PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2x Avrupa Turnuvası 1. Tur Oyun Dünyası Saldırı ve Savunma Raporları

Sayfa : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Harsh Times
09-01-2012, 19:51
çok komik ama ouz&ayça hesabı gerçekten adminden uyarı almış bir hesaptır aksini inkar dahi edemez zaten herşey belli bakınız

http://tournament2012.travian.com/world-stats#player_culture

turnuva sayfasında ouz aycanın kp durumu goze carpıyor o kadar kp kasmak ıcın en azından 20 000 altın harcamak gerekli sadece sanateserlerine oda şimdi düşünelim ouz&ayca hadi bizi kandırdı admindende uyarı almadı yeter artık altın sınırını aştın diye, o zaman serverdaki herkes kapanmalı geceleri sanırım tek kanun yazıtına 200 300k gümüş verenleri görmüyorsunuz herkesin arkadaşları tanıdıkları var herkes gümüşünü biriktiriyor aktarıyor sanki buraya yazanlar bu haltı yemiyorda çok temiz oynuyormuş gibi aslında bu kirli bir oyun tarzıda değil çünkü herkes o gümüşleri biriktirmek için emek veriyor orda gidenler arkadaşlarınızın emekleridir ee arkadaşlarınızda size bunu yaptıktan sonra sorun nerde bizde bunu çözemiyoruz mh ordaki arkadaşın emeğini geri getirebilecek mi sorulması gerek soru bu? fermanları gecelerı ucuzdan alıp gündüzleri satan arkadaşlarımızda var ?bu yolla bir sürü gümüş biriktirip hesap devredenlerde var var yani bunların hepsi yeni çıkmadı öncedende vardı herzaman olacakta...bence aktarılan gümüşler değilde travianda illegal yollardan hesabına altın yükleyip kp kasanların altınları gerçekten -40 000 lere düşürülsün o zaman görürüz neler olacağını.

ya hocam sen buna kendin inanıyormusun allah aşkına herkes şuan biliyor oyn htasından dolayı bir sürü hesap kendine aldı.. ve bir kaç kişide yakalandı ve ceza yedigini biliyorum ..

Hakanugur bunu akıllıca actıgı bi multi hesap üzerinden yaptı ve kendine gümüş olarak aktardı fakat güvendigi bazı kişiler onu sattı ve kendi mesalaşması adamın bizim elimize geldi.. Şimdi bu kdar şey varken yok arkadaşıymısda yok sabah almış akşam satmış da bırakın bu işleri cocuk degiliz biz..

Tek lafım Hakkımı helal etmiyorum hiç birinize..

Burda hepimiz bir emek harcıyoruz.. Ve gerekli şikayetleri de elimizdeki belgeler ile gerekli mercilere yapıcaz.. Hadi sizde buyrun hesap ismim BeyazFırtına Mh admin ne kadar yer varsa mesaj atın incelesinler bizide..

Hakanugurun avrupada nasıl 1.oldugunu da biliyoruz.. İyi oyuncuyuz diye kendinizi kandırmayı bırakın.. Tokmak ve casus keserek bizde bu oyunda 1.oluruz..Oguz&ayça ile ben s7 de bulundum ve baya da samimi arkadşaımdır..

Kendisi s7 de kestigi 1milyon asker sayısına silmesinin üzerinden yaklaşık 1.5 ay geçmesine ragmen ulasılamadı.. Ve kestigi askerlerin tammını da rapor olarak bize sunmuştur.. ben onunla orda rakip oynuyordum ve bizde içten içe düşünüyorduk acaba bu adam bi sahtekarlık yaıpyormu nasıl kesiyor bu kadar her hafta diye ama gördük ve özrümüzüde diledik kendisinden..

Şimdi soruyorum hakanugur arşivden cıakrsın ve koysun buraya geçen yıl avrupada yaptıgı kesimi felan..? Hadi bakalım göstersin ben burda herkesin gözü önünde özür dileyecem kendisinden..

AVCIYIZ
09-01-2012, 19:57
Alan kişide zaten ödeme problemiyle kilitlendigini söyledi önceki sahibi kacak altın almış diye :) karalama politekası degil ben delillerle konusuyorum burda eski sahibiyle msglastım.

alan kişiye söyle öğle bi problem varsa parasını geri iade edicem biz yasal olmayan hiç bir yola başvurmadık sattığımız kişi kendisinde 3 k altın olduğunu söyledi bize onları teklif etti önce :) demekki biz altınla oynarken problem yok o alınca problem var neden bizde iken bişey olmamış salak değilim ya son gün hesapa altın alıcak kadar neyse sen o işleri iyi biliyorsun devam et yoluna

patriyot
09-01-2012, 19:58
kirli çamaşırlar dökülüyor ortaya bir bir dur bakalım neler cıkacak daha

hoca seninde varmı bişey çabuk açıkla :) tokmakmı kestin kaçak altınmı yükledin (nasıl oluyorsa bende bilmiyorum) yoksa ne yaptın çabuk açıkla.

hızlı_gonzales61
09-01-2012, 19:59
ya hocam sen buna kendin inanıyormusun allah aşkına herkes şuan biliyor oyn htasından dolayı bir sürü hesap kendine aldı.. ve bir kaç kişide yakalandı ve ceza yedigini biliyorum ..

Hakanugur bunu akıllıca actıgı bi multi hesap üzerinden yaptı ve kendine gümüş olarak aktardı fakat güvendigi bazı kişiler onu sattı ve kendi mesalaşması adamın bizim elimize geldi.. Şimdi bu kdar şey varken yok arkadaşıymısda yok sabah almış akşam satmış da bırakın bu işleri cocuk degiliz biz..

Burda hepimiz bir emek harcıyoruz.. Ve gerekli şikayetleri de elimizdeki belgeler ile gerekli mercilere yapıcaz.. Hadi sizde buyrun hesap ismim BeyazFırtına Mh admin ne kadar yer varsa mesaj atın incelesinler bizide..

Hakanugurun avrupada nasıl 1.oldugunu da biliyoruz.. İyi oyuncuyuz diye kendinizi kandırmayı bırakın.. Tokmak ve casus keserek bizde bu oyunda 1.oluruz..Oguz&ayça ile ben s7 de bulundum ve baya da samimi arkadşaımdır..

Kendisi s7 de kestigi 1milyon asker sayısına silmesinin üzerinden yaklaşık 1.5 ay geçmesine ragmen ulasılamadı.. Ve kestigi askerlerin tammını da rapor olarak bize sunmuştur.. ben onunla orda rakip oynuyordum ve bizde içten içe düşünüyorduk acaba bu adam bi sahtekarlık yaıpyormu nasıl kesiyor bu kadar her hafta diye ama gördük ve özrümüzüde diledik kendisinden..

Şimdi soruyorum hakanugur arşivden cıakrsın ve koysun buraya geçen yıl avrupada yaptıgı kesimi felan..? Hadi bakalım göstersin ben burda herkesin gözü önünde özür dileyecem kendisinden..

la hemserım nerdesın sen ya senı aryıom elemelerde oynamıyomuydun sen..

Harsh Times
09-01-2012, 20:03
la hemserım nerdesın sen ya senı aryıom elemelerde oynamıyomuydun sen..

Aynen abim buralardayız yaw BeyazFırtına gene klasik :)

Harsh Times
09-01-2012, 20:04
hoca seninde varmı bişey çabuk açıkla :) tokmakmı kestin kaçak altınmı yükledin (nasıl oluyorsa bende bilmiyorum) yoksa ne yaptın çabuk açıkla.

Merhaba üstadım koymussun buraya nufus durumunu da birşey sorucam nufus kastın da ne geçti eline :) cok merak ediyorum girdim hesabına baktım

Saldırı durum :)

46.
Dr x (http://tx3.travian.com.tr/spieler.php?uid=1818)
141490
118
680743

Valla o kadar nufus kasmıssın ama boşa biz bu sayıyı normal bi serverda 15k 20k nufuslu köylerde de yapıyoruz hatta 2katı 3 katı fazlasını yapıyoruz :)

oguz&ayca
09-01-2012, 20:04

Turgay yanlış düşünüyorsun avrupada hakanugur tokmak casus kesti ama Türkiyeyi temsil etti ve Türklerin tek başarısıydı bununlada hepimiz gurur duyduk bizde keslin askerin % 1i kadar olmasada elimizden destek verdik bu başarı icin.

oguz&ayca
09-01-2012, 20:06
Merhaba üstadım koymussun buraya nufus durumunu da birşey sorucam nufus kastın da ne geçti eline :) cok merak ediyorum girdim hesabına baktım

46.
141490
118
680743

Valla o kadar nufus kasmıssın ama boşa biz bu sayıyı normal bi serverda 15k 20k nufuslu köylerde de yapıyoruz hatta 2katı 3 katı fazlasını yapıyoruz :)

AHHH Turgayım :) FATİHİM CIKSA ŞURAYA 123 KÖYLE 151BİN NUFUS YAPTI BİDE T4 SÜRÜMDE O YAZSA ONA DERMİYDİN AYNI LAFI :) BEN KÖYLERDE DOLAŞIRKEN BAŞIM DÖNDÜ 40DAN SONRASINA BAKAMADIM KAPATTIM EXİTLADİM PCYİ KAPATTIM :D ordu basmaktan daha zor iş cok köy acmak

Harsh Times
09-01-2012, 20:06
Turgay yanlış düşünüyorsun avrupada hakanugur tokmak casus kesti ama Türkiyeyi temsil etti ve Türklerin tek başarısıydı bununlada hepimiz gurur duyduk bizde keslin askerin % 1i kadar olmasada elimizden destek verdik bu başarı icin.

Dimi dimi :) Gurur kaynagımız :)

SUSPİRİA
09-01-2012, 20:07

ula ben öyle şey yapsam sen güme gidecen altın al dedin aldık daha ne istiyon

Harsh Times
09-01-2012, 20:08
AHHH Turgayım :) FATİHİM CIKSA ŞURAYA 123 KÖYLE 151BİN NUFUS YAPTI BİDE T4 SÜRÜMDE O YAZSA ONA DERMİYDİN AYNI LAFI :) BEN KÖYLERDE DOLAŞIRKEN BAŞIM DÖNDÜ 40DAN SONRASINA BAKAMADIM KAPATTIM EXİTLADİM PCYİ KAPATTIM :D ordu basmaktan daha zor iş cok köy acmak

Yaw fatihin yaptıgı organizasyonları felan biliyoz kardeşim :) Fatih oyuncu hee ben bu dr x i tanımıyorum sadece sormak istedim. Abi köy ac ac nerye kadar yaw :) Adam akıllı bi ordu basmadıgın sürece o kadar köyün hamallıgını cekmek ne kadar mantıklı valla bilmiyorum..
Abi ben ordu basayım gerisi nufus kassın hehe bizim x3 deki rekoru biliyon gerçi imzadada var biz bunlarla övünücez artık napalım :)

si&ma
09-01-2012, 20:11

şu imzandaki rapor sanamı ait o hesapta oynuyanlar bizi çok ii tanır nasıl oyuncular olduğumuzuda bilir burak a sor anlatsın sana kimseye kendimizi ispatlıycak değiliz yapabilen varsa buyursun yapsın yaptınızda aman dur yapmayınmı dedik bi bşarıyıda takdir etmesini bilin avrupa turnuvasında oyna bakalım kaç tane tokmak kesebilicen kaç kişi sana tokmak atıcak 1 milyon bile değil 500 kes bakalım bi sonra konuş

Harsh Times
09-01-2012, 20:13
şimdi farkettim dr x elinde kalmış ordusu :)

102 (http://tx3.travian.com.tr/build.php?newdid=42841&id=39#td)739596
0
6867
525
21
148235
10593
32900
0
0
0

Güzel ordu keşke rapora dönüşebilseymiş.. Kısmet herkesin başına gelebilir diyelim artık.. Daha cok birlik yöneticileri ile alakalı bi durum bu aslında bekliyosun güveniyosun ama geride kalıyosun.. Bazen oluyor böyle şeyler..

Ordudan dolayı tebrik ediyorum..

Harsh Times
09-01-2012, 20:16
şu imzandaki rapor sanamı ait o hesapta oynuyanlar bizi çok ii tanır nasıl oyuncular olduğumuzuda bilir burak a sor anlatsın sana kimseye kendimizi ispatlıycak değiliz yapabilen varsa buyursun yapsın yaptınızda aman dur yapmayınmı dedik bi bşarıyıda takdir etmesini bilin avrupa turnuvasında oyna bakalım kaç tane tokmak kesebilicen kaç kişi sana tokmak atıcak 1 milyon bile değil 500 kes bakalım bi sonra konuş

Ben bi kendimi biliyorum üstadım başkada kimseyi tanımıyorum kimsede beni tanımasın zaten istemiyorum.. Ben yaptıgınız başarıda felan degilim.. Yaptıgımız başarı övünülücek bir başarı olsa ben onu zaten tebrik ederim. Ha gene ediyim 1.oldu hakanugur arkadaşımız tebrik ederiz. Avrupada rezil olmus türkiyenin tek basarısı idi belki ama bunları yapıcaksanız orda yapın..

Burda kendi kardeşlerinize niye yapıyorsunuz ne gerek var şuırda adam akıllı bir server oynayalım.. Şimdi şöyle sorayım hakanugur illegal yol ile kendine altın aktarmasa avrupaya gidemeyecekmi.. Burda 1. olmak bu akdar mı önemli sadece soruyorum bana bi cevap verin istiyorum.. Kimle yarısıyorsunuz hocam..
Ne yapılacksa gidilsin avrupada yapılsın burda degil bilmem anlatabildimmi..

patriyot
09-01-2012, 20:18

46.
141490
118
680743

elime bişey geçti demedimki ne gececek sanal bir yer asker köyde duruyor saldıracak wow olmadıgından kaldı ben bir şeymi iddiamı ettimki böyle yazdın 1 de olsa 1000 de olsa bişey degişmiyor.

Harsh Times
09-01-2012, 20:20
elime bişey geçti demedimki ne gececek sanal bir yer asker köyde duruyor saldıracak wow olmadıgından kaldı ben bir şeymi iddiamı ettimki böyle yazdın 1 de olsa 1000 de olsa bişey degişmiyor.

Yok yanlış anladın beni ben sadece bastıgınız orduyu görmedim sadece sordum bu kadar ugrasmanıza degdimi diye.. Sonucta ortada ciddi bir emek var 118 köy oguzunda dedigi gibi cok kolay yapılabilecek bir başarı degil fakat bu kadar köy olan bir hesaptada güzel bir asker cıkması tabi o hesabı güzel süsler ve emeginize karsılık güzel bir durum ortaya cıkar..

Ama dedigim gibi ben ordunu görmedim.. Ve zaten daha sonra tebrik mesajını da yazdım. Hocam.. Başarılar..

QaBuS
09-01-2012, 20:21
Burda kendi kardeşlerinize niye yapıyorsunuz ne gerek var şuırda adam akıllı bir server oynayalım.. Şimdi şöyle sorayım hakanugur illegal yol ile kendine altın aktarmasa avrupaya gidemeyecekmi.. Burda 1. olmak bu akdar mı önemli sadece soruyorum bana bi cevap verin istiyorum.. Kimle yarısıyorsunuz hocam..
----​+1----

patriyot
09-01-2012, 20:23
Yok yanlış anladın beni ben sadece bastıgınız orduyu görmedim sadece sordum bu kadar ugrasmanıza degdimi diye.. Sonucta ortada ciddi bir emek var 118 köy oguzunda dedigi gibi cok kolay yapılabilecek bir başarı degil fakat bu kadar köy olan bir hesaptada güzel bir asker cıkması tabi o hesabı güzel süsler ve emeginize karsılık güzel bir durum ortaya cıkar..

Ama dedigim gibi ben ordunu görmedim.. Ve zaten daha sonra tebrik mesajını da yazdım. Hocam.. Başarılar..

teşekkür ederim
98. köyde var asker 800bine yakın tokmak var ayrıca asker besledik o yüzden çok da basmadık işin açığı tataros hesabının askeriydi yanılmıyorsam 1075000 civarı bir tokmak ve o orantıda toyton besledik.

si&ma
09-01-2012, 20:24
Ben bi kendimi biliyorum üstadım başkada kimseyi tanımıyorum kimsede beni tanımasın zaten istemiyorum.. Ben yaptıgınız başarıda felan degilim.. Yaptıgımız başarı övünülücek bir başarı olsa ben onu zaten tebrik ederim. Ha gene ediyim 1.oldu hakanugur arkadaşımız tebrik ederiz. Avrupada rezil olmus türkiyenin tek basarısı idi belki ama bunları yapıcaksanız orda yapın..

o imzandaki hesap burağın hesabıdır tanımaman enteresan ozaman başkalarının başarısını kendininmiş gibi gösteren birisin o orduyu 100 kişiye sorsan 100de burağın olduğunu söyler kimseyle yarışma gibi bi derdimiz yok şu oyunda yapılabilicek herşeyi zaten yapmış oyuncularız rutin oynama düzenimiz böyle bizim burda biraz daha fazla altın harcadık sadece okadar zaten şikayetlerinizi yapmışsınız beklerken herkeze benden bi soda ii gelir hazmı kolaylaştırır

Harsh Times
09-01-2012, 20:26
teşekkür ederim
98. köyde var asker 800bine yakın tokmak var ayrıca asker besledik o yüzden çok da basmadık işin açığı tataros hesabının askeriydi yanılmıyorsam 1075000 civarı bir tokmak ve o orantıda toyton besledik.

yok diyorum ya gördüm zaten bir önceki sayfada dikkat edersen alıntı yapmadan ordunu oraya koydum ve tebrik mesajını ilettim.. Ya böyle güzel orduların rapora dönüşmesi en büyük istegimiz ben ciddi anlamda söylüyorum bu tip başarılar görünce hoşuma gidiyor.. Sonucta bir oyun oynuyoruz ve herkes emeginin karsılıgını alıyor...

