr/member.php?81684-Quarison)
Zeus00 (http://forum.travian.com.tr/member.php?74198-Zeus00)
blackjack1905 (http://forum.travian.com.tr/member.php?12066-blackjack1905)
efsane_52 (http://forum.travian.com.tr/member.php?16270-efsane_52)
ibrahim tüfekçi (http://forum.travian.com.tr/member.php?34123-ibrahim-t%FCfek%E7i)(hoş geldin sen abi ya gel çay ısmarlıyım sana ya )

ibrahim tüfekçi
06-05-2012, 22:57
LordofDrinkS (http://forum.travian.com.tr/member.php?72123-LordofDrinkS)
AvCı- (http://forum.travian.com.tr/member.php?27060-AvC%FD)
Quarison (http://forum.travian.com.tr/member.php?81684-Quarison)
Zeus00 (http://forum.travian.com.tr/member.php?74198-Zeus00)
blackjack1905 (http://forum.travian.com.tr/member.php?12066-blackjack1905)
efsane_52 (http://forum.travian.com.tr/member.php?16270-efsane_52)
ibrahim tüfekçi (http://forum.travian.com.tr/member.php?34123-ibrahim-t%FCfek%E7i)(hoş geldin sen abi ya gel çay ısmarlıyım sana ya )

Hoşbulduk , ben genelde foruma girmem ama bazı şeyler oldu, birileri bazı casus raporları koymuşlar birliğim oyuncuları ile ilgili ( sonradan kaldırmışlar gerçi )

forum sakinlerinin gerçekleri bilmesi açısından yazıyorum ;

öncelikle olayın başlangıcı H Z Z & R A ekibinden TheodeN4Rohan nickli oyuncunun bir kaç arkadaşı ile beraber benim oyuncularımdan olan bir arkadaşımıza saldırı atmasıdır, bizde oyuncumuza sahip çıkıp bu saldırıların nedenini sorduğumuzda 15 li bir köy istediğini fakat verilmediğini aynı zamanda o oyuncunun daha önceden osmanlı birliğinden bir hesaba H Z Z & R A tarafından op yapıldığında arkadaşım diyerek saldırı atmadığını ve ilişkisi olabileceği söylendi..Fakat olması gereken bu değildi böyle bir durumda biz yöneticilere yazılıp konu anlatılmalıydı ve inceledikten sonra gereken bizim tarafımızdan yapılmalıydı.Birleşme birlik bile olsa hiçbir birlik oyuncusu yada oyuncuları benim birlik oyuncumu cezalandırma hakkına sahip değildir gerekiyorsa ben cezasını veririm yıkılır.Ne yazık ki gereken hiyerarşi uygulanmayıp bazı oyuncular kendi kafalarına göre iş yapmışlardır..Ve sonuç olarak da birleşme olsalar dahi oyuncuma saldırı atanlara karşılık verilmesini başkan olan maçaklı ile beraber karar verdik.2 arkadaşımızı yönlendirdik saldırılar atıldı TheodeN4Rohan hesabına lakin saldırılar atılmaya başlayınca uNeVeN tarafından benim 2 oyuncuma saldırılar çıkıldı hemen , sonrasında da oyuncularıma ness hesabından casuslar atıldı.ve oyuncularımdan biri olan şüheda hesabından karşılık olarak onların HOOOPP!! ekibine saldırı attıkları köylere casus atmalarını istedim.
Bu iki oyuncum eski KUNT oyuncularıdır yaz serverinde benimle beraber oynamışlardır ve bu speed de benimle olmalarını istedim
ve beni kırmayarak birliğime katılmışlardır özellikle era hesabında oynayan benim 20 yıldır reel hayattan tanıdığım birisidir dostumdur, kendileri ile gerek ben gerekse MAÇAKLI sürekli irtibat halinde olmuşuzdur, onların her yaptığından, mesajlarından velhasıl her durumdan haberimiz vardır.Bizimle beraber op lara katılmışlar ordularını çakmışlardır.Bazı kişiler onlar hakkında farklı şeyler düşünse de olayın aslı budur.

Bu iki oyuncuma uNeVeN tarafından saldırılar atılınca H Z Z & R A ve RA & HZZ birlikleri ile olan birleşmeler tarafımdan atılmıştır, ayrıca köroğlu hesabında oynayan mehmet kadim dostumdur onun için herkesi, herşeyi karşıma alırım ama bundan sonra H Z Z birlikleri ile hiçbir şekilde birleşme yapılmayacaktır..

son olarak da bu speed RA. ismi son kez kullanılmış olup bundan sonra bu isimle devam edilmeyecektir...

KUNT Seboo..
06-05-2012, 23:15
Hoşbulduk , ben genelde foruma girmem ama bazı şeyler oldu, birileri bazı casus raporları koymuşlar birliğim oyuncuları ile ilgili ( sonradan kaldırmışlar gerçi )

öncelikle olayın başlangıcı H Z Z & R A ekibinden TheodeN4Rohan nickli oyuncunun bir kaç arkadaşı ile beraber benim oyuncularımdan olan bir arkadaşımıza saldırı atmasıdır, bizde oyuncumuza sahip çıkıp bu saldırıların nedenini sorduğumuzda 15 li bir köy istediğini fakat verilmediğini aynı zamanda o oyuncunun daha önceden osmanlı birliğinden bir hesaba H Z Z & R A tarafından op yapıldığında arkadaşım diyerek saldırı atmadığını ve ilişkisi olabileceği söylendi..Fakat olması gereken bu değildi böyle bir durumda biz yöneticilere yazılıp konu anlatılmalıydı ve inceledikten sonra gereken bizim tarafımızdan yapılmalıydı.Birleşme birlik bile olsa hiçbir birlik oyuncusu yada oyuncuları benim birlik oyuncumu cezalandırma hakkına sahip değildir gerekiyorsa ben cezasını veririm yıkılır.Ne yazık ki gereken hiyerarşi uygulanmayıp bazı oyuncular kendi kafalarına göre iş yapmışlardır..Ve sonuç olarak da birleşme olsalar dahi oyuncuma saldırı atanlara karşılık verilmesini başkan olan maçaklı ile beraber karar verdik.2 arkadaşımızı yönlendirdik saldırılar atıldı TheodeN4Rohan hesabına lakin saldırılar atılmaya başlayınca uNeVeN tarafından benim 2 oyuncuma saldırılar çıkıldı hemen , sonrasında da oyuncularıma ness hesabından casuslar atıldı.ve oyuncularımdan biri olan şüheda hesabından karşılık olarak onların HOOOPP!! ekibine saldırı attıkları köylere casus atmalarını istedim.
Bu iki oyuncum eski KUNT oyuncularıdır yaz serverinde benimle beraber oynamışlardır ve bu speed de benimle olmalarını istedim
ve beni kırmayarak birliğime katılmışlardır özellikle era hesabında oynayan benim 20 yıldır reel hayattan tanıdığım birisidir dostumdur, kendileri ile gerek ben gerekse MAÇAKLI sürekli irtibat halinde olmuşuzdur, onların her yaptığından, mesajlarından velhasıl her durumdan haberimiz vardır.Bizimle beraber op lara katılmışlar ordularını çakmışlardır.Bazı kişiler onlar hakkında farklı şeyler düşünse de olayın aslı budur.

Bu iki oyuncuma uNeVeN tarafından saldırılar atılınca H Z Z & R A ve RA & HZZ birlikleri ile olan birleşmeler tarafımdan atılmıştır, ayrıca köroğlu hesabında oynayan mehmet kadim dostumdur onun için herkesi, herşeyi karşıma alırım ama bundan sonra H Z Z birlikleri ile hiçbir şekilde birleşme yapılmayacaktır..

son olarak da bu speed RA. ismi son kez kullanılmış olup bundan sonra bu isimle devam edilmeyecektir...

Şimdiden yeni birliğiniz hayırlı olsun abi yolunuzda açık olsun ...:(Çay bekleriz ..)

DİPÇİK:Abi bu ismini verdin bizim eski oyuncular bizimde cafeden ve realden dostlarımızdır ki hepde öyle kalacaklardır onlara yapılan her türlü saldırı şuan bizde olmasalar dahi bize yapılmış kabul ederiz ve elimizden gelen ne isede gereğini yaparız,ki ama gerek olacanı sanmam bu 2 arkdaşımızda oyunda yeterince iyilerdir onlar gerekeni yapar o yüzden bize gerek olacanı sanmam ama olursada bütün hooop köyleri ve kunt köyleri onlarla bir hareket edeceklerdir ...

hacı.
06-05-2012, 23:16
beyler lütfen yazarken karşımızdakinin de insan oldugunu unutmayıp rencide edici sözlerde bulunmayalım.

küfürde etmeyelim.kızı var cocugu var ailesi var....boş yere günaha girmeyelim.sonra okuyup üflesemde fayda etmez :D

umarım yazdıklarımı tınlarsınız :D

K^T Mexican
06-05-2012, 23:21

Güzel tepki , K^T ekibi olarak duruşunzdan dolayı tebrik ediyoruz...

artiz
06-05-2012, 23:22
Vayyy Arkadaş ne HOOOOOOP muş.Herşeyin altında HOOOOOP çıkyo:cool:

artiz
06-05-2012, 23:25
Güzel tepki , K^T ekibi olarak duruşunzdan dolayı tebrik ediyoruz...

............... +1.............

KUNT Seboo..
06-05-2012, 23:27
............... +1.............

................+2.............................

TheodeN4Rohan
06-05-2012, 23:27
İbrahim tüfekçi!!
Öncelikle alt birliktiniz.Bize göre değil ama kendinize göre alt birliktiniz.
Neden mi?Sizin için alt birlik sıfatını kullanan o bana karşı savundugunuz,bana köpekler gibi yalvaran Tyler Durden yüzünden..
Hergün bana birliğe aldır diye yalvaran ve bunu inkar da etmeyen,köy reisleyelim diye yalvaran,bunu da sonradan bana ; sana bana köy reisleyelim diye yalvardım diye söyleyen tyler durden için bana yanlış yaptınız..
Adam osmanlıdan geçme biri.. Hergün hzzye aldır diye yalvarıyordu bana,ben oralı olmadım girdi sizin birliğe..
Msn konuşmaları mevcut,baştan sona hepsini atabilirim..
Kendisini yıktım evet,köy yüzünden falan değil..
Köy yüzünden olsaydı şu sahne olmazdı;
http://g1205.hizliresim.com/x/6/5fn0q.jpg
Ben köy meraklısı olsam eğer bu kadar kp varken köy atardım..
Benim kızdıgım şey şuydu;
bana 200 nüfuslu köyün lafını etti -ki o köyü ona ben vermiştim,tek asker kesmeden hediye etmiştim ihtiyacım var dediğinde..
Sözde bana defans basacaktı,tek bir defansını da göremedik!
O köy merkez falan da değildi,bi gecede seviye 18leri basacaktım ve ona kaybı kadar tahılı tedarik edecektim zaten..
Bir kaybı olmayacaktı...
Bana resmen çocukca bir gerekçe sundu;
Birlikten atarlar beni nüfus düşerse...
Ulan bunun için gemileri yaktınız!!
O köyde askerim var diye palavra attı bir tane askerini göster fotoğrafını at dedim atamadı!
Bak arkadaşımm,sen bana bir oyun için,bir köy reisleyelim diye köpek gibi yalvaran bir adamın tarafında oldun.
Macaklı dediğin senin gelmiş bana mesaj yazıyor, senin cezanı veririm diye.
Ulan sen kimsin lan bana ceza veriyorsun sen kaç paralık adamsın da bana ceza vereceksin.
2 tane kunttan adam buldun diye kendini adam mı sandın.
Bir diğeri gelmiş hoplarla ktlerle birleşiriz,biz sadece birleşme birliğiyiz diye bana mesaj çekiyor!!
Sizin adamlığınız bu kadar işte,savaşta bi halta yaramadınız,yine bizler birliğiyle savaşmaktan başka birşey yapmadınız, osmanlı,kt,hop bunlarla ilgili bir halt yemediniz birleşsen nolur birleşmesen nolur.
Zaten bana saldırttıklarınız kunt oyuncusuymuş,siz çoktan birleşmeyi yapmışsınız.

Bana diyorsunuz ki niye söylemedin.
Söylemedim çünkü bütün server tarafından bilinen,kendini bi halt sanan macaklı denen sorunlu bir tip var başınızda.Herkes ne mal olduğunu iyi bildiğinden ters adamdır artist artist konuşur dedi,ben de uğraşamam ben öyle adamlarla diye mesaj atmadım.
Lafa gelince biz sadece birleşme birliğiyiz diyorsan,sonrasında bana demeyeceksin niye haber vermedin diye!!
Unutma kendin dedin SADECE birleşme birliğisiniz!!
Ben durenlihakann ile telefonla görüştüm..
Dedim ki 180k tokmak 37k toytonu yolluyorum ne var ne yok dalıyorum 2 saat sonra,dalmayan namussuz olsun. 5 saat süreniz var isterseniz wow köyüne çevirin köyü,kendisine sorarsın..
O da tamam dedi sorun yok atıcaz birlikten merak etme..
Sonrasında birlikten falan atılmadı adam????
Ben bana yapılan yanlışı asla affetmem, bana bir köyün lafını etti,üstelik benim sayemde aldıgı köyün..
Ben de bana yapılanı yanına koymadım,zaten casustu osmanlı oyuncularıyla arası iyiydi,saldırı bile atmıyordu..
Sonra diyorsunuz ki bize niye söylemediniz..
uNeVen size mesaj çekmiş daha öncesinde bu diyalogları atmış..
Bir halt yapacagınız mı vardı da size mesaj çekecektim???
Senin bana savundugun adam ben seni ne şikayet edicem sen benim dostumsun diyip de 5 dakika sonra çiçek abbasa demogoji yapan biridir...

Ayrıca son olarak şunu soruyorum.
Bana kızdıgınız nokta şu, bize niye haber vermedin gerekeni yapmak bize düşerdi değil mi?
Macaklı o zaman neden bana mesaj yazdı sana cezanı veririm diye????
O kim oluyor o zaman ? Benim cezamı biri verecekse bu çiçek abbas değil de kimdir???
Macaklıya mı düşüyor yani???
Dinime küfreden müslüman olsa durumu yani...

Neyse sözün özü şudur ki.
Macaklıya ve onun yanında yer alanlara bundan sonra + +da rahat hareket etme devri kapanmıştır...
Herkes safını iyi belirlesin..

