PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Eyvahhh bindeli geliyor..!

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

BiNDeLi
07-01-2012, 23:27
Ve beklenen şey oldu... s5 serverine şimdiden geçmiş olsun KsRDeLi tam kadro ve ekibiyle + + ( kuzey doğu) bölgesine geliyor... Dosta düşmana duyurulur.

SaLLa

Melank0lia
08-01-2012, 00:33
Sertif abimi konustu ne,, :D Eywah.. s5 simdiden siraya gecin... KsRDeLi ailesi diyorki; Ge-Li-Yo-Ruz,,, :D

TOYTONN01
08-01-2012, 00:36
s5 geçmiş olsun başlamayın bence bindeli geliyorsa

BiNDeLi
08-01-2012, 00:37
Sertif abimi konustu ne,, :D Eywah.. s5 simdiden siraya gecin... KsRDeLi ailesi diyorki; Ge-Li-Yo-Ruz,,, :D

çok pis şeyler olacak :) düşünmek dahi istemiyorum :D

KİMYAGER01
08-01-2012, 00:57
çok pis şeyler olacak :) düşünmek dahi istemiyorum :D

bindeli bir yerde varsa gerisi teferruhat..şimdiden serverın alayına geçmiş olsun :)

SpyM3GTR
08-01-2012, 01:59
Eski dostları iş üzerinde görmek güzel olacak.İmzamda yazıyor ama tekarar edeyim.

GİRDİĞİMİZ BİRLİK DAĞILMAYA MECBURDUR.

Melank0lia
08-01-2012, 07:43
Boyle seyler yazip beni dahada heycanlandirmayin arkadaslar yaw.. Zaten dun geceden beri yatamadim.. :D

landlord
08-01-2012, 08:24
++ bölgesini hep sevmisimdir:) Kararsızım suan ama bakıcaz.Bindeli birligini biliyorum oynicak arkadaslara basarilar:)

Baku City
08-01-2012, 13:48
HER KESE DUYURULUR:

s12-in 2 devi Baku City ve ZiMBaBWe eskiden rakip oldugu BindeliKasırga ile birlikde geliyorrrrrrrrrrrrrrrrrrr :D

aristo
08-01-2012, 13:52
Bindeli birliklerine başarılar dilerim

SpyM3GTR
08-01-2012, 13:55
HER KESE DUYURULUR:

s12-in 2 devi Baku City ve ZiMBaBWe eskiden rakip oldugu Bindeli ile birlikde geliyorrrrrrrrrrrrrrrrrrr :D

Ben sana şaka süpriz yapacaktım sen bize yapıyorsun sanırım:)

Baku City
08-01-2012, 13:59
Ben sana şaka süpriz yapacaktım sen bize yapıyorsun sanırım:)
işte süpriz böyle yapılır :D

eL aZiz
08-01-2012, 14:04
Bırakın bu ayakları gelip ezikleyip gidersiniz en fazla.Boş lafla peynir gemisi yürümez burası s5 bindeli mindeli affetmez..

DOLPHIN
08-01-2012, 14:05
Eğer Sertif, Akmet gibi kaçıp gitmeyeceğine söz verirse ben de orada olacağım:)

eagle87
08-01-2012, 14:08
kasırga aileside orada olacak mı?

Baku City
08-01-2012, 14:10
bilmiyorum ama buyuk ihtimalle yine birlikte olurlar. s12-de cok guzel is cikardilar bura da da aynisini bekleriz :)

SpyM3GTR
08-01-2012, 14:15
http://www.youtube.com/watch?v=bkEF-qU0FTQ

Şimdilik bununla idare edin server başlayınca gerçeklerine şahit olacaksınız:)

SpyM3GTR
08-01-2012, 14:21
kasırga aileside orada olacak mı?

İllaki kayıplarımız var s12 deki kadromuzdan eksiklerimiz olacak oyunu bırakanlar t4 oynuyanlar
onların dışındaki KsRDeLi leri hemen hempsi tc5 te yerini alacak.

Tabi bunların yanı sıra aramıza yeni katılan arkadaşlarımızda var.
İlerliyen günlerde gerekli açıklamalar yapılacak.

Baku City
08-01-2012, 14:24

Bir rakip olarak (her ne kadar server sonunda kayb olsam da) bir az bilgi vereyim. ordular küçük görüne bilir. ksrdeli birligi serverin 3-4 aylarindan sonuna kadar savaşta olmuş 3 bölgeye karşı tek başına savaşmış ve sonuç ortada :) tebrikler muzigi çok begendim :)

eL aZiz
08-01-2012, 14:26
Baayaa iyimiş yav :D Beni de alın birliğe ben de iyi oynarım öyle böyle değil :D

BiNDeLi
08-01-2012, 14:36
Öncelikle Kamran ve Adnan her ikinizde şimdiden hoş geldiniz...

Caner ben kimseyi asla yarı yolda bırakmam :) eğer ki hayatın içinde bir sorun çıkmazsa, ölümdür sağlık sorunudur vs. gittiği yere kadar kalırım merak etme sen, ayrıca mutlaka gel sen bana lazımsın :D

Yeni sürüm sonrası oyunu bırakıp tekrardan başlamak isteyen çok arkadaşımız var, henüz bir çoğunun haberi yok ancak yavaş yavaş ulaşıyoruz geniş bir katılım olacak hemen hemen tam kadro olacağız, ayrıca aramıza yeni katılacak olan arkadaşlarda var :) s5 'in oturmuş birlikleri var, o birlikler malesef ki bize rakip olabilecek düzeyde değiller ancak umarım yeni birliklerde gelirler ki biraz eğlenmiş olalım :)

BiNDeLi
08-01-2012, 14:38

Cahit korkutma yav yazıktır :D şimdi diyorlardır bunlar nereden çıktı yandık falan hehe :D

DOLPHIN
08-01-2012, 14:41
Hepsini izlemeye gerek yok, bu (http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=bkEF-qU0FTQ#t=427s)'radan başlayıp 20 saniye izlemek kafi:)

SpyM3GTR
08-01-2012, 14:48
Cahit korkutma yav yazıktır :D şimdi diyorlardır bunlar nereden çıktı yandık falan hehe :D

Korkunun ecele faydası yok başkan:)

KAİN
08-01-2012, 14:51
cem abiden ve hakkı abiden duyduğum doğruymuş s5 ksrdeli bakalım nasıl olacak ahmet ve mesut ts7 de bırakıp gitti :D burada da umarım bırakıp gitmeler olmaz :)

BiNDeLi
08-01-2012, 14:52
Korkunun ecele faydası yok başkan:)

Doğru söylüyorsun :)

Baku City
08-01-2012, 15:00

Saolasın Setif abi hoş bulduk :)

Melank0lia
08-01-2012, 15:15
cem abiden ve hakkı abiden duyduğum doğruymuş s5 ksrdeli bakalım nasıl olacak ahmet ve mesut ts7 de bırakıp gitti :D burada da umarım bırakıp gitmeler olmaz :)

Mesut Yanimda Ortak.. Getirecem onuda.. Sknti yok.. :D

RuYa
08-01-2012, 19:04
OF of,, ortalık karısacak yine...

tehlike ve keyif biz zor olanı seviyoruz ya ...

iste böyle bir sey,,

Bindeli ve Kasırga camiasına sevgilerimi sunuyorum..

Serdar

S18 Rüya S12 Titrek S3 Halusinasyon Yeni S3 ARIZA 2X Halusinasyon s5 ?

Tüm dostlara Selamlar....

burunililer
08-01-2012, 23:44
bırakıp giden aKmet gibi olsun o zaman :cool: bak biz hala s7 de tırmalıyoz rıza kardeşim ve diğer başkanlar sağolsun

Caner ben kimseyi asla yarı yolda bırakmam :) eğer ki hayatın içinde bir sorun çıkmazsa, ölümdür sağlık sorunudur vs. gittiği yere kadar kalırım merak etme sen, ayrıca mutlaka gel sen bana lazımsın :D

Yeni sürüm sonrası oyunu bırakıp tekrardan başlamak isteyen çok arkadaşımız var, henüz bir çoğunun haberi yok ancak yavaş yavaş ulaşıyoruz geniş bir katılım olacak hemen hemen tam kadro olacağız, ayrıca aramıza yeni katılacak olan arkadaşlarda var :) s5 'in oturmuş birlikleri var, o birlikler malesef ki bize rakip olabilecek düzeyde değiller ancak umarım yeni birliklerde gelirler ki biraz eğlenmiş olalım :)

BiNDeLi
08-01-2012, 23:48
bırakıp giden aKmet gibi olsun o zaman :cool: bak biz hala s7 de tırmalıyoz rıza kardeşim ve diğer başkanlar sağolsun

Allah korusun Akmet gibi olacağıma gidip köprüden aşşağı atlarım :D ayrıca Mustafa abi ye de haber verir misin çok selamlar ona da :)

eagle87
09-01-2012, 05:14
OF of,, ortalık karısacak yine...

tehlike ve keyif biz zor olanı seviyoruz ya ...

iste böyle bir sey,,

Bindeli ve Kasırga camiasına sevgilerimi sunuyorum..

Serdar

S18 Rüya S12 Titrek

Tüm dostlara Selamlar....

selam hocam s18den eagle87 ben travian hayatımda ki ilk yıkılışımı sen tattırdın bana 108 feyk saldırının içinde ki gerçek 20 saldırıyla sen çoktan unutmuşsundur da ben unutamadım :) yıllar geçmişken üzernden bir daha tebrikler :)

Kara Fatma
09-01-2012, 14:00
Eğer Sertif, Akmet gibi kaçıp gitmeyeceğine söz verirse ben de orada olacağım:)

Sanırım ben bu sözü aldım kendilerinden, ne dersiniz başkanım?

s7 de nick nedir ?

BiNDeLi
09-01-2012, 14:16
Sanırım ben bu sözü aldım kendilerinden, ne dersiniz başkanım?

s7 de nick nedir ?

bırakıp gidersem vururlar beni :D oyunu bıraktığı halde, sırf biz çağırdık diye yeniden başlayacak olan çok arkadaş var, sakata gelmeye hiç niyetim yok :D ayrıca duyuru da yapalım eski s5 'in en deli oyuncularından Kara Fatma çok şükür bu sefer bizimle olacak :D

çılgın kimyager
09-01-2012, 14:51
şimdiden ksrgdeli birliklerine başarılar dilerim s5 benim ilk oynadığım server lardan birtanesi ordu birlikleri ile oynamıştım. tüm serverın şimdiden bize karşı ortak bir çözüm arayışına girmelerini tavsiye ederim yoksa herşey için çok geç olabilir :D

s5de kendi nicimde olmayacam ana değerli bir ablamızın (kara fatma) ortağı olarak sizlerle olacağım..

Ç.K

KİMYAGER01
09-01-2012, 14:56
şimdiden ksrgdeli birliklerine başarılar dilerim s5 benim ilk oynadığım server lardan birtanesi ordu birlikleri ile oynamıştım. tüm serverın şimdiden bize karşı ortak bir çözüm arayışına girmelerini tavsiye ederim yoksa herşey için çok geç olabilir :D

s5de kendi nicimde olmayacam ana değerli bir ablamızın (kara fatma) ortağı olarak sizlerle olacağım..

Ç.K

o meslektaşımda gelmiş sen varsan gerisi yalan senin varlığın bile serverı süpürmemize yeter:) bende bu server sizlerleyim

çılgın kimyager
09-01-2012, 15:00
o meslektaşımda gelmiş sen varsan gerisi yalan senin varlığın bile serverı süpürmemize yeter:) bende bu server sizlerleyim

bu server geri planda olacam s7 beni baya yıprattı yordu sadece beni değil birliği ayakta tutmaya çalışan 3-5 yöneticiyi epeyce yordu normalde bırakacaktım ama kıramadım gündüzleri takılacama hesapda :D

senide aramızda görmek güzel olacak

KİMYAGER01
09-01-2012, 15:02
bu server geri planda olacam s7 beni baya yıprattı yordu sadece beni değil birliği ayakta tutmaya çalışan 3-5 yöneticiyi epeyce yordu normalde bırakacaktım ama kıramadım gündüzleri takılacama hesapda :D

senide aramızda görmek güzel olacak

teşekkürler travian defterini normalde s6(kla. ser.da) bıraktım ama eskı surum açıldığını hele hele sizlerin tam kadro geldiğini görünce bir serverdan daha bir şey olmaz dedim sizlerle oynamak için s12de yaptığınızın daha iyisini burda yapacaz hep beraber birliğinde banada yer tut mutlaka :)

RuYa
09-01-2012, 15:02
selam hocam s18den eagle87 ben travian hayatımda ki ilk yıkılışımı sen tattırdın bana 108 feyk saldırının içinde ki gerçek 20 saldırıyla sen çoktan unutmuşsundur da ben unutamadım :) yıllar geçmişken üzernden bir daha tebrikler :)

A.selam, keske bu sekil de bir anı bırakmasaydım siz de fakat oyun gereği yapılan saldırılar maalesef. Dostların feykleri de az değilmis sağolsunlar... Unutma konusun da haklısınız unuttum bence siz de unutun gitsin olur böyle seyler..

DeLiLer toplanmıs yine bence sen de deli değilsende de deli gibi davranmaya alısmalısın..

tüm dostlara selam olsun.

Saygılarımı sunuyorum.

Serdar.

tARHAna__
09-01-2012, 15:47
Öncelikle herkese selamlar. Ya bende gelmek istiyorum da biri benim ortak ahmet abiyi ikna etsin adamda katır inadı var gelmem dedi tutturdu!

mesut

KAİN
09-01-2012, 17:23
Öncelikle herkese selamlar. Ya bende gelmek istiyorum da biri benim ortak ahmet abiyi ikna etsin adamda katır inadı var gelmem dedi tutturdu!

mesut

:D mesut celal abiyi ara o ikna eder, sen dod mudur nedir onu oynarsın yine :)

ForzAdnan
09-01-2012, 17:25
........edit

sevde-nur
09-01-2012, 18:09
bekleyin bensiz nere arkadaşlar bende geliyorum heheyyyy:D

BiNDeLi
09-01-2012, 18:16

mesut

ona benden çok selam söyle mesut ve ısrarla onu da buraya beklediğimizi belirt :)

tARHAna__
09-01-2012, 18:53
ona benden çok selam söyle mesut ve ısrarla onu da buraya beklediğimizi belirt :)

belirtiyorum da nuh diyo peygamber demiyor hocam bakalım:)

tARHAna__
09-01-2012, 18:54
:D mesut celal abiyi ara o ikna eder, sen dod mudur nedir onu oynarsın yine :)

jelal abi en son kozum rıza bakalım işleri rayına koyarsak dotaya devam:)

BiNDeLi
09-01-2012, 18:57
belirtiyorum da nuh diyo peygamber demiyor hocam bakalım:)

ben de öyle yapıyordum ama 3. gün bayrakları indirip tamam be dedim sen çalışmaya devam et yani daha zaman var :D

hızlı_gonzales61
09-01-2012, 19:42
[sıze=5][/sıze][sıze=5]allah be helesukur sızlerı burdada gorduk ya gerısı tırt artık valla bıdaha sızle oynamadan gıtseydım gozlerım acık gıderdım:) sımdı server5ne dıyoz arkadaslar

bız tek sız hepınız:):):):):):
[/sıze]

Kara Fatma
09-01-2012, 19:50
[sıze=5][/sıze]

bız tek sız hepınız:
[/sıze]

:):):) bu fazla hızlı olmadı mı

burunililer
09-01-2012, 19:56
a.s o tövbe ettiydi ama bi söyleyelim yine Sertifin selamı var diye:D en azından

Allah korusun Akmet gibi olacağıma gidip köprüden aşşağı atlarım :D ayrıca Mustafa abi ye de haber verir misin çok selamlar ona da :)

burunililer
09-01-2012, 19:58
benim nick hep aynı burunililer klasik bi adamım :D

s7 de nick nedir ?[/QUOTE]

BiNDeLi
09-01-2012, 20:28
a.s o tövbe ettiydi ama bi söyleyelim yine Sertifin selamı var diye:D en azından

bende sözde tövbe etmiştim ama işe yaramadı sen bence de ilet o selamı eminim işe yarayacaktır :D

hızlı_gonzales61
09-01-2012, 20:29
:):):) bu fazla hızlı olmadı mı

bence yavas bıle oldu sabırsızlıkla beklıyorum s5 iiiii aman beeeeeeeeeeeeeee

KİMYAGER01
09-01-2012, 20:32
bende sözde tövbe etmiştim ama işe yaramadı sen bence de ilet o selamı eminim işe yarayacaktır :D

serverın baslamasına 8 gün var (ön kayıtlara) ama forum alev aldı :) server başlayınca ne olur düşünemiyorum çok eğlenceli server oynayacağimiz kesin şimdiden heyecan sardı valla :) başlasada artık rahatlasak =)

hızlı_gonzales61
09-01-2012, 20:39
Sıze rakıp olucam bu server:) bakım nasıl bı duygu olucak baktım yıkıyonuz sıze gelıcem ok deeeeeee:):):)[sıze=4][sıze=5][/sıze][/sıze]

RuYa
09-01-2012, 22:33
bekleyin bensiz nere arkadaşlar bende geliyorum heheyyyy:D

Gel gel bir sen eksinsin :)

BiNDeLi
10-01-2012, 01:24
serverın baslamasına 8 gün var (ön kayıtlara) ama forum alev aldı :) server başlayınca ne olur düşünemiyorum çok eğlenceli server oynayacağimiz kesin şimdiden heyecan sardı valla :) başlasada artık rahatlasak =)

nedense ben başlamasın istiyorum böyle forumdan atıp tutuyoruz yetiyor işte :) uykusuz geceler offf offf :D

BiNDeLi
10-01-2012, 01:25
Sıze rakıp olucam bu server:) bakım nasıl bı duygu olucak baktım yıkıyonuz sıze gelıcem ok deeeeeee:):):)[sıze=4][sıze=5][/sıze][/sıze]

hain bulundu :)

hikmetbaba23
10-01-2012, 01:38
arkadaşlar server 5 i sabırsızlıkla bekliyoruz ben ve ekibim s5 de kuzeydoguda olacagız yine bu server çok farklı bi server olacak çok mükemmel bi ekiple giriş yapacagız herkes bu sözümü yassın bi kenara kuzeydoguda wowtime birlikleri olarak hiç bir oluşuma izin verilmeyecek sevgi ve saygılarımla

BiNDeLi
10-01-2012, 01:43
arkadaşlar server 5 i sabırsızlıkla bekliyoruz ben ve ekibim s5 de kuzeydoguda olacagız yine bu server çok farklı bi server olacak çok mükemmel bi ekiple giriş yapacagız herkes bu sözümü yassın bi kenara kuzeydoguda wowtime birlikleri olarak hiç bir oluşuma izin verilmeyecek sevgi ve saygılarımla

s12 ye de aynı ekip ile çok hızlı bir giriş yapıp 2. ayda silip buraya transfer olmuştunuz, tarih tekerrürden ibarettir, bu tip tehditlerinizin işe yarayabileceği en son yerdesiniz, bence siz ya hiç başlamayın ya da başka bölgeye geçin :) sevgi ve saygılarımla efendim :)

SpyM3GTR
10-01-2012, 01:46

S12 deki THE WOW birliği degilmi:)

hikmetbaba23
10-01-2012, 01:47
s12 ye de aynı ekip ile çok hızlı bir giriş yapıp 2. ayda silip buraya transfer olmuştunuz, tarih tekerrürden ibarettir, bu tip tehditlerinizin işe yarayabileceği en son yerdesiniz, bence siz ya hiç başlamayın ya da başka bölgeye geçin :) sevgi ve saygılarımla efendim :)

azizim sen galiba beni başkasıyla karıştırıyorsun s5 oyuncuları beni tanır ben 12 de hiç oynamadım

eagle87
10-01-2012, 01:50
A.selam, keske bu sekil de bir anı bırakmasaydım siz de fakat oyun gereği yapılan saldırılar maalesef. Dostların feykleri de az değilmis sağolsunlar... Unutma konusun da haklısınız unuttum bence siz de unutun gitsin olur böyle seyler..

DeLiLer toplanmıs yine bence sen de deli değilsende de deli gibi davranmaya alısmalısın..

tüm dostlara selam olsun.

Saygılarımı sunuyorum.

Serdar.

o senenin sonunda sallaya msj atmıştım sizin ekipte olmak isterim diye serverlarını tutturamadım.. işin garibi sadece sizin feyklerinizdi ayrıca unutmamak lazım böyle şeyleri biz acemiler böyle durumlarda tecrübe kazanır..:) saygılar bizden..

BiNDeLi
10-01-2012, 01:51
azizim sen galiba beni başkasıyla karıştırıyorsun s5 oyuncuları beni tanır ben 12 de hiç oynamadım

Hesap silen genel başkanınız Günhan ve ekibinden bahsediyorum ben üstad.

BiNDeLi
10-01-2012, 01:51
o senenin sonunda sallaya msj atmıştım sizin ekipte olmak isterim diye serverlarını tutturamadım.. işin garibi sadece sizin feyklerinizdi ayrıca unutmamak lazım böyle şeyleri biz acemiler böyle durumlarda tecrübe kazanır..:) saygılar bizden..

bir gelemedik zaten bir araya de bu sefer olsun artık :)

Glady00
10-01-2012, 01:58
Sağlam Rakip'lerle Oynamaktan Onur Duyarım İnş Tam Katılım Yaparsınız..

Saygılar / YusuF

BiNDeLi
10-01-2012, 02:02

Saygılar / YusuF

teşekkür ederiz hemen hemen tam katılımla burada olacağız. size de başarılar dileriz.

hikmetbaba23
10-01-2012, 02:04
S12 deki THE WOW birliği degilmi:)
yok tanımam bilmem

hikmetbaba23
10-01-2012, 02:09
Hesap silen genel başkanınız Günhan ve ekibinden bahsediyorum ben üstad.

günhan hesap silmedi hesabını devretti kendisinin özel sorunları vardı sanırım s5 de bahsedi,yorum başka serverde haberim yok

BiNDeLi
10-01-2012, 02:18
günhan hesap silmedi hesabını devretti kendisinin özel sorunları vardı sanırım s5 de bahsedi,yorum başka serverde haberim yok

doğru burada devretmişti onu yanlış hatırlamışım ancak siz olmasanız da s12 de yoğun katılımlı sizin birliğinizle alakalı bir ekip vardı, artık oyun başladığın da kalacak olan da gidecek olan da belli olacaktır, şimdi ne söylesek anlamsız olacak. Zaten bölge içi herhangi bir diplomasi yapmamız mümkün değil, bu yüzden sizinle mutlaka bir savaşımız olacaktır iyi olan kazansın başarılar dilerim size ve birliğinize....

SpyM3GTR
10-01-2012, 02:24
doğru burada devretmişti onu yanlış hatırlamışım ancak siz olmasanız da s12 de yoğun katılımlı sizin birliğinizle alakalı bir ekip vardı, artık oyun başladığın da kalacak olan da gidecek olan da belli olacaktır, şimdi ne söylesek anlamsız olacak. Zaten bölge içi herhangi bir diplomasi yapmamız mümkün değil, bu yüzden sizinle mutlaka bir savaşımız olacaktır iyi olan kazansın başarılar dilerim size ve birliğinize....

Başkan daha şimdiden savaş kılıçlarını bileyledin bize yine rahat yüzü yok anlaşılan:)

hikmetbaba23
10-01-2012, 08:05

teşekkürler şimdi ne söylesek boş guzel ve zevkli bi server dilegiyle

hızlı_gonzales61
10-01-2012, 09:40
hain bulundu :)

aman yakalandım abı ya sertıf abı cem abı gelıcekmı bı haberın varmı bana 7 son oyunum demıstıde gelırse msn soww yapıcam ona daha oynamam demıstı:)

cellat cermen
10-01-2012, 10:18
s5 ++ da bende varım... xardak, deli_fişek, CeLLaT CeRMeN, -üstü açık köy-, gibi bazı hesaplarda oyunu öğrenmeye çalıştım... s5 ustalık eserim olacak ve bırakıcam inşallah...

s7 ksrgadeli ye selamlar :) yasin rıza celal mesut selim cem hepinize selam....

cellat cermen
10-01-2012, 10:20
güzel bir server olması temennilerimle dostlar... inşallah bir imza atar çıkarız...

Kara Fatma
10-01-2012, 10:24
hahahaha serverda bir metaller eksik
eskilerden allstar ve respect de gelirse izle komediyi. Köyleri yan yana değil üst üste kurarız artık :)

cellat cermen
10-01-2012, 10:26

Saygılar / YusuF

s2 de beraberdik Metal birliklerinde... seni burada görmek güzel tekrar....

trsahh
10-01-2012, 10:26
eskilerden allstar ve respect de gelirse izle komediyi. Köyleri yan yana değil üst üste kurarız artık :)

Bol savaşlı bir server olacak tüm birlikler toplanıyor bakalım bi kimler kalacak kimler gidecek :)

Kara Fatma
10-01-2012, 10:29
Bol savaşlı bir server olacak tüm birlikler toplanıyor bakalım bi kimler kalacak kimler gidecek :)

Bizim başkan işi diplomasiye dökmediği sürece buradayım, benden kurtuluş yok :)

dip : Özür ortağı unuttuk :) ama eminim ortağımda benimle aynı düşünür.

cellat cermen
10-01-2012, 10:30

ben ksrgadeli de ve metal de de oynadım... iki ekibide tanırım... travian hayatımda oynadıgım ve hiç unutamadıgım birlik METAL idi... Metal ailesi ibrahim abi ve arda abi özgen gibi adamlar oldukça hep kazanır.. ama burada yoklar malesef.

BiNDeLi
10-01-2012, 10:37
aman yakalandım abı ya sertıf abı cem abı gelıcekmı bı haberın varmı bana 7 son oyunum demıstıde gelırse msn soww yapıcam ona daha oynamam demıstı:)

ben de her seferin de son diyorum ancak o sonlar bir türlü gelmiyor :) Cem abi gelecek tabiki de :D

BiNDeLi
10-01-2012, 10:38
Bizim başkan işi diplomasiye dökmediği sürece buradayım, benden kurtuluş yok :)

dip : Özür ortağı unuttuk :) ama eminim ortağımda benimle aynı düşünür.

bunu şahsıma yapılmış bir hakaret olarak algılıyorum diplomasi ve ben :D yav gelenle gidenle kavga ediyorum hangi diplomasi daha oyun başlamadan tüm bölgeleri düşman ettim size daha ne istiyorsunuz ne için uğraşıyorum sanıyorsunuz :D

cellat cermen
10-01-2012, 10:42
selim abi cem abi gelecek diye duydum rızadan ama kesin mi bilmiyorum.

Kara Fatma
10-01-2012, 10:48
bunu şahsıma yapılmış bir hakaret olarak algılıyorum diplomasi ve ben :D yav gelenle gidenle kavga ediyorum hangi diplomasi daha oyun başlamadan tüm bölgeleri düşman ettim size daha ne istiyorsunuz ne için uğraşıyorum sanıyorsunuz :D

Üzerine alınma...

sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yermiş, hepsi o :)

BiNDeLi
10-01-2012, 10:52
Üzerine alınma...

aslında o da doğru, wow kuracağız umuduyla oyun sonuna kadar takla atıyor bir çok birlik... Ben şimdi konuşacağım sonra birileri beni atmakla falan suçlayacak, hatta daha ileri gidip hakaret edecekler ama ben buyum :) ısrarla yineliyorum ne bölge içi ne de bölge dışı herhangi bir diplomatik ilişkimiz olmayacak tam tersine diğer 3 bölgeyi bize karşı birleşmeye zorlayacağız ki böylesi ancak kesiyor bizi :)

Mad Fighter
10-01-2012, 10:55
aslında o da doğru, wow kuracağız umuduyla oyun sonuna kadar takla atıyor bir çok birlik... Ben şimdi konuşacağım sonra birileri beni atmakla falan suçlayacak, hatta daha ileri gidip hakaret edecekler ama ben buyum :) ısrarla yineliyorum ne bölge içi ne de bölge dışı herhangi bir diplomatik ilişkimiz olmayacak tam tersine diğer 3 bölgeyi bize karşı birleşmeye zorlayacağız ki böylesi ancak kesiyor bizi :)

Bu sözünüzü unutmayın başkannn :) Hadi başarılarrr :=)

BiNDeLi
10-01-2012, 10:57
Bu sözünüzü unutmayın başkannn :) Hadi başarılarrr :=)

asla unutmam, bak seni bile unutmamışım en fazla 1 ay oynamışsındır s12 de ama buna rağmen hatırlıyorum seni o derece hafızam yerinde yani :) ayrıca şunu da belirteyim kişiye her zaman hakkını veririm iyi bir oyuncu olduğunu biliyorum tek sorunun sabırsızlık ilk baştan herkesin kendin gibi iyi olmasını bekliyorsun ama bu mümkün değil.

Corsan
10-01-2012, 11:15

3. BÖLge deel Abi 2 BÖlge söyle Bari Ben warsam Bir bölgede Birleşme Olmaz...:D

Corsan
10-01-2012, 11:17
Üzerine alınma...

Hayırdır Ablacım Sawasşmaktan Korkar mı olduk Süt yoğurt falan ....

Lutfen FARmwille :D:D

Kara Fatma
10-01-2012, 11:32
Hayırdır Ablacım Sawasşmaktan Korkar mı olduk Süt yoğurt falan ....

Lutfen FARmwille :D:D

Bak şuna... büyümüş de ablasına laf atıyor :)
Çok korkuyorum Fatihh çokk, korkudan dizlerim titriyor,
oyunda kendime tırsak diye yeni bir isim mi alsam?

Corsan
10-01-2012, 11:33
Bak şuna... büyümüş de ablasına laf atıyor :)
Çok korkuyorum Fatihh çokk, korkudan dizlerim titriyor,
oyunda kendime tırsak diye yeni bir isim mi alsam?

Ama Abla Walla Öyle Gözküyor Şimdi Kelimelere Dikkat Edersek ...

Bu arada SErtif Abiden Yeni Nir nufus Rekoru Kırmasını Bekliyorum....:D:D

Kara Fatma
10-01-2012, 11:37
Bol savaşlı bir server olacak tüm birlikler toplanıyor bakalım bi kimler kalacak kimler gidecek

Bizim başkan işi diplomasiye dökmediği sürece buradayım, benden kurtuluş yok

dip : Özür ortağı unuttuk ama eminim ortağımda benimle aynı düşünür.

bunu şahsıma yapılmış bir hakaret olarak algılıyorum diplomasi ve ben yav gelenle gidenle kavga ediyorum hangi diplomasi daha oyun başlamadan tüm bölgeleri düşman ettim size daha ne istiyorsunuz ne için uğraşıyorum sanıyorsunuz

Üzerine alınma...

Bir de bu sıralamayla oku bakayım Fatihcim. Kim neden korkuyormuş bir daha görelim :)

Corsan
10-01-2012, 11:41
Bir de bu sıralamayla oku bakayım Fatihcim. Kim neden korkuyormuş bir daha görelim :)

SEni Tanımasam Diyicem Sawascı Bir oyuncu ablacım ...:D:D

Ama Sen ORDU luydun Bu Cok Buyuk Bir Ayrıcalık...:D

lawyerk52
10-01-2012, 11:56
bırakıp gidersem vururlar beni :D oyunu bıraktığı halde, sırf biz çağırdık diye yeniden başlayacak olan çok arkadaş var, sakata gelmeye hiç niyetim yok :D ayrıca duyuru da yapalım eski s5 'in en deli oyuncularından Kara Fatma çok şükür bu sefer bizimle olacak :D

Sertif ben bu oyunu s7 den sonra tamamen bırakacaktım. Ama sen geldiğin için yeniden başlamayı düşünüyorum. Doğru söylemişsin, senin geldiğini duyan gelir. s18 ve s12 de herkes çok keyif almıştı oyundan.

lawyerk52
10-01-2012, 12:15
Akmet kaçmaz, Angaralıdır o:) Duyarsa o da gelir:)

KİMYAGER01
10-01-2012, 13:47
selim abi cem abi gelecek diye duydum rızadan ama kesin mi bilmiyorum.

oo hg kanka :)

KİMYAGER01
10-01-2012, 13:49
nedense ben başlamasın istiyorum böyle forumdan atıp tutuyoruz yetiyor işte :) uykusuz geceler offf offf :D
forumdan yalnız arada çoluk çocukta atıp tutuyor oyun başlasada aşağı alsak onları :) biride bana diyor sen 200nıfusu görmiceksin göstertmicem sana diye =)))))

Mad Fighter
10-01-2012, 14:21
asla unutmam, bak seni bile unutmamışım en fazla 1 ay oynamışsındır s12 de ama buna rağmen hatırlıyorum seni o derece hafızam yerinde yani :) ayrıca şunu da belirteyim kişiye her zaman hakkını veririm iyi bir oyuncu olduğunu biliyorum tek sorunun sabırsızlık ilk baştan herkesin kendin gibi iyi olmasını bekliyorsun ama bu mümkün değil.

Saygılar.... :)

BiNDeLi
10-01-2012, 15:21
3. BÖLge deel Abi 2 BÖlge söyle Bari Ben warsam Bir bölgede Birleşme Olmaz...:D

Ama bak dikkat derim 3 bölgeyi bize karşı birleşmeye zorlayacağız dedim hani direk bunu yapacağız demedim bu sadece bir amaçtır

Ama Abla Walla Öyle Gözküyor Şimdi Kelimelere Dikkat Edersek ...

Bu arada SErtif Abiden Yeni Nir nufus Rekoru Kırmasını Bekliyorum....:D

Hiç işim olmaz, başka hesaplarda belki olur ancak SaLLa ile bu mümkün değildir efendim

Sertif ben bu oyunu s7 den sonra tamamen bırakacaktım. Ama sen geldiğin için yeniden başlamayı düşünüyorum. Doğru söylemişsin, senin geldiğini duyan gelir. s18 ve s12 de herkes çok keyif almıştı oyundan.

Teşekkür ederim seni yeniden görmek mutlu etti beni, ayrıca sizin bana olan sevginizi çekemeyenler var onlar da bu mesajları görüp anten taksınlar :)))) Akmet 'de gelecek bu arada :)

forumdan yalnız arada çoluk çocukta atıp tutuyor oyun başlasada aşağı alsak onları :) biride bana diyor sen 200nıfusu görmiceksin göstertmicem sana diye =)))))

boş ver bırak sallasınlar sonradan alayı forumu terk ediyor ya da gelen de tebrik ediyo :D

trsahh
10-01-2012, 15:31

Daha bide server açılınca alacağın tehditleri düşün üstad :)

KİMYAGER01
10-01-2012, 15:47
Daha bide server açılınca alacağın tehditleri düşün üstad :)

=) sen kımsın oyuncu isminle çık bana :) multi hesapmısın yoksa?:) bır anda atlamıssın, hodri meydan diyorum

hızlı_gonzales61
10-01-2012, 16:05
s5 ++ da bende varım... xardak, deli_fişek, CeLLaT CeRMeN, -üstü açık köy-, gibi bazı hesaplarda oyunu öğrenmeye çalıştım... s5 ustalık eserim olacak ve bırakıcam inşallah...

s7 ksrgadeli ye selamlar :) yasin rıza celal mesut selim cem hepinize selam....

o kardesım hos geldın nasılsın ya ozlettın kendını yawww bak sende gelırsen benım sırtım yere gelmez:)

gogora
10-01-2012, 17:31
s5 te bende olacağım bu server ustalık olacak herhalde ( birlikten bahsediyorum kendim zaten ustayım :D ) Sertif sana dedim 10 kişi olsak yeter die adam 2 günde 200 kişi toplamış yaw :)

trsahh
10-01-2012, 17:39
=) sen kımsın oyuncu isminle çık bana :) multi hesapmısın yoksa?:) bır anda atlamıssın, hodri meydan diyorum

sana oyuncu ismi yeter heralde. varsa s4 te tanıdığın sor.
yoksa cahit kuzen spym3gtr ye sor

günbeyi&trsahh

KİMYAGER01
10-01-2012, 17:41
sana oyuncu ismi yeter heralde. varsa s4 te tanıdığın sor.
yoksa cahit kuzen spym3gtr ye sor

günbeyi&trsahh
asıl hesap ismini söyle başka hangi serverlarda oynadın??

trsahh
10-01-2012, 17:46
asıl hesap ismini söyle başka hangi serverlarda oynadın??

s4 günbeyi ( Emin & Emre )
s9 Pistachio ( Emin & Murat )
S11 BalzaK ( Emin & Yalçın )
s7 FeRMaN ( Emin & Murat )
S14 Trsahh ( Emin & Emre )

şimdiki 2x te de beyazfırtına

sende bi döktür bakalım.

Harsh Times
10-01-2012, 17:52

Yasin abi senmisin?

KİMYAGER01
10-01-2012, 17:55
Yasin abi senmisin?
hayır :) çılgın kimyager onun nicki

Harsh Times
10-01-2012, 17:56
hayır :) çılgın kimyager onun nicki

Biliyorum öyle oldugunu da kimyager görünce acaba mı dedim :)peki ..

KİMYAGER01
10-01-2012, 18:06
Biliyorum öyle oldugunu da kimyager görünce acaba mı dedim :)peki ..

s12den tanıstık ama meslektaşımla :)

poincare_c.
10-01-2012, 18:12
bende geliyorum:D ama ortak arıyorum arkadaşlar malum işler yoğun:) bu arada server5 te tılsımlara benden saldırı gelirse lütfen ciddiye alın zaafım var tılsımlara karşı:)

SpyM3GTR
10-01-2012, 18:14
trsahh emin kardeşim bizdendir KİMYAGER01 aynı saflardasınız yani:)

Onun hesabı bizim tılsım hırsızı hesabımız olur her server oldugu gibi eli çok uzun bu eminin:):)

reme
10-01-2012, 18:24
bende geliyorum:D ama ortak arıyorum arkadaşlar malum işler yoğun:) bu arada server5 te tılsımlara benden saldırı gelirse lütfen ciddiye alın zaafım var tılsımlara karşı:)

Cem abi sen tılsımda bir numarasın:)

SpyM3GTR
10-01-2012, 18:54
Eyvah emin sana rakip var kardeşim:)

KİMYAGER01
10-01-2012, 19:57
trsahh emin kardeşim bizdendir KİMYAGER01 aynı saflardasınız yani:)

Onun hesabı bizim tılsım hırsızı hesabımız olur her server oldugu gibi eli çok uzun bu eminin:):)

ok teşekkürler dostum :) bende ilk mesajından sonra rakip birlikten biri sandım veya benle makara yapmaya çalışan çocuk vardı forumda onun multi hesabı sandım =)) kusuruma bakmasın o zaman :)

KİMYAGER01
10-01-2012, 20:02
s4 günbeyi ( Emin & Emre )
s9 Pistachio ( Emin & Murat )
S11 BalzaK ( Emin & Yalçın )
s7 FeRMaN ( Emin & Murat )
S14 Trsahh ( Emin & Emre )

şimdiki 2x te de beyazfırtına

sende bi döktür bakalım.
:)
s9 ejderha33
s1 ejderha33
s12 ejderha33
s3 ejderha33
s6 kimyager01
s8 kimyager01(buraya gırgırına bakıyorum) :)
fazla isim değişmeyi sevmem bir tek s6 nın sonlarında ortaklı oynadım onun dısında da hep tek oynarım
bu arada aynı saflardaymısız :) forumda çok konuşan bir çocuk vardı onun multisi sandım seni ondan sıkıştırdım bıraz :))

KAİN
10-01-2012, 20:46

abi zahide abla ben bakmaya çalışırız senin hesaba
ah o tılsımlar var ya o tılsımlar :D

BSML
10-01-2012, 21:43
Arkadaşlar bundan önceki serverlerde pek tılsım almak nasip olmadı ama bu serverde 1 tılsım bende olacak inşallah...

aKmet_KD
10-01-2012, 23:00
Dostlara selamlar,

s12 deki tayfayı tekrar burada görüyorum tamerin dediği gibi 2 günde 100-200 kişiye haber gitmiş ve çoğu olumlu cevap vermiş, tekrar bir arada olacağız açıkcası baya heyecanlandım, ortalığı karıştırmak için sabırsızlanıyorum s12 deki gibi :D

Açıkçası s7den gelen satıcı veya kaçak sözlerine binayen s5 deki hesabımı satıcı_akmet diye açmayı düşünmüyorum değil :D

s7 den kaçışımın asıl sebebini burdan açıklıyorum sertif s7de hesap açmasına rağmen oyuna bakmadı çok ısrar ettik fakat yinede getiremedik adamı, dolayısıyla yönetimde de benden tecrübeli olan sertif olmayınca tek başıma idare edemedim o bıraktığım vakitlerde de kafayı yemek üzereydim ve bıraktım...

s5 de s12 deki günlerimize dönmeyi açıkçası bende sabırsızlıkla bekliyorum, inşallah s5 de görüşürüz tekrar herkes gelir...

Ve arkadaşlardan gelen yoğun istek üzerine s12deki KsRDeLiTM gibi, KsRDeLiTM ekibi eski ekibiyle birlikte yönetimimde server sonuna kadar tekrar KsRDeLi ailesinde ön saflarda mücadelesinde olacaktır !

Önceden rakibimiz olan kimyager, bakucity ve zimbawne, ismini hatırlayamadığım diğer arkadaşları da aramıza hoş geldiniz.

Arkamdan atıp tutanları da kaydediyorum tek tek canlarına okuyacağım onların :D

Bir serverda sertif başkan varsa ( ve bende onun yanındaysam hehe:D ) gerisi teferruattır, s5 de başarılar...

KİMYAGER01
10-01-2012, 23:27
Dostlara selamlar,

s12 deki tayfayı tekrar burada görüyorum tamerin dediği gibi 2 günde 100-200 kişiye haber gitmiş ve çoğu olumlu cevap vermiş, tekrar bir arada olacağız açıkcası baya heyecanlandım, ortalığı karıştırmak için sabırsızlanıyorum s12 deki gibi :D

Açıkçası s7den gelen satıcı veya kaçak sözlerine binayen s5 deki hesabımı satıcı_akmet diye açmayı düşünmüyorum değil :D

s7 den kaçışımın asıl sebebini burdan açıklıyorum sertif s7de hesap açmasına rağmen oyuna bakmadı çok ısrar ettik fakat yinede getiremedik adamı, dolayısıyla yönetimde de benden tecrübeli olan sertif olmayınca tek başıma idare edemedim o bıraktığım vakitlerde de kafayı yemek üzereydim ve bıraktım...

s5 de s12 deki günlerimize dönmeyi açıkçası bende sabırsızlıkla bekliyorum, inşallah s5 de görüşürüz tekrar herkes gelir...

Ve arkadaşlardan gelen yoğun istek üzerine s12deki KsRDeLiTM gibi, KsRDeLiTM ekibi eski ekibiyle birlikte yönetimimde server sonuna kadar tekrar KsRDeLi ailesinde ön saflarda mücadelesinde olacaktır !

Önceden rakibimiz olan kimyager, bakucity ve zimbawne, ismini hatırlayamadığım diğer arkadaşları da aramıza hoş geldiniz.

Bir serverda sertif başkan varsa ( ve bende onun yanındaysam hehe:D ) gerisi teferruattır, s5 de başarılar...
hoşbulduk üstadım hayırlısıyla s5te vura vura önce bölgemizde tüneyenleri sonra diğer bölgeleri yok edecez :) nede olsa servera gelen en deli birliğiz , ondan yapacaklarımız için serverdan özür dileriz şimdiden biraz üzeceğiz ama buda bizim yapımız istemeyen şimdidende kaçabilir =)

SpyM3GTR
10-01-2012, 23:51
ok teşekkürler dostum :) bende ilk mesajından sonra rakip birlikten biri sandım veya benle makara yapmaya çalışan çocuk vardı forumda onun multi hesabı sandım =)) kusuruma bakmasın o zaman :)

Estfrullah usta ne kusuru unutmuştur bile:)

hızlı_gonzales61
10-01-2012, 23:52
Dostlara selamlar,

valla kımse kusura bakmasın ben yonetımde olmam artık kafam sıstı s12 de server 7 de buneya benden umıdı kesın dogrusu bır suruusta gelıyor ben cırak dımı yasın:)

hızlı_gonzales61
10-01-2012, 23:53

hadı be cem abı msn de oyle demıyodun:) demek devam....

aKmet_KD
11-01-2012, 00:06
valla kımse kusura bakmasın ben yonetımde olmam artık kafam sıstı s12 de server 7 de buneya benden umıdı kesın dogrusu bır suruusta gelıyor ben cırak dımı yasın:)

sen gel ben s7 deki satışımı bu serverda telafi ederim :D

ama şunu belirteyim forumları okudum s7 forumlarında kendi gençliğimi sende gördüm paaso kavga etmişsin milletle ben yokken :D

hızlı_gonzales61
11-01-2012, 00:10
sen gel ben s7 deki satışımı bu serverda telafi ederim :D

ama şunu belirteyim forumları okudum s7 forumlarında kendi gençliğimi sende gördüm paaso kavga etmişsin milletle ben yokken :D

alayıne rest dedım adamlar oyunda yıkamadı forumda yıkmaya calısıyolar bıde agzımı bozdurma dıyolar ulan dedım kopek dedıniz daha ne dıyceniz bende daldım cem abı her gun msj atmaktan bıktı selım sakın dıye:)

RIDDLEDskulll
11-01-2012, 00:24
alayıne rest dedım adamlar oyunda yıkamadı forumda yıkmaya calısıyolar bıde agzımı bozdurma dıyolar ulan dedım kopek dedıniz daha ne dıyceniz bende daldım cem abı her gun msj atmaktan bıktı selım sakın dıye:)

Herkese merhabalar;
Bir duyumdur gidiyor s5 başlıyoooooooooooor diye baktım ki travian ana sayfasına harbiden başlıyor hemde eski sürüm.Yok artık dedim nasıl yapmışlar bunu deli gibi para kazanırken eski sürüm açmak ne hikmetdir.
Ama iyide olmuş dost düşman seven sevmeyen bilen bilmeyen geliyormuş ilk etaptaki rakam 40000 civarı katılım olacağı yönünde diye laflar geçmekte ne kadar doğrudur bilinmez tabi.
sonra bundan 2 gün önce s12 de şuan aktif olarak oynamaktayım wow kurmaya çalışıyoruz.Hesaba girdim birisi bana msj atmış hemde benim hesabıma girerek düşünüyom düşünüyom bulamıyorum şifreyi kime verdiğimi.Hatırlayamadım.Zaman ilerliyordu dışarı çıktım kahve içmeye saat 22-23 suları bip biiip telefonuma bir msj aynen şu yazıyor "selam..18 ocakta eski sürüm olarak s5 açılıyor ve biz yine kuzey doğu bölgesinde oyuna başlıyoruz gelmek isteyene duyurulur BİNDELİ" önce şaşırdım sonra hadi canım dedim sornasındamı allaaaaaaaaaaaaah be dedim dostlar geliyor rakipler kim olur bilinmez ister 1 kişi ister 10bin kişi ama dostlar geliyor dostlaaaaaaaaaar.Ercan dedim kendi kendime bırak kahveyi falan koş eve aç pc yi gir msn e ulaşabildiklere söyle hemen Ekip toplanıyor çok kan akacak diye...

Herkese başarılar dilerim arkadaşlar s5 te olacağım ama nickim henüz belli değil yeni ortağım isim değişelim diyor daha anlaşamadık.kısmetse s5 de olacağız KsRDeli olarak.
Tanıyan tanımayan herkese slmlar....
RIDDLEDskulll
Ercan.

SpyM3GTR
11-01-2012, 00:41
Herkese merhabalar;
Bir duyumdur gidiyor s5 başlıyoooooooooooor diye baktım ki travian ana sayfasına harbiden başlıyor hemde eski sürüm.Yok artık dedim nasıl yapmışlar bunu deli gibi para kazanırken eski sürüm açmak ne hikmetdir.
Ama iyide olmuş dost düşman seven sevmeyen bilen bilmeyen geliyormuş ilk etaptaki rakam 40000 civarı katılım olacağı yönünde diye laflar geçmekte ne kadar doğrudur bilinmez tabi.
sonra bundan 2 gün önce s12 de şuan aktif olarak oynamaktayım wow kurmaya çalışıyoruz.Hesaba girdim birisi bana msj atmış hemde benim hesabıma girerek düşünüyom düşünüyom bulamıyorum şifreyi kime verdiğimi.Hatırlayamadım.Zaman ilerliyordu dışarı çıktım kahve içmeye saat 22-23 suları bip biiip telefonuma bir msj aynen şu yazıyor "selam..18 ocakta eski sürüm olarak s5 açılıyor ve biz yine kuzey doğu bölgesinde oyuna başlıyoruz gelmek isteyene duyurulur BİNDELİ" önce şaşırdım sonra hadi canım dedim sornasındamı allaaaaaaaaaaaaah be dedim dostlar geliyor rakipler kim olur bilinmez ister 1 kişi ister 10bin kişi ama dostlar geliyor dostlaaaaaaaaaar.Ercan dedim kendi kendime bırak kahveyi falan koş eve aç pc yi gir msn e ulaşabildiklere söyle hemen Ekip toplanıyor çok kan akacak diye...

Herkese başarılar dilerim arkadaşlar s5 te olacağım ama nickim henüz belli değil yeni ortağım isim değişelim diyor daha anlaşamadık.kısmetse s5 de olacağız KsRDeli olarak.
RIDDLEDskulll
Ercan.

Oh yazarımızda geldi hadi bakalım:)Yine sneden güzel travian hikayeleri bekliyoruz.
İcraat bizden kaleme almak senden:)

S.o.S
11-01-2012, 00:42
ahanda bende geliyoruzzz ;)

aKmet_KD
11-01-2012, 01:53
Oh yazarımızda geldi hadi bakalım:)Yine sneden güzel travian hikayeleri bekliyoruz.
İcraat bizden kaleme almak senden:)

bedevi şairimiz o bizim yazarda yazar yeterki elinde malzeme olsun

RIDDLEDskulll
11-01-2012, 05:57
bedevi şairimiz o bizim yazarda yazar yeterki elinde malzeme olsun

siz malzemeyi hazırlayın yazması benden :) merak buyurmayın dostlar...

Kara Fatma
11-01-2012, 09:33
öhöö öhhöömmm biri yazar mı dedi?
açılın bakayım : P

BiNDeLi
11-01-2012, 10:57
Ercan artık yazarlık konusun da yalan oldu, çünkü artık tescilli bir yazarımız var :D

TrLounse
11-01-2012, 11:06
Bindeli sizlerdeyim. hangi bölgeye yerleşiyorsunuz ?

trsahh
11-01-2012, 11:17

ahanda bi tılsımcı daha :))
tlsım görünce kaynanam bu tılsımı çalarsam ölür zannediyom :)
çalıom ölmüo :(

Kara Fatma
11-01-2012, 11:21
Bindeli sizlerdeyim. hangi bölgeye yerleşiyorsunuz ?

+/+ ya gel dedim kaç kere :)

aha bi tılsımcı daha
aga ortak çalışırız
ben bi tılsım görünce kaynanama müşteri bulmuş gibi seviniyorum :)))

Türkçe'ye çevireyim mi?

TrLounse
11-01-2012, 11:26
+/+ ya gel dedim kaç kere :)

Türkçe'ye çevireyim mi?

3.kez demeni bekliyorum :D .

ben sadece Bindeli birliğinin nerede yerleşeceğini söylüyorum. +/+ ise sen bindeli birliğindemi olacaksın ?

Kara Fatma
11-01-2012, 11:40

Ç.K

Ercan artık yazarlık konusun da yalan oldu, çünkü artık tescilli bir yazarımız var :D

3.kez demeni bekliyorum :D .

ben sadece Bindeli birliğinin nerede yerleşeceğini söylüyorum. +/+ ise sen bindeli birliğindemi olacaksın ?

3. kez +/+ ya gel diyorum.
Yukarıdaki alıntılra bir bak o da olmazsa evett ben de kovulmadığım müddetçe deli ekibindenim bu server.

hızlı_gonzales61
11-01-2012, 11:45
zahıde abla gelıyormu arkadaslar

hızlı_gonzales61
11-01-2012, 12:43
su s7 bıtsede kurtulsak yawww canımız sıkıldı ahmet ıns. yanına duserımde bıraz yagmalarım senı arkadaslar ben yıne hızlı_gonzales nick olucam haberınız olsun sıfremde.......:) oda oyuna kalsın...

smasher
11-01-2012, 14:15
( göldağı) yaşar abi de bu server da olacak mı bilgisi olan varmı arkadaslar

Mad Fighter
11-01-2012, 14:16

o adam Bolulumu ? Bizim oralarda öyle bir yer varda :)

smasher
11-01-2012, 14:21

valla hatırlamıyorum nereliydi yaşar abi s18 ve s12 de aynı nickle oynamıştı :)

aKmet_KD
11-01-2012, 15:29
3. kez +/+ ya gel diyorum.
Yukarıdaki alıntılra bir bak o da olmazsa evett ben de kovulmadığım müddetçe deli ekibindenim bu server.

tanışmıyorum ama kovmam seni merak etme hehe yasinle mi ortaksınız bu server ?

aKmet_KD
11-01-2012, 15:29
zahıde abla gelıyormu arkadaslar

gelmezmi o

aKmet_KD
11-01-2012, 15:30

çağırın onu kesinlikle :D
kavga etcek adam lazım

smasher
11-01-2012, 15:52
çağırın onu kesinlikle :D
kavga etcek adam lazım

:) yok ya yaşar abi melek gibi insandır kavga etmez başka kapıya :D

hızlı_gonzales61
11-01-2012, 16:11
gelmezmi o

benı bulsun oooo ahmet ok...

BSML
11-01-2012, 16:31
Herkese merhabalar;

RIDDLEDskulll
Ercan.

Abi sen s9 da da oynuyorsun şuan değilmi ? aynı anda iki serverde wow kurmaya çalışıyorsunuz başarılar :) ++ bölğesinde bu sefer senin ile düşman değil dost olacağız inşallah :)

aKmet_KD
11-01-2012, 16:47
:) yok ya yaşar abi melek gibi insandır kavga etmez başka kapıya :D

2 serverdır kavga ediyoruz biz onla daha barışamadık :D

Kara Fatma
11-01-2012, 17:12
tanışmıyorum ama kovmam seni merak etme hehe yasinle mi ortaksınız bu server ?

Ben seni az buçuk tanıyorum s7 den, epeyy bir mesajını okudum, bu serverda nasıl olacağını da açıkçası merak ediyorum. Yasin'i zor da olsa oynamaya Sertif'le ikna ettik, o olmazsa ben de oynamam zaten.

Kovma meselesine gelince :)... yorumsuz.

KAİN
11-01-2012, 17:25
zahide abla geliyor geçen tehdit ettim :D :D

trsahh
11-01-2012, 17:28
Eyvah emin sana rakip var kardeşim:)

aga rakip değil ya :)) müttefik :)

trsahh
11-01-2012, 17:30

bakmaz bakmaz :))

Estfrullah usta ne kusuru unutmuştur bile:)

neyi abi _?:D

aKmet_KD
11-01-2012, 17:31
Ben seni az buçuk tanıyorum s7 den, epeyy bir mesajını okudum, bu serverda nasıl olacağını da açıkçası merak ediyorum. Yasin'i zor da olsa oynamaya Sertif'le ikna ettik, o olmazsa ben de oynamam zaten.

Kovma meselesine gelince :)... yorumsuz.

yasinle ortak oynayacaksanız mesajlarımı okumaya devam edeceksiniz o zaman özlemişsinizdir benim up uzun yazılarımı :D

BiNDeLi
11-01-2012, 17:32

Sinoplu :)

yasinle ortak oynayacaksanız mesajlarımı okumaya devam edeceksiniz o zaman özlemişsinizdir benim up uzun yazılarımı :D

Ahmet, belki dilini düzeltir diye yazar transfer ettik ama eminim o bile işe yaramayacaktır sana tıp çaresiz :D

aKmet_KD
11-01-2012, 17:39
Ahmet, belki dilini düzeltir diye yazar transfer ettik ama eminim o bile işe yaramayacaktır sana tıp çaresiz :D[/QUOTE]

Ben öyle biri miyim !

smasher
11-01-2012, 17:44
2 serverdır kavga ediyoruz biz onla daha barışamadık :D

sizin yıldızlarınız barışmamış barışmazda bundan sonra :) halbuki çok gzl ally msj ları atıyordu sakin sakin :)

BiNDeLi
11-01-2012, 17:45
Ahmet, belki dilini düzeltir diye yazar transfer ettik ama eminim o bile işe yaramayacaktır sana tıp çaresiz :D

Ben öyle biri miyim ![/QUOTE]

sen öyle böyle değilsin yani :D

Bu arada müthiş bir transferimiz daha var, şimdilik kendileri açıklayana kadar isimlerini vermeyeceğim ama oyunu en üst seviyelerde oynayan iyi bir ekip daha bizimle olacak :) bu servera fazla gelecek bir ekip olarak burada olacağız, umarım rakipsizlikten canımız sıkılmaz :D Akmet ilk görevin ne yap ne et diğer 3 bölgenin tek birlik haline dönüşmesini sağla yoksa bize eğlence çıkmayacak :D

BiNDeLi
11-01-2012, 17:47
sizin yıldızlarınız barışmamış barışmazda bundan sonra :) halbuki çok gzl ally msj ları atıyordu sakin sakin :)

+++++++++++++++++++

Yaşar Abime tabi ki laf yok :) kendisine telden mesaj yazdım o ilk adımdı üzerinden zaman geçsin diye bekliyorum ki o ara düşünsün sonra da son hamlemi yapıp arayacağım. inş. gelir :)

smasher
11-01-2012, 17:52
+++++++++++++++++++

Yaşar Abime tabi ki laf yok :) kendisine telden mesaj yazdım o ilk adımdı üzerinden zaman geçsin diye bekliyorum ki o ara düşünsün sonra da son hamlemi yapıp arayacağım. inş. gelir :)

valla ustad ne yap ne et kandır yaşar abi yi numarasını kayıp ettim ulaşamıyorum kendisine :)

BiNDeLi
11-01-2012, 18:04
valla ustad ne yap ne et kandır yaşar abi yi numarasını kayıp ettim ulaşamıyorum kendisine :)

senin nick neydi oyunda? Yaşar Abinin telini özelden istersen sana vereyim. Sende üstüne git belki gelir. Normalde oyunu tamamen bıraktı :)

aKmet_KD
11-01-2012, 18:07
[/QUOTE]

Bu arada müthiş bir transferimiz daha var, şimdilik kendileri açıklayana kadar isimlerini vermeyeceğim ama oyunu en üst seviyelerde oynayan iyi bir ekip daha bizimle olacak :) bu servera fazla gelecek bir ekip olarak burada olacağız, umarım rakipsizlikten canımız sıkılmaz :D Akmet ilk görevin ne yap ne et diğer 3 bölgenin tek birlik haline dönüşmesini sağla yoksa bize eğlence çıkmayacak :D[/QUOTE]

tamam o kolay ben herkesi çekerim üstüme gelecek ekipi de ben biliyorum niye bu kadar abarttınki çok mu iyi oynuyorlar :D

BiNDeLi
11-01-2012, 18:09

Bu arada müthiş bir transferimiz daha var, şimdilik kendileri açıklayana kadar isimlerini vermeyeceğim ama oyunu en üst seviyelerde oynayan iyi bir ekip daha bizimle olacak :) bu servera fazla gelecek bir ekip olarak burada olacağız, umarım rakipsizlikten canımız sıkılmaz :D Akmet ilk görevin ne yap ne et diğer 3 bölgenin tek birlik haline dönüşmesini sağla yoksa bize eğlence çıkmayacak :D[/QUOTE]

tamam o kolay ben herkesi çekerim üstüme gelecek ekipi de ben biliyorum niye bu kadar abarttınki çok mu iyi oynuyorlar :D[/QUOTE]

lan alıntı yapmayı dahi unutmuşsun işimiz var seninle :D

aKmet_KD
11-01-2012, 18:25
Sorma bi türlü beceremedim tam olarak nasıl yapıyorduk hatırlayamadım.

Demin, kahramanı yanlışlıkla SON wowuna destek olarak atmışım geri de çekemiyorum baya unutmuşum oyunu...

-Ser.mu-
11-01-2012, 18:40
s12'den KsRDeli Ekibine Şimdiden Başarılar Diliyorum,
Büyük Başkan Sertif..

BiNDeLi
11-01-2012, 18:42
Büyük Başkan Sertif..

Teşekkür ederim Hakkı, maalesef yine rakip durumunda kaldık. Yollarımız bir türlü kesişmiyor. Sana ve Hanedan birliğine başarılar dilerim umarım sizler için eğlenceli bir server olur.

smasher
11-01-2012, 18:48
senin nick neydi oyunda? Yaşar Abinin telini özelden istersen sana vereyim. Sende üstüne git belki gelir. Normalde oyunu tamamen bıraktı :)

tm aldım no yu kendisine ulaşmaya çalışacagım nick pacey di merkez vaha konusunda bir arkadasla anlaşamayıp size başvurmuştuk sonunda tabi haklı olan ben oldugum için vaha bende kalmıştı :) ve gulsah vardı hatırlarsanız facenizde ekliydi en son hala eklimi bilmiyorumda onun temsilcisi ve arinna35 de temsilcisi :)

RIDDLEDskulll
11-01-2012, 19:07
öhöö öhhöömmm biri yazar mı dedi?
açılın bakayım : P

valla demişler ben demedim :)

Tescilli olabilir arkadaşımız benimde ondan aşağı kalacağımı düşünmüyorsun değilmi sertif?

Abi sen s9 da da oynuyorsun şuan değilmi ? aynı anda iki serverde wow kurmaya çalışıyorsunuz başarılar :) ++ bölğesinde bu sefer senin ile düşman değil dost olacağız inşallah :)

evet s9 da oynuyorum şuan sadece s7 ye gitmedim ben arkadaşlarımla birlikde iyikide gitmemişim akmet in önderliğinde herhalde 2 haftada bi sıfır nufus çekip yeniden başlardım oyuna :))

Büyük Başkan Sertif..

Slmlar hakkı nasılsın sadece sertife slm vermişsin bana yokmu :)

Baku City
11-01-2012, 19:17

Vayyyy benim kankam gelmişş :D

aKmet_KD
11-01-2012, 19:20
ercan abi bana bi pğret bu alıntı olayını nasıl yapıyorduk !

hakkı bu bizim dün hakkında konuşurken güldüğümüz hakkı değil mi sertif kanka olmuşsun bakıyorum :D

aKmet_KD
11-01-2012, 19:22
Vayyyy benim kankam gelmişş :D

kanka naber ya bu sefer bize çalışıyormuşsun gördüğüm kadarıyla daha da güç kazandık diyelim s12 de en çok zorlayanlardan biri sendin bizi ama pis reislediydik asker köyünü hehehe

büyük BAŞKAN s4
11-01-2012, 19:26
Ve beklenen şey oldu... s5 serverine şimdiden geçmiş olsun KsRDeLi tam kadro ve ekibiyle + + ( kuzey doğu) bölgesine geliyor... Dosta düşmana duyurulur.

SaLLa
manyakmısın nesin kardeşim napalım biz bindeli yi delimisin yaa..

-Ser.mu-
11-01-2012, 19:32
Teşekkür ederim Hakkı, maalesef yine rakip durumunda kaldık. Yollarımız bir türlü kesişmiyor. Sana ve Hanedan birliğine başarılar dilerim umarım sizler için eğlenceli bir server olur.

Hiç Sorma Abi, 2 Server Beraber Oynadık (Rakip Olarak).. Bir Sonraki Serverde Beraber Oynamak Adına Konuşurken Server Yine Birbirimizi Rakip Olarak Ağırlayacak..
Yollarımız Bir Türlü, Başta Sen Olmak Üzere, Tanıdığım Gördüğüm En İyi Dostluklar Edindiğim KsRDeLi Ekibi İile Kesişmedi..
KsRDeLi Birliğine Başarılar Diliyorum..
Ercan,Caner,Ramazan, Ahmet, Adını Sayamadığım S12'de Tanıdığım Arkadaşlara Hoşgeldiniz Diyorum..

Baku City
11-01-2012, 19:34
kanka naber ya bu sefer bize çalışıyormuşsun gördüğüm kadarıyla daha da güç kazandık diyelim s12 de en çok zorlayanlardan biri sendin bizi ama pis reislediydik asker köyünü hehehe

Ya ne demezsin koca birliklerde baska oyuncu mu kalmamisti 20-30 kisi daldi be bana :D asker koyumu 3 gun icinde 3 kez yiktiniz sonda da aci son reislendi :) Tebrik ederim güzel serverdi ama burası daha güzel olucak inşallah :)

aKmet_KD
11-01-2012, 19:35

inanır mısın bilmem ama deliyiz biz :S

-Ser.mu-
11-01-2012, 19:35
Slmlar hakkı nasılsın sadece sertife slm vermişsin bana yokmu :)

Vay Vay, Arsivleri Sağlam Raporcu RIddseBull..
A.selam Teşekkür Ederim İyim Sen Nasılsın, Umarım İyisindir..

aKmet_KD
11-01-2012, 19:37
Ya ne demezsin koca birliklerde baska oyuncu mu kalmamisti 20-30 kisi daldi be bana :D asker koyumu 3 gun icinde 3 kez yiktiniz sonda da aci son reislendi :) Tebrik ederim güzel serverdi ama burası daha güzel olucak inşallah :)

inş bakalım 2 saldırıyla köy reisleyelim demiştik o ara sertifle tabi sen denk geldin önümüze bizde reislemiştik sen 3 reisi tek köyden basınca haber et rakiplere karşı aynı duyguyu sana defalarca tattırayım ben :D

aKmet_KD
11-01-2012, 19:38
Hiç Sorma Abi, 2 Server Beraber Oynadık (Rakip Olarak).. Bir Sonraki Serverde Beraber Oynamak Adına Konuşurken Server Yine Birbirimizi Rakip Olarak Ağırlayacak..
Yollarımız Bir Türlü, Başta Sen Olmak Üzere, Tanıdığım Gördüğüm En İyi Dostluklar Edindiğim KsRDeLi Ekibi İile Kesişmedi..
KsRDeLi Birliğine Başarılar Diliyorum..
Ercan,Caner,Ramazan, Ahmet, Adını Sayamadığım S12'de Tanıdığım Arkadaşlara Hoşgeldiniz Diyorum..

hakkı hangi bölgedesin sen şimdiden seni hüzünlü gördüm :D

Baku City
11-01-2012, 19:41
inş bakalım 2 saldırıyla köy reisleyelim demiştik o ara sertifle tabi sen denk geldin önümüze bizde reislemiştik sen 3 reisi tek köyden basınca haber et rakiplere karşı aynı duyguyu sana defalarca tattırayım ben :D
sen merak etme birlikte neler yapacaz neler :D ama benim canım sıkıldı gir şuraya http://forum.travian.com.tr/showthread.php?70443-S5-A%E7%FDl%FDyor..../page40 bir az polemik yarat rakip kazanalım :D

By_CoO
11-01-2012, 19:55
Şimdiden herkeze başarılar...

Umarım herkez açısından güzel geçen bir server olur arkadaşkar.. :)

aKmet_KD
11-01-2012, 19:56
sen merak etme birlikte neler yapacaz neler :D ama benim canım sıkıldı gir şuraya http://forum.travian.com.tr/showthread.php?70443-S5-A%E7%FDl%FDyor..../page40 bir az polemik yarat rakip kazanalım :D

valla orda da alıp veremediğim kimse yokki laf da atılmamış bize nasıl yapsak ?

mehmetsahin03
11-01-2012, 20:06
başarılar.. :)

Baku City
11-01-2012, 20:15
valla orda da alıp veremediğim kimse yokki laf da atılmamış bize nasıl yapsak ?
Nasıl alıp vermedigin yok tüm servere meydan okuyoruz bi de alıp vermeediğim biri yok diosun :D

RIDDLEDskulll
11-01-2012, 20:24

eywallah iyiyim çok şükür arşivlerim son 1 aya kadar hala durmakta idi ama pc çöktü harddiski kurtardık tabi raporlarıda sonra flahs belleğe aldım raporları ama onuda kaybedince hepsi gitti :) yani şuan elde var sıfır bi travian rapor kütüphanesini kaybettik arkadaşlar çok üzgünüm...

-Ser.mu-
11-01-2012, 20:27
eywallah iyiyim çok şükür arşivlerim son 1 aya kadar hala durmakta idi ama pc çöktü harddiski kurtardık tabi raporlarıda sonra flahs belleğe aldım raporları ama onuda kaybedince hepsi gitti :) yani şuan elde var sıfır bi travian rapor kütüphanesini kaybettik arkadaşlar çok üzgünüm...

İyi Olmana Sevindim Abi, Arşivler Yapılır Raporlar İlerleyen Tarihlerde Bulunur.. :)

RIDDLEDskulll
11-01-2012, 20:30

sen nereye karar verdin şimdi -/- ye devam mı :)

-Ser.mu-
11-01-2012, 20:45
sen nereye karar verdin şimdi -/- ye devam mı :)

Açıkca Kararsızım, İki Arada Bir Derede Kaldım Gibi Birşey Oldu Bende.. KsRDeLi Ve Hanedan Ekibinin Ortasında Kaldım..
İki Birliğin Yöneticileri Oyuncuları Benim İçin Çok Farklı Bir Jest Yapıp Kuzeydoğu Bölgesinde Başlayabilirim..
Daha Karar Veremedim, zeMAHŞERİ Arda Abi, Gelmeden Başlamayacağımda :) Farklı Yorum Sayfalarında Daha Önceden -,- de Başayacağımı Bildirdim.. Bugunde Dahıl Ama Şuan Kararsızım..
Düşünme Aşamasındayım.. ;)

RIDDLEDskulll
11-01-2012, 20:51
Açıkca Kararsızım, İki Arada Bir Derede Kaldım Gibi Birşey Oldu Bende.. KsRDeLi Ve Hanedan Ekibinin Ortasında Kaldım..
İki Birliğin Yöneticileri Oyuncuları Benim İçin Çok Farklı Bir Jest Yapıp Kuzeydoğu Bölgesinde Başlayabilirim..
Daha Karar Veremedim, zeMAHŞERİ Arda Abi, Gelmeden Başlamayacağımda :) Farklı Yorum Sayfalarında Daha Önceden -,- de Başayacağımı Bildirdim.. Bugunde Dahıl Ama Şuan Kararsızım..

Valla benim anladığım forumlarda okuduğum kadarı ile şuanda en kaliteli oyuncular iki farklı bölgede yapılanıyor bu iki farklı bölgede oyunun git gellerle geçeceği kanısındayım.tabiki gönlümüz +/+ da KSRDLi den yana ama +/- deki lerde hafife alınmayacak kadar kaliteli oyuncular.WW-time lara gelince geçen s12 deki aynı grupmu geliyor merak ediyorum ozamanda hızlı giriş yapmışlar çabuk söndüler şimdide hızlı giriş yapacaklarını söylüyorlar acaba yinemi çabuk sönecekler demekten alamıyorum kendimi..

aKmet_KD
11-01-2012, 21:16

hakkı ++ ya gelmen senin açından çok iyi olmaz diye düşünüyorum :D
( meltem duymasın ++ ya geleceğini )

aKmet_KD
11-01-2012, 21:17
Nasıl alıp vermedigin yok tüm servere meydan okuyoruz bi de alıp vermeediğim biri yok diosun :D

ya sen biraz sataş adamlara tartışmaya başla öyle çağır beni valla ordan ekmek çıkmadı bana

KİMYAGER01
11-01-2012, 21:21
ya sen biraz sataş adamlara tartışmaya başla öyle çağır beni valla ordan ekmek çıkmadı bana

kendin gibi ol yeter ya :) biz tek onlar tum server olsun başka türlü kesmez bizi =)

RIDDLEDskulll
11-01-2012, 21:28
kendin gibi ol yeter ya :) biz tek onlar tum server olsun başka türlü kesmez bizi =)

+/- de kurulması planlanan oluşumla ilgili ne düşünüyorsunuz arkadaşlar..

Kara Fatma
11-01-2012, 21:28

Forumdaki yorumlara bakılırsa bu server için başlı başına bir arşiv oluşacak demektir. Gelenler kaybolanları aratmaz diye düşünüyorum.

yazarlık meselesine gelince iddalı değilim, sadece takılmak istedim

KİMYAGER01
11-01-2012, 21:32
s1den gelenler eksi eksidekilerse baya zorlarlar kurt birlikleride aynı sekılde ama s6da siyahlar zayıftı azdı eğer sadece ordakıler gelırse fıs demektır gerçek siyahlar şu an server2de +- bolgesındeler hilallerde kısa soluklu olacaktır..

-Ser.mu-
11-01-2012, 21:32
Valla benim anladığım forumlarda okuduğum kadarı ile şuanda en kaliteli oyuncular iki farklı bölgede yapılanıyor bu iki farklı bölgede oyunun git gellerle geçeceği kanısındayım.tabiki gönlümüz +/+ da KSRDLi den yana ama +/- deki lerde hafife alınmayacak kadar kaliteli oyuncular.WW-time lara gelince geçen s12 deki aynı grupmu geliyor merak ediyorum ozamanda hızlı giriş yapmışlar çabuk söndüler şimdide hızlı giriş yapacaklarını söylüyorlar acaba yinemi çabuk sönecekler demekten alamıyorum kendimi..

Haklısın Abi, Kuzeydoğu Ve Güneydoğu Bölgesine Birden Fazla Birlik Gelicek, Gelen Birliklerin Bir Çoğu Profosyonel Oyuncularla Dolu Kuzeydoğu Ve Güneydoğu Bölgesini Sıcak Savaşlardan Sonra Bölgesel Savaşlarda Bekleyecek.. Asıl Zevki Kuzeydoğu ve Güneydoğu Alacak, Bölgesindeki Savaştan Sonra Bölgeler Arasında Gireceği Savaşlar Çok Aksiyon Halisilasyonlar Olucak Gibi Gibi.. :)

RIDDLEDskulll
11-01-2012, 21:33
Forumdaki yorumlara bakılırsa bu server için başlı başına bir arşiv oluşacak demektir. Gelenler kaybolanları aratmaz diye düşünüyorum.

yazarlık meselesine gelince iddalı değilim, sadece takılmak istedim

Benide arkadaşlar şımarttılar sağolsunlar havaya soktular son serverda yazdıklarımdan sonra..Ama seninle tanışmakda bugüne kısmetmiş :) ismim ercan bu arada ve senin de dediğin gibi bu serverda başlı başına bi rapor cenneti olucak umarım hepsine yetişebilirim ..

Bu arada Dostlar duyan duymayan kalmasın s5 e yalnız gelmiyorum yeni bir ortağım var ve kim olduğunu öğrendiğinizde hadi canım sende diyeceğinizden hiç kuşkum yok..Sertif ortağım mustafa olamıcak bu serverda üzgünüm.Ama olmayacak bir karar aldım ve bu serverda yepyeni bir isimle çıkacağım karşınıza RIDDLEDskulll adı sadece profilimde olacak oyuncu adım ise sürpriz yeni ortağımı kandıramadım isim konusunda umarım hayırlısı olur....

the_get
11-01-2012, 21:42
Ben yaptım, bu server sonunda da İnşallah ben yaparım. :D

Bir rakip olarak (her ne kadar server sonunda kayb olsam da) bir az bilgi vereyim. ordular küçük görüne bilir. ksrdeli birligi serverin 3-4 aylarindan sonuna kadar savaşta olmuş 3 bölgeye karşı tek başına savaşmış ve sonuç ortada :) tebrikler muzigi çok begendim :)

BSML
11-01-2012, 21:58

Abi onu sen herkesden iyi bilirsin yav s9 dan gelecekleri sen tanıyorsun onlarla oynadın +- de zorlanacağımız kesin ama yine de elimizden geleni yapacağız :)

aKmet_KD
11-01-2012, 21:58

oluşum dediğin şeyden kastın nedir ?
biz bir oluşum muyuz ?
iki kişi bir oluşum mudur ?
bunlar bir çelişki midir ?

the_get
11-01-2012, 22:09
hakkı ++ ya gelmen senin açından çok iyi olmaz diye düşünüyorum :D
( meltem duymasın ++ ya geleceğini )

Duydum, duydum. :D

Adam haklı, dağılın beyler. Oynamayalım serverda, öyle diyor çünkü.

SpyM3GTR
Hakkaten The_Get diye forum hesabı bile almış yaa:)

BiNDeLi
Benide arkadaşlar şımarttılar sağolsunlar havaya soktular son serverda yazdıklarımdan sonra..Ama seninle tanışmakda bugüne kısmetmiş :) ismim ercan bu arada ve senin de dediğin gibi bu serverda başlı başına bi rapor cenneti olucak umarım hepsine yetişebilirim ..

Bu arada Dostlar duyan duymayan kalmasın s5 e yalnız gelmiyorum yeni bir ortağım var ve kim olduğunu öğrendiğinizde hadi canım sende diyeceğinizden hiç kuşkum yok..Sertif ortağım mustafa olamıcak bu serverda üzgünüm.Ama olmayacak bir karar aldım ve bu serverda yepyeni bir isimle çıkacağım karşınıza RIDDLEDskulll adı sadece profilimde olacak oyuncu adım ise sürpriz yeni ortağımı kandıramadım isim konusunda umarım hayırlısı olur....

Sen Sertifi ne sanıyorsun be uçan kuştan haberim olur benim :)))))))

ALAYINA MELTEMCE ULAN..!

RIDDLEDskulll
11-01-2012, 22:12
biz bir oluşum muyuz ?

ahmet hiç senle polemiğe giremem kaybedersin emin ol ayrıca rakibin değilim beni kızdıramazsın :)

KİMYAGER01
11-01-2012, 22:12

ALAYINA MELTEMCE ULAN..!
s5 e gelenler içinde popülaritemiz en yüksek, bizim konunun en çok yorum yapılan olmasından da bu sonucu çıkarabiliriz kesinlikle ekip ve başkanımızın işi herkese nasip olmaz =) s5 açılıyor başlığınıda solluyor nerdeyse sayfamız =))

the_get
11-01-2012, 22:13
Hakkaten The_Get diye forum hesabı bile almış yaa:)

Bu ne ki? Daha bir şey görmedin. :D
Meltem, para veriyim de oyunu bırakalım, diyeceksin.

ALAYINA MELTEMCE ULAN..!

Eyvallah, Sertif.

RIDDLEDskulll
11-01-2012, 22:13

ALAYINA MELTEMCE ULAN..!

sana kim söyledi ulan hemen yoksa benim ortağım olacak arkadaşmı? onunda ağzında bakla ıslanmıyor yaf :)

KİMYAGER01
11-01-2012, 22:16
biz bir oluşum muyuz ?
oluşum dediğin rakiplerin yaptığı şeydir ve bozulabilir ama bizimki oluşumdan öte ksrdeli aileliliğidir:) bunuda her birlik yapamaz yapmış olsa onlarca şampiyon olurdu =)

BiNDeLi
11-01-2012, 22:17
s5 e gelenler içinde popülaritemiz en yüksek, bizim konunun en çok yorum yapılan olmasından da bu sonucu çıkarabiliriz kesinlikle ekip ve başkanımızın işi herkese nasip olmaz =) s5 açılıyor başlığınıda solluyor nerdeyse sayfamız =))

bakma sen bizimkiler pek foruma takılmazlar burada görünenler çok küçük bir kesim :)

Eyvallah, Sertif.

Sana da eyvallah DeLi KıZ :D

sana kim söyledi ulan hemen yoksa benim ortağım olacak arkadaşmı? onunda ağzında bakla ıslanmıyor yaf :)

SaLLa çalışıyo ne sandın sen :D

-Ser.mu-
11-01-2012, 22:17
[QUOTE=the_get;1362981]Duydum, duydum. :D

Başarılar,Başarılar Meltem İle Ercan Yapımlı Süpriz Hesaba Şimdiden.. ;)

RIDDLEDskulll
11-01-2012, 22:20

sürprizi mi kaldı yaf de getin işinize yaf :)

the_get
11-01-2012, 22:21

Özledin tabi beni, değil mi? Bu sever vurjam kırbacı, vurjam kırbacı sana. :D

BiNDeLi
11-01-2012, 22:21
[QUOTE=-Ser.mu-;1362998]

s9 sana yaramamış çok yavaşsın duymayan kalmamışken sen gelmiş bura da sürpriz falan diyorsun the_get işine hade :D

KİMYAGER01
11-01-2012, 22:22
There are currently 13 users browsing this thread. (10 members and 3 guests)

KİMYAGER01 (http://forum.travian.com.tr/member.php?32777-K%DDMYAGER01)
BiNDeLi (http://forum.travian.com.tr/member.php?13731-BiNDeLi)
-Ser.mu- (http://forum.travian.com.tr/member.php?32220-Ser.mu)
KAİN (http://forum.travian.com.tr/member.php?61577-KA%DDN)
RIDDLEDskulll (http://forum.travian.com.tr/member.php?23561-RIDDLEDskulll)
denizci07 (http://forum.travian.com.tr/member.php?33173-denizci07)
zazaliga23 (http://forum.travian.com.tr/member.php?23697-zazaliga23)
aKmet_KD (http://forum.travian.com.tr/member.php?74687-aKmet_KD)
the_get (http://forum.travian.com.tr/member.php?74749-the_get)
buyrun benim (http://forum.travian.com.tr/member.php?74389-buyrun-benim)

kimler kimler burda bırde server baslasa 10larca kişi doluverecek =) haksızmıyım başkanım:)

aKmet_KD
oluşum dediğin rakiplerin yaptığı şeydir ve bozulabilir ama bizimki oluşumdan öte ksrdeli aileliliğidir:) bunuda her birlik yapamaz yapmış olsa onlarca şampiyon olurdu =)

sende ne sulu şey çıktın hemen kavradın bakıyorum Ksrdeli aileliği felan :D

BiNDeLi
[QUOTE=-Ser.mu-;1362998]

Özledin tabi beni, değil mi? Bu sever vurjam kırbacı, vurjam kırbacı sana. :D

Meltem ya Hakkı 'yı da transfer edersek ne yapacan peki :D

the_get
11-01-2012, 22:23
[QUOTE=-Ser.mu-;1362998]

Ya orti, sürpriz şimdi mi, olur? Ben gizli orduları çıkarınca olur. :D

Bir senedir oynamıyorum, çok fenaaaa. :D

-Ser.mu-
11-01-2012, 22:24
[QUOTE=-Ser.mu-;1362998]

Ama Güzel Süpriz Olucakmış.. ;)

the_get
11-01-2012, 22:25
Siz S12' de de transfer etmemiş miydiniz, onu? Ya Sertif, hesabı yeni açtım, ban yedirtcen bana.

[QUOTE=the_get;1363004]

Meltem ya Hakkı 'yı da transfer edersek ne yapacan peki :D

KİMYAGER01
11-01-2012, 22:26
:)alınayım mı buna sevineyim mi?=) ben kolay kolay susmam hele hele kanım kaynarsa konuştuğum kişilere belki bazen bıkacaksınız da konuşmalarımdan :) s12de zaten göstermezdinizmi deliliği =)))

BiNDeLi
11-01-2012, 22:26

lan ahmet beynin mi sulandı ne :D ben sana git diğerlerine sar dedim bizimkilere değil arıza seni :D

BiNDeLi
11-01-2012, 22:27
[QUOTE=the_get;1363015]Siz S12' de de transfer etmemiş miydiniz, onu? Ya Sertif, hesabı yeni açtım, ban yedirtcen bana.

Hakkı görünme bence bu deli kıza :D

aKmet_KD
11-01-2012, 22:28
[QUOTE=RIDDLEDskulll;1363003]

Ya orti, sürpriz şimdi mi, olur? Ben gizli orduları çıkarınca olur. :D

Bir senedir oynamıyorum, çok fenaaaa. :D

Meltem sen şu hakkının birliğini öğren hangi bölgeyse orada açın sizin hesabı, sonra yine onu ben meltemce hesabı gibi defans attırır kslr yaparım o bölgede gireriz 5-10 hesaba :D

aKmet_KD
11-01-2012, 22:29
:)alınayım mı buna sevineyim mi?=) ben kolay kolay susmam hele hele kanım kaynarsa konuştuğum kişilere belki bazen bıkacaksınız da konuşmalarımdan :) s12de zaten göstermezdinizmi deliliği =)))

sataşacak kişi yok bilader kusra bakma baku city bulacaktı kavga edebileceğim birilerini ama daha bulamadı sanırım

aKmet_KD
11-01-2012, 22:30
lan ahmet beynin mi sulandı ne :D ben sana git diğerlerine sar dedim bizimkilere değil arıza seni :D

ortağam pardon ya bana sataşılcak ortam gösterin yeter çok aradım bulamadım diğer sayfalarda....

BiNDeLi
11-01-2012, 22:30
sataşacak kişi yok bilader kusra bakma baku city bulacaktı kavga edebileceğim birilerini ama daha bulamadı sanırım

demek ki formundan düşmüşsün :D

KİMYAGER01
11-01-2012, 22:31
rahat ol :) ne kusuru, ben senim unutma =) aynaya bak beni görürsün=)) oyun hele başlasın ooo =)) akmet out kimyager in :))))

the_get
11-01-2012, 22:32
Ortağımı biliyorsunuz, beni de biliyorsunuz. O hesabı bir düşünür müsün, lütfen?

Meltem sen şu hakkının birliğini öğren hangi bölgeyse orada açın sizin hesabı, sonra yine onu ben meltemce hesabı gibi defans attırır kslr yaparım o bölgede gireriz 5-10 hesaba :D

Drizzt Do'Urden
11-01-2012, 22:34
gençler s5 baya bi heyecanlı olacak gibime geliyor ama 3-4 birlik diğerlerinden 1-2 adım önde sizde bunlardan BİRİSİNİZ

aKmet_KD
11-01-2012, 22:37
rahat ol :) ne kusuru, ben senim unutma =) aynaya bak beni görürsün=)) oyun hele başlasın ooo =)) akmet out kimyager in :))))

tahtıma da aday mısın ben varken oturma haha
alıntı : cem yılmaz

SpyM3GTR
11-01-2012, 22:38

Sataşacak adamı bulamıyor birazdan bana sarar bu casus diye:)

the_get

İlla seviyeyi düşürecen. :D

KİMYAGER01
bakalım =)))

SpyM3GTR
11-01-2012, 22:40
Ortağımı biliyorsunuz, beni de biliyorsunuz. O hesabı bir düşünür müsün, lütfen?

hepsini biliyoruzda bilmedigimiz bir nokta var sen roma ercan cermen arasını bulup galya mı açacaksınız hesabı:)

the_get
11-01-2012, 22:42
hepsini biliyoruzda bilmedigimiz bir nokta var sen roma ercan cermen arasını bulup galya mı açacaksınız hesabı:)

Benim o köyden çıkardığım Roma ordusu malum. Meltemce nin Cermen versiyonunu hayal edin. :D

SpyM3GTR
11-01-2012, 22:43
Benim o köyden çıkardığım Roma ordusu malum. Meltemce nin Cermen versiyonunu hayal edin. :D

Ben ondan cermen olmuyorum zaten meltem:)
Şimdi roma ile bu orduları çıkıyorsak cermen olupta milletin iştahını kapanın geregi yok:)

the_get
11-01-2012, 22:45
Ben ondan cermen olmuyorum zaten meltem:)
Şimdi roma ile bu orduları çıkıyorsak cermen olupta milletin iştahını kapanın geregi yok:)

Bazıları, zamanında bizi entrikalarıyla oyundan nefret ettirdi. Şimdi biz yıkımlarla nefret ettireceğiz. :D

hızlı_gonzales61
11-01-2012, 22:53
ahmet satasma ıslerını bana bırak:) valla foruma ben yetıyodum bıde sen geldın tam oldu...

aKmet_KD
11-01-2012, 23:25
ahmet satasma ıslerını bana bırak:) valla foruma ben yetıyodum bıde sen geldın tam oldu...

sen dinlen az ben hallediyom :D

hızlı_gonzales61
12-01-2012, 02:11
sen dinlen az ben hallediyom :D

rakıplerın formda bızden cekecegı var:) 1dı kavgacı bende gelınce 2 mı oldu...

Corsan
12-01-2012, 08:26
demek ki formundan düşmüşsün :D

Kara Fatma WArsa Ben Yokum SErtif Abi....:D

Nikon
12-01-2012, 11:08
slm arkadaşlar formda çekilmiş olan bu msj ne kadar doğru veya gerçeklik payı var bilmiyorum ama ....
eski klasik s10 melek birliklerinden bu oluşumda olan arkadaşlar bu msj ı doğrulaya bilirmi .veya kimler ismi geçenler dışında bu oluşumda yer alacaktır saygılar sunuyor herkese keyifli iyi günler dilerim ...

MESAJ AŞAĞIDADIR...

Merhabalar,

Aldığım duyuma göre s10 Melek birlikleri genel başkanlarından zagor34 ve ahmett isimli arkadaşları ve onlarla birlikte olan çok sayıda arkadaşı KsRDeLi ailesinde görecekmişiz.

Ayrıca s4 birliklerinden AKINCI birliklerinden de çok sayıda arkadaşı yine KsRDeLi ailesinde görecekmişiz.

KsRDeLi s12 deki kadrosunu fane halde güçlendirerek s5 e başlayacakmış diyorlar...

BiNDeLi
12-01-2012, 11:11

İkiniz yoksanız ben de yokum o halde :D

Kara Fatma
12-01-2012, 11:21

Görüyorsun Sertif, hesap açmama bile gerek kalmadan rakip dağılıyor. Gözünü ne kadar korkuttuysam artık. :P

Gel Fatih gel, kambersiz düğün olmaz... Ama sadece sen gel, Minik sıpaya küsüm ben.

Corsan
12-01-2012, 11:22
İkiniz yoksanız ben de yokum o halde :D

sende işini Biliyon abi ya...:D

BiNDeLi
12-01-2012, 11:37
Görüyorsun Sertif, hesap açmama bile gerek kalmadan rakip dağılıyor. Gözünü ne kadar korkuttuysam artık. :P

Gel Fatih gel, kambersiz düğün olmaz... Ama sadece sen gel, Minik sıpaya küsüm ben.

sen anlamamışsın o diyor ki Kara Fatma varsa ben sizden olmam diyo :)

sende işini Biliyon abi ya...:D

galiba az biraz biliyorum :D

bu + - de kiler zırvalayıp durmuşlar gece gece, onlara bir cevap yazsam kaçacak delik arayacaklar ne kadar boş beleş satışçı varsa orada başı çekiyor :D kimi hanedana satar kendini kimi orduya kimi bana satar kimi de üç beş kuruşa birliğinin tılsımlarını satar hehe :D

BiNDeLi
12-01-2012, 11:41
slm arkadaşlar formda çekilmiş olan bu msj ne kadar doğru veya gerçeklik payı var bilmiyorum ama ....
eski klasik s10 melek birliklerinden bu oluşumda olan arkadaşlar bu msj ı doğrulaya bilirmi .veya kimler ismi geçenler dışında bu oluşumda yer alacaktır saygılar sunuyor herkese keyifli iyi günler dilerim ...

MESAJ AŞAĞIDADIR...

Merhabalar,

Aldığım duyuma göre s10 Melek birlikleri genel başkanlarından zagor34 ve ahmett isimli arkadaşları ve onlarla birlikte olan çok sayıda arkadaşı KsRDeLi ailesinde görecekmişiz.

Ayrıca s4 birliklerinden AKINCI birliklerinden de çok sayıda arkadaşı yine KsRDeLi ailesinde görecekmişiz.

KsRDeLi s12 deki kadrosunu fane halde güçlendirerek s5 e başlayacakmış diyorlar...

Tek tek isim bazında bilmiyorum ancak yukarıda ki isimlerden haberim var ve onlarla birlikte isimlerini bilmediğim bir ekip katılacak aramıza.

Nikon
12-01-2012, 11:45
Tek tek isim bazında bilmiyorum ancak yukarıda ki isimlerden haberim var ve onlarla birlikte isimlerini bilmediğim bir ekip katılacak aramıza.

s12 hiç oynamadım ...
s10 - s4 de ve en sevdiğim server s6 da bahsedilen arkadaşlarla beraber oynadım ve yönetim paylaştım güzel bi oluşum inşallah sonuda başlangıcı gibi güzel olur hayırlısı olsun ...

BiNDeeeLi
12-01-2012, 11:46
Bende Geldim :)

Corsan
12-01-2012, 11:49
sen anlamamışsın o diyor ki Kara Fatma varsa ben sizden olmam diyo :)

galiba az biraz biliyorum :D

bu + - de kiler zırvalayıp durmuşlar gece gece, onlara bir cevap yazsam kaçacak delik arayacaklar ne kadar boş beleş satışçı varsa orada başı çekiyor :D kimi hanedana satar kendini kimi orduya kimi bana satar kimi de üç beş kuruşa birliğinin tılsımlarını satar hehe :D

Ben de gördüm yahu O nedir Amma Kendini oyuncu zanneden oduncu toplanmış....

s5 te gecen sene hangisi kaldı hatırlamıyorum ama war bir kaç tane oyunun sonunu gören sanırsam ....

Yine Aynı olur Nasıldı O Laf ABiii

ALAYINIZ TEK SIRA KRALINIZ BİR ADIM ÖNE ÇIKSIN.....

Nikon
12-01-2012, 12:03
Ben de gördüm yahu O nedir Amma Kendini oyuncu zanneden oduncu toplanmış....

s5 te gecen sene hangisi kaldı hatırlamıyorum ama war bir kaç tane oyunun sonunu gören sanırsam ....

Yine Aynı olur Nasıldı O Laf ABiii

ALAYINIZ TEK SIRA KRALINIZ BİR ADIM ÖNE ÇIKSIN.....

sanırım bu lafı söylemek istemiştin kardeşim ....yardımcı olayım sana :-)))

( Sizin yürüdüğünüz yollara asfaltı biz döktük atar gider yapmayın herkes dirsek temas aralığı hizaya gelsin en kralınız bir adım öne çıksın ulenn...)