Senin emegin baya büyük 118 köyün derdi ile ugrasmak o kadar kolay degil ama dedigim gibi sadece köy kasmanın da bi manası yok ondan yazdım o mesajı ama bastıgın orduyu sonradan görünce özür mesajımızıda yazdık..

Harsh Times
09-01-2012, 20:30
o imzandaki hesap burağın hesabıdır tanımaman enteresan ozaman başkalarının başarısını kendininmiş gibi gösteren birisin o orduyu 100 kişiye sorsan 100de burağın olduğunu söyler kimseyle yarışma gibi bi derdimiz yok şu oyunda yapılabilicek herşeyi zaten yapmış oyuncularız rutin oynama düzenimiz böyle bizim burda biraz daha fazla altın harcadık sadece okadar zaten şikayetlerinizi yapmışsınız beklerken herkeze benden bi soda ii gelir hazmı kolaylaştırır

Ben seni tanımadaıgımı söyledim sadece :) Buragı tanımıyorum demedim.. Burak o hesapta oynadı fakat o hesabı ondan o serverda biz devir aldık daha dogrusu şöyle söyliyim ibrahim abi devir aldı ve hesaba beni cagırdı tılsımlardan sonra hesaba biz devam ettik ve daha sonrasında burak dedigin arkadaş hesaba girdimi bilmiyorum ben ibrahim abi ile oynuyordum ve ibrahim abinin bi arkadaşı daha vardı temsilcilikten girip yardımcı oluyordu.. Benim o zamanlar x3 de acemilik dönemlerimdi ama hesap güzeldi ve elverişli idi normal bir server oyuncusu için x3 biraz agır kaçmıştı ama altından kalktık ve o orduyu bastık.. İbrahim abi seni tanır ama ben tanımam...

Burak dedigin arkadaş da dedigim gibi hesabın muhtemelen ilk sahibidir ama sonradan hesabı biz devir aldık ve devam ettik.. Benim orjinal nickim BeyazFırtına zaten..

Benim de burda kendimi anlatmama gerek yok. Bu serverda izlersin o zaman yorumlarsın.. Nasıl bir oyuncuyuz diye

patriyot
09-01-2012, 20:30
yok diyorum ya gördüm zaten bir önceki sayfada dikkat edersen alıntı yapmadan ordunu oraya koydum ve tebrik mesajını ilettim.. Ya böyle güzel orduların rapora dönüşmesi en büyük istegimiz ben ciddi anlamda söylüyorum bu tip başarılar görünce hoşuma gidiyor.. Sonucta bir oyun oynuyoruz ve herkes emeginin karsılıgını alıyor...

Senin emegin baya büyük 118 köyün derdi ile ugrasmak o kadar kolay degil ama dedigim gibi sadece köy kasmanın da bi manası yok ondan yazdım o mesajı ama bastıgın orduyu sonradan görünce özür mesajımızıda yazdık..

tesekkürler.

si&ma
09-01-2012, 20:36
Ben seni tanımadaıgımı söyledim sadece :) Buragı tanımıyorum demedim.. Burak o hesapta oynadı fakat o hesabı ondan o serverda biz devir aldık daha dogrusu şöyle söyliyim ibrahim abi devir aldı ve hesaba beni cagırdı tılsımlardan sonra hesaba biz devam ettik ve daha sonrasında burak dedigin arkadaş hesaba girdimi bilmiyorum ben ibrahim abi ile oynuyordum ve ibrahim abinin bi arkadaşı daha vardı temsilcilikten girip yardımcı oluyordu.. Benim o zamanlar x3 de acemilik dönemlerimdi ama hesap güzeldi ve elverişli idi normal bir server oyuncusu için x3 biraz agır kaçmıştı ama altından kalktık ve o orduyu bastık.. İbrahim abi seni tanır ama ben tanımam...

Burak dedigin arkadaş da dedigim gibi hesabın muhtemelen ilk sahibidir ama sonradan hesabı biz devir aldık ve devam ettik.. Benim orjinal nickim BeyazFırtına zaten..

Benim de burda kendimi anlatmama gerek yok. Bu serverda izlersin o zaman yorumlarsın.. Nasıl bir oyuncuyuz diye

yahu atta bilmiyen birine at burak o orduyu wowa çıkardığında msnde melony ben ve burak vardık o server3xte wowu kuran kişiyim ben wowu kuruyoruz elinde ordu patlamasın dedik oda çekip en yakın wowa çakmıştı ordu gidene kadarda msnde hep birlikteydik bi sonraki dönemdede zaten aynı birlikteydik ve temsilciliğini yapmıştım o hesap oyun başından sonuna kadar buraktaydı o server oynuyan herkezde bilir serverin en popüler hesaplarından birydi

Liby
09-01-2012, 20:37
Dimi dimi :) Gurur kaynagımız :)

yaa saçma sapan konuşmalar başladı kesebiliyorsan sende kes arkadaşım çok kolay olduğunu sanıyorsan gidersin havanı alır gelirsin daha oyunu dün öğrenmiş sebil sübyansın gelmiş burda kime laf ediyorsun herkes biliyor tokmak kesmek saçma ama başkası yapınca yarış içindeki arkadaşlarda yapıyor senin gibi eziklerde kendini oyun kurdu sanıyor sorun burda eziklik başa belaaa misal harsh times yada gerçek hesabı neyse:) dimi

r 0 0 t
09-01-2012, 20:37
​puahuaha muhabbetlere bak :D

si&ma
09-01-2012, 20:38
​puahuaha muhabbetlere bak :D

kolaları kap gel serooo

r 0 0 t
09-01-2012, 20:39
bi çırpıda okudum valla :D :D

Q_oksijen
09-01-2012, 21:14

Mamiden iyi tokmak kesenı gormedım :)

DehSet
09-01-2012, 21:16
|Hay Oğuzunada AyCasınada Hakanınada Uğurunada yettiniz haaa :D oyunda var binlerce kişi forumda var 50 kişi birbirinizi yiyip duruyorsunuz.. Bir Arkadaş ne güzel söylemiş işte bizim şurda strateji konuşmamız lazım 0/0 bölgesindemi yoğunlaşacaz nasıl yapacaz nasıl edecez bunları KonuŞmamız lazım, kac kişi bulduk defans basacak ? KaÇ Tane Liderle Gidecez Avrupaya ? vS vS . . Bu Soruların Cevapları lazım bize bu elemede başka birşey lazım değil anlamıyormusunuz ? ne oğuzun köyleri ne hakanuğurun tokmakları nede aktarılan gümüşler alavereler dalavereler bunlar boş konuşmalar hepiniz biliyorsunuz ama işinize gelmiyor, birisi yazı yazıyor daha yazının tamamı okunmadan aradan cımbızla cekilipve kendi üstüne alınıp hemen balıklama cevap veriliyor neden ? EGO ego EqQ EgO . . . Neyi iSpatlıyorsunuz ALLah aŞkına ? Kim Kimin zaten ne olduğunu az cok biliyor niye kafa patlatıyorsunuz ? Unutmayınki Ruslarda Hakanuğurda cok oğuz&ayca'da cok FaTu'da cok Kemal ßaşerde Cok Dr x de Cok Zaharyada ÇOK Ritalin'de Cok, Cok Oğlu Cok yani anlayacağınız bize hepimiz lazımız onun iÇin birbirimizin kafasını ezmeye çalışacağımıza birbirimizin bilgisinden faydalanalım acığını Kapatalım ama Olmaz dimi ? Çünki öyle yaparsak başarılı Oluruz Buda bize ters KardeŞiiim.. daha gecen eleme serverinden beridir devam ediyor bu safsata tek değişen isimler ve konular ama yöntem aynı maalesef ki Bu Gidişle Tarih tekerrür edecek tek fark sadece Hakanugur yine tokmak kesme şampiyonu Oğuz&ayca'da olursa belki nüfus Ve Köy Şampiyonu Olur anlayacağınız bireysel 1-2 başarı ülke olarak yine hezimet .. Şimdi ßu Mesajı Okuyup Okumamış gibi yapıp aynı kaldığınız yerden devam edeceksiniz Onuda ßiliyorum :D

system-orhan
09-01-2012, 21:21
hani rapor ya(:

dedesi55
09-01-2012, 21:30
dünden beri okuyorum yazılanları ve avrupada ne yapılacagını nasıl örgütlenecegimizi baya iyi anlattı arkadaşlar:)devam arkadaşlar geçen tokmak kesti falan deniyor halbuki formda yayınlardı ilk zamanlar baya rapor sonradan tabi tokmakta casusta kesti 2. olan hesap hep pretor-palamı kesti kedi ulaşamadıgı cigere mundar dermiş bunları tartışıp birbirinizin açıgını kollayacagınıza niye turnuvada ne yapalım konuşmaları olmuyor anlamıyorum.elemede hesap açtım ama turnuvaya katılmıycam.başınızı agrıttıgım için özür diliyorum.

Harsh Times
09-01-2012, 21:33
yahu atta bilmiyen birine at burak o orduyu wowa çıkardığında msnde melony ben ve burak vardık o server3xte wowu kuran kişiyim ben wowu kuruyoruz elinde ordu patlamasın dedik oda çekip en yakın wowa çakmıştı ordu gidene kadarda msnde hep birlikteydik bi sonraki dönemdede zaten aynı birlikteydik ve temsilciliğini yapmıştım o hesap oyun başından sonuna kadar buraktaydı o server oynuyan herkezde bilir serverin en popüler hesaplarından birydi

He bak Melon( Mami) İle görüşüyorsan o bizleri tanır sorabilirsin hocam.. neyse ya bu muhabbet cok uzadı ben burda sana kendimi kanııtlamak zorunda degilim..Benim nasıl bir kişilik oldugumu benim ile oynayan herkes bilirki benim burda senin gibilere verecegim hesap yok.. İyi oyunlar...

Harsh Times
09-01-2012, 21:39
yaa saçma sapan konuşmalar başladı kesebiliyorsan sende kes arkadaşım çok kolay olduğunu sanıyorsan gidersin havanı alır gelirsin daha oyunu dün öğrenmiş sebil sübyansın gelmiş burda kime laf ediyorsun herkes biliyor tokmak kesmek saçma ama başkası yapınca yarış içindeki arkadaşlarda yapıyor senin gibi eziklerde kendini oyun kurdu sanıyor sorun burda eziklik başa belaaa misal harsh times yada gerçek hesabı neyse:) dimi

Nick BeyazFırtına öncelikle sen karşındaki bir insanla nasıl konusulacagını ögren sonra gel.. Şuan seni adam yerine koyup seninle muhabbet bile etmem ben. Çünkü adam degilsin adam olsan karşındakine hakeret etme gereginde bulmazsın kendini..

Hakaret başvuran insan aciz insandır.. Adam yerine koyulmayan insandır..Adam olmak istiyorsan önce ahlaki bazı degerlere saygı göster ondan sonra tartışmak istersende seninle tartışırız..

patriyot
09-01-2012, 21:49
|Hay Oğuzunada AyCasınada Hakanınada Uğurunada yettiniz haaa :D oyunda var binlerce kişi forumda var 50 kişi birbirinizi yiyip duruyorsunuz.. Bir Arkadaş ne güzel söylemiş işte bizim şurda strateji konuşmamız lazım 0/0 bölgesindemi yoğunlaşacaz nasıl yapacaz nasıl edecez bunları KonuŞmamız lazım, kac kişi bulduk defans basacak ? KaÇ Tane Liderle Gidecez Avrupaya ? vS vS . . Bu Soruların Cevapları lazım bize bu elemede başka birşey lazım değil anlamıyormusunuz ? ne oğuzun köyleri ne hakanuğurun tokmakları nede aktarılan gümüşler alavereler dalavereler bunlar boş konuşmalar hepiniz biliyorsunuz ama işinize gelmiyor, birisi yazı yazıyor daha yazının tamamı okunmadan aradan cımbızla cekilipve kendi üstüne alınıp hemen balıklama cevap veriliyor neden ? EGO ego EqQ EgO . . . Neyi iSpatlıyorsunuz ALLah aŞkına ? Kim Kimin zaten ne olduğunu az cok biliyor niye kafa patlatıyorsunuz ? Unutmayınki Ruslarda Hakanuğurda cok oğuz&ayca'da cok FaTu'da cok Kemal ßaşerde Cok Dr x de Cok Zaharyada ÇOK Ritalin'de Cok, Cok Oğlu Cok yani anlayacağınız bize hepimiz lazımız onun iÇin birbirimizin kafasını ezmeye çalışacağımıza birbirimizin bilgisinden faydalanalım acığını Kapatalım ama Olmaz dimi ? Çünki öyle yaparsak başarılı Oluruz Buda bize ters KardeŞiiim.. daha gecen eleme serverinden beridir devam ediyor bu safsata tek değişen isimler ve konular ama yöntem aynı maalesef ki Bu Gidişle Tarih tekerrür edecek tek fark sadece Hakanugur yine tokmak kesme şampiyonu Oğuz&ayca'da olursa belki nüfus Ve Köy Şampiyonu Olur anlayacağınız bireysel 1-2 başarı ülke olarak yine hezimet .. Şimdi ßu Mesajı Okuyup Okumamış gibi yapıp aynı kaldığınız yerden devam edeceksiniz Onuda ßiliyorum :D

Dehşet emin ol o rusları asfalta yatıracam :) (asfalt varmıydı onlarda) 5-6 hesapla ordayım ve tüm arkadaşlarımıda tüm bölgelerde 0-0 koordinatına yada tek bölgede ilk açıulışta ilk saate heap açmaya davet ediyorum kişisel düşüncem bu elemede dört bölgede saglam oluşumlar kurup lider olan ekibini oraya göre hazırlasın avrupada oynama taraftarı degildim ama bu ruslar bize çokkoymusa benziyor ekibimizle orda olacagız ve güney doğu olarkta burdan yazıyorum tüm birlikler i saglam saldırı olarak bir ana birlik ve diger devam birliklerinide defans birligi olarak yetiştirip devam etmek orda devam edelim tüm türkleride aynı yerlere toplayalım ve damgamızı vuralım oraya

hızlı_gonzales61
09-01-2012, 21:54
kesınbeeeeeeeeeeee cocuk cocuk muhabbetler ne bu ya hepınıze emzık verıcem bu kadar konusacanıza 2 rapor koyun bakım suraya rapor dedımde...

r 0 0 t
09-01-2012, 21:57
Dehşet emin ol o rusları asfalta yatıracam :) (asfalt varmıydı onlarda) 5-6 hesapla ordayım ve tüm arkadaşlarımıda tüm bölgelerde 0-0 koordinatına yada tek bölgede ilk açıulışta ilk saate heap açmaya davet ediyorum kişisel düşüncem bu elemede dört bölgede saglam oluşumlar kurup lider olan ekibini oraya göre hazırlasın avrupada oynama taraftarı degildim ama bu ruslar bize çokkoymusa benziyor ekibimizle orda olacagız ve güney doğu olarkta burdan yazıyorum tüm birlikler i saglam saldırı olarak bir ana birlik ve diger devam birliklerinide defans birligi olarak yetiştirip devam etmek orda devam edelim tüm türkleride aynı yerlere toplayalım ve damgamızı vuralım oraya

Aramızdaki en büyük fark o işte :) biz 5-6 hesapla geliyoruz onlar 5-6 kişiyle..

kuru havadan nem kapan bir grubuz biz...

egolu yöneticiler ve 30k balta 10k toytonla battal gazi gibi dolanıp, ben def basmam diyen zihniyet olduğu sürece boşa para harcamayın derim :)

Adama oyun biterken, orduyu şuraya at, şu tılsımı al ordan diyorum, adam ya çakılırsa ? diye cevap atıyo :)

hızlı_gonzales61
09-01-2012, 22:01
arkadaslar ben bu gun bı casus attım bı koye 50 kadar ve ıcerıde hıc casus olmamasına ragmen ben ıcerıyı goremedım gordum ama ne askerı gordum ne maddeyı gordum ıcerdekı sekıller kayıktı artı reports da olmuyor o rapor koyamıyorum bı bılgısı olan varmı acaba...

patriyot
09-01-2012, 22:03
Aramızdaki en büyük fark o işte :) biz 5-6 hesapla geliyoruz onlar 5-6 kişiyle..

