PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : WOW Gidişatı [Server 7]

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 [7]

Ekoloji
25-04-2012, 14:25
Ordular yalan oldu, eyvah eyvah burayı şimdi ağlama duvarına cevirecekler :)

çılgın kimyager
25-04-2012, 14:27
sevinin artık ww kurduk diye

bu serverı bu hale getirenler utansın biz değil.

Bu oyunun bu şeklialmasında kimin katkısı varsa hepsinin anladınız...

Adminininde multisininde yöneticisininde kulakları değil başka yerleriçınlıyor

çılgın kimyager
25-04-2012, 14:28
ordular yalan oldu, eyvah eyvah burayı şimdi ağlama duvarına cevirecekler :)

insan ol kardeşim insan oamıyorsan susda seni insan sanalım

dexter34
25-04-2012, 14:33

sen gerçekten şerefsiz aşağılık bir mahlukatsın oyuna hile karıştırarak wow kuruyorsun ve buna seviniyorsun..senin ve senin kurduğun wow a destek veren ve sevinenelerin hepsini Allah'a havale ediyorum sizler insan bile değilsiniz alt tarafı bir oyun için yapmadığınız düzenbazlık kalmadı..

yurineros6
25-04-2012, 14:39
sen gerçekten şerefsiz aşağılık bir mahlukatsın oyuna hile karıştırarak wow kuruyorsun ve buna seviniyorsun..senin ve senin kurduğun wow a destek veren ve sevinenelerin hepsini Allah'a havale ediyorum sizler insan bile değilsiniz alt tarafı bir oyun için yapmadığınız düzenbazlık kalmadı..

yazdııgın yazıyı bı daha oku çelişiyorsun kendınle ww kuramadık dıye ve bır oyun ıcın kufur edıyorsun acaba bahsettıgın nıtelendırmeler kıme daha cok yakısıyor !!

çılgın kimyager
25-04-2012, 14:42
yazdııgın yazıyı bı daha oku çelişiyorsun kendınle ww kuramadık dıye ve bır oyun ıcın kufur edıyorsun acaba bahsettıgın nıtelendırmeler kıme daha cok yakısıyor !!

küfürü ettirene bak önce bir oyun için yapmadığı halt kalmamış şerefsiz kalkmış birde ağlama duvarından bahsediyor ww kurulmuş oyun bitmiş bikaç gün sonra çoğukişi unutulacak şerefsizler hariç hep akılda şerefsiz oalrak kalacaklar.

Daha fazla küfür yemek istemiyorsa edebince yazsın kimseyi tahrik etmesin.

Haksız bir ww kurularak oyun bitmiştir daha FAzla ortalığı karıştırmasın farklışeylerolacak

dexter34
25-04-2012, 14:43

sende sahtekarın tekisin..daha düne kadar bana msj yazdın sizin wow kurmaızı istiyorum gerkeirse yardım bile ederim demiştin.hatırlıyormusun bu yazdığın mesajı..sonradan redlere sattın hesabını..başkalrını avukatlığını yapma..işine bak sen..insan olan laf söylemeyiz ama insan olmayanla anlayağı dilden konuşuruz..

PİSLİX
25-04-2012, 14:45
bakım calısması basladı hadı hayırlı olsun :D

yurineros6
25-04-2012, 14:47
sende sahtekarın tekisin..daha düne kadar bana msj yazdın sizin wow kurmaızı istiyorum gerkeirse yardım bile ederim demiştin.hatırlıyormusun bu yazdığın mesajı..sonradan redlere sattın hesabını..başkalrını avukatlığını yapma..işine bak sen..insan olan laf söylemeyiz ama insan olmayanla anlayağı dilden konuşuruz..

daha dun s5 forumunda kufur edıyorlar bıze bız ahlaklıyız dıyenler burda gelene gecene sovuyor ey ahali bu mu lan sızın adamlıgınız ?

sana gelınce feyk atıyoz dıye saldırmayacaktık hanı dıyordun konumsayı koy ıstersen konustugun ksıı bendım evet ?

çılgın kimyager
25-04-2012, 14:47
bakım calısması basladı hadı hayırlı olsun :d

başlatmasınlar bakımından bu satten sonra düzelecek oyunun ben ...

EKKAB
25-04-2012, 14:48
Sırf asker bas dediği için Serkan abi hesapla ilgileniyorum sadece yine birileri çakallık yapıp wowa gelen saldırıları biz görmeden hesaba girip raporları siliyor bunu yapan her kimse yazsın burdan sabrımı daha fazla taşırmayın artık yeter..

selcuk74
25-04-2012, 14:55
Selçuk hocam sen elinden geleni zaten yaptın. Bazen her şey istediğimiz gibi gitmeyebiliyor. Yapacak bişey yok.

necdet_Celal

Teşekkür ediyorum burada birşeye acıklık getirmek istiyorum biraz önce serkanada sordum bizim o teklifimizin reddedildiğinde wowda askerlerin ölmemesi durumu yokmus en azından serkanda öyle biliyor. Oyun için yemin edlimez ama eğer hatanın oldugununu bile bile vazgediysem (şahsım için söylüyorum) allah her türlü belamı versin başkada lütfen bu tür suçlamalar getirmeyin.

Unknown
25-04-2012, 14:58

Kardeşim sen neden atlıyorsn adam resmen dalga geçiyor milleti geriyor,kışkırtıyor ve WOW kuramadınız diye söylüyorsun akıncının yazısına baksana ağlama duvarı felan daha fazlasını hakediyorda ben onun seviyesine düşmeyeceğim.Bizlere şerefli düşman gerek diğer türlüsü değil.Hayır benim suçladığım tek kişi ve kurum travian adminleri ve multihunter ...sizleridir.

Unknown
25-04-2012, 15:01
Teşekkür ediyorum burada birşeye acıklık getirmek istiyorum biraz önce serkanada sordum bizim o teklifimizin reddedildiğinde wowda askerlerin ölmemesi durumu yokmus en azından serkanda öyle biliyor. Oyun için yemin edlimez ama eğer hatanın oldugununu bile bile vazgediysem (şahsım için söylüyorum) allah her türlü belamı versin başkada lütfen bu tür suçlamalar getirmeyin.

başkan sende birşekilde buna destek verdin çıkıp tepkini koymadın.Tamam birliğin önemli farkındayız ama son olaylar gösteriyorki birlikte senin değil başkalarının sözü geçmiş.. Celal abinin ve diğer arkdaşların söylediğine ve benimde forumda okuduklarıma göre iyi ve dürüst bir kişisin ama bu olaylara sessiz kalmakla sende zan altında kaldın kendi açımdan..

Akıncı arkadaş sende foruma kışkırtıcı yazılar yazma kurduğun WOW unla mutlu ol daha fazla kulakların çınlamasın bence...

selcuk74
25-04-2012, 15:05
başkan sende birşekilde buna destek verdin çıkıp tepkini koymadın.Tamam birliğin önemli farkındayız ama son olaylar gösteriyorki birlikte senin değil başkalarının sözü geçmiş.. Celal abinin ve diğer arkdaşların söylediğine ve benimde forumda okuduklarıma göre iyi ve dürüst bir kişisin ama bu olaylara sessiz kalmakla sende zan altında kaldın kendi açımdan..

Akıncı arkadaş sende foruma kışkırtıcı yazılar yazma kurduğun WOW unla mutlu ol daha fazla kulakların çınlamasın bence...

hayır forumu tam okumamıssın ben bundan mutlu olmayacagımı yazdım birkaç kere ama wow ile alakam kalmadı bunu biliyorsunuz ama eğer bir kere daha yazmam isteiyorsa bir tek şeye seviniyorum bu illet serverdan kurtulduguma sevineceğim wow kurdugumuza değil...

jarlaxle
25-04-2012, 15:08

Erkut Bey, oyun hatalarının RED ARMY birliğine mal edilmesi değil oyun hatasının olduğunu kabul ederek halen oyun hatasından fayda sağlamanızdır asıl sorun. Tahılsızlıktan ölmeme dolayısıyla 14m savunmaya yakın savunmanın RED ARMY WoW'da yığıldığını hepimizin bilgisi dahilinde. Admin onu yapmış, multi şunu yapmış falan filan mevzusu bir kenara herşeyden önce Oyun Kuralları olarak her server'ın Multihunter'ının profilinde açıklanan kuralların 4. sünde zaten bu konu ile ilgili bir yasak mevcuttur.

(bknz. Multihunter Profil)
§4 Oyun hataları
Bug olarakta adlandırılan oyun hatalarını hemen oyundaki yetkililere bildiriniz. Bu tür hataların bulunması ve çıkar amaçlı kullanılması yasaktır ve bu durumdaki hesaplar cezalandırılırlar.

Sistemde kötü niyetli bir hata olmadığını kabul etsek bile, bu kadar savunmayı sistem hatasından dolayı WoW'a yığmak suretiyle bug'dan faydalanmanız zaten başlı başına bir kural ihlalidir.

Biz bu kurallar dahilinde vakit, nakit, emek vs. harcadık. Bu kural ihlali dahilinde ordular yalan oldu, ne olursa olsun biz kurduk, siz kuramadınız zihniyeti bir kenara kural ihlali yaptığınız konusunda buraya yazanları ağlamak ile itham etmeniz hiç gereksiz yere karakteriniz ile ilgili yorumlarada fırsat tanımaktadır.

Mevzu, "biz kurduk-siz kurdunuz", "aldık verdik biz sizi yendik" seviyesinde değil, maddi ve manevi tazmin aşamasındadır.
Evet server'da size yarayan sistem hatalarından siz sorumlu değilsiniz belki, adminstrator yada multihunter'larında ulaşımının ötesinde terslikler olmuş olabilir. Lakin hepsi bir kenara açık ve seçik bir şekilde kimsenin görmezden gelemeyeği oyun kurallarının içinde yer alan 4. madde'den dolayı RED ARMY hesabında kural ihlali yapılmıştır.

Oyun bu şekilde biterse siz ister hakaret seviyesinde, ister küfür seviyesinde cevap hakkınızı(!) kullanın isterse biz haklıydık deyin sonuç olarak "Sanal Dolandırıcılık" konusunda taraf olmaktan kurtulamayacaksınız. Yetişkin insanlar olarak forumlarda yazılan, oyunlarda yapılan hiçbirşeyin takipsiz olmadığı ve kanıtların tarafımızca devamlı kayıt altında olduğunu ,her edilen hakaret ve benzeri postların konu hakkında delil olduğunu bilmenizi isterim.

"Durumun kişiselleştirilmesine fırsat vermeyelim, kurum ve kuruluşlar aşamasında haklar aransın" diyen biri olarak, anlamsız çocukça bir fanatizm ile verilen, "şu birlikse kötüdür, bu birlikse iyidir" mantalitesinden arınmış yorumları bekliyoruz. Mesajımın konusu RED ARMY birliğindeki kişiler değildir. Oyun hatasından yararlanılması durumudur. Tekrar hatırlatmak isterim.

Bu saatten sonra şahsi fikrime göre server biter, server bitmez veyahut WoW'u o kurar bu kurar aşaması geçilmiştir...

Tüm server'a saygılarımla,

KORAY

Unknown
25-04-2012, 15:10
hayır forumu tam okumamıssın ben bundan mutlu olmayacagımı yazdım birkaç kere ama wow ile alakam kalmadı bunu biliyorsunuz ama eğer bir kere daha yazmam isteiyorsa bir tek şeye seviniyorum bu illet serverdan kurtulduguma sevineceğim wow kurdugumuza değil...

Bir şekilde inaktif hale getirildiniz işte bu saatten sonra konuşmanın anlamı yok hayırlı olsun...Zaten bu WOW a sevinen bir elin parmaklarını geçmez

PİSLİX
25-04-2012, 15:32
forum hıc gormedıgı kadar kısıyı aynı anda burada gordu :) serverın bıtıyor olması benı sevındırıyor keske ortak bır noktada bıtmıs olsaydı red army nın bu serverdekı kurucularından olsamda bu server ww kuran ekıp ıcınde hıssedemeyecegım kendımı ( gercı hala kurulmadı ne olacagı bılınmez).. sonuc olarak bu server ww kurandan cok emeklerını esırgemeyenler olarak hatırlanacak dıye dusunuyorum..

çılgın kimyager
25-04-2012, 15:33

Sen uzun zamandır birfikrim vardiyordun bu yüzden sana inanıyorum.

oyun burada biter artık daha fazla zorlamanın anlamı yok ama içinizdeki bazı arkadaşlarınızıda susturmanızı tavsiye ederim oyun normal şartlarda bu şekilde bitmezdi ama şartlar anormal olunca böyle oldu bu yüzden emek veren kişiler ww siz kurduğunuz için değil emeklerinin hatalar yüzünden heba olmasından dolayı üzgün kalkıpda bazı kişiler milleti kızıştırıcışeyler yazarlarsa daha ağır küfürler yerler buda hoş olmaz

çılgın kimyager
25-04-2012, 15:40
defansı olan kimse yokmu 184k yaya 50k atlı askerim var birisine çakayım :D def kurun

BEKİR
25-04-2012, 15:46
anlaşılan server bitiyor. travian yönetimi ve multihunterlerin yüz karası bir server oldu. haksızlıkların ve muhtemelen yönlendirilmiş hataların üstüste ge(tiri)ldiği ve bu hatalara karşı tavian'ın hiçbir sorumluluk duymadığı, işiten kulağının üstüne yattığı bir server oldu. binlerce oyuncuyu dolandırdıkları bir server idi, bu server 7..

bakım demek iyi anlam taşır. bakım demek, yanlış giden durumların, bug'ların vb.. düzeltilmesi demektir. ama, server7'de bakım; ortalığın karıştırılması, yeni hataların ortaya çıkması ve oyuncuların oyundan soğutulması anlamına gelir. bunun canlı şahidi bizleriz.

itibarı ve şerefi ile bu oyunu oynayan müttefik - rakip tüm oyuncuları tebrik ediyorum. serkan kardeşimize Allah'dan rahmet diliyorum. Allah taksiratını affetsin, mekanı cennet olsun. herkesin katılacağı wow'u ona adamak güzel olurdu. ama, şimdiki wow'un serkan ile ilgili olduğunu düşünmüyorum ve wow tebrikini yapmıyorum. bu wow, bakımcıların, server hatası fırsatçılarının ve travian admin ve multihunterlerinin wow'u oldu.

red ve son birliğinden değerli oyuncu kardeşlerimiz alınmasın. benim sözüm sizlere değil. sizler bu serverda rakibim idiniz, gerçek hayatta da dost ve kardeşlerimsiniz. benim sözümün muhatapları birazdan cevabı yetiştirirler. yarası olanlar birazdan gocunurlar.

TİLKİ
25-04-2012, 16:30

sen son wowunu indirirsen oda senim yaptığın satışı sana yapar la daha düne kadar ahlak edep dıyordunuz sımdı aglıyorsun kufur edıyorsun senın adamlıgın bumu ? Adamlığın buysa kusura bakma adam değilsin

lafımı yanlıs anlamayın ksrga oyuncuları hepınız ıcın gecerlı değil bu ama daha dune kadar seref gurur edep haysıyetten bahseden "bu adam dıyemıyorum kusura bakmayın" mahlukat sımdı savundugu değerleri kaybetmiş durumda tamam oyunda hata var bılme mne var ama senın bu yaptıgın bızım yaptıgımızın yanında yüzde 10luk bi durum

dexter34
25-04-2012, 16:38
sen son wowunu indirirsen oda senim yaptığın satışı sana yapar la daha düne kadar ahlak edep dıyordunuz sımdı aglıyorsun kufur edıyorsun senın adamlıgın bumu ? Adamlığın buysa kusura bakma adam değilsin

lafımı yanlıs anlamayın ksrga oyuncuları hepınız ıcın gecerlı değil bu ama daha dune kadar seref gurur edep haysıyetten bahseden "bu adam dıyemıyorum kusura bakmayın" mahlukat sımdı savundugu değerleri kaybetmiş durumda tamam oyunda hata var bılme mne var ama senın bu yaptıgın bızım yaptıgımızın yanında yüzde 10luk bi durum

aciz yaratık başka niklerin arkasına sığınıp yazacağına gerçek kimliğinle gelde seni muhatap alalım..şu serverda 14 aydır oynuyorum benimle ilgili 1 kişi çıksında birşey söylesin bakalım..ama senin daha kim olduğun belli değil.sonlar bize ve bana birşey yapmadılar kendi karakterini koydular ortaya..son birliklerinde 1 kişiyi ben ciddiye alıyorum bir tanesi şahin kerbures1 oyun sonuna kadar duruşunu korumuştur

Unknown
25-04-2012, 16:46

Önce bir kendini tanıtta kimle konuştuğumuzu bilelim.Akıncı nın 2.versiyonumusun yoksa

BEKİR
25-04-2012, 16:51
aciz yaratık başka niklerin arkasına sığınıp yazacağına gerçek kimliğinle gelde seni muhatap alalım..şu serverda 14 aydır oynuyorum benimle ilgili 1 kişi çıksında birşey söylesin bakalım..ama senin daha kim olduğun belli değil..

siremen kardeş, aldırma, sinirlerini bozma. TİLKİ isimli kişi insanların karşısına gerçek ismi ile çıkmaktan korkan biri olmalı.. kompleksli biri.. baksana, foruma taa ne zaman kaydolmuş ama, forumda pek görünmemiş, etrafa küfür etmek gerektikçe bu nicki kullanan biri.

canını sıkmaya değmez. boşver.

PİSLİX
25-04-2012, 16:55
tilkı dıye hesap var neden kım oldugun bellı degıl dıyorsunuz anlamadım.. eger onu gidi sanıyorsanız degıl ben soyleyım :)

Unknown
25-04-2012, 16:57
tilkı dıye hesap var neden kım oldugun bellı degıl dıyorsunuz anlamadım.. eger onu gidi sanıyorsanız degıl ben soyleyım :)

Doğru diyosun aslında kim olduğu az çok belli:D kendi ağzından duyalım istiyoruz...

KAİN
25-04-2012, 17:12

bülent abi bu yalamayı muhatap alma

EYŞE ŞAN
25-04-2012, 17:30

Hayırdır serkan benim arkamdan konuşanlarmı var:)Bu arada wowu kuramadınızmı daha.Alman adminlerden bi tanıdığım çıktı:)Söledim kerataya bu redlerin wowundaki askerler ölmesin diye .saolsun beni kırmadı askerleri açlıktan öldürtmedi.Tabi bunu tüm server için istedim:)Ama gördünmü yine yaranamadık:)

TİLKİ
25-04-2012, 17:42
aciz yaratık başka niklerin arkasına sığınıp yazacağına gerçek kimliğinle gelde seni muhatap alalım..şu serverda 14 aydır oynuyorum benimle ilgili 1 kişi çıksında birşey söylesin bakalım..ama senin daha kim olduğun belli değil.sonlar bize ve bana birşey yapmadılar kendi karakterini koydular ortaya..son birliklerinde 1 kişiyi ben ciddiye alıyorum bir tanesi şahin kerbures1 oyun sonuna kadar duruşunu korumuştur

sen ekmege mama derken ben burdaydım ha kayıt tarıhım eskı baska hesabımda yok burdada sonlarda oynadım sımdı bıraktım sahın dıyorsun ya sahı ndedıgın ada mservera bedel ayn ısekılde tum son oyuncuları her zman efendılıgını korudu sızde wow donemıne kadr oyleydınız ama sonrasında ne olduysa degıstınız :S

TİLKİ
25-04-2012, 17:44
siremen kardeş, aldırma, sinirlerini bozma. TİLKİ isimli kişi insanların karşısına gerçek ismi ile çıkmaktan korkan biri olmalı.. kompleksli biri.. baksana, foruma taa ne zaman kaydolmuş ama, forumda pek görünmemiş, etrafa küfür etmek gerektikçe bu nicki kullanan biri.

canını sıkmaya değmez. boşver.

estagfurullah kufur konusunda gecemeyız sızı bak sızın yaptıgınız seylerı bırde baskalarına atıyorsunuz katı tarıhı eskı evet ama bız oynla konusmayı trcıh ederı taaakı oyunu cıddıye bındıren haddını asan sevıyesız ve ukelalıklar yapan yaratıklar kusmya baslayınca sonra bızde sızın yaptıgnızı yaparız foruma eskı kayıtlıyım ama ben senın gıbı mahelle karsı ıagzıyla konusmayı forumlarda aglkamayı yalvarmayı sevmıyorum ha sımdı sanda malzeme çıkardım farkıdnayım ama ozur dılerım tum arkadaslardan buda senı sonkez adam yerıne koyup verdıgım cevaptı

çılgın kimyager
25-04-2012, 17:48
oyun sonu gelmiş olabilir oyun haksız bir şekilde sonuçlanmışda olabilir kalkıpda burada ww bizhakkımızla kurduk diye karşı oyunculara alaylı mesajlar yazarsanız ozaman forum karışır zorla kendinize hakaret ettirmek hoşunuza gidiyorsa yazın.

burada söylenecek tekşey var tamam kardeşim oyunda hatalarçıktı bizde bu hatalardan faydalandık oyunu bitirdik oyun bittiğinine seviniyoruz ama kalkıpda bunun dışında rakiplerin emeklerini hiçe sayan alaycı aşalayıcı cümleler yazarsanız inanın foruma giremezsiniz hakaret yemekten.

