PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Eyvahhh bindeli geliyor..!

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11

000000
25-02-2012, 20:37
[QUOTE=000000;1388006]

valla usta aklıma seni işletmişler kelimesinden başka bişi gelmiyor :)

Nasıl işletçekler ? :)
Oyun ana sayfama yazı geldi mesaj bölümüne değil :))

SpyM3GTR
25-02-2012, 21:16
[QUOTE=000000;1388006]

valla usta aklıma seni işletmişler kelimesinden başka bişi gelmiyor :)

Ercan s12 den hatırlarsan Meltemin ayaz61 hesabı wow yıkımından 5 dk sonra haritadan
silindi buna hep beraber şahit olduk bunu neden anlatıyorsun dersen böyle bir mevzuyu
gördükten sonra travianda herşey mümkün olduğu kanaatine vardım yeterki
ANKARADA dayın olsun..!!!

RIDDLEDskulll
25-02-2012, 21:29
[QUOTE=RIDDLEDskulll;1388031]

Ercan s12 den hatırlarsan Meltemin ayaz61 hesabı wow yıkımından 5 dk sonra haritadan
silindi buna hep beraber şahit olduk bunu neden anlatıyorsun dersen böyle bir mevzuyu
gördükten sonra travianda herşey mümkün olduğu kanaatine vardım yeterki
ANKARADA dayın olsun..!!!

o bilinçli olarak silinmişti wow a girip raporu görüp silinmesi gerekiryordu silindi o bilerek yapılmış bişidi...

RascaL
25-02-2012, 21:31
[QUOTE=RIDDLEDskulll;1388031]

Nasıl işletçekler ? :)
Oyun ana sayfama yazı geldi mesaj bölümüne değil :))

Dostum o arka arkaya sayfada bir çok kez başka şeylere tıklarsan oluyor. Bir kaç saniye sonra geri düzeliyor mh ile alakası olmayan birşey :)

SpyM3GTR
25-02-2012, 22:06
[QUOTE=SpyM3GTR;1388099]

o bilinçli olarak silinmişti wow a girip raporu görüp silinmesi gerekiryordu silindi o bilerek yapılmış bişidi...

Fark eden ne ercanım bilerek yada bilmeyerek sonuç itibari ile köy uçtumu uçtu normalde
böyle birşey mümkünmü? Cezai işler gerektiren bir durumda nelerin uygulandığını
hepimiz biliyoruz.

SpyM3GTR
25-02-2012, 22:24
Nasıl alıntı yapıp msj yazıyorsunuz forumu bir birine kattınız yavv ban.giff

the_get
26-02-2012, 08:50
Sebep yokken silinmesinin ilginç olduğu gibi, aynen hesabın geri gelmesi daha ilginçti.

Fark eden ne ercanım bilerek yada bilmeyerek sonuç itibari ile köy uçtumu uçtu normalde
böyle birşey mümkünmü? Cezai işler gerektiren bir durumda nelerin uygulandığını
hepimiz biliyoruz.

Son Şarkı
26-02-2012, 09:07
Sebep yokken silinmesinin ilginç olduğu gibi, aynen hesabın geri gelmesi daha ilginçti.

​Bunlar AMERKİKA'nın oyunu olmasın usta?

BiNDeLi
26-02-2012, 11:09

Daha önce sanırım sana söylemedim bu konuyu ama burada herkesin içinde söylüyeyim.

Sana wow saldırısında hammadde deposu vurman hedef verilmişti, senden sonra girecek büyük bir ordu da wow yıkacaktı. Sen hammadde deposu yerine wow yıkınca senden sonra wowu yıkacak olan arkadaş sinirlendi...
Peki o sinir ne mi yaptı? O arkadaş travian da görevli birisiydi, o an da msnde konuşuyorduk onunla, direk şunu söyledi, şimdi ben ona ne yapacağımı biliyorum dedi 1 dk sonra bir baktım senin hesap yok oldu sen bana yazdın ne oluyor hesabım nereye gitti falan dedin ben de admine mail yaz dedim sana sende yazdın hesap geri geldi o yetkili arkadaşa ne oldu veya şuan da nerede hiç bir fikrim yok :)

SpyM3GTR
26-02-2012, 11:16
Daha önce sanırım sana söylemedim bu konuyu ama burada herkesin içinde söylüyeyim.

Sana wow saldırısında hammadde deposu vurman hedef verilmişti, senden sonra girecek büyük bir ordu da wow yıkacaktı. Sen hammadde deposu yerine wow yıkınca senden sonra wowu yıkacak olan arkadaş sinirlendi...
Peki o sinir ne mi yaptı? O arkadaş travian da görevli birisiydi, o an da msnde konuşuyorduk onunla, direk şunu söyledi, şimdi ben ona ne yapacağımı biliyorum dedi 1 dk sonra bir baktım senin hesap yok oldu sen bana yazdın ne oluyor hesabım nereye gitti falan dedin ben de admine mail yaz dedim sana sende yazdın hesap geri geldi o yetkili arkadaşa ne oldu veya şuan da nerede hiç bir fikrim yok :)

O arkadaşın travian görevlisi olduğunu bilmeyen yoktur sanırım:):)

DOLPHIN
26-02-2012, 11:56

Meltem de biliyor zaten bunları, daha sonra adamla topluda da çok konuştuk Meltem'de konuştu, rekor ordu basıp wow vuramaması ne kadar zoruna gittiyse anında hesabı sildi daha sonra da olayın yankı bulmaması adına o ilgili 24 saatte hesap anında tekrar haritaya konuldu, şimdiye kadar gördüğüm en büyük ve en uçuk olay buydu, çok ilginç hikayeler de dinledim zamanında ama hiçbiri böyle gelmemişti, belki de etkilediği hesapta emeğim var diye bana daha büyük geldi bilmiyorum ama böyle bir fiyasko görmedim ben.

the_get
26-02-2012, 22:35
Tamam bilmeden Wow u yıkmak için rekor ordan önce saldırı çıkmış olabilirim ama bu hesap silinmesi için bir gerekçe değil. O işi yapanla sonra da arkadaş olduk zaten :D
Ama işin sevimsiz tarafı: yetkisi olan biri birine kızıp bırak ceza vermeyi hesabı silebiliyor.

Meltem de biliyor zaten bunları, daha sonra adamla topluda da çok konuştuk Meltem'de konuştu, rekor ordu basıp wow vuramaması ne kadar zoruna gittiyse anında hesabı sildi daha sonra da olayın yankı bulmaması adına o ilgili 24 saatte hesap anında tekrar haritaya konuldu, şimdiye kadar gördüğüm en büyük ve en uçuk olay buydu, çok ilginç hikayeler de dinledim zamanında ama hiçbiri böyle gelmemişti, belki de etkilediği hesapta emeğim var diye bana daha büyük geldi bilmiyorum ama böyle bir fiyasko görmedim ben.

the_get
26-02-2012, 23:35
Merhaba arkadaşlar;

KsRDeLi ler olarak İstanbul da 11 Mart 2012 Pazar günü saat 15:00 de Mecidiyeköy Cevahir AVM de buluşuyoruz.

Gelmeyi düşünen arkadaşların The_Get (http://tc5.travian.com.tr/spieler.php?uid=1414) hesabına mesaj atmalarını rica ediyoruz.

İyi oyunlar

MeLTeMCe

the_get
27-02-2012, 00:04
Rakip birlikten bir arkadaşımız ''bizde davetli miyiz?'' diye sordu. Tabi ki davetlisiniz, gelmek isteyen herkesin başımızın üzerinde yeri var.

holocaust
27-02-2012, 01:57
nasıl bır organıze olacak cevahırde :D

st.angerr
27-02-2012, 07:38
nasıl bır organıze olacak cevahırde :D

Anladığım kadarıyla istanbul dışından da arkadaşlar gelecek bu nedenle en merkezi bilindik bi yer olarak buluşma noktası orası seçilmiş. Orada toplandıktan sonra birşeyler düşünülür. En kötü cevahirde sinemaya gideriz:)

RIDDLEDskulll
27-02-2012, 08:59
Anladığım kadarıyla istanbul dışından da arkadaşlar gelecek bu nedenle en merkezi bilindik bi yer olarak buluşma noktası orası seçilmiş. Orada toplandıktan sonra birşeyler düşünülür. En kötü cevahirde sinemaya gideriz:)

Valla bu noktada haklısın bende istanbul dışından geleceğim için. Gerçi daha cevahir avm nin nerede olduğunu bilmiyorum ama öğreneceğiz elbet :)

st.angerr
27-02-2012, 09:20
Valla bu noktada haklısın bende istanbul dışından geleceğim için. Gerçi daha cevahir avm nin nerede olduğunu bilmiyorum ama öğreneceğiz elbet :)

esenler otogardan 75O ya bin yakınında inersin:)

RIDDLEDskulll
27-02-2012, 09:36
esenler otogardan 75O ya bin yakınında inersin:)

hmm peki ya kartaldan nası gelicem.Önce kartala geçicem çünkü

st.angerr
27-02-2012, 11:30
tuzla arabaları var 500t ler oradan geçer mi bilmem atla ona mecide bırakır seni:)

RIDDLEDskulll
27-02-2012, 12:17
tuzla arabaları var 500t ler oradan geçer mi bilmem atla ona mecide bırakır seni:)

tamamdır eywallah.Sen gelicenmi peki :)

darbeder
27-02-2012, 12:26

eski bir istanbullu olarak ve üstelik bu hatları öğrencilik yıllarında yoğun olarak kullanmış biri olarak yardımcı olayım 500 es ler vardı bizim zamanımızda mecidiyeköyden otogara gidiyordu eğer hala duruyorsa onlar geçiyor sanırım.500t ler direk 2. köprüden levente çıkıyor :))

leviathan.
27-02-2012, 12:30
eski bir istanbullu olarak ve üstelik bu hatları öğrencilik yıllarında yoğun olarak kullanmış biri olarak yardımcı olayım 500 es ler vardı bizim zamanımızda mecidiyeköyden otogara gidiyordu eğer hala duruyorsa onlar geçiyor sanırım.500t ler direk 2. köprüden levente çıkıyor :))
500es'ler hala duruyor mecidiyeköyden de geçiyorlar. Aynı zamanda Kartaldan Mecidiyeköy'e gelmek için 252'yi de kullanabilirsiniz. Daha rahat oluyorlar .)

RIDDLEDskulll
27-02-2012, 12:35
500es'ler hala duruyor mecidiyeköyden de geçiyorlar. Aynı zamanda Kartaldan Mecidiyeköy'e gelmek için 252'yi de kullanabilirsiniz. Daha rahat oluyorlar .)

Vaay ne çok bilen varmış bea :) valla sağolun.ee sizler gelicekmisin ona göre haber verin de listeye ekliyelim

darbeder
27-02-2012, 12:35

evet o hattı da biliyorum ama numarası aklımdan çıkmış bir de onların pendiğe gidenleri vardı 250miydi neydi onları da çok kullanmıştım. :)) hey gidi günler yau.istanbulun en uzun hattı sanırım 500t lerdi bir yakanın bir başından öbür yakanın sonu olmasa da sonuna yakın bir yere kadar olan bir güzergahı var

darbeder
27-02-2012, 12:37
Vaay ne çok bilen varmış bea :) valla sağolun.ee sizler gelicekmisin ona göre haber verin de listeye ekliyelim

nerdeee istanbulda olsaydım gelirdim.namınızı duyduk sizlerle tanışmak büyük bir keyif verirdi bana ama nasip.yine de iyi eğlenceler size

RIDDLEDskulll
27-02-2012, 12:42
nerdeee istanbulda olsaydım gelirdim.namınızı duyduk sizlerle tanışmak büyük bir keyif verirdi bana ama nasip.yine de iyi eğlenceler size

Tşkler dostum.Sen hangi bölgedesin s5 de ?

leviathan.
27-02-2012, 12:45
evet o hattı da biliyorum ama numarası aklımdan çıkmış bir de onların pendiğe gidenleri vardı 250miydi neydi onları da çok kullanmıştım. :)) hey gidi günler yau.istanbulun en uzun hattı sanırım 500t lerdi bir yakanın bir başından öbür yakanın sonu olmasa da sonuna yakın bir yere kadar olan bir güzergahı var

Yanlış bilmiyorsam şayet o da 251 oluyor .)

En uzun hat 500T evet, onu ilk kullandığımda şehir dışı otobüsüne mi bindim ben diye tedirgin de olmuştum hani .) Sonra alışıyor insan şehir içinde seyahat ederken dağ bayır görmeye.

Neyse,
Askerlik anılarına benzetmeyeyim bu işi .)

İyi forumlar.

Rica ederim.

Ben bu serverda değilim, teşekkür ederim yine de. Sizlere keyifli buluşmalar dilerim .)

RIDDLEDskulll
27-02-2012, 12:48
Yanlış bilmiyorsam şayet o da 251 oluyor .)

En uzun hat 500T evet, onu ilk kullandığımda şehir dışı otobüsüne mi bindim ben diye tedirgin de olmuştum hani .) Sonra alışıyor insan şehir içinde seyahat ederken dağ bayır görmeye.

Neyse,
Askerlik anılarına benzetmeyeyim bu işi .)

İyi forumlar.

Rica ederim.

