PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Eyvahhh bindeli geliyor..!

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11

KİMYAGER01
19-01-2012, 21:25
Eminim buradaki arkadaşlarla gereken cevabı vereceksindir.. Ben s8 zülümünden kurtulmaya bakıyorum :D... Artık oyun zor gibi..haftaya düğün var alakam kalmaz pek.. oy:D narsam 1 server oynarım ama onada uzun bir süre ara verdikten sonra
teşekkürler kolay gelsın s8de sana ama zor bıter o server admın gelır kendı bıtırır bır sure sonra 4k manco ıle wow sıfrlanan server ora :) en son tum wowlar sıfırlanmıstı hatta natarlar gerı almıstı wow koyunu =) bu arada düğünden dolayı şimdiden tebrıkler mutluluklar dılerım ..

Brahma
19-01-2012, 21:51
teşekkürler kolay gelsın s8de sana ama zor bıter o server admın gelır kendı bıtırır bır sure sonra 4k manco ıle wow sıfrlanan server ora :) en son tum wowlar sıfırlanmıstı hatta natarlar gerı almıstı wow koyunu =) bu arada düğünden dolayı şimdiden tebrıkler mutluluklar dılerım ..
teşekkür ederim.. :)

the_get
19-01-2012, 21:53
Derin bir sessizlik hakim foruma. Belli ki KsRDeLi hazırlık yapıyor.
Delidir ne yapsa yeridir misali.

RIDDLEDskulll
19-01-2012, 22:21
forumda takılırken gördüm... s12 de gayet başarılı operasyonlarla server ı domine ettiniz.. size yeni serverda başarılar diliyorum..
s12 FeCisaldırırım :)

Ooo hoşgeldin dostum bu serverda senide görmeyi çok isterdim şahsen ne diyelim kısmet artık.Düğün için davetiye gönderecekmisin :)

Derin bir sessizlik hakim foruma. Belli ki KsRDeLi hazırlık yapıyor.
Delidir ne yapsa yeridir misali.

Ortak ben geldim :)

KİMYAGER01
19-01-2012, 22:24
Ooo hoşgeldin dostum bu serverda senide görmeyi çok isterdim şahsen ne diyelim kısmet artık.Düğün için davetiye gönderecekmisin :)

Ortak ben geldim :)
meltemle mı ortaksın bu server?:)

RIDDLEDskulll
19-01-2012, 22:25
Kırma dostunun kalbini onaracak ustası yok
Soldurma gönül çiçeğini sulamaya ibrik yok
Yunus EMRE

RIDDLEDskulll
19-01-2012, 22:26

evet kardeşim aynen.
Sence iyimi yaptım kötümü :)

Brahma
19-01-2012, 22:34

Valla oynamak isterdim ancak server 8 ve t4 versiyonunun madurlarından oldum bitmedi gitti oyun ve sıkmaya başladı.. Orası bitmeden oynamam ve bir süre ara vermek gerek.. Valla ver adresini gönderiyim davetiyeni :D tabiki izmirdeysen :D

landlord
19-01-2012, 22:42
forumda takılırken gördüm... s12 de gayet başarılı operasyonlarla server ı domine ettiniz.. size yeni serverda başarılar diliyorum..
s12 FeCisaldırırım :)

murat abi insanın karsısında sen erdem v.s olunca tabi serverı domine edesi gelir:P bu server zor ben 7 ay biciorm merkezlerin ömrüne :D

tekarardan allah mesut bahtiyar etsin:D dügünde benim icin elvan dalton calıp oyna abi:)

RIDDLEDskulll
19-01-2012, 22:43
Valla oynamak isterdim ancak server 8 ve t4 versiyonunun madurlarından oldum bitmedi gitti oyun ve sıkmaya başladı.. Orası bitmeden oynamam ve bir süre ara vermek gerek.. Valla ver adresini gönderiyim davetiyeni :D tabiki izmirdeysen :D

izmir güzel memleket ama yollar karla kaplanmışl nasıl gelebilirim bilmiyorum sakaryadayım ben teklif etmen bile yeter eywallah

KİMYAGER01
19-01-2012, 22:47
evet kardeşim aynen.
iyi yaptınız ama server için kötü oldu 2usta anasını ağlatırsınız şimdi serverın =))

Brahma
19-01-2012, 22:47
murat abi insanın karsısında sen erdem v.s olunca tabi serverı domine edesi gelir:P bu server zor ben 7 ay biciorm merkezlerin ömrüne :D

tekarardan allah mesut bahtiyar etsin:D dügünde benim icin elvan dalton calıp oyna abi:)

erdemle uzun süredir görüşmüyorum.. server 8 de satıp gitti bizi.. tşk ederim darısı başına kaan :D...

KİMYAGER01
19-01-2012, 22:48
teşekkür ederim.. :)
rica ederim :)

Brahma
19-01-2012, 22:48
izmir güzel memleket ama yollar karla kaplanmışl nasıl gelebilirim bilmiyorum sakaryadayım ben teklif etmen bile yeter eywallah
Kısmet başka bir şekilde görüşürüz belki..

poincare_c.
19-01-2012, 22:49

slm dostum nasılsın seni görmek güzel....

Brahma
19-01-2012, 22:51
slm dostum nasılsın seni görmek güzel....
seni de görmek güzel... tşk ederim iyiyim sen nasılsın? oyunu oynamak yerine forumda yazmak daha iyi aslında oyun stresi yok muhabbet var :D

landlord
19-01-2012, 22:52
erdemle uzun süredir görüşmüyorum.. server 8 de satıp gitti bizi.. tşk ederim darısı başına kaan :D...

benlede küsmüstüde alıyoruz haberlerini:) en son rusya tarafındaymıs:( vizeler kalktı tabi...

2.kısım icin yorum dahi yapmak istemiyorum:)

Brahma
19-01-2012, 22:54
benlede küsmüstüde alıyoruz haberlerini:) en son rusya tarafındaymıs:( vizeler kalktı tabi...

2.kısım icin yorum dahi yapmak istemiyorum:)
boşver, rusyaya anca gider o :D

RIDDLEDskulll
19-01-2012, 22:59
iyi yaptınız ama server için kötü oldu 2usta anasını ağlatırsınız şimdi serverın =))

amaçlarımızdan biriside o tabi bakalım neler olucak :)

inşallah

boşver, rusyaya anca gider o :D

kim o rus

Brahma
19-01-2012, 23:01
kim o rus
tanımıyorum :) ülkede o kadar çok rus var ki :D

KİMYAGER01
19-01-2012, 23:06
tanımıyorum :) ülkede o kadar çok rus var ki :D
=))))))))))

RIDDLEDskulll
19-01-2012, 23:21
ortak ne burdan yazıyon nede msn den hayırdır ortaklık bittimi yoksa :)

the_get
19-01-2012, 23:23
Ortim, geldim. Vazgeçmek için geç kalmış sayılmazsın. :D
Malum düşmanı bol bir hesap olacak. :D

evet kardeşim aynen.

Kara Fatma
19-01-2012, 23:24
Ercan senin şu birlikteki yazarlık konusu var ya, 3 güne papucun dama atılır uyarmadı deme :D

the_get
19-01-2012, 23:25
Ben Ercan üzülmesin diye yazmıyorum. :D

Ercan senin şu birlikteki yazarlık konusu var ya, 3 güne papucun dama atılır uyarmadı deme :D

Kara Fatma
19-01-2012, 23:28
yaz yaz , atışmalar pek eğlenceli oluyor valla :)

dip: ben de gaz verip verip sonra da çekiliyorum kenara, amaaaaa izlemesi pek zevkli :D

RIDDLEDskulll
19-01-2012, 23:29

o nedenmiş ki server başlasın bir iki savaş çıksın görürüz papuç damamı atılıyor yoksa altından bi hediyemi oluyor diye :)

Ben Ercan üzülmesin diye yazmıyorum. :D

Vaay be kimle ortak olmuşum :(

the_get
19-01-2012, 23:32
Öyle deme ortim. Riddledskulll dan akrostiş şiir yazma çabasındayım. Eninde sonunda bitiricem senin için. :D

Vaay be kimle ortak olmuşum :(

RIDDLEDskulll
20-01-2012, 00:01
Soğuk ama güneşli bir kış günüydü.Aylardan ocak günlerden cuma yıllardan ise 2012 den tam yirmi gün geçmişti.Birileri vardı sokakta
birileri vardı evlerde, bişiler vardı o evdekilerde ama ne olduğu belli olmayan birşeyler.Kimileri o şeylere bilgisayar kimisi pc kimiside laptop derlerdi
ve o şeylerin başındada kimlerden olduğunu bilmeyen insanlar.Aslında onlarda biliyordu kimlerden olduklarını ve onlarında vardı birer ortak yanları.
Bir gün telefonları çaldı o insanların kimilerine en çok sevdiği müzikle geldi o çalış kimilerine nokia nın klasik mesaj tonuyla kimilerine de
sessiz bir çığlık gibi sanki deprem oluyormuş gibisine büyük bi titreme ile.Ama hepsinin ortak bir yanı vardı aslında.Hepsi o sesden o müzikten sonra
tebessüm etmeye gülümsemeye başlamışlardı.Kimileri heyecanla koyu bir muhabbete koyulmuş kimisi o aşkla şen şakrak espirilere tutuşmuş
kimileride bilgisayarları başında yorumlar yazmaya başlamışlardı.Hepsinin bir ortak yanı vardı aslında ve o hepsini buluşturan bir kişi.
çok sürmedi belki 5 dakika belki de 5 saat sonra hemen hepsi üşüştüler bilgisayarlarının başına ve o asla olmaz dedikleri şeyi yapmak için
basmaya başladılar tuşlara.sanki hepsi tek vucut tek bir beyindiler.Sanki hepsi aslında tek bir kimse idiler.Ama aslında onlar KSRDLİydiler.
Girdiler, o unutamadıkları ama bir okadarda unutmak istedikleri sayfayı açtılar. yüzlerinde biraz tebessüm biraz endişe ile kimisinin eli
titriyordu soğuktan kimisinin kalpi atıyordu heyecandan.Bir ipek böceğinin özenle kocasını örmesi gibi arının ihtişamla bal yapması gibi dikkatli
kaplanın avına saldırması kada cesur ve korkusuzdular.Hepsi bir ağız olmuştu sanki, her ağızdan aynı hece her klavyeden aynı kelime
yazılıyordu.SERVER 5.Efsanelerin buluşacağı inanılmaz savaşların olacağı taş üstünde taş baş üstünde baş kalmayacağı SERVER 5.
Evet artık başlıyordu sadece 7 saat kalmış diyordu herkes bir ağızdan kimisi heyecandan yerinde duramıyor kimkisinin korkudan ödü patlıyordu.
Başlıyordu artık o inanılmaz server .Kimisinin burası benim dediği kimisinin burası neresidir dediği kimisinin kendini bildiği kimisinin kendini kaybettiği
o muhteşem yer.Artık çok uzakta değil diyordu dostlar birbirlerine sadece 7 saatlik mesafede diyordu herkes.Sanki okadar kişi bir olmuş bu gece
hepsi birden aynı anda yataklarına yatmıştı.Sanki herkes birlikde karar almışcasına hiçbiri konuşmuyordu ve hepsi sadece izliyordu birbirlerinden habersiz.
Aslında biliyorlardı birbirlerini düşündüklerini biliyorlardı birlikte uyuduklarını ve uyanacaklarını biliyorlardı, biliyorlardı kalplerinin birlikde attığını o coşkuyu biliyorlardı,
biliyorlardı hüzünleri ve biliyorlardı bunun bir delilik olduğunu ama umursamıyorlardı çünkü onlar zaten bir değil tam BİNDELİydiler.

