PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Eyvahhh bindeli geliyor..!

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11]

lplplpIp
18-04-2012, 16:42
gerçekler ne kadar kötü değil mi inkar bile etmeyi beceremiyorsun çünkü sen de bende o gerçekleri biliyoruz :D ayrıca oranın en güçsüz bölge olduğunu daha yeni söylemiyorum server başlamadan önce söylemiştim başladıktan sonra iyice netleştim :) he senin yine direk bu forumda + + ya geleceğini duyurduğun bir konu başlığı var o da yalandır dime + + ya geleceğini duyurup da + - ye doğru sana yol veren benim sen ne kadar inkar etsende seni oraya zorlayan bendim şimdi boş boş konuşsan kaç yazar ki :) battıkça batıyorsun bence yol al git kapa çeneni canım benim :D hem sen git ağa babaların gelsin sen sadece tozlu bir maşasın, benim işim onlarla anlıyorsun değil mi canım :)biz +- dostumuz nışantaşıkanpus için geri döndük o cevap verir mesajları okursa beni o ikna etti ya boş boş konusmayı bırak da akmı karamı görecegiz :D

BiNDeLi
18-04-2012, 16:44
biz +- dostumuz nışantaşıkanpus için geri döndük o cevap verir mesajları okursa beni o ikna etti ya boş boş konusmayı bırak da akmı karamı görecegiz :D

sana sadece acıyorum var ya :D bir insan kendini anca bu kadar küçük düşürebilirdi :D benden yüz bulamayınca gittin o yalağa yanaştın şimdi ne onun için geldik bunun için geldik ayakları yapıyorsun bırak bu işleri biraz dürüst ol ki bir değerin olsun benim başka işim gücüm yok da sana dair yalan yanlış ifadeler kullanayım seni kaideye bile almıyorum sen git s9 'un devam ediyorsa orada takıl 4 bölge birleşip wow falan kurun öylesi seni anca tatmin eder buralar sana ağır gelir üzülürsün çocuk :D

lplplpIp
18-04-2012, 16:49
sana sadece acıyorum var ya :D bir insan kendini anca bu kadar küçük düşürebilirdi :D benden yüz bulamayınca gittin o yalağa yanaştın şimdi ne onun için geldik bunun için geldik ayakları yapıyorsun bırak bu işleri biraz dürüst ol ki bir değerin olsun benim başka işim gücüm yok da sana dair yalan yanlış ifadeler kullanayım seni kaideye bile almıyorum sen git s9 'un devam ediyorsa orada takıl 4 bölge birleşip wow falan kurun öylesi seni anca tatmin eder buralar sana ağır gelir üzülürsün çocuk :Dya yuru yaa asgard a sor bakalım 4 bölgemi birleşmişiz ne olmus o sana anlatır senın oyuncun gercı sımdı sen onada ınanmassın artis baskan seni foyan meydana cıkıcak merak etme az kaldı tuna gelir veya okur sor bakalım yalvarmısmıyız illa gel +- acalım dıye ama sen şimdi artis baskansın yaa ona da inanmassın ben seni niye kaale alıyorum biliyormusun cevabını oyundan ver tabi veremeyecegin için havlayıp duruyorsun yok ALL STAR dagılır yok yıkıcaz sen öyle dersen ben de derimki bir türk ata sözü derki HAVLAYAN KÖPEK ISIRMAZ sen anladın onu sus ve bizi segret

S10KANKALAR
18-04-2012, 16:50
lplplplp ve Bindeli olmasa forumun tadı olmaz he.Ne güzel karı koca gibi didişiyorlar:)

lplplpIp
18-04-2012, 16:53
lplplplp ve Bindeli olmasa forumun tadı olmaz he.Ne güzel karı koca gibi didişiyorlar:)ben koca oluyorum dıgmi :)

Son Şarkı
18-04-2012, 17:29
lplplplp ve Bindeli olmasa forumun tadı olmaz he.Ne güzel karı koca gibi didişiyorlar:)

Senlede ben tartısalım yakup's .

geçen sene saldırdım sana savunamadın ne eziksin :D:D

S10KANKALAR
18-04-2012, 17:31
Senlede ben tartısalım yakup's .

geçen sene saldırdım sana savunamadın ne eziksin :D:D

Eziğim tabi :) o orduya savunmamı dayanır:D

Son Şarkı
18-04-2012, 17:35
Eziğim tabi :) o orduya savunmamı dayanır:D

​Yok olmadı bu :D:D verecek cevap bulamadım

lplplpIp
18-04-2012, 18:16
bu ne panik sıralı cevap yazmışsın ben sana cevap yazana kadar :D aklına geldikçe bir savunma sistemi geliştirip aynı mesajı alıntı yapıp yapıp cevap yazmışsın bu kadar panik yapma sakin ol :D ben Zorbanın ne yaptığını sorgulamadım ben senin kendi birliğini satıp Zorba ya kendi arkadaşlarını peşkeş çekmeni sorguladım :) Ayrıca Cihan 'ın ağzını adına alırken besmele çek kurban ol sen Cihan kardeşime :Dcihanı bende tanıoyrum ben YARADANA kurban olurum senın gibi insana degil o olmasaydı kım atardı sızın saldırılarınızı dogru

ermanbey
18-04-2012, 18:36
Ömer birilerinin canını kötü yakmışssın anlaşılan ;=)

lplplpIp
18-04-2012, 18:53
Ömer birilerinin canını kötü yakmışssın anlaşılan ;=) artık bu eziklere cevap vermicem diyorum ama kanka sonunda gene cevap veriyorum cünki havlayıp duruyorlar :D

