PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hanedan -/- Güney Batı tabii ki

Sayfa : 1 [2]

cagri608
24-01-2012, 11:52
dostlarım.eski surumle mi başladı server.?tatile ğirdiğimden dolayı hesap açamadım.ama illa hanedana katkım olacak iler ki zamanlarda.15 tatilimi ğüzel ce geçirmek istiyorum.tatil dönüşü bana bi hesap ayarlarsanız yanınızdayım.
Evet 10 ay aradan sonra eski sürüm açıldı :)

muratefe
24-01-2012, 12:01
özkan çabuk gel gözlerimiz seni arıyor.çekomastiksiz hanedan olmaz

daren
24-01-2012, 12:40
Arkadaşlar,
Devam birliklerini organize edecek olanlar bizden haber bekleyenler ve rumuz değişenler oyundan zeMAHŞERi veya HÜNKAR hesabına ulaşsınlar.

daren
24-01-2012, 17:02
dostlarım.eski surumle mi başladı server.?tatile ğirdiğimden dolayı hesap açamadım.ama illa hanedana katkım olacak iler ki zamanlarda.15 tatilimi ğüzel ce geçirmek istiyorum.tatil dönüşü bana bi hesap ayarlarsanız yanınızdayım.
Özkancım bekliyoruz..

Maksi
24-01-2012, 17:30

asi_baba bekleniyon :cool:

TIRCI
24-01-2012, 21:51

tatil dönüşü haber ver sen çekobaba

ßaSkıN
25-01-2012, 17:51
Hanedan bölgesinde köklü 2 birlik daha var. :)
Geçen sene servara savaşla başlayıp savaşla bitirmiştik ki kimsenin arkadasından önünden iş yapmadık.
Bizimle didişenler ya yok olup gittiler yada kaybetmeye mahkum oldular.
Hanedan Dağılma sürecine girdiğinde bile yanımızda gelenler bunu iyi biliyordur ki.
Hanedan ismiyle server acıldı server kapandı.
şimdi oradan biri zıplamasın wow'da ne oldu diye ;) Noldu şeklimizi koyduk bakanlar '*öt' oldu.

Tekrardan HANEDAN BİRLİKLERİNE BAŞARILAR.

İnş Bu server daha düzgün ve dengeli olur...

cagri608
25-01-2012, 20:28
TIRCI saldırı çıkmışsın bana :D Ayıp ettin bak şimdi :D

_GLOAT_
25-01-2012, 21:22
hadi bakalım bizimde umarım çorbada tuzumuz olur :)

HANEDN B adına;

Salça

cagri608
25-01-2012, 21:27

HANEDN B adına;

Salça

Bilirim seni tc9 dan :) Bayağı olaylar çıkmıştı yanlış hatırlamıyorsam :D

_GLOAT_
25-01-2012, 21:31
Bilirim seni tc9 dan :) Bayağı olaylar çıkmıştı yanlış hatırlamıyorsam :D

bilmeyen yok s9 dan :) olay çıkarmaya çalışanlara yol vermedik ordan hatırlıyorsundur :)

ßaSkıN
25-01-2012, 21:51
Düzeltmeeeee!

ßaSkıN
25-01-2012, 21:53
bilmeyen yok s9 dan :) olay çıkarmaya çalışanlara yol vermedik ordan hatırlıyorsundur :)

onceden hıc s12 de oynadınız mı ?

_GLOAT_
25-01-2012, 22:14
onceden hıc s12 de oynadınız mı ?

s12 de hiç oynamadım

s5-çeko
25-01-2012, 22:23

HANEDN B adına;

Salça

s4'ten Dark oluşumundan hatırlıyorum seni , D-Gazi'deydim bende gökhan abi ve tekin hocanın yanında (:
s5'e renk katacağından şüphem yok (:

görüşmek dileğiyle .

_GLOAT_
25-01-2012, 22:28
s4'ten Dark oluşumundan hatırlıyorum seni , D-Gazi'deydim bende gökhan abi ve tekin hocanın yanında (:
s5'e renk katacağından şüphem yok (:

görüşmek dileğiyle .