AKINCIBEY
06-05-2012, 23:30

İbrahim abi...
Bu oyunu oynayan tanıdığım çok kişi içinde en etik ve en haysiyetli oynayan dostlarımızdansınız. Tutumunuz örnek teşkil etmektedir ve siz hep örnek olarak kalacaksınızdır zaten...

Dipnot: Adı geçen oyuncular çok kaliteli oyuncu olmanın yanısıra çok çok kaliteli dostlardır. Aynı ortamiçinde Düşman olarak dahi oynamışısızdır kendileri ile.... Sahip oldukları oyun ahlakına henüz biz ulaşamadık....

TheodeN4Rohan
06-05-2012, 23:32
ersanın en son asker sayısı neydi acaba merak ettim

167k ya 33k asker vardı Ali Abi, geçenlerde sende tokmaklar gitmişti,aynı gün bana daldıgınızda da toytonlarla ara yapmıştım bu kadar kalmıştı elimde..
Tebrik etme fırsatım olmadı kusura bakmayasın,güzel operasyondu tebrik ederim..
İlk 7 saldırıyı cıktınız,saldırılar cok sacma defans atın dedim arkadaşlara..
Nasıl yani dediklerinde, bu adamlar defansın bende toplanmasını ısteselerdı ciddi saldırırlardı,bu adamlar yakın adamlara araları doldurtacaklar dedim..
Malesef benim kendime ait 150-200k defansım da tılsımı korumak ıcın KMK adlı arkadaşımızdaydı çekmeye zaman olmadı..
Bu kadar bulabildik malesef..
Tekrar tebrik ederim abi,başarılar dilerim.
(Dipnot, sen diğerleri gibi olmayasın,kendine yakışan gibi davranasın inşallah..
Kimseye ihtiyacın oldugunu sanmıyorum,sen benim kimlerden bahsettiğimi anlarsın..
Saldırıda emeği geçen herkesin eline sağlık,tekrar tebrikler.

Dipnot 7 farklı köyden her saniyeye 2şer tane de pazarcı attım,3-4 tane de bina diktim gene olmadı..
Büyük ambarı altınla yıkıp sığınak bile diktim ya hammaddeleri yağmalamayın da bina dikeyim diye :D insaf 36 saldırı mı atılır :)))
33.de gitti köy :))
Bir dahakinde geliştireyim kendimi 45 attırıcam minimum size abi :))

artiz
06-05-2012, 23:39
167k ya 33k asker vardı

Gelek mi la!!! Kim kaldı? bi el atıver

Suzie
06-05-2012, 23:41
Gelek mi la!!! Kim kaldı? bi el atıver

Az önceki mesajıma istisnalar çıkabiliyor tabi Tıp bu vakaya henüz çare bulamadı :D

r 0 0 t
06-05-2012, 23:44
[sıze=3]beyler lütfen yazarken karşımızdakinin de insan oldugunu unutmayıp rencide edici sözlerde bulunmayalım.

Küfürde etmeyelim.kızı var cocugu var ailesi var....boş yere günaha girmeyelim.sonra okuyup üflesemde fayda etmez :d

umarım yazdıklarımı tınlarsınız :d
[/sıze]

ahahahah :D:D :D :D

artiz
06-05-2012, 23:45
Az önceki mesajıma istisnalar çıkabiliyor tabi Tıp bu vakaya henüz çare bulamadı :D

Sen git Köyünü Koru La.

O deilde Günün Sorusu o zaman

TheodeN4Rohan (http://tx3.travian.com.tr/spieler.php?uid=25848) 'ın SUÇU NE!!!

r 0 0 t
06-05-2012, 23:48
​Theoden in suçu sensin sanırım :) 100 kere dedim rahat dur diye yine dinlemedi demek :)

K^T Mexican
06-05-2012, 23:56
K^T birlikleri Adına Cenoral (ALPER) in doğumgününü kutlar nice mutlu yıllar dileriz...

Cenoral Merkez , Bugün Tebrik Edecek Herkes...!!! =)

http://www.youtube.com/watch?v=04V7Llpn6iM

warlords80...
06-05-2012, 23:58
tamam başkan emrin olur :D

Quarison
07-05-2012, 00:02
K^T birlikleri Adına Cenoral (ALPER) in doğumgününü kutlar nice mutlu yıllar dileriz...

Cenoral Merkez , Bugün Tebrik Edecek Herkes...!!! =)

http://www.youtube.com/watch?v=04V7Llpn6iM

Cenoral Merkez, Doğum gününü kutlar bu samet kardeş

artiz
07-05-2012, 00:08
Cenoral merkez...............

Doğum gününü kutlar artez..........

kral_arthur
07-05-2012, 00:09
cenoral merkez doğum gününü kutlar çerkez :)

_TEKSAS_
07-05-2012, 00:12

...

Raporlari koyan benim hesap ortagimdir dediginiz gibi kaldirilmistir sebebide serkanin forumda bu konunun tartisma yaratacagini soylemesidir bizde bu sebepten kaldirdik.

İsmini saydiginiz arkadaslar ise okadar da masum degil:)) bu eski kunt oyunculari

Bunun raporlarida warbizde fakat bunu paylasmak bize dusmez.

Birlik ismi konusunda da vermis oldugunuz karara saygi duyarim en azindan tarafinizi oyun baslamadan once belli etmeniz guzel bisey herkeze iyi aksamlar

impoş
07-05-2012, 00:28
Katilcermen

penaltıyı kaçırmışsın.bende sayfaları kaçırıyorum.iki tarafada tebrikler
(http://forum.travian.com.tr/member.php?36080-Katilcermen)

k1ng.
07-05-2012, 00:44
++ Da Atış Serbest....

++ ya zart zurtt

hayyyyt..

Fethedilcek baska bölge varmı la ibott..

Gidek çay çorba içek janem..

Katilcermen
07-05-2012, 00:57
Katilcermen

penaltıyı kaçırmışsın.bende sayfaları kaçırıyorum.iki tarafada tebrikler
(http://forum.travian.com.tr/member.php?36080-Katilcermen)
sorma bu donem sansimiz yok... Bizde dedik budami gol degil .d
sayfalara yetismenin mumkunati yok... Tartisma basladigi an sayfa takip etmeye calisiyorum yine yetisemiyorum.. En iyisi sarayozu gibi yapacan sabaha karsi 4 gibi girecen okuyacan .d

uNeVeN
07-05-2012, 01:03
Sözüm var sevdiğim,saydığım bir abime ağzımı açmayacaktım aslında !

RA Grup Msn de bunların olacağını taa server ın 2. 3. haftası söylemiştim ben.. Ve şuan hesabımı silerken herkes geri dönüş mesajı: bunların olacağını sen söylemiştin oldu.. Çünkü kimin ne olduğunu zamanında çok iyi anlamıştım..

r 0 0 t , serdar arkadaşım da çıksın burda server başında konuştuklarımızı söylesin bu konu hakkında.. Kim bizi yarı yolda bırakacak diye konuşmuştuk ve ne oldu o da açıklasın..

Madem konuşuyoruz konuşalım İbrahim abi. Neden ben H Z Z birliğine RA. dan daha yakınım ortaya koyalım !

Osmanlı Birlikleriyle server başından beri savaşırken RA. Birliği nerdeydi..? Önceki serverlardaki gibi oyun sonuna kadar suya sabuna dokunmayıp sonra saldırılara katılıp biz böyleyiz biz şöyleyiz mi diyecektiniz ? Yoksa RA ismi altında gelişip , başkanımız dediğiniz Maçaklı (Turgay abi ) nin aklını başka yöne çekip düşmanlığınızı mı ilan edecektiniz ? Her ne kadar Turgay abiyle anlaşamasamda bazı olaylardan dolayı şuan konuşmasakta onun böyle birşey yapmayacağını bilirim , ama onu yönlendirebilecek kişilerin başında olan sen yapabilirsin ! Şu oyunda sana hiç güvenmediğimi herkes bilir.. Hatta grup msn e senin her geldiğinde hiçbir zaman op. konusu da konuşturmamışımdır.

Neyse konuya dönelim.

Cenoral3x in birliğine kaç defa sizde bizimle beraber operasyon yapın dememe rağmen neden 1 defa olsun bize katılmadınız ?

Acaba Neden ? Birileri başkanınızı başka mı yönlendirdi ?

http://d1205.hizliresim.com/x/7/5ftd4.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

Gökçebeyy in birliği oyuncularımızı rahatsız etmeye başladığında o tarafa yöneldik ve o birliği operasyon hazırlayıp 4-5 asker köyünü indirdik. Sonra yeniden diğer osmanlılara döndük , siz anca orda defansları kesilmiş bir birliğe op. yapma gereği hissettiniz..(Köroğlu, Mehmet abinin isteğiyle) Ve birde bana çıkıp dediniz ki sen boş boş dururken biz onlara op. yaptık :)

HOOP Birliklerinden oyuncularımıza ( Çakabey , Ultrawedaki , Sakar Şakir vs. ) saldırı gelirken sizden defans istediğimizde kurduğunuz alt birlikleriniz dahil neden 20k yı geçemeyen defans atmadınız ? Yoksa dostum dediğin insanların askerlerinin kesilmesini mi istemedin ?

Biz RA ile HZZ yi aynı birlik altında topladıktan sonra hergün peşimden ayrılmayan alt birliğinizden destek istediğimde neden bana " KESİNLİKLE HZZ & RA OYUNCULARINA DESTEK ATMAYACAKSINIZ " denildi.. Bu istek sizden geldiği bana söylendi ! Neden ? Bu muydu sizin dostluğunuz ?

Her konuşmamızda bana bizim HOOP birliğiyle sorunumuz yok dediniz.. Bizim savaşta olduğum birlikle sizin nasıl sorununuz olmaz , nasıl biz onlara saldırıya kalkmaz diyebilirsiniz ? Bu muydu sizin RA ismine olan bağlılığınız ?

Ben yıkarken de yıkılırken de yanıma baktığımda HZZ ekibini gördüm sizi değil.. Bugüne kadar RA. birliğinin bir kere bile faydasını görmedim ekibimiz adına.

2 Server önce WW kurduğumuzda bile olanları biliyorum ama oralara hiç girmeyeceğim..

Kusura bakma İbrahim abi ben dostum yediğim adamlardan kazık yediğim için ve çok sevdiğim bir abimin hesabını silmesine dolaylı da olsa sebep olduğum için hesabımı silmeye aldım. Ve ne yazık ki ben hesabımı siliyorum diye arkamdan 40 kişi daha hesabını silmeye aldı..

Emin ol ki şuna o değer verdiğim insan şuan bu server da olmasaydı ben hesabımı silmezdim !
Ve sana şunu söylüyorum sadece bizi satan insanları 1 gece de yıkmadan bu serverdan gitmezdim.. Ama dediğim gibi " emir demiri keser " . Mehmet abiyle , turgay abinin dostluğu ortada ve benimde mehmet abiye olan saygımdan oraya saldırı atmam bana yakışmazdı , bu yüzden de serverdan çekilme kararı aldım.

Bu hesap silme ne savaştan kaçmadır , ne birşeylerden çekinmedir.. Tek sebebi yapılan hainliği gururuma yediremediğimden ve bu olayları bildiğim halde bunlara dur diyemediğimdendir !

Ben 2.speed server dan beri RA Birliği içindeyim.. Oyuna burda başladım ve 3.speed den beri de bu isim için emek harcıyorum.. Bu birliğin ismine laf gelmesin , kime birşey söyleyemesin diye yapmadığım şey yoktur.
Ama görüyorum ki benim burda olmama rağmen RA birliğinin ismi böyle birşeye karışmıştır , dolaylı da olsa dostum dediğim insanlara RA ismi altında zarar verilmiştir.
Demek ki ben birşeyleri bu server yapamamışım.. Yapamıyorsam da durmanın bir anlamı yoktur..

Son bir isteğimde sizden mesajında dediğin gibi RA ismini bir daha kullanma.. Hatta mümkünse 24 saat sonra bizim hesaplarımız silindiğinde o ismi de değiştirin !

Daha yazılacak bir sürü şey vardı ama onlarda eksik ve bende kalsın..

Dipcik : Bu yazdıklarımın hiçbiri RA. başkanı Maçaklıyı ilgilendirmemektedir. Kendisiyle oyun anlamında her ne kadar anlaşamasakta onun samimiyetine inanıyorum. Fakat her insan hata yapar , her insan yanlış yönlendirilir..

Quarison
07-05-2012, 01:08
dallas yaşanıyor gibi

by baskan
07-05-2012, 01:31
evet abı doğumgununmus ıyıkı doğdun yenı yasında sağlık mıtluluk ve bol asker basmalar dıleğıyle senı yenı tanımama rağmen senın ıcın solenen yazılan ları okudum ve duydum .benım gorusum sudurkı senı tanımayanlar ıcın soluyorum ve tanıyıpta senı yanlsı tanıyanlara gelsın bu soledıkelrım

dunyaya gelsem ve bır abım olsa en az senın kadar olmasını dılerdım

ıyıkı varsın ıyıkı senı tanımısım

emre kardesınden sevgılerle

Quarison
07-05-2012, 01:33
http://d1205.hizliresim.com/x/7/5furu.png

2. Ordusuna tahıl yediremeyen gürkan, bari gidip şunu çakayım dedi, ona bile müsade edilmemesi ventriloyu hüzüne boğdu

güzel defans toparlanmış bu arada. tebrikler

K^T Mexican
07-05-2012, 01:37
K^T birlikleri olarak

Ra Ekibini bugune kadar yaptıkları güzel operasyonlar ve bizlere yaşattıgı heyecanlı dakikalar için Tebrik ederiz...

Evet sıra geldi Orhan abiye , msnde dediğim gibi... =)

Kendi rızanlamı silersin(gerci karamurat hala silmede altın alındıgı için 7000 saattir silinemiyo) benmi geliyim???

ihbb53
07-05-2012, 01:40
http://d1205.hizliresim.com/x/7/5furu.png

2. Ordusuna tahıl yediremeyen gürkan, bari gidip şunu çakayım dedi, ona bile müsade edilmemesi ventriloyu hüzüne boğdu

güzel defans toparlanmış bu arada. tebrikler
Hiç öyle 2. ordu gibi durmuyor.. koç başı sayısına bak diyecen ama bend köye bak diyecem:) Arkadaşı bastığı bu ordu için tebrik ederim.. Savunanıda

Quarison
07-05-2012, 01:46
Yok 2. ordusu bu değil zaten, doğrudur yanlış yazmışım.

kelle paçadan sıkılmış biraz

Suzie
07-05-2012, 01:51
Yok 2. ordusu bu değil zaten, doğrudur yanlış yazmışım.

kelle paçadan sıkılmış biraz

samet hep iş gününe denk getiriyorsunuz bu saldırıları olmuyor ama uyutmadınız gene inş boşuna beklemiyoruzdur :)

roma__roma
07-05-2012, 01:55
K^T birlikleri olarak

Ra Ekibini bugune kadar yaptıkları güzel operasyonlar ve bizlere yaşattıgı heyecanlı dakikalar için Tebrik ederiz...

