PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Güneydoğu + / -

talha
05-12-2011, 18:33
Değerli Arkadaşlar,

Güneydoğu ekibinin bir üyesi olarak işi baştan sıkı tutmayı uygun gördüm.
Şu kesin ki eninde sonunda bütün güneydoğu olarak birleşeceğiz ve wow kurmaya çalışacağız.

Bu şartlar altında:
1. Oyuncuların birbirini tanıması ve oyun içindeki uyumun arttırılması,
2. Oyuncuları küstürmeyip, turnuvaya barışcıl ve maksimum katılım sağlanması,
3. Hesap silinmesini önleyerek, wow sürecinde diğer birliklere karşı daha kuvvetli olunması,
4. Gereksiz savaşları önleyip, gereksiz altın harcamamızın önüne geçmek için acilen kaynaşıp, birliklerin oluşturulmasını ve oyuncuların niyetlerinin öğrenilmesini, büyük orduları çıkartacak arkadaşların belirlenmesini ve 15 tarlaların dağıtımlarının buna göre yapılmasını tavsiye ediyorum.

Her ne kadar bu dediklerim için erken gibi görünse de ilk adım olarak birbirimize yağma için bir kaç gün saldırmamayı tavsiye ediyor ve yorumlarınız bekliyorum.

simitii
05-12-2011, 19:10
son cümleniz hariç katılıyorum. bir cermen olarak bi kaç gün yağma yapmamak büyük kayıp. kimse böyle bişeyi kabul etmez...

talha
05-12-2011, 20:57
Bir kaç gün kimseyi üzmez bence. Vahalardaki hayvan haşeratla uğraşırız :)

son cümleniz hariç katılıyorum. bir cermen olarak bi kaç gün yağma yapmamak büyük kayıp. kimse böyle bişeyi kabul etmez...

Pascha
11-12-2011, 03:40
Dostum iyi güzel söylemişsinde yagma olmadan olmaz.. Hesap silmeler bırakmalarda eminimki çok fazla olucaktır..

rafetbatu
12-12-2011, 16:50
pascha bence çok haklısın ve sana birşey söylemek istiyorum şöyle bir tabloya baktığımda herşey yerine oturdu gibi gözükyor ve şu tabloda HANDİKAP birliği 1. olacak gibime geliyor 2. ise Şehit birlikleri olabilir ve Bende Şehit birliği üyesindendim sende üyesindeydin ben servere 3 gn sonra başladığım için geriden geliyorum Ben şuan Handikap Birliğinin 3. birliğinin yesiyim ama bu sonuçta bir turnuva ben birliklerin çok birleşim yapmasını uygun görmyorum çnkü ana birlikler yan birliklerden iyi oyuncuları alıp kötü oyuncuları diğer kabilelere atmaya başladılar sen bence şehit birliğinden çıkarak wot birliğine gitmekle iyi yaptın.BENCE ŞUAN BUNU OKUYAN YAN BİRLİKLER VARSA KENDİNE BAĞIMSIZ BİR İSİM BULSUN VE KENDİ YOLUNDA DEVAM ETSİN ÇÜNKÜ WOW GELİNCE KİMSE KİMSEYİ TANIMICAK HEM BU OYNADĞIMIZ SW BİR TURNUVA.haksızmıyım pascha?

Pascha
12-12-2011, 18:02
pascha bence çok haklısın ve sana birşey söylemek istiyorum şöyle bir tabloya baktığımda herşey yerine oturdu gibi gözükyor ve şu tabloda HANDİKAP birliği 1. olacak gibime geliyor 2. ise Şehit birlikleri olabilir ve Bende Şehit birliği üyesindendim sende üyesindeydin ben servere 3 gn sonra başladığım için geriden geliyorum Ben şuan Handikap Birliğinin 3. birliğinin yesiyim ama bu sonuçta bir turnuva ben birliklerin çok birleşim yapmasını uygun görmyorum çnkü ana birlikler yan birliklerden iyi oyuncuları alıp kötü oyuncuları diğer kabilelere atmaya başladılar sen bence şehit birliğinden çıkarak wot birliğine gitmekle iyi yaptın.BENCE ŞUAN BUNU OKUYAN YAN BİRLİKLER VARSA KENDİNE BAĞIMSIZ BİR İSİM BULSUN VE KENDİ YOLUNDA DEVAM ETSİN ÇÜNKÜ WOW GELİNCE KİMSE KİMSEYİ TANIMICAK HEM BU OYNADĞIMIZ SW BİR TURNUVA.haksızmıyım pascha?

Haklısın dostum..

rafetbatu
12-12-2011, 18:17
saolasın pascha :)

ELANOO
14-12-2011, 16:25
Enteresan yorumlar:S