çılgın kimyager
25-04-2012, 17:52
estagfurullah kufur konusunda gecemeyız sızı bak sızın yaptıgınız seylerı bırde baskalarına atıyorsunuz katı tarıhı eskı evet ama bız oynla konusmayı trcıh ederı taaakı oyunu cıddıye bındıren haddını asan sevıyesız ve ukelalıklar yapan yaratıklar kusmya baslayınca sonra bızde sızın yaptıgnızı yaparız foruma eskı kayıtlıyım ama ben senın gıbı mahelle karsı ıagzıyla konusmayı forumlarda aglkamayı yalvarmayı sevmıyorum ha sımdı sanda malzeme çıkardım farkıdnayım ama ozur dılerım tum arkadaslardan buda senı sonkez adam yerıne koyup verdıgım cevaptı

server boyunca korkak karı gibi foruma giremedin şimdi haksız yoldan ww kuruyoruz diye forumda ciritmi atıyorsun banabak dostum forumu karıştıracak şeyler yazma ww hevesiniz kursağınızda kalmasın oyunu hakkıyla oynayanların emeğine saygı duy klavye delikanlılığı yapmayın varsa bir derdiniz oturur konuşuruz haaa onuda yapamıyorsanız burada atıp tutmayın

oyun bitmiştir az öncede yazdığım gibisöylenecek tek şey var oyun hatalar sonucu bitmiştir karşı oyuncuların emeğine saygı duyulmamış haksızlık yapılmıştır.

tartışmalara devame dersenizsizin oyundan bizlere ana bacı muhabbeti yaptığınız gibi bizede buna zorlayacaksınız bizböyleolmasını istemiyoruz varsa derdi olan gelir konuşuruz

EYŞE ŞAN
25-04-2012, 17:57
KARARIMIZ

DARK PESİMİST

HESAP SİLİYORUZ!!

S-7 DEĞERLİ ARKADAŞLAR..

Senelerdir travian oynarım mükemmel dostluklar kurduk.Yeri geldi istanbulda topluca buluştuk hoş sohbetler ettik.Travian tecrubemde s3 ŞEHİT birliği Başkanlığı,s6 AN-ŞAH Birliği Başkanlığı,s7 ANADOLU Birlikleri G.Başkanlığı,tekrar s7 NAM Birlikleri G.Başkanlığı yaptım.Bunu yazmamın nedeni,bunca yıl oynadığım travianda hiç bu kadar 'oyun hatası' görmedim.Yeni nesil T4 başımızın belası oldu.Kahramanlarımız kayboldu,yağmaladığımız köylerin 'ölü kahramanları' canlandı yağmaya gönderdiğimiz askerler onlarla karşılaştı öldü.Bunun yanında diğer köyümüze DESTEK olarak attığımız 3-5 k manco 30-40 k balta vs toyton SALDIRI olarak gitti,farkettiğimizde çok geçti attığımız destekler diğer köyümüzde bulunan askerimizi kesip biçmişti.Multihuntere bildirdik böyle birşey olamaz dedi,bizde talebe değiliz dedik...!!Başka bir olay RED Birlikleri,NAM wowa saldırı çıktıgında server 24 saat kilitlendi,bu sebepten dolayı wow köyümüze saldırının önüne atacağımız 1-1.5 Milyon defası atamadık,bunuda multihuntere yazdık çözüm bulamadık..25/04/12 tarihinde ise gece yatarken 97 olan RED wow köyü sabah işe geldiğimde 99. seviyeye ulaşmıştı.98. seviye nasıl olduda atlandı inanılır gibi değil.!!Son olarak Bunlar yetmezmiş gibi WOW döneminde RED Birliklerinin wow köyünde Tahılsızlıktan askerler ölmemeye başladı,bu sebeple mükemmel defans sayısına ulaştılar (14 M defans).Şimdi aylardır bastıgımız saldırı askerleri RED wowa vardı ve o inanılmaz defansta telef oldular..

Bu sebepten dolayı yıllardır emek verip altın harcadığımız,gecemizi gündüzümüze katıp uykusuz kaldıgımız,saldırı saatinde kalkıp organizeler yaptığımız ve aynı zamanda çok sevdiğimiz 'TRAVİAN' sorunlarımıza çözüm bulamadığın için seni KINIYOR,bu SON SERVER'ımdır bunu burda değerli arkadaşlarıma açıklıyorum..

BERAT

Nam birlikleri genl başkanını yazdığı bu genel mesajdan dolayı kutlarım.Çok doğru bir mesaj.(ama sanki oyunun rad army birlikleri lehine döndüğünü vurgulaması biraz yanlış tır bence.bu son tahılsızlıktan asker ölme olayını saymazsak tabi.bide sevye 98 in atlanması olayı tabi.ha bu arada o sırada kasırgadeli wowununda aynı hızda sevye atlamasıda dikkatimden kaçmadı diyebilirim.)

Ama öyle yada böyle bu bir gerçektirki bu serverde ve bizim birliklerde kimsenin adminleri arkasına alıpta böyle bir olayla oyunu kendi lehine çevirecek kapasiteye sahip olduğunu sanmıyorum.Bu hatalardan red armyninde zararları oldu ama yinede en fazla nemalanan birliğin red army olmadığını kimse inkar edemez.

Ancak burda asıl ders alınması gereken bu oyunun nasılda bizi özgür hayatımızda tutsak hale getirdiğidir.adminlerin tüm çabalarına rağmen biz bu oyunu oynamakta ısrar ediyoruz.Bence kişilere yada birliklere dönüp karakter suçlamaları yapmadan önce hepimizi sömüren bu travian oyununa genel bir tepki oluşturmalıyız.Bu oyunun amacının wow kurmak olmadığını beni iyi tanıyanlar ve oyun tarzımı bilenler çok iyi bilirler.Bir wow kuramamış olabilirsiniz.Ama arkadaşlarınız her zaman yine arkadaşlarınızdır.Ben bu wowun kurulup oyunun bitmesine gerçekten çok sevindim.Çünki 5 aydır oyunu bırakmama rağmen yinede günlük ortalama 10 dklık bir vaktimi harcadığını inkar edemem.Bu sıkıcı dönemde birde wow köyüne bakmak zorunda olanlar ve gelirlerinin bir kısmını bu oyuna aktaranların halini düşünmek bile yoruyor beni.

Oyun başladığından itibaren rekileri kızdırmak laf sokmak gibi tatlı çekişmeler gerçekten eğlenceli bir durum.Tabi bu muhabbetlerde oyundan taşıp kişinin gerçek hayattaki onurunu rencide etmicek şekilde yapılması şartıyla.Bu konuda beni genellikle karşıdakilerin tutumu yönlendirir.Yani pek becerikli olmasamda yinede bence oyunu eğlenceli kılan bu forumdaki atışmalardır.

Ama dediğim gibi bence artık bu oyunu travian ekibine para kazandırmadan oynamanın zamanı gelmiştir.2005 yılından buyana oynadığım bu oyunda hiçbir zaman wow köyüne giriş yapmadım ve wow sürecini geçirmedim.Sadece yarım saatlik eşkiya kenonun bana wow köyü bakıcılığını kitlemesi dışında:)

Neyse umarım öyle yada böyle bu oyun bu hafta içerisinde biter.hangi birliğin kurmuş olması önemli değil.

Bu sanal ortamda pek kişilerin haklarının birbirleri üzerinde kalacağını sanmam ama yinede herkes hakkını helal etsin.Kalbini kırdıklarımdan özür dilerim.Ama eğer tekrar başa dönülse yine sinir eden muhabbetlerimi okumuş olurdunuz onuda yine söylemek isterim:)

YAZ GELDİ HAYDİ HERKES DENİZE:)

antoninya
25-04-2012, 18:11
Admin işi sağlama almak istiyor sanırım, server de hala bakım çalışması var ibaresi çıkıyor ikide bir

TİLKİ
25-04-2012, 18:12
KARARIMIZ

DARK PESİMİST

HESAP SİLİYORUZ!!

S-7 DEĞERLİ ARKADAŞLAR..

Senelerdir travian oynarım mükemmel dostluklar kurduk.Yeri geldi istanbulda topluca buluştuk hoş sohbetler ettik.Travian tecrubemde s3 ŞEHİT birliği Başkanlığı,s6 AN-ŞAH Birliği Başkanlığı,s7 ANADOLU Birlikleri G.Başkanlığı,tekrar s7 NAM Birlikleri G.Başkanlığı yaptım.Bunu yazmamın nedeni,bunca yıl oynadığım travianda hiç bu kadar 'oyun hatası' görmedim.Yeni nesil T4 başımızın belası oldu.Kahramanlarımız kayboldu,yağmaladığımız köylerin 'ölü kahramanları' canlandı yağmaya gönderdiğimiz askerler onlarla karşılaştı öldü.Bunun yanında diğer köyümüze DESTEK olarak attığımız 3-5 k manco 30-40 k balta vs toyton SALDIRI olarak gitti,farkettiğimizde çok geçti attığımız destekler diğer köyümüzde bulunan askerimizi kesip biçmişti.Multihuntere bildirdik böyle birşey olamaz dedi,bizde talebe değiliz dedik...!!Başka bir olay RED Birlikleri,NAM wowa saldırı çıktıgında server 24 saat kilitlendi,bu sebepten dolayı wow köyümüze saldırının önüne atacağımız 1-1.5 Milyon defası atamadık,bunuda multihuntere yazdık çözüm bulamadık..25/04/12 tarihinde ise gece yatarken 97 olan RED wow köyü sabah işe geldiğimde 99. seviyeye ulaşmıştı.98. seviye nasıl olduda atlandı inanılır gibi değil.!!Son olarak Bunlar yetmezmiş gibi WOW döneminde RED Birliklerinin wow köyünde Tahılsızlıktan askerler ölmemeye başladı,bu sebeple mükemmel defans sayısına ulaştılar (14 M defans).Şimdi aylardır bastıgımız saldırı askerleri RED wowa vardı ve o inanılmaz defansta telef oldular..

Bu sebepten dolayı yıllardır emek verip altın harcadığımız,gecemizi gündüzümüze katıp uykusuz kaldıgımız,saldırı saatinde kalkıp organizeler yaptığımız ve aynı zamanda çok sevdiğimiz 'TRAVİAN' sorunlarımıza çözüm bulamadığın için seni KINIYOR,bu SON SERVER'ımdır bunu burda değerli arkadaşlarıma açıklıyorum..

BERAT

Nam birlikleri genl başkanını yazdığı bu genel mesajdan dolayı kutlarım.Çok doğru bir mesaj.(ama sanki oyunun rad army birlikleri lehine döndüğünü vurgulaması biraz yanlış tır bence.bu son tahılsızlıktan asker ölme olayını saymazsak tabi.bide sevye 98 in atlanması olayı tabi.ha bu arada o sırada kasırgadeli wowununda aynı hızda sevye atlamasıda dikkatimden kaçmadı diyebilirim.)

Ama öyle yada böyle bu bir gerçektirki bu serverde ve bizim birliklerde kimsenin adminleri arkasına alıpta böyle bir olayla oyunu kendi lehine çevirecek kapasiteye sahip olduğunu sanmıyorum.Bu hatalardan red armyninde zararları oldu ama yinede en fazla nemalanan birliğin red army olmadığını kimse inkar edemez.

Ancak burda asıl ders alınması gereken bu oyunun nasılda bizi özgür hayatımızda tutsak hale getirdiğidir.adminlerin tüm çabalarına rağmen biz bu oyunu oynamakta ısrar ediyoruz.Bence kişilere yada birliklere dönüp karakter suçlamaları yapmadan önce hepimizi sömüren bu travian oyununa genel bir tepki oluşturmalıyız.Bu oyunun amacının wow kurmak olmadığını beni iyi tanıyanlar ve oyun tarzımı bilenler çok iyi bilirler.Bir wow kuramamış olabilirsiniz.Ama arkadaşlarınız her zaman yine arkadaşlarınızdır.Ben bu wowun kurulup oyunun bitmesine gerçekten çok sevindim.Çünki 5 aydır oyunu bırakmama rağmen yinede günlük ortalama 10 dklık bir vaktimi harcadığını inkar edemem.Bu sıkıcı dönemde birde wow köyüne bakmak zorunda olanlar ve gelirlerinin bir kısmını bu oyuna aktaranların halini düşünmek bile yoruyor beni.

Oyun başladığından itibaren rekileri kızdırmak laf sokmak gibi tatlı çekişmeler gerçekten eğlenceli bir durum.Tabi bu muhabbetlerde oyundan taşıp kişinin gerçek hayattaki onurunu rencide etmicek şekilde yapılması şartıyla.Bu konuda beni genellikle karşıdakilerin tutumu yönlendirir.Yani pek becerikli olmasamda yinede bence oyunu eğlenceli kılan bu forumdaki atışmalardır.

Ama dediğim gibi bence artık bu oyunu travian ekibine para kazandırmadan oynamanın zamanı gelmiştir.2005 yılından buyana oynadığım bu oyunda hiçbir zaman wow köyüne giriş yapmadım ve wow sürecini geçirmedim.Sadece yarım saatlik eşkiya kenonun bana wow köyü bakıcılığını kitlemesi dışında:)

Neyse umarım öyle yada böyle bu oyun bu hafta içerisinde biter.hangi birliğin kurmuş olması önemli değil.

Bu sanal ortamda pek kişilerin haklarının birbirleri üzerinde kalacağını sanmam ama yinede herkes hakkını helal etsin.Kalbini kırdıklarımdan özür dilerim.Ama eğer tekrar başa dönülse yine sinir eden muhabbetlerimi okumuş olurdunuz onuda yine söylemek isterim:)

YAZ GELDİ HAYDİ HERKES DENİZE:)

uygun bi metin hazırlanıp multı huntera tum hesaplardan gonderılebılır bu konuyla ılgılı protesto amaclı

bakın bır cogumuzda bırden fazla hesap var bır metın ahzırlayıp yolalrsak her hesaptan etkılı olacaktır ayrıca çılgımn kımyager dostum ben wow kurduk demedım sadece verdıgınız tepkının dozu fazla muhabbetın sevıyesını dusuryor

çılgın kimyager
25-04-2012, 18:16
uygun bi metin hazırlanıp multı huntera tum hesaplardan gonderılebılır bu konuyla ılgılı protesto amaclı

bakın bır cogumuzda bırden fazla hesap var bır metın ahzırlayıp yolalrsak her hesaptan etkılı olacaktır ayrıca çılgımn kımyager dostum ben wow kurduk demedım sadece verdıgınız tepkının dozu fazla muhabbetın sevıyesını dusuryor

bak dostumbiz oyun bitti ww kurdunuz diye birşey demedik tebrikde ederik dedik olayların çıktığı 2-3 sayfa geriye git bak anlayacaksın niye tepki verdiğimizi akıncının yazdığı mesaja kadar kimse birbirine kötü söz söylüyormuydu ama kalktı ve bunu bile bile yaptı ortakığı karıştırmak için yazdı kaçtı aç 2 sayfa öncesine bak

EYŞE ŞAN
25-04-2012, 18:21
BUNDAN 5 AY ÖNCE BEN HER WOW DÖNEMİNE GİRİŞTE HESAPLARI SİLİP GİDELİM DEDİM BU TEPKİ TRAVİAN EKİBİNE MÜSTEHAKTIR.aYNI S11 DE YİNE EŞKİYA KENONUN WOWU İLK SIRADAYKEN TÜM WOWCULAR BİRLEŞİP WOW KÖYLERİNİ SİLDİRLER.BU PROTESTONUN BİR NEBZEDE OLSA FAYDASI OLDU AMA GÖRDÜĞÜNÜZ GİBİ DURUM YİNE BU HALDE.bU OYUNA VAKİT HARCAYAN HERKES GEREKEN ÇABA VE EMEĞİ VERMİŞ SAYILIR.bURDA WOW KURMAK BENCE DİĞER BİRLİKLERE GALİP GELMEK DEĞİLDİRKİ HELE BU ŞEKİLDE WOW KURMANIN ZATEN BİR BAŞARI OLMADIĞINI HERPİMİZ BİLİYORUZ.AMA BÖYLE BİR DURUMDA BENCE WOW KURMAMANIN SALAKLIK OLDUĞUNUDA BELİRTMEK İSTERİM.ÇÜNKİ BAŞKA ŞEKİLDE OYUN 3 AY DAHA UZAYACAKTI BUDA YİNE KENDİMİZE EZİYETTEN BAŞKA BİŞEY OLMAYACAKTI.
UZUN LAFIN KISASI BU OYUNU BUNDAN BÖYLE OYNAMAK İSTİYENLER BENCE TOPLOMSAL BİR BİLİNÇ OLUŞTURMAK İÇİN ÇABA GÖSTERSİNLER.EĞER BÖYLE BİR ÇABA İÇERİSİNDE BULUNMAYACAKLARSA SONRADAN HAKKIMI YEDİLER DİYE SIZLANMALARI HİÇBİŞEY İFADE ETMİCEKTİR.

komangene
25-04-2012, 18:32
buraya çok şey yazmak istiyorum ama terbiyem müsade etmiyor NAM VE KSRDELİ büyüksün

ben kafeciyim bu oyunu arkadasım ilgilenemiyor diye bakıverdim adım hakan buraya yazmamın amacı sadece teşekkür iyikide böle adam kayırma oldu bu sayede imkanı yok bir daha bu oyunu oynamam allah razı olsun kurtuldum paralar cepte kalacak uykusuz saatler olmayacak altın bitti altın alalım derdi olmayacak teşekkür ederim

multihunter ilk önce senden allah razı olsun oyunu cok güzel yönettin bu durumlara getirdin allah senden razı olsun ellerinden öperim
admin senden allah daha cok razı olsun bu yazıları okudugun halde hiçbirşey yapmadıgın oyun hatasını düzelmeye yeltenmediğin için senin ellerinden öpüyorum

nam birliğinedeki arkadaslara bana destek verdikleri için teşekkür ederim
komangene hakan

TİLKİ
25-04-2012, 18:37
bak dostumbiz oyun bitti ww kurdunuz diye birşey demedik tebrikde ederik dedik olayların çıktığı 2-3 sayfa geriye git bak anlayacaksın niye tepki verdiğimizi akıncının yazdığı mesaja kadar kimse birbirine kötü söz söylüyormuydu ama kalktı ve bunu bile bile yaptı ortakığı karıştırmak için yazdı kaçtı aç 2 sayfa öncesine bak

biliyorum gordum ama çok çabuk gaza gelıyorsunuz sızde :) ınceden vurup gıdıyor adam neyse artık olan oldu bıten bıttı ha sunuda soyleyım ksrga her seferınde son wowunu ındrımeseydı suan sonlar sızınleydı emın ol buna ama redler akıllı davrandı hep sıze ındırttı zaten bılıyordu sızın ındırecegınız bekledı mantıklı ıs yaptı sonucunuda aldı yoksa o wowda kendısıde oakdar asker toparlayamazdı kusura bakmasın kımse

dıyeceksınızkı bu tahıl sorunu nasıl oldu onuda sizlere şöyle anltayım ıl kdefa uzun yazıcam kusura bakmayın

bundan 2-3 hafta önce bildiğiniz gibi yine bir bakım çalısması oldu sonrasında sürüm değişti ben o zaman roma tapınagındaki defi boşaltıyordum tahılın 0dan bırden 220kya fırladıgını fark ettım ne yagmada ngelmıstı bu hammade nede pazardan bır rapor vardı neyse bekledım tekrar 0dan fırladı :) daha sonra tozkorana geçtim oray baktım ordada aynı durum var

sizler fark etmedınız ama aynı durum sızlerdede oldu ama farketmedınız zaten diğer wowlarda bu durum kısa surdu surum guncellemesınden sonrakı natar saldırısına kadar hıc bır wow asker oldurmedı açlıktan ancak her wowa gelen natar saldırısından sonra tahıl sorunu normale dondu ama red armyde bu durum yıne devam ettı arkadaslar olay bu

ha merak edıyordunuz ya bende tozkoranı devır alan sevıye basan adamım zaten oda dun yıkıldı bıraktım :d

jarlaxle
25-04-2012, 18:40
Lütfen konu hakkında yorum yapmadan bugün atılan diğer postlarıda inceleyiniz.

http://forum.travian.com.tr/showthread.php?68873-WOW-Gidi%FEat%FD-Server-7&p=1412517&viewfull=1#post1412517

Özetle, oyunda hata olmasından ne RED ARMY ne Travian Yönetimi sorumlu olmasa bile, oyun kuralları içinde yeralan "oyun hatasından yararlanmak yasaktır, yararlananlar cezalandırılır" ibaresi gereği RED ARMY birliği kural dışı hareket yapmış, Travian Yönetimi ise kendi kuralları gereği bir cezalandırma yapmamıştır. Sorun budur. O WoW kurmuştur bu WoW kurmuştur değil !