GAZİ birliğinin bende yeri çok farklıdır gökhan tekin hocam serkan mehmet ali atılım reelden görüşmüşlüğümüz vardır :) hatta bir ara istanbul çıkarmasında 8-9 kişiydik istanbul dışından gelenlerle gökanın evde toplanmıştık :)

ben değil sizin gibi dostları gördükçe rengarenk olacak bu server

s5-çeko
25-01-2012, 22:35
GAZİ birliğinin bende yeri çok farklıdır gökhan tekin hocam serkan mehmet ali atılım reelden görüşmüşlüğümüz vardır :) hatta bir ara istanbul çıkarmasında 8-9 kişiydik istanbul dışından gelenlerle gökanın evde toplanmıştık :)

ben değil sizin gibi dostları gördükçe rengarenk olacak bu server

doğrudur sürekli toplanırlardı mesafeden dolayı katılma imkanım olmuyordu .
çok uğraştım getirtmek için ama başaramadım , 50 kişilik ekibi buraya getirtebilseydim güzel olurdu :)

_GLOAT_
25-01-2012, 23:01
çok uğraştım getirtmek için ama başaramadım , 50 kişilik ekibi buraya getirtebilseydim güzel olurdu :)

tadından yenmezdi diyelim bence :)

TIRCI
26-01-2012, 19:30

HANEDN B adına;

Salça

Çorbada tuzunuzda olacak,salçanız da :)...Sizler ekip olarak geldiniz,birlikte çok güzel işler çıkartacağız...

TIRCI
26-01-2012, 19:31

Haala geç kalmış değiller..

Son Şarkı
26-01-2012, 19:32
Haala geç kalmış değiller..

​Yok abi kalabalıksınız zaten ne gereği var :D boşver gelmesinler vallaha biz + - de kucak kucağa oynuyoruz

TIRCI
26-01-2012, 19:37
​Yok abi kalabalıksınız zaten ne gereği var :D boşver gelmesinler vallaha biz + - de kucak kucağa oynuyoruz

Zaten bölgede at izi ile it izi birbirine karıştı..Sağım solum her yanım doluuu.Kime yağmaya gitsek tanıdık ,ya da tanıdığımızın tanıdığı çıkıyor.Bir de gelen hami geri atıyoruz sonra :D

Son Şarkı
26-01-2012, 19:41
Zaten bölgede at izi ile it izi birbirine karıştı..Sağım solum her yanım doluuu.Kime yağmaya gitsek tanıdık ,ya da tanıdığımızın tanıdığı çıkıyor.Bir de gelen hami geri atıyoruz sonra :D
benimde işler kesat abi geçen sw gibi ham gelse köyü bugun kurmustum :( ama yarın kurcaz artık 1 güncükten birşey olmaz dostlarımız sevınsın maksat :D

TIRCI
26-01-2012, 20:09
benimde işler kesat abi geçen sw gibi ham gelse köyü bugun kurmustum :( ama yarın kurcaz artık 1 güncükten birşey olmaz dostlarımız sevınsın maksat :D

Takip ediyorum iyisin iyiiii :)

cagri608
26-01-2012, 20:44
Takip ediyorum iyisin iyiiii :)

Bugün askerleri ne ara kaçırdın abi :D

TIRCI
26-01-2012, 20:47
Bugün askerleri ne ara kaçırdın abi :D

Yavv hesap ismini ver de listeden çıkartayım valla :)..Oynamak isteyen herkese saygımız var aslında ama,server başı karışıklıklar çok oluyor

cagri608
26-01-2012, 20:48
Yavv hesap ismini ver de listeden çıkartayım valla :)..Oynamak isteyen herkese saygımız var aslında ama,server başı karışıklıklar çok oluyor

cagri169 ben :D Normalde sana saldırmayacaktım abi baktım sen bana 3-4 kere saldırdın bende sana saldırdım :D

http://travian-reports.net/tr/report/5138770d24c (http://travian-reports.net/tr/report/5138770d24c)

TIRCI
26-01-2012, 21:10
cagri169 ben :D Normalde sana saldırmayacaktım abi baktım sen bana 3-4 kere saldırdın bende sana saldırdım :D

http://travian-reports.net/tr/report/5138770d24c (http://travian-reports.net/tr/report/5138770d24c)

Çıkartıyorum listeden :)..Gene de karışıklıkla gelirsem haber ver :P

_GLOAT_
27-01-2012, 00:47
Çorbada tuzunuzda olacak,salçanız da :)...Sizler ekip olarak geldiniz,birlikte çok güzel işler çıkartacağız...

salçası bol olacak başkan :)

TIRCI
27-01-2012, 16:04
salçası bol olacak başkan :)

Bölge gerilmeye başladı bile :)

Point
27-01-2012, 16:09
nasıl gerilmeyeceksiniz ki .. gecen sene hazıne bınaları 9 a ındı tılsıma gıderken. bu sene daha da komık basladık.

multıhunter a mesaj yazın bos mesaj olabılır. ve gonderılenlerden multıhunter uzerıne tıklayın, en altta multıye mesaj yaz yazan yesıl yere tıklayınca, 20 nufuslu falabrimbor a gittiğini görürsünüz. hani multiler , multi oldukları serverlda aktıf oyuncu olamazlardı???

sımdı bu adam yarın merkezı kurunca, hangı bırlıkteyse ona calısacak bır multı mı? yoksa sıstem hatası mı :)

Yardım ve MultihunterYardım:
Yardım'da sorularınıza cevap verecek tecrübeli oyuncular ile iletişim kurabilirsiniz.
» Mesaj yaz (http://tc5.travian.com.tr/nachrichten.php?t=1&id=0)Oyun kuralları:
Multihunterlar oyuncuların kurallara (http://www.travian.com.tr/spielregeln.php) göre oynamasını sağlar. Kurallara aykırı davranışları multihunterlara bildirebilirsiniz.
» Mesaj yaz (http://tc5.travian.com.tr/nachrichten.php?t=1&id=2)

Point
27-01-2012, 16:12
BU DA MULTI DEN GELEN CEVAP.. YANLIS YONLENDIRME YAPILMIS :) BEN INANMADIM BU OYUNCUYU TAKIP ETMEK LAZIM :)

Multihunter
[20120127/36/4266775] Re: ??

bugün
16:01:36

Mesajınız için teşekkürler.

Mesajınız görevlilerimiz tarafından mümkün olan en kısa sürede cevaplanacaktır. Eğer daha önce yazdığınız mesaja daha fazla bilgi eklemek veya konuyla ilgili başka ayrıntılar yazmak istiyorsanız, bu mesajı yanıtlayarak bildirin lütfen.

Travian Takımınız

Sanırım sistem mesajında oyuncu koordinat tanımlaması yanlış yapılmış

Kara Fatma
27-01-2012, 16:49
Buraya benim yazdığım mesajı kopyalamışsın ama sanırım bir karışıklık olmuş,

travian takımınız cümlesiyle biten cümle klasik mesaj
ondan sonra gelen yorum ise bana ait o yorumu mh değil ben yaptım

0/0 koordinatına mesaj yazdığında bildiğimiz şekilde mh hesabına ulaşıyorsun.

Tırcı-Murat
27-01-2012, 18:29
Temiz bir server olması dileğimle. geçen sw yaşanan kötü olayların tekrar yaşnamasını istemiyoruz.

Point
27-01-2012, 20:23
Buraya benim yazdığım mesajı kopyalamışsın ama sanırım bir karışıklık olmuş,

travian takımınız cümlesiyle biten cümle klasik mesaj
ondan sonra gelen yorum ise bana ait o yorumu mh değil ben yaptım

0/0 koordinatına mesaj yazdığında bildiğimiz şekilde mh hesabına ulaşıyorsun.

ben oraya nasıl ulasılacagını bılıyorum. anlayamadıgım multıye herhangı gonderdıgın bır mesajda, gerı gelıp gonderılenlerden multı uzerıne tıklayınca, veee mesaj yaza tekrar tıklayınca, o mesajın nasıl bır server oyuncusuna gıttıgı bu 1.

oradan alıntı sızın, ama sevgılı multı den de gelen aynı! yonlendırme hatası.

ben bıldıgınız yoldan degıl, bılmedıgımız yoldan multıye yazdıgımda bır server oyuncusuna gıdıyor mesele bu. bır multının mesajı baska bır oyuncuya yonlendırılmez. ornegın: support a yazarsınız, support herhangı bır oyuncudur ve mesaj yonlendırılır o oyuncuya. o oyuncu cevap yazarken , support tan secenegını tıklar ve cevap yazar. aynı sey yanı. multı nınkı de baska bır hesaba yonlendırılmıs durumda. falabrimbor mesajı okuyor, cevabı multı verıyor.
konu net. bolgesı vs onemlı degıl. nufus da onemlı degıl. multı dırek oyunda!

ßaSkıN
28-01-2012, 15:23
​Burası neden bu kadar sessiz :)

s5-çeko
29-01-2012, 11:43
​Burası neden bu kadar sessiz :)

fırtınadan önceki sessizlik musti :)

eskisehirli_26
29-01-2012, 13:31
hanedan ailesine başarılar dilerim.(skhs den onur)

FiFTeeN CeNT
29-01-2012, 18:15
İşte dedim ya arkadaşlar bana mesaj atıp isimlerini hanedan a yapmak istediler, ama geçici bir süre için bizi kullanıyorlarsa ki bu oyunda bunlar normal şeylerdir, tarzlarını öğrenmiş oluruz sadece. Başka bir iddiamız yok, buyursun isterlerse elit olsunlar. Yanlış olan maalesef "hanedan birliklerinin ricası üzerine elçilik ihtiyacı için hanedan ismini almıştır" bu açıklamayı yapmak. Eğer bu sizn için uygun bir söz ise bir sorun yok, ben pek uygun bulmadım.

Neticede geçen yıl serverı domine etmiş, travian tarihinde önemli sayılacak rekorlar ile ilerlemiş bir birlikten bahsediyoruz.
Ben hem hanedanın hemde hanedana gönül verenlerin, emek verenlerin haklarını savunmak durumundayım.

Arkaşlar maxsimus&dombra köyünün sahibiyim ve gerçekten Tüm samimiyetimle yazıyorum
Zmahşeri hesabı ile server açıldığı gece mesajlaştık mesajlaşmada bana 1200 kişi çivarında geldik diye yazmış
bende geçen sene hanedan bu bölgede diye o gece biz de elit birliklerinden birkaç arkadaşla geldik diye yazdım o zamanlardan bizim elit birliği başkanları geleceğinden haberim bile yoktu servera
zmahşeride bana elçilik kurdunmu dedi bende ewet kurdum seviye 3 yaptım dedim
oda rica edince bende kabul ettim hanedan-a yaptım lakin kendisi daha hanedan birliğini bile kurmadan
önce kurdum bana mesaj attı sizi kullanmak gibi olmasın elçiliği bizde kullanabilirmiyiz bir birlikte bize kur dedi hanedan olarak bende hiç cevap yazmadım o gece bu teklifine herhalde çoçuk benle dalga geçiyor diye düşündüm sabah geldiğimde hanedan birliliği yapmaya başladı birlikler bizi görünce bu durumda kim kimi kullandı merak ediyorum İNANMAYANLARA MESAJLARI BEN HİÇ SİLMEM BİRİKİR MESAJLARI TEM VERİP GÖSTEREBİLİRİZ...

Erdoğan

daren
29-01-2012, 19:41
Erdoğan mevzu senin anladığın gibi değil. Zaten üzerinden günler geçti.
Çok konuşulması gereken bir konu değil.
Ayrıca senin bana bir mesajın var, ben sizinle başladım öyle devam ederim diye.
Bende burada arkadaşlara dedimki rica ile kurulmuş bir elçilik yok, zaten hanedan birliği onlar...
Varmı bir yanlış ?

Kara Fatma
29-01-2012, 20:13
ben oraya nasıl ulasılacagını bılıyorum. anlayamadıgım multıye herhangı gonderdıgın bır mesajda, gerı gelıp gonderılenlerden multı uzerıne tıklayınca, veee mesaj yaza tekrar tıklayınca, o mesajın nasıl bır server oyuncusuna gıttıgı bu 1.

oradan alıntı sızın, ama sevgılı multı den de gelen aynı! yonlendırme hatası.

ben bıldıgınız yoldan degıl, bılmedıgımız yoldan multıye yazdıgımda bır server oyuncusuna gıdıyor mesele bu. bır multının mesajı baska bır oyuncuya yonlendırılmez. ornegın: support a yazarsınız, support herhangı bır oyuncudur ve mesaj yonlendırılır o oyuncuya. o oyuncu cevap yazarken , support tan secenegını tıklar ve cevap yazar. aynı sey yanı. multı nınkı de baska bır hesaba yonlendırılmıs durumda. falabrimbor mesajı okuyor, cevabı multı verıyor.
konu net. bolgesı vs onemlı degıl. nufus da onemlı degıl. multı dırek oyunda!

Ne güzel en azından size cevap veren biri olmuş, kıymetini bilin bence ; )

FiFTeeN CeNT
29-01-2012, 21:02
Erdoğan mevzu senin anladığın gibi değil. Zaten üzerinden günler geçti.
Çok konuşulması gereken bir konu değil.
Ayrıca senin bana bir mesajın var, ben sizinle başladım öyle devam ederim diye.
Bende burada arkadaşlara dedimki rica ile kurulmuş bir elçilik yok, zaten hanedan birliği onlar...
Varmı bir yanlış ?

Sonuç itibari ile bu bir oyun ama ben birliği senin bir lafına güvenerek hanedan yaptım sen daha hanedan birliği kurmadan ve bugün ismimi eliy yaptım diye anlaşmayı bozuyarsan demekki dost falan değilmişik üst birlikten çağırıyorlar üst birlikten çağırıyorlar deyip duruyor adamlar yok hanedann-ş deb yok hanedan ana birliğinden gel bize diye benim kendi hesabıma bile mesaj atıp duruyorlardı daha fazla hanedan kalmak istemedik
ayrıca bazı hesaplar her yer hanedan gelişmemiyorum yazmış yağmasını kimsenin bozmayalım dedik ve böyle oldu

daren
29-01-2012, 21:11
Ben bir kaç gündür oyunda yokum, bu sorunlar konuşarak çözülecek şeyler. Ama bunu tartışmanın yeri burası değil. Oyundan konuşuruz, gece yazarım ben sana.

TIRCI
30-01-2012, 11:29
Myself Atilla üstad ile konuştuk.Sorun yok.Herkes oyununa bakacak.İlerde köprünün altından çok sular geçer.Ne dostunuza sırrınızı verin, ne de rakibinize düşman gözüyle bakın.İlerde ne olacağı şimdiden belli olmaz.

_quality_
30-01-2012, 22:53
Gereksiz bi elçilik polemiği olmuş. -/- de bölgesel savaş serverin dengesini bozacağı için destekleyen biri değilim. umarım diplomasi konuşur da bu işi savaşmadan halledersiniz.

çakır_baba
19-02-2012, 05:18
Merhaba Arkadaşlar , daha önce S5 de oynamayan bir birlik olarak açılan tek klasik serveri bulunca balıklama daldık ve eski S12 lerden, STR.NOK takımından Baskın arkadaşımızın yönlendirmesiyle HANEDN Ş olarak yerimizi aldık. Serverin her bölgesinden tanıdığımız arkadaşlara rastlıyoruz, elbette bizide tanıyanlar oluyordur... Kendimizi anlatmak niyetinde değiliz, oyunda acizane birşeyler yapabilirsek ne ala... Ama bütün travian maceramız boyunca hiçbir zaman FİFTeeN CeNT arkadaşın idda ettiği gibi birleşme birliklerimizin bir oyuncusuna bize gelirmisin diye bir mesajımız olmamıştır. Ancak onlar birleşmeden çıkıp isim değiştirdikten sonra olmuş olabilir. Kaldıki bizim üyelerimizede rakip birliklerden teklifler geliyor, gitmek isteyenide zaten biz seve seve gönderiyoruz. Benim kemik kadrom elbette bellidir, gidecek olanda zaten burada bulduğumuz yeni üyedir. Fakat bizim herhangi bir birleşme oyuncusuna davet attığımız doğru değildir. Selamlar...

TIRCI
19-02-2012, 12:11
Merhaba Arkadaşlar , daha önce S5 de oynamayan bir birlik olarak açılan tek klasik serveri bulunca balıklama daldık ve eski S12 lerden, STR.NOK takımından Baskın arkadaşımızın yönlendirmesiyle HANEDN Ş olarak yerimizi aldık. Serverin her bölgesinden tanıdığımız arkadaşlara rastlıyoruz, elbette bizide tanıyanlar oluyordur... Kendimizi anlatmak niyetinde değiliz, oyunda acizane birşeyler yapabilirsek ne ala... Ama bütün travian maceramız boyunca hiçbir zaman FİFTeeN CeNT arkadaşın idda ettiği gibi birleşme birliklerimizin bir oyuncusuna bize gelirmisin diye bir mesajımız olmamıştır. Ancak onlar birleşmeden çıkıp isim değiştirdikten sonra olmuş olabilir. Kaldıki bizim üyelerimizede rakip birliklerden teklifler geliyor, gitmek isteyenide zaten biz seve seve gönderiyoruz. Benim kemik kadrom elbette bellidir, gidecek olanda zaten burada bulduğumuz yeni üyedir. Fakat bizim herhangi bir birleşme oyuncusuna davet attığımız doğru değildir. Selamlar...

Hulusi baba sevgiler saygılar....:)..

çakır_baba
20-02-2012, 01:01
Hulusi baba sevgiler saygılar....:)..

Saygılar bizden Mehmet kardeşim, seninle yeni tanışmamıza Arda arkadaş ile daha tanışmamıza rağmen buradaki üslubunuzu çok beğendiğimi söylemeden geçemeyeceğim.Ben formda çok yazmam ama diğer birliklerinki dahil hepsini takip ederim. Muhtemel en büyük rakibimiz olacak olan Ksrzdeli ailesindende salla başkan , kara fatma , rıddlesskull gibi arkadaşların buna dikkat ettiği, gerektiğinde kendi üyelerini bile uyardıklarına şahit oluyorum.Bu serverin entrikaların olmadığı, hesapların hacklenmediği, formlarda milletin birbirine sövmediği bir server olmasını temenni ediyorum.

aKmet_KD
20-02-2012, 15:51
Saygılar bizden Mehmet kardeşim, seninle yeni tanışmamıza Arda arkadaş ile daha tanışmamıza rağmen buradaki üslubunuzu çok beğendiğimi söylemeden geçemeyeceğim.Ben formda çok yazmam ama diğer birliklerinki dahil hepsini takip ederim. Muhtemel en büyük rakibimiz olacak olan Ksrzdeli ailesindende salla başkan , kara fatma , rıddlesskull gibi arkadaşların buna dikkat ettiği, gerektiğinde kendi üyelerini bile uyardıklarına şahit oluyorum.Bu serverin entrikaların olmadığı, hesapların hacklenmediği, formlarda milletin birbirine sövmediği bir server olmasını temenni ediyorum.

vayy siz geçen sene benim merkeze gelemeyip 60 saatten 60 kişilik birlikle 3-5 yan köyümü yıkıp iyi ders verdik diyen sonra size teker teker merkezlerinize organize çıkarttığım yıktırdığım birlik değil misiniz :D

o kadar ordu merkez köyüme değil yanlara göndermiştiniz çok gülmüştüm :D

necat abi geldi mi bu servera geldiyse benden selam söyleyin :D

RIDDLEDskulll
21-02-2012, 01:13

Slmlar s5 e hoşgediniz burada da sizinle oynamanın zevkli olacağı kanısındayım heleki yine rakip olduğumuzu düşünürsek baya bişiler olacak gibime geliyor:) bu arada hakkımdaki hoş sözlerin içinde tşk etmeden geçemeyeceğim.s5 de başarılar dilerim...

çakır_baba
21-02-2012, 03:26
vayy siz geçen sene benim merkeze gelemeyip 60 saatten 60 kişilik birlikle 3-5 yan köyümü yıkıp iyi ders verdik diyen sonra size teker teker merkezlerinize organize çıkarttığım yıktırdığım birlik değil misiniz :D

1.si ben geçen sene yoktum(henüz 3-4 köy iken hesap sildim) şayet daha öncesini kastediyorsan, benim bir oyuncunun merkezini delmeden yan köyüne gittiğimi ne gösterebilirsin, nede buna inanacak birini sanırım bulamazsın.Doğrudur belki birliğimizden 4-5 oyuncu yan köyüne gelmiştir(ki bunların içinde ben yokum)
ama "60 kişi" "o kadar ordu" vurgularını sanki kendine bir paye çıkartma çabası gibi görüyorum.Yani biz oyuncu
değiliz 60 kişi bütün ordularımızla ancak senin 3-5 yan köyünü yıkabildik. Sen üstadımız olarak bizim bütün merkezlerimizi tek tek yıktırttın. Ben de buna çok güldüm şimdi.
2.si de siz formlarda bizim guruptan bazıları ile atışırken ( ki ben bunların hiçbirinde yokumdur) gıyabımda benim kesim raporlarımı size karşı sunuyorlardı. Bunların hiçbirinide ben vermiş değilim.
Son olarakta Ksrzdeli ailesi güzel bir şov yaparak rakip wow ları sıfırlayarak oyunu bitirdi. Fakat benim merkezimde yıkılmış tek bir bina bile yoktu , artık nasıl yıktırttıysan ?
Necat kardeşim bu server yok , özel dostluğun varsa telofon ile selamını söylerim. Yok bu selamıda sizi nası yenmiştik babında söylediysen necat ın cevabını ben sana verebilirim. Büyük bir ihtimalle " ne olduki anlamadım ??? heee tmm şimdi anladım ... yaaa bu arkadaş hala oradamı kalmış? " diyecektir.
Selamlar, başarılar...