egolu yöneticiler ve 30k balta 10k toytonla battal gazi gibi dolanıp, ben def basmam diyen zihniyet olduğu sürece boşa para harcamayın derim :)

Adama oyun biterken, orduyu şuraya at, şu tılsımı al ordan diyorum, adam ya çakılırsa ? diye cevap atıyo :)

dogru diyorsun valla nem kaparsak işte serverden kovarlar birde kuyrugumuza teneke bağlarlar bizim askerini müzeye götüreceklerle zaten iş yürümez zaten egoyu felan bir kenara bırakıp birincilik için değilde birlik için çalışıp çabalamalıyız yoksa bizden bir fasulye olmaz burda bir birimizi yer dururuz.

ultrAslan
09-01-2012, 22:04
|Hay Oğuzunada AyCasınada Hakanınada Uğurunada yettiniz haaa :D oyunda var binlerce kişi forumda var 50 kişi birbirinizi yiyip duruyorsunuz.. Bir Arkadaş ne güzel söylemiş işte bizim şurda strateji konuşmamız lazım 0/0 bölgesindemi yoğunlaşacaz nasıl yapacaz nasıl edecez bunları KonuŞmamız lazım, kac kişi bulduk defans basacak ? KaÇ Tane Liderle Gidecez Avrupaya ? vS vS . . Bu Soruların Cevapları lazım bize bu elemede başka birşey lazım değil anlamıyormusunuz ? ne oğuzun köyleri ne hakanuğurun tokmakları nede aktarılan gümüşler alavereler dalavereler bunlar boş konuşmalar hepiniz biliyorsunuz ama işinize gelmiyor, birisi yazı yazıyor daha yazının tamamı okunmadan aradan cımbızla cekilipve kendi üstüne alınıp hemen balıklama cevap veriliyor neden ? EGO ego EqQ EgO . . . Neyi iSpatlıyorsunuz ALLah aŞkına ? Kim Kimin zaten ne olduğunu az cok biliyor niye kafa patlatıyorsunuz ? Unutmayınki Ruslarda Hakanuğurda cok oğuz&ayca'da cok FaTu'da cok Kemal ßaşerde Cok Dr x de Cok Zaharyada ÇOK Ritalin'de Cok, Cok Oğlu Cok yani anlayacağınız bize hepimiz lazımız onun iÇin birbirimizin kafasını ezmeye çalışacağımıza birbirimizin bilgisinden faydalanalım acığını Kapatalım ama Olmaz dimi ? Çünki öyle yaparsak başarılı Oluruz Buda bize ters KardeŞiiim.. daha gecen eleme serverinden beridir devam ediyor bu safsata tek değişen isimler ve konular ama yöntem aynı maalesef ki Bu Gidişle Tarih tekerrür edecek tek fark sadece Hakanugur yine tokmak kesme şampiyonu Oğuz&ayca'da olursa belki nüfus Ve Köy Şampiyonu Olur anlayacağınız bireysel 1-2 başarı ülke olarak yine hezimet .. Şimdi ßu Mesajı Okuyup Okumamış gibi yapıp aynı kaldığınız yerden devam edeceksiniz Onuda ßiliyorum

o kadar yazmış adam okuyun bari :D
değerlenir buralar rezerved

adamın ordusunu niye çaktırıyon sen bakim yazık dimi güzelim orduya :)

eL aZiz
09-01-2012, 22:05
hadi hadi ara vermeyin tartışmaya devamm

FRİNGE
09-01-2012, 22:49
oguz&ayca da kitlensin hakanugur da kitlensin

Oguz&ayca yı sevdiğimden değil hatta bazı tavırlarına hafiften kıl kapıyorum.. ama bu ne hırstır arkadaş bu ne düşmanlıktır..hakanugur kitlensin o silinsin eee sen mi avrupada oynayacaksın..

herkes tavrına dikkat etsin eleştirileri biraz dikkate alsın benim 30 köyüm var ben kralım benim madalyalarım profile sığmıyor diyerek haklı yapılan eleştirileride dikkate almayacak kadar gaflete de düşmeyin..

gene söylüyorum bu server antrenman macı gibi düşünülmesi lazım belli taktikler geliştirlmeli bize has birşeyler planlanmalı bunu yapacak rakipleri afallatacak cok oyuncu var bizde yeter ki birbirimizi yemeyi bırakalım...

Q_oksijen
09-01-2012, 22:52
kesınbeeeeeeeeeeee cocuk cocuk muhabbetler ne bu ya hepınıze emzık verıcem bu kadar konusacanıza 2 rapor koyun bakım suraya rapor dedımde...
http://travian-reports.net/tr/report/507792fe5e1

Al sana rapor..!

Bak kımse kavga gürültü kargaşa çıkarıpta raporumu güme getirmesin

Allama alayınızı keserım.

Hepinize gider yapıyorum tek gelmeyin :D

Serocum sen hariç :)

Saygılar&sevgiler..

oguz&ayca
09-01-2012, 23:15
Haydi bir oyun açığı daha sanat eseri 2500den fazla kp veriyormuş bir taktikle :) sonumuz hayır olsun.

oguz&ayca
09-01-2012, 23:29
Haydi bir oyun açığı daha sanat eseri 2500den fazla kp veriyormuş bir taktikle :) sonumuz hayır olsun.

Gladyatör migferinin esere etkisi varmı ? varsa oyunda sorun yok ama yoksa gne kp sorunu var oyunda

ultrAslan
10-01-2012, 00:08
http://travian-reports.net/tr/report/507792fe5e1

Al sana rapor..!

Bak kımse kavga gürültü kargaşa çıkarıpta raporumu güme getirmesin

Allama alayınızı keserım.

Hepinize gider yapıyorum tek gelmeyin :D

Serocum sen hariç :)

Saygılar&sevgiler..

Savunan

Dkx64bit , köyü: Aziz Yıldırım

nihahaha ez geç koçummmm :D #14subattaseninleyizazize

Road Runner
10-01-2012, 00:14

Asker sayılarını istiyorum oyunun 5. ayı adam hiç asker kestirmemiş 15k dan fazla nüfusu var.Asker sayısını yazıyor bana aynen böyle 38k kılıçlı 15k toyton 2k koçbaşı...

Çeklerle savaşıyoruz.Adama ordu çıkarttıramıyorum.En sonunda çeklerin son sırasındaki 2k nüfuslu adamın uzaktaki tek köyünü yıkıp bana böbürlenerek rapor atıyor...

Adama koordinat veriyoruz buraya gireceksin diye.Cenazem var hesaba bakamayacağım diyor.Bizde başın saolsun diyoruz.Sonra bu oyuncuyu takip ediyorum 1 hafta boyunca full online birde gece gündüz yağma yapıyor...

Operasyon hazırlıyorum milletten asker sayısı ve koordinat süresi istiyorum.Tam 3 gün sürüyor...

Oyunun başından beri tek fakeini görmediğim adamlar vardı...

Adamın 15lik tarlalarını yıkmışız.Bir ordumuz çakılmış.150 nüfusta kalmış.Yakın birine mesaj atıyorum yık diye.Temsilciyim diyor.Ertesi gün aynı hesaptan sadece ve sadece fake istiyorum gene temsilciyim diyor.2 gün sonra tekrar fake istiyorum gene temsilciyim diyor...

Adamın saldırı alma ihtimali sıfır gibi birşey.Savunma istiyorsun oyunun yarısında 150 tane atıyor...

1 ay boyunca hergün fake ve ara ara saldırı alan hesaplarımız var.Gıklarını çıkarmıyorlar.Bir tane mızrakçıdan fake alan hesap yaygarayı koparıyor...

Msn adresimi 4 defa ally geçtim.eklemediler.Gittim ben zorla ekledim...

1e 1 asker oranı olan mı dersin oyunun sonuna kadar 1k mancınık basamayan mı dersin.Hızlı gelişmeyi bilmeyenden tut festivalin ne olduğunu bilmeyen bile vardı...

İlginç olanda böyle bir birlik nüfusta 2. sıraya yükselmiş ve Türklerin en saldırgan birliğiydi...O birlikte yöneticilik yapmış arkadaşlarımı canı gönülden tebrik ederim.Toplam 20 oyuncu vardı yoktu :)

Suzie
10-01-2012, 00:18
Savunan

Dkx64bit , köyü: Aziz Yıldırım

nihahaha ez geç koçummmm :D #14subattaseninleyizazize

Aziz i karıştırırsak bu iş karakolda biter fırat ayık ol :D

kadircEmir
10-01-2012, 01:18
Hocam onları gırgır geçtim :) öyle bişey yok sponsor kim biz kim haha

sponsoru bellı onun ayca denen ve bunla ortak olan zavallı bır kız....kredı kartlarını bu oyuna harcıyor...bırde bunun gıbı bır adama

dexaz
10-01-2012, 01:28
sponsoru bellı onun ayca denen ve bunla ortak olan zavallı bır kız....kredı kartlarını bu oyuna harcıyor...bırde bunun gıbı bır adama
Kişiler hakkında ne kadar basit ve alçalmış yorumlar yapıyorsunuz !..
Alçalmayın en azından tartışmada olsa bir seviyesi olmalı ...

oguz&ayca
10-01-2012, 02:34
sağır duymaz uydurur zavallının kim olduğunu zaten herkez biliyor :) dedem yaşında adam burda bana laf yetiştirmeye calışarak ne kadar zavallı olduğunu gösteriyor kalpten gidecek diye korkuyorum bişey demek istemiyorum ama illaki sınırları zorluyor :)

oguz&ayca
10-01-2012, 02:42
sağır duymaz uydurur zavallının kim olduğunu zaten herkez biliyor :) dedem yaşında adam burda bana laf yetiştirmeye calışarak ne kadar zavallı olduğunu gösteriyor kalpten gidecek diye korkuyorum bişey demek istemiyorum ama illaki sınırları zorluyor :)

Adamsın yazmışım orası yanlış olmuş tanıyanlar ne kadar 3kagıtcı biri oldugunu biliyor "gel sen bana yüzde125lik 15lini ver ben sana ilk köyümü reisleteyim bak hem orası 500 nufus senin 15lin 200 nufus hatta puanını bile düşürürüm 1 turda alırsın sen iyi bir cocuga benziyorsun yıkmak istemiyorum diyen birisi burda kalkmış benim adamlıgımı sorguluyor" Adam olan seni sevdim iyi cocuksun diyip babacan takılıp milleti dolandırmaya çalışmaz :)

Çi Çi Han
10-01-2012, 03:09
Delinin biri kuyuya bir taş atar, herkes peşinden gider..

Bırakalım artık şu tartışmaları, burda nekadar tartışırsak, okadar çok kutuplaşmalar olur.
Eğer birilerine'de birşeyler kanıtlamak istiyorsak, bunu oyun'da gösterelim.. en güzel susturma yöntemidir bence,
Bir birimizi suçlayarak hiç bir yere varamayız... Eğer bugüne kadar, biyere varan varsa desin bizde yapalım..

Şimdi bırakalım bu manasız gerginliği, bazılarının belki hoşuna gidiyordur, böyle olması.. ama ben Aklı başında olan arkadaşlarımdan Rica ediyorum, kendilerine bir şey söylense dai, cevap vermesinler...

Bu server; Herşey TÜRKİYE için, bu server'de kavga,dövüşle geçicekse oyun, gerçekden yazık bize,

Kavga yasak artık Forum'da :))

trusta
10-01-2012, 10:08
Asker sayılarını istiyorum oyunun 5. ayı adam hiç asker kestirmemiş 15k dan fazla nüfusu var.Asker sayısını yazıyor bana aynen böyle 38k kılıçlı 15k toyton 2k koçbaşı...

Çeklerle savaşıyoruz.Adama ordu çıkarttıramıyorum.En sonunda çeklerin son sırasındaki 2k nüfuslu adamın uzaktaki tek köyünü yıkıp bana böbürlenerek rapor atıyor...

Adama koordinat veriyoruz buraya gireceksin diye.Cenazem var hesaba bakamayacağım diyor.Bizde başın saolsun diyoruz.Sonra bu oyuncuyu takip ediyorum 1 hafta boyunca full online birde gece gündüz yağma yapıyor...

Operasyon hazırlıyorum milletten asker sayısı ve koordinat süresi istiyorum.Tam 3 gün sürüyor...

Adamın 15lik tarlalarını yıkmışız.Bir ordumuz çakılmış.150 nüfusta kalmış.Yakın birine mesaj atıyorum yık diye.Temsilciyim diyor.Ertesi gün aynı hesaptan sadece ve sadece fake istiyorum gene temsilciyim diyor.2 gün sonra tekrar fake istiyorum gene temsilciyim diyor...

Adamın saldırı alma ihtimali sıfır gibi birşey.Savunma istiyorsun oyunun yarısında 150 tane atıyor...

1 ay boyunca hergün fake ve ara ara saldırı alan hesaplarımız var.Gıklarını çıkarmıyorlar.Bir tane mızrakçıdan fake alan hesap yaygarayı koparıyor...

1e 1 asker oranı olan mı dersin oyunun sonuna kadar 1k mancınık basamayan mı dersin.Hızlı gelişmeyi bilmeyenden tut festivalin ne olduğunu bilmeyen bile vardı...

İlginç olanda böyle bir birlik nüfusta 2. sıraya yükselmiş ve Türklerin en saldırgan birliğiydi...O birlikte yöneticilik yapmış arkadaşlarımı canı gönülden tebrik ederim.Toplam 20 oyuncu vardı yoktu :)

usta yemn ederim bu yazıyı yazsammı diye düşünğrken önüme çıktı))))))yaşadıklarının aynısını yaşadım artı olarak bir arkadaşım wowu ben almazsam silerim dedi hesabı ortada kaldım msnde konuşurken wowu alacak kişide orda abi dedi se4n ne dersen o olsun dedim peki wow senin al bakalım streloc adam o kadar uzaktan geldi aldı ))))))))))) bizde sisin hemen arkanızdaki birliktik))) trwow

ultrAslan
10-01-2012, 10:44

okudumda güldüm yaa :D

ZaZ
10-01-2012, 10:56

Böyle adamlara yer yok bu sefer ayıklanacaklar bu serverda arada gidenler olursada ilk biz yıkacaz orda. Hile ile altın aktarma işine gelince benim düşüncem aktarın aktarabildiğiniz kadar ama bu serverda o kadar abartıp kullanmayın sonuçta bu altınlar finallerdeki hesaplara gitmicek mi? Orda istediğiniz kadar kullanırsınız

Suzie
10-01-2012, 11:00
Böyle adamlara yer yok bu sefer ayıklanacaklar bu serverda arada gidenler olursada ilk biz yıkacaz orda. Hile ile altın aktarma işine gelince benim düşüncem aktarın aktarabildiğiniz kadar ama bu serverda o kadar abartıp kullanmayın sonuçta bu altınlar finallerdeki hesaplara gitmicek mi? Orda istediğiniz kadar kullanırsınız

buradan altın götüremiyoruz malesef.

si&ma
10-01-2012, 11:09
usta yemn ederim bu yazıyı yazsammı diye düşünğrken önüme çıktı))))))yaşadıklarının aynısını yaşadım artı olarak bir arkadaşım wowu ben almazsam silerim dedi hesabı ortada kaldım msnde konuşurken wowu alacak kişide orda abi dedi se4n ne dersen o olsun dedim peki wow senin al bakalım streloc adam o kadar uzaktan geldi aldı ))))))))))) bizde sisin hemen arkanızdaki birliktik))) trwow

murat ın yazdıklarını tr serverlerinde yöneticilik yapıpta yaşamıyan varmıdır avrupa olunca türklerin miliyetçilik duygusu daha ön planda olur bunları yaşamayız diye düşünmüştüm ama türklerde oda kalmamış oranın tr serveri olmadığını anlatana kadar oyun bitti aslında rusların wow ordu raporlarını alıp saklamak lazımdı bi oyuncudan 40k macınıklı 3 wow ordusu nasıl çıkar bunları bizler nasıl yapabiliriz diye tartışmamız lazım vasat sayılıcak bi wowa 60-70k lık 4-5 koç ordusu yoluyolardı bizde ise orduların önüne sokucak bi tane düzgün koç ordusu yoktu

Mr.Nonstop
10-01-2012, 11:21
Siz Bu Kafayla Giderseniz.. Avrupada Yine Birşey Yapılamıyacak Oyunun Başında Olanlara Bakın Aıptır Be..

Bir Oyun İçin Karakteriniz'den Lütfen Ödün Vermeyin Altı Üstü Sadece Bir Oyun Siz Bu Oyun'u Zevk Almak Ve Boş Vakit Öldürmek İçin Oynamıyormusunuz ??

Yazık Yazık Lütfen Karşınızdaki Rakipiniz Bile Olsa İncitmeyiniz..

Bu Yaptıklarınız Avrupa'da İkili Ayrı Görüşlere Neden Olup Yine Bizler İkiye Bölüneceğiz..

Herşey Saygı ve Sevgi Çercevesinde Olma Dileğiyle,

oguz&ayca
10-01-2012, 11:32
Siz Bu Kafayla Giderseniz.. Avrupada Yine Birşey Yapılamıyacak Oyunun Başında Olanlara Bakın Aıptır Be..

