PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Haftanın Konuğu c.kasap

kübray29
31-10-2011, 08:45
LeqenD: İlk sorular benden olsun :P (Hep bunu demek istemişimdir =D )
1)Adın?
2)Yaşın?
3)Memleketin?
4)İş?
5)Boy-Kilo?

-Cihan Kasap, 19 yaşındayım.Denizli'liyim.Boyum bi' seksen, 73 kiloyum.

Darkcool: Merhaba Cihan =)
-Travian oynuyor musun yoksa sadece forumda mı takılıyorsun?
-Ne tür müzik,film seversin?
-Beğendiğin ve beğenmediğin yönlerin nelerdir?
-Son olarak okula artık doğru saatlerinde gidebiliyor musun ? =)

-Merhaba Mustafa,
-Geçen ay s11'e başladım öğrenci hesabı, bakması çok zaman gerektirmeyen garfield taktiğle gelişen küçük bir romalı köyüm var.
-Genelde her türlük müzik dinlerim, meseneden bilirsin =) Türk sanatçılardan Manga, emreaydın, Duman, Gripin, Teoman yabancılardan Avril, Linkin Park, Evenesence, Green Day bunlar şu an aklıma gelenler yarın mesenede başkasını görüp bu ne deme =D
-Beğendiğim ve beğenmediğim yönüm var mı hiç düşünmedim.Ama kendimi genel olarak seviyorum beğenmediğim bir yönüm olduğundada hemen kurtulurum ondan o yüzden öyle bişey yok
-İlk zamanlardaki gibi olmasada zaman zaman sabahları otobüsü kaçırdığım oluyor. Sokak sokak gezen dolmuşlarla da olsa derse yetişebiliyorum
=)

alp.762: biraz sınav gibi olacak ama neyse : D
1-) Ad
2-) Soyad
3-) Yaş
4-)(En önemli soru bundan sonra herkese bu souyu soracağım) Bana önerdiğin bir davranış tipi var mı? Yoksa böyle mi devam edeyim?
5-) Forumda kaç yaş gösteriyorum :P

Merhaba Alp,
İsim soyisim yaş bilgilerimi gizli tutuyorum sadece 2 mesaj üstte Utku'ya söyledim başka kimse bilmiyor. =)
Sana önerebileceğim davranış tipi yok. Kendin ol bu senin için yeterli.
Senin 12-15 yaşları arasında olduğunu hatırlıyorum.
=)

zkee: Merhaba nasılsın?
Evet ben de iyiyim^^
Hayatta yaşama amacın ne? Elinden neyi alsalar, neyi yasaklasalar yaşam amaçsız kalır senin için?
Hiç aşık oldun mu? Sence nedir aşk?

-Merhaba,
-İyiyim, -söylemişsin ama adettendir bende sorayım- sen nasılsın ?
-Hayatta yaşama amacım sevdiklerimdir, ailemdir, en yakınlarımdır onları elimen almasınlar.
-Tabikide =) Aşk, kelime olarak duyduğumda bile aklıma o kadar sey gelmişken -anlatmaya gücümün yetmediği tanımlayamadığım şeydir.
-Sormadan söyliyim şu an öyle bişey yok =D

rüzgarlı tepe: Usta bende Denizli'liyim
Sorular
Katipliği bırakmayı düşündünmü
En sevdiğin çizgi filim karakteri
Büyünce ne olucaksın :cool:
İtiyi bilirmisin

-Merhaba hemşerim,
-Hayır düşünmedim
-Road Runner-bip bip =D
-İti şu ankara yolu üzerindeki ufo müzesinin önündeki uzaylı mı ?

The_Punisher: 1.Neler yapmaktan hoşlanırsın?
2.Forumda sevdiğin,saydığın varmı?
3.Katip ten başka bir rütbe almak istermiydin mesela Sözlük Sorumlusu felan?
5.4'ü atladığımın farkındamısın?
6.Favoru Filmin?
7.6 yı atlayıp atlamadığıma bakıyorsun.
8.Gülüyorsun.=D

-Yapmayı hoşlanmadığım bişey yok sanırım.Şöyle düşündümde hangisini yazayım önce karar veremedim.Zamanına göre değişir diyelim.Sonuç olarak yemek yemeyi ve uyumayı çok seviyorum =)
-Katipliğide düşünmemiştim ki. Şimdi düşünmeye başladım acaba ben fazla düşünen bir insan değil miyim diye.
-Aaa dört nerde?
-Cem Yılmaz'ı sevdiğimden midir bilmem GORA'yı çok severim.Komedi ve Kemal Sunal filmlerini severim.
-Dur bi bakayım ? 6 varmış evet =)
-: D

kübray29
31-10-2011, 08:47
Axl Rose: Sana Cici lakabını kim taktı?
En sevdiğin smiley?
Pırasa mı ıspanak mı?
Garip olduğunu düşündüğün huyların var mı?
Bugünün senin için anlam ve önemi?
Hiç bezelye çaprazladın mı? ^^