Umarım beğenirsiniz 15 dakikada çıkan bu KARA.
Set by RIDDLEDskulll

RIDDLEDskulll
20-01-2012, 00:08
Öyle deme ortim. Riddledskulll dan akrostiş şiir yazma çabasındayım. Eninde sonunda bitiricem senin için. :D

Merakla bekliyorum o akrostişi

0tt0man
20-01-2012, 00:13
Emegine Saglık Güzel Olmuş

RIDDLEDskulll
20-01-2012, 00:17
Emegine Saglık Güzel Olmuş

sağol dostum

the_get
20-01-2012, 00:38
Soğuk bir kış günü, gecenin ilerleyen saatleriydi. Normal insanlar uykunun ikinci evresine geçmişlerdi ki, KsRDeLi ailesi ertesi günün yani o uzun zamandır bekledikleri günün gelmesinin heyecanını yaşıyordu.

Duvarlarda, fısıldarcasına 'yusufyusufyusuf' sesleri yankılanır gibiydi. Rakiplerin sesleriydi.

Sadece KsRDeLi ailesi beklemiyordu bu zamanı. T4 sürümünü beğenmemiş, hatta oyunu bırakmış oyunda yenmeyi de yenilmeyi de tadmış binlerce oyunculardı onlar.

Server açılacak, hesaplar aktive edilecekti. Kırk tilkinin gezdiği, hiç birinin kuyruğunun birbirine değmediği, gün görmüş ya da güngörmemiş taktik ve strateji vardı herkesin kafasında olan. Ancak birşeyi hesaba katmıyorlardı: bu oyunun online olduğu ve stratejinin hesap kitapla değil duruma göre yapıldığıydı. KsRDeLi ailesi oyuncularının kurnazca stratejilei karşısında fazla dayanamazlardı. Onlar, bu birliğin onca stratejiye karşı yıkılmadığını, yıkılan oyuncunun hesabım birliğime feda olsun dediğini, bireysel değil birliğin çıkarını gözeten oyunculardan oluştuğunu bilmiyorlardı. Bilseler, hiç başlamazlardı.

Komutan SaLLa, ''yoldaşım,olur musunuz?'' dedi, yüzlerce kişi emret komutanım dercesine hazırlığını yaptı. Gözüpek babayiğitlerin akıllarını yarıştıracağı, bir sıçan için köylerin yerle bir edilip haritadan silineceği, binbir entrikanın çevrileceği, forumda atar gider yapıp hesabının adını söylemeye cesaret edemeyenlerin olduğu, gırgır-şamata, sinir-stres, kavga*dövüş ve çok kanlı savaşların yaşanacağı bir server başlıyor.

KsRDeLi efsanesini bu serverda da herkes yaşayacak.

Herkese hayırlı uğurlu olsun.

Amacım, kesinlikle rakiplerimizi yermek değildir. Tabi ki güçlü rakiplerimiz olacak (güçlü olduklarını düşündüğümüzden bu serverı seçtik), biraz eğlenceli açılış yapmak istedim, yine de sürç-ü lisan ettiysem affola.

MeLTeMCe

the_get
20-01-2012, 00:39
Set by RIDDLEDskulll

Seni kıskanıp, ben de yazacam diye unutmuşum tebrik etmeyi. :D
Emeğine sağlık güzel olmuş.

RIDDLEDskulll
20-01-2012, 00:43

aldım haberleri aldım ama benim vaktim poek bi kıymetli ki sayfalarca yazamıyorum o yüzden kısa hikayecikler tercihim oluyor bir gün vaktim olursa bende pirim den özenip birşeyler karalamayı deneyebilirim.

0tt0man
20-01-2012, 00:45
:)) buda güzel olmus
ama bu bıraz cakma herhal :P

the_get
20-01-2012, 00:47
Çakma derken, başkanım?

RIDDLEDskulll
20-01-2012, 00:47

kıskançlığından yazıyor :D çakma olacak tabe :) ben pirimin hikayesini bekliyorum

the_get
20-01-2012, 00:48
Hasetimden yazdım, nooolmuş? :D
kıskançlığından yazıyor :D çakma olacak tabe :) ben pirimin hikayesini bekliyorum

RIDDLEDskulll
20-01-2012, 00:50
Hasetimden yazdım, nooolmuş? :D

kıskanlar çatlasın.kıııskaaanaaaaanlaaaaar çatlasın :)

SpyM3GTR
20-01-2012, 00:51
Önce akrostiş ile şaşırdık şimdide travian hikayeleri yazarlarımız bizi şaşırtıyor emeginize sağlık güzel olmuş
her ikiside daha neler görecez bu server bitene kadar merak ediyorum:)

RIDDLEDskulll
20-01-2012, 00:53
Önce akrostiş ile şaşırdık şimdide travian hikayeleri yazarlarımız bizi şaşırtıyor emeginize sağlık güzel olmuş

Bunlar sadece başlangıç pasımızı siliyoruz ;) 1 senedir yazmaya yazmaya paslanmışız daha dur yeni başladık.Serverın tadı damağınızda kalacak....hemde herşeyi ile

the_get
20-01-2012, 00:54
Geçen server sonunda video hazırladım. Bu serverda, işin iyice cılkını çıkarıp vurdulu kırdıllı aksiyon filmi çekersem şaşırmayın. :D
Zira ben bile şaşırmıyorum artık yaptıklarıma. :D:D:D

0tt0man
20-01-2012, 00:55
Çakma Derken Yazarlık Hissi Çakma :)) Üstteki Arkadaş Vermiş Coskuyu Sende Coşuvermissin:P
Takıldım Sadece...
Güzel Olmuş Herikiside Tebrikler Yazılar İçin

secospat
20-01-2012, 00:55
Ellerinize sağlık (: Gerçekten bu server baya bir hareketli geçeceğe benziyor )

the_get
20-01-2012, 00:58
Çakma Derken Yazarlık Hissi Çakma :)) Üstteki Arkadaş Vermiş Coskuyu Sende Coşuvermissin:P
Takıldım Sadece...

Ortim varken yazarlık ne haddime. Sen bir de saldırıların akabinde yazdığı destanları bir bilsen. Neyse ortimi övmeyim. KsRDeLi nin her bireyi anlatılmaz yaşanır. :D:D:D

Eyvallah, sağolasın. Dosta düşmana hayırlı olsun, yeni server.

0tt0man
20-01-2012, 00:59
S 5 İÇİN SON 5 SAAT
Umarım Temiz Bir Server Olur Yıkar Yıkılırız ama Zevk Alarak Oyun Olduğunu Unutmadan

RIDDLEDskulll
20-01-2012, 00:59
Takıldım Sadece...

Bize birde DJ lazım alttan alttan vercek müziği bizde koparacaz arkadaşları birde pirim gelirse tam olucak :)

aynen katılıyorum dostum

RIDDLEDskulll
20-01-2012, 01:00
[QUOTE=the_get;1369217]Ortim varken yazarlık ne haddime. Sen bir de saldırıların akabinde yazdığı destanları bir bilsen. Neyse ortimi övmeyim. KsRDeLi nin her bireyi anlatılmaz yaşanır. :D:D:D

Şımartıyorsun beni ortak az sonra pirim gelecek konuşamaz durumda kalıcam sonra havamıda alıp gidecek :)

SpyM3GTR
20-01-2012, 01:02
Bunlar sadece başlangıç pasımızı siliyoruz ;) 1 senedir yazmaya yazmaya paslanmışız daha dur yeni başladık.Serverın tadı damağınızda kalacak....hemde herşeyi ile

Yarın sabah mesai başlıyor önce icratımızı hayırlısı ile yapalım gerisi zaten çorap sökügü gibi gelecektir.

Geçen server sonunda video hazırladım. Bu serverda, işin iyice cılkını çıkarıp vurdulu kırdıllı aksiyon filmi çekersem şaşırmayın. :D
Zira ben bile şaşırmıyorum artık yaptıklarıma. :D:D:D

Biri zira deyince artık aklıma direk meltem geliyor haa:)

the_get
20-01-2012, 01:04
Biri zira deyince artık aklıma direk meltem geliyor haa:)
Zira paşa dedem çok kullanırdı bu kelimeyi.

RIDDLEDskulll
20-01-2012, 01:05
Paşa dedem çok kullanırdı o kelimeyi.

ortak hadi yat artık uykun gelmiş senin belli :)zira uyumazsan sabah ne işe gidemiceksin hadi o okadar önemli değilde.Hesabı aktive edemiceksin ozaman apışıp kalıcaz burada hadi doğru yatağaa...

DoN_CoRLeoNe
20-01-2012, 01:32
aldım haberleri aldım ama benim vaktim poek bi kıymetli ki sayfalarca yazamıyorum o yüzden kısa hikayecikler tercihim oluyor bir gün vaktim olursa bende pirim den özenip birşeyler karalamayı deneyebilirim.

Şımartıyorsun beni ortak az sonra pirim gelecek konuşamaz durumda kalıcam sonra havamıda alıp gidecek :)

Ercan ustam çok güzel yazmışsın.Tebrik ederim.
Burada yayınlamam uygun olursa yayınlarım ustam.

Corsan
20-01-2012, 01:35
Arkadaşlar Herkese Başarılar ......