Bir Oyun İçin Karakteriniz'den Lütfen Ödün Vermeyin Altı Üstü Sadece Bir Oyun Siz Bu Oyun'u Zevk Almak Ve Boş Vakit Öldürmek İçin Oynamıyormusunuz ??

Yazık Yazık Lütfen Karşınızdaki Rakipiniz Bile Olsa İncitmeyiniz..

Bu Yaptıklarınız Avrupa'da İkili Ayrı Görüşlere Neden Olup Yine Bizler İkiye Bölüneceğiz..

Herşey Saygı ve Sevgi Çercevesinde Olma Dileğiyle,

Geçen turnuvada en azından 2 ye bölündü ++ ve +- olarak bu sefer 4 bölgeye ayrılcak heralde Türkler böyle giderse :D oyunda adını bilmedigimiz adamlar burda laf sokmaya calısıyor :) Kale alınmayacaklarını düşünmeden.

DehSet
10-01-2012, 11:47

Aaah Ah DeŞme Yaramı ne Olur :D Adamın biri bana demiştiki turnuvada ya hocam ben sıralı saldırı atmayı bilmiyorum benim askerleri sana yollasam destek olarak sen atıversene demişti epey bir gülmüŞ ve üzüLmüŞtüm açıkcası biz kimlerle başarılı olacaz diye... oyunun son 2 ayı tam 8-9 hesaba bakıyordum bırakanların ve multi köyler şifreleri ile bana emanetti ki o hesaplara cebimden altın aldım sırf wow için npc ve defans bastım, 10 günde hiç basmadıysam 200 k def basmışımdır o hesaplardan ayrıca kendi hesabımdanda 1 tane değil 7-8 tane kesimlik ordu çıkardım üstüne gittim son operasyonada 80 k ordu yolladım kahramansız :D Kahraman ölmüştü süresi yetişmiyordu kahramanda tek başına kalmasın dedim onuda gittim night wish'in tılsımına tek başına yolladım.. ßen resmen turnuvada gerilla taktiği ile oynadım öyle yatıp yatıp maddelerle basıp basıp namım olsun diyerek büyük ordu çıkarma peşinde değildim, hiç yıkmadıysam 30 yabancıyı yıktım ve oyun bıraktırdım ve ortamda güzeldi allah için oyunun hakkını vere vere oynayacan cok arkadaşımız vardı 1 haftada 10 saat uyku ile duranı biliyorum tamam yenildik ama biz onlara değil aslında kendimize yenildik oyunda 700-800 türk kalmıştı bunun 150-200'ü hakkını vere vere oynadı ee o kadar insanla bu kadar bence oda başarıydı...

Mr.Nonstop
10-01-2012, 11:49
Geçen turnuvada en azından 2 ye bölündü ++ ve +- olarak bu sefer 4 bölgeye ayrılcak heralde Türkler böyle giderse :D oyunda adını bilmedigimiz adamlar burda laf sokmaya calısıyor :) Kale alınmayacaklarını düşünmeden.

Herkes Konuşur , Biz Yaparız.. :)

Q_oksijen
10-01-2012, 11:58
Ula o kadar dedım kavga gurultu çıkarıpta raporumu güme getirmeyın dıye ama gene güme gitti kınıyorum raporumu güme getirenleri (:

ultrAslan
10-01-2012, 12:00
murat ın yazdıklarını tr serverlerinde yöneticilik yapıpta yaşamıyan varmıdır avrupa olunca türklerin miliyetçilik duygusu daha ön planda olur bunları yaşamayız diye düşünmüştüm ama türklerde oda kalmamış oranın tr serveri olmadığını anlatana kadar oyun bitti aslında rusların wow ordu raporlarını alıp saklamak lazımdı bi oyuncudan 40k macınıklı 3 wow ordusu nasıl çıkar bunları bizler nasıl yapabiliriz diye tartışmamız lazım vasat sayılıcak bi wowa 60-70k lık 4-5 koç ordusu yoluyolardı bizde ise orduların önüne sokucak bi tane düzgün koç ordusu yoktu
40k mancınıklı 3 wow ordusu ?
tutmayın ben gidiyorum köprüye

ultrAslan
10-01-2012, 12:05
Aaah Ah DeŞme Yaramı ne Olur :D Adamın biri bana demiştiki turnuvada ya hocam ben sıralı saldırı atmayı bilmiyorum benim askerleri sana yollasam destek olarak sen atıversene demişti epey bir gülmüŞ ve üzüLmüŞtüm açıkcası biz kimlerle başarılı olacaz diye... oyunun son 2 ayı tam 8-9 hesaba bakıyordum bırakanların ve multi köyler şifreleri ile bana emanetti ki o hesaplara cebimden altın aldım sırf wow için npc ve defans bastım, 10 günde hiç basmadıysam 200 k def basmışımdır o hesaplardan ayrıca kendi hesabımdanda 1 tane değil 7-8 tane kesimlik ordu çıkardım üstüne gittim son operasyonada 80 k ordu yolladım kahramansız :D Kahraman ölmüştü süresi yetişmiyordu kahramanda tek başına kalmasın dedim onuda gittim night wish'in tılsımına tek başına yolladım.. ßen resmen turnuvada gerilla taktiği ile oynadım öyle yatıp yatıp maddelerle basıp basıp namım olsun diyerek büyük ordu çıkarma peşinde değildim, hiç yıkmadıysam 30 yabancıyı yıktım ve oyun bıraktırdım ve ortamda güzeldi allah için oyunun hakkını vere vere oynayacan cok arkadaşımız vardı 1 haftada 10 saat uyku ile duranı biliyorum tamam yenildik ama biz onlara değil aslında kendimize yenildik oyunda 700-800 türk kalmıştı bunun 150-200'ü hakkını vere vere oynadı ee o kadar insanla bu kadar bence oda başarıydı...

dediklerinin katbe kat fazlasını basit tr serverinde yaptım bu bile yetmiyor demekki kardeşim. daha başka şeylerinde istatistiklere yansıtmamızı sağlamamız lazım..
800 kalmasada 1500 oyuncu kalsa 200 ü değilde 300 ü hakkını verse ..umarım 2012 ye :)))
http://s9.travian.com.tr/dorf1.php
i (http://s9.travian.com.tr/dorf1.php)sim beyazkarizma
şifre a:a.a.a:

mesajlar kısmından - arşive girip son mesajdaki şifreleri görebilirsin

Road Runner
10-01-2012, 12:11

Serverlarımızda tılsımsız 2 mancınık 1 kb basan oyuncumuz var.Yani bizde basabiliriz...
Ama bu adamlar bu orduları bastıktan sonra çakacak wowu zor buldular...

DehSet
10-01-2012, 13:11
http://travian-reports.net/us/report/1508492d751

Com serverinde Kilit :D

trusta
10-01-2012, 13:13
gitme köprüye soğukta üşürsün )))))) nighfhş dedikleri adam 5 6 köylük bir hesap ve 3 wow 2 de tılsımı vardı)))
hele bazı resimleri gördük oduncu olduğumuzu anladık)) adam 1milyon400k savunma ve yanında birde bizim rekor ordumuz kadar saldırı ordusu basmıştı ))))

murat91
10-01-2012, 13:15

bn okudum merak etme gerisi boş zaten avrupa turnuwasına 2 hesap gitcekmiş 1ri sen 1ri bn:) boşver onlar tartışsınlar :)

trusta
10-01-2012, 13:18

sıla bu seferde gerçekten hiç ümidim yok gibi geliyo bana , ama arapların ve iranlıların olması belki bi ihtimal bişeler yapabiliriz ,yanlız avrupada oynamayanlar bazen denk geliyorum başaramadınız biz hallederiz demeye çalışanlar var , bizde demiştik o lafları)))))))

SİVEREKLİ
10-01-2012, 13:41
Merhaba arkaslar çok sık yazmam rapor olmadıkca ama bu sefer yazma geregi duydum. Tüm serverda bir pollyannacılık almış başını gidiyor.yok birbirimize saldırmayalım avrupada birlikde olacaz yok öle yok böle tamam belki haklı yanlarıda var sölenenlerin ancak bu oyunun adı TRAVİAN amacı ve kurgusu savşmak üzerine kurulmuş insanın egosunu tatmin etmekden baska hiç bir kari olmayan üstelik özel hayatlara varana kadar bir çok zararıda olan bir oyun.bence savaşalım en iyiler gelsin sadece ben hakketmiyosam bende gelmiyim. HA bir baska konu hakanugur ve ouz a millet kafayı takmış altınla oynuolar öle oldu böle oldu diye oyunu altın oynamaz oyuncu oynar size onlardan 3 kat fazla altın vereyim gene onlara yaklasamazsınız. diger serverlarda da buy işlerin yapıldıgını göz önüne alırsak yapın kardei,m HELAL OLSUN SİZE . aynen böle devam

murat91
10-01-2012, 13:51
sıla bu seferde gerçekten hiç ümidim yok gibi geliyo bana , ama arapların ve iranlıların olması belki bi ihtimal bişeler yapabiliriz ,yanlız avrupada oynamayanlar bazen denk geliyorum başaramadınız biz hallederiz demeye çalışanlar var , bizde demiştik o lafları)))))))

tmm usta beceremedik işte halla halla yaw 21 köyüm vardı 1 saldırı askerim yoktu. ama kimisi söylendiği gibi oyunu bilmiyodu bnm gibi defans oynayan ve altın kullanmayan oyuncu ne saldırıda ne nufusta nede savnmada istenilen yere gelir ve elenirim.

basit bir şekilde savunma köylerinin neden elenicek söylim.

saldırı basan bir hesap eğer iyi askeri varsa rakip birlik tarafından tehdit olarak gördüğünden o yıkılmak istenir. saldırılar çıkılınca o köyde saldırı köyü olduğundan def oraya yığılır gelen çakılırsa savunma puanı saldırı hesabının olur def atan def hesapları kalır. Türkiye de oraya düzenli şu def basıcak bu saldırı basıcak diye gidemiyoruz zaten def hesapları genelde multi köyler olur ve önemsizdir asıl önemli olan saldırı köyleridir bizim için orada sadece 2000 oyuncu gidicek başka swlerden belki 500 hesap daha gelir bunların içinden kim def basıcak kim saldırı basıcak bu swden gidenlerin çoğu saldırı oynayanlar gidicek başka elemelerden gelicekler saldırı olabilir. orada herkes multi köyüyle gitmicek. def basıp asker beslicek hesabları elemeler bitince ayarlamayı düşünüyosanız bu zor

bizim turnuwada başarılı olmamız gene ALLAH'a kalmış:)

murat91
10-01-2012, 13:56
Merhaba arkaslar çok sık yazmam rapor olmadıkca ama bu sefer yazma geregi duydum. Tüm serverda bir pollyannacılık almış başını gidiyor.yok birbirimize saldırmayalım avrupada birlikde olacaz yok öle yok böle tamam belki haklı yanlarıda var sölenenlerin ancak bu oyunun adı TRAVİAN amacı ve kurgusu savşmak üzerine kurulmuş insanın egosunu tatmin etmekden baska hiç bir kari olmayan üstelik özel hayatlara varana kadar bir çok zararıda olan bir oyun.bence savaşalım en iyiler gelsin sadece ben hakketmiyosam bende gelmiyim. HA bir baska konu hakanugur ve ouz a millet kafayı takmış altınla oynuolar öle oldu böle oldu diye oyunu altın oynamaz oyuncu oynar size onlardan 3 kat fazla altın vereyim gene onlara yaklasamazsınız. diger serverlarda da buy işlerin yapıldıgını göz önüne alırsak yapın kardei,m HELAL OLSUN SİZE . aynen böle devam

tek düzeltmek istediğim nokta şu oyun savaş değil strateji oyunudur.

savaşarak sadece 2000 tane saldırı köyü götürürsün ve onlarda sw başında yagma olurlar. geçen turnuwada gördük adamlar yagma vermiyolar başta yagma yapamayınca çok zor durumlara düşmüştük...

SİVEREKLİ
10-01-2012, 14:09
strateji araçdır üstad bana göre yani ne kadar hızlı gelişirsen o kadar ii asker basasrsın ve iş sona varır yani savaşa asıl amaç her zaman savaşmakdır.[savaşdan kastım saldırı gibi düşünülmesin savunmakda savaşın gereğidir]ayrıca bizim avrupada başlangıç stratejimiz yanlıştı evet sandıkki burada ki acemiler gibi acemiler saracak dört bir yanı hesabı aktif ettigim yemin olsun 14-14 ümde ya 1 ya 2 türk vardı kendimi gurbette gibi hissetmiştim:) genede fena işler yapmadım oyunda kaldıgım süre içinde.burayada birdahaki rapora kadar yazmam artık sizlerde yazmayın rapor görelim artık sıkıldık yeter:)

Darkcool
10-01-2012, 14:13
merhabalar.

merkez 15 lime gelen sıralı mancınık saldırılarında araya sokulan def.

http://travian-reports.net/tr/report/5079310280c
(http://travian-reports.net/tr/report/5079310280c)
http://travian-reports.net/tr/report/5079323b030

üniversitenin sınavları nedeniyle günde 1 saatten fazla ilgilenemediğimiz hesabı saldıran arkadaş dağıtmış.bu saatten sonra toplamaz silmek gerekicek galiba :) saldıran arkadaşa tebrikler

ilk raporunu paylaştığım konuda son raporum sanırım.

kolay gele.

ultrAslan
10-01-2012, 14:39
Serverlarımızda tılsımsız 2 mancınık 1 kb basan oyuncumuz var.Yani bizde basabiliriz...
Ama bu adamlar bu orduları bastıktan sonra çakacak wowu zor buldular...

konu o değil 40k mancoyu herkes basar 2 multiyle önemli olan bunu tek oyuncunun basması :D

http://travian-reports.net/us/report/1508492d751

Com serverinde Kilit :D
tebrikler kardşim
darkcool sanada tebrikler kardeşim

gitme köprüye soğukta üşürsün )))))) nighfhş dedikleri adam 5 6 köylük bir hesap ve 3 wow 2 de tılsımı vardı)))
hele bazı resimleri gördük oduncu olduğumuzu anladık)) adam 1milyon400k savunma ve yanında birde bizim rekor ordumuz kadar saldırı ordusu basmıştı ))))

köprü kesmez :D daha yüksek bi yere çıkmak lazım anlaşılan o ki

tek düzeltmek istediğim nokta şu oyun savaş değil strateji oyunudur.

savaşarak sadece 2000 tane saldırı köyü götürürsün ve onlarda sw başında yagma olurlar. geçen turnuwada gördük adamlar yagma vermiyolar başta yagma yapamayınca çok zor durumlara düşmüştük...

of of hatırlatma valla ne rezil olmuştuk öyle... 10 saldırıdan 8 i boş 1 i %20 dolu diğeri şansımız varsa % 60 80 dolu geliyordu

ToxocaraCanis
10-01-2012, 15:39
Edit...................

beyhude.
10-01-2012, 15:42
Travian ne savaş nede strateji oyunudur savaşarak duygular tatmin edilir zora gelincede hesap silinir strateji geliştirmek içinse neyle karşılaşılacağının bilinmesi gerekir her ne kadar bir turnuva yaşasakta versiyon değişikliği ve farklı ülkelerinde katılacak olması yinede bazı şeylerin belirsiz olmasına neden oluyor travian en iyi organizasyonu yapanın başarılı olduğu bir oyundur önemli olan turnuvaya ne kadar hesap gideceği değil ne kadar oyuncu gideceğidir savaşılmalı ama normal server gibi değil savaştaki birlik yöneticileri gerekirse karşı birliğe geçip ally mesajla arkadaşlar savaşıcaz ama savaş sonunda başarılı olan taraf nasıl bir fake ve saldırı organizasyonu yaptığını karşı tarafla paylaşacak diyebilmeli gerekirse normal serverlardanda oyuncular turnuvada oynayacak hesaplara monte edilebilmeli multi köy illa bildiğimiz anlamda değil özellikle cermen hesapların oyun başı hızlı gelişebilmesi için bazı hesaplarımızın bilerek yağma vermesi gerekebilir isteyerek başka hesapların askerini besleyecek hesaplar bulunmalı bu iş ekip işi illa multi hesaplarla olacak iş değil en az 3 köyü olan hesaplar arasında çekilişle turnuva hakkı kazananlar belirlenecek şeklinde bir yazı okumuştum geçenki gibi yine hesap bolluğu olabilir mesele bu hesaplarda oynayacak oyuncu bulunması herkes 40k mancınık basamaz helede aynı hesaptan 3 tane milyonluk ordu çıktığını düşünün :) 10 tane 100k lık ordumu bir tane milyonluk ordumu o milyonluk ordu için 10 hesabın organize olması gerekiyorsa bunu yapılmasıdır olay yoksa herkes kendince bir şeyler yapar olur biter.