Ben bu serverda değilim, teşekkür ederim yine de. Sizlere keyifli buluşmalar dilerim .)

tşk ederim sizede oynadığınız serverda başarılar dilerim..

darbeder
27-02-2012, 12:54
Tşkler dostum.Sen hangi bölgedesin s5 de ?
ben "- , -" bölgesindeyim . "+,+" da açma dedi büyüklerim ben de onları dinledim :) .sanırım tek rekabetsiz gibi gözüken bölge sizin bölge .bu arada diğer wowtimeleri küçümsemeyelim haksızlık olur bu ama gördüğümüz kadar ilerde sizinle rekabet edemiyecek gibi duruyorlar.ama oyun bu sonuçta yanlış görüyor da olabiliriz.

st.angerr
27-02-2012, 14:12
ben "- , -" bölgesindeyim . "+,+" da açma dedi büyüklerim ben de onları dinledim :) .sanırım tek rekabetsiz gibi gözüken bölge sizin bölge .bu arada diğer wowtimeleri küçümsemeyelim haksızlık olur bu ama gördüğümüz kadar ilerde sizinle rekabet edemiyecek gibi duruyorlar.ama oyun bu sonuçta yanlış görüyor da olabiliriz.

şu an ki wowtime oluşumu ile 2 sezondur oynayan wowtime oluşumu arasında dağlar kadar fark var. aynı birlikler değiller o nedenle ben ksrgdeli'yi ++ da rakipsiz görüyorum.

osmanlıx
27-02-2012, 15:33
şu an ki wowtime oluşumu ile 2 sezondur oynayan wowtime oluşumu arasında dağlar kadar fark var. aynı birlikler değiller o nedenle ben ksrgdeli'yi ++ da rakipsiz görüyorum.

WoWTime birliklerinin 3-5 oyuncusu dışında çoğu oyuncusu bitik durumda , yani adam akıllı bi saldırıları adam akıllı savunmalarını görmedik . Bu işi hakkıyla yapan 3-5 kişi ise sürekli kaçmakta savunmasız köylere gece yarısı saldırı çıkartıyorlar , biz saldırınca köyde ne asker ne hammadde bırakıyolar kısacası vur kaç yapıyorlar . fakat ne zamana kadar kaçabilicekler onu merak etmekteyim. Bunun reisi var , mancınığı var :)

SpyM3GTR
27-02-2012, 17:28
Bu buluşma işi en çok bana güzel cevahir 2 adım masafedede:):)

RascaL
27-02-2012, 17:42
Bu buluşma işi en çok bana güzel cevahir 2 adım masafedede:):)

Tarih ters oldu be kuzen bu hafta sonu olsa iyi olurdu Adanadan gelirdim işte.. :)

gogora
27-02-2012, 19:32

Ercan bence buluşma yerini inönü stadı yapalım daha uygun olur :)

the_get
27-02-2012, 21:52
Wowtime ın genel başkanı yemiyor içmiyor birlik saldırı raporlarından birlik elemanlarının yağma alabildiği köylere uzak yakın demeden (6-7 saat) yağma çıkıyor. Bizim genel başkanımız öyle şeylere tenezzül etmez. Velhasıl onlar küçük şeylerin peşinde koşsunlar biz hazırlığımızı yapıyoruz.

the_get
27-02-2012, 21:55
Sorma Tamer epey kalabalık olacağız, zor organize ediyorum. O yüzden hangi kafe olduğu belli değil.

Ercan bence buluşma yerini inönü stadı yapalım daha uygun olur :)

Ortim, sen hala kimin ortisi olduğunun farkında değilsin. Sen İstanbullara gelirsinde ben seni yollarda bırakır mıyım? Gerekirse beraber kayboluruz. :D:D:D

BiNDeeeLi
27-02-2012, 23:06
şiiiiii ben çalışıyorum haftasonları ızın alamam gelmekte ıstıyorum nasıl olcak meltemmmmmmmmmmmm :D

gogora
28-02-2012, 11:10
valla ben gümüşhane den gelemem ama havaalanı olan bi şehirde olsaydım kesin gelirdim

Unknown
28-02-2012, 13:14
Bundan sonra ksrdeli olmayacam kardeşim ne bu aynı hikaye 3 bölge hep bize saldırıyor.Yeter la bir server da rahat rahat oynayak şu oyunu:D arkadaşlar şu s7 ye bi el atın ya adam yok wow u besleyemiyoruz...Birliğimizin yarısı cimbom oldu:D

the_get
28-02-2012, 13:35
Seni kalbimizde yaşatacağız Muzo. :D:D:D

şiiiiii ben çalışıyorum haftasonları ızın alamam gelmekte ıstıyorum nasıl olcak meltemmmmmmmmmmmm :D

Simao Sabrosa
28-02-2012, 14:17
Bu BİNDELİ tam olarak bin kişi mi beyler? değilse tamamlayalım ekip var

kqdir
28-02-2012, 17:46

şimdi saydım 820 deli var s5te...

st.angerr
28-02-2012, 17:58
şimdi saydım 820 deli var s5te...

varsa 180 kişilik ekleme yapalım da tamamlansın.

aKmet_KD
28-02-2012, 21:47
Sorma Tamer epey kalabalık olacağız, zor organize ediyorum. O yüzden hangi kafe olduğu belli değil.

Ortim, sen hala kimin ortisi olduğunun farkında değilsin. Sen İstanbullara gelirsinde ben seni yollarda bırakır mıyım? Gerekirse beraber kayboluruz. :D:D:D

Geleceklere söyle bana yerlerini bildirsinler bende bizim şöföre diyim arabayla toplasın milleti, meydandan amele toplar gibi tıksın arabaya getirsin

aKmet_KD
28-02-2012, 21:49

getir getir ama BİN kişiyi aşmayalım lütfen, prensip meselesi....

RIDDLEDskulll
28-02-2012, 22:03

biliyorum yollarda bırakmazsın beni en yakın köprüden atarsın bana öyle geliyor :)

the_get
29-02-2012, 14:46
İyi geçin benimle işte.

biliyorum yollarda bırakmazsın beni en yakın köprüden atarsın bana öyle geliyor :)

aKmet_KD
29-02-2012, 19:51

bi kanalizasyon çukuru bulsam yeter batırım çıkarcam sadece

RIDDLEDskulll
03-03-2012, 02:04
bi kanalizasyon çukuru bulsam yeter batırım çıkarcam sadece

modları kınıyorum ahlaksızca bir mesaj yayınlayan kişiyi ve mesajını 3 gün boyunca sayfamızda tutup bi rezilliğe ortak oldukları yetmez miş gibi üzerine de bizim yazdığımız msjlarıda siliyorlar böyle bir adaletsizlik olamaz.resmen saçmalıkdan başka birşey değildir bu.tekrar ediyorum ya görevinizi düzgün yapın yada çekilin gidin hayatımızdan...

SpyM3GTR
03-03-2012, 02:17
modları kınıyorum ahlaksızca bir mesaj yayınlayan kişiyi ve mesajını 3 gün boyunca sayfamızda tutup bi rezilliğe ortak oldukları yetmez miş gibi üzerine de bizim yazdığımız msjlarıda siliyorlar böyle bir adaletsizlik olamaz.resmen saçmalıkdan başka birşey değildir bu.tekrar ediyorum ya görevinizi düzgün yapın yada çekilin gidin hayatımızdan...

Ercan ben diyorum kendilerine ama msj larımı siliyorlar YETERSİZSİNİZ... sonra kabahatli oluyoruz.

!'^+%&/()
03-03-2012, 13:14
3 gün o resimler sayfada kalsın, sayfayı atlatma amacıyla 2 şey karalayalım ban yiyelim var mı böyle birşey :D eskisi gibi foruma yazı yazabilmek için +10 rep puanı uygulaması tekrar başlatılsın, o şeyleri paylaşacak adamın 10 rep toplama sürecine katlanacağını sanmam, neyse daha da yazmam ban açılana kadar, haber veriyim dedim :D

atomic_atmospher

RIDDLEDskulll
03-03-2012, 15:29
3 gün o resimler sayfada kalsın, sayfayı atlatma amacıyla 2 şey karalayalım ban yiyelim var mı böyle birşey :D eskisi gibi foruma yazı yazabilmek için +10 rep puanı uygulaması tekrar başlatılsın, o şeyleri paylaşacak adamın 10 rep toplama sürecine katlanacağını sanmam, neyse daha da yazmam ban açılana kadar, haber veriyim dedim :D

atomic_atmospher

aynen katlıyorum +10 rep puanını yeniden istiyoruz forumdaki düzenin ve birliğin tekrar sağlanması ve huzurun bozulmaması için bu uygulamanın şart olduğunu düşünmekteyim.
Yoksa bu kansızlar adiliklerine devam edeceklerdir...

Sycena
03-03-2012, 16:34
offf cok sıkılıyorum cokk eskiden negüzel bu delilerle atışıoduk catır catır simdi aynı birlikteyiz saramıyorum kimseye sevgili metaller wowtime cilar nerdesiniz:)

RIDDLEDskulll
03-03-2012, 17:02
offf cok sıkılıyorum cokk eskiden negüzel bu delilerle atışıoduk catır catır simdi aynı birlikteyiz saramıyorum kimseye sevgili metaller wowtime cilar nerdesiniz:)

Daha çok beklersin :D

Sycena
03-03-2012, 17:25
Daha çok beklersin :D

uyuss... :)

Kara Fatma
05-03-2012, 10:16
UĞRAMAYALI NE KADAR SEVGİ DOLU BİR YER OLMUŞ BURASI BÖYLE :s

gogora
05-03-2012, 17:12
ya arkadaşlar şu buluşma yerini sabiha gökçene yakın bi yer yapsak nasıl olur. Antalya ya eğitime gieceğim trabzondan sabiha gökçen aktarmalı buldum 12 den 3 e kadar boşum :D

the_get
05-03-2012, 22:37
Sabiha Gökçen Havaalanı nerede, sen biliyo musun?

ya arkadaşlar şu buluşma yerini sabiha gökçene yakın bi yer yapsak nasıl olur. Antalya ya eğitime gieceğim trabzondan sabiha gökçen aktarmalı buldum 12 den 3 e kadar boşum :D

BiNDeLi
06-03-2012, 09:49

bizim oradan otobana bir giriyorum :) sonra gaza Allah ne verdiyse bir basıyorum hoppp 15 dk sonra Sabiha Gökçen 'deyim bence de orası olsun :P

SpyM3GTR
06-03-2012, 10:58
bizim oradan otobana bir giriyorum :) sonra gaza Allah ne verdiyse bir basıyorum hoppp 15 dk sonra Sabiha Gökçen 'deyim bence de orası olsun :P

Daha neler abi yaa öyle bi otoban mevcut degil Türkiyenin her yerinden Sabiha Gökçene ulaşım için
uçak kaldırmak lazım ne ajayip bi cümle oldu lan bu:):):)

the_get
06-03-2012, 18:33
Bizim burdan aşağı doğru iniyorum, Allah ne verdiyse gidiyorum, hoooop 10 dk sonra Atatürk hava limanı. :D
Bence Atatürk hava limanında buluşalım.

Sycena
06-03-2012, 18:48
Szi ancak Paklar Bakırköy Tımarhanesi :)) BinDeliler geliyooo nasılsa:P

Bir karar veremediniz valla:)

RascaL
06-03-2012, 19:05
Daha neler abi yaa öyle bi otoban mevcut degil Türkiyenin her yerinden Sabiha Gökçene ulaşım için

bence abartmaya gerek yok kuzen taksimden Havaşla sabiha gökçen 40 dakika :))))

SpyM3GTR
06-03-2012, 19:22
bence abartmaya gerek yok kuzen taksimden Havaşla sabiha gökçen 40 dakika :))))
Sen taksimden havaşla 40 dk ya Sabiha gökçene git sonra gel kamuya açık bi yerdeyiz ayıp olacak:)

gogora
06-03-2012, 20:13
sertife yakın olduğunu biliyorum :)

BiNDeLi
07-03-2012, 00:01

valla denemesi bedava Ateşehir 'den Sabiha Gökçen 'e 15 dakika da giderim :)

st.angerr
07-03-2012, 07:22
valla denemesi bedava Ateşehir 'den Sabiha Gökçen 'e 15 dakika da giderim :)

bahsettiğiniz mühitler istanbul'a mı bağlı edirneye mi bağlı neresi oralar:)

RascaL
07-03-2012, 17:35
Sen taksimden havaşla 40 dk ya Sabiha gökçene git sonra gel kamuya açık bi yerdeyiz ayıp olacak:)

kuzen yapma daha hafta sonu istanbuldaydım :))

SpyM3GTR
07-03-2012, 17:40
Ule gelmiş bi hafta sonu ist ye 20 yıldır burdayım bana ist yi anlatıyor:)

esrar
07-03-2012, 18:24

kaan guzel dostum ayakların dert gormesın..sağol varol..:)
şu resımlerıde bır ara yolla bana msnden ama forumdan olursa casus yaparsın bızı:D:D:D hahahaha

esrar
07-03-2012, 18:31

istanbula gelmiş dostum ama işe bak bu kaan warya şaşırmış:)adam dıokı fehmi dostum ne ıstersın adanadan aklıma birşey gelmıyor sonra dıyorkı sana bir boğma rakı getıreyımde ruhun şenlensın:) iyi tamam dıoruz..herseyse akşam hep beraber bızım sarıyerde oturup içioruz eğlenıyoruz..ertesı gunu bana gtrdıgı rakıyı alacam ondan besıktaştan..arıyorum;hem onu gıtmeden goreyım hemde emanetımı alayım dıe..:)kaan bana demezmı kanka senın rakıyı ictik yarısı kaldı dıye :D
bıze adanadan rakı getırıyor ıstanbulda kendı içio :D hahahahahaha

RascaL
07-03-2012, 19:23

Hayatımızda ilk defa gelmiyoruz kuzen istanbula :)

RascaL
07-03-2012, 19:24
istanbula gelmiş dostum ama işe bak bu kaan warya şaşırmış:)adam dıokı fehmi dostum ne ıstersın adanadan aklıma birşey gelmıyor sonra dıyorkı sana bir boğma rakı getıreyımde ruhun şenlensın:) iyi tamam dıoruz..herseyse akşam hep beraber bızım sarıyerde oturup içioruz eğlenıyoruz..ertesı gunu bana gtrdıgı rakıyı alacam ondan besıktaştan..arıyorum;hem onu gıtmeden goreyım hemde emanetımı alayım dıe..:)kaan bana demezmı kanka senın rakıyı ictik yarısı kaldı dıye :D
bıze adanadan rakı getırıyor ıstanbulda kendı içio :D hahahahahaha

Hahahaha fehmi kardesim benim ben sana burdan yollicam msnden ver bana adresini alabilecegin sana yakın olan bir kargo yerini ertesi gün elinde :))) Bu arada sana saat 3 gibi aradm ben semtteym gel su boğmanı al diye sonra böyle kötü sonuclar oluyor işte :) Bu arada Çok güzel bir rakı sofrasında senin güzel muhabbettinle eğlendik resimleri atıcam sana ayrıca sizin konu basşlıgınız altındada yayınlicam cezanın casusu atın birlkten diye hahahaha :)

Nozzle
07-03-2012, 20:24
Hayatımızda ilk defa gelmiyoruz kuzen istanbula :)

En iyisi KONYA türkiyenin ortası.
Etliekmekler benden :)

destan...