Halen sizde de hata olsa sizde bundan yararlanırdınız deme pişkinliğine anlam veremiyorum. Hatta Pislix ( Serkan ) dostum ile telefonda paylaştığımız üzere, RED ARMY asıl yönetimi esas kadro böyle bir durumda seviye basmayı durdururdu, zan altında kalmaktansa delikanlıca tüm server'ı beklerdi derken bahsettiği esas kadronun içinde G!D! hesabının sahibini de saymıştı.

Şimdi kafam karıştı...

Bizim etik davranış, dürüst ve seviyeli oyun dediğimize sizler salaklık ve enayilik diyorsanız zaten sabaha kadar yazışsakta ortak noktada buluşamayacağız. Burdan bu çıkıyor.

EKKAB
25-04-2012, 18:59
Gençler boşverin yahu oyun bitiyor zaten son dönemlerde çok fazla tartışmalara yer vermişti s7 forumu bakın biz bile haksız yere yönetimden düşürüldük o saatten sonra bunu yapan adamla işimiz oldu mu olmadı ne bir mesaj nede yazdığı mesaj cevap vermemişizdir ve yönetimlede artık işimiz olmamıştır ama gerçekten bu wow süreci burda çok uzadı geçen yılda ben burdaydım ANKA birliklerinde Nam Birlikleride vardı oyun yine uzun sürmüştü klasik servera göre ama bu kadarda uzun sürmemişti burda resmen TRAVİAN yönetimi ipin ucunu almış eline bir şekilde yön veriyor hesaplara birşeyler yapıyor ediyor sırf oyunu daha fazla uzatıpta daha fazla kazanç elde etmek için.

Herkesin yaptığı kendinedir, bu her ne kadar bir oyun olsada herkes karakterini yansıtır ben bunu bilir bunu söylerim bu oyuna başladım başlayalı :)

Halen elimde ordum kaldı ne yapacağım diyenler varsa natar wow köylerini casusladım fırından taze çıktı dalışlar serbest hele biri varki onu tamamen keserseniz 1milyona yakın saldırı puanı kazanabilirsiniz hesaplamasını yapmadığımdan tahmini olarak söylüyorum şimdilik

http://travian-reports.net/tr/report/54725591398,54725668325,5472576b668

P (http://travian-reports.net/tr/report/54725591398,54725668325,5472576b668)islix (Serkan abinin yancısı)
Maxjulot: Mehmet

TİLKİ
25-04-2012, 19:12
gençler boşverin yahu oyun bitiyor zaten son dönemlerde çok fazla tartışmalara yer vermişti s7 forumu bakın biz bile haksız yere yönetimden düşürüldük o saatten sonra bunu yapan adamla işimiz oldu mu olmadı ne bir mesaj nede yazdığı mesaj cevap vermemişizdir ve yönetimlede artık işimiz olmamıştır ama gerçekten bu wow süreci burda çok uzadı geçen yılda ben burdaydım anka birliklerinde nam birlikleride vardı oyun yine uzun sürmüştü klasik servera göre ama bu kadarda uzun sürmemişti burda resmen travian yönetimi ipin ucunu almış eline bir şekilde yön veriyor hesaplara birşeyler yapıyor ediyor sırf oyunu daha fazla uzatıpta daha fazla kazanç elde etmek için.

Herkesin yaptığı kendinedir, bu her ne kadar bir oyun olsada herkes karakterini yansıtır ben bunu bilir bunu söylerim bu oyuna başladım başlayalı :)

halen elimde ordum kaldı ne yapacağım diyenler varsa natar wow köylerini casusladım fırından taze çıktı dalışlar serbest hele biri varki onu tamamen keserseniz 1milyona yakın saldırı puanı kazanabilirsiniz hesaplamasını yapmadığımdan tahmini olarak söylüyorum şimdilik

http://travian-reports.net/tr/report/54725591398,54725668325,5472576b668

p (http://travian-reports.net/tr/report/54725591398,54725668325,5472576b668)islix (serkan abinin yancısı)
maxjulot: Mehmet

dotum server ordusunu çıakrdık yola ama yetısmıyor :) 45dk ile kaçırdık server ordusunu çakmayı :)

EKKAB
25-04-2012, 19:14
dotum server ordusunu çıakrdık yola ama yetısmıyor :) 45dk ile kaçırdık server ordusunu çakmayı :)

[prt sc] yap resmini koyarsın artık :)

PİSLİX
25-04-2012, 19:15

http://forum.travian.com.tr/showthread.php?68873-WOW-Gidi%FEat%FD-Server-7&p=1412517&viewfull=1#post1412517

Özetle, oyunda hata olmasından ne RED ARMY ne Travian Yönetimi sorumlu olmasa bile, oyun kuralları içinde yeralan "oyun hatasından yararlanmak yasaktır, yararlananlar cezalandırılır" ibaresi gereği RED ARMY birliği kural dışı hareket yapmış, Travian Yönetimi ise kendi kuralları gereği bir cezalandırma yapmamıştır. Sorun budur. O WoW kurmuştur bu WoW kurmuştur değil !

Halen sizde de hata olsa sizde bundan yararlanırdınız deme pişkinliğine anlam veremiyorum. Hatta Pislix ( Serkan ) dostum ile telefonda paylaştığımız üzere, RED ARMY asıl yönetimi esas kadro böyle bir durumda seviye basmayı durdururdu, zan altında kalmaktansa delikanlıca tüm server'ı beklerdi derken bahsettiği esas kadronun içinde G!D! hesabının sahibini de saymıştı.

Şimdi kafam karıştı...

Bizim etik davranış, dürüst ve seviyeli oyun dediğimize sizler salaklık ve enayilik diyorsanız zaten sabaha kadar yazışsakta ortak noktada buluşamayacağız. Burdan bu çıkıyor.

koray sana hemen hemen her konuda katılıyorum daha once de dedıgım gıbı red army nın s7 dekı kurucularından olsamda ben bu server ww kurduk dıyemeyecegım ama serverın bır sekılde bıtıcek olmasına sevınıyorum.. wwyı kuranlar dısındakı ekıplerın bundan son derece rahatsız olmalırıda son derece dogaldır.. haksız hukuksuzda olsa bıtıyor olarak dusunmek lazım bence.. bu serverın tek kaybedenı var o da travıan bu sırekete cıddı para kazandırdıgını dusundugum bırcok kısının artık bu oyunu oynamayacıgını dusunuyorum.. gerı kalan herkes bu bıtısle kazanmıs olacaktır

EYŞE ŞAN
25-04-2012, 19:20

Şimdi kafam karıştı...

tAANIŞIYORMUYUZ SENLE AYRICA BENİM ADIMIN HANGİ ANLAMDA KULLANILDIĞINA VE MESAJINDA VERDİĞİN LİNKTEN BİR ANLAM ÇIKARAMADIM.BENİ TANIMAK ZORUNDA DEĞİLSİN.AYRICA SERKAN EĞER BÖYLE BİŞEY DEMİŞSE BİLKİ ÖYLEDİR.BANA GÜVENMEMEN NORMAL TANIMAZSIN BENİ AMA ONADA GÜVENMİYORSAN KESERSİN MUHABBETİ.

EYŞE ŞAN
25-04-2012, 19:24
ÜSTELİK HATA OLDUĞUNU BİLE BİLE SİZ NEDEN HALA MÜCADELE VERDİNİZ.RED ARMY WOWUNA KİM BAKIYOR ŞUAN BİLMİYORUM AMA SİZİN WOWLARA BAKAN KİŞİLER BELLİ. MADEM BU HATADAN MÜZDARİPSİNİZ.REDLERİN ÖNDE OLDUĞUNDAN DOLAYI SEVYE KASTIKLAR BİR GERÇEK.PEKİ AMA SİZ OYUNU BİTİREMEMENİZE RAĞMEN NEDEN HALA SEVYE BASMA GAYRETİNE GİRİŞTİNİZ.YOKSA SİZİNKİDE BİR UMUTMUYDU BELKİ 2. BİR BÜYÜK HATA OLURDA BU SEFER DEVRAN TERSİNE DÖNERDE FAYDALANMA SIRASI BİZE GELİR DİYEMİ DÜŞÜNDÜNÜZ YOKSA.

bU SÖZÜM DAH ÖNCE YAZDIKLARIMLA ÇELİŞİYOR OLABİLİR AMA BEN BU MESAJIMI SADECE KİŞİLERE DOKUNDURMA YAPAN ŞAHISLARA YAZDIM.BANA LAF DOKUNDURMAYA ÇALIŞMAYANLAR MESAJ YAZMA HİSSİYATINA KAPILMAMASI RİCA OLUNUR:)

EYŞE ŞAN
25-04-2012, 19:29
aYRICA RED ARMYNİN KURAL DIŞI HAREKET YAPTIĞINI SÖYLÜYORSUNUZ.PEKİ SİZCE TRAVİAN IN HATASININ BEDELİNİ RED ARMY WOW BASIMINI DURDURARAK TELAFİ ETMESİ MANTIKLIMI:)
HALA ORTADA ASIL TRAJEDİK DURUMUN FARKINDA OLMAMAK VE TRAVİAN YÖNETİMİNİN BİZİMLE ALAY ETTİĞİNİ ANLAMAMAKTA ISRAR EDİP BİRBİRİNİZİ SUÇLAMAYA ÇALIŞMANIZ VE KARAKTER ANALİZCİLİĞİNE SOYUNMANIZ ÇOK GÜLÜNÇ:)

tektabanca
25-04-2012, 19:31
[ı]olursa şaşırmayın her an red army wowu kitlenebilir....[/ı]

ist_mezar
25-04-2012, 19:34
bu oyun ne kadar sacma oldugunu yıne gorduk RED ARMY bu ww kurarsa ısımlerıne yazık ederler bu boyle olur arkadaslar bu ekolojı denılen sahısın ne kadar kısılıksız oldugu her yazdıgı yazıdan bellıdır kendı arkadaslarına oyunda kalleslık yapan reall hayatta ne yapmaz sız dusunun neyse RED ARMY bırlıklerını tebrık ederım:) ne kadar hak ettınız onu sız dusuun ırdlarımız var dıyosunuz keske gore bılseydık ayrıca neden bu tur olaylar sıze denk gelıyor anlamıyorum..

yurineros6
25-04-2012, 19:36
ÜSTELİK HATA OLDUĞUNU BİLE BİLE SİZ NEDEN HALA MÜCADELE VERDİNİZ.RED ARMY WOWUNA KİM BAKIYOR ŞUAN BİLMİYORUM AMA SİZİN WOWLARA BAKAN KİŞİLER BELLİ. MADEM BU HATADAN MÜZDARİPSİNİZ.REDLERİN ÖNDE OLDUĞUNDAN DOLAYI SEVYE KASTIKLAR BİR GERÇEK.PEKİ AMA SİZ OYUNU BİTİREMEMENİZE RAĞMEN NEDEN HALA SEVYE BASMA GAYRETİNE GİRİŞTİNİZ.YOKSA SİZİNKİDE BİR UMUTMUYDU BELKİ 2. BİR BÜYÜK HATA OLURDA BU SEFER DEVRAN TERSİNE DÖNERDE FAYDALANMA SIRASI BİZE GELİR DİYEMİ DÜŞÜNDÜNÜZ YOKSA.

bU SÖZÜM DAH ÖNCE YAZDIKLARIMLA ÇELİŞİYOR OLABİLİR AMA BEN BU MESAJIMI SADECE KİŞİLERE DOKUNDURMA YAPAN ŞAHISLARA YAZDIM.BANA LAF DOKUNDURMAYA ÇALIŞMAYANLAR MESAJ YAZMA HİSSİYATINA KAPILMAMASI RİCA OLUNUR:)

bu yazdıklarına hak vermemek elde degıl umutları tamamen bundan kaynaklıdır lakın olmadı kıclarında patladı heveslerıde harcadıkları parada ondan bunun acısından kaynaklı sızlanmaları ...

benım yorumu ma alıntı yapan dal israfı sana sadece kürtaj cocugu dıyorum :)

by bay
25-04-2012, 20:00
Bu lafım ilk önce akıncı denen şahsiyetedir...

Senin kadar yalan dolanla uğraşan kimseyi görmedim...

İlk başta kimin ağladığını bütün server biliyor Roma Tapınağı hesabına girip Redarmy WoWuna saldırmayın ben yıkacağım diyip diyip durdun...Bir oyun için karaterini değiştiren bir kişi olamaz..

Nam birliklerinden yada Ksrdeli birliklerinden herkez beni tanır şimdiye kadar kimseye ne küfür etmişliğim vardır nede bir oyun için yalan dolana başvurmuşumdur...

Çok şükür ben bu oyunu alnımın akıyla bitirdim..

Bu kadar delikanlıca forumda atıp tutuyorsun seni daha serverda kendi birliklerinden bir kişi bile tanımıyor nesin değilsin belli değil..

jarlaxle
25-04-2012, 20:06
Ben ne diyorum EYŞE ŞAN, siz ne diyorsunuz... Bir benim yazdıklarımı okuyun, sonra tekrar kendi yazdıklarınızı okuyun.

Yine anlyamazsanız hatanızı, açın telefon Serkan'a anlatsın doğrusunu... Server'da olmadığınız zaman zarfında olanlardan haberiniz yok anlaşılan...

Her neyse yazdıklarımı yazdım, okuyupta anlayana düzeyli bir şekilde cevap verene her zaman verilecek bir cevabım olur.

Aksi halde benim anlatabildiklerim, yazıyı okuyanların anlayabildikleri kadardır... Hani derler ya edepli edebinden susar edepsiz ben susturdum sanır... Kişisel atışmalardan hoşlanmıyorum. Zaten ne yaşım, ne eğitim seviyem nede karakterim daha fazla bu tarz kişiler ile haşır neşir olmama izin verir. Fikrimi merak edenler için link imzamdadır...

EYŞE ŞAN
25-04-2012, 20:16
Eğer kendinizi anlatamıyorsanız zorlamayın bencede.zorunda değilsiniz.bende sizi anlamak için serkanın vaktinden çalmam.ama iyikide hatırlattınız özelmişim serkanımı bi arar konuşurum. Hasret gideririm:)
EDEBİNLE SUSMANADA SAYGIM VARDIR.AMA NEDENSE BU EDEBİMLE SUSARIM DİYENLER Bİ BARDAK SU İÇTİKTEN SONRA GERİ DÖNER.İNŞALLAH DEJAVU YAŞAMAM.

ni9ht
25-04-2012, 20:19
Asil komik ve gülünç olan dışardan oyuna müdahele etmek değilmidir. Oyunda bir tane Robin Hood var başka Robin Hood a gerekte yok. Oyun bu aşamaya gelen e kadar sizler nerdeydinizde birden oyuna mudahil olup akıl vermeye başladınız.

EYŞE ŞAN
25-04-2012, 20:26
Ah be değilmi. Sanırım geç kaldık.oyunun bu aşamasına kadar bu akılla gelindiğine göre bundan sonrasınıda aynı akılla devam edilebilir:)

gerçi kimseye akıl felan verdiğim yok:)

ni9ht
25-04-2012, 20:35
O zaman susalım ortamı germeye gerek yok. Bazı lüzümsüzlar ortamı fazlasıyla geriyor zaten.

derinturk
25-04-2012, 21:24
bu oyunu bırakalı 4 sene oldu sanırım.benim bırakma sebebim oyun hataları filan değil hem zamanınız ve emeğiniz gidiyor hem de oyun için aşırı derecede kırıcı olabiliyorsunuz.şimdi huzurlu ve mutluyum.arada sırada gelip forumlardaki raporları takip ediyorum.inanın bu da çok zevkli bir uğraş.arada sırada ben de acaba böyle bir ordu basabilirmiydim deyip gaza geldiğim zamanlar oluyor ama uykusuz geceler aklıma gelince hemen rüyadan uyanıyorum.bu arada oyun hatalarında kasıt olduğunu düşünmüyorum.travian yönetimi böyle bir skandala imza atmaz diye düşünüyorum.şu söylentiler bile onlara zarar veriyor.admin veya multinin kasıtlı olarak böyle birşey yapması zaten popülerliğini kaybeden bu oyunun iyice dip yapmasıyla son bulur.

ankankara
25-04-2012, 22:02

estağfurullah hocam,
konuya siz vakıf değildiniz belki ama sanırım ww de asker ölmesini engelleyen sistemi çözen arkadaş o dönemde biliyordu ve gizliyordu. öncelikle red birlikleri içerisinde güçlendi ve son noktayı da koydu. senin benim gibi adamlarda düzgün oyun oynuyoruz sanıyoruz. Boşver önemli değil.

necdetc-Celal

poincare_c.
25-04-2012, 22:17
ww büyük ihtimalle çok büyük supriz olmazsa kuruldu!! şekil açısından REDARMY birliklerini tebrik ederim.TRAVİAN oyununun en büyük gerçeklerinden biri bu oyunu yönetim oynar diğer hesaplar hiç bir olayın farkında bile değildir EMEKLERİ, hırslı ,egolu sözde yöneticiler tarafından (genel başkan ,birlik başkanı;saldırı komutanı vs..) sömürülüp durulur ,tabi burda yönetimi hakkıyla yapan çok yönetici tanıdım ve tanımadığımda eminim çok vardır.bunun tam tersi de aynı şekilde geçerlidir.Bu yönetim zahafiyeti olan kişilikler kendilerini 100 ,200 kişiye ally atma msn toplantılarında sen şunu yap sen bunu yap deme haklarını içselleştirdikleri için bunu farklı boyutlara taşıma gafletine kadar düşerler! rakip birlik oyuncularıyla dalga geçme hakaret ve küfüre varan sözler vs.. bunları futursuzca sarfedeler çünkü onlar yöneticidir, güçdür, başkandır ,komutandır ,egoları vardır... bunların doyurulması kolay değildir...velhasıl bu sözler wwnin kurulmasıyla ne alaka diyeceksiniz bende size laf gideceği yeri bilir diyeceğim ? yanılıyosunuz laf AKINCI hesabındaki yönetici arkadaşadır sürekli kendisinde kin kusma , dalga geçme,küçük görme gibi çocukça hareketlere defalarca forumda ve oyundan mesajlarla şahit olmuşsunuzdur.kendisini bu kadar küçülten bir şahsiyetin kendi birliğinde bile sevilmemesine rağmen ww yi tek başına kurmuş edalarını kınıyorum ve ww de gerçek emeği olan tüm redarmy oyuncularını sonuna kadar kutluyorum buda içerik açısından kutlamam olsun.....travian yönetiminede bir çift lafımız olucak tabi en azından bunada hakkımız olsun TEK kelimeyle yazık diyorum sizin oyun anlayışınıza okadar söylenmesine rağmen bu soruna bir çözüm bulamadınız burda ben redarmyden birinin yaptırım gücü olduğunu ve bu işi ayarladığını düşünmüyorum bu imkansız arkadaşlar hayal dünyasında yaşamayın bu sadece TRAVİAN YÖNETİMİNİN beceriksizliğinden kazdıkları kuyudan çıkamamalarındandır. yazıkkkkk

07antalyaspor07
25-04-2012, 22:38
Eski bir Red Army oyuncusu olarak gönlümden gecen red army wowu kurmasıdır inşallah düşündügüm gibi biter forum baya karışmış herkeze iyi oyunlar.

ankankara
25-04-2012, 22:55
değil değil abim, ben buldum kim olduğunu:)

dexter34
25-04-2012, 23:06
Sonunda adalet tecelli edecek galiba.red army wow seviyesine bakarmısınız..99 dan 94 e düşürüldü

EKKAB
25-04-2012, 23:20
iyi iyi birkaç ordu elimizde kalmıştı gerçi birinden natara gidiyordum birinin koçbaşını kestim :D

by bay
25-04-2012, 23:24
Hani hiçbirşey yoktu hani hiçbirşey yapmamıştınız durduk yere ne olduda 94 oldu seviyeniz hadi konuşunda görelim...