Evet sıra geldi Orhan abiye , msnde dediğim gibi... =)

Kendi rızanlamı silersin(gerci karamurat hala silmede altın alındıgı için 7000 saattir silinemiyo) benmi geliyim???

biraz gec kaldın kardeşim. o işi yaptılar bende tebrık ettim osmanlı birliğini ve oyuncularını toyguncumsen yıne de gelmek istersen buyur gel. kapımız acık canımız acımaz. sözün benım için degerlidir. beklerim kapımız acık agırlarız elimizden geldikce. fakat ben bu aralar hiç bi yerde deilim. hesapda dostlarım var. ben artık yaslandım bu oyun yuzunden zaten kızım da yok onu özledim bakarsın komple de gidebilirim. ama sen saglam bı adamsın. kişiliğinle karekterinde. birgün umarım tekrar konusabiliriz. benım neyi neden yaptıgımı bence bir tek senın bilmeye hakkın var dıye dusunuyorum. hesabımı sadece bir kere sildim oda kunt birliğindeki dostlarım hesabımı basıma yıkınca yapmıştım. kunt birliğinde daha dogrusu artık hooppp lar içlerinde cok sevdiğim benım ıcın değerli dostlarım var. yakın zamanda onların cayını içmeye gidecem. en fazla cay ısmarlamazlar :D:D şaka bı yana çayları da içilir ekmekleri de yenır özellikle de bu sözüm klmdr (gökhan) a act hakanı da unutmuyorum.

sizin birlik arkadaslarınıza gelince siz doğru bildiğinizi yaptınız. burda forumda insanların emeklerine saygı gösterip tebrik ederek yeri gelip kafa tutarak güzel işler başardınız. bu lafımda umuta söylediği bi şey için kimsede def yokken karamurata attığı tüm defler için teşekkürlerimi sunarım.

benim için çok keyifli olmasada bu speed server hzz ve ra ailesini verdikleri emekler için dostlukları için tek tek hepsini de sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

dipçik: karamurat çok uzun zamandır bende deil. altın süresi dolmadan vermiştim.

K^T Mexican
07-05-2012, 02:02
dipçik: karamurat çok uzun zamandır bende deil. altın süresi dolmadan vermiştim.

No Comment...!!!

Ne yorum yapayımki söylicek lafım yok bundan sonra...

king3r1m
07-05-2012, 02:19
No Comment...!!!

Ne yorum yapayımki söylicek lafım yok bundan sonra...

zaten sana yorum yap diyen yokki.
mümkünse sessizlik istiyorum =)

SARAYÖZÜ
07-05-2012, 02:27
sorma bu donem sansimiz yok... Bizde dedik budami gol degil .d
sayfalara yetismenin mumkunati yok... Tartisma basladigi an sayfa takip etmeye calisiyorum yine yetisemiyorum.. En iyisi sarayozu gibi yapacan sabaha karsi 4 gibi girecen okuyacan .d

Ömerim ,

Senki baş rakiptin oynadığın önceki sezonlarda şimdi eski bırlıgıne bile saldırı atıyorsun ve oyunun zevkını cıkarıyorsun.

Forumda da uslubun hıc bozulmuyor, benım gıbı forum okuyucuları böyle kısa ve öz yorumları sevıyor , biz de zamanında bır ton yazıp cızdık uslubumuzu bozduk yakısmayan seyler soyledık ama hepsıde oyunda idi geldı gectı.

Şimdi o kadar usta oyuncu var forumda yazılarını belgelerını hep okuyorum ama sadece guluyorum.cunku yorumlayacak yada anlayacak durumlar yok, bolge de farklı olunca sadece o bolgenın oyuncuları oyun akısını bıldıgınden anlıyor bız sadece hımm, aaa , yuhh , essahmı ulaa , vay anasını deyıp dıgerıne gecıyoruz

Yalnız hepsıde bılıyor kı bu oyunda her stratejı mubahtır , oyunun karakterı bu ve bız turkler bu oyuna en uygun ırkız.
baştan herkes beyın hucrelerını ve sosyal becerılerını oyuna yansıtır sonra iş patladımı kırk bin çeşit yorum yazarız.

neyse bende uzatmıyım ömerim sana hayırlı ordu cakmalar:D

Hırt Murat sevmıyorum len senı :D
Dana ve Talip hocam artık benim kankalarım:) bı dahakı server 3 muz ortak olup sana karsı savascaz :)

Awe hakanıma burdan kocaman selamlar 46 yasında oyunu bırakcagına soz verdı ..

Ömer agam torunların askere gıdecek hala mancınık basmaya calısıyon sende yeter yahu :D

jamaısı ve seboyu da kınıyorum, gelınde sauanaya goturem sızı :D

saygılarla
Emeklı Ehtıyar

TRAVİAN
07-05-2012, 02:27

RA Grup Msn de bunların olacağını taa server ın 2. 3. haftası söylemiştim ben.. Ve şuan hesabımı silerken herkes geri dönüş mesajı: bunların olacağını sen söylemiştin oldu.. Çünkü kimin ne olduğunu zamanında çok iyi anlamıştım..

r 0 0 t , serdar arkadaşım da çıksın burda server başında konuştuklarımızı söylesin bu konu hakkında.. Kim bizi yarı yolda bırakacak diye konuşmuştuk ve ne oldu o da açıklasın..

Madem konuşuyoruz konuşalım İbrahim abi. Neden ben H Z Z birliğine RA. dan daha yakınım ortaya koyalım !

Osmanlı Birlikleriyle server başından beri savaşırken RA. Birliği nerdeydi..? Önceki serverlardaki gibi oyun sonuna kadar suya sabuna dokunmayıp sonra saldırılara katılıp biz böyleyiz biz şöyleyiz mi diyecektiniz ? Yoksa RA ismi altında gelişip , başkanımız dediğiniz Maçaklı (Turgay abi ) nin aklını başka yöne çekip düşmanlığınızı mı ilan edecektiniz ? Her ne kadar Turgay abiyle anlaşamasamda bazı olaylardan dolayı şuan konuşmasakta onun böyle birşey yapmayacağını bilirim , ama onu yönlendirebilecek kişilerin başında olan sen yapabilirsin ! Şu oyunda sana hiç güvenmediğimi herkes bilir.. Hatta grup msn e senin her geldiğinde hiçbir zaman op. konusu da konuşturmamışımdır.

Neyse konuya dönelim.

Cenoral3x in birliğine kaç defa sizde bizimle beraber operasyon yapın dememe rağmen neden 1 defa olsun bize katılmadınız ?

Gökçebeyy in birliği oyuncularımızı rahatsız etmeye başladığında o tarafa yöneldik ve o birliği operasyon hazırlayıp 4-5 asker köyünü indirdik. Sonra yeniden diğer osmanlılara döndük , siz anca orda defansları kesilmiş bir birliğe op. yapma gereği hissettiniz..(Köroğlu, Mehmet abinin isteğiyle) Ve birde bana çıkıp dediniz ki sen boş boş dururken biz onlara op. yaptık :)

HOOP Birliklerinden oyuncularımıza ( Çakabey , Ultrawedaki , Sakar Şakir vs. ) saldırı gelirken sizden defans istediğimizde kurduğunuz alt birlikleriniz dahil neden 20k yı geçemeyen defans atmadınız ? Yoksa dostum dediğin insanların askerlerinin kesilmesini mi istemedin ?

Biz RA ile HZZ yi aynı birlik altında topladıktan sonra hergün peşimden ayrılmayan alt birliğinizden destek istediğimde neden bana " KESİNLİKLE HZZ & RA OYUNCULARINA DESTEK ATMAYACAKSINIZ " denildi.. Bu istek sizden geldiği bana söylendi ! Neden ? Bu muydu sizin dostluğunuz ?

Her konuşmamızda bana bizim HOOP birliğiyle sorunumuz yok dediniz.. Bizim savaşta olduğum birlikle sizin nasıl sorununuz olmaz , nasıl biz onlara saldırıya kalkmaz diyebilirsiniz ? Bu muydu sizin RA ismine olan bağlılığınız ?

Ben yıkarken de yıkılırken de yanıma baktığımda HZZ ekibini gördüm sizi değil.. Bugüne kadar RA. birliğinin bir kere bile faydasını görmedim ekibimiz adına.

2 Server önce WW kurduğumuzda bile olanları biliyorum ama oralara hiç girmeyeceğim..

Kusura bakma İbrahim abi ben dostum yediğim adamlardan kazık yediğim için ve çok sevdiğim bir abimin hesabını silmesine dolaylı da olsa sebep olduğum için hesabımı silmeye aldım. Ve ne yazık ki ben hesabımı siliyorum diye arkamdan 40 kişi daha hesabını silmeye aldı..

Emin ol ki şuna o değer verdiğim insan şuan bu server da olmasaydı ben hesabımı silmezdim !
Ve sana şunu söylüyorum sadece bizi satan insanları 1 gece de yıkmadan bu serverdan gitmezdim.. Ama dediğim gibi " emir demiri keser " . Mehmet abiyle , turgay abinin dostluğu ortada ve benimde mehmet abiye olan saygımdan oraya saldırı atmam bana yakışmazdı , bu yüzden de serverdan çekilme kararı aldım.

Bu hesap silme ne savaştan kaçmadır , ne birşeylerden çekinmedir.. Tek sebebi yapılan hainliği gururuma yediremediğimden ve bu olayları bildiğim halde bunlara dur diyemediğimdendir !

Ben 2.speed server dan beri RA Birliği içindeyim.. Oyuna burda başladım ve 3.speed den beri de bu isim için emek harcıyorum.. Bu birliğin ismine laf gelmesin , kime birşey söyleyemesin diye yapmadığım şey yoktur.
Ama görüyorum ki benim burda olmama rağmen RA birliğinin ismi böyle birşeye karışmıştır , dolaylı da olsa dostum dediğim insanlara RA ismi altında zarar verilmiştir.
Demek ki ben birşeyleri bu server yapamamışım.. Yapamıyorsam da durmanın bir anlamı yoktur..

Son bir isteğimde sizden mesajında dediğin gibi RA ismini bir daha kullanma.. Hatta mümkünse 24 saat sonra bizim hesaplarımız silindiğinde o ismi de değiştirin !

Dipcik : Bu yazdıklarımın hiçbiri RA. başkanı Maçaklıyı ilgilendirmemektedir. Kendisiyle oyun anlamında her ne kadar anlaşamasakta onun samimiyetine inanıyorum. Fakat her insan hata yapar , her insan yanlış yönlendirilir..

anlayana.............

SAP2000 & STA4
07-05-2012, 02:35
++ ya zart zurtt

hayyyyt..

Fethedilcek baska bölge varmı la ibott..

Gidek çay çorba içek janem..

+- de ne güzel yapıcıydık ibot...

Sen bağladın bizi ++'da agresife...

Senin Duruşunu Seviyorum bebeaaaam...:)

saygılarla
Emeklı Ehtıyar

Sebotu Dün kalesinde perişan ettim,herkese nasip olmaz...Sakat ayağı yapyor ihtiyar...:)

Ecnebi işler ve isimlerden ziyade yerli Törkish Hamam 'dan yanayız...

WHYBE
07-05-2012, 02:37

anlayana.............

oyunun sonu geldi oyuncu ismini açıklada kime dostcul saldırı çıkıcaz bilelim:) açıkla bizde adamlığının değerini ölçelim:)

WHYBE
07-05-2012, 02:47
167k ya 33k asker vardı Ali Abi, geçenlerde sende tokmaklar gitmişti,aynı gün bana daldıgınızda da toytonlarla ara yapmıştım bu kadar kalmıştı elimde..
Tebrik etme fırsatım olmadı kusura bakmayasın,güzel operasyondu tebrik ederim..
İlk 7 saldırıyı cıktınız,saldırılar cok sacma defans atın dedim arkadaşlara..
Nasıl yani dediklerinde, bu adamlar defansın bende toplanmasını ısteselerdı ciddi saldırırlardı,bu adamlar yakın adamlara araları doldurtacaklar dedim..
Malesef benim kendime ait 150-200k defansım da tılsımı korumak ıcın KMK adlı arkadaşımızdaydı çekmeye zaman olmadı..
Bu kadar bulabildik malesef..
Tekrar tebrik ederim abi,başarılar dilerim.
(Dipnot, sen diğerleri gibi olmayasın,kendine yakışan gibi davranasın inşallah..
Kimseye ihtiyacın oldugunu sanmıyorum,sen benim kimlerden bahsettiğimi anlarsın..
Saldırıda emeği geçen herkesin eline sağlık,tekrar tebrikler.

Dipnot 7 farklı köyden her saniyeye 2şer tane de pazarcı attım,3-4 tane de bina diktim gene olmadı..
Büyük ambarı altınla yıkıp sığınak bile diktim ya hammaddeleri yağmalamayın da bina dikeyim diye :D insaf 36 saldırı mı atılır :)))
33.de gitti köy :))
Bir dahakinde geliştireyim kendimi 45 attırıcam minimum size abi :))

sağolasın bizde seni tebrik ederiz.adamına göre saldırı atıyoruz değerini bil:)

TRAVİAN
07-05-2012, 02:51
oyunun sonu geldi oyuncu ismini açıklada kime dostcul saldırı çıkıcaz bilelim:) açıkla bizde adamlığının değerini ölçelim:)

Bizim adamlığımızın değeri doslarımız tarafından gayet iyi biliniyo.... Eğer siz birilerine söz veripde caydıysanız .... o yazılan kelime size uymuyorsa kusura bakmayın... yazmaya devam edecem.... biz oyle 3 kuruşluk bi oyun için karekterimizden taviz vermeyiz.... dost dediğimiz zaman; dost da düşmanda aynı şeyi anlar..... duruma göre omurgamız yer değiştirmez...

OMURGASIZ OLAN LA YARASI OLAN GOCUNSUN......

patriyot
07-05-2012, 02:53
adam resmen atlıyla kafa atıo orduya mermiye kafa atan leylek misali :))))))))))))))

şener abiye ayıp ediyorsununz oyun bu onun için kırmayalım insanları

TheodeN4Rohan
07-05-2012, 02:58
sağolasın bizde seni tebrik ederiz.adamına göre saldırı atıyoruz değerini bil:)

Haha eyvallah abi sagolasın gurur duydum :)) Bir dahaki savaşlarda görüşmek dileğiyle..

crysis82
07-05-2012, 03:37

Neyse konuya dönelim.

serkan bu cevap yeterli. birileri bu arkadaşın şahsiyetinden bahsetmişti az önce öve öve bitiremedikleri şahsiyetin gezindiği yer ortada. varlığın yeter...

WHYBE
07-05-2012, 03:38
Bizim adamlığımızın değeri doslarımız tarafından gayet iyi biliniyo.... Eğer siz birilerine söz veripde caydıysanız .... o yazılan kelime size uymuyorsa kusura bakmayın... yazmaya devam edecem.... biz oyle 3 kuruşluk bi oyun için karekterimizden taviz vermeyiz.... dost dediğimiz zaman; dost da düşmanda aynı şeyi anlar..... duruma göre omurgamız yer değiştirmez...

OMURGASIZ OLAN LA YARASI OLAN GOCUNSUN......

boşver ders vermeyide oyuncu ismin ne onu de bize.asarız yıkarız anlamında sormuyorum oyun başından beri hzz nin saldırıp içeriyi göremediği raporları bile paylaştın.saldırmayın dostçul saldırı olur dedin.herkes merak içinde bir gider bakalım:)

Suzie
07-05-2012, 03:44
Heyecan var :D

corsann
07-05-2012, 03:46
boşver ders vermeyide oyuncu ismin ne onu de bize.asarız yıkarız anlamında sormuyorum oyun başından beri hzz nin saldırıp içeriyi göremediği raporları bile paylaştın.saldırmayın dostçul saldırı olur dedin.herkes merak içinde bir gider bakalım:)

ben biliyorum oyuncu adını ama söylemem abiii :D

M.Soner
07-05-2012, 03:47
Ömerim ,

Senki baş rakiptin oynadığın önceki sezonlarda şimdi eski bırlıgıne bile saldırı atıyorsun ve oyunun zevkını cıkarıyorsun.

Forumda da uslubun hıc bozulmuyor, benım gıbı forum okuyucuları böyle kısa ve öz yorumları sevıyor , biz de zamanında bır ton yazıp cızdık uslubumuzu bozduk yakısmayan seyler soyledık ama hepsıde oyunda idi geldı gectı.

Şimdi o kadar usta oyuncu var forumda yazılarını belgelerını hep okuyorum ama sadece guluyorum.cunku yorumlayacak yada anlayacak durumlar yok, bolge de farklı olunca sadece o bolgenın oyuncuları oyun akısını bıldıgınden anlıyor bız sadece hımm, aaa , yuhh , essahmı ulaa , vay anasını deyıp dıgerıne gecıyoruz

Yalnız hepsıde bılıyor kı bu oyunda her stratejı mubahtır , oyunun karakterı bu ve bız turkler bu oyuna en uygun ırkız.
baştan herkes beyın hucrelerını ve sosyal becerılerını oyuna yansıtır sonra iş patladımı kırk bin çeşit yorum yazarız.

neyse bende uzatmıyım ömerim sana hayırlı ordu cakmalar

Hırt Murat sevmıyorum len senı
Dana ve Talip hocam artık benim kankalarım:) bı dahakı server 3 muz ortak olup sana karsı savascaz

Awe hakanıma burdan kocaman selamlar 46 yasında oyunu bırakcagına soz verdı ..

Ömer agam torunların askere gıdecek hala mancınık basmaya calısıyon sende yeter yahu

saygılarla
Emeklı Ehtıyar

dayı kızıyormusun sen bize anlamadım ama biz seni seviyoruz :))) danayız manayız ama bilirsin adamız :)

kel bayram abi ( borancan)
ömer abi
tansu
sizin ekip olmasa ne - - eğlencesi ne oyunun zevki olur

ilk tokmağı basıp yağmaya gönderdiğimizde bekardık şimdi iki çocuk babası :)) sen hala dayı bayram abi hala kel bizler hala sizi seviyoruz :)))) iyi geceler

crysis82
07-05-2012, 03:50

yolunu kaybeden aycan oyuna döndü sonunda :)

WHYBE
07-05-2012, 03:50

o zaman şuna cevap ver bari şu yukarda unevanın paylaştığı msj cenoralin hesabından şifresi kırılıp mı atıldı:)

corsann
07-05-2012, 03:52
o zaman şuna cevap ver bari şu yukarda unevanın paylaştığı msj cenoralin hesabından şifresi kırılıp mı atıldı:)

abi 6 gündür yoktum oyunda olayları anlamaya çalışıyorum :D ama benim bi lafım vardır bilirsin abi bi oyuncunun şifresi ile hesabına giriliosa bunda o oyuncu suçludur :D benm hesabıma girsinler şifre ile tebrk ederim valla :D

TRAVİAN
07-05-2012, 03:56

oyun bu ay sonunda biter size özelden tümbilgileri atarım sizde şaşırırsınız..... köyüm filan yok... beni ararlar def lazım def bulurum asker lazım asker bulurum.... nasıl bulursun dersen .... AHDE VEFA kelimesini hatırlatırım.... 6 yılı aşkın bu oyunu oynarım... ve şimdiye kadar dost dediğim kişiler bi dediğimi iki yapmamıştır.... BİLMEM ANLATABİLDİM Mİ....

WHYBE
07-05-2012, 03:57
abi 6 gündür yoktum oyunda olayları anlamaya çalışıyorum :D ama benim bi lafım vardır bilirsin abi bi oyuncunun şifresi ile hesabına giriliosa bunda o oyuncu suçludur :D benm hesabıma girsinler şifre ile tebrk ederim valla :D

sen ciddimisin:) adamlık dersi verenler başkasına az kendine bakıcak aycanım cenoral hesabına girip msjı kopyalayıp atıyolar.unevanda bunu açıkca koyuyor foruma.belki başkasına atılmıştır ordan unevana gecmiştir bilemem.

TRAVİAN
07-05-2012, 03:59

bi tebrik alayım :D

Quarison
07-05-2012, 04:02
tarih tekerrür etti. SPARTA hikayesi gibi oldu:(

corsann
07-05-2012, 04:03
sen ciddimisin:) adamlık dersi verenler başkasına az kendine bakıcak aycanım cenoral hesabına girip msjı kopyalayıp atıyolar.unevanda bunu açıkca koyuyor foruma.belki başkasına atılmıştır ordan unevana gecmiştir bilemem.

ben de bilmiorum valla :D

WHYBE
07-05-2012, 04:06
ben de bilmiorum valla :D

lan olum sende beni yiyosunya hadi bakalım:)

corsann
07-05-2012, 04:07
bi tebrik alayım :D

tebrik ederim :D

corsann
07-05-2012, 04:08
lan olum sende beni yiyosunya hadi bakalım:)

abi sen de bana bi inanmıosun ya :D yaptım diorum suçlu oluorum yapmadım bilmiorum diyorum suçlu oluyorum :D zaten emek emek bastığım mızraklarım darkrai de öldü :D bilseydim ona destek attıklarını geri çekerdim hiç sevmiorum onları zaten :D

Suzie
07-05-2012, 04:09
abi sen de bana bi inanmıosun ya :D yaptım diorum suçlu oluorum yapmadım bilmiorum diyorum suçlu oluyorum :D zaten emek emek bastığım mızraklarım darkrai de öldü :D bilseydim ona destek attıklarını geri çekerdim hiç sevmiorum onları zaten :D

hahaha adama bak yazın bana diyordu siz gelin tek asker köyünüzü korumazsam diye noldu la yıkıldık nerde vaadlerin he :D

Quarison
07-05-2012, 04:10
samet hep iş gününe denk getiriyorsunuz bu saldırıları olmuyor ama uyutmadınız gene inş boşuna beklemiyoruzdur :)

rahatlıkla uyuyun abi artık :D

corsann
07-05-2012, 04:13
hahaha adama bak yazın bana diyordu siz gelin tek asker köyünüzü korumazsam diye noldu la yıkıldık nerde vaadlerin he :D

gandırdım :D

TRAVİAN
07-05-2012, 04:13
tarih tekerrür etti. SPARTA hikayesi gibi oldu:(
http://e1205.hizliresim.com/x/7/5fyc1.png

hesap kitap işi ile ilgili yorum yok...........
http://e1205.hizliresim.com/x/7/5fyj1.png

uNeVeN
07-05-2012, 04:15
Tebrikler iki tarafa da.. Güzel saldırı , güzel savunma :)

Her ne kadar matematiksel olarak dark rai karlı olsada , operasyonun amacı yerine getirildiği için saldıran ekip başarılı olmuştur.. :)

Emeğinize sağlık..

WHYBE
07-05-2012, 04:17
Tebrikler savunan ve saldıran arkadaşlara

dippp.allahım kimseyi savunma askeriyle sınama:))))

by baskan
07-05-2012, 04:17

savunna ve saldıran bırlıklerı tebrık ederım guzel raporlar emeğınıze sağlık

K^T Mexican
07-05-2012, 04:19
Çakılan 4 ordumuzun 3ünde diger asker köyleri hazır oldugundan bizim için 1 ordu kaybıyla tamamlanmış olarak nitelendirebiliriz.

Savunan arkadaşı tebrik ederiz.

KüTükler = 1 Ispartalılar = 0 =))

SAP2000 & STA4
07-05-2012, 04:19
Tokmakçılar Sizi....:eek:

SAP2000 & STA4
07-05-2012, 04:20
Çakılan 4 ordumuzun 3ünde diger asker köyleri hazır oldugundan bizim için 1 ordu kaybıyla tamamlanmış olarak nitelendirebiliriz.

Tılsımla Basarsınız...4 Günde :)

king3r1m
07-05-2012, 04:22

aa bak öle deme 1 ordu kayıp mayıp.
oda yok bence. oda defansa dönsün ne olmuş.

aslında benimde kaybım yok. benimde 2. ordu hazır.
kimsede kayıp yok alla alla =) buradan anlaşılıyorki
tek kaybeden aycan olmuş.
gitti mızraklar

Suzie
07-05-2012, 04:22

orada 6 tane ordu gitmişmi gitmiş sorun yok . aynısını biz diyince yaygarayı koparıyordunuz ne olduda siz demeye başladınız ? eren abiye tebrik ettim ben oradaki coğu kişinin muhabbeti güzelde bi senin muhabbetin kafa acıyor :)

tşkler samet bizde uyku yok başlıyoruz gene askere :)

sahkral01.sabri
07-05-2012, 04:23

o piti piti karamale sepeti terazi lastik cimlastik biz dark rai ye geldik bitlendik :)

K^T Mexican
07-05-2012, 04:23
Tılsımla Basarsınız...4 Günde :)

Zaaaaaaaaaaa yarın görürsün bizde tek ordu kaybı var(hesap olarak) bugünkü saldırılarda

sıradaki arkadaşı seçelim

O piti piti

K^T Mexican
07-05-2012, 04:25
aa bak öle deme 1 ordu kayıp mayıp.
oda yok bence. oda defansa dönsün ne olmuş.

aslında benimde kaybım yok. benimde 2. ordu hazır.
kimsede kayıp yok alla alla =) buradan anlaşılıyorki
tek kaybeden aycan olmuş.
gitti mızraklar

zaaaaaaaaaaa aycanın defans köyünü söylede direk ona gidelim =)

bu arada bugun sana gelenleri say yarın op a katılanlarla karsılastır bakalım kac hesap oynama olacak?

sahkral01.sabri
Asker koymuyorsunuz askersiz köye girdiniz diyosunuz EeEeE biz mi savunma çekelim al dolu köy 0 :)

Quarison
Zaaaaaaaaaaa yarın görürsün bizde tek ordu kaybı var(hesap olarak) bugünkü saldırılarda

sıradaki arkadaşı seçelim

O piti piti

karemela sepeti

Suzie
07-05-2012, 04:26
ben herşeyi anladımda levo nun saldırı mantığını anlamadım birisi açıklasın lütfen :D

ben tebriğimide ettim giden gitmiştir kapatalım konuyu :D

olan aycana oldu gözüyle bastığı defler gitti garibim yazık ya :D

king3r1m
07-05-2012, 04:26
o piti piti karamale sepeti terazi lastik cimlastik biz dark rai ye geldik bitlendik :)

tebrikler iyi ordu basmışsın. da işte bizim surda kaldılar senin bitliler =)

corsann
07-05-2012, 04:27
zaaaaaaaaaaa aycanın defans köyünü söylede direk ona gidelim =)

bu arada bugun sana gelenleri say yarın op a katılanlarla karsılastır bakalım kac hesap oynama olacak?

defans köyüm vardı ama sildik kendi hesabımdan basıorum defleri zırhsız silahsız :D

crysis82
07-05-2012, 04:28
tebrikler iyi ordu basmışsın. da işte bizim surda kaldılar senin bitliler =)

+++++++1+++++++

TheodeN4Rohan
07-05-2012, 04:31
Tebrikler savunan ve saldıran arkadaşlara

dippp.allahım kimseyi savunma askeriyle sınama:))))

hahahaha :D hiç güleceğim yoktu valla tabi abi yıktın beni konuşursun :d savunmadan nasibini cenoral cem reis turbo. aldı bu sefer :))) senin tuzun kuru tabi :)))

Quarison
07-05-2012, 04:31
ben herşeyi anladımda levo nun saldırı mantığını anlamadım birisi açıklasın lütfen :D

ben tebriğimide ettim giden gitmiştir kapatalım konuyu :D

olan aycana oldu gözüyle bastığı defler gitti garibim yazık ya :D

konuya ben vakıfım, ben yazayım.

lıcı: Levo (http://tx3.travian.com.tr/spieler.php?uid=22536)
Konu:
RE^6: Konusuz

Gönderildi:
dün 21:44

kafacımızı ona göre ayarlayacağım.

Şu an misafirim var, bir yandan ona laf veriyorum, bir yandan telefonla konuşuyorum,Bir yandan can sıkıntısı (İstediğim sayıda askeri gönderemedim.) Bunun sonucu saldırıyı istenilen saate oturtamadım. http://tx3.travian.com.tr/img/x.gif Biraz erken giriyorum.. Askerin kesilmesi önemli değil ama inşallah yıkım yaparlar :

Yoldaki askerler (4)
. Bu oyuncuya saldırı: -This İs SPARTA!
Askerler 0 130 0 1 0 24146 0 181 0 0 1
Mancınık Hedef Rasgele Rasgele
Ulaşım . 6:22:27 .saati 04:00:02 Saat

Askerler 0 50 0 0 0 0 0 179 0 0 0

Askerler 0 50 0 0 0 0 0 179 0 0 0
Ulaşım 6:22:27 .saati 04:00:02 Saat

Askerler 0 100 0 0 0 0 0 179 0 0 0

tamamdır sn olarak giriş zamanında,

04:00:09 a girin. daha güvenli olur sizin için

Şimdi bende onu hesapladım... kılıçlılar yetişimiyor... ama atlılar ve mancınıklar yetişiyor... Kılıçlılar 29 dk sonra köye dönüyor ama ben 26 dk sonra saldırıyı çıkmam lazım... Dediğim gibi atlı ve mancınıklarla gideceğim...

en geç 21:35 civarında çıkmanız gerekicek. yetişir mi?

Kısa süreliğine dışarı çıktım geldim... ana ordu destekteydi onu çekmemiştim şimdi çekiyorum ama saldırı saatine yetişecekmi bilemiyorum..
Olmazsa atlı ve mancınıklarla çıkarım saldırıyı...

K^T Mexican
07-05-2012, 04:37
defans köyüm vardı ama sildik kendi hesabımdan basıorum defleri zırhsız silahsız :D

Aycana slm savunmaya dvm

Yarınki şanslı talihliyi biz seçtik , bakalım siz bulabilcekmisiniz ? oranlar altta =)

Çiçek Abbas - 2.30
Bombacı M. - 2.50
Aycan DEF. - 5.10
Antalyaspor - 3.50
Emre-Bayrak - 4.80
Tiffany - 20.00
Dark Rai Yeni Merkez - 1.10

(ps. son yorumdan sonra Dark Rai yi tekrar yıkma kararı verdim ve oranlara ekledim)

axl_usualsuspect
07-05-2012, 04:39
güzel savunma apocum. ellerinize sağlık. savunan tarafı tebrik ederiz. gelelim işin kar zarar olayına. şimdiye kadar hzz den 30 a yakın köye saldırı yaptık. ciddi manada sadece çiçek abbasın merkez köyünde askerle karşılaştık. bunda quarison un fake organizasyonlarının payı büyüktür. bugün ise fake bile atmadan direk saldırılar yaptık. egem&cemo çiçek abbasın merkezine saldırdı biz de darkrai arkadaşımızın asker köyüne. bunda en önemli etken ister inanın ister inanmayın saldırı askeri koyacak yer bulamamızdır. yakında yeni saldırı köylerimizle sahnede olacağız :D önce de inanmayanlara gideceğiz :D

corsann
07-05-2012, 04:40
Aycana slm savunmaya dvm

Yarınki şanslı talihliyi biz seçtik , bakalım siz bulabilcekmisiniz ? oranlar altta =)

Çiçek Abbas - 2.30
Bombacı M. - 2.50
Aycan DEF. - 1.10
Antalyaspor - 3.50
Emre-Bayrak - 4.80
Tiffany - 20.00

neyse adım sayesinde yeterince prim yaptın şimdi işine bak hadi ;)

SAP2000 & STA4
07-05-2012, 04:41
güzel savunma apocum. ellerinize sağlık. savunan tarafı tebrik ederiz. gelelim işin kar zarar olayına. şimdiye kadar hzz den 30 a yakın köye saldırı yaptık. ciddi manada sadece çiçek abbasın merkez köyünde askerle karşılaştık. bunda quarison un fake organizasyonlarının payı büyüktür. bugün ise fake bile atmadan direk saldırılar yaptık. egem&cemo çiçek abbasın merkezine saldırdı biz de darkrai arkadaşımızın asker köyüne. bunda en önemli etken ister inanın ister inanmayın saldırı askeri koyacak yer bulamamızdır. yakında yeni saldırı köylerimizle sahnede olacağız :D önce de inanmayanlara gideceğiz :D

Benden 15 Ordu Çalışır.... :o

king3r1m
07-05-2012, 04:43
benim 135k tokmak 26 toyton cuğa.
bu orduları feda eden arkadaşları bana verdiği değerden dolayı tebrik ediyorum =)

HZZ & RA olarak daha 2 gün önce karbonata 1m. defans çektikten sonra
bugün benim asker köyünede 4.5 saatte 1m. defans toplamak her birliğin yapabilceği iş değildir.

Yaptık Oldu. =) Herkese Hayırlı Geceler.

Kurra çeken arkadaş. yarın kimi nereye çakacaksınız, oranları açıklayım diceğimde uğraşamıcağım =)

sahkral01.sabri
07-05-2012, 04:43
http://e1205.hizliresim.com/x/7/5fyrx.png

:) sonuç hadi yorumları alalım

Quarison
07-05-2012, 04:44

axl_usualsuspect
07-05-2012, 04:45
Benden 15 Ordu Çalışır.... :o

ibrahim 15 ini görüyorum 20 ye çıkarıyorum :D

king3r1m
07-05-2012, 04:46

:) sonuç hadi yorumları alalım

http://tx3.travian.com.tr/berichte.php?id=141922202|9071af05&t=4

bu asker niye dönmedi öcne sen bana onu anlat sonra ben sana konu hakkındaki yorumumu yapacağım =)

crysis82
07-05-2012, 04:46
atalar ne demiş at binenin kılıç kuşananın :) kılıçları kuşanmış arkadaş :)

sahkral01.sabri
07-05-2012, 04:47

eeet kalıcak sur varsa kaldılar :)

WHYBE
07-05-2012, 04:48
hahahaha :D hiç güleceğim yoktu valla tabi abi yıktın beni konuşursun :d savunmadan nasibini cenoral cem reis turbo. aldı bu sefer :))) senin tuzun kuru tabi :)))

hahahah:) bizde savunma seven çok ben ne yapayım:) cenoral cem reis turbo devamlı tahıl isteyip duruyodu verdim tahıllarını:)

sahkral01.sabri
hea bu arada biraz mantıklı konuş oradaki defansı tek ordu geçmesi için min 600.700 yaya falan olması lazım hanı ben 350 kestim yeterde artar :)

corsann
atalar ne demiş at binenin kılıç kuşananın :) kılıçları kuşanmış arkadaş :)

atlar istedi diye kılıçlılar ölmez =)

K^T Mexican
Yarın nereyi savuncagını söyle oraya girelim...

hani senin sparta gibi olcaksa bizi 12 saatten kaldırma boşuna.

gerçi sende zaman kavramıda farklı işliyo biz 12 saatten çıkıyoruz ama sana 4 saatten geliyoruz orasıda ayrı bi güzel =)

hadi git şimdi defans basmaya başla sende =)

Quarison
07-05-2012, 04:49
benim 135k tokmak 26 toyton cuğa.
bu orduları feda eden arkadaşları bana verdiği değerden dolayı tebrik ediyorum =)

HZZ & RA olarak daha 2 gün önce karbonata 1m. defans çektikten sonra
bugün benim asker köyünede 4.5 saatte 1m. defans toplamak her birliğin yapabilceği iş değildir.

Yaptık Oldu. =) Herkese Hayırlı Geceler.

Kurra çeken arkadaş. yarın kimi nereye çakacaksınız, oranları açıklayım diceğimde uğraşamıcağım =)

Benimde anlayamadığım 1 nokta var arkadaşım. Tek ve bir nokta, şurda 1 kerecikte kazı çevirmeyin yansın. Operasyonu yapan biz, asker kaybı yaşayan biz, istediğimizi elde eden biz, memnun olan biz, sonuçtan bizim açımızdan memnun olmayan siz.

Uykusuzken, asker köyü kaybı çırpınmalara rağmen, biraz sinir/ baş ağrısı yapabilir. Gidin mışıl mışıl uyuyun. Yarın sakin kafa düşünün, sonra 1 bardak soğuk su alın ve travian oynamaya devam edin. bizim beklediğimiz şey bu, bundan ötesi değil.

Genelde örneklerimi satranç tan veririm, çünkü çok benzer oyunlar. Biz kalemizi verdik, karşılığında önem arzeden, sizin tabirinizle daha değersiz bir taş aldık. Örnek bir at. Ama olaya o hamlelik bakarsanız hata edersiniz. Yapacağınız 1 yanlış hamlede, kaybınız daha çok olur bilginiz olsun :) Bunun terim adı da "Exchange Sacrifice". Biraz araştırın daha detaylı bilgi edinirsiniz.

TheodeN4Rohan
07-05-2012, 04:49
hahahah:) bizde savunma seven çok ben ne yapayım:) cenoral cem reis turbo devamlı tahıl isteyip duruyodu verdim tahıllarını:)

hahahahahaha abi sen işini bilirsin adamlar sırf seni sömürmesin diye çaktın önden adamları :D:D yalnız sonunda yıktınız içinin yağları eridi mi? :))))

TheodeN4Rohan
07-05-2012, 04:50
atlar istedi diye kılıçlılar ölmez =)

kanka kılıçlılar ölmedi zaten la korkma :D:D
atlar öldü kankaaa :)))

sahkral01.sabri
07-05-2012, 04:52
senın asker köyun sıfırlandı birlik olarak atarlanıyordunuz saldırıda bırıncıyız yok söyle ara yaparız yok böyle tılsım dolastırırız yok serwer deflenecek daha senı defleyemeyen bı birliği istersen bz e savunma bu sonuçta bir oyun biz egelilerde şöyle bir tabir vardır zeytin yağı gibi üste çıkmak ya asker köyün sıfırlandı hzz de adam gıbı defans kalmadı sen daha neyin atarlanmasını yaşıyosun

crysis82
07-05-2012, 04:52
kanka kılıçlılar ölmedi zaten la korkma :D:D
atlar öldü kankaaa :)))

ata bindirip yollasaymış yada otobüse bindirip saldırıya sonradan ekleseydi diyecem ama otobüs geçmemiş :D

Belediyeden yapılan açıklama o hattaki seferler iptal edilmiştir...

iyi forumlar :)

king3r1m
07-05-2012, 04:54
Benimde anlayamadığım 1 nokta var arkadaşım. Tek ve bir nokta, şurda 1 kerecikte kazı çevirmeyin yansın. Operasyonu yapan biz, asker kaybı yaşayan biz, istediğimizi elde eden biz, memnun olan biz, sonuçtan bizim açımızdan memnun olmayan siz.

Uykusuzken, asker köyü kaybı çırpınmalara rağmen, biraz sinir/ baş ağrısı yapabilir. Gidin mışıl mışıl uyuyun. Yarın sakin kafa düşünün, sonra 1 bardak soğuk su alın ve travian oynamaya devam edin. bizim beklediğimiz şey bu, bundan ötesi değil.

Genelde örneklerimi satranç tan veririm, çünkü çok benzer oyunlar. Biz kalemizi verdik, karşılığında önem arzeden, sizin tabirinizle daha değersiz bir taş aldık. Örnek bir at. Ama olaya o hamlelik bakarsanız hata edersiniz. Yapacağınız 1 yanlış hamlede, kaybınız daha çok olur bilginiz olsun :) Bunun terim adı da "Exchange Sacrifice". Biraz araştırın daha detaylı bilgi edinirsiniz.

ben hep sakinim malesef heyecan yapacağım bir durum yok.
yıllardır bu oyunu oynarım artık pek heyecan ypacak durumum kalmadı.
o kadar asker çakacağınızı bilseydim ve yıkacağınıza multu olacağınızı bilseydim.
direk takas yapardık
operasyona ne luzum wardı. =)
artık bu tarz işleride bence diplomasi yoluyla halledebiliriz bence =)

axl_usualsuspect
07-05-2012, 04:54
http://tx3.travian.com.tr/berichte.php?id=141922202|9071af05&t=4 (http://tx3.travian.com.tr/berichte.php?id=141922202%7C9071af05&t=4)

bu asker niye dönmedi öcne sen bana onu anlat sonra ben sana konu hakkındaki yorumumu yapacağım =)

valla erim biz de bıktık 14 saate gidip 10k pretoryan kesmekten be dostum. o değil de forumda her sayfada saldırganlıkta hzz ra olarak birinciyiz yıkılmadık ayaktayız yazısıyla karşılaşıyorduk. kimse de sormuyordu ordularınızın yüzde kaçı duruyor diye. bu durumu değiştirmek için ordularımızın yüzde 20 sini harcamak bana mantıklı geldi. ha ben çok mantıklı düşünen bir adam değilimdir o ayrı. geçen server sen wow kur diye 500k balta 200 k toyton 25k manço 25k koçbaşını elinde patlatan bir adam ancak bu kadar mantıklı oluyor işte:D

corsann
07-05-2012, 04:55
ata bindirip yollasaymış yada otobüse bindirip saldırıya sonradan ekleseydi diyecem ama otobüs geçmemiş :D

Belediyeden yapılan açıklama o hattaki seferler iptal edilmiştir...

iyi forumlar :)

son aldığım duyumlara göre ATI ALAN SPARTA'YI GEÇMİŞ

SAP2000 & STA4
07-05-2012, 04:56
ben hep sakinim malesef heyecan yapacağım bir durum yok.
yıllardır bu oyunu oynarım artık pek heyecan ypacak durumum kalmadı.
o kadar asker çakacağınızı bilseydim ve yıkacağınıza multu olacağınızı bilseydim.
direk takas yapardık
operasyona ne luzum wardı. =)
artık bu tarz işleride bence diplomasi yoluyla halledebiliriz bence =)

Arkadaşım Bırak Bu İşleri ya...

Lütfen...:)

Asker Çakılsa..Çakacak yer Arıyorduk Muhabbeti...

Savunma Kesilse, Ordu Patlattınız Muhabbeti...

Artık Cılkını Çıkardın...

Tebriğini et...Burda Mırın Kırın Etme...

king3r1m
07-05-2012, 04:57
senın asker köyun sıfırlandı birlik olarak atarlanıyordunuz saldırıda bırıncıyız yok söyle ara yaparız yok böyle tılsım dolastırırız yok serwer deflenecek daha senı defleyemeyen bı birliği istersen bz e savunma bu sonuçta bir oyun biz egelilerde şöyle bir tabir vardır zeytin yağı gibi üste çıkmak ya asker köyün sıfırlandı hzz de adam gıbı defans kalmadı sen daha neyin atarlanmasını yaşıyosun

2 gün ewel karbonatta 1m. defansa girildiğinde Hzz de def kalmadı dendi.
bugün çicek abbassada büyük bir ordu gitti.
benim köyümde 4 ordu kullanılmaz hale geldi. Hzz daha ne yapsın.
gelin 60 kişi çıkartın 60 da biz çıkartalım ++ da bakın neler oluyor. bi gün hop lar gelir bigün osmanlılar bigün kt ler.
varmı arttıran.

crysis82
07-05-2012, 04:57
son aldığım duyumlara göre ATI ALAN SPARTA'YI GEÇMİŞ

mezarlığa varmış o zaman hacı da yokki cenaze namazını kılsın :)

aycan sende hocalık vardı üfle gitsin...

king3r1m
07-05-2012, 05:03
valla erim biz de bıktık 14 saate gidip 10k pretoryan kesmekten be dostum. o değil de forumda her sayfada saldırganlıkta hzz ra olarak birinciyiz yıkılmadık ayaktayız yazısıyla karşılaşıyorduk. kimse de sormuyordu ordularınızın yüzde kaçı duruyor diye. bu durumu değiştirmek için ordularımızın yüzde 20 sini harcamak bana mantıklı geldi. ha ben çok mantıklı düşünen bir adam değilimdir o ayrı. geçen server sen wow kur diye 500k balta 200 k toyton 25k manço 25k koçbaşını elinde patlatan bir adam ancak bu kadar mantıklı oluyor işte:D

abi geçen speedde olduğu gibi. ordular elimizde kalsada duruşumuzu bozmayız.
ateşkes war dedik gitmedik bitti.

benim yapıma aykırıdır. istemediğim durumlarla karşılassam bile insanları yanlız bırakmam. 10 kişi bi araya gelince isyan etme hakkını kendinde bulan bi grupa gittin senki olayın senin atılmanla alakası yoktu. onlar zaten yer arıyorlardı bahane arıyorlardı. nese ben zaten tebriğimi ettim herkese. fakat giden ordularda ortada. party yapılacak bidurum yok.
hadi mangala gidelim havasında olan arkadaşları uyandırayım dedim.

herkese hayırlı geceler.

corsann
07-05-2012, 05:04
mezarlığa varmış o zaman hacı da yokki cenaze namazını kılsın :)

aycan sende hocalık vardı üfle gitsin...

neyse abi bu kadar gırgır şamata yeter yarın 2. vizelerim başlıyor azcık ders çalışayım :D saldıran ekibi ve savunan mızraklarımı tebrik ederim. sadece atlıları yollayan arkadaş ( veya abimiz ) bence tebriği hak ediyor. operasyon aksamasın diye böyle bir saldırıyı bile bile çıktığı için.

k1ng.
07-05-2012, 05:05
+- de ne güzel yapıcıydık ibot...

Sen bağladın bizi ++'da agresife...

Senin Duruşunu Seviyorum bebeaaaam...:)

+ - yapıcı + + yıkıcımı diyosun cigerim:)

Ben dedim agrasiflik yapcaksak gitmeyelim diye..

Suç bende değil bana yıkma bu işleri sakin sakin oynuyos surda:)

Surda derken roma surunda değil he..

Asarda urganım varda yün basma yorganım varrr janem:)

sahkral01.sabri
07-05-2012, 05:05
2 gün ewel karbonatta 1m. defansa girildiğinde Hzz de def kalmadı dendi.
bugün çicek abbassada büyük bir ordu gitti.
benim köyümde 4 ordu kullanılmaz hale geldi. Hzz daha ne yapsın.
gelin 60 kişi çıkartın 60 da biz çıkartalım ++ da bakın neler oluyor. bi gün hop lar gelir bigün osmanlılar bigün kt ler.
varmı arttıran.

bak şimdi kıvıttırma dansöz misali yapma hzz w bile var sen neyin muhabbetını yapıyosun kaç tane kahraman var orada kaç tanesi senin multin kaç tanesi alt birlikten kaç tanesi ana birlikten söyler misin bunların cevaplarını ver :)

TRAVİAN
07-05-2012, 05:08
http://e1205.hizliresim.com/x/7/5fyj1.png

1m tahıl yiyen askeri ağırlayan DarkRai arkadaşımıza daha cok defans desteği veremediğimizden dolayı kendisinden özür diler başarısından dolayı tebrik ederim.... saldırıyı cıkan arkadaşlarıda tebrik ederim....

axl_usualsuspect
07-05-2012, 05:09
neyse abi bu kadar gırgır şamata yeter yarın 2. vizelerim başlıyor azcık ders çalışayım :D saldıran ekibi ve savunan mızraklarımı tebrik ederim. sadece atlıları yollayan arkadaş ( veya abimiz ) bence tebriği hak ediyor. operasyon aksamasın diye böyle bir saldırıyı bile bile çıktığı için.

sınavlarında başarılar aycan. ordaki olaya aynen ben de o açıdan bakıyorum. aynısını ben de yapardım. yaptım da. bu acemilikten ziyade sadakat bence.

WHYBE
07-05-2012, 05:11
hahahahahaha abi sen işini bilirsin adamlar sırf seni sömürmesin diye çaktın önden adamları :D:D yalnız sonunda yıktınız içinin yağları eridi mi? :))))

hahahaha:) evet şimdi tek tahıl yazan yok ordumu bitti ne:) yok be ya ne yağ erimesi çevre temizliği bizimkisi ev önünü süpürmek:)

king3r1m
07-05-2012, 05:12
İstemediğin durumla karşılaşıp hala orda duruyosan zaten yapın ortadadır çünkü yapı denecek bişey ortada yoktur .

Biz karakterimizle degil gerekiirse askerimizle ezilmeyi tercih ettik , şükürler olsunki yüzümüz kara cıkmadı , senin gibi şaklabanlara tokat atmaya devam ediyoruz.

Git şimdi savunmaya basmaya başlada boş köylere girmeyelim

işte sen bu üslubun yüzünden hiç bir zaman o bahsettiğim duruşa dahil olamayacak seviyede bir insansın.

sana hayatta başarılar.

corsann
07-05-2012, 05:14
sınavlarında başarılar aycan. ordaki olaya aynen ben de o açıdan bakıyorum. aynısını ben de yapardım. yaptım da. bu acemilikten ziyade sadakat bence.

teşekkürler (her ne kadar yarın sınavı olan dersten devamsızlıktan kaldığımı şu an öğrensem de :D). o saldırıdan dolayı 1-2 atasözü vesilesi ile gırgır geçsek de gerçek düşüncem bu yani onu belirtmek istedim. zaten saldırıyı ve sonrasında mesajlaşmayı görenlerin de bizim gibi düşüneceğinden şüphem yok.

Quarison
07-05-2012, 05:16
http://e1205.hizliresim.com/x/7/5fz05.png

Bu resim, 24 mart tarihine ait, neler değişmiş o zamandan bu zamana hemen bakalım.

TİFFANY => ???
murseb19=> Venezuella kırmızı karınlı piranaları tarafından afiyetle parçalandıktan sonra, travian da GÖÇ ETMEK gibi bir kavramın bulunduğunu bize gösterdi.
coolboy => Asker köyünün iradesi elinden alındı, sonra hesap sildi. Detaylarını tabiki bilmiyorum.
Bombacı Mülayim => Yakın zamanda 86.000 mancınığa ara yaptı.
Hayta İsmail => Server ı defledi, kendini defleyemedi.
07ponchik => merkezi patladı, hesap sildi.
ANTALYASPOR => merkezi kaç kez 0 landı sayısını bilmiyorum. Def hesabı olarak oynuyor.
Çiçek Abbas => Sağolsun Büyük Casus tılsımı için. Ayrıca Merkezine kendi köyümüz gibi girip çıkıyoruz. Askerlerinin iradesi ekspo ve facielde elinden alındı.
McNulty => Asker köyü ve merkezi 0 landı.
sofarsogood => en vahşi piranalara yem oldu.
kahkaha. => kilitli ve yanında 2 tılsımı da kilitledi. Ayrıca Askerlerinin iradesi vidanjör de elinden alındı.
Theoden4rohan => dün asker köyünün iradesi elinden alındı.
Karbonat Erol => Merkez ve Asker köyünün iradesi elinden alındı. Ayrıca x2 koşu tılsımı için sağolsun.
saraykışla => kilitli.
ugfkaan => saolsun 1.5x hızlı asker tılsımı için.
Kafa Sallayan => herhangi bi bilgim yok :(
Süt Kardeşler => Askerinin iradesini facial de kaybetti. Def hesabı olarak devam ettiği düşünülüyor.
Road Runner => Ezio Editore Da Firenze (code) kurbanı oldu.
Arap Abdo => Asker Köyünün iradesi elinden alındı.
nivelman => Asker Köyünün iradesi elinden alındı.
wuhuu => Saygı duyduğumuz abilerimiz, doğru yolda oldukları için bir kez daha minnettarım.
Dark Rai => Şekil 1 - A, Son çekilişimizde Tombala yapan, şanslı kişi.
reis35 => facial da askerlerinin iradesi elinden alındı. ayrıca hızlı asker basma tılsımı için, sonsuz teşekkürler
KeL Mahmut => Aklımda herhangi bişey yok.
Turb3y => Askerlerinin iradesi sebo da elinden alındı.
yine ben => Asker köyünün iradesi elinden alındı.
sakaryam => Askerlerinin iradesi 80s de elinden alındı.
Beton Necmi => Mimar tılsımı için teşekkürler. Ardında merkezindeki bi kaç yıkımın üzerine hesap sildi.
inek şaban => Herhangi bi bilgim yok.
Mayir hoşgün => Herhangi bi bilgim yok.
NURİ_ALÇO => Askerlerinin iradesini facial ın köyünde kaybetti.

Bunlar yaklaşık 1.5 ay öncesinden şimdiye değişen bir kısımın göstergesi.

%90 yaralı, %5 şehit, %5 de yara almayan adam var. daha neden bahsediyorsunuz ki? Gerçekleri konuşalım di mi?

WHYBE
07-05-2012, 05:18
teşekkürler (her ne kadar yarın sınavı olan dersten devamsızlıktan kaldığımı şu an öğrensem de :D). o saldırıdan dolayı 1-2 atasözü vesilesi ile gırgır geçsek de gerçek düşüncem bu yani onu belirtmek istedim. zaten saldırıyı ve sonrasında mesajlaşmayı görenlerin de bizim gibi düşüneceğinden şüphem yok.

yaw fütursuzca sağa sola şu cesarları kimler atıyor,dünde 30 bin cesar rohanda kesildi içim acıdı:)

corsann
07-05-2012, 05:24

Bu resim, 24 mart tarihine ait, neler değişmiş o zamandan bu zamana hemen bakalım.

TİFFANY => ???
murseb19=> Venezuella kırmızı karınlı piranaları tarafından afiyetle parçalandıktan sonra, travian da GÖÇ ETMEK gibi bir kavramın bulunduğunu bize gösterdi.
coolboy => Asker köyünün idaresi elinden alındı, sonra hesap sildi. Detaylarını tabiki bilmiyorum.
ANTALYASPOR => merkezi kaç kez 0 landı sayısını bilmiyorum. Def hesabı olarak oynuyor.
Çiçek Abbas => Sağolsun Büyük Casus tılsımı için.
kahkaha. => kilitli ve yanında 2 tılsımı da kilitledi.
Karbonat Erol => Merkez ve Asker köyünün iradesi elinden alındı. Ayrıca x2 koşu tılsımı için sağolsun.
saraykışla => kilitli.
Süt Kardeşler => Askerinin iradesini facial de kaybetti. Def hesabı olarak devam ettiği düşünülüyor.
wuhuu => Saygı duyduğumuz abilerimiz, doğru yolda oldukları için bir kez daha minnettarım.
Dark Rai => Şekil 1 - A
reis35 => facial da askerlerinin iradesi elinden alındı. ayrıca hızlı asker basma tılsımı için, sonsuz teşekkürler
Turb3y => pek bi varlığını göremedim son zamanlarda.
sakaryam => Herhangi bi bilgim yok.
Beton Necmi => Mimar tılsımı için teşekkürler. Ardında merkezindeki bi kaç yıkımın üzerine hesap sildi.

%90 yaralı, %5 şehit, %5 de yara almayan adam var. daha neden bahsediyorsunuz ki? Gerçekleri konuşalım di mi?

güzel bi analiz gerçekten tebrikler ;) ama gözle görülmeyen tarafları da var bizim açımızdan güzel olan. züğürt tesellisi falan diye düşünebilirsin haklı olarak bişey diyemem. ama ne demek istediğimi kısa sürede görürsün diyemeyeceğim; şu anki durumda bu çok zor ama illa ki göreceksin.

crysis82
07-05-2012, 05:25
küçük notlarla uğraşmanın alemi yok aycan bizde sayfalar dolusu oldu bende yatayım hayal dünyasında yaşayanları orda bırakmak lazım mazallah uyandıklarında psikolojik bozulmalar görülebilir....sınavda başarılar...

WHYBE
07-05-2012, 05:27

TİFFANY => ???
coolboy => Asker köyünün idaresi elinden alındı, sonra hesap sildi. Detaylarını tabiki bilmiyorum.
Çiçek Abbas => Sağolsun Büyük Casus tılsımı için.
kahkaha. => kilitli ve yanında 2 tılsımı da kilitledi.
saraykışla => kilitli.
Dark Rai => Şekil 1 - A
sakaryam => Herhangi bi bilgim yok.

samet zeka ve çalışkanlığın beni çok şaşırtıyor abi.

sakaryam askerinin iradesini 80s de kaybetti

kahakaha askerinin iradesin vidanjörde kaybetti, hırs yaptı kendisiyle birlikte 4 kişi diğer seferde foksun surlarında buldu:)

kmk askerinin iradesini facialde kaybetti

çiçek abbas oda hırsına yenik düşenlerden ekspodan sonra hatrı sayılır askerle facialde askerinin iradesini kaybetti.

aklıma başkası gelirse yazarım...

sahkral01.sabri
07-05-2012, 05:35
güzel bi analiz gerçekten tebrikler ;) ama gözle görülmeyen tarafları da var bizim açımızdan güzel olan. züğürt tesellisi falan diye düşünebilirsin haklı olarak bişey diyemem. ama ne demek istediğimi kısa sürede görürsün diyemeyeceğim; şu anki durumda bu çok zor ama illa ki göreceksin.

