PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Turnuvaya geleceklerin dikkatine...

Sayfa : 1 [2]

SunShine
14-02-2012, 10:12
COfların en tepesindeki oyuncu cıkıp foruma herkezin okudugu yere alaycı şekilde sağlık problemi olan birini dile getiriyorsa bana göre o en üstte degil en alttadır seviye yerlerde böyle bir oyuncu icin bir sürü sucsuz oyuncu yıkılıyor.Yanlışın yanında olmaktansa tarafsız olmak en doğrusudur FASULYE birliği bunu yaparak tutumlarını gösterdiler kendilerine O dik ve onurlu duruşlarından dolayı tebrik ederim tüm server tarafından takdir edilmesi gereken bir durum.

fasulye size katildi iste ne tarafsizligindan bahsediyorsun dostum, birlik profilleri gayet acik bu konuda ki sizler duzenlemissinizdir orayi. Sadece ismini fasulye koymussunuz, ha fasulye ha TR-fasulye ne farkeder.

BASAYEV
14-02-2012, 11:01
Yahu Ortada bir savaş var iki tarafta da bir çok merkez indirdiğini söylüyor..
ee güzel eleme serveri savaş istemem ama ortada bir savaş varsa da raporlar da olması lazım antalyaspor un patylaştığı tılsım raporları hariç henüz rapor görmedim ..

mümkünse merkez sıfırlama raporlarını da iki taraf paylaşsa da görsek...

Road Runner
14-02-2012, 11:24
Size net bir şekilde söyleyeyim burda ve avrupada bu server ne olacak....

1)Tatil zamanına denk geleceği için muhteşem bir oyuncu kaybı.
2)Bölgesel anlaşmalar çok erken olduğu için ve bir bölge hemen hemen tek çatı altında toplandığı için oyuncu elemelerinin zayıf olması ile avrupaya gidecek oyuncuların normalinden daha az kalitede olması
3)Egocular yüzünden birçok iyi oyuncunun oyuna küsmesi silmesi
4)T4 sürümü yüzünden birçok kaliteli oyuncunun oyunu bırakması
5)Yine egocular yüzünden tek çatı altında toplanılamaması
6)Stratejiden çakmayan ama bir topluluğu yönetebilen başkanların çoğunluğu
7)Genlerimizde olan çok başlılık(liderlik)
8)Yalan dolan entrika aşk şehvet gibi olayların birbirine girmesi :)

Uzun lafın kısası şu zamana kadar gördüğüm kadarıyla bu serverda Türkler avrupada yalan rüzgarı...
Bunlar benim görüşüm eleştirilere açığım.Ama yiğidi öldürüp hakkını yemeyin :)

Haftalar öncesi yaptığım yorum...İnşallah böyle olmaz nediyim daha....

beyhude.
14-02-2012, 13:38
Haftalar öncesi yaptığım yorum...İnşallah böyle olmaz nediyim daha....

Server başlarken benimde böyle düşüncelerim vardı helede tatil bahanesiyle turnuvaya başlamayacak olanlar zaten düşünceden öte bir gerçek ama her ne kadar şimdiye kadar bazı tutumlarına sıcak bakmasamda +- deki arkadaşlar serverda turnuva tecrübesiyle hareket eden tek topluluk şu an bir savaş ve bazıları için yeniden yapılanma zamanı bu durumun sonunda çakılanlar yıkılanlar hesap silmezse ve turnuva hakkı kazanamayacak ancak iyi oyuncularda bazı hesaplara monte edilebilirse ben en azından önceki tunuvadan çok daha iyi iş çıkarıcağımıza inanıyorum birde tabiki x3 e kaçan turnuva oynamış arkadaşlarında ne olursa olsun ekibe eklenmesi lazım bazı konularda anlaşılamasada ortak amaç için beraber olmak gerek bence turnuva oynayanları ne x3 keser nede klasik server :)

07antalyaspor07
15-02-2012, 12:21
COF BİRLİĞİ OLARAK ÇOK KALİTELİ VE AKTİF YÜZLERCE OYUNCU İLE GİDİYORUZ.

