PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2x Avrupa Turnuvası 1. Tur Oyun Dünyası Saldırı ve Savunma Raporları

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17

DehSet
24-02-2012, 11:59
Bitsede Gitsek....

07antalyaspor07
24-02-2012, 12:38
bitsede gitsek....

bitmeyecek teş şey içimdeki tr aşkı

fatu
24-02-2012, 16:21
http://www.youtube.com/watch?v=LvjlWhkb3ZE

Senle benim aramdaki fark kardeş, sen kendin için yalvarırsın ben sevdiklerim için.
Senle benim aramdaki fark kardeş, sen adamlarına ölüdrmeyi öğretirsin ben ölmeyi...

DehSet
24-02-2012, 16:43
http://www.youtube.com/watch?v=LvjlWhkb3ZE

Senle benim aramdaki fark kardeş, sen kendin için yalvarırsın ben sevdiklerim için.
Senle benim aramdaki fark kardeş, sen adamlarına ölüdrmeyi öğretirsin ben ölmeyi...

ALLah ßeee, ßir ihtimaaaaL Daha Vaar Oda Ölmek mi derSin SöyLe KardeŞ Ne DerSiiin . . .

Suzie
24-02-2012, 17:16
bu spedde yaşanmaz aynıları sana en kral tılsımları ayarlıcam ben :D hzzde tılsımsız oyun oynanmaz zaten.

Sorun tılsım değil be ouz :D tılsımı alınca koca adamların kanka demesi vermeyince şerefsiz ilan etmesi sorun bu ;) neyse kapatak bu konuyu hazır mevzular bitmişken alevlenmesin yine 2x forumu 3x e taşırız zamanıgelince =)

07antalyaspor07
24-02-2012, 18:46
Sorun tılsım değil be ouz :D tılsımı alınca koca adamların kanka demesi vermeyince şerefsiz ilan etmesi sorun bu ;) neyse kapatak bu konuyu hazır mevzular bitmişken alevlenmesin yine 2x forumu 3x e taşırız zamanıgelince =)

Bak ben işimi sağlama alıyorum tılsım almadan kanka diyorum :D tılsımdan sonra dersek anlamı kalmaz :) hhahzha

nasuhalgul
24-02-2012, 22:14
tr birliklerini gönülden tebrik ederim. ilerisi için umut vadeden tek birlik gibi duruyor şuan...
darısı diğerlerinin başına.
iki senedir avrupaya başkan arıyorlar, demek ki neymiş; iş başkanda değil ekipteymiş.
inşallah hep beraber daha güzel günlere...
nasuh...
editleyelim; iş sadece başkanda değil:):):)başkanlar gücenmesin sonra:D

spedar
25-02-2012, 00:50
Öncelikle tılsım meselesinde yazdığım yazılarla zaten gerilmiş olan ortamı daha fazla germeye sebebiyet verdiğim için, daha sonrasında tr birliklerine yeni giren birini, başkanına birlikten çıkarması için mesaj atmadan reislediğim için ve son olarak ta forumda hiç kimseye yapılmamış bir muamele ve tehdide uğradığımdan fevri olarak oyun içerisinden SİVEREKLİ hesabına gider yaptığım için, FaTu'yu da zor durumda bıraktığım için özür dilerim, cezam neyse çekmeye hazırım.

algx
25-02-2012, 01:12
:D :D :D

bu zamana kadar hiç kimseye forumdan sövmeyip her seferinde alakasız bir mesaj gösterilerek banlandıgım için forum mod ve adminlerinden özür dilerim,cezam neyse çekmeye hazırım ..

WinS
25-02-2012, 10:03
bende bu son mesajlarda ki özürler için ikinizi de tebrik ederim. hatayı kabullenip özür dilemek erdemli bir davranıştır.

FRİNGE
25-02-2012, 13:04
Geçen gün Dolmuşta yaşlı teyzeyi görmezden gelip uyuyor numarası yaptığım için :Özür Dilerim..

07antalyaspor07
25-02-2012, 13:11
Geçen gün Dolmuşta yaşlı teyzeyi görmezden gelip uyuyor numarası yaptığım için :Özür Dilerim..

bu yazıdaki amac ne dalga gecmek mi eğer öyleyse yakışmadı size. degilsede kusuruma bakmayın.

algx
25-02-2012, 15:24
bu yazıdaki amac ne dalga gecmek mi eğer öyleyse yakışmadı size. degilsede kusuruma bakmayın.

son 2 gündür gelen özürlere anlam veremedik ..

forumda kızıp küplere binen 2 adamı nasıl ikna ettinizde zoraki özür dilediler burada ..

yazdıklarım dalga olarakta algılanabilir,protesto olarakta ..

Mr.Nonstop
25-02-2012, 15:40
Kavga etmeyin yeter yavv :) askerler konuşssun eheheh

fatu
25-02-2012, 15:57

forumda kızıp küplere binen 2 adamı nasıl ikna ettinizde zoraki özür dilediler burada ..

yazdıklarım dalga olarakta algılanabilir,protesto olarakta ..Hepsi özür dilemedi daha, başka dilemesi gerekenler de var.

spartacus
25-02-2012, 16:19

yazdıklarım dalga olarakta algılanabilir,protesto olarakta ..

ne yani huzursuzluk mu cıkarmaya devam mı etseydik. tepki koyduk koydugumuz tepkide haklıydık ama yeri yanlıstı. yer ve zaman acısından yanlıs yaptık biz gereken cevabı gereken kişilerden istediğimiz sekilde aldık.

kaldı ki yarattıgımız huzursuzluk ortamından dolayıda özü diledik. amac avrupa oldugu için dargınlıklar kırgınlıklar ve sürtüşmeler olabilir. ama sonucta unların birşekilde hallolması ve tatlıya baglanması gerekti

halloldu ve tatlıya baglandı.

kaldı ki zoraki özür dilemeyi nerenden uydurdun ?

hadi biz dirliği saglamak için ugrasıyoruz sen ne için ugrasıyorsun ?

alınmada bu yazın hos olmamıs.

Simao Sabrosa
25-02-2012, 16:32
Wow ne zaman cıkacak wow.Tahmini ne kadar var daha.

DehSet
25-02-2012, 16:58
DehSet (http://forum.travian.com.tr/member.php?42364-DehSet)
copernic (http://forum.travian.com.tr/member.php?6247-copernic)
kazma sapı (http://forum.travian.com.tr/member.php?29062-kazma-sap%C4%B1)

Engin Yakaladım seni :) Senin hesap Hazır turnuvada Ona göre yok ßen gelmem etmem anlamam bize sen lazımsın .:)

DehSet
25-02-2012, 17:01
Hepsi özür dilemedi daha, başka dilemesi gerekenler de var.

O Aralar benimde 1 tane yazım Olmuştu Ama tartışma anlamında olmamıştı olur ya ßendende ßeklersiniz ßende Özür dileyimde O dilemesi gerekenlerin 1 taneside ßen isem silin ßeni O Listeden Kadir .. ßENDE ÖZÜR DİLERİM Tüm [ TR ] ßirliği Yönetim dahiL Hepsinden...

Timaf
25-02-2012, 17:17
bende beyaz adına çelikten özür diliyorum :)

fatu
25-02-2012, 17:17
O Aralar benimde 1 tane yazım Olmuştu Ama tartışma anlamında olmamıştı olur ya ßendende ßeklersiniz ßende Özür dileyimde O dilemesi gerekenlerin 1 taneside ßen isem silin ßeni O Listeden Kadir .. ßENDE ÖZÜR DİLERİM Tüm [ TR ] ßirliği Yönetim dahiL Hepsinden...Özür dileyenlerden de özür dilenmesi gerekiyor... Ortada hiçbişi yokken boş yere kimse bişi yazmadı.

algx
25-02-2012, 18:57
ne yani huzursuzluk mu cıkarmaya devam mı etseydik. tepki koyduk koydugumuz tepkide haklıydık ama yeri yanlıstı. yer ve zaman acısından yanlıs yaptık biz gereken cevabı gereken kişilerden istediğimiz sekilde aldık.

kaldı ki yarattıgımız huzursuzluk ortamından dolayıda özü diledik. amac avrupa oldugu için dargınlıklar kırgınlıklar ve sürtüşmeler olabilir. ama sonucta unların birşekilde hallolması ve tatlıya baglanması gerekti

halloldu ve tatlıya baglandı.

kaldı ki zoraki özür dilemeyi nerenden uydurdun ?

hadi biz dirliği saglamak için ugrasıyoruz sen ne için ugrasıyorsun ?

alınmada bu yazın hos olmamıs.

kaldıki özür dilemeyi bir yerimden uydurmadım ..

ve son olarak ta forumda hiç kimseye yapılmamış bir muamele ve tehdide uğradığımdan fevri olarak oyun içerisinden SİVEREKLİ hesabına gider yaptığım için,

bu şekilde yazan adam isteyerek özür dilemez ..

bizde okul yıllarında zorla özür dilememiz gerektiğinde ben birşey yapmadım haklıyım ama yinede özür dilerim derdik,sırf mecburıyetten ..

ben birşey yapmak için uğraşmıyorum bu serverın ne kadar boş bir server oldugunu burada tılsımında yalan wowunda yalan oldugunu geçen serverda gördüm .. avrupaya gitmeden buradada altın harcanması için yapılmış bir ince fikirlilik bu server .. o yüzden çok kasmayın asker basıcam tarla basıcam diye

basarım 10 köyü giderim avrupaya ..

R00t
25-02-2012, 20:56
yiyin birbirinizi :) avrupada yan yana oynamayacaksınız :)

spartacus
25-02-2012, 22:33
kaldıki özür dilemeyi bir yerimden uydurmadım ..

ve son olarak ta forumda hiç kimseye yapılmamış bir muamele ve tehdide uğradığımdan fevri olarak oyun içerisinden SİVEREKLİ hesabına gider yaptığım için,

bu şekilde yazan adam isteyerek özür dilemez ..

bizde okul yıllarında zorla özür dilememiz gerektiğinde ben birşey yapmadım haklıyım ama yinede özür dilerim derdik,sırf mecburıyetten ..

ben birşey yapmak için uğraşmıyorum bu serverın ne kadar boş bir server oldugunu burada tılsımında yalan wowunda yalan oldugunu geçen serverda gördüm .. avrupaya gitmeden buradada altın harcanması için yapılmış bir ince fikirlilik bu server .. o yüzden çok kasmayın asker basıcam tarla basıcam diye

basarım 10 köyü giderim avrupaya ..

haklı nedenlerimiz görülü yapılacaklar belirtildi ki bizde öür diledik onlarda diledi. sen neyin peşindesin ben onu anlamadım üstad ?

bize öğretilende suydu özür dilemekten utanmayın. hata yanlıs yapmaktan utanmayın. önemli olan yanlısınız varsa bunu görüp düzeltmeye calısmanızdır. biz hatamız vardı gördük düzeltmeye calısıyoruz. en ufak bir hatamızda olsa düzeltmek için ugrasıyoruz. sadece biz değil yönetimdeki kişide bunu bize karsı yapıyorsa bizde üzerimize düşeni yaparız.

kaldıki mecburiyetten özür dilemek gibi durum olmadı tamamen kendi içimizden yapmamız gerektiğine inandıgımız için yaptık.

durum bu üstad inanıp inanmamak sana kalmıs ama bizim daha dogrusu kendi adıma derdim düzen birliğin saglanması için yapılacak bişi varsa üzerimize düşeni yapmaktı.

ben az cok yaptıgıma inanıyorum.

FRİNGE
26-02-2012, 00:55

Yahu foruma girip cıkmak bile kavga unsuru olmuş nedir bu gerginlik her şeyden bir nem kapar olduk..
sinirler çok gergindi bende küçük bir latife edeyim dedim..

ama bu forum da önemli staratejilerin paylaşıldığı ciddi planların yapıldığını unutmusum espri yapılacak şakalaşılacak ortam değil di burası
sizdende özür dilerim ciddi bir forumda gerekli adamlar konusur tartışırken araya girip espri yaptığım için:)

07antalyaspor07
26-02-2012, 01:05
arkadaşlar tr içinde şu 3-4 günlük sürecte kötü olaylar yaşandı ama hic bir oyuncunun emeğine zarar gelmedi ve gelmemesi içinde elimizden geleni yaptık bu saatten sonra kaldıgımız yerden devam edicez bir biriyle sorunu olan oyuncular

"kimse bir birini sevmek zorunda değil ama saygı duymak zorunda" sözüyle yola devam edicez.foruma bu yazımdan sonra tek bir iğneleyici yazı yazılmamasını "rica ediyorum"

tr için emek veren herkeze saygımız sonsuz gerek tılsımlarla ilgili gerek diğer sorunlar hiç bir oyuncuyu olumsuz etkilemeyecek aynı şekilde yolumuza devam ediyoruz.

GÜÇ YÜREKDEN GELİR BİZDE YÜREKLİ OYUNCU ÇOK BU OYUNCULAR OLDUĞU SÜRECE SIRTIMIZ YERE GELMEZ

Suzie
26-02-2012, 03:43
arkadaşlar tr içinde şu 3-4 günlük sürecte kötü olaylar yaşandı ama hic bir oyuncunun emeğine zarar gelmedi ve gelmemesi içinde elimizden geleni yaptık bu saatten sonra kaldıgımız yerden devam edicez bir biriyle sorunu olan oyuncular

"kimse bir birini sevmek zorunda değil ama saygı duymak zorunda" sözüyle yola devam edicez.foruma bu yazımdan sonra tek bir iğneleyici yazı yazılmamasını "rica ediyorum"

tr için emek veren herkeze saygımız sonsuz gerek tılsımlarla ilgili gerek diğer sorunlar hiç bir oyuncuyu olumsuz etkilemeyecek aynı şekilde yolumuza devam ediyoruz.

GÜÇ YÜREKDEN GELİR BİZDE YÜREKLİ OYUNCU ÇOK BU OYUNCULAR OLDUĞU SÜRECE SIRTIMIZ YERE GELMEZ

Düşmana gerek yok biz bize yeteriz =)

Tatsız olaylar oldu ama cözülmücek gibi değil en kısa zamanda cözüme ulaşır inş
güzel yazmışın ouz =)

Timaf
26-02-2012, 09:02
Saldırı ve Savunma Raporları (http://forum.travian.com.tr/showthread.php?69716-2x-Avrupa-Turnuvas%FD-1.-Tur-Oyun-D%FCnyas%FD-Sald%FDr%FD-ve-Savunma-Raporlar%FD/page303) olduğu forum -tr- birliklerinin birlik formuna döndü. kendi iç sorunlarınızı burda yazacağınıza kendi birlik formunuzda yazarsanız yada bu bölüme yazmadan halletseydiniz hiç bir sorun olmazdı. Buraya yazarsan dalgada geçerler , espiride yapar.

Çi Çi Han
26-02-2012, 09:35
bende beyaz adına çelikten özür diliyorum :)

+1 :)) Halenmi o dava sürüyor

07antalyaspor07
26-02-2012, 10:48
AKSAKAL GECENİN 4ÜNDE 3 SAATTE ANCA BU KADAR DEF TOPLANABİLİRDİ SANIRIM SALDIRAN SAVUNAN ARKADAŞLARI TEBRİK EDERİM.
http://travian-reports.net/tr/report/52598365ebc,525984bbae6,52598597346,525986c574c,52 598853670,52598974f0f (http://travian-reports.net/tr/report/52598365ebc,525984bbae6,52598597346,525986c574c,52 598853670,52598974f0f)

İnfazcı
26-02-2012, 12:14
AKSAKAL GECENİN 4ÜNDE 3 SAATTE ANCA BU KADAR DEF TOPLANABİLİRDİ SANIRIM SALDIRAN SAVUNAN ARKADAŞLARI TEBRİK EDERİM.
http://travian-reports.net/tr/report/52598365ebc,525984bbae6,52598597346,525986c574c,52 598853670,52598974f0f (http://travian-reports.net/tr/report/52598365ebc,525984bbae6,52598597346,525986c574c,52 598853670,52598974f0f)

iki tarafada tebrikler

xeki
26-02-2012, 21:18
aksakal gecenin 4ünde 3 saatte anca bu kadar def toplanabilirdi sanırım saldıran savunan arkadaşları tebrik ederim.

ybs nin merkezi gören var mı:)

İnfazcı
27-02-2012, 00:13

ilk seferde 0 layamadınız sanırım tebrikler

07antalyaspor07
27-02-2012, 00:37

Tebrik ederim . Biraz Aşşalayıcı olmus ama oyuncu tebrigi hak ediyor okadar orduya ramen ilk turda 0lanmadı.

07antalyaspor07
27-02-2012, 04:59
TR YÖNETİMİNDEN ÇEKİLME KARARI ALDIM.

Şuana kadar hep birligim icin oynadım 13 tane tılsım caldım TR için Wot savaşı olsun Cof savaşı olsun en kilit adamları 0ladım yıktım.Kendi caldıgım tılsımı ben kullanmadan birlik oyuncularına kullandırdım.Bu zihniyette olmayan yöneticiler olduğu için bu saatten sonra TR birliklerine "HİZMET" etmeyecegim.

"HİÇ BİR İYİLİK CEZASIZ KALMAZ"

not: AMACIM OYUNCU ÇEKMEK DEĞİL BULUNDUĞUM BİRLİĞE OYUNCU ALIMI YOK.

mahmutguner
27-02-2012, 08:03
TR YÖNETİMİNDEN ÇEKİLME KARARI ALDIM.

Şuana kadar hep birligim icin oynadım 13 tane tılsım caldım TR için Wot savaşı olsun Cof savaşı olsun en kilit adamları 0ladım yıktım.Kendi caldıgım tılsımı ben kullanmadan birlik oyuncularına kullandırdım.Bu zihniyette olmayan yöneticiler olduğu için bu saatten sonra TR birliklerine "HİZMET" etmeyecegim.

"HİÇ BİR İYİLİK CEZASIZ KALMAZ"

not: AMACIM OYUNCU ÇEKMEK DEĞİL BULUNDUĞUM BİRLİĞE OYUNCU ALIMI YOK.

Bu haftaki konu başlığımızda belli oldu

07antalyaspor07
27-02-2012, 09:14
Bu haftaki konu başlığımızda belli oldu

Amacım polimik yaratmak yada forumda popüler kitlesi yaratmak degil bunlara ihtiyacım yok ben sadece burda herkez bilsin diye yazdım rakiplerimiz ve dost birliklerimizde dahil ben TR yöneticisi degilim bu saatten sonra konsey secilmiş adımız zaten yazmıyor yani bu birazda benim TR yönetimden cekilmem degil TR yönetimde adımın yazılmamasıyla alakalı bunu yapan kişi özürde dilese ben bu saatten sonra sadece "DOSTLARIM" icin mücadele vericem benim icin Birlik kavramı bitti bu saatten sonra isteyen bencil desin isteyen kendini düşünüyor desin umrumda olmaz ben yapıcam fazlasıyla yaptım bu birlik icin inkar eden varsada kullandıgı tılsımı kimin caldıgına bakar görür.Bencil dedigi adamın caldıgı tılsımı kullandıgını görür.

birakinbui1sleri
27-02-2012, 09:37
bitmeyecek teş şey içimdeki tr aşkı

cabuk sonmus askın tr ye :D

yubilsal
27-02-2012, 09:44
her sey biter ama insanın icindeki ego bitmez.ayrıca yönetici olmakla tılsımları calmak arasındaki baglantıyı kuramadım.ne kadar tılsım çalarsan o kadar cok mu hakkın oluyor yönetici olmakda ?

İnfazcı
27-02-2012, 09:46
cabuk sonmus askın tr ye :D

forumda sırf laf sokmak için üye olmayın adam gibi kim iseniz o isimle gelip yazın az önce kayıt olmuşsun ilk mesajını yazıyorsun sen kimsin ? varmı gerçek isminle yazacak yüreğin ortalığı karıştıralım da ne olursa olsun hee buradaki insanlarda kamildi sen ve senin gibi zihniyetteki insanlara primmi verecek ?

07antalyaspor07
27-02-2012, 09:48
cabuk sonmus askın tr ye :d

tr aşkı bitmez ülkemi seviyorum ülkemin güzel bakan koyununuda seviyorum ! Her ne kadar x2de çakal cok ama koyun tarafındayım ben.

İnfazcı
27-02-2012, 09:50
her sey biter ama insanın icindeki ego bitmez.ayrıca yönetici olmakla tılsımları calmak arasındaki baglantıyı kuramadım.ne kadar tılsım çalarsan o kadar cok mu hakkın oluyor yönetici olmakda ?

devam et evet yeni üyelerden biri daha sahne aldı acaba kim bu vatandaş ouz u karalamak isteyen ? ouz kim la bu delikanlı gibi yüzüne konuşamayan seni karalamaya çalışan ?

