PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hesabım kitlenirse

ultrAslan
27-12-2011, 20:02
son 3 saatte 3 kez hesabım 1 er saatlik kilitlendi şu anda bekliyorum açılmasını eğer 4. kezde aynı sebepten ötürü kilitlenirse sövecem alayına söleyim..

Bağlantı iptal edildi.

Hesabınız 27.12.11 18:49 süreyle kilitlendi

Değerli Oyuncu,

Sizce de biraz fazla abartmadınız mı? Her ne işlem yapıyorsanız, lütfen buna hemen son verin!

Spam mesaj göndermek istemeniz, DDoS saldırıları yapmak istemeniz veya script vey bot denemeniz her ne yapmak istiyorsanız, buna izin veremeyiz.. Bizim istediğimiz tek şey eşit şartlarda oyun oynanabilen temiz bir server sahibi olabilmek

Bir saat süreyle hesabınızda işlem yapamayacağınız için en iyisi biraz ara vermeniz. Hangi programı kullandınız ise buna hemens son verin ve diğer oyuncular gibi oyuna devam edin.

Saygılarımızla
Travian Ekibiniz

son 3 saatte 3 kez hesabım 1 er saatlik kilitlendi şu anda bekliyorum açılmasını eğer 4. kezde aynı sebepten ötürü kilitlenirse sövecem..

Bağlantı iptal edildi.

Değerli Oyuncu,

Sizce de biraz fazla abartmadınız mı? Her ne işlem yapıyorsanız, lütfen buna hemen son verin!

Spam mesaj göndermek istemeniz, DDoS saldırıları yapmak istemeniz veya script vey bot denemeniz her ne yapmak istiyorsanız, buna izin veremeyiz.. Bizim istediğimiz tek şey eşit şartlarda oyun oynanabilen temiz bir server sahibi olabilmek

Bir saat süreyle hesabınızda işlem yapamayacağınız için en iyisi biraz ara vermeniz. Hangi programı kullandınız ise buna hemens son verin ve diğer oyuncular gibi oyuna devam edin.

Saygılarımızla
Travian Ekibiniz
son 3 saatte 3 kez hesabım 1 er saatlik kilitlendi şu anda bekliyorum açılmasını eğer 4. kezde aynı sebepten ötürü kilitlenirse sövecem..

Bağlantı iptal edildi.

Değerli Oyuncu,

Saygılarımızla
Travian Ekibiniz

CİTİZEN
27-12-2011, 20:26
sizin yada ortağınız kullandığınız programı kapatıp bekleyin kilitlenme süresini sanki birinizde hala program açık vaziyette ve sürekli köyde işlem yapmaya uğraştığı içinde kilitleniyorsunuz...

ultrAslan
27-12-2011, 20:27
sizin yada ortağınız kullandığınız programı kapatıp bekleyin kilitlenme süresini sanki birinizde hala program açık vaziyette ve sürekli köyde işlem yapmaya uğraştığı içinde kilitleniyorsunuz...
yağma listesinde 200 civarı köy var tek tıkla 50 şer saldırı gidiyor 5 tıkta 200 gidiyor. ve forumdan da takip edeceğin kadarıyla günde 17 saat aktifim programa ne ihtiyac ben birebir programım zaten

algx
27-12-2011, 20:35
çıkın hesaptan 1 saat hesapta olupta ne yapacaksanız bekliyorsunuz ..

gidin tvyi açın bir kahve içip gelin devam edin oyununuza ..

CİTİZEN
27-12-2011, 21:10
yağma listesinde 200 civarı köy var tek tıkla 50 şer saldırı gidiyor 5 tıkta 200 gidiyor. ve forumdan da takip edeceğin kadarıyla günde 17 saat aktifim programa ne ihtiyac ben birebir programım zaten

ben de 30 dakika da bir 200 köye yağma listesinden saldırı çıkıyorum tek tıkla ama buna benzer bir durumla karşılaşmadım hiç, bu serverle birlikte T4 de 3. serverim hepsinde aynı yöntemi kullandım hiç kilitlenme yaşamadım bugüne kadar. ya size özel bir gıcıklığı var travianın ya da sizin veya hesabınıza giren bir başkasının program kullanımı aklıma başka birşey gelmiyor...

ultrAslan
27-12-2011, 22:57
ben de 30 dakika da bir 200 köye yağma listesinden saldırı çıkıyorum tek tıkla ama buna benzer bir durumla karşılaşmadım hiç, bu serverle birlikte T4 de 3. serverim hepsinde aynı yöntemi kullandım hiç kilitlenme yaşamadım bugüne kadar. ya size özel bir gıcıklığı var travianın ya da sizin veya hesabınıza giren bir başkasının program kullanımı aklıma başka birşey gelmiyor...
abi çok saçma ya. işlem yapamıyorum hesapta yağmayı gönderiyorum hesap kitleniyor.