QaBuS
10-01-2012, 15:49
HA bir baska konu hakanugur ve ouz a millet kafayı takmış altınla oynuolar öle oldu böle oldu diye oyunu altın oynamaz oyuncu oynar size onlardan 3 kat fazla altın vereyim gene onlara yaklasamazsınız. diger serverlarda da buy işlerin yapıldıgını göz önüne alırsak yapın kardei,m HELAL OLSUN SİZE . aynen böle devam

ne hakanı nede oguzu tanırım bu yazıcagımda onunla ılgılı degıl senınle ılgılı.. oyunu bızler oynuyoruz ama altın olan kısıler bug bulan kısıler vs. bunlar altını kullanmak yerıne yedıklerınde oyunu oyuncu degıl altın oynuyor.. sen bana ver onalrın 3 katı fazla altını ben yaklasıp yaklasmadıgmı gosterıyım.. 3x gıbı bı sw da altınsız oynayan bırıolarak rıca edıyorum ver bana 3 katı altın ben neler yapıcam=)

ultrAslan
10-01-2012, 15:51
http://tx2.travian.com.tr/img/x.gif
1 x Sanat eseri
6
5252
0:00:0?
Teklif ver

1 x Sanat eseri
4
3999
0:07:39
Teklif ver (http://tx2.travian.com.tr/hero_auction.php?page=1&filter=15&a=214809&z=304)

1 x Sanat eseri
4
3999
0:07:40
Teklif ver (http://tx2.travian.com.tr/hero_auction.php?page=1&filter=15&a=214810&z=304)

1 x Sanat eseri
3
3999
0:43:51
Teklif ver (http://tx2.travian.com.tr/hero_auction.php?page=1&filter=15&a=214855&z=304)

gun gectıkce nıye artıyor bu :D

ultrAslan
10-01-2012, 15:53
Travian ne savaş nede strateji oyunudur savaşarak duygular tatmin edilir zora gelincede hesap silinir strateji geliştirmek içinse neyle karşılaşılacağının bilinmesi gerekir her ne kadar bir turnuva yaşasakta versiyon değişikliği ve farklı ülkelerinde katılacak olması yinede bazı şeylerin belirsiz olmasına neden oluyor travian en iyi organizasyonu yapanın başarılı olduğu bir oyundur önemli olan turnuvaya ne kadar hesap gideceği değil ne kadar oyuncu gideceğidir savaşılmalı ama normal server gibi değil savaştaki birlik yöneticileri gerekirse karşı birliğe geçip ally mesajla arkadaşlar savaşıcaz ama savaş sonunda başarılı olan taraf nasıl bir fake ve saldırı organizasyonu yaptığını karşı tarafla paylaşacak diyebilmeli gerekirse normal serverlardanda oyuncular turnuvada oynayacak hesaplara monte edilebilmeli multi köy illa bildiğimiz anlamda değil özellikle cermen hesapların oyun başı hızlı gelişebilmesi için bazı hesaplarımızın bilerek yağma vermesi gerekebilir isteyerek başka hesapların askerini besleyecek hesaplar bulunmalı bu iş ekip işi illa multi hesaplarla olacak iş değil en az 3 köyü olan hesaplar arasında çekilişle turnuva hakkı kazananlar belirlenecek şeklinde bir yazı okumuştum geçenki gibi yine hesap bolluğu olabilir mesele bu hesaplarda oynayacak oyuncu bulunması herkes 40k mancınık basamaz helede aynı hesaptan 3 tane milyonluk ordu çıktığını düşünün :) 10 tane 100k lık ordumu bir tane milyonluk ordumu o milyonluk ordu için 10 hesabın organize olması gerekiyorsa bunu yapılmasıdır olay yoksa herkes kendince bir şeyler yapar olur biter.
çok duygu dolu bir yazı yazmışsın duygulandım okuyunca

ne hakanı nede oguzu tanırım bu yazıcagımda onunla ılgılı degıl senınle ılgılı.. oyunu bızler oynuyoruz ama altın olan kısıler bug bulan kısıler vs. bunlar altını kullanmak yerıne yedıklerınde oyunu oyuncu degıl altın oynuyor.. sen bana ver onalrın 3 katı fazla altını ben yaklasıp yaklasmadıgmı gosterıyım.. 3x gıbı bı sw da altınsız oynayan bırıolarak rıca edıyorum ver bana 3 katı altın ben neler yapıcam=)

bana 2 katını versin yarışalım senınle:D

QaBuS
10-01-2012, 16:00
Alırım anahtarını=)))) <) heheheh

trusta
10-01-2012, 16:01

ben hiç altın istemiyom kim onlar söyle bakalım geçek bu gece hepsini))))))))))))))));)

trusta
10-01-2012, 16:03
ben hiç altın istemiyom kim onlar söyle bakalım geçek bu gece hepsini))))))))))))))));)

ben vazgeçtim arada 21 köy varmış hehehe))))))))

patriyot
10-01-2012, 16:09
ben vazgeçtim arada 21 köy varmış hehehe))))))))

hada gaza basmadık :)

oguz&ayca
10-01-2012, 16:31
Biz oyunu nufus icin oynamıyoruz ilerde zaten bunu herkez görecek ileri dedigimiz cok ileri degil 1-2 haftaya :) ciftci görünümlü savaşcılarız biz.

R00t
10-01-2012, 16:42
avrupada gördükki asker de birşeye yaramıyor? birlik olmadıktan sonra...

ToxocaraCanis
10-01-2012, 16:53

bana 2 katını versin yarışalım senınle:d

:) :) ..............

oguz&ayca
10-01-2012, 17:07
Hala altın muhabbet var :) bu yazdıgınız isimler t3dede rekor basmıs kendini göstermiş kişiler :) t4 tamam altın cok önemli ama t3de aynımıydı ben gecen turnuvaya 1 bucuk ay gec başladım (yani bu turnuvaya göre düşünürseniz oyuna daha kayıt olmamıştım) haser7de 12-13 köy vardı ben 2 nufusken :) Antalyaspor nickiyle.
http://travian-reports.net/tr/report/348815f2b87

(http://travian-reports.net/tr/report/348815f2b87)Bu orduyu cıkardım daha iyisini basanda cıkmadı daha iyisini geçtim bu ordunun yarısını basan cıkmadı(roma olarak) gecen turnuvada 3 katı degil 10 katı altın harcayanlar oldu gecen turnuvada benden gözünüzü acın bu oyunda olay kafada bitiyor :) Burda sürekli eleştiriler yapılyıor ama kimin neler yapabilecegini herkez zaten biliyor bu altın olayındaki muhabbet boş muhabbet :)

Suzie
10-01-2012, 17:20

300 k tokmak 100 k toyton 30 k mancınık
400 k tokmak 130 k toyton 47 k koçbaşı
500 k tokmak 150 k toyton 48 k mancınık

tek kişiden cıkan ordular

ultrAslan
10-01-2012, 18:00

adamın zaten 6-7 köyü var diyorlar 3ü ordu 1 i tılsım 1 i wow desek 2 köy açıkta kalıyor adam bunu basacak maddeyi nasıl temin etti ki :D

oguz&ayca
10-01-2012, 18:12
adamın zaten 6-7 köyü var diyorlar 3ü ordu 1 i tılsım 1 i wow desek 2 köy açıkta kalıyor adam bunu basacak maddeyi nasıl temin etti ki :D

Adamın hesabında 50 tane proxy sitesi hesap adı ve sifresi vardı link olarak girdigimizde :) adam onları bile silmemiş herkez gördü adamların ne kadar prof oldugunu :) 6 köylü hesap diyip gecme ondaki hesaplarlar 3 degil 5 ordu bile basılırdı :D

murat1905
10-01-2012, 18:13
+,+ bölgesi olarak son turnuvada bence başarısız olma sebeplerinden biride kimseyle uzlasmadan sürekli savaş durumunda oynadık oyunu, bulunduğum 1923 birliğinde oyun basından oyunun son 1 ayına kadar sürekli çeklerle portekizlerle italyanlarla savaştık, köylerde ne kırmızı ışık bitti ne de bizim yıktığımız hesapların sonu vardı, askerleri köyde tutamıyordum artık:) sürekli bir yerlere yıkıma gittik yani nefes almadan savaştık, sonunda ne oldu elimizde sağlam asker tutamadık ve çoğu arkadasımızda yıkıldığı için hesap sildi, daha sonra fransız ve çeklerle birleşildi ama bence artık çok geç kalınmıstı, bu turnuvada yine biz paşayız kimseyle konusmayız hiçbir ülkeylede ne ateskes yaparız nede birleşiriz düsüncesiyle gidersek yine işimiz imkansız olacak, artı şahsi fikrim tüm türkler olarak mutlaka tek bölgeye yerleşmeliyiz.

r 0 0 t
10-01-2012, 18:53

Kim o yahu ? Ben hiç hatırlamıyorum..

r 0 0 t
10-01-2012, 19:02
+,+ bölgesi olarak son turnuvada bence başarısız olma sebeplerinden biride kimseyle uzlasmadan sürekli savaş durumunda oynadık oyunu, bulunduğum 1923 birliğinde oyun basından oyunun son 1 ayına kadar sürekli çeklerle portekizlerle italyanlarla savaştık, köylerde ne kırmızı ışık bitti ne de bizim yıktığımız hesapların sonu vardı, askerleri köyde tutamıyordum artık:) sürekli bir yerlere yıkıma gittik yani nefes almadan savaştık, sonunda ne oldu elimizde sağlam asker tutamadık ve çoğu arkadasımızda yıkıldığı için hesap sildi, daha sonra fransız ve çeklerle birleşildi ama bence artık çok geç kalınmıstı, bu turnuvada yine biz paşayız kimseyle konusmayız hiçbir ülkeylede ne ateskes yaparız nede birleşiriz düsüncesiyle gidersek yine işimiz imkansız olacak, artı şahsi fikrim tüm türkler olarak mutlaka tek bölgeye yerleşmeliyiz.

Savaştık savaştık sonunda birleştik, elde koca bir hiç kaldı diyorsan ilk ağızdan açıklama yapayım.

Çekler ile iletişimde olan kişi bendim. Daha savaş başlamadan onlar söyledim bu savaşın iki tarafa da yaramayacağını, Ruslara karşı bir olmamız gerektiğini, ama onlar bu bölgede ya siz ya biz dediler bizde gösterdik kimin o bölgede olacağını :) Çekler beyaz bayrak salladığında geldiler bize, benim ilk önerimle... Biz de zararın neresinden dönersek kardır diyerek bitirdik savaşı :) Ama o zaman bazıları çıktı bizim kimseye ihtiyacımız yok Türk WW nı tek başımıza da kurarız çek mek bizi bağlamaz dedi tüm plan alt üst oldu :)

Sonunu anlatmaya gerek yok sanırım

murat1905
10-01-2012, 19:32
Savaştık savaştık sonunda birleştik, elde koca bir hiç kaldı diyorsan ilk ağızdan açıklama yapayım.

Çekler ile iletişimde olan kişi bendim. Daha savaş başlamadan onlar söyledim bu savaşın iki tarafa da yaramayacağını, Ruslara karşı bir olmamız gerektiğini, ama onlar bu bölgede ya siz ya biz dediler bizde gösterdik kimin o bölgede olacağını :) Çekler beyaz bayrak salladığında geldiler bize, benim ilk önerimle... Biz de zararın neresinden dönersek kardır diyerek bitirdik savaşı :) Ama o zaman bazıları çıktı bizim kimseye ihtiyacımız yok Türk WW nı tek başımıza da kurarız çek mek bizi bağlamaz dedi tüm plan alt üst oldu :)

Sonunu anlatmaya gerek yok sanırım

Bence bu turnuvada yerleseceğimiz bölgeyi tüm türk oyuncular birlik halinde olarak, çok iyi seçerek ve bölgenin durumuna göre ateskes yapacağımız ülkeleri oyunun basında ayarlamaya çalısırsak daha iyi olacağı fikrindeyim, çünkü son turnuvada ülke olarak bizden katılan oyuncuların yarısını oyunun ilk 1 ayında kaybettik.

r 0 0 t
10-01-2012, 20:07
Biz oynamayacağız ama nacizhane tavsiye verebilirim. Göz kapalı Çek'lere güvenebilir oynayanlar. Ama söz alınırsa..

Sen ne kadar bu bu bu dersin ama karşındaki onaylamaz savaşmak zorunda kalırsın.

Suzie
10-01-2012, 20:39
Kim o yahu ? Ben hiç hatırlamıyorum..

lovely xena var ya her hafta yağmaya giren onu diyorum yahu manco sayıları tam aklımda değil ama koç doğru

AVCIYIZ
10-01-2012, 20:41
Bana kalırsa arapların yanında yer alınmalı sonucta para onlarda ruslarla baş edebilecekler bana kalırsa bizde onlarla aynı safta olursak haçlı ordularıyla savaşmış gibi olur eğlenceli olucak gibi bu yıl arapların gelmesi belki dengeler değişebilir

Suzie
10-01-2012, 20:44

80 kusur köyü vardı dediğim kişinin

ZGA
10-01-2012, 21:22
zafere giden yolda çekilen çile kutsaldır. bu sözü çok iyi bilir ruslar oyunda olsa çektiğimiz çilenin mükafatını alacağız.ona gore oynayalım.

algx
10-01-2012, 21:49
seroo o orduları nasıl hatırlamazsın :D

ilk ordusunu çaktıgında msnde bu adamda daha var muhabbeti yapıp buraya da yansıtmıştık 2.orduda haklıymışsın falan yazmıştın :D

ama 3.orduyu bende hatırlamıyorum :D :D

r 0 0 t
10-01-2012, 21:53
2 ordu çıkardı diye hatırlıyorum ben onu, hatta ilk ordu çıktıktan sonra, o yağmaya bir ordusu daha vardır heralde demiştik, 2. sini de çakmıştı işte

Suzie
10-01-2012, 21:57
2 ordu çıkardı diye hatırlıyorum ben onu, hatta ilk ordu çıktıktan sonra, o yağmaya bir ordusu daha vardır heralde demiştik, 2. sini de çakmıştı işte

yokla sero 3 tane cıkardı

300 k
400 k
500 k

sırasıyla :D

adam aldığı maddelerin hakkını vermişti

r 0 0 t
10-01-2012, 22:02
Kim sıkıyo olm bunları :D oktayla bizzat takibindeydik o lalenin :D

Suzie
10-01-2012, 22:10
Kim sıkıyo olm bunları :D oktayla bizzat takibindeydik o lalenin :D

ya olum illa 2 3 saat aratıcan buldurcan raporları

3 tane cıkardı attım sılayada hatta oha demişti cok iyi hatırlıyorum yalan borcum mu var olum size :D

r 0 0 t
10-01-2012, 22:19
​bul da bikini giyeyim uzhauha

al ben buldum bikini giyeyim bari :D

http://2.bp.blogspot.com/-Sd6vJBw2JDI/TsudJWfD4gI/AAAAAAAADsM/QrN5de8I2gM/s320/lovelyxenia-1.tiff

http://1.bp.blogspot.com/-Haq83EFZJd0/TsudJip1mEI/AAAAAAAADsU/1_32GMtLWGc/s320/lovelyxenia-2.tiff

http://2.bp.blogspot.com/-U8GZcU4FTOY/TsufBgU-xnI/AAAAAAAADsk/xLw5FTEkRmE/s320/lovelyxenia-3.tiff

o (http://2.bp.blogspot.com/-U8GZcU4FTOY/TsufBgU-xnI/AAAAAAAADsk/xLw5FTEkRmE/s320/lovelyxenia-3.tiff)ktay bız hangısını kacırdık la bunların :D :D :D

Suzie
10-01-2012, 22:24

http://2.bp.blogspot.com/-Sd6vJBw2JDI/TsudJWfD4gI/AAAAAAAADsM/QrN5de8I2gM/s320/lovelyxenia-1.tiff

http://1.bp.blogspot.com/-Haq83EFZJd0/TsudJip1mEI/AAAAAAAADsU/1_32GMtLWGc/s320/lovelyxenia-2.tiff

http://2.bp.blogspot.com/-U8GZcU4FTOY/TsufBgU-xnI/AAAAAAAADsk/xLw5FTEkRmE/s320/lovelyxenia-3.tiff

o (http://2.bp.blogspot.com/-U8GZcU4FTOY/TsufBgU-xnI/AAAAAAAADsk/xLw5FTEkRmE/s320/lovelyxenia-3.tiff)ktay bız hangısını kacırdık la bunların :D :D :D

Ahmet Çakar aklıma geldi la

ne zaman giyiyorsun bikiniyi ?

r 0 0 t
10-01-2012, 22:27
giydim şuan :rolleyes:

o angel koyunu reısleyecektık demekkı o gozden kactı benım :D @uNeVeN kulakların çın çın çın çın çın aşka çınnnn

