PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : COF Birliklerindeki Düzensizlik ve Otorite Yokluğu

eL aZiz
25-01-2012, 00:00
Beyler bu Cof birlikleri 10-15 tane var serverda. Ben de 70 küsür sıradaki cof birliklerinden birisiyim.Şimdi bize sürekli genel başkan THE COF ( bütün cofların başkanıymış güya) mesaj atıyor işte biz bir aileyiz biz bütünüz -/- de tek birliğiz kardeşiz ayakları falan. Ama gel gelelim işin aslına.Tamam 3 birleşme 3 ateşkes yapılıyr ama diğer bütün cof birlikleri de sonuçta ana birlikten def istense gönderiyor ve ana birlik birleşme olana da olmayana da mesaj atıyor biz bir bütünüz gibilerinden.Ama bakıyorsun bütün coflar birbirine saldırıyor birbirini yıkıyor reisliyor. Hele ilk 10 daki cof birlikleri birleşme ateşkes COF ismini almış birlik falan demeden alayına saldırı reisleme oluyor.E hani biz gardaştık.Beni de bugün büyük birlikten bir oyuncu merkezimi yıktı yan 2 köyümü reisledi diğer 2 köyümle ortada kaldım.Birliğimden destek istiyorum adam saldırıyor diye benim birliğin başkanı o ana birlikten sözümüz geçmez zart zurt diyor.Ben böyle oluşum görmedim duymadım.Duyan bilen varsa beri gelsin.Bu bölgede bu coflarla oyun oynanmazmış keşke başka bölgede açsaydım en azından düşman birliklerle savaşırdım kendi birliğimle değil.

Archangel s2
25-01-2012, 00:44
beyler bu cof birlikleri 10-15 tane var serverda. Ben de 70 küsür sıradaki cof birliklerinden birisiyim.şimdi bize sürekli genel başkan the cof ( bütün cofların başkanıymış güya) mesaj atıyor işte biz bir aileyiz biz bütünüz -/- de tek birliğiz kardeşiz ayakları falan. Ama gel gelelim işin aslına.tamam 3 birleşme 3 ateşkes yapılıyr ama diğer bütün cof birlikleri de sonuçta ana birlikten def istense gönderiyor ve ana birlik birleşme olana da olmayana da mesaj atıyor biz bir bütünüz gibilerinden.ama bakıyorsun bütün coflar birbirine saldırıyor birbirini yıkıyor reisliyor. Hele ilk 10 daki cof birlikleri birleşme ateşkes cof ismini almış birlik falan demeden alayına saldırı reisleme oluyor.e hani biz gardaştık.beni de bugün büyük birlikten bir oyuncu merkezimi yıktı yan 2 köyümü reisledi diğer 2 köyümle ortada kaldım.birliğimden destek istiyorum adam saldırıyor diye benim birliğin başkanı o ana birlikten sözümüz geçmez zart zurt diyor.ben böyle oluşum görmedim duymadım.duyan bilen varsa beri gelsin.bu bölgede bu coflarla oyun oynanmazmış keşke başka bölgede açsaydım en azından düşman birliklerle savaşırdım kendi birliğimle değil.

cof birlikleri gibi orgnazie ve sağlam savunma ve saldır yapan bir birlik tanımam yakında cof un kim oldugunu tüm server öğrenir merak etme... Coflu olmaktan gurur duyuyorum keşke tüm birlikler cof gibi olabilse ....

eL aZiz
25-01-2012, 13:24
cof birlikleri gibi orgnazie ve sağlam savunma ve saldır yapan bir birlik tanımam yakında cof un kim oldugunu tüm server öğrenir merak etme... Coflu olmaktan gurur duyuyorum keşke tüm birlikler cof gibi olabilse ....

Organize oldukları belli hacıı.Ama kime organize neye organize? Alt birliklerine organizeyi gayet iyi yapıyorlar onda sorun yok paşam haklısın. Yazdıklarımı okumamışsın gelmiş maval okuyorsun. Belli ki sen de ana birlikteki kodamanlardansın.Tuzun kuru nasılsa alt birliklerde reisleyecek eleman çok.