Kurmay

S5 e HOŞGEDİNİZ.....

secospat
20-01-2012, 04:16
Saatimi kuracağım şimdi :D Büyük ihtimalle uyanamıyacağım (: +/+ da görüşmek üzere herkese iyi geceler/sabahlar (:

SpyM3GTR
20-01-2012, 05:42
Sabah uyandırık dedik 20 dk önce ayaga diktiler:)

BiNDeeeLi
20-01-2012, 05:54
Sabah uyandırık dedik 20 dk önce ayaga diktiler:)şikayetcimisin:)çok hızlı tlf çekerim:)

SpyM3GTR
20-01-2012, 06:07
şikayetcimisin:)çok hızlı tlf çekerim:)

Saat anlayışına ne deyim muzoo:):)

S.o.S
20-01-2012, 06:41
şuan 637 kişi kayıtlı ve bilin ben kaçıncı sıradayım :) herkese başarılar özellikle bana hıhh :)

xela
20-01-2012, 07:01
Hesabı daha aktifleştirmedim ama bn bile heyecandan erken uyandım :D Özlemiş misiniz klasik görünümü :)

DoN_CoRLeoNe
20-01-2012, 09:09
şikayetcimisin:)çok hızlı tlf çekerim:)

Paşam kalk iki rekat namaz kıl deseler kılmazsın :)
Bu travian neler yaptırıyor insanoğluna :)

Kara Fatma
20-01-2012, 09:59
Dışarıdaki soğuğa inat için pek çok kişinin içini bir ateş ısıtıyordu, aslında çoğu huzursuzdu rahat rahat uyumak, sabah nazlana nazlana kalkmak varken bütün bu lüksü ellerinin tersiyle bir kenara itmişlerdi. Aslında hiçbiri birbirini tanımıyordu, belki çok azı çeşitli bahanelerle karşı karşıya gelmişti, kimi zaman telefon görüşmeleri kimi zaman sanal iletiişm araçları... Böylesine kopuk böylesine alakasız insanları bir araya getiren uykusunu bölen, sıcacık yataklarından kaldıran ne olabilirdi ki? Elbette kiminin tırıvırı dediği, kiminin hastalık olarak nitelendirdiği oyun dünyasında gelmiş geçmiş en çetin savaşların yaşanacağı, akan kanın hiç durmayacağı düşüncesi, uzun bir aradan sonra yeniden açılan, oyunu bilmeyenlere 3,5 attıran travian eski sürümü. İşte bu coşkuyla toplandı Deliler ve Kasırgalar estirmeye yemin ederek geldiler. Uzun zamandır bekledikleri fırsattı. Bölgelerine değil alayına meydan okuma fırsatı... Tarih değil, yeni bir destan yazma fırsatı, içlerini coşkuyla dolduran, işte o an gelmişti ve kayıtlar açıldı. İnanıllmaz bir hızla sabahın köründe kalkıp kayıtlar yapılmaya başlandı köylerde imalatlar ilerletildi bir an önce gelişmeler tamamlanmalıydı, bir an önce asker basılmalı, bir an önce meydan okunmalıydı servera.

* İki arkadaşı da tebrik ederim mini anlatımlar güzel olmuş

* Bu travian hikayeleri pek bana göre değil ama itiraf ediyorum ben de kıskandım :D

KAİN
20-01-2012, 10:02
Dışarıdaki soğuğa inat için pek çok kişinin içini bir ateş ısıtıyordu, aslında çoğu huzursuzdu rahat rahat uyumak, sabah nazlana nazlana kalkmak varken bütün bu lüksü ellerinin tersiyle bir kenara itmişlerdi. Aslında hiçbiri birbirini tanımıyordu, belki çok azı çeşitli bahanelerle karşı karşıya gelmişti, kimi zaman telefon görüşmeleri kimi zaman sanal iletiişm araçları... Böylesine kopuk böylesine alakasız insanları bir araya getiren uykusunu bölen, sıcacık yataklarından kaldıran ne olabilirdi ki? Elbette kiminin tırıvırı dediği, kiminin hastalık olarak nitelendirdiği oyun dünyasında gelmiş geçmiş en çetin savaşların yaşanacağı, akan kanın hiç durmayacağı düşüncesi, uzun bir aradan sonra yeniden açılan, oyunu bilmeyenlere 3,5 attıran travian eski sürümü. İşte bu coşkuyla toplandı Deliler ve Kasırgalar estirmeye yemin ederek geldiler. Uzun zamandır bekledikleri fırsattı. Bölgelerine değil alayına meydan okuma fırsatı... Tarih değil, yeni bir destan yazma fırsatı, içlerini coşkuyla dolduran, işte o an gelmişti ve kayıtlar açıldı. İnanıllmaz bir hızla sabahın köründe kalkıp kayıtlar yapılmaya başlandı köylerde imalatlar ilerletildi bir an önce gelişmeler tamamlanmalıydı, bir an önce asker basılmalı, bir an önce meydan okunmalıydı servera.

* Bu travian hikayeleri pek bana göre değil ama itiraf ediyorum ben de kıskandım :D

gerçekten güzel hikayeler :)

kayıt olanlar parmak kaldırsın :)

Kara Fatma
20-01-2012, 10:15
BEn olmadım :)

the_get
20-01-2012, 10:18
Teşekkür ederiz, Fatma. Ortağımla ben ikimiz bir hesaba baktığımız gibi, ikimizin yazısı ancak bir yazı eder. :D
Senin yazın güzel olmuş, emeğine sağlık.

Dip not: Ben de ortimi kıskanıp, hasetimden yazdım.

secospat
20-01-2012, 11:15
Geç kaldım :D Daha yeni aktifleştirebildim hesabımı , saat 05.30'da yatarsanız olacağı bu :D Hele de benim gibi uykuyu seviyorsanız :D Tüm KsRDeLi ailesine ve s5 oyuncularına güzel bir server diliyorum ^_^

tARHAna__
20-01-2012, 11:43
nickimi başka arkadaş almışşşşşşşşşşşşşşşş:(

KİMYAGER01
20-01-2012, 12:01
Geç kaldım :D Daha yeni aktifleştirebildim hesabımı , saat 05.30'da yatarsanız olacağı bu :D Hele de benim gibi uykuyu seviyorsanız :D Tüm KsRDeLi ailesine ve s5 oyuncularına güzel bir server diliyorum ^_^
5.30a kadar kalmısken 1,5saat daha otursaydın=))

KİMYAGER01
20-01-2012, 12:02
nickimi başka arkadaş almışşşşşşşşşşşşşşşş:(
yapılacak şey belli kim ise o yıkılacak=)) nıck hırsızları

secospat
20-01-2012, 12:05
5.30a kadar kalmısken 1,5saat daha otursaydın=))

Ortaksız bu kadar oluyor :) Okula gitmem gerekiyordu sabah o yüzden yattım, yoksa beklemeyi düşünüyordum :cool:

KİMYAGER01
20-01-2012, 12:11
Ortaksız bu kadar oluyor :) Okula gitmem gerekiyordu sabah o yüzden yattım, yoksa beklemeyi düşünüyordum :cool:
neyse sağlık olsun dıyelım her işte hayır vardır derler :)

secospat
20-01-2012, 12:18
neyse sağlık olsun dıyelım her işte hayır vardır derler :)

Aynen hayırlısı neyse o olsun (: Bakalım, eski versiyonu özlemiştik neler yapacağız :)

xela
20-01-2012, 12:21
Kimse aktifleştirmio mu hesabını bnm gibi 4k oyuncu olmuş:) 20-30kları görelim de güzel güzel yağmamızı yapalım di mi :D

RIDDLEDskulll
20-01-2012, 12:25

Kıskançsınız hepiniz :) bi ara bi tane daha yazıcam göreceksiniz ama merakla pirimi bekliyorum çenemi kapattıracak gibime geliyor :)

Ercan ustam çok güzel yazmışsın.Tebrik ederim.
Burada yayınlamam uygun olursa yayınlarım ustam.

Valla pirim ne dersen o anladım bükümediğim eli öperim dicem ama kırmak daha güzel oluyor :)

Kimse aktifleştirmio mu hesabını bnm gibi 4k oyuncu olmuş:) 20-30kları görelim de güzel güzel yağmamızı yapalım di mi :D

Evet sanırım herkes biraz beklicez aktifleştirmeyi bende merakla bekliyorum kaç kişi olacağnı

SpyM3GTR
20-01-2012, 12:39
düzeltmeeeeeeeeeeee:)

king_zombie
20-01-2012, 12:48
hoşgeldin Sertif abi :)

xela
20-01-2012, 13:28
Sanırım son klasik server olacak üye sayısına bakarsak gidişat öyle gibi :) Neyse tadını çıkarın yarın gece biz de damlarız servera :)

Kara Fatma
20-01-2012, 13:32
Kıskançsınız hepiniz :) bi ara bi tane daha yazıcam göreceksiniz

Bana bak attırma tepemin tasını bir başlarsam yazmaya sen değil alayınız gelse durduramazsınız. Sayfayı bırak foruma bile giremez olursunuz.

:P

Tarla Faresi
20-01-2012, 13:35
Bana bak attırma tepemin tasını bir başlarsam yazmaya sen değil alayınız gelse durduramazsınız. Sayfayı bırak foruma bile giremez olursunuz.

Abla ++ bölgesinde ''karafatma'' diye birisi var KAOS birliğinde, kurucu olan Curcuna beni birliğe davet etti acaba o kişi sizmisiniz ona göre birliğe gireceğim.

RIDDLEDskulll
20-01-2012, 13:35

tamam yaf ne kızıyon :) bişimi dedik

Kara Fatma
20-01-2012, 13:42
Abla ++ bölgesinde ''karafatma'' diye birisi var KAOS birliğinde, kurucu olan Curcuna beni birliğe davet etti acaba o kişi sizmisiniz ona göre birliğe gireceğim.

tamam yaf ne kızıyon :) bişimi dedik

* heheehee dur sen dur :)

Her kim Kara Fatma nikiyle ( ve benzeri niklerle) hesap açtıysa tek söyleyebileceğim şey şimdi oyunun tadını çıkartsınlar, ben oyuna dahil olunca kaçacak delik bulmaları gerekecek çünkü.

İlk defa hesap ortaklarım var ve kendime ait bir isimle oynamak hesap ortaklarıma saygısızlık olacağı için "kara fatma" ismi ile oynamıyorum.

Tarla Faresi
20-01-2012, 13:44
Her kim Kara Fatma nikiyle ( ve benzeri niklerle) hesap açtıysa tek söyleyebileceğim şey şimdi oyunun tadını çıkartsınlar, ben oyuna dahil olunca kaçacak delik bulmaları gerekecek çünkü.

İlk defa hesap ortaklarım var ve kendime ait bir isimle oynamak hesap ortaklarıma saygısızlık olacağı için "kara fatma" ismi ile oynamıyorum.

O Zaman beni kandırmaya çalışıyorlar nedense zorla bir KsRDeLi birliğiyiz sonra değişecek diyorlar, yakınımda istersen asker basınca yağma yapabilirim .

BiNDeLi
20-01-2012, 13:45
Bende az önce oyuna başladım, herkese başarılar dilerim. Ayrıca henüz birliklerimiz kurulmadı aceleci davrananlar var bir kaç gün sonra kurulacak birliklerimiz.

king_zombie
20-01-2012, 13:46

birlik bile kurmuş oyundaki kara fatma :) bizim nickleri de çalmışlar ama daha aktifleştirmemişler :)

BiNDeLi
20-01-2012, 13:48
hoşgeldin Sertif abi :)

hoşbulduk Mert teşekkür ederim, iyi oyunlar dilerim sana...

Kara Fatma
20-01-2012, 13:48
birlik bile kurmuş oyundaki kara fatma :) bizim nickleri de çalmışlar ama daha aktifleştirmemişler :)

ya bırakın birlik kursun adamlar, kendi isimleri yoksa başka isimlere muhtaçlarsa demek ki oyunu bilmeyen yağma olmaya mecbur kişiler, elimizde toplu liste işte :) tek tek arama zahmetinden kurtarıyorlar bizi gene de yaranamıyorlar ... cık cık cık

BiNDeLi
20-01-2012, 13:49
ya bırakın birlik kursun adamlar, kendi isimleri yoksa başka isimlere muhtaçlarsa demek ki oyunu bilmeyen yağma olmaya mecbur kişiler, elimizde toplu liste işte :) tek tek arama zahmetinden kurtarıyorlar bizi gene de yaranamıyorlar ... cık cık cık

o değilde KSRDELİ olduklarını falan söylüyorlarmış :) 2-3 gün daha birlik falan yok herkes başının çaresine baksın bu süreçte :D

Kara Fatma
20-01-2012, 13:49
huuu ahaliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

http://forum.travian.com.tr/showthread.php?70779-zamanla-d%FCzelir.&p=1369395#post1369395

bu linke bir bakın yorum yapın
akşama sözlü yapacam ona göre :P

dip: Reklamın iyisi kötüsü olmaz :D:D:D:D

Tarla Faresi
20-01-2012, 13:50
Konuşmayı boşverin sonra ban yiyoruz :)
Sertif abe sağol bilgi için

Kara Fatma
20-01-2012, 13:51
o değilde KSRDELİ olduklarını falan söylüyorlarmış :) 2-3 gün daha birlik falan yok herkes başının çaresine baksın bu süreçte :D

Fena mı 3 gün sonra biz de KsGDELİ yi yağma köyü yaptık diye reklam yaparız

BiNDeLi
20-01-2012, 13:53
Tarla Faresi editle o yazını yine ban yiyeceksin özel konuşmaları forumda paylaşmak yasak MIŞŞ :D

Kara Fatma
yaa Demek yurt dışına çıkmışım kardeşim bakıyormuş hahahahahahahahaaaa way bee ben bile daha iyiisni yazamazdım :D

komedi yaa arkadaşa benim adıma tebrik yollayın ve selamımı iletin lütfen ;)

BiNDeLi
Fena mı 3 gün sonra biz de KsGDELİ yi yağma köyü yaptık diye reklam yaparız

doğru diyon he zaten havasını atmak isteyen egosunu tatmin etmek isteyen KSRDELİ ye sarıyor :D

BiNDeLi
20-01-2012, 13:54
yaa Demek yurt dışına çıkmışım kardeşim bakıyormuş hahahahahahahahaaaa way bee ben bile daha iyiisni yazamazdım :D

havalar nasıl Kenya 'da Kara :D

inarslan
20-01-2012, 13:55
selam bindeli

o kadar benzeriz ki biz de s8 de 1000deli yiz
isimlerimiz bile deli dolu
6 kişiyiz saldırıda 5. yiz savunmada 3 tane wow birliğinden sonra ilk gelen olarak 4. yüz.
çok gel gel dediler ama çok yorulduk.
yoksa deli dolu oyun olacaktı gelseydik.
bizden başka deli tanımazdık ama siz de deliymişsiniz:)

Kara Fatma
20-01-2012, 13:55
havalar nasıl Kenya 'da Kara :D

Kar var kıçımız donuyor :P

BiNDeLi
20-01-2012, 13:56
selam bindeli

6 kişiyiz saldırıda 5. yiz savunmada 3 tane wow birliğinden sonra ilk gelen olarak 4. yüz.

selam arkadaşım... Sanırım 3-4 sene oldu biz BİNDELİ olalı hani yeni bişey değil :) size başarılar dilerim s8 de.

BiNDeLi
20-01-2012, 13:57
Kar var kıçımız donuyor :P

gelmiyom o vakit :D

Tarla Faresi
20-01-2012, 13:57

Söyledim selam.
Soruyorum forumdaki ismin nedir ?
Cevap: Bilmiyorum... :)

xela
20-01-2012, 13:59
Söyledim selam.

Bence forum hesabı yok olamaz mı :))

Kara Fatma
20-01-2012, 13:59
Söyledim selam.

Kara fatmaya da mesaj yazsana forumdaki kara fatmanın selamı var köyümü iyi geliştirsin diyor de :D

SpyM3GTR
20-01-2012, 14:06
Başladık hayırlısı ile herkeze başarılar dilerim.

Tarla Faresi
20-01-2012, 14:18
Kara fatmaya da mesaj yazsana forumdaki kara fatmanın selamı var köyümü iyi geliştirsin diyor de :D

Sana 3 gün müddet oyunun keyfini çıkart dedim...

Kara Fatma
20-01-2012, 14:19
Sana 3 gün müddet oyunun keyfini çıkart dedim...

ya dayanamadım ben de hesap açtım sırf şu şahsa mesaj yazmak için :)

karga karga gak dedi
çık şu dala bak dedi ... vs vs vs

trsahh
20-01-2012, 14:19
http://forum.travian.com.tr/showthread.php?70779-zamanla-d%FCzelir.

(http://forum.travian.com.tr/showthread.php?70779-zamanla-d%FCzelir.)

Tarla Faresi
20-01-2012, 14:24
ya dayanamadım ben de hesap açtım sırf şu şahsa mesaj yazmak için :)

karga karga gak dedi
çık şu dala bak dedi ... vs vs vs Bana mesaj atsana ismim Tarla Faresi

Ay-Yıldız_Cx
20-01-2012, 15:35
Başladık hayırlısı ile herkeze başarılar dilerim.

Sana da başarılar temsilcim:P :))

KİMYAGER01
20-01-2012, 15:45
Bende az önce oyuna başladım, herkese başarılar dilerim. Ayrıca henüz birliklerimiz kurulmadı aceleci davrananlar var bir kaç gün sonra kurulacak birliklerimiz.

serverda oyuncu sayısı neden beklenenden az :)5k olmus sabahtan beri şimdi bı laf dıcektım ama ban yemeyek millet demek daha çok para harcamayı sevıyor t4 versıyonunda kolaya bır sey elde etmek işine gelıyor demek ki:) cesareti olmayan zaten bu serverda açamaz parasıda varsa ..=)

BiNDeLi
20-01-2012, 15:57
serverda oyuncu sayısı neden beklenenden az :)5k olmus sabahtan beri şimdi bı laf dıcektım ama ban yemeyek millet demek daha çok para harcamayı sevıyor t4 versıyonunda kolaya bır sey elde etmek işine gelıyor demek ki:) cesareti olmayan zaten bu serverda açamaz parasıda varsa ..=)

henüz çok erken bir çok kişi geri koordinatlarda olmak istediği için oyuna geç başlar. Pazar akşamına kadar netleşir her şey :)

KAİN
20-01-2012, 16:12
açtım oyunu hayırlı olsun biraz geç açayım dedim ama yine yakalandık 0 a yakın :D

KİMYAGER01
20-01-2012, 16:12
henüz çok erken bir çok kişi geri koordinatlarda olmak istediği için oyuna geç başlar. Pazar akşamına kadar netleşir her şey :)
=)) ben hayal kırıklığı yasadım ılk gun için , birde herkes geri koordınat alırsa gerıde daha çok bolge içi savaş olur ?
bu arada nıck ne senın ozelden yazabılır mısın?

BiNDeLi
20-01-2012, 17:27
=)) ben hayal kırıklığı yasadım ılk gun için , birde herkes geri koordınat alırsa gerıde daha çok bolge içi savaş olur ?
bu arada nıck ne senın ozelden yazabılır mısın?

beklediğim gibi gidiyor diyebilirim. 20k civarı olacaktır Pazar akşamına kadar :)

nick aynı : SaLLa

sates
20-01-2012, 17:43
merhaba arkadaşlar, öncelikle yeni server herkese hayırlı olsun.dostluk kardeşlik içerisinde sonuçlandırmak en büyük dileğimdir. eski arkadaşlar yeni nic ile girdiğinden kimsecikleri bulamadım. hele yazında kim kimdir bilelim:)

s4 team sedat
teamracer

Unknown
20-01-2012, 17:50
valla arkadaşlar ben daha aktifleştirmedim kardeşimi bekliyorum sanırım yarın sabaha aktif ederim...

DoN_CoRLeoNe
20-01-2012, 17:51
merhaba arkadaşlar, öncelikle yeni server herkese hayırlı olsun.dostluk kardeşlik içerisinde sonuçlandırmak en büyük dileğimdir. eski arkadaşlar yeni nic ile girdiğinden kimsecikleri bulamadım. hele yazında kim kimdir bilelim:)

s4 team sedat
teamracer

Sedat Abi ben Emin.
Günbeyi Emin.

Seni görmek ne güzel oldu.Bu serverin seni tanıması lazım abilerin abisi.

sates
20-01-2012, 18:42
Sedat Abi ben Emin.
Günbeyi Emin.

Seni görmek ne güzel oldu.Bu serverin seni tanıması lazım abilerin abisi.

eyvallah emin bende seni gördüğüme çok sevindim. diğerlerini bulurum artık:)

DoN_CoRLeoNe
20-01-2012, 18:46

Osman,Muhammet,Kaan,Cahit,Murat ve bir kaç dostumuz var abi.
Sen oynayacakmısın? çok zevkli geçeceğe benziyor :)

Harsh Times
20-01-2012, 18:50

Sedat abiii :) turgay ben BeyazFırtına nasılsın abicim

SpyM3GTR
20-01-2012, 18:51
Duydumki team (sedat abimiz) buralarda imiş ve oyuna gelmiyormuş sanırım?

Harsh Times
20-01-2012, 18:56

aynen bende sırf onun için girdim valla dedim bakım nasıl gelmiyormuss :d bi iknaa edelim onu :d

aKmet_KD
20-01-2012, 18:57

s4 team sedat
teamracer

asıl onu bunu geçte sen geliyor musun :D

ortak arkadaşlarımız var seninle de senden çok bahsettiler, sedat abi de sedat abi diye kimmiş dedik bu sedat abiniz, hatta senden daha iyi yönetir birliği diyorlar açıkcası merak ettim sizin ustalığınızı görmeyi çok istiyorum :D

oynamayı düşünüyor musunuz, her daim kapımız açıktır...

cagri608
20-01-2012, 18:58
şu sıçanda bir gelmedi yav :D gece 01.05 te geliyor.

DoN_CoRLeoNe
20-01-2012, 18:59

Geçen server sırf kendisinin gönlü hoş olsun diye benim wowlara gönderdiğim hammaddelerin hatırına gelmesi lazım diye düşünüyorum.

DoN_CoRLeoNe
20-01-2012, 19:13
Panik yok :)
Sedat Abi yanımızda :)

xela
20-01-2012, 19:22

s4 team sedat
teamracer

h.g sedat abi bizimkilerin çoğu başlamadı cumartesi gecesi girmeyi düşünüoruz :)

sates
20-01-2012, 19:26
Osman,Muhammet,Kaan,Cahit,Murat ve bir kaç dostumuz var abi.
Sen oynayacakmısın? çok zevkli geçeceğe benziyor :)

oynamazmıyım bende burdayım:)

xela
20-01-2012, 19:26

ortak arkadaşlarımız var seninle de senden çok bahsettiler, sedat abi de sedat abi diye kimmiş dedik bu sedat abiniz, hatta senden daha iyi yönetir birliği diyorlar açıkcası merak ettim sizin ustalığınızı görmeyi çok istiyorum :D

vallaa ben sedat abi oynayacak die duydum ama yine de kesin konuşmayayım sonuçta ben de diğer arkadaşların yalancısıyım :)

sates
20-01-2012, 19:27
Sedat abiii :) turgay ben BeyazFırtına nasılsın abicim

eyvallah turgay seni sormalı. artık buradayız çok görüşürüz.

SpyM3GTR
20-01-2012, 19:30
aynen bende sırf onun için girdim valla dedim bakım nasıl gelmiyormuss :d bi iknaa edelim onu :d

Sorun yokmuş sedat abi aramızda yerini almış bile:)

sates
20-01-2012, 19:32

eyvallah üstad teşekkür ederim bunlar arkadaşlarımızın güzelliği el birliğiyle elimizden geleni yapacağımıza inanıyorum.

sates
20-01-2012, 19:34
h.g sedat abi bizimkilerin çoğu başlamadı cumartesi gecesi girmeyi düşünüoruz :)

eyvallah sağolasın oğuz. benim arkadaşlardanda bayağı gelecek olan var haritanın ilerlemesini bekliyorlar:)

the_get
20-01-2012, 19:35
Travian Games, yeteri kadar reklam yapmadı bu server için. Kayıt olurken bile s5 altta yani görünür bir yerde değil. Valla moralim bozuldu, bu şekilde eğlenceli olmaz ki. Birbirimizle mi savaşacağız?

triska
20-01-2012, 19:38
oynamazmıyım bende burdayım:)

Abi kop gel günahlarımızdan =)

xela
20-01-2012, 19:39
Travian Games, yeteri kadar reklam yapmadı bu server için. Kayıt olurken bile s5 altta yani görünür bir yerde değil. Valla moralim bozuldu, bu şekilde eğlenceli olmaz ki. Birbirimizle mi savaşacağız?

Ellerinden geleni yapıyorlar klasik sürümü kaldırmak için :) İnşallah 20kyı bulur aksi takdirde ne serverdan zevk alırız ne bir daha klasik server görürüz :)

SpyM3GTR
20-01-2012, 19:41

Ahada triska sahalara geri döndü h.g hemşo.

Öte yandan oyuncu sayısı beklenenin çok altında.Sanırım millet yolunacak kaz olmayı seviyor ki t4'e
bu kadar ragbet var.Tabi kolay işi kim sevmezki onlarda haklı.

triska
20-01-2012, 19:42
Ahada triska sahalara geri döndü h.g hemşo.

Öte yandan oyuncu sayısı beklenenin çok altında.Sanırım millet yolunacak kaz olmayı seviyor ki t4 e bu kadar
ragbet var.Tabi kolay işi kim sevmezki onlarda haklı.

Hoşbulduk abi.

Abi yok koruma süresinin geçmesini bekleyenler vardır =) şahsen ben tekrar hesap açmayı düşünmüyorum değil koruma süresi kalkınca =)

sates
20-01-2012, 19:42

vayyyy kardeşimde yerini almış:)

Harsh Times
20-01-2012, 19:44

herkes burda abi :) bu sene güzel olucak bide siyahlar bura olsa idi rakip olarak süperr bi server olurdu ama napalım gelenlerle idare edicez :)

xela
Hoşbulduk abi.

Abi yok koruma süresinin geçmesini bekleyenler vardır =) şahsen ben tekrar hesap açmayı düşünmüyorum değil koruma süresi kalkınca =)

Muhammet aktifleştirdin mi kanka ??

the_get
Bence bazı eski rakiplerimizi çağıralım servera. :D
Çekilmez böyle.

Harsh Times
20-01-2012, 19:46
Çekilmez böyle.

diyorumya bu siyah benim bugüne kadarki en tatlı rakibim olmustur :) onları burda görmek güzel olurdu :)

SpyM3GTR
20-01-2012, 19:47
Muhammet aktifleştirdin mi kanka ??

Yok bizim muhammed pasif:):)

triska
20-01-2012, 19:47

Kambersiz düğün olur mu abi =)

oguz aktifleştirdim kanka 2 tane tokmagım bile oldu =)

KİMYAGER01
20-01-2012, 19:48
işlerine gelmıyor eskı surumu açmak yenı surumde daha çok para kazandıkları için milleti daha çok somurmek yenı serverı cazip hale getirip artık eskıyı açmak ıstemıyorlar ..

xela
20-01-2012, 19:49
Kambersiz düğün olur mu abi =)

oguz aktifleştirdim kanka 2 tane tokmagım bile oldu =)

lan yarın girmeyecek miydik :D Neyse hayırlı olsun ben beklemeye devam edicem :)

SpyM3GTR
diyorumya bu siyah benim bugüne kadarki en tatlı rakibim olmustur :) onları burda görmek güzel olurdu :)

efsane23 gelmeyecekse olur yoksa olmaz:)
Nereye saldıracagını bi türlü yakalayamıyorum bütün bölgeyi fakeliyor yoruyor beni:):)

FALAKA döneminden bahsediyorum AKINCILAR döneminde muhammed ile osmanı yoruyordu:)

BiNDeLi
Çekilmez böyle.

Benim için buna hiç gerek yok :D biliyosun ben anca gazla çalışıyorum ve burada beni gaza getirebilecek bir kaç kişicik var :D bence hepinizin içi rahat olsun buradan alacağım gazlarla SaLLa 'yı bir sene rahat rahat çalıştırırım :D

the_get
20-01-2012, 19:56
Valla geçen serverda öyle rakiplerimiz vardı ki, WoWları yıktığımızda sevinçten çığlık atmıştım. Bari onlar gelsin de eğlenceli olsun. Bu köylerin yarısı acemi ve bir çoğu multi hesaptır. Zevkli olmayacak bu server anlaşıldı. :(

xela
20-01-2012, 19:57
Nereye saldıracagını bi türlü yakalayamıyorum bütün bölgeyi fakeliyor yoruyor beni :)

FALAKA döneminden bahsediyorum AKINCILAR döneminde muhammed ile osmanı yoruyordu:)

efsane23 kulakları çınlasın :) Rakip olamamıza rağmen muhabbetim olan tek siyah oyuncusuydu adam tılsıma saldırı çıkıo abi sıkıldım yeter diorum. fake olduğunu söylüordu bazen :) Ama travianda gördüğüm en iyi oyunculadan biriydi. İnşallah bu serverda daha iyilerini görürüz :)

SpyM3GTR
20-01-2012, 19:57
Valla geçen serverda öyle rakiplerimiz vardı ki, WoWları yıktığımızda sevinçten çığlık atmıştım. Bari onlar gelsin de eğlenceli olsun. Bu köylerin yarısı acemi ve bir çoğu multi hesaptır. Zevkli olmayacak bu server anlaşıldı. :(

Meltem iyice nostradamus'a bagladın haa:)

the_get
20-01-2012, 20:01
++++++++++++++++++++

işlerine gelmıyor eskı surumu açmak yenı surumde daha çok para kazandıkları için milleti daha çok somurmek yenı serverı cazip hale getirip artık eskıyı açmak ıstemıyorlar ..

BiNDeLi
20-01-2012, 20:07

bana sorarsan aceleci davranıyorsun, bugün için mevcut sayı normal duruyor, eminim bir çok kişi geri koordinatlar da olabilmek için hesabını henüz aktifleştirmemiştir...

the_get
20-01-2012, 20:09
Umarım öyle olur. Gerçi bizde uzağa taşınırız, muhtemelen. Bol tarlalı bir yer bulup :D
bana sorarsan aceleci davranıyorsun, bugün için mevcut sayı normal duruyor, eminim bir çok kişi geri koordinatlar da olabilmek için hesabını henüz aktifleştirmemiştir...

KİMYAGER01
20-01-2012, 20:28
inş dediğin gibi olur başkan..

KİMYAGER01
20-01-2012, 20:29
++++++++++++++++++++
tabıkıde +++++ tabıkıde ksrdeli başka alternatif var sanki?=) 200.msj sana kısmetmıs bu arada=)

aKmet_KD
20-01-2012, 20:37
eyvallah üstad teşekkür ederim bunlar arkadaşlarımızın güzelliği el birliğiyle elimizden geleni yapacağımıza inanıyorum.

hoş geldiniz üstadım aramıza

premium
20-01-2012, 20:44
" yok hani şöyle bi baktım ne yapıyorsunuz. ben sonra gene geleceğim" diyerek ( ve bu kadar sayfayı okuyacak kadar kafayı yemedim henüz ) herkeze selamlar olsun :))

tevazu
20-01-2012, 20:55
" yok hani şöyle bi baktım ne yapıyorsunuz. ben sonra gene geleceğim" diyerek ( ve bu kadar sayfayı okuyacak kadar kafayı yemedim henüz ) herkeze selamlar olsun :))

sanada selamlar olsun abi, oyuna başlamadan forumu bitirdi bizimkiler:) bakalım paslanmışmıyız:D

premium
20-01-2012, 21:02
sanada selamlar olsun abi, oyuna başlamadan forumu bitirdi bizimkiler:) bakalım paslanmışmıyız:D
valla sorma ayhan şöyle biraz okuyayım dedim 2 saatim gitti yarı olmadı. ahmetin olduğu yerden ot bitmez zatende bu sefer sertifde baya bi coşmuş :)))))))

Brahma
20-01-2012, 21:09
selam bindeli

Valla ilker abi burada yazdığını görünce yazayım dedim.. evet 1000Atlı olarak gerçekten güzel işler başarıyorsunuz.. UYURSANIZ ÖLÜRSÜNÜZ... Bu sözünü çok tuttum :D

Goktughan
20-01-2012, 21:16
Valla ilker abi burada yazdığını görünce yazayım dedim.. evet 1000Atlı olarak gerçekten güzel işler başarıyorsunuz.. UYURSANIZ ÖLÜRSÜNÜZ... Bu sözünü çok tuttum :D

Hayırlı ugurlu Olsunh Murat Abbiiii :D Allah bi yastıkta Kocatsın...

aKmet_KD
20-01-2012, 21:56
Bismillah diyip kurduk ilk birliğimizi, KsRDeLi ailesine hayırlı olsun...

Kısaltma: KsRDeLi™
Isim: KsRDeLi™
Birliğin kurucusu Oflu (http://tc5.travian.com.tr/spieler.php?uid=6170)

KİMYAGER01
20-01-2012, 21:58
Bismillah dedik kurduk ilk birliğimizi, KsRDeli ailesine hayırlı olsun

KsRDeli™

KsRdeli™

12.

9

1

Oflu (http://tc5.travian.com.tr/spieler.php?uid=6170)

http://tc5.travian.com.tr/allianz.php?aid=14
kolay gelsın başlarda en büyük iş elçilik kuranlara düşüyor valla ama tm birliğinde sorun olacağını sanmıyorum elçilik in :)

Kara Fatma
20-01-2012, 21:59
birlik için erken değil mi

Brahma
20-01-2012, 22:00
Hayırlı ugurlu Olsunh Murat Abbiiii :D Allah bi yastıkta Kocatsın...
Amin saolasın :D.. Darısı tüm bekarların başına hehe :D

aKmet_KD
20-01-2012, 22:09
birlik için erken değil mi

hayırlı olsun diyeydin abla :D

aKmet_KD
20-01-2012, 22:24
kolay gelsın başlarda en büyük iş elçilik kuranlara düşüyor valla ama tm birliğinde sorun olacağını sanmıyorum elçilik in :)

niye sorun olmasın tabiki sorun :D

commodore
20-01-2012, 22:28
len birlik üyeleri; elçilik binasını bir süre sonra KP versin diye kuracaksınız...acelesi ne 2 tokmak fazla yapmak varken?

not: imzama rapor koydum..diğer rapor koyanlar silebilir,dağılın... :D

aKmet_KD
20-01-2012, 22:55
aramızda 40 koodinat olan bir arkadaşa verilen görev :D
travian bile anladı çok önemli biri olduğumu :D

Close
<="" div="">
Ödev 7: Komşular

„Etrafında birçok köy bulunmakta. Bunlardan bir tanesinin adı AKMET.

Yukarıdaki menüde harita bölümüne tıkla. Haritada mouse ile diğer köylerin üzerilerine geldiğinde komşularının köy isimlerini görebilirsin.”

Görev:
AKMET köyünün koordinatlarını ara ve buraya gir.

secospat
21-01-2012, 01:04
aramızda 40 koodinat olan bir arkadaşa verilen görev :D
travian bile anladı çok önemli biri olduğumu :D

Close
<="" div="">
Ödev 7: Komşular

„Etrafında birçok köy bulunmakta. Bunlardan bir tanesinin adı AKMET.

Yukarıdaki menüde harita bölümüne tıkla. Haritada mouse ile diğer köylerin üzerilerine geldiğinde komşularının köy isimlerini görebilirsin.”

Görev:
AKMET köyünün koordinatlarını ara ve buraya gir.

1 sektör yanındayım :)

RascaL
21-01-2012, 01:59
Nereye saldıracagını bi türlü yakalayamıyorum bütün bölgeyi fakeliyor yoruyor beni:):)

Ayıp be sadece muhammed ile osman yordu zaten :) :D

aKmet_KD
21-01-2012, 02:21
1 sektör yanındayım :)

hangi hesaptı :D

secospat
21-01-2012, 02:26
hangi hesaptı :D

secospat (: (9 / 55 )

@Ayrıca cümleten iyi geceler (: Flod atmayayım dedim ^_^

Penenurgy
21-01-2012, 05:58
Treat yourself, and your family, to a fabulous crockery set! A lovely range of crockery sets in various elegant and exquisite designs are available. patterned crockery sets (http://www.crockerysets.org.uk) These include: - the Denby Range of Dinnerware Sets. A selection of 18 sets in a variety of patterns, from contemporary to traditional styles. The Denby range include their "Chrysanthemum", "Imperial Blue", "Lucille Gold", "Lucille Teal", "White Squares", "Praline" and "Halo" dinner sets. lucille teal dinner sets (http://www.crockerysets.org.uk/?p=384) - the Viners selection includes their "Polka Dot, "Rings" and "3D Squares" sets. viners 3d squares dinner sets (http://www.crockerysets.org.uk/?p=430) - the "Mode" set is a modern style with a striking two colour combination; white on the outside with a contrasting inner colour. mode dinner sets (http://www.crockerysets.org.uk/?p=426) - two of Rayware's products: the "Brights" with its 'eating' related words and the "Alpine Poppy" with its striking decoration of red poppies. rayware brights dinner sets (http://www.crockerysets.org.uk/?p=24) rayware alpine poppy dinner sets (http://www.crockerysets.org.uk/?p=42) - two of Sabichi’s dinner sets: the popular “Cranbourne” and “Winterbourne" types with their striking patterned designs. sabichi cranbourne dinner sets (http://www.crockerysets.org.uk/?p=59) sabichi winterbourne dinner sets (http://www.crockerysets.org.uk/?p=529) - the "Onion Patterned" dinner and tea service has an attractive blue floral decoration. onion patterned dinner services (http://www.crockerysets.org.uk/?p=46) .... or if you looking for a non-patterned set that has a large number of pieces, then the "Massimo" set could be your choice. It consists of a total of 50! massimo dinnerware sets (http://www.crockerysets.org.uk/?p=13) .... alternatively you may want a set that's shatter-proof and, thereby, suitable for outdoor use, then the multi-coloured “Melamine” set would be just ideal for you. melamine crockery sets (http://www.crockerysets.org.uk/?p=87) The dinner services and crockery, according to the particular set, are comprised of 12, 16, 18, 20, 30 and 50 pieces and are priced from ?15 up to, for certain of the Denby range, around ?250.

LUTFİ.21
21-01-2012, 08:03
gnaydınlar millet nasılsınız brda siyah kara gibi bir şey yokmu yani şimdi

adastra
21-01-2012, 09:02
Kim gelmiş Kim Delirmiş nNolmuş Ne zaman Olmuş Fazla Hunisi olan var mı ? :D :D

Kara Fatma
21-01-2012, 09:29
.. UYURSANIZ ÖLÜRSÜNÜZ... Bu sözünü çok tuttum :D

Komutan zorlu bir yoldan sonra karargaha ulaşmıştır, nöbetçi kulübesindeki er uyumaktadır, kendi adamlarına sesiz olmalarını söyler ve bir kişiyi orada nöbetçi bırakarak içeri sessizce girer, subay uyumaktadır onu uyandırtır adam postallarını bile giymeden oraya bir sandalye çeker ve oturur. Elindeki sopayı odada yanan kömür sobasına vurur.
Tak...
Konuşmaya başlar, bir ıslık çalar sakin, sanki rüzgar sesi gibi, ama kısa ve çubuğu tekrar sobaya vurur
Tak...

- bu sesi duyduysan şanslısın yaşıyorsun demektir, eğer mermini ıslığını duyup Tak... bu sesi duymadıysan bil ki öldün.

Bir hışımla herkesin dışarıda toplanmasını söyler ve çıkar odadan.

Dışarıda karakoldaki askerler toplanınca konuşma yapmak için yanlarına gider ve etkili bir konuşmayı UYURSAN ÖLÜRSÜN, SEN UYURSAN HERKEZ ÖLÜR şeklinde devam ettirir.

Nefes Filminden bir sahnede geçiyor o cümle, herkesin o filmmi izlemesini tavsiye ederim.

hayırlı olsun diyeydin abla :D

hayırlı olsun diyeceğimiz zaman da gelecektir elbet ama seni mi kıracam hadi hayırlı olsun.

chairman
21-01-2012, 09:32
Kim gelmiş Kim Delirmiş nNolmuş Ne zaman Olmuş Fazla Hunisi olan var mı ? :D :D

deniz s8 de yıkarım :D

adastra
21-01-2012, 09:33
Komutan zorlu bir yoldan sonra karargaha ulaşmıştır, nöbetçi kulübesindeki er uyumaktadır, kendi adamlarına sesiz olmalarını söyler ve bir kişiyi orada nöbetçi bırakarak içeri sessizce girer, subay uyumaktadır onu uyandırtır adam postallarını bile giymeden oraya bir sandalye çeker ve oturur. Elindeki sopayı odada yanan kömür sobasına vurur.
Tak...
Konuşmaya başlar, bir ıslık çalar sakin, sanki rüzgar sesi gibi, ama kısa ve çubuğu tekrar sobaya vurur
Tak...

- bu sesi duyduysan şanslısın yaşıyorsun demektir, eğer mermini ıslığını duyup Tak... bu sesi duymadıysan bil ki öldün.

Bir hışımla herkesin dışarıda toplanmasını söyler ve çıkar odadan.

Dışarıda karakoldaki askerler toplanınca konuşma yapmak için yanlarına gider ve etkili bir konuşmayı UYURSAN ÖLÜRSÜN, SEN UYURSAN HERKEZ ÖLÜR şeklinde devam ettirir.

Nefes Filminden bir sahnede geçiyor o cümle, herkesin o filmmi izlemesini tavsiye ederim.

hayırlı olsun diyeceğimiz zaman da gelecektir elbet ama seni mi kıracam hadi hayırlı olsun.

Bana FRP yapacağım adam lazımdı :) Forum adminliği yaptığım zamanlar da nerdeyse lakap olarak yapışacaktı FRP 'ci diye :) Ne zamandır giriyorum foruma ama hiç bakmadım FRP bölümü var mı diye yoksa bile yapan var enazından :) ( Filmden bir bölüm anlatsan da FRP ci olduğun belli :) )

Shimshek
21-01-2012, 09:40
gnaydınlar millet nasılsınız brda siyah kara gibi bir şey yokmu yani şimdi

Var var. Ben kuracam :)

Çingene Pembesi olacak :)

aksi
21-01-2012, 09:50
tüm s5 ahalisine bol şanslar :)

BiNDeLi
21-01-2012, 10:04
valla sorma ayhan şöyle biraz okuyayım dedim 2 saatim gitti yarı olmadı. ahmetin olduğu yerden ot bitmez zatende bu sefer sertifde baya bi coşmuş :)))))))

selam sülo abi nasılsın :) sen bana bakma feyk attım foruma oyun başladı bak arazi oldum hemen hem forumda neymiş işim olmaz daha buralarda :D

xela
21-01-2012, 10:13
Var var. Ben kuracam :)

Çingene Pembesi olacak :)

Göksel kayıt sayısı az gibi duruyo :) Bugün mü giricez servera yoksa 1 gün daha bekleyip yağma ile mi başlasak :)

SpyM3GTR
21-01-2012, 11:41
Ayıp be sadece muhammed ile osman yordu zaten :) :D

Ortak savunma işini diyorum sen saldırı idin yavv:(

RascaL
21-01-2012, 12:16
Ortak savunma işini diyorum sen saldırı idin yavv:(

Kuzen bana oyundan msj atsana aktifleştirdiysen eğer :)

SpyM3GTR
21-01-2012, 12:24
Kuzen bana oyundan msj atsana aktifleştirdiysen eğer :)

Hesap adı RascaL mı ortak?

adastra
21-01-2012, 13:17
deniz s8 de yıkarım :D

olm benim bantla gelen asker ile gelsem bir defada sıfırlarım seni ;ahuaha :D Bu arada sen bana burda lazım olacan he KOÇ um benim :D

chairman
21-01-2012, 15:27
olm benim bantla gelen asker ile gelsem bir defada sıfırlarım seni ;ahuaha :D Bu arada sen bana burda lazım olacan he KOÇ um benim :D

iyi o zaman wowda 150k savunma var çekiyom yıktırmayım merkezi :D

Shimshek
21-01-2012, 15:54
Göksel kayıt sayısı az gibi duruyo :) Bugün mü giricez servera yoksa 1 gün daha bekleyip yağma ile mi başlasak :)

Valla Ali'ye bakıyorum yok, Osman'a bakıyorum yok. Akşama yakalarsam. Soracam. Heralde akşama herkes msnde bulunur.

The_Punisher
21-01-2012, 16:53
Bende Geliyimmi :)

HOPPALA
21-01-2012, 19:48
Merhaba millet bende actım tokmak basıp deli dolu devam ediyorum

78/2 HOPPALA

Haftanın saldırıda en iyileri
No. Oyuncular Puan
1.* Damat 9
2.* ceZa_ 6
3.* Forza_CeZa 6
4.* Forza_ 6
5.* HOPPALA 5
6.* ceZa_33 5
7.* huracan 5
8.* yunuslar 5
9.* marmelat 5
10.* kuntare 5
5.* HOPPALA 5

RIDDLEDskulll
21-01-2012, 20:11
Merhaba millet bende actım tokmak basıp deli dolu devam ediyorum

78/2 HOPPALA

Haftanın saldırıda en iyileri
No. Oyuncular Puan
1.* Damat 9
2.* ceZa_ 6
3.* Forza_CeZa 6
4.* Forza_ 6
5.* HOPPALA 5
6.* ceZa_33 5
7.* huracan 5
8.* yunuslar 5
9.* marmelat 5
10.* kuntare 5
5.* HOPPALA 5

hadi hayırlısı madalyada alırsın artık :)

secospat
22-01-2012, 03:42
Hesabımı şu an silmeye alıyorum :) Speed server'a alışmışım artık klasik server kesmiyor. Tüm KsRDeLi ailesine ve s5 oyuncularına başarılar diliyorum :) Zaten ortağım da yok, 2 server uğraştırır (:

http://tc5.travian.com.tr/img/x.gif (http://tc5.travian.com.tr/spieler.php?s=3&id=15593&a=1&e=3)Hesabınız 71:59:55 saat sonra silinecek

BiNDeLi
22-01-2012, 12:16
Hesabımı şu an silmeye alıyorum :) Speed server'a alışmışım artık klasik server kesmiyor. Tüm KsRDeLi ailesine ve s5 oyuncularına başarılar diliyorum :) Zaten ortağım da yok, 2 server uğraştırır (:

http://tc5.travian.com.tr/img/x.gif (http://tc5.travian.com.tr/spieler.php?s=3&id=15593&a=1&e=3)Hesabınız 71:59:55 saat sonra silinecek

teşekkürler yolun açık olsun :)

yigitnet
22-01-2012, 15:28
selam sevgili dostlarım haydi bismillah oyuncu ismi bu sefer leco

secospat
23-01-2012, 03:59
teşekkürler yolun açık olsun :)

Rica ederim, sizlerinde :)

aKmet_KD
23-01-2012, 07:43
Rica ederim, sizlerinde :)

silmesen iyiydi 1 sektör yanımdasın yağmalardık :D

Mad Fighter
23-01-2012, 10:00
silmesen iyiydi 1 sektör yanımdasın yağmalardık :D

Akemeti arıyorum hesabı sizin mi =)

adastra
23-01-2012, 11:14
Bakalım bu server da deli olma tarafındayım :D akıllı olunca bi işe yaramıyor faydasını görürüz belki :) Ayrıca sevdiğim dostların olması başka bir + ; )

aKmet_KD
23-01-2012, 11:19
Akemeti arıyorum hesabı sizin mi =)

hayır değil allahtan adam dürüstçe aKmeti arıyorum yazmış aKmet1-2-3 felan diye çakma hesap yapmamış

Mad Fighter
23-01-2012, 12:40
hayır değil allahtan adam dürüstçe aKmeti arıyorum yazmış aKmet1-2-3 felan diye çakma hesap yapmamış

=) Allahtan :D

aKmet_KD
23-01-2012, 13:39
ilk defa s5de oynuyorum sırf bindeliyi merak ettiğim için geldim :)

hoş geldin :D

aKmet_KD
23-01-2012, 13:39
=) Allahtan :D

seni hatırlıyorum s12 de bizde başlamıştın sonra da köyünü silmiştin sebebin neydi :D

Mad Fighter
23-01-2012, 14:00
sıkıldım =)
Bu arada 99/0 koordinatına yakın olanlar yazsın yağmalamayalım etrafta iki tane köy ismi ksrdeli li var..

Kara Fatma
23-01-2012, 14:02
Boşver sen istediğin gibi yağma yap, oyuncu olacak zat yağma kaptırmaz zaten, yağma kaptıran da..... SaLLaaaaa

hızlı_gonzales61
23-01-2012, 15:32
hanı herkes geldımı ya cem abı fılan nıckmı degıstı:)

kqdir
23-01-2012, 19:32
Bu oyunda gördüğüm en iyi oyuncular bir araya toplanmış.

Bu serverde çok iyi oyuncular bile sıradan olacak. Çok Çok iyi oyuncuların parlayacağı server olacak. KsRDeLi birliğinde bu oyunculardan çok fazla var.

üye sayısı beklendiği kadar olmasa da, ( çok az reklam yapıldığından mı, T4 versiyonunun daha kolay olmasından mı?)

Ne olursa olsun bu sever beni korkutuyor.

BiNDeLi
23-01-2012, 23:47
Boşver sen istediğin gibi yağma yap, oyuncu olacak zat yağma kaptırmaz zaten, yağma kaptıran da..... SaLLaaaaa

buyrun ben SaLLa :D

+- mi
24-01-2012, 01:34

buyrun ben SaLLa :D

SaLLa acemisi işte :D yağma olarak kalsa iyi :D yakında yıkılırda bu :D

BiNDeLi
24-01-2012, 01:39
SaLLa acemisi işte :D yağma olarak kalsa iyi :D yakında yıkılırda bu :D

he ben zaten yarın öğreneceğim oyunu :D

+- mi
24-01-2012, 01:39
Ve beklenen şey oldu... s5 serverine şimdiden geçmiş olsun KsRDeLi tam kadro ve ekibiyle + + ( kuzey doğu) bölgesine geliyor... Dosta düşmana duyurulur.

SaLLa

beklenen şeymi :D
yaw siz tam kadro emekli olmamışmıydınız ...
bu serverda sizi gördük gözümüz gönlümüz açıldı diyelim :D
nede olsa +- de toplama ne kadar çakma oyuncu varsa yerleşmiş :D

düğün burada da kamber nerede :D

BiNDeLi
24-01-2012, 01:40
beklenen şeymi :D
yaw siz tam kadro emekli olmamışmıydınız ...
bu serverda sizi gördük gözümüz gönlümüz açıldı diyelim :D
nede olsa +- de toplama ne kadar çakma oyuncu varsa yerleşmiş :D

düğün burada da kamber nerede :D

kimsin bilmiyom ama bu kez doğru konuşmuşsun aferin sana :D

+- mi
24-01-2012, 01:42
kimsin bilmiyom ama bu kez doğru konuşmuşsun aferin sana :D

hehehe allah razi olsun aferinide kaptık :D

geçen sene 0000000 vardı :D emekli olmuş dediler server öle canişim cicişim diye ara gazlarla gitmesin dedim

bide delisi olsun kuyu taşlasın :D

BiNDeLi
24-01-2012, 01:43
hehehe allah razi olsun aferinide kaptık :D

geçen sene 0000000 vardı :D emekli olmuş dediler server öle canişim cicişim diye ara gazlarla gitmesin dedim

bide delisi olsun kuyu taşlasın :D

onca deli varken bir sen eksiktin şimdi tam oldu yani :D

+- mi
24-01-2012, 01:44
onca deli varken bir sen eksiktin şimdi tam oldu yani :D

ee dedikya usta düğün burada kamberi nerede diye :D

bu server a bin deli yetmez onların kasırgası bizi kesmez dediler geldim :D

BiNDeLi
24-01-2012, 01:45

keser keser sen rahat ol üzme sakın kendini :p

smasher
24-01-2012, 01:50
sertif ustad etrafta hiç madde bırakmamışın azıcık da benidüşün be :)

BiNDeLi
24-01-2012, 01:51
sertif ustad etrafta hiç madde mırakmamışın azıcık da benidüşün be :)

üzgünüm 2. köyü kurana kadar ful devam sonra ne yaparsanız yapın :D

smasher
24-01-2012, 01:54

bu gidişle sonra ya nsl kalırız bilmem :D

BiNDeLi
24-01-2012, 01:57
bu gidişle sonra ya nsl kalırız bilmem :D

yardım diye bişey var merak etme :D toplama birliklerle karıştırma bizi burada herkes birbirine yardımcı olur :)

smasher
24-01-2012, 01:59
yardım diye bişey var merak etme :D toplama birliklerle karıştırma bizi burada herkes birbirine yardımcı olur :)

ayakta alkışlıyorum ve bekliyorum :D

BiNDeLi
24-01-2012, 02:00
ayakta alkışlıyorum ve bekliyorum :D

umarım çok beklemezsin :p

smasher
24-01-2012, 02:04
umarım çok beklemezsin :p

1 sektör yanımdasın ve hammadde ye açım :D

BiNDeLi
24-01-2012, 02:23
1 sektör yanımdasın ve hammadde ye açım :D

ben de henüz açım merak etme :D

Kara Fatma
24-01-2012, 09:03

Seni mi yağmalasak ki ?

çılgın çocuk
24-01-2012, 10:58
allahını seven üstüme tokmak atsınnn :)

http://tc5.travian.com.tr/statistiken.php?id=7

b (http://tc5.travian.com.tr/statistiken.php?id=7)u server hesap ismim evciman

BiNDeLi
24-01-2012, 12:09
Seni mi yağmalasak ki ?

4 tane 10 seviye sığınak bastım gelme boşuna :p

the_get
25-01-2012, 20:03
Koordinatı ver, bir organize saldırıya bakar. :D
Sen de 1001. olmaya niyetlisin anlaşılan.

RIDDLEDskulll
26-01-2012, 13:15
Dünyanın derdi
Ah dile gelmiyor
Gece gündüz inliyor
Ben tutsak ve esir
Sensiz hayatım
Ah kayıplarda
Yağmur yağdı dünya karanlık
Sen gönlümdeki aşkı biliyorsun
Seni bekler dağ çöl
Pınarlar su fışkırıyor
Zaman geçiyor devran dönüyor
Gönlümün ahı gitmiyor
Dert ve kederlerim bitmiyor
Dünyada hayır kalmamış
Ben özleminde sen gelmiyorsun
Gözlerim seni bekliyor…

Kara Fatma
26-01-2012, 13:28
güzelmiş :)

RIDDLEDskulll
26-01-2012, 13:35

tşk ederim kara

RIDDLEDskulll
26-01-2012, 13:40

Gidiyorsun işte, bilmedigim uzaklara
Bakarken ardından, gitme kal diyemedim

Bu ayrılık birçok şeyi aldı götürdü benden
Dostlarım sordular, o gitti diyemedim…
Ayrılık birçok şeyi aldı götürdü benden
Dostlarım sordular, o gitti diyemedim…
Diyemedim, diyemedim, diyemedim, diyemedim
Bakarken ardından gitme kal diyemedim…
Simdi herşey anlamsız, yarım kaldı aşkımız
Akarken gözyaşlarım deli gibi zamansız
Herşey anlamsız, yarım kaldı aşkımız
Akarken gözyaşlarım deli gibi zamansız

Seviyorum, seviyorum, seviyorum diyemedim
Gururum engel oldu, seviyorum diyemedim
Diyemedim, diyemedim, diyemedim, diyemedim
Bakarken ardından gitme kal diyemedim…

ARTIK SÖYLÜYORUM SAKIN GİTME....o kendini biliyor

Kara Fatma
26-01-2012, 13:50
Boşver be Ercan giden gider kalan sağlar bizimdir :)

RIDDLEDskulll
26-01-2012, 13:51
Boşver be Ercan giden gider kalan sağlar bizimdir :)

kimse gitmesin ozaman herkes bizimdir ;)

Kara Fatma
26-01-2012, 13:52
Mevlana oldum mu diyorsun ?
kim olursan ol gel, tövbeni 1000 kere bozsan da gel

BiNDeLi
26-01-2012, 14:20
2 günde sattım forumu he :D oyunda msj manyağı yaptılar beni burayı unuttum gitti :D he bu arada şu malum toplama birlik için biz oraya ulaşamadan onlar birbirlerine girerler dedim mi burada, evet dedim :D daha şimdiden birbirlerini yemeye başlamışlar biz bir şey biliyoruz da laf ediyoruz :D

Mad Fighter
26-01-2012, 20:55

sizin hesap nedir ? =)

deneyseti
26-01-2012, 21:04
VATAN sana canım feda...!!!

jackass
26-01-2012, 21:05
bu nasıl iş yaw:) kimsecikler yok

RIDDLEDskulll
26-01-2012, 23:59

Haşa MEVLANA olmak haddimize değil ama ne olursan ol genede gel sen ;)

DRA-KULA
27-01-2012, 00:33
Haşa MEVLANA olmak haddimize değil ama ne olursan ol genede gel sen ;)

senin forumun bu kısmında ne işin var :) sil köyünü +- ye gel :)

RIDDLEDskulll
27-01-2012, 03:21
senin forumun bu kısmında ne işin var :) sil köyünü +- ye gel :)

aykut gelmek isterdim ama burası daha ağır bastı yaf :)

Son Şarkı
27-01-2012, 04:34
2 günde sattım forumu he :D oyunda msj manyağı yaptılar beni burayı unuttum gitti :D he bu arada şu malum toplama birlik için biz oraya ulaşamadan onlar birbirlerine girerler dedim mi burada, evet dedim :D daha şimdiden birbirlerini yemeye başlamışlar biz bir şey biliyoruz da laf ediyoruz :D

Demokrasi güzel şeydir insanlarımız pek anlamasada öyledir , herkez her düşündüğünü diyebilmeli ( kişilerin değerlerine saldırmayacak şekilde ) ve böyle olan ortamda huzursuzluktan çok paylaşım olan karşılıklı diyolog olan bir ortam meydana çıkar .

Özet geçiyorum : hoş geldin harun abi

DoN_CoRLeoNe
27-01-2012, 13:50
Kurmay nickli arkadaş kimse söyleyin bıçağı bileleyip bileleyip beni dürtüyor :)

BiNDeLi
27-01-2012, 20:52
ya senin oyunda hesap ismin ne söyle bakim ekleyem bi tarafa. bi de lplplp vardı onun hesap ismini de söyle bi zahmet.

kamran

Kamran kardeşim doğru bir noktaya değinmişsin. Bir birliğin sözde başkanı oyunda ki nickini dahi korkudan gizleme gereksinimi duyuyorsa kimse de kusura bakmasın o birlikten hiç bir yol olmaz. Kendine dahi güvenemeyen birisi, birliğindekilere nasıl güven verecek ki :)

OYSA Kİ BEN ALAYINA GİDER YAPIYORUM NİCK SaLLa BİRLİĞİM DE KSRDELİ VAR MI ÖTESİ???

BiNDeLi
27-01-2012, 20:58
Sizde o kadar demokrasi varsa bu sinir neden anlamadım... Hatta o kadar demokratiksinizki serverdeki en iyi oluşumlardan birinin başındaki adama hakaret edebiliyorsunuz...

Demokrasi anlayışınıza hayran olmamak elde değil....

KsRDeLi'nin girdiği birlik dağılmaya mecburdur...

tşk ederim bana dair olumlu söylemlerin için ama o şahıs ile muhattap olmaya değmez, onun seviyesine inmek yersiz bir durum olur. Bırakın kendi kendine zırvalasın, onun bu sinirli ve gergin hali başına gelecekleri biliyor olmasıyla alakalı bir durum :)

nisantasıkmps
27-01-2012, 22:01
ya senin oyunda hesap ismin ne söyle bakim ekleyem bi tarafa. bi de lplplp vardı onun hesap ismini de söyle bi zahmet.

kamran

baku cıty sen gecen sene multı köyu değilmiydın ya bu sene kı atarın giderin gözlerımı kamaştırıyor :)

İyi bak görürsün KİSSeR PROFİLDE koca koca harflerle yazıyor , listeye ekle benı ama bu lafını hatırlatacağım sana sakın gözlerden kaybolma

hızlı_gonzales61
27-01-2012, 22:34
baku cıty sen gecen sene multı köyu değilmiydın ya bu sene kı atarın giderin gözlerımı kamaştırıyor :)

İyi bak görürsün KİSSeR PROFİLDE koca koca harflerle yazıyor , listeye ekle benı ama bu lafını hatırlatacağım sana sakın gözlerden kaybolma

bakıyomda karalamalar baslamıs bıle:) daha durun serverın bası sunuda bıl baskan dedıgın bıraz agır olur ortalık kızıstırcana hakaret edıcene gıder bırlıgı ıle urasır artı nıck bıle veremıyomussun sunu bılkı ksrgdeli bırlıklerınin her oyuncusu nıckınıde verır bunun nedenı dostluktur ben en buyugunden en kucugune hepsıne guvenıyorum ama bellıkı sen dahabu guvenı yakalayamamıssın sunuda soylım oyun ıle gercek hayatı aynı yere koyma ve msj ları yazarkende sevıyenı daha sımdıden dusurmekı burdakı oyuncularda sana cvp versın yoksa sadece bakar gıdersın ıyı oyunlar....

SpyM3GTR
27-01-2012, 22:40
Loooo senin derdin ne teyyera bizim bölgeyi dilinden düşürmüyorsun , sen bizim getirdiğimiz arkadaşları kendi birliğindeki elemanlar gibi , senin gibi basit sıradan ezo oyuncular mı zannettin ?

Biri bir şeyi istemez sevmezse yapmaz kimse ona bunu zorla yaptıramaz , senin klasik şartlanmış yat desen yatan kalk desen kalkan sıradan birliklerinle bir tutup yorum yapma , savaş zamanı görüşelim o zamanda böyle öteceğini umuyorum ...

Sizin genel başkanınız saldır dese saldırmayacaksınız savun derse savunmayacaksınız
sanırım yok hani oyunda kimse kimseye yat kalk demiyor en azından bizim birliklerde
demiyor sizde diyenler var galiba onu geçtim diyenlerinde pek takmayanlar var sanırım
daha şimdiden çatlak sesler mi var birliklerinizde o zaman ALLAH yardıcınız olsun.

RascaL
27-01-2012, 23:44
Sizin genel başkanınız saldır dese saldırmayacaksınız savun derse savunmayacaksınız
sanırım yok hani oyunda kimse kimseye yat kalk demiyor en azından bizim birliklerde
demiyor sizde diyenler var galiba onu geçtim diyenlerinde pek takmayanlar var sanırım
daha şimdiden çatlak sesler mi var birliklerinizde o zaman ALLAH yardıcınız olsun.

Bildigin Forum muhabbetleri kuzen kısa zamn sonra keser herkez sesini bu hep böle olmustur :)))))