Suzie
10-01-2012, 22:30
giydim şuan :rolleyes:

foto ? ayrıca evde bikininin ne işi var :D

dexaz
10-01-2012, 23:08
zafere giden yolda çekilen çile kutsaldır. bu sözü çok iyi bilir ruslar oyunda olsa çektiğimiz çilenin mükafatını alacağız.ona gore oynayalım.
Rusya Başbakanı Putin, "Tanrı'ya şükürler olsun. Günümüzde bu ülkeyle çok iyi ilişkilerimiz var"dedi.
Daha dıyecekler çok dıyecekler:)

ultrAslan
10-01-2012, 23:36

o (http://2.bp.blogspot.com/-U8GZcU4FTOY/TsufBgU-xnI/AAAAAAAADsk/xLw5FTEkRmE/s320/lovelyxenia-3.tiff)ktay bız hangısını kacırdık la bunların :D :D

adam harika yaa :D demekki neymiş bnüyük lokma yiycen ama konuşmucanmış

foto ? ayrıca evde bikininin ne işi var :D
lan olum :D

algx
11-01-2012, 02:00
sero :D koç ordusuyla ufak ordusunu (devasamı desem) hatıdımda valla raporları paylaşmasan kim bilir sero bikini giyerse ben doğuş tarzı foto koyarım mı dicektim ne dicektim :D :D

oguz&ayca
11-01-2012, 03:34
http://travian-reports.net/tr/report/508080f56a4

(http://travian-reports.net/tr/report/508080f56a4)Gelde sevin 8 tane sığınak kurulmuş köye hepside seviye 10 :)

jarre
11-01-2012, 08:08
http://travian-reports.net/tr/report/508080f56a4

(http://travian-reports.net/tr/report/508080f56a4)Gelde sevin 8 tane sığınak kurulmuş köye hepside seviye 10 :)

ben bunun gibi süprizi geçen turnuvada arkadaşı reisliyen rusa yapmışdım .köyü paso sığınak ile doldurmuşdum .eleman köyü reislediği andaki yüz ifadesini hep merak etmişimdir :)

oguz&ayca
11-01-2012, 09:46
sıgınak yıkan mancılık yapsınlar yaw :D

trusta
11-01-2012, 10:22
sıgınak yıkan mancılık yapsınlar yaw :D
yok yok reislenecek köylere greyder yollama olsun istediğin binayı yıksın)))))) git gelle uğraşmazsın ;)

murat91
11-01-2012, 11:03
8 sığınak mı azmıştı bn 10. sıgınakı kuracam:) uzaga taşndığımdan ilk köyden ham alamasınlar maksat:)

trusta
11-01-2012, 11:08
8 sığınak mı azmıştı bn 10. sıgınakı kuracam:) uzaga taşndığımdan ilk köyden ham alamasınlar maksat:)
adaş bende 2 tam sığına 5 tanede 1 seviye bastım ilkin sonra koydum 1500 pro gelenim kalmadı)))

davidoff
11-01-2012, 12:33
Konu başlığının biraz dışında olacak ama kusura bakmayın artık:) ilk köyü yıktıracağımiz için elde ki askerleri kullanmak istedik

http://travian-reports.net/tr/report/508152e7a66
http://travian-reports.net/tr/report/508153f2c2e
http://travian-reports.net/tr/report/508154ece74

trusta
11-01-2012, 13:55
Konu başlığının biraz dışında olacak ama kusura bakmayın artık:) ilk köyü yıktıracağımiz için elde ki askerleri kullanmak istedik

http://travian-reports.net/tr/report/508152e7a66
http://travian-reports.net/tr/report/508153f2c2e
http://travian-reports.net/tr/report/508154ece74

önemli değil))) tebrik ederim güzel saldırı ama savunan cani oyuncuyuda tebrik etmek lazım hayvanat bahçesi yapmış köyü))))

BASAYEV
11-01-2012, 15:29
edit.......

By_CoO
11-01-2012, 16:57
http://travian-reports.net/tr/report/50823500c0d

U (http://travian-reports.net/tr/report/50823500c0d)fak oldu biraz ama :).

R00t
11-01-2012, 18:16
güzel rapor tebrikler :)

evet beyler tekliflere şimdiden açığız. kendimizi sıkmadan 15k defans bastık :) herşey avrupa için :)

FORZA NKFree
11-01-2012, 18:24
SUSPİRİA (http://forum.travian.com.tr/member.php?2607-SUSP%DDR%DDA)+ naberrrr :)

By_CoO
11-01-2012, 18:36

evet beyler tekliflere şimdiden açığız. kendimizi sıkmadan 15k defans bastık :) herşey avrupa için :)

eyv

hasan abi yolla bize :D

R00t
11-01-2012, 19:08
köyde boş yere tahıl yesinler diye basmıyoruz herşey dostlarımız için :)

By_CoO
11-01-2012, 19:11

:)​.....................

davidoff
11-01-2012, 20:10
önemli değil))) tebrik ederim güzel saldırı ama savunan cani oyuncuyuda tebrik etmek lazım hayvanat bahçesi yapmış köyü))))

valla bende ona takıldım üşenmedim hesapladım 941 hayvan toplamış 941 kafes eder ortalama bir kafes 50 gümüşe falan olsa 47000 gümüş falan heralde aşağı yukarı 235 altın yapıyor valla ona vereceğime 235 altına neler yapılmaz ki ortalama 2,5 aylık plus bedeli valla :)

Q_oksijen
11-01-2012, 20:10
La hasan onların 10k benım haberın olusn :D

R00t
11-01-2012, 20:26
La hasan onların 10k benım haberın olusn :D

zaten seni koruyoz. adam her köyüne savunma istermi. her köyünde savunma var. utanmasa vahalarada isteyecek :) ondan sonra profile yazıyor gelin ulennn diye :) defans sağlam :)

Q_oksijen
11-01-2012, 20:32
zaten seni koruyoz. adam her köyüne savunma istermi. her köyünde savunma var. utanmasa vahalarada isteyecek :) ondan sonra profile yazıyor gelin ulennn diye :) defans sağlam :)
Hahahah kızdırma senıde keserım sonra kendı defıne çaktırırım senı :D

talha
11-01-2012, 21:42
Üstad,

Hiç bölmene gerek yok. Hepsini merkezime atabilirsin. İstediğin kadar kalabilir :)

talha
11-01-2012, 21:56
Hehhhehee
Çok gerçekçi ama bir o kadar da trajikomik yazı:)

Bir önceki eleme ve turnuvada oynamayan arkadaşlar için ortalama oyuncu profilini çizmek açısından çok çarpıcı bir örnek olmuş. Teşekkürler.
Umarım herkes için güzel bir ders niteliği taşır.

Ben de müsadeyle bir anımı anlatayım: turnuvanın başında (wild cardlar sayesinde) 7 hesabımız vardı. Çeşitli serverlardan "çok iyi oyuncu" diye tanıştırılan arkadaşlara hesapları devrettik.
Devrettiğimiz hesaplar içinde altın olan hesaplar bile vardı. Bu hesaplardan tek bir nüfus arttıramadan, içindeki askerleri kestirip, yağma köyü olan bile vardı. Sebebini sorduğumuzda hastalık ve bilimum sebeplerle hesapla ilgilenemediğini söylemişti fakat Türk serverındaki hesabı tıkır tıkır işliyordu :)

talha
11-01-2012, 21:57
Hehhhee

Dehşet Üstad güzel bir analiz.
Tarih tekerrür edecek diyorsun :)

talha
11-01-2012, 22:59
Yazdıklarının altına imzamı atarım. Çok haklısın.
Patinaj yapmayı bırakıp, onlar gibi oynamaya başladığımızda artık her şey için çok geçti.

Bir sonraki turnuvada onlarla aynı arenada mücadele etmenin yollarını bulmamız lazım.

turnuva sayfasını takip ediyomusunuz sadece bizdemi var bunlar tüm ülkeler yapıyo bizim en iyi oyncumuzda 1milyon kp varken adamalrda 5milyonu geçmiş biz bunlarla orda rekabet edicez geçen dönem burası avrupa dürüst hilesiz oynamak lazım dediğimiz için kaybettik birazda rusların 3-5 köyle oynadığını şifreli girişlere hiçbişi dnemediğini sıralı saldırların limitsiz olduğunu kavrıyıncaya kadar atı alan üsküdarı geçmişti bile ben eğerki yapabiliyosak multide oynanmalı diyorum hertürlü oyun açığı değerlendirilmeli herkezde birbiriyle paylaşmalı böyle şeyleri orası kurtlar sofrası bu sofrada bi yer kapıcaksak onlar gibi olmalılız yoksa biz burda yok o gümüş aktarıyo bu multi oynyo dedikçe hiç bi şansımız olmaz bırakın becerebilen yapsın arkadaşlar travian feslerin puanını düşürünce neden bukadar tepki vermiyosunuzda bunlara veriyosunuz aanlamıyorum şuana kadar yaklaşık 10tane 1600 lük altın aldım hala kp 1 milyon değil bizler araplar gibi çok zengin değiliz ruslar gibi bu oyunun tüm açıklarınıda bilmiyoruz nasıl rekabet edicez onlarla nasıl

ultrAslan
12-01-2012, 15:20
valla bende ona takıldım üşenmedim hesapladım 941 hayvan toplamış 941 kafes eder ortalama bir kafes 50 gümüşe falan olsa 47000 gümüş falan heralde aşağı yukarı 235 altın yapıyor valla ona vereceğime 235 altına neler yapılmaz ki ortalama 2,5 aylık plus bedeli valla :)

gümüşü altından elde ettiğini düşünürsek :'(

Reader
12-01-2012, 15:51
http://tx3.travian.in/img/x.gif
5 x Ointment
4
200000
0:00:29
Not enough silver.

Krizdeyim :D 5 Sifah merhemi 200000 Gümüs.

AVCIYIZ
12-01-2012, 16:07
[QUOTE=Reader;1363552]

http://tx3.travian.in/img/x.gif

5 x Ointment

4

200000

0:00:29

Not enough silver.

Açıklama http://forum.travian.com.tr/img/x.gif http://forum.travian.com.tr/img/x.gif

(http://forum.travian.com.tr/hero_auction.php?action=sell&abort=226044)

75 x Ferman
0
75
1:45:29

6 x Sanat eseri
4
18000
1:46:13

7 x Sanat eseri
2
43
6:17:16

(http://forum.travian.com.tr/hero_auction.php?action=sell&abort=227316)

1 x Hafif Zırh
0
100
6:17:24

(http://forum.travian.com.tr/hero_auction.php?action=sell&abort=227318)

11 x Sargı
0
11
6:17:31

şans bizde yok :) o kadar altın lazım dedim şunları satıyım iyi bi gümüş gelir ama malasef daha doğru düzgün teklif bile oluşmadı

By_CoO
12-01-2012, 16:17
usta alırsın toplamda bi 70-80k gümüş heralde :).

AVCIYIZ
12-01-2012, 16:23
usta alırsın toplamda bi 70-80k gümüş heralde :).

60 k razıyım

yarına büyük kalkanıda satıcaz artık bu sabah 04.16 da cıktı hemen satıcaktm önce bi test ediyim dedim :) yarına satalım onada bi 20 k verseler bizi 10 gün idare eder .

Reader
12-01-2012, 16:55
200 k Gümüse giden Sifah merhemleri server acılalı daha 4 qün oldu nasıl bir sey bu ya :D

R00t
12-01-2012, 17:22
öneridir.

birisi olaya el atsında; savunma oynayacak hesapları bulsun. tek bir birliğe geçsin savunma oynayacakların hepsi birbirini tanımak açısından. + /+ ; - / - ; fark etmez. kim savunma oynayacaksa aynı birlikte olsun; ve antremanlara başlasınlar derim. bunun için öncülük edecek kişiler lazım. değerli liderler bu iş böyle sessiz sedasız olmuyor. şimdiden çalışmaya başlamak lazım.

DehSet
12-01-2012, 17:42
öneridir.

birisi olaya el atsında; savunma oynayacak hesapları bulsun. tek bir birliğe geçsin savunma oynayacakların hepsi birbirini tanımak açısından. + /+ ; - / - ; fark etmez. kim savunma oynayacaksa aynı birlikte olsun; ve antremanlara başlasınlar derim. bunun için öncülük edecek kişiler lazım. değerli liderler bu iş böyle sessiz sedasız olmuyor. şimdiden çalışmaya başlamak lazım.

+ 1 milyon...

ultrAslan
12-01-2012, 18:05
60 k razıyım

yarına büyük kalkanıda satıcaz artık bu sabah 04.16 da cıktı hemen satıcaktm önce bi test ediyim dedim :) yarına satalım onada bi 20 k verseler bizi 10 gün idare eder .

son 20-30 macerada tek işe yarayan şey 1 tane sanat eserinin gelmesi...
yarısı boş geliyo artık zaten.

öneridir.

kimse elini taşın altına koymak istemez.

FRİNGE
12-01-2012, 18:44
öneridir.

şimdi herkesi ateş almış merkezi bir savunma birliği olmaz gibi duruyor " bence de olması lazım ama olmaz" inşaallah turnuvada en azından yapılabilir"

bu server 7 ay daha sürer o zaman süresinde , turnuvada saldırgan oynayacak olanlar bu turnuvada etraflarındaki ufak tefek hesaplardan hevesli ve uyumlu olanlarına sahip çıksınlar onları turnuvada savunma hesabı olarak oynamaya ikna etsinler başka türlü olmayacak gibi duruyor en azından herkes kendi savunmacılarını bulup gitmeli turnuvaya..

R00t
12-01-2012, 18:49
burda iken kimin saldırı oynayacağını; kimlerin savunma oynayacağını seçemez isek; heleki ayrı ayrı bölgelere yerleşirsek geçen serverden daha kötü oluruz. bir kişi hem saldırı hem savunma basabilirmi? basarsa ne kadar basabilir? kendisine veya çevresindekilere ne kadar yarar sağlayabilir. bence amacımız savunma oynayacak kişileri seçmek; bu savunma oynayacaklarda büyük bir fedakarlık yaparak gerekirse tüm türkleri koruyacaklardır. böyle bir organizasyon olabilir mi?

çok zor ama insanların elini taşın altına sokması gerekiyor. bu turnuva bittikten sonra kim saldırı oynayacak kim savunma oynayacak seçmek çok zor.

trusta
12-01-2012, 18:52
öneridir.

yok be usta hani nerde dedik zamanında gelin diye bak aşağıda bile yazdım savunmacılar tranustayı bulun burayada yazdım okadar gelin toplanalım bi araya yönlendirin bana acemi diye bi birlik kurdum 3 bölgeden arkadaşım vardı gelirler dedik bekledik ama gelen olmadı 50 nufus 100 nufuslar bizi alın dediler ama onlarda kendilerini kurtarmak amaçlı dediler .

buraya yazarken hak veriyorlar ama gelin dedikmi ses çıkmıyor herkes kendi birliğine yardımcı olma yolunda kankalarımı bırakamam)))) avrupada bıraktırırlar merak etme))))

hiç olmazsa bana isim versinler gurup kuralım dedik herkez kendi birliğinde kalsın ama gene ses yok ..

ultraaslan usta elim taşın altında ama gören yokk)))))))))):D

trusta
12-01-2012, 18:56
burda iken kimin saldırı oynayacağını; kimlerin savunma oynayacağını seçemez isek; heleki ayrı ayrı bölgelere yerleşirsek geçen serverden daha kötü oluruz. bir kişi hem saldırı hem savunma basabilirmi? basarsa ne kadar basabilir? kendisine veya çevresindekilere ne kadar yarar sağlayabilir. bence amacımız savunma oynayacak kişileri seçmek; bu savunma oynayacaklarda büyük bir fedakarlık yaparak gerekirse tüm türkleri koruyacaklardır. böyle bir organizasyon olabilir mi?

çok zor ama insanların elini taşın altına sokması gerekiyor. bu turnuva bittikten sonra kim saldırı oynayacak kim savunma oynayacak seçmek çok zor.

ben 6 arkadaşım ile sıfır bölgesinde galya ağırlıklı oynuyacaz duruyid çalışarak büyük bir savunma yapma peşindeyiz katılırsanız ve ya katılmazınıs siz bilirsiniz ama tüm türkleri bir anda savunamayız ama buna çabalarım .

R00t
12-01-2012, 19:28
bende savunma oynayacam galya. ortağım roma oynayacak oda savunma oynayacak. temsillcilik ile halledeceğiz. ben savunma oynayacakların yanında olacam. sıfır noktası deniliyorsa sıfır noktasında oynayacağız.

algx
12-01-2012, 19:53
1 x Kalkan
18
49999
3:18:33
çok az gümüş

bundan istiyorum :D

R00t
12-01-2012, 19:57
1 x Kalkan
18
49999
3:18:33
çok az gümüş

bundan istiyorum :D

bende senden istiyorum :) geberiyorum tek başıma :D

algx
12-01-2012, 20:28
bende senden istiyorum :) geberiyorum tek başıma :D

temin olayım istersen abi :D

ama avrupada baktıgımdan biraz fazlasını bakabiliyorum ancak :D

sondaj1
12-01-2012, 22:14
Biz saldırı için oynuyoruz fakat gücümüzü bölmemek için server başladıktan 1 hafta sonra 1 galyalı hesabı açtık savvunma için şu an birliğe ve kendimize savunma işini o şekilde hallediyoruz büyük turnuvada da 2 hesapla oynayacağız biri savunma olacak gene. İnşallah WOW un savunmasında da iyi bir desteğimiz olur Bu sefer savunmacıların önceden belli olması iyi bir düşünce

cihan_br
12-01-2012, 22:29
http://travian-reports.net/tr/report/508634ca942
nihayet rapor koyma işini başarabildim.aferim bana.

