PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : C & R Birlik'lerin Kimler Olduğunu ispatlıyan Video :)

Glady00
04-01-2012, 10:59
S,a Arkadaşlar Eski Kaos'lar Yane Şimdiki 60 'lar Çok İyi Hatırlıyacaklar'dır :)

Saldırılardan Dolayı Başlarını Kaldıramıyan Kaos Ve 60 Birlikleri 1 Sene Önceki Videomuz :)

C&R Gerçek Gücü Bu Video'da Baktığınız Zaman Çok İyi Anlarsınız..

http://vimeo.com/16127087 << Video Bu

AsLaNTePe
05-01-2012, 12:15
göztepe nin zamanında avrupada yarı final oynaması gibi birşey. şu anda bank asya 1.lig deler..

Glady00
06-01-2012, 12:28
Bizim Zamanımızzda öyleydi merak Etme aslantepe :) Tekrar Dönecez Az kaldı Askerlik Bitti Bitecek : ) Bizim olmadığımız zaman Baya Birşeyler olmuş fark ettik Tekrar Dönmeye Az Bir Süre kaldı..

reme
06-01-2012, 20:58
Bir önceki server 10 da bende cebrail c birliğindeydim.Rakibimiz kaos bırlıklerı ile güzel savaşlar verdik.Tabi mutlu sona biz ulaştık.Bu sene wow onların olsun,seneye yine bize döner:)saygılar...

VeGaToR
14-01-2012, 20:55
VEGATOR ismimizi unutmasınlar.gelince sonra bu kim demesnler:)saka bi yana server 10 a basladıgımız zaman eski rakiplerimizi aramızda görmekten seref duyarız.60 lar kaoslar noex daha bir cogu.hepinizi iyi oyunlar.

Glady00
14-01-2012, 23:08
VEGATOR ismimizi unutmasınlar.gelince sonra bu kim demesnler:)saka bi yana server 10 a basladıgımız zaman eski rakiplerimizi aramızda görmekten seref duyarız.60 lar kaoslar noex daha bir cogu.hepinizi iyi oyunlar.

Vay Volkanım Ne Yaparsın Lem :==))

Gelince Hatırlatırız Onu Dert Etme Bende Askerdeyim Biliyon :D

VeGaToR
15-01-2012, 10:42
napalım yusufum gün sayıoruz işte.vakit bulamıorum hiç buralara girmeye nete felan.eskilerden kimler var server 10 da.

Glady00
16-01-2012, 09:39
napalım yusufum gün sayıoruz işte.vakit bulamıorum hiç buralara girmeye nete felan.eskilerden kimler var server 10 da.

öylede volkan bende bulamıyorum mero vakit :D:D Gelince Vakit Buluruz Bol Bol Kaç SAyıyon sen :))

VeGaToR
16-01-2012, 22:22
martın ortalarında bitecek gibi:)

orhanlı
25-01-2012, 18:17
ya bu BoT lar neden bahsedıyor kaos dedınız adamlar 37 kişilik benım birliğimden bir benle başa cıkamadılar bkb birliği idi olmadı 300 yaptılar olmadı 500 yaptılar olmadı ya ayyıldız yaptılar olmadı dost yaptılar galıba o hiç olmadı :D sonra kaos yaptılar olmadı aga kaos degıl savaş koysaydınız yıne olmazdı bır orhanlı-1 ile bsa cıkamıyan birlikden :D ne olur du bılmem bunu özellikle -/- bölgesi için söylüyorum daha sonra butun bolgedekı bırlıkler saldırdı merkez köyüme o gerçek la yıne cakıldılar ysufum volkanım yalanım varsa sız soleyın ben bişey demıyrum ben insan sevmiyrum :D

Glady00
26-01-2012, 09:33
ya bu BoT lar neden bahsedıyor kaos dedınız adamlar 37 kişilik benım birliğimden bir benle başa cıkamadılar bkb birliği idi olmadı 300 yaptılar olmadı 500 yaptılar olmadı ya ayyıldız yaptılar olmadı dost yaptılar galıba o hiç olmadı :D sonra kaos yaptılar olmadı aga kaos degıl savaş koysaydınız yıne olmazdı bır orhanlı-1 ile bsa cıkamıyan birlikden :D ne olur du bılmem bunu özellikle -/- bölgesi için söylüyorum daha sonra butun bolgedekı bırlıkler saldırdı merkez köyüme o gerçek la yıne cakıldılar ysufum volkanım yalanım varsa sız soleyın ben bişey demıyrum ben insan sevmiyrum :D

Hehe Kattiyen Katılıyom Orhanım Sana.. Ama Rakibe Saygımız Vardi .. Her Ne kadar'da Tam Bütünlük Sağlamasalar Bile ;)

