PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2x Avrupa Turnuvası 1. Tur Oyun Dünyası Saldırı ve Savunma Raporları

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17]

spartacus
19-04-2012, 16:30
usta hata ediyosun şu olayın yüzdesine bak önce gidecek olanların binde 2si bilemedin 3 üdür yani avrupada bu adamlara ihtiyacımız varmı ? onlar yokken biz ordaydık ha onlar derki bide ordaydık malesef hiç birini göremedik icraati olan kişi bu oyunda görülür .
şimdi siz!!! size ihtiyac var kardeşim bize dengesiz değil dengeli adam lazım .

üstad DehSet_TR hesabı oynarsa varım ama oynamazsa ben yokum. yani karar akınındır. o kapandı demişsse avrupa kapanmıstır bizim için.

ancak durum böle giderse avrupada durum değişmicek. bunu en iyi gören sizsiniz üstad.

black1965
19-04-2012, 17:17
üstad DehSet_TR hesabı oynarsa varım ama oynamazsa ben yokum. yani karar akınındır. o kapandı demişsse avrupa kapanmıstır bizim için.

ancak durum böle giderse avrupada durum değişmicek. bunu en iyi gören sizsiniz üstad.

Akın'a da, sana da kapatma izni verilmemiştir. Silme işleminizi hemen iptal ediniz. Hep beraber elimizen geleni hatta fazlasını yapacağız.

trusta
19-04-2012, 17:20

akın burdakilere inat gelecektir biliyorum . sende biliyorsunki ordaki dengeler değişiktir burya benzemez .

çoğu zaman silmem gerketiğini düşünyorum ama elim varmıyor sırf avruppada başka olacak düşüncesi ile devam ediyorum .

burada borusunu ters yönde öttüreni avrupada göreceğiz özellikle bazı isimlerin başa geçmemeleri için elimden geleni yapacağım .

sondaj1
19-04-2012, 18:04
nasuh sen hiç uyumuyomusun bee Abicim boşver uğraşma adamlarla. yok siz saldıracaktınızda biz saldırdık fln filan. madem böyle bişey vardı haberliydiniz savunsaydınız kendinizi ondan sonra kalleşlik yapanı afişe etseydiniz kimse size bişey demezdi bizde size hak verirdik o zaman şimdi kimse çıkıpta suç bizde değil demesin ben kalleşliği kimin yaptığına bakarım

DehSet
19-04-2012, 18:16
yasını basını almıs adamlarsınız sarfettiğiniz kelimelere bakın yeminle adam değilsiniz.

ne bu küfürlü kelimeler vs ? burası forum davranıslarınıza dikkat edin

ayrıca bir bayana argo kelime kullanılarak laf edilmez. sonucta karakter meselesi sasırmamak lazım.

birde burası aglama duvarı değil.

ve son olarak nasuhalgul senin dediklerine katılmamak elde değil. bazen su avrupada ne kadar kaypak adam varsa önce onlara dalmak gerek. diye düşündüğüm cok olmustur. ancak yinede biz karakterimizden ödün vermeyelim derim. bırakalım bunlar pisliklerinde bogulsun orda.

akın bu arada avrupa defteri kapandı mı ?

ben hesabı silmeye aldım. ona göre hareket edecem ya iptal edicem ya da silinicek.

Kapandı Kemal görüyorsun ortamı gitsek ne olacak ? ßiz yırtındığımız ile kalacaz egolu insanlar yine emeklerimizi yiyecek forumda gelip cart cart edecek iyisimi hiç gerek yok biz dışardan izleriz zaten izledikcede iyiki gitmemişiz deriz.

nasuhalgul
19-04-2012, 18:20
Sanki sen ßırakmadın :D Nerelerdesin kaÇ Aydır ? :)

ekibin çoğu kayıt yapmayınca, yalnız kaldık. bizde aylardır boynumuzu büktük oyunumuza bakıyorduk. kimseyle alıp veremediğimiz yoktu, kimin organizasyonu iyiyse avrupada onun peşine takılırız dedik. ama gel gör ki koyunun olmadığı serverda keçiler abdurrahman çelebi oldular. com serverinde ruslardan gelmeyecek seviyesizlik tr serverinden geldi. yoksa zaten bıkmıştım forumda atışmaya,
geçen serverda tartışmaların bir tadı tuzu vardı, yanlış yapan yaptım arkadaş diyordu. kendine göre haklı olduğu sebepleri sıralıyordu. bunlar çok arsız çıktı, hem pislik yapan bunlar hem çamur atan bunlar.
Tr serverinde oynamayanlar bilmiyorlar bu sefer avrupa türkün türkle imtihanı olacak. kimsenin wow gibi rus gibi bir derdi olmayacak. kimse boşuna heveslenip avrupada iş yapacaz diye hesap açmasın...

nasuhalgul
19-04-2012, 18:24
Kapandı Kemal görüyorsun ortamı gitsek ne olacak ? ßiz yırtındığımız ile kalacaz egolu insanlar yine emeklerimizi yiyecek forumda gelip cart cart edecek iyisimi hiç gerek yok biz dışardan izleriz zaten izledikcede iyiki gitmemişiz deriz.

geçen serverda senin ne kadar altın harcadığını ben biliyorum dostum inan değmez. illa bilgi sahibi olmak istersen ben sana şifre veririm merak etme:D

DehSet
19-04-2012, 18:26
Akın'a da, sana da kapatma izni verilmemiştir. Silme işleminizi hemen iptal ediniz. Hep beraber elimizen geleni hatta fazlasını yapacağız.

Fahir Abi ßen ßu elemeyi oynamayacaktım ama merak ettim oynadım dedim bu sefer işin en başından başlayalım ( geçenki elemede yoktum ) kadrolu gidelim sonradan oraya gidince balık gibi olmayalım dedik başladık başlamaz olaydım abi hangisine yanayım o kadar çok şey varki hep keşke diyorum duruyorum... ßenim emeğimi hatta ßizim emeğimizi kimse su kadar ucuza Çar Çur edemez kimse ßenim çoluğumun çocuğumun rızkını yatırdığım zaman ayırdığım resmen 2. çocuğum olan bu oyunda ßeni yada hepimizi görmemezlikten gelipte herşeyi alt üst edemez emeklerimizin üstüne sı..maz... Yaparsa alsın onlar oynasın hiç gerek yok aßi bu oyunu bu şekil oynadıktan sonra hiç oynamam gider kızımla oynarım hiç olmazsa bi işe yarar ..

DehSet
19-04-2012, 18:32
geçen serverda senin ne kadar altın harcadığını ben biliyorum dostum inan değmez. illa bilgi sahibi olmak istersen ben sana şifre veririm merak etme:D

Ben her serverde altın harcarım ama turnuvada haddimi aştım çünki bişeyler için uğraşıyorduk çabalıyordu herkes ßende elimden geleni yapmaya çalıştım. ßak alide geldi aaah eski ekip olsa yeminle gözüm kapalı giderim elemede oynamam bişeyde sormam, sen ali engin babba Kenan Serkan Achilles DaDaS efe ve bir sürü eski tanıdıklarım olsa her zaman gelirim.. ama görüyorsun işte ortamı dostum

spartacus
19-04-2012, 18:35

yine yapmak isterim ama bu adamlarla olmaz.

baksana abi. dayı dedikleri zat cıkmıs neler yazıyor ciziyor. cofu neler diyor. peşine gerisi neler yapıyor. ne bu yaa ??? bunların hiçbirinden bişey olmaz. biri ww derdine düşmüş biri bilmem küfür derdine düşmüş. birileri saldırı birinciliği derdine düşmüş. baska biride gelmiş ordu cıkardım cakma derdinde. bazıları i-pad derdinde. ne kadar komik sacma adam varsa burda anlıcanız.

bunlarlamı avrupaya gidip ülkemizi temsil edeceğiz.

bana gelmek için bi neden gösterin ?

nasuhalgul
19-04-2012, 18:39
Ben her serverde altın harcarım ama turnuvada haddimi aştım çünki bişeyler için uğraşıyorduk çabalıyordu herkes ßende elimden geleni yapmaya çalıştım. ßak alide geldi aaah eski ekip olsa yeminle gözüm kapalı giderim elemede oynamam bişeyde sormam, sen ali engin babba Kenan Serkan Achilles DaDaS efe ve bir sürü eski tanıdıklarım olsa her zaman gelirim.. ama görüyorsun işte ortamı dostum

dediğin gibi hepimiz birşeylerden kısarak oynuyoruz, yaşımızı başımızı almış insanlarız. bu oyuna harcadığımız zamanı işimize ailemize harcasak bir bu kadar daha oluruz. ama bu sefer ahtım var, bu yaptıklarının hesabını soracam. soramasamda karınca misali gidebildiğim kadar gidecem. Şu oyun o kadar zevkli bir oyun ki, yıkılırken bile zevk alabilir insan yeri geldiğinde. vay be adam ne strateji yaptı biyebiliyorsun. hepimiz avrupada farklı stratejiler görmedik mi? demekki böylede oynanıyormuş dediğimiz zamanlar olmadı mı?
ama malesef iki tane kendini bilmez çıkıyor tüm hevesin kursağında kalıyor. ben yine tekrar ediyorum. ben herhangi bir birlik veya topluluk adına konuşmuyorum. bunlar tamamen beni ve hesap ortaklarımı bağlayan bir konu.