SpyM3GTR
18-04-2012, 19:06
Admin arkadaşımız göreve lütfen.

lplplpIp
18-04-2012, 19:14
Admin arkadaşımız göreve lütfen.

sen terbıyesız konus admın görve de bız kısılere hakettıgı kadar deger verıyoruz artık yazmıcam ne oldugunuzu ögrendım hadı işine

SpyM3GTR
18-04-2012, 19:17
O seviyeye inmek için çok çaba sarf etmem lazım arakdaşım kusura bakma.
Altın yapıp cvp veremiycem.Benim kimseye hakaret ettiğimi gören duyan
olmamıştır olamazda.
Kime ne değer verdiğim de inan beni hiç bağlamaz seni tanımam etmem.

RascaL
18-04-2012, 20:27
O seviyeye inmek için çok çaba sarf etmem lazım arakdaşım kusura bakma.
Altın yapıp cvp veremiycem.Benim kimseye hakaret ettiğimi gören duyan
olmamıştır olamazda.
Kime ne değer verdiğim de inan beni hiç bağlamaz seni tanımam etmem.

Yaw kuzen boş ver bunlar çamur at izi kalsın peşindeler ama olmuyor işte :)))) Bide Hepsi efsane oyuncu neyine böyle cevaplar veriyorsun ok'u kendine çevireceksin oyunun yarısında sonra aramızdan gideceksin. Yakıştıramdım sana :))))

SpyM3GTR
18-04-2012, 21:42
Yaw kuzen boş ver bunlar çamur at izi kalsın peşindeler ama olmuyor işte :)))) Bide Hepsi efsane oyuncu neyine böyle cevaplar veriyorsun ok'u kendine çevireceksin oyunun yarısında sonra aramızdan gideceksin. Yakıştıramdım sana :))))

Başladığım işi bitirmeden gitmem kuzen yeterki ALLAh ömür versin gerisi teferruat:):)

Harsh Times
18-04-2012, 23:01
lplplp ah kardeşim ah her insanın seviyesi kendine şimdi soruyorum sana her inilen yere inermisin :) Sen anladın onu lafı uzatmaya gerek yok.. Varsayalımki Salla sana hakaret etti.. Hakaret etmek ayıptır.. Hakarete hakaret ile karsılık vermek bunuda ben söylemiyim ne demişler birinin ögrettigi degil kendi ögrendigindir makbul olan..

Haydi kardeşim sana bol yagmurlu günler :=)

-lplplplp-
18-04-2012, 23:11
lplplp ah kardeşim ah her insanın seviyesi kendine şimdi soruyorum sana her inilen yere inermisin :) Sen anladın onu lafı uzatmaya gerek yok.. Varsayalımki Salla sana hakaret etti.. Hakaret etmek ayıptır.. Hakarete hakaret ile karsılık vermek bunuda ben söylemiyim ne demişler birinin ögrettigi degil kendi ögrendigindir makbul olan..

Ne yani felsefemi yaptın şimdi :D Hakarete hakaretmiş... Adamına göre muamele diye bişi duydunmu sen hiç (Adam varmı orası muamma arayış peşindeyim) yoksa bol yagmurlu günler derken gökten bilmem ne yagarken (.....) şemsiyemi tutuyodun sen yoksa arap kızına hava için felsefemi okuyodun yagmurun altında :)
Güzel bir eflatunlar sokratesler görsa heralde gözleri yaşarırdı yoksa namık kemalmi demeliyim :D
Ayakta Alkışlıyorum güzel bir proje ödevi lise zamanımı hatırlattı :(

-lplplplp-
18-04-2012, 23:15
Oyunu yarıda bırakacaklarına şimdiden odaklanıyolar http://forum.travian.com.tr/images/smilies/frown.png yine wowa adam kalmayacak desene ne ise http://forum.travian.com.tr/images/smilies/frown.png
st.anger isimsiz şahsiyet (siz) damlarmısın buraya biraz daha apaçi müzikleri at da gece gece kopalım ismini vermekten çekinen liseli ergen seni :D :D

Harsh Times
18-04-2012, 23:21
Ne yani felsefemi yaptın şimdi :D Hakarete hakaretmiş... Adamına göre muamele diye bişi duydunmu sen hiç (Adam varmı orası muamma arayış peşindeyim) yoksa bol yagmurlu günler derken gökten bilmem ne yagarken (.....) şemsiyemi tutuyodun sen yoksa arap kızına hava için felsefemi okuyodun yagmurun altında :)
Güzel bir eflatunlar sokratesler görsa heralde gözleri yaşarırdı yoksa namık kemalmi demeliyim :D
Ayakta Alkışlıyorum güzel bir proje ödevi lise zamanımı hatırlattı :(

İsmini vermekten cekinen şahsiyet derken bana söylüyrsnız nickim

Beyaz CiQhoLaTa

İ (http://tc5.travian.com.tr/spieler.php?uid=14170)lk defa bu nick ile oynuyorum.. Daha cok BeyazFırtına diye oynarım bu server bi degişiklik yapayım dedim..