RascaL
07-03-2012, 20:31

destan...

Rüştü abiden etli ekmekler geldi kuzen bence bir konya yapalım rüştü abinin yanına :))))

SpyM3GTR
08-03-2012, 08:28
Rüştü abiden etli ekmekler geldi kuzen bence bir konya yapalım rüştü abinin yanına :))))

Ta burdan konyaya etli ekmek için gidilmez yav yokmu artıran:)

BiNDeeeLi
08-03-2012, 09:18
sertıf baskan saat kacta gıdıyorsun oda onemlı :D

ßaSkıN
08-03-2012, 13:18

Bana sar :)))

esrar
08-03-2012, 17:52
Hahahaha fehmi kardesim benim ben sana burdan yollicam msnden ver bana adresini alabilecegin sana yakın olan bir kargo yerini ertesi gün elinde :))) Bu arada sana saat 3 gibi aradm ben semtteym gel su boğmanı al diye sonra böyle kötü sonuclar oluyor işte :) Bu arada Çok güzel bir rakı sofrasında senin güzel muhabbettinle eğlendik resimleri atıcam sana ayrıca sizin konu basşlıgınız altındada yayınlicam cezanın casusu atın birlkten diye hahahaha :)

adamsın kaan adamsın ::D bısey yapamadık kardeşim aceleye geldı bır dahakıne ınsalllah planlı programlı olur ama muhabbet 10 numaraydı walla..can kardesımınde hakkını verelım.neyse ben sana yazayımda bogmamı yolla sende mıdye ıstedıgınde bana sole bu sefer sana taş mıdyesi yollayyım tabak kadar :) gercı sımdı zamanı degıl ama :)

RascaL
08-03-2012, 21:10
adamsın kaan adamsın ::D bısey yapamadık kardeşim aceleye geldı bır dahakıne ınsalllah planlı programlı olur ama muhabbet 10 numaraydı walla..can kardesımınde hakkını verelım.neyse ben sana yazayımda bogmamı yolla sende mıdye ıstedıgınde bana sole bu sefer sana taş mıdyesi yollayyım tabak kadar :) gercı sımdı zamanı degıl ama :)

tamam kanka kismetse birdaha geldigimde daha programli bir plan yapariz :)

Sycena
09-03-2012, 10:40
Bana sar :)))

Canımcım sende arkadasımsın rakip birlikte olsa kime el atsam arkadaş cıkıo olmuyorki böyle :)

DoN_CoRLeoNe
09-03-2012, 19:46
istanbul ne tarafta gardaşşş :D:D

Esrarengiz
09-03-2012, 21:01
arkdaşlar hesap devretmek isteyen varsa lütfen özleden bana ulaşabilir mi ?

poincare_c.
09-03-2012, 22:09

selam fehmi nasılsın abim.ben cem .s6 babacan_57. s5 te başladınmı sende:)

RascaL
09-03-2012, 23:43
istanbul ne tarafta gardaşşş :D:D

istanbul cok ters tarafta gardaşş sen geri dön :D :D

smasher
10-03-2012, 00:13

destan...

aynen en iyisi konya bende yardımcı olurum etliekmek konusunda :)

Blue

DoN_CoRLeoNe
10-03-2012, 06:05
istanbul cok ters tarafta gardaşş sen geri dön :D :D

haha:))

cahite göstermişler zamanında ama nasıl olduğunu hatırlamıyom bi ara anlatmıştı :D

çakır_baba
10-03-2012, 10:58
arkdaşlar hesap devretmek isteyen varsa lütfen özleden bana ulaşabilir mi ?

S 5 de -AmonRa- hesabı var, saldırı 3. lüğü olan orta sıralardaki bir hesap.
Devredecek bulamadı hesap siliyor şu anda ...

SpyM3GTR
12-03-2012, 21:56
haha:))

cahite göstermişler zamanında ama nasıl olduğunu hatırlamıyom bi ara anlatmıştı :D

Senin benlen alıp veremediğin nedir kuzum :):)

SpyM3GTR
15-03-2012, 20:53
59 Destek

zamanı 0:48:58 sürer

66 Saldırılar
zamanı 0:01:27 sürer

Yolda gelen hammddeyi görünce hesabı silesim geldi valla 0 (yazı ile.: Sıfır ) :):)

the_get
16-03-2012, 18:36
Sen Roma zihniyetli bir oyuncusun. Senin yağmayla ne işin olur?
Bak bana, yağma değil çiftçilik yapıyorum mutluyum. :D

59 Destek

zamanı 0:48:58 sürer

66 Saldırılar
zamanı 0:01:27 sürer

Yolda gelen hammddeyi görünce hesabı silesim geldi valla 0 (yazı ile.: Sıfır ) :):)

SpyM3GTR
16-03-2012, 18:47
Sen Roma zihniyetli bir oyuncusun. Senin yağmayla ne işin olur?
Bak bana, yağma değil çiftçilik yapıyorum mutluyum. :D

Ne bileyim meltem madem cermen olduk hakkıı verelim dedik:):)

gogora
16-03-2012, 21:06
ben normalde yağma yapamadığım serverda hesap silerdim. Burda silmek olmaz dedik yüklendik altına :D

Sycena
16-03-2012, 23:51
ben normalde yağma yapamadığım serverda hesap silerdim. Burda silmek olmaz dedik yüklendik altına :D

yagma yok diye kim demis anlamadım vahalardan manyak yagma yapıyorum:) haftada 200k yi gecio:)

st.angerr
17-03-2012, 08:53
yagma yok diye kim demis anlamadım vahalardan manyak yagma yapıyorum:) haftada 200k yi gecio:)

açık etme taktiği bırak millet bildiği gibi yapsın:)

the_get
18-03-2012, 13:47
Çiftçiyim ben yaaaa :D

Ne bileyim meltem madem cermen olduk hakkıı verelim dedik:):)

SpyM3GTR
18-03-2012, 18:52
Çiftçiyim ben yaaaa :D
Duyda inanma:):) dedikleri bu olsa gerek.

esrar
19-03-2012, 16:55
selam fehmi nasılsın abim.ben cem .s6 babacan_57. s5 te başladınmı sende:)

ooo a.s. cem abı.hamd olsun ugrasıoruz iş guc..valla yıne kendımızı kandırdık başladık oyuna:) ama o kadar aktıf olmamaya çalısıyorum..benım hesabımı bılıosun hocam mesaj at 1 2 laf eder hal hatırlaşırız..

Arc.

hızlı_gonzales61
22-03-2012, 18:32
bakoyomda burası baya sakınlesmıs valla aferın delıler oyunlarınızla ılgılenın:)

Sycena
22-03-2012, 22:35
şşşşşşşşşt uyandırma sessiz ol:)

hızlı_gonzales61
23-03-2012, 19:06
aynen ahmet duyar gelırse kesın yenı bır konu ıle gelır:):)

qxel
24-03-2012, 12:08
bindeli mi? o kim ya tanımıyorum

DOLPHIN
24-03-2012, 17:32
bindeli mi? o kim ya tanımıyorum

Yine de çok merak etmişsin gibi görünüyor, daha dün üye olup da oyunla ilgili ilk mesajını hemen buraya yazdığına göre :)

Harsh Times
28-03-2012, 20:47
ahmetim nerde ya bi konu acsda iki muhabbet etsek :)

gokayozz
28-03-2012, 20:57
:d :d :d :d :d

RascaL
29-03-2012, 20:18
:d :d :d :d :d

Diğer forumlarda millet birbirleri ile kavga ediyor bizimkiler burda yatıyor :))))))))

hızlı_gonzales61
29-03-2012, 20:37
Diğer forumlarda millet birbirleri ile kavga ediyor bizimkiler burda yatıyor :))))))))

kavga zamanına bıraz var daha sonra burası savas alanına doner:)

RascaL
29-03-2012, 21:27
kavga zamanına bıraz var daha sonra burası savas alanına doner:)

dösün üstad dönsün öyle daha zevkli oluyor :)))))) Diger taraftan sataşmalar atışmalar oyuna renk katıyor :)

hızlı_gonzales61
29-03-2012, 22:14
dösün üstad dönsün öyle daha zevkli oluyor :)))))) Diger taraftan sataşmalar atışmalar oyuna renk katıyor :)

o zaman desene sende bızdensın:)

Harsh Times
30-03-2012, 10:24
o zaman desene sende bızdensın:)

ee hani kavga oglumm bakın böyle olmaz her birlik içerde sıkıntı yaşıyor :D dardısıyor biz niye dardısmıyoruz ya yokmu vaha sorunu olan :D birileri hadiii heyyy :D biz yöneticiler niye boş duruyoruz birz calısalım ya

Bu server cok renkli geçiçek cok renkli hehe

hızlı_gonzales61
30-03-2012, 15:26
ee hani kavga oglumm bakın böyle olmaz her birlik içerde sıkıntı yaşıyor :D dardısıyor biz niye dardısmıyoruz ya yokmu vaha sorunu olan :D birileri hadiii heyyy :D biz yöneticiler niye boş duruyoruz birz calısalım ya

turgay bız oyle oyuncularızkı dıım:) ben vahamın bırını arkadasıma verdım sorun yok tartısıcaz ama onclıkle rakıplerle artı ben bu server yonetıcı degılım yırttım bee kanka sız dusunun:)

RascaL
30-03-2012, 17:46

Kanka yok valla olmuyor böyle ya neyse biraz daha zaman ilerlesin rapor atmaya baslayalım foruma zaten eskilerdende yenilerden de zıplayanlar olucak ozaman oyun daha renkli olucak hahaha :D

SpyM3GTR
31-03-2012, 03:13
Şu tılsımlar çıksada hareket başla artık sıkıcı olmaya başladı:)

????
31-03-2012, 16:20
ooo a.s. cem abı.hamd olsun ugrasıoruz iş guc..valla yıne kendımızı kandırdık başladık oyuna:) ama o kadar aktıf olmamaya çalısıyorum..benım hesabımı bılıosun hocam mesaj at 1 2 laf eder hal hatırlaşırız..

Arc.

hala devam mı yaf :) bizimkilerde buradaymış galiba .. bloodywolf61_s6 semih :)

bindeli birliğini yakından tanıyorum . s12 de güzel kapışmıştık. Bir ara gidip geldik falan ama sonunda fena silmişlerdi bizi. Tam bir birliktiler gerçekten . İçlerinden bazıları adam gibi adamdı. ahmet diye biri vardı yanlış hatırlamıyorsam günahım kadar sevmem kendisini orası ayrı :)

salla başkan sanıyorum yine birliğin başında . yazışmaları okumadım ama şimdiden söyleyeyim iyi oyuncu ve yönetici. Eğer s12den sonra devam etseler bende oluşumlarında olacaktım ama etmediler. Şimdi geri dönmüşler ama bu seferde ben oyunu bırakalı çok oldu ve dönemeyede hiç niyetim yok. Hastalık gibi bu oyun. Bırakmak çok zor dönmek 3 dk.

Son olarakta sallaya eski günlerin hatrına bir takılayım :) Ulan sertif ,bir tarafındaki kıllar kadayıf oldu hala oyun peşindesin ,bi bırak git kardeşim gençlerin önünü aç.