spartacus
19-04-2012, 18:41

valla akın ben hesabı silmeye aldım acıkcası. ilk köyümün yanında bi adam vardı. köyü reislemek istiyordu. bizde anlattık hatırlıyorsan üstad böle böle reislme defi var o köyün. ww de duruyor. zaten adamın nufusta lste derdi yok napcan reisleyip diyorduk. adam gecen reislemeye kalktı. mesaj attım okudu cevap vermedi. sonra reisledi. ehh bee ne diyim bu adama simd. oyun basından beri muhabbet ediyorsun. ama yaptıgına bak. birde bu adamla oraya gidicem. hos zaten hesap senin için duruyordu kendim için değil. haa gideceksen haber edersin telefon no var sende.

neyse akın boswer kapandı dedin bu bana yeter. ben silmeye aldım.

beyhude.
19-04-2012, 19:32

Akın uzun bir tatilden sonra eve dönünce ilk işim sana tahsis ettiğim hesaba bakmak oldu 3-4 gündür full def+zırh basıyorum ne işe yarıycak yada bir işe yarıyacakmı diye düşünmeden :) şimdi bazı isimler sıralıyorsun bu isimlerin büyük ihtimal ya msn yada oyun içi hesap isimlerini biliyorsundur server daha bitmedi illa bazı şeyleri başkanlardan beklememek lazım kim wow kurmuş diye düşünmeye gerek yok zaten önemide yok önceki elemede wow kuranı kim hatırlıyor,tanıdıklarla kurarsın ekibini bakarsın zevkine he 60 olmaz 50 olmadı 40 kişi olur ama def isteyince gelecekmi saldır denince saldırıcakmı diye düşündürtmeyecek adamlar olur elin oğlu çokmu organizeydi birbirinin devamı benzer isimli kaç birliklerini gördük ama iş beraber hareket etmeye gelince filmi zevkle seyrettik travianla kıyaslayınca yapacak daha iyi bir uğraşı olanın bu oyuna emek helede para harcaması akıl karı değil bu eleme başlarken büyük hayallerim vardı yaşananlar tekrarlanmaz diyordum ama beteri oldu gördüğüm kadarıyla öncekine nazaran iyi oyuncu sayısı bayağı azalmış yapılacak tek şey var wow muş birleşimmiş vs dert değil istesekde istemesekde bu server bitecek belli sayıda hesap hak sahibi olacak belki bir kısmı turnuvaya kayıt bile olmayacak yaz mevsimi nedeniyle oynamak istesede imkanları el vermeyenler olucak olabildiğince fazla hesabın gerekirse bir müddet bu serverda oynamış sonradan başka serverlara geçmiş oyuncularla ve hatta onlarında arkadaşlarıyla takviye edilmesi lazım tek bölgede anlaşılıp turnuva başlayıp geçen seferki gibi her türk oyuncu açtığı ilk köyün etrafını yabancılarla yani rakiplerle çevrili gördüğü an ne cof kalır ne tc ne tr turnuva nasıl başlarsa öyle gider önemli olan iyi başlayıp motive olmak topta bizi severse fark olur :)

cof.wise
19-04-2012, 19:50
Onursuzluk herkes savunmalarını wowa göndermişken ( siz hariç) birleşmeli olduğun birliğe gecenin bir yarısı organize saldırı çıkarmaktır.
Bunu yapan kişinin onurdan bahsetmesi garip geldi bana. Ama siz onuru sadece bir isim zannediyorsunuz anlamından haberiniz yok.
Birleşmeli olduğunuz birliğe saldırı çıkartıyorsunuz ansızın haber vermeden sonrada avrupada birlik beraberlikten bahsediyorsunuz. Birleşmeli olduğun birlikteki elemanlara güvenirsin onların sırtınızdan vuracağını düşünmezsin bile.
Bugün bizi sırtımızdan vuran adama güvenmem yarın aynısını yapar çünki.

Avrupada wowmuş birlikmiş umurumda değil. Avrupada işimiz burada döneklik yapanları avlamak olacak çünki bunu hakettiniz.

yahu sırtçılar şimdi dürüst oldular

cof.wise
19-04-2012, 20:00

baksana abi. dayı dedikleri zat cıkmıs neler yazıyor ciziyor. cofu neler diyor. peşine gerisi neler yapıyor. ne bu yaa ??? bunların hiçbirinden bişey olmaz. biri ww derdine düşmüş biri bilmem küfür derdine düşmüş. birileri saldırı birinciliği derdine düşmüş. baska biride gelmiş ordu cıkardım cakma derdinde. bazıları i-pad derdinde. ne kadar komik sacma adam varsa burda anlıcanız.

hocam şu soruma lütfen cevap ver

saldırı sıralamasına bakl ilk ikiye bak
onlar gibi düzmece oynayan yoktur korkmayın saldırı liderliği sabitlendi casus kese kese

birk işinin haftada bir hesap ile 1 milyon ordu kesmesi ne derece mümkündür syleyin bana?

gerçekler
19-04-2012, 20:09
şimdi arkadaşlar bunlar bi torbadan hakdan hukukdan
veya serverin erken bitmesinden avrupada kardeşlikden bahsediyolarya...

Çok uzamış dayi hepsini almadım, şimdi öncelikle bu olaylar neden oldu dayı gayet açık ve net yazmış siverekli ve hırçın01 gibi ana bacı sülale küfür eden iki tane kendini bilmezin gazlaması ve bunların yandakçıları ile TC-D birliği hedef alınmış ve ordaki bir çok kişiye saldırı olmuştur hatta TC Genel başkanı Hakanugur'a bile bakın arkadaşlar TC genel başkanı Hakanugur'dur oy çokluğu ile şeçilmiş bir kişidir ve kendi görevini Kasis_Büfeci denen oyuncuya bırakmıştır o da kendine yakışanı yapıp Hakan_52 ile birlikte saldırı planları yapmıştır Hakanugur'a, Hakanugur ordusunu Akdeniz Akşamı'na çakınca bir anda Yuri Boyka bizim wow köyümüze organize saldırılar çıkmıştır şimdi sizlere soruyorum önde giden Fatu bir bahane ile yıkıldı sıra kimde Yuri Boyka'da onuda indirmeye çalıştılar hemde TC saldırı komutanı ouz&ayca'nın yakın dostları tarafından ouz&ayca wow'da Akdeniz Akşamı'nı destekliyor ve wow toplantılarında alınan karar şuydu o toplantılarda olan biri olarak ilk defa buraya girdim ve okuduklarım beni derinden üzdü bize Kasis Büfeci aynen şunu dedi eğer ki önde olan wow köyümüz yıkılırsa o arkadan gelen wowcumuz oyunu bitirecek denildi yazışmaları buraya koyarım aynen bunlar denildi ama öğrendimki yeni bir toplantı yapılmış ve yeniden wow için kuralardan felan bahsediliyor ne kurası neyin kurası kararlar açık ve net alınmadımı hatta 10 bin lira para teklifleri felan havada uçuşuyor artık durum o yerlere gelmiş yaşım 38 ve hayatım boyunca bu kadar kaypak insanlar görmedim, Hakan_52 diyor bu wowu illede güneydoğu kuracak Fatu'da güneydoğu oyuncusuydu ne oldu oda yıkıldı açıkca söyleyin arkadaşlar sizin karşınızda aptal yok! Bir wow için 10 bin lira teklif eden biri acaba sizlere kaçar kuruş verdi onu merak ediyorum siz gelceksiniz organize bizim wow köyümüzü yıkacaksınız sonra karar alalım denilecek karşınızda çocuk yok

DehSet
19-04-2012, 21:23
Çok uzamış dayi hepsini almadım, şimdi öncelikle bu olaylar neden oldu dayı gayet açık ve net yazmış siverekli ve hırçın01 gibi ana bacı sülale küfür eden iki tane kendini bilmezin gazlaması ve bunların yandakçıları ile TC-D birliği hedef alınmış ve ordaki bir çok kişiye saldırı olmuştur hatta TC Genel başkanı Hakanugur'a bile bakın arkadaşlar TC genel başkanı Hakanugur'dur oy çokluğu ile şeçilmiş bir kişidir ve kendi görevini Kasis_Büfeci denen oyuncuya bırakmıştır o da kendine yakışanı yapıp Hakan_52 ile birlikte saldırı planları yapmıştır Hakanugur'a, Hakanugur ordusunu Akdeniz Akşamı'na çakınca bir anda Yuri Boyka bizim wow köyümüze organize saldırılar çıkmıştır şimdi sizlere soruyorum önde giden Fatu bir bahane ile yıkıldı sıra kimde Yuri Boyka'da onuda indirmeye çalıştılar hemde TC saldırı komutanı ouz&ayca'nın yakın dostları tarafından ouz&ayca wow'da Akdeniz Akşamı'nı destekliyor ve wow toplantılarında alınan karar şuydu o toplantılarda olan biri olarak ilk defa buraya girdim ve okuduklarım beni derinden üzdü bize Kasis Büfeci aynen şunu dedi eğer ki önde olan wow köyümüz yıkılırsa o arkadan gelen wowcumuz oyunu bitirecek denildi yazışmaları buraya koyarım aynen bunlar denildi ama öğrendimki yeni bir toplantı yapılmış ve yeniden wow için kuralardan felan bahsediliyor ne kurası neyin kurası kararlar açık ve net alınmadımı hatta 10 bin lira para teklifleri felan havada uçuşuyor artık durum o yerlere gelmiş yaşım 38 ve hayatım boyunca bu kadar kaypak insanlar görmedim, Hakan_52 diyor bu wowu illede güneydoğu kuracak Fatu'da güneydoğu oyuncusuydu ne oldu oda yıkıldı açıkca söyleyin arkadaşlar sizin karşınızda aptal yok! Bir wow için 10 bin lira teklif eden biri acaba sizlere kaçar kuruş verdi onu merak ediyorum siz gelceksiniz organize bizim wow köyümüzü yıkacaksınız sonra karar alalım denilecek karşınızda çocuk yok