-Meleğimiz Angel dedimişti cicihan diye =)
:D Her ne kadar bunu çok sevsemde, :mad: bunun halinede üzülmüyor değilim sevelim onuda sarımsı bir renk olsun olmadı turuncu olsun ama kırmızı değil.
-Hiçbiri diye bir seçenek yok muydu.Şimdilik ıspanak diyeyim değişebilir.
-Garip huyum var ama çok garip nasıl anlatıyım ki =)
-Hiç bezelye çaprazlamadım, fasulyede sanırım nohut barbunya bakla felanda çaprazlamadım =)

Axl Rose: Mozillanın betiğinden mi daha çok nefret ediyorsun, yoksa çok konuşan insanlardan mı? Neden? ^^

-Aynı anda birçok işi yaparken çıkan mozilla betiğinden daha çok nefret ederim.

karbonistan: Kasap amcaaaa,
İnsan gördüğünü mü sever, sevdiğini mi görür ?

:cool:-Merhaba amcaaam :P
-Çok basit, insan sevdiğini görür

türkler: Senin baban kasap mı =D
KAsapsa birgün adam doğramak istenmi :P

-Bu soruyu kim sorucak diye merak ediyordum
-Hayır efendim ailemizde ben, babam, dedem, dedemin babası, dedesi amcası hatta eniştesi dahil kimsede kasaplık yok hatta kasap bir tanıdığım bile yok o derece hiç anlamam kesme doğrama işlerinden.

AngєL: Cicim benim naber?
Beni seviyormusun biricik?
Seviyorsan neden? Sevmiyorsan neden? Bilmiyorsan neden?
Forumda isyan var farzet isyankar top 5 i söylermisin?
=)

-İyiyim cimicime sen nasılsın ?
-Seni seviyorum bicirik =) Sevgi karşılıklıdır senin beni sevdiğinden diyeyim.
-Forumun aktif üye sayısı şu zamalarda çok isyan olmaz.Eğer isyan olursa demişsin zaten ama bilemedim şimdi kim olur

kübray29: Ben hala öğrenemediğim için şu imzandaki rakamları merak ediyoru. Nedir onların anlamı ?
Cihan nasıl biridir ?
Hayatında eksik gördüğün noktalar nelerdir

-İmzadaki rakamlar bende bir yerde görmüştüm, google görsellerde küçük bir araştırmayla ne olduğu anlaşılabiliyor.Banada garip geldi ilk gördüğümde bende sizinle imzamı kullanarak paylaşmak istedim.Resimlerdeki adamların ne yapmaya çalıştığı hakkında hiçbir fikrim yok.Sanırım bir iddia sonucu başlamış bu akım.Ben sıcaktan serinlemeye çalışan insanların yeni buluşu olduğunu düşüyorum.Kışda geliyor soğuklarda da fırın kullanmalarında korkuyorum =D
-Cihan, gayet neşeli güleryüzlü konuşmayı sohbet etmeyi seven nedendir bilinmez az konuştuğu söylenen, çevresindekileri mutlu görmeyi sevip, mutsuzluğunu kimseye belli etmeyen birisi gibi görünüyor tam olarak çözemedim garip =)
-Eksiklik gelmedi aklıma =)

Darkcool: Tekrar merhaba Cihan =)
-Kötü alışkanlıkların var mıdır ?
-Sakin bir hafta sonu mu nerede akşam orada sabah mı ?
-Kitap okur musun?
-Yeni başladığın üniversite beklediğin gibi bir yer mi ? Yoka liseden farksız mı ?
-Bana neden meseneden garip garip müzikler dinletiyorsun ? loooonelyy I'm so looooonelyyy
=)

