PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Avrupa ülkeleri analizi ve biz

ultrAslan
19-01-2012, 15:19
burada sık aralıklarla genel dolambaçı yazayım istedim en azından fikir sahibi olalım...
kahraman listesine bakarak iran ve arapların paralı olduklarını gözlemleyip uluslararası ( kısaca ua diyeceğim) 1 ve 2 nin oyuncularınında iyi paralar dökerek oynadığını söylemek mümkün. oyuncular kısmını es geçip birlikler kısmından türklerin ve ua 1 in ne kadar popçu olduğunu gözlemliyorum. off olarak ua 1 in yine çoğunlukta olduğunu Türklerin sadece hırs birlikleriyle ilk 20 de olmasını def için henüz bişey söylemenin anlamsız olduğunu söyleyebiliriz.
şu anlık döküme göre bizim politik açıdan müslüman müslümanın kardeşidir düşüncesiyle araplar ve iranlılarla yada en azından birisiyle beraber gitme fikrini düşünüp girişimlere başlamanın iyi olacağı düşüncesindeyim. ingilizce bilen değilde arapça bilen birileri lazım...bunuda bulmak zor olmasa gerek ve ua 1 ve ua 2 nin iyi ekiplerinin hangi bölgeye yerleşeceğini öğrendikten sonra o bölgeye gitmeyi en son düşünmenin iyi olacağını düşünüyorum. kıssasa kıssasa gerek yok biz bize yeteriz :D