PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 3x Speed Saldırı ve Savunma Raporları

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25

TRAVİAN
30-03-2012, 00:53
Sabaha bu köy tamamen yerle bir edildi raporlarını bekliyorum..
iyi geceler diliyorum..

anlayana ... özel :D

kral_arthur
30-03-2012, 01:02
Turnuva Galibi oldum...

Belirteyim:)

Ama böyle habersiz çekme,süslenelim:)

ibrahim ortamı beğendim :) ayrıca tebrikler her yerde 1. liği bırakmıyon :)

umbreLLa
30-03-2012, 01:03
-ya justinianus buna osmanli tokadi derler
-ha?
-tokat tokat. osmanlı tokadı.
-dokat? osmanli?
-eeeytere bee! seninle mi ugrasicam lan kefere! al tokadi. yermisin yemez misin?
-yememezmissisin??

roma__roma
30-03-2012, 01:04
:) kimseden gizlim saklım yoktur. Bu kişi ismi AgA dır. Yeni kurulmuş bir birlikte sinirlerimin çok gergin olduğu bir durumda, attığı mesajda bir tek küfür eksikti ki, onu da zaten msn de devam eden konuşmada bolcasını savurmuş, yaşını 30 olarak verip, sonrasında 10 yaşındaki gibi davranmış birisidir.

ben yaptığım şeyleri saklamam, sonrasında birliğe attım ally mesaj, bu mesajlarda beni telkin eden 5-10 arası kişi bulunmuştur. kendileri ile gerekli görüşmeleri de yaptım. onlarla yaptığım mesajlaşmaların hepsinin sonunda yazdığım şey aşağı yukarı şudur: haklısınız, böyle bi üslup kullanmamalıydım. sinirlerimin gergin olduğu bir ana denk geldi. ama sonrasında msn üzerinden yaptığımız konuşmadan, daha doğrusu bana küfür yağdırmasından sonra birlikten ihraç edilmiştir.

konu ile ilgili mesajlaştığımı hatırladığım kişi aksoy isimli oyuncudur. mesaj atıp kontrol etmek isteyen de edebilir.

zor durumda hiçbir zaman kalmam merak etmeyin. bir hatam varsa kabul ederim. buna göre davranırım. yoksa burda, forumda veya birlikte neden adillik durumu ile ilgili konuşalım? teessüf ederim..

samet ben hepinizi tanıyorum. sizlerin delikanlılıgından ve kendi birliği için yapmaya çalıştıkları şeyleri bazı dostlarımız anlamadı yada bazı şeyler kökten yanlış bildirildi. bu mesajı buraya yazan fıratı da burdan kınıyorum. aga ile olaylar oldugunda benim okudugum mesajlar AGA isimli oyuncunun ne kadar agzı bozuk ve kendini bilmez oldugunuda ortaya koymuştur.

roma__roma
30-03-2012, 01:05
sen beni tanımadın hala değil mi serkan efendi
olsun ben yıne de seni tebrik ederim

speed
30-03-2012, 01:08
sen beni tanımadın hala değil mi serkan efendi
olsun ben yıne de seni tebrik ederim

malesef özeline yazdım..

bende teşekkür ederim

r 0 0 t
30-03-2012, 01:10
Adetten mi bu bende tebrik edeyim bari yatmadan :)

Tebrikler

07ponchik
30-03-2012, 01:13
biz birlikten def diye kıvranırken cok degıl kısa zaman once kımsede def yok ken deflerın bır anda çiçek abbas savunmasında toplanabilmesini baya manidar buldum ...

şu hzz de oynadığım süre boyunca tanıdık olan antalyaspor, kel mahmut, KSK ekibi dışında bir tek komşum olan süt kardeşler ve sofarsogood hesabından def gelmiştir bana (bir de ismini hatırlamadıgım birisi vardı galiba)...

aynı durumu aha sorun antalyaspor da anlatsın ...

p.s.1 kimse şimdi işte üretim şu kışladan çıkan günde şu hesabı yapıp gelmesin

p.s.2 bilmeyen olabilir hiç bir zaman ben savunma basmayım birlik beni korusun mantığında olmadım

p.s.3 ama bu saldırı çok açıktı geyigi de olmasın zamanında bize gelecek saldırılar da çok açıktı ...

KUNT Seboo..
30-03-2012, 01:20
Speedkill
(http://tx3.travian.com.tr/spieler.php?uid=11900)hadigari
(http://tx3.travian.com.tr/spieler.php?uid=25028)GoNusMalAn
(http://tx3.travian.com.tr/spieler.php?uid=20895)AKINCIBEY
(http://tx3.travian.com.tr/spieler.php?uid=3772)orea.

(http://tx3.travian.com.tr/spieler.php?uid=4286)Bunlardan hangisini Silsem Karar veremedim....:o

​Hepsini sil gel bende oyna :)

by baskan
30-03-2012, 01:26
değerlı hzz oyuncuları anlayamadığım tek sey nedir biliyomusunuz? o kadar yonetıme destek verdınız savunma hesabı ıcın o kadar hamamdde attınız def basıldı .ama o def uc uyeyemı basıldı uc uyeye basılcaktıda neden sızlerden hamamdde ıstendı ben derımkı kımse kendını koyun yerıne koydurmasın gozlerınızı acın bıraz koyun gıbı gudulmektense aslanlar gıbı karsıma alır yıkılırım en azından aslanlar gıbı savastı ve gıttı derler ...nasıl guttuk demezler:))))

no mercy
30-03-2012, 01:28
sen hele bi ww alacaz de ben vuracam hemde içerden:))

Abı ww alcaz derse sen bana yonlendır ben yıkarım o ww u ;) tecrubeliyim nasılsa :cool:

R00t
30-03-2012, 01:29
hocam neden gizleniyorsun. neden gizlenmek gereği duyuyorsun? bu bir oyun ya?; hesabın bilinse ne olur bilinmese ne olur? köyünü kaybetsen ne olur? kaybetmesen ne olur?
yeni bir rumuz alarak gerçek kişiliğini yansıtıyorun? klavye arkasına geçip yazmak neden?

bunları sormak bize düşmez ama; bir oyun için bu kadar küçülmeye gerke varmı?

tanse26
30-03-2012, 01:32
klavye demişsinizde ( root ) klavye oyuncuları avrdır birde klavye erkekleri . acaba hangisinden bahsediyorsunuz?

sempatura
30-03-2012, 01:32
değerlı hzz oyuncuları anlayamadığım tek sey nedir biliyomusunuz? o kadar yonetıme destek verdınız savunma hesabı ıcın o kadar hamamdde attınız def basıldı .ama o def uc uyeyemı basıldı uc uyeye basılcaktıda neden sızlerden hamamdde ıstendı ben derımkı kımse kendını koyun yerıne koydurmasın gozlerınızı acın bıraz koyun gıbı gudulmektense aslanlar gıbı karsıma alır yıkılırım en azından aslanlar gıbı savastı ve gıttı derler ...nasıl guttuk demezler:))))

İyide bunu sadece sız dıyorsunuz valla sız öyle hissetmişsiniz cıkmıssınız... gerı kalan öyle hissetmiyo sanırım ki halen bırlıkte oynamaya devam ediyorlar... Bence hiç uğraşmayın... HZZ o kadro ile ne olursa olsun oyun sonuna kadar gider... HZZ'in bence bu sene yaptıgı tek yanlış daha önce kendı aralarında olmayan kısılerı katması sanırım...

Ben HZZ'ın bı huyunu sevmıyordum Tebrık etmıyorlardı ama sımdı edıyorlar =)

tanse26
30-03-2012, 01:33
çiçek abbas adıyla oynayan senmisin? kardeş

Suzie
30-03-2012, 01:34
Dediklerinizin dikkate alınmasını istiyorsanız önce kimliğinizi belli edin yeni hesap acıp yazmakla olmuyor bu işler daha burada hesap adınızı vermekden korkuyorsunuz

tanse26
30-03-2012, 01:34
HOOP BİRLİKLERİ hzz Yİ PARÇALAMIŞ ABİ DOĞRUMU?

R00t
30-03-2012, 01:36
HOOP BİRLİKLERİ hzz Yİ PARÇALAMIŞ ABİ DOĞRUMU?

doğru abi parçaladılar.

uNeVeN
30-03-2012, 01:36
R00t Q_oksijen+ no mercy+

Çok gözüme batıyorsunuz bu aralar forumda haberiniz olsun :)
Kesicem yevmiyenizi iş yapın biraz :)

tanse26
30-03-2012, 01:38
Ve sonra kapanmışlar. Hanginiz yaptırdı? Bilen varmı

TRAVİAN
30-03-2012, 01:38

by baskan (http://forum.travian.com.tr/member.php?81666-by-baskan)

29.03.2012

benim merkezim silindi... kayda değer bi ordu havaya uctu...
fakat benim kendime ait tüm savunma askerim birlik arkadaşımdaydı... kahrmanımı bile geri cekmedim... bilmem anlatabildimmi... 07ponchik (http://forum.travian.com.tr/member.php?80085-07ponchik) arkadaşımız felsefemizi anlayamamış...kusura bakmasın...

R00t
30-03-2012, 01:39

tamam patron :) ben çalışıyorum da bu meto geziyo; bana yaptırıyo işleri :)

tanse26
30-03-2012, 01:39
doğru abi parçaladılar. ve sonra kapanmışlar kitlenmişler yani. Hanginiz yaptırdı ? Biliyormusun.. Herhangi bir kıyak nerden var ? Bizede öğretirmisiniz.

tanse26
30-03-2012, 01:40
Server 4 için bende yapmak istiyorum. Nasıl kapattırabiliriz hesapları??

R00t
30-03-2012, 01:40
ve sonra kapanmışlar kitlenmişler yani. Hanginiz yaptırdı ? Biliyormusun.. Herhangi bir kıyak nerden var ? Bizede öğretirmisiniz.

bilgim yok. şahsım adına olay için üzüldüm.

tanse26
30-03-2012, 01:42
Ben server 4 te yapmak istiyorumda .. Beni yıkıyolar 6 hesap birden dalıyor. :( birde bizim başkanımız olurmusunuz siz davet etsek ?

R00t
30-03-2012, 01:45
şimdi bak arkadaşım. yaşın felan kaç bilmiyorum da klavyen iyi ama bilgisayar bilgin pek iyi değil.

bir bilgisayar programcısı olarak sana şunu tavsiye edebilirim.

bknz:

r 0 0 t = H Z Z başkanı

R00t = Hasan sıradan birisi :)

ikisi arasında dağlar kadar fark var.

bana eğer başkanım olurmusu ndersen wallaha olurum :) hiç başkan olmadım :D

tanse26
30-03-2012, 01:46
tamam abi. iyi geceler...:(

R00t
30-03-2012, 01:47
tamam abi. iyi geceler...:(

bak wallaha olurum :) şaka felan bir tarafa hiç başkan olmadım :)

doğal gübre
30-03-2012, 01:50
bak wallaha olurum :) şaka felan bir tarafa hiç başkan olmadım :)

bizim birlik var 9 kişiyiz ortalama 300 nüfuslarda.bize başkan olabilirsin.şimdi yer yok ama birazdan basılcak elçilik.

tanse26
30-03-2012, 01:52
ben başkandım. bana küfür ettiler. yıktılar beni. başkan olmakta iyi birşey değil . tavsiye etmem :( ama hepsini not ettim. bir gün mutlaka hesap soracağım

R00t
30-03-2012, 01:54
en iyisi başkan felan olmamak. ne için oynuyoruz; Sadece vakit geçirmek için :)

herkese saygılar arkadaşlar; iyi akşamlar. kalp kırdıysak affola.

umbreLLa
30-03-2012, 01:57

29.03.2012

07ponchik (http://forum.travian.com.tr/member.php?80085-07ponchik) merkezi silinince en az kendisi kadar bende üzüldüm.... 2 gün sonrada benim merkezim silindi... kayda değer bi ordu havaya uctu...
fakat benim kendime ait tüm savunma askerim birlik arkadaşımdaydı... kahrmanımı bile geri cekmedim... bilmem anlatabildimmi... 07ponchik (http://forum.travian.com.tr/member.php?80085-07ponchik) arkadaşımız felsefemizi anlayamamış...kusura bakmasın...

felsefe belli padişahım çok yaşaaaaaaaaaaa :D
ama adam zaten bundan rahatsız..............

hadi silin hesapları forumdan devam edersiniz oyuna :)
ama anladığım kadarı ile silmeyeceksiniz çünküm asarız keserizler ile başladığınız oyuna insalcıl mesajlar ile devam etmeye, nefes almaya, toparlanıp durumu kurtarmak için çalışmalara başlamışsınız.bencede bunu yapın ikinci toplu silmeyi her bünye kaldırmaz. hadi kaldırdı diyelim bahane ne olacak ?
kastırın başaracağınızdan eminim :D

no mercy
30-03-2012, 02:03

Tamamdır patron sınavlar bıtsın donucem oyuna merak etme :) Foruma yazdık bukete yakalandık kustu zaten :)

ps:1 Buket sınavda levrek,cıpura,orfoz,kerevit,labster,karides,midye ve genel hatlarıyla su ürünleri soruları cıkacak işte bu mesajı okuyorsan whatapp dan beklenıyorsun haberın olsun :p

Ps2: FENERli arkadası tebrık ederım :) Nasıl yendık yıne cinconu ?

Q_oksijen
30-03-2012, 02:14

Uhahaha Sorma knk

bardaga su koymadık.... :D

TRAVİAN
30-03-2012, 02:15
felsefe belli padişahım çok yaşaaaaaaaaaaa :D
ama adam zaten bundan rahatsız..............

hadi silin hesapları forumdan devam edersiniz oyuna :)
ama anladığım kadarı ile silmeyeceksiniz çünküm asarız keserizler ile başladığınız oyuna insalcıl mesajlar ile devam etmeye, nefes almaya, toparlanıp durumu kurtarmak için çalışmalara başlamışsınız.bencede bunu yapın ikinci toplu silmeyi her bünye kaldırmaz. hadi kaldırdı diyelim bahane ne olacak ?
kastırın başaracağınızdan eminim :D

iyide padişah da bizim krallıkda..... size ne oluyo onuda anlamış değilim... krallığımızın veziride oluruz rezilide bu sizi pek bağlanyan bişey olmaması lazım....

speed
30-03-2012, 02:28
Tamamdır patron sınavlar bıtsın donucem oyuna merak etme :) Foruma yazdık bukete yakalandık kustu zaten :)

ps:1 Buket sınavda levrek,cıpura,orfoz,kerevit,labster,karides,midye ve genel hatlarıyla su ürünleri soruları cıkacak işte bu mesajı okuyorsan whatapp dan beklenıyorsun haberın olsun :p

Hem tebrik hem FENERBAHÇEM gecince ister istemez atlıyorum.. oksijene katılıyorum bardağa su koymadık cincona kadar:)))

Eğer bana değilse soruda gecen balıkların yanına bide sazan koy:)))

TEBRİK ETMEYİ bililiceksin..