SpyM3GTR
31-03-2012, 17:19
Ahmet bide iyi bi laf duyalım senin için yok arkadaş duymadan ölücez:)

DOLPHIN
31-03-2012, 20:18
Ahmet bide iyi bi laf duyalım senin için yok arkadaş duymadan ölücez:)

Lafa aKmetle başlayan bi kişi de sözünü hayırla bitirsin kendimi siperlere vurucam

SpyStyle.
31-03-2012, 20:59
Akşam Akşam iyi çakıldım :)

http://travian-reports.net/tr/report/539177bf1e4

SpyM3GTR
01-04-2012, 01:59

Eee kuzen yaya askerin yanında atlı olmazsa akıbetin zaten bellidir:)
Senin niyetin zaten çakılmaktı sanırın çaktırma:):)

RascaL
01-04-2012, 02:12

oktay okadar yayanın yanına biraz atlı bassaymışsın bari :))))

SpyStyle.
01-04-2012, 09:55
Eee kuzen yaya askerin yanında atlı olmazsa akıbetin zaten bellidir:)
Senin niyetin zaten çakılmaktı sanırın çaktırma:):)

Abi orda büyük bir defin oldugundan adım gibi emindim ama dedim biraz hareketlenme olsun :) hayvan kesmekten bıktım iyice çiftçi olduk çıktık :) çakılan asker gür çıkarmış toyton abilerle gelicem bu sefer :)

the_get
01-04-2012, 14:23
Ooooo!... Hoşgeldin Semih, Meltem ben. Seni de aramızda görmek isteriz. Malumunuz, KsRDeLi olmak ayrıcalıktır.

bindeli birliğini yakından tanıyorum . s12 de güzel kapışmıştık. Bir ara gidip geldik falan ama sonunda fena silmişlerdi bizi. Tam bir birliktiler gerçekten . İçlerinden bazıları adam gibi adamdı. ahmet diye biri vardı yanlış hatırlamıyorsam günahım kadar sevmem kendisini orası ayrı :)

salla başkan sanıyorum yine birliğin başında . yazışmaları okumadım ama şimdiden söyleyeyim iyi oyuncu ve yönetici. Eğer s12den sonra devam etseler bende oluşumlarında olacaktım ama etmediler. Şimdi geri dönmüşler ama bu seferde ben oyunu bırakalı çok oldu ve dönemeyede hiç niyetim yok. Hastalık gibi bu oyun. Bırakmak çok zor dönmek 3 dk.

Son olarakta sallaya eski günlerin hatrına bir takılayım :) Ulan sertif ,bir tarafındaki kıllar kadayıf oldu hala oyun peşindesin ,bi bırak git kardeşim gençlerin önünü aç.

????
01-04-2012, 15:28
Hoşbulduk :) Oyunu bıraktım , uzun süre oldu . Ömrümün sonuna kadarda dönmeye niyetim yok açıkçası . Öyle bir foruma bakıyım dedim, bindeli falan görünce bir selam vermek istedim . Bizimkilerden çok kişi sizinle oynuyor gördüğüm kadarıyla. Sizlere başarılar ,umarım sizinde son serverınız olur. Dostluklar ,muhabbet falan güzel ama oyunun bedeli gereğinden fazla ağır.

the_get
01-04-2012, 18:02
Bende bırakmıştım ama bizim delilerin geleceğini öğrenince dayanamadım. :D
Sizden epey kişi bizimle oynuyor. Hatta Miray' la operasyon yapıyoruz. :D

Hoşbulduk :) Oyunu bıraktım , uzun süre oldu . Ömrümün sonuna kadarda dönmeye niyetim yok açıkçası . Öyle bir foruma bakıyım dedim, bindeli falan görünce bir selam vermek istedim . Bizimkilerden çok kişi sizinle oynuyor gördüğüm kadarıyla. Sizlere başarılar ,umarım sizinde son serverınız olur. Dostluklar ,muhabbet falan güzel ama oyunun bedeli gereğinden fazla ağır.

Sycena
01-04-2012, 18:53
Heee bacı bacı operasyon yapıoz valla :)

Eskiden rakiptik meltemle illallah diyorduk birbirimize simdi birlik olduk millete illallah cektirioz:)

the_get
01-04-2012, 18:57
Heee az yıkmadınız beni. :D:D:D

Heee bacı bacı operasyon yapıoz valla :)

Eskiden rakiptik meltemle illallah diyorduk birbirimize simdi birlik olduk millete illallah cektirioz:)

esrar
02-04-2012, 22:33

hala dewam doktor semıh hala dewam:)...yıne kacamadık..:)

duke
03-04-2012, 16:20
arkadaşlar merhaba bende eski bindelilerdenim belki hatırlarsınız :) 07.04.2012 de açılacak olan S12 de yine kasırga bindeli olucakmı bende oynicamda merak ettim :) cevaplarsanız sevinirim...

BiNDeeeLi
05-04-2012, 01:50
arkadaşlar merhaba bende eski bindelilerdenim belki hatırlarsınız :) 07.04.2012 de açılacak olan S12 de yine kasırga bindeli olucakmı bende oynicamda merak ettim :) cevaplarsanız sevinirim... suan burdayız dostum bır baska server da burası bıtene kadar oynamıycagız

DOLPHIN
05-04-2012, 10:20
suan burdayız dostum bır baska server da burası bıtene kadar oynamıycagız

oynamıycagız, Türkçesine çarptığımın muzosu

BiNDeeeLi
05-04-2012, 23:47
oynamıycagız, Türkçesine çarptığımın muzosu

sanki türk dil kurumunun sınavına giriyorum arkadaş. allahın çiftçisi:D

DOLPHIN
06-04-2012, 00:48
sanki türk dil kurumunun sınavına giriyorum arkadaş. allahın çiftçisi:D

Sıralamada 2 katım önümdesin utanmıyor musun çiftçi demeye :eek:

BiNDeeeLi
06-04-2012, 23:50
Sıralamada 2 katım önümdesin utanmıyor musun çiftçi demeye :eek: ılk koyumu senın gıbı yıkmadım ondandır :D ve senden once koy atıyorum buda bır sebep ... ama sen anladın neden cıftcı dedıgımı :D

BiNDeLi
07-04-2012, 07:49

Semih ömrümü yedin halen de yemeye devam ediyorsun, valla bak Miray artık bizden söylerim ona alır senin façanı heee :D Bu arada seni görmek sahiden hoş oldu :)

hızlı_gonzales61
07-04-2012, 18:11
ya kımse yokmu kavga edıcek canım sıkıldı s.7 nınde formuda sarmıyor hep aynı adamlar aynı muhabbetler baska bı konu baska bır muhabbet bulup tartısmak sart oldu gıdımde bı kac yerı karıstırım:):):):)

Esrarengiz
07-04-2012, 22:07
hesap aranıyor

Aras
07-04-2012, 22:51
ARKADAŞLAR HERKESE İYİGECELER BEN HİKMET POYRAZOĞLU 7 YILDIR OYNADIGIM TRAVİAN OYUNUNU BİRDEN FAZLA NEDENLERDEN DOLAYI TRAVİANI BIRAKMA KARARI ALDIM HESABIM BUGUN 07.04.2012 SAAT 23.30 İTİBARİYLE SİLİNMİŞ OLACAK SİLME İŞLEMİNİ GİZLİ TUTMAMIN NEDENİ BAZI KARDEŞLERİMİZİ VE ABİLERİMİZİN SİLMEMEM İÇİN YOGUN ISRARLARINI ENGELLEMEK AMACIYLA GİZLİ TUTTUM BÜTÜN DOSTLARIMDAN ÖZÜRDİLİYORUM SİZİ YARI YOLDA BIRAKMAK ZORUNDA OLDUGUM İÇİN TEKRAR HERKESTEN ÖZÜRDİLİYORUM ŞUNU UNUTMAYINKİ BÜTÜN KURDUGUM BİRLİKLERİ DOSTLUKVE KARDEŞLİK BAĞLARI ÜZERİNE KURDUM OYUNCULARIMIN MENFAATLERİNİ HERZAMAN KENDİ HESABIMDAN ÜSTUN GÖRDUM HERKESTEN RİCAM HAKKINIZI HELAL EDİN HEPİNİZİ ÇOK SEVİYORUM HOŞÇAKALIN

SEVGİVE SAYGILARIMLA hikmet poyrazoğlu

bu mesaj poyrazoğlu hesabının birliyine geçtiyi ally mesaj kendisini saygıyla anıyoruz gerek karekteriyle gerek kişiligiyle örnek bi abimizdir

BiNDeLi
10-04-2012, 00:19
Gerekli şahıslara açıklamadır...

Bölgemiz içerisinde bulunan Metal isimli birlik, KSRDELİ birliği olmak istemiştir ancak bizzat tarafımdan, yağma köyü oldukları için kabul edilmemiştir. Sonrasın da bir kaç tanıdık araya sokulmuş yine de böyle bir birleşim olmamıştır. Buına rağmen bizim onlara sürekli haber gönderdiğimizi ve birleşime almak istediğimizi söyleyerek yalan yanlış ifadelere girmişlerdir. Biz ne Metal isimli dandik birlikle birleşime gideriz, ne de diğer bölgelerde ki herhangi bir birlikle birleşime gideriz.

Kendilerini sürekli şişiren ancak küçük bir balon olduklarını çok iyi bildiğimiz ALL STAR isimli toplama birliklerde, METAL isimli birliğe bize karşı bir güç olsun diye savunma istekleri yapılmakta, bizi bu tür basit oyunlarla yenebilme ihtimaliniz yok. Öyle veya böyle o + - ye geleceğiz ve alayınızı yıkacağız merak etmeyiniz...! Sizin gibi basit hesaplarla uğraşmıyoruz, direk ulu orta açık çek yazıyoruz, ismi ALL STAR olan her birlik tarafımızdan yıkıma alınacaktır.

SaLLa

Son Şarkı
10-04-2012, 00:28

Bölgemiz içerisinde bulunan Metal isimli birlik, KSRDELİ birliği olmak istemiştir ancak bizzat tarafımdan, yağma köyü oldukları için kabul edilmemiştir. Sonrasın da bir kaç tanıdık araya sokulmuş yine de böyle bir birleşim olmamıştır. Buına rağmen bizim onlara sürekli haber gönderdiğimizi ve birleşime almak istediğimizi söyleyerek yalan yanlış ifadelere girmişlerdir. Biz ne Metal isimli dandik birlikle birleşime gideriz, ne de diğer bölgelerde ki herhangi bir birlikle birleşime gideriz.

Kendilerini sürekli şişiren ancak küçük bir balon olduklarını çok iyi bildiğimiz ALL STAR isimli toplama birliklerde, METAL isimli birliğe bize karşı bir güç olsun diye savunma istekleri yapılmakta, bizi bu tür basit oyunlarla yenebilme ihtimaliniz yok. Öyle veya böyle o + - ye geleceğiz ve alayınızı yıkacağız merak etmeyiniz...! Sizin gibi basit hesaplarla uğraşmıyoruz, direk ulu orta açık çek yazıyoruz, ismi ALL STAR olan her birlik tarafımızdan yıkıma alınacaktır.

SaLLa

İtirazım var başkan :)

Toplama birlik değiliz bu 1
Kendimizi Şişirmiyoruz bu 2 .

Saygılar sevgiler.

BiNDeLi
10-04-2012, 00:31
İtirazım var başkan :)

Toplama birlik değiliz bu 1
Kendimizi Şişirmiyoruz bu 2 .

Saygılar sevgiler.

yapma gözünü seveyim oradan buradan her yerden adamlar dolu, üstelik o adamların içerisinde bana sizinle ortak hareket edelim diye mesaj yazanlar var :)
Şişirme olayına gelince bunu siz yapmıyor olabilirsiniz ancak bir kaç tane boş beleş var yönetim kadrosundalar hani, gerçi onlar kendilerini biliyorlar, havalarından geçilmiyor ama alacağız elbette havalarını :)

Son Şarkı
10-04-2012, 03:01
yapma gözünü seveyim oradan buradan her yerden adamlar dolu, üstelik o adamların içerisinde bana sizinle ortak hareket edelim diye mesaj yazanlar var :)
Şişirme olayına gelince bunu siz yapmıyor olabilirsiniz ancak bir kaç tane boş beleş var yönetim kadrosundalar hani, gerçi onlar kendilerini biliyorlar, havalarından geçilmiyor ama alacağız elbette havalarını :)
Genel başkanımız bir şey gerekli görmüş bizde destek attık uygun olduğu için.
Alenen yapılmış tüm birliklere Ally Mesaj geçilerek yapılmış birşeydi o destek işi .

Sanmayın ki sizin destek vermek istedikleriniz niyetleriniz neler dediklerınız bana konuşmanın tümü olarak gelmiyor :)

İlk başlarda toplama birlik'LER kavramı doğruydu , şimdi kimin toplama birlik olduğunu sizle savaştığımız zaman öğrenebiliriz bunun içinde daha zaman var :)

SpyM3GTR
10-04-2012, 11:01
Alenen yapılmış tüm birliklere Ally Mesaj geçilerek yapılmış birşeydi o destek işi .

Sanmayın ki sizin destek vermek istedikleriniz niyetleriniz neler dediklerınız bana konuşmanın tümü olarak gelmiyor :)

İlk başlarda toplama birlik'LER kavramı doğruydu , şimdi kimin toplama birlik olduğunu sizle savaştığımız zaman öğrenebiliriz bunun içinde daha zaman var :)

Toplama birlik kavramından en uzak birlik biz olduğumuz için bize atıfta bulunarak yazılmış
bir yazı olduğunu sanmıyorum şayet öyle ise sonuç ne olursa olsun s5 teki en organize
ve köklü birlik KsRDeLi dir.Büyüklerde başarısız olabilir ama bu onların büyüklüğünden birşey
götürmez.