Wow dedigin ne ki ya :) bosver gelecegi paşam bugünü yaşa bugünü yarına cıkmaya hangimizin garantisi var.. Derin düşüncelere dalmana gerek yok..Ayrıca Adam olan adam karsısında her zamn adam bulur sen hiiç tasa etme..

BiNDeLi
19-04-2012, 01:47

sen bakma ona o buralar çok gergin pisliklerini ortalığa döküyorum diye, ayrıca ben ona hakaret etmiyorum, iltifat ediyorum :D arkadaş öyle gergin ki aynı mesajımı 3 kere ayrı ayrı alıntı yapıp cevap yazıyor :D sıralı saldırı çıkarmayı bilmiyor ama iyi düzeyde sıralı mesaj yazıyor aklına geldikçe zırvalıyor işte :D

st.angerr
19-04-2012, 06:36
Oyunu yarıda bırakacaklarına şimdiden odaklanıyolar :( yine wowa adam kalmayacak desene ne ise :(
st.anger isimsiz şahsiyet (siz) damlarmısın buraya biraz daha apaçi müzikleri at da gece gece kopalım ismini vermekten çekinen liseli ergen seni :D :D

ya arkadaş kurbanın olayım şu foruma yazma lütfen ne cümlelerinde bir anlam var ne de bir espri. Mesajlarında sürekli kem küm edip duruosun, insanlara laf soktuğunu sanıosun ama sen yazdıkça biz arkadaşlarla aha apaçi yine bişiler saçmalamış dur şuna iki kelime edelim şenlenelim diyoruz sen o ettiğimiz iki kelimeyi yine alıntı yapıp yine kem küm ediyosun.

Not: Metni yazdıktan sonra göndermeden önce 2 dakka yazdıklarını bi oku daha sonra gönder:) tamam mı apaçi ruhlu güzel kardeşim:)

by bay
19-04-2012, 07:24
way be ne kapışma oluyor burda bizim forumda hayat yok burda okuyup bayağı gülüyorum:)

güzel kapışma oluyor forumunuz renkli:)

Harsh Times
19-04-2012, 09:15
way be ne kapışma oluyor burda bizim forumda hayat yok burda okuyup bayağı gülüyorum:)

süleyman abi bizim oldugumuz yerde her zaman renk olur bilirsin :) bi bura bide x3 takip et x3 de de 3 bölge hatta bizim bölgedeki farklı birlikler dahil 3.5 bölge bize düşman :) ciddi mandaa düşman hehe HZZ adını duyanb yolunu degişiyo vlla artık nasıl bir acı yaşatmıssak millette.. Burda da aynı valla bu lplplp tanımam etmem ama baya sardı bize bilmiyorum sebebi ney diye

Harsh Times
19-04-2012, 09:18
ya arkadaş kurbanın olayım şu foruma yazma lütfen ne cümlelerinde bir anlam var ne de bir espri. Mesajlarında sürekli kem küm edip duruosun, insanlara laf soktuğunu sanıosun ama sen yazdıkça biz arkadaşlarla aha apaçi yine bişiler saçmalamış dur şuna iki kelime edelim şenlenelim diyoruz sen o ettiğimiz iki kelimeyi yine alıntı yapıp yine kem küm ediyosun.

Not: Metni yazdıktan sonra göndermeden önce 2 dakka yazdıklarını bi oku daha sonra gönder:) tamam mı apaçi ruhlu güzel kardeşim:)

ALL star olmak kolay degil abi :):) adamın içine star ruhu kacmıs normal günümüzün en ünlü kişileri apaçiler o da biraz oraya endekslemiş kendini.. Modya ayak uyduruyor niye öyle diyon

reme
19-04-2012, 09:44
Oyunu yarıda bırakacaklarına şimdiden odaklanıyolar :( yine wowa adam kalmayacak desene ne ise :(

Yalnız foto değişmiş :)

Unknown
19-04-2012, 09:51
way be ne kapışmaa oluyor burda bizim forumda hayat yok burda okuyup bayağı gülüyorum:)

S3 e takıl hocam acayip ddalavere var sanıırım bir solukta okursun olayları:D

RascaL
19-04-2012, 11:52
İsmini vermekten cekinen şahsiyet derken bana söylüyrsnız nickim

Beyaz CiQhoLaTa

İ (http://tc5.travian.com.tr/spieler.php?uid=14170)lk defa bu nick ile oynuyorum.. Daha cok BeyazFırtına diye oynarım bu server bi degişiklik yapayım dedim..