Bu ceza bence yetersizdir Redarmy WoWunun kilitlenmesi gerekmektedir

ni9ht
25-04-2012, 23:27
Sonunda adalet tecelli edecek galiba.red army wow seviyesine bakarmısınız..99 dan 94 e düşürüldü

5 seviye düşürülerek edecekse hiç tecelli etmesin...

by bay
25-04-2012, 23:37
Redarmy WoWunun kitlenmesi gerekmektedir bu kadar zaman haksızlık yapılmıştır 10 gündür wowda tahılsızlıktan ölmeyen askerler...

BEKİR
25-04-2012, 23:46
+1 evet. ilgili wow kilitlenmelidir. bizim dağ gibi savunmamız akşamdan sabaha saldırı bile olmadan tahılsızlıktan erirken, red wow yığınağa devam etti. asker kaybı olmadan sürekli asker biriktirdiler. red wow'u kilitlenmelidir.

pascal1903
25-04-2012, 23:47
Arkadaşım o hesap kitlenirse benim hakkımı kim verecek peki? Ben normal bir oyuncu olarak harcadığım emeğin oyunun hatasından dolayı çöpe gittiğini görürsem sizin gibi çıldırmaz mıyım? Size haksızsınız demiyorum ama bu söylemniniz çok mantıksız ve haksız... Sizce bu wow 1 kişinin falan mı? Madem wow kitlencek birden fazla hesaba giren herkesin hesabı kitlensin ki bu bütün server oluyo kalkıp gidelim madem kurallara uyuyoruz ya bu kadar.

derinturk
25-04-2012, 23:48
travian yönetimi geç de olsa duruma müdahale etmiş sanırım.admin yada multinin kasıtlı bir tutum sergilemediğini söylemiştim.ee nerde kalmıştınız :) .bitmez bu oyun ..

TİLKİ
25-04-2012, 23:56
bakın sunsetı ksrga bırlıgıne geçirmiş bu tamamen yalandan bır oyun benımle hıc bır alaksı yok tamamen akıncının oyunudur foruma gıren son oyunculaarı sıfrelerınızı degısın

çılgın kimyager
26-04-2012, 00:00
Arkadaþým o hesap kitlenirse benim hakkýmý kim verecek peki? Ben normal bir oyuncu olarak harcadýðým emeðin oyunun hatasýndan dolayý çöpe gittiðini görürsem sizin gibi çýldýrmaz mýyým? Size haksýzsýnýz demiyorum ama bu söylemniniz çok mantýksýz ve haksýz... Sizce bu wow 1 kiþinin falan mý? Madem wow kitlencek birden fazla hesaba giren herkesin hesabý kitlensin ki bu bütün server oluyo kalkýp gidelim madem kurallara uyuyoruz ya bu kadar.
Nedenoyunda hatavarken cikipda yazmadin rakip oyuncularin haklari ne olacak diye simdimi hak hukuk geldi akliniza ortada bir hata var sistem acigi oyun yonergesinde sistem acigindanyararlanmak kural ihlaline giriyor bunu bize degil hakkini sizin yoneticilerinizde ara

BEKİR
26-04-2012, 00:03
evet. bu oyun bitmez. bu oyun cibali karakolunda biter. :) tüm server oyuncuları biraraya toplanıp adam gibi ortak karar almalıdır. ya tek bir wow kurmak için, veya topluca hesap silmek için. aksi takdirde bu oyun 4-5 ay daha uzar.

murat79
26-04-2012, 00:09
gençler küfür etmeyin küfür acizlerin işi. akıncı şifre kırmış, oyunun veri tabanıyla oynamış olabilir ama bu hiç kimseye küfür etme hakkını vermez.

BEKİR
26-04-2012, 00:31
aah travian! zamanında duruma el koymazsınız, milletten protesto maillerini alınca (müşteri kaybı riski!! ) ortalıkta yine bir görünürsünüz. yine dağıttınız serveri! yine bakım, yine bakım! bakım bakım bakım! bakalım aleyhimize yine ne çıkacak bu bakımdan!

EKKAB
26-04-2012, 00:47
Yalnız şu var travian yönetimi harbiden oyunun bokunu çıkarmış aynı dk içine 2 sıralı natar saldırısı hiç olmazdı ama nedense 01.24te aynı miktarlarda natar saldırısı girmiş wow köyüne travian içten içe hepimize öyle veya böyle geçiriyor resmen görünen o ki..

BEKİR
26-04-2012, 00:54
Yalnız şu var travian yönetimi harbiden oyunun bokunu çıkarmış aynı dk içine 2 sıralı natar saldırısı hiç olmazdı ama nedense 01.24te aynı miktarlarda natar saldırısı girmiş wow köyüne travian içten içe hepimize öyle veya böyle geçiriyor resmen görünen o ki..

travian yönetimi uyuyunca duruma natarlar el koymuş demek ki! :cool:

çılgın kimyager
26-04-2012, 01:03
Bunun sebebi basit cunku dun 97den 99a ciktiniz 1sn icinde buyuzden 98 ve 99un natariayni anda geldi

EKKAB
26-04-2012, 01:27
Bunun sebebi basit cunku dun 97den 99a ciktiniz 1sn icinde buyuzden 98 ve 99un natariayni anda geldi

olabilir o zaman seviyeleri takip etmiyorum ama yinede gelen natar askerlerinin sayısında sadece 100-200er farklılık var bu farkın daha çok olması gerekir bu yüzden yine birşeyler var gibi

BiNDeLi
26-04-2012, 03:41
ne garip şeyler dönüyor bu serverda :) umarım bir an evvel bitirip artık işkenceye dönüşmüş s7 den kurtulursunuz ama oyunu kazanan olarak bitirmeniz tek temennimdir kolay gelsin dostlar :)

SaLLa ( Sertif )

TinkieWinkie
26-04-2012, 07:28
neden kimse rapor paylaşmıyor ??

BEKİR
26-04-2012, 07:34
esas rapor travian yönetiminde. :) adamlar serveri 6 aydır boşlamışlar. düzensizlik aldı başını yürüdü. sonunda oyuncular isyan ettiler. yönetim şimdi güya durumu kurtarmaya çalışıyor. bakalım.

dolayısıyla, doğru düzgün rapor da yok. 14m savunmaya karşı rekor ordular ancak 1 seviye alabiliyor dersek durum anlaşılır sanırım. :)

Unknown
26-04-2012, 07:37
esas rapor travian yönetiminde. :) adamlar serveri 6 aydır boşlamışlar. düzensizlik aldı başını yürüdü. sonunda oyuncular isyan ettiler. yönetim şimdi güya durumu kurtarmaya çalışıyor. bakalım.

dolayısıyla, doğru düzgün rapor da yok. 14m savunmaya karşı rekor ordular ancak 1 seviye alabiliyor dersek durum anlaşılır sanırım. :)

Sorma o ordular gördüm içim acıdı,hele opardace arkadaşımızın askerleri gerçekten yazık olmuş...Sadece 1 seviye emeklere yazık...Travian yönetimi ve bunu yapanlara utansın

Q2AN
26-04-2012, 08:26
http://travian-reports.net/tr/report/54740752368,54740880135,54740957f66,547410e001f,54 7411a1c22

(http://travian-reports.net/tr/report/54740752368,54740880135,54740957f66,547410e001f,54 7411a1c22)dışardan takip edenler için
ve orduların güzelliği belli olsun diye yayınlamak istedim.
bu orduları hazırlayanların ellerine sağlık.

tek seviye düştüğü için hedefler ve yıkım raporları bende yok tabii ki.
belki arkadaşlar orjinal raporları paylaşırlar.

dexter34
26-04-2012, 09:01

saldırılarda alınan o 1 seviye aslında server ın en kıymetli saldırısıydı ..çünkü bizim saldırıla wow 99 basılı 100 seviye gelişmede ve bitmesine yarım saat süre varken girdi eğer biz yetişmeseydik wow kurlmuş olacaktı ve serverda resetlenecekti hile haksılık bug hata vs gibi olaylarda sorgulanamayacaktı..bakın dün akşam red army hesabına %5 nüfus cezası verdiler herşeyden seviyesi düştü ve hala incelemeler devam ediyor..bunun sonucunda ne çıkar bilmiyorum ama olması gerken wow un kapatılması yada 0 seviyeye çekilip içerideki defansında hileden önceki duruma döndürülmesi..bugün bu işi bitirirler sanırım eğer bundan başka ceza verirler yada vermezler ise saten oyuna devam etmenin yine anlamı kalmaz.oyundaki denge ve adalet başka türlü sağlanamaz.

ni9ht
26-04-2012, 09:22
saldırılarda alınan o 1 seviye aslında server ın en kıymetli saldırısıydı ..çünkü bizim saldırıla wow 99 basılı 100 seviye gelişmede ve bitmesine yarım saat süre varken girdi eğer biz yetişmeseydik wow kurlmuş olacaktı ve serverda resetlenecekti hile haksılık bug hata vs gibi olaylarda sorgulanamayacaktı..bakın dün akşam red army hesabına %5 nüfus cezası verdiler herşeyden seviyesi düştü ve hala incelemeler devam ediyor..bunun sonucunda ne çıkar bilmiyorum ama olması gerken wow un kapatılması yada 0 seviyeye çekilip içerideki defansında hileden önceki duruma döndürülmesi..bugün bu işi bitirirler sanırım eğer bundan başka ceza verirler yada vermezler ise saten oyuna devam etmenin yine anlamı kalmaz.oyundaki denge ve adalet başka türlü sağlanamaz.

Bülent sen diyorsunki hile yaptıkları için askerler öldürülsün ve wow 0 a getirilsin. Peki yapılan saldırıda kaybedilen ordular? O ordularla normal bir wow 2 kere sıfırlanırdı. Bunu yönetimin yapmasına gerek yok biz zaten yapıyorduk.. Benim açımdan oyunun hiç bir tadı kalmadı.. Bence kimse kurmasın wow u çokta önemli değil yani... Bu olaylar travian ın en büyük ayıbı ve asla unutulmıyacak her zaman yüzlerine vurulacak. Eğerki kendilerine oyuncu bulabilirlerse..

Unknown
26-04-2012, 09:26
Bülent sen diyorsunki hile yaptıkları için askerler öldürülsün ve wow 0 a getirilsin. Peki yapılan saldırıda kaybedilen ordular? O ordularla normal bir wow 2 kere sıfırlanırdı. Bunu yönetimin yapmasına gerek yok biz zaten yapıyorduk.. Benim açımdan oyunun hiç bir tadı kalmadı.. Bence kimse kurmasın wow u çokta önemli değil yani... Bu olaylar travian ın en büyük ayıbı ve asla unutulmıyacak her zaman yüzlerine vurulacak. Eğerki kendilerine oyuncu bulabilirlerse..

Bulurlar bulurlar.Ha ben oynamam bundan sonra ayrı s5 hesap açmıştım onu bile düşünüyorum şuanda silmeyi...

dexter34
26-04-2012, 09:27

ben şahsen kendi adıma oyun bitsin istiyorum ve benim içinde artık bitmiştir ama emek veren herkesin hakkını düşünerek böyle söyledim belki devam etmek isteyenler olabilir..bana göre en mantıklısı hesapları silip gitmektir bu saatten sonra bu travianla uğraşmaya değmez.
herkes tepki olarak hesabını silip gitsin geride kim kalır ve kim wow kurarsa hayırlı olsun hayrını görsün demek en güzeli aslında..emeğimize ve zamanımıza yazık.adamlara 15 gündür sorun var diye diye dilimizde tüy bitti atmadığım mail yazmadığım msj kalmadı.ama son dakikada müdahele ettiler .aslına bu bile bize yeter en azından bizim haklı olduğumuzu ispat ettik gerisi çokda önemli değil bu saatten sonra

ni9ht
26-04-2012, 09:34
Bence bütün arkadaşlarımız bu duruma anlayış göstereceklerdir.. O yüzden daha fazla kasmaya, gecesini gündüzüne karıştırmaya gerek yok. s7 de wow u biz kurduk isteyen kabul eder isteyen kabul etmez. Önemli olan bizim ne hissettiğimiz, bende hissettiğimi söylüyorum wow u biz kurduk..

Ekoloji
26-04-2012, 09:59
Bence bütün arkadaşlarımız bu duruma anlayış göstereceklerdir.. O yüzden daha fazla kasmaya, gecesini gündüzüne karıştırmaya gerek yok. s7 de wow u biz kurduk isteyen kabul eder isteyen kabul etmez. Önemli olan bizim ne hissettiğimiz, bende hissettiğimi söylüyorum wow u biz kurduk..

Durun ya bunedir daha bitmedi server kim kurar belli degil siz direk pskolojik burhama girmişsiniz kendizi tatmin etmeye calışıyorsunuz biz kurduk biz kurduk diye sakin olun sonuçta birisi wow u kuracak iyisi ile kötüsü ile , doğrusu ile yanlışı ile.
Daha bitmeden hiçbirşey ne bu tavırlar böyle üzüldüm cidden bak o kadarmı etkiledi sizi bu durum pskolojik olarak bir cöküş yaşayıp wow u biz kurduk diye kendi kendinize konuşmaya başladınız. ^^

Unknown
26-04-2012, 10:40
Durun ya bunedir daha bitmedi server kim kurar belli degil siz direk pskolojik burhama girmişsiniz kendizi tatmin etmeye calışıyorsunuz biz kurduk biz kurduk diye sakin olun sonuçta birisi wow u kuracak iyisi ile kötüsü ile , doğrusu ile yanlışı ile.
Daha bitmeden hiçbirşey ne bu tavırlar böyle üzüldüm cidden bak o kadarmı etkiledi sizi bu durum pskolojik olarak bir cöküş yaşayıp wow u biz kurduk diye kendi kendinize konuşmaya başladınız. ^^

Yav bu saatten sonra sen kur ne olcak herşey ortada zaten...

derinturk
26-04-2012, 12:50
ooo orduları gördüm valla içim sızladı.hakkaten yazık olmuş ordulara.bu ordulara bakana da besleyene de yazık olmuş.bu orduların hakkı bu olmamalı.nasıl bir üçkağıt bu yau.resmen oyunun ...u çıkmış.bence biran önce bu serveri bitmeli.bu saatten sonra oyunun bir anlamı yok.

Unknown
26-04-2012, 13:44
Heyytt be :D
Kendizi ne güzel tatmin ediyorsunuz öyle kuramayınca kac yok wow u biz kurduk biz kuracaktık yapıcaktık edicektik,
bize engel oldular ordularımız cakıldı kuş uçtu, lastik patladı bizede kacmak yaraştı filan.
komik şeyler sizi :)
Durun daha sizin wowlara birkaç ufak ordu yolladık yıkılsın biraz madem kacıyorsunuz gider ayak zaten yıkıldık kuramazdık görmüş olduk der ardından gidersiniz. ;)

he he...........

Kara Fatma
26-04-2012, 13:59
Travianın bitmek bilmeyen wowu olarak tarihe geçmemize az kaldı, 3-5 sene daha sabrettik mi bu iş tamamdır.

:P

farklılıklar unutulmaz... her serverda iyi kötü wow kuran çıkıyor ama kaç serverda wowda asker ölmüyor? Zıplayarak seviye yapıyor?

bir reklamın dediği gibi "farklılığı hisset"

çılgın kimyager
26-04-2012, 14:15
Travianın bitmek bilmeyen wowu olarak tarihe geçmemize az kaldı, 3-5 sene daha sabrettik mi bu iş tamamdır.

:P

farklılıklar unutulmaz... her serverda iyi kötü wow kuran çıkıyor ama kaç serverda wowda asker ölmüyor? Zıplayarak seviye yapıyor?

bir reklamın dediği gibi "farklılığı hisset"

Bunlara rağmen hayla kalkıp yağ gibi üste çıkmaya çalışıyorlar yedikleri 5 seviye ceza ile aklanacaklarını sanıyorlar ama biz buna izin vermiyecez normal şartlarda giren 300k lık ordularımızşuan red army ww her koşulda 0 lamıştı bunun neresi cezaşimdi ben onu anlamadım. ama dediğim gibi buna izi evrmiyecez bu saatten sonra travian tamamiyle bizim için bitmiştir nam ve ksrgailesine ait bütün hesaplar silinmeye alınmıştır w ları hayırlı olsun şimdiden

Kara Fatma
26-04-2012, 14:38
Wow sahipleri ne yapardı bilmem ama ben olsam;

diğer tüm wow köyü sahipleriyle görüşür, böyle bir durumun mevcut olduğunu belirtir, tüm wow sahiplerinin istisnasız kabul etmesi halinde server olarak seviye basımına ara vermeyi teklif ederdim. Hata giderildiğinde de bunu diğer oyuncu arkadaşlara iletir kaldığım yerden seviye basardım.

çılgın kimyager
26-04-2012, 15:08
hakaret olmaz?

ne yazdığını hala okumadım ama senin işaretlediğin yerlere baktım bi insan kendisiyle ancak bukadar çelişebilir :D

kqdir
26-04-2012, 16:34
Gerçek hayattaki savaşta bile kurallar vardır, bu kurallara oymayanlar ise tarih önünde yargılanır ve kendi soyundan gelenler bile bu soysuzluğu kabullenemezler,

Basit bir oyunda bile kurallar hiçe sayılmış, rakibin emeği ile oynanmıştır, belki tarih bunu yargılamayacaktır ama vicdanlarda cezası verilmiştir.

Acizler ise kendi verdikleri emeğe bile saygısızlık etmişlerdir...

Oyun olduğunu bilerek oynayan oyuna gerçekten emek veren tüm server üyelerini yürekten tebrik ediyorum... hepiniz kahramanca mucadele ettiniz... Bence de artık serveri bırakma vakti gelmiştir...

saygılarımla...

pascal1903
26-04-2012, 16:59
red army wowu galiba yine 5 seviye ceza almış az önce 95ti saldırı almadan 90 olmuş...

ankankara
26-04-2012, 17:18
Beyler foruma son kez yazıyorum,

Bana sataşma olmadıktan sonra da yazmayacağım.
İyisiyle, kötüsüyle 400 küsür gün geride kaldı.
En çok tartışılan Red Birliklerinde de Son ve Nam birliklerinde de aslanlar gibi delikanlı bir çok arkadaşla tanıştık ve dostluklarımızın da baki kalacağından eminim.
Bu saatten sonrası server 7 ' de WOW kurmuş olmak mı kazanımdır yoksa dost kazanmakmı?
En azından bu mantıkla yazılarımıza devam edersek daha doğru olur.

Red Army WW sinde hatalar oluşmuştur. Bu hataların sistemden kaynaklı olduğunu hepimiz biliyoruz. Önemli olan bu hataların red army hesabına bakan biri yada birileri tarafından kullanılmış olmasıdır. Bunu sanki tüm Red army oyuncuları veya Red Army yönetiminin tamamı kullanıyormuş gibi lanse ederek yazmanın etik olmayacağı kanısındayım. Dediğim gibi çoğu arkadaşımızı tanıyorum. Kişilikleri sağlam arkadaşlarımız. Genelleme yapılarak yazılan yazıların tamamı şahsen ağrıma gidiyor. Bu ölçüde konuşmaların devam etmesi daha doğru olacaktır.

Çok sorulan soru: Sizde böyle bir hata olsaydı ne yapardınız?

cevap : çok basit o ww de seviyeyle uğraşmaz, tüm servere söyler diğer ww ye odaklanırdık. onuda yapamazsak hesapları siler giderdik.

neden derseniz; insanlar reel hayatta hırsızlık yapıyorsa bu oyunda da böyle bir hileye başvurur veya kullanır. Biz hırsızda değiliz, hilekarda değiliz. evimize üç kuruş nafakayı helalinden götürmeye çalışan insanlarız.
Bu sözümle server 7 de oyun oynayan çoğunu tanıdığım KSRDELİ-NAM-SON ve RED ARMY Birliklerindeki kişilikli, saygın ve adam gibi adam olan arkadaşlarımın, kardeşlerimi tamamını tenzii ederim.