Öte yandan savaşmak bizim için hiçbir zaman sorun olmadı yeterki karşı taraf hazmetsini bilsin
:):)

S10KANKALAR
10-04-2012, 12:37

Kanka bu toplamaya bilgisayar gibi bir örnek ver.Her zaman toplama bir birlgisayar orjinal bir bilgisayardan daha fazla bir performans verir:)

the hus
10-04-2012, 13:13
Kanka bu toplamaya bilgisayar gibi bir örnek ver.Her zaman toplama bir birlgisayar orjinal bir bilgisayardan daha fazla bir performans verir:)
def ler de toplama oluyor ya bı ara hatırlıyorum sankı sahsı 800k kadardı :) toplanalımmmmmmmmmmm

SpyM3GTR
10-04-2012, 14:01
def ler de toplama oluyor ya bı ara hatırlıyorum sankı sahsı 800k kadardı :) toplanalımmmmmmmmmmm

Abartmasak.

the hus
10-04-2012, 16:15
Abartmasak.
abartmıyorum zaten neyse o

TheAspirin_
10-04-2012, 16:43

Tahıl Değil Yanllız Kelle Başı Oldugunu Belirtmemişin :)

trsahh
10-04-2012, 17:14
vay vay ne güzel şenlikler başlamış :)

SpyM3GTR
10-04-2012, 18:41
vay vay ne güzel şenlikler başlamış :)

Ee kuzen İspanyada boğa festivali
Brezilyada Rio Karnavalı
Bizdede bolkeseden sallama
Meşhurdur bilirsin:):)

lplplpIp
10-04-2012, 19:02

SaLLa
BİZ BU OYUNU 6 SENEDİR OYNUYORUZ SAVASLAR GÖRDUK YIKILDIK YIKDIK ZEVK ALDIK OYNADIK AMA SENIN GIBISINI ILK DEFA GÖRUYORUM AK KARA GÖRECEGİZ KIM NE ISE SAVASDA BELLI BULUR AMA BU AGZINIZA ALDIGINIZ KELIMELER SIZIN GIBI BELLI BIR INSANLARIN BASINDAKI GENEL BASKAN VEYA O BÖLGENIN SÖZCUSUNE HER NEYSEN YAKISMIYOR BIZ SIZIN SEVYENIZE INMEYECEGIZ DEDIGIMIZ GIBI HIC BIR BIRLIGINIZE KSR DELİ BİRLİĞİ SÖYLEDİR BÖYLİR DEMIYORUZ

TEK BİR ŞEY DİYORUZ İYİ OLAN KAZANSIN

SAYGILAR

-ÜçHilal-

st.angerr
10-04-2012, 19:26
BİZ BU OYUNU 6 SENEDİR OYNUYORUZ SAVASLAR GÖRDUK YIKILDIK YIKDIK ZEVK ALDIK OYNADIK AMA SENIN GIBISINI ILK DEFA GÖRUYORUM AK KARA GÖRECEGİZ KIM NE ISE SAVASDA BELLI BULUR AMA BU AGZINIZA ALDIGINIZ KELIMELER SIZIN GIBI BELLI BIR INSANLARIN BASINDAKI GENEL BASKAN VEYA O BÖLGENIN SÖZCUSUNE HER NEYSEN YAKISMIYOR BIZ SIZIN SEVYENIZE INMEYECEGIZ DEDIGIMIZ GIBI HIC BIR BIRLIGINIZE KSR DELİ BİRLİĞİ SÖYLEDİR BÖYLİR DEMIYORUZ

SAYGILAR

-ÜçHilal-

aha serverın apaçisi de gelmiş ne zaman atlar diodum konuya bende.

Prison
10-04-2012, 20:58

SaLLa

Başkan senin kafa paso ataraxlı herhalde, şapkasız çıkmıyon mu?

hızlı_gonzales61
10-04-2012, 21:20
[sıze=3]ne guzel ne guzel baslıyoruz her hal...[/sıze]

Prison
10-04-2012, 21:27
[sıze=3]ne guzel ne guzel baslıyoruz her hal...[/sıze]

Yok bazen milyar veriyoruz o kafayı yaşamak için kral sensin KRALLL:)

Tabi üzerine alınma dötüncü nesil, yalakalığını yaptığın abin için söylüyorum.

RascaL
10-04-2012, 21:28

SAYGILAR

-ÜçHilal-

Burdaki herkes hemen hemen heralde en az 6 senedir bu oyunu oynuyordur onun için herkes tecrübeli sayılabilir ama tecrübeli olmak yetmiyor bu oyunda zaman ilerledikce birlik içi sorunlar olacaktır diye düsünüyorum sizin birlkte çünkü sagdan soldan dost icin arkadaş icin çağırılarak oluşmuş bir birliksiniz. Belki tam terside olabilr ama ihtimal vermiyorum :) Kaldıki forumda seviyeler dahada düşecektir bu oyunda hep böyle olmuştur bu iş sadece 2-3 kişi oyun başında olduğu gibi devam eder onlarda foruma fazla girmiyordur zaten. iyi oyunlar.

RascaL
10-04-2012, 21:31
Toplama birlik kavramından en uzak birlik biz olduğumuz için bize atıfta bulunarak yazılmış
bir yazı olduğunu sanmıyorum şayet öyle ise sonuç ne olursa olsun s5 teki en organize
ve köklü birlik KsRDeLi dir.Büyüklerde başarısız olabilir ama bu onların büyüklüğünden birşey
götürmez.

Öte yandan savaşmak bizim için hiçbir zaman sorun olmadı yeterki karşı taraf hazmetsini bilsin
:):)

Savaşmak kötü birsey kuzen bos ver ya savaş filan bas tarla bas para çifçilikte :)))

hızlı_gonzales61
10-04-2012, 21:36
Yok bazen milyar veriyoruz o kafayı yaşamak için kral sensin KRALLL:)

Tabi üzerine alınma dötüncü nesil, yalakalığını yaptığın abin için söylüyorum.

neden sımdı boyle bır kızgınlık sergıledın anlamadım bı yaramı var benım bı yalakalık durumum yok sen gelıp abılerının savunmasını hemen yaptın yarası olan gocunur:) bırader artı benım soylemımde ne ye kızdın anlamadım su kısa kelımeler arasında ne anladın bana anlat su yenı nesıl aklınla:):):):)

Prison
10-04-2012, 21:42
neden sımdı boyle bır kızgınlık sergıledın anlamadım bı yaramı var benım bı yalakalık durumum yok sen gelıp abılerının savunmasını hemen yaptın yarası olan gocunur:) bırader artı benım soylemımde ne ye kızdın anlamadım su kısa kelımeler arasında ne anladın bana anlat su yenı nesıl aklınla:):):):)

Seni tanımıyorum gencaver yoksa seni tanıyacağım kadar bir geçmişin mi var travianda, triplenme hemen.

Yoksa sende mi şapkasız çıkmıyorsun kırmızı başlıklı...

Aferin şimdiden yazı stilini kaptın özentiliğin japon teknolojisi mi, yarın 2. ayakta sana oynıcam maiden...

hızlı_gonzales61
10-04-2012, 21:49
Seni tanımıyorum gencaver yoksa seni tanıyacağım kadar bir geçmişin mi var travianda, triplenme hemen.

Yoksa sende mi şapkasız çıkmıyorsun kırmızı başlıklı...

Aferin şimdiden yazı stilini kaptın özentiliğin japon teknolojisi mi, yarın 2. ayakta sana oynıcam maiden...

senın yasın kadar karıyerım olduguna ınan aslanım sen gelıp burda reklam yapmaya calısıyosun ama basaramıyosun haberın olsun bızım artıstlerle ısımız olmaz artıstler kendı bolumune nas aslanım naş kocum hadı sen gıt kendın gıbı ınsanlara ustten bakanlarla muhttab ol yazısmalarından durum ortada daha 2 kelımede bu kadar samımı msjlar yazabılıyosan dıyecek bıseyım yok hemen kendınızı bellı etmeyın:)

000000
10-04-2012, 22:05
Sakinnnn savaş çıkarmayın daha askerimiz yok mazallah yağma oluruz sığnakda basmadım bu server saldıran yok diye.Güme gitmeyelim:D

000000
10-04-2012, 22:07
Yanımdan bi yerden hesap alınca haber verir misn Keto'ya beraber gidelim:D:D

Prison
10-04-2012, 22:11
senın yasın kadar karıyerım olduguna ınan aslanım sen gelıp burda reklam yapmaya calısıyosun ama basaramıyosun haberın olsun bızım artıstlerle ısımız olmaz artıstler kendı bolumune nas aslanım naş kocum hadı sen gıt kendın gıbı ınsanlara ustten bakanlarla muhttab ol yazısmalarından durum ortada daha 2 kelımede bu kadar samımı msjlar yazabılıyosan dıyecek bıseyım yok hemen kendınızı bellı etmeyın:)

Vayy abi diyelim o halde,

Senin gelirin yok ama ne diyosun son ayağı kapatıyım mı, patlar mı?

Ayrıca forumda senin odan, benim odam 18 lik çıtır tavırları yapmayalım olmaz mı:) yazışırız başlık farkı olur mu, gelirim senden tüyoları alırım abimizsin ne de olsa... neden kızarıyosun ki hemen yaşım, kariyerim ayıp valla kırıldım :A

Hızlı abi küstüm sana artık konuşmam bilesin:)

BiNDeLi
11-04-2012, 01:06

SAYGILAR

-ÜçHilal-

Sen hangi yüzle konuşuyorsun Ömer Efendi?
Oyun henüz başlamadan önce + + ya geleceğini duyurdun mu?
Evet
Peki beni arayıp bir çare bulmaya çalıştın mı?
Evet.
Peki ben sana ne yaptım, + + ya gelme gidin + - de oyununuzu oynayın dedim mi?
Evet.
Oyun başlamadan önce bana yanaşıp bir medet uman sen, şimdi gelmiş neyin havasını atıyorsun anlamak da zorlanıyorum

SpyM3GTR
11-04-2012, 01:13
Server başında uzun zamandır klasik sürüm açılmıyor tecrübeli oyuncuların hepsi bu server
a girer dedik hakikaten öyle olmuş en az tecrübesi olan 5 yıldan başlıyor.
Sanırım en cahili benim.

Not.:Bu 5-6 yıllık tecrübelerin server sonu yaptığı kesim 40-50k dan yukarı geçermi beraber görücez.
Dip not.:Kalıbımı basarım geçmez.

BiNDeLi
11-04-2012, 01:16
Server başında uzun zamandır klasik sürüm açılmıyor tecrübeli oyuncuların hepsi bu server
a girer dedik hakikaten öyle olmuş en az tecrübesi olan 5 yıldan başlıyor.
Sanırım en cahili benim.

Not.:Bu 5-6 yıllık tecrübelerin server sonu yaptığı kesim 40-50k dan yukarı geçermi beraber görücez.
Dip not.:Kalıbımı basarım geçmez.

server sonunu göreceklerini kim söyledi ki sana :D :D

SpyM3GTR
11-04-2012, 01:23
server sonunu göreceklerini kim söyledi ki sana :D :D

Bizim de az biraz tecrübemiz var abi:)

-lplplplp-
11-04-2012, 01:51
Kalıbına tükürülecek desene :D

-lplplplp-
11-04-2012, 01:51
Seni yıkmaktan öyle zek alacagızki hiç sanmıyorum bu oyunu bitiripte sonunu göreyim :D

by bay
11-04-2012, 02:12

Bende hızlı gonzales neden forumda yok diyordum meğersem burda başlamış:)

BiNDeLi
11-04-2012, 02:26
Seni yıkmaktan öyle zek alacagızki hiç sanmıyorum bu oyunu bitiripte sonunu göreyim :D

sen şimdi böyle zıplıyorsun falan ama eminim ileride satış yaparsın :) s6 da satmadın mı arkadaşlarını Zorba 'ya? Bak fazla zıplyorsun ben de seni afişe ediyorum farkında mısın lolipop :D

-lplplplp-
11-04-2012, 02:30
sen şimdi böyle zıplıyorsun falan ama eminim ileride satış yaparsın :) s6 da satmadın mı arkadaşlarını Zorba 'ya? Bak fazla zıplyorsun ben de seni afişe ediyorum farkında mısın lolipop :D
Yok onları satmadım onları bedavaya verdim para etmezlerdi :D :D

Not=Bu lolipop en sevdigim nick ya bana takılanlar içinde en sevdigim tam agzına layık bir lolipopum :D

BiNDeLi
11-04-2012, 02:34
Yok onları satmadım onları bedavaya verdim para etmezlerdi :D :D

Not=Bu lolipop en sevdigim nick ya bana takılanlar içinde en sevdigim tam agzına layık bir lolipopum :D

Tabi tabi para etmedikleri için yalayıp durdun Zorba 'yı :) bu lolipopluğun da oradan geliyor zaten :)

-lplplplp-
11-04-2012, 02:35
Yok lolipop lugum sana özel anladın sen onu Sallaya Selam Yalatmaya Devam :D

BiNDeLi
11-04-2012, 02:39
Yok lolipop lugum sana özel anladın sen onu Sallaya Selam Yalatmaya Devam :D

senden büyük yalama yok ki :) az önce yazdım ya oyun başlamadan başlamıştın yalamaya, bana geldin yol verdim gittin + - ye orayı yaladın, bugün savaş açsak yine bana geleceksin yalakalığa ama işim olmaz senin gibilerle lolipop seni :)