ÇOK ŞEY Biliyormuş gibi gözüküyorsun ama hiç bişey bilmiyorsun aslında.. Senin bu yazında Kocaman boş bir uzun yazı ...

friendlyfire
19-04-2012, 21:24
sessizce yapılanlara gülüyorum sadece gerçekleri gördün için teşekür ederim

fatu
19-04-2012, 21:33
sessizce yapılanlara gülüyorum sadece gerçekleri gördün için teşekür ederimHani şu laptopundakiler nerde Dayı..? Burdan yazamıyorsan oyundan gönder. Burdakilerin hepsini print screen ile aldım, arrşivde. Hepsini gönder bütünü görelim bi, bende öğreniyim ne zamandan beri bu planlar yapılmış nasıl gelişmiş.

Benden açıklama bekleyenler için: Buraya yazmaya kalkarsam 100 A4 sayfası yazmam gerekicek ve yine de illaki unutacağım şeyler olacak eksik kalan şeyler olacak.

Bu kadar zamanı da kimsenin anlamayacağı, anlasa da işine gelmeyeceği için boş yere harcamak istemiyorum. Kendimi 50 kere editlemem gerekicek, aklıma geldikçe. Birisi bir kısmını alıcak, öyle değildi idyecek, diğeri başka bi kısmını alıcak böyle değildi diyecek.

Önümüzdeki turnuva içinde geçtiğimiz sene burda sayfalarca bişiler yazdım, tabiri caizse bi taraflarımı yırttım, arşivde o zamanın konuları var, değişen hiçbir şey olmadı malesef. O yüzden bişi demeye gerek yok.

Önümüzdeki elemeler için şimdiden konuşmak pek doğru değil ama, burdaki oyuncuların tamamı umarım orada oynarlar. Çok istiyorum herkesin önümüzdeki elemelerde oynamasını.

friendlyfire
19-04-2012, 21:41
Hani şu laptopundakiler nerde Dayı..? Burdan yazamıyorsan oyundan gönder. Burdakilerin hepsini print screen ile aldım, arrşivde. Hepsini gönder bütünü görelim bi, bende öğreniyim ne zamandan beri bu planlar yapılmış nasıl gelişmiş.

Benden açıklama bekleyenler için: Buraya yazmaya kalkarsam 100 A4 sayfası yazmam gerekicek ve yine de illaki unutacağım şeyler olacak eksik kalan şeyler olacak.

Bu kadar zamanı da kimsenin anlamayacağı, anlasa da işine gelmeyeceği için boş yere harcamak istemiyorum. Kendimi 50 kere editlemem gerekicek, aklıma geldikçe. Birisi bir kısmını alıcak, öyle değildi idyecek, diğeri başka bi kısmını alıcak böyle değildi diyecek.

Önümüzdeki turnuva içinde geçtiğimiz sene burda sayfalarca bişiler yazdım, tabiri caizse bi taraflarımı yırttım, arşivde o zamanın konuları var, değişen hiçbir şey olmadı malesef. O yüzden bişi demeye gerek yok.

Önümüzdeki elemeler için şimdiden konuşmak pek doğru değil ama, burdaki oyuncuların tamamı umarım orada oynarlar. Çok istiyorum herkesin önümüzdeki elemelerde oynamasını.
fatu kardeşim şimdi bu sana kardeş lafımdan sora birileri yine farklı anlıcak
ve şu anda bende sakince duruyom konuya myhatap olupda önüne gelen söven herif sahnede yok o yüzden dayı haklı diyhende var haksız diyende var
ortaya konuşanda var bilmeden hadda servırda oyunu olmayanda var
haaa sendeki bilgileri birleşitrelim dersen zaten bi çoğunu yaşayarak gördünüz ve herkes gördü
şimdi minareyi çaldılar ona göre kılıf arıyolar
ama kılıf yok
bakalım ne kılıf bulacaklarda o kocaman minareyi saklıcaklar
haa şunuda bilesin fatu şemsiye daha dışarıda:)
anladın sen onu

black1965
19-04-2012, 21:45

Burada yazan 5-10 kişi yada oyunda öne çıkmaya çalışan 10-15 kişi dışında kalanlar yeterli bir neden olabilir mi?

Bunların tamamı %10-15 eder kalan %85 için ben değer diyorum. Umut ediyorum en azından.

fatu
19-04-2012, 21:46
fatu kardeşim şimdi bu sana kardeş lafımdan sora birileri yine farklı anlıcak
ve şu anda bende sakince duruyom konuya myhatap olupda önüne gelen söven herif sahnede yok o yüzden dayı haklı diyhende var haksız diyende var
ortaya konuşanda var bilmeden hadda servırda oyunu olmayanda var
haaa sendeki bilgileri birleşitrelim dersen zaten bi çoğunu yaşayarak gördünüz ve herkes gördü
şimdi minareyi çaldılar ona göre kılıf arıyolar
ama kılıf yok
bakalım ne kılıf bulacaklarda o kocaman minareyi saklıcaklar
haa şunuda bilesin fatu şemsiye daha dışarıda:)
anladın sen onuBu planların içinde senin olmadığını düşünmediğimden istemiyorum dayı göstereceklerini... Sende vardın bu planların içinde, en azından b planlara alet oldun. Açık ve net bi şekilde hadi dalalım dendiğinde niye durun bu adamın bi günahı yok demedin diye sormucam. Bişileri açıklamak için çok geç kaldın. 1 gün öncesinde benden yılan diy bahsettin, esas yılan sana dokunmaya başlayınca şimdi doğruları konuşmaya başladın. :) Benim senin kardeşin yada yeğenin olmaya devam etmem için çok geç ama madem ki başladın doğru konuşmaya, hepsini tamamla da herkes okusun görsün. (Tabi özellikle bazı şeyler telefonda konuşuldu ispat yok biliyorum ama yine de az da olsa vardır kayıtlarda bişiler.)

friendlyfire
19-04-2012, 22:01
Bu planların içinde senin olmadığını düşünmediğimden istemiyorum dayı göstereceklerini... Sende vardın bu planların içinde, en azından b planlara alet oldun. Açık ve net bi şekilde hadi dalalım dendiğinde niye durun bu adamın bi günahı yok demedin diye sormucam. Bişileri açıklamak için çok geç kaldın. 1 gün öncesinde benden yılan diy bahsettin, esas yılan sana dokunmaya başlayınca şimdi doğruları konuşmaya başladın. :) Benim senin kardeşin yada yeğenin olmaya devam etmem için çok geç ama madem ki başladın doğru konuşmaya, hepsini tamamla da herkes okusun görsün. (Tabi özellikle bazı şeyler telefonda konuşuldu ispat yok biliyorum ama yine de az da olsa vardır kayıtlarda bişiler.)
pilanların içinde hiç olmadım kadir
ancal tellerde neler olup bittini sadece sizden geçilen bi askeri toplayın ally mesajını bahne edildini ve o ally olmasa başka bahane hazır oldunu biliyodum ancak sadece şu satte çıkın denildi çıktık yola sana bende askeri çaktım pilan harika işledi
ouz ayça bi yandan bu hoca dneilen adam bi yandan harika oyun oynadılar bana savunma askerini dahi çak dediler
bend eçaktım nedenmi
seni servırın kötü çocu ilan ettiler
veee nazar başkanın bizlere saldırısı hakkında seni gösterdiler
oranın wowcusunu bilerek bize kasis yolladı
nazarlardanda saldırı başlayınca aha fatu denildi sana bunu msnde dedim kadir bak bizlere sakdırı var ben bu adamı atmama senin etkinle geliyo dedim sen hayır dicene nazarı savundun
oysa kurulan kumpas zaten vardı ve kasiisn msn sinde ne yazıyo bi bak
yaparım demiştim ama
aynen bu yazıyo köylerin ve birliklerin yazdığı yerde evet yaparım görecen dayı demişti
ben sadece sizlere karşı hatalı çıkışımla asker çakmamla kendimi bitirdim bununda farkındayım
kurulan kumpasa alet oldummu evet oldum ama o kumpasın içinde olmadım
ve ayrıca bu hocanın kasis hakkında belden aşşa konuşmaları var
neler var neler bi çoğu telde bi çoğu msnde
şimdi bi gerçek varki
senle bi yerde kader ortağıyız
ikimizde siverekliye akrabayız bu yetmezmi
hadda tüm server siverekliye akraba sövmedi adammmı var
şimdi çıkıp gelse derki tüm server bana sövdü bu derece bencil kendini bilmez bi adam işde ne edecen
durum bu utanmadan derki servır bana sövdü
o küfürleri masaya vurdum servırı ... ediyom diyo
birileri çıkıpda demedi yav sen kimsin
benim wowcuma kancık diyo
wowcum onu arıyo telini açamıyo

adanaspor1954
19-04-2012, 22:22
ortalık saglaM karışmıs herkes etegindeki taşları dokmeye başlamıs
gorunen o ki avrupada herkes kendi ekibiyle kendi sectigi bolgede oynayacak en guzeli de bu zaten bu serverdaki kavgalara bakılırsa

kimse turklerden wow falan beklemesin orayı buranın hesaplaşması olacak bu cok belli

herkes hesaplarını bunu bilerek açsın bu saatten sonra turk milliyetcilik masalları da kimse okumasın

orda kan govdeyi goturecek cok net bakalım kaç kisi buradaki nikiyle avrupada hesap acabilecek?