Herkese selamlar ...

necdetc-Celal

ankankara
26-04-2012, 17:20
Ha bu arada birileri merkezine defans kursunda hesaplarımız silinmeden olan ordularımızıda çakalım. en azından 3-4 hesapta büyük ordular var. onlarıda harcayalım. sonra kimse demesin ellerinde asker kalmadıda ondan hesap siliyorlar:)
necdetc hesabına mesaj atarsanız sevinirim.

PİSLİX
26-04-2012, 17:56
Wow sahipleri ne yapardı bilmem ama ben olsam;

diğer tüm wow köyü sahipleriyle görüşür, böyle bir durumun mevcut olduğunu belirtir, tüm wow sahiplerinin istisnasız kabul etmesi halinde server olarak seviye basımına ara vermeyi teklif ederdim. Hata giderildiğinde de bunu diğer oyuncu arkadaşlara iletir kaldığım yerden seviye basardım.

aynı dusuncemı paylasmıstım :) bence de dogru olan budur ancak gercekten bu server artık bısekılde bıtmelı

EKKAB
26-04-2012, 18:11
aynı dusuncemı paylasmıstım :) bence de dogru olan budur ancak gercekten bu server artık bısekılde bıtmelı

Yav forumlarda takılacağına birde hesaplara baksan ne güzel olacak değil mi abi :) s5te bizim ilk bölge dışındaki köyü reislemeye başladılar bilmiyorlarki başlarına ne gelecek garibim reis atıp duruyorlar :D

PİSLİX
26-04-2012, 18:13
ayrıca artık rd army adına konusmuyorum ama bu yasananlara tepkı olarak hesap sılınıyorsa bende katılmak ısterım yanımda sılecek olan dostlarımda olacaktır..

PİSLİX
26-04-2012, 18:14
Yav forumlarda takılacağına birde hesaplara baksan ne güzel olacak değil mi abi :) s5te bizim ilk bölge dışındaki köyü reislemeye başladılar bilmiyorlarki başlarına ne gelecek garibim reis atıp duruyorlar :D

hadı yaw :D o kadar kopmusup s5ten :D

EKKAB
26-04-2012, 18:19
hadı yaw :D o kadar kopmusup s5ten :D

Hayır o değil birde reislemeye çalışan oyuncu geçen s3ten merkezini sıfırladığım oyuncu :) bu sefer kendisine güveniyor sanırım ama o köyü kim alırsa başına bela olacak haberi yok :D yalnız halen amatör bunlar yarım saat sonra reis atıyorlar bizde amatörüz ya köşk basmayı akıl edemeyeceğiz :)

KAİN
26-04-2012, 18:31
Ha bu arada birileri merkezine defans kursunda hesaplarımız silinmeden olan ordularımızıda çakalım. en azından 3-4 hesapta büyük ordular var. onlarıda harcayalım. sonra kimse demesin ellerinde asker kalmadıda ondan hesap siliyorlar:)
necdetc hesabına mesaj atarsanız sevinirim.

hesabı silmeye aldım abi :) vov ordusunuda dolu olduğunu düşündüğüm bir hesaba çakıcam ama 9k mancınık yatacak o kadar tahılım yok hesapta o orduyu kaldıracak :)

Kara Fatma
26-04-2012, 18:38
hesabı silmeye aldım abi :) vov ordusunuda dolu olduğunu düşündüğüm bir hesaba çakıcam ama 9k mancınık yatacak o kadar tahılım yok hesapta o orduyu kaldıracak :)

eğer istersen tahıl değil ama ham destgeği sağlayabilirim

ankankara
26-04-2012, 19:04
yolla benim vahaya, -350 lerde oynamaya alışmıştım.-200 e düşünce demolize oldum zaten:D

ni9ht
26-04-2012, 19:16

Yada başka bir alternatif benim hesaba yaz katlimi istiyorum diye daha vahaya atmadan kurtarırım seni bu çileden :D

ankankara
26-04-2012, 19:24
Yada başka bir alternatif benim hesaba yaz katlimi istiyorum diye daha vahaya atmadan kurtarırım seni bu çileden :D

:):):):):)

dexter34
26-04-2012, 19:46
Merhaba Forum Ahalisi :
Buraları gene kızışmış bensiz olmaz degilmi :)
Herkez haklı , herkez doğru , herkez yaptığına bir kılıf bulma peşinde.
Belirtmek isterimki Son birlikleri ile herhangi bir birleşmemiz yok
Gecen hafta ondan önceki haftalar server başından bu yana bugün dahil son birligi üyelerinden wow köyümüze ve diğer birliklerimizin üyelerine mancınık dahil saldırılar geliyor
aynı şekil bizim arkadaşlarımızda onlara saldırı yapıyor.
Olaki bir birleşmeden söz edicek olursak.
Akılları sıra bizi eleştirenler, dün küfür ettikleri sövdükleri adamlara bugün dostum kardeşim diyenler biz biriz diyenler degilmidirki? :)
Gerci oda bizi ilgilendirmez kişilik ve hazım meselesi hazmediyorlar demekki ve böyle ateşlice savunduklarına göre hoşlarınada gitmiş bu durum gerci aralarındanda bazı düzgün kişiler cıkıyorki sağolsunlar wow köyümüze kendi çaplarında destek oluyorlar
( ksrdeli kuracagına siz kurun ) & ( by bay kurmasında kim kurarsa kursun ) gibi mesajlar eşliginde bize destek gönderen üyelerinize (2 taraftan birliginde yönetici olan kişiler dahil :) ) teşekkür ederim.
Hem bakın sonra biz wow u kurdugumuzda siz bizimde payımız var diye söylenip gururlanırsınızda degilmi :)
Sizi gidi biricikler sizi neymiş efeddim 3bölge 1bölge ile savaşıyorlarmış ksrdeli gölgemizde büyüdü destegimizle ayakta kaldı saldırılardan bızım savunmalarımız ile savundu hesaplarını, nam barbarların desteği ile savaştı , wowda iddamız yok diyenler atıp tutanlar tükürdüklerini yaladı şuan buradada parlatıyor biz kuracaz biz yapıcaz diye :) .
Böyle bir durumdaki 2 tarafın birleştigine göre bizim sonlarla birleşmemizden daha doğal birşey olamaz herhalde ama ne birleşme var ne yardımlaşma birbirmize saldırılarımız devam ediyor 2tarafta kendi wowunun mücadelesini veriyor.
Bize dil uzatanlar önce bir ağızınızı temizleyin gecmişinize bakın öyle konuşun.

Daha unutmadık Son hesapları ile bizim arkadamızdan cevirdiginiz dolapları sonra işler istediginiz gibi gitmeyince sağa sola çamur attıgınızı bizle alakası yok biz yapmadık etmedik biz masumuz naraları attıgınızı kazanmak için kişiliğinden ödün verenler her yol mübah diyenler icin doğal bir durum gerci bu bel altı oyunlar böyle dolap cevirmeler aslında sizede bir önerim var böyle 3nüz 1sinizya birleşin 1 wow olunda 3nüzü ayrı ayrı yıkmak icin uğraşmıyalım yormayın bizi nasıl olsa herhalükarda normal şartlarda bir halt yapamıyacagınız icin parayı basıp cıkarttıgınız ordularda sizi kurtarmıyacak sadece bizim kurmamızı geciktiriyorsunuz.

Kimseyi sorgulamıyoruz kimsede bizi sorguluyamaz.
İşin özü herkez wow kurmak icin mücadele vermeye devam edicek kimileri kişiliği ile onuru ile vericek bu mücadeleyi kimileride heryol mübah deyip vericek sonunda bir kazanan olucak o yüzden.
Her zaman söyledigim gibi çok konuşan degil çok calışan kazanıcak işimize bakalım ..

tam 1 ay önce foruma yazdığı yazı Akıncı efendinin.yorumu siz forum ahalisine bırakıyorum..oyundaki hatayı bulup da bunu travian yönetimine bildirmek yerine bundan gizlice faydalanmaya çalışmak ancak sana yakışır ama hiçbirşey gizli kalmaz..bu hatayı sonunda bende buldum ama hemen travian yönetimine bildirdim ve nasıl olduğunu nasıl yapıldığını ayrıntılı biçimde travian yöneticilerine anlattım ve bunun sopnucunda senin wow un inceleme altına alındı ve ceza aldın ama aldığın cezala bence hiç tatminkar değil o wow hesabı kapatılmalıydı..eğer ben bu mücadeleyi vermeseydim sen hile ile wow unu kurmuş ve kendi çapında kutluyor olacaktın ama artık şapka düştü kel göründü:) sen bir hilekarsın..red birliğindeki oyun emekçilerininde emeklerini gasp ettin Seni ve sana yardım eden yardakçılarını Allah'a havale ediyorum

Ekoloji
26-04-2012, 19:55
tam 1 ay önce foruma yazdığı yazı Akıncı efendinin.yorumu siz forum ahalisine bırakıyorum..oyundaki hatayı bulup da bunu travian yönetimine bildirmek yerine bundan gizlice faydalanmaya çalışmak ancak sana yakışır ama hiçbirşey gizli kalmaz..bu hatayı sonunda bende buldum ama hemen travian yönetimine bildirdim ve nasıl olduğunu nasıl yapıldığını ayrıntılı biçimde travian yöneticilerine anlattım ve bunun sopnucunda senin wow un inceleme altına alındı ve ceza aldın ama aldığın cezala bence hiç tatminkar değil o wow hesabı kapatılmalıydı..eğer ben bu mücadeleyi vermeseydim sen hile ile wow unu kurmuş ve kendi çapında kutluyor olacaktın ama artık şapka düştü kel göründü:) sen bir hilekarsın..red birliğindeki oyun emekçilerininde emeklerini gasp ettin Seni ve sana yardım eden yardakçılarını Allah'a havale ediyorum

Aramak icin zahmet etmeseydin o zaman herhangi bir birleşme söz konusu degildi sonrasında gelişen olaylar cercevesinde birleşme oldu ,
Aynen öyle cok konuşan degil cok calışan kazanıcak herzaman söylüyorum bu server kolay kolay bitmez.
O yüzden kacıp yenilgiden kurtulacagınızı zannetmeyin doğrusu ile yanlışı ile wow kurulacak ve kazanıcaz kacsanızda kalsanızda.
;)

zerova
26-04-2012, 20:18
Aramak icin zahmet etmeseydin o zaman herhangi bir birleşme söz konusu degildi sonrasında gelişen olaylar cercevesinde birleşme oldu ,
Aynen öyle cok konuşan degil cok calışan kazanıcak herzaman söylüyorum bu server kolay kolay bitmez.
O yüzden kacıp yenilgiden kurtulacagınızı zannetmeyin doğrusu ile yanlışı ile wow kurulacak ve kazanıcaz kacsanızda kalsanızda.
;)

bülent abi bu neden bahsediyo:confused: bunun hastalığı son seviyeye ulaşmış tedavisi zor;)server da tek başına kalsa wow kurucam der.allah sana yardım etsin dualarımız seninle:p

ist_mezar
26-04-2012, 23:15
ya arkadaslar bırakalım artık red army veya son bırlıklerını bız hesaplarımızı sılınce ww kursunlar onlaar degılmıydı 1 ay once elımızde daha mukemmel ordular var deyıp bu serverve bıtırmeyız dıye elınızde onca ww ordusu var ve hızlı bısekılde ww kurmaya calısıyosunuz baya enteresan ve komık geldı bızzat bana kımse fark etmesse askerlerın tahılsızlıktan olmedıgını ses cıkarmıycaksıız sımdı fark edılınce bu foruma gelıp sıstem hatası dıyosunuz pekı sıstem hatası ılk gununde neden kımseden ses cıkmadı neden elınızı tasın altına koymadınız cunku sızde bu ısın ıcındesınız sızde anladınız ww sıze cok uzak boyle bır katakulle yaptınız sımdı gelıpte forumda atıp tutmayın bu olayda ne yaptınız sıze soylım ınsanlar ne kadar ezık bır oyun oynadıgınızı fark ettı oyun ıcın nasıl ıslere bas vurdugunuzu ızledı bız topluca hesapları sılınce sız rahatca YARDIM almadan ww kurun bıde s11 de haktan hukuktan bahsederdınız yazık NEYSE SIMDIDEN HAYIRLISI OLSUN DIYELIM RED ARMY BIRLIKLERINE tebrık ederım guzel OYUN oynadınız:) daha ne soylene bılırkı bu ınsanlara :)

ist_mezar
27-04-2012, 13:42
ulan su forumu bastan sona okudum agzından bır duzgun laf cıkmamıs sen nasıl bır ınsansın ya yazık ya nasıl bır terbıye ıle buyumussun sen ya bırde baktım hızlı_gonzales61 dıye bırı sadece hakkınızdan gelmıs kapak yapmıs sıze kımse o helal ona sızın gıbılere o gonzalez gıbı adamlar laızm dınsızın hakkından ımansız yorumu yanı az bır mutavazı ol la.. ulan herkes sana sovuyordur ya ama sende haklısın senın bırkabahetın yok senı oraya adam dıye koyanların sorunlu kısıler oldugu ortada yasın kac cok meraktayım yoksa burdakı ınsanlar coluk cocuklamı muhattab oluyolar her ne olursa olsun namve ksrgdelı bırlıklerını kutlarım oyunu hakkıyla oynadıkları ıcın sıze bravo arkadaslar....

EKKAB
27-04-2012, 15:39
Sessizlik çökmüş foruma hiç alışık olmadığımız bir durum olsa gerek..

Bireysel yaptığımız bir wow saldırı raporu by bay hesabına

http://travian-reports.net/tr/report/54770777d5d

S (http://travian-reports.net/tr/report/54770777d5d)avunan arkadaşları tebrik ederiz, hesap sahibi Fuat abiyede ayrıca tebrikler gece gece tahılı bana ayarlattırdığı için :)

ni9ht
27-04-2012, 15:49

S (http://travian-reports.net/tr/report/54770777d5d)avunan arkadaşları tebrik ederiz, hesap sahibi Fuat abiyede ayrıca tebrikler gece gece tahılı bana ayarlattırdığı için :)

Saldırıda acemilik seziyorum :D Ama oyunu bu aşamaya kadar sürdürdükleri için tebrik ederim...

EKKAB
27-04-2012, 16:10
Saldırıda acemilik seziyorum :D Ama oyunu bu aşamaya kadar sürdürdükleri için tebrik ederim...

Sağolasın. Çift atıştan dolayı diyorsun sanırım kafa biraz vodkalıymış merkez köyünün adındanda anlaşıldığı üzere :) hesaptayken farkettim ama iptal etmeye fırsatım olmadan dolmuştu süre malesef..

Unknown
27-04-2012, 16:37

Saldıran ve savunan arkadaşları tebrik ederim...Emeklerinize sağlık

ni9ht
27-04-2012, 17:48
Sağolasın. Çift atıştan dolayı diyorsun sanırım kafa biraz vodkalıymış merkez köyünün adındanda anlaşıldığı üzere :) hesaptayken farkettim ama iptal etmeye fırsatım olmadan dolmuştu süre malesef..

Sağlık olsun :D

burunililer
27-04-2012, 18:13
emek verilmiş ordular, elinize sağlık ama ne kıymeti kaldıki :) inanın wow a gelen orduların raporlarını herzaman merakla acaba nasıl ordu ne yapmış yıkmışmı falan diye heyecanla bekliyordum ama maalesef şuan hiç heyecan duymadım heleki birlik arkadaşlarımın 300k lık saldırıları falan muhteşemdi fakat seviye aldığını görünce hiç mutlu olamadım , napalım bu işler Türkiyede hep oluyo birileri haksız rant elde ediyo millet olarak bu pisliklere müsaade etmemiz lazım toplumdan dışlanmalı ...

KAİN
27-04-2012, 18:18
http://travian-reports.net/tr/report/54783163feb

bu da benim vov saldırım :D :D

ist_mezar
27-04-2012, 18:48
bakıyomda kımse red ww saldırmıyor nedense:):):):) acaba neden sıze soruyom red army lıler

EKKAB
27-04-2012, 19:02

natarları kızdırıpta üstüne çekmeyesin :)

burunililer
27-04-2012, 19:04
Rıza fena değilmiş ordun :D paralı askermi bunlarda , elemanlar diyoya sizin ordular sargı beziylen oluyo falan diye ne olacadı bebek bezinide kullananlar var :D altlarına sıçtılar nede olsa :D

PİSLİX
27-04-2012, 19:22
bakıyomda kımse red ww saldırmıyor nedense:):):):) acaba neden sıze soruyom red army lıler
red army savunmada top 10 a natar saldırılarıyla gırmedı sanırım.. kelın kore dıyecegı yokmus derler kımse kusura bakmasın bu oyun sımdıye coktan bıtırılmelıydı haksız hukuksuzda olsa artık bıtıyor olması sevındırıcı.. fazla soze gerek yok ne sevıyemızı dusurelım nede buna ızın verelım hesaplarımızı sılıp gıdelım derım o kadar...

RuYa
27-04-2012, 19:38
Herkese merhaba, geriye dönüp bakıyorsun onca emek masraf hepsi niçin oyunu oyunluktan çıkardık artık Travian Yönetimini tebrik ederim. Klasik versiyonu açtılar önüne 2x arkasına 3x açtılar, sonra derler ki biz klasik versiyon açtık katılım az. Elbette az olur taktik belli s5'te bitince artık yönetim kendi kendisine oynasın.

Hele wow köylerine bakan arkadaslar ordu kasan gecesini gündüzüne katanlar yazık diyorum....

Red army' yi tebrik edesim de gelmiyor açıkcası ama Redarmy'i için de oyunu güzel oynayan oyundan kasıt muhabbet arkadaslık olduğunu kavrayan bir çok arkadasım var onlara lafım zaten olamaz... Kalan oyun hayatınız da basarılar dilerim.

Unknown
27-04-2012, 19:53
red army savunmada top 10 a natar saldırılarıyla gırmedı sanırım.. kelın kore dıyecegı yokmus derler kımse kusura bakmasın bu oyun sımdıye coktan bıtırılmelıydı haksız hukuksuzda olsa artık bıtıyor olması sevındırıcı.. fazla soze gerek yok ne sevıyemızı dusurelım nede buna ızın verelım hesaplarımızı sılıp gıdelım derım o kadar...

Bizler siliyoruz zaten...Sizleri bilmem haksız hukuksuz bitmesine karşıyım herzaman ama yapacak biirşey yok bu ...siz Admin ve MH olduktan sonra yapacak birşey yok..

dexter34
27-04-2012, 20:00
14 ay sonra bu serverı bitiriyoruz.acısıyla tatlısıyla hep beraber 14 ay geçirdik.çok güzel dostluklar kazandık.çok güzel mücadeleler sergiledik.Sürç-i lisan ettiysek affola .üzdüğümüz kırdığımız olduysa kusura kalmasın .cumartesi 15:30 civarında wow hesabımız silinmiş olacaktır..bu travian yönetimine ve hileyi amaç ve araç edinenlere bir tepki olarak ortaklaşa aldığımız bir karardır..hepimize hayırlı olsun..bir daha travian defterini açmamak üzere kapatıyorum..

"lanet Olsun İçimizdeki Travian Sevgisine"

Unknown
27-04-2012, 21:36
14 ay sonra bu serverı bitiriyoruz.acısıyla tatlısıyla hep beraber 14 ay geçirdik.çok güzel dostluklar kazandık.çok güzel mücadeleler sergiledik.Sürç-i lisan ettiysek affola .üzdüğümüz kırdığımız olduysa kusura kalmasın .cumartesi 15:30 civarında wow hesabımız silinmiş olacaktır..bu travian yönetimine ve hileyi amaç ve araç edinenlere bir tepki olarak ortaklaşa aldığımız bir karardır..hepimize hayırlı olsun..bir daha travian defterini açmamak üzere kapatıyorum..

