PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Haftanın Konuğu zkee

kübray29
10-11-2011, 08:52
LuNa: haftanın konuğu forumun sevgi pıtırcığı ablasının bir tanesi : )) birbirimiz hakkında birçok şeyi ezber etmiş olsakta konunun hafta boyunca abonesi olucam
beni aleyna ile nasıl aldatırsın ilk sorum bu : (

-Yüzyüze görüşmek nasip olmadı abla : D Seneye hangi sınavdı hatırlamıyorum ona geldiğinde bekliyorum seni^^
-Iıhhh ııı şey ııhmm...

mcantalya: zkee ne anlama gelir ki?

-Kesin, açık bir anlamı yok.
-Televizyonun ilk zamanlarında müzikler konusunda çalışma yapan batık bir şirketmişmiş. Alman-Fransız kaynaklı.
-Onun dışında bir de şifremi çözümleyen anlamı var; herşeyimin şifresi o dur^^

TrLounse: Sen kimsin ? =D-Ben benim dersem klişe olur, burdakilere de ayıp olur. Baştan anlatayım kimim;Yıl 1997, Ankara; yağmur yağıyor..."Çok başa sardın" diyosunuz, duydum.Ben Kemâl'im, a şapkalı^^

Axl Rose: Merhaba Kemal. ^^
-Üzüm yiyip, yazışıp, aynı zamanda Haxball'da golcü olmayı nasıl başarabiliyorsun?
-Biri var. Bir de biri daha var. Bu iki adet "biri"ne insani özellikler yükle, bunları betimle.
-Canı sıkılan adam mı, cansız adam mı? Hangisi olmak istersin?
-Tek bir anahtarın var. İki sandık... İçlerinde ne olduğunu bilmiyorsun. Ama o sandıkları açmak zorundasın. Tek bir sandık açma hakkın var. İçinden ne çıkmasını isterdin? Ne çıkmamasını isterdin? Neden?
-Bezelye taneleri hakkında ne düşünüyorsun?
-Sence bir bezelye konservesinin içinde kaç tane bezelye tanesi var?
-Hiç bezelye çaprazladın mı?
-Axl Rose kimdir?
-Axl ırkçı mıdır?
-Bu soruları görünce ne hissettin?
-Soru sormaya ara versem sence de iyi olmaz mı?
Kolay gelsin. ^^

-Öncelikle işi gücü bırakıp bu kadar soruyla benim kafamı çorba ettiğin için teşekkürler.
-Eksik olmuş, üzüm yemek, haxballdan yazışmak; msnden yazışmak, telefondan yazışmak^^ Yok be, çok kötü oynuyorum=((
2 tane adam, birisi hayatın maddiyatına kapılmış; eğlenmek falan umrunda değil. Öbürü aylak aylak dolanıyor, iş güç yok eğleniyor. İlk adam siyah bir takım elbise giymiş, beyaz bir gömlek ve simetrik bir kravat. Deri ayakkabılar fakat ruhsuz, umutsuz, alıştırılmış bir yüz. Öbürü hafif göbekli, kel ve rengarenk bir gömlek giymiş. Bakışlarında amaç yok.
-Cansız, ruhsuz, kasvetli, kibirli, soğuk insanlardan nefret ederim. Bu özelliklerden hiçbirine sahip değilse yanımda canı sıkalamaz^^
-Güzel bir yemek çıkabilir. Bir gemi, araba maketi de olabilir. Bardak, çanak, kazak mazak çıkmasın^^ Nedeni yok, ben çabuk acıkırım^^
-Çiğken haklarında bi fikrim yok ama köfteyle beraber fırınlanırlarsa tadları süper -oluyor =D Geçen yıl çaprazlama yaparken çok bahsi geçmişti^^
-Önceki sorunun gücü adına evet!
-Axl Rose msn listemdeki 4. Ali dir =D
-Irkçılık dozunu ayarlayabilirsen iyidir. EVEEET :P
-İşin yoksa cevap ver dedim.
-Yine bekleriz^^

LuNa: ballı portakalım =)
kaçıncı sınıfa gidiyorsun ? bize gelecekte kendini görmek istediğin yeri anlatabilirmisin ? meslek aile yaşadığın şehir çevrendekiler..
geniş bir betimleme bekliyorum senden :P

-Canım ablam=)
-9. sınıfa giden bir "çöm" üm. Hmm, bismillaaah;
-Gelecek derken 15 yıl ileri atmak yeterli bence. 30 yaşına giriyor olacağım. Ümit ediyorumki reklamcılık veya mühendislik alanlarından birinde kalem tutturabilmiş; mesleğine bağımlı, başarılı biri olacağım. Herhalde bu dediğim gerçekleşmişse 1990 model mercedes balina kasaya iyi para baymış; severek kullanıyor olurum.Ne bileyim hani tahmin yapmak güç. Mesleğimde umduğum başarıyı elde edersem çevremde yakın dostlarım ve yalaka ordusu olacak. Yine aynı sevecenliğimi ve doğallığımı korumayı umuyorum.