bence çok az kişi nedeni belli herkes buranın hesabını sormak isteyecek

spartacus
19-04-2012, 22:23
hocam şu soruma lütfen cevap ver

saldırı sıralamasına bakl ilk ikiye bak
onlar gibi düzmece oynayan yoktur korkmayın saldırı liderliği sabitlendi casus kese kese

birk işinin haftada bir hesap ile 1 milyon ordu kesmesi ne derece mümkündür syleyin bana?

banane o kişilerin yaptıgı işten ? hepsi hakkında görüşüm belli.

spartacus
19-04-2012, 22:27
Burada yazan 5-10 kişi yada oyunda öne çıkmaya çalışan 10-15 kişi dışında kalanlar yeterli bir neden olabilir mi?

Bunların tamamı %10-15 eder kalan %85 için ben değer diyorum. Umut ediyorum en azından.

valla üstad umudunu kırmak istemem. ama gelirsemde bu karaktersizlerle aynı birlikte olmam. gelirsemde siz ve sizin gibiler için gelirim. su olayların içinde olan kişilerin bir tanesini bile orda tanımam acıkcası. dediğin gibi %85 diyorsun ya ben en kötü ihtimalle %50 olsun. onlar için değer gercekten. onlar için gelirim yine elimden geleni yaparım.

Esrarengiz
19-04-2012, 22:39
pilanların içinde hiç olmadım kadir
ancal tellerde neler olup bittini sadece sizden geçilen bi askeri toplayın ally mesajını bahne edildini ve o ally olmasa başka bahane hazır oldunu biliyodum ancak sadece şu satte çıkın denildi çıktık yola sana bende askeri çaktım pilan harika işledi
ouz ayça bi yandan bu hoca dneilen adam bi yandan harika oyun oynadılar bana savunma askerini dahi çak dediler
bend eçaktım nedenmi
seni servırın kötü çocu ilan ettiler
veee nazar başkanın bizlere saldırısı hakkında seni gösterdiler
oranın wowcusunu bilerek bize kasis yolladı
nazarlardanda saldırı başlayınca aha fatu denildi sana bunu msnde dedim kadir bak bizlere sakdırı var ben bu adamı atmama senin etkinle geliyo dedim sen hayır dicene nazarı savundun
oysa kurulan kumpas zaten vardı ve kasiisn msn sinde ne yazıyo bi bak
yaparım demiştim ama
aynen bu yazıyo köylerin ve birliklerin yazdığı yerde evet yaparım görecen dayı demişti
ben sadece sizlere karşı hatalı çıkışımla asker çakmamla kendimi bitirdim bununda farkındayım
kurulan kumpasa alet oldummu evet oldum ama o kumpasın içinde olmadım
ve ayrıca bu hocanın kasis hakkında belden aşşa konuşmaları var
neler var neler bi çoğu telde bi çoğu msnde
şimdi bi gerçek varki
senle bi yerde kader ortağıyız
ikimizde siverekliye akrabayız bu yetmezmi
hadda tüm server siverekliye akraba sövmedi adammmı var
şimdi çıkıp gelse derki tüm server bana sövdü bu derece bencil kendini bilmez bi adam işde ne edecen
durum bu utanmadan derki servır bana sövdü
o küfürleri masaya vurdum servırı ... ediyom diyo
birileri çıkıpda demedi yav sen kimsin
benim wowcuma kancık diyo
wowcum onu arıyo telini açamıyo
dayı dayı dayı ne zannetin yaptın yanına kar mı kalıcak zannettin ha dayı fatu wow inince sen mi kurcan zannettin sana kurdururlar mı bu wowu buna innaman bile hayalperestlik olmuş şimdi seni de kullanıp kenara attılar sende aklınca o pis oyunları burda açıklıyosun , gerçi okumaktan zevk almıyor değilim ne kadr pislik melun insanlığını aybetmiş varlıklar oldunuzu anlamamı sağlıyor

cof.wise
20-04-2012, 01:30
+++++++++++++++++++++++1

Siz burada çığıtganlık yapmayın
biz de yapmayalım.
yöneticileri aştısı maştısı yok.
bu gün her yöneticinin birliği onunla gidiyorsa aşma falan olamaz

sorun şu, siz susmayı bilmiyorsunuz biz de.

Duralım artık.

Büfeci ve Scorpxxl bir şeyler yapmaya çalışıyorlar gibi.
Bakalım bende belki kardeşlerimi dinlerim onları desteklerim. Kardeşlerim desteklerse tabii.

doğal gübre
20-04-2012, 01:31
biz de yapmayalım.

Duralım artık.

Bakalım bende belki kardeşlerimi dinlerim onları desteklerim. Kardeşlerim desteklerse tabii.

Dayından izin al haa

nasuhalgul
20-04-2012, 01:48
biz de yapmayalım.

Duralım artık.

çığırtkanlık yapan yok
neyi görüşecekler?
dün sırtından vuran, bugün barışır, yarın yine sırtından vurur.
Çok aptalca bir durum ortaya çıkar anlaşma olursa.

Esrarengiz
20-04-2012, 01:52
çığırtkanlık yapan yok
neyi görüşecekler?
dün sırtından vuran, bugün barışır, yarın yine sırtından vurur.
Çok aptalca bir durum ortaya çıkar anlaşma olursa.
ya bunlara ne bakıyom bunlar çıkarları için analarını bile satıcak hale gelmişler (affınıza sığınarak söylüyorum) yüzüne tütkseler yarabbi şükür dicekler emin ol nese bu yıl bitti avrupada görüşürz dicem ama bu yılın bitmediğine dair hisler var içimde ;)

murat1905
20-04-2012, 02:04

Üstat merhaba ben DaDaS, suan elemelerde muratdk nickiyle oynuyorum, 10 gün öncesine kadar çok ümitliydim bu sefer tek vücut gidiyoruz iyi işler yapacağız diye düsünüyordum ama malesef herşey hayalden ibaretmiş. Bende sizin gibi düşünüyorum ve gidişat bu şekilde devam ederse muhtemelen turnuvada bende oynamayacağım.

doğal gübre
20-04-2012, 02:17
kardeş sen bu tenekeleri niye muhattap alıp canını sıkıyorsunki , bunların işi gücü forumda lak lak yapmak
avrupaya gelmeyeceklermiş çokmu lazımlar ,
y

yohh la ben gelecem

Nozzle(-_+)
20-04-2012, 03:06
Dayından izin al haa

hahaha katiliyorum :D dayiyida tanimam wise yi de tanimam ama forumu takip ettigim kadari ile dogru yakalamisim dayi ile bu arkadas arasindaki iliskiyi :D

doğal gübre
20-04-2012, 03:11
seni yöneticiye şikayet edeceğim

sen rus musun ulan
nesin sen milleti bir birine düşmek için mi yaratıldın nedir ne oluyor sana

kes çeneni foseptiğin ana maddesi olan booooooookkkkkkk

ağzı güzel konuşana gül
ağzı boş lak lak edip anarşi doğurna boooooook derler

çeneni kes artık

dayı benim abim

sen dayını boooooooooooku olamazsın
senden olsa olsa inek bokuuuuuuu olur

doğal booooooooooookkkkkkkkkk

asabım bozuldu

ara bulalım diyoruz milleti delirten beni de delirtti

dayı ile bu gün görüşmedim neredeyse

TC oluşumunda olacaksa bende olacağım

Orada wow'u kurup bitirmek için çabalayacağım
hala gönlüm yuriboyka'nın wow'unda

Resmen 12 yaşında sivilceli oratokul ergeni yahuu :)Aklı sıra nickimle dalga geçiyor :) Ula zaten bu nicki ne sebeple almış olabilirim ?

Ara bulma konusuna gelince onu en son sen ve dayı yapsın kardeşim. Server basından beri her kavganın altından çıkan o dayın var ya, o bu işlere karışacak en son adam olsun.