Paulkellerman
27-01-2012, 04:44
Arkadaşlar Oyunda Birlik kapasitesi boşuna 60 Kişi Değil Ve boşuna Mkasimum Ateşkeş + Birleşme Anlaşması 6 Değil Bunu Tasarlayan Adamlar Her Şeyi Düşünmüş Warcraft Oynasak Orda 2500 Kişilik Clanlar VaR Öyle Gerektiği İçin Ama Burda Travian Oynuyoruz.İnanın Zevki Kaçıyor Böyle 15 20 Clanlı Ekip Olunca.

Herşeyi Geçtim Bunu İlk Olarak Türktimde Gördüm Bir Şahış Tarafından Şuan Yok Etmekte Olduğum Birliğe Davet Edildim Server Başlarında Ve Mesajım Altbirliklerde Olmak İstemediğimi Söyledim Ve Bunun Bir Alt Birlik Olmadığı Herkezin Bir Bütün Olduğu Söylenti Buna Benzer Birliklerin Aldatmacası Sonra Üst Birlikten Mesaj Şu; Saygısızlık Yapmaya Devam Ederseniz Köyleriniz Yıkıma AlınıcakTır. Komik Gerçekten Al Arkadaşım al Çokta Tınnnn Yazdım Sonuç 0 beni Yok edicek güçleri yokmu tabiki var ama 500 kişiye güvenip 0-6 yaş gurubu gibi çoçukça ukalaca davranışları gördükçe bunlara bu cesareti veren gerçekleri görmeyen suç sizlerde.Kendi askeri yok milleti tehdit ediyorlar.

Aynı Olayı THE COF tada yaşadım Dediler Bizim Alt birliğimiz olun her ne kadar istemesemde birlikteki birkaç arkadaşın ısrarı üzerine eyw dedik ama bize faydasından çok zararı olucagının farkındaydım ayrıntılara gırmeden dk 1 tr bırlıklerıyle savasa gırıceklermıs destek ıstendı hadi iste sorun yok biz turktımle savastayız yok arkadas savasmıcaksınız denıyor savasmıyalım onlar bıze dalarken sevıselımmı tabırı caızse neymiş the cof olmazsanız ilerde olucaklardan biz sorumlu deilmişizÇOKTA TINNNNNNNNNNNNN Arkadaşlar 14 Köyüm var yok etmeniz 1 gün sürmez avrupada oynamıcakmışım ÇOKTA TINNNN
sizin kaybınız oynıcak oyunmu yok ama ben kişiliğimden ödün vermem yapılan terbiyesizliklerin hesabını elimden geldiğince vericem yok olana kadar sizde bu oyunlara alet olmayın KULLANILIYORSUNUZ.

Saygılarımla

Paulkellerman

ultrAslan
27-01-2012, 06:25
hacı ben coftayım trlerle savaşacakmıymışız haberim yok :D vay anasını başka adam bizm diplomasiyi bilyor biz ayakta uyuyoruz:D

Paulkellerman
27-01-2012, 06:55
hacı ben coftayım trlerle savaşacakmıymışız haberim yok :D vay anasını başka adam bizm diplomasiyi bilyor biz ayakta uyuyoruz:D

2 Saatliğine Cof Olduk ya Haftalık Olağan Toplantıda Wota Yardım etmek için tr Birliklerine Savaş açılıcağı söylendi ama wot dagılınca vazgecıldı olsa gerek yada cesaretmi edilemedi bilemiyıorum 20 kişi vardı orda butunc ofların başkanı biri cesaret edip söylermi bilemiyorum ama anlatmak istediğim nokta o değil sen olayı yalancı muamelesi yapmaya getiriosun ama msn kayıtlarıda mevcut yani...

Paulkellerman
27-01-2012, 07:57
Bu Yazı Bir Aralar CF SENTEZ Oluşumu yazan arkadaşı veya birlikten kimseyi tanımam etmem ama anlattıklarına ve isme bakılırsa cof oluşumundan çıkmışlar ve yazdıklarıda üstte yazılanları kanıtlar nitelikte ve bu yzılanlar sadece cof birliği için geçerli değil bana göre yazan arkadaşı tebrik ederim.

Sentaz birliği profil ayzısı alıntıdır

HERKES MSJ CEKIYOR NE OLDU UMUT DIYE?