Wow dedigin ne ki ya :) bosver gelecegi paşam bugünü yaşa bugünü yarına cıkmaya hangimizin garantisi var.. Derin düşüncelere dalmana gerek yok..Ayrıca Adam olan adam karsısında her zamn adam bulur sen hiiç tasa etme..

yaw ortak ne gerek var isim vermeye şimdi yıkacaklar seni gözünü sevem yapmayın böyle şeyler :))

Harsh Times
19-04-2012, 15:38
yaw ortak ne gerek var isim vermeye şimdi yıkacaklar seni gözünü sevem yapmayın böyle şeyler :))

Sorma kaanım ya :) unutmusuz editlesekmi napsak yıkmasalar köyü iyi

RuYa
19-04-2012, 16:47
Merhaba arkadaslar foruma girmedik ama bizim kazan dolmus tasıyor serverin tüm bireyleri burada toplanmıs hayırdır bilmediğimiz bir sey mi var yoksa.. Kırıcı olmayalım tamam tahrik olabilir ama küfür asla herkese keyifli bir server dönemi diliyorum...

st.angerr
19-04-2012, 17:12
Merhaba arkadaslar foruma girmedik ama bizim kazan dolmus tasıyor serverin tüm bireyleri burada toplanmıs hayırdır bilmediğimiz bir sey mi var yoksa.. Kırıcı olmayalım tamam tahrik olabilir ama küfür asla herkese keyifli bir server dönemi diliyorum...

ooooooooooooo kimleri görüyorum abim nasılsın:)

RuYa
19-04-2012, 21:25
ooooooooooooo kimleri görüyorum abim nasılsın:)

Dostum çok iyiyim bu günümüze sükür sen nasılsın umarım iyisindir. Server de Rüya hesabındayım selamını atarsan sohbete oradan devam ederiz. Malum burada görüyorum ki sohbetin demine vurup belini ağrıtan insanlar var. Anlamadığım bizim mekan da laf yiyip üzerine hala takılan insanlar var onu anlamıyorum.

Tesekkürler dostum...

Sycena
20-04-2012, 12:24
oy oy 2 sevdigimde burda 3. nerdeee :) canerrr

BiNDeLi
20-04-2012, 13:14

beni seven yok mu yaaaa :( yoksa ben de mi Akmet gibi oldum :D

st.angerr
20-04-2012, 13:42

usta akmeti sevmeyen değil üstüne nefret eden ve hatta reelde görseler agzını burnunu dağıtmak isteyen ksrgdeli üyeleri var.

Sycena
20-04-2012, 16:14
usta akmeti sevmeyen değil üstüne nefret eden ve hatta reelde görseler agzını burnunu dağıtmak isteyen ksrgdeli üyeleri var.
Akmetim de fevridir sinirlidir atarlıdır ama hamuru iyidir aslında ya dokunmayın garibime:)

Sycena
20-04-2012, 16:15
Seni bir seven,Birde sevmeyen pişman :)

BiNDeLi
20-04-2012, 17:00

siparişleri alabilirim önümüzde ki hafta içi görüşeceğiz onunla :D isteyen herkes için bir tokat atabilirim bunu yaparken bu şunun için onun için diyebilirim :D

Seni bir seven,Birde sevmeyen pişman :)

teşekkür ederim :D düşmanlarım çatlasın hıhhh :D

ReCK
20-04-2012, 21:12
ksrdeli uyuyor galıba...

DOLPHIN
20-04-2012, 21:16

Yetiştim mi

Sycena
20-04-2012, 21:26
Yetiştim mi

yettin gülümm :)

osmanlıx
20-04-2012, 21:43
yettin gülümm :)

4 ettimi ? yoksa ömer abiyide çağırammı :D hani ömer + görkem = 1 ya :P

Sycena
21-04-2012, 02:24
4 ettimi ? yoksa ömer abiyide çağırammı :D hani ömer + görkem = 1 ya :P
Ömer basımın belasi oda ayrı bonuskafam ama sen ayrı tabi:)

SpyM3GTR
21-04-2012, 07:39
Ömer basımın belasi oda ayrı bonuskafam ama sen ayrı tabi:)

Bu Görkem fena ya:)
Göçmenlerim geri dönmüş 2 nciyi atıcam gelmiş bana diyor o göçmenler yine dönecek
Nostradamusss:)

Not.: ediği gibi oldu ban.gif
:)

osmanlıx
21-04-2012, 08:00
Ömer basımın belasi oda ayrı bonuskafam ama sen ayrı tabi

hehe az mı çektin bizi :D

Bu Görkem fena ya:)
Göçmenlerim geri dönmüş 2 nciyi atıcam gelmiş bana diyor o göçmenler yine dönecek
Nostradamusss:)

Not.: ediği gibi oldu ban.gif

:D cahit abi ama haklıymışım dimi :D

bu arada hiç görüşemiyoz yav nerlerdesin sen :)

SpyM3GTR
21-04-2012, 09:51
hehe az mı çektin bizi :D

:D cahit abi ama haklıymışım dimi :D

bu arada hiç görüşemiyoz yav nerlerdesin sen :)