İstanbul'da okuyup orda kalmaya karar verirsem işyerime en yakın yerde, doğduğum şehir Anadolu güzeli Ankara'da kalırsam yetiştiğim mahallede kalırım. Saçlarımı biriktirse Van'a 30-40 koli battaniye yollayabilecek (çok iğrencim) berber amca, öğretmenlerim(sadece değer verdiklerim) ve arkadaşlarım yanımda olur diye umuyorum. Akrabalarımı hayatımdan uzak tutacağım, orası kesin^^
-Aileye gelirseeeeek. Babam ve annem hah birde ablam :P Annem ve babam hala arkamda olur, bunu umuyorum. Ablam, muhtemelen evliliğin 14. yılında olacak. (mayıs-haziran gibi evleniyor=() kocası benden korksun^^ Dediğim gibi çekirdek aile dışı akrabalarımı özel günlerde eğlenmeye saklarım içlerinden 1-2 özel kişi hariç. Hayatıma yeni girecek kişileri aklıma getirmek güç. Evlenmiş olursam o zamana; herhalde eşimin isteği doğrultusunda hazırlanmış bir evde sakin bir yaşam güzel olurdu.
-Çok mu açıldım ne^^ Uçuk hayallerimde var, soran olursa yazarım.

Mercenary: Hatırlarsın, TogaX idim. Tasarımcıydım. Sen de. Hepimiz. Mutlu bir hayatımız vardı.
Ama ben sizin kadar iyi olduğumu düşünmediğim için tasarımcılığı bırakmak istemiştim.
Sen izin vermemiştin ve bana özel ders vermiştin.
Sonra sen dwarfish ile tartıştın ve tasarımcılığın alındı.
Ve peace tüm tasarımcılara bir mesaj gönderdi, dedi ki "bu olaydan sonra tasarımcılığı bırakmak isteyen varsa söylesin."
Dedim ki, ben kemal için bırakmamıştım ilk başta, şimdi o bırakınca benim tasarımcı olmamın bir anlamı yok.
Sonuç olarak üye oldum.
Aradan zaman geçti, sen yine tasarımcısın. Ne düşünüyorsun :3

-Ouuv geçen yaz:cool:
-Evet, verdiğim dersi mahfedip görselde rezil etmiştin^^
-Hakettiğim şeyleri elde etmeyi severim. Aslında hakettiğim değil, istediğim herşeyi elde etmek isterim. Gel seni de aramıza bekliyorum derim :3

kübray29
10-11-2011, 08:54
Mercenary: Neaah, patlıcan akar.
Neyse. Satranç ile aran nasıl?

-Portakala gel, huzur bul çocuğum ^^ :P
-Teknik vs bilmem, ama iyi oynarım sayılır. Hatta yarın bedende bilardo salonuna inip Ankara 5. si ile oynıycam, 3-2 yenilmeyi planlıyorum.

Temizlikçi: Kemal adın ne?
Tasarımcı olarak rütben ne?
+rep aldığın için soruyorum +repin varmı?
-Repin varmı? =D

-Adımı bilmiyorum. Bilen biri aranıyor...
-Tasarımcı O.o
-Yok, nötrüm ben.

FurkanDinç: Kemal sence beni niye seçmiyolar abicim ? =D

-Zemin uygun değildir.

Axl Rose: Tekrar merhaba. ^^
Rafa kaldırılmış aşk mı, raftan alınmış aşk mı?
En sevdiğin smiley? Neden?
Bezelye mi nohut mu?
Ne tür müzik dinlersin, neden?
En sevdiğin müzik grubu?
Bugünün için bir fon müzik seçecek olsaydın, ne seçerdin?
Hayatın için bir fon müzik seçecek olsaydın, ne seçerdin?
Mutlu olmaktan acı duydun mu hiç? Veya acı duymaktan mutlu oldun mu? Olduysan o mutluluğu ve acıyı tarif edebilir misin?
Eline kalemi kağıdı aldın ve sokağa çıktın. Karşıdan gelen ilk kişi ile ilgili izlenimlerini harmanlayıp, onunla ilgili beş tane sıfat yazacaksın kağıda. O sıfatlar ne olurdu? (Karşıdan geleni tarif etmedim, karşıdan nasıl birinin geldiğini tasarlamak da sana kalmış.)
Bundan on sene sonrası Türkiyesinin bezelye üretimi ile ilgili tahminlerde bulunup, birkaç cümle kurar mısın?
Yumurtalı ıspanak mı, yoğurtlu ıspanak mı, ıspanak böreği mi, Safinaz mı? Neden?
Düşünmek isteyip te düşünemediğin bir şeyden bahset varsa, veya düşünmek istemediğin ama aklından çıkmayan bir şeyden...
Kolay gelsin. ^^