07antalyaspor07
27-02-2012, 09:52

Bu yazıyı kale almıcam cünkü ben 3 köyden 20 köye kadar her hesabı kendi hesabım gibi tem alıp savunmuş birisiyim merkezi 0 lancak diye 4tl kontorum varken bunu o oyuncuya alıp boş bina dönmüş birisiyim bu yüzden yöneticilik bu mu dersen evet bu bütün hesapları kendi hesabın gibi görme yöneticiliktir. tılsım olayına gelince depoları kurmusken sen birliginde depolar yetersiz diye gidip depo tılsımına asker cakıyorsan yöneticilik budur oyunu biraz bilsen bu dediklerime hak verir özür dilersin. Ego konusuna gelince buna yorum yapmıcam. Senin düşüncen bu saygı duyarım ama yöneticilime dil uzattırmam

Cyberx
27-02-2012, 09:53
Çocukken mahallede maç yapardık. topun sahibi hep benim dediğim olsun isterdi korner mi penaltımı faul mu hepsine ama hepsine karar vermek ister kısacası oyunun b... nu çıkarırdı. En sonun s... lenn derdik... ağlamaklı bi sesle verin o zaman topumu diye küser giderdi :) oğuzayça nın yerinde olsam verin len tılsımlarımı der bu diyarlardan giderdim

İnfazcı
tr aşkı bitmez ülkemi seviyorum ülkemin güzel bakan koyununuda seviyorum ! Her ne kadar x2de çakal cok ama koyun tarafındayım ben.

kurtlar sahne aldığında çakallar kaçacak delik ararmış ouz (alıntıdır: kurtlar vadisi)

Aksakal
devam et evet yeni üyelerden biri daha sahne aldı acaba kim bu vatandaş ouz u karalamak isteyen ? ouz kim la bu delikanlı gibi yüzüne konuşamayan seni karalamaya çalışan ?

Oğuz o kadar çok adam da kuruk acısı bıraktı ki bu işi deşelemeyi bırakmazlar daha yeni çok hesap açılır laf sokmak için :)

07antalyaspor07
27-02-2012, 09:55
hesap acacagııza oyundan msg atın ben buyum forumda bunu yazdım diye birazcık delikanlıysan bunu yaparsın haddini bildiririm bunu tehtit olarak algılamayın yapamıcam bişeyi yazmam bu kadar kişinin oldugu foruma yaparım!

Timaf
27-02-2012, 10:01
ne kadar burallarda bu konuşmalrın yapılmasını sevmesemde. hayırlısı olsun ouz üstad. herkes herzaman yaptığı iyiliğin karşılığını alır. ama burda ama günlük hayatta ondan dolayı aranızdaki olaylar tatlıya bağlanmasını dileğiyle.

Timaf
27-02-2012, 10:05
neyse ben konuyu değiştireyim.

http://travian-reports.net/tr/report/52641588261

k (http://travian-reports.net/tr/report/52641588261)üçük depo tılsımı çalınmıştır. savunan arkadaşı tebrik ederiz.

mahmutguner
27-02-2012, 10:52
Amacım polimik yaratmak yada forumda popüler kitlesi yaratmak degil bunlara ihtiyacım yok ben sadece burda herkez bilsin diye yazdım rakiplerimiz ve dost birliklerimizde dahil ben TR yöneticisi degilim bu saatten sonra konsey secilmiş adımız zaten yazmıyor yani bu birazda benim TR yönetimden cekilmem degil TR yönetimde adımın yazılmamasıyla alakalı bunu yapan kişi özürde dilese ben bu saatten sonra sadece "DOSTLARIM" icin mücadele vericem benim icin Birlik kavramı bitti bu saatten sonra isteyen bencil desin isteyen kendini düşünüyor desin umrumda olmaz ben yapıcam fazlasıyla yaptım bu birlik icin inkar eden varsada kullandıgı tılsımı kimin caldıgına bakar görür.Bencil dedigi adamın caldıgı tılsımı kullandıgını görür.
Yanlış anlama dostum seni taktir eden insanlardan birisiyim ama sadece yıpranırsın bu açıklamayı burda yaparak ,birsürü kim olduğu belirsiz insan laf atar durur artık diye yazmıştımki haksız olmadığımı 2 saatte gördüm:)

ToxocaraCanis
27-02-2012, 10:53
Yanlış anlama oğuz bu lafım sana değil... 1 aya yakındır dönen aynı senaryodaki herkese..

Geçen turnuvada çok basit bi şekilde , koordinasyonsuzluktan birşey yapamadık ve ruslar kazandı. Gelecek turnuva için gerçekten çok umutluydum kadrodan. Bu kadro elemeden geçen herkesi koordine eder bi yerde toplar diye düşünüyordum.
Ta ki son 1 aydır oluşan taht kavgaları başlayana kadar...

Kendi aranızdaki ufak sorunları bir kenara bırakın ki asıl amacınızdan sapmayasınız.Amacımız bu turnuvada şampiyonluk ise bu kadar hassas olmayınız.

TOPARLANIN KENDİNİZE GELİN ARTIK TR AİLESİ..

07antalyaspor07
27-02-2012, 12:06
Yanlış anlama dostum seni taktir eden insanlardan birisiyim ama sadece yıpranırsın bu açıklamayı burda yaparak ,birsürü kim olduğu belirsiz insan laf atar durur artık diye yazmıştımki haksız olmadığımı 2 saatte gördüm:)

Son 2 saatte haksız olmadıgımı gösteren ne oldu üstad ?

mahmutguner
27-02-2012, 12:18
Son 2 saatte haksız olmadıgımı gösteren ne oldu üstad ?
mesajımı birdaha oku üstat..
not:biraz daha sakin

meres
27-02-2012, 12:30
Anlam farklılıkları oluyor yazı öfke,hayalkırıklıklar vb. şekilde okunduğu zaman.
Mahmut guner sadece boşver açıklama yapma demiş oğuz.
Ne kadar açıklama yapsanda insanlar başka yöne çekecektir.
En iyisi mi herkes ne düşünürse düşünsün boşver sadece oyunda elinden geleni yapmandır.
Yoksa ki Gerisi boş...

RARELY
27-02-2012, 12:37
Onur Sana katılmamak elde değil. Biz de biraz önce hatta sabahtan beri ortaklar ile bu konuyu konuşuyoruz. Eğer bu şekilde olmaya devam edeceksek AVRUPAYA gitmeye ORADA Yarışmaya hiç gerek yok. Boşu boşuna para harcamayalım. Boşuna EMEK VERMEYELİM. Tam herşey yolunda derken birisi kalkıyor sorun çıkartıyor, ya da sorunlar o kişi yada kişileri bir şekilde buluyor ve herkes taraf olmaya başlıyor. Başkan kim? Yönetici kim? Konsey kim? Beni zerre kadar ilgilendirmiyor. Beni ilgilendiren tek şey BİRLİKTELİĞİN SAĞLANMASI. Sizler de bizler de AVRUPA daki hatalarımızı gördünüz. Avrupa da neden BAŞARISIZ olduğumuzu hatta daha doğru bir tabirle Koskoca bir SIFIR olduğumuzu, tek övüncümüzün el birliği ile HAKANUĞUR a kazandırılan 1. lik olduğunu biliyoruz. Eğer yine bu şekilde olacaksa ve herkes yine benim bildiklerim doğru diyecekse, geçmişte yapılan tüm iyi işler 1 kelime ile unutulacaksa, savaş organizasyonları yapanların üzeri tek kalemle hiç yok yere çizilecekse, o zaman YARIN BİZİM ÜZERİMİZİN DE ÇİZİLMEYECEĞİ ne malum? Herkes aynı şeyi düşünmek zorunda değil ama yolda uzlaşmak zorunda. Herkes birey olmayı biliyor da biz olmayı bilemiyorsa bu kimsenin hatası değil ve malesef bizim genlerimizden geliyor. Neden güzel giden bir işi baltalıyoruz? Neden çomak sokmaktan vaz geçmiyoruz? Neden bir kerede arkamıza yaslanıp iyi gideni izlemek yerine bozmaya çalışıyoruz? AVRUPA Server'ından hala ders alamadıysak neden ders alacağız?

Eğer bu server eleme serverı ise ve bu server AVRUPA serverının bir ön gösterimi ise, o zaman AVRUPA da olacakları şimdiden tahmin etmek çok da güç değildir.

Bitirin artık şu kişisel ego tatminlerinizi de oyunumuza bakalım... Yok bitirmeyecekseniz o zaman da bizler burası da AVRUPA da bize göre değil diyerek DEFOLUP GİDELİM. Ya gerçek bir birlik olun, ya da boşuna vakit harcamayalım. Ne siz ne biz boşuna vakit ve para harcamayalım. Annemizin, Annanemizin SERVER'ında kendi kavga gürültümüz içinde bu oyunu en iyi bildiğimiz gibi oynayalım...

Sonra dönüp te Elin RUS'una bak adam 4 - 5 tane WOW köyünü idare etti kesin MULTİ HESAPLARI var... Ya da bu RUS'LAR ne MULTİCİ adamlar diye kendinizi ALDATMAYIN... Eğer bu oyunu TÜRKİYE için oynamıyorsanız, bu server da hiç oynamayın... Eğer burada IPAD için oyunuyorsanızı ve dün dostum dedikleriniz için oynuyorsanız buraya uğramayın. AMAÇ AVRUPA olmalı, AMAÇ Başarı olmalı AMAÇ ÖDÜL OLURSA yarın neler yapılmaz ki? Allah aşkına bileğindeki 2 bilezik için cebindeki 5 lira için bu ülkede adam öldürülüyor? Sizin onlardan ne farkınız kalır? Ödül için arkadaşını yok yere asanın o adamlar ile bir farkı olur mu sizce...

Herşey olabilir kavga da edebilirsiniz. Ama zararın neresinden dönülse kardır. Daha kırılan dökülen birşey yokken, DÖNEBİLMEYİ ERDEM OLARAK NİTELENDİRECEK ERDEMLİ YÖNETİCİLER MİSİNİZ? Yoksa HIRSINA YENİK DÜŞMÜŞ SIRADAN İNSANLAR MISINIZ...

Gösterin bakalım...

Saygılarımla

C.General Hesap Ortaklarından Enis

Nozzle(-_+)
27-02-2012, 12:41
forumda sırf laf sokmak için üye olmayın adam gibi kim iseniz o isimle gelip yazın az önce kayıt olmuşsun ilk mesajını yazıyorsun sen kimsin ? varmı gerçek isminle yazacak yüreğin ortalığı karıştıralım da ne olursa olsun hee buradaki insanlarda kamildi sen ve senin gibi zihniyetteki insanlara primmi verecek ?

Bu serverda degilim cunku tamamiyle forumu okuyarak 2 gun de nasıl donus yaptıgını belirtmek icin yazmıstım ve bunun icinde kendi nickimi kullanmak istemedim cunku su an bu serverda bircok arkadasım var kimsenin tribe girmesini istemedim ama sen galiba foruma girip butun gun arıza cıkarmak icin post arıyorsun belli ki birakın bu gerginligi tripleri oyununuzu oynayın birbirinize daha sakin ve yumusak olun ki ileride sırt sırta savasacaksınız .benim kim oldugum filan seni niye ilgilendirsin ki dedigim de bir art niyet veya kotu bir sey mi vardı ki sen bu kadar gaza geliyorsun neyse cevap yazmanada gerek yok daha cevap vermem.
Yazmısken soylemeden gecemeyecegim eger turnuvaya yine burada bu kadar kor kutuk savasarak giderseniz sonumuz aynı olacak.Yapın saldırınızı tebriginizi yapın gecin savas acmak filan nedir ilerideki dostuna.

ToxocaraCanis
27-02-2012, 12:58
Saygılarımla

C.General Hesap Ortaklarından Enis

Her kelimesine katılıyorum...

DehSet
27-02-2012, 13:31
http://www.webbeli.com/wp-content/uploads/2012/02/Galatasaray-3D-Trib%C3%BCn-Koreografi-Gs-BJK-Ma%C3%A7%C4%B1-video.jpg

Yürüyedur ASLanım :) Maksat Spor Olsun :D

efsane_52
27-02-2012, 13:56
haksızlığa uğradığını düşüne bilirsin kırgınlığın olabilir ama bunu forumda değil de oyundan yazışarak veya msnden konuşarak çözmeye çalışmak daha doğru olurdu sanırım...bura da yapılan her olumsuz açıklama sizlere güvenen ve sizinle yola çıkan oyuncuların heves ve isteğini kırmakta forum tartışma yeri olarak değil bizlerin fikir alışverişinde bulunduğu avrupa turnuvasında ne yapacağımızı stratejimizi vs vs konuşacağımız yer olmalıdır diye düşünüyorum....

07antalyaspor07
27-02-2012, 14:14
haksızlığa uğradığını düşüne bilirsin kırgınlığın olabilir ama bunu forumda değil de oyundan yazışarak veya msnden konuşarak çözmeye çalışmak daha doğru olurdu sanırım...bura da yapılan her olumsuz açıklama sizlere güvenen ve sizinle yola çıkan oyuncuların heves ve isteğini kırmakta forum tartışma yeri olarak değil bizlerin fikir alışverişinde bulunduğu avrupa turnuvasında ne yapacağımızı stratejimizi vs vs konuşacağımız yer olmalıdır diye düşünüyorum....

Ben burda olayları yazmadım fark ettiyseniz yönetimi bıraktıgı acıkladım.Bunu tüm server bilmek isteyecegi birşey oldugu icin yaptım cünkü ben sadece bizim bölgede degil tüm bölgede komutanlıkdan ziyade kordinatorlükde yapıyordum ARYALAR olsun 60LAR olsun hepsiyle iletişimim ve samimi dost abi kardeş muhabbetim olan kişilerdi. umarım acıklayıcı olmustur.

efsane_52
27-02-2012, 14:44
Ben burda olayları yazmadım fark ettiyseniz yönetimi bıraktıgı acıkladım.Bunu tüm server bilmek isteyecegi birşey oldugu icin yaptım cünkü ben sadece bizim bölgede degil tüm bölgede komutanlıkdan ziyade kordinatorlükde yapıyordum ARYALAR olsun 60LAR olsun hepsiyle iletişimim ve samimi dost abi kardeş muhabbetim olan kişilerdi. umarım acıklayıcı olmustur.

benim mesajım sana yönelik değil bu tür mesajların forumda yazılmaması senin de gördüğün gibi diğer arkadaşlarda hoş bir etki bırakmıyor ve olumsuz bir bakış acısı olmasına neden oluyor umarım sende beni anlarsın...

Suzie
27-02-2012, 15:01
Millet laf atmaya yer arıyormuş valla bir yazı yazdı atan atana :D

trusta
27-02-2012, 15:48
bizede tebrik etmek kalıyor gerçekten bu kadar olacağını hiç sanmazdım derdiniz neydi sizin anlam veremedim o kadar dedik burda fazla üstelemeyin oyuna bağlanmayın altın harcamayın sürtüşme kavga yapmayın .
sanki burda hiçbiri söylenmemiş gibi oyunu mahvettiniz tılsımmış nufusmuş ne gereği vardı zaten sizi bilen biliyor ıspatlama çalıştığınız nedir ? şimdi ne olacak tr nin en üst düzey yetkilileri hırslarına kapılarak bir kaçı siler değerleri oyunu bırakır bumuydu yani büyüklüğümüz .

bir arkadaşın dediği gibi şimdi büyüklüğünüzü gösterip erdemlik yapında arayı düzeltin ozaman ben size diyeyimki türkiye için oynuyorsunz.

DehSet
27-02-2012, 16:15
Şimdi Siyasettede Olay ßöyledir zaten.. Size Kendi yaşadığım ßir olayı anlatayım size ;

ßen 7 bin kişilik bir ilçede yaşıyorum ,yaşadığımız yer küçük olduğu için malum olduğu gibi herkes tanıdık eş dost akraba .. belediye başkanlığı secimi zamanı ben diyelim X Partiyi destekledim Can Ciğer Arkadaşımda Y Partiyi destekledi Buraya Kadar Herşey normal ama bizim burda secimler cok hareketli kavgalı patırtılı geceleri Organizeli Operasyonları ile gectiği için benim desteklediğim parti ile arkadaşımın tarafı olduğu parti arasında büyük gerilimler yaşandı şöyleki hayal edin meydanın bir tarafında 500 kişi diğer tarafında 500 kişi birbirine dalmak üzere hazır ve arada jandarma polis barikat kurmuş zor zaptediyor halbuki o tarafta baba var diğer tarafta oğlu var birbirlerine dalmak üzereler haliyle bende arkadaşımla bu yüzden sonradan cok pişman oldum aramızda sürtüşme oldu iş yumruklaşmaya kadar gitti ( bu Sürü Psikolojisidir ) .. Neyse Öyle böyle secim gecti gitti birgün bir baktım belediye başkanlığını Kazanan başkan ile rakibi kahve önünde tavla Oynuyor ama ben arkadaşımla o günden beridir Halen Küsüm.. Haaa dedim Demek siyasetde böyle oluyormuş dedim dahada hiçbişeye karışmadım karışmamda... Şimdi diyorum bu olayda böyle, aralarında bir fikir uyuşmazlığı bir tatminkarsızlık olmuştur araya herkes girer yorum yapar üstüne vazife olmadan aslında iyi niyetle konuşur ama o kötü insan olur bir bakmış barıştırmaya çalıştığı kişiler barışmış millet ona küsmüş :D Onun iÇin ßiz Karışmayalım Elßet Onlar ßulur Orta ßir Yol , Anladınız Siz Onu ? :)

beyhude.
27-02-2012, 16:17
bir arkadaşın dediği gibi şimdi büyüklüğünüzü gösterip erdemlik yapında arayı düzeltin ozaman ben size diyeyimki türkiye için oynuyorsunz.

Bırak usta allahını seversen kimsenin türkiye için birlik için beraberlik için oynadığı yok koca serverda en oturaklı birlik gibi görünen birlik bir haftadır forumda car car mahalle karıları gibi tantana yapıyor nasıl bir saçmalık dönüyor anlamadım dandirikten bir eleme serveri oynuyoruz dehşetin dediği gibi belkide eleme oynamadanda turnuva hakkı alınabilecekken millet düşmüş tılsımın yönetimin şunun bunun derdine büyük oyuncuyum diyen ortada bir haksızlıkta olsa genelin hayrına ise susmayıda bilecek eğer yönetim olarak kendi içinizde bazı şeyleri çözemiyorsanız ne diye forumdada bu işleri tartışıyorsunuz yok beni yönetime almadılarda şuyduda buyduda yaptıkları için bu ouz denen arkadaşı tebrik ederim tılsım çalmış yıkım yapmış helal olsun derim ama iş yapamadıklarına gelince benim gözümde yapamadıkları zaten bizim travian maceramızı özetliyor ben elimden geleni yaparım takdir eden eder bu bir takım oyunuysa ben hiçbir takım oyununda arkadaşının eksiğini yüzüne vurup ben küstüm bu benim istediğimi yapamıyor diyip ayrı hareket edildiğini görmedim olay eksik tamamlamaktır yoksa biz böyle kürekleri boşa çeker dururuz.

Mr.Nonstop
27-02-2012, 16:25
Bu yazıyı kale almıcam cünkü ben 3 köyden 20 köye kadar her hesabı kendi hesabım gibi tem alıp savunmuş birisiyim merkezi 0 lancak diye 4tl kontorum varken bunu o oyuncuya alıp boş bina dönmüş birisiyim bu yüzden yöneticilik bu mu dersen evet bu bütün hesapları kendi hesabın gibi görme yöneticiliktir. tılsım olayına gelince depoları kurmusken sen birliginde depolar yetersiz diye gidip depo tılsımına asker cakıyorsan yöneticilik budur oyunu biraz bilsen bu dediklerime hak verir özür dilersin. Ego konusuna gelince buna yorum yapmıcam. Senin düşüncen bu saygı duyarım ama yöneticilime dil uzattırmam

aaaagzııı olan konuşuyor arkadaş bende konuşayım dedim ;)

DehSet
27-02-2012, 16:37
http://www.webaslan.com/img/2012/02/26/redkit_webaslan.jpg

Ceza yazma Admin :D

Influenza
27-02-2012, 16:40
Şimdi Siyasettede Olay ßöyledir zaten.. Size Kendi yaşadığım ßir olayı anlatayım size ;

ßen 7 bin kişilik bir ilçede yaşıyorum ,yaşadığımız yer küçük olduğu için malum olduğu gibi herkes tanıdık eş dost akraba .. belediye başkanlığı secimi zamanı ben diyelim X Partiyi destekledim Can Ciğer Arkadaşımda Y Partiyi destekledi Buraya Kadar Herşey normal ama bizim burda secimler cok hareketli kavgalı patırtılı geceleri Organizeli Operasyonları ile gectiği için benim desteklediğim parti ile arkadaşımın tarafı olduğu parti arasında büyük gerilimler yaşandı şöyleki hayal edin meydanın bir tarafında 500 kişi diğer tarafında 500 kişi birbirine dalmak üzere hazır ve arada jandarma polis barikat kurmuş zor zaptediyor halbuki o tarafta baba var diğer tarafta oğlu var birbirlerine dalmak üzereler haliyle bende arkadaşımla bu yüzden sonradan cok pişman oldum aramızda sürtüşme oldu iş yumruklaşmaya kadar gitti ( bu Sürü Psikolojisidir ) .. Neyse Öyle böyle secim gecti gitti birgün bir baktım belediye başkanlığını Kazanan başkan ile rakibi kahve önünde tavla Oynuyor ama ben arkadaşımla o günden beridir Halen Küsüm.. Haaa dedim Demek siyasetde böyle oluyormuş dedim dahada hiçbişeye karışmadım karışmamda... Şimdi diyorum bu olayda böyle, aralarında bir fikir uyuşmazlığı bir tatminkarsızlık olmuştur araya herkes girer yorum yapar üstüne vazife olmadan aslında iyi niyetle konuşur ama o kötü insan olur bir bakmış barıştırmaya çalıştığı kişiler barışmış millet ona küsmüş :D Onun iÇin ßiz Karışmayalım Elßet Onlar ßulur Orta ßir Yol , Anladınız Siz Onu ? :)

Uzun süredir forumda gördüğüm en anlamlı yazı :)

07antalyaspor07
27-02-2012, 17:44
aaaagzııı olan konuşuyor arkadaş bende konuşayım dedim ;)

Ağzını tutamayan hiçbir yerini tutamaz. ("mehmet ali erbil")

KaSiS_BuFeCi
27-02-2012, 19:47
Bugün bir arkadaşımla telefonda uzun uzadıya konuştuk.Her ikimizde kendimizce birbrimize kendimizi ifade etmeye çalıştık..işin komiği ne biliyormusunuz eğer karşılıklı telefonda konuşmasaydık belki şu an birbirimizle konuşmuyor olacaktık...!
konuyu ikili dialogların önemine getirmek istediğimden yazıma böyle başladım...