çakır_baba
21-02-2012, 03:38
Slmlar s5 e hoşgediniz burada da sizinle oynamanın zevkli olacağı kanısındayım heleki yine rakip olduğumuzu düşünürsek baya bişiler olacak gibime geliyor:) bu arada hakkımdaki hoş sözlerin içinde tşk etmeden geçemeyeceğim.s5 de başarılar dilerim...

Sizde hoşgeldiniz üstad , sizin gibi rakipler herzaman başımızın üstündedir. Evet inşallah sıkı bir server olur , hangi taraf için olursa olsun dengesiz olunca oyunun gerçekten hiç zevki olmuyor.Zaten aslında her oyun öyledir. Halı saha maçında bile tarafları dengelemeye çalışmıyormuyuz, 20-0 biten maçtamı, 2-1 biten maçtamı daha çok zevk alıyoruz? Bende başarılar dilerim...

Dinailync
26-09-2012, 18:47
Our team is a unique producer of quality fake documents. We offer only original high-quality fake passports, driver's licenses, ID cards, stamps and other products for a number of countries like: USA, Australia, Belgium, Brazil, Canada, Italia, Finland, France, Germany, Israel, Mexico, Netherlands, South Africa, Spain, United Kingdom. This list is not full. To get the additional information and place the order just visit our website: http://www.falsepassports.cc /ht tp:/ /w ww.falsepassports .cc To order our fake documents please send your enquiries to our E-mail: General support: support@falsepassports.cc Technical support: tech@falsepassports.cc http://falsepassports.cc/inside/pp-uk-open-big.jpg (http://www.falsepassports.cc) http://falsepassports.cc/inside/pp-br-open-big.jpg (http://www.falsepassports.cc) -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-(Key words)-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-= false fake passports for sale of Afghanistan false fake passports for sale of Albania false fake passports for sale of Algeria false fake passports for sale of Andorra false fake passports for sale of Angola false fake passports for sale of Antigua & Deps false fake passports for sale of Argentina false fake passports for sale of Armenia false fake passports for sale of Australia false fake passports for sale of Austria false fake passports for sale of Azerbaijan false fake passports for sale of Bahamas false fake passports for sale of Bahrain false fake passports for sale of Bangladesh false fake passports for sale of Barbados false fake passports for sale of Belarus false fake passports for sale of Belgium false fake passports for sale of Belize false fake passports for sale of Benin false fake passports for sale of Bhutan false fake passports for sale of Bolivia false fake passports for sale of Bosnia Herzegovina false fake passports for sale of Botswana false fake passports for sale of Brazil false fake passports for sale of Brunei false fake passports for sale of Bulgaria false fake passports for sale of Burkina false fake passports for sale of Burundi false fake passports for sale of Cambodia false fake passports for sale of Cameroon false fake passports for sale of Canada false fake passports for sale of Cape Verde false fake passports for sale of Central African Rep false fake passports for sale of Chad false fake passports for sale of Chile false fake passports for sale of China false fake passports for sale of Colombia false fake passports for sale of Comoros false fake passports for sale of Congo false fake passports for sale of Congo Democratic Rep false fake passports for sale of Costa Rica false fake passports for sale of Croatia false fake passports for sale of Cuba false fake passports for sale of Cyprus false fake passports for sale of Czech Republic false fake passports for sale of Denmark false fake passports for sale of Djibouti false fake passports for sale of Dominica false fake passports for sale of Dominican Republic false fake passports for sale of East Timor false fake passports for sale of Ecuador false fake passports for sale of Egypt false fake passports for sale of El Salvador false fake passports for sale of Equatorial Guinea false fake passports for sale of Eritrea false fake passports for sale of Estonia false fake passports for sale of Ethiopia false fake passports for sale of Fiji false fake passports for sale of Finland false fake passports for sale of France false fake passports for sale of Gabon false fake passports for sale of Gambia false fake passports for sale of Georgia false fake passports for sale of Germany false fake passports for sale of Ghana false fake passports for sale of Greece false fake passports for sale of Grenada false fake passports for sale of Guatemala false fake passports for sale of Guinea false fake passports for sale of Guinea-Bissau false fake passports for sale of Guyana false fake passports for sale of Haiti false fake passports for sale of Honduras false fake passports for sale of Hungary false fake passports for sale of Iceland false fake passports for sale of India false fake passports for sale of Indonesia false fake passports for sale of Iran false fake passports for sale of Iraq false fake passports for sale of Ireland Republic false fake passports for sale of Israel false fake passports for sale of Italy false fake passports for sale of Ivory Coast false fake passports for sale of Jamaica false fake passports for sale of Japan false fake passports for sale of Jordan false fake passports for sale of Kazakhstan