"lanet Olsun İçimizdeki Travian Sevgisine"

Hoşçakal abi emekleriniz için çok teşekürler.

ist_mezar
27-04-2012, 22:27

ewet hocam haklısın ama bıde ısın bu tarafındaan dusun o askerler tahılsızlıktan olmeme muhabbetı olmasaydı sımdı red army ww fılan kalmamıstı o kadar guzel ordular gırdı 1 sevıye aldı sence hakmıdır bence degıldır sadece dıger bırlıktekı ınsanların hakkı yenmıstır ve buna goz yuman kısılerde sahıslarda travıan yonetımı kadar sucludur sız yok hala bızım sorunumuz degıl dıyebılıyosanız zaten dıycek bıse kalmıyor bızlere... keske bu kadar guzel savaslar verılmıs bu kadar guzel ordular cıkmıs bu serverda bu sekıl tıpk hatalar olmadan ww kurulsaydı bu yakısırdı ama olmadı kısmet degılmıs bana gore bu ww sahıbı herkestır bunu sızde kursanız baskasıda kursa boyle bılınecek

KAİN
27-04-2012, 22:53
natarları kızdırıpta üstüne çekmeyesin :)

alayına gider :D

KAİN
27-04-2012, 22:56
Rıza fena değilmiş ordun :D paralı askermi bunlarda , elemanlar diyoya sizin ordular sargı beziylen oluyo falan diye ne olacadı bebek bezinide kullananlar var :D altlarına sıçtılar nede olsa :D

yok abi bunlar parası olmayan askerler :D daha baya basılıydı gümletecektim normal şartlar altında red army ww yi 2 tur sonra :D kısmet değilmiş :)

ankankara
27-04-2012, 23:50

Bitmez serkaan; bazıları yanlız başına oynayacak ama bitmeyecek.

rızada natarcı olmuş:)
biz orduları perte çıkardık bile. hemde puan almadan.

ni9ht
28-04-2012, 09:31
Bitmez serkaan; bazıları yanlız başına oynayacak ama bitmeyecek.

rızada natarcı olmuş:)
biz orduları perte çıkardık bile. hemde puan almadan.

Gözlerine siyah bant çekilen malum şahıs sonra demesin ordunuz yoktu zart tı zurttu.. Gerçi 1 seviye alınan hatta en değerli seviye olan saldırılarda kolordularımızın bir kısmı gözüktü. :D

İşin gırgırıydı şusuydu busuydu geride bir sürü sıkıntılı ve aynı zamanda zevkli günleri geride bıraktık. Ama artık herkes in ortak kararı, bu iş zevk olmaktan çıktı. Keyif alamıyorsak dahada durmanın anlamı yok. Muhtemelen bu benim son mesajım olur ve serverdan mutlu ayrıldığımı belirtmek istiyorum. Kurduğum dostluklar güzeldi keyif aldım, isim vermek istemiyorum bir arkadaşımı yazmam unuturum diye ama onlar kendilerini biliyorlar.. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim, hoşça ve dostça kalın.

ist_mezar
28-04-2012, 10:01
gözlerine siyah bant çekilen malum şahıs sonra demesin ordunuz yoktu zart tı zurttu.. Gerçi 1 seviye alınan hatta en değerli seviye olan saldırılarda kolordularımızın bir kısmı gözüktü. :d

işin gırgırıydı şusuydu busuydu geride bir sürü sıkıntılı ve aynı zamanda zevkli günleri geride bıraktık. Ama artık herkes in ortak kararı, bu iş zevk olmaktan çıktı. Keyif alamıyorsak dahada durmanın anlamı yok. Muhtemelen bu benim son mesajım olur ve serverdan mutlu ayrıldığımı belirtmek istiyorum. Kurduğum dostluklar güzeldi keyif aldım, isim vermek istemiyorum bir arkadaşımı yazmam unuturum diye ama onlar kendilerini biliyorlar.. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim, hoşça ve dostça kalın.

bos verın arkadaslar herkes neyın ne oldugunu gordu bızsuna soyle dıyleım bız ww red army e bagıslıyoruz bu durumdan sıkayetcı olmayan bırlık onlar cunku:):):)

ankankara
28-04-2012, 14:38
Travianın son hali için söylenecek tek şey :) [sıze=4]yorumsuz[/sıze]

silinen ww köyleri hala duruyor. Hayatımda böyle oyun görmedim. Hatta silinen ww lerden saldırı bile atılabiliyor. Böyle komediye başka yerde şahit olunmaz.

EKKAB
28-04-2012, 14:46
Travianın son hali için söylenecek tek şey :) [sıze=4]yorumsuz[/sıze]

silinen ww köyleri hala duruyor. Hayatımda böyle oyun görmedim. Hatta silinen ww lerden saldırı bile atılabiliyor. Böyle komediye başka yerde şahit olunmaz.

Herşey biz travian bağımlıları için olsa gerek abi :)) sanırım burda tek çözüm o zaman wowu kurmak olacak başka türlü adminler peşimizi bırakmacayak gibi..

çılgın kimyager
28-04-2012, 14:52
hesabım ve 70 kadar arkadaşımın hesabı kısa bir süre sonra silinecek kimse elinizde ordu kalmadı siliyorsunuz demesin 300k nın üzerinde ordum var ama bunu kesinliklikle ww çakmayacam bunun yanında yan köyümde 1 aylık çift kışla ahır dolu 1 ay sonra 200k nın üzerinde yine askerim oalcaktı aynı şekilde merkezimdede 1aylık basımda daha nice ordular var aynı hesaptan turgut (ace34) arkadaşım ile bastığımız 15k koç 6k mancınık ve yine başka hesaptan bastığımız 6k koç 14k mancınık ordularınıda siliyoruz ( bu 2 hesapta romalı, ww girdiğinde normal şartlarda hertürlü ww indirir)

sanırım yarına serverda red army ww dışında başka ww kalmayacak.

buarada celal abinin dediği gibi ne enterasandırki natar ww larından merkezime saldırı geliyor :D oyunun sonumu geldi ne :D

çılgın kimyager
28-04-2012, 14:55
hesabım ve 70 kadar arkadaşımın hesabı kısa bir süre sonra silinecek kimse elinizde ordu kalmadı siliyorsunuz demesin 300k nın üzerinde ordum var ama bunu kesinliklikle ww çakmayacam bunun yanında yan köyümde 1 aylık çift kışla ahır dolu 1 ay sonra 200k nın üzerinde yine askerim oalcaktı aynı şekilde merkezimdede 1aylık basımda daha nice ordular var aynı hesaptan turgut (ace34) arkadaşım ile bastığımız 15k koç 6k mancınık ve yine başka hesaptan bastığımız 6k koç 14k mancınık ordularınıda siliyoruz ( bu 2 hesapta romalı, ww girdiğinde normal şartlarda hertürlü ww indirir)

buarada celal abinin dediği gibi ne enterasandırki natar ww larından merkezime saldırı geliyor :D oyunun sonumu geldi ne :D

buda geçen ay çaktığım ordum verilen emekelr ortada yenen haklarda ortada kalınsağlıcakla

http://travian-reports.net/tr/report/5480866fa81

Unknown
28-04-2012, 15:09
Sanırım bir 48 saat daha kaldı hesap silmeye arkadaşlar hakkınıı helal edin şimdiden kırdığımız,üzdüğümüz olduysa kusura bakmasın güzel server oldu biraz uzun oldu yapacak birşey yok.

WOW kurulduktan sonrada akıncı denen oyuncu yine yazacak ağlamayınibi kurduk vs vs kendi adıma cevap bile yazmayacam hatta hiçir ksrdeli nam oyuncusu yazmasın ki kendi çalsın kkendi oynasın...

ankankara
28-04-2012, 15:28

natar ww si değilabim, by bay saldırı attı:D:D ama ortada köy yok. by bayın eski ww sine bende göçmen gönderdim. bakalım ne olacak.

ORHAN4004
28-04-2012, 17:30
göçmeni köy kur olarak almıyor. Saldırı olarak gönderebilirsin.
Oda orayı almaz...

ORHAN4004
28-04-2012, 17:40

Wayyy.
Birazda bunları ben kızdırıyım..

Oyun hilesinden yararlanmak yasak multiköy serbest.. :)

dexter34
28-04-2012, 19:04
Ben hayatımda böyle dandik bir server görmedim..hesabı sildik ama köyler hala yerinde duruyor sadece ww köyü dışarıdan natarlarda görünüyor ama benim hesabımda bende görünüyor bu kadar rezil bişi olmaz:)

zerova
28-04-2012, 20:44
Ben hayatımda böyle dandik bir server görmedim..hesabı sildik ama köyler hala yerinde duruyor sadece ww köyü dışarıdan natarlarda görünüyor ama benim hesabımda bende görünüyor bu kadar rezil bişi olmaz:)

rezillik,kepazelik,saçmalık,mallık................ ........................................

ne isterseniz t4 de var.gün geçmiyor oyunun heryerinde hatalar yakalıyoruz.

murat79
28-04-2012, 21:25
haysiyetsiz zavallı insanlar egolarını tatmin etmek için hileye başvurmuşlar, ne diyelim onlara hayırlı olsun. anlayana sivrisinek saz az anlamayana davul zurna az...

ORHAN4004
28-04-2012, 21:32
Bende bir arkadaşın köyünden kendi köyüme nakliyat yapmıştım. Arkadaş köyü silmeye almıştı. Silinmesine rağme 3X nakliyat devam etti.

Bu elemanda bunu biliyor olmaliki köyü silmeye aldı ama diğer köylere saldırı çıktı. Saldırıda olduğundan saldırı bitene kadar köy varmış gibi görünecek...

Proğramdan kaynaklanan bir hata...

murat79
28-04-2012, 21:52
natar ww si değilabim, by bay saldırı attı:D:D ama ortada köy yok. by bayın eski ww sine bende göçmen gönderdim. bakalım ne olacak.

ne göçmeni yolluyorsun hesap siliniyor celal.

ankankara
28-04-2012, 22:17
göçmeni köy kur olarak almıyor. Saldırı olarak gönderebilirsin.
Oda orayı almaz...
bybay ww sini göçmenle aldım. saldırı benim hesaptan görünüyor ama savunma puanları muhtemelen by baya yazılıyor:D

reme
28-04-2012, 22:21

Bülent abi normalde senın hesap yok,ama red li arkadaşlar saldırı atıyor,benım wowddaki savunma askerler ölüyor,sonra köyün üstüne tıklıyorum,terkedilmiş bölge diyor.....:d:D:D

Harbiden salaklaştılar iyice,travian yönetiminin rezil olduğunu görmek isteyenler,s7 forumuna baksınlar...

mimarozcelik
28-04-2012, 23:44
Bülent abi normalde senın hesap yok,ama red li arkadaşlar saldırı atıyor,benım wowddaki savunma askerler ölüyor,sonra köyün üstüne tıklıyorum,terkedilmiş bölge diyor.....:d:D:D

Harbiden salaklaştılar iyice,travian yönetiminin rezil olduğunu görmek isteyenler,s7 forumuna baksınlar...

merhaba arkadaşlar;

s8 de 62.ci haftayı devirdik. çok uzun bir süreç geçirdik. yaklaşık 1 haftadır wowda tahılsızlıktan asker ölmüyor. tüm wowlar için geçerli bir durum bu. şuan 1.ci sırada olan şahin adlı arkadaşımızın wowu seviye 100 e 2 saat kala 5 seviye birden indirildi. sadece wowda seviye inmedi tüm köylerinden üretimler düştü. ardından 6 saat sonra bir 5 seviye daha indirildi. indiren travian yönetimi. sanırım sistem hatası varmış ondan indirmişler. ama sistem hatası varsa tüm wowlar için geçerli bir durum ve sistem hatası yine traviandan kaynaklanıyor. s8 de kimse bişey anlamış değil. sanırım sizde de benzer bir durum var. konu ile ilgili bilgisi olan varsa buradan yanıtlıyabilirmi. ne adminden nede multihunterden bir bilgi alamıyoruz. onca verilen tüm serverin emeğine yazık. bizi bu konuda aydınlatacak birisi varsa lütfen panelden cevaplarsa sevinirm.
saygılarımla..
s8-ceylon

EKKAB
29-04-2012, 00:35
merhaba arkadaşlar;

s8 de 62.ci haftayı devirdik. çok uzun bir süreç geçirdik. yaklaşık 1 haftadır wowda tahılsızlıktan asker ölmüyor. tüm wowlar için geçerli bir durum bu. şuan 1.ci sırada olan şahin adlı arkadaşımızın wowu seviye 100 e 2 saat kala 5 seviye birden indirildi. sadece wowda seviye inmedi tüm köylerinden üretimler düştü. ardından 6 saat sonra bir 5 seviye daha indirildi. indiren travian yönetimi. sanırım sistem hatası varmış ondan indirmişler. ama sistem hatası varsa tüm wowlar için geçerli bir durum ve sistem hatası yine traviandan kaynaklanıyor. s8 de kimse bişey anlamış değil. sanırım sizde de benzer bir durum var. konu ile ilgili bilgisi olan varsa buradan yanıtlıyabilirmi. ne adminden nede multihunterden bir bilgi alamıyoruz. onca verilen tüm serverin emeğine yazık. bizi bu konuda aydınlatacak birisi varsa lütfen panelden cevaplarsa sevinirm.
saygılarımla..
s8-ceylon

Dediğiniz gibi burda da oldu ilk başta tüm wowlarda aynı durumun olduğu anlaşılmadıydı sanırım RED ARMY wowunda tahılsızlıktan asker ölmediği alaşılınca def yığılmış tabi bu durumdan ilk başta sayılı oyuncuların haberi vardı sonradan ortaya çıkınca biraz gerginlik falan oldu son seviyenin bitimine 4-5 saat kala 5 seviye ardından 5 seviye daha indirildi ama diğer köylerdeki üretim seviyeleri indirildi mi ondan haberim yok.

Ayrıca bugün rakip arkadaşlarımızın silmiş olduğu hesaplar halen silinmemiş gibi görünüyor hatta wow köylerinden birçok hesaba yağma saldırı atılmış tıkladığımızda ise terkedilmiş bölge olarak gözüküyor. Travian s4 sürümü resmen bozuk plak gibi sürekli bir yerlerde takılıyor..

ORHAN4004
29-04-2012, 07:30
merhaba arkadaşlar;

saygılarımla..
s8-ceylon

S7 de farkedildikten sonra RED ARMY 15. milyon defans topladı. WOW u yıkamayacaklarını anlayan NAM-KRS ittifakıda kendileride bundan faydalanmasına rağmen çamur yapıp durumu Adminlere bildirdiler. Adminlerde kural ihlali işlemi yaptı.
Sonuçta BUG dan faydalanmak kural ihlalidir.

Sonuçta 15 milyon defili WOW u yıkamazlar. Bu olayı Travian yöneticileri öğrenince bundan faydalanan tüm WOW köylerine ceza üstüne ceza geldi.

Yani S8 deki WOW larda bu iş güzarlar sayesinde ceza aldı.

Elemanlara S7 deki WOW ları yıkmak yetmemiş anlaşılan diğer sorverlardaki WOW larıda yıktılar :))

dexter34
29-04-2012, 08:16
S7 de farkedildikten sonra RED ARMY 15. milyon defans topladı. WOW u yıkamayacaklarını anlayan NAM-KRS ittifakıda kendileride bundan faydalanmasına rağmen çamur yapıp durumu Adminlere bildirdiler. Adminlerde kural ihlali işlemi yaptı.

Sonuçta 15 milyon defili WOW u yıkamazlar. Bu olayı Travian yöneticileri öğrenince bundan faydalanan tüm WOW köylerine ceza üstüne ceza geldi.

Elemanlara S7 deki WOW ları yıkmak yetmemiş anlaşılan diğer sorverlardaki WOW larıda yıktılar :))

Orhan sen Ajan mısın provakötürmüsün nesin belli değil Akıncı nın başka bir versiyonusun belkide aynı ekiptensiniz..ayrıca çılgın kimyager 70 arkadaşımızla toplu hesap siliyoruz diyor sen multi hesap itirafı diyorsun.çılgın kimyager arkadaşımız ksr lerin ana yöneticilerinden ve kurucalrındandır ksr birlikleriyle ilgili karalarda onunda adı ve sözü geçer 70 kişiye hesap sildirmesi gayet normal birşeydir ama sen alışmışsın öküz altına buzağı aramaya.

Ayrıca bu serverde oyun hatasına adminler inandı ve ceza verdiler(verilen ceza çok komikti ve azdı) ve bu hata kendiliğinden olmuyor oyuncunun bu bugdan yararlanması için bir işlem yapması lazım ve bu işlemi red army wow 15 günden daha fazla süredir yapmış ve bu hatadan yararlanmakta.aşağıdaki oyun kurallarını okursan hata olduğunda neler yapılması ve ceza olup olmayacağı yazıyor..ayrıca server7 de red army ww dan başka bu hatadan yararlanan olmadı ve bunun ardından cezalar geldi .eğer nam ksr ittifakı bu hatadan faydalansaydı mrk etme sen bizim wow umuzdada 15 milyon defans olurdu 2 birlik tek wow a düşer bütün defansları yığardık ve o wowu da asla yıkamazdınız red army de ciddi ordu olarak sadece trabzon6167 nin ordusu kalmış diğerleri büyük ordular değillerdi.ama bizlerde ordu sayısı sizlerin tahmin edemeyeği kadar fazla
ama biz oyun bile olsa hak yemeye harama hileye bulaşmayız ve bu şekilde kurulan wow u kabul etmeyiz 14 ayın emeğini alnımızın terini harcadığımız parayı ve zamanın karşılığını doğru yoldan almak isteriz..hakedersek wow bizim olmalıydı ve biz nam&ksr ittifakı olarak bunu hakediyorduk ww bizlerin olacaktı bu % 100 dü

yukarıda senin yazdıklarında kırmızı renk olan yerleri okursan kendi yazında bile kendinle çelişiyorsun ceza alan 1 wow köyü var:)

§2.8. Oyun içindeki hataları oyuncunun kendi çıkarı için kullanması yasaktır ve bunu yapan o-yuncular cezalandırılırlar. Oyunumuz sadece üzerinde değişiklik yapılmamış bilinen internet tarayıcıları(ie, firefox vb.) ile oynanabilir.Oyunun işleyişini etkileyen yazılımların, bina inşası, seviye yükseltme, saldırı, hammadde alanlarını tarama gibi işlemleri otomatik yapmayı sağlayan eklentilerin (Script/Bot) kullanılması yasaktır. Aynı şekilde server işleyişini etkileyen veya girişler yaparak alan taraması yapan bütün eklentiler de yasaktır. Tarayıcıların (browserlerin) ekstra özelliklerini oyun için avantaj sağlayacak şekilde kullanmakta aynı şekilde kesinlikle yasaktır. Grafik paketlerinin kullanılması yasak değildir.

TİNKİEWİNKİE
29-04-2012, 09:15

Al işte bi gereksiz daha.. gevşek gevşek konuşmayın birader..

mimarozcelik
29-04-2012, 11:10
arkadaşlar; s8 de wowların tamamında tahılı sistem otomatik yüklüyor. bu sebepten asker ölmüyor. ama verilen ceza sadece seviye 99 daki arkadaşa oldu. sorun traviandan kaynaklanıyor. peki cezasını onca emek veren arkadaşlar çekiyor. kendinize muhattap bulamıyorsun. madem sistemde açıklık var bu açıklığı yaratan travian yöneticileridir. bu oyunu uzun zamandır oynuyorum. sanırım bu son oyun olacak benim için. verilen onca emekler bir hiç uğruna gidiyor. yazıklar olsun demekten başka bişey gelmiyor.

PİSLİX
29-04-2012, 12:15
arkadaşlar; s8 de wowların tamamında tahılı sistem otomatik yüklüyor. bu sebepten asker ölmüyor. ama verilen ceza sadece seviye 99 daki arkadaşa oldu. sorun traviandan kaynaklanıyor. peki cezasını onca emek veren arkadaşlar çekiyor. kendinize muhattap bulamıyorsun. madem sistemde açıklık var bu açıklığı yaratan travian yöneticileridir. bu oyunu uzun zamandır oynuyorum. sanırım bu son oyun olacak benim için. verilen onca emekler bir hiç uğruna gidiyor. yazıklar olsun demekten başka bişey gelmiyor.

sıze katılıyorum ancak sonuc olarak ww kurmak sadece oyunun sonunu gormektır ama oyun eglenırken gerıde bıraktıgın suredır bızım serverımız yanı s7 eglencelı gectı sonunda suyu cıktı ama onemlı degıl artık eglencelı bır sezon oldu olagan sekılde bıtseydı daha guzeldı ama cokta onemlı degıl :) ısrarcı olmamak serverı (en azından hesaplarımızı) resetlemek lazım :)

ORHAN4004
29-04-2012, 12:38
Orhan sen Ajan mısın provakötürmüsün nesin belli değil Akıncı nın başka bir versiyonusun belkide aynı ekiptensiniz..ayrıca çılgın kimyager 70 arkadaşımızla toplu hesap siliyoruz diyor sen multi hesap itirafı diyorsun.çılgın kimyager arkadaşımız ksr lerin ana yöneticilerinden ve kurucalrındandır ksr birlikleriyle ilgili karalarda onunda adı ve sözü geçer 70 kişiye hesap sildirmesi gayet normal birşeydir ama sen alışmışsın öküz altına buzağı aramaya.