Ben kalkıp size sorun var,çözülmesi lazım demeyeceğim.Ben size bir emek var nasıl 2 büyük savaşın çok kısa sürede kazanıldığınıda söylemeyeceğim.. çünkü bizzat siz emek verdiniz...!

ben size küçük bir şey anlatacağım...!
bugün yazılı veya görsel medyada ülkemizin hızla gelişmekte olan bir topluluğa sahip olduğunu hemen hemen hergün okuyor veya izliyoruz...

Travian oyun platformunun dünya üzerinde 1 milyondan fazla oyuncu kitlesi bulunmaktadır...! Bu oyuncu kitlesinin %18 i Türklerden oluşmaktadır.
Ve yine malumunuz üzerine eleme serverlerinden sonra bu 1 milyonluk kitlenin en iyi ve seçkin oyuncularının birlikte mücadele edeceği turnuva serveri başlamakta.Geçen seneden tercübe edeceğiniz üzere onlarca ülkeye ve onların oyuncularıyla mücadele ederek ülkenizi yani Türkiyemizi temsil edeceksiniz...!
Bu nedenledir ki tüm serverdaşlarıma ve ülkemizi temsil etmeye hak kazanacaklara naçizane tavsiyem herkes kendine bir çeki düzen versin...!

iyi oyuncusun,tercübeli oyuncusun dilediğin server de dilediğini yapabilirsin ama burada bunları yapmaya hakkın yok.. çünkü burası turnuvada ülkeni temsil edeceğin serverin provası niteliğinde bir serverdir.. burda bu serverde bunları yapmaya hakkın yoktur...!

Umuyor ve diliyorum ki;bu yazım bir millad olur.Ve hepimiz anlımızın akıyla ülkemizi en iyi şekilde temsil ederiz...!

SEVGİ VE SAYGILARIMLA: yücel yüce

Zeus00
27-02-2012, 19:55
Antalyasporunda amma çekemeyen varmış.Burda olan probleme çözüm arancağına millet laf sokma peşinde.Umarım bu laf yapanlar eleme serverında oynamıyordur.Böle adamla turnuvaya gidersen geçen seneyi tekrarlar geri döneriz...

07antalyaspor07
27-02-2012, 20:12
antalyasporunda amma çekemeyen varmış.burda olan probleme çözüm arancağına millet laf sokma peşinde.umarım bu laf yapanlar eleme serverında oynamıyordur.böle adamla turnuvaya gidersen geçen seneyi tekrarlar geri döneriz...

laf atanların hiç birisinin ne oyundaki hesap adı belli nede kim oldukları işin önemli ayrıntısı bu işte bunlar kale alınacak insanlar degiller.çünkü yürek yok hic birisinde.

xeki
27-02-2012, 20:51
laf atanların hiç birisinin ne oyundaki hesap adı belli nede kim oldukları işin önemli ayrıntısı bu işte bunlar kale alınacak insanlar degiller.çünkü yürek yok hic birisinde.

ben oguzla oyundan da konustum bundan önceleri tılsımlar cıktıgında kendisi ile oyundaki endişelrimi paylaştım hatırlar belki daha önceki serverlerde ki olaylarını anlattım red amrydeki o kadar emeğini ve sonucunda karşılastıgı durumu burada da aynının olabilecegini söyledim biraz bencil oyna dedim ama o dediğimi yapmayarak yine haksızlıga maruz kaldı :((

her zaman deneyimlerimle ögrendiğim bir söz var iyilikten maraz dogar....

07antalyaspor07
27-02-2012, 21:08
ben oguzla oyundan da konustum bundan önceleri tılsımlar cıktıgında kendisi ile oyundaki endişelrimi paylaştım hatırlar belki daha önceki serverlerde ki olaylarını anlattım red amrydeki o kadar emeğini ve sonucunda karşılastıgı durumu burada da aynının olabilecegini söyledim biraz bencil oyna dedim ama o dediğimi yapmayarak yine haksızlıga maruz kaldı :((

her zaman deneyimlerimle ögrendiğim bir söz var iyilikten maraz dogar....

cof savaşı tılsımlardan önce cıkacaktı ben dedim tılsımları bekleyelim.yönetimdeki arkadaşlar dediki tılsımları beklersek onların yada bizim daha cok tılsım alacagımız belli değil dediler. Ben size savaş icin gerekli tılsımları toplucam bunun sözünü veriyorum dedim ve bu savaş tılsım sonrasına ertelendi ogün gidelim savaşlım desem suanda cok farklı bir tablo olabilirdi. 7 yönetici arkadaşın 5inin düşüncesi savaşma yönündeydi. S7 olayını acmazsak sevinirim o defteri kapattım ben orası avrupa turnuvası degildi.ordada red armye cok emek verdim bunu tartışan yok zaten suanda bir cok oyuncu arkadaşın merkez köyünün adında benim adım mevcut.

ultrAslan
28-02-2012, 07:35
http://www.webbeli.com/wp-content/uploads/2012/02/Galatasaray-3D-Tribün-Koreografi-Gs-BJK-Maçı-video.jpg

Yürüyedur ASLanım :) Maksat Spor Olsun :D

http://www.webaslan.com/img/2012/02/26/redkit_webaslan.jpg

Ceza yazma Admin

Bugün bir arkadaşımla telefonda uzun uzadıya konuştuk.Her ikimizde kendimizce birbrimize kendimizi ifade etmeye çalıştık..işin komiği ne biliyormusunuz eğer karşılıklı telefonda konuşmasaydık belki şu an birbirimizle konuşmuyor olacaktık...!
konuyu ikili dialogların önemine getirmek istediğimden yazıma böyle başladım...

Ben kalkıp size sorun var,çözülmesi lazım demeyeceğim.Ben size bir emek var nasıl 2 büyük savaşın çok kısa sürede kazanıldığınıda söylemeyeceğim.. çünkü bizzat siz emek verdiniz...!

ben size küçük bir şey anlatacağım...!
bugün yazılı veya görsel medyada ülkemizin hızla gelişmekte olan bir topluluğa sahip olduğunu hemen hemen hergün okuyor veya izliyoruz...

Travian oyun platformunun dünya üzerinde 1 milyondan fazla oyuncu kitlesi bulunmaktadır...! Bu oyuncu kitlesinin i Türklerden oluşmaktadır.
Ve yine malumunuz üzerine eleme serverlerinden sonra bu 1 milyonluk kitlenin en iyi ve seçkin oyuncularının birlikte mücadele edeceği turnuva serveri başlamakta.Geçen seneden tercübe edeceğiniz üzere onlarca ülkeye ve onların oyuncularıyla mücadele ederek ülkenizi yani Türkiyemizi temsil edeceksiniz...!
Bu nedenledir ki tüm serverdaşlarıma ve ülkemizi temsil etmeye hak kazanacaklara naçizane tavsiyem herkes kendine bir çeki düzen versin...!

iyi oyuncusun,tercübeli oyuncusun dilediğin server de dilediğini yapabilirsin ama burada bunları yapmaya hakkın yok.. çünkü burası turnuvada ülkeni temsil edeceğin serverin provası niteliğinde bir serverdir.. burda bu serverde bunları yapmaya hakkın yoktur...!

Umuyor ve diliyorum ki;bu yazım bir millad olur.Ve hepimiz anlımızın akıyla ülkemizi en iyi şekilde temsil ederiz...!

SEVGİ VE SAYGILARIMLA: yücel yüce

senin gibisi bu diyarlara çok geldi çok yazdı çizdi sonra unutuldu gitti :D sen ve senin gibi düşünenler hep olacak ama yapılanlar bunların aksi yönünde olacak heheeh :D

KaSiS_BuFeCi
28-02-2012, 17:32
senin gibisi bu diyarlara çok geldi çok yazdı çizdi sonra unutuldu gitti :D sen ve senin gibi düşünenler hep olacak ama yapılanlar bunların aksi yönünde olacak heheeh :D

Emin ol hocam benim gibisi geçmemiştir o diyarlarda..tıpkı senin gibi o diyarlardan bir tane daha geçmeyeceği gibi..
Sonuç itibari ile herkes kendi karekterini yansıtır bu oyunda.. özelinde başka burda bambaşka değil..Kişi neyse her zaman her yerde o dur..
Evet haklısın aynı temenileri dile getiren çoktur.Ama beni ve kişiliğimi bilenler iyi bilirler ki ben bu konuyu foruma taşımışsam sonuna kadar diretirim..TA ki sesimi duyması gerekenler duyup uygulamaya geçene kadar...!

Kendi kişisel fikrimdir;bu elemede oyuncuların daha agresif ve daha duygusal olmalarının en büyük nedeni bir daha ki turnuvada daha önceki turnuvanın başarasızlığını ve hatalarını tekrarlamamak için kendilerini aşırı yıpratmalarındandır.Ki bunada saygı duyuyorum ama aşırı hırs ve istek bazen başarısızlığada neden olabilir..
Amatör bir kulüpte antrenörlük yapıyorum bazı zorlu maçlarda bunu futbolcularımdada gördüğüm için iyi biliyorum bu pisikolojiyi..
bununda en büyük inancı şu an yaşanan süreçtir.. yani herkes biraz kafasını dinledikten sonra kendiyle başbaşa kalıp muhasebe yaptıkça daha olgun düşünmeyi öğrenecektir.
Sizi bilmem ama ben bir sonraki avrupa turnuvası için çok pozitifim

SİVEREKLİ
28-02-2012, 22:00
BU RAPORLARI ÇOK SEVDİGİM FAKAT BANA GÖNÜL KOYAN EN BÜYÜK EMEKDARLARIMIZDAN BİRİSİ OLAN OGUZ KARDEŞİME ARMAGAN EDİYORUM. DARGINLIKLARIN BİTMESİ DİLEGİYLE...

http://tx2.travian.com.tr/berichte.php?id=115541721|5ebb4e3a

http://tx2.travian.com.tr/berichte.php?id=115625914|81ccba4d

http://tx2.travian.com.tr/berichte.php?id=115625963|c595c199

ASLINDA BURAYA YAZACAK ÇOK ŞEY VAR AMA ARTIK BURADAN DEVAM ETMİCEM BİZ ABİ KARDEŞLERİZ VE BİZ OYUNDAN DAHA ÇOK ŞEY PAYLAŞIYORUZ.

SİVEREKLİ

YAVUZ HOCA

Nozzle
28-02-2012, 22:14
BU RAPORLARI ÇOK SEVDİGİM FAKAT BANA GÖNÜL KOYAN EN BÜYÜK EMEKDARLARIMIZDAN BİRİSİ OLAN OGUZ KARDEŞİME ARMAGAN EDİYORUM. DARGINLIKLARIN BİTMESİ DİLEGİYLE...

http://tx2.travian.com.tr/berichte.php?id=115541721|5ebb4e3a (http://tx2.travian.com.tr/berichte.php?id=115541721%7C5ebb4e3a)

http://tx2.travian.com.tr/berichte.php?id=115625914|81ccba4d (http://tx2.travian.com.tr/berichte.php?id=115625914%7C81ccba4d)

http://tx2.travian.com.tr/berichte.php?id=115625963|c595c199 (http://tx2.travian.com.tr/berichte.php?id=115625963%7Cc595c199)

ASLINDA BURAYA YAZACAK ÇOK ŞEY VAR AMA ARTIK BURADAN DEVAM ETMİCEM BİZ ABİ KARDEŞLERİZ VE BİZ OYUNDAN DAHA ÇOK ŞEY PAYLAŞIYORUZ.

SİVEREKLİ

YAVUZ HOCA

Bu harika raporlar için her iki tarafada tebrikler.Saldırıyı atan arkadaşlar harika asker basmışlar.
Savunmaya diyecek tek kelime harika.

mareşal...

KRONOS
28-02-2012, 22:16

SİVEREKLİ

YAVUZ HOCA

Server başından beri gördüğüm en başarılı savunma. Saldıran arkadaşlarıda tebrik etmek lazım çok güzel ordular çıkarmışlar.Özellikle savunanı ve saldıranları tebrik ederim.

KaSiS_BuFeCi
28-02-2012, 22:35
Yavuz kardeşim gider ayak yine yapacağını yapmışsın...!
serverin bu seviyesi için çok iyi bir saldırı ve savunma raporu emeği geçenlerin emeklerine sağlık...!

SİVEREKLİ
28-02-2012, 22:44
serverin bu seviyesi için çok iyi bir saldırı ve savunma raporu emeği geçenlerin emeklerine sağlık...!

sagol abi sizlerden ögendik bu oyunu eksik olma...

trusta
28-02-2012, 22:49

dur bakalım hele usta henüz giden yok yavuz hocasız turnuvamı olur )))

07antalyaspor07
28-02-2012, 22:52
Bizde kapanan Defter tekrar acılmaz bu konular hakkında daha fazla konuşmak istemiyorum.Yönetimdeki yanlış yapan oyuncular yönetimi bırakmadığı sürece ben yönetime dönmicem.(YAŞINI BAŞINI ALMIŞ YÖNETİCİLERLE YOLA DEVAM EDEBİLİRSİNİZ.)Bundan sonra birlik için değil sadece kendi dostlarım için oyun oynucam. Umarım onlara bana yapılan yanlışlar yapılmaz öyle bişey olursa sessiz kalmam.

algx
28-02-2012, 23:09
bu güzel savunma için tebrik ederim tr birliklerini .. şuana kadarki basılan en güzel ordulara ilk görünüşlerine şuana kadarki toplanan en güzel savunma yakışırdı ..

birileri sağlam multi kasmış :)

saraykışlaa
28-02-2012, 23:21
önceden form da raporlar konuşurdu ama artık laf dalaşları yapılıyor
ben raporlarla konuşayım

nüfus kasanlara hitaben
9 köyümle çıktım 18 köylü birine ve tarlalarını yıktım
http://travian-reports.net/tr/report/52702027e67,52702144ebd,52702282d56,5270233d6e4,52 70249c627,5270256ff7c,52702647b18,5270278f863,5270 28c5b7e,5270292e91f,527030921e1,5270316a28a,527032 0fb9a,527034b5e4d,527035fc23f

cevap fazla gecikmeden geldi 23 köy kurmuş ama asker
http://travian-reports.net/tr/report/527039bd995,527040bbef4,527041982a7,52704266d3d,52 70432fd18,5270459d935,527046dd71a,5270476cd22,5270 48438dd,52704984880,52705038163,52705132d1f

hatta birde üzerine yıkılmış köyü sıfırlamaya bile gelindi ama sıfırlatmadık
arkası rıralı mancınık araya ufak defler atıldı
http://travian-reports.net/tr/report/5270562a5fd,527057bf031,527058d71f3

tabi biz yıkamazsınız demedik yıkmanın bedeli ağır olur dedik
http://travian-reports.net/tr/report/52707672202
http://travian-reports.net/tr/report/527077c2e42
http://travian-reports.net/tr/report/527078e9550

saygılarımla
bizi izlmeye devam edin

http://www.youtube.com/watch?v=m-EcAOQj_K8&feature=related

Nozzle
29-02-2012, 00:58
önceden form da raporlar konuşurdu ama artık laf dalaşları yapılıyor
ben raporlarla konuşayım

nüfus kasanlara hitaben
9 köyümle çıktım 18 köylü birine ve tarlalarını yıktım
http://travian-reports.net/tr/report/52702027e67,52702144ebd,52702282d56,5270233d6e4,52 70249c627,5270256ff7c,52702647b18,5270278f863,5270 28c5b7e,5270292e91f,527030921e1,5270316a28a,527032 0fb9a,527034b5e4d,527035fc23f

cevap fazla gecikmeden geldi 23 köy kurmuş ama asker
http://travian-reports.net/tr/report/527039bd995,527040bbef4,527041982a7,52704266d3d,52 70432fd18,5270459d935,527046dd71a,5270476cd22,5270 48438dd,52704984880,52705038163,52705132d1f

hatta birde üzerine yıkılmış köyü sıfırlamaya bile gelindi ama sıfırlatmadık
arkası rıralı mancınık araya ufak defler atıldı
http://travian-reports.net/tr/report/5270562a5fd,527057bf031,527058d71f3

tabi biz yıkamazsınız demedik yıkmanın bedeli ağır olur dedik
http://travian-reports.net/tr/report/52707672202
http://travian-reports.net/tr/report/527077c2e42
http://travian-reports.net/tr/report/527078e9550

saygılarımla
bizi izlmeye devam edin

http://www.youtube.com/watch?v=m-EcAOQj_K8&feature=related

Bu güzel raporlar için tebrikler

mareşal...

SİVEREKLİ
29-02-2012, 14:47
Yanlız bir konuya dikkat cekmek istiyorum her konuda söylecek bişeyi olan forum yaygaracıları serverin şu ana kadar yapılmış en büyük kesimine bir kelime birşey yazmıyor. Lafım yazan arkadaşlara degil bu arada tebrikleriniz için çok teşekkür ederim . Ha sakın yanlış anlaşılmasın kimseden övgü gibi beklentimde yok sadece bu maşaların oyunla ne kadar alakasız sadece burada dikkat çekmeye çalışan birilerinin tetikçiligini yapan ezik tipler oldugunu vurgulamak istedim.

Mr.Nonstop
29-02-2012, 16:01
Yanlız bir konuya dikkat cekmek istiyorum her konuda söylecek bişeyi olan forum yaygaracıları serverin şu ana kadar yapılmış en büyük kesimine bir kelime birşey yazmıyor. Lafım yazan arkadaşlara degil bu arada tebrikleriniz için çok teşekkür ederim . Ha sakın yanlış anlaşılmasın kimseden övgü gibi beklentimde yok sadece bu maşaların oyunla ne kadar alakasız sadece burada dikkat çekmeye çalışan birilerinin tetikçiligini yapan ezik tipler oldugunu vurgulamak istedim.

Eferin Boynuz Kulağı Geçti Daha o gün bwenden ögrendiydin oyunu beni geçtinn ahahahahahahah yaaaaavuzzzzzzz aĞa (: :D :cool:

black1965
29-02-2012, 16:25

bi kere sana kırgınız hocam, o kadar kesim işi varmış madem niye çorbada bizim de tuzumuz yok? Bir haber uçursan bizde cenge girsek fena mı olurdu:)))

trusta
29-02-2012, 16:32
bi kere sana kırgınız hocam, o kadar kesim işi varmış madem niye çorbada bizim de tuzumuz yok? Bir haber uçursan bizde cenge girsek fena mı olurdu:)))

ses etme sakın o konuda benimde haberim yoktu temsici mesajı okumuş ilk saldırı girince tekrar ally geçildi onada baktım kahraman dahi yetişmedi ama tahılla bu arayı biraz olsun kapatım sanırım)))

grkeem
01-03-2012, 00:31

http://tx2.travian.com.tr/berichte.php?id=115541721|5ebb4e3a (http://tx2.travian.com.tr/berichte.php?id=115541721%7C5ebb4e3a)

http://tx2.travian.com.tr/berichte.php?id=115625914|81ccba4d (http://tx2.travian.com.tr/berichte.php?id=115625914%7C81ccba4d)

http://tx2.travian.com.tr/berichte.php?id=115625963|c595c199 (http://tx2.travian.com.tr/berichte.php?id=115625963%7Cc595c199)

SİVEREKLİ

YAVUZ HOCA

raporları reports yapabilir misiniz baya merak ettim

river&forza
01-03-2012, 02:54

SİVEREKLİ

YAVUZ HOCA

serverda nufusta 1. olan biriisne bu asker yakısır mı ayıp valla ben olsam direk sile alırım ayıptır yahu hiç mi bise ogrenmiyolar bizden 3 kisi birisini indirememisler. yavuz hoca tebrikler sanada tr nin gucunu gosterdigin icin saldırılara bisey demiyorum ama savunmada 3 kisiyi indiren yavuz hocaya tebrikler...

dedesi55
01-03-2012, 11:38
merhaba sohbet edecekmişiz arkadaşlar travian öyle emretti,habersiz bakım çalışması.:mad:

ZGA
01-03-2012, 12:01
merhaba sohbet edecekmişiz arkadaşlar travian öyle emretti,habersiz bakım çalışması.:mad:;););) koptum

serdars11111
01-03-2012, 15:23
merhaba
yanlızca forumu takip ederim...!!! fazla yazmam..ama bişi dikkatimi cekti saldrılarda... bu büyüklükte orduları bir yere cakıyorsunuz..amaç ne idi saldıran arkadaşlara sormaktayım...bunlardan sonra manco girdimi?
defansı gecseyydiniz...elinize ne gecicekti...manco kullanılmadıysa eger saldırmanın manası yok diye düşünüyorum?

yanlışmıyım...
tek köyden saldrı basıyoruz!!!! karşımıza belki 50 köyden defans gelmiş bir merkez ve bunu sadece kesmek mi amacımız yıkmak degilmi?

eger sadece kesmek için gidildiyse saldıranları kınıyor.. savunan siverekli arkadaşımı tebrik ediyorum...!!!

sevgiler saygılar hürmetler

spartacus
01-03-2012, 16:07

SİVEREKLİ

YAVUZ HOCA

tebrik ederim üstad savunan taraf oldugun için :)

saldırı yapanlara ise koc ordusu ile girmişler. ama arada saat farkı cok:) herhalde iletişim sorunu vardı bilemem ama merak ettiğim su ilk giren ordudan sonrakiler acaba merkezden içecek festivalini aktif ettiler mi ?

malum öleki son giren ordu defi tamamen silerdi yapmamıssa.

ama gercekten güzel ordular tebrik ederim saldıranlarıda

siverekli baskanada slmlar sevgiler saygılar hürmetler ve teessüf ederiz. insan haber verir valla. elde ki kahoyu atardık ne seviye alırdı beahh :)

DehSet
01-03-2012, 16:10

saldırı yapanlara ise koc ordusu ile girmişler. ama arada saat farkı cok:) herhalde iletişim sorunu vardı bilemem ama merak ettiğim su ilk giren ordudan sonrakiler acaba merkezden içecek festivalini aktif ettiler mi ?

siverekli baskanada slmlar sevgiler saygılar hürmetler ve teessüf ederiz. insan haber verir valla. elde ki kahoyu atardık ne seviye alırdı beahh :)

Şekil yapmışsın Kemal :D

07antalyaspor07
01-03-2012, 17:58

Tahminime göre asker dönüşüne kilitlemeye calısmıslar ve turnuva 20 ve 19 olarak kilit atmışlar tabi asker cizmesi harita bunların hepsini tahmin etmek neredeyse imkansız oldugu icin kilit işlemide başarısız olmus askerlerin dönüşüne .

talha
01-03-2012, 19:16
Uzun süredir yazamıyordum,
Forum ahalisine selam ve saygılarımı sunarım.

Raporlar çok güzel, saldıranları ve savunan birlik arkadaşlarımı tebrik ederim.
Toytonlara hayran kaldım, yetiştiren arkadaşı ayrıca tebrik ederim.
Ancak 31118 toytonu 1994 tane koçbaşı ile saldırıya göndermek biraz orantısız gibi geldi, takdir toyton sahibinindir.

Oğuz, ayrıca şu aşikar ki kahramanın kıyafeti ve turnuva seviyesi bilinse de pek bir şey fark etmeyecekmiş :)

Tahminime göre asker dönüşüne kilitlemeye calısmıslar ve turnuva 20 ve 19 olarak kilit atmışlar tabi asker cizmesi harita bunların hepsini tahmin etmek neredeyse imkansız oldugu icin kilit işlemide başarısız olmus askerlerin dönüşüne .

spartacus
01-03-2012, 20:53
o z
aman yine planda hata var derim. yani turnuva 19 a göre 1. ordu girdi olmadı. 2 ordu turnuva 20 ye göre girdi diyelim ama 3. ordu ne ayak ki o da hemen peşine girmiş biraz tuhaf saldırı mantıgını pek anlamadım ama dediğiniz gibi orduyu dönüşüne kitlemeye calısmıslar yüksek ihtimalle. ama benim anlamadım neden içki fabrikasında festival yapılmadıki. malum def var giren arkın defi görmüş sen arkadan gelen 2 ordu sahibi kişiler bunu farkedip eger içecek festivali yapsaydılar defi asarlardı gibime geliyor.

aklıma senin yaptıgın saldırı geldi. aynı tür saldırı işte. maksat zaten kesimdi.

ama def güzeldi. hos haberimiz olsa yetişebilseydik sahsen rapor alamazlardı :D

Simao Sabrosa
01-03-2012, 21:03
zenginin parası züğürdün çenesi misali zenginin askeri züğürdün çenesi işte. olmuş bitmiş size ne arkadeş yaa

DehSet
02-03-2012, 15:12
serverda nufusta 1. olan biriisne bu asker yakısır mı ayıp valla ben olsam direk sile alırım ayıptır yahu hiç mi bise ogrenmiyolar bizden 3 kisi birisini indirememisler. yavuz hoca tebrikler sanada tr nin gucunu gosterdigin icin saldırılara bisey demiyorum ama savunmada 3 kisiyi indiren yavuz hocaya tebrikler...

EDİT :) o nüfusta ßen olacam 500 k asker çıkarırdım demekki neymiş nüfus oynamıyormuş ßu Oyunu ....

xeki
02-03-2012, 16:00
arkadaşlar 2x kp puanlarını nerden öğrenebiliriz. link verebilecek olan var mı?

si&ma
02-03-2012, 17:19
EDİT :) o nüfusta ßen olacam 500 k asker çıkarırdım demekki neymiş nüfus oynamıyormuş ßu Oyunu ....

hem pop kasıp hem asker basmak kolay değil ne kadarda köyün olsa ikisini bi arada götürmek çok zor

07antalyaspor07
02-03-2012, 17:46
Beni örnek alın :D bak hakanugurla cenjiroda 30 köy varken bende 31 köy vardı onlarda 60ar köy oldu bende hala 31 köy var :D demekki bir arada gitmiyor bu iş :D

algx
02-03-2012, 17:59
- altın cezası yiyen var mı arkadaşlar bugün ?

bir zamanlar bir hile çıkmıştı onu kullananları tespit edip bu sabah ref link yoluyla yükledikleri altını almışlar sanırım :)

Q_oksijen
02-03-2012, 18:06
bu büyüklükte orduları bir yere cakıyorsunuz..amaç ne idi saldıran arkadaşlara sormaktayım...bunlardan sonra manco girdimi?
defansı gecseyydiniz...elinize ne gecicekti...manco kullanılmadıysa eger saldırmanın manası yok diye düşünüyorum?

yanlışmıyım...
tek köyden saldrı basıyoruz!!!! karşımıza belki 50 köyden defans gelmiş bir merkez ve bunu sadece kesmek mi amacımız yıkmak degilmi?

Hem popta hem askerde kafaya oynayan bu arkadaşların bu tür faktorlerı goz önünde bulundurmyacaklarını düşünmen senın sadece forumu takıp etmen kararının ne dende dogru oldugunu gosterıyor bence...

000000
02-03-2012, 18:07

bir zamanlar bir hile çıkmıştı onu kullananları tespit edip bu sabah ref link yoluyla yükledikleri altını almışlar sanırım :)

​harbi mi benimkiler duruyo =)) tırstım hepsini harcsam mı acaba :D

KaSiS_BuFeCi
02-03-2012, 18:23
Yanılmıyorsam oyunun açığından faydalanıp altını fulleyenlerin yükledikleri altın miktarı kadar düşüş olmuş...

ref link le gelen altınlar oyun kuralları çerçevesinde sonuçta oyun kendisi veriyor sana bu hakkı...AMA REF LİNKİ KENDİSİ KULLANANLARIN altınları düşürülür herhalde.. ama başka oyuncu senin ref linkin üzerinden kurmuşsa sıkıntı yok..5 kişi benim ref linkim üzerinden 250 altın kazandırdı bana oyun kuralları çerçevesinde olduğu için bende sıkıntı yok

FRİNGE
02-03-2012, 18:30
Altınları silseler iyi benim hesapta su an eksi 1963 altın var 1963 altın alınacak ondan sonra artıya geçicez cok fena oldu:)
altınsız oynayacağız mecburen :)

ultrAslan
02-03-2012, 18:40

ilk cezayı yiyen sensin herhalde ahahah :D

Altınları silseler iyi benim hesapta su an eksi 1963 altın var 1963 altın alınacak ondan sonra artıya geçicez cok fena oldu:)
altınsız oynayacağız mecburen :)

evet düşüşler başlıyor:D

KaSiS_BuFeCi
02-03-2012, 18:40
Oğuz Başkan demek sen doğru yolu bulmuşsun...! tamam çok köy çok ham madde demek..ama askerin çoksa ve sağlam bir yağman varsa hem köy hemde hammade kendiliğinden gelir...

Bide müsadenizle hazır konu yağmadan açılmışken bir kaç şey paylaşmak istiyorum...!

Malumunuz üzere her hafta düzenli yağma yapan oyuncuların listesinde ya boş vahalar yada natar köyleri vardır..veya her ikisi vardır...!

Bütün serverdaşlarımdan rica ediyorum;aldığınız vaha veya reislediğiniz natarları yağmalayanları mutlaka uyarın..!

Örneğin benim yağma listemden vaha natar karışımı 5k ya yakın yağma koordinatı var..listemdeki yağmaları her yarım saatte bir yolluyorum.ve birinin bir natarı reislediğini ve savunma çektiğini düşünün buda demek oluyor ki bir koordinata beden günde 48 saldırı çıkılıyor yağmaya 10 ar askerle gitiğimi hesaba katarsak 480 askerim tek kişinin köyünde veya vahasında eriyor.Bunu 10 kişi yapsa 5k askerin buhar oluyor... ve maalesef bu son zamanlarda çok karşıma çıkmaya başladı günde 4k ya yakın asker kaybım oluyor...! Bu resmen ucuz kahramanlık ve emek hırsızlığıdır...! Hele hele vahayı veya natarı almışsın neden uyarmıyorsunuz diye yazdığımda verdikleri cevaplar tamamen klavye erkekliği...!

TAMAM SAVAŞALIM.. BİRBİRİMİZİ YIKALIM..GÜÇLÜ OLAN AYAKTA KALAN ÜLKESİNİ AVRUPADA TEMSİL ETSİN..

AMA ÇOK RİCA EDİYORUM EMEĞE SAYGI GÖSTERELİM...!

SEVGİ VE SAYGILARIMLA:yücel yüce

Suzie
02-03-2012, 18:55
​harbi mi benimkiler duruyo =)) tırstım hepsini harcsam mı acaba :D

- ye ceker altınını 10 bin yüklediysen - 10 binigörürsün =)

Suzie
02-03-2012, 18:56
Oğuz Başkan demek sen doğru yolu bulmuşsun...! tamam çok köy çok ham madde demek..ama askerin çoksa ve sağlam bir yağman varsa hem köy hemde hammade kendiliğinden gelir...

Bide müsadenizle hazır konu yağmadan açılmışken bir kaç şey paylaşmak istiyorum...!

Malumunuz üzere her hafta düzenli yağma yapan oyuncuların listesinde ya boş vahalar yada natar köyleri vardır..veya her ikisi vardır...!

Bütün serverdaşlarımdan rica ediyorum;aldığınız vaha veya reislediğiniz natarları yağmalayanları mutlaka uyarın..!

Örneğin benim yağma listemden vaha natar karışımı 5k ya yakın yağma koordinatı var..listemdeki yağmaları her yarım saatte bir yolluyorum.ve birinin bir natarı reislediğini ve savunma çektiğini düşünün buda demek oluyor ki bir koordinata beden günde 48 saldırı çıkılıyor yağmaya 10 ar askerle gitiğimi hesaba katarsak 480 askerim tek kişinin köyünde veya vahasında eriyor.Bunu 10 kişi yapsa 5k askerin buhar oluyor... ve maalesef bu son zamanlarda çok karşıma çıkmaya başladı günde 4k ya yakın asker kaybım oluyor...! Bu resmen ucuz kahramanlık ve emek hırsızlığıdır...! Hele hele vahayı veya natarı almışsın neden uyarmıyorsunuz diye yazdığımda verdikleri cevaplar tamamen klavye erkekliği...!

TAMAM SAVAŞALIM.. BİRBİRİMİZİ YIKALIM..GÜÇLÜ OLAN AYAKTA KALAN ÜLKESİNİ AVRUPADA TEMSİL ETSİN..

AMA ÇOK RİCA EDİYORUM EMEĞE SAYGI GÖSTERELİM...!

SEVGİ VE SAYGILARIMLA:yücel yüce

bunların önüne gecilmez..

3x dede 40 defa söyledik asker koymayın söyleyin diye ama birlik arkadaşının askerlerini kesmekden zevk alıyor bazıları =)

000000
02-03-2012, 18:57
- ye ceker altınını 10 bin yüklediysen - 10 binigörürsün =)
yok yahu ben sonradan çaktım mevzuyu haber vermediler geç başladk 500 tanecik yükledim 200 ü duruyo t3 te de bitiremiyosun hemen napalım çekerlerse altınsız oynarız:D

bide -1963 lü arkadaş resim atabilir mi:D merak ettim

Q_oksijen
02-03-2012, 19:03
Bende de -200 olmuş :p Yalnız ben en az 1500 yukledım :confused:

KaSiS_BuFeCi
02-03-2012, 19:12
Bende de -200 olmuş :p Yalnız ben en az 1500 yukledım :confused:

hocam 1300 altının vardı ise -200 e düşünce 1500 altın düşürmüş oluyorlar

KaSiS_BuFeCi
02-03-2012, 19:13
bunların önüne gecilmez..

3x dede 40 defa söyledik asker koymayın söyleyin diye ama birlik arkadaşının askerlerini kesmekden zevk alıyor bazıları =)

İnsanları anlamak gerçeten bazen çok imkansızlaşıyor..!

ultrAslan
02-03-2012, 19:15
evet diğer sazanları bekliyoruz

FRİNGE
02-03-2012, 19:25
yok yahu ben sonradan çaktım mevzuyu haber vermediler geç başladk 500 tanecik yükledim 200 ü duruyo t3 te de bitiremiyosun hemen napalım çekerlerse altınsız oynarız:d

bide -1963 lü arkadaş resim atabilir mi:d merak ettim

hiç anlamam o işlerden ama eklemeye çalıştım :)

9452

hakan_52
02-03-2012, 20:13
Daha çok para kazanıcam.
Travian oynayanları daha fazla sömürücem diye oyunun açıklarını kapatmadan alelacele t4 versiyonunu sür piyasaya.
Sonrada senin acıklarından içeriye sızanlara kes cezayı..
Verme kardeşim açıgı..
Bizmi dedik sana açık ver diye.
İyice açıklarını kapatıp öyle sürseydin piyasaya T4 versiyonunu.
Bizden aldıgınız altınların hepsini geri vermelisiniz.
Yaptıgınız hatanın cezasını siz çekin.biz degil.
Benim alnımda dallamamı yazıyor.hesabımda 1280 altın vardı.şimdi -6377 oldu.
Ben şimdi -6300 altını kapatıp.sonrada tekrardan altın yükleyip + yamı geçicem.
Avucunu yalarsın.
Sen kaybedersin.
Ben altını 500 ün altına düştügünde altın alan adamım.Şimdi asla altın falan almam.
Sen bu yaptıgın hareketle benden bundan sonra kazanacagın paranında önünü geçmiş oldun.
Oyunda kötü yazmışsınız.tüccarlıgınızda kötü..

algx
02-03-2012, 20:30
bi emekli öğretmen olsada şu traviana dava açsa yav :)

Paulkellerman
02-03-2012, 20:43
Şu inşa planları ne zaman çıkar fikri olan varmı :)

KaSiS_BuFeCi
02-03-2012, 22:17
Daha çok para kazanıcam.
Travian oynayanları daha fazla sömürücem diye oyunun açıklarını kapatmadan alelacele t4 versiyonunu sür piyasaya.
Sonrada senin acıklarından içeriye sızanlara kes cezayı..
Verme kardeşim açıgı..
Bizmi dedik sana açık ver diye.
İyice açıklarını kapatıp öyle sürseydin piyasaya T4 versiyonunu.
Bizden aldıgınız altınların hepsini geri vermelisiniz.
Yaptıgınız hatanın cezasını siz çekin.biz degil.
Benim alnımda dallamamı yazıyor.hesabımda 1280 altın vardı.şimdi -6377 oldu.
Ben şimdi -6300 altını kapatıp.sonrada tekrardan altın yükleyip + yamı geçicem.
Avucunu yalarsın.
Sen kaybedersin.
Ben altını 500 ün altına düştügünde altın alan adamım.Şimdi asla altın falan almam.
Sen bu yaptıgın hareketle benden bundan sonra kazanacagın paranında önünü geçmiş oldun.
Oyunda kötü yazmışsınız.tüccarlıgınızda kötü..

Oyunun nasıl bir açığı vardı ve bu altınları nasıl yüklediniz bilmiyorum.. bilgisayardan pek anlamam ve pek fazlada kurcalamam.. benim kafam stratejiye daha yatkın..

Ama bu konuda kesinlikle sana katılıyorum hocam...! oyunla ilgili kurallarda özellikle travian versiyonlarının açığını bulup bunu kullananlar şununla veya bununla cezalandırılır diye bir madde yok...!

Ha elbetteki yapanlar haksız rekabet yaratmışlardır..Vede yapılışını savunanlardan değil aksine karşısında olanlardanım...Ama bu oyun travian kurallarına göre oynanıyorsa Ve her oyuncu hesabı aktif etmeden yukardaki kuralları kabul ediyorum dedikten sonra hesap aktif oluyorsa...kurallarda böyle bir durumda cezai yaptırım uygulanır diye bir madde yok..
Yanlışım varsa beni düzeltin varda benim mi haberim yok...

Asıl sıkıntı şu madem böle haksız bir kazanç vardı neden anında müdahale edilmedide server başlayalı 3 ay olduktan sonra bu cezalar uygulandı..Tamam yine diyorum yapan milyon kere hatalı.. ama aklıma şuda gelmiyor değil... bunlar bu haksız aldıkları altınları kullansınlar.. bu altınlar bitmeye yakın biz aldıkları altın kadar geri çekelim.. bunlarda eksi altına düşeceklerine göre seve seve altı alacaklar artıya çıkmak için...
Eğer bu kavram varsa;ki beni ikna etmedikleri ve ıspatlamadıkları sürece ben buna inanacağım..Eğer bu kavram varsa oyunun değil,kendi kişiliklerinin açıklığı vardır bana göre

copernic
02-03-2012, 22:41
1 ay önce bütün tanıdıklarıma bu olayın travian yöneteminin yaptığı oyun içinde bir oyun olduğunu söylemiştim.Altınları ilerde - ye çekecekler demiştim.Bilerek müsade ettiler bu olaya bence.Bir arkadaş hesabımda yaptığı için deneme amaçlı 1 kez yaptım ve olmuştu.şimdi 2.kez ceza verildi.Büyük ihtimalle ilk cezalar elle kontrol edilerek verildi.Şimdikiler ise yazılımsal kesin.artıya parayla alarak geçirmiştim bide bu yönü var bu olayın.Şimdide çok rahat artıya geçirebilirim fakat düzeltmezlerse bırakıcam ve bankalara itiraz edicem.

lord_fo_cermens

KaSiS_BuFeCi
02-03-2012, 22:46
1 ay önce bütün tanıdıklarıma bu olayın travian yöneteminin yaptığı oyun içinde bir oyun olduğunu söylemiştim.Altınları ilerde - ye çekecekler demiştim.Bilerek müsade ettiler bu olaya bence.Bir arkadaş hesabımda yaptığı için deneme amaçlı 1 kez yaptım ve olmuştu.şimdi 2.kez ceza verildi.Büyük ihtimalle ilk cezalar elle kontrol edilerek verildi.Şimdikiler ise yazılımsal kesin.artıya parayla alarak geçirmiştim bide bu yönü var bu olayın.Şimdide çok rahat artıya geçirebilirim fakat düzeltmezlerse bırakıcam ve bankalara itiraz edicem.

lord_fo_cermens

Demekki düşüncelerimde haksız değilmişim ne diyeyim...!

hakan_52
02-03-2012, 22:56
Oyunun nasıl bir açığı vardı ve bu altınları nasıl yüklediniz bilmiyorum.. bilgisayardan pek anlamam ve pek fazlada kurcalamam.. benim kafam stratejiye daha yatkın..

Ama bu konuda kesinlikle sana katılıyorum hocam...! oyunla ilgili kurallarda özellikle travian versiyonlarının açığını bulup bunu kullananlar şununla veya bununla cezalandırılır diye bir madde yok...!

Ha elbetteki yapanlar haksız rekabet yaratmışlardır..Vede yapılışını savunanlardan değil aksine karşısında olanlardanım...Ama bu oyun travian kurallarına göre oynanıyorsa Ve her oyuncu hesabı aktif etmeden yukardaki kuralları kabul ediyorum dedikten sonra hesap aktif oluyorsa...kurallarda böyle bir durumda cezai yaptırım uygulanır diye bir madde yok..
Yanlışım varsa beni düzeltin varda benim mi haberim yok...

Asıl sıkıntı şu madem böle haksız bir kazanç vardı neden anında müdahale edilmedide server başlayalı 3 ay olduktan sonra bu cezalar uygulandı..Tamam yine diyorum yapan milyon kere hatalı.. ama aklıma şuda gelmiyor değil... bunlar bu haksız aldıkları altınları kullansınlar.. bu altınlar bitmeye yakın biz aldıkları altın kadar geri çekelim.. bunlarda eksi altına düşeceklerine göre seve seve altı alacaklar artıya çıkmak için...
Eğer bu kavram varsa;ki beni ikna etmedikleri ve ıspatlamadıkları sürece ben buna inanacağım..Eğer bu kavram varsa oyunun değil,kendi kişiliklerinin açıklığı vardır bana göre

Ben senelerdir travian oynarım.
Hepte altınla oynadım.
Bu tür oyunlarda eger açık verirsen,o açıktan herkez faydalanır.
Neden bedava altın almak varken para ile alayımki.
Benmi dedim açık verin diye.
vermeyin kardeşim.
Bu açıgı kim yakalasa bunu yapar.
Ben yapmam diyen yalan söyler.
Şuaanda o ilk sıralardaki oyuncuların hepsi bunu yaptı.
adam 1 dandik iteme 1milyon gümüş veriyor.Nerden geliyor 1 milyon gümüş.işte buradan geliyor.
multi hesaplara yaptılar bunu.oradan gümüşe çevrdiler aktardılar hesaplarına.
Bunu bilen herkez yaptı.
haklılarda yaparlar..
sen açıgını kapat.devam et oynatmaya oyununu.
ben bunu yaptıktan sonra 1600 altın dah aaldım.almayada devam edecektim ama bu patladı.
şimdi nah alırım altyın falan.
böle devam ederim.
onlar kaybeder.

copernic
02-03-2012, 23:01
En geç 1 hafta içinde indirimli tarifede çıkartılar görürsünüz.

talha
02-03-2012, 23:10
Avrupa'da hesaplar ve köyler silindiği zaman şu aşağıdaki maddelere sığınmışlardı. Muhtemelen aynı maddelerden destek alırlar.

Oyun içindeki hataları oyuncunun kendi çıkarı için kullanması yasaktır ve bunu yapan o-yuncular cezalandırılırlar.

Oyun kurallarımızın tam olarak açıklık kazandıramadığı durumların kötüye kullanılması yasak olup, bu tür girişimlerde bulunan hesaplar cezalandırılırlar

oyunla ilgili kurallarda özellikle travian versiyonlarının açığını bulup bunu kullananlar şununla veya bununla cezalandırılır diye bir madde yok...!

copernic
02-03-2012, 23:25
Avrupa'da hesaplar ve köyler silindiği zaman şu aşağıdaki maddelere sığınmışlardı. Muhtemelen aynı maddelerden destek alırlar.

Oyun içindeki hataları oyuncunun kendi çıkarı için kullanması yasaktır ve bunu yapan o-yuncular cezalandırılırlar.

Oyun kurallarımızın tam olarak açıklık kazandıramadığı durumların kötüye kullanılması yasak olup, bu tür girişimlerde bulunan hesaplar cezalandırılırlar

travian iyi niyetli oynanan bir oyundur.2010 yılında bulduğumuz bu bug ı düzelttik.diye mesajla dönmüşlerdi benim mailime.

talha
02-03-2012, 23:30
Tam olarak anlamadım..

İlk cezayı verdiler,
Cezayı aldıktan sonra, sen parayla artıya çıkarttın.
Şimdi yeniden ceza verip, eksiye çektiler.
Yeniden hesap kitap mı yaptılar yoksa sizin altın aldığınızı görünce ekstra ceza mı verdiler?

travian iyi niyetli oynanan bir oyundur.2010 yılında bulduğumuz bu bug ı düzelttik.diye mesajla dönmüşlerdi benim mailime.

codmw33
02-03-2012, 23:34
oğuz ayca yağma listesini kırdı geçirdi cuma günündeyiz 82 milyon yağma var ilk 30 daki 15 birliğin her birinin yağmasından fazladır bu :)
helal olsun hedef 100 milyon :O

07antalyaspor07
02-03-2012, 23:57
Merhaba,
açığı kullanarak kazanılan altınları silen ek program sebebiyle bütün hesaplar yeniden incelenmiş ve bu altınlar silinmiştir.
Saygılarımızla,
Travian Ekibiniz
Evet arkadaşlar gördügünüz gibi et program otomatik olarak altın kazanmayla arkadaşını davet ederek kazanılan tüm altınları sildi yani arkadaşınızı oyuna davet ettiyseniz yandınız :) yada oyun acıgını kullandıysanız daha öncesinde adminin kendi ceza verdigi oyuncular tekrar ceza aldı yani 2 kez silindi altınlar bunlar geri ödeme yapılacagını düşünüyoruz sonucta aynı ceza 2 kere verilmez.

-diablo-
03-03-2012, 01:13
oğuz&ayca çok iyi oynuyor.Oyunun hakkını veriyor. :)

black1965
03-03-2012, 06:55
Bana bugün gelen mesaj:
"bir başkana alınmış bir vahaya saldırı atmak yakışıyormu? aynı şekilde sizin alınan vahanıza bu şekilde saldırı atılmasını doğru bulurmusunuz?"

Avrupada da bu kafayla oynayalım:) mertlik bekleyelim:) sonra da aaaa -bu bir savaş ve strateji oyunuymuş, mesajlaşarak, saldırma diyerek, delikanlılık tripleri ile oynanmadığını öğrenelim ve kuyruğu kıstırıp geri dönelim...

Hala bu kafadakilerin çoğunlukta olduğu bir serverda gerçekten bu turnuvanın hakkını vererek oynayacak 2bin kişi nasıl bulacağız? Bazen gerçekten inanamıyorum; benim pratik zekalı, şeytana bile pabucunu ters giydiren, almana disiplin, rusa strateji, ingilize mühendislik, fransıza aşk, italyana hırsızlık öğreten insanlarım nereye gittiler?

KaSiS_BuFeCi
03-03-2012, 08:37
Merhaba,
açığı kullanarak kazanılan altınları silen ek program sebebiyle bütün hesaplar yeniden incelenmiş ve bu altınlar silinmiştir.
Saygılarımızla,
Travian Ekibiniz
Evet arkadaşlar gördügünüz gibi et program otomatik olarak altın kazanmayla arkadaşını davet ederek kazanılan tüm altınları sildi yani arkadaşınızı oyuna davet ettiyseniz yandınız :) yada oyun acıgını kullandıysanız daha öncesinde adminin kendi ceza verdigi oyuncular tekrar ceza aldı yani 2 kez silindi altınlar bunlar geri ödeme yapılacagını düşünüyoruz sonucta aynı ceza 2 kere verilmez.

OĞUZ oyunun açığını kullanarak altın kazananların yaptığı haksız rekabet..Ama oyun yöneticileri burda oyuncuyu cezlandıracağına kendisini cezalandırsın bu hata kendilerinin hatası Hakan yukarıya çok güzel yazmış bu açığı kim yakalamışsa kullanır diye buna kesinlikle katılıyorum..

ARKADAŞINI davet ederek traviana oyuncu kazandıranların altınları geri alınmaz..HA eğer bunu kendisi yapıyorsa eyvallah... yanni kendi ref linkini kendisi kullanarak kendine altın kazandırıyorsa dediğin doğru olabilir

DehSet
03-03-2012, 10:23
ßenim Gibi Yapacaksınız hiç hile hurda Yapmadan kimseyi davet etmeden açık kullanmadan alacaksın altını oynayacaksın Oyunu azıcık aşım ağrımaz dişim diyeceksin ßöyle ne oldu altınlarıma diye Kafa Patlatmayacaksın :D ßendeki altınlar sanki Çoğaldı sizden aldıklarını ßanamı verdiler ne :D

adanaspor1954
03-03-2012, 10:47
%90 ımız zaten avrupaya gitmeyi hakettik,bu şartlarda savaşmadan daha fazla birbirimizi kırmadan gideriz nufus basarak

travian yonetimine bir tesekkuru borç bilirim bizi temmuza kadar altın alma derdinden kurtardıkları icin
çok ama çok minnettarım. kimse altın falan almasın bıçak gibi kesilince altın alımı bakalım paşalar ne yapacak
kim geri vitese takacak gorecegiz

biz musteriyiz veli nimet iz her zaman haklıyız her zaman musteri haklıdır bunu bilmeyen bizi traviana mahkum goren zihniyet bakalım altın alımları bittiginde neler yapacak nasıl kıvıracak hep birlikte gorecegiz

tavsiyem herkes tavrından ödün vermeden altın almasın

07antalyaspor07
03-03-2012, 11:07
OĞUZ oyunun açığını kullanarak altın kazananların yaptığı haksız rekabet..Ama oyun yöneticileri burda oyuncuyu cezlandıracağına kendisini cezalandırsın bu hata kendilerinin hatası Hakan yukarıya çok güzel yazmış bu açığı kim yakalamışsa kullanır diye buna kesinlikle katılıyorum..

ARKADAŞINI davet ederek traviana oyuncu kazandıranların altınları geri alınmaz..HA eğer bunu kendisi yapıyorsa eyvallah... yanni kendi ref linkini kendisi kullanarak kendine altın kazandırıyorsa dediğin doğru olabilir
Şuanda adalet yerini buldu acıgı kullanmayanlara bişey olmadı kullananlar ceza aldı bunu otomatik sistemle yaptılar FAKAT ADMİN KENDİ ELİYLE DAHA ÖNCESİNDE CEZA VERDİĞİ OYUNCULAR VAR OTOMATİK SİSTEM bunlara 2inci kez ceza verdi yani 10bin altın sildiyse admin 2inci kez 10bin silidni bu durumdada 2 kat gibi bir zarara uğradık

KaSiS_BuFeCi
03-03-2012, 11:40
ßenim Gibi Yapacaksınız hiç hile hurda Yapmadan kimseyi davet etmeden açık kullanmadan alacaksın altını oynayacaksın Oyunu azıcık aşım ağrımaz dişim diyeceksin ßöyle ne oldu altınlarıma diye Kafa Patlatmayacaksın :D ßendeki altınlar sanki Çoğaldı sizden aldıklarını ßanamı verdiler ne :D

BENİM Birlik oyuncularım forumda çok mu takılmaya başladı ne:)

Akıncım bende altından faydalananlardan değilim ama ref linkle altın kazanmak oyun kuralları çerçevesinde...

hem sen foruma takıldığın kadar köyüne takılsana:)

river&forza
03-03-2012, 11:47
İstediginiz kadar bize muhtac felan deyip kendinizi avutun:)) daha onceden oynadıgım serverlarda ben multilerin yada oyun yoneticilerinin hiç hakısz cıktıgını gormedim varsa sizden yaptıgı yanlıs yada hata iicn ozur dileyen multi yazın ogrenelim:)) ki zamanında tılsımlar yuzunden 1. sıradaki bi birlik hesabı komple sildi ne oldu umursadılar mı bence umursamadılar.. sonuc olarak oyuna devam etmek istiyosanız bence boyle seylerden uzak durun cunku bise oldugunda multiler server 1. yok saldırıda falan en iyi oyuncu demez basar cezayı

DehSet
03-03-2012, 11:52

Akıncım bende altından faydalananlardan değilim ama ref linkle altın kazanmak oyun kuralları çerçevesinde...

Sen ßenim Daha Foruma TakılmıŞ Halimi Görmedin :) ßu elimi ayağımı çektiğim Halim, avrupa turnuvası forumuna girde bu 1000 mesajı orada yazdığımı gör :D Ben her yere bakıyorum merak etme yücel'im s5 3x 2x kemalin hesabı webaslan youtube müşteri ßereketli geciyor günlerim :D

algx
03-03-2012, 11:53
+25% http://tx2.travian.com.tr/img/x.gif Tahıl üretimi
1.4 gün kaldı, saat 22:20 kadar
3 Gün
http://tx2.travian.com.tr/img/x.gif5
altın
eksik (http://tx2.travian.com.tr/plus.php)

bu süre dolana kadar protesto yapıyor altın almıyorum :) :)

trusta
03-03-2012, 12:04
vay bee traviana bak sen duyduki tranusta altın almamış hiç , demişlerki bu adama yazık değilmi verin diğerlerine cezayı kafa kafaya oynasınlar )))))

travian hiç bir şekilde hatasını kabul etmeyen bir şirkettir giden altınlarınız geri asla gelmez yakında ucuz altın çıkartırlar sende alırsın olur biter hakmış dava açmakmış avukat arkadaşı varmış hepsi boş kuzu gibi alacaksın ve oynayacaksın başka çare yok.

si&ma
03-03-2012, 12:05

Akın demek forum demek akınsız bi forum düşünemiyorum avrupadaki performansının çeyreğini bile kulanmıyo burda :D

adanaspor1954
03-03-2012, 12:06
haftada 600 altın alarak ayda 200tl travian a para kazandıran oyuncunuz da altın almayı bırakmıstır geçmiş olsun

saygılarımızla
travian oyuncunuz

Merhaba,

arkadaşlarınızı davet ederek altın kazanmanızı sağlayan davetiye ile altın kazan kampanyamızı kötüye kullandığınız için altınlarınız sistem tarafından otomatik olarak silinmiştir..

Saygılarımızla,
Travian Ekibiniz

eleme bitene kadar altın almıyorum nufus basmaya devam zaten garantilemişiz gitmeyi ne kasacaz boyle sessiz sakin oynar avrupada baslarız altına vallahi bu karar icin sayın travian yoneticilerine ne kadar tesekkur etsek az bize buyuk bir iyilik yaptılar.
kavga yok savaş yok birbirimizi kırıp incitmek yok turkiye ekibine buyuk bir jest olarak goruyor vebu kararı alanları devlet ustun hizmet madalyasına aday olarak gosteriyorum :)

şimdi neler yapabiliriz avrupada konusabiliriz buna uygun ortam yaratıldı saolsunlar varolsunlar...

talha
03-03-2012, 12:11
Bir yerlerden beleş altın alındığını duymuştuk ama nasıl yapıldığını bir türlü öğrenememiştik.
İsabetli olmuş :)

Simao Sabrosa
03-03-2012, 12:35
Açığı bilen herkes kullanır yazmış. forumlarda bir milyon konu açıldı böyle böyle yapılıyor diye ama ben açığı kullanmadım bazıları gibi diğer oyuncuların hakkına girmedim ve pişmiş pişmiş buraya gelip hakkımızı arıyoruz diyorsunuz yüzsüzlüğün de bu kadarı.

trusta
03-03-2012, 12:40
Açığı bilen herkes kullanır yazmış. forumlarda bir milyon konu açıldı böyle böyle yapılıyor diye ama ben açığı kullanmadım bazıları gibi diğer oyuncuların hakkına girmedim ve pişmiş pişmiş buraya gelip hakkımızı arıyoruz diyorsunuz yüzsüzlüğün de bu kadarı.
heh bende diyordum nerde kaldı biri gelsede ortalığı karışsa )))

beyhude.
03-03-2012, 12:55
Hastayım bu travianın ticari zekasına ben senelerce esnaflık yaptığım için bu gibi olaylara hep farklı baktım müşteri her zaman haklıdır falan fıstık :) halbuki neymiş dürtebildiğin kadar dürt nasılsa sürü bol her foruma her siteye reklemı ver kaybettiğinden fazlasını kazanırsın :) o zamanda yazdım böyle cin fikirli bir şirket o altınları yedirmez oyunda uzun süreli düşünenler tenezzür etmesin acısını çıkarırlar dedim dinletemedim mis gibi gümüşümüz var yabancı sermaye gibi evire çevire harcayın ne işiniz var açıkla falan iki zımbırtıya 100k gümüş veren arkadaşlarımızda sağolsun bayağı işimizi gördüler bakalım turnuvada el oğlu böyle açıklar bulup bize yine dikiz aynasından bakarda bu vatandaşlarda yine olanı biteni seyrederse işte o zaman ta... böyle adaletin..

adanaspor1954
03-03-2012, 13:03
Hastayım bu travianın ticari zekasına ben senelerce esnaflık yaptığım için bu gibi olaylara hep farklı baktım müşteri her zaman haklıdır falan fıstık :) halbuki neymiş dürtebildiğin kadar dürt nasılsa sürü bol her foruma her siteye reklemı ver kaybettiğinden fazlasını kazanırsın :) o zamanda yazdım böyle cin fikirli bir şirket o altınları yedirmez oyunda uzun süreli düşünenler tenezzür etmesin acısını çıkarırlar dedim dinletemedim mis gibi gümüşümüz var yabancı sermaye gibi evire çevire harcayın ne işiniz var açıkla falan iki zımbırtıya 100k gümüş veren arkadaşlarımızda sağolsun bayağı işimizi gördüler bakalım turnuvada el oğlu böyle açıklar bulup bize yine dikiz aynasından bakarda bu vatandaşlarda yine olanı biteni seyrederse

işte o zaman ta... böyle adaletin..

Liberalizm laissez-faire (bırakınız yap­sınlar) anlayışına dayanır. Bunun da teme­linde ferdi çıkar vardır.

şimdi travian yoneticileri akılları sıra bu oyuncular buralara kadar getirdi oyunu ee bu altınları biz alalım eeeenasıl olsa -5000 -10 000 de olsalar bile altın almaya mecvurlar + ya cıkmak icin diyorlar... cok zekiler ya bunun bir eleme serveri oldugunu yani, nufusta ilk1000 e giren hesapların elini kolunu sallaya sallaya gideceklerini hesap etmiyorlar

ee ben simdi ilk 80 deyim diyelim yaptım bunu da bu saatten sonra neden -5000 -10000 i artıya cıkarayim :) zaten nufusu basmısım simdi yapacagım tek sey bundan sonra travian a tek altın bile almayıp nufus tıklayacam gunde 2 defa 10 ar dakka girerek hesabıma

goreceksiniz arkadaşlar travian geri adım atacak altın fiyatlarını ucuzlatacak veya cezaları kaldıracak buna mecvur cunku her sirketin amacı para kazanmak daha cok kazanmak daha cok kazanmak kapitalizm bunu gerektirir...

Timaf
03-03-2012, 13:15
aynı olay benimde başıma geldi ama benim tek şansım sanırım cezayı yemeden önce tahıla yatırım yapmamdı. ondan biraz daha rahatım.bi kampanya yapacaklarsa altın için vaktim var ;)

32.3 gün kaldı, saat 23:37 kadar
3 Gün
altın

Timaf
03-03-2012, 13:22
birde gümüş tranferi yapanlara ceza verdilermi bir bilgisi olan varmı. açık artırmada zamanında gördük 1 şifa merhemine 10k gümüş verip gümüş aktaranları.

Suzie
03-03-2012, 13:36
birde gümüş tranferi yapanlara ceza verdilermi bir bilgisi olan varmı. açık artırmada zamanında gördük 1 şifa merhemine 10k gümüş verip gümüş aktaranları.

Gümüş aktarımda sınır yok

Road Runner
03-03-2012, 13:43
Nasıl olsa Avrupada bu ceza geçerli olmayacak.Altın falan almayın.Muhtemelen hesabınız ilk 1000de.Olmasa bile altınsızda rahat bir şekilde girer...
He bu kadar ceza yiyipte eksiyi artıya geçirmek için altın alan kişi benim gözümde gerizekalı kerizden başka bişey değildir...

Sakın altın almayın paşa paşa avrupa yolunu tutun...

Timaf
03-03-2012, 13:47
teşekkürler. ozaman cezayı tam zamanında vermişler bu saaten sonra gümüş aktarmak kolay değil. artık gümüş köylerindede gümüş biriktirip aktarmak zor itemler para etmiyor nede olsa , ceza için en uygun zamanı seçmişler.

DehSet
03-03-2012, 16:02
Akın demek forum demek akınsız bi forum düşünemiyorum avrupadaki performansının çeyreğini bile kulanmıyo burda :D

Avrupaya Saklıyorum kendimi SıLa :D Zaten Avrupa turnuvası ve 3x bitince Stop edecem Onun için zirvede bırakayım diyorum bu 2 sine Asılacam Avrupada Zirveye Oynayamayız ama saldırıda ilk 100 iÇine girmek isterim 3x de kafaya gidecez bakalım hedef ilk 10 arası .. Forumda sesiminde Çıkacağı Günler Gelecek Ama sizin yüzünüze sesimiz Çıkmıyor rakip bırakmadınız ben ömrü hayatımda bu kadar pasif bir şekilde oyun oynadığımı bilmem hesaba 1 ay bakmasam sinek bile uğramayacak sanki yanına o kadar Sıkıcı yani :)

onlineoyunlar
03-03-2012, 17:18
1.4 gün kaldı, saat 22:20 kadar
3 Gün
altın

bu süre dolana kadar protesto yapıyor altın almıyorum :) :)

katılıyorum

ultrAslan
03-03-2012, 17:55
http://www.travian.com.tr/index.php#spielregeln

a (http://www.travian.com.tr/index.php#spielregeln)çık ve net yazıyor okumak istemeyenler için
özetle şu

§2.8. Oyun içindeki hataları oyuncunun kendi çıkarı için kullanması yasaktır ve bunu yapan o-yuncular cezalandırılırlar.

velhasıl daha burda bağırıp cağırmanın faydası yok kuralları bilmeyenlere kurallarımı öğretelim diye admin/ multihunter size yazarsa kal gelmiş gibi kalırsınız öyle ağzınız 10 santim açık...

çoooooooooooooook oyuncular gördüm şifreli girişten kitlendim diye birliğine hesaplarını sildirten birliğimdeki hiç bir oyuncuya altın aldırtmam diyen ve birdaha oynamayız diyip bir sonraki server'a aynı ekiple giren girerkende hesaplarını altınla dolduran...

çoooooooooooooook oyuncular gördüm birdaha altın almam diye oraya buraya yazıp AAA AMA BURASI FARKLI diyen.

o yüzden burda yazıp çizipde oyuncuların aklını çelmeye çalışmayınız lütfen.
travian bir şirkettir şirkete karşı saldırıda bulunuyorsunuz farkında değilsiniz.
Kopya çekmek serbesttir öğretmene yakalanana kadar.
sizde kopya çektiniz hocanıza yakalandınız.. Hocanız insaflı çıktı ama farkında değilsiniz. hesaplarınıza ceza gelmedi sadece ÇALDIĞINIZ altın bir şekilde size ödetildi.
Diğer cezai işlemlerden herhangi biri uygulanmadı. işte buda travianın size iyi niyetli yaklaşımıdır. , yuzde 5 10 15 20 25 yada herhangi bir nufus cezası ve Asker silimi cezası alsaydınız ne yapacktınız merak ediyorum..

yukardaki üyenin dediğini hem hileyi yapıyorsunuz hem üste çıkmaya çalışıyorsunuz
ahahhaahah ya.

BASAYEV
03-03-2012, 20:16
hesaplarınıza ceza gelmedi sadece ÇALDIĞINIZ altın bir şekilde size ödetildi.

Kim kimden Altın Çalıyor yada sen Kral mısın kralcı mı? Kimseyi hırsızlıkla suçlayamassın.. Yıllardır bu oyunu oynuyoruz Altın alıyoruz vs. şimdi Travian gibi uluslarası bir hırsız varken sen nesin onun taşeronumu EVET bende o Açıktan faydalandım niye faydalanmıyım?

Terbiyeni takın arkadaşım Kimsenin Ayakcılığını yapma...

ultrAslan
03-03-2012, 20:22
Kim kimden Altın Çalıyor yada sen Kral mısın kralcı mı? Kimseyi hırsızlıkla suçlayamassın.. Yıllardır bu oyunu oynuyoruz Altın alıyoruz vs. şimdi Travian gibi uluslarası bir hırsız varken sen nesin onun taşeronumu EVET bende o Açıktan faydalandım niye faydalanmıyım?

Terbiyeni takın arkadaşım Kimsenin Ayakcılığını yapma...

travian neden hırsız hocam ? adamlar ticaretci ticareti yapmayı bilen ayakta kalır bu devirde.
travianın altınsız oynayabileceğin hemen hemen aynı tarzda oyunları mevcut. onlara yönel öyleyse .
demek istediğimi hala anlamamışsınız.
açığı bulduysan yumul kullan ver zararın en köklüsünden traviana. verme diyen mi var al bir milyon altın al 100 altın al 200 altın gibi hilesini yap kullan.

ama yakalandığın zamanda gelip burda sanki suçsuzmuş gibi yazmayın ya.

07antalyaspor07
03-03-2012, 21:08
Kelimelerin yetersiz kaldığı raporlar.

TIRSIN ULAN

http://travian-reports.net/tr/report/52861153046
(http://travian-reports.net/tr/report/52861153046)
Agresssiv

http://travian-reports.net/tr/report/528614ac201

(http://travian-reports.net/tr/report/528614ac201)

oflukatil

(http://travian-reports.net/tr/report/528614ac201)DEFANS RAPORU (Defans atan arkadaşlara tahılınıda fazlasıyla attıkları için özellikle teşekür ederiz.)
http://travian-reports.net/tr/report/528609d4269

ToxocaraCanis
03-03-2012, 21:16

TIRSIN ULAN

Agresssiv

oflukatil

(http://travian-reports.net/tr/report/528614ac201)DEFANS RAPORU (Defans atan arkadaşlara tahılınıda fazlasıyla attıkları için özellikle teşekür ederiz.)

wuhuuuuuuuuuuu:))

AL SANCAK FIRAT
03-03-2012, 21:17
TIRSIN ULAN

Agresssiv

oflukatil

güzel raporlar tam bir katliam olmuş..
adamın hası :) tebrik ederim

talha
03-03-2012, 21:21
Savunma raporu görünmüyor.
O da bizden olsun.

http://travian-reports.net/tr/report/52861982f1a

Edit:
Ben raporu ekleyinceye kadar sen düzeltmişsin :)
Tebrikler

TIRSIN ULAN

Agresssiv

oflukatil

trusta
03-03-2012, 21:22

TIRSIN ULAN

Agresssiv

oflukatil

güzel kesim süper savunma tebrikler.

talha
03-03-2012, 21:31
Tran Ustam,
Kesim devam eder mi :)

güzel kesim süper savunma tebrikler.

KaSiS_BuFeCi
03-03-2012, 21:32

TIRSIN ULAN

Agresssiv

oflukatil

İşte forumda özlediğim tablo.. saldıranı tebrik ediyorum.. savunanı ve savunmaya yardımcı olan ruha hem teşekkür hemde tebrik ediyorum...!

trusta
03-03-2012, 21:34
Tran Ustam,
Kesim devam eder mi :)
abicim sanırım etmesi gerekir hala gelenler varmış bende biraz ehvanlıyım heryere savunma yollattım))

BASAYEV
03-03-2012, 21:59
travian neden hırsız hocam ? adamlar ticaretci ticareti yapmayı bilen ayakta kalır bu devirde.
travianın altınsız oynayabileceğin hemen hemen aynı tarzda oyunları mevcut. onlara yönel öyleyse .
demek istediğimi hala anlamamışsınız.
açığı bulduysan yumul kullan ver zararın en köklüsünden traviana. verme diyen mi var al bir milyon altın al 100 altın al 200 altın gibi hilesini yap kullan.

ama yakalandığın zamanda gelip burda sanki suçsuzmuş gibi yazmayın ya.

Arkaşım Asıl sen anlamıyorsun burada kimin suçlu kimin şuçsuz olduğuna yada kimin ağlayıp ağlayamayacağına karar veren otorite sen misin..
nereden buluyorsun insanları HIRSIZ damgası vuracak cesareti ...

KaSiS_BuFeCi
03-03-2012, 22:05
abicim sanırım etmesi gerekir hala gelenler varmış bende biraz ehvanlıyım heryere savunma yollattım))

NEDENSE bu savunmanın içinde senin parmağının olduğunu düşünüyordum bende:)

trusta
03-03-2012, 22:11
NEDENSE bu savunmanın içinde senin parmağının olduğunu düşünüyordum bende:)
yok yav okadar savunmayı nerden bulam usta ama yarısı kadar attırmışımdır)))))

talha
03-03-2012, 22:24
Savunmayı çekmek ve saldırıların gerçek olmasını beklemek.
En keyfli bekleyiş bu olsa gerek :)

Ben de 40 k yaya 4 k atlı gönderdim.
Çorbada tuz :)

yok yav okadar savunmayı nerden bulam usta ama yarısı kadar attırmışımdır)))))

KaSiS_BuFeCi
03-03-2012, 22:29
Savunmayı çekmek ve saldırıların gerçek olmasını beklemek.
En keyfli bekleyiş bu olsa gerek :)

Ben de 40 k yaya 4 k atlı gönderdim.
Çorbada tuz :)

Emeğine sağlık hocam..!

ASİL
03-03-2012, 22:37
Arkaşım Asıl sen anlamıyorsun burada kimin suçlu kimin şuçsuz olduğuna yada kimin ağlayıp ağlayamayacağına karar veren otorite sen misin..

Arkadaşlar burası eleme serverı haksız kazanc elde ederek bol keseden sanat eserleri alan sizler bizim önumuze bu şekilde geçmediniz mi bizlere haksızlık yapıldı asıl adalet bu yolla önumuze gecen tüm hesapların silinmesi olmalıdır adalet ozaman yerini bulur.Kendi aldıgınız altınları bu şekilde harcayamazdınız ve ilk 1000 içinde bu kadar kolay olamazdınız bu nedenle hakkıyla oynayanların emeklerine saygı gösterin ve daha fazla bu konuda konuşmayın derim.

ultrAslan
03-03-2012, 22:47
ben ne diyorum sen ne diyorsun..
heee öyle.
alırsın böyle cezayı sonra laga luga yaparsın

Simao Sabrosa
03-03-2012, 23:52
BASAYEV, bu hile olayı forumlarda konuşulduğu zaman pek bir karşıydın yapanlara falan ama bi türlü öğrenip baya dibine vurmuşsun altının belli ki.Bir de traviana suç at ohh ne güzel! siz sanat eserlerine gümüşleri savururken biz maceradan sanat eseri çıksa da kp arttırsak diye gün sayıyorduk bu neyin yüzsüzlüğü böyle.Hem suçlular hem forumda kabadayılıklar gırla yazık günah!!

BASAYEV
04-03-2012, 00:11
ben ne diyorum sen ne diyorsun..
heee öyle.
alırsın böyle cezayı sonra laga luga yaparsın[/QUO

[QUOTE=Simao Sabrosa;1390593]BASAYEV, bu hile olayı forumlarda konuşulduğu zaman pek bir karşıydın yapanlara falan ama bi türlü öğrenip baya dibine vurmuşsun altının belli ki.Bir de traviana suç at ohh ne güzel! siz sanat eserlerine gümüşleri savururken biz maceradan sanat eseri çıksa da kp arttırsak diye gün sayıyorduk bu neyin yüzsüzlüğü böyle.Hem suçlular hem forumda kabadayılıklar gırla yazık günah!!

benim hesaba bakabilirsiniz bir ay oldu yerinden oynamadı bir ayda en fazla 100 nufus artmuştır Cezalar dün geldi hesaplara ben Açığın farkındaydım ama kullanmadım hatta normal altın da almıyorum her türlü altınsız ben bu hesabı turnuvaya sokarım
benim sinir olduğum konu Travian avukatlarınadır..

Harsh Times
04-03-2012, 10:33
Beyler ilk rakibimiz belli oldu buyrun konusma asagıda görün türkiye serverinde kimlerle oyun oynadıgımızı

hep öyle olur zaten http://freeproxyserver.net/index.php?q=aHR0cDovL3R4Mi50cmF2aWFuLmNvbS50ci9pbW cveC5naWY%3D arkadaşların bile senin için iyi şeyler demiyor http://freeproxyserver.net/index.php?q=aHR0cDovL3R4Mi50cmF2aWFuLmNvbS50ci9pbW cveC5naWY%3D hemde en iyi arkadaşım dediklerin http://freeproxyserver.net/index.php?q=aHR0cDovL3R4Mi50cmF2aWFuLmNvbS50ci9pbW cveC5naWY%3D

la bi git cocuk gibi.
Ben cıkartıyorum.
Gelişmelerden pek haberin yok.
Ben çokdan bırakdım oyunu.
rus serverdaki hesaplar ve birliğimiz daha iyi.
Avrupada gene rakibiz.
http://freeproxyserver.net/index.php?q=aHR0cDovL3R4Mi50cmF2aWFuLmNvbS50ci9pbW cveC5naWY%3D
bide agır geldi 3 server.
Rus 3x 2x agır oldu.
1 aydır bakmıyorum bile oyuna.

özkan bak dediğime geldin herkes seni terkediyor senle olmaktansa silmeyi tercih ediyor seni uyarmıştım bak sap döner hesap döner http://freeproxyserver.net/index.php?q=aHR0cDovL3R4Mi50cmF2aWFuLmNvbS50ci9pbW cveC5naWY%3D buda sana kapak oldu

adanaspor1954
04-03-2012, 11:05
vay hainler :))

LAZIM LAZIM ASMAK LAZIM

LAZIM LAZIM KESMEK LAZIM :)))

trusta
04-03-2012, 11:22
Beyler ilk rakibimiz belli oldu buyrun konusma asagıda görün türkiye serverinde kimlerle oyun oynadıgımızı

hep öyle olur zaten http://freeproxyserver.net/index.php?q=aHR0cDovL3R4Mi50cmF2aWFuLmNvbS50ci9pbW cveC5naWY%3D arkadaşların bile senin için iyi şeyler demiyor http://freeproxyserver.net/index.php?q=aHR0cDovL3R4Mi50cmF2aWFuLmNvbS50ci9pbW cveC5naWY%3D hemde en iyi arkadaşım dediklerin http://freeproxyserver.net/index.php?q=aHR0cDovL3R4Mi50cmF2aWFuLmNvbS50ci9pbW cveC5naWY%3D

la bi git cocuk gibi.
Ben cıkartıyorum.
Gelişmelerden pek haberin yok.
Ben çokdan bırakdım oyunu.
rus serverdaki hesaplar ve birliğimiz daha iyi.
Avrupada gene rakibiz.
http://freeproxyserver.net/index.php?q=aHR0cDovL3R4Mi50cmF2aWFuLmNvbS50ci9pbW cveC5naWY%3D
bide agır geldi 3 server.
Rus 3x 2x agır oldu.
1 aydır bakmıyorum bile oyuna.

özkan bak dediğime geldin herkes seni terkediyor senle olmaktansa silmeyi tercih ediyor seni uyarmıştım bak sap döner hesap döner http://freeproxyserver.net/index.php?q=aHR0cDovL3R4Mi50cmF2aWFuLmNvbS50ci9pbW cveC5naWY%3D buda sana kapak oldu

bir türkün bunu yapacağına inanmıyorum ama genede yaparsa adam gibi kimliğini saklamasın bakalım nasıl oynuyor,,

Harsh Times
04-03-2012, 11:48
bir türkün bunu yapacağına inanmıyorum ama genede yaparsa adam gibi kimliğini saklamasın bakalım nasıl oynuyor,,

:) adam gibi diyon ya abi adam gibi dedigin kişi rusun yarınında türke karşı svasırmı :D turkismafia isimli arkdaş bu sene ++ bölgesini mahfeden kişidir.. kendisine bu dk dan sonra hzuur yok bu serverda...

r 0 0 t
04-03-2012, 11:49
o özkan cocorico özkansa çok da şaşmamak lazım yaptıklarına hahaha biz nelerini gördük :D

Road Runner
04-03-2012, 11:51
:) adam gibi diyon ya abi adam gibi dedigin kişi rusun yarınında türke karşı svasırmı :D turkismafia isimli arkdaş bu sene ++ bölgesini mahfeden kişidir.. kendisine bu dk dan sonra hzuur yok bu serverda...

Çok bile beklediniz.Speed foruma raporlar düşer.Bu adamın birliğinin raporları....
İyi seyirler:)

Harsh Times
04-03-2012, 11:54
Çok bile beklediniz.Speed foruma raporlar düşer.Bu adamın birliğinin raporları....
İyi seyirler:)

ya yok hepsinin merkezi silindi zaten tr.c degki 3 kişiden 2 sinin merkezi yok :D diger 1 kişi de yakında gidicek aldıgımız haberelre göre rkdaşlar arkdan da iş cevrimeye başlamış hepsinin hesabı tek tek sorulacak :)

Road Runner
04-03-2012, 11:57
ya yok hepsinin merkezi silindi zaten tr.c degki 3 kişiden 2 sinin merkezi yok :D diger 1 kişi de yakında gidicek aldıgımız haberelre göre rkdaşlar arkdan da iş cevrimeye başlamış hepsinin hesabı tek tek sorulacak :)

Tr.C diye geldiler.Kurşun oldular.Kuru sıkı olarak giderler...:) Mesajdaki gibi düşünüyorsa hiç oynamasın...

adanaspor1954
04-03-2012, 12:01

olaya neden dar kapsamda bakıyorsunuz,mesela adam ruslarla oynamak isteyebilir bunu istemesi neden vatan hainligiyle bir tutuluyor adam degil deniyor, bu online oynanan keyif alma amaçlı bir oyun adam ruslarla oynayınca daha fazla keyif alacagını dusunebilir veya ruslar da degil baska bolgede oynar hesap adamın hesabı altını da kendi parasıyla alıyor sen vermiyon yani:)

kaldı ki bizim kendi aramızda organize olmayı bırakın selam bile veremedigimiz herkesin birbiriyle kırgın oldugu herkesin birbirine karsı icinde sakladıgı intikam duyguları oldugunu dusunursek adam cok mu haksız?

şu serverin haline bakın mesela cok mu iyiyiz cok mu birlik beraberlik icindeyiz de adam bizimle oynasın...

siz bu dedigimi iyice bir dusunun

foto
04-03-2012, 12:23

TIRSIN ULAN

Agresssiv

oflukatil

aman allahım oyunu bırakıp giderim valla :)

Harsh Times
04-03-2012, 13:01
olaya neden dar kapsamda bakıyorsunuz,mesela adam ruslarla oynamak isteyebilir bunu istemesi neden vatan hainligiyle bir tutuluyor adam degil deniyor, bu online oynanan keyif alma amaçlı bir oyun adam ruslarla oynayınca daha fazla keyif alacagını dusunebilir veya ruslar da degil baska bolgede oynar hesap adamın hesabı altını da kendi parasıyla alıyor sen vermiyon yani:)

kaldı ki bizim kendi aramızda organize olmayı bırakın selam bile veremedigimiz herkesin birbiriyle kırgın oldugu herkesin birbirine karsı icinde sakladıgı intikam duyguları oldugunu dusunursek adam cok mu haksız?

şu serverin haline bakın mesela cok mu iyiyiz cok mu birlik beraberlik icindeyiz de adam bizimle oynasın...

Sende gidebilirsin hocam ruslarla oynamaya orası zevk yapma degil milli bi arena ve sen türksen türkün yanında olmak zorundasın.. bizim fikrimiz bu zevk yapıcaksan git bunu diger serverlrda yap orda milleti bölmeye calısmanın bi mantıgı varmı?

spartacus
04-03-2012, 15:09
İşte forumda özlediğim tablo.. saldıranı tebrik ediyorum.. savunanı ve savunmaya yardımcı olan ruha hem teşekkür hemde tebrik ediyorum...!

baskan bu def hosuma gitti ben askeri bu defansa cakıyım mı :D

gına geldi beklemekten. elde 3-5 asker cakıyım kurtar beni bu askerden valla:) ne güzel def var kes kes bitmez valla:D

saldıran ve savunanı cok cok tebrik ederim.

demekki köyün varsa basında durcakmısız böle yakalanırsınız işte. avrupanın tam kopyası olmus bu saldırılar. adamlar vahada bulduklarını imp ya da toytatlarla kesiiyorlardı. saldırdıgında ise böle defle karsılasıyrordun:)

benim özlediğim tablo bu işte. eleme serverı dediğin böle olcak. her ihtimalden ders alcaz. avrupada da bunları yapmıcaz. ancak bunlar olurkende askerini kaybeden arkadasları ise küçümseyip onuru kırıp göz ardı etmicez.

zaten demek istediğim anlasılmıstır :)

trusta
04-03-2012, 15:48

dediklerinde mantık varmı usta bence hiç yok . zevkine oynayacaksan normal bi servere gideceksin istediğini yapabilirsin ,
ancak turnuvada bir türk rakip birlikte ise heleki ruslarla buna hak veremem hak verenide yapanıda yıkarım özür dilerim ama yıkarım. hani padişahın bir kuşa çok para vererek alıpta kafasını koparmış ya sonra ne demiş kendi ırkına ihanet edenin sonu budur .

ZaZ
04-03-2012, 16:35
hemen vatan haini ilan etmeyin milleti oyun oynuyorsunuz altıüstü

adanaspor1954
04-03-2012, 17:12
dediklerinde mantık varmı usta bence hiç yok . zevkine oynayacaksan normal bi servere gideceksin istediğini yapabilirsin ,
ancak turnuvada bir türk rakip birlikte ise heleki ruslarla buna hak veremem hak verenide yapanıda yıkarım özür dilerim ama yıkarım. hani padişahın bir kuşa çok para vererek alıpta kafasını koparmış ya sonra ne demiş kendi ırkına ihanet edenin sonu budur .

ne guzel yıkarsın aslansın kaplansın..

sen hayal dunyanda yasamaya devam et bu server herseyi belli etti gecen seneden daha kotu olacak wow bile alamayacagız bırak kurmayı... herkes herkesle dusman kuyruk acıları var intikam yeminleri var sen polyannayı oynamaya devam et

ben para harcıyorum emek veriyorum istedigim yerde istedigimle oynarım sen mi engel olacaksın

herkes neler yasanacagını iyi biliyor avrupada masalları gecelim arkadaslar

trusta
04-03-2012, 17:57
ne guzel yıkarsın aslansın kaplansın..

sen hayal dunyanda yasamaya devam et bu server herseyi belli etti gecen seneden daha kotu olacak wow bile alamayacagız bırak kurmayı... herkes herkesle dusman kuyruk acıları var intikam yeminleri var sen polyannayı oynamaya devam et

ben para harcıyorum emek veriyorum istedigim yerde istedigimle oynarım sen mi engel olacaksın

herkes neler yasanacagını iyi biliyor avrupada masalları gecelim arkadaslar

siz adınızı ve yerinizi belli edin yeter aslan falan değilim .
şunu iyi bilki türkshmafya ve tek sen kalsan hemde tr olarak oynasanız inan size yardıma adam toplar gelirim orada senin zevkin ve paran oynamıyor orada ülkenin ismi ile oynuyorsun .
neyse bu zihniyetle uğraşamam yolun açık olsun .

serdars11111
04-03-2012, 18:07
altın ceza işine bir yorum yapıcam!!!!

yapan arkadaşlara bakıyorum...zaten iyi oyuncularsınız...

ihtiyacınızda yok altınsız oynamazsınız..

yani ben yapmadım benimle eşit olmanız size zor mu geliyor...bence bu acıgı bilipte yapmıyan içinizde nadir insanlar vardır!!!

lütfen onları enayi kendinizi üstün zekalı görmeyin..

2 ci kez ceza alanlar hakkını aramalı ama ilk cezalarını alanlar bu deveyi güdün:)

sonuç herkes yaptıgının karşılıgını ödüyor...

KaSiS_BuFeCi
04-03-2012, 18:07
baskan bu def hosuma gitti ben askeri bu defansa cakıyım mı :D

gına geldi beklemekten. elde 3-5 asker cakıyım kurtar beni bu askerden valla:) ne güzel def var kes kes bitmez valla:D

saldıran ve savunanı cok cok tebrik ederim.

demekki köyün varsa basında durcakmısız böle yakalanırsınız işte. avrupanın tam kopyası olmus bu saldırılar. adamlar vahada bulduklarını imp ya da toytatlarla kesiiyorlardı. saldırdıgında ise böle defle karsılasıyrordun:)

benim özlediğim tablo bu işte. eleme serverı dediğin böle olcak. her ihtimalden ders alcaz. avrupada da bunları yapmıcaz. ancak bunlar olurkende askerini kaybeden arkadasları ise küçümseyip onuru kırıp göz ardı etmicez.

zaten demek istediğim anlasılmıstır :)

KEMAL hocam senin tek sıkıntın asker kestirmek olsun.. biliyorsun asker çaktırmaya bayılıyorum:)
raporlardan haz aldıysan sanada aynı hazı yaşatalım.. bak benimde vahalarda sakladığım 3 5 asker var sende onları kes senden kıymetli mi...!

KaSiS_BuFeCi
04-03-2012, 18:12
siz adınızı ve yerinizi belli edin yeter aslan falan değilim .
şunu iyi bilki türkshmafya ve tek sen kalsan hemde tr olarak oynasanız inan size yardıma adam toplar gelirim orada senin zevkin ve paran oynamıyor orada ülkenin ismi ile oynuyorsun .
neyse bu zihniyetle uğraşamam yolun açık olsun .

hocam bu zihniyettekilere cevap vermeniz bile bunların yapmaya çalıştıkları fesata yardımdır...!

o yüzden muhatap bile olmayacaksınız zirra amaçları bellidir...!

trusta
04-03-2012, 18:18
hocam bu zihniyettekilere cevap vermeniz bile bunların yapmaya çalıştıkları fesata yardımdır...!

haklısın abi prim vermeyek ...))

talha
04-03-2012, 19:03
Turnuvada yenildik.
Yenildik ama aynı zamanda bir takım şeyleri de öğrendik.
Hatalarımızı gördük ve dersimizi aldık.

Ben bu sefer tedbiri biraz erken almak istiyorum.
Geçen gün toplantıda konuştuğumuz üzere, bize yol gösterebilecek bir takım alt yapı bilgisi hazırlıyorum.

Yaptığımız hatalardan çıkardığımız derslerden, tılsım kullanımı ve reislemeler ile ilgili hazırladığım detaylı kullanım kritelerini başkanlara verdim, muhtemelen kendi yönetim anlayışlarınca değiştirip, yakında yayımlarlar.

Buna benzer oyun öncesi ve başlangıcıyla ilgili bir hazırlığım var.
Bir forum başlığı açıp, tartışılmak üzere sizlerin huzuruna sunmayı düşünüyorum.

Diğer arkadaşa cevabım ise: evet, turnuvada yine yenilebiliriz.
Ama bu bizim çabalamamızı ve mücadele etmemizi engellemez.
Bir sonrakinde daha iyi oluruz.
İşin ilginci yine yenilecek olsam bile, benim tarafım belli.
Yensem süper olur ama yenmek için oynamıyorum ki.
Sevdiğim arkadaşlarla aynı safta mücadele edip, savaşmak istiyorum.
İşte, en keyfli olan yanı da bu.

haklısın abi prim vermeyek ...))

beyhude.
04-03-2012, 19:56
Turnuvada yenildik.
Yenildik ama aynı zamanda bir takım şeyleri de öğrendik.
Hatalarımızı gördük ve dersimizi aldık.

Ben bu sefer tedbiri biraz erken almak istiyorum.
Geçen gün toplantıda konuştuğumuz üzere, bize yol gösterebilecek bir takım alt yapı bilgisi hazırlıyorum.

Yaptığımız hatalardan çıkardığımız derslerden, tılsım kullanımı ve reislemeler ile ilgili hazırladığım detaylı kullanım kritelerini başkanlara verdim, muhtemelen kendi yönetim anlayışlarınca değiştirip, yakında yayımlarlar.

Buna benzer oyun öncesi ve başlangıcıyla ilgili bir hazırlığım var.
Bir forum başlığı açıp, tartışılmak üzere sizlerin huzuruna sunmayı düşünüyorum.

Diğer arkadaşa cevabım ise: evet, turnuvada yine yenilebiliriz.
Ama bu bizim çabalamamızı ve mücadele etmemizi engellemez.
Bir sonrakinde daha iyi oluruz.
İşin ilginci yine yenilecek olsam bile, benim tarafım belli.
Yensem süper olur ama yenmek için oynamıyorum ki.
Sevdiğim arkadaşlarla aynı safta mücadele edip, savaşmak istiyorum.
İşte, en keyfli olan yanı da bu.

Bende aynı fikirdeyim önemli olan yenmek yada yenilmek değil beraberce mücadele etmek,her ne kadar bazı konularda tecrübe kazanmış olsakta geçenki turnuvaya nazaran sürüm farkından kaynaklanan değişikliklerde olacak benim bu hazırlık metnine nacizhane 1.madde olarak fikrim ne olursa olsun hesap silinmemeli oynayamayacak yıkılan ters düşen hesap sahipleri bir şekilde yeni oyunculara devretmeli en kötü ihtimalle aktif oyunculara multi hesap olarak emanet edilmeli.

adanaspor1954
04-03-2012, 20:06
1- burada COF olamadık ama avrupada CİF olacağız.

2- tr birlikleri arasındaki çatışma ve ayrılık

3- + + daki oyuncuların oyun basından beri birbiriyle ters duşmesi

daha 10 tane sayarım burada birlik beraberlik olamıyorsun,burada birbirini kırıyor eziyor dalga geciyor adamcılık yapıyorsun sonra avrupada hepbirlikte mucadele edecegiz diyorsun buna sadece sen inanırsın

bu server bittiginde avrupada kozlar paylaşılacak şimdi oynayın oyununuzu en buyuk sizsiniz en kral oyuncu sizsiniz cogunluk susuyor konusmuyor dikkat ederseniz ne zaman konusacaklar goreceksiniz...

siz kendi inandıklarınızda devam edin buradaki oyuncular avrupada hesaplar acıldıgında bedelini kesecektir. Siz boyle devam edin 3 ay kaldı cogunluk sabrediyor bekliyor

ha birde beni boluculukle suclayanlar kimler sizinle birlikte? bir yazın da bilelim cof mu hırstim mi siddet mi? kendi aranızda birlikteyseniz komik olmayın 300 ıspartalı gidersiniz 3000 4000 kişiye karsı oynarsınız!!!

kendinize kamuoyu olusturmaya calısıyorsunuz ama gecmiş olsun cok farklı bir avrupa serveri olacak çok...

spartacus
04-03-2012, 20:51

daha 10 tane sayarım burada birlik beraberlik olamıyorsun,burada birbirini kırıyor eziyor dalga geciyor adamcılık yapıyorsun sonra avrupada hepbirlikte mucadele edecegiz diyorsun buna sadece sen inanırsın

bu server bittiginde avrupada kozlar paylaşılacak şimdi oynayın oyununuzu en buyuk sizsiniz en kral oyuncu sizsiniz cogunluk susuyor konusmuyor dikkat ederseniz ne zaman konusacaklar goreceksiniz...

siz kendi inandıklarınızda devam edin buradaki oyuncular avrupada hesaplar acıldıgında bedelini kesecektir. Siz boyle devam edin 3 ay kaldı cogunluk sabrediyor bekliyor

ha birde beni boluculukle suclayanlar kimler sizinle birlikte? bir yazın da bilelim cof mu hırstim mi siddet mi? kendi aranızda birlikteyseniz komik olmayın 300 ıspartalı gidersiniz 3000 4000 kişiye karsı oynarsınız!!!

kendinize kamuoyu olusturmaya calısıyorsunuz ama gecmiş olsun cok farklı bir avrupa serveri olacak çok...

o zaman sende bize katıl üstad ?

gel beraber bu sorunları cözelim ? tr birlikleri arasında sorun olabilir. burda herkes elini tasın altına koyarsa sorunlar cözülür herkes fedakarlık yapmalıdır buna yönetimde dahil. serverdaki cof hırs siddet birliklerine gelince gelin tr birlikleri ile olan bu soguklugu eritelim. savasmayalım demiyorum dargınlıkları kaldıralım diyorum. avrupa içinde beraber oynucaz ne de olsa.

buyur gel baslayalım. gel hep beraber aynı dogrultuda aynı amac ugruna oynayalım avrupada.

buraya gelince cicek böcek yeri değildir travian. elbette saldırı olucaktır. neden merkezleriniz yıkılınca ordularınız cakılınca ya da deffleriniz asılınca olmadı tılsımlarınızı kaybedince böle seyler yazıyorsunuz ?

burası eleme yeri avrupada da böle olcak. bence savas olmalı ama kimseyi kırmadan üzmeden. yıkılınca tebrik edicen yıkınca üstad emeklerini calmıs gibi olduk diyip özürde dilicen.

bunu size istinaden söylemiyorum serverdaki yönetici ve oyunculara istiaden söledim.

genel konustum yani.

hos ben inanıyorumki tr yönetimi avrupada birlik olmadan dirliğin olamıcanı biliyordur elbette onlarda bu konu hakkında birsey yapıcaklardır.

dedesi55
04-03-2012, 20:53
bakın geçen elemelerde dalga geçme.küfürleşme.orda görüşürüz söylemleri wow lar çıktıktam sonra başlamıştı demekki bu turnuva bizbize daha çok yetecez.:cool:

KaSiS_BuFeCi
04-03-2012, 20:56

HOCAM bu konuya neden bu kadar taktın anlamakta güçlük çekiyorum...!madem ayrılıklar olduğunu avrupada başarısızlıklar olacağını düşünüyorsun fitili ateşlemeyeceksin...
buraya bunların çözümünü yazacaksın... aklında geçen ve bizimle paylaştığın çözümlerin işe yarayacağına inanırsam emin ol ilk öncüsü ben olurum...

ikinci olarak seni vatan haini ilan etmedik hocam..savunduğun düşüncelerin yanlış olduğunu anlatmaya çalışıyoruz...!KİŞİ ister rus olur ister alman olur ister arap olur...demek istediğimiz olacaksa burdada olsunda çıkıp hep beraber neler yapabileceğimize karar verelim.. ama burda türk serverında türklerle beraber olup onlarla birlikte savaşıp avrupaya gidince türklerden hayır yok kazanmak için ruslarla beraber olacam demek olmaz.. yok öyle yağma... olacaksa burdada olsun kazanınca başarılı olunca emin ol taktir ederiz..

üçüncü olarak tr birlikleri arasında çatışma olmadı sadece fikir ayrılıkları oldu..olması garip değil olmaması garibine gitmeliydi..önemli oolan değişik fikirlerin çıkışını engellemek değil önemli olan o değişik fikirlerden bir karma yapmak..ki son toplantılarımızda tüm birlik başkanları bu yolda yürümek için sağlam adımlar attılar...

dördüncü olarak demişsin ki 300 kişi gidersiniz.. çoğunluk en son konuşacak falan diye...konuşsunlar hocam.. engelleyen mi var.. sen nasıl çıkıyorsun özgür iradenle bunları yazıyorsan ben nasıl yazıyorsam onlarda yazsınlar..

ARTIK şu huylarımızdan vazgeçelim...evet haklısın bu bir oyun... kişinin belirli bir ekonomik gelirini harcıyarak zevk almak için oynadığı bir oyun...AMA AVRUPA ŞU YAZDIKLARIMIN UYGULANACAĞI BİR ARENA DEĞİL...!
Evet belki yine başarısız olacağız,ama alınıp darılıp birbirimizi suçlayarak mücadelemize gölge düşürmeyeceğiz..ÇÜNKÜ BU SENE BENDE VARIM VE BUNA MÜSADE ETMEYECEĞİM..

O YÜZDENDİR Kİ BU POLEMİĞİ DAHA FAZLA UZATMANIN ANLAMI YOK.. BAŞTA YAZDIĞIMI ŞİMDİ BİR DAHA YAZIYORUM...BU TARZ POLEMİKLER YARATILACAĞINA GEÇEN SENE YAPILAN VE BU SENE HALA YAPILMAKTA OLAN HATALARI VEYA KAFANDAKİ SORU İŞARETLERİNİ YAZ..BUNLARIN ÇÖZÜMLERİ NELER OLABİLİR YAZ..BUNLARI YAZ Kİ BİZDE SONUNA KADAR SENİN YANINDA OLALIM...

trusta
04-03-2012, 21:23
geçen seneki hatalarımız :

1) bölge olarak 3 bölge olmamız yani dağılmamız
2) gemisini yürüten kaçtı bende dahil bir çoğumuz 200 lerin üstündeydik
3) savunma olarak hiç yok denecek kadar kötüydük
4) saldırı askeri basamadık ben romalı 110k yaya 45k atlı 20k koç başını ordu sandım )) 125k asker kestim bununla))

bunlar olmayınca 4. şık ortaya çıktı çünki zayıfız kime gitsen aynı dertten yanıyo yada ezik gördük kendimizi

4) iletişim birlikler arası hiç yoktu

adanaspor1954
04-03-2012, 21:25
ben sadece birkaç tespitte bulundum ki sizler de bunun dogru oldugunu bu hal gidişatla avrupada sadece rezil olunacagını adınız gibi biliyorsunuz, ben KRAL ÇIPLAK diyorum bunu bile hazmedemeyen kafası kumda oynayan yaaa o zaman biz de seni yıkarız diyenler var hayret insaf...

ne zaman anlayacaksınız hesaplar yıkılarak, hesap sahipleriyle dalga gecilerek, bu oyuna emek veren para harcayan adamları oyundan kopararak gidildiginde avrupada rezil rusva olacagımızı ne zaman anlayacaksınız? ben size soyleyim ne zaman anlayacagınızı avrupada cok degil 1 ay gectikten sonra biz ne yaptık diyeceksiniz ama malesef atı alan uskudarı geçmiş olacak

ha gelelim nasıl olura nasıl ayakta kalabiliriz(kazanırız demiyorum cunku bu gidişatla kazanırız diyenin akıl saglıgından suphe ederim)

oyuna emek verenleri oyundan sogutmadıgımızda
oyuna para harcayanlarla dalga gecip onlara hakaret etmedigimizde
bizimle farklı fikirde olanları haaa o zaman seni yıkarız demedigimizde

daha onlarca sayılır ama bu serverde bu potansiyel YOK

ben kendi dusuncelerimi soyluyorum ne vatan hainligim kalıyor ne ruslugum... nasıl olacak da avrupada tum dengeleri gozeteceksiniz? boyle mi sizden farklı dusunenleri vatan haini ilan ederek mi guldurmeyin beni arkadaslar

ruslarla oynarız kelimesi tabiki gercekci degil sen istesen bile ruslar seni arasına almaz bunu bile akıl edemeyen çapta oyuncular biz seni yıkarız diyor yıkın arkadaslar yıkın dagıtın sovun dalga gecin en buyuguz deyin

3 AY SONRA YIKILDIGINIZDA KOYUNUZE BAKIP 100 YABANCI OYUNCUNUN SİZE SALDIRDIGINI GORDUGUNUZDE YİNE YIKARSINIZ

DİYORUM YA ASLANSINIZ KAPLANSINIZ SİZ EN BUYUK OYUNCULARSINIZ

Simao Sabrosa
04-03-2012, 21:32
adam haklı beyler, adam haklı!

En güzel örnek, serverin yarısı TR ama onlar bile bütün olamamışlar Avrupada cof ların hırsların onların bunların beraber olması bekleniyor.

Hangi birlik başkanı çıkıp burda bütün serverdaki birlik başkanlarını çağırdı bunlar konuşuldu.Ancak biz gibi insanlar gelip forumda bunları tartışıyoruz ama başkanlar kılını kıpırdatmıyor.

Daha hangi bölgede oynayacağımız belli değil.Server bitecek avrupaya gideceğiz forumlarda her birliğin başkanı bir konu açacak. X birliği olarak +/+ dayız. Diğeri boş durur mu biz y birliği olarak +/- deyiz.diğeri hiç boş durmaz derken böyle bölye gidecek.

Allah aşkına kimi kandırıyorsunuz?

trusta
04-03-2012, 21:32
ben sadece birkaç tespitte bulundum ki sizler de bunun dogru oldugunu bu hal gidişatla avrupada sadece rezil olunacagını adınız gibi biliyorsunuz, ben KRAL ÇIPLAK diyorum bunu bile hazmedemeyen kafası kumda oynayan yaaa o zaman biz de seni yıkarız diyenler var hayret insaf...

ne zaman anlayacaksınız hesaplar yıkılarak, hesap sahipleriyle dalga gecilerek, bu oyuna emek veren para harcayan adamları oyundan kopararak gidildiginde avrupada rezil rusva olacagımızı ne zaman anlayacaksınız? ben size soyleyim ne zaman anlayacagınızı avrupada cok degil 1 ay gectikten sonra biz ne yaptık diyeceksiniz ama malesef atı alan uskudarı geçmiş olacak

ha gelelim nasıl olura nasıl ayakta kalabiliriz(kazanırız demiyorum cunku bu gidişatla kazanırız diyenin akıl saglıgından suphe ederim)

ben kendi dusuncelerimi soyluyorum ne vatan hainligim kalıyor ne ruslugum... nasıl olacak da avrupada tum dengeleri gozeteceksiniz? boyle mi sizden farklı dusunenleri vatan haini ilan ederek mi guldurmeyin beni arkadaslar

ruslarla oynarız kelimesi tabiki gercekci degil sen istesen bile ruslar seni arasına almaz bunu bile akıl edemeyen çapta oyuncular biz seni yıkarız diyor yıkın arkadaslar yıkın dagıtın sovun dalga gecin en buyuguz deyin

3 AY SONRA YIKILDIGINIZDA KOYUNUZE BAKIP 100 YABANCI OYUNCUNUN SİZE SALDIRDIGINI GORDUGUNUZDE YİNE YIKARSINIZ

DİYORUM YA ASLANSINIZ KAPLANSINIZ SİZ EN BUYUK OYUNCULARSINIZ

yola gelecek yerde birde kıvırmaya başladın hem diyosun ruslarla cif olucaz türklere rakip olacaz hemde benden ters cevap alınca aslanım kaplanım olacak . ne dicektim tebrikmi edecektim seni ruslara katıldın diye )))adam derki tamam toplanalım konulşalım durumları düzeltelim avrupayamı gidilecek amarikayamı gidilecek hep beraber gidelim der..

batusay
04-03-2012, 22:30
Hangi bölgede toplanılacak?

ultrAslan
04-03-2012, 22:39
http://inciswf.com/1303499089.swf

spartacus
04-03-2012, 22:39

eger rezil olacagımıza inanıyorsan yada bu tarz düşüncen varsa gelme kardesim seni zorla oynattıran mı var !!!

dalga gecmek alay etmek bunu anlarımda yıkmak yıkılmak olucaktır. bu oyunun dogası bu. bugün merkezim ya da asker köyüm gitti die giden orda da gider kaldıki tüm köyleri reislenip duran arkadas vardı tek köyden def bastı yinede bişeyler yaptı. ama sadece ordusu cakıldıgı için ya da def olmadıgı için ya da merkezindeki tarlalar yıkıldıgı için silen kişiler vardı. hepsinden öte madem siliceksin hesabı ver kullanalım dediğimiz halde. bu oyuncuda gelmesin. normal servera nassssss !!!!

orda da emek verdik ama yıkıldık pes etmedik. sen yıkılan emek veriyorda yıkan vermiyor mu ??? o para harcadıda diğeri harcamadı mı ??? oyundan bu tarz insan soguyacaksa merak etme bana sorarsan gitsin. burda böle durumda bile oyundan soguyup silen orda en basta gider !!!

potansiyel var merak etme !!! kontrol edemiyouz o kadar !!!

avrupada türk olup sizinleyim diyip ruslar tarafında olan türküde gördük !!! o yüzden bu dediğine inanmam. bunu bir türk yaptıysa ve ruslarda o adamı birliğine almıssa o zaman bu dediğin ne yazık ki oluyor !!!

hepsinden öte destek olmucaksan köstekte olma...

Achilles
04-03-2012, 22:43
Hangi bölgede toplanılacak? Herkesin geçen turnuvada gördüğü gibi merkez bölgesinin çevresini ele geçiren oyununa 1-0 önde başlıyor. Serveri kontrol edebiliyor. Tüm bölgelere eşit mesafede. Tüm tılsımlar bu bölgedeye yakın düşüyor. Bu normal bir serverda belki çok zor gibi görünebilir. Ama turnuvaya 2000 türk katılacağız 2-3 gün geçmesini beklemeden herkes ilk gün aktif ederse merkez bölgede üstünlük sağlanabilir. Rusların yaptığı 0/0 'a 100 sektör uzaklığa kadar hiç boş yer bırakmadılar ve böylece kendilerine yakın rakiplere manevra alanı bırakmadılar. Şimdiden Bu yönde bir strateji üzerinde çalışılabilir.

spartacus
04-03-2012, 22:47
Herkesin geçen turnuvada gördüğü gibi merkez bölgesinin çevresini ele geçiren oyununa 1-0 önde başlıyor. Serveri kontrol edebiliyor. Tüm bölgelere eşit mesafede. Tüm tılsımlar bu bölgedeye yakın düşüyor. Bu normal bir serverda belki çok zor gibi görünebilir. Ama turnuvaya 2000 türk katılacağız 2-3 gün geçmesini beklemeden herkes ilk gün aktif ederse merkez bölgede üstünlük sağlanabilir. Rusların yaptığı 0/0 'a 100 sektör uzaklığa kadar hiç boş yer bırakmadılar ve böylece kendilerine yakın rakiplere manevra alanı bırakmadılar. Şimdiden Bu yönde bir strateji üzerinde çalışılabilir.

katılıyorum :) 0/0 bölgesini kontrol etmek en önemli noktadır.

Road Runner
04-03-2012, 23:32
Car car car mahalle karılarını geçtiniz...

Bu oyuna yön veren aşağı yukarı 50 kişidir.Diğer 10 bin kişi ise bu 50 kişiye göre hareket eder...
Oyunun bu durumlara gelmesinin şuçlusuda o 50 kişidir.Durumu düzeltecekte gene o 50 kişidir...
Siz ne kadar burada tartışırsanız tartışın.Zerre kadar önemi yoktur...

Oyundan şikayetçiyseniz gidin o 50 kişiye hesap sorun.
Neden böyle?
Nasıl bu hale geldik?
Ne şekilde düzelir?

Burda ona laf atmışsın bundan özür dilemişsin birlik beraberlik çağrısı yapmışsın zerre kadar önemi yok.Gene karar verecek o 50 kişidir...

Yani burda yormayın kendinizi :)

Şimdi gelelim o 50 kişiye...
Aklınızı başınıza toplayın.Madem elinizi taşın altına koydunuz.Kaldırın.Kaldırmış gibi yapmayın...
Yada ben tek kaldıracağım bu taşı demeyin.Taş ağırdır belinizi ağırtırsınız...
Bu taş beraber kalkar.Beraber kaldırın...
Burnunuzdan tüy aldırın...
Anlaşamıyorsanız ayrı ama aynı amaç uğruna hareket ediniz...

Benim için dolu ama sonucu boş bir yazı olacak ...

Not:O 50 kişi birlik yöneticileridir...

river&forza
05-03-2012, 03:39

senin acıklamalarını sadece hrant dink oldugunde ortaya cıkıpta hepimiz ermeniyiz diyen vatan hainlerinin acıklamaları gibi goruyorum. ki eminim seninde ermeniden farkın yok olsan zaten surda su konusmaları yapmazsın ilk basta hadi ruslarla oynarız sonrasında tepkilere karsılık yok ben ole demedim beni yanlıs anladınızda aslansınızda kaplansınızda ne ulan artisligin varsa gel oyunda konus burda hava atma o kadar cof cif cuf tunda ++ yı yakıp yıkıyodun da simdi nerdesin??? evet yeri gelir aslan yeri gelir kaplan oluruz ama yinede sizin gibi 3 tane capulcuya meydanı bırakmayız soyleyecek biseyin varsa gel oyunda soyle yoksa burda laf ebeligi is bilene saygı dıy dıymuoysanda defol git senin gibi turkede oyuncuyada ihtiyacımız yok.

algx
05-03-2012, 03:44

Bu oyuna yön veren aşağı yukarı 50 kişidir.Diğer 10 bin kişi ise bu 50 kişiye göre hareket eder...
Oyunun bu durumlara gelmesinin şuçlusuda o 50 kişidir.Durumu düzeltecekte gene o 50 kişidir...

Neden böyle?
Nasıl bu hale geldik?
Ne şekilde düzelir?

Burda ona laf atmışsın bundan özür dilemişsin birlik beraberlik çağrısı yapmışsın zerre kadar önemi yok.Gene karar verecek o 50 kişidir...

Aklınızı başınıza toplayın.Madem elinizi taşın altına koydunuz.Kaldırın.Kaldırmış gibi yapmayın...

iyi yazmışsın .. eline sağlık ..

ama bu 50 kişinin konuşmasına daha çoook var ..

hele bi bölge savaşları başlasın bitsin wowlar çıksın o zaman oturup konuşulur avrupada ne yapacağımız .. foruma bakılırsa daha 2x açılmadan karar verilmesi bekleniyordu ..

kurtlarla dans
05-03-2012, 07:27
foruma bakılırsa yine eski eleme serverini aratmadığı ortada.keşke türkiye elemelerinde hırs yapacak kişiler kin nefret uyandıracak söylemlerden kaçınmak adına yabancı 2x elemelerinde oynasalardıda bu kadar suçlayıcı msj kirliliği ortaya çıkmasaydı.hem öylece türkiye serverinden geleceklerle birlikte daha çok türk oyuncuyla serverde ses getirilebilinirdi.rus lar sadece kendi serverinden gelmemişlerdi,diğer ülke elemelerinden gelenlerle birlikte ve iyi bir organizeyle serveri başından beri sürklase etmişlerdi.biz hala sen şusun busun derdindeyiz...benim gibi yabancı elemelerde oynıyanlar eminim burdaki kuru kalabalıkla ve kin nefret le gelmiyecekler...

serdars11111
05-03-2012, 11:29
arkadaşlar

olmuşla ölmüşe çare yok...!!! dediginiz gibi bir an öncebölge belirlenmeli...cif cof vak fuk tr hırs tim anlamaz..

burdaki cekişmenizi gene yapın...ama kin yapmayın..

wowu tr kursa nolcak burda bu tr nin büyüklügünümü göstericek...cof tr yi bitirse nolucaktı..tr lere ihtiyaçı olmucakmıydı

avrupada!!!!

tekrar ediyorum...kafa oyuncular, birlik başkanları şu bölgeyi belirleyin...

ve şunuda istiyorum sizlerden 1 köy kalsanız bile avrupada hesap silmeyin...orda kalanlara kazık atmayın..

statejinizi yapın bizlere yol gösterin ee bizde yapamıyormuyuz görün bakın...:)

sevgiler saygılar hürmetler

ZGA
05-03-2012, 13:56
elemeye gittiğimizde kafa olmadan vücut hareket edemez koparın rusların genel başkanlarının kafasını yani yapın onun ve yonetiminin köylerini yağma köyü bakın diğerlerine neler oluyor cermenler hani sizin tokmaklarınız varya yağma köyü yapmada sizin elinizde askerlerini kitlemede sizin elinizde.

spartacus
05-03-2012, 14:14
herkes bölgedir tutturmus arkadas. allah askına suraya gelen bölgemiz neresi die yazmasın bir daha uyuz olmaya basladım. sanki her ülke kararuını vermiş bi biz kalmısız:)

ne bu bölge hevesiniz durun bakalım belirlenir ve zmanı gelincede acıklanır. tutturdunuz bölgemiz nere diee.

yönetimde o kadar insan var aptal değiller yaa herseyin hesabını yapmak zorundalar. herkesi gözetmek zorundalar. tasın altına ellerini koymak zorundalar. bırakın adamlar yapması gerekeni yapsın vakti gelince zaten herkese duyurulur.

DehSet
05-03-2012, 15:33
herkes bölgedir tutturmus arkadas. allah askına suraya gelen bölgemiz neresi die yazmasın bir daha uyuz olmaya basladım. sanki her ülke kararuını vermiş bi biz kalmısız:)

ne bu bölge hevesiniz durun bakalım belirlenir ve zmanı gelincede acıklanır. tutturdunuz bölgemiz nere diee.

yönetimde o kadar insan var aptal değiller yaa herseyin hesabını yapmak zorundalar. herkesi gözetmek zorundalar. tasın altına ellerini koymak zorundalar. bırakın adamlar yapması gerekeni yapsın vakti gelince zaten herkese duyurulur.

kemal ßu iŞler ßize düşmez sen halen stratejik konuşuyorsun yoksa Roud Runner'in o dediği 50 kişinin içindekilerden biriside senmisin :D ßiz işimize ßakalım ßak 3x de yağma listesini genişletecez daha asker besleyecek yer bulacaz biz sesimizi zaten zamanında Çıkardık gerekli uyarıları yaptık artık susacaz turnuva zamanı Konuşacaz sen ßoşver Şimdi ßu iŞleri Çiçem ßana madde atda mancınık basayım azcık :D

spartacus
05-03-2012, 16:36
kemal ßu iŞler ßize düşmez sen halen stratejik konuşuyorsun yoksa Roud Runner'in o dediği 50 kişinin içindekilerden biriside senmisin :D ßiz işimize ßakalım ßak 3x de yağma listesini genişletecez daha asker besleyecek yer bulacaz biz sesimizi zaten zamanında Çıkardık gerekli uyarıları yaptık artık susacaz turnuva zamanı Konuşacaz sen ßoşver Şimdi ßu iŞleri Çiçem ßana madde atda mancınık basayım azcık :D

kafaya koydum akın seni o yönetime sokacam tek amacım bu :cool:

iliğime kadar kuruttun beni zaten madde atamıom sistem izin vermiyor :)

nasıl sömürdüysen beni :P

DehSet
05-03-2012, 16:44
kafaya koydum akın seni o yönetime sokacam tek amacım bu :cool:

iliğime kadar kuruttun beni zaten madde atamıom sistem izin vermiyor :)

nasıl sömürdüysen beni :P

Her sabah 1 500 k atıyordum bu sabah izin vermedi bende gittim senin kışla ile ahırı doldurdum Kızdımda :)

talha
05-03-2012, 19:09
http://forum.travian.com.tr/showthread.php?71996-Turnuva-Stratejisi&p=1391263&posted=1#post1391263
(http://forum.travian.com.tr/showthread.php?71996-Turnuva-Stratejisi&p=1391263&posted=1#post1391263)
Yukarıda kısayolunu verdiğim forumda, turnuva öncesi, başlangıcı ve sonrasıyla ilgili kendi fikirlerimi yazdım.
Sizlerden de kendi fikirlerinizi yazmanızı bekliyorum.
Ne kadar çok kişi yazar ve fikirlerin kabulu genele yayılırsa, birbirimize olan saygımız ve aidiyet duygumuz artar.
Böylece ne yapmaya çalıştığımız ve nasıl yapacağımız her kes tarafından anlaşılır.

Bütün başkanları, yukarıda zikredilen 50 oyuncuyu ve benim gibi sıradan oyuncuları açtığım foruma beklerim :)

Neden böyle?
Nasıl bu hale geldik?
Ne şekilde düzelir?

batusay
05-03-2012, 19:30

e hadi bakalım su dedigine sende inanda bende rahatlayım

eminsin yani baskanlar belirleyecekler BİR (1) bölgede sonrada servera duyuracaklarda herkez TEK bölgede toplanacak

sen inan sonrada beni inandır. biz türküz yapamayız öyle seyler birlik beraberlik.

ogame diye bir oyun vardır 3 yılımı verdim. ittifaklarda üye sınırlaması yoktu. keşke burdada olmasada bir birlik 100 kişi 200 kişi alabilse

gerçi ordada yıkılmak yoktu http://forum.travian.com.tr/images/smilies/smile.png

spartacus
05-03-2012, 21:56
e hadi bakalım su dedigine sende inanda bende rahatlayım

eminsin yani baskanlar belirleyecekler BİR (1) bölgede sonrada servera duyuracaklarda herkez TEK bölgede toplanacak

sen inan sonrada beni inandır. biz türküz yapamayız öyle seyler birlik beraberlik.

ogame diye bir oyun vardır 3 yılımı verdim. ittifaklarda üye sınırlaması yoktu. keşke burdada olmasada bir birlik 100 kişi 200 kişi alabilse

gerçi ordada yıkılmak yoktu :)

zor ama imkansız değil :)

herkes elini tasın altına sokarsa (yöneticiler) o zaman olmaz die bişey olmaz. bende bunu düşüneceklerine inanıyorum acıkcası.

tüm yöneticiler su bölge diyecek ama bazıları kalkıp farklı yere giderse bu onların sorunudur:)

amann neysee arkadas isteyen istediği yere gitsin. uzatmaya gerek yok sanki benim söylemlerimle bölge belirleyecekler:)

Harsh Times
06-03-2012, 15:32

benim mesjım bu arkdaşa kimse üstüne alınmasın hani diyorya oyundan sogutuluyor felan şimdi sna bi soru.. Biliniyorki Ruslar ve ordki diger birlikler geçen sene yaptıkları ile bizim yapamadıklarımız ile bizi ya bi şaşırttılar ve kaliteli oyuncular oldukları belli..Ki Avrupa arenası x2 eleme serverinin kat be kat üstünde oynanacaktır zorluk seviyesi cok yüksek olucaktır..Ondandır ki diyecegim şudur:

Burda becerip köyünü koruyamayan ilk 40 içinde olup dünya üretime sahip olup dogru dürüst bi ordu cıkaramayan.. Ne bilyiim Yaptıgı operasyonları başlı başına hata olan.. Ve daha da önemlisi sarfettigi cümleler eski serverlrdan gelen husumetin avrupa serveri dahi hiç bi yerde bitmeyecegini defalarca dile getiren insnlr oraya götürülmelimi götürülmemelimi..Ben kendi yorumumu yapıyımmı..

Götürmem arkdaş ben benim bölgemde bu zihniyette kaç kişi var ise.. oyunu ona zehir ederim elimmden geldigince tüm köylerini yıkıp sırlamdan düşmesini saglarım gerekirse oyundan sogturum ama bunu hakaret ile degilki hayatımda o yola hiç başvurmadım başvurmamda.. Askerimle yaparım.. Bugün bu serverda kendini becerip koruyoamayan 3k 5k sker ile yıkılıp birlik düzenini saglayamayan varsın gelmesin bize yaramaz zaten..

Saygılarımla
ARYA Birlikleri Yönetimi Adına
BeyazFırtına

copernic
06-03-2012, 16:01
0/0 bölgesinde hakimiyet kurulmalı.Buradan uzaklaştıkça aramızda kopukluklar yaşanacak ve figuran olmaktan öteye geçemeceyeğiz.0/0 bölgesinde kora kor mücadele etmeliyiz topluca sürekli online olarak.

lord_of_cermens

spartacus
06-03-2012, 16:56
0/0 bölgesinde hakimiyet kurulmalı.Buradan uzaklaştıkça aramızda kopukluklar yaşanacak ve figuran olmaktan öteye geçemeceyeğiz.0/0 bölgesinde kora kor mücadele etmeliyiz topluca sürekli online olarak.

lord_of_cermens

gecen sene bunu basamadık ama bu sene yapıcamıza eminim. DehSet_TR hesabınıda yaz o listeye gece gündüz orda savasırız üstad sıkıntı yok yani:D

0/0 bölgesinde savasmaya varım.

ZGA
06-03-2012, 19:11

lord_of_cermens ZGA hesabınıda yaz o listeye

copernic
06-03-2012, 22:49
gecen sene bunu basamadık ama bu sene yapıcamıza eminim. DehSet_TR hesabınıda yaz o listeye gece gündüz orda savasırız üstad sıkıntı yok yani:D

0/0 bölgesinde savasmaya varım.

geçen turnuvadan tecrübelerle ve bu seferki sürümünde t4 olmasından dolayı daha iyi olacağımızı düşünüyorum.kim ne derse desin herşeyin başı ONLİNE OLMAK.

spartacus
06-03-2012, 22:54
geçen turnuvadan tecrübelerle ve bu seferki sürümünde t4 olmasından dolayı daha iyi olacağımızı düşünüyorum.kim ne derse desin herşeyin başı ONLİNE OLMAK.

gecen sene sıkıntılardan biri buydu zaten. online sorunu. ben gececi akın gündüzcüydü gidiyorduk böle. ayakta kalmamızın bir nedenide buydu acıkcası.

ne demişler köyün varsa basında duracaksın.

adanaspor1954
06-03-2012, 22:55
benim mesjım bu arkdaşa kimse üstüne alınmasın hani diyorya oyundan sogutuluyor felan şimdi sna bi soru.. Biliniyorki Ruslar ve ordki diger birlikler geçen sene yaptıkları ile bizim yapamadıklarımız ile bizi ya bi şaşırttılar ve kaliteli oyuncular oldukları belli..Ki Avrupa arenası x2 eleme serverinin kat be kat üstünde oynanacaktır zorluk seviyesi cok yüksek olucaktır..Ondandır ki diyecegim şudur:

Burda becerip köyünü koruyamayan ilk 40 içinde olup dünya üretime sahip olup dogru dürüst bi ordu cıkaramayan.. Ne bilyiim Yaptıgı operasyonları başlı başına hata olan.. Ve daha da önemlisi sarfettigi cümleler eski serverlrdan gelen husumetin avrupa serveri dahi hiç bi yerde bitmeyecegini defalarca dile getiren insnlr oraya götürülmelimi götürülmemelimi..Ben kendi yorumumu yapıyımmı..

Götürmem arkdaş ben benim bölgemde bu zihniyette kaç kişi var ise.. oyunu ona zehir ederim elimmden geldigince tüm köylerini yıkıp sırlamdan düşmesini saglarım gerekirse oyundan sogturum ama bunu hakaret ile degilki hayatımda o yola hiç başvurmadım başvurmamda.. Askerimle yaparım.. Bugün bu serverda kendini becerip koruyoamayan 3k 5k sker ile yıkılıp birlik düzenini saglayamayan varsın gelmesin bize yaramaz zaten..

Saygılarımla
ARYA Birlikleri Yönetimi Adına
BeyazFırtına

lutfen beni avrupaya gotur!!!!

gölgelerin gücü adına
he-man

Nozzle
06-03-2012, 23:25
Benim acizane fikrim şu;

Herkes oyun açıldığı an hesap açsın.Hangi bölgemi,istediği bölgeye kurulsun.

Zaten bütün hesaplar.(0/50),(50/0),(0/-50),(-50/0) bölgelerinde olacak ve yapılanmamızıda en yakın 15 lilere yapmamız lazım

Yapılanmamız ise (0/125),(125/0),(0/-125),(-125/0) bölgesi gibi

Merkeze hakim olan birlik hem serverin en iyi tılsımlarını alabilecek aynı zamanda t4 sürümü gereği wow köylerine yakın olacak hesaplarımız.
En önemlisi online süreleri bunuda başarabilirsek(tem yada şifre alarak) bir adım önde başlamış oluruz

mareşal..

talha
07-03-2012, 00:08
Rapora bak :)
Tek yapabildiğim şey gurur duymak :)

Harsh Times
07-03-2012, 12:23
lutfen beni avrupaya gotur!!!!

gölgelerin gücü adına
he-man

senin oyuncu nickin ne hocam bi söylermisin ciddden merak ettim :)

black1965
07-03-2012, 15:11
Rapora bak :)
Tek yapabildiğim şey gurur duymak :)

hangi rapor?

trusta
07-03-2012, 15:57
nasıl forumdur bu yav tılsım çaldık bi tane yazan olmadı eskiden biri top ona çıkınca hani rapor diye buralar inlerdi şimdi alıştılar asker görmeye yaa alışılmış nasılsa )))))

batusay
07-03-2012, 18:25
yok yok alısmadık

rapor hani rapor yok mu rapor. rapor nerde :D

trusta
07-03-2012, 20:21
yok yok alısmadık

rapor hani rapor yok mu rapor. rapor nerde :D
rapor lord cermende ben kesinlikle raporlarla oynama huyum yoktur bu yüzden koyamam ))

SİVEREKLİ
07-03-2012, 20:27
+ 18

http://tx2.travian.com.tr/berichte.php?id=123312888|c7364b2f

http://tx2.travian.com.tr/berichte.php?id=123312941|74529737

DİKKAT : BU RAPORLARDA SANAL REKLAM UYGULAMASI YAPILMIŞTIR :)

Q_oksijen
07-03-2012, 20:32
http://travian-reports.net/tr/report/530321e39c6 hesabı sıler aayak kestık adamı :)

ultrAslan
07-03-2012, 21:34
+ 18

http://tx2.travian.com.tr/berichte.php?id=123312888|c7364b2f

http://tx2.travian.com.tr/berichte.php?id=123312941|74529737

tebrikler lord of'a kalitesini gösteriyor yine

black1965
07-03-2012, 22:04
+ 18

http://tx2.travian.com.tr/berichte.php?id=123312888|c7364b2f (http://tx2.travian.com.tr/berichte.php?id=123312888%7Cc7364b2f)

http://tx2.travian.com.tr/berichte.php?id=123312941|74529737 (http://tx2.travian.com.tr/berichte.php?id=123312941%7C74529737)

tebrikler güzel bir kesim ve güzel bir operasyon daha. Umarım avrupaya gitmeden önce savunma yapmayı da öğreniriz.

SİVEREKLİ
07-03-2012, 22:43
tebrikler güzel bir kesim ve güzel bir operasyon daha. Umarım avrupaya gitmeden önce savunma yapmayı da öğreniriz.

abi ögretmeye calısıom bişeler ama savunma konusunda elimden bu kadar geliyor şöyle 2 saat aralı kilit atanlar olsada gene kesim yapsam :) bu arada serdar abide idolüm valla böle askermi basılır ya yuh diyorum

algx
07-03-2012, 22:49
+ 18

http://tx2.travian.com.tr/berichte.php?id=123312888|c7364b2f (http://tx2.travian.com.tr/berichte.php?id=123312888%7Cc7364b2f)

http://tx2.travian.com.tr/berichte.php?id=123312941|74529737 (http://tx2.travian.com.tr/berichte.php?id=123312941%7C74529737)

gerçekten süper rapor :)

avrupadada böyle ordular'(ımızı) görmek isteriz gerçekten ..

ToxocaraCanis
07-03-2012, 22:56

bizim ekibin çakılı savunması yine bana ait olacak avrupada abi hiç merak etme:)) vazgeçtim saldırı oynamaktan ölümüne proteryan ulen:)

black1965
08-03-2012, 08:48
bizim ekibin çakılı savunması yine bana ait olacak avrupada abi hiç merak etme:)) vazgeçtim saldırı oynamaktan ölümüne proteryan ulen:)

hadi bakalım görecez, ben saldırı oynarken senden fazla defans basmayayım da :)

batusay
08-03-2012, 09:55
+ 18

lord_of_cermenin kahraman bu saldırıda kac seviye atladı bilen varmı??

foto
08-03-2012, 10:16

ya bırakın bu muhabbetleri sizin defansınız benden :) KARIŞMA BENDEEEEEEEEEEEEE