GELECEK HER OYUNCUYA KAPI AÇIKTIR.

yalnız şartlarımız ve uygulanacak stratejilerimiz var;

çıkarda çılgın bir rus forumu okuyup türkçe çeviri yaparsa tüyo almaması adına belirli ölçüde yazacağım;

öncelikli hedef elemelerde ortak bir strateji izlemek. Oyunu şahıs ya da bireysel hesaplar için oynamayacağız; oyunu TÜRKİYE için oynayacağız.

Adamlar 7 günde wow dikip ezdiler resmen. Bu defa daha organize ve bağlı bir ekiple gideceğiz.

önümüze çıkan, birlik anlayışından yoksun oraya kendince show yapmaya gelen oyuncuları önce ben indiririm haberiniz olsun.

türk serverlerinden bayağa bir oyuncuyuda bu çatıya alıyoruz.

Elemelerde başarı gösteren her oyuncu, sıralamada dışarıda da kalsa yol vermeyeceğiz. Onu da ekibe alacağız.2x olan ve t4 olan bir serverde "t4 tecrübesi olan" aktif her oyuncuyu değerlendireceğiz.

her hesaba en az 2 oyuncu bakması sağlanacak!

Ruslar Ukrayna ve com server üzerinden de binlerce oyuncuyu oyuna sokup sayısal olarak üstünlük kuruyorlar.
Tüm birlikleri elemede gerçek hayatta da asker olan bir oyuncu yönetiyor. Yani Tüm birlik sorunları tek elden yürütülecek, geçen sefer ki gibi önce kendimize yabancı olmayacağız!

Oyunu kazanmanın tek yolu geçen ki gibi uzaklara gitmek değil, tam tersi Rusların da yerleşeceği Güneybatıya girip gerilla taktiği ile onları vurmaktır.

5 Sezondur Güneybatı hakimiyetimizi bilenler bilir. Bu defa yanımıza Rus düşmanı Almanları da alacağız, Portekiz, İspanyol ve Polonyalıların da ağzı yandı, bu diplomasiyi sağlayacak o dilleri bilen hata o ülkelerde yaşayan dostlarımız bu konu için hazırlandılar.

Diplomasi, rehberlik, birlik sorunları , yapılanma ve en iyi organizeyi sağlayacak oyuncular hazır.

tüm gücümüzü alınacak intikam için turnuvaya veriyoruz!

elemelerde iyi oyuncuyu sistem değil biz seçeceğiz arkadaşlar, hep beraber!

Birlik ve beraberlik oyunu bu! Dayanışmayı turnuvaya taşırsak şikeci rusların hakkından geliriz.

COF Birliği adına,

THE COF

http://www.swfcabin.com/swf-files/1269236582.swf

cof.wise
15-02-2012, 16:54
http://www.swfcabin.com/swf-files/1269236582.swf
Kimse çekinmesin

Esselamun aleyküm

,Kimse çekinmesin Bİz kesinlikle, Allah izin verirse, avrıpada en iyi bilriğiz. Ayrıca, bilriklerin düzenleme ve stratejilerini de harika bir şekilde ayarlayacağız. Rus mus dinlemeyiz yıkar geçeriz. Koordinasyon mühim. Oyuncuların karakteri mühim.

Fasülye işi başka karıştırmayın.
Yort, fasülye ve diğer cof'a arkasını dönen bilriklere üzülüyorum. Orada iyi oyuncularda var.Elenecekler diye üzülürüm. Bu oyunda tek bir kişi hariç her oyuncu kıymetlimdir.

o adam kendisini iyi biliyor

friendlyfire
15-02-2012, 18:45
Kimse çekinmesin

Esselamun aleyküm

,Kimse çekinmesin Bİz kesinlikle, Allah izin verirse, avrıpada en iyi bilriğiz. Ayrıca, bilriklerin düzenleme ve stratejilerini de harika bir şekilde ayarlayacağız. Rus mus dinlemeyiz yıkar geçeriz. Koordinasyon mühim. Oyuncuların karakteri mühim.