Bağlantı iptal edildi.Hesabınız 28.12.11 01:00süreyle kilitlendiDeğerli Oyuncu,

Saygılarımızla
Travian Ekibiniz

blackjack1905
27-12-2011, 23:14
Şaka gibi :D Sen ne işe yarıyosun : D hangi programı kullanıyosanız kapatın lütfen :D ahahahaha : D iyi güldüm yalnız : D çok da güldüm hani : D

Yemin ediyorum şaka :D izin vermeyiz yapamazsınız :D aha böyle kitleriz işte :D ama ispat edemedigimiz icinde 1 saat sonra açarız çaktırmayın :D 1800 altın alın anlasalım ; ) yada eldeki altınları biraz gumuse cevirinde Tırıvırı para kazansın olmuyo böyle beLeŞe yağma atmak ; )

Saygılar sevgiler efenim ..

DipÇığlık : Mesaj yerine uLaştı uLaştı .. : )

ultrAslan
28-12-2011, 03:00
http://www.incicaps.com/beya53734.jpg

BASAYEV
28-12-2011, 08:10
Şaka gibi :D Sen ne işe yarıyosun : D hangi programı kullanıyosanız kapatın lütfen :D ahahahaha : D iyi güldüm yalnız : D çok da güldüm hani : D

Yemin ediyorum şaka :D izin vermeyiz yapamazsınız aha böyle kitleriz işte ama ispat edemedigimiz icinde 1 saat sonra açarız çaktırmayın :D 1800 altın alın anlasalım ; ) yada eldeki altınları biraz gumuse cevirinde Tırıvırı para kazansın olmuyo böyle beLeŞe yağma atmak ; )

Saygılar sevgiler efenim ..

DipÇığlık : Mesaj yerine uLaştı uLaştı .. : )

http://www.incicaps.com/beya53734.jpg

Eleştirmek için söylemiyorum Vicdanımın sesine tercüman oldum sadece
Tırıvırı Yeterince para kazanmış sayenizde Acıyorum o harcanan dövizlere Arkadaşlar.. 29 sanat eseri alınmış yazık ya hemde eleme turu amacı belli değil mi buranan ne gerek var bu kadar abanmaya...

blackjack1905
28-12-2011, 19:21
@Basayev ,

Hesap benim degil :) Benim yazımı alıntı yapmanı anlamadım ya neyse :)

By_CoO
28-12-2011, 19:23
iyi gidiyordur umarım senin hesapta :)

ultrAslan
29-12-2011, 06:04
Eleştirmek için söylemiyorum Vicdanımın sesine tercüman oldum sadece
Tırıvırı Yeterince para kazanmış sayenizde Acıyorum o harcanan dövizlere Arkadaşlar.. 29 sanat eseri alınmış yazık ya hemde eleme turu amacı belli değil mi buranan ne gerek var bu kadar abanmaya...
seni anlıyorum öncelikle şuraya bak
http://tournament2012.travian.com/world-stats#player_culture

gördüğün kadarıyla 1. sıradaki adam son 16 saat içerisinde 552k kp kasmış ve tümünü 1 günde yani bi anda kastığını hesaplarsak adamın köyleri yaklaşık olarak 400-500 arası bir kp sağlıyor.. 552k kp kasmak için yaklaşık 1500 tane sanat eseri alması gerekiyor adam rusyadan ve rusyada da oynayıcı sayısı ortalamanın bize yakınken biz şu anda 1 sanat eserini 3k gümüşe satıyorsak orada olsa olsa 2400- 2600 arasına satılır.
2500*1500= 3.750.000 gümüş yapar bununda altın karşılığı 37.500 altındır.

iş bu doğrultuda ben 29 tane almışım çok mu ?

trem
02-01-2012, 12:51
Maintenance work

please wait

bune yaw

FiFTeeN CeNT
02-01-2012, 15:19
Maintenance work

please wait

bune yaw

bakım çalışması canım

ultrAslan
02-01-2012, 15:21
ben diyom yoğurt siz diyonuz mayonez. :D

SthealthFiqhteR
02-01-2012, 17:42
İyi de bu hesaptaki bütün isimleri anımsıyorum ben ama tam hatırlayamadım :D