-Merhaba,
-Kötü alışkanlıklarım yok
-Sakin bir hafta sonu, hafta içide sakin olabilir.
-Kitap kişisel gelişim tarzı ve gizemli bilinmeyenlerle ilgili farklı kitaplar okuyorum
-Yeni üniversite mi? Lise 5 yaa. Dördüncü senenin devamı sınavlara girilerek gidilen cinsinden.Sabah 8 öğlen 12 işte.Lise5=)
-Yalnız değilsin Mustafa sınıftakilerede dinletiyorum tenefüslerde.Etkisi devam ediyor mu o şarkının? looooonelyy I'm so looonelyyy
Söz birdahaki sefer emreaydın, Teoman dinleriz =D

kübray29
31-10-2011, 08:49
alp.762: merhaba (bir konuda ayrı mesajlarda sorular soran ilk kişi ben oldum galiba =D )
1-Kolay sinirlenirmisin yoksa sakin misin?
9- 8 rakamı atladığımı farkettin mi?
57891234617905234- Bu mumarada bilmem kaç sayı atladığımı farkettin mi?
7-) Bu cümlede yalnış yazılan üc şey nedir?

-Kolay sinirlenmem, ama tersim kötü =)
-7'sini farkettim biri gözümden kaçmış herhalde.
-mumara değil > numara
-yalnış değil > yanlış
-üc değil > üç

All Starz:Sözlük sorumlusu olmaya hazır mısın ?

-Okuluna yazıldım ilk sınavlar iyi geçti ama olmazsa dershaye felan kaydolmayı düşünüyorum.
-Katiplikten memnunum.

mcantalya: OCFL'nin banlanacağını senden, benden ve Axl Rose'dan başka bilen var mı?

-OCFL banlanıcak mıymış ben öyle bişey bilmiyorum.

Kara Fatma: Merhabalar Cihan,
*Asla yapmam dediğin birşey var mı? Böyle söyleyip sonrasında yaptıkların oldu mu?
* Biriyle tanışacağın zaman doğaçlama mı gidersin, planlı programlı mı hareket edersin?
* Burada soru cevaplamak nasıl bir duygu? Tavsiye eder misin?
* Tr forumun sence eksikleir ne?
* İsim sözlüğünde bana denk gelsen ne yazardın?
ve son olarak
ABOUT 241543903
Nobody knows when and where 241543903 started.
From a quick Google search, the when can be determined to be within the past few weeks. The oldest 241543903 on record with Flickr is 241543903 by san pedro glue stick (http://translate.googleusercontent.com/translate_c?anno=2&hl=tr&rurl=translate.google.com.tr&sl=en&tl=tr&u=http://www.flickr.com/photos/sanpedrogluestick/3418883450/&usg=ALkJrhj7RUJC33T5K2YSZvLA8LkSAW7Kcg) . There's a twist to the meme, sakebalboa's 241543903 (http://translate.googleusercontent.com/translate_c?anno=2&hl=tr&rurl=translate.google.com.tr&sl=en&tl=tr&u=http://www.flickr.com/photos/23371359%40N03/3418273549/&usg=ALkJrhhp8TRPF48v-t5lHlmAujo8PIMovQ) also shows someone with his head into the freezer (incidentally the same freezer, fridge, room as san pedro glue stick), alas the title of the entry is it's cold, head in the fridge , and it is only tagged 241543903.
The blog entries with instructions do not appear on the blogosphere till much later, on April 10, 2009 (http://translate.googleusercontent.com/translate_c?anno=2&hl=tr&rurl=translate.google.com.tr&sl=en&tl=tr&u=http://tba.tumblr.com/post/95002892/sympathyfortheartgallery-davidhorvitz&usg=ALkJrhgQS3ebHeY2UDu-1Aax1n1lrMKr1A) and April 13, 2009 (http://translate.googleusercontent.com/translate_c?anno=2&hl=tr&rurl=translate.google.com.tr&sl=en&tl=tr&u=http://www.blameitonthevoices.com/2009/04/head-in-freezer.html&usg=ALkJrhial6cBwLHqyt6nsBCH6XLT45m34w) : both stating the same text:
TAKE A PHOTOGRAPH OF YOUR HEAD
INSIDE A FREEZER. UPLOAD THIS PHOTO
TO THE INTERNET (LIKE FLICKR). TAG THE
FILE WITH: 241543903. THE IDEA IS THAT IF
YOU SEARCH FOR THIS CRYPTIC TAG, ALL
THE PHOTOS OF HEADS IN FREEZERS
WILL APPEAR. I JUST DID ONE.
-- işin özeti kafasını buzdolabına sokup fotorı yayınladığı bilinen (tahmin edilen) ilk kişinin fotosu bu rakamlarla tag edilmiş ve fotonun altına siz de benzer fotolarınızı bu şekilde isimlendirin tek bir aramayla hepsine ulaşılsın tarzında not düşülmüş. Rakamların birebir anlamını bilen kimse yok.