-Kolaysa başına gelsin gıcık şey -.-
-Raftaki aşk^^
-Eski forumdan; http://h5.abload.de/img/msgplus_img0879d8ix.png bayılıyorum şu şeye.
-Beyaz pilavla ikisi de iyi gider, köfte varsa iş değişir. Bezelyeeee<3
-Melodisi ve sözleri hoş her türlü müziği dinlerim.
-Grup değil de sanatçı olarak isim vereyim; Sertap Erener. Sesine bayılıyorum.
-Rengarenk ve Bir Başka Sevgiliyi Sevemem olsa gerek.
Rengarenk ve Bir Başka Sevgiliyi Sevemem olsa gerek. (^^)
-Mutluluk acının düşmanıdır, niye öyle bişey yaşıyım ki?
aceleci-koyun-çobanını arıyor-akılsız-amaçsız
-Çok parlak şeyler görüyorum, (pardon masa lambası açıkmış)
-Ispanak(lı) börek, annem güzel yapar, gel beraber yeriz^^
-Amaçlarımı aklımdan çıkaramam, unutmam da bu yüzden başarana kadar. -Başarınca zafer sevincim kısa sürer. Ama bunları aklımdan atmak gibi bir niyetim yok:cool:

PorqueS: Ad ve Soyad ?
Yaş kaç? yaşından memnun musun? başka bir yaşta olmak ister miydin? :P
Nerede oturuyorsun?
Hangi tasarım programlarını kullanıyorsun?
Forumun en sevdiğin forumları hangileri? Abone olduğun forum var mı?
En sevdiğin ve sevmediğin yemek?
Evde sevmediğin yemekleri annen "hadi sadece bir kaşık ye" diye zorladığı olur mu?
Hala travian oynuyor musun? Oynuyor isen hangi serverler ?
En sevdiğin online oyun?
Strateji oyunu oynar mısın? Hangileri ?
En sevdiğin ders(ler) ?
Kitap okumayı sever misin? Seviyorsan ne tür kitaplar?
Ödev dışında bir şeyler yazmayı sever misin? Şiir, deneme ,...
Bugün için özlü bir söz söyler misin?

-Adım Kemâl. Ordaki a'nın şapkasıyla ilgili takıntılarım var. Sınavım iyi geçtiyse adımı Kemâl diye yazarım, istediğim gibi değilse şapka koymam. Bunun gibi. Neyse.
-Ben istediğim yaşta olabilirim, bu yüzden memnunum. 97 doğumluyum, 15 oluyor galiba.
-Doğma, büyüme Ankaralıyım^^
-Ciddi ve işe yararları sayarsak 1 tane kalır Adobe Photoshop^^ Denediklerimi ama henüz vakit ayıracak zaman bulamadıklarımı sayarsam Adobe Flash ve Cinema 4D. Birde gelişmiş paint tarzı programlar var. Photofiltre, Photoscape gibi. 3D olarak Google Sketchup'u pro versyonda çalışanlara oranla iyi kullanıyorum diyebiliriz. Bir sorunuz olursa ö.m kutum boş^^
-Travian oynarken Genel ve Yeni Fikirlerde çok vakit geçirirdim. 1-1 buçuk yıldır oyunla ilgisiz ve tasarıma takıldım. Sözlüğe ara sıra girip okurum, nadiren de yazı yazarım. Aktif bir üyeyim, abonelik sistemine ihtiyaç duymuyorum.
-Cacık-bol salçalı bulgur pilavı-patatesli biberli tavuk (fırında) üzerine gizli sosum. Oufufuefafafafa =p
-Brokoli ve bakla hariç yemek seçmem sayılır.
-Evde o 2 si çok pişmediğinden yaşamadım/ıyorum.
-1.5 yıldır elime almıyorum o meredi.
-Travian tabikiiiiii =D
-Age Of Empires serisine özellikle 3 e özel ilgim var.
-Geometriye bayılıyorum, Fizik ve Kimya hoşuma gidiyor; Tarihe ilgim var.
-Severim ama çok okumam. Polisiye, macera/fantastik ve tarihsel kurgu romanlarını severim. Araştırma yazıları sıkıyor genelde.
-Evet birçok denemem var. Forumda 1-2 ufak örneğini bulabilirsin. Bir de sülaleden gelme karakalem yetenği var^^
-Çarşamba çarşafa dolanır, Hürrem Sultan şehzade doğurur.

kemal: Forum-ü Derûn grubu kurulduktan sonra üyelerin içinde ilk haftanın konuğu sen oldun. Ne düşünüyorsun?

-Çok mutluyum, penguenler üşümesin; dünya barışı sağlansın!