ACC
20-04-2012, 04:39
ortalık saglaM karışmıs herkes etegindeki taşları dokmeye başlamıs
gorunen o ki avrupada herkes kendi ekibiyle kendi sectigi bolgede oynayacak en guzeli de bu zaten bu serverdaki kavgalara bakılırsa

kimse turklerden wow falan beklemesin orayı buranın hesaplaşması olacak bu cok belli

herkes hesaplarını bunu bilerek açsın bu saatten sonra turk milliyetcilik masalları da kimse okumasın

orda kan govdeyi goturecek cok net bakalım kaç kisi buradaki nikiyle avrupada hesap acabilecek?

bence çok az kişi nedeni belli herkes buranın hesabını sormak isteyecek

Çok doğru tespit dostum. Travianla milleyetçilik yapanlara zaten şaşırıyorum. Son derece ahmakça. Umarım finallerde burdaki gibi filmler dönmez. Herkes mertçe çıkar oyununu oynar.

CİTİZEN
20-04-2012, 04:55
biz de yapmayalım.

Duralım artık.

Şunu artık anlayın sen de yöneticiysen sen de anla geçen avrupa elemesinde de yöneticilerin çekişmesi yüzünden avrupa da elin gavuru verdi tokmakları elimize kuyruğumuzu kıstırıp döndük tüm TÜRKLER olarak...
Bu dönem de aynısı olmaması için şuan ortalığı karıştırıp bu hale getiren tüm yönetici görünümlü ego manyağı kişilerden arındırılıp adam gibi adamlarla oraya gitmek istiyoruz... kısacası şuan ki mevcut tüm yöneticilerin ayıklanıp bu işlerden elinin ayağının çektirilmesini istiyoruz çünkü bu serveri bu hale getirenler onlardır ve onların bu pisliği yüzünden yüzlerce masum oyuncuya yazık oluyor...

nazar
20-04-2012, 05:31
Kimse bizim adımızı herhangi bir fırıldağın, oyunun, dolabın içine sokmaya çalışmasın....!!!! Biz bize yapılan yanlışa bireysel bir karşı çıkış yaptık, hala da yapıyoruz...Ne azmettirenimiz var, ne birilerinin oyununa geldik, ne de kendimize tetikçi bulduk...Eteğinizdeki taşları dökecekseniz döküm, umurumda değil....Ama sakın ola ki o kirli oyunlarınızı anlatırken aynı cümle içinde nazar başkanın birliğ, nazar hanımlar, yok bilmem neleri kullanmayın..Ne tam olarak ortalığın neden karıştığını biliyoruz, ne de ilgileniyoruz..Sadece gözlemliyoruz; ve gördüğümüz tek şey ORTADA AKIL DIŞI BİR CİNNET halinin olduğu...Böylesi bir ortamdan turnuva da, birliktelik de çıkmayacağının farkındayım, hem ağzı, hem aklı hem de yüreği bu kadar kirli bir yığın adamla da gidip turnuvada falan oynamayacağım...Sadece birliğimi yalnız bırakmamak için burdayım ve server'ın bitmesini bekliyorum..

Tireja Roje
20-04-2012, 06:13
:):):):):):)

leviathan.
20-04-2012, 08:31
Her ne olursa olsun bunun bir oyun olduğunu unutmayıp karşılıklı saygı çerçevesini bozmamak gerektiğini hatırlamakta fayda var.

Konu'yu kişisel tartışma ve hakaretler için bir meydan olarak değil amacına göre kullanalım lütfen.

Konuda hakaret içerikli uygunsuz mesajlar silinmiş konu yeniden açılmıştır.

İyi forumlar.

ryu&ken
20-04-2012, 18:02
Şunu artık anlayın sen de yöneticiysen sen de anla geçen avrupa elemesinde de yöneticilerin çekişmesi yüzünden avrupa da elin gavuru verdi tokmakları elimize kuyruğumuzu kıstırıp döndük tüm TÜRKLER olarak...
Bu dönem de aynısı olmaması için şuan ortalığı karıştırıp bu hale getiren tüm yönetici görünümlü ego manyağı kişilerden arındırılıp adam gibi adamlarla oraya gitmek istiyoruz... kısacası şuan ki mevcut tüm yöneticilerin ayıklanıp bu işlerden elinin ayağının çektirilmesini istiyoruz çünkü bu serveri bu hale getirenler onlardır ve onların bu pisliği yüzünden yüzlerce masum oyuncuya yazık oluyor...

harika cok kibarca artık anlayın sizi böyle davranacaksanız istemiyoruzzzzzzz ........
10. da 100. de olsak eglenelım gulelım bırbırımıze yardım edelım keyıf alalım ıstıyoruz .şişmiş egolarınızdan hakikaten çok sıkıldı oyuncular empati yapın biraz arkadaşlar ve bırakın herkes keyif alsın sadece siz değil

iyi oyuncu olmak mı iyi ve güven veren oyun arkadaşı olmak mı ....gerek yok bunlara amiyane tabiri ile reklam kokan hareketler bunlar

travian damilliyetçilik cok sacma ....

keyifli oyunlar herkese

moustea
21-04-2012, 00:30
1
(+0)

Росич

Fang-Greens
22023854
(+3827858)

ruslar yıne organıze işleri yapmakta helal ... ne defans toplamslar ne asker gömmüşler bu adamın wowda ... turnuvada biz yine kepaze olucaz.. anca saldırı puanı için tokmak casus kesin siz

Liby
23-04-2012, 01:46
Neler duyacaz daha neler :) Flaşşş Flaşşşş Akdeniz akşamı ben WOW kuracam 10 bın lira verırım demiş toplu TC msn görüşmesinde başkanlar BUNUN YALAN OLDUĞUNU SÖYLEYİN işin şekli değişti Kasis Büfeci ve Siverekli ve Hakan _52 ve Scorpxxl ve Karahtc hesapları anlaşıp FATU wowu ındırıp AKDENIZ AKŞAMINI 1. wow yapmak için KİM KAÇ LİRA ALDI ? Fatu yu kaç lıra sattınız ? Birlikler birleşip serverı bıtırıp hep beraber Avrupaya gıdecekken SERVERIİN İÇİNE EDEN VE KENDİNİ KİM KAÇ LİRAYA SATTI... varsa zerre doğruluğu Bu milletten utanmıyorsunuz Allahtan damı korkmuyorsunuz
Avrupada sızlerden yönetıcımı olur FORUM KARAR VERSIN...
ACİLEN BİR BAŞKAN CEVAP VERSIN

cof.wise
23-04-2012, 02:13
Neler duyacaz daha neler :) Flaşşş Flaşşşş Akdeniz akşamı ben WOW kuracam 10 bın lira verırım demiş toplu TC msn görüşmesinde başkanlar BUNUN YALAN OLDUĞUNU SÖYLEYİN işin şekli değişti Kasis Büfeci ve Siverekli ve Hakan _52 ve Scorpxxl ve Karahtc hesapları anlaşıp FATU wowu ındırıp AKDENIZ AKŞAMINI 1. wow yapmak için KİM KAÇ LİRA ALDI ? Fatu yu kaç lıra sattınız ? Birlikler birleşip serverı bıtırıp hep beraber Avrupaya gıdecekken SERVERIİN İÇİNE EDEN VE KENDİNİ KİM KAÇ LİRAYA SATTI... varsa zerre doğruluğu Bu milletten utanmıyorsunuz Allahtan damı korkmuyorsunuz

10.000 tl mi? yuh. Bu oyunda 10.000 tl sayılır mı yahu.

Oraya dayıyı koyma diğerlerini bilemem. Dayı kendi wowunun peşinde. Bende desteklemeye çalışıyorum. Fato'nun bürütüs op ile yıkılmasını organize edenlerden birisiyim. Benim Birlikçe saldırı çıktırma sebebim hesapta karlonun olmasıdır.

Bana da, para veren olmadı.

Kemal
Kenan
Bunlar iyi kişilerdir. Bunların da onu yapacağına inanamam.

Diğerlerini tanımıyorum.

Burada wow'u dayı kuracak inşallah

Liby
23-04-2012, 02:34
COF.WİSE Sazanmısın sen ? Milletin sözcüsümüsün ? beynın yazdıklarından belli kafan almıyorsa yazma !... sana soranmı oldu duyduğumuzu yazdık inanamadık.
YUH ARTIK dedik varsa da yoksada 2 cümle biri der YOK ARKADAŞ BÖYLE BİR KONU OLMADI varsada BEN ORDAYDIM BÖYLE BIR LAF OLDU AMA ŞU ŞEKİLDE OLDU
Genel Başkan var o adam var ortamda sen kımsın ?
Senmı organıze yaptın senın organızenlemı yıkıldı FATU wow oyunculuk kapasıten yetmez
Karlo hesapta dıye bırlıkçemi çıktın ne karloymuş be Karlo nun hesabı orda duruyor gıdıp onu yıksaydın birlikçe
Kemal iyi Kenan İyi Dayın iyi Fatu kötü karlo kötü ANladık seni
Bırak şu dalkavukluğu
yokmu aklı başında CEVAP VERECEK ADAM ?

İnfazcı
23-04-2012, 04:43

karahtc yazmıştı 10 bin tl lik çek diye ondan sonra susturdular gerçi

Liby
23-04-2012, 05:31

ANlaşıldı usta böyle bir konuşma geçmiş demekki millet 3 e 5 katıp daha neler ılave eder kımbılır
yani msnde bırlık başkanlarının içinde BRAVO...
İnsanların emekleri harcadıkları pluslar orduları arkadaşları yok sayıp bunun lafını edenlere lANet olsun...

COF Kemal Başer
23-04-2012, 07:23

Arkadaşım ortalığı karıştırma!