-Asla yapmam dediğim şeyler var tabiki. Tanımadığım biri hakkında bilmediğin bir konuda konuşmam, kendime söylenmesini istemediğim şeyleri başkasına söylemem.
-Bu güne kadar birisiyle planlı tanışmışlığım olmadı genelde doğaçlama oluyor.
-Evet güzel tavsiye ederim.
-Forumun tek eksiğinin aktif üye sayı olduğunu düşünüyorum.Takip edilen devam eden konu sayısı çok az sürekli aynı şeylerin olması ve sessizlik sıkıcı oluyor.Forumda tek olması gereken aktif üye.
-Kara Fatma : Başarısını dünyaya duyurmuş milli mücadele yıllarının unutulmaz kadın kahramanı.
*241543903 için teşekkürler =)

Axl Rose: Güneş dil teorisi hakkında ne düşünüyorsun? ^^

-Bu konuda fazla bilgiye sahip değilim Ali.Yanlış bir şey söylemek istemiyorum.
Aklına takılan başka teori varsa sorabilirsin.

kübray29
31-10-2011, 08:51
LeqenD: 1)Nick olarak hep c.kasap mı kullanırsın?
2)Bilgisayarında şuan oyun var mı? Varsa hangi oyunlar?
3)Günde kaç saatini bilgisayarda harcarsın?
4)Günde kaç saat müzik dinlersin?
5)Sana sormamı istediğin bir soru var mı?

- İlk başlarda hep c.kasap kullanırdım şimdilerde kullandığım birkaç nick var.
- Age of Mythology varmış şimdi baktım uzun zamandır oynamadım =)
- 5-6 saatim gidiyor.Fazla biraz azaltmam lazım herhalde.
- Bazen çok bazen hiç belli olmuyor.
- Sen bilirsin =)

Axl Rose: -Ateş olmayan yerden duman çıkar mı?
-Eğer insan olmasaydın Dünyaya ne olarak gelmek isterdin? Neden? (Gelmek istemezdim diye cevap verme. :P)
-Yerinde olmak istediğin biri var mı, neden?
-Bilgisayar, televizyon vb. aletler için genel bir tanımın var mı? Bu aletler senin için ne ifade ediyor?
-Axl Rose desem?
-Çağrılmadan MSN'ye gelmek gibi bir huy edinsen sence de iyi olmaz mı? : )

-Ateş olmayan yerden duman çıkabilir düşünceme göre bu duruma göre değişir tabi.Birisi hiç yoktan bir yalan atabilir ortaya '' Yalancının mumu yatsıya kadar '' diceksin ee hani duman çıkmazdı...Böyle gider bu konu dedim ya duruma göre değişir bence.
- Her hayvanında bir güzelliği var.Kelebek olurdum bir gün uçabilmek için.
- Yerinde olmak yerine yanında olmak isterim.Aslında daha çok yanımda olsunlar isterim tüm sevdiklerim.
- Bilgisayar: Kendinden önce bulunan herşeyin yerini alan icat. Edison abi kızma ampulün yerini floresan aldı, benim kastteğim diğerleri her şeyi internetten yapıyoruz artık.
-Televizyon : Renkli radio, dizi makinası.
-Ali şimdiye kadar nerelerdeydin derim=)
-Meseneye geliyorum geliyorum ama kimseyi göremeyince gelmesini beklemeden çıkıyorum.Sen geldiğinde çağırmaya devam et =)

LeqenD: 1)Strateji oyunlarını iyi oynar mısın?
2)Strateji oyunlarını sever misin?
3)Basketbol mu futbol mu?
4)Yapmadığın bir şey için pişman oldun mu?(ödev deme :P)
5)Hayatında değişiklik yapmayı sever misin?

- Çok iyi oynadığımı söyleyemem ama oynamayı seviyorum.
-Futbol.Çünkü futbola önce başladım sonradan basketbol oynamayı denesemde olmuyor çok fazla faul yapıyorum basketbolda=)
-Aklıma pişman olduğum bişey gelmedi şimdi tabikide olmuştur ama.
-Değişikliği severim ama değişmiyorum sanki =)

Axl Rose: -Uçabiliyor diye kelebek olurdum diyorsun, kelebeklerin ömrü kısa ama. Neden kuş falan değil? ^^
-Sanat mı, zanaat mi? Zevk mi, para mı gibi bir soru oldu bu da işte.
-Para demişken, para sence nedir, paraya değer verir misin?
-Bir bezelye düşün. Sonra tadından gir, şeklinden çık, betimle onu. ^^

-Uçabilmenin önemini vurgulamak için kelebek dedim orda bir gün dahi olsa diyerekten.Tabikide diğerleride olur.
-İkisi aynı şey değil mi zanaat olsun sanat gelir.
-Yokluğuna göre değerlenen lidya icadı.
-Bezelye sevmiyorum=)

LeqenD: 1)Hep Axl ile benim sormamdan sıkılmadın mı?
2)Hangi yemekleri seversin?
3)Ev yemekleri mi fast food mu?
4)En sevdiğin renk hangisi?
5)İlerde para için sevmediğin bir mesleği yapar mıydın?