Haklılığını yiyim bizim buralarda ona şom ağız diyorlar:)
Buralardayım kuzen ara ara msn açıyorum ama yoksun hiç görmüyorum yoksa slm mımızı
eksik etmeyiz.

osmanlıx
21-04-2012, 11:34
Haklılığını yiyim bizim buralarda ona şom ağız diyorlar:)
Buralardayım kuzen ara ara msn açıyorum ama yoksun hiç görmüyorum yoksa slm mımızı
eksik etmeyiz.

hehe :D abi benim travian felsefemde uzağa köy kurmak yok :D kurmaya çalışanlarıda gördük :D

msn işini bıraktım yav artık yağma yapıyoz :)

SpyM3GTR
21-04-2012, 12:42
hehe :D abi benim travian felsefemde uzağa köy kurmak yok :D kurmaya çalışanlarıda gördük :D

msn işini bıraktım yav artık yağma yapıyoz :)

Ne uzağı kuzen yavv 100-200 arası koordinatlar dan daha güzelimi vardır ama 3
kez göçmenler dönünce oralarda köy kalmadı tabi o ayrı mevzu:):)

osmanlıx
21-04-2012, 13:41
Ne uzağı kuzen yavv 100-200 arası koordinatlar dan daha güzelimi vardır ama 3
kez göçmenler dönünce oralarda köy kalmadı tabi o ayrı mevzu:):)

valla ben 12 sektör uzağa kurdum çokda rahatım :)

ist_mezar
24-04-2012, 18:59
nerde bu delıler acaba...

osmanlıx
24-04-2012, 19:41
Saldırı komutanları gelip 2 köylü hesaplara çakılıyolarmış nede ilginç .s

SpyM3GTR
25-04-2012, 00:51
Saldırı komutanları gelip 2 köylü hesaplara çakılıyolarmış nede ilginç .s

Rapor görelim kuzen:)

osmanlıx
25-04-2012, 14:02
Rapor görelim kuzen:)

hesabına atıyom :D şimdi kimseye sormadan raporunu paylaşmayalım :D

osmanlıx
25-04-2012, 14:17
http://travian-reports.net/tr/report/547177575f4

hmmmmmm... napsakki ?

Kara Fatma
25-04-2012, 14:55
http://travian-reports.net/tr/report/547177575f4

hmmmmmm... napsakki ?

bu raporu değil, bundan sonraki kesim raporunu koymak daha güzel olmaz mıydı :P

osmanlıx
25-04-2012, 16:02
bu raporu değil, bundan sonraki kesim raporunu koymak daha güzel olmaz mıydı :P

öyle bir rapor yok ama :) istersen bir rapor daha yaratabilirim ? :)

SpyM3GTR
25-04-2012, 18:25
öyle bir rapor yok ama :) istersen bir rapor daha yaratabilirim ? :)

Yaratmak ALLAHA mahsus kuzen:)

osmanlıx
25-04-2012, 18:34
Yaratmak ALLAHA mahsus kuzen:)

tabi öyle abimde , her şeyide allahtan beklememek lazım biz saldıralım gerisi allaha kalmış :D

SpyM3GTR
26-04-2012, 01:52
tabi öyle abimde , her şeyide allahtan beklememek lazım biz saldıralım gerisi allaha kalmış :D

Bunun üzerine müsadenle bir fıkra anlatayım kuzen:)

Fakirin birisi camiye gidip 2 rekat namaz kılıp dua ediyor
ALLAHIM ayakkabılarım yırtık önümüz de kış bana 1 cift ayakkabı almayı nasip et
Bunu duyan adamın biride yanına yanaşıp
Al şu 100 lirayıda ayakkabını al biz burda yat kat istiyoruz ufak şeyler için mşegul etme
:):):)

osmanlıx
26-04-2012, 12:30
Bunun üzerine müsadenle bir fıkra anlatayım kuzen:)

Fakirin birisi camiye gidip 2 rekat namaz kılıp dua ediyor
ALLAHIM ayakkabılarım yırtık önümüz de kış bana 1 cift ayakkabı almayı nasip et
Bunu duyan adamın biride yanına yanaşıp
Al şu 100 lirayıda ayakkabını al biz burda yat kat istiyoruz ufak şeyler için mşegul etme
:):):)

hehe :D iyiymiş :)

Sycena
26-04-2012, 14:31
Ya bende bu oyunda bunu anlayamıyorum merkezimin dibinde hanedan mensubu 2 hesap var biri 1 koylu biri 2 bırakayım gelissinmi ,yıkıyorum kalıbından utan diolar :) napiim ben

osmanlıx
26-04-2012, 15:09
Ya bende bu oyunda bunu anlayamıyorum merkezimin dibinde hanedan mensubu 2 hesap var biri 1 koylu biri 2 bırakayım gelissinmi ,yıkıyorum kalıbından utan diolar :) napiim ben

biride birlik başkanı :) yık geç yaf 50 saate getirtme beni oraya :D

RuYa
26-04-2012, 21:13

Bana sorarsan eğer yık derim :) Nedeni ise geceleri uykunu rahat uyuman için gerekli bir önlem olarak görüyorum.