SIMDI NE MI OLDU BEN DIYIM SIZE NE OLDUGUNU...

CIKMIS BIRI -/- MEYDANINA DIYORKI BU SERVERIN AGASIDA BENIM PASASIDA BENIM...

BEN NE DERSEM O OLUCAK DIYOR BEN BASKALARINA BENZEMEM DIYOR...

EGER DEDIGIMI YAPMAZSANIZ SIZIDE HAIN SAYICAZ DIYOR ...

BENDE DEDIM KI ISTER PASA OL,ISTER ALEMIN KIRALI OL..IKIMIZINDE GIDECEGI YER TOPRAGIN ALTIDIR..

VE KENDI BIRLIGI ILE OLUSUM YAPAN ADAMLAR ICIN BEN BOYLE YAPTIMDA BEN BOYLE YIKTIMDA ETTIMDE DIYOR..

YAW ARKADAS INSANDA BIRAZ GURUR OLUR BEN ADAMIMI 1 BIRLIK UYEMIN KELLESINI ISTEDILER DIYE OLUSUMDAN CIKIP ONURUMUZLA HERSEYI GOZE ALIP SAVASI KABUL ETTIM...SIZDE HICMI GURUR YOKTA KENDINI ILLAH BELLEYEN VE SIZLERI KUCUMSEYEN BU ADAMIN YANINDASINIZ...

VE SIZLER TILSIMLAR ICIN ONCA BIRLIK TOPLAYANLAR THE COF YONETIMI..DAHA GECEN DIYORDUNUZ KI TILSIMLAR CIKTINTAN SONRA ILK 30 DA BULUNMAYAN BIRLIKLERI YAGMALAYIP REISLICEZ DEDIGINIZDE HICMI VICDANINIZ SIZLAMADI BU ADAMLARI KULLANDIKTAN SONRA BUNLARIN EMEKLERINI HICE SAYIP BUNLARI YAPMAYI HANGI AKIL KARI ILE DUSUNDUNUZ..? AVRUPA SEVDASI ILE DEGILMI?

BUNLARDAN HABERIMIZ OLMUCAGINI SANDINIZ..?

EGER SANDIYSANIZ BAKIN YANILMISSINIZ...

ISTE HEPIMIZIN HESAPLARI KORDINATLARI BELLI KAPIMIZ HERKESE ACIK BUYRUN GELIN..

BIZ ONURUMUZLA SAVASMAYI BILIRIZ..

VE GELELIM BAZI DOSTLARIMIZA VE ABILERIMIZE...

GELIP BANA EVET UMUT SEN HAKLISIN DIYIP..SONRA DA SIRT DONEN DOSTLAR SIZIN NASIL BIR ADALET KAVRAMINIZ WAR COZEMEDIM DOGRUSU..NEYSE SIZE LAFIM YOK HESAPLARINIZ ICIN KORKUYORSANIZ CANINIZ SAOLSUN..SIZLERE IYI OYUNLAR DILERIM..

HZ.HAMZA'NIN BUYURDUGU GIBI

KoRKaKLIKTa "aR"

iLeRLeMeKTe "ŞeReF"

VaRDıR...

IYI OLAN KAZANSIN

CAHRA(UMUT)

Liby
27-01-2012, 08:26

çok saçma bir yazı yazmışsın 7 köylü başkan olabilir mi? olsada bu arkadaş neden sadece konuşarak bölgeyi bağlamaya çalışıyordu ve şunuda çok merak ediyorum kendi yapamayacağı şeyleri bu arkadaş yine konuşarak türktim vs gibi birliklerden istiyor(elin şeyi ile gerdeğe girilir mi) şimdi soruyorum sizlere sadece başkalarının üzerinden bunu yıkcaz şunu asacağız öbürünü keseceğiz diyen bir zihniyet yada bu hesapların yanında hesap almalıyız bunları yıkmalıyız diye içten içe planlar kuran bir zihniyet nasıl bir zihniyettir bu arkadaşın server başındaki yazısı duruyor bütün rakamlar ortada ve bu arkadaşın msn toplantılarından daha 20k tokmağı bile olmayıp rakiplerindeki 70 80k yayalı orduları görüp yalandan o bölgede değerli oyuncular var bu oyuncuların yıkılmasına izin veremem diye yalandan ahkam kesmesi ne kadar doğru? tamamen laf politikası ile saçma sapan işler yapmaya çalışan biri bence çok gereksiz serverda kalitesini gösteren oyuncular belli böyle başkalarını karalayarak s100'den s1000'den gelip ahkam kesmekle bu işler olmaz kesiyorsanda madem öyle sözünde durup gidip yıkacaksın tr birliklerini boş konuşmayacak kimse.