1) WOW konusundaki düşünceler dile getirilirken AKDENİZ AKŞAMI bize değil, wow sahiplerinin hepsine ben ayped parasını yollarım ben wow dikeyim dedi. Yani başkanlara değil wow sahiplerine! bizim bir çıkarımız yok. Adamın amacı herkes aypedini alsın sussun madem ki dertleri ayped diyor.Kendince haklı!

2) Ama bu öneri o gece msn de çürüdü. Desteklenmedi. Bizim düşüncemiz tarafsız birisi WOW alıp, dikip bitirecektir. Anlayacağın parayla satın alınmadık. Herkesin bu tek wow düşüncesinden önce elbette pazarlıkları anlaşmaları vardı. Ama bugün şuan bulunduğumuz noktada herkes geçmiş hesaplaşmalarını kapattı. Şuan "TC BİRLİKLERİ KARARIDIR" isimli konuya bakarsan anlarsın.

Sana kızmıyorum. seni doldurup foruma yollayana kızıyorum!

Böyle sazan olmayın :)

davidoff
23-04-2012, 07:45
süper bi yönetim kadrosu olacak sanırsam avrupa da Türklerin başında :)
aralarında bi anlaşıyorlar wow dikiyorlar, bi anlaşıyorlar yada anlaşamıyorlar savaş çıkartıyorlar, bi anlaşıyorlar tüm serveri tek isim de topluyorlar, bir anlaşıyorlar ateşkes barış yapıyorlar, bi anlaşıyorlar ipad parasını ayarlıyorlar, bi anlaşıyorlar bi anlaşıyorlar :)
hiç geri de kalan oyunculara soran yok siz ne düşünüyorsunuz diye biz aramızda anlaştık böyle olacak diyorlar Allah sonunu hayıretsin bu adamların arkasından gideceklerin...

friendlyfire
23-04-2012, 07:59
onların ipliğini pazara çıkartan benim ve o satışda ben yokum olanlar malum

friendlyfire
23-04-2012, 08:16

arkadaşlar adı geçen çek 100 bin liralık teminat çekidir ve bu teminatı alsancak fırata kargo edeceği denildi ve içinden 10 bin liralık avrupada oyunculara altın alınacağı denildi bende dedimkli parası çok olan gitsin kıbrısda kumar oynasın
sora sahneye diğer başkanalr çıktı
birileri aipet derdinde bu belli idi arlarında konuşmaya başaldılar işde gariban birine verek o kursun aişpeti o alsın biri çıktı mehmetçik vakfına bağılşıyak dedi türlü türlü alevere dalevere çekildi
oda olmadı bu sefer genel başkan wowculara sordu genel başkanmlık yetkimi kullanıcam wowları sıfırlıcaz
benim seçiceğim bi wow köyünü kurdurucaz denildi tek tek süruldu ve patrone anında zıpladı ben wowdan feragat ediyom dedi
akabinde keşifci zıpladı ancak nazar hanım herkes feragat ederse ederim dedi
dıra bana geldi
ben ne çuvala girerim ne torbaya nede bişeye ben feragat etmem ve kuracam kuramıyosam kurunda göreyim dedim
o gün ne demiş isem bu günde aynını diyorum
akabinde sabah siverekli sahne aldı bol tehdit ve küfürleri ile başrole geçiceni sandı oysa oda bi maşa ve figurandı
şimdi hesapda
4 adet en büyük genel başkan karar almış keşifcinin wow reislenicek ve karara göre biri o wowu dikecek
peki soruyorum
bu 4 büyük genel başkanın wowlarda ne akdar defi vardı
benim illede kuracam dediğim wow benim değildir
peşinde 5 adet birliği olan 300 kişinin wow köyüdür ve ben başkan olarak bu wowdan feragat edemem etmem
gelsinler yıksınlar
ha yıktıalrmı kursunlarda görelim
şimdi
birileri illede akdeniz akşamı derkene akdenize ne olduda kötü çocuk ilan edildi hayırdır yoksa çekinizmi gelmedi
aynı soruları ben soruyom
o gece akdenizede soruldu ama numaradandı akdeniz olayı anlayamadı tepkileri züerine çekti
sen feragat ediyomusun dedi genel başkan
akdenizde hayır bende feragat etmiyom dedi
o esnada kasisin yani genel başkanın yüz şeklini görmek isterdim
hahahaha
biz burada oyun oynuyoz vatan kurtarmıyoz
halada diyorum gidinde kurn bakak görek
hayırlısı olsun
ayrıca hakan_52 başkanım hakan abim illede servırda benim bölgem kursun dedi
onalr hak ediyolar dedi
bide bu var tartışılır bi konu
peki soruyom şimdi
fatu
senin bölgende değilmiydi
neden ardında durmadın sende gittin yıktın bi şekilde pilanb hazırdı ver herkes uydu
hadda sazan gibi bizde uyduk gittik askeri fatuya çaktık
eee servırı erken bitirme sevdalıları de hadiyin kurun daaaaaaaaa...

muhendis24
23-04-2012, 10:07
arkadaşlar adı geçen çek 100 bin liralık teminat çekidir ve bu teminatı alsancak fırata kargo edeceği denildi ve içinden 10 bin liralık avrupada oyunculara altın alınacağı denildi bende dedimkli parası çok olan gitsin kıbrısda kumar oynasın
birileri aipet derdinde bu belli idi arlarında konuşmaya başaldılar işde gariban birine verek o kursun aişpeti o alsın biri çıktı mehmetçik vakfına bağılşıyak dedi türlü türlü alevere dalevere çekildi
oda olmadı bu sefer genel başkan wowculara sordu genel başkanmlık yetkimi kullanıcam wowları sıfırlıcaz
benim seçiceğim bi wow köyünü kurdurucaz denildi tek tek süruldu ve patrone anında zıpladı ben wowdan feragat ediyom dedi
dıra bana geldi
ben ne çuvala girerim ne torbaya nede bişeye ben feragat etmem ve kuracam kuramıyosam kurunda göreyim dedim
akabinde sabah siverekli sahne aldı bol tehdit ve küfürleri ile başrole geçiceni sandı oysa oda bi maşa ve figurandı
şimdi hesapda
4 adet en büyük genel başkan karar almış keşifcinin wow reislenicek ve karara göre biri o wowu dikecek
peki soruyorum
peşinde 5 adet birliği olan 300 kişinin wow köyüdür ve ben başkan olarak bu wowdan feragat edemem etmem
gelsinler yıksınlar
şimdi
birileri illede akdeniz akşamı derkene akdenize ne olduda kötü çocuk ilan edildi hayırdır yoksa çekinizmi gelmedi
o gece akdenizede soruldu ama numaradandı akdeniz olayı anlayamadı tepkileri züerine çekti
hahahaha
hayırlısı olsun
onalr hak ediyolar dedi
peki soruyom şimdi
fatu
neden ardında durmadın sende gittin yıktın bi şekilde pilanb hazırdı ver herkes uydu
benim anlamadım bu iped kac tl ki mllet 10k tl verebiliyor onun için yani mühendis olmasam diyecem ki bu 15-20 milyarlık bişey :D

friendlyfire
23-04-2012, 12:43
benim anlamadım bu iped kac tl ki mllet 10k tl verebiliyor onun için yani mühendis olmasam diyecem ki bu 15-20 milyarlık bişey :D

arkadaşım konu sadece bi ipat dan ibaret değil konu kimlere ne teklif edildi ipat harici kazanma hırsı ve yenilmeme duygusunu unutma:)

DehSet
23-04-2012, 14:24
dıra bana geldi
şimdi hesapda
peki soruyorum
gelsinler yıksınlar
şimdi
hahahaha
hayırlısı olsun
onalr hak ediyolar dedi
peki soruyom şimdi
fatu

Allahını seversen sen sus artık konuştukca batıyorsun ne çetrefilli bir adamsın 10 gündür ne zaman foruma gelsem sen varsın görende Vikileiks gibi gizli raporları yayınlıyor sanar seni kaale alıp cevap verenlere kızıyorum birde , şu adama prim vermeyin lütfen konuşsun dursun..!

efsane_52
23-04-2012, 14:30
Allahını seversen sen sus artık konuştukca batıyorsun ne çetrefilli bir adamsın 10 gündür ne zaman foruma gelsem sen varsın görende Vikileiks gibi gizli raporları yayınlıyor sanar seni kaale alıp cevap verenlere kızıyorum birde , şu adama prim vermeyin lütfen konuşsun dursun..!

abi 100 bin liralık çek diyorlar :D doğru mu bu şimdi gel biz 3x gidelim buralarda kendini harcama :D

DehSet
23-04-2012, 14:54
abi 100 bin liralık çek diyorlar :D doğru mu bu şimdi gel biz 3x gidelim buralarda kendini harcama :D

Yok ibo öyle bişey bunlar uyduruyor biryerlerinden.. çek mek hikaye bunlar kendileri yazıp kendileri oynuyor milletinde inanacağını sanıyorlar. ßen birazdan WW İnşa planı alacam 3xde 50 bin liralık çeke satayımmı ne yapayım :)

efsane_52
23-04-2012, 15:02
Yok ibo öyle bişey bunlar uyduruyor biryerlerinden.. çek mek hikaye bunlar kendileri yazıp kendileri oynuyor milletinde inanacağını sanıyorlar. ßen birazdan WW İnşa planı alacam 3xde 50 bin liralık çeke satayımmı ne yapayım :)