-lplplplp-
11-04-2012, 02:43
senden büyük yalama yok ki :) az önce yazdım ya oyun başlamadan başlamıştın yalamaya, bana geldin yol verdim gittin + - ye orayı yaladın, bugün savaş açsak yine bana geleceksin yalakalığa ama işim olmaz senin gibilerle lolipop seni :)
En güzel sen yalıyon yapacak bişi yok :D

Beste 1=Yalayamazki ki kimse....Senin yaladıgın gibi,yalama diyemem ama bu kadarda olmazki :D
Söz-Müzik=Salla

BiNDeLi
11-04-2012, 02:47
En güzel sen yalıyon yapacak bişi yok :D

Not=Yalayamazki ki kimse....Senin yaladıgın gibi,yalama diyemem ama bu kadarda olmazki :D
Söz-Müzik=Salla

yeğen...
aramızda ki fark ne biliyor musun? Ben somut olan yaşanmış şeyleri söylüyorum sense cevap verdiğini sanıp boş boş konuşuyorsun :) senin gibi yalakalara ayıracak öyle çok vaktim yok hadi sana kış kış lolipopçuk :)

aKmet_KD
11-04-2012, 02:47
şşş +- deki apaçi dostların benim vahalarımı takip ediyor mu halen onlara söyle yarın 2. vahayı alıyom

telefonda arasında diğer çocuğu gülsünler biraz, bu ara benim hakkımda forumda yazmaz oldular onlara sakız olsun tamam mı

-lplplplp-
11-04-2012, 02:50
yeğen...
aramızda ki fark ne biliyor musun? Ben somut olan yaşanmış şeyleri söylüyorum sense cevap verdiğini sanıp boş boş konuşuyorsun :) senin gibi yalakalara ayıracak öyle çok vaktim yok hadi sana kış kış lolipopçuk :)
Zamanında ne yalatmışız hala unutamamış bea :D

-lplplplp-
11-04-2012, 02:53
şşş +- deki apaçi dostların benim vahalarımı takip ediyor mu halen onlara söyle yarın 2. vahayı alıyom

telefonda arasında diğer çocuğu gülsünler biraz, bu ara benim hakkımda forumda yazmaz oldular onlara sakız olsun tamam mı
Adam 2. yi alacam diyor akmet,akyaşa emi:D sana laf atanlar ben dahil 3. yü aldıgımızda 1.vahayı almamıştın merkezi bitiriyoruz sen daha 2. ile ugraşıyon :D tılsım zamanı 3. alırsın :D Tam milli piyangosun :D

aKmet_KD
11-04-2012, 03:11
Adam 2. yi alacam diyor akmet,akyaşa emi:D sana laf atanlar ben dahil 3. yü aldıgımızda 1.vahayı almamıştın merkezi bitiriyoruz sen daha 2. ile ugraşıyon :D tılsım zamanı 3. alırsın :D Tam milli piyangosun :D

hee valla para yok bu ara biliyon mu altın alamıyoz, öğrencilik işte kiminin parası olur öğrencidir, kiminin parası yoktur yine öğrencidir dünyalık hali...

o değilde vahaları alakoyun şimdiden ben organize çıktığımda nasılsa o vahalar boşa çıkacak anlamışındır

ben kendi köyümden size saldırmam bile belki hatta benim köyümden size defans bile atarım ama siz yine yıkılırsınız bunu kim yapmıştır sence aKmet yapmıştır SaLLa yapmıştır bir farkı var mı, benim hatta köyle ilgilenmeye bile ihtiyacım yok, valla bak şu köy 2 nufusta kalsa bile, sizin köyleriniz yıkılacak bir farkı var mı sence hala kafanız basmadı yahu benim köyü takip ediyorsunuz,

hatta şöyle söyliyim s5 de sadece mesaj kutum olsun, siz yine yıkılacaksınız zaten, daha anlatayım mı :D

-lplplplp-
11-04-2012, 03:21
hee valla para yok bu ara biliyon mu altın alamıyoz, öğrencilik işte kiminin parası olur öğrencidir, kiminin parası yoktur yine öğrencidir dünyalık hali...

o değilde vahaları alakoyun şimdiden ben organize çıktığımda nasılsa o vahalar boşa çıkacak anlamışındır

ben kendi köyümden size saldırmam bile belki hatta benim köyümden size defans bile atarım ama siz yine yıkılırsınız bunu kim yapmıştır sence aKmet yapmıştır SaLLa yapmıştır bir farkı var mı, benim hatta köyle ilgilenmeye bile ihtiyacım yok, valla bak şu köy 2 nufusta kalsa bile, sizin köyleriniz yıkılacak bir farkı var mı sence hala kafanız basmadı yahu benim köyü takip ediyorsunuz,

hatta şöyle söyliyim s5 de sadece mesaj kutum olsun, siz yine yıkılacaksınız zaten, daha anlatayım mı :D
Yok mesaj kutunda kalmasın hatta yok yok anlamadık hatta merak ettim kendi köyündne saldırmıyon yemiyomu yada askermi yok :D şunuda anlamadım ben nasıl yıkılcam :D anladıgım tek nokta organizeyi sen yapıyomuşsun :D

Not=Anlamadıklarımın nedeni organizeyi seninn yapmandır digerlerinin boş söz oldugunu bu lafınla teyit ettim :D

Beste 2=Orda bir kum var uzakta o kum akmetin kumlarıdır,kumda oynasada hatta oynayamasada o kumlar akmetin kumlarıdır

st.angerr
11-04-2012, 08:24
Yok mesaj kutunda kalmasın hatta yok yok anlamadık hatta merak ettim kendi köyündne saldırmıyon yemiyomu yada askermi yok :D şunuda anlamadım ben nasıl yıkılcam :D anladıgım tek nokta organizeyi sen yapıyomuşsun :D

Not=Anlamadıklarımın nedeni organizeyi seninn yapmandır digerlerinin boş söz oldugunu bu lafınla teyit ettim :D

Beste 2=Orda bir kum var uzakta o kum akmetin kumlarıdır,kumda oynasada hatta oynayamasada o kumlar akmetin kumlarıdır

ey apaçi lafı yiyip yiyip kuduruosun sonrada forumda boş boş yazıosun bi sus olanları izle sağa sola b.k atmadan yaptığın icraatları ortaya atarak konuş. Laf sokmanın bile bir edebi zekası var arkadaş. sen ondanda yoksunsun iki laf yiyosun liseli triplerine giriosun yapma gözünü seveyim ya cidden hem boşsun hem apaçisin...

lplplpIp
11-04-2012, 08:24
Sen hangi yüzle konuşuyorsun Ömer Efendi?
Oyun henüz başlamadan önce + + ya geleceğini duyurdun mu?
Evet
Peki beni arayıp bir çare bulmaya çalıştın mı?
Evet.
Peki ben sana ne yaptım, + + ya gelme gidin + - de oyununuzu oynayın dedim mi?
Evet.
Oyun başlamadan önce bana yanaşıp bir medet uman sen, şimdi gelmiş neyin havasını atıyorsun anlamak da zorlanıyorum
la sen nerden kalkdın sen kımsın de ben senı arayacam ruyandamı gördun neyın caresını arayacam yaaaw ne adamlar var yarabbim

lplplpIp
11-04-2012, 08:31
ey apaçi lafı yiyip yiyip kuduruosun sonrada forumda boş boş yazıosun bi sus olanları izle sağa sola b.k atmadan yaptığın icraatları ortaya atarak konuş. Laf sokmanın bile bir edebi zekası var arkadaş. sen ondanda yoksunsun iki laf yiyosun liseli triplerine giriosun yapma gözünü seveyim ya cidden hem boşsun hem apaçisin...
sen kımsın de lplplplp ıcraatlarını tartısıyorsun adı yeder lplplplp i bu ismi ezberle herkez ezbere bilir sanada ezberletiriz merak etme

ReCK
11-04-2012, 09:22
bu lolipoplar ikilendiler bi anda, apaci resimli sustu abisi geldiii

lplplpIp
11-04-2012, 09:24
bu lolipoplar ikilendiler bi anda, apaci resimli sustu abisi geldiii rahatsızmı ettım yavrum

ReCK
11-04-2012, 09:27
rahatsızmı ettım yavrum

ne munasebet her zaman bekleriz, o abaza arkadasin gibi yalama yalatma muhabbetlerine girme kafi

lplplpIp
11-04-2012, 09:30
ne munasebet her zaman bekleriz, o abaza arkadasin gibi yalama yalatma muhabbetlerine girme kafibiz insalara geregi kadar deger veririz sende o baskanlarına söyle az seslerını kessınler ınsan olsunlar kım kımı yıkacaksa yıksın zaten oyun oynamaya gelmedıkmı bız buraya yıkma kyıkılmak normal seyler yok sız toplamasınız yok bılmem ne sanane benım toplamam dan da cıkarmamdan da okiş kardeşim dediğim gibi önce baskanlarını sustur eger susturamıyorsan yazı yazma kendı baskanlarınız burda yorum yapıyor lafı atıyor cekılıyor önce saygı sonra oyun

Esrarengiz
11-04-2012, 11:13
sakin yav ne bu şiddet bu celal daha birbirnize feyk bile çıkmadan sen youn sonunu göremiyeceksin falan bu konular için erken değil mi biraz önce bi saldırıp zarar vern birbirinize :D :D

lplplpIp
11-04-2012, 11:33
sakin yav ne bu şiddet bu celal daha birbirnize feyk bile çıkmadan sen youn sonunu göremiyeceksin falan bu konular için erken değil mi biraz önce bi saldırıp zarar vern birbirinize :D :Dy arkadasım aynısını bende dıyorum yok all starlar toplama yok bız suyuz yok sızı yıkıcaz bizde aynısını dıyoruz yıkmak yıkılmak normal seyler oyun oynuyoruz arkadasım ama baskanları cıkıyor ortaya laf atıyor bunların yapısı bu annnnnca çene cakcak cak cak

-lplplplp-
11-04-2012, 12:13
Daha oyuncu ismini bile yazamayan bir adamdan ne cüretkar laflar bunlar özelden yazdım vermedin barir herkezin içinde yazayım öyle ver :D

-lplplplp-
11-04-2012, 12:13
bu lolipoplar ikilendiler bi anda, apaci resimli sustu abisi geldiii
Sana tek lolipop yetmez 2 tane vermek gerek o bile doyurmaz ama elimizde başka kalmadı :D

SpyM3GTR
11-04-2012, 12:59
Blaa blaaa blaaa.

Baku City
11-04-2012, 14:32
Lolipop ha güzelmiş :D Ezmeyin abi adamı bu kadar kaldıramaz bünyesi zayıf. Bak söz bitince zırvalamaya başlıyor :D

VeGaToR
11-04-2012, 14:34
245 sayfanın 230 u bos konusmalarla geçmiş.kutlamak lazım herkesi:)

Q.7
11-04-2012, 14:39
burası daha hızlıymış burda takılmak lazım :))

Baku City
11-04-2012, 14:41
245 sayfanın 230 u bos konusmalarla geçmiş.kutlamak lazım herkesi:)
Rakip birlik sağ olsun :) kendi başlıklarına belki ayda 1 kez bakmayan birileri burada takılıo :)

Q.7
11-04-2012, 14:49
Rakip birlik sağ olsun :) kendi başlıklarına belki ayda 1 kez bakmayan birileri burada takılıo :)

istenmedigimiz yerde durmayız ula istemiyosan söle gidek : )

VeGaToR
11-04-2012, 14:49
asarım keserimler hiç bitmez burda:)

lplplpIp
11-04-2012, 14:52
istenmedigimiz yerde durmayız ula istemiyosan söle gidek : )siz atın birliğimize lafı artısler bızde cevap vermeyelımmı :)

Q.7
11-04-2012, 14:53
siz atın birliğimize lafı artısler bızde cevap vermeyelımmı :)

banamı dedin artist : )

lplplpIp
11-04-2012, 14:59
banamı dedin artist : )yok be sana ne dıyeyım adamlar bırlıgımıze laf atıyorlar toplamasınız sızı yıkıcaz söyle yapıcaz böyle yapıcaz yatıyorlar all star kalkıyorlar all starlar bızım kıler 15 tarlalı bulamıyor bunların bölgesıne köy kuruyor anca laf laf laf yıkıcaz edıcez soyle yapıcaz sız söylesınız ondan sonrada bızım sayfamıze nıye yazıyorsunuz bılmem ne dostum :D

Q.7
11-04-2012, 15:06
yok be sana ne dıyeyım adamlar bırlıgımıze laf atıyorlar toplamasınız sızı yıkıcaz söyle yapıcaz böyle yapıcaz yatıyorlar all star kalkıyorlar all starlar bızım kıler 15 tarlalı bulamıyor bunların bölgesıne köy kuruyor anca laf laf laf yıkıcaz edıcez soyle yapıcaz sız söylesınız ondan sonrada bızım sayfamıze nıye yazıyorsunuz bılmem ne dostum :D

bu atışmalar her zaman olur ki alasını yapanlardanım : ) ama herşeyi zaman gsterir

lplplpIp
11-04-2012, 15:23
bu atışmalar her zaman olur ki alasını yapanlardanım : ) ama herşeyi zaman gsterir yaaw bunlar lafı atıyorlar ortaya sonrada masum rolu yapıyorlar artıslık yapıyorlar :D

Esrarengiz
11-04-2012, 15:32
yaaw bunlar lafı atıyorlar ortaya sonrada masum rolu yapıyorlar artıslık yapıyorlar :D
Gereksiz eleştiri gizli hayranlıktır boşver her ağzı olan konuşşur torba değil ki dikesin

Q.7
11-04-2012, 15:45
yaaw bunlar lafı atıyorlar ortaya sonrada masum rolu yapıyorlar artıslık yapıyorlar :D

duyduklarını içinde oldukları bazı şeyleri söylüyolar

Baku City
11-04-2012, 15:49
istenmedigimiz yerde durmayız ula istemiyosan söle gidek : )
Lafım sana değil bazı kendini bilmez artislere : )

Q.7
11-04-2012, 16:00
Lafım sana değil bazı kendini bilmez artislere : )

tartışmayalım : )) barış olsun sulh olsun savaş falan hikaye

hehe : )

lplplpIp
11-04-2012, 16:00
Lafım sana değil bazı kendini bilmez artislere : ) al birini vur ötesine

lplplpIp
11-04-2012, 16:35
duyduklarını içinde oldukları bazı şeyleri söylüyolar
Yoksa sende mi onlara hak veriyorsun ? Veya söylediklerinde haklı olduklarını düşünüyorsun , lafı çevirmeye gerek yok ortada birşey varsa açık açık yazalım lafı dolandırmayı sevmiyorum.