eL aZiz
27-01-2012, 13:49
Evet doğru.Tılsımlar çıktıktan sonra alt birliklerin çoğu oyuncusu reislenip yıkılacak.Bunun ilk belirtisi de benim.Daha tılsımlar çıkmadan reislendim.Bari tılsımlar çıkaydı Kemal BAŞER misin nesin.Kendini OBAMA sanan zihniyet.Bütün serveri kendi yönetiyor zaar.Altı üstü 3-5 birliğin başkanısın.Alt birlikleri madem z.klemiyorsun onlara neden ally çektirip duruyorsun.Biz bütünüz falan diye.Madem üst birliğe saldırı geldiğinde de alt birliklere yalvarıp def isteme.Bu nasıl oyun anlayışıdır.

Mr.Nonstop
27-01-2012, 14:13
Evet doğru.Tılsımlar çıktıktan sonra alt birliklerin çoğu oyuncusu reislenip yıkılacak.Bunun ilk belirtisi de benim.Daha tılsımlar çıkmadan reislendim.Bari tılsımlar çıkaydı Kemal BAŞER misin nesin.Kendini OBAMA sanan zihniyet.Bütün serveri kendi yönetiyor zaar.Altı üstü 3-5 birliğin başkanısın.Alt birlikleri madem z.klemiyorsun onlara neden ally çektirip duruyorsun.Biz bütünüz falan diye.Madem üst birliğe saldırı geldiğinde de alt birliklere yalvarıp def isteme.Bu nasıl oyun anlayışıdır.

+1 (..............................)

beyhude.
27-01-2012, 14:26
Bu durum bence gayet normal aşırı rekabetin olmadığı az biraz def basan birliksiz hesapların bile kafasına göre takılabildiği bir ortamda oyunun şu aşamasında 5-6 köy atamamış hesapların oyunda yeri yoktur bunun kararını ve uygulamasını kim vermeli ne şekilde yapılmalı tartışılabilir ama unutmayın bu normal server değil turnuva hayalleri kuranlar tek başlarına bu yükün altından kalkamıyorlarsa çözümü basit birkaç oyuncu burdada ordada beraber oynayacak tek hesapta devam edecekler :) 3 köylü oyuncunun 60 kişiye tamamlamak uğruna birliklere alınmaması lazım istisnalar olabilir ama turnuvada bir düzen olacaksa burdan başlamalı.

eL aZiz
27-01-2012, 15:17
Bu durum bence gayet normal aşırı rekabetin olmadığı az biraz def basan birliksiz hesapların bile kafasına göre takılabildiği bir ortamda oyunun şu aşamasında 5-6 köy atamamış hesapların oyunda yeri yoktur bunun kararını ve uygulamasını kim vermeli ne şekilde yapılmalı tartışılabilir ama unutmayın bu normal server değil turnuva hayalleri kuranlar tek başlarına bu yükün altından kalkamıyorlarsa çözümü basit birkaç oyuncu burdada ordada beraber oynayacak tek hesapta devam edecekler :) 3 köylü oyuncunun 60 kişiye tamamlamak uğruna birliklere alınmaması lazım istisnalar olabilir ama turnuvada bir düzen olacaksa burdan başlamalı.