(http://travian-reports.net/tr/report/508634ca942)

ultrAslan
12-01-2012, 22:36
abiler ablalar yapmayın etmeyin yahu... altı üstü +500 saldırı puanı ....

1 x Kalkan
18
49999
0:35:54
Teklif ver

trusta
12-01-2012, 22:49
bende savunma oynayacam galya. ortağım roma oynayacak oda savunma oynayacak. temsillcilik ile halledeceğiz. ben savunma oynayacakların yanında olacam. sıfır noktası deniliyorsa sıfır noktasında oynayacağız.

bu güzel haber çekebildiğimiz kadar savunmacı çekelim ve aynı anda açmayı deneyelim rusların taktiğini gördük sabit yaya asker ve hızlı gezen duruyd birden çoğalır mantığı ile köyden köye milyonları uçurmak dileği ile)))))

bu arada bende roma açacam bize sağlam mızraklarda lazım ilgilenen buyursun))))

R00t
12-01-2012, 22:53
:) ilgilenen arkadaşlar illaki çıkacak. çok iyi bir savunma bloğu oluşturabilirsek ve tüm türkler olarak aynı yerde hesap açmayı başarabilirsek bu kez işin üstesinden gelebiliriz. lakin önce büyük başkanların elin altına taşı koyması lazım. :)

ultrAslan
12-01-2012, 22:59
500/ 500 lere kaçalım... daha iyi

trusta
12-01-2012, 23:17
500/ 500 lere kaçalım... daha iyi

ben 300lere kaçmıştım ekip olarak iyi oluyo rahattsız eden yok ağa bizdik ama asıl ağa sııfır noktasından çıkınca bizim hıyar ağası olduğumuz anlaşıldı)))))))))

Nafri Çneg
13-01-2012, 00:30
gecenin 1 buçuğunda kasarsa bu oyun yandı gülüm keten helva.:)

ultrAslan
13-01-2012, 00:32
eex deki hesabımda aynı şekilde.. birşeyler oluyor :O

Nafri Çneg
13-01-2012, 00:33
on dakkadır dönüyo daha durmadı :)))

Kukuman Kuşu
13-01-2012, 00:34
10 dk sonrasına artırmaya yüklenin panpalar serverlar çökecek beleşe kapalım

Nafri Çneg
13-01-2012, 00:35
sayfanın yarısı var yarısı yok bi girse:))

Kukuman Kuşu
13-01-2012, 00:36
ben giriyom aga ya sende sorun var.

ultrAslan
13-01-2012, 00:38
anasını satiyim npc yapıp yatacam uyutmadı gene bu gecede :D

on saniyecik yeter bana :(
edit.. gelceeği yok ben gidiyorum

SSTARKK
13-01-2012, 00:45
ben hesabada giremiyorum kasmaya başladı bi çıkıp giriyim dedim hay çıkmaz olaydım

dedesi55
13-01-2012, 00:47
işlem yapamıyordum zaten şimdide girilmiyor bile.:mad:

ToxocaraCanis
13-01-2012, 00:50
lanet ettirdi edecem yapcakları işi deee oyununu daa:mad:

efsane_52
13-01-2012, 00:58
lanet ettirdi edecem yapcakları işi deee oyununu daa:mad:

ben takır takır geziyorum hesapta bende bir sorun yok :cool:

QaBuS
13-01-2012, 01:01
ben takır takır geziyorum hesapta bende bir sorun yok :cool:

gordunmu ıbo bıde bana dıo senın pc de sorun var dıe kırdırcaktın pc yı bana=)) bos yere

moustea
13-01-2012, 01:07
bu ne be norvec ve estonya hesaplarıma bile giremiorm pehhh elemede tahılsızlıktan askerim ölürse ne olcak simdi

mahmutguner
13-01-2012, 08:16
bu güzel haber çekebildiğimiz kadar savunmacı çekelim ve aynı anda açmayı deneyelim rusların taktiğini gördük sabit yaya asker ve hızlı gezen duruyd birden çoğalır mantığı ile köyden köye milyonları uçurmak dileği ile)))))

benide sayın arkadaşlar bi önceki turnuvadan dersdini almış bi arkadaş olarak

DehSet
13-01-2012, 11:24
http://travian-reports.net/tr/report/50875819651

BaşLadık YavaŞtan Dahada Durmayız Anasını Satayım :)

DehSet
13-01-2012, 11:31

Mahmut Güner amCa turnuvada yakın olalım birbirimize :D seninle çok iŞ Yapacaz bu seferki turnuvada :D

mahmutguner
13-01-2012, 12:05
Mahmut Güner amCa turnuvada yakın olalım birbirimize :D seninle çok iŞ Yapacaz bu seferki turnuvada :D
inşallah usta oyunu 3 senedir oynayan birisi olarak altınsız yapabileceklerimin ve yapamayacaklarımın bilincindeyim

mahmutguner
13-01-2012, 12:08
ama durum pek iç açıcı gözükmüyo ama inşallah düzelir

DehSet
13-01-2012, 12:26
bu ne be norvec ve estonya hesaplarıma bile giremiorm pehhh elemede tahılsızlıktan askerim ölürse ne olcak simdi

Norvecte nickin neydi dostum ?

beyhude.
13-01-2012, 12:55
Bir arkadaşımın com x3 de hesabı var dalgasına açmıştı arada bende bakınıyorum elemanlar istedikleri dilde istedikleri alfabede hesap ve birlik profillerine yazı yazıyor ne karışan var ne eden galiba servera bakan mh ler bayağı bir yabancı dil bilgisine sahip turnuvada harflere kadar karışılmasından sonra bayağı garibime gitti :)

trusta
13-01-2012, 13:48

yazalım yazmasınada bi karı olacağını sanmam)) ama hep beraber açacağımız saati buradan ayarlarsak duruma göre orada toplanırız.

Mr.Nonstop
13-01-2012, 15:17

karışma len ortagıma benim :)

mahmut benimle :)

mahmutguner
13-01-2012, 15:56
karışma len ortagıma benim :)

mahmut benimle :)
apo senin tabirinle altınsız ww ordusu basan adam def basacak busefer:)

Paulkellerman
13-01-2012, 17:06
BB Clanı olarak Delilere Savaş açmıştık kendileride bu savaş sonucunda TURKTIM lere katılmıştır TURKTIM ler bu anlasmayı gecerli kıldıgı surece Butun TURKTIM Olusumlarıda dusmanımızdır Bıze yaplan saldıraların yaglmaların karsılıgıda budur 14 degıl 114 kahraman olsa keserım asker sayılarımı hepsı olmedıgı cıın gızledım.

Saygılarımla
Paulkellerman

http://travian-reports.net/tr/report/5088138aaf8

Calyptra
13-01-2012, 17:24
BB Clanı olarak Delilere Savaş açmıştık kendileride bu savaş sonucunda TURKTIM lere katılmıştır TURKTIM ler bu anlasmayı gecerli kıldıgı surece Butun TURKTIM Olusumlarıda dusmanımızdır Bıze yaplan saldıraların yaglmaların karsılıgıda budur 14 degıl 114 kahraman olsa keserım asker sayılarımı hepsı olmedıgı cıın gızledım.

Saygılarımla
Paulkellerman

Güzel rapor.Tebrikler...

davidoff
13-01-2012, 17:34

Saygılarımla
Paulkellerman

tebrikler.. başa baş bir saldırı olmuş 12k siz kesmişsiniz , 10k da savunan karlı çıkan bir taraf olmamış gibi...

DehSet
13-01-2012, 17:34

Saygılarımla
Paulkellerman

Bugüne Kadar gördüğüm en büyük rapor buradaki .. tebrik ederim kahraman canavarı :D

Paulkellerman
13-01-2012, 17:39
tebrikler.. başa baş bir saldırı olmuş 12k siz kesmişsiniz , 10k da savunan karlı çıkan bir taraf olmamış gibi...

Benım asker kaybın daha az+ bu sıralı mancınık saldırısı idi koyun cogunlugu yıkıldı butun raporları vermek ıstemedım + %33 askerım gerı donuyor 1 gunluk kaybım :)

black1965
13-01-2012, 17:52

Saygılarımla
Paulkellerman

Güzel bir saldırı tebrikler. Saldırı askerlerinin de kesilmesi cabası olmuş. Merak ettim o 5 kahraman niye ölmemiş, yoksa destek yollayanlar kahraman tikini kaldırmadıkları için mi rapor böyle görünüyor?

Paulkellerman
13-01-2012, 17:57
Güzel bir saldırı tebrikler. Saldırı askerlerinin de kesilmesi cabası olmuş. Merak ettim o 5 kahraman niye ölmemiş, yoksa destek yollayanlar kahraman tikini kaldırmadıkları için mi rapor böyle görünüyor?

Bu konuyu bende merak ettım mh a sordum baska bıs aldırıda bana kahramanın savunması yuksektır dedı ama sacma bence yanlıs anladı bence tiki kaldırmadıkları için savasmıyorlar

talha
13-01-2012, 18:28
Şu ana kadar gördüğüm en iyi rapor.
Tebrikler.

Saygılarımla
Paulkellerman

talha
13-01-2012, 18:36
Aynı şey benim de başıma gelmişti.

- Kahramana merhem koyulduğundan dolayı ölmediği,
- Öldüğü halde raporda görülmediği,
- Bunun bir bug olduğu,
- Kahramanın kaçtığı, savunma yapmadığı gibi yorumlar gelmişti.

Karşı taraftan raporu alabilirsek, en doğru cevaba ulaşmış olacağız.

davidoff
13-01-2012, 19:38
Benım asker kaybın daha az+ bu sıralı mancınık saldırısı idi koyun cogunlugu yıkıldı butun raporları vermek ıstemedım + %33 askerım gerı donuyor 1 gunluk kaybım :)

yapma dostum gerçek raporları görmüş birisi olarak 2250 toytonu bir günde bas bende oyunu bırakayım :)
2250 balta kaybını da basamazsında hadi büyük-küçük kışla çalıştırıyorsun diyelim , merkezden saldırmışsın o da olmaz da senin için olsun :)
4 saldırı yapmışsınız sıralı...

ama saldırı için tebrik ederim tekrardan güzel raporlar...

ultrAslan
13-01-2012, 20:11

Saygılarımla
Paulkellerman

tebrıkler hocam ıyı guzel masallah daha bız ezık kalmışız:D

14 değil tüm kahramanlar kesilmiş.. oyunda bi bug var sen göremiyorsun ama savunan taraf tüm kahramanları öldü olarak görüyor :)..bunun nedeni savunmadaki ölmeyen 5 kahramanın geldiği köyden tik'in işaretlenmmiş olması. burda bahsettiğim tik senın anlattığın tikle aynı :P

Paulkellerman
13-01-2012, 20:19
yapma dostum gerçek raporları görmüş birisi olarak 2250 toytonu bir günde bas bende oyunu bırakayım :)
2250 balta kaybını da basamazsında hadi büyük-küçük kışla çalıştırıyorsun diyelim , merkezden saldırmışsın o da olmaz da senin için olsun :)
4 saldırı yapmışsınız sıralı...

ama saldırı için tebrik ederim tekrardan güzel raporlar...

Bahsettım gıbı 2251 kaybın 753 u gerı donuyor gerıye kalır 1500 500 toyton gunde 2 gun dedım saten :)

Paulkellerman
13-01-2012, 20:23
Bahsettım gıbı 2251 kaybın 753 u gerı donuyor gerıye kalır 1500 500 toyton gunde 2 gun dedım saten :)

Ve tek koyden tek ordu yaptıgımı nerden cıkarıyorsunkı :) ben genel anlamda dusunuyorum

algx
13-01-2012, 21:10
Ve tek koyden tek ordu yaptıgımı nerden cıkarıyorsunkı :) ben genel anlamda dusunuyorum

butun köylerden asker basıp tek köyde mi toplanıyor bu versiyonda ? :D :D

arkadaşlar bırakalım tartışmaları da bu sanat eserlerinin verdiği kp yeni mi arttı ? 5000 gözüküyor şuanda çok mu geç fark ettim :) ?

Q_oksijen
13-01-2012, 21:16

arkadaşlar bırakalım tartışmaları da bu sanat eserlerinin verdiği kp yeni mi arttı ? 5000 gözüküyor şuanda çok mu geç fark ettim :) ?
aynen bende yenı farkettım :confused:

davidoff
13-01-2012, 21:34

3x de maksimum 1 sanat eserinin verdiği kp 2500 dü demek ki 2x de de 5000 veriyor...

LeoNiDaS TR
13-01-2012, 21:39
Travian yönetiminin yeni bi para kazanma taktiği olabilir:D
şuan s1 de wow dönemi var ve sanat eserleri 300-500 gümüşe gidiyor..
serverlarda zaman geçtikce sanat eserlerinin verdiği kp arttırırlarsa ,oyun sonuna kadar yüksek fiyattan sanat eseri satılabilir:D

si&ma
14-01-2012, 00:30
Travian yönetiminin yeni bi para kazanma taktiği olabilir:D
şuan s1 de wow dönemi var ve sanat eserleri 300-500 gümüşe gidiyor..
serverlarda zaman geçtikce sanat eserlerinin verdiği kp arttırırlarsa ,oyun sonuna kadar yüksek fiyattan sanat eseri satılabilir:D

bikaç gün öncesine kadar 2500 olmasına rağmen tüm köylerin üretimi kadar veriyodu düzeltilmiş demekki yavaş yavaş oyun açıkları kapanıyo

Mr.Nonstop
14-01-2012, 07:40
apo senin tabirinle altınsız ww ordusu basan adam def basacak busefer:)

Sen Gel Bizim Ekip Kalabalık Arada kaynarsın valla :)

sarayözü olararak avrupa finallerinde oynuyacaz epeyi defans hesapı açacagız veririz sana bir hesap :)

mahmutguner
14-01-2012, 08:02
Sen Gel Bizim Ekip Kalabalık Arada kaynarsın valla :)

sarayözü olararak avrupa finallerinde oynuyacaz epeyi defans hesapı açacagız veririz sana bir hesap :)
benim kendi hesabım var kanka sağol

Mr.Nonstop
14-01-2012, 08:14
benim kendi hesabım var kanka sağol

Kanka Bizim Ekip Baya Bir Büyük Hepsi Kendi Arkadaşlarımız Nereden Baksan 200-300 kişiyiz :D

mahmutguner
14-01-2012, 08:30
Kanka Bizim Ekip Baya Bir Büyük Hepsi Kendi Arkadaşlarımız Nereden Baksan 200-300 kişiyiz :D
tamam işte negüzel ben yokum demedimki ben kendi hesabımla katılıcam dedim yani mahony hesabıyla inşallah

Mr.Nonstop
14-01-2012, 09:45
tamam işte negüzel ben yokum demedimki ben kendi hesabımla katılıcam dedim yani mahony hesabıyla inşallah

Kanka Mahony Tım Dısss (:

Senle Ben Beraber Oynarız..

http://www.ebuddy.com/

bu adres'E gir msn adresini aç konuşalım senle kanka

Qwer
14-01-2012, 11:13
yalniz sanat eserlerinin verdigi k.p nin yükselmesi kötü oldu adamlar zaten 1 ayda 10-15 köy aliyorlardi simdi 2 haftada 15-20 köy alacaklar....

Fatsaliii
14-01-2012, 12:42

usta ne dion sen yaa bizde herkez saldırı oynar savunma bızımklerın multi hesaplarıdır öyle kasıntılı şeylere zamn harcayamzlar desabı actım acalı tekbir aksiyon yok nedemek anlıyormusun böyle kös kös oturmak zordur :D

ultrAslan
14-01-2012, 13:28
abiler ablalar yapmayın etmeyin yahu... altı üstü +500 saldırı puanı ....

1 x Kalkan
18
49999
0:35:54
Teklif ver

1 x Kalkan
25
11112
0:00:32
Teklif ver

büyük fark var arada :)

ultrAslan
14-01-2012, 13:29
usta ne dion sen yaa bizde herkez saldırı oynar savunma bızımklerın multi hesaplarıdır öyle kasıntılı şeylere zamn harcayamzlar desabı actım acalı tekbir aksiyon yok nedemek anlıyormusun böyle kös kös oturmak zordur :D
bu gibi adamlar yüzünden yenilmeye mahkumsunuz:D

trusta
14-01-2012, 15:03
avrupada gördük herşeyi sen de gördün saldırı bizim işimiz değil en büyük asker talha ustadan tt hesabından çıktı ama bir iki kişi ile bu iş olmuyor gördük bende asker bastım ama fakirin sümüğü yapıştık)))

sen bas savunmanı kös kös oturmak gerekiyorsa oturacaz gerçekten türkiye için yarışıyorsak kazanmak için bu şart bırak saldırı yapan yapsın az çok tahmin ediyorum olacajkları .