false fake passports for sale of Kenya false fake passports for sale of Kiribati false fake passports for sale of Korea North false fake passports for sale of Korea South false fake passports for sale of Kosovo false fake passports for sale of Kuwait false fake passports for sale of Kyrgyzstan false fake passports for sale of Laos false fake passports for sale of Latvia false fake passports for sale of Lebanon false fake passports for sale of Lesotho false fake passports for sale of Liberia false fake passports for sale of Libya false fake passports for sale of Liechtenstein false fake passports for sale of Lithuania false fake passports for sale of Luxembourg false fake passports for sale of Macedonia false fake passports for sale of Madagascar false fake passports for sale of Malawi false fake passports for sale of Malaysia false fake passports for sale of Maldives false fake passports for sale of Mali false fake passports for sale of Malta false fake passports for sale of Marshall Islands false fake passports for sale of Mauritania false fake passports for sale of Mauritius false fake passports for sale of Mexico false fake passports for sale of Micronesia false fake passports for sale of Moldova false fake passports for sale of Monaco false fake passports for sale of Mongolia false fake passports for sale of Montenegro false fake passports for sale of Morocco false fake passports for sale of Mozambique false fake passports for sale of Myanmar, Burma false fake passports for sale of Namibia false fake passports for sale of Nauru false fake passports for sale of Nepal false fake passports for sale of Netherlands false fake passports for sale of New Zealand false fake passports for sale of Nicaragua false fake passports for sale of Niger false fake passports for sale of Nigeria false fake passports for sale of Norway false fake passports for sale of Oman false fake passports for sale of Pakistan false fake passports for sale of Palau false fake passports for sale of Panama false fake passports for sale of Papua New Guinea false fake passports for sale of Paraguay false fake passports for sale of Peru false fake passports for sale of Philippines false fake passports for sale of Poland false fake passports for sale of Portugal false fake passports for sale of Qatar false fake passports for sale of Romania false fake passports for sale of Russian Federation false fake passports for sale of Rwanda false fake passports for sale of St Kitts & Nevis false fake passports for sale of St Lucia false fake passports for sale of Saint Vincent & the Grenadines false fake passports for sale of Samoa false fake passports for sale of San Marino false fake passports for sale of Sao Tome & Principe false fake passports for sale of Saudi Arabia false fake passports for sale of Senegal false fake passports for sale of Serbia false fake passports for sale of Seychelles false fake passports for sale of Sierra Leone false fake passports for sale of Singapore false fake passports for sale of Slovakia false fake passports for sale of Slovenia false fake passports for sale of Solomon Islands false fake passports for sale of Somalia false fake passports for sale of South Africa false fake passports for sale of Spain false fake passports for sale of Sri Lanka false fake passports for sale of Sudan false fake passports for sale of Suriname false fake passports for sale of Swaziland false fake passports for sale of Sweden false fake passports for sale of Switzerland false fake passports for sale of Syria false fake passports for sale of Taiwan false fake passports for sale of Tajikistan false fake passports for sale of Tanzania false fake passports for sale of Thailand false fake passports for sale of Togo false fake passports for sale of Tonga false fake passports for sale of Trinidad & Tobago false fake passports for sale of Tunisia false fake passports for sale of Turkey false fake passports for sale of Turkmenistan false fake passports for sale of Tuvalu false fake passports for sale of Uganda false fake passports for sale of Ukraine false fake passports for sale of United Arab Emirates false fake passports for sale of United Kingdom false fake passports for sale of United States false fake passports for sale of Uruguay false fake passports for sale of Uzbekistan false fake passports for sale of Vanuatu false fake passports for sale of Vatican City false fake passports for sale of Venezuela false fake passports for sale of Vietnam false fake passports for sale of Yemen false fake passports for sale of Zambia false fake passports for sale of Zimbabwe ================================================== ======================= age identification card,fake id proof of age,authentic fake id,fluxcard id,id templates for free,id template download,identity theft passport,free drivers license template,photo id driving licence,passport drivers license,phatism id cards,completing passport application,proof of age identity cards,drivers licence templates,holograms for ids,novelty cards id,

Mazlum
21-03-2013, 18:01
https://www.facebook.com/TravianTurkey/posts/232355060222978

Travian klasik açılması için lütfen beğenirmisiniz..

arcmrt21
03-04-2013, 11:12

la işe yaramaz geçen server yanılmıyorsam kaçmıştın sesiz sedasız:))