Haksızsın arkadaşım! Ne demek yahu 5-6 köy açmamış oyuncular oynamasın.Burda herkes siz gibi bütün hayatını bırakıp oyuna yüklenmiyor.Çoğu oyuncu eğlenmek amaçlı burda.Kaç köyü var kaç askeri var sanane? Hem madem yıkacaksın reisleyeceksin alma birliğine.Madem alıyorsun reisleme. Hadi onu geçtim madem bizler eziğiz onlara göre ne diye saldırı aldıklarında defans iztemeye bize koşuyorlar.Böyle adalet olmaz kardeşim.Oyunu oyun olarak gören ve alavere dalavere peşinde koşmayan insanlarız biz.Neymiş 3-5 nüfus artacak diye alt birliğimizdeki elemanları reisleyecekmişiz.Bunun neresinde adalet bunun neresi doğru bre adam!

beyhude.
27-01-2012, 16:51
Bu server adı üstünde eleme serveri eleme kelimesinden sen ne anlıyorsun yada birşey anlayabiliyormusun bilmiyorum ama değil 3-5 10 köylüde olsa köy sayısına nüfusuna oranla asker sayısı yeterli olmayan hesaplarda denetlenerek elenmeli yazdığımın arkasındayım,öyle senden iyi oyuncuların senin yazdığın gibi bütün hayatını bırakıp oyuna yüklendiğini düşünüyorsan hayal dünyasında yaşıyorsun bazı hesaplar 4-5 ortaklı oynuyor def istemeye gelince def senden değil senin birliğinden isteniyor senin birliğinin yönetimi 60 kişi olmak için incelemeden turnuva umurunda olmayan oyuncuları birliğe topluyorsa yapıcak birşey yok sen şimdi yanlışlıkla turnuva hakkı alsan turnuvada gider gavurun dibine biraz köy atarsın üç gün sonra gavur seni reislerken yandım anam diye ortaya çıkarsın tek başına olmuyorsa ortak ulacaksın temsilcilik kullanacaksın öyle ben eğlencesine burdayımla olmuyor bu işler geçen turnuvada senin gibi eğlencesine burdayım diyip işler biraz zorlaşınca haber bile vermeden belli sayıda oyuncunun katılabildiği bir serverdaki arkadaşlarını umursamadan yanlız bırakan oyuncuları çok gördük benim etrafımdada nüfusu benden düşük hesaplar oldu casusladım askerine baktım arada köylerinin nüfusunu takip ettim oyunu oynadığına kanaat getirdiğim mesaj yazan uslubu düzgün arkadaşları hiç rahatsız etmedim bence seni yıkan reisleyen arkadaşın vardır bir bildiği helede ona yazdığın mesajınıda son mesajın gibi bitirdiysen az bile yapmış sana kalan köylerinle iyi eğlenceler :)

ultrAslan
27-01-2012, 18:13
2 Saatliğine Cof Olduk ya Haftalık Olağan Toplantıda Wota Yardım etmek için tr Birliklerine Savaş açılıcağı söylendi ama wot dagılınca vazgecıldı olsa gerek yada cesaretmi edilemedi bilemiyıorum 20 kişi vardı orda butunc ofların başkanı biri cesaret edip söylermi bilemiyorum ama anlatmak istediğim nokta o değil sen olayı yalancı muamelesi yapmaya getiriosun ama msn kayıtlarıda mevcut yani...
çok ayıpçok... yalancı muamelesiymiş neyse sende haklısın sinirlenince insan 1 yazanı bile 11 okuyabiliyor...

Haksızsın arkadaşım! Ne demek yahu 5-6 köy açmamış oyuncular oynamasın.Burda herkes siz gibi bütün hayatını bırakıp oyuna yüklenmiyor.Çoğu oyuncu eğlenmek amaçlı burda.Kaç köyü var kaç askeri var sanane? Hem madem yıkacaksın reisleyeceksin alma birliğine.Madem alıyorsun reisleme. Hadi onu geçtim madem bizler eziğiz onlara göre ne diye saldırı aldıklarında defans iztemeye bize koşuyorlar.Böyle adalet olmaz kardeşim.Oyunu oyun olarak gören ve alavere dalavere peşinde koşmayan insanlarız biz.Neymiş 3-5 nüfus artacak diye alt birliğimizdeki elemanları reisleyecekmişiz.Bunun neresinde adalet bunun neresi doğru bre adam!

len burası eğlence mekanımı avrupanın eğlenceli olabileceğini sana düşündüren neydi yaşın mı.. git biraz büyük serverlrda bak bakalım şu zamanda 7 koyun altındaki bi oyuncu iyi bi birlikte oynayabiliyor mu.. sağdan soldan atılan oyuncular tekrar bir araya gelip bide kafa tutmaua çalışıyorlar 3 günde tırt oluyorlar..

bu düşünceyle avrupada bi başarı yakalayacağını falan mı sanıyorsun sen ? sana diyeyim hiç bir halt yiyemecek oyuncusun avrupada bu yüzden sana saldıran her kimse tebrik ederim..