Onların ne dedikleri değil senin ne düsündüğün önemli..

Kolay gelsin.

Rüya (http://tc5.travian.com.tr/spieler.php?uid=2943)

SpyM3GTR
26-04-2012, 23:16

İlerde bir gün o cılız dediğin hesaplardan birisi sana çok ufakta olsa bir zarar verseler
ne diyecekler?

Püüü kalıbınaa:)Sanırım gayet açık bir cvp oldu:)

RuYa
27-04-2012, 19:46
İlerde bir gün o cılız dediğin hesaplardan birisi sana çok ufakta olsa bir zarar verseler
ne diyecekler?

Püüü kalıbınaa:)Sanırım gayet açık bir cvp oldu:)

Cevap güzel durdu :) Bak isin o tarafı da var...

ermanbey
27-04-2012, 21:10
editttttttttt

ReCK
27-04-2012, 21:56
editttttttttt

atlama her seye edıtcan ...

ermanbey
28-04-2012, 00:11
atlama her seye edıtcan ...

hAYIRDIR ?

SpyM3GTR
03-05-2012, 00:41
http://forum.travian.com.tr/group.php?groupid=934

Alayınızı bekliyorum deliler:):)

PeacE
28-07-2012, 15:37
Savaş muhabbetlerinizi savaş başlığı altında yapın.

Konu tekrar açılmıştır.

tiktaktiktak
28-07-2012, 15:38
o serverda bızlerde vardık herseyı en ınce ayrıntılarıyla bızlerde bılıyoruz ama olay yukardakı gıbı degıl.senın hatan sadece ınanmak ıstedıklerıne ınanıyosun .senı serverın basından berı forumdakı tutarsız yazılarından ınsanlarla alay etmelerınden ve dalga gecmelerınden tanıyorum.onun ıcın benım gozumde pek bır ınandırıcılıgın ve ıtıbarın yok kardes.fazla degıl dıger forumdakı son yazdıgın 3-5 mesajı dıkkatlıce tekrar oku ne demek ıstedıgımı anlamakta zorlanmazsın.bırılerıne çamur atarken once bunları akıl süzgecinden geçirin güldürmeyin kendinize ınsanları altı ustu boktan bır oyun oynuyoruz

bennn ksrrdeliidee olsamm aslaaa hesappp silmemmm

nieee benimmm şifremmm çalınnmıyooo onlarınnn çalınııyoo derimmm

şiffreelerinisii başşkalarınaaa veripppp hilebassslıqqq yappmaaasaydınısss sisss gecee mışılll mışıll uyurrrkenn sallldırılaanısııı başşkalarınaaa attırrmakk içinn şiffree verirrsenisss böyyyledee giderrr emekklerinisss

MYSELF
28-07-2012, 15:40
Şimdi geçmişten kareler sunsak buraya,şimdi kolkola olanlar kendilerini vurması gerekıyor...

Neyse bu olayı hepımız bılıyoruz,ayrıca tekrar soruyorum abi,siyasetle bir alakan var mı?
üstadım siyaset alakası bizlerin bugüne kadar tanıdığımız dolambaçlı siyasetçilerini ifade ediyorsa yoktur.
ama okurum. hemde çok okurum. elime aldığım gazeteyi ilanlarına kadar okurum.
mütevazilik yapamayacağım kültürlü olduğuma inanırım. ve en iyisi ben esnafım. benim mesleğim işyerine giren müşteriyi yani insanı analiz etmek. bu ne kadar harcar ,alıcımı, bakar geçermi?. bu sayedede karşımdakini dinlerkende okurkende otomatikman analiz tarafım çalışır. kendimden örnek vererek olayı masaya yatırırım.ben olsam ne yapardım derim. çünki bende vasat bir bu ülke insanıyım. haaaa özgüvenimde tamdır. bilirimki kimse gölgeme bile ayak basamaz. o zamanda fütursuz konuşurum konuştuğum kelimelerden korkmam.zaten yaratan,dan başka hiçbişeydende kormam.
işte tüm bunlarlada ortala bir fikre ulaşırsın. olay bu kadar basittir.

şimdi :
sen kendine soracaksın. daha kısa süre önce bana bunları yapan kişi ve kişilere hiçbirşey olmamış gibi davranabilirmiyim??
kolkola olmak onların kaldırabileceği bişeymi?. hakketten inandınmı?
bu benim yazdıklarımın yüzde 10 u bile olmayacak şeyleri biz osmanla trişka ile yaşadık. yarın onlarda bende aynı yerde bulunabilirmiyiz?? bende bunun cevabı hayır ve eminim onlardada hayırdır.
peki bu böyleyken siz nasıl hertarafı tozpembe görebiliyorsunuz asıl ona şaşıyorum.