Q_oksijen
30-03-2012, 02:33
Hem tebrik hem FENERBAHÇEM gecince ister istemez atlıyorum.. oksijene katılıyorum bardağa su koymadık cincona kadar:)))

Senı canı gönülden tebrık ederim...:)

Fenerlı oldugun için

roma__roma
30-03-2012, 02:33

tebrik ederim

Q_oksijen
30-03-2012, 02:34
Uhahahahuhauahua

R00t
30-03-2012, 02:37

tebrik ederim :) :)

no mercy
30-03-2012, 02:39

Yukarıda gecen balıklar yarın ki Su ürünleri sınavının konuları sazanı unutmusum ıyı hatırlattın :) Ayrıca Tekrardan TEBRİK EDERİM

orea.
30-03-2012, 03:05
eeee eeeeee

orea.
30-03-2012, 03:07
Yok o deil...Kimse benden önce girmicek diyorum...Adam ısrarla önüme asker vuryo...Sonra plus tunruva yeri bas...:)

Acemi o daha...:)

ayıp sana ya benmiyim o :)

orea.
30-03-2012, 03:15
Mangal falan acıktımda mutlaka uğramam lazım sizin oraya:)) ama bızım orea oyundan anladıgı gibi anlıyorsa mangaldan işimiz var demek:))))

Köyleri acmazlar bazı kimseler asker basana kadar. Şimdi hepsi yan köylerinden deli gibi defans basıyordur:))

Sizin 300-500 e gelemeyenler benden - - de köy istemiyormu oyun kabiliyetleri , türkçe ve edebiyat konusundaki yüksek bilgileri haricinde cokta iyi espri yapabiliyorlar:)))

dp: roma roma bende tşk ederim sana...

Akılları sıra dalga geçiyorlar ama alayı tebrik etmeyi öğrendi sonunda..

Ne demiştik=?

TEBRİK ETMESİNİ biliceksin...

serkan yerim seni ikide bir laf sokup durma :D:D

orea.
30-03-2012, 03:19
Efenim Çalışma ile olsaydı Şu an o Arkadaşlar kilit yemezlerdi Değilmiii:)

sacma sapan fantaziler kurup yorum yapma arkadasım biz ondan mı kilitlendik sanıyosun daha öncede cevap verildi aynı cafe ortamından oynadıgımız icin mac adresleri iyi incelenmediginden hepimiz kilitlendik fakat her bireyin bir hesabı ve bir pc si var saldırı atmaya gelince öyle bir program varsa söyleyinde pc basında süreleri bekleyip saldırı organizasyonu yapmaktan vaz gecelim yazalım programa atsın :)

Maggie
30-03-2012, 03:24

Ps2: FENERli arkadası tebrık ederım . Nasıl yendık yıne cinconu ?

Cidden diyecek bişey bulamıyorum sana Ramo..

Gerçekten :D

Bu arada Kerevit, lobster, karides ve midye kabuklu.. :D Söylemeden geçemedim inan ki.. hehehe.. :D

aslan-kartal
30-03-2012, 03:38
yaw son 24 saatteki yazılanları okudum birçok cevap hazırladım ama sonra düşününce deymez diyor insan...

tek lafım var H Z Z !!! iyi geceler

dipçik: RA yı unutmayalım :)

R00t
30-03-2012, 03:40
gece gece bi tebrik daha ediyim speed i :) ondan sonra işime bakıyım :)

orea.
30-03-2012, 03:44
Allah senı olm yazdığını sileceksen.................... koycan eeeeeeeeeee değil :D

olum elim oraya gitti bi an :D:D:D

QaBuS
30-03-2012, 03:50
Tam 1.45 dkdır okuyorum.. gerıde kaldıgım sayfaları yakalamak ıcın.. sonunda yetıstım dizi modunda bı forum oluyo bu kış..
Dip: Durmadan ıd veya nıck yada hesap herneyse alıp burdan mıllete satasanları kınıyorum.(Yada konuları dagıtmak ıcın sacma sorular sorup sacma laflar atanları)
ıyı geceler..

KUNT Seboo..
30-03-2012, 05:38
ayıp sana ya benmiyim o :)

EMRE hacıyıda kap gel blur atak :) yada benim köyü gezdirem size ücretsiz gelin len :)

KOCA EAW
30-03-2012, 08:52
15 ordu da sokarsın.. ama 15 hesaptan 5 hesaba fake çıktığında birinde şaşarsın.. Mesele burada zaten.. Hiçmi bilgisayar kasmaz o ara birinin evinde bir aksilikmi olmaz:) 15 indeki 5 sıralının hiç biri arasında bir boşluk hata olmazmı:) Zaten bu oyunu bir tek sizler bilirsiniz gerisi fasülyeden oyuncudur.. Onlar çitçi doğmuş asker basamaz merkez yıkamaz. taktik bilmez. İşin özü şu büyük hesapalrı normal yolla yıkamyacağınızdan bu yolları seçtiniz. Zaten onlrında kullandığı bir yöntemdir

Biz istediğimiz zaman aynı anda (15 kişi) 15 orduda sokarız ,15 fakede atarız, siz gördünüz nasıl saldırı yapıyoruz,süremiz kaçar bir seviye turnuva yeri basıp tekrar operasyona katılırız ,sen bu uyumu bilemezsin çözemezsin, gelip görmeniz lazım, kitlenen hesaplar sahipleri var, ve iyide plus alıyorlar tebrik ediceğinize neler yazdınız yazıklar olsun, bana bu saldırıları yapacak bir birlik olsa yanlarına gider çaylarını içer iki kelam
eder,tebrik ederdim, operasyon yapan 5-6 kişi sence riske sokarmı hesaplarını senin mantığın alıyormu, sonuçta bir şikayete maruz kaldık ve hesaplarımız kitlendi, tabi bizlerle başa çıkamayınca tebrik edeceğinize şikayet ettiniz,bu arada anlamıyorum normal yol derken ne demek istedin, biz zaten sizleri normal yollarla yıktık aynı saniyeye 4 saldırı sokamazsak zaten ben KOCA EAW olmazdım :)) birlik arkadaşlarıma selamlar

Not: hadi bakalım bu aralar rüyalarınıza girmeyeceğiz:) birçok kişi senin gibi yazmış hepsine gülüyorum biraz daha yazında az daha gülelim:)

07ponchik
30-03-2012, 09:55

29.03.2012

benim merkezim silindi... kayda değer bi ordu havaya uctu...
fakat benim kendime ait tüm savunma askerim birlik arkadaşımdaydı... kahrmanımı bile geri cekmedim... bilmem anlatabildim mi... 07ponchik (http://forum.travian.com.tr/member.php?80085-07ponchik) arkadaşımız felsefemizi anlayamamış...kusura bakmasın...

emre abiyi ben ilk kez foruma yazarken goruyorum... hani açıklaması bana düşmez ama s2 deki nicki by baskan burada sahkral a sonradan ortak oldu ... by başkan ın emre abi olduğunu fatih dahil birçok kişi biliyor siz bilmiyorsanız hemen çamur atmayın önce bi sorun by başkan kim diye

travian kardeşim sana gelince peki biz yalan mı söylüyoruz... sizin alt birlikte de ally ler geçildi diye hatırlıyorum ben ama senden hiçbir defans hatırlamıyorum köyümde....

ayrıca şahit de gösterdik antalyaspor gelsin yazsın burada desin ki hayır yalan söylüyor...

veya hadi şahit listesini genişletelim...
bombaci mulayim fatih gelsin desin ki ben ally çektim o iki hesaba defans yığıldı ...
veya gelsin inkar etsin ... desin ki ben birliğin defans hesabından def istedim bana sadece 3000 pire var gönderdim dediler ama gönderilmedi. ertesi gün üsteledim ancak öyle gönderildi .... ha bu arada unutmadan o gönderilen vardıktan çok kısa bir süre sonra habersiz çekildi ayrıca da gönderilenin çok üstünde bir kısım defansın o sırada saldırı almayan çiçek abbas hesabında olduğundan yetişmeyeceği gibi bir de palavra sıkıldı....

daha anlatayım mı travian kardeş ... sen hala gel 07ponchik anlamamış diye çamur at. bence felsefeniz buysa s....... öle felsefeyi ben...

bunlar sadece defans destek tarafı diğer taraflara girmiyorum yardımlaşma sadece defans destek değildir... HZZ den ben dediğim gibi birkaç kişi dışında hiçbir yardımlaşma görmedim... en azından kendi adıma

ha belki de bunda benim oynadığım dönemde adı yönetim olan ancak perde arkasında başkan olan birilerinin bana artistlenmesine izin vermediğim olması olabilir ...
bu arada HZZ yi tebrik etmeden geçemicem ilk defa fatihle oynadığım bir serverdan zevk almadım hiç...

TRAVİAN
30-03-2012, 10:12
sana neden def gelmediğini bu yazdıklarından daha iyi anlıyorum.... şahsen bu yazıları yazma potansiyeli olan birinde askerlerimin kesilmesini istemezdim.... bu birlikde merkezi ucan askeri kesilen bi sen değilsin fakat birliğine camur atan bi sensin.... İLGİNC....

Quarison
30-03-2012, 10:27
sana neden def gelmediğini bu yazdıklarından daha iyi anlıyorum.... şahsen bu yazıları yazma potansiyeli olan birinde askerlerimin kesilmesini istemezdim.... bu birlikde merkezi ucan askeri kesilen bi sen değilsin fakat birliğine camur atan bi sensin.... İLGİNC....

bu kadar insan yanlış düşünüyor da, biz siz doğru düşünüyorsunuz gibi konuşuyosunuz.

kim olduğunuzu bilmek isterdim en azından. forumda "gizlilik" ilkesinin ardına saklanmak ne kadar doğru orası da tartışılır. genelde saklayacak bişeyleri olan kişiler bu şekilde davranır. klasik suçlu psikolojisi...

isomax
30-03-2012, 10:35
bu kadar insan yanlış düşünüyor da, biz siz doğru düşünüyorsunuz gibi konuşuyosunuz.

kim olduğunuzu bilmek isterdim en azından. forumda "gizlilik" ilkesinin ardına saklanmak ne kadar doğru orası da tartışılır. genelde saklayacak bişeyleri olan kişiler bu şekilde davranır. klasik suçlu psikolojisi...

Bu tür polemiklere girmeyelim travianda herkes kendine göre halıdır hiç kimse kendisinin haksız olduğu yönleri göremez ama hepimizin haksız olduğu konular vardır lütfen h z z karalama kampanyası yapmayalım rica ediyorum forum başlığını herkese hatırlatmak istiyorum 3x Speed Saldırı ve Savunma Raporları

TESTERE.
30-03-2012, 10:37
Ne adamlarısnız Ya.. Hzz öyle hzz böyle

Hacı abi kurdu birliği şimdi hzz benim ben hzzyim ne diyorsunuz arkadaşım ya siz

HZZ Birliğini Giyotin'e karşı olmak için kurmadınız mı arkadaşım !!!!!

HACI ABİ TOPLAMADI MI 60 TANE SALDIRGAN OYNAYAN ARKADAŞ !

TOPLADI HERKESİ. SONRA HZZ OLDULAR.

BUGÜN HZZ DİYE BİR OLUŞUM VARSA HACI ABinin sayesindedir.

Siz Kendinizi popüler sanan kişiler veya kendisi çok beğenmiş sahışlar.

Hepinize +100 Rep Veriyorum Gidin Birbirinizi Poh Pohlayın.

Egolarınızı Tatmin Edin. Sizin Dostlunuz Ne ki ..

Avrupada ++ da ikiye bölünmediniz mi.

SORUN VAR MI GarDaşŞşŞŞşŞşŞşşŞşŞşş :cool:

zazaliga23
30-03-2012, 11:12
bu server bu oluşum da kimler varsa, bu başarılar onlara aittir. geçen serverde hangi oyuncular varsa onlara aittir.

kimse HZZ benimdir demiyor! ama sen HZZyi hacı abi kurdu dıyorsun yav nerde hacı abiniz.

HACİ abiniz, patentini mi aldı H Z Z İsmini? ona mal ediyorsunuz. o dönem HZZ ismi verilirken haci abiniz mi vardı? omu tek karar verdi oyuncuları yokmuydu. :D

HACI ABİNİZ NERDE?...

ShekiLL
30-03-2012, 11:40
Fatmagülü Geçmiş Gene BuraLar :)
H Z Z nin Süçü Ne :))
Dipnot:) RA yıda unutmamak lasım :)

07ponchik
30-03-2012, 11:59

beni tanımadan etmeden ahkam kesme ... hele hele oyunu takip etmeden hiç kesme ...

benim merkezim yıkıldığında 50000 çeviriyordu deposu ambarı da 12 saat içerisinde toparlamaya yeterdi ... saatlik üretim 700bin civarından 500-550 bin civarına inmişti ki hiç kimseden destek almadan da basardım ben orayı merak etme ... daha önce de bastık...

ayrıca benim askerim de kesilmedi bilip bilmeden konuşma merkezimin hasar aldığı gün askerim sapasağlam duruyordu ama hzz ye faydası olmasın diye de en son hiçbir yere göndermedim ... (ben hzz den ne fayda gördüm ki)

fatih burada ben daha önce de hzz de oynamaktan memnun değildim telefon görüşmelerimizde kaç kere rica ettim ancak fatih kardeşimin hatırını kıramadığım için devam ettim... ben zaten bu noktaya geleceğini biliyordum...

son olarak madem bende askerinin kesilmesini istemeyenler çoğunluktaydı o zaman birlikte tutmasalardı... fatih de bilir toygun abiler de bilir benim her ne kadar kızsam da laf söylesem de tanıdık olsa bile rakip bir oluşumda olmayacağımı.... aldığım altınlar cebimde kalırdı önceden siler giderdik...

ha bi de forumda car car car konuşuyorsun da destek istendiğinde niye atmadın bendeki bu potansiyeli madem yeni öğrendin... KRALDAN ÇOK KRALCI OLAN ARKADAŞIM

QaBuS
30-03-2012, 12:25

Anlamdıgım sey herkez herseye neden tek taraflı bakıyor ıyı de guzel kardesım sen sımdı bu adama sucluluk pıskolojısıydı saklanmaydı dıosunda sonra sana cıkıpta benım gıbı bırısı demezmı neden abılerın arkadasların ısımlerını soylemedıgınde onlara demıyorusun suclumusunda soylemıyorsun ısmını be abı soylesene dıe yada bı korkunmu var saklanıyosun dığe..(sana gore ozman onlarda suclu veya korkudan saklanıyolar) bırazcık cıft taraflı bakın oyle yorum yapın...

DİP: TESTERE. (http://forum.travian.com.tr/member.php?81385-TESTERE.) adlı arkadasın testere bırlıgı ıle alaksı yoktur sahsen tanımıyorum..

K^T Mexican
30-03-2012, 12:37
Anlamdıgım sey herkez herseye neden tek taraflı bakıyor ıyı de guzel kardesım sen sımdı bu adama sucluluk pıskolojısıydı saklanmaydı dıosunda sonra sana cıkıpta benım gıbı bırısı demezmı neden abılerın arkadasların ısımlerını soylemedıgınde onlara demıyorusun suclumusunda soylemıyorsun ısmını be abı soylesene dıe yada bı korkunmu var saklanıyosun dığe..(sana gore ozman onlarda suclu veya korkudan saklanıyolar) bırazcık cıft taraflı bakın oyle yorum yapın...

DİP: TESTERE. (http://forum.travian.com.tr/member.php?81385-TESTERE.) adlı arkadasın testere bırlıgı ıle alaksı yoktur sahsen tanımıyorum..

Eger gercekten objektif olduguna inanıyorsan istediğin kişiyi sor ben tek tek isim vereyim
İsmini saklayan bizden 1 adam gösterirsen söylemlerin anlam kazanır aksi halde safsatadan öteye gidemezsin...

DehSet
30-03-2012, 12:43
Demekki Neymiş Erkeğin Çenesi Kadınınkinden Fazlaymış, Kadınlara Çenesi düşük ve dedikoducu diyen Zihniyetleri burada Kınıyorum sizin gibi mahalle karılarını (bu laf bana ters ama öyle deniyor ) görmedim vır vır vır vır günlerdir neyin amacındasınız ? Kim üste Çıktı kim altta kaldı Şimdi ? hanginiz kötü oyuncu hanginiz iyi oyuncusunuz ? Hanginiz kurmuş fanfinifinfon ana birliğini ? akşam gidiyorum safya 250'de sabah geliyorum sayfa 270'de 20 sayfayı okuyayım diyor neler yaşanmıştır klavyeye basacak kadar sağlığı yerinde olan doldurmuş maaşallah. yok artık Okumuyorum vazgectim zaten buraya bir tek rapor koymaya ve şahsıma yada beni ilgilendirecek bişey olursa onlarla ilgili yazıp yazmama hakkım bende saklıdır :D Forumunda ağzına ettiniz Afferim Len size.. devam edin sokun sokuşturun Lafları hava kaÇmasın aradan aman ha altta kalmayın susmayın yıkın parçalayın Egolayın :D

DipÇik : Bunuda aLınyı yapıp bir vır vır vır konusu daha açacak olan var aranızda biliyorum ..

Ne demiŞ Tayyip ; DURMAK YOK DEDİKODUYA DEVAM . . !

eleonore
30-03-2012, 12:48
beni tanımadan etmeden ahkam kesme ... hele hele oyunu takip etmeden hiç kesme ...

benim merkezim yıkıldığında 50000 çeviriyordu deposu ambarı da 12 saat içerisinde toparlamaya yeterdi ... saatlik üretim 700bin civarından 500-550 bin civarına inmişti ki hiç kimseden destek almadan da basardım ben orayı merak etme ... daha önce de bastık...

ayrıca benim askerim de kesilmedi bilip bilmeden konuşma merkezimin hasar aldığı gün askerim sapasağlam duruyordu ama hzz ye faydası olmasın diye de en son hiçbir yere göndermedim ... (ben hzz den ne fayda gördüm ki)

fatih burada ben daha önce de hzz de oynamaktan memnun değildim telefon görüşmelerimizde kaç kere rica ettim ancak fatih kardeşimin hatırını kıramadığım için devam ettim... ben zaten bu noktaya geleceğini biliyordum...

son olarak madem bende askerinin kesilmesini istemeyenler çoğunluktaydı o zaman birlikte tutmasalardı... fatih de bilir toygun abiler de bilir benim her ne kadar kızsam da laf söylesem de tanıdık olsa bile rakip bir oluşumda olmayacağımı.... aldığım altınlar cebimde kalırdı önceden siler giderdik...

ha bi de forumda car car car konuşuyorsun da destek istendiğinde niye atmadın bendeki bu potansiyeli madem yeni öğrendin... KRALDAN ÇOK KRALCI OLAN ARKADAŞIM

Vallahi kızdım artık dayanamıycam!!!

ne altınmış be 2 seferdir bi silip gitmedin başımızdan. İlk seferinde içip içip forumda rezillik çıkarttın. HZZ'yi utandırdın. Yine de insanlar sana sırt çevirmedi yardım etti. İkinci gidişinde yine rezil bir şekilde gidiyorsun. Profillerde show yapmalar forumda başlık açmalar falan. İz bırakmak için bu kadar çırpınma; bırakamadın bırakamayacaksın! Bu oyunda ancak önemsenmeyi hakettigin kadar önemseneceksin.

Memnun değilsen sil, birliği terket başka birliğe geç. Hala çok mu kızgınsın, hala hızını mı alamadın; o zaman yolla saldırı askerini kızdığın adama...
Ama sen bunların hiçbirini yapmayıp sadece oyun dışı alanlarda rezillik çıkartıyosun. Ayıp arkadaşım ayıp!!!

Tanımam etmem seni.. ilk defa HZZ'de oynuyorum(bizim zamanımızda yoktu bu haşeratlar :rolleyes: eski kardeşlerimiz devam etmiş haşere olmuş böcük olmuş diye duyduk geri geldik) , oyuncuların 1-2 tanesi hariç hepsiyle bu server tanıştım. iyisi vardır kötüsü vardır. oyun sonuçta bu. Ama gerçekten koca birlikte senin gibi sinir bozucusunu görmedim.

Artık çeneni kapatman dileğiyle...

imza :
yeniler için : sofarsogood - Nesrin
eskiler zaten topuğumdan tanır :)

Quarison
30-03-2012, 12:58

her şey iyi güzel hoşda, zaten foruma yazan kaç kişiyiz, hangimizin ismi saklı?

daha öncede söyledim bu kişiye, AgA ile aramda geçen mesajlaşma ile güyya bi açık yakaladığını sanıyor. Kimse saklı iş yapmıyor burda, hatamız olduğunda kabul etmesini, gereğini yapmayı biliyoruz. her şeye rağmen, kullanıcı adım, forum ismim, veya herhangi bir oyun platformunda, 2005 yılından beri bu nick i kullanıyorum, çok enderdir değiştirdiğim. ama hiçbir zaman gizlememişimdir.

Olaya tek taraflı diyosunuz da, siz bu olaylarla ilgili ne biliyosunuz? her kafadan bir ses çıkıyor. kafasına göre anlatılanlara göre yorum yapılıyor.

tekrar söylüyorum, bunu yazma hakkı çiçek abbasındır. kendisi yazarsa, o kadar güveniyorsa kendine buyursun yazsın, durumla ilgili sizin yorumlarınızı da görelim. kulaktan dolma, şakşakçılık için yorum yapmayın boş yere kuru kalabalık oluyor.

speed
30-03-2012, 13:00
serkan yerim seni ikide bir laf sokup durma :D:D

Sen beni çağırmadın.. Ondan oynamayı bilmiyorsun:))))

Yermisin beni klavye delikanlılığı yapma bana.. Gel bugün çağlayana:)))))

18:00 Adliyenin önüne fenerliler bekliyoruz......

kral_arthur
30-03-2012, 13:13
edittttttttttt..........

07ponchik
30-03-2012, 13:22

ne altınmış be 2 seferdir bi silip gitmedin başımızdan. İlk seferinde içip içip forumda rezillik çıkarttın. HZZ'yi utandırdın. Yine de insanlar sana sırt çevirmedi yardım etti. İkinci gidişinde yine rezil bir şekilde gidiyorsun. Profillerde show yapmalar forumda başlık açmalar falan. İz bırakmak için bu kadar çırpınma; bırakamadın bırakamayacaksın! Bu oyunda ancak önemsenmeyi hakettigin kadar önemseneceksin.

Memnun değilsen sil, birliği terket başka birliğe geç. Hala çok mu kızgınsın, hala hızını mı alamadın; o zaman yolla saldırı askerini kızdığın adama...
Ama sen bunların hiçbirini yapmayıp sadece oyun dışı alanlarda rezillik çıkartıyosun. Ayıp arkadaşım ayıp!!!

Tanımam etmem seni.. ilk defa HZZ'de oynuyorum(bizim zamanımızda yoktu bu haşeratlar :rolleyes: eski kardeşlerimiz devam etmiş haşere olmuş böcük olmuş diye duyduk geri geldik) , oyuncuların 1-2 tanesi hariç hepsiyle bu server tanıştım. iyisi vardır kötüsü vardır. oyun sonuçta bu. Ama gerçekten koca birlikte senin gibi sinir bozucusunu görmedim.

imza :

bunu saldırı aldığında köyünde sadece kendi defansı ve benim attığım pretoryanları olan birinin yazması ayıp esas ...

uzun uzun yazmıştım ama polemiğe gerek olmadığından editliyorum size özem mesaj olarak atacağım...

KISACA BEN HZZ NİN BANA GÖRÜNEN YÜZÜNÜ YAZDIM BEN SUÇLU OLDUM

SON OLARAK KONU UZAMASIN DAHA FAZLA DEYİP BİZ SÖLE BİTİRECEĞİM

"BİR CÜMLE YETER SÖZDEN ANLAYANA, DESTAN YAZSAK FARKETMEZ LAFTAN ANLAMAYANA"

kraldan çok kralcı olanlara da destan yazmaya niyetim yok ...

QaBuS
30-03-2012, 13:28
Eger gercekten objektif olduguna inanıyorsan istediğin kişiyi sor ben tek tek isim vereyim
İsmini saklayan bizden 1 adam gösterirsen söylemlerin anlam kazanır aksi halde safsatadan öteye gidemezsin...
evet fazlasıyla objektıfım..(sız yıkım msj koydugunuzda ılk tebrık edenlerden bırısıydım)
su sızden 1 adam muhabetıne gelınce forumu sızden bısıler oldugunda takıp ettıgın ne kadar bellı..
sana tek tek msjları gosteremıycem takıp eden herkez bılır.. ama sana safya sayısı verıyım 190. sayfadan 196. sayfaya kadar oku bak bakalım orda ısımlerını vermeyen bırılerını gorucekmısın!!..

bu arada bana şakşakcı diğen arkadas hzz bırlıgıyle senın kadar bıle alakm yok.. forum takıpcısıyım..
DipCİK:Foruma adam akıllı yazarsın bızde bılırız eger yazmasanda bız ıstedıgmızı yazarız forum ne senın nede benım babamın malı.. konuyu tartısmaya cekmeyın..
ıyı forumlar..

...tartısmaya gırmıycem ınsan gıbı yazarsanız ınsan gıbı cevap alırsınız...

SAP2000 & STA4
30-03-2012, 13:42
Biz istediğimiz zaman aynı anda (15 kişi) 15 orduda sokarız ,15 fakede atarız, siz gördünüz nasıl saldırı yapıyoruz,süremiz kaçar bir seviye turnuva yeri basıp tekrar operasyona katılırız ,sen bu uyumu bilemezsin çözemezsin, gelip görmeniz lazım, kitlenen hesaplar sahipleri var, ve iyide plus alıyorlar tebrik ediceğinize neler yazdınız yazıklar olsun, bana bu saldırıları yapacak bir birlik olsa yanlarına gider çaylarını içer iki kelam
eder,tebrik ederdim, operasyon yapan 5-6 kişi sence riske sokarmı hesaplarını senin mantığın alıyormu, sonuçta bir şikayete maruz kaldık ve hesaplarımız kitlendi, tabi bizlerle başa çıkamayınca tebrik edeceğinize şikayet ettiniz,bu arada anlamıyorum normal yol derken ne demek istedin, biz zaten sizleri normal yollarla yıktık aynı saniyeye 4 saldırı sokamazsak zaten ben KOCA EAW olmazdım :)) birlik arkadaşlarıma selamlar

Not: hadi bakalım bu aralar rüyalarınıza girmeyeceğiz:) birçok kişi senin gibi yazmış hepsine gülüyorum biraz daha yazında az daha gülelim:)

Seni mi Silsem Acaba...

Kızdırmayın KOCA EAW'ı...

Kardeşim bir KOCA EAW kolay mı yetişiyor yaw....

Sapphire (http://www.google.com.tr/url?sa=t&rct=j&q=sphire&source=web&cd=1&ved=0CEQQFjAA&url=http%3A%2F%2Fwww.istanbulsapphire.com%2F&ei=xY11T9SfPOGS0QWe76HIDQ&usg=AFQjCNGXquRxrq9gqCZRkF1qWHnkVS_Vuw)'nin tepesine çıkıp İstanbula bi havadan bakalımmı? Belki Similatöre bineriz...:)

K^T Mexican
30-03-2012, 13:45
evet fazlasıyla objektıfım..(sız yıkım msj koydugunuzda ılk tebrık edenlerden bırısıydım)
su sızden 1 adam muhabetıne gelınce forumu sızden bısıler oldugunda takıp ettıgın ne kadar bellı..
sana tek tek msjları gosteremıycem takıp eden herkez bılır.. ama sana safya sayısı verıyım 190. sayfadan 196. sayfaya kadar oku bak bakalım orda ısımlerını vermeyen bırılerını gorucekmısın!!..

Bahsettiğin sayfaları tek tek gezdim ve gördümki o sayfalarda bizden yorum yazan "tek" bir arkadaş mevcut değil , aksini düşünüyorsan veya bir bildiğin varsa seni ispata davet ediyorum...

ispat edemezsende özürlerini bekliyorum

saygılar

(bu arada konuyu bölmeyelim pm den donebilirsin bana konu hakkında)

Zeus00
30-03-2012, 13:51
Turnuvayı kullansan bile 4 sıralıdan fazlası yasak arkadaşım .
Herşeyi sadece kendiniz biliyorsunuz gibi davranmayalım lütfen :)
her ne olursa olsun 4 sıralıdan sonrası programa giriyor...

ayrıca sen her saldırıda turnuvayı yıkıcanda her seviyede 4 saldırı cıkıcanda ohooo cok uzun iş :)
Daha dün multihunterdan mesaj aldım.Bana gelen mesajda 5 sıralıdan sonrası program sayılır deniyordu.

Kara Fatma
30-03-2012, 14:02
bunu saldırı aldığında köyünde sadece kendi defansı ve benim attığım pretoryanları olan birinin yazması ayıp esas ...

önce yazdıklarımı oku ben bir birlikte başladıysam memnun olmazsam silerim başka birliğe geçmem oynadığım yere de saldırı çıkmam

ayrıca kusura bakma ne kadar altın yüklediğini bilmiyorum ancak benim ne kadar yüklediğimi beni tanıyanlar biliyor ve kusura bakma ama artık yukarıdaki cevabın beni kızdırdı sizin gibi nankör ler için para harcadığıma üzülüyorum...

not: silecem silemiyorum sistem izin vermiyor

3 tane pre yolladın diye bize nankör deme hakkını kendinde bulabileceğini sanıyorsan yanılıyorsun. Duyan da devasa ordular sayende bizim köyde çakıldı sanacak.

Saldırı çıkanların daha sonra mesaj atıp özür diledikleri 2-3 saldırıydı.
Yine de yolladığın defans için teşekkürler

sofarsogood
kara...

07ponchik
30-03-2012, 14:06
3 tane pre yolladın diye bize nankör deme hakkını kendinde bulabileceğini sanıyorsan yanılıyorsun. Duyan da devasa ordular sayende bizim köyde çakıldı sanacak.

Saldırı çıkanların daha sonra mesaj atıp özür diledikleri 2-3 saldırıydı.
Yine de yolladığın defans için teşekkürler

sofarsogood
kara...

eğer yere göğe koyamadığınız hzz den herkes benim kadar yollasaydı o ordu çakılırdı ...

ayrıca oyunu bilen gelen saldrıyı çakamıcağını bildiği zaman 3-5 desteği çerez yapmaz geri gönderir ... sorabilirsiniz asker köyüm tılsımdan hemen önce reislenmeye geldiğinde benim yaptığım gibi ...

biz de çok istemedik zamanında ama o sizin küçümsediğiniz 3-5 pire de gelmedi bize (sizi ilk mesajımda da tenzih etmiştim gönderdiğinizde de teşekkür etmiştim)

07ponchik
30-03-2012, 14:08
ayrıca belirteden geçemeyeceğim...

bana X oyuncusunu tüm askerini kestiğimde defalarca yıkmamı engelleyen abimiz bir de utanmadan bizim 3 köyü reislemiş sistem hesap sildirmiyor diye ...

sonra gelip burada bana HZZ şöyle HZZ böyle ahkam kesiyorsunuz...

HZZ dekiler yüzünden fatih kardeşim ibrahim abimle aram bozuluyordu ya değmez ...

Zeus00
30-03-2012, 14:11
Server 4 için bende yapmak istiyorum. Nasıl kapattırabiliriz hesapları??
s4 te hangi birliktesin?bende oynuyorum orda.