Paulkellerman
27-01-2012, 20:23
çok ayıpçok... yalancı muamelesiymiş neyse sende haklısın sinirlenince insan 1 yazanı bile 11 okuyabiliyor...

len burası eğlence mekanımı avrupanın eğlenceli olabileceğini sana düşündüren neydi yaşın mı.. git biraz büyük serverlrda bak bakalım şu zamanda 7 koyun altındaki bi oyuncu iyi bi birlikte oynayabiliyor mu.. sağdan soldan atılan oyuncular tekrar bir araya gelip bide kafa tutmaua çalışıyorlar 3 günde tırt oluyorlar..

bu düşünceyle avrupada bi başarı yakalayacağını falan mı sanıyorsun sen ? sana diyeyim hiç bir halt yiyemecek oyuncusun avrupada bu yüzden sana saldıran her kimse tebrik ederim..

Arkadaşımızın öyle bir iddaası yokki zaten ben en iyiyim size kafa tutuyorum diye en guclu oyuncular 2 3 koylu clanların oldugu alt bırlıklerınden destek ıstıolar hangı onur ve haysıyetle kendı alt bırlıgını reıslıosun hangı terbıyeye yakısır bu alma kardesım sonra gıt ıstedıgın kadar yık reısle alt bırlık ne yapıosun işte bazı kısıler 500 600 kısıye guvenıp atıp tutuyor

spedar
27-01-2012, 20:43

neden bizi yıkmak istiyorlar? neden biz yıkılıyoruz onlar yıkılmıyor? neden biz guc kaybediyoruz :))

ziya nerde ziyasız oynanmıyor travian :))

eL aZiz
28-01-2012, 00:02

Vay arkadaş sizin anlama kıtlığınız mı var? Ben diyorum ki eğlence için burdayım adam bana Avrupa diyor ya da ne dediğini bilmiyor zaar.Banane la avrupa dan bana server açılıyo demişler ben az vakit geçireyim diye bi hesap açmışım takılıyorum.Takılırken bi birliğe girmişim adı cof ama üst birliğin işi düşerse cof düşmezse yağmalanacak ya da reislenecek birlik olarak görülüyor.Avrupaya gideceklere lafım yok ama madem bütün birliklerle birleşme yapıp o birliklere mesajlar çekip destek istemenin sebebi ne? Madem eğlencesine oynayanlarla işiniz yok birleşmeyin kardeşim bizim birlikle.Ama olur mu saldırı gelince kimden destek istenecek değil mi yiirum?

blackjack1905
28-01-2012, 00:18
Bana göre oyunun su doneminde , merkezi 14-15 leri basmamış ,
defans olarak 5 k yaya askere ulasmamıs
köy sayısı olarak ta 7 köyden fazla atmamış oyuncular reislemeye alınıp hesaplara ortak edilmeli. bircok oyunucu burada tek oynuyor. anlasmalı olarak birliklerde sayılar azaltılmalı online sayıları yukseltilmeli . bu sekilde guclu bır kordinasyon ile guzel savaşlar ve organizeler gorebiliriz.

Hesabı reislenen arkadaşıma sunu sormak istiyorum bir kerede kaç reis geldi sana?
6 dan az geldyse ve köyünü verdiysen ; zaten reislenmeyi haketmişsindir . Kanun yazıtları diye birşey var 25'e kadar çıkartıyorsun vatan sevgisini .. Ayrıca sunu da anlamış degilim, Merkezim yıkıldı dedin. t4 surumde köy sıfırlamak icin ara vermeden saldırı atmak oldukça zor ( program kullanılmıyorsa ) sıralı dizilen mancınıkların arasına 2000 asker koysan köyünü sıfırlanmaktan kurtarırsın.