BASAYEV
02-01-2012, 19:12
seni anlıyorum öncelikle şuraya bak
http://tournament2012.travian.com/world-stats#player_culture

gördüğün kadarıyla 1. sıradaki adam son 16 saat içerisinde 552k kp kasmış ve tümünü 1 günde yani bi anda kastığını hesaplarsak adamın köyleri yaklaşık olarak 400-500 arası bir kp sağlıyor.. 552k kp kasmak için yaklaşık 1500 tane sanat eseri alması gerekiyor adam rusyadan ve rusyada da oynayıcı sayısı ortalamanın bize yakınken biz şu anda 1 sanat eserini 3k gümüşe satıyorsak orada olsa olsa 2400- 2600 arasına satılır.
2500*1500= 3.750.000 gümüş yapar bununda altın karşılığı 37.500 altındır.

iş bu doğrultuda ben 29 tane almışım çok mu ?

tabi ki senin bileceğin iş o ister alırsın ister almassın kimse karışamaz.
ama Adı üstünde eleme turu maksat elemeyi geçmek değil mi? .. eleme turu bitsin gerçek turnuvada al yada nufus kas anlarım ama bana ters geliyor burada para harcAMAK..gerçekten harcanan paraya acıyorum ...

river&forza
02-01-2012, 20:27
merhaba arkadaslar benım 2x te oyun nıckımde rıver&forza dır. daha once oynadıgım serverlardada multıhunter tarafından bıcok kez hakkım yenıldı hzz bırlıgı olarak toplu hesap kapattık ancak ben bu kadar kotu bı yonetım gormedım cunku bana multı koyun var dıe bı mesaj gelıyor arkadasından mesajlasma hakkım kufur ettıgım sebebıyle kapatılıyor ayrıca bunların hepsı benım oyun bırıncısı olan oguz&aycanın arkadasının koyunu yıkarken oluyor. ayrıca oguz&ayca ısımlı oyuncu nasılsa benım herkese attıgım mesajları bana aynen gerı ggonderebılıyor sonrasında adıl oyun oynuyoruz dıe konusuyoruz

tebrıkler multıhunter arkadaslarını gercekten ıyı koruyorsun tebrıkkkkkk

onurturhan
02-01-2012, 20:28
arkadaşlar forumda kunu nasıl açılıo..server3de wowu soracaktımda

river&forza
03-01-2012, 19:30
beyazkarizma kardesim mesaj atmıssın tsk ederim burdan okuyup ordan cevap yazdııgın icin aynen hesap ilk once multi denilerek kilitlendi sonrasında bi baktım ki kufur ve argo soz kullanıldıgı icin kilitlenmistir yazıyo yazdım multiye dedim bana kufur ettigime dair bi link at attıgın anda sen silebilirsin koyumu cevap gelmedi. simdi multi die bi koy soyluyorlar bana uzaktan yakından alakam yok hangisi arasında secim yapıyosun felan die mesaj attılar bende bu koyum tabiki dedim diger hesapta kiminse artık bakalım kapatacaklar mı? ama ben bunların cıkıs nedenini iyi biliyorum adamın bitanesinin koyune saldırdım oyunun birinciside bana seni yıkacam dedi gel yık yıkmazsan adam degilsin dedim tabi sonuc yanımdaki eleman yıkılıp yagma oldu ki bi saldırımda 60k yagma alıyodum bi baktım ki son saldırımdan sonra hesabım kilitlendi ayıptır multiler bu kadartaraf oldugunuzu belli etmeyin tamam bazı oyunculara kıyak geciyosunuz hatta saldırı yapanları ne kadar asker geldigine kadar soyluyosunuz ama bu kadar acık yapmayın lutfen....

oguz&ayca
04-01-2012, 02:12
merhaba arkadaslar benım 2x te oyun nıckımde rıver&forza dır. daha once oynadıgım serverlardada multıhunter tarafından bıcok kez hakkım yenıldı hzz bırlıgı olarak toplu hesap kapattık ancak ben bu kadar kotu bı yonetım gormedım cunku bana multı koyun var dıe bı mesaj gelıyor arkadasından mesajlasma hakkım kufur ettıgım sebebıyle kapatılıyor ayrıca bunların hepsı benım oyun bırıncısı olan oguz&aycanın arkadasının koyunu yıkarken oluyor. ayrıca oguz&ayca ısımlı oyuncu nasılsa benım herkese attıgım mesajları bana aynen gerı ggonderebılıyor sonrasında adıl oyun oynuyoruz dıe konusuyoruz

tebrıkler multıhunter arkadaslarını gercekten ıyı koruyorsun tebrıkkkkkk

Ben bu oyunda hic yıkılmadım :) hayal görüyorsun sanırım s6 diyorsan s6da mücahite tılsım dönemi devir ettim oradaki olaylar beni ilgilendirmez profile mücahit yazıyordu köylerdede HOLDEM yazıyordu ayrıca nogay kurucu ve genel baskanıdır kendisi benim hic alakam yoktur bu yazdıklarınla :) s6da olan olayları oynayanlar zaten cok iyi bilir :) emin ol admin yada mh arkadaşım olsaydı hesabını direk sildirirdim suanda bu iftiralarından dolayı bile hehE :)