SAP2000 & STA4
30-03-2012, 14:15
eeee eeeeee

Allah senı olm yazdığını sileceksen.................... koycan eeeeeeeeeee değil :D

olum elim oraya gitti bi an :D:D:D

:D .....eeeee eeeeee

uyusunda büyüsün...:D

Kara Fatma
30-03-2012, 14:18
eğer yere göğe koyamadığınız hzz den herkes benim kadar yollasaydı o ordu çakılırdı ...

ayrıca oyunu bilen gelen saldrıyı çakamıcağını bildiği zaman 3-5 desteği çerez yapmaz geri gönderir ... sorabilirsiniz asker köyüm tılsımdan hemen önce reislenmeye geldiğinde benim yaptığım gibi ...

biz de çok istemedik zamanında ama o sizin küçümsediğiniz 3-5 pire de gelmedi bize (sizi ilk mesajımda da tenzih etmiştim gönderdiğinizde de teşekkür etmiştim)

Bahsettiğimiz saldırının bize olan mancınık mesafesi (kahramnın ayağında çizme yokken) 31 dakika ve bu saldırının geldiğini görmedik bile
Farkında olabilsek ne senin ne de kendi askerimizin kesilmesine izin verirdik.

kara...

eleonore
30-03-2012, 14:22
bunu saldırı aldığında köyünde sadece kendi defansı ve benim attığım pretoryanları olan birinin yazması ayıp esas ... BÜTÜN BİRLİĞİN DEFANSI SENİN KÖYÜNDE DİYE DEF İSTEMEDİĞİMİZDEN OLABİLİR Mİ :)

önce yazdıklarımı oku ben bir birlikte başladıysam memnun olmazsam silerim başka birliğe geçmem oynadığım yere de saldırı çıkmam PAŞA KEYFİN BİLİR OYUN SENİN OYUNUN

ayrıca kusura bakma ne kadar altın yüklediğini bilmiyorum ancak benim ne kadar yüklediğimi beni tanıyanlar biliyor ve kusura bakma ama artık yukarıdaki cevabın beni kızdırdı sizin gibi nankör ler için para harcadığıma üzülüyorum... OYUN İÇİN PARA HARCAYAN AĞLAMASIN ADI ÜSTÜNDE OYUN-ZEVK. SİNEMAYA GİTMEK GİBİ, BARA GİDİP İÇMEK, İDDAA'YA KUPON BASMAK GİBİ HİÇBİR FARKI YOK. FİLMİ BEĞENMEYİNCE YÖNETMENE DE HAKARET EDİYO MUSUN:)

not: silecem silemiyorum sistem izin vermiyor-AZ SABRET

SONRASINDAKİ ENTRİKALARA GİRMİYORUM BAYAR BENİ ÇUNKU BOYLE KONULAR :) AMA BANA GÖRE HİÇBİRİ DAVRANIŞLARINA BAHANE DEGİL.
-
-
-
-
SİZ ÖNCE HZZ Yİ BİR ZAMANLAR BELKİ HALA YÖNETEN O KİŞİLERİN İNSANLIĞINA BAKIN NEYMİŞ EFENDİM BAŞKASIYLA KONUŞURKEN BİR KERE ONUNLA KONUŞURKEN 10 KERE DÜŞÜNECEKMİŞİM KİMMİŞ LA O ... VEYA BİRLİKTEN ADAM ATILIRKEN NEDEN ATILDIĞINI SÖYLEMEDEN ATMAK NERDE GÖRÜLMÜŞ...İNSAN DİİL ONLAR BÖCÜK BÖCÜK :)

Pek de laf yetiştiremiycem ama kısaca yukarıdaki gibidir :)

speed
30-03-2012, 14:31

imza :

Neden topuğundan tanıyorlar..

SAP2000 & STA4
30-03-2012, 14:33

O İşi Bende Anlamadım:)

Biz de yeniyiz sanırsam...Topuktan tanıyamadım kimseyi...

Sen beni kahkülümden tanıdın mı serkan?

Kara Fatma
30-03-2012, 14:34

Düşman ayağa bakarmış, ondan olsa gerek :P

zira ben tanımam etmem

speed
30-03-2012, 14:35
O İşi Bende Anlamadım:)

Biz de yeniyiz sanırsam...Topuktan tanıyamadım kimseyi...

Sen beni kahkülümden tanıdın mı serkan?

Valla bende sorıyımmı sormıyımmı arada kaldım merak ettim sordum:)))

Tanıdım seni. Siz aynı kafeden 20 kişi giriyoruz diyip hile yapan gurupsunuz:))))

SAP2000 & STA4
30-03-2012, 14:36

zira ben tanımam etmem

Düşmanlık?

Tam Yerinde oldu...:o

speed
30-03-2012, 14:36

zira ben tanımam etmem

Anladım.. Sende yenisin o zaman..:)

Kara Fatma
30-03-2012, 14:40
Anladım.. Sende yenisin o zaman..:)

hııı hııı :)

yalnız o topuk da tanınmayacak gibi değil, itiraf ediyorum bayıldım , kıskandım,...
ühühühhüüüü ben de istiyorum ondan bir çiftt

QaBuS
30-03-2012, 14:41
..........................

speed
30-03-2012, 14:44

yalnız o topuk da tanınmayacak gibi değil, itiraf ediyorum bayıldım , kıskandım,...

Olur inşallah:))

Ayrıca diğer arkadaşlar bugünkü TEBRİK etme eğitimini tamamlasınlar lütfen...

Nafri Çneg
30-03-2012, 14:54
arkadaş yeter artık bırakın şu sidik yarışını,rüzgara karşı işiyosunuz üstünüz başınız pislendi görmüyomusunuz allah aşkına...

kral_arthur
30-03-2012, 14:59
editttttttttttt..........

TRAVİAN
30-03-2012, 15:03
mh tarafında köyüm silinmiş bulunmaktadır... kendilerine teş. ediyorum... :D

kral_arthur
30-03-2012, 15:16
mh tarafında köyüm silinmiş bulunmaktadır... kendilerine teş. ediyorum... :D

hangi köyünü sildi :)

TRAVİAN
30-03-2012, 15:24
hzz devam birlikleri sorunlusu olan offlee ... demek ki neymiş hzz bünyesinde olanlarda ceza alıyormuş... hemde en sağlamından :D .
köyün silinme sebebi mh ile benim aramda sazanlık yapıp özele girmeyelim lütfen

kral_arthur
30-03-2012, 15:26
hzz devam birlikleri sorunlusu olan offlee ...

o köyü değil hesabı silmiş ii bir nedeni olmalı o zamn? geçmiş olsun bu arada...

orea.
30-03-2012, 15:26
Sen beni çağırmadın.. Ondan oynamayı bilmiyorsun:))))

Yermisin beni klavye delikanlılığı yapma bana.. Gel bugün çağlayana:)))))

18:00 Adliyenin önüne fenerliler bekliyoruz......

olum ne işim var fenerlilerin arasında allah korusun .:D

Maggie
30-03-2012, 15:28
Şuraya hiç bişey yazmıyım diyorum.. Okuyum geçiyim, bizimkilerle biraz muhabbet ediyim diorum ama olmuo yani..

Baştan rengimi belli edeyim ki bilen bilir zaten HZZ &RA lıyım. Sonradan kimsin nesin denmesin bana..

3. speedten beri bu oyunu oynarım. Birçok insan tanıdım, birçok insanla muhabbet ettim..

Alıntı yapmıcam. Direk söyliceklerimi sölicem üzerine alınan alınsın..

Biri çıkıo Hacı abi kurdu şöle böle dio. Hacı abi dediğin kişinin gerçek adını bile bilmiosundur. Çoğu kişi Vural olarak bilir ki o da gerçek ismi değildir. MOSTAR dediğin birlik S&B döneminde vardı. Belki bir sonraki dönemde de.. Süper muhteşem hatırlıyorum diye iddia edemem.

Tek bildiğim şey HZZ nin kuruluş zamanıdır. Yanlış hatırlamıosam da 5. speedti. Serdar, Muammer’e oyun oynayalım edelim die die oynamaya başlayıp sonra birlik kuralıma dönüp sonrada ortaya HZZ nin çıkışıdır.

HZZ yi eleştirenler..

Evet abicim bu birlik böyle yönetiliyor. İster emrivaki gör, istersen başka bişey ama HZZ nin yönetimi bu şekildedir. Haa yok arkadaş hatırına mı geldin, yok duydun da mı geldin hiç böle oyun oynayan takım mı görmedin? Herkes nasıl bi kişinin lafını dinliyor, böyle şey mi olur koyun mu bunlar diye mi düşünüosun? O zaman işime gelmio benim abicim, hiç böyle bir birlikte oynamadım kaldıramıorum dersin.. Hileye hurdaya o birlik içindeki olanları kendinle birlikte alıp götürürsün.
Atalarımız ne güzel demiş "kol kırılır, yen içinde kalır" diye boşuna dememişler.
Burdaki de aynı hesap..
Belki HZZ yi HZZ yapan, bu kadar kişiye dert yaratmasının sırrı bu yönetimdir?

Bu gerçek hayatta böyledir. Bişeyi yaparsan iyisindir, yapmazsan kötüsündür..
Ben onu istedim onlar bana onu vermedi, onlar istedi ben verdim yok şöyleydi yok böyleydiyle olmuo..

Bu oyunda herkes bi şapkasını alıp önüne koysun ve düşünsün.. Herkes çok mükemmel dürüstlükle oynuo da birtek HZZ mi oynamıo? Hepiniz öyle, birliğinizin iyiliği için düşünüpte yaptığınız çok şey vardır eminim.. haa bunu kendinde tutmuşsundur yada çok iyi bildiğin 2-3 arkadaşına söylemişsindir sende kalmıştır, ortaya çıkmamıştır o yüzden ben bişey yapmadım diye geziosundur ortada bide üstüne HZZ ye yüklendiğinde evet onlar kaka yapmıştır die laf atıp çekiliosun kenara..
Şimdi kimse bana kalkıpta kişi kendinden bilir işi bilmem ne demesin. Hepinizde yapmışsınızdır, yapıosunuzdur da..
En basit örnek casusu olmayan birlik var mı? YOK..!! o zaman kimse kimseye biz mükemmel dürüst oynuoruz demesin..

Şuan hiçbişeyin içinde olmadan konuşuorum ben. Gördüklerimi söylüorum..
Kimsede bana bu yazıyı yaz demedi, avukatlık yap demedi. Çünkü birlik arkadaşlarımla muhabbet içinde değilim..
Bilginize..

Herkese iyi forumlar..

uNeVeN
30-03-2012, 15:29
Mantıklı , güzel bir açıklama yapmışsın bukyyycim , bilmeyenlere bazı konu da bilgi olur en azından :)

Tebrik ederim seni :)

Dipcik : RA lı arkadaşlarım , abilerim , kardeşlerim forumda kimseyle tartışmaya girmeyin pls.. Tek tek yazdırmayın bana :)

DehSet
30-03-2012, 15:39
.
En basit örnek casusu olmayan birlik var mı? YOK..!! o zaman kimse kimseye biz mükemmel dürüst oynuoruz demesin..
Herkese iyi forumlar..

Maksadım alıntı yapmakda deil tarışma açmakta değil seni tanımamda etmem ve yazında çok ama çok haklısın fakat burayı alayım dedim Çünki benim Casusum İnan Yok :) zaten topu Kökü 11-12 arkadaşız ve ne hile yaparız ne hurda dümdüz oynar gideriz :D Yani ßiz TERTEMİZİZ İnan ßuna :D

uNeVeN
30-03-2012, 15:46
Maksadım alıntı yapmakda deil tarışma açmakta değil seni tanımamda etmem ve yazında çok ama çok haklısın fakat burayı alayım dedim Çünki benim Casusum İnan Yok :) zaten topu Kökü 11-12 arkadaşız ve ne hile yaparız ne hurda dümdüz oynar gideriz :D Yani ßiz TERTEMİZİZ İnan ßuna :D

Kimse tertemiz değildir :)
Elbet herkesin yaptığı ufakta olsa oyundışı davranışlar vardır :)

Yazdıklarımı yanlış anlama sakın sadece benim düşüncem bu..

TRAVİAN
30-03-2012, 15:59
benim bildiğim 3 gün önce hoopp birlikleri tarafından merkezin 0 lanmştı.şimdi de nh tarafından 0 landın he.neyse geçmiş olsun.kumda oynamaya bıraktığın yerden devam edersin artık.

bana yapılan saldırıyı tüm raporları ile zaten forma koydum... kendilerini tebrikde ettim... neyin cabasındasın anlamadım... köy değil hesap komple silindi... bazı arkdaşlar altın aldımı hesap silinmiyo diye şikayet ediyor ya.. ben merkez silindi diye toparlamak için yeni altın almış olmama ramen hesap silindi....

yasak olmasına ramen mh ile olan mesajlaşmalarımı koyardım buraya.... bilsem bu kadar ilgileneceğinizi...

hacıt (http://forum.travian.com.tr/member.php?81642-hac%FDt)
Kayıt Tarihinizde cok manidar....

29.03.2012

not:istanbulda bazı arkdaşların adresleri elimize ulaştı kendilerini bi ziyaret edeceğiz... inşallah liseli velet değillerdir... o zaman yaşımız itibariyle babaları ile muhatap olmamız iktiza eder...

DehSet
30-03-2012, 16:07
Kimse tertemiz değildir :)
Elbet herkesin yaptığı ufakta olsa oyundışı davranışlar vardır :)

Yazdıklarımı yanlış anlama sakın sadece benim düşüncem bu..

Sen öyle diyorsan öyle olsun Serkan ne diyim :)

kanvekum1016
30-03-2012, 16:23
http://tx3.travian.com.tr/berichte.php?id=94741405|e9d0d291&t=4

http://tx3.travian.com.tr/berichte.php?id=94748841|5b327730&t=4

http://tx3.travian.com.tr/berichte.php?id=94748859|53aadc09&t=4

http://tx3.travian.com.tr/berichte.php?id=94748900|b93f3c9d&t=4

http://tx3.travian.com.tr/berichte.php?id=94748919|fa417998&t=4

http://tx3.travian.com.tr/berichte.php?id=94749004|ef646a80&t=4

http://tx3.travian.com.tr/berichte.php?id=94749077|36188fe8&t=4

http://tx3.travian.com.tr/berichte.php?id=94749141|0fdb3f96&t=4

kanvekum1016
30-03-2012, 16:24
acemiler tek hesabı altedemedi yan köylerime geliyor şimdi yıkıma :)

eleonore
30-03-2012, 16:28

üzülme orticim sana koleksiyonumun en nadide parçaları feda olsun :)

9737

DehSet
30-03-2012, 16:36
http://tx3.travian.com.tr/berichte.php?id=94741405|e9d0d291&t=4 (http://tx3.travian.com.tr/berichte.php?id=94741405%7Ce9d0d291&t=4)

http://tx3.travian.com.tr/berichte.php?id=94748841|5b327730&t=4 (http://tx3.travian.com.tr/berichte.php?id=94748841%7C5b327730&t=4)

http://tx3.travian.com.tr/berichte.php?id=94748859|53aadc09&t=4 (http://tx3.travian.com.tr/berichte.php?id=94748859%7C53aadc09&t=4)

http://tx3.travian.com.tr/berichte.php?id=94748900|b93f3c9d&t=4 (http://tx3.travian.com.tr/berichte.php?id=94748900%7Cb93f3c9d&t=4)

http://tx3.travian.com.tr/berichte.php?id=94748919|fa417998&t=4 (http://tx3.travian.com.tr/berichte.php?id=94748919%7Cfa417998&t=4)

http://tx3.travian.com.tr/berichte.php?id=94749004|ef646a80&t=4 (http://tx3.travian.com.tr/berichte.php?id=94749004%7Cef646a80&t=4)

http://tx3.travian.com.tr/berichte.php?id=94749077|36188fe8&t=4 (http://tx3.travian.com.tr/berichte.php?id=94749077%7C36188fe8&t=4)

http://tx3.travian.com.tr/berichte.php?id=94749141|0fdb3f96&t=4 (http://tx3.travian.com.tr/berichte.php?id=94749141%7C0fdb3f96&t=4)

Güzel Raporlar, özellikle senin kesim Raporun Resmen DehŞet :D Eee o kadar Acıya yan Köyede gelirler tabiki normal.. tebrik ederim

speed
30-03-2012, 16:41
http://tx3.travian.com.tr/berichte.php?id=94741405|e9d0d291&t=4 (http://tx3.travian.com.tr/berichte.php?id=94741405%7Ce9d0d291&t=4)

http://tx3.travian.com.tr/berichte.php?id=94748841|5b327730&t=4 (http://tx3.travian.com.tr/berichte.php?id=94748841%7C5b327730&t=4)

http://tx3.travian.com.tr/berichte.php?id=94748859|53aadc09&t=4 (http://tx3.travian.com.tr/berichte.php?id=94748859%7C53aadc09&t=4)

http://tx3.travian.com.tr/berichte.php?id=94748900|b93f3c9d&t=4 (http://tx3.travian.com.tr/berichte.php?id=94748900%7Cb93f3c9d&t=4)

http://tx3.travian.com.tr/berichte.php?id=94748919|fa417998&t=4 (http://tx3.travian.com.tr/berichte.php?id=94748919%7Cfa417998&t=4)

http://tx3.travian.com.tr/berichte.php?id=94749004|ef646a80&t=4 (http://tx3.travian.com.tr/berichte.php?id=94749004%7Cef646a80&t=4)

http://tx3.travian.com.tr/berichte.php?id=94749077|36188fe8&t=4 (http://tx3.travian.com.tr/berichte.php?id=94749077%7C36188fe8&t=4)

http://tx3.travian.com.tr/berichte.php?id=94749141|0fdb3f96&t=4 (http://tx3.travian.com.tr/berichte.php?id=94749141%7C0fdb3f96&t=4)

ilk saldırı nefis.. tebrik ederim..

Tebrik etmesini biliceksin:))

zazaliga23
30-03-2012, 16:44
tebrikler..

by vahşi her server güzel işler yapıyorsun :)

Mr.Nonstop
30-03-2012, 16:52
acemiler tek hesabı altedemedi yan köylerime geliyor şimdi yıkıma :)

Nefes Birliği İçin Etkili Bir Hesap.. Savaşta. :)

Tebrik Ederim.

SAP2000 & STA4
30-03-2012, 16:55
O Deilde...

Şu Topuklarından tanınan arkadaş...Ortak lazım mı ?

:)

Mr.Nonstop
30-03-2012, 17:02
O Deilde...

Her Hesap'a Bir İbrahim Şart :)

saraykışlaa
30-03-2012, 17:06

tebrikler.....

Melony
30-03-2012, 17:11

Hastayım senin şu kırmızı topuklu ayakkabılarına:cool:.Bu arada ayakkabılardan tanıyacak oyuncu çok nadir bulursun elanurcum.Bi ben bi sen kaldık kaldık eskilerden gerisi tıfıl yeni yetme ve benzeri işte :P

TESTERE.
30-03-2012, 17:27
İbrahim Başkanımın Üstüne BU yAZILARI YAZIYORUM

FORUMDAKİ NİCK İ EFSANE_52

OYUN NICK I : HırT

Bu Kadarda Kirlenemem Başkan

Başkan Dedikde agzımıza ettin. Olmuyo olmuyo !

İMZA;

S A W

Herkese Söylüyeyim bu hesap hırt tarafından açılmıştır bana verilmiştir.

Ortalıgı Karıştıran TESTERE BAŞKANI HırT dır.

Gelip Beni Böyle Atamaz Tanımıyorum diye.

by baskan
30-03-2012, 17:41
İyide bunu sadece sız dıyorsunuz valla sız öyle hissetmişsiniz cıkmıssınız... gerı kalan öyle hissetmiyo sanırım ki halen bırlıkte oynamaya devam ediyorlar... Bence hiç uğraşmayın... HZZ o kadro ile ne olursa olsun oyun sonuna kadar gider... HZZ'in bence bu sene yaptıgı tek yanlış daha önce kendı aralarında olmayan kısılerı katması sanırım...

Ben HZZ'ın bı huyunu sevmıyordum Tebrık etmıyorlardı ama sımdı edıyorlar =)

bunu soleyen sadece ben değilım dostum once operasyonlara katılmayı oğren sonra foruma yazmayı hak et

2--bunu solemek ısteyen en az 15 oyuncu vardır ve emınımkı serverın bıtmesı ıcın dua edıyolardır hıc bır sekıldede zevk almıyolardır .amacımız polemık veya hzznın adını lekelemek değildır.bole bı egosu olan bır arkadasınız nasıl olduda yonetımde yer verdınız .

3--usualsuspects arkadasımızın bırlıkten cıkartılması ve sonucunda 25kısının bırlığı terketmesı sonucunda forumda nasıl derkı arkadasları bırlıkten attık

4-----o arkadasımız sunu okusun senın bızı bıyerden atma gucun yetmez.bızler oyun kolesı olacak kadar kucuk ınsanlar olmadık olmayı<da bızdekı dostluk ve ınsanlık zaten buna ızın vermez-----anlayana

5---yenı bır okul acıcam ınsanlık dersı vermek ıcın kayıtlarımız baslamıstır...

eleonore
30-03-2012, 17:41
Hastayım senin şu kırmızı topuklu ayakkabılarına:cool:.Bu arada ayakkabılardan tanıyacak oyuncu çok nadir bulursun elanurcum.Bi ben bi sen kaldık kaldık eskilerden gerisi tıfıl yeni yetme ve benzeri işte :P

boşver zaten türümün son örneği olduğumun farkındayım :)
seni tanıyosam yeter zaten. malum tüm birliğin defini kendi tanıdıklarına atıyomussun ya, bizim de mak'ad-ı muhteremimiz saglamda o zaman :p

KUNT Seboo..
30-03-2012, 17:43
O Deilde...

Ya benim eskilerden kendi birliğimin hariçinde bildim ve tanıdım tek adam var oda sarayözü(önder) gerisini tanımıyorum ve şunuda belirtmekde fayda var forumda yazmak demek eskisin demek diğil biz forumda fazla yazan bi grup diğiliz ama bakdık ki burada çok yaygara var insanları farklı tanıtıyorsunuz buraya yazma gereği duydumuz için yazıyoruz şimdi şu kendisini eski diye tanıtan arkdşlara sorayım bi bu hesapları duydunuzmu yada abilerinizden şehir efsanesi diyemi dinlediniz :dartt,ögretmen,beton,ardahan,active,alemdarbey,gi bi...uzatırımda sen şimdi onlarda kim diye sorarsın cevpde veririm sana ama inan bakalım acaba sen bu cevp hakediyormusun diyede karar kara düşünürüm sen daha oyuna gelip pro ne laa derken biz oynuyorduk şimdi sen evt bu saldırlara inanmakdada çok ama çok haklısın ki kapasiten bu kadarını alıyor fazla yükleme oluncada işte böyle arızaya bağlıyorsun onunda tedavisi var ya sen silecen köyü yada bekle acılsın hesaplar biz silecez o köyü sende bas pro nu ve tabi o yancı arkdşlarında söyle onlarda bassın baya bi lzm olacak size .. blur 1 kişi lzm :)

KUNT
30-03-2012, 17:50
blur 1 kişi lzm :)

bu saatte mi ? akşama belki çıkarım ;)

isomax
30-03-2012, 17:57
Şimdide eski yeni polemiği başladı konumuz şarap değil arkadaşlar konumuz travian forum başlığımız Saldırı ve savunma raporları lütfen raprlarla gelin

http://f1203.hizliresim.com/v/y/3y8rp.png (http://bit.ly/c25MCx)

kanvekum1016
30-03-2012, 18:01
Güzel Raporlar, özellikle senin kesim Raporun Resmen DehŞet :D Eee o kadar Acıya yan Köyede gelirler tabiki normal.. tebrik ederim

tşkler arkadaşlar :)

kanvekum1016
30-03-2012, 18:02
tşkler üstad ;)

kanvekum1016
30-03-2012, 18:04
tebrikler..

by vahşi her server güzel işler yapıyorsun :)

eywallah tşkler

R00t
30-03-2012, 18:07
Şimdide eski yeni polemiği başladı konumuz şarap değil arkadaşlar konumuz travian forum başlığımız Saldırı ve savunma raporları lütfen raprlarla gelin

pufffffffffff :)

zazaliga23
30-03-2012, 18:25

tebrikler :)

KUNT Seboo..
30-03-2012, 18:32

Travain forum isimli arkdş raporları koysun o arkdş çok daha ii ve görünür koyuyor raporları hani üstdeki saldıran adamın askeri kaç tane burda görünmüyor ki? ama ii saldırı tebrikler

SAP2000 & STA4
30-03-2012, 18:46

İMZA;

S A W

Bu Yazının Alakası nedir şahsımla :)

spartacus
30-03-2012, 19:27

İMZA;

S A W

ne yani testere nicki ile hesap actı sana verdi git yaz dedi öle mi ? karman corban konusmayın ne malum senin ona camur atmadıgın. sölediklerinin dogru oldugu ne malum belki yalan sölüyorsun sırf o kişiyi karalamak için.

simdi sana mı inanalım ona mı ?

diyelim dediğin dogru ise o zaman karaktersizin önde gidenisin de get yazma burda midemi bulandırma !!!

r 0 0 t
30-03-2012, 19:33
Alemdarbey i bilip eleonore u bilmiyorum demek de garip olmuş Sebo Abi :)

KUNT Seboo..
30-03-2012, 19:45
Alemdarbey i bilip eleonore u bilmiyorum demek de garip olmuş Sebo Abi :)

abisi ben onu bilmiyom demedim ki ayrıcada o msj ona diğilde başkasına yazıldı ama o kişi sanırım ya anlamadı yada onun yerine sen cevp verdin yoksa bu saydıklarımı eleonore çok ii bilir ...ama diğer kişi bilirmi onu bilmem oda bi bilene sorup ögrenir sanırım ...

r 0 0 t
30-03-2012, 19:51
Yok direk ben yanlış anlamışımdır o zaman :)

KUNT Seboo..
30-03-2012, 19:53
Yok direk ben yanlış anlamışımdır o zaman :)

tek sen yanlış anla sorun yok serdar hiç diğilse bişey anlamışsın burda o kadar çok anlamayan var ki:)

r 0 0 t
30-03-2012, 19:58
Beni bi sen anladın sende yanlış anladın diyosun :)

R00t
30-03-2012, 20:00

beni sen zannedip dün birlik başkanlığı teklif ettiler :) tam kabul ediyodum kaçtılar :(

r 0 0 t
30-03-2012, 20:04
beni sen zannedip dün birlik başkanlığı teklif ettiler :) tam kabul ediyodum kaçtılar :(

​Seni beni mi var bu işin abi :) Hepimiz birimiz birimiz hepimiz demişiz bir kere :)

R00t
30-03-2012, 20:07
doğru söze diyecek bişi yok :) tek köylü kalana kadar savaşa devam :D

Jhin
30-03-2012, 20:28
Takdir tebrik merasimi bittiyse birisi wow son seviyelerini yazabilir mi?

anti toksidan
30-03-2012, 20:30
Travain forum isimli arkdş raporları koysun o arkdş çok daha ii ve görünür koyuyor raporları hani üstdeki saldıran adamın askeri kaç tane burda görünmüyor ki? ama ii saldırı tebrikler

Askerimi göstermem :))
Tebrikler için teşekkür ederim..
Herkese iyi eğlenceler.

Suzie
30-03-2012, 20:32

uneven 61 de bekliyor :D

KUNT Seboo..
30-03-2012, 20:39

Yok anlayanda ii anladı ama sanırım işine gelmedi için uzadıııı ...neyse bundan sonra kelam ederken burda bilerek konuşur ne nedir diye..

AVCIYIZ
30-03-2012, 20:49

sa ahmet gel bereber WOW kuralım ne dersin 2x de:)) seviye sormandan millet sıkıldı

Melony
30-03-2012, 21:25

ufff snane be slk :S

diyen bir arkadaşın olsun isterdin dimi

efsane_52
30-03-2012, 21:39

İMZA;

S A W

bi kaç gündür oyundan uzaktım arkamdan yalan yanlış atıp tutmalar olmuş...insanlar bir oyun için ne kadar çirkinleşebiliyor.nasıl bu kadar alçalabiliyor inanmak gercekten güç kendisine benim hesap açtırıp ortalığı karıştır diye söylediğimi ikta eden bu vatandaş bana forumdan mesaj atıp gecen sene sizin oyuncunuzdum vs vs diye mesaj attı bende kendisini hatırlamadığım için başımdan savmak için olursa bırakan bakarız dedim mesajlaşmalar da aşağıdadır.şimdi ben bu adama forumda nick al ortalığı karıştır demişim seni tanısam neden forumdan yazışayım neden aramızda bu şekilde bi konuşma geçsin.BU KADAR GÜÇÜLÜP AYAK OYUNLARINA NEDEN BAŞ VURUYORSUN YADA BAŞ VURUYORSUNUZ...Beni az çok tanıyanlar bu şekilde ayak oyunlarına baş vurmayacağımı oyun için bilirler.Arkadaşım senin derdin ne en sonun da insanı şiradeten çıkarıyorsunuz bu kadar haysiyetsiz niteliksiz olmaya küçülmeye gerek var mı oyun için sen kimsin belli ki adımı felan bildiğine göre beni tanıyan birisin sen de nasıl bir çapulçu zihniyeti var bir oyun için bu kadar adileşmenin lüzümu ne??? 3 4 gün ortalıkta fazla gözükmüyoruz çapulçular ayak oyunları yapmak için ileri geri konuşuyorlar yazıklar olsun...

beni tanıdığını ve forum hesabını benim direktiflerimle açtığını söyleyen çapulcuyla aramızda gecen mesajlaşma tanısam ben bu şahsı aramızda neden böyle bir konuşma geçsin forum takipçilerinin takdirine bırakıyorum..http://forum.travian.com.tr/attachment.php?attachmentid=9739&stc=1

Jhin
30-03-2012, 22:07
uneven 61 de bekliyor :D

Uneven 69 da beklese bence daha çok zevk alır kuracağı wow dan :)

sa ahmet gel bereber WOW kuralım ne dersin 2x de:)) seviye sormandan millet sıkıldı

A.s. ben pek kuramıyorum ya.. Kurmaya çalışınca server karışıyor..Sıkılan varsa sıkılmaya devam etsinler.Eski bir Porto Rico atasözü der ki : " Çok da Fifi"

ufff snane be slk :S

diyen bir arkadaşın olsun isterdin dimi

Uff..bn ytıorm.sna ii eglencelr!!

Melony
30-03-2012, 22:11
Uff..bn ytıorm.sna ii eglencelr!!

!!!!!!!!!!

spartacus
30-03-2012, 22:40
!!!!!!!!!!

doktor kendi haline bırakın dedi üstad:)

elleşme garibime kanımca... :)

SARAYÖZÜ
30-03-2012, 22:48
Selamlar,

Eskiler demişsiniz , eskilerimiz eskide kalmış, dostluklarımız ebedi devam ediyor.

Herkese selam eskiler ,

Forum zevkimiz var yoğun işlerimiz arasında lütfen basitleştirmeyiniz muhabbetleri.( kavgaları)

<Not : Dünya Saldırı Puanı rekorumuzu "Rekorlar Kitabına" Almamakta ısrar eden Yöneticiyi ayrıca kınıyoruz.>
Tokmak ve casus kesimleri dahil :cool:

Melony
30-03-2012, 22:50
Selamlar,

Eskiler demişsiniz , eskilerimiz eskide kalmış, dostluklarımız ebedi devam ediyor.

Herkese selam eskiler ,

Forum zevkimiz var yoğun işlerimiz arasında lütfen basitleştirmeyiniz muhabbetleri.( kavgaları)

<Not : Dünya Saldırı Puanı rekorumuzu "Rekorlar Kitabına" Almamakta ısrar eden Yöneticiyi ayrıca kınıyoruz.>

Aleyküm selam Başkan :P

SARAYÖZÜ
30-03-2012, 22:53
Aleyküm selam Başkan :P

*F* lerden çıkıp böyük birlik kuranlarıda kınıyorum :D Jhin hariç :cool:onu sevmiyorum zaten ...

r 0 0 t
30-03-2012, 22:55
Selamlar,

Herkese selam eskiler ,

Başkan eskiler demedik yahu eskiler yazdık :) Kulak desen değil, nasıl bir uyarılma sistemi var bu forum kullanıcılarının :) Alemdarbey çıkar gelir valla şimdi :)

fredbarni
30-03-2012, 23:00
Oooo forum nostaljik olmuş.

o topuklarıyla tanınan arkadaşı tanıyorum bende ama topuklarından değil.

STARS birliklerinde mancınıkla halka şeker dağıtırdı kendisi (yalansa yalan desin) :)

Eski komshum olur, çok anamızı ağlatmışlığı vardır, sonra sevdik ama birbirimizi....

SARAYÖZÜ
30-03-2012, 23:05
Başkan eskiler demedik yahu eskiler yazdık :) Kulak desen değil, nasıl bir uyarılma sistemi var bu forum kullanıcılarının :) Alemdarbey çıkar gelir valla şimdi :)

Alemdar başkan da bizim gibi uzak okuyucu olmuştur sanmam gelsin.

Cakabey nerelerde?

r 0 0 t
30-03-2012, 23:05
Valla eski konuşulcaksa mehdy gelsin derim :) Onun olduğu server olan savaş fena zevkliydi :)

Melony
30-03-2012, 23:44
Valla eski konuşulcaksa mehdy gelsin derim :) Onun olduğu server olan savaş fena zevkliydi :)

a-reu bir yaşam sitilidir. Neydi o gaz allyleri filan of kine of [R] Areu savaşlar maziye dönersek feci şeyler olur buralarda :D

Melony
30-03-2012, 23:50
*F* lerden çıkıp böyük birlik kuranlarıda kınıyorum :D Jhin hariç :cool:onu sevmiyorum zaten ...

Eticin başkan bile sevmiyormuş lan seni.
Sen nasıl bir adamsın sevimsiz yaratık.

SARAYÖZÜ
31-03-2012, 00:00
Eticin başkan bile sevmiyormuş lan seni.
Sen nasıl bir adamsın sevimsiz yaratık.

İnşallah Yanımda İşe başlar diye dua ediyorum , istanbulda TTJ ekibi olarak attıkları Kadıköy kazığını hala unutmadım :cool:

Düşünsene sorduğunu "Abi benim maaş noldu yattımı "
cvp : Hee hee yattı ama benim hesaba :D

tatlı yiyelim derse inanmayın :D

Jhin
31-03-2012, 00:20
İnşallah Yanımda İşe başlar diye dua ediyorum , istanbulda TTJ ekibi olarak attıkları Kadıköy kazığını hala unutmadım :cool:

Düşünsene sorduğunu "Abi benim maaş noldu yattımı "
cvp : Hee hee yattı ama benim hesaba :D

tatlı yiyelim derse inanmayın :D

Ne koyduysa hesap adam 7 yıldır unutmamış..Tamam yemeyeceğim 1 kilo baklavayı sipariş edip kaçmış olabilirim ama ben baklava söylemesem hayatında baklava yiyeceğin yoktu. Az kadir kıymet bil be adam!!

SARAYÖZÜ
31-03-2012, 00:25
Ne koyduysa hesap adam 7 yıldır unutmamış..Tamam yemeyeceğim 1 kilo baklavayı sipariş edip kaçmış olabilirim ama ben baklava söylemesem hayatında baklava yiyeceğin yoktu. Az kadir kıymet bil be adam!!

Baklavamı :eek: ulen daha ismini bıle soyleyemedıgınız en pahalı burjuva tatlısını ıstemedınızmı danalar.

Baklavaymış :D Yüz yıl geçse unutmam .

Wowlar çıkmışmı amet?

Melony
31-03-2012, 00:26
Baklavamı :eek: ulen daha ismini bıle soyleyemedıgınız en pahalı burjuva tatlısını ıstemedınızmı danalar.

Baklavaymış :D Yüz yıl geçse unutmam .

Wowlar çıkmışmı amet?

Bu sene wowların o altın kubbeleri ankara tunalıya doğru çıkacakmış başkan. Parlak bir şey görmüşler taa almanyadan fark ediliyormuş.

heidi
31-03-2012, 00:51
Öndeer föndü ısmarlattıkları gündü dimi benide çağırmışlardı iyiki gelmemişim :D
Zira senin diline düşeceğime lağama düşmeyi tercih ederim ahahaha

isomax
31-03-2012, 00:58

Dikkat ettiysen ordunun kaç hammadde taşıdığınıda gizledim asker sayısı gizleyenler bu bölümü gizlemediği sürece kaç asker olduğu kabak gibi çıkıyo ortaya :)

SARAYÖZÜ
31-03-2012, 01:08
Öndeer föndü ısmarlattıkları gündü dimi benide çağırmışlardı iyiki gelmemişim :D
Zira senin diline düşeceğime lağama düşmeyi tercih ederim ahahaha

iki saattir neydi ismi dıye dusunuyordum hay sen çok yaşa emi :)

yahu adamlar sırf bana hesap yüklemek için koca pastanede ne kadar ilginç şey varsa spariş vermeye başlamıştı , baktım bunlar doymayacak hemen hesap isteyip mekandan vınladım :D

Lağamda bir secenek dikkat et düşme :) düşersen ameti arama kepçe ile gelir mazot parasınıda benden ister:D

janemsın

heidi
31-03-2012, 01:14
iki saattir neydi ismi dıye dusunuyordum hay sen çok yaşa emi :)

yahu adamlar sırf bana hesap yüklemek için koca pastanede ne kadar ilginç şey varsa spariş vermeye başlamıştı , baktım bunlar doymayacak hemen hesap isteyip mekandan vınladım :D

Lağamda bir secenek dikkat et düşme :) düşersen ameti arama kepçe ile gelir mazot parasınıda benden ister:D

janemsın

Büyük başkan sana koymaz sen godaman adamsın

ahaha burjuva tatlısı allah seni iyi etsin :D

Sizin şantiyede kepçe çoktur ahmetide kepçenin terkisine atar gelirsiniz :D

KUNT Seboo..
31-03-2012, 01:34
Selamlar,

Herkese selam eskiler ,

Selam önderim kulaklarını cınlattım ya sorma :o iyimi ettim bilmem ama fazla durma bence buralarda şimdi sana travian dersi veririler bak demedi deme:rolleyes:

moustea
31-03-2012, 01:36
hala 100 olmadı mı wow?

yazıt kullanmıs 125 olunca biticekmiş :d

KUNT Seboo..
31-03-2012, 01:38

serdar mehdy geleceni sanmam .)

heidi
31-03-2012, 01:42

Sero ömrümde yıkmaktan en zevk aldığım adam mehdy dir.. Mehdy nin oynadığı serverda oynamak ayrıcalıktır :D
5. speed de HÖYT-HELL savaşında fake ile adamların birliğini dağıttık ahaha

KUNT Seboo..
31-03-2012, 01:45
Dikkat ettiysen ordunun kaç hammadde taşıdığınıda gizledim asker sayısı gizleyenler bu bölümü gizlemediği sürece kaç asker olduğu kabak gibi çıkıyo ortaya :)

tebrik ederim seni normal olanı bu zaten....ama o arkdşda nsl bi acı yarattıysa bizim kilerin orduları ne varsa kopyalamış koymuş kendisinde sanırım şiyaket etme hastalı var tüm travian a bizim kileri deşifre ediyor ahanda orduları ahanda köyleri diye ..soraralar adama be kardeşim adamlar merkz sildi diye acını burdan böylemi çıkartıyorsun hadi senin merkz yok oldu acın büyük ok ama buraya yazacana BAŞKANIN olacak kişiye yazarsın ona verirsin oda gerekeni yapabiliyorsa yapar yapamıyorsada geçmiş olsun der bizim gibi sana gidersin ama şimdi ne oldu raporları koydun şikayetini ettin eee sonuç ...ONLAR BURDA sense FORUMDA yancı oldun nsl iii mi...

SARAYÖZÜ
31-03-2012, 01:48
Selam önderim kulaklarını cınlattım ya sorma :o iyimi ettim bilmem ama fazla durma bence buralarda şimdi sana travian dersi veririler bak demedi deme:rolleyes:

Selam Eskı :)

Evet napalım sebocum tek zevkımız kaldı oda forum , oyun oynama şansımız kalmadı işten güçten, kimler var nedir ne oluyor bakıyorum.Arada eskileri görmek güzel ( jhin hariç :D)

Travian Dersimi ? oda ne ! Ben travianı Önce tarhundas dan sonrada ruslardan öğrendim , sanırım yeterli ..

Travian da kullandığım tek söz vardır ""Herkes KARAKTERİNİ oynar""

Saygılarla

KUNT Seboo..
31-03-2012, 01:56
Selam Eskı :)

Evet napalım sebocum tek zevkımız kaldı oda forum , oyun oynama şansımız kalmadı işten güçten, kimler var nedir ne oluyor bakıyorum.Arada eskileri görmek güzel ( jhin hariç :D)

Travian Dersimi ? oda ne ! Ben travianı Önce tarhundas dan sonrada ruslardan öğrendim , sanırım yeterli ..

Travian da kullandığım tek söz vardır ""Herkes KARAKTERİNİ oynar""

Saygılarla

Hehehhehe eyw kardeşim sğl vll laf lafı açdı bende seni diledim oldu keşke de başka bişey dileseymişim diyecem ama senin yerini doldurmaz :)evt oynayan fena oynuyor bu serverda sanırım biz tembellik yapıyoruz 300 lere kaçdık arada bi 20 saatden çıkıyoruz onun da içine edildi vll keyfi kaçdı neymişşş biz programla saldırı atıyormuşuz oynaya oynaya bizimkiler programlardan ileri gitti ise suç bizim mi be kardeşim siz atamıyorsanız biz ne yapalım ruslara gelince onlar ciddi fenaaa lar ya tek gelişe köy alan adamdan tırsacan abi ...

dipcik:önder cafeye gelecem falan deme bak senide bizden sanar başlarlar sanada şimdi koca başkan da programla saldırı atan tayfadanmış diye :cool:

saraykışlaa
31-03-2012, 02:22

kanka ben meydy nin birlikteydim a*reu da
birbirine eşit güç olan a*reu ile relax savaşıydı
muazzam güzel bir savaştı
mehdy nin de organizesi mükemmeldi
bizden yıkılan lar bile yıkılırken zevk aldığını neredeyse kalbinin duracağını söylüyodu

ben bundan sonrada böyle savaş hiç görmedim
hzz de oynarken bile olmadı böyle savaş
çünkü hiç sağlam rakip olmadı

gerçi bu server 6 birlik birleşerek sağlam olmuşlar

TRAVİAN
31-03-2012, 02:35
tebrik ederim seni normal olanı bu zaten....ama o arkdşda nsl bi acı yarattıysa bizim kilerin orduları ne varsa kopyalamış koymuş kendisinde sanırım şiyaket etme hastalı var tüm travian a bizim kileri deşifre ediyor ahanda orduları ahanda köyleri diye ..soraralar adama be kardeşim adamlar merkz sildi diye acını burdan böylemi çıkartıyorsun hadi senin merkz yok oldu acın büyük ok ama buraya yazacana BAŞKANIN olacak kişiye yazarsın ona verirsin oda gerekeni yapabiliyorsa yapar yapamıyorsada geçmiş olsun der bizim gibi sana gidersin ama şimdi ne oldu raporları koydun şikayetini ettin eee sonuç ...ONLAR BURDA sense FORUMDA yancı oldun nsl iii mi...

benmi yancı oldum :D ... savunulan her köyde.. tuzum vardır.. bilmem izah edebildim mi...
o cakılan orduların önünde bulunan her askerde emeğim var... olmaya da devam edecek...

not:eğer forum kurallarına aykırı bi durum söz konusu ise admin bölümü herkeze acık... özelden küfreden vatandaşlarla da şahsi tüm bilgilerimi verdim .kendileri ile de özelden ilgilenilecek.karşındakini tanımadan bilmeden küfredersen ...bi gün karşına cıkar ... aynı küfürleri tekrar etmeni söyler... bizim ofda biri karşısındakine kızdımı deden kimdir der....

ANLAYANA...

KUNT Seboo..
31-03-2012, 03:01
benmi yancı oldum :D ... savunulan her köyde.. tuzum vardır.. bilmem izah edebildim mi...
o cakılan orduların önünde bulunan her askerde emeğim var... olmaya da devam edecek...

not:eğer forum kurallarına aykırı bi durum söz konusu ise admin bölümü herkeze acık... özelden küfreden vatandaşlarla da şahsi tüm bilgilerimi verdim .kendileri ile de özelden ilgilenilecek.karşındakini tanımadan bilmeden küfredersen ...bi gün karşına cıkar ... aynı küfürleri tekrar etmeni söyler... bizim ofda biri karşısındakine kızdımı deden kimdir der....

ANLAYANA...

Bak dostum sen eğer o rapor koyma normal diyorsan eyw der geçeriz sorunda yok yani ..
ama şikayet işine gelince onu ne ben anlarım nede bizimkiler anlar anlasada yapmaz hazır sen baya bi deneyim kazanmışken ne, nerde, kim, kimdir, biliyorken yap bi kıyak onuda bizim yerimize diyi ver, ha bi eksik ha bi fazla farketmez sanırım ...

küfür işine gelince edenle edilen arasında bi sorun yani cevp verecek olan ben diğilim...

defsn olayına gelincede bence kendi köyündende tem lerindende büyükkışla kurarak bas derim hoş senden başkada basan varmı onuda sen bi bakı ver nsl biz bi ara geldimizde bakacaz ne kadar basabilmişsiniz diye ii geceler...

TRAVİAN
31-03-2012, 03:06
Gelene neden geldin denmez... Başım gözüm üstüne ağırlarız....

speed
31-03-2012, 03:16
Hani rapor yokmu:)) hoplatıolardı kitlendiler rapor göremez olduk...

Ayrıca mehdy cim arada foruma girip okuyorsan selamlar olsun..

Tebrik etmesini bileceksin...

Suzie
31-03-2012, 03:18
Hani rapor yokmu:)) hoplatıolardı kitlendiler rapor göremez olduk...

Ayrıca mehdy cim arada foruma girip okuyorsan selamlar olsun..

Tebrik etmesini bileceksin...

abicim sus artık ya ne tebrikmiş edilceği zaman ediyoruz zaten alla alla 2 de 1 yazıyorsun şunu sinir oluyor insan görünce

QaBuS
31-03-2012, 04:31

KOCAMAN BIR TEBRIK..
KESILEN 53k balta 20k toytona ICIM ACIDI gecmıs olsun arkadasa

grkeem
31-03-2012, 04:49
anladığım kadarıyla reislemiş by vahşinin köyü oda arkasına kilit atmış çok ta güzel olmuş tebrik ederim...

warlords80...
31-03-2012, 05:28
breee haysiyetsiz ibrahimin ne oldugunu tanıyan herkes bilir... çamur atacak başka adam bulamadınmıda şerefinden ödün vermeyen kaç speeddir testerede başkanlık yapan adam gibi adama iftira ediyorsun... önce "adam olmasını ögreneceksin, madam değil"...

ultrAslan
31-03-2012, 06:01
law neler olmuş forumda öyle 2 gün girmedik almış başını gitmiş brezilya dizisi gibimsi yemin ediyorum ciddili :D
roksanna, hulyo, sezar , mariyanna, pedro, maksimulyano, rafaela, luyiz alberto, ve antonyo unutulur mu :D herkeçcikleri toplamışık

k1ng
31-03-2012, 09:10

Yasinim tebrikler... Bu saldırıların üzerine daha 3 - 4 ordu daha gömdük:) o raporlarıda bekliyoruz senden:)

Marifet 15 kişinin bir köyde sadece 3 - 5 tarla seviyesi yıkması mı?

Marifet tek kişinin 15 kişinin ordusunu köyünde gömüp mücadele etmesi mi?

Ben anlıyamadım bu ayrımı:)

Yardım etcek birileri varsa açıklama bekliyorum...

Mr.Nonstop
31-03-2012, 09:27
Yasinim tebrikler... Bu saldırıların üzerine daha 3 - 4 ordu daha gömdük:) o raporlarıda bekliyoruz senden:)

Marifet 15 kişinin bir köyde sadece 3 - 5 tarla seviyesi yıkması mı?

Marifet tek kişinin 15 kişinin ordusunu köyünde gömüp mücadele etmesi mi?

Ben anlıyamadım bu ayrımı:)

Yardım etcek birileri varsa açıklama bekliyorum...

By Vahşi Hesapı " NEFES Birlikleri " İçin Çok Etkili Bir Hesap İdi.

Böyle Bir Hesapı Devredışı Bırakmak Kolay Olmaması Gerek.

Çaktıkları 3-5 Ordu By Vahşi İçin Az Bile...

Çaktıkları 3-5 Ordunun Aynısını 1 Hafta İçinde Basarlar gibime geliyor.

Sevgiler... :o

VuRuJu
31-03-2012, 09:50

Sevgiler... :o

devre dışına göre bişey yok king in yorumundan nasıl çıkardın bunu hayret edilecek bir durum ona yapılanlar ona yapanlara da yapılacak elbet herşey karşılıklı.
sonuçta bu oyun yıkarsın yıkılırsın.

k1ng
31-03-2012, 09:50

Sevgiler...

Biraz düzeltme yapılması gerekiyor mesajında:)

Çok etkili bir hesap idi değil...

Halen çok etkili bir hesap... Bir hesap değil bir dost...

Böyle bir hesabı devre dışı bırakmaktan bahsetmişsin:)

Neyi devre dışı bırakmışlar kim devre dışı olmuş...

Saldırıda Oyun 1. si Savunmada oyun 3. sü adam.. Sence devre dışı kalmış gibi mi gözüküyor ordan...

Ve son olarakta çaktıkları 3 - 5 ordu:)

En çok güldüren de bu oldu:)

Ellerinde en fazla 10 adamın sağlam askeri olan bir birliğin 9 tanesinin bütün askerlerini tek köyümüzde defnettik:)

Kalan 1 kişiyide kendi köyünde defnedicez:)

Yani herşey açık ve net...

Düzeltmeler gayet açıklayıcı olmuştur umarım...

Mr.Nonstop
31-03-2012, 09:57
Biraz düzeltme yapılması gerekiyor mesajında:)

Çok etkili bir hesap idi değil...

Halen çok etkili bir hesap... Bir hesap değil bir dost...

Böyle bir hesabı devre dışı bırakmaktan bahsetmişsin:)

Neyi devre dışı bırakmışlar kim devre dışı olmuş...

Saldırıda Oyun 1. si Savunmada oyun 3. sü adam.. Sence devre dışı kalmış gibi mi gözüküyor ordan...

Ve son olarakta çaktıkları 3 - 5 ordu:)

En çok güldüren de bu oldu:)

Ellerinde en fazla 10 adamın sağlam askeri olan bir birliğin 9 tanesinin bütün askerlerini tek köyümüzde defnettik

Kalan 1 kişiyide kendi köyünde defnedicez

Yani herşey açık ve net...

Düzeltmeler gayet açıklayıcı olmuştur umarım...

Saldırı 1.cisi Bir Hesap Olan " by vahşi " Hala Etkin İse Neden Yan Köylerinde Defans Bassın ki :o

Kendisini Koruyamadağı İçin Defans Basıyor Olmasın ? :o

Sevgilerle...

kanvekum1016
31-03-2012, 09:58
http://tx3.travian.com.tr/berichte.php?id=96298210|4639bfcf

http://tx3.travian.com.tr/berichte.php?id=96298723|f1d8986f

Bir birlik düşünün 10 - 12 ordusunu bi hesapta çakan :)
Bir birlik düşünün başkanı reisleme yaparken 70 k ordusunu savunmada kestiren :)
Bir birlik düşünün acizlikten yan köyleri yıkan :)

ben hep dedim dua etsinler ki birliğim uzak sadece 2 hesap daha olsa o birliği zıp zıp zıplatırdık
Elimden gelenin en iyisini yaptım NEFES birliği için bir hesap düşmüş umrumda değil bir birliğin saldırı gücünün %90 ini gömdükten sonra

k1ng
31-03-2012, 09:59
Saldırı 1.cisi Bir Hesap Olan " by vahşi " Hala Etkin İse Neden Yan Köylerinde Defans Bassın ki :o

Kendisini Koruyamadağı İçin Defans Basıyor Olmasın ? :o

Sevgilerle...

:):) Apo sen oyunu bilmediğini belli etme lütfen:)

Bizim öyle 8 10 tane defans hesabımız olmaz...

Her koyun kendi bacağından asılır bizde...

Kendi defansını kendisi basıcak tabi..

Başkaları gibi multi yapmıyoruz diye suçumuz ne bizim:)

k1ng
31-03-2012, 10:00

Bir birlik düşünün başkanı reisleme yaparken 70 k ordusunu savunmada kestiren :)

ben hep dedim dua etsinler ki birliğim uzak sadece 2 hesap daha olsa o birliği zıp zıp zıplatırdık
Elimden gelenin en iyisini yaptım NEFES birliği için bir hesap düşmüş umrumda değil bir birliğin saldırı gücünün %90 ini gömdükten sonra

Gerekli yanıtı burda tüm dosta rakibe göstermiş oluyoruz sanırım:)

NEFES yapım sunar...

k1ng
31-03-2012, 10:04

Bu saldırılardan sonra 2500 kadar daha mancınık köyde defnedildi...

Bu ara çok asker defnettik...

Birazda başkaları defin işlemlerini yapsın...

Dimi?

Mr.Nonstop
31-03-2012, 10:05
:):) Apo sen oyunu bilmediğini belli etme lütfen:)

Bizim öyle 8 10 tane defans hesabımız olmaz...

Her koyun kendi bacağından asılır bizde...

Kendi defansını kendisi basıcak tabi..

Başkaları gibi multi yapmıyoruz diye suçumuz ne bizim:)

Bu Oyunda Kimse Temiz Oynamıyor.. :)

Multi Yapmadıgınız Halde Böyle Gidiyorsanız...

Tekrar'dan Tebrik Ederim NEFES AİLESİ'ni :o

Sevgiler...

k1ng
31-03-2012, 10:06
Bu Oyunda Kimse Temiz Oynamıyor.. :)

Multi Yapmadıgınız Halde Böyle Gidiyorsanız...

Tekrar'dan Tebrik Ederim NEFES AİLESİ'ni :o

Sevgiler...

Hakkımızı sonunda verdin:)

O kadar ordu gömdük helal olsun diceğine adamlar 1 haftada geri basar diyorsun apo:)

Bırak şu feodal ağızları:D

Mr.Nonstop
31-03-2012, 10:09
Hakkımızı sonunda verdin:)

O kadar ordu gömdük helal olsun diceğine adamlar 1 haftada geri basar diyorsun apo:)

Bırak şu feodal ağızları:D

:) Bir 5 Sayfa Öncesine Bakabilirsin. Önceden'de Tebrik Ettim. :o

Sevgiler..

kanvekum1016
31-03-2012, 10:21
neden defans basmayayım sadece kendi hesabımın 50 k savunması vardı tabiki basacağım önce kendim savunacağım ki sonra birliğimden yardım alayım almaya da yüzüm olsun yan köylerde gerekli inşaatlar bitmiş ise ve merkez ve asker köyünde yağma kendini çeviriyorsa ordaki hammddeyi ne yapacağım illaki savunma basacağım değil mi

k1ng
31-03-2012, 10:23
neden defans basmayayım sadece kendi hesabımın 50 k savunması vardı tabiki basacağım önce kendim savunacağım ki sonra birliğimden yardım alayım almaya da yüzüm olsun yan köylerde gerekli inşaatlar bitmiş ise ve merkez ve asker köyünde yağma kendini çeviriyorsa ordaki hammddeyi ne yapacağım illaki savunma basacağım değil mi

Bana saldırı geliyor yasin senin kesimler bittiyse destek at bana:P

O ka yani:)

Mr.Nonstop
31-03-2012, 10:26
Bana saldırı geliyor yasin senin kesimler bittiyse destek at bana:P

O ka yani:)

Sizin Birlikte Defans Var mı :) Hala:o

k1ng
31-03-2012, 10:27

Apo bütün köylerim ziyarete açıktır:)

Kapıda paladinler içeri girince mızrakçılar masada da pretoryonlar seni ağırlar:):)

Mr.Nonstop
31-03-2012, 10:30
Apo bütün köylerim ziyarete açıktır:)

Kapıda paladinler içeri girince mızrakçılar masada da pretoryonlar seni ağırlar:):)

Ziyaret Ücreti Ne Kadar ? :o

Tam & Ögrenci

isomax
31-03-2012, 10:32
Asker köyü reisleme ve tılsım çalma girişimi giren ve çakılan ordular bunlar aradada yığınla mancınık vs gitti onları hiç koymuyorum foruma

http://d1203.hizliresim.com/v/z/3yw9x.png (http://bit.ly/c25MCx)

kanvekum1016
31-03-2012, 10:32

o ilk rapor demetindeki savunmalar birliğimin savunması değildi onlar yetişmemişti bile yarısı benim savunmam kalanı ise bizi seven dostlarımzdan gelen savunmalardı daha önceden yani saldırılar başladığında köyde zaten 100 k savunma vardı sadece kahramnlar yetişti bilmem anlatabildim mi :)

kanvekum1016
31-03-2012, 10:34
Asker köyü reisleme ve tılsım çalma girişimi giren ve çakılan ordular bunlar aradada yığınla mancınık vs gitti onları hiç koymuyorum foruma

Tebrikler :)

Mr.Nonstop
31-03-2012, 10:38
o ilk rapor demetindeki savunmalar birliğimin savunması değildi onlar yetişmemişti bile yarısı benim savunmam kalanı ise bizi seven dostlarımzdan gelen savunmalardı daha önceden yani saldırılar başladığında köyde zaten 100 k savunma vardı sadece kahramnlar yetişti bilmem anlatabildim mi :)

Anlatımın İçin Tşkr Ederim.. :o

k1ng
31-03-2012, 10:39

Tebrikler güzel raporlar...

alemde
31-03-2012, 10:50

http://d1203.hizliresim.com/v/z/3yw9x.png (http://bit.ly/c25MCx)tebrikler güzel savunma ve saldırı :) birde halid bin velid senin kocbasın yokmuydu üsdat

DehSet
31-03-2012, 11:25

Tebrik ederim Güzel Raporlar..

eleonore
31-03-2012, 12:04
Sero ömrümde yıkmaktan en zevk aldığım adam mehdy dir.. Mehdy nin oynadığı serverda oynamak ayrıcalıktır :D
5. speed de HÖYT-HELL savaşında fake ile adamların birliğini dağıttık ahaha

duygularıma tercuman oldun :)
travian games'a dilekçe yazalım mehdy'i istiyoruz diye imza toplayalım :)

eleonore
31-03-2012, 12:11
Selamlar,

Herkese selam eskiler ,

:cool:

alıcılarını takdir ettim önder :) selam tanıdık görmek guzel

anti toksidan
31-03-2012, 12:29

Teşekkürler uğraşıp da foruma koyduğun için abi.
Destek atan herkese teşekkür ederim..
Günlerdir forumda yazıldı çizildi,hzzye yönetim harici kimseye defans atılmaz,belli başlı kişiler harici kimse defans bulamaz gibi boş ve sallama sözler söylenmekteydi.
Bu savunma,hzzde bazı kişiler harici kimseye defans gitmiyor diyerek,birliğimizi,dirliğimizi,düzenimizi bozup,fitne,fesat peşinde koşanlara,aramızı açmaya çalışanlara bir tokat niteliğindedir..
Tüm H Z Z RA birliklerine ve tüm birleşme birliğindeki dostlarıma gönderdikleri asker sayısından kesinlikle bağımsız olmak üzere teşekkürler..
Saldıran arkadaşları da tebrik ederim.
Herkese iyi oyunlar.
TheodeN4Rohan

heidi
31-03-2012, 12:31
duygularıma tercuman oldun :)
travian games'a dilekçe yazalım mehdy'i istiyoruz diye imza toplayalım :)

Adam ayrı bir renkti yahu :D kimin kayığına binse onun türküsünü söylüyordu elenorcum :)

eleonore
31-03-2012, 13:23
Adam ayrı bir renkti yahu :D kimin kayığına binse onun türküsünü söylüyordu elenorcum :)

boyle başkanlar yetişmiyo artık bu topraklarda

hey gidi...buralar eskiden hep tarlaydı :p

M.Enes//
31-03-2012, 14:49
klasik serkan bu fenerli değilmi işte çirkef :D :D :D

abicim sus artık ya ne tebrikmiş edilceği zaman ediyoruz zaten alla alla 2 de 1 yazıyorsun şunu sinir oluyor insan görünce

Mr.Nonstop
31-03-2012, 15:05

Mayıs Ayı Yaklaşıyor. Kanka :o

M.Enes//
31-03-2012, 15:07
sizide görecem olm, vatan görevi bu ne yapalım ;)

Mayıs Ayı Yaklaşıyor. Kanka :o

Mr.Nonstop
31-03-2012, 15:12
sizide görecem olm, vatan görevi bu ne yapalım ;)

:) En Büyük Asker Bizim Asker... :o

qustaH
31-03-2012, 15:16
Heidi adlı arkadaşın dekoderi varsa biri bana göndersin...

usta bizi çekemeyenlere dekoderde fayda etmez :)

eywahh görüntü yaptık yinee....

qustaH........

speed
31-03-2012, 16:00

Ne çirkefliğimi gördün lan:))) sen askere gitte görcem ben seni:)))

Tebrik etmesini biliceksin...

07ponchik
31-03-2012, 16:02
Teşekkürler uğraşıp da foruma koyduğun için abi.
Destek atan herkese teşekkür ederim..
Günlerdir forumda yazıldı çizildi,hzzye yönetim harici kimseye defans atılmaz,belli başlı kişiler harici kimse defans bulamaz gibi boş ve sallama sözler söylenmekteydi.
Bu savunma,hzzde bazı kişiler harici kimseye defans gitmiyor diyerek,birliğimizi,dirliğimizi,düzenimizi bozup,fitne,fesat peşinde koşanlara,aramızı açmaya çalışanlara bir tokat niteliğindedir..
Tüm H Z Z RA birliklerine ve tüm birleşme birliğindeki dostlarıma gönderdikleri asker sayısından kesinlikle bağımsız olmak üzere teşekkürler..
Saldıran arkadaşları da tebrik ederim.
Herkese iyi oyunlar.
TheodeN4Rohan

Uzerime alinmadim ancak beni kastetmek İstediysen ben bana gelmedigini belirttim

Eskiden tanisanlara gidiyordur belki... Cunku biz istedigimizde ally bile cekmeyenler vardi !

Senin bana demis oldugun kendinize baska fedai bulun lafini ben etmis olsaydim dakikasi dolmadan atilmistim

Hayir cunku senin ettigin o laf uzerinden bize firca atmaya artistlik taslamaya calistilar... Kendim dedigim durumu dusunemiyorum...

Not: tebrikler ...

qustaH
31-03-2012, 16:04

SERKAN nbr :) bunlar hep fenerlilere atıolar çamuru :D

Mr.Nonstop
31-03-2012, 16:09

Serkan , Enes'in Arabasına O Şimdi Asker ' de Yazdırmak Gerekir. Değil mi :o

eleonore
31-03-2012, 16:13
yoğun talep üzerine bir dahaki server 4 tane HZZ kurmayı öneriyorum :p

HZZ YBDOT - HZZ Yönetici Bütün Defans Onlarda Toplanır
HZZ ETKDOG - HZZ Eskiden Tanışanlar Kalan Defans Onlara Gider
HZZ SHBG - HZZ Sıradan Halk Boşver Gitsin
HZZ HYPGF - HZZ Hakkı Yenerek Paçavra Gibi Fırlatılanlar

imza : Zihniye Sinir :p

07ponchik
31-03-2012, 16:15

Bi de HZz cmylmz kur baskani da sen olursu

M.Enes//
31-03-2012, 16:17
ben giderim olm benım ıcın problem yok sende yan yan hesaplarda takılırsın :P :P

eleonore
31-03-2012, 16:17
Bi de HZz cmylmz kur baskani da sen olursu

emrin olur asla vazifeden kaçmayız :D

Ballıbalık
31-03-2012, 17:08
İçip içip sapıtanlar forumda ak kaşık olmuş ayık mısın hemşerim

TRAVİAN
31-03-2012, 17:27
edebiyle cekip gitmeyi becerebilmek de bi erdemdir.... heyhattt....

ağlayana...

07ponchik
31-03-2012, 17:31
İçip içip sapıtanlar forumda ak kaşık olmuş ayık mısın hemşerim

İcerim icmem sana mi sorucam ... Ayigim veya diilim sana ne... Yoksa icerken de mi hzz ye sorcaz peh...

Yine ayni mantik dogrulari soyleyince evet hakli diyemedigin icin abuk yerlere cekmeye bahane uydurmaya calisma

Ne demisler "bahane popo gibidir herkes de bulunur"

artiz
31-03-2012, 18:01
Rapor yokmu rapor.

heidi
31-03-2012, 18:24

Hahahahahahaha :DD bi topuklu ayakkabıyı hakettin şimdi :D

DehSet
31-03-2012, 18:33
OOLLüüMM Sen varya Askede çok dayak yersin HAAAAAA !!!!!!!!!!!!!

Ne adamsın vesselam güldürdün ßeni :D

isomax
31-03-2012, 18:38
Rapor yokmu rapor.

rapor ne arar la bazarda

r 0 0 t
31-03-2012, 19:10
Güm...

Gümmm....

Güm Gümmm Gümmmmletten

Dağları taşları inleten

Aslanlar

Kaplanlar

Haşeratlar

Geliyorlar !

Hey !

Hey !

Hey hey hey !

Ben askerdeyken vol 2 :)

anti toksidan
31-03-2012, 19:17
Uzerime alinmadim ancak beni kastetmek İstediysen ben bana gelmedigini belirttim

Eskiden tanisanlara gidiyordur belki... Cunku biz istedigimizde ally bile cekmeyenler vardi !

Senin bana demis oldugun kendinize baska fedai bulun lafini ben etmis olsaydim dakikasi dolmadan atilmistim

Hayir cunku senin ettigin o laf uzerinden bize firca atmaya artistlik taslamaya calistilar... Kendim dedigim durumu dusunemiyorum...

Not: tebrikler ...

:) Ponchik inan ki seni kastetmedim,hiç aklıma bile gelmedin gerçekten de.Gelseydi bunu burada söylemekten çekinmezdim.
Beni birlikten atmadılar,birşey demediler çünkü beni tanıyorlar.
Ben yıllardır tanırım bu adamları,beni bilirler,daha ben wow görmedim,görmek gibi bir derdim de yok.
Ben önüme gelene saldırırım,hiç sevmem boşa asker beslemeyi.Ben bu adamlar için hesap açarım,hesap silerim,senin gibi profile küfür yazmam,ne olursa olsun yapmam bunu.Kol kırılır yen içinde kalır çünkü bende.
Senin sözüne açıklık getireyim,eğer aklınca laf sokuyorsan bana;
Ben o gün sana mesajımda da belirttim,yiğidi öldür hakkını yeme sana bir özür borçluyum dedim.
Ben seni asker saklıyorsun sandım dedim
( Dipcik: Ne yapayım yahu bende 30k tokmak varken sende 10k varmış ben ne yapayım :))
Bu kadar altın almayla,kafes satın alıp, ordan burdan yarasa köstebek toplamayla olmuyor demek ki bazı şeyler..
Sen bana bu dediğimin üzerine ne dedin ponchik?
Tamamdır,anladım seni hiç sorun değil ben kin gütmem demedin mi?Eskisi gibi devam edelim aynen demedin mi?
Sen azıcık delikanlı olsaydın,benim yüzüme bu lafı söyleyip de 2 gün sonra teamspeakten Ersan önden saldırır dediklerinde;
Gene kendinize başka fedai bulun demesin de diyip,aklınca dalga geçeceğini zannederken gereken lafları yedin mi?
Yedin.
Hadi yoluna,benden sana ekmek çıkmaz.
Biz delikanlı adamız,biz biriyle ilgili yorumumuzu saklamadan söyleriz,bu yıkılmamıza sebep olacak olsa da..
Hadi eyvallah
TheodeN4Rohan

Melony
31-03-2012, 19:55

HZZ YBDOT birliğini sevdim ben başkanlık için adaylığımı koyuyorum !

uNeVeN
31-03-2012, 20:10
HZZ YBDOT birliğini sevdim ben başkanlık için adaylığımı koyuyorum !

Zaten sen o birliğe başkan değil misin sayın muammer bey !!

Biz burda yıkılıyoruz , sen fake saldırılara bile 200-300k defans koyuyorsun..

07ponchik
31-03-2012, 20:11
:) Ponchik inan ki seni kastetmedim,hiç aklıma bile gelmedin gerçekten de.Gelseydi bunu burada söylemekten çekinmezdim.
Beni birlikten atmadılar,birşey demediler çünkü beni tanıyorlar.
Ben yıllardır tanırım bu adamları,beni bilirler,daha ben wow görmedim,görmek gibi bir derdim de yok.
Ben önüme gelene saldırırım,hiç sevmem boşa asker beslemeyi.Ben bu adamlar için hesap açarım,hesap silerim,senin gibi profile küfür yazmam,ne olursa olsun yapmam bunu.Kol kırılır yen içinde kalır çünkü bende.
Senin sözüne açıklık getireyim,eğer aklınca laf sokuyorsan bana;
Ben o gün sana mesajımda da belirttim,yiğidi öldür hakkını yeme sana bir özür borçluyum dedim.
Ben seni asker saklıyorsun sandım dedim
( Dipcik: Ne yapayım yahu bende 30k tokmak varken sende 10k varmış ben ne yapayım :))
Bu kadar altın almayla,kafes satın alıp, ordan burdan yarasa köstebek toplamayla olmuyor demek ki bazı şeyler..
Sen bana bu dediğimin üzerine ne dedin ponchik?
Tamamdır,anladım seni hiç sorun değil ben kin gütmem demedin mi?Eskisi gibi devam edelim aynen demedin mi?
Sen azıcık delikanlı olsaydın,benim yüzüme bu lafı söyleyip de 2 gün sonra teamspeakten Ersan önden saldırır dediklerinde;
Gene kendinize başka fedai bulun demesin de diyip,aklınca dalga geçeceğini zannederken gereken lafları yedin mi?
Yedin.
Hadi yoluna,benden sana ekmek çıkmaz.
Biz delikanlı adamız,biz biriyle ilgili yorumumuzu saklamadan söyleriz,bu yıkılmamıza sebep olacak olsa da..
Hadi eyvallah
TheodeN4Rohan

Ben lafi sana sokmuyordum sadece ayni lafi ben demis olsaydim alacagim tepki konusu da tahmin yuruterek yonetimi elestiriyorum

Ts de olan olayda da bir suru sahit var gelsin biri desin esprili degil ciddi soyluyordu diye... Ama yukarida kendin dedigin gibi bana laf sokmaya calistilar zaten ben o artistligi yemeyince de delirdi bazi gercek hayatta bir baltaya sap olamadigini dusundugum bazi kisiler

Benim burada hzz disindakilere anlatmaya calistigim noktayi destekledigin ici tesekkur ederim

HZZ İSTE BU HAKLİ OLANİ DEGİL TANİDİGİNİ KAYİRAN BİR BİRLİK VE KESİNLİKLE HERKESE ESİT DAVRANİLMİYOR

Not: sende 30k tokmak varken bende 10k tokmak olmasinin nedeni fatihle sever basinda strateji tavsiyesi alirken merkeze tamirhane bile kurma dediginden zirh dokumhanesi vs kurmadigim icin zirhsiz kagittan asker basmak istemememden kaynaklidir ayrica da eski hesap ortaklarimdan birinin ilk bastaki asker koyunu yanlis yere kurmasindandir

r 0 0 t
31-03-2012, 20:36
Kardeşim H Z Z ye laf atmaktan vazgeç artık. Olan olmuş sana göre yanlış ona göre doğru ancak bitmiş bir olay. Şuan başta ben varım. Bundan öncesini bilemem ama bundan sonrası beni bağlar.

anti toksidan
31-03-2012, 20:40
HZZ İSTE BU HAKLİ OLANİ DEGİL TANİDİGİNİ KAYİRAN BİR BİRLİK VE KESİNLİKLE HERKESE ESİT DAVRANİLMİYOR
''
Demişsin ponchik

Benim söylediğimden bunu çıkartmak nasıl bir zeka ürünüdür anlamıyorum.
2 ihtimal var hangisini seçersin bilemem.
Ya zekanda sorun var,yada kendi söylediklerini haklı çıkartırken,millete beni örnek göstererek,söylediğim bir cümleyi cımbızla çekip millete sunmaya çalışıyorsun.
Bunlar boş laflar be ponchik,yemez kimse bunları.
Yukarıda ne demek istediğimi normal zekada olan bir insan anlar.
Anlaşılan gene bulmuşsun kafayI.
Benim orada gayet açık bir şekilde beni tanıyorlar,öyle birşey yapmayacağımı,asker saklamayacağımı bilirler.
Noldu yahu hayırdır niye böyle dedin diye sorarlar.
Seni atarlarsa da bu normal değil midir?
Benimle ilgili görüşlerine ve takınacakları tutuma gelince, adamlar yıllardır birlikte oynadıgı birini tanıdıkları,huyunu suyunu bildikleri için güveniyorlar.
Tek sorun bu mu?
Neyse ponchik 4köye inmişsin zaten.
Gümüşün yoksa gümüş yollayayım da fil falan yakala sen
:))

R00t
31-03-2012, 20:44
pufff felaket altın sıkıntım var. oyun başından bu yana 450 altın kullanmışım. gümüş takviyesi alabilirim :)

Suzie
31-03-2012, 20:58
http://www.youtube.com/watch?v=YqwgeVeOIpI

Melony
31-03-2012, 21:05
Zaten sen o birliğe başkan değil misin sayın muammer bey !!

Biz burda yıkılıyoruz , sen fake saldırılara bile 200-300k defans koyuyorsun..

Ah canım yıkıyorlar mı seni kıyamam kıyamam.

seko ekmek bulamazlarsa pasta yesinler lan !

uNeVeN
31-03-2012, 21:10
Ah canım yıkıyorlar mı seni kıyamam kıyamam.

seko ekmek bulamazlarsa pasta yesinler lan !

Şimdi öyle mi olduk sayın kavuncuğum..

İşine geldi mi serkan defans at , işin bitti mi ekmek bulamazlarsa pasta yesinler.. Asker köyümü reislediler la az önce :S

Çizgimi bozmadan şiddetle kınıyorum seni..
Bi daha beni arama !

r 0 0 t
31-03-2012, 21:12
olm ben rakı içmeye gidiyorum hadi eyv :D alayına cengiz kurtoğlu

uNeVeN
31-03-2012, 21:17

Dur laa nereye gidion , darbe yapıcaz daha..

Bu birlikler rakı masasında cengo eşliğinde kuruldu dedirtmem !!!

:D :D

no mercy
31-03-2012, 21:31

Serkan pilotluk uzerine master yapmıstır onu almadan bir yere gitme derim ben ;)

TRAVİAN
31-03-2012, 22:19
fake saldırılara bile 3458304598345903 def koyan EKİBİ esefle kınıyorum.....

zazaliga23
31-03-2012, 23:04
BASTIR UNEVEEEEENNNN

olacak :)

k1ng
31-03-2012, 23:05
http://www.youtube.com/watch?v=u7BBx4osZ-k

60 Kişinin saldırıpta yıkamadığı oyunculara ithafen:)

http://tx3.travian.com.tr/berichte.php?id=62571083&aid=5
http://tx3.travian.com.tr/berichte.php?id=62571095&aid=5
http://tx3.travian.com.tr/berichte.php?id=62571099&aid=5
http://tx3.travian.com.tr/berichte.php?id=62571104&aid=5

Ve daha niceleri:)

Suzie
31-03-2012, 23:09
ah bide raporlar gözükse

roma__roma
31-03-2012, 23:12

layn pislich bi daha çenkis kurtolu deme bana zorla içirceksin laynnnnnnn

k1ng
31-03-2012, 23:20
ah bide raporlar gözükse

Resim yaptık fırında ısıtılıyor birazdan servis ederiz:)

roma__roma
31-03-2012, 23:22
Resim yaptık fırında ısıtılıyor birazdan servis ederiz:)

ibrahim kaç zamandır şurdasın insan orhan abisine bi selam bilem vermez mi yaw küstüm :D:D

k1ng
31-03-2012, 23:25
ibrahim kaç zamandır şurdasın insan orhan abisine bi selam bilem vermez mi yaw küstüm :D:D

İbrahim değilim ben hocam:) İbrahim k1nG. nickiyle burda:) O benim ortağım:)