COF birligini hic bilmiyorum kimlerden oluşur nerede oynamışlardır tanımam etmem , ama foruma düşecek kadar kendileri hakkında konuşturmamaları gerektiği aşikar.

DipÇik ; kimseye sataşma maksatlı yazmadım. Cevap beklemiyorum

EquitesCAESARİS

miyake
28-01-2012, 00:27
.............

ultrAslan
28-01-2012, 09:38
Arkadaşımızın öyle bir iddaası yokki zaten ben en iyiyim size kafa tutuyorum diye en guclu oyuncular 2 3 koylu clanların oldugu alt bırlıklerınden destek ıstıolar hangı onur ve haysıyetle kendı alt bırlıgını reıslıosun hangı terbıyeye yakısır bu alma kardesım sonra gıt ıstedıgın kadar yık reısle alt bırlık ne yapıosun işte bazı kısıler 500 600 kısıye guvenıp atıp tutuyor

reısleyen kımse ona sormalı :D arkadaş soylesın bu reısledı dıye sormakda fayda var..

Vay arkadaş sizin anlama kıtlığınız mı var? Ben diyorum ki eğlence için burdayım adam bana Avrupa diyor ya da ne dediğini bilmiyor zaar.Banane la avrupa dan bana server açılıyo demişler ben az vakit geçireyim diye bi hesap açmışım takılıyorum.Takılırken bi birliğe girmişim adı cof ama üst birliğin işi düşerse cof düşmezse yağmalanacak ya da reislenecek birlik olarak görülüyor.Avrupaya gideceklere lafım yok ama madem bütün birliklerle birleşme yapıp o birliklere mesajlar çekip destek istemenin sebebi ne? Madem eğlencesine oynayanlarla işiniz yok birleşmeyin kardeşim bizim birlikle.Ama olur mu saldırı gelince kimden destek istenecek değil mi yiirum?

anlamam kıt dostum.. burası eglence serveri değil eglence serveri arıyorsan güle güle tc5 e

Bana göre oyunun su doneminde , merkezi 14-15 leri basmamış ,
defans olarak 5 k yaya askere ulasmamıs
köy sayısı olarak ta 7 köyden fazla atmamış oyuncular reislemeye alınıp hesaplara ortak edilmeli. bircok oyunucu burada tek oynuyor. anlasmalı olarak birliklerde sayılar azaltılmalı online sayıları yukseltilmeli . bu sekilde guclu bır kordinasyon ile guzel savaşlar ve organizeler gorebiliriz.

Hesabı reislenen arkadaşıma sunu sormak istiyorum bir kerede kaç reis geldi sana?
6 dan az geldyse ve köyünü verdiysen ; zaten reislenmeyi haketmişsindir . Kanun yazıtları diye birşey var 25'e kadar çıkartıyorsun vatan sevgisini .. Ayrıca sunu da anlamış degilim, Merkezim yıkıldı dedin. t4 surumde köy sıfırlamak icin ara vermeden saldırı atmak oldukça zor ( program kullanılmıyorsa ) sıralı dizilen mancınıkların arasına 2000 asker koysan köyünü sıfırlanmaktan kurtarırsın.

COF birligini hic bilmiyorum kimlerden oluşur nerede oynamışlardır tanımam etmem , ama foruma düşecek kadar kendileri hakkında konuşturmamaları gerektiği aşikar.

DipÇik ; kimseye sataşma maksatlı yazmadım. Cevap beklemiyorum

EquitesCAESARİS

ne güzel demiş oyunu bilen adamın hali bir başka.
ağzı olan konuşur bılmıyor musun helekı bırde yıkılınca falan :D

davidoff
28-01-2012, 09:48
buraya yazan adamların hiçbir suçu yok tek suçlu serverde ki ana birliklerde önüne gelenle belki def basarlar da ben de isterim diye birleşim yaparsan olacağı budur gelir buraya konuşurlar.. 3 birleşim 3 de ateşkes birliği fazlasıyla yeter sağlam oyunculardan kurulu alt birlikler ile yaparsan bu birleşimleri...

river&forza
31-01-2012, 03:00

buyrun bekleriz :))) coflarıda baska arkadaslarıda:cool: