PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ++ bölgesinde oluşum var mı?

AVCIYIZ
04-12-2011, 08:47
arkadaşlar ++ da bir oluşum varmı forumda göremedim ama toplu gelen birlikleri merek ettim

BASAYEV
04-12-2011, 10:02
Alışkanlık İşte ben gene +/+ bölgesine kayıt oldum:)

İnşaAllah Turnuva bitiminde ortak bir bölge belirlenir de geçen sefer ki gibi Hüsrana uğramayız..
geçen turnuvada Rusların ortasında kaldım herkes çil yavrusu gibi dağıldı uzak bölgelere biz gitmedik neticede 1,5 ayın sonunda merkezim yıkıldı 8 köyüm vardı diğerlerini kendim yıkıp uzağa kaçtım kötü oldu yani.
bu sefer de bunları yaşayacaksak hiç başlamayalım.
elemelerde her şeyi planlamalıyız arkadaşlar yada birileri planlamalı.

AVCIYIZ
04-12-2011, 10:43
Alışkanlık İşte ben gene +/+ bölgesine kayıt oldum:)

İnşaAllah Turnuva bitiminde ortak bir bölge belirlenir de geçen sefer ki gibi Hüsrana uğramayız..
geçen turnuvada Rusların ortasında kaldım herkes çil yavrusu gibi dağıldı uzak bölgelere biz gitmedik neticede 1,5 ayın sonunda merkezim yıkıldı 8 köyüm vardı diğerlerini kendim yıkıp uzağa kaçtım kötü oldu yani.
bu sefer de bunları yaşayacaksak hiç başlamayalım.
elemelerde her şeyi planlamalıyız arkadaşlar yada birileri planlamalı.

üstadım haklısın ben 2x turnuvalarda oynamadım kazandığım halde ama bu yıl böğle olmayacak :) tam manasıyla oynmayı düşünüyorum avrupada ve türkiye elemenlerinde
++ da oluşum yoksa ben bi oluşum oluşturmaya calışcam
Tarruzdan bi kaç arkadaşı aradım ama malasef t4 diye gelmiyorlar artık yeni kanlarla bi oluşum yapıcaz yeni dostlar edincem :)
senide aramızda görmek isterim kaliteli oyuncu olduğunu biliyorum üstad

Paladin_
05-12-2011, 17:39
Eğer ++'da bir oluşum olacaksa ben katılabilirim. Geçen turnuvada tur atlamıştım ama Avrupa'da oynarken bazı sebeplerden dolayı oyunu bıraktım.

balabanos
05-12-2011, 17:44
Biz TURAN™ birliği olarak oluşum göstermekteyiz + + daki değerli oyuncuların bana yani KissMe ye mesaj atmanızı rica ederim . beraber çalışırsak başarılı olacağıma inanıyorum :cool:

TheAspirin_
13-12-2011, 00:11
http://www.travian.com.tr/?uc=tr11_33203 herkese başarılar linkten kayıt olursanız sevinirim iyi oyunlar

bu imza nedır arkadaş aspırın wow'a saldırım dıye ahahahahahahahahahahaha :D:D:D:D:D bulunmaz hint kumaşı aspırın wow hemı şakamısınız ya

Harsh Times
15-12-2011, 11:12
s1 Madman
s2 BeyazFırtına
s4 Beyaz Fırtına
s7 BeyazFırtına

ve şimdi :) x2 BeyazFırtına kuzydoguda herkese selamlar

ultrAslan
16-12-2011, 17:09
s1 Madman
s2 BeyazFırtına
s4 Beyaz Fırtına
s7 BeyazFırtına

ve şimdi :) x2 BeyazFırtına kuzydoguda herkese selamlar
ay em BeyazKarizma yakınlık varmıydı :D

Harsh Times
18-12-2011, 14:54
ay em BeyazKarizma yakınlık varmıydı :D

sadece aynı serverda oynadık herhangi bi yakınlık yok :)