Fasülye işi başka karıştırmayın.
Yort, fasülye ve diğer cof'a arkasını dönen bilriklere üzülüyorum. Orada iyi oyuncularda var.Elenecekler diye üzülürüm. Bu oyunda tek bir kişi hariç her oyuncu kıymetlimdir.

o adam kendisini iyi biliyor

yıkamazmıyız sanıyon senin ağababanı yıktık ve hala cof eni iyi diyonya ayv cofmu kaldı
gelin yıkında sizi burda tebrik etmiyen namert olsun hedi gelin

çokdacofumda
15-02-2012, 22:47
hala kendinizi nimetten sayıyorsunuz ya bu ne pişkinliktir. merkezleriniz havaya ucuyor hergün bom bom siz hala neyin peşindesiniz? siz gerçi ek köylerle o turnuvaya gelirsiniz vardır illaki yedek köyünüz o da çıkar onu da yıkarız sorun değil:))

cof.wise
16-02-2012, 04:27
yıkamazmıyız sanıyon senin ağababanı yıktık ve hala cof eni iyi diyonya ayv cofmu kaldı
gelin yıkında sizi burda tebrik etmiyen namert olsun hedi gelin

Dayı sen küfret hakaret et sadece

aşağıdaki kişiyi bilmem kimdir. Anca sor o adama, asker kesmişler mi.
Nimet değiliz aslanız aslan.

Bazıları gibi değil cof olamazlar isim değiştirmezler
anında tr olurlar.

amaç ne - - karışsın. Kim ister tr

Dayı şunu bil
tüm multilerinizi ve casus hesaplarınızı tebit ettim.Hepsini patlatacağım.

Siz anca casuslar ile oynarsınız.

ben sana ne dedim dayı.
iyi adamsın
hoş adamsın
oyun oyundur
oyunun oyun lduğunu unutma

son olarak

küfretme dayı
hele birisine bir şey dediğini sanıp
pire yavrusu anlamına gelen bir laf ile hakaret etme.

pire bile sizden insaflı. Kanını emdiği yeri acımasın diye enzimle uuştuuyor. Siz direkt iş görürsünüz.Tabii önce multileriniz yayılır. Sorna casuslarınız.

Kendisilerine def yığdığım hesaplar bile tr oluyorsa ve onun aciz oyuncusu beni tehdit edebiliyorsa kötü çok kötü.

Allah önce insaf
sonra terbiye
sonra akıl
versin tehditçilere ve casusculara

Cof türk'ü ben yıkın dedim
Senteze ilk savaşı ben açtım neden sen anlat. Msn kayıtları açık ve net.
Haklıyım diyorsun ya, madem haklısın o gün msn'de ne diye millete küfretti. Msn kayıtları elimde açtırma klavyenin dilini.

Ağa babamı yıkacak adama gleince
cevabn sona saklandı

Adım Mehmet Akif
Dayı iyi bilir.
Adam gibi adamlık ederim.
bazıları gibi casus hesaplar ile ofline sürelerini almam.

siz bel altı yapın.

hala anlamadın dayı, bu bir oyun.
Mühim olan eğlenmek. Sen eğlenemiyorsun. Çünkü kullanılıyorsun. Tr seni kullanıyor.

En başta dedim sana bölünmeyelim diye. Meğer sen ilk baştan beridir tr'ymişsin

Neyse dayı

Umarım hastalığın iyileşir
Umarım hayatında güzellikler yaşarsın.

Her ne kadar pire yavrusu olsak da, yaşar abi'nin hesap silmesine engel olduğun için sana saygım var. Bir de güzel sohbetlerin vardı unutmamak gerek.

http://forum.travian.com.tr/member.php?79384-%E7okdacofumda

Siz kimsiniz bilmiyorum.
Ancak şunu gördüm. Oyuna fazla saplantı ile bağlanmışsınız. Dünyada tek oyun yok

Önce Allah'a imanlı yaşa
Sonra İnsana saygılı ol Küçümseme
Sorna da, yakışıklı öl
:D

Benim ağa babam travian oynamaz.
müzisyen.

neymiş? yıkmamışsınız.

ygzcn
16-02-2012, 09:34

anında tr olurlar.

Dayı şunu bil

ben sana ne dedim dayı.
iyi adamsın
hoş adamsın
oyun oyundur

son olarak

küfretme dayı

pire bile sizden insaflı. Kanını emdiği yeri acımasın diye enzimle uuştuuyor. Siz direkt iş görürsünüz.Tabii önce multileriniz yayılır. Sorna casuslarınız.

Kendisilerine def yığdığım hesaplar bile tr oluyorsa ve onun aciz oyuncusu beni tehdit edebiliyorsa kötü çok kötü.

Allah önce insaf
sonra terbiye
sonra akıl

Haklıyım diyorsun ya, madem haklısın o gün msn'de ne diye millete küfretti. Msn kayıtları elimde açtırma klavyenin dilini.

cevabn sona saklandı

Adım Mehmet Akif
Dayı iyi bilir.

siz bel altı yapın.

Mühim olan eğlenmek. Sen eğlenemiyorsun. Çünkü kullanılıyorsun. Tr seni kullanıyor.

Neyse dayı

Her ne kadar pire yavrusu olsak da, yaşar abi'nin hesap silmesine engel olduğun için sana saygım var. Bir de güzel sohbetlerin vardı unutmamak gerek.

Siz kimsiniz bilmiyorum.
Ancak şunu gördüm. Oyuna fazla saplantı ile bağlanmışsınız. Dünyada tek oyun yok

Önce Allah'a imanlı yaşa
Sorna da, yakışıklı öl

müzisyen.

neymiş? yıkmamışsınız.

Hadi uyan geldik :D

friendlyfire
16-02-2012, 09:37

anında tr olurlar.

Dayı şunu bil

ben sana ne dedim dayı.
iyi adamsın
hoş adamsın
oyun oyundur

son olarak

küfretme dayı

Allah önce insaf
sonra terbiye
sonra akıl

cevabn sona saklandı

Adım Mehmet Akif
Dayı iyi bilir.

siz bel altı yapın.

Neyse dayı

Siz kimsiniz bilmiyorum.

Önce Allah'a imanlı yaşa
Sorna da, yakışıklı öl

müzisyen.

neymiş? yıkmamışsınız.

aslada insad yok multilerle gelseniz onlarıda avrupada yıkacam ve cofa travianı yasaklıyorum ve bu işden muntazam keyif alıuyorum.:=))))
http://www.youtube.com/watch?v=nNIcPfzX0i8
(http://www.youtube.com/watch?v=nNIcPfzX0i8)sen şu videoyu izlede insaf gör tek yan köy videosu varmı
tr ye gelince yav hepsi canlarım cierlerim hala anlamadınmı

spedar
16-02-2012, 10:12
-------------

Çi Çi Han
16-02-2012, 11:16
Bu oyun'da; '' Ordular ve Stratejiler '' konuşur.
Eğer ki bunları yapamıyorsan: Hiç bir zaman, bahaneler arkasına saklanmıyıcan, kendinide savunmuyucan ''Söz''ile, yaptıkların ve olanlar daima ortadadır. En güzeli rakibini Tebrik ediceksin... ''Söz'' ile yapacağın işi, işleve döküp ''Ordu ve Stratejiyle'' cevap vericeksin rakibine,
Unutmayalım; bu server sadece bir geçiş aşamasıdır, kimse bir birini kırıcak,üzücek şeylerden sakınsın.. ''Rakip'de olsak bu server beraberiz...

Hak ile sabır dileyip, bize gelen bizdendir.
Akıl ve ahlak ile çalışıp, bizi geçen bizdendir.

Ahi Evran-ı Veli

Herkes'e; Saygı ve Sevgilerimle...

cof.wise
16-02-2012, 15:51
Hadi uyan geldik :D
ben azuurum
gözm sürekli tetikte
tek kendimi değil üyelerimi de incelerim

tugçesevim
14-04-2012, 10:56
hadi bakalım hayırlısı :)
biber hapı (http://www.biberhapianabayi.com)
çin topu (http://www.cintoputr.com)
biber hapı (http://www.biberhapipeppertime.org)

Ustura
26-05-2012, 17:57
Hazırız Kemal Ben TNT

Dark Emperor
27-05-2012, 13:51
:) :) :) :)

araplı
01-06-2012, 22:31
hep birlikte olalım kimse şahsi oynamasın yeterli biz 3x de kankalar hesabın da oynadık testere olarak bilen bilir avrupayı sallamaya gidiyoruz
herkeze bol şanslar
kılcınız keskin keskin olsun

araplı

R00t
07-06-2012, 13:05
aman hocam Avrupayı Sallayacam Derken Sallanmayın :) temkinli yaklaşalım lütfen :) geçen turnuvada asacam kesecem diyenlerin çoğu oyun sonunu göremedi :)

ilya26sers
07-06-2012, 13:56
aman hocam Avrupayı Sallayacam Derken Sallanmayın :) temkinli yaklaşalım lütfen :) geçen turnuvada asacam kesecem diyenlerin çoğu oyun sonunu göremedi :)aman aman root arkadaşımla 3x spedde rakıp bırlıklerde olmakla bırlıkde şu yazmış olduguna canı gonulden katılıyorum ltf sakın sakın fazla ascam kescem avrupalı yıkcam nıdaları atmadan akılcı ve gercekcı olalım bır oncekınde gorduk asanları kesenlerı

fatih_35
19-06-2012, 08:17
http://www.google.com.tr/imgres?q=%C3%A7ak%C4%B1r+sefir&hl=tr&sa=X&biw=1280&bih=667&tbm=isch&prmd=imvns&tbnid=XowLS5PBx3UAcM:&imgrefurl=http://kurtlarvadisi26.blogcu.com/istanbulun-tek-bir-sefiri-var-suleyman-cakir-biat-edin/300962&docid=tancLiaJqQnnBM&imgurl=http://img.blogcu.com/uploads/kurtlarvadisi26_74.jpg&w=720&h=576&ei=GRngT4O0IIrU-gbckeSuDQ&zoom=1

fatih_35
19-06-2012, 08:20
http://img.blogcu.com/uploads/kurtlarvadisi26_74.jpg

axe
19-06-2012, 21:08
sadece madalya için geleceksin :D :D :D

osiris_tr
21-06-2012, 14:55
yaw burası idrar yarışına dönmüş. bir kez daha haklılığım ortaya çıktı. türk serverlarında oynamama kararımda ne kadar haklı olduğum konusunda. şili serverından turnuva bileti aldım ama bu gidişle katılmayacağım.

donanma
24-06-2012, 01:41
valla sılacım ben tek laf diyorum OĞLUM BAK GİT :))) bir halt olmaz bizim turklerden.velev ben ki hesap sildiysem bazı kendı dostunun cıkarı ıcın dostlarına yamuk yapan kufur eden şerefsizler yüzünden,oyunu bana komple bıraktırdılarsa bir halt olmaz kımseden.sen iyi oyuncusun ben iyi oyuncuyum ve 100 kadar kişi iyi oyuncu ama yetmıyor işte.adamlar turk serverlarındakı husumetlerı yuzunden bir suru insanı bezdırdıler oyundan nefret ettırdıler.sonucunda ne oldu? bir suru acemı oyuncuların staratejı bılmeyen saldırı bılmeyen kısılerın organızasyon yoksunu ve kendı ısmı pesınde kosan densızlere prım kazandırdı.kemal başer bılecek az cok mevzuyu s1 den bazı olayları beyzade ve yanındakı berkant denılen şerefsiz ler yuzunden ve ortada dönen kufurler yuzunden 50-0 yılların deneyımlı oyuncuları travıanı bırakdı.lafta herkes turk ama iş icraata gelınce once kendı ismi pesınde ve 3 ayasındakı veledını soksun dıye yapmadıkları cırkeflıkler kalmadı.bu tur oyuncularla gıdıldıgı muddetce bırlık ve beraberlık söz konusu asla olamaz ve bu travıan arenasında ruslar gene ezerler..

donanma
24-06-2012, 01:42
sesli harfleri fazla kulanmazsanız çeviri yapamazlar ruslar kendi forumlarından daha fazla takip ediyo burayı oyüzden dikatli olmak lazım

valla sılacım ben tek laf diyorum OĞLUM BAK GİT :))) bir halt olmaz bizim turklerden.velev ben ki hesap sildiysem bazı kendı dostunun cıkarı ıcın dostlarına yamuk yapan kufur eden şerefsizler yüzünden,oyunu bana komple bıraktırdılarsa bir halt olmaz kımseden.sen iyi oyuncusun ben iyi oyuncuyum ve 100 kadar kişi iyi oyuncu ama yetmıyor işte.adamlar turk serverlarındakı husumetlerı yuzunden bir suru insanı bezdırdıler oyundan nefret ettırdıler.sonucunda ne oldu? bir suru acemı oyuncuların staratejı bılmeyen saldırı bılmeyen kısılerın organızasyon yoksunu ve kendı ısmı pesınde kosan densızlere prım kazandırdı.kemal başer bılecek az cok mevzuyu s1 den bazı olayları beyzade ve yanındakı berkant denılen şerefsiz ler yuzunden ve ortada dönen kufurler yuzunden 50-0 yılların deneyımlı oyuncuları travıanı bırakdı.lafta herkes turk ama iş icraata gelınce once kendı ismi pesınde ve 3 ayasındakı veledını soksun dıye yapmadıkları cırkeflıkler kalmadı.bu tur oyuncularla gıdıldıgı muddetce bırlık ve beraberlık söz konusu asla olamaz ve bu travıan arenasında ruslar gene ezerler..

donanma
24-06-2012, 01:44
:) :) :) :)

orkun uguroender@hotmail.com buraya yazarsın telefonu mail atarsın kaybettım numaranı.gerci reisden oguz abıden yada senol abıden alırım numaranı.avrupada belkı senın hesaba takılırım.

donanma
24-06-2012, 01:55
AVRUPAYA EKİP TOPLADIGINI RUSLARLA AYNI BÖLGEDE ACACAGINI SÖYLEYEN GENEL BAŞANIN MSGLARI YORUM SİZE KALMIŞ BU OYUNCU MU AVRUPA İCİN GELDİ ? BİR SÜRÜ EKİBİNİ AVRUPA İCİN Mİ GETİRDİ ?

Gönderen:
THE COF
Konu:
ugur okuyacak
Gönderildi:
20.12.11 01:59

haha ben kimseyi sorucak kadar önemsemem ama beni çok önemsediğin hiç belli olmuyo bukadar korkmana gerek yok korkununda ecele bi faydası olmadığını deneyip test etmişler şu forumda birlik beraberlik yazısını yazan kemal başer senmisin hahahaha beni takip etmeye devam et belki bişiler öğrenirsin 5 senede öğrenemediklerini bi sezonda öğretiriz sana emin ol

benim kendi adıma yaptıklarım senin şike ile yaptıklarından fazla...

mesela padrone abine sor Kemal Başer kim de , yaptıklarımı söyler.

ben gittiğim serverde yapacağımı yaparım.

dediğin ezik kelimesini de sana yutturacağım rahat ol sen!

tbrik ediyorum kendimi herkeze bi faydam dokunuyo travian beni maaşa bağlamalı hahaha ama artık kendi adına bişiler yapmalısın bukadar eziklik psikoljine ii gelmez

5 yıldır sayende topluyorum bu ekibi...her serverde senin adınla wow dikiyoruz
http://tx2.travian.com.tr/img/x.gif

kıymetin bilinmeyecek gibi değil.

sayemde oyuncu toplamışsın işte kıymetimi bil

hakanugur 100 oyuncum sana özel geldi...

tokmak basacaklar sen kahraman ve saldırıda 1. ol diye...

Türkiye seninle gurur duyuyor...

Ve tabi Ruslarda...

kemal o hesapda travıan tarıhının gorecegı en manyak bayan oyuncu oynuyor :D bence tek basına bir cof eder hakanugur daki kardeşim :)) velev ki sen HZZ nedir cıdden bilmezsin.HZZ 30 KISILIK BİR EKIPDIR VE 300 COF A BEDELDIR.KEMAL HERŞEY OYUNDUR AMA DOSTLUK BASKADIR.SEN ÖNCE S1 DE SİZLERE KUFUR EDEN ANA BACI ARKANIZDAN SÖVEN ZOMBİE,BEYZADE,NIGH ELF EKİBİNİ TEMİZLE.ONLAR ARANIZDA VE ADAMLARIDA ARANIZDA OLDUGU SURECE SİZLERDE BATARSINIZ.SANA BENDEN BİR KARDEŞ TAVSIYESİ.SENINLEDE OYUN OYNAMIS BIRIISI OLARAK ARANZDAKIOYUNCULARI İYİ TATBİK ET KARDEŞİM..

donanma
24-06-2012, 13:15
Norveç server ında sorun var :) Çok fazla kasıyor :)

serkan sizin oldugunuz yerde hangi ülke yada hangi server oldugu fark etmez ve fark yaratan sorunlar oluryor her zaman.VAA mı daha baska turlu izahı :D cak bir orta zehirli HZZ

IRA
25-08-2012, 08:41
Bn çok tecrübeliyim ama nasıl kayıt olacagızz.?

killane
25-08-2012, 08:43
http://www.travian.com.tr/

buraya geldiğinizde;

Hemen ücretsiz kayıt ol! (http://www.travian.com.tr/#register)

deyin.

msn adresinize gelen linke tiklayin yada aktifleştirme kodunu yazin

iyi forumlar

tornado63
26-08-2012, 09:22
bu oyunu ve bilgisayar ve ingilizce bilgim yok ama bi paylaşımda bulunmak istiyorum
malum her ülkede wow kuruldu ve wow tarihi yazar ve değişmez bu tarih ama RUS SERVERİ hergün tarih o gün neyse o tarih yazıyor ve biten server devam eder şekilde güncel tarih bulunuyor ve oıyunun kurdu olunca ruslar hile var diye düşünüyorum bu durumu acıklayabilecek varmı ayrıca yoksa bu durum hile ise neden cezası yok rus multidemi hile ye gözyumuyor bizim multilerimizden türk multilerimiz incelesin cevap yazsın cok rahatsız oldum

panpa
17-09-2012, 08:59
eleme turnuvasında ilk 500 içinde olmama rağmen travian bana bilet yollamadı. biletimi almak için ne yapmam lazım?

ya da oynamayacak olan varsa, biletini bana devredebilir mi? bu turnuvaya katılmak istiyorum ama travian 6 aylık emeğimi çaldı!!!

saroz22
18-09-2012, 15:20
aynı durumdayım

rüzgar46
03-11-2012, 02:04
yahu daha bu fınal işi bitmeden ne elemesi.

COF Kemal Başer
04-11-2012, 18:24
mesajın yazıldığı tarih 2009 kardeşim :)

_VoNaLı_
08-12-2012, 00:30
.......edit

garden59
23-02-2013, 01:07
hehe stratejinı yıyeyım avrupada ne 7yaptınkı stratejıden bahsedıyon

burak_gunes
23-02-2013, 17:45
http://tx3.travian.com.tr/spieler.php?uid=3954

Hesap İsim:Burak&asaz
Şifre:431043
Wow hesabına giriş yapabilirsiniz...

Arkadaşlar Temsilcilikden girip Küfürler Yazmayalım Lütfen - Burda merak eden arkadaşlar için şifre verdik suistimal etmeyelim ...

G E R G E D A N
24-02-2013, 03:10
http://tx3.travian.com.tr/spieler.php?uid=3954

Hesap İsim:Burak&asaz
Şifre:431043
Wow hesabına giriş yapabilirsiniz...

Arkadaşlar Temsilcilikden girip Küfürler Yazmayalım Lütfen - Burda merak eden arkadaşlar için şifre verdik suistimal etmeyelim ...

Üstad tebrikler emeğinize sağlık.

burak_gunes
24-02-2013, 10:55
Üstad tebrikler emeğinize sağlık.

Teşekkür ederim .

cemoka67
19-03-2013, 10:06
arkadaş güzel yazmışta uygulamada ne olacak ona bakalım.geçen server sözde yer paylaşımı yapıldı attılar bizi rusların ortasına sonra mucize beklediler.millet göbek yaparken biz resmen sefilleri oynadık.atom ve özellikle vartanov şov yaptı resmen.ımarım bu hatalar yine olmaz.eski hesaplar için kimse kimseyi harcamasın.yoksa yine birileri oynar biz yine seyirci oluruz.

FasaFiso61
04-05-2015, 21:11
Organizeler konusunda çok başarılı oyuncular var.

S2 de COF birliklerini herkes bilir.
Şuan da S1 de oynuyoruz.

Eğer Organize sıkıntımız var diyorsanız o konuyu düşünmeyin.

İstediğiniz koordinatı verin gidip sıfırlayıp dönecek planlama ve organizeyi yaparız. Tek bir program kullanmadan ve online süresi özellikle gece iyi olanlarla bunu yapmak sorun değil. Referanslarımız sağlamdır.

Teklif 2015 içinde geçerli mi ?