hesabıma mesaj atılıyor . telefonlarla ricacı olunuyor. ama arkadaşlarıma iftira atılırken küfür edilirken bana kimse sessiz kal demesin.
dahada ileri giderim sertif demekki serveri terkedecekti en kolay yol bunu seçti derim.
kimse bi yere gitmesin bizde hepsini yollayacak güç zaten var bu tip işlere ihtiyacımız yok.
neymiş operasyon yapılacakmış. ustam server başladığından beri yapılacak en büyük operasyon bu olaydan dolayı bugün durduruldu siz neden bahsediyorsunuz. buyur açık yazıyorum. ak can a sorun 2 gün önce toplandııldı asker sayıları alındı hesaplamalar yapıldı ve bugün allstarın en büyük operasyonu başlayacaktı.
daha ne diyeyim kim zararlı bu işte yanlızca sizin tarafmı??
el insaf ustam el insaf

poincare_c.
28-07-2012, 15:42
Sen dıyorsınkı olay sıfre paylasımıyla ılgılı:) ve sende yıne ksrgdelı kendı ıcınde yapmıstır bu olayı dıyosun. Ben sızı bıraz beyın jımnastıgıne zorlıyım ozaman tıktak kardes ,fazla degıl 5-7 gun once alstar bır hesapta bayagı ordu kaybettı acaba dıyorum bunun hırsını bıyerdenmı cıkarmak ıstıyor alstar ıcınden bırılerı?

zerova
28-07-2012, 15:44
bennn ksrrdeliidee olsamm aslaaa hesappp silmemmm

nieee benimmm şifremmm çalınnmıyooo onlarınnn çalınııyoo derimmm

şiffreelerinisii başşkalarınaaa veripppp hilebassslıqqq yappmaaasaydınısss sisss gecee mışılll mışıll uyurrrkenn sallldırılaanısııı başşkalarınaaa attırrmakk içinn şiffree verirrsenisss böyyyledee giderrr emekklerinisss

he güzel kardeşim ondan saçmalamaya son sürat devam et.yazdıklarına kıçımla gülüyorum şuan.bu arada adresini versene sana bi türkçe imla klavuzu hediye etmek istiyorum.

tiktaktiktak
28-07-2012, 15:51
he güzel kardeşim ondan saçmalamaya son sürat devam et.yazdıklarına kıçımla gülüyorum şuan.bu arada adresini versene sana bi türkçe imla klavuzu hediye etmek istiyorum.

yollaamadannn önceee kendiinndee okuu kiiii nokktadann soraaa bi boşlukkk bırakkkmann gerekkktiniii öreeenmişşş olurrrsunnn:D

reme
28-07-2012, 16:20
üstadım siyaset alakası bizlerin bugüne kadar tanıdığımız dolambaçlı siyasetçilerini ifade ediyorsa yoktur.
ama okurum. hemde çok okurum. elime aldığım gazeteyi ilanlarına kadar okurum.
mütevazilik yapamayacağım kültürlü olduğuma inanırım. ve en iyisi ben esnafım. benim mesleğim işyerine giren müşteriyi yani insanı analiz etmek. bu ne kadar harcar ,alıcımı, bakar geçermi?. bu sayedede karşımdakini dinlerkende okurkende otomatikman analiz tarafım çalışır. kendimden örnek vererek olayı masaya yatırırım.ben olsam ne yapardım derim. çünki bende vasat bir bu ülke insanıyım. haaaa özgüvenimde tamdır. bilirimki kimse gölgeme bile ayak basamaz. o zamanda fütursuz konuşurum konuştuğum kelimelerden korkmam.zaten yaratan,dan başka hiçbişeydende kormam.
işte tüm bunlarlada ortala bir fikre ulaşırsın. olay bu kadar basittir.

şimdi :
sen kendine soracaksın. daha kısa süre önce bana bunları yapan kişi ve kişilere hiçbirşey olmamış gibi davranabilirmiyim??
kolkola olmak onların kaldırabileceği bişeymi?. hakketten inandınmı?
bu benim yazdıklarımın yüzde 10 u bile olmayacak şeyleri biz osmanla trişka ile yaşadık. yarın onlarda bende aynı yerde bulunabilirmiyiz?? bende bunun cevabı hayır ve eminim onlardada hayırdır.
peki bu böyleyken siz nasıl hertarafı tozpembe görebiliyorsunuz asıl ona şaşıyorum.

hesabıma mesaj atılıyor . telefonlarla ricacı olunuyor. ama arkadaşlarıma iftira atılırken küfür edilirken bana kimse sessiz kal demesin.
dahada ileri giderim sertif demekki serveri terkedecekti en kolay yol bunu seçti derim.
kimse bi yere gitmesin bizde hepsini yollayacak güç zaten var bu tip işlere ihtiyacımız yok.
neymiş operasyon yapılacakmış. ustam server başladığından beri yapılacak en büyük operasyon bu olaydan dolayı bugün durduruldu siz neden bahsediyorsunuz. buyur açık yazıyorum. ak can a sorun 2 gün önce toplandııldı asker sayıları alındı hesaplamalar yapıldı ve bugün allstarın en büyük operasyonu başlayacaktı.
daha ne diyeyim kim zararlı bu işte yanlızca sizin tarafmı??
el insaf ustam el insaf

ya abi operasyon yapılsın,en kralından yapılsın hemde,hepımızde yıkılalım ama sen bu kadar komplo teorıcı olma lutfen ayrıca senın kolkola olduklarını bılmıyorum ama oncekı serverlardan kolkola olanlar burada ahkam kesmesın...