öğrenciye indirim var mı abi ;)

DehSet
23-04-2012, 16:09
öğrenciye indirim var mı abi ;)

Sana ßeleş :D

cof.wise
23-04-2012, 17:45
COF.WİSE Sazanmısın sen ? Milletin sözcüsümüsün ? beynın yazdıklarından belli kafan almıyorsa yazma !... sana soranmı oldu duyduğumuzu yazdık inanamadık.
YUH ARTIK dedik varsa da yoksada 2 cümle biri der YOK ARKADAŞ BÖYLE BİR KONU OLMADI varsada BEN ORDAYDIM BÖYLE BIR LAF OLDU AMA ŞU ŞEKİLDE OLDU
Senmı organıze yaptın senın organızenlemı yıkıldı FATU wow oyunculuk kapasıten yetmez
Karlo hesapta dıye bırlıkçemi çıktın ne karloymuş be Karlo nun hesabı orda duruyor gıdıp onu yıksaydın birlikçe
Bırak şu dalkavukluğu

adam gibi konuş adam ol

sen kimsin önce onu de hele ortaya attın bir şey konuşuyorsun

dayıyı kimse suçlayamaz. Senin onu suçlamaya kalıbın yetmez.

kalıpsız herif

gel işte halep işte arşın ben yerimde duruyorum beklerim gelebileni

Ayrıca, biz kuramzsak wow kimse kuramayacak bitti

Dostuma dalkavuk da olurum kölede sizin gibi anarşist olmaktansa her şey olurum iyi olan ne varsa.

Ulan altı üstü bir wow yediniz bir birinizi kepaze herifler burakın dayı kursun işte tarafsız ve özgün bir şekilde

hehehe

Bu arada sazan olan sensin
benden olsa olsa sazan yiyen olur o da sen olduğuna gire çok kötü tadı var etinin.

Alıklar millete balık demeye kalkmasın
sizin kalıbınız yetseydi al işte cof orada yıkın yıkabiliyorsunuız bir yıkıldınız göz yaşlarınız sel oldu

cof.wise
23-04-2012, 18:13
Bırak şu dalkavukluğu

unutmadan ben kimim söyleyeyim
Mehmet Akif

Karlo var diye her türlü desteği sağladım. Oyunculuk kapasitem yetmez mi yeter mi çok kez gösterdiğime inanıyorum. Senin gibi lak lak lak edip duran birisi değilim demekki.

Kendiniz çalın kendiniz oynayın
ne der sevmediğim serdar ortaç

binlerce dansöz var.
Sende onlardan birisin

NOT

İYİ NİYET SİZE İYİ GELMİYOR ARTIK FORUMDA YAZMAM TABİİ BAZILARI ATTIĞIM KEMİĞİ TUTMAZSA.

BEN BİR KEMİK ATTIM BAKALIM KİMLER KEMİK SEVİYORMUŞ GÖRELİM.

SİZİ GİDİ KEMİK SEVER ANARŞİSTLER SİZİ.

SİVEREKLİ
DAYI
KEMAL
KARLO
FATO
KENAN
BÜFECİ

VS VS VS BUNLAR YÖNETİCİ DAHA DA VAR SAYMAYA GEREK YOK

SENİN GİBİLER BURADA ANARŞİ ÇIKARTTIKÇA OYUN ÇIKMAZA GİRİYOR. KAÇ DEFA DEDİK SUSUN DİYE SUSMADINIZ

BARİ BİZ SUSALIM DA DUVARLAR MUHATTABINIZ OLSUN.

BİR KAÇ KENDİNİ BİLMEZ BOZUK İZHNİYETLİ GELİYOR TAŞ ATIYOR KUYUYA BİR SÜRÜ AKILLI ÇIKARTAMIYOR

SİZİN YERİNİZ BELLİ DE NEYSE.

İYİ GÜNLER TRAVİAN CAMİASI BUNUN VE BUNA BENZEYEN KİŞİLERİN LAFLARI İLE SAKIN GAZLANMAYIN. BUNLAR OKSİJEN TÜPÜ TAKMIŞ ARKASINA AÇMIŞ VANAYI UÇUYORLAR. ZATEN KİBİRLERİ İLE UÇUYORLARDI ŞİMDİ DELİRDİKLERİ İÇİN UÇUŞTALAR

lost sezon 6
24-04-2012, 11:48
rapordan başka her şey var. bari başlığı değiştirin.

LeoNiDaS TR
24-04-2012, 12:25
rapordan başka her şey var. bari başlığı değiştirin.

modlar hala anlayamadı wow dönemine girdiğimizi , biri wow gidişatı diye başlık açsa bari:D:d

http://travian-reports.net/tr/report/5467678b9d6,546779d7273,5467812f033,546784e18ca,54 6785aac93,54678694745,5467879f82f,54678815882,5467 894e148,546791fafd2,5467938d4bf

Çi Çi Han
24-04-2012, 12:54
adam gibi konuş adam ol

sen kimsin önce onu de hele ortaya attın bir şey konuşuyorsun

dayıyı kimse suçlayamaz. Senin onu suçlamaya kalıbın yetmez.

kalıpsız herif

gel işte halep işte arşın ben yerimde duruyorum beklerim gelebileni

Ayrıca, biz kuramzsak wow kimse kuramayacak bitti

Dostuma dalkavuk da olurum kölede sizin gibi anarşist olmaktansa her şey olurum iyi olan ne varsa.

Ulan altı üstü bir wow yediniz bir birinizi kepaze herifler burakın dayı kursun işte tarafsız ve özgün bir şekilde

hehehe

Bu arada sazan olan sensin
benden olsa olsa sazan yiyen olur o da sen olduğuna gire çok kötü tadı var etinin.

Alıklar millete balık demeye kalkmasın
sizin kalıbınız yetseydi al işte cof orada yıkın yıkabiliyorsunuız bir yıkıldınız göz yaşlarınız sel oldu

Neden sen milleti savunuyorsun ki ?
İnsan; yaşamı boyunca kendini bile tanıyamaz,
Savunduğun kişiler zaten, doğru ise, bir şekilde haklılıkları yada her neyse ortaya çıkar, Burda herkes ben şuyum buyum, dedi'de ne oldu ?
Kenan abiyede laf söylenmiş, onu en iyi tanıyanlardan biriyim, ama birşey demedim, Çünkü; bana göre o öyle birşey yapmaz.. Sen burda savununca o haklı duruma gelmez..

İnsanları çok iyi tanı,
Senle can ciğer kardeştir, yüzüne güler, yediğiniz içtiğiniz ayrı gitmez, ammavelakin hiç bir zaman o şahsın içindeki düşünceleri göremezsin.. buyüzden'de iyi tanıyamazsın hiçbir zaman,
Doğru adam her zaman doğrudur bunu unutma, Adaleti bilen kişidir..
Server'de kimse sütten çıkmış ak kaşık değil, ne sen kimseyi savun nede bir başkası seni savunsun,
Doğru tektir.. senin doğrun benim doğrum yoktur.
Bu server'de; çok hatalar oldu, hatayı bırak insanlar resmen basit bir oyun için bir birini hiçe saydı.

Her zaman; Eğri oturup doğru konuşmak lazım.

Çi Çi Han
24-04-2012, 12:58
Son bir şeyde ekleyim,

Savunduğun kişi ya gerçekden haksızsa ? o zaman ne yapıcan ?
...ya çok iyidi ne bilim öyle bişey beklemezdim mi diyicen ?

Su yolunu bulur, sen dert etme,

spartacus
24-04-2012, 13:18
unutmadan ben kimim söyleyeyim
Mehmet Akif

Karlo var diye her türlü desteği sağladım. Oyunculuk kapasitem yetmez mi yeter mi çok kez gösterdiğime inanıyorum. Senin gibi lak lak lak edip duran birisi değilim demekki.

Kendiniz çalın kendiniz oynayın
ne der sevmediğim serdar ortaç

binlerce dansöz var.
Sende onlardan birisin

NOT

İYİ NİYET SİZE İYİ GELMİYOR ARTIK FORUMDA YAZMAM TABİİ BAZILARI ATTIĞIM KEMİĞİ TUTMAZSA.

BEN BİR KEMİK ATTIM BAKALIM KİMLER KEMİK SEVİYORMUŞ GÖRELİM.

SİZİ GİDİ KEMİK SEVER ANARŞİSTLER SİZİ.

SİVEREKLİ
DAYI
KEMAL
KARLO
FATO
KENAN
BÜFECİ

VS VS VS BUNLAR YÖNETİCİ DAHA DA VAR SAYMAYA GEREK YOK

SENİN GİBİLER BURADA ANARŞİ ÇIKARTTIKÇA OYUN ÇIKMAZA GİRİYOR. KAÇ DEFA DEDİK SUSUN DİYE SUSMADINIZ

BARİ BİZ SUSALIM DA DUVARLAR MUHATTABINIZ OLSUN.

BİR KAÇ KENDİNİ BİLMEZ BOZUK İZHNİYETLİ GELİYOR TAŞ ATIYOR KUYUYA BİR SÜRÜ AKILLI ÇIKARTAMIYOR

SİZİN YERİNİZ BELLİ DE NEYSE.