Baku City
11-04-2012, 16:52
tartışmayalım : )) barış olsun sulh olsun savaş falan hikaye

hehe : )

Yurtta sulh cihanda sulh diyosun yani :D e o zaman biz de çiftçilik yaparız :D

Baku City
11-04-2012, 16:54
Yoksa sende mi onlara hak veriyorsun ? Veya söylediklerinde haklı olduklarını düşünüyorsun , lafı çevirmeye gerek yok ortada birşey varsa açık açık yazalım lafı dolandırmayı sevmiyorum.

haha şimdi de birliktaşına sardı :D sen birinin elinde kalacan ama kimin orası muamma ?? :D

SpyM3GTR
11-04-2012, 16:57
Fırtına öncesi sessizlik vardı şimdi anlaşıldı millet cephane biriktiriyormuş meğer:)

st.angerr
11-04-2012, 16:57
Daha oyuncu ismini bile yazamayan bir adamdan ne cüretkar laflar bunlar özelden yazdım vermedin barir herkezin içinde yazayım öyle ver :D

apaçi forumda sana cevap verenleri ya da diğer yazan kişileri dikkatle okusan benim kim olduğumu şakkadanak çözerdin ama bu da belli bi zeka kapasite istio bundan da çıkaracağın sonuç otur kaç sayfa forumda yazı varsa hepsini tekrar oku bak o zmaan benim kim olduğumu bulacaksın.

lplplpIp
11-04-2012, 17:03
haha şimdi de birliktaşına sardı :D sen birinin elinde kalacan ama kimin orası muamma ?? :Dbos konusmalar bos konusmalar bos konusmalar

-lplplplp-
11-04-2012, 17:11
apaçi forumda sana cevap verenleri ya da diğer yazan kişileri dikkatle okusan benim kim olduğumu şakkadanak çözerdin ama bu da belli bi zeka kapasite istio bundan da çıkaracağın sonuç otur kaç sayfa forumda yazı varsa hepsini tekrar oku bak o zmaan benim kim olduğumu bulacaksın.
Yinemi sen çömez ismini vermeden ortalıkta konuşuyor korkma madde atıcam :D

Q.7
11-04-2012, 17:48

bu lafımı alıp nerelere getirdin ben öle bişey mi dedim

adamlar ne duyuyorsa ona göre yorum yapıyor dedim

gittin onlaramı hak veriyosun diyosun : )

aha ++ sayfasın da sölüyorum

ilk girecegim bölge ++ hepinizden önce de ben saldıracagım ama herkez gibi agzımla degil

icraatla

bahriyeli89,3
11-04-2012, 17:48
Ee kuzen İspanyada boğa festivali
Brezilyada Rio Karnavalı
Bizdede bolkeseden sallama
Meşhurdur bilirsin:):) bahriyeli bu yazıyı begendi)))))))))))))

lplplpIp
11-04-2012, 17:50
bu lafımı alıp nerelere getirdin ben öle bişey mi dedim

adamlar ne duyuyorsa ona göre yorum yapıyor dedim

gittin onlaramı hak veriyosun diyosun : )

aha ++ sayfasın da sölüyorum

ilk girecegim bölge ++ hepinizden önce de ben saldıracagım ama herkez gibi agzımla degil

icraatla
helalllll arkandayım :D yıkımlar yıkımlar yıkımlar bunlar agızlarıyla savasıyorlar :=)

leviathan.
11-04-2012, 18:47
Konuyla alakası olmayan kişisel sohbetlerinizi özelden yapmanızı rica ederim.

Uygunsuz sözlere ve tabirlere gerek yok.

İyi forumlar.

Q.7
11-04-2012, 19:55
size diyo sayın büyük : )))

palers
13-04-2012, 01:53
C ömert bir ağaç gibisin,
E n güzel meyveleri verirsin.
Z amanı gelince açarsın,
A ğacın kralı Adamın dibisin.

E y travianın boş simsarları ,
Z amanı gelince açılır kapıları.
E zik geldiniz ezik gidersiniz,
R ahat rahat basın tarlaları.

G önlü kaymış bir güzele,
E yvallah eder herkese.
Ç ok sallar bol kepçe,
E zildikçe ezilir ezikçe,
R ahat olun geleceğiz bir gece.

Sözün özü ;

Geliyor Büyük Başkan ELİZADA,Geliyor birliğin kralı CEZA,Kapıları açık tutun...Bir gece ansızın yanınızdayız.

yakgel

ReCK
13-04-2012, 08:27
Z amanı gelince açarsın,

E yvallah eder herkese.
Ç ok sallar bol kepçe,

Sözün özü ;

Geliyor Büyük Başkan ELİZADA,Geliyor birliğin kralı CEZA,Kapıları açık tutun...Bir gece ansızın yanınızdayız.

yakgel

actım actım gel

VeGaToR
13-04-2012, 11:10
akrostiş bile yapıldıgına göre feci geliyorlar:)

lplplpIp
13-04-2012, 14:31
Z amanı gelince açarsın,

E yvallah eder herkese.
Ç ok sallar bol kepçe,

Sözün özü ;

yakgel
ne alaka sımdı :) yakgel costurmussun puhuhahha

osmanlıx
14-04-2012, 21:35
EYVAH BİNDELİ GELMİŞ :s

palers
14-04-2012, 23:05
Lafımız ortaya üstüne alınmanıza gerek yok :)

Forumlar kimsenin babasının tekeli altında değildir.

Çok fazla yorum yaptığı için adama madalya takmazlar..

Fazla söze değil icraata bakacaksın..aslında sözde icraat ta yapmayacaksın :)

Kazı yaparken Jandarmaya yakalanan dayının dediği gibi ; Ferhat dağları delince buna aşk diyorsunuz,biz kazınca hapse atıyorsunuz heri :)

yada birilerinin anonim olarak dediği gibi ; ben delimiyim aşk için mecnun olayım.Mecnunuda Leylayı da ....:)

Traviandan nasıl kurtulunur ? Asiye yi kurtarmak bile daha kolayken....

Fatmagülün hesabı hacklenmiş, ESED suriyede adam kesermiş,bakalım bizim baltacı Mehmet paşa ne yapar ,seyreyleyelim..

Zeki müren bahçıvan der ,bülent ersoy İtirazım var der ,ankaralı volkan da alkol aldım sallanıyorum,bak yine efkarlanıyorum,sen ne söylersen söyle bana,ben masaldan anlamıyorum diyor.

Nisan yağmurları bitince sıcaklar gelecek,shortlar çekilip kıllı vücutlarla sahilde show yapılacak,en kıllı kim diye bakılacak.

nane nin köyüne saldırı çıkılacak ,kendi köyümüz 3 ihlas 1 elhamla korunacak,cinci amcalar çıkacak,luciferler kovulacak.

güzel bir server yazın içine ederek devam edecek.son server denilecek,bir dahaki sona ertelenecek.

kısacası serverdeki her oyuncuya başarılar dilerim.

DİPÇİK : açtım açtım gel diyen oyundaki nick ini yazarsa ilişkiler daha sıcak olur.

bak benim oyundaki nickim : yakgel

SpyM3GTR
16-04-2012, 00:27
Lafımız ortaya üstüne alınmanıza gerek yok :)

Forumlar kimsenin babasının tekeli altında değildir.

Çok fazla yorum yaptığı için adama madalya takmazlar..

Fazla söze değil icraata bakacaksın..aslında sözde icraat ta yapmayacaksın :)

Kazı yaparken Jandarmaya yakalanan dayının dediği gibi ; Ferhat dağları delince buna aşk diyorsunuz,biz kazınca hapse atıyorsunuz heri :)

yada birilerinin anonim olarak dediği gibi ; ben delimiyim aşk için mecnun olayım.Mecnunuda Leylayı da ....:)

Traviandan nasıl kurtulunur ? Asiye yi kurtarmak bile daha kolayken....

Fatmagülün hesabı hacklenmiş, ESED suriyede adam kesermiş,bakalım bizim baltacı Mehmet paşa ne yapar ,seyreyleyelim..

Zeki müren bahçıvan der ,bülent ersoy İtirazım var der ,ankaralı volkan da alkol aldım sallanıyorum,bak yine efkarlanıyorum,sen ne söylersen söyle bana,ben masaldan anlamıyorum diyor.

Nisan yağmurları bitince sıcaklar gelecek,shortlar çekilip kıllı vücutlarla sahilde show yapılacak,en kıllı kim diye bakılacak.

nane nin köyüne saldırı çıkılacak ,kendi köyümüz 3 ihlas 1 elhamla korunacak,cinci amcalar çıkacak,luciferler kovulacak.

güzel bir server yazın içine ederek devam edecek.son server denilecek,bir dahaki sona ertelenecek.

kısacası serverdeki her oyuncuya başarılar dilerim.

DİPÇİK : açtım açtım gel diyen oyundaki nick ini yazarsa ilişkiler daha sıcak olur.

bak benim oyundaki nickim : yakgel

Arkadaş içini mi dökmüş makaramı yapmak istemiş amaç ve sonuç nedir çözemedim?
Hocam senin kafayı bu kadar uçuran herneyse aynından bende istiyorum:):)

Harsh Times
17-04-2012, 20:39
Bura kızışmış yahu :=) Oyun oynayın oyun bosverin o ne yapmıs bu ne yapmıs :) lplplp arkdaşım sen diyonya beni herkes tanıyor diye :) Ben tanımıyom kimsin sen hacı :):)

Son Şarkı
17-04-2012, 22:55
Bura kızışmış yahu :=) Oyun oynayın oyun bosverin o ne yapmıs bu ne yapmıs :) lplplp arkdaşım sen diyonya beni herkes tanıyor diye :) Ben tanımıyom kimsin sen hacı :):)

İbrahim veya Ömer abidir .
Sende tanıdığına göre artık iddaası doğru olabilir

Harsh Times
18-04-2012, 09:09
İbrahim veya Ömer abidir .
Sende tanıdığına göre artık iddaası doğru olabilir

Yook tanımıyorum şöyle geriye dogru biraz baktım da hep bu lplplp :) merak ettim kim bu arkdaş diye 10 larca serverda oynadım ama pek denk gelmedim.. Herkes tanıyormus ya bende tanımak istedim ama önemli olan ismini degil oyunculugunu ögrenmek laızm.. Bu kadar ben konussam valla şimdiye :) serveri kasıp kavuruyor olmam lazımdı..

BiNDeLi
18-04-2012, 10:38
Yook tanımıyorum şöyle geriye dogru biraz baktım da hep bu lplplp :) merak ettim kim bu arkdaş diye 10 larca serverda oynadım ama pek denk gelmedim.. Herkes tanıyormus ya bende tanımak istedim ama önemli olan ismini degil oyunculugunu ögrenmek laızm.. Bu kadar ben konussam valla şimdiye serveri kasıp kavuruyor olmam lazımdı..

o kasıp kavurdu zamanında :) mesela birlik başkanıyken kendi birliklerini rakip birliğe sattı :)
Bknz : lolipopun s6 'da kendi birlik arkadaşlarını Zorba 'ya satış hikayesi...
Burada da satacak endişelenmeyin, aleni bir şekilde yazıyorum :) bu lolipop + - bölgesinde düşmanları olduğunu ve en çok da onlar için bu servera geldiğini söylemişti, oyun başlamadan önce telde :) artık kimdir bunun düşmanları, derdi nedir ben bilmez orada bunun salça olduğu kim varsa dikkat etsin buna, satacak çünkü bu kıyağımıda unutmayın :) aslında kıyağı da kendi birlik arkadaşlarıma yapıyorum şu toplama birlik biz girmeden dağılmasın istiyorum ah ettik YıKaCaĞıZ..!!!