Dikkat edersen S8 dede sadece En yüksek WOW a ceza gelmiş. (mimarozcelik kullanıcısı öyle söylüyor.)

Öküz altında buzağı aradığım yokta biz dürüst oynadık palavraları pek inandırıcı gelmiyor.

RED ARMY bundan faydalanıyordu da (Bilen 4-5 kişi diye biliyorum) siz nasıl öğrendiniz.

S8 de aylardır hepsi kullanıyormuş. Sizin haberiniz olmamış. Ne yapıyordunuz uyuyormuydunuz yoksa..

Sakın mana NAM larda multi köy yokdeme. Olmayan mı var..

zerova
29-04-2012, 16:02
Dikkat edersen S8 dede sadece En yüksek WOW a ceza gelmiş. (mimarozcelik kullanıcısı öyle söylüyor.)

Öküz altında buzağı aradığım yokta biz dürüst oynadık palavraları pek inandırıcı gelmiyor.

RED ARMY bundan faydalanıyordu da (Bilen 4-5 kişi diye biliyorum) siz nasıl öğrendiniz.

S8 de aylardır hepsi kullanıyormuş. Sizin haberiniz olmamış. Ne yapıyordunuz uyuyormuydunuz yoksa..

s8 de hesabım var.wowların içinde ne kadar def var bilmiyorum ama en fazla 2 wowda sağlam def vardır.sahralar tr lerden 1 adım önde götürdü wow dönemini herzaman yine öndelerdi bu olaylar patlak verdi ve bütün wowlarda askerler tahıl yemediği halde en yüksek wow incelendi en başta ve ora cezalandırıldı diğer wowlar neden ceza almadı orasını bilemiyorum belki içlerinde pek bişey yok diye önemsemediler. ama bildiğim tek bişey var bütün serverlarda travian yönetiminde bi bokluk var.oyunun içine ..... bırakıyolar.

demişsin ki biz dürüst oynadık sen inanıyomusun red army nin dürüst oynadığınada buraya böyle yazıyosun.red army nin dürüst oynadığı çok belli.15 gün wowunuzda askerler tahıl yemiyo 14m defi yığıyosunuz wowunuza sonra gelmiş dürüstlükten bahsediyosun.kimse çakmadan bitirelim diyosunuz.

s8 i bilmem ama s7 de bitek bu durum red army wowda meydana geldi ve bu durumu kullanarak oyunu aleyhinize çevirmeye çalıştınız amacınıza ulaşmıyo da değildiniz hani bülent abi(siremen) multiye admine mesaj yazmasa tabi onlarda wow 97 den 99 a atladığı zaman oyuna müdahil oldular yoksa şimdi haksız bir yolla wowu kurmuştunuz.

hesaplarımız yavaştan silinmeye başladı tek başınıza güle oynaya wowu kurarsınız artık hatta size de gerek yok akıncı denilen biri var forumda dolanıyo ona bırakın köyü o tek başına kurar.;)

Ekoloji
29-04-2012, 16:37
Biz kraldık biz aslandık yıkardık ezerdik gecerdik kurardık yapardık ederdik,
bla bla bla :)

Sonuc olarak? kacıp gidiyorsunuz ;)

Cok mu canınızı yaktım böyle herkez bir Akıncı türküsü tutturmuş ^^
İşinize bakın..

zerova
29-04-2012, 16:55

İşinize bakın..

sende çok iyi biliyosun ki böyle bi durum olmasa kazanan taraf ++ olucaktı.

sonuç olarak kaçıp gitmiyoruz biz oyunumuzu en mükemmel şekilde oynadık.bundan sonra s7 nin tat vermiyceğini anladık ve hesaplarımızı siliyoruz.çünkü karşımızda doğru düzgün bi rakip kalmadı bunu bütün redler üzerine almasın lafımın kime gittiği bellidir.

ne haddine canımıza yakman sen bizim eğlencemizden başka hiç birşey olmadın.akıncı foruma bişeyler yazsada gülsek diye herzaman bekledim;)

ORHAN4004
29-04-2012, 17:07
s8 de hesabım var.wowların içinde ne kadar def var bilmiyorum ama en fazla 2 wowda sağlam def vardır.sahralar tr lerden 1 adım önde götürdü wow dönemini herzaman yine öndelerdi bu olaylar patlak verdi ve bütün wowlarda askerler tahıl yemediği halde en yüksek wow incelendi en başta ve ora cezalandırıldı diğer wowlar neden ceza almadı orasını bilemiyorum belki içlerinde pek bişey yok diye önemsemediler. ama bildiğim tek bişey var bütün serverlarda travian yönetiminde bi bokluk var.oyunun içine ..... bırakıyolar.

demişsin ki biz dürüst oynadık sen inanıyomusun red army nin dürüst oynadığınada buraya böyle yazıyosun.red army nin dürüst oynadığı çok belli.15 gün wowunuzda askerler tahıl yemiyo 14m defi yığıyosunuz wowunuza sonra gelmiş dürüstlükten bahsediyosun.kimse çakmadan bitirelim diyosunuz.

s8 i bilmem ama s7 de bitek bu durum red army wowda meydana geldi ve bu durumu kullanarak oyunu aleyhinize çevirmeye çalıştınız amacınıza ulaşmıyo da değildiniz hani bülent abi(siremen) multiye admine mesaj yazmasa tabi onlarda wow 97 den 99 a atladığı zaman oyuna müdahil oldular yoksa şimdi haksız bir yolla wowu kurmuştunuz.

hesaplarımız yavaştan silinmeye başladı tek başınıza güle oynaya wowu kurarsınız artık hatta size de gerek yok akıncı denilen biri var forumda dolanıyo ona bırakın köyü o tek başına kurar.;)

Madem kimse dürüst değil. Bunu anladıkta
Bu kadar yaygara niye onu anlamadım..

Hırs yapıp inadına WOW kurabilirdiniz. Yapmadınız.
Pesetmek daha kolay daha kolay...

WOW kurmak kolay olsaydı kurulurdu zaten...

Kaçmanın bahanesi varmı yok. Pesedip kaçtınız ondan sonrada kılıf aradınız yok söyleydi yok böyleydiii...

Tamam anladık sıkıldınız herkez sıkıldı. Bırakmak için bu kadar bahaneye negerek vardı.

Zaten onlin olan kalmadı çoğu köye uğramıyor bile....

dexter34
29-04-2012, 17:31

Kaçmanın bahanesi varmı yok. Pesedip kaçtınız ondan sonrada kılıf aradınız yok söyleydi yok böyleydiii...

Tamam anladık sıkıldınız herkez sıkıldı. Bırakmak için bu kadar bahaneye negerek vardı.

Akıncı gitti seninlemi uğraşacak bu forum ahalisi beyin özürlümüsün sen anlamış değiliz..Red Army wow köyünde 15 milyon defans var ve hala askerler tahıl tüketmiyor o kadar defansın olduğu wow köyü nasıl yıkılır bana söylermisin.sen hayatında o kadar defans gördünmü Türkiye serverlarında x3 hariç..Oyunda sistemsel hatalar var çocuk oyununa dönmüş diyoruz Red army oyundaki hatadan yaralanıp 15 milyon defasn bulunduruyoruz diyoruz sen hala siz wow kursaydınız diyorsun..git biraz beynini geliştir daha sonra foruma yaz.yazdıkların mantık çerçevesinde olsun

zerova
29-04-2012, 17:46

kardeşim sen neyin tiribindesin hala red army wowuna 10 seviye ceza verildi ama askerler hala tahıl yemiyo içerde 14-15m definiz hala duruyo.opordacenin orduyu görmediysen yolluyum sana o ordu bile wowdan 1 seviye aldıktan sonra 15m defi geçmemizi nasıl beklersin.bu hileyle mi diyim oyun açığıyla mı diyim işin içinde bi pislik var işte o def geçilmez güzel kardeşim ve bu server oyun olmaktan çıktı iş bu kadar basit size rakipsiz serverınızda bol şanslar.

zerova
29-04-2012, 17:48
Akıncı gitti seninlemi uğraşacak bu forum ahalisi beyin özürlümüsün sen anlamış değiliz..Red Army wow köyünde 15 milyon defans var ve hala askerler tahıl tüketmiyor o kadar defansın olduğu wow köyü nasıl yıkılır bana söylermisin.sen hayatında o kadar defans gördünmü Türkiye serverlarında x3 hariç..Oyunda sistemsel hatalar var çocuk oyununa dönmüş diyoruz Red army oyundaki hatadan yaralanıp 15 milyon defasn bulunduruyoruz diyoruz sen hala siz wow kursaydınız diyorsun..git biraz beynini geliştir daha sonra foruma yaz.yazdıkların mantık çerçevesinde olsun

boşver bülent abi herkes neyin ne olduğunu biliyo bunlar da red haklıymış gibi göstermek için devirleşerek forumda nöbet tutuyolar:D

ace34
29-04-2012, 18:30

İşinize bakın..

Merak ediyorum akıncı denen insan evladı bu serverdakilerin sana küfür etmesi seni çokmu tatmin ediyor ki zırvalıyıp duruyosun

ankankara
29-04-2012, 19:52

AKILLI ADAM, EĞER REDLERDENSEN OLAYIN HİLESİNİ BİLEN 4-5 KİŞİDEN OLAYI HAZMEDEMEYEN BİRİSİ SÖYLEDİDE ÖYLE ÖĞRENDİK. YOKSA SİZİN GİBİ HER BİRLİKTE HESABI OLAN OYUNCULAR DEĞİLİZ.
DÜRÜST OYNADIK DERKEN!!!
AKINCI İLE BERABERMİ DÜRÜST OYNADIN. ROMA TAPINAĞINDAN SAĞA SOLA MESAJ ATANDA AKINCIYDI.
BAKMA BU SERVERDE 40 KİŞİYİZ, KIRKIMIZDA BİRBİRİMİZİ TANIRIZ. KENDİ DÜRÜSTLÜĞÜNÜ FORUMDA YAZMANA GEREK YOK. BİLEN BİLİYOR.
SİZİN TAYFADA DÜRÜST OYNAYAN ADAMLARI TANIRIM VE BİR ŞEKİLDE BANA SELAMLARI GELİR SELAMLARIM GİDER.
SEN SANIRIM HARİÇTEN GAZEL OKUYORSUN.
ONUDA ŞAPKAMI YOLLAYIM ONA ANLAT.
necdetc

ankankara
29-04-2012, 20:10

İşinize bakın..

Sana yine mikrofon yollamak lazım.
Gevezelik türkülerine yine başlamışsın

ankankara
29-04-2012, 20:12

HAHAAAA:):):)
ÇOK KOMİKSİN.
söylediklerine sen inanıyormusun.
eğer inanıyorsan birliklerinizdeki abilerinize bi sor bakalım.

ni9ht
30-04-2012, 10:41
Arkadaşlar işin özü şu; Bizler WoW u bahşettik, sizler mutlu olun diye. Umarım wow un bir tarafına yazarsınız KSR&NAM sağolsun diye :D Yoksa bu saatten sonra demagoji yapmanın anlamı yok, ha benim ağzım var konuşurum diyorsanız. Bizim eller armut toplamayı unuttu, yazarız arada bir şeyler :D

ist_mezar
01-05-2012, 10:29
celal abı kusura bakma ama sende anladım benım msjın yerını:)

TİNKİEWİNKİE
01-05-2012, 11:35
Fenerbahçelilerin şampiyon olduklarını sanıp sahaya atlamalarıyla redlerin wow kurma sevinçlerini eşdeğer görüyorum :)
ama bir gerçek var siz ne sampiyonsunuz nede wow u siz sonuçlandırdınız. KSR ve NAM olarak biz sizlere bağışladık wowu :)
o yüzden RED ler mümkünse forumda çok fazla konuşmasın :)

ankankara
01-05-2012, 17:57
celal abı kusura bakma ama sende anladım benım msjın yerını:)

önemli,değil abim.

Ekoloji
02-05-2012, 00:20
DEĞERLİ SERVER 7 AİLESİ HAKLARINIZI HELAL EDİNİZ ;

İyisi ile kötüsü ile , doğrusu ile yanlışı ile 15 aylık Travian maceramızın sonuna gelmiş bulunmaktayız,
Bu süreçte destansı mücadeleler verdik tarihe gecicek rekor ordular bastık daha önce yapılmamış büyüklükte savaşlar yaptık ve ts7 olarak travian tarihinin en uzun ve en çetin mücadelelerin olduğu bir server ı bitirdik,

Bilmeden, istemeden kırdığımız üzdüğümüz olduysa kusurumuzu affetsin,
6 yıllık travian maceram bu server ile son buldu tekrar oynamıyacagım sizlerden devam ediceklere yeni serverlarda başarılar dilerim,

RED ARMY hesabından bütün server adına ' Snmsrkn RED ARMY WW ' wow u kurmuş bulunmaktayız mücadele veren herkeze çok teşekkürler,

Varsa Hakkım Helal Olsun, Sizlerde Haklarınızı Helal Ediniz,
Yolunuz açık, Kaderiniz güzel olsun.
Herşey için çok teşekkürler,

RED ARMY v SON BİRLİKLERİ KOORDİNATÖRü : Akıncı
' madturk.tr@hotmail.com '

kqdir
02-05-2012, 08:46
DEĞERLİ SERVER 7 AİLESİ HAKLARINIZI HELAL EDİNİZ ;

İyisi ile kötüsü ile , doğrusu ile yanlışı ile 15 aylık Travian maceramızın sonuna gelmiş bulunmaktayız,
Bu süreçte destansı mücadeleler verdik tarihe gecicek rekor ordular bastık daha önce yapılmamış büyüklükte savaşlar yaptık ve ts7 olarak travian tarihinin en uzun ve en çetin mücadelelerin olduğu bir server ı bitirdik,

Bilmeden, istemeden kırdığımız üzdüğümüz olduysa kusurumuzu affetsin,
6 yıllık travian maceram bu server ile son buldu tekrar oynamıyacagım sizlerden devam ediceklere yeni serverlarda başarılar dilerim,

RED ARMY hesabından bütün server adına ' Snmsrkn RED ARMY WW ' wow u kurmuş bulunmaktayız mücadele veren herkeze çok teşekkürler,

Varsa Hakkım Helal Olsun, Sizlerde Haklarınızı Helal Ediniz,
Yolunuz açık, Kaderiniz güzel olsun.
Herşey için çok teşekkürler,

RED ARMY v SON BİRLİKLERİ KOORDİNATÖRü : Akıncı
' madturk.tr@hotmail.com '

Tüm serverdeki oyuncuların vermiş oldukları emekleri bile hiçe sayarak, kurmuş olduğunuz wowdan dolayı sizi tebrik ederim...

Not: Gerçekten birilerinin hakkını helal edileceğinimi düşünüyorsun?

ORHAN4004
02-05-2012, 12:02
Sörver bitti bakım çalışması yapılıyor. Giriş yok..

PİSLİX
02-05-2012, 12:59
ww kuruldumu yaw :D

reme
02-05-2012, 13:06
Oyuna girebilen var mı?

yurineros6
02-05-2012, 13:08
serverı kapattılar sanırım :D

EKKAB
02-05-2012, 13:08
son eldekileri natara çaktıydık noldu yav gören varmı ne biçim iştir bu böyle bakım çalışması var dersten geldim geleli :) reset atıldığını görmediyseniz sevinmeyin sakın travian yönetiminin ne yapacağı belli olmaz..

zkrllh
02-05-2012, 15:45
Yahu böyle oyun bitişi mi olur insanın hevesini kırmakta üstlerine yok adamların.

TİNKİEWİNKİE
02-05-2012, 16:22
travian bitmiş bitmiş. oyunun boku çıkmış bu oyun oynanmaz artık ... her serverda multihunterlar adminler kafasına göre takılıyo insanı deli ediyo.. oyun hataları desen tonla bu oyunun daha neyini oynicaz.bizde wow kuralım diye bi tarafımızı parçalıyoruz. çok severek oynuyodum şu oyunu ama bir daha hayatta işim olmaz. bu oyunu oynayıp birde üstüne altın almak enayilik.. adamların hesaplarına geçen günlük paraları bilseniz ne dediğimi gerçekten anlardınız. günlük 300-500k TL arası ciro yapıyo adamlar.

PİSLİX
02-05-2012, 19:39
benı tanıyanlar bılır agzım bozuk degıldır ama ben bu surumun taaa ... ulan dedıkkı ww sılmeyelım kuralımkı server bıtsın herkes kurtulsun asagılık herıfler yıne yaptılar bıseyler.. bu server resetletmeden olmaz allahım yaw ne bela bı server oldu

PERDE
02-05-2012, 20:48
Ne olacak şimdi?

kasap oguz
02-05-2012, 21:20
en iyisi eski server yeni server cok boktan

Unknown
02-05-2012, 21:20
Ne olacak şimdi?

Alsınlar travianlarını biyerlerine çalsınlar bu saatten sonra ne olacağı bizi(beni) ilgilendirmiyor...Yeteri kadar aptal yerine koyulduk zaten.

EKKAB
02-05-2012, 21:21
Ne olacak şimdi?

bu şarkı travian yönetimine gelsin mikrofonu veriyoruz 'AL SEN BUNA KONUŞ' diyoruz gerisi onlarda..

http://www.youtube.com/watch?v=OlvWn0Bquvs

Unknown
02-05-2012, 21:26
bu şarkı travian yönetimine gelsin mikrofonu veriyoruz 'AL SEN BUNA KONUŞ' diyoruz gerisi onlarda..

http://www.youtube.com/watch?v=OlvWn0Bquvs

Celal abinin mikrofonumu uzatsak adamlara ne yapsak :D

KETO
02-05-2012, 21:26
SERVER BİTTİ ARKADAŞLAR

Dün gece saat 04:12 de o yorgun işçi son taşı yerine koydu.. Ama sistemin bunu anlayıp mesajı göndermesi 4 dakika sonraydı...

Serveri resetledik ama değerli travian yönetimi işin suyunu çıkarmış olduğu için serverı bakıma aldı.. Hesap silen siremen dostumuz hesap sildikten sonra 2 kere yıkıma uğradı, hesabı silinen by bay arkadaşımız SİLİNEN HESABINDAN küfür edildiği için hesabı kilitlendi vs. vs.. Büyük ihtimalle şimdi bu tip hatalarını örtmek ve temizlemek için uğraşıyorlar..

Oyun zevkimizi, zamanımızı, paramızı emeğimizi hiçe sayan Travian yönetimi bence Türkiyedeki ekibine boş yere maaş ödüyor.. Oyunda kalan sınırlı sayıdaki oyuncular hiç değilse 14 ay boyunca kurmaya uğraştıkları WOW'un nasıl birşey olduğunu görmek istiyorlar.. Sanal bir görüntü bile bu kadar insana çok görülüyor..

Bilen arkadaşlar oguz1 hesabının ortaklarından biri olduğumu bilirler. Son 10 gündür RED ARMY birliğinin yönetiminden ismini zikretmek istemediğim bir yöneticinin centilmenlik sınırını aşan tavırlarına dayanamadığım için Eşkiya Keno'nun da isteğiyle wow hesabına ben baktım.. Bu sürede gelişen bilinen olaylardaki bütün gelişmeleri bizzat necdet-c hesabından Celal dostumla ben paylaştım...Bu sayede server RED ARMY wowunda neler olduğu ve ne kadar savunma olduğunu öğrenebildi.. Sonuçta kendi tavrımız WOWu kurmamaktı.. Ama birlik yöneticilerimizle İstanbulda yaptığımız toplantı sonucunda oyuna emeği geçen yüzlerce oyuncunun WOW görme hakkını ellerinden almamak için oyunu bitirmeye karar verdik. Celal dostumun da isteği bu yöndeydi..