.............

sahkral01.sabri
07-05-2012, 05:37

TİFFANY => ???
coolboy => Asker köyünün iradesi elinden alındı, sonra hesap sildi. Detaylarını tabiki bilmiyorum.
Çiçek Abbas => Sağolsun Büyük Casus tılsımı için. Ayrıca Merkezine kendi köyümüz gibi girip çıkıyoruz. Askerlerinin iradesi ekspo ve facielde elinden alındı.
kahkaha. => kilitli ve yanında 2 tılsımı da kilitledi. Ayrıca Askerlerinin iradesi vidanjör de elinden alındı.
saraykışla => kilitli.

Vay be Eskilerden Kim kaldı Qua

TheodeN4Rohan
07-05-2012, 05:39
yok estafurullah bu dönem sadece 1 pislik vardı oda kaçtı zaten:) yanlız bu olmadı o arkadaşların ben yalakalık yaptığını sanmıyorum ihtiyaçları yok sadece kızdırmaya çalışıyolar.bak arkadaşlarım için bi daha böyle konuşma:(

Sizinle oyun başından beri zaten savaştayız lafımız yok. Zaten oyunun amacı bu iyi ki varsınız,vardınız ki savaş gördük oyun başından beri,olmasanız oyunun bi anlamı kalmazdı.
İnsan yemek yediği kaba pislemez.. Saldırı atmayı bile burda öğrendiler şimdi gelmiş oyuncu oldular başımıza.. Nasıl da yalakalık yaptıklarını görüyoruz zaten abi.
Benim dediğim şu, biz sizinle savaşta mıydık evet. Bunlar da bizimle aynı birlikte miydi evet?
Ne diye şimdi elele kolkola yürüyorlar?
Adam olup da çıkıp diyemediler, hzzye isyan ediyoruz, bu saatten sonra hzz ile savaştayız, ancak bu serverdaki çizgimizi değiştirmeyecektir diye?
Ben hzzye kızsam kendi kafama göre bir birlik kursam hzzye savaş ilan etsem,aynı anda sizinle de savaşmazsam namerdim.
Bizdeki fark bu işte.
Bunlar bizden size saldırı gelmez ama anlaşamıyoruz diyip de altyapı kurup sonra saldıracak kadar kahpeler. Delikanlı olan adam çıkardı direkt savaşırdı.. Bunlar gibi fırsat kollamazdı..
Size lafım yok sizinle zaten savaşıyorduk,sen de gerçekleri biliyorsun be abi :) Sen oyunu bıraktıgında bir daha konuşursak bu konuyu sen de bana hak vereceksin ama şimdi müttefik kaybetmek istemezsiniz tabi :))

Quarison
07-05-2012, 05:49
Sizinle oyun başından beri zaten savaştayız lafımız yok. Zaten oyunun amacı bu iyi ki varsınız,vardınız ki savaş gördük oyun başından beri,olmasanız oyunun bi anlamı kalmazdı.
İnsan yemek yediği kaba pislemez.. Saldırı atmayı bile burda öğrendiler şimdi gelmiş oyuncu oldular başımıza.. Nasıl da yalakalık yaptıklarını görüyoruz zaten abi.
Benim dediğim şu, biz sizinle savaşta mıydık evet. Bunlar da bizimle aynı birlikte miydi evet?
Adam olup da çıkıp diyemediler, hzzye isyan ediyoruz, bu saatten sonra hzz ile savaştayız, ancak bu serverdaki çizgimizi değiştirmeyecektir diye?
Ben hzzye kızsam kendi kafama göre bir birlik kursam hzzye savaş ilan etsem,aynı anda sizinle de savaşmazsam namerdim.
Bizdeki fark bu işte.
Bunlar bizden size saldırı gelmez ama anlaşamıyoruz diyip de altyapı kurup sonra saldıracak kadar kahpeler. Delikanlı olan adam çıkardı direkt savaşırdı.. Bunlar gibi fırsat kollamazdı..
Size lafım yok sizinle zaten savaşıyorduk,sen de gerçekleri biliyorsun be abi :) Sen oyunu bıraktıgında bir daha konuşursak bu konuyu sen de bana hak vereceksin ama şimdi müttefik kaybetmek istemezsiniz tabi :))

nedir bu yalakalık davası anlamadım, anlayamayacağım. Fikir alışverişi yapmak, bilgi alışverişi yapmak, sohbet etmek ne zaman yalakalık oldu? kavramlarınızı değiştirin bence. Bu şekilde yalakalığı tanımlarsanız, dünyadaki diğer bütün insaları yalaka sıfatı ile anarsınız. Bunlar insansı davranışlar. Sizi de yapmaya teşvik edelim gerekirse.

Fikir herkezde vardır 1 tane. Ama önemli olan onu uygulayabilmektir. Biz uyguladık, şimdi yemek yediğin kaba pisledin oldu?

HZZ nin oyun bazında, aldığımız bilgiler hariç bunu inkar etmiyorum, bize ne faydası oldu söylemesi ayıp da, yediğimiz kaba pisleyelim?

Bakın, gerçekleri önünüze serince, nasıl da saldırıcak yer arıyorsunuz. Biraz sakin olun ve olaya 3 boyutlu bakın. Unutmayın ki, bir boyut insan gözü ile görülmez.

WHYBE
07-05-2012, 05:51
Bizdeki fark bu işte.

kt ekibi bizim müttefikimiz değil daha fazlasıdır.bazı dostlukların nerde nasıl başladığı önemli değildir. bizden size gecenlerle onlar arasındaki fark şudur,bizden gecenler korkak oldukları için size gectiler kt ler cesur oldukları için sizden çıktılar.çıktıkları zaman hepinizde çok sağlam ordularda vardı.ben kimseyi kaybetmekten korkmuyorum.

Quarison
07-05-2012, 05:58
http://f1205.hizliresim.com/x/7/5fzmk.png

buda farklı bi boyut

no mercy
07-05-2012, 06:00
Düşün yani ilk serverımızda HZZ tokatlıyoruz theoden ,

sende alışacaksın...

Cenoral Merkez , Hazırola Gececek Herkes...!!!

Selam öncelikle ben sizi tanımam sizde beni tanımazsınız. Bu server da acıkcası oyunun ılk 2 ayı cok fazla oyun takıp etmedım o yuzden sızın hzz ile olan problemlerınızden vs haberım yok . O yuzden o konulara hiç girmeyeceğim. Fakat sizin suan ki durumla anlamadıgınız veya anlamazdan geldıgınız bır durum var suana kadar HZZ ve RA bırlıklerı sureklı olarak Osmanlı ve HOOP bırlıgıyle savastı yıktı yıkıldı asker kestı askerı kesıldı Açıkcası her ıkı tarafta suana kadar cok iyi savastı. Peki siz ne yaptınız bugune kadar ?? Tum server yattınız tabırı caızse bekledınız . Osmanlı ve Hoop saldırsın hzz zayıflasın sonra bız saldırırız ayagına. Son 5-10 gune kadar sesınız cıkmıyordu ? sımdı ne olduda bu kadar konusmaya basladınız. Hoop saldırsın osmanlı saldırsın sız tum server bekleyın son olarak 2 koy yıktınız dıye HZZ yı yıktık dıye buralarda dolaşın. Hayır gorende server basından berı tek basına gelıp HZZ yı yıktınız sanacak ayrıca hala HZZ ortada dımdık ayakta hala savasıyor.

K^T Mexican
07-05-2012, 06:06

TİFFANY => ???
saraykışla => kilitli.

Bencede ayaktasınız

ayrıca saldırı puanına bakarsan kim ne yapmış görürsün , belgeyle konuşuyoruz , boş sıkmak yok.

Quarison
07-05-2012, 06:09
Quarison sormuşsun yalakalık nedir diye.
Bak hemen ne demek istediğimi açıklamış mexican
Benim bu sorduguna cevap vermeme gerek var mı?
Arkadaşın gayet iyi yazmış zaten..
Buna deniyor işte elin şeyiyle gerdeğe girmek diye.
Benim dediğim şu, adam olsaydınız bize çıkar çıkmaz savaş açardınız.Ama siz arkadan vurmayı kahpece saldırmayı bilirsiniz ancak,bizim sizle derdimiz yok dediniz biz de sizi adam sandık inandık. İnsanda biraz haya olur...
Biraz utanma olur,geçen gün daha yazdınız Süleyman Abi haksız buldu hzz yönetimini diye,daha geçen siz yazdınız.Helal olsun ona dediniz,ancak adamın kendi hesabı SAnara cıktınız ilk saldırıları,sonradan ona abi bilmiyorduk senin olduğunu demenize rağmen saldırmaya devam ettiniz...izin her yeriniz adam olsa ne olur?Mexican, hzz olarak bizim kimseye boyun eğdiğimiz yok.Yenildiğimiz falan da yok? Dolayısıyla alışmam gereken birşey de yok.Biz hep burdaydık,hep de burada olacağız.Biz sizin gibi kahpe değiliz.Sana kendimi anlatmak zorunda da hissetmiyorum..

Ali Abi,burada kaç tane saldırı atıldı bir tanesinde dalga geçtiğimi gördün mü? Bir köy yıktıgımızda dalga geçtim mi? Burada hep yazmadım mı savunan arkadaşı da tebrik ederiz diye? Yada siz daldıgınızda çakıldıgınızda yazmadım mı?Bu yalakalar ise hem utanmadan saldırmayacağız diyip arkadan vuruyorlar kahpece,bir de çok bir haltlarmış gibi şöyle yaptık böyle yaptık.
Şerefiyle oynasın herkes..
Hadi herkese kolay gele.
Dipcik; deminki mesajında bir de sonuna çok bi haltmış gibi ksk team yazmış :)))

Şimdi öncelikle ilk kısımlara kesinlikle katılmıyorum. Haya imiş, utanma imiş, delikanlılıkmış? Bu sizin hayatınız mı oldu herhangi bir durumu, bir stratejiyi veya saldırı konusunda bişey söylenmeyince, topluluk olarak (bireyselleri saymıyorum), dost mu oluyorsunuz? Siz hangi dünyada yaşıyorsunuz?

2. si SANAR hesabında olduğu doğrudur. Saldırıyı planlarken bundan da haberim vardı. Sonuçta süleyman abinin "bağımsız" olarak oynamadığı, asker garajı olarak kullanıldığına şiddetle inandığım bir yerdi. 0 lamaya gittik, olmadı, tarlaları sıfırladık, benim açımdan başarılı oldu o kısımda.

Mantıklı insan olduğunuza inanıyorum, ama değilseniz de yadırgamam. 10 küsür kişi bir birliğe savaş açacağımıza, birleşmek için birlik bakıyoruz, görüşmeler yapıyoruz. ve sonucunda birleşme tamamlanınca, ortak yolda hareket ettiğimiz adamlarla operasyonlar yapıyor, kah başarılı, kah yarı başarılı, kah başarısız oluyoruz.

Yalakalık yapmak için değil, 2-3 hoş sohbet, 2-3 insan tanıma, 2-3 organizasyon konuşma ile ilgili kalkıp, HOOOPP!! ların kafesine gidiyorum, sonrasında topluca gidiyoruz. Bunları siz yalakalık olarak adlandırın, bense travian buluşması olarak.

Sonuçta daha yeni asker köyünüzü kaybettiniz. Mazur görüyorum inan.

TheodeN4Rohan
07-05-2012, 06:18
Şimdi öncelikle ilk kısımlara kesinlikle katılmıyorum. Haya imiş, utanma imiş, delikanlılıkmış? Bu sizin hayatınız mı oldu herhangi bir durumu, bir stratejiyi veya saldırı konusunda bişey söylenmeyince, topluluk olarak (bireyselleri saymıyorum), dost mu oluyorsunuz? Siz hangi dünyada yaşıyorsunuz?

2. si SANAR hesabında olduğu doğrudur. Saldırıyı planlarken bundan da haberim vardı. Sonuçta süleyman abinin "bağımsız" olarak oynamadığı, asker garajı olarak kullanıldığına şiddetle inandığım bir yerdi. 0 lamaya gittik, olmadı, tarlaları sıfırladık, benim açımdan başarılı oldu o kısımda.

Mantıklı insan olduğunuza inanıyorum, ama değilseniz de yadırgamam. 10 küsür kişi bir birliğe savaş açacağımıza, birleşmek için birlik bakıyoruz, görüşmeler yapıyoruz. ve sonucunda birleşme tamamlanınca, ortak yolda hareket ettiğimiz adamlarla operasyonlar yapıyor, kah başarılı, kah yarı başarılı, kah başarısız oluyoruz.

Yalakalık yapmak için değil, 2-3 hoş sohbet, 2-3 insan tanıma, 2-3 organizasyon konuşma ile ilgili kalkıp, HOOOPP!! ların kafesine gidiyorum, sonrasında topluca gidiyoruz. Bunları siz yalakalık olarak adlandırın, bense travian buluşması olarak.

Sonuçta daha yeni asker köyünüzü kaybettiniz. Mazur görüyorum inan.

Quarison, benim asker köyümü kaybetmemle hiçbir alakası yok bu konuştuklarımın.
Ben kendi defansımı tılsıma saldırı gelıyor kaptırmayalım diye attım KMK hesabına. O sebeple çeksem dahi yetişmiyordu,kaydıramıyorduk hiçbir şekilde.
Bu kadar kısa sürede bu kadar defans topladık.
Asker hiçbir şekilde sorun değil,ben asker kaybettim diye moral bozsaydım,5 dakika sonra temsilcinin hesabına girip de defans basmaya devam etmezdim.
Köy yıkıldı saglık olsun dedim girdim köye defans atmaya.
Ayrıca askerler arkadaşın köyde duruyordu,onları çeksem 6 saat suruyordu eğer zaman olsa faciale girecektim bilerek yanlardan reis atacaktım ki savunma yapsın asker birşeyler yapsın diye.. Ancak malesef saldırı 5bucuk saatten cıkıldı benım askerler daha da uzaktaydı.
Askere en ufak şekilde acımam,ben asker varken köyü silmeye almıstım hatır ıcın,dostluk için ıptal ettım.
185k tokmak 37k toyton varken almıstım silmeye.

Ayrıca Ali Abi sezarlara acıdım demişsin.
Valla benim gözümden yaş geliyordu nerdeyse :)
Kazandıgım dostlar sagolsun roma hesaplarındaki tüm sezarları attılar..
Gerçekten o askerler benim için çok kıymetliydi,ben seninle daha önce de bu konuyu konuşmuştum.
Ben bu oyunda sezar atabilecek adamları kazanmışım gerisi hikayedir.
Askere en ufak şekilde acıyan zaten hzzden değildir..
Biz onurumuzla oynadık,kim gelirse gelsin farketmez,köyler gider hesaplar gider oyuncular gider ama bu ekip kalır..
HZZ Forever..