Esrarengiz
18-04-2012, 11:36
o kasıp kavurdu zamanında :) mesela birlik başkanıyken kendi birliklerini rakip birliğe sattı :)
Burada da satacak endişelenmeyin, aleni bir şekilde yazıyorum :) bu lolipop + - bölgesinde düşmanları olduğunu ve en çok da onlar için bu servera geldiğini söylemişti, oyun başlamadan önce telde :) artık kimdir bunun düşmanları, derdi nedir ben bilmez orada bunun salça olduğu kim varsa dikkat etsin buna, satacak çünkü bu kıyağımıda unutmayın :) aslında kıyağı da kendi birlik arkadaşlarıma yapıyorum şu toplama birlik biz girmeden dağılmasın istiyorum ah ettik YıKaCaĞıZ..!!!
sallamaya devam

st.angerr
18-04-2012, 11:46

http://www.youtube.com/watch?v=LqAztzUgfTA

Esrarengiz
18-04-2012, 11:57
http://www.youtube.com/watch?v=LqAztzUgfTA

bak bu daha güzel bi de bunu dinle http://www.youtube.com/watch?v=OgQf2jKTDjk&ob=av2e
sallaaaaaaaaaaaa gitsin dertleri ;)

SpyM3GTR
18-04-2012, 12:10
Yook tanımıyorum şöyle geriye dogru biraz baktım da hep bu lplplp :) merak ettim kim bu arkdaş diye 10 larca serverda oynadım ama pek denk gelmedim.. Herkes tanıyormus ya bende tanımak istedim ama önemli olan ismini degil oyunculugunu ögrenmek laızm.. Bu kadar ben konussam valla şimdiye :) serveri kasıp kavuruyor olmam lazımdı..

Tövbe de en azının 5yıl tecrübesi var:)
2 yıl öönce yazılmış 1-2 msjlarına denk geldim bu tecrübeyi kanıtlar nitelikte:)

st.angerr
18-04-2012, 12:10
bak bu daha güzel bi de bunu dinle http://www.youtube.com/watch?v=OgQf2jKTDjk&ob=av2e
sallaaaaaaaaaaaa gitsin dertleri ;)

kop koplardayız şu an müdür sırası geldi mi sallar göndeririz dertleri:)

BiNDeLi
18-04-2012, 12:11
sallamaya devam

dime ya sen o konuşma esnasında yanımdaydın hatta birlikte misket falan oynuyorduk hatta iyice hatırladım bahsini yaptığım s6 da sende vardın doğru ya aynı birlikteydik dime kardeş :D
ne kadar boş beleşsiniz bilmediğiniz bir konu için sallamaya devam he :D

BiNDeLi
18-04-2012, 12:14

yav ben sallayacağım onları da aralarında o kadar çok boş beleş var ki sabahtan akşama kadar birbirlerini yiyorlar :D kimin ne halt yediği belli değil orada, birde bana ikide bir kendi birliklerinden birileri geliyor bunlara ne zaman gireceksiniz haber verin birlikte girelim diye öylesine dandik adamlardan bahsediyoruz ki kendi birlik arkadaşlarını bile kendilerine düşman edebilecek kadar karakter yoksunular ben aşırı derece de pişman oldum bu servera başladığım için bu kadar boş beleş için oyun oynamaya da asker basmaya da değmezdi tek gecelik işleri var :D

Esrarengiz
18-04-2012, 12:21
fazla sallama mazallah elinde kalır

lplplpIp
18-04-2012, 13:17
o kasıp kavurdu zamanında mesela birlik başkanıyken kendi birliklerini rakip birliğe sattı :)
Burada da satacak endişelenmeyin, aleni bir şekilde yazıyorum bu lolipop + - bölgesinde düşmanları olduğunu ve en çok da onlar için bu servera geldiğini söylemişti, oyun başlamadan önce telde artık kimdir bunun düşmanları, derdi nedir ben bilmez orada bunun salça olduğu kim varsa dikkat etsin buna, satacak çünkü bu kıyağımıda unutmayın aslında kıyağı da kendi birlik arkadaşlarıma yapıyorum şu toplama birlik biz girmeden dağılmasın istiyorum ah ettik YıKaCaĞıZ..!!!

Aglama artıs :) sen ı duz,,baz yalancı baska ısın yokm u senın :) hadi ense trasını görelım aglamayalım sızın bırlıklerden bıze gelıyorlar desek gelse veya gelmese senın gıbı yalan söylemeyız merak etme :)bizim birliklerimiz hepsıde sizede bilenmıs kendını begenmıs artıslerı yıkın baska bır sey ıstemıyoruz dıyorlar :)

Ben senınle artıstım bır kere konusdum oda ercan dan aldım telefonu bızım tarafda oynaması ıcın ercanla bır sene beraber oynadıksor benı ona oda delıler benım ıcın farklı abı dedı bende okey sen bılırsım dedım bu konuyu senle konusduk sadece ben kendı bölgeme sevdıgım bır oyuncuyu cekmek ıcın görusdum yoksa sen kımsın artıstım sen benı tanıyorsun ben senı ama ıftıra atma hadı ıkıle oyunununa bak

havalayan kö...ek ısırmaz dıye bır atasözu var :D sen anladın onu

-üçhilal-

-lplplplp-
18-04-2012, 15:07
Benim oynamadıgım serverde oynamamışsanız oyun oynayamamışsınız demektir :D

Salla arkadaş Salla sallarken kıvırmasınıda ne iyi ögrnemiş asena mübarek :D daha sana kaç kere dicem sizi satmadım bedava verdim çünkü para etmezsin üstüne para verdim desem bile inan yani :D

İsmim geçtigi anda ne kadar çokta yorum alıyorum sevdigim bir lafı hatırlattı bu Hiç düşmanın yoksa bu hayatta başarılı olamamışsın demektir sanırım ben misliyle başarılı olmuşum :D

Pişman oldum demişsin yok daha iyi günlerin çünkü pişmanlıktanda öte isyan ediceksin :D

st.angerr
18-04-2012, 15:25
Benim oynamadıgım serverde oynamamışsanız oyun oynayamamışsınız demektir :D

Salla arkadaş Salla sallarken kıvırmasınıda ne iyi ögrnemiş asena mübarek :D daha sana kaç kere dicem sizi satmadım bedava verdim çünkü para etmezsin üstüne para verdim desem bile inan yani :D

İsmim geçtigi anda ne kadar çokta yorum alıyorum sevdigim bir lafı hatırlattı bu Hiç düşmanın yoksa bu hayatta başarılı olamamışsın demektir sanırım ben misliyle başarılı olmuşum :D

Pişman oldum demişsin yok daha iyi günlerin çünkü pişmanlıktanda öte isyan ediceksin :D

http://www.youtube.com/watch?v=LqAztzUgfTA forever

-lplplplp-
18-04-2012, 15:47
http://www.youtube.com/watch?v=LqAztzUgfTA forever
Bu arkadaşımızda forumun isimsiz kahramanlarından biri kahraman lakabını ona ben taktım çünkü ara ara çıkıp komiklikler yaparak kendini ön plana atmaya çalışıyor her zamanki lafımı tekrarlıyorum ve diyorumki ulan ezme nickini verde seni popüler yapayım böyle ucuz numaralarla forumda ilgisiz haldesin :D

BiNDeLi
18-04-2012, 16:10
Aglama artıs sen ı duz,,baz yalancı baska ısın yokm u senın :) hadi ense trasını görelım aglamayalım sızın bırlıklerden bıze gelıyorlar desek gelse veya gelmese senın gıbı yalan söylemeyız merak etme :)bizim birliklerimiz hepsıde sizede bilenmıs kendını begenmıs artıslerı yıkın baska bır sey ıstemıyoruz dıyorlar

Ben senınle artıstım bır kere konusdum oda ercan dan aldım telefonu bızım tarafda oynaması ıcın ercanla bır sene beraber oynadıksor benı ona oda delıler benım ıcın farklı abı dedı bende okey sen bılırsım dedım bu konuyu senle konusduk sadece ben kendı bölgeme sevdıgım bır oyuncuyu cekmek ıcın görusdum yoksa sen kımsın artıstım sen benı tanıyorsun ben senı ama ıftıra atma hadı ıkıle oyunununa bak

havalayan kö...ek ısırmaz dıye bır atasözu var :D sen anladın onu

-üçhilal-

sizden kaç tane var sevgili apaçi sürüleri öncelikle ona bir cevap alayım :)

Numaramı Ercan 'dan almış senin yalanlarına var ya :) buradan bile belli ne ayak olduğun, numaramı bizzat sen kendin benden istedin bu forumda özel mesaj yoluyla ve bana + + ya geleceğiz ne yaparız ne ederiz dedin ve bende sana dedim ki + + ya gelmeyin gidin + - ye en güçsüz bölge orası dedim, senden gelen cevapsa evet zaten + - de düşmanlarım var onlar için bu servera geliyorum dedin şimdi kıvır bakalım, neye yarar dansözlük kıvırmasını beceremedikten sonra :)
ayrıca s6 da hepsibirkaçık birlikleri genel başkanıyken gittin kendi birliğini ve arkadaşlarını benim bulunduğum birlik olan ZORBA birliklerine sattın yalanmıydı Ömerçip

lplplpIp
18-04-2012, 16:33

Numaramı Ercan 'dan almış senin yalanlarına var ya :) buradan bile belli ne ayak olduğun, numaramı bizzat sen kendin benden istedin bu forumda özel mesaj yoluyla ve bana + + ya geleceğiz ne yaparız ne ederiz dedin ve bende sana dedim ki + + ya gelmeyin gidin + - ye en güçsüz bölge orası dedim, senden gelen cevapsa evet zaten + - de düşmanlarım var onlar için bu servera geliyorum dedin şimdi kıvır bakalım, neye yarar dansözlük kıvırmasını beceremedikten sonra :)
ayrıca s6 da hepsibirkaçık birlikleri genel başkanıyken gittin kendi birliğini ve arkadaşlarını benim bulunduğum birlik olan ZORBA birliklerine sattın yalanmıydı Ömerçipya yürü allahını seversen benim düşmanlarım +- de olsa orayamı gıderım battıkca atıyorsun konusma bence karsı bölgeye gecerımde oyunumu oynarım en güçsüz bölgeymiş görecez siz önce bölgenizi kontrol altına alın ondan sonra gel burda mesaj cek hadi git bölgeni temizle tabi onlar senin temizlemesse :D

lplplpIp
18-04-2012, 16:36

ayrıca s6 da hepsibirkaçık birlikleri genel başkanıyken gittin kendi birliğini ve arkadaşlarını benim bulunduğum birlik olan ZORBA birliklerine sattın yalanmıydı Ömerçipha sunuda söyleyeyım zorba ısım yapar sen segredersın bakalım bu sefer mh nız yok bılmem kaç pc den gıren sızın askerlerınız köyde dursun gece saldırıları cıkaran cıhan gıbı bır oyuncunuzda yok programı bılmm artık onu saymıyorum konusur durursun ısde hadı cek arabanı vıtes kucultme

lplplpIp
18-04-2012, 16:38

ayrıca s6 da hepsibirkaçık birlikleri genel başkanıyken gittin kendi birliğini ve arkadaşlarını benim bulunduğum birlik olan ZORBA birliklerine sattın yalanmıydı Ömerçipişde diyorum ya artis baskan, ercandan almısım ve ya sen vermısın ben arkadasımı cekmek ıstedım ha o sızı secdi bakalım görecegiz artis seni :D

BiNDeLi
18-04-2012, 16:39
ya yürü allahını seversen benim düşmanlarım +- de olsa orayamı gıderım battıkca atıyorsun konusma bence karsı bölgeye gecerımde oyunumu oynarım en güçsüz bölgeymiş görecez siz önce bölgenizi kontrol altına alın ondan sonra gel burda mesaj cek hadi git bölgeni temizle tabi onlar senin temizlemesse :D

gerçekler ne kadar kötü değil mi inkar bile etmeyi beceremiyorsun çünkü sen de bende o gerçekleri biliyoruz :D ayrıca oranın en güçsüz bölge olduğunu daha yeni söylemiyorum server başlamadan önce söylemiştim başladıktan sonra iyice netleştim :) he senin yine direk bu forumda + + ya geleceğini duyurduğun bir konu başlığı var o da yalandır dime + + ya geleceğini duyurup da + - ye doğru sana yol veren benim sen ne kadar inkar etsende seni oraya zorlayan bendim şimdi boş boş konuşsan kaç yazar ki :) battıkça batıyorsun bence yol al git kapa çeneni canım benim :D hem sen git ağa babaların gelsin sen sadece tozlu bir maşasın, benim işim onlarla anlıyorsun değil mi canım :)

BiNDeLi
18-04-2012, 16:41
ha sunuda söyleyeyım zorba ısım yapar sen segredersın bakalım bu sefer mh nız yok bılmem kaç pc den gıren sızın askerlerınız köyde dursun gece saldırıları cıkaran cıhan gıbı bır oyuncunuzda yok programı bılmm artık onu saymıyorum konusur durursun ısde hadı cek arabanı vıtes kucultme

bu ne panik sıralı cevap yazmışsın ben sana cevap yazana kadar :D aklına geldikçe bir savunma sistemi geliştirip aynı mesajı alıntı yapıp yapıp cevap yazmışsın bu kadar panik yapma sakin ol :D ben Zorbanın ne yaptığını sorgulamadım ben senin kendi birliğini satıp Zorba ya kendi arkadaşlarını peşkeş çekmeni sorguladım :) Ayrıca Cihan 'ın ağzını adına alırken besmele çek kurban ol sen Cihan kardeşime :D