-Sıkılmadım da. Anlaştınız mı ? =)
-Ev yemekleri. Yemek yapıcak kimse olmadığında fast food =)
-Tabikide yeşil.
-Sevmediğin birşeyi yapmak mümkün değil.

kübray29
31-10-2011, 08:55
LuNa: az kalsın kaçırıyormuşum konuyu :S
merhabalarrr şıkıdımım
şıkıdım nedir ne değildir örneklerle açıklayın efem
forumda bir aile kursan kimi nereye koyardın( axl gibi ırkçı bir cevap bekliyorum senden de :P )
sence forum diye birşey kaldı mı travianda :/ ve forumun her bölümünün olmazsa olmaz kişilerini yazarmısın bana ( sözlük şu tasarım bu yazın düşün bu eğlence şu genel bu vs..)
reel ve sanal arkadaşlıklar arasında fark var mı varsa ne sence? çarpıya basıp çıktığında reeline taşıyacağın insanlar var mı buralarda
internet bağımlısı olmaktan korktuğun oluyor mu ?

-Merhaba şıkıdım,
-Şıkıdım: Senin söylediğin sana sorduğumda ''şıkıdım bi yaşam felsefesidir bir melodidir hayatta kulağa hoş gelen yüzü gülümseten.. '' cevabını aldığım, iyi hoş güzel ikileme.
-Forumdan bir aile kurmak istesem aile değil aşiret olurdu herkesi bir yere sıkıştırırdım uzar gider bu.
-Bence travian için forum bitmiş değil çünkü travian için önemli olan oyun forumlarıdır.Ama bizim için forum diye bişey kaldı mı dersek.Hayır forum eskisi gibi değil, şimdi birde okullarda sınavların başlaması sebebiyle iyice azaldı tatillerde ve yazın biraz canlanır ama pek fazla olacağını sanmıyorum.
-Her bölümde kendini belli eden kişiler var tabi ama bana burda adam seçmek gibi yazmam
yanlış geldi . Sonuçta her üye farklı ve olmazsa olmaz.Bölümlerinde iyi üyeleride herkes biliyor zaten =)
-Reel ve sanal çok farklı tabi. Çok basit bir örnek vermem gerekirse reelde tanıdığım herhangi bir arkadaşlarım fecabookta bile çok fazla değişebiliyor.Dostluklar ve arkadaşlıklar birşeyler paylaşarak kurulur bu reelde sırlar ortak geçen zaman olduğu gibi sanalda da mesela hepimiz bu forumu paylaşıyoruz ve çarpıyı basıp çıktığında görmek istediğim kişiler olabilir.
-İnternetten isteğim zaman uzaklaşabilirim korkmuyorum =)

Axl Rose: Sence de Axl ırkçı mıdır? =D

-Çocukluğuna inmemiz gerekiyor aslında ama o kadar geriye gitme gereği duymadım sadece geçen haftaya kadar gitsek yeterli sanırım.
-Git..
Gitt..
-Tamam burda duralım işte bu mesaj.

Pragmaduane manevi kardeşim, c.kasap büyük abim, OCFL küçük kardeşim(:P), Leqend ikiz kardeşim, Ang€l ablam olurdu. Muhibbi kuzenim... All Starz da öteki kuzenim olurdu.
Qual amcam olurdu. : D Anne baba kim olsun bilemedim. Geniş bir aile oldu galiba.

Bütün aileyi yakın akraba eşi dostu katiplerden seçmiş.Ama bakın hala anne baba kadrosu boş belki onları dışardan şeçer. Irkçı değil diyelim.

All Starz:Senin neslin gelmeden önce benim seni hayatım pahasına da olsa istemediğimi biliyor muydun ? : D Bu yüzden hislerimde ilk ve tek yanılgısın, öptüm

-Beni istemiyormuydun.Ama nedeen ? =)
-Şu an öğrenmiş oldum.İlk ve tek olmakta güzel, bende seni öptüm Armağan. =D