TheodeN4Rohan
07-05-2012, 06:38
Arkadaşım Bırak Bu İşleri ya...

Lütfen...:)

Tebriğini et...Burda Mırın Kırın Etme...

Bakın şimdi iyi seyredin makarayı...
Şu yazdığı mesaja dikkat edin,sonra alttakine..

------

Şimdi burada ne görüyoruz? Sap laf ediyor ordu besleyemıyorduk koyacak yer yoktu dıye caktık gibi laflar etmeyin ya bırakın bu işleri diye...
Tabi sapın bu mesajından habersiz olan usualsuspects de mesaj yazmış askerı koyacak yerımız yoktu diye.
Sap efendi söyle bakalım aynı düşüncen usual için de geçerli mi??
:)))
Ha tabi o sizinle aynı gemide, bütün server boyunca bilenip,bilenip,kendinizi gaza getirip wow yıkmak yerine yıkmayı hedeflediğiniz hzzye karşı bir birlikte :)))
Diyorum ya,birbirinizi gazlayın,yalakalık yapın,başka bir işe yaramazsınız....

TheodeN4Rohan
07-05-2012, 06:43
Şu ana kadar yazmadım sabırla yazmayacaktım
sanmayınız ki takip etmiyorum
ancak kahpe kelimesi haddi aşan bi kelam dır.Ve bilmelisiniz ki kötü söz sahibine aittir.Onların ne olduğu benle dost olduklarından bellidir. Sizlerin de en az onlar kadar () rakip olmanızı dilerim.
benim yıllar yılı hesap ortağım bile şu an sizle beraber oynamakta ama onuru ile oynadıktan sonra
başımız üzerinde yeri var.Dostunda Rakip oyuncunun da .

CENORAL MERKEZ.

Vaaaay kovacı cenoral gelmiş :))) T4 ün gözünü seveyim cenoral,bu gidişle iflas edeceksin bak :))
Ben senin kimden bahsettiğini biliyorum,o bir yana bu server bir yanadır,benim ortağımdır..
Doğru dedin ne olduklarını seninle dost olmalarından anladım zaten.
Bir de takip ediyorum yazmış :)) Tabi o kadar pohpohlanınca hoşuna gitti :D
Abi şaka gibisiniz harbi ya birisi ksk team yazar öteki de cenoral merkez yazmış hahaha :D
koordinat ver kovacı cenny

Quarison
07-05-2012, 06:43

------

Şimdi burada ne görüyoruz? Sap laf ediyor ordu besleyemıyorduk koyacak yer yoktu dıye caktık gibi laflar etmeyin ya bırakın bu işleri diye...
Tabi sapın bu mesajından habersiz olan usualsuspects de mesaj yazmış askerı koyacak yerımız yoktu diye.
Ha tabi o sizinle aynı gemide, bütün server boyunca bilenip,bilenip,kendinizi gaza getirip wow yıkmak yerine yıkmayı hedeflediğiniz hzzye karşı bir birlikte :)))

sizin uyumanız lazım cidden. Direkt olarak size yöneltilen lafı, ters cevirip eğirip büğürüp, nasıl bize yönlendirdiniz hayret açıkçası. Biraz daha odaklanın. Olucak.

TheodeN4Rohan
07-05-2012, 06:52
Quarison kafan basmıyorsa yorum bari yapma.Biliyorsan konuş feyz alsınlar,bilmiyorsan sus adam sansınlar demişler.
Ben diyorum ki sap kendisi yazdı dark rai ye

Aynen şunu yazdı

''

Tebriğini et...Burda Mırın Kırın Etme...''

Sonrasında ise usualsuspects de şu yorumu yaptı ( 2si birbirinden bağımsız gerçekleşiyor tabi yoksa yazarlar mı :))

Bak usual ın mesajına

''''bunda en önemli etken ister inanın ister inanmayın saldırı askeri koyacak yer bulamamızdır. '''

Yani burda sapın kızdığı davranış biçimi,bizzat usual tarafından sergileniyor..
Bastı mı kafan? Yoksa tekrar edeyım mı?
Anlamadım ki arkadaş,oynamayı da bizden öğreniyorlar,anlamayı da..
Ne işe yararsınız yav siz :))

Quarison
07-05-2012, 06:57
Quarison kafan basmıyorsa yorum bari yapma.Biliyorsan konuş feyz alsınlar,bilmiyorsan sus adam sansınlar demişler.
Ben diyorum ki sap kendisi yazdı dark rai ye

Aynen şunu yazdı

''

Tebriğini et...Burda Mırın Kırın Etme...''

Sonrasında ise usualsuspects de şu yorumu yaptı ( 2si birbirinden bağımsız gerçekleşiyor tabi yoksa yazarlar mı :))

Bak usual ın mesajına

''''bunda en önemli etken ister inanın ister inanmayın saldırı askeri koyacak yer bulamamızdır. '''

Yani burda sapın kızdığı davranış biçimi,bizzat usual tarafından sergileniyor..
Bastı mı kafan? Yoksa tekrar edeyım mı?
Anlamadım ki arkadaş,oynamayı da bizden öğreniyorlar,anlamayı da..
Ne işe yararsınız yav siz :))

Durumun farklılığı olayın "doğruluğudur". Yakında tecrübe edeceğiniz bir doğruluk. Benimde dediğim olay budur.

K^T Mexican
07-05-2012, 07:10
Theoden sen hala defans basmaya başlamadınmı ?

cenoral
07-05-2012, 08:28
Vaaaay kovacı cenoral gelmiş :))) T4 ün gözünü seveyim cenoral,bu gidişle iflas edeceksin bak :))
Ben senin kimden bahsettiğini biliyorum,o bir yana bu server bir yanadır,benim ortağımdır..
Doğru dedin ne olduklarını seninle dost olmalarından anladım zaten.
Bir de takip ediyorum yazmış :)) Tabi o kadar pohpohlanınca hoşuna gitti :D
Abi şaka gibisiniz harbi ya birisi ksk team yazar öteki de cenoral merkez yazmış hahaha :D
koordinat ver kovacı cenny

TheodeN4Rohan (http://tx3.travian.com.tr/spieler.php?uid=25848)
, köyü: [?]
barkodunu yanlış basmışlar senin

by baskan
07-05-2012, 10:15
Quarison sormuşsun yalakalık nedir diye.
Bak hemen ne demek istediğimi açıklamış mexican
Benim bu sorduguna cevap vermeme gerek var mı?
Arkadaşın gayet iyi yazmış zaten..
Buna deniyor işte elin şeyiyle gerdeğe girmek diye.
Benim dediğim şu, adam olsaydınız bize çıkar çıkmaz savaş açardınız.Ama siz arkadan vurmayı kahpece saldırmayı bilirsiniz ancak,bizim sizle derdimiz yok dediniz biz de sizi adam sandık inandık. İnsanda biraz haya olur...
Biraz utanma olur,geçen gün daha yazdınız Süleyman Abi haksız buldu hzz yönetimini diye,daha geçen siz yazdınız.Helal olsun ona dediniz,ancak adamın kendi hesabı SAnara cıktınız ilk saldırıları,sonradan ona abi bilmiyorduk senin olduğunu demenize rağmen saldırmaya devam ettiniz...Sizin her yeriniz adam olsa ne olur?Mexican, hzz olarak bizim kimseye boyun eğdiğimiz yok.Yenildiğimiz falan da yok? Dolayısıyla alışmam gereken birşey de yok.Biz hep burdaydık,hep de burada olacağız.Biz sizin gibi kahpe değiliz.Sana kendimi anlatmak zorunda da hissetmiyorum..

Ali Abi,burada kaç tane saldırı atıldı bir tanesinde dalga geçtiğimi gördün mü? Bir köy yıktıgımızda dalga geçtim mi? Burada hep yazmadım mı savunan arkadaşı da tebrik ederiz diye? Yada siz daldıgınızda çakıldıgınızda yazmadım mı?Bu yalakalar ise hem utanmadan saldırmayacağız diyip arkadan vuruyorlar kahpece,bir de çok bir haltlarmış gibi şöyle yaptık böyle yaptık.
Şerefiyle oynasın herkes..
Hadi herkese kolay gele.
Dipcik; deminki mesajında bir de sonuna çok bi haltmış gibi ksk team yazmış :)))

sevgılı dostum benım adım emre yasım 35 demekkı olayları pek yakından takıp etmedın bızler hzzden cıktık bır hafta bekledık kımseyle bır bırlesme yapmadık alt yapımızı kurduk baktık karsı tarafdan bır ozur gelmedı hzz egosunu ındıremedı bır hafta gecer gecmez hzz bırlığıne ılk saldırıyı attık arkasından saldıırılarımız devam ettı yanı bu hzznın cokusunden sonra olmadı bıraz gecmısı kurcalarsan ne zaman ılk saldırı atılmıs ve hangı sıklıklarla hzzye saldırı atılmıs sende gorurusun

babam derdı bırılerını suclayacaksan ıyı arastır ole sucla yoksa altında kalırsın olayların

benden sana tavsıye

ıyı oyunlar kardesım

Mr.Nonstop
07-05-2012, 10:37

------

Arkadaşım Sen Ne Diyorsun Birbirinizi Gazlayın , Yalakalık Yapın.. !

Bir 50-100 Sayfa Öncesine Bak Bakalım Kim Kimi Gazlıyor Kim Kime Yalakalık Yapıyor.

50-100 Sayfa Önce Mesajlarda Senin Arkadaşlarının Ne Kadar Rahat Oldugu Yazdıkları Mesajlardan Belli !

Sevgiler...:o

Dipçik : " İlle De Edep "

king3r1m
07-05-2012, 10:53
Arkadaşım Sen Ne Diyorsun Birbirinizi Gazlayın , Yalakalık Yapın.. !

Bir 50-100 Sayfa Öncesine Bak Bakalım Kim Kimi Gazlıyor Kim Kime Yalakalık Yapıyor.

50-100 Sayfa Önce Mesajlarda Senin Arkadaşlarının Ne Kadar Rahat Oldugu Yazdıkları Mesajlardan Belli !

Sevgiler...:o

Dipçik : " İlle De Edep "

hayırdır apocum sana ne oluyor onu anlamadım =)

Mr.Nonstop
07-05-2012, 10:57
hayırdır apocum sana ne oluyor onu anlamadım =)

=)) Sana Birşey Diyen Yok Erim

Sen Farklısın ! :)

Sevgiler... :o

FRİNGE
07-05-2012, 11:31
=)) Sana Birşey Diyen Yok Erim

Sen Farklısın ! :)

Sevgiler... :o

Kimse tarafından sevilmeyen bir adamsın senin geçmiş mesajlarını ve yazışmalarını biliyorum son zamanlarda mesajlarının altına sevgiler imzasını atarak sevgi kazanamazsın..

Mr.Nonstop
07-05-2012, 11:37
Kimse tarafından sevilmeyen bir adamsın senin geçmiş mesajlarını ve yazışmalarını biliyorum son zamanlarda mesajlarının altına sevgiler imzasını atarak sevgi kazanamazsın..

Yapmacık olup sevilmektense, kendim olup nefret edilmeyi tercih ederim!

Anlatabildim Umarım. :)

leviathan.
07-05-2012, 11:54
5000 tane hesap açarsanız biz de 5000 tane hesap banlamış oluruz, hepsi 2 tıkla halloluyor .

Mesele kuralları ihlal etmekteki bu ısrar, söyleyeceğiniz şeyleri uygun olmayan sözcükler kullanmadan da ifade edebilirsiniz. Aksini yapacaksanız aynı mesajı iletmek istediğiniz kişiye farklı yollardan ulaştırın. Aynı mesajı tekrar göndermemenizi rica ediyorum.

İyi Forumlar.

LordofDrinkS
07-05-2012, 11:55
Yoo biz bütün birlikçe seviyoruz kendisini, her zamanda yanımızda yeri vardır kardeşimizin, merak etmeyin sevgisiz bırakmayız onu :)

LordofDrinkS
07-05-2012, 11:57
tamam o zaman uygun olmayan kelimeleri söyleyin adabına uydurayım, 3 kere uğraşıp da en uygun çevirdiğim dil budur, siz de bunu bu şekilde söyleyin o zaman, insanı uyarmadan eylemde bulunmayın, söyleyin düzelteyim silmeyin

Mr.Nonstop
07-05-2012, 11:59
Yoo biz bütün birlikçe seviyoruz kendisini, her zamanda yanımızda yeri vardır kardeşimizin, merak etmeyin sevgisiz bırakmayız onu :)

Eyw.. Tşkr Ederim.. :) Sende Öylesin Bizim Dostluklarımızı Oyundan İbareten Sanan Kişilere Yazıklar Olsun.

Şunu Bilin Ki Biz Bu Oyunu Muhabbet , Gırgır Olsun Maksat Dostlarımız İle Birşeyler Yapalım Diye Oynuyoruz :)

Bazıları Gibi Hırs Ve Egolarımız Yok :)

leviathan.
07-05-2012, 12:04
Hakaret kapsamına giren, karşı tarafı rencide edecek sözcüklerin hepsi. Bolca mevcut yani.

Kendinizi bu sözcükleri kullanmadan da ifade edebilirsiniz. Şimdi "onlar bu sözcükleri kullanırsa ben de o şekilde cevap veririm " diyebilirsiniz . Ama onların da mesajları siliniyor, onlar da ceza alıyor.

Asıl erdem insanın karşı taraf ne yaparsa yapsın kendinden ödün vermemesidir. Ve 3x başlığında hakaret etmeden karşı tarafı 2 cümle ile alt edebilen, gerekli cevabı hakkıyla veren kullanıcılar da var. Örnek alın demiyorum, ama onlar gibi siz de kendinizi bu şekilde ifade edebilirsiniz. Sakinliğinizi koruyun yeter.

İyi forumlar.

Quarison
07-05-2012, 13:19
http://e1205.hizliresim.com/x/7/5g92h.png

yine ben in asker köyünü yer le bir eden ReaLBLaDe, aynı phalanxları daha sıkı bir eğitimden geçirip, mükemmel bir ordu oluşturup, 2. Hızlı asker yetiştirme tılsımını bize kazandırdı.

By the power of the phalanx!!