si&ma
04-01-2012, 11:01
beyazkarizma kardesim mesaj atmıssın tsk ederim burdan okuyup ordan cevap yazdııgın icin aynen hesap ilk once multi denilerek kilitlendi sonrasında bi baktım ki kufur ve argo soz kullanıldıgı icin kilitlenmistir yazıyo yazdım multiye dedim bana kufur ettigime dair bi link at attıgın anda sen silebilirsin koyumu cevap gelmedi. simdi multi die bi koy soyluyorlar bana uzaktan yakından alakam yok hangisi arasında secim yapıyosun felan die mesaj attılar bende bu koyum tabiki dedim diger hesapta kiminse artık bakalım kapatacaklar mı? ama ben bunların cıkıs nedenini iyi biliyorum adamın bitanesinin koyune saldırdım oyunun birinciside bana seni yıkacam dedi gel yık yıkmazsan adam degilsin dedim tabi sonuc yanımdaki eleman yıkılıp yagma oldu ki bi saldırımda 60k yagma alıyodum bi baktım ki son saldırımdan sonra hesabım kilitlendi ayıptır multiler bu kadartaraf oldugunuzu belli etmeyin tamam bazı oyunculara kıyak geciyosunuz hatta saldırı yapanları ne kadar asker geldigine kadar soyluyosunuz ama bu kadar acık yapmayın lutfen....

bu oyun malesefki adil değil bazı şeylere göz yumuluyo bazı kişiler korunuyo kollanıyo mh lar oyun dan seçildiği için oyun içinde bi çok arkadaşı olabiliyo ve arkadaşalrına kıyak geçebiliyolar zaten oyunun suyu çıkmış 5-6k ya sanat eseri alınıyo altın bedava olunca su gibi harcanıyo sonrada buraalrda ii oyuncuyum havaları atılıyo bu oyun açıkları kapanmadıkça oynamanın manası yok burası avrupa eleme serveri avrupada böyle su gibi harcanıcak bedava altınlar olmuycak kimse bukadar rahat gelişim yapamıycak burda bu rahatlıkla oynuyunca orda yaşıycağımız sıkıntıların altında ezilip gidicez

jarre
04-01-2012, 11:13
bu oyun malesefki adil değil bazı şeylere göz yumuluyo bazı kişiler korunuyo kollanıyo mh lar oyun dan seçildiği için oyun içinde bi çok arkadaşı olabiliyo ve arkadaşalrına kıyak geçebiliyolar zaten oyunun suyu çıkmış 5-6k ya sanat eseri alınıyo altın bedava olunca su gibi harcanıyo sonrada buraalrda ii oyuncuyum havaları atılıyo bu oyun açıkları kapanmadıkça oynamanın manası yok burası avrupa eleme serveri avrupada böyle su gibi harcanıcak bedava altınlar olmuycak kimse bukadar rahat gelişim yapamıycak burda bu rahatlıkla oynuyunca orda yaşıycağımız sıkıntıların altında ezilip gidicez

kapitalist ekonomik zihniyeti esas alan travianın adil olması beklenemez elbetde

Q_oksijen
04-01-2012, 11:14
La kım benı şikayet etti multi hesabı var dıye hesabımı kıtlemış mh

yapılıırmı ula bana bu :eek:

Dip kınama; Beni şikayet edenleri ve haksız yere beni kitleyen mh yı kın kın kınıyorum...!

Forza isyan ! :D

oguz&ayca
04-01-2012, 11:17
La kım benı şikayet etti multi hesabı var dıye hesabımı kıtlemış mh

yapılıırmı ula bana bu :eek:

Dip kınama; Beni şikayet edenleri ve haksız yere beni kitleyen mh yı kın kın kınıyorum...!

Forza isyan ! :D

Hangi hesap

Q_oksijen
05-01-2012, 01:40
Ya bu nasıl iş mh hesabımı kitliyo sonrada önüme kara koyup mutlaka ak diyeceksın diyor...!

Demiyorum ulan demiyorum.

BaskentLi
10-01-2012, 18:54
ustam sendemi incicisin zuahhah

Was here :D

ultrAslan
11-01-2012, 11:13
Ya bu nasıl iş mh hesabımı kitliyo sonrada önüme kara koyup mutlaka ak diyeceksın diyor...!

Demiyorum ulan demiyorum.

bu işler böle bilmiyon mu