İYİ GÜNLER TRAVİAN CAMİASI BUNUN VE BUNA BENZEYEN KİŞİLERİN LAFLARI İLE SAKIN GAZLANMAYIN. BUNLAR OKSİJEN TÜPÜ TAKMIŞ ARKASINA AÇMIŞ VANAYI UÇUYORLAR. ZATEN KİBİRLERİ İLE UÇUYORLARDI ŞİMDİ DELİRDİKLERİ İÇİN UÇUŞTALAR

bak üstad her ne kadar yazdıkların ya da surda yazman beni sinir ediyorsada diğer yöneticiler gibi susuyorum. ancak surda anarsirt vs tarzı bişey yazma. milleti bu gibi seylerle itham etme. bu tür seyleri bir tek sizde gördüm.

hem merak etmeyin avrupada bol bol boy ölcüsü alıcaksınız yöneticiler olarak. gerci herkes alıcak sizde o cok güvendiğiniz ekibinizle alıcaksınız.

son kez sölüyortum buraya anarsist vs seyler yazmayın milleti bu gibi seylerle itham etmeyin.

FRİNGE
24-04-2012, 14:42
Geçen elemede 1453 ve TR ler kapıştı aslanlar gibi ama buna rağmen büyük bir ayrışma oldu.
bu elemede oyun başında yıkılıp hesap silen bir adam daha elemede yıkılan bir adam her türlü entrikayı cevirerek oyun sonunda ortalığı karıştırıp Dünya Turnuvasına lider konumunda gitmeye çalışıyor ya işte onun peşine gidenler göreceksiniz ki Ruslar Portekiz liler Çekler öyle entirika ile falan dağılmazlar ..
kendi elememizde bir savaşta dağılıp gizli kapaklı işler çeviren adamla orada başarı sağlayacaksanız ancak kendinizi kandırırsınız..

FRİNGE
24-04-2012, 14:48
dıra bana geldi
şimdi hesapda
peki soruyorum
gelsinler yıksınlar
şimdi
hahahaha
hayırlısı olsun
onalr hak ediyolar dedi
peki soruyom şimdi
fatu

Bir kere yazdıklarını anlamak mümkün değil ne söylediğin belli değil türkçe yi Türkçe ye çeviri yapabilen varsa anlayabileceğiz ne dediğini..
Sen hastasın Arkadaşım Gerçekten ruhsal sorunların var yazdıklarından ancak bunu çıkarabildim git tedavi ol bence yazık sana bir oyun için o kadar anlamsız şeyi arka arkaya zırvalamışsın gören de memleket meselesi sanır=)

si&ma
24-04-2012, 14:54

uydurduğunu nerden biliyosun dayının bütün dedikleri doğru ama okadar çok yanardöner davrandıki şimdi doğruyuda konuşsa kimse inanmıyo

DehSet
24-04-2012, 15:08
uydurduğunu nerden biliyosun dayının bütün dedikleri doğru ama okadar çok yanardöner davrandıki şimdi doğruyuda konuşsa kimse inanmıyo

Sıla ßen ßunun doğru olduğuna inanmıyorum kaldıki ßende ßiliyorum konuları ama hiç yorum yapmamaya özen gösteriyorum daha doğrusu ilgilenmiyorum hele Bu adamın dedikleri hepten tırıvırı... kendisi oyun başından beri gıkı çıkmadı son 20 gündür forumdan ayrılmıyor kaldıki oyunda olduğunu ben foruma yazmaya başladığında öğrendim nerdeydi bugüne kadar... Yanar döner evet o zaten belli bişey foruma yazdıkca tokatı vuruyor zaten herkes ama akıllanmıyor devam ediyor etsin bakalım kim tınlayacak. .

adanaspor1954
24-04-2012, 16:30
Sıla ßen ßunun doğru olduğuna inanmıyorum kaldıki ßende ßiliyorum konuları ama hiç yorum yapmamaya özen gösteriyorum daha doğrusu ilgilenmiyorum hele Bu adamın dedikleri hepten tırıvırı... kendisi oyun başından beri gıkı çıkmadı son 20 gündür forumdan ayrılmıyor kaldıki oyunda olduğunu ben foruma yazmaya başladığında öğrendim nerdeydi bugüne kadar... Yanar döner evet o zaten belli bişey foruma yazdıkca tokatı vuruyor zaten herkes ama akıllanmıyor devam ediyor etsin bakalım kim tınlayacak. .

dayı seni akdeniz aksamlarının da oldugu para teklif ettigi toplantının kayıtlarını buraya yazmaya davet ediyorum

acıkla kopyala tum server gorsun gercek mi degil mi?

belki o zaman anlarlar anyayı konyayı

cof.wise
24-04-2012, 18:23
Savunduğun kişiler zaten, doğru ise, bir şekilde haklılıkları yada her neyse ortaya çıkar, Burda herkes ben şuyum buyum, dedi'de ne oldu ?
Kenan abiyede laf söylenmiş, onu en iyi tanıyanlardan biriyim, ama birşey demedim, Çünkü; bana göre o öyle birşey yapmaz.. Sen burda savununca o haklı duruma gelmez..

İnsanları çok iyi tanı,
Senle can ciğer kardeştir, yüzüne güler, yediğiniz içtiğiniz ayrı gitmez, ammavelakin hiç bir zaman o şahsın içindeki düşünceleri göremezsin.. buyüzden'de iyi tanıyamazsın hiçbir zaman,
Server'de kimse sütten çıkmış ak kaşık
değil, ne sen kimseyi savun nede bir başkası seni savunsun,
Bu server'de; çok hatalar oldu, hatayı bırak insanlar resmen basit bir oyun için bir birini hiçe saydı.

aşağılamaya kalkıyorlar . Onlar dostum onların üzülmesini istemiyorum.

Bu adamlar kardeşim anarşist
anarşitin anlamını bilmiyorlarsa

yazayım

orrtalığı karıştıran bulandıran ve insanları bir birine katmaya çalışan demek.

özeti budur

cof.wise
24-04-2012, 18:27
bak üstad her ne kadar yazdıkların ya da surda yazman beni sinir ediyorsada diğer yöneticiler gibi susuyorum. ancak surda anarsirt vs tarzı bişey yazma. milleti bu gibi seylerle itham etme. bu tür seyleri bir tek sizde gördüm.

hem merak etmeyin avrupada bol bol boy ölcüsü alıcaksınız yöneticiler olarak. gerci herkes alıcak sizde o cok güvendiğiniz ekibinizle alıcaksınız.

son kez sölüyortum buraya anarsist vs seyler yazmayın milleti bu gibi seylerle itham etmeyin.

üstat sağlam oyuncusun seni de sevdim
ancak, burada gerçekten arayı karıştırmak isteyen - anarşist - anlamına gelen ve bu vasfa birebir uyan kişiler var.

COF Kemal Başer
24-04-2012, 20:04

İnsanları çok iyi tanı,
Server'de kimse sütten çıkmış ak kaşık değil, ne sen kimseyi savun nede bir başkası seni savunsun,

İşte benim gururla COF OYUNCUSU diyebileceğim kişiler böyle oyuncular.

ağzına sağlık Güven Kardeşim.

spartacus
24-04-2012, 22:32
üstat sağlam oyuncusun seni de sevdim
ancak, burada gerçekten arayı karıştırmak isteyen - anarşist - anlamına gelen ve bu vasfa birebir uyan kişiler var.

kullanma usta. öyle biri ya da değil. burda siyasi terim görmek istemiyorum. anarsist sosyalist fasit ne alaka yaa. kişi ona inanıyorsa bu ne sizi ne de bizi baglar. onu baglar. senin görüşün fikrin varsa sölüceksen o kişiye özel olarak söleyiniz. burası onun yeri değil.

spartacus
24-04-2012, 22:36
dayı seni akdeniz aksamlarının da oldugu para teklif ettigi toplantının kayıtlarını buraya yazmaya davet ediyorum

acıkla kopyala tum server gorsun gercek mi degil mi?

belki o zaman anlarlar anyayı konyayı

kosa kosa yayınlar merak etme. teklif etmişse etmiş. yapmıssa yapmıs. sizin derdiniz ne ? avrupaya saglam gitmek mi yoksa arada nifak tohumları ile gitmek mi ?

madem o kadar adamsıonız neden en basta yapmadınız bunları? neden işin en basında herseyi ifa etmedinizde şimdi ypıyorsunuz ?

haa diceksinizki o zaman öle gerekiyordu. öle istenmişti güvenmiştik inanmıstık. o zamn bunu diyenede gec bu ayakları derim. sende onun kadar suclusun o zaman. zamanında susmussanız simdide susucaksın. işin yanar döner taraflarında olmayın. bi durusumuz var diyorsunuz ama egri bi durus. dogru diyip ne kendinizi ne de bizleri kandırmayın

cıkın su forumdan allah askına. karıstırmayın buralar !!!

Gibb10
24-04-2012, 23:16
Özel Mesajlaşma Yayını Yasaktır...

WoW vesilesi ile WOW Gidişatı [Server 2x] (http://forum.travian.com.tr/showthread.php?73079-WOW-Gidi%FEat%FD-Server-2x) başlığından devam edebilirsiniz.