şimdi millet düşünüyodur t4 nede olsa wow hertürlü yıkılıyor ama avuçlarını yalarlar bu kp yi yükselten eser olduğu sürece wowdaki savunmayı düşünmek istemiyorum bunu için herkez iyi hesap yapmalı ve iyi düşünmeli .

görüyoruz avrupayı bitirenlerin 2 madalyası var yarıda bırakanların yok ve o 2 madalyalıların nekadar az olduğunu görüyoruz ne demek istediğim umarım anlaşılmıştır ..

murat91
14-01-2012, 15:24
avrupada gördük herşeyi sen de gördün saldırı bizim işimiz değil en büyük asker talha ustadan tt hesabından çıktı ama bir iki kişi ile bu iş olmuyor gördük bende asker bastım ama fakirin sümüğü yapıştık)))

sen bas savunmanı kös kös oturmak gerekiyorsa oturacaz gerçekten türkiye için yarışıyorsak kazanmak için bu şart bırak saldırı yapan yapsın az çok tahmin ediyorum olacajkları .

şimdi millet düşünüyodur t4 nede olsa wow hertürlü yıkılıyor ama avuçlarını yalarlar bu kp yi yükselten eser olduğu sürece wowdaki savunmayı düşünmek istemiyorum bunu için herkez iyi hesap yapmalı ve iyi düşünmeli .

görüyoruz avrupayı bitirenlerin 2 madalyası var yarıda bırakanların yok ve o 2 madalyalıların nekadar az olduğunu görüyoruz ne demek istediğim umarım anlaşılmıştır ..

avrupada benim ne halde olduğumu düşünün saldırı gelcekte def atcam:) artık + - den + + ya atıyodum def sıkıntıdan:)

Heriya
14-01-2012, 16:20
Arkadaşlar merkez köyüm -18 -91 de -22 ,-93 teki tahıl vahasını alamıyorum.k.kıslam 15 ve 2.vaham olacak mh ye mesaj yazdım cevap gelmedı daha...

Heriya
14-01-2012, 16:21
Hata bendemı dıye dusunmeden edemıyor ınsan oyundamı bır sıkıntı var yoksa

ünal 58
14-01-2012, 16:31
Arkadaşlar merkez köyüm -18 -91 de -22 ,-93 teki tahıl vahasını alamıyorum.k.kıslam 15 ve 2.vaham olacak mh ye mesaj yazdım cevap gelmedı daha...

köy -18/-91 ise 3 koordinat yukarı aşağısı sağını ve solunu alabilirsin.yani max. -21 hizasındakileri alabilirsin.-22 deki vahayı kahraman kışlası görmez.eski versiyondaki 7x7 lik harita olarak düşün.

trusta
14-01-2012, 16:47
avrupada benim ne halde olduğumu düşünün saldırı gelcekte def atcam:) artık + - den + + ya atıyodum def sıkıntıdan:)

heh bak yazman iyi oldu usta örnek olarak seni gösteriyorum ))))))))

sıfır saldırı ful savunma ile sonuna kadar yılmayan kardeşimiz burda örnek alalım hepberaber..

Liby
14-01-2012, 17:47
heh bak yazman iyi oldu usta örnek olarak seni gösteriyorum ))))))))

sıfır saldırı ful savunma ile sonuna kadar yılmayan kardeşimiz burda örnek alalım hepberaber..

zaten bence bı ıpad2 ve diğer hediyeler yalan travian sırf millet oynasın diye böyle şeyler çıkarıyor hakanugur ile mesajlaştım ve çok garip geldi 3 ay olmasına rağmen tr almanya ve türkiye tarafı tek mailden başka herhangi bir açıklama ve bilgilendirme yapmamış kendisine söyledikleri tek şey herkesi bekledikleriymiş ama bunuda 45 gün önce yazmışlar bana kalırsa hiç birşey verilmeyecek burda boşuna kasmanın anlamı yok...

ardesen_1907
14-01-2012, 18:41
Hakanuğur tanımam ama şu bir gerçek Ipad2 nin 2 , 3 katı masraf etmiştir hesabına. Açıkcası oyuncuların sırf hediye alacam diye dünyanın parası verip harcama yapacaklarını düşünmüyorum masraflarının üç de birini ayrısalar alırlar:) ki hediye verirlersede başarılarını yağ bal olur, travian hediye verse ne olur vermezse ne olur :D

Bölge birlik başkanlarının özellikle savunma konusuna ağırlık vermeleri gerekiyor. Tabi bu savunmayı pasif durumda basmak kolay bölgede anlaşmalı savaşlar yapılması gerekiyor. Bu savaşların kuralları baştan belirlenip harfiyen uygulanması gerekiyor burda Başkanlara büyük işler düşüyor.

si&ma
14-01-2012, 22:35
zaten bence bı ıpad2 ve diğer hediyeler yalan travian sırf millet oynasın diye böyle şeyler çıkarıyor hakanugur ile mesajlaştım ve çok garip geldi 3 ay olmasına rağmen tr almanya ve türkiye tarafı tek mailden başka herhangi bir açıklama ve bilgilendirme yapmamış kendisine söyledikleri tek şey herkesi bekledikleriymiş ama bunuda 45 gün önce yazmışlar bana kalırsa hiç birşey verilmeyecek burda boşuna kasmanın anlamı yok...

ıpad10 felan çıkınca ozaman vericekler heralde ödülümüzü ödül felan kandırmaca anca ceplerine giren paraya bakıyolar

patriyot
14-01-2012, 22:52
Biraz da Rapor yayınlıyalım; Saldıran birliği cesaretlerinden ötürü kutlar, tebrik ederiz. Cesaretlerini en kısa zamanda ödüllendirecegiz.

Askerli girişler
http://tx2.travian.com.tr/berichte.php?id=57870414|ad9e5dc5
http://tx2.travian.com.tr/berichte.php?id=57870547|fca08d0c
http://tx2.travian.com.tr/berichte.php?id=57870632|bb2d7938
http://tx2.travian.com.tr/berichte.php?id=57870942|7791d949

bunlar mancınık kesimleri
http://tx2.travian.com.tr/berichte.php?id=57870660|190f9eba
http://tx2.travian.com.tr/berichte.php?id=57870673|83492dae
http://tx2.travian.com.tr/berichte.php?id=57870693|a994653d
http://tx2.travian.com.tr/berichte.php?id=57870715|7dc5c47d
http://tx2.travian.com.tr/berichte.php?id=57870726|6ac011b6
http://tx2.travian.com.tr/berichte.php?id=57871038|417f877d
http://tx2.travian.com.tr/berichte.php?id=57871048|74ee7ccb
http://tx2.travian.com.tr/berichte.php?id=57871067|067a09be
http://tx2.travian.com.tr/berichte.php?id=57871080|35b2cf7c

Suzie
14-01-2012, 22:56
xxxxxxxxxxxxxxxx

şifre mi vermeye çalışıyorsun abi :)

patriyot
14-01-2012, 23:00
şifre mi vermeye çalışıyorsun abi :)

yaw
linler çıkmadıda sildim

davidoff
14-01-2012, 23:04
Biraz da Rapor yayınlıyalım; Saldıran birliği cesaretlerinden ötürü kutlar, tebrik ederiz. Cesaretlerini en kısa zamanda ödüllendirecegiz.

Askerli girişler

savunan tarafı tebrik ederim...

Türk oyuncular olarak şu atlı asker ve en önemlisi koçbaşı basmasını öğrenemiycez sanırsam...

ultrAslan
14-01-2012, 23:05
raporlar gelmeye başladı iyi iyi tebrikler iki ekibede.

Bögü.ALP
14-01-2012, 23:09

Askerli girişler

iyi raporlar, yanlız savunan taraf oyuna biraz daha hakim görünüyor. görünen defansları kahramanlarla süsleme becerisine sahipken, saldıran tarafta ki atlı asker ve koçbaşı eksikliği göze batıyor.

tebrikler yinede..

Timaf
14-01-2012, 23:13
tebrikler hocam, güzel savunma yapmışsınız.

Timaf
14-01-2012, 23:14
1 x Soylu At
13
9120
0:28:21
çok az gümüş

1 x Soylu At
8
6522
0:54:28
çok az gümüş

:))))))

ünal 58
14-01-2012, 23:51

Askerli girişler

iki ekibede tebrikler.raporların devamını bekliyoruz.

LeoNiDaS TR
15-01-2012, 00:33

Askerli girişler
http://tx2.travian.com.tr/berichte.php?id=57870414|ad9e5dc5 (http://tx2.travian.com.tr/berichte.php?id=57870414%7Cad9e5dc5)
http://tx2.travian.com.tr/berichte.php?id=57870547|fca08d0c (http://tx2.travian.com.tr/berichte.php?id=57870547%7Cfca08d0c)
http://tx2.travian.com.tr/berichte.php?id=57870632|bb2d7938 (http://tx2.travian.com.tr/berichte.php?id=57870632%7Cbb2d7938)
http://tx2.travian.com.tr/berichte.php?id=57870942|7791d949 (http://tx2.travian.com.tr/berichte.php?id=57870942%7C7791d949)

http://tx2.travian.com.tr/berichte.php?id=57870660|190f9eba (http://tx2.travian.com.tr/berichte.php?id=57870660%7C190f9eba)
http://tx2.travian.com.tr/berichte.php?id=57870673|83492dae (http://tx2.travian.com.tr/berichte.php?id=57870673%7C83492dae)
http://tx2.travian.com.tr/berichte.php?id=57870693|a994653d (http://tx2.travian.com.tr/berichte.php?id=57870693%7Ca994653d)
http://tx2.travian.com.tr/berichte.php?id=57870715|7dc5c47d (http://tx2.travian.com.tr/berichte.php?id=57870715%7C7dc5c47d)
http://tx2.travian.com.tr/berichte.php?id=57870726|6ac011b6 (http://tx2.travian.com.tr/berichte.php?id=57870726%7C6ac011b6)
http://tx2.travian.com.tr/berichte.php?id=57871038|417f877d (http://tx2.travian.com.tr/berichte.php?id=57871038%7C417f877d)
http://tx2.travian.com.tr/berichte.php?id=57871038|417f877d (http://tx2.travian.com.tr/berichte.php?id=57871038%7C417f877d)
http://tx2.travian.com.tr/berichte.php?id=57871048|74ee7ccb (http://tx2.travian.com.tr/berichte.php?id=57871048%7C74ee7ccb)
http://tx2.travian.com.tr/berichte.php?id=57871067|067a09be (http://tx2.travian.com.tr/berichte.php?id=57871067%7C067a09be)
http://tx2.travian.com.tr/berichte.php?id=57871080|35b2cf7c (http://tx2.travian.com.tr/berichte.php?id=57871080%7C35b2cf7c)

tebrikler güzel raporlar...
özelliklede savunma..

07antalyaspor07
15-01-2012, 00:48

Askerli girişler

Saldıran ve savunan kişileri tebrik ederim uzun zaman sonra güzel raporlar gelmeye başladı foruma :)

patriyot
15-01-2012, 01:18
Saldıran ve savunan kişileri tebrik ederim uzun zaman sonra güzel raporlar gelmeye başladı foruma :)

teşekkürler

07antalyaspor07
15-01-2012, 01:24
teşekkürler

Kahraman sayıları iyiymiş bu sürümde kahramanlarda önemli bir faktör savunmada oyunun bu dönemi bukadar kahraman destek gelmesi cok iyi

patriyot
15-01-2012, 01:32
Kahraman sayıları iyiymiş bu sürümde kahramanlarda önemli bir faktör savunmada oyunun bu dönemi bukadar kahraman destek gelmesi cok iyi
yetişmedi daha fazla olacaktıda defansda kahramanda yetişmedi

Suzie
15-01-2012, 02:47
yetişmedi daha fazla olacaktıda defansda kahramanda yetişmedi

içten feth ederim abi gerekirse köylerinizi ona göre :p

patriyot
15-01-2012, 03:01
içten feth ederim abi gerekirse köylerinizi ona göre :p

köy sana kurban olsun hepsi senin apo

Paulkellerman
15-01-2012, 06:48
2 Gün Önce Kestiğim 12 k asker +18 kahraman raporundada yazdığım gibi eski adıyla Deliler Yeni Adıyla Turktim5 Oluşumu Turktim oluşumundan çıkarılmadıgı surece butun turktım olusumlarıda dusmanımızdır + yagmalar devam ettıgı surece

Saygılarımla

Paulkellerman

http://travian-reports.net/tr/report/5092790056c
(http://travian-reports.net/tr/report/5092790056c)

http://travian-reports.net/tr/report/5093078cbb0

Q_oksijen
15-01-2012, 08:50
2 Gün Önce Kestiğim 12 k asker +18 kahraman raporundada yazdığım gibi eski adıyla Deliler Yeni Adıyla Turktim5 Oluşumu Turktim oluşumundan çıkarılmadıgı surece butun turktım olusumlarıda dusmanımızdır + yagmalar devam ettıgı surece

Saygılarımla

Paulkellerman

http://travian-reports.net/tr/report/509289871cc (http://travian-reports.net/tr/report/5092790056c)

Güzel rapor tebrikler.
raporda tek eksık koçbaşı gibi geliyo bana, olsaymış daha az kayıp olacakmış gıbı gelıyo.

qelle qesen
15-01-2012, 09:19
Tebrik etmek şart , Belki serverin favori birliğinden güzel saldırılar :)

Tr2x-Polgard

FRİNGE
15-01-2012, 10:19
Tebrik etmek şart , Belki serverin favori birliğinden güzel saldırılar :)

Tr2x-Polgard

Üstad Bu turnuva eleme evet ama yorumunu okuduktan sonra oyuncu adını vermişsin bir bakayım dedim..,
burası elemede olsa avrupaya hazırlık yapmalıyız ve avrupada oyunun bu zamanında hala tarlalınız da tarlaları en az 14-15 lere getirmemiş olursak hele ki merkez bile yapamamışsak vay halimize diyorum...

qelle qesen
15-01-2012, 10:47
Üstad Bu turnuva eleme evet ama yorumunu okuduktan sonra oyuncu adını vermişsin bir bakayım dedim..,
burası elemede olsa avrupaya hazırlık yapmalıyız ve avrupada oyunun bu zamanında hala tarlalınız da tarlaları en az 14-15 lere getirmemiş olursak hele ki merkez bile yapamamışsak vay halimize diyorum...

Herkes işine bakmalı , bir de server sonu saldırı sıralamamıza bakınız ;)

darza
15-01-2012, 10:58
2x avrupa bize şunu öğretti
saldırmak marifet değil organize olmak marifet
iyi organize olup en cok savunmayı ww ye koyan birlik bu server ı kazanır.
bu yöndeki çalışmalarımız tüm hızıyla sürüyor.
bundan sonra gelen her birlik bu şekilde savunmalarla karşılanacaktır.
iyi oyunlar.

talha
15-01-2012, 11:08
Saldıranı da savunanı da tebrik ederiz.
Siverekli arkadaşımızı oyunun bu aşamasında iki ordu çıkarttığından dolayı iki kere tebrik ederiz :)

Askerli girişler

talha
15-01-2012, 12:08
2 gün önce de tebrik etmiştim, bu raporlarını da tebrik edeyim :)
Çok çabuk toparlamışsın, ayrıca tebrik ederim :)

Saygılarımla

Paulkellerman

Paulkellerman
15-01-2012, 12:23
2 gün önce de tebrik etmiştim, bu raporlarını da tebrik edeyim :)
Çok çabuk toparlamışsın, ayrıca tebrik ederim :)

Tşk Ederim :)

LeoNiDaS TR
15-01-2012, 13:30

Saygılarımla

Paulkellerman

tebrikler hocam güzel raporlar geliyor senden:d devamını bekleriz :D

ultrAslan
15-01-2012, 14:25
adam 8 mil kp yapmış :( 25k nufüs yapmış :( napsak bıraksak mı oyunu acaba

07antalyaspor07
15-01-2012, 15:16
Asker bastıkca üretim azalıyor bunu fark ettim sitede gözüken :)

nepLadieday
15-01-2012, 15:27
The Native Translator erbjuder effektiva, hogkvalitativa oversattningstjanster for oversattning av dokument. En global oversattningsbyra med lokal forankring. oversatta (http://www.native-translator.se/)

QaBuS
15-01-2012, 17:47
Bir ufak kesımde benden..
​http://travian-reports.net/tr/report/509479ce05d

ermanbey
15-01-2012, 20:10
yaptığım bir tespite göre bol altın satın alanlara dolayısı ile açık attırmadan bol ürün alanlara maceralardan değerli işe yarar hediyeler çıkma oranı çok düşük...çünkü bu kişilere kıymetli hediyeler çıkarsa altınla almıyacaklar travian finansı sekteye uğrayacak

07antalyaspor07
15-01-2012, 20:40
yaptığım bir tespite göre bol altın satın alanlara dolayısı ile açık attırmadan bol ürün alanlara maceralardan değerli işe yarar hediyeler çıkma oranı çok düşük...çünkü bu kişilere kıymetli hediyeler çıkarsa altınla almıyacaklar travian finansı sekteye uğrayacak

Erman abi yanılıyorsun bu konuda bana oyun başı 3 gün üst üste ferman cıktı 150bin gümüşe gitti bunlar :) halada cıkmaya devam ediyor tamamen şans bu olay cıkmıyor cıkmıyor başlıyor arka arkaya 5-6 gün eşya cıkıyor