- / -Cok iyi İşler Becerdiniz Orhanım.. Gelcek s10'da Artık Sizde Varsiniz Klasik Server için Mail çek orhanım :)

Ombudsman
27-01-2012, 06:18
ne guzel diyosun orhanlı gecen sene c ve r ler bırbırını tanıyan daha onceden tekrar oynamaya karar werıp gelen bı ekıp kaoslar 60lar merdler v.s. v.s. yenı tanısmıs kendı bolgelerınde habıre sawasmıs bı ekıp heh gecen sene sıstem oturdu bu senede bız aynı seyı uyguladık...
he surası kesın gecen seneki yonetımınızın cogu yoktu bu sene kimi oynamadı kimi bıraktım dedi askere giden oldu v.s. v.s. onun yerını alıpta bu sene gorevı yurutenlerınde sonucu ortada wow dewam edıyo kimin kazanacagıda belli gibi bişi zaten neyse mevzu o deilde hala neyın ıspatını yapmaya calısıyosunuz ben anlamadım hanı sız gecen sezon yendınızde bız tebrık etmedık mı yada camur mu attık :) he bu sene epey bı camur yedık keske gecen seneki rakip yonetıcıler olsaydıda en azından sevıye dusmeseydı ... neyse bu sezonda bıtıyo seneye nolur bilemem cogumuz zaten wow surecınde sildi gitti bende bıtmesını bekleyenlerdenım seneye 60ların yada kaoslarında olcanı sanmam benım tahmınım bu yonde ...

Glady00
27-01-2012, 10:34
ne guzel diyosun orhanlı gecen sene c ve r ler bırbırını tanıyan daha onceden tekrar oynamaya karar werıp gelen bı ekıp kaoslar 60lar merdler v.s. v.s. yenı tanısmıs kendı bolgelerınde habıre sawasmıs bı ekıp heh gecen sene sıstem oturdu bu senede bız aynı seyı uyguladık...
he surası kesın gecen seneki yonetımınızın cogu yoktu bu sene kimi oynamadı kimi bıraktım dedi askere giden oldu v.s. v.s. onun yerını alıpta bu sene gorevı yurutenlerınde sonucu ortada wow dewam edıyo kimin kazanacagıda belli gibi bişi zaten neyse mevzu o deilde hala neyın ıspatını yapmaya calısıyosunuz ben anlamadım hanı sız gecen sezon yendınızde bız tebrık etmedık mı yada camur mu attık :) he bu sene epey bı camur yedık keske gecen seneki rakip yonetıcıler olsaydıda en azından sevıye dusmeseydı ... neyse bu sezonda bıtıyo seneye nolur bilemem cogumuz zaten wow surecınde sildi gitti bende bıtmesını bekleyenlerdenım seneye 60ların yada kaoslarında olcanı sanmam benım tahmınım bu yonde ...

Şu Wow'u Bitiriin Da Artık :) Rakibte Yok Bişey'de Yok Hehe :))

Şaka Maka Bi Yana. Bizlerin Oynadığı Çoğu Oyunda Çok Hırs Vardi Ama hiç Bir Zaman Kimse Kimseye Saygısızlık Etmedi Ettirmezdikte.. Orhan'da Keza Onu Biliyor Oda Öyle Birşey Yapacağini Zannetmiyorum Bu Seneki T4 s10'da Yoktum Neyin Ne Olduğunu Bilemiyorum..

Ama Şuna İnanıyorum 1000 C&R Birlik'leri Bu serverda Hesap Silmişlerdir Yane Bunu Düşünecek Sizler Değilsiniz Travian Yöneticileridir Bana Sorarsanız Bu Kadar Oyuncu Niye Hesaplarini Siliyorlar Hiç İlgilenilmese Olacağı Nokta bu Olur Hayırlısı Olması Dileğiyle Şu s10 Bitsede Klasik Servar Acılır Belki Devam Ederiz Kendimizce Bişeylere Ama Şunu Hiç Bir Zaman Unutmayın Ki. Kaoslar Vs Olmasa Bile Onlar Kadar Kabiliyetli Rakip Birlik'ler Çıkar :) Cümkü C & R Birlik'lerinin Rakibi Olmak İstiyen Çok Kişi Vardir Ki bizimle Oynama Şansı Elde Etsinler :)

Bizde Diyoruz Rakip Olmak İstiyen Kim Var İse Hodri Meydan Başka Söze Gerek Yok ( : Alın Getirin Birlşik'lerinizi Oynarız Deriz Yane Çekinmeyiz :) t3 Klasık s10'da Görüşmek Dileğiyle Bu S10 Bitsin Bakalım..

dentist
02-05-2012, 13:03
slm gencler nerelerdesiniz yaw