Travian yönetiminin ve teknik ekibinin hata dolu yönetimi yüzünden çivisi çıkan bir serverı resetlemek bana zerre kadar keyif vermedi... Hesap profilinde de yazmış olduğum gibi serverdaki yüzlerce oyuncunun hakkı yenildi, hakkı yenilen en önemli birliklerden birisi de RED ARMY birliğidir.. Hakkımızla, bileğimizin gücü ve başarılı bir stratejiyle zor da olsa kurabilme ihtimalimiz olan bir wowu neredeyse hediye edilir şekilde kurduk.. Bu yüzden kimseden helallik isteyecek birşey göremiyorum.. Bizleri yolunacak kaz gibi gören TRAVİAN ve ÇALIŞANLARINA da kendi adıma en iyi müşterilerinden birini kaybetiklerini bildirmekle yetiniyorum...

Serverda emeği geçen bütün oyunculara gerçek hayatta sağlık, mutluluk ve başarılar dilerim..

Saygılar

K E T O

Özgür

EKKAB
02-05-2012, 21:27
Celal abinin mikrofonumu uzatsak adamlara ne yapsak :D
Zenci varsa aramızda o daha iyi olur şöyle Eboue tarzı birşeyler :)

Unknown
02-05-2012, 21:40
Zenci varsa aramızda o daha iyi olur şöyle Eboue tarzı birşeyler :)

O daha iyi olur :D

EKKAB
02-05-2012, 21:42
O daha iyi olur :D

Bakalım eğer yarına kadan ban durumu olmazsa hoşlarına gittiğini düşünmeye başlayacağım artık :D

07antalyaspor07
02-05-2012, 21:56
Red Army Ailesini tebrik ederim.

ankankara
02-05-2012, 23:47
SERVER BİTTİ ARKADAŞLAR

Dün gece saat 04:12 de o yorgun işçi son taşı yerine koydu.. Ama sistemin bunu anlayıp mesajı göndermesi 4 dakika sonraydı...

Serveri resetledik ama değerli travian yönetimi işin suyunu çıkarmış olduğu için serverı bakıma aldı.. Hesap silen siremen dostumuz hesap sildikten sonra 2 kere yıkıma uğradı, hesabı silinen by bay arkadaşımız SİLİNEN HESABINDAN küfür edildiği için hesabı kilitlendi vs. vs.. Büyük ihtimalle şimdi bu tip hatalarını örtmek ve temizlemek için uğraşıyorlar..

Oyun zevkimizi, zamanımızı, paramızı emeğimizi hiçe sayan Travian yönetimi bence Türkiyedeki ekibine boş yere maaş ödüyor.. Oyunda kalan sınırlı sayıdaki oyuncular hiç değilse 14 ay boyunca kurmaya uğraştıkları WOW'un nasıl birşey olduğunu görmek istiyorlar.. Sanal bir görüntü bile bu kadar insana çok görülüyor..

Bilen arkadaşlar oguz1 hesabının ortaklarından biri olduğumu bilirler. Son 10 gündür RED ARMY birliğinin yönetiminden ismini zikretmek istemediğim bir yöneticinin centilmenlik sınırını aşan tavırlarına dayanamadığım için Eşkiya Keno'nun da isteğiyle wow hesabına ben baktım.. Bu sürede gelişen bilinen olaylardaki bütün gelişmeleri bizzat necdet-c hesabından Celal dostumla ben paylaştım...Bu sayede server RED ARMY wowunda neler olduğu ve ne kadar savunma olduğunu öğrenebildi.. Sonuçta kendi tavrımız WOWu kurmamaktı.. Ama birlik yöneticilerimizle İstanbulda yaptığımız toplantı sonucunda oyuna emeği geçen yüzlerce oyuncunun WOW görme hakkını ellerinden almamak için oyunu bitirmeye karar verdik. Celal dostumun da isteği bu yöndeydi..

Travian yönetiminin ve teknik ekibinin hata dolu yönetimi yüzünden çivisi çıkan bir serverı resetlemek bana zerre kadar keyif vermedi... Hesap profilinde de yazmış olduğum gibi serverdaki yüzlerce oyuncunun hakkı yenildi, hakkı yenilen en önemli birliklerden birisi de RED ARMY birliğidir.. Hakkımızla, bileğimizin gücü ve başarılı bir stratejiyle zor da olsa kurabilme ihtimalimiz olan bir wowu neredeyse hediye edilir şekilde kurduk.. Bu yüzden kimseden helallik isteyecek birşey göremiyorum.. Bizleri yolunacak kaz gibi gören TRAVİAN ve ÇALIŞANLARINA da kendi adıma en iyi müşterilerinden birini kaybetiklerini bildirmekle yetiniyorum...

Serverda emeği geçen bütün oyunculara gerçek hayatta sağlık, mutluluk ve başarılar dilerim..

Saygılar

K E T O

Özgür

Özgür kardeşim senin dostluğun yeter,
Adam olan oyunu kişiliğini ayaklar altına almadan oynar, yener veya yenilir. oyun olduğunun bilincindedir. Aramızda adam kılığına bürünmüş kişiliksizler de vardı tabiiki. oyunu yeterince bok ettilerde. İlerde en çok hatırlanacak ve ardından sövülecek adamlar bunlar olacaktır. Varsın olsun bakalım.

Bu arada zorda olsa kurabilme ihtimalinizin olduğu ww yi artık kaç ayda kurardınız onu bilmem. sizde defans bizde çakacak ordu bitmezdi :)
Boşverin en azından oyun bitti de işimize gücümüze bakacaz artık.
Reel hayata taşınmış dostukların mutluluğuyla herkes sağlıcakla kalsın.

selamlar, sevgiler..
necdetc-Celal

KETO
02-05-2012, 23:51
Bu arada zorda olsa kurabilme ihtimalinizin olduğu ww yi artık kaç ayda kurardınız onu bilmem. sizde defans bizde çakacak ordu bitmezdi :)

Ben sana bu oyun mayısı bulur dedim celalim:) Ama bıraksalar 2013 mayısı bulacaktı:D:D

ankankara
02-05-2012, 23:53

Ben sana bu oyun mayısı bulur dedim celalim:) Ama bıraksalar 2013 mayısı bulacaktı:D:D

Benim oğlana devam ettirecektim zaten:):)

PİSLİX
03-05-2012, 06:09
SERVER BİTTİ ARKADAŞLAR

Saygılar

K E T O

Özgür

Abı herzamankı gıbı duygularımızın dılı olmussun.. herkesın emegıne saglık son bırbucuk ayı saymazsak ıyı server oldu dıyebılırım ama son zamanlar herseyı unutturdu :)

by bay
03-05-2012, 08:09
SERVER BİTTİ ARKADAŞLAR

Saygılar

K E T O

Özgür

25-04-2012 03:02 Redarmy WoWu 97 den 99 a atladığı anda hesabı silime almıştım ve kesinlikle hiçbir şekilde durdurmadım...Ayın 28 inde hesabın silinmesi gerekiyordu ama ne hikmetse yine hata verip hesabı silemedik...Bunu da geçiyorum iptal edip tekrar silelim dedik iptal bile edemedik..

O tarihten sonra oyunu bıraktım ve sadece günde 1 yada 2 kere girip sadece 5 dakika da hesaptan çıkıyordum..Hesabın şifresini birkaç kişiye verdim söylenen söz sadece gerizaklı lafıydı bunu ben yazmadım ama yazan çok doğru bir kelime kullanmış...

Sürekli Başka hesapların WoW destek köylerine gelen birisiydi..Uyarı amaçlı onunda WoW destek köyüne saldırı çıkıldı..Sonunda NPC köylerine tadandı kendisi saldırdıkça savunma kurup çakıyorduk..Redarmy WoWuna durumu bildirdik ilgileneceğiz dendi hiçbirşeyle ilgilenilmedi adam gayet net bir şekilde saldırıya devam etti..

Bizim uyardıklarımız anında saldırıları kestiği halde karşı taraftan hiçbir zaman aynı özveriyi görmedik...

En sonunda da salak salak bir mesaj yazıp gönderdi hesaptan da gerizekalımısın sen diye mesaj atıldı bu mesaj yüzünden hesap kitlenmiştir..

antoninya
03-05-2012, 08:53
Travian yönetimine şarkı gönderilmiş. Bu şarkıda benden Server 7 Admin ve Multihunter'ine gelsin

http://www.youtube.com/watch?v=kvXQ9JIIpL4

Kara Fatma
03-05-2012, 09:02
Herkese çok geçmiş olsun, en sonunda kurtulduk. :)

Şu server sayesinde kimse wow kuramadığına üzülmedi, kurduğuna sevinen varsa bilemem. Benim gözümde, burda RED ARMY dışında kaybeden ekip yok. Bundan sonra ne yazık ki ts7 de kurulan hileli wow ile hatırlanacaklar. Bir de TG pek çok altın kullanıcısını kaybetti. Oyuncusunu demiyorum bence altın kullanmayan oyuncu TG için boşuna yük, hoş bizler gideriz yerimize yeni kullanıcılar gelir.
TG için çok da fi fi

bora191919
03-05-2012, 09:09
servere uzun zamandır girmiyodum şimdi düzenli girmeye başlamıtım saldırıları püskürttüm 1 köy reisledim 1 başarı madalyası ldım bu hafta 1 köy daha reisleyecektim 1 tane daha madalya alacaktım server bitti zaten ben serverin bitişini bile göremedim sadece bir kaç gündür bakım çalışmasında olduğunu biliyodum

yanlız adamların wow 97den 99a atladı bizede admini sövmek kaldı ;)

FıR_FıR
03-05-2012, 11:11
Travian tarihimde ilk kez wow kurduk hevesim kursağımda kaldı yaa. Bir daha adım atmam. Bitmiştir.

Lordinho
03-05-2012, 11:24
Peki bundan sonra ne olacak?

PERDE
03-05-2012, 11:58
Sanırım 1 mayısı 2 mayısa bağlayan geceden bu yana bakım çalışması yapılıyor diye hesabımıza giremiyoruz. Olayın wow tarafını bir kenara bıraktım çünkü şüpheli bir wow kuruluşu oldu. Kimse sonuçtan memnun değil. Bir yetkilinin çıkıp açıklama yapması veya bir duyuru yapılması gerekmiyor mu? Yüzlerce kişi merak içinde ama sorumluluk sahibi travian games yöneticilerinden bir haber yok. Öyle görünüyor ki hesap sahiplerinin forumda yazdıklarına verecek bir cevapları veya durumu kurtaracak bir hazırlıkları yok. Travian games yetkililerini esefle kınıyorum.

by bay
03-05-2012, 13:13
Verecek cevapları olamaz zaten..
İlk hata da seviye basamadık adminin ve multihunterların cevabı tarlalarınızı yükseltin -2M ve -3M de ne kadar tarla yükseltebiliriz.
Daha sonraki hata da Redarmy WoWunda askerler tahılsızlıktan ölmüyor dedik admin ısrarla askerler tahılsızlıktan ölüyor dedi yoğun şikayetlere dayanamayıp Almanya ya haber verdiler Almanya durumun farkına vardı...Kısaca T4 sürümünde inanılmaz hatalar var bunu adminler göremiyor sadece Almanya bundan haberdar olabiliyor..

PİSLİX
03-05-2012, 17:05
:D sadece gülüyorum artık bu server tam bır facıa ıle sonuclandı..

antoninya
03-05-2012, 17:42
Sanırım bu server " WoW Tebrikleri [ Server 7 ] " diye bir bölümün de açılmadığı (yada açılamadığı) bir server olarak da tarihe geçecek.

Kara Fatma
03-05-2012, 23:13
Sanırım bu server " WoW Tebrikleri [ Server 7 ] " diye bir bölümün de açılmadığı (yada açılamadığı) bir server olarak da tarihe geçecek.

hahahahahaaa

ceybul
04-05-2012, 00:17
Sevgili Travian Oyuncuları;
Natarlardan alınan anakentteki çalışkan halk, gecenin derin karanlıklarına kadar anıtlarının inşasını bitirebilmek için çalıştılar. Saat 04:13 civarında, şu ana kadar Travian Dünyası' nda görülen anıtların en büyüğü ve en mükemmelinin inşası, WW Village Anakenti' nde yorgun bir işçi tarafından son taşının yerleştirilmesiyle tamamlandı...

Tarihin, kendisiyle ilgili pek çok şey yazacağı ve haklarındaki destanın dilden dile dolaşacağı
Kahraman Yönetici RED ARMY, birliği RED -SON ,dostları ile birlikte milyonlarca hammadde harcadı, savunma için milyonlarca korkusuz askerini feda etti. Ve bu şaheseri ilk olarak kurma başarısını göstererek oyunun galibi oldu.

fbtasarm gün sonunda barış içinde, uzun yıllar hüküm sürecek krallığının başına geçebilme şansını elde etti. Savaşlarla dolu bu çağda cesaret ve başarılarıyla anılacak olan, ikinci ve üçüncülüğü elde eden ...... ve ....... ise, hiç şüphesiz ki, Travian Halkı’ nın hiç unutmayacağı isimlerden olacak...

Tartışmasız en büyük kahraman villager elbette tarih kitaplarında yerini alırken; elbette Dünya Harikası’ nı kuran RED -SON korkusuz ve cesur birliklerinin yaptıkları yardımlarla birlikte unutulmazlığını koruyacak...

Travian Ekibi olarak, büyük sona kadar bizimle birlikte olan bütün oyuncularımıza çok teşekkür ediyor, her zaman olmasa da genelde tüm oyuncularımızın eğlenmesine katkıda bulunabildiğimizi umuyoruz.

Yine ümit ediyoruz ki uykusuz kalınan geceler ve içinden çıkılmaz hammadde hesaplarıyla geçen tüm bu zaman, bizlerde olduğu gibi, sizlerin belleklerinde de unutulmaz birer anı olarak kalabilmiştir.

Sonsuz Saygılarımızla...
Travian Ekibiniz

EKKAB
04-05-2012, 00:42
Natarlardan alınan anakentteki çalışkan halk, gecenin derin karanlıklarına kadar anıtlarının inşasını bitirebilmek için çalıştılar. Saat 04:13 civarında, şu ana kadar Travian Dünyası' nda görülen anıtların en büyüğü ve en mükemmelinin inşası, WW Village Anakenti' nde yorgun bir işçi tarafından son taşının yerleştirilmesiyle tamamlandı...

Tarihin, kendisiyle ilgili pek çok şey yazacağı ve haklarındaki destanın dilden dile dolaşacağı
Kahraman Yönetici RED ARMY, birliği RED -SON ,dostları ile birlikte milyonlarca hammadde harcadı, savunma için milyonlarca korkusuz askerini feda etti. Ve bu şaheseri ilk olarak kurma başarısını göstererek oyunun galibi oldu.

fbtasarm gün sonunda barış içinde, uzun yıllar hüküm sürecek krallığının başına geçebilme şansını elde etti. Savaşlarla dolu bu çağda cesaret ve başarılarıyla anılacak olan, ikinci ve üçüncülüğü elde eden ...... ve ....... ise, hiç şüphesiz ki, Travian Halkı’ nın hiç unutmayacağı isimlerden olacak...

Tartışmasız en büyük kahraman villager elbette tarih kitaplarında yerini alırken; elbette Dünya Harikası’ nı kuran RED -SON korkusuz ve cesur birliklerinin yaptıkları yardımlarla birlikte unutulmazlığını koruyacak...

Travian Ekibi olarak, büyük sona kadar bizimle birlikte olan bütün oyuncularımıza çok teşekkür ediyor, her zaman olmasa da genelde tüm oyuncularımızın eğlenmesine katkıda bulunabildiğimizi umuyoruz.

Yine ümit ediyoruz ki uykusuz kalınan geceler ve içinden çıkılmaz hammadde hesaplarıyla geçen tüm bu zaman, bizlerde olduğu gibi, sizlerin belleklerinde de unutulmaz birer anı olarak kalabilmiştir.

Sonsuz Saygılarımızla...
Travian Ekibiniz

kopyala yapıştır yapıyorsun bari oyuncu isimlerini bilmiyorsan s3ten aldığın isimleri silseydin daha gösterişli olabilirdi..

ceybul
04-05-2012, 00:46
oyun bitti ne kadar çok zamanım varmış vakit geçmiyor valla:eek:

ankankara
04-05-2012, 02:26
oyun bitti ne kadar çok zamanım varmış vakit geçmiyor valla:eek:

:):):)
Ömür geceleri uykuyla geçirilecek veya travian oynanacak kadar uzun değil aslında.
Tabi azrail selamünaleyküm demeden anlayamıyoruz genelde.

necdetc-Celal

Kadabra
04-05-2012, 08:42
SERVER BİTTİ ARKADAŞLAR

Saygılar

K E T O

Özgür

Eline Yüreğine Sağlık Dostum...

derinturk
04-05-2012, 10:48
bu serverde sanırım köy kurma rekoru da kırılmıştır.en fazla köyü olanın kaç köyü olduğunu merak ediyorum doğrusu o sonuncu köye istediği kültür puanı uçmuştur eminim. :))

07antalyaspor07
04-05-2012, 19:10
:D sadece gülüyorum artık bu server tam bır facıa ıle sonuclandı..

:DDDD abi bitti kurtuldunuz daha ne ya bu kadar uzun sürecegini tahmin etmiyordum :)

RuYa
05-05-2012, 04:23
:):):)
Ömür geceleri uykuyla geçirilecek veya travian oynanacak kadar uzun değil aslında.
Tabi azrail selamünaleyküm demeden anlayamıyoruz genelde.

necdetc-Celal

Öyle haklısın belki ama insanların tercihi böyle bu insanların arasın da bizler de varız..

isomax
05-05-2012, 20:53
WoW kuran Red Army bitliğini yürekten tebrik ederim

07antalyaspor07
06-05-2012, 19:15
WoW kuran Red Army bitliğini yürekten tebrik ederim

Fatihim gecen turnuvadan kanın kaynadı galiba red army ekibine :)

Kara Fatma
07-05-2012, 08:00
Fatihim gecen turnuvadan kanın kaynadı galiba red army ekibine :)

antalyasporrrrrrrrrrrrrr :P

SwordFish
07-05-2012, 17:11
WW şifresi var mı arkadaşlar ? Bitti mi bitmedi mi bu server ne oldu ?

ORHAN4004
07-05-2012, 17:43
WOW tebrikleri açılmadı. Sebebine gelince

REDARMY wow u tekrar ceza alacaktı. WOW bitince ceza veremediler. Çözümde bulamadılar.
Ceza verirlerse tekrar 90 a inecek. Ama WOW 100 olduğundan Sistem kilitlendi.
Bakım çalışması bunu düzeltmek için bitmedi. Çözüm bulmaya çalışıyorlar.
S7 bitmedi tekrar açılacak. :))

Günün espirisi olsun. :)

hıcın
10-05-2012, 15:09
S7 deki çalışma bitti, nihayet hesaba girebildim.

Baştan itibaren güzel bir oyundu, tüm oyunculara teşekkürler.

ceybul
10-05-2012, 22:28

http://img.travian.org/temp/ww100.gif Natarlardan alınan anakentteki çalışkan halk, gecenin derin karanlıklarına kadar anıtlarının inşasını bitirebilmek için çalıştılar. Saat 04:12 civarında, şu ana kadar Travian Dünyası' nda görülen anıtların en büyüğü ve en mükemmelinin inşası, 00 S7 WW Anakenti' nde yorgun bir işçi tarafından son taşının yerleştirilmesiyle tamamlandı...

Tarihin, kendisiyle ilgili pek çok şey yazacağı ve haklarındaki destanın dilden dile dolaşacağı Kahraman Yönetici RED ARMY, birliği RED&SONw, dostları ile birlikte milyonlarca hammadde harcadı, savunma için milyonlarca korkusuz askerini feda etti. Ve bu şaheseri ilk olarak kurma başarısını göstererek oyunun galibi oldu.

fbstasarim gün sonunda barış içinde, uzun yıllar hüküm sürecek krallığının başına geçebilme şansını elde etti. Savaşlarla dolu bu çağda cesaret ve başarılarıyla anılacak olan, ikinci ve üçüncülüğü elde eden ayusufe ve humbaracı ise, hiç şüphesiz ki, Travian Halkı’ nın hiç unutmayacağı isimlerden olacak...

Tartışmasız en büyük kahraman kerbures1 elbette tarih kitaplarında yerini alırken; elbette Dünya Harikası’ nı kuran RED&SONw korkusuz ve cesur birliklerinin yaptıkları yardımlarla birlikte unutulmazlığını koruyacak...

Sonsuz Saygılarımızla...

Travian Ekibiniz

PeacE
10-05-2012, 22:32
WoW Tebrik Başlığı Açılmıştır;

http://forum.travian.com.tr/showthread.php?73623-WoW-Tebrikleri-Server-7&p=1425999#post1425999

İyi eğlenceler...

PeacE