Ayrıca bu yapılan hacklemelerı bıze sız yaptınız dedın ya,şimdiden benım bır ton gunahımı aldın bile...

Hadi selametle...

whocares
29-07-2012, 15:58
Savaş raporları kısmına bir açıklama yazmıştım. Mod pardon super mod arkadaş konuyu kapatmış ve mesajları yine silmiş. Yarım saat mavi renkte büyük puntolarla hakaretler içeren bir yazı dizisi ! mod arkadaşı rahatsız etmedi. Ama bizim hiçbir hakaret içermeyen açıklamamız mod arkadaşı rahatsız etmiş olacak ki 1 dk geçmeden konu kapandı mesaj silindi. Takdir forum ahalisinindir.

üye pardon sayın üye,

arasıra girip mesajları kontrol ediyorum,bir mesaj yarım saat sonra diğeri 2 dakika sonra silinmiş..

bumudur yani?

whocares
29-07-2012, 16:07
Mod pardon sayın super mod,

Evet budur o arkadaşın yazdıkları okunmuşken, benim yapmış olduğum haklı açıklamalar okunmamış oldu. :)

28 dakka alacaklı ol,anlaşalım,başka bi mesajda telafi ederiz :p

derbeder123
29-07-2012, 16:12
dar gelir osmanıma dar gelir sertifinede kayrola az gelir :) osmancıklar sizi :)

böyle der ve osmanı bu kadar kabullenmelerınden dolayı ksrdelı yı tebrık ederım :)

derbeder123
29-07-2012, 16:26
sen kanunsuz bir şekilde insanların pc lerinden hırsızlık yapanları kabulleniyorsun ya... Biz osmanı kabullenmişiz çok mu?,

kardes yapanın allah bın belasını verdım kul hakkıdır obur tarafta verır en kotu halde bızım yapabılecegımızı bırsey varsa soyle yardım edelım burası boyle ama acıga cıkan seylere sozum benım ...

Dıp not : Turk ceza kanunları ıyıdır ama ıslemez keza hukukı yolada basvursanız bı sonuc elde edlımez turkıyede

türkisch
29-07-2012, 16:45
,

kardes yapanın allah bın belasını verdım kul hakkıdır obur tarafta verır en kotu halde bızım yapabılecegımızı bırsey varsa soyle yardım edelım burası boyle ama acıga cıkan seylere sozum benım ...

Dıp not : Turk ceza kanunları ıyıdır ama ıslemez keza hukukı yolada basvursanız bı sonuc elde edlımez turkıyede

insanlarin özeline girmek suctur pcde özeldir burda esin senin mektubunu acarsa suctur nasil bir baskasi pcne gircek ve cezasiz kalcak milyondan tazminat acarim vallah...

Son Şarkı
14-10-2012, 18:36
all star saldırdıktan sonra buralar tarla ya dönmüş :)

ermanbey
14-10-2012, 18:52
all star saldırdıktan sonra buralar tarla ya dönmüş :)

bindeli diye birlikmi vardı ?

AETERNUS
15-10-2012, 10:46
Eyvahhh :A

duke
05-04-2013, 06:42
Herkese Merhaba eski bindeli oyuncusu olarak sizleri burada bulduğum için çok mutluyum.Var mı yakın bir zamanda başlayacağımız server?

nisantasıkmps
06-04-2013, 23:18
Bindelli ailesi olarak kısa zamanda başlayacahahahahahahahhahahahhahaz

Herkese Merhaba eski bindeli oyuncusu olarak sizleri burada bulduğum için çok mutluyum.Var mı yakın bir zamanda başlayacağımız server?

AETERNUS
11-04-2013, 14:30
Bindelli ailesi olarak kısa zamanda başlayacahahahahahahahhahahahhahaz

Bindeli öyle her zaman gelecek bi birlik mi ulan:A

Bindeli avını ne zaman yakalaması gerektiğini bilir

Forza Bindelii

yildiz46
12-05-2013, 13:36
bindelilere başarılar diliyorum...

ayberk98
20-05-2013, 15:32
Bende ++ bölgesinde acacam İsmim FSM cermen olacam 2006 dan beir oynuyorum 3 ortak o serverde olacağız

yildiz46
21-05-2013, 17:59
Bende ++ bölgesinde acacam İsmim FSM cermen olacam 2006 dan beir oynuyorum 3 ortak o serverde olacağız

alayına gider,alayına gelir,alayına biber,alayına gelsin,alayına geldik,alayı gördü,alayına WOW :D fazla abartım herhalde ogamede görümüştüm 3 oyuncunun işimleri alayına diye başlıyordu.:D

neyse şakayı geçelimde BENZERSİZ ​OLABİLİR