PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : WOW Gidişatı [Server 7]

Sayfa : 1 2 3 4 5 [6] 7

BEKİR
11-04-2012, 10:41
herkese iyi oyunlar dilerim.

öncelikle şunu belirteyim; ben de bu oyundan bıktım, konuştuğum kadarıyla sizlerin de bıkmış olduğunuzu görüyorum.. yani biz tüm oyuncular aynı durumdayız. evet, yöneticilerimiz anlaşmadığı sürece yine oynamaya devam edeceğim(z) ama bazı şeylerin de farkında olmalıyız. önemli gerçekleri görmezden gelemeyiz.

bu oyunun bize zevk verdiği aşamalar çoktaan geçti. artık para tuzağı dönemi başladı. doğru dürüst haber verilmeden kaç kere server bakımları yaşadık. 2 saatlik bakım dediler, 2 gün sürdü. hem sağmal inek gibi travian yönetimine para kaynağı, hem yeni versiyon için deneme tahtası, hem de oyun manyağı olduk; olmaya da devam ediyoruz.

oyunun geldiği durum ve bunaltıcı yenilikler, vb ile normal usullerle wow'un kurulması hem çok zor hem de bıktırıcı olduğu açıktır. şunu da teslim etmek gerekir ki, bu oyunu buraya kadar oynayabilen herkes wow'u hak etmiştir.

olayın gereksiz ve bıktırıcı bir şekilde uzamasını önlemek için tüm birlik yöneticilerinden ricam oturup ortak karar almalarıdır. herkes ortak karara uymalıdır.

iki önerim olacak:

ilki, herkesin aynı anda hesap silmesidir. en doğrusu bu olmakla birlikte bu, belki zor kabul edilebilir.

ikincisi, birlikler aralarında anlaşarak ortak bir wow belirleyip, tüm birliklerin birden bu wow'u desteklemesidir; buraya hiç kimse saldırmamalı, sadece natarlara karşı korunmalıdır. herkes birden tahıl ve savunma göndereceğinden dolayı, herkesin birden çorbada tuzu bulunmuş olur. bizlere fazla altın harcatmayan, müttefik rakip herkesin beraberce samimi oldukları, yine oynamak isteyenlerin şimdiden birbirleriyle tanışıp kaynaştıkları bir dönem geçirmiş oluruz. bu da doğru bir yöntemdir.

ben burada üst yöneticileri vazifeye davet ediyorum. bu olayın böyle uzayıp durması sizleri sorumlu konumuna düşürüyor, bu duruma gözünüzü kapayamazsınız, sizleri göreve davet ediyorum.

beni dinleyen dinlemeyen, rakip müttefik herkese saygılarımı sunarım.

çılgın kimyager
11-04-2012, 10:47
Aslında bütün suç biz oyuncularda elemanlar oyundan nefret etmemiz için herşeyi yapıyorlar ama bizler nedense bir ortak karara varıp şu wow işini halletmiyoruz nedense. Diğer bakım olan serverlarda hiçbir sorun yok ama s7de nedense yaklaşık 20 saattir adam gibi birşey yapılamıyor oyunda..

toplanıp konuşmak lazım artık bu oyun zevkalmakdan çıktı farklı yerleredoğru gidiyor

çılgın kimyager
11-04-2012, 10:48
Sorma yasin hocam sabahki saldırıya bakamadım askerler yağmadan dönüyordu saldırıda gerçek çıkınca yok yere 5 k toytonum öldü

benimde dünden beri ölen askerimin haddi hesabı yok doğru düzgün yağma yapamıyorum npc yapmak için uğraşıyorum

EKKAB
11-04-2012, 11:21
toplanıp konuşmak lazım artık bu oyun zevkalmakdan çıktı farklı yerleredoğru gidiyor

Siz Ksrdeli&Nam olarak bir karar alırsanız bu oyuna son vermek için bende RED ARMY yönetimini ikna edebilirim zaten Selçuk abi falanda oyuna son vermek istiyor bir şekilde. Bugüne kadar her wow 3-4 kez indirildi tartışmalar yaşandı kırılan arkadaşlar olmuştur illaki ama burdan sonra sırf ben illa askerimi çakacağım bu söz konusu bile olamaz diye düşünmemeli derim. Aksi takdirde şuan önde giden wow hesapları indirilecektir sonra geridekiler seviye 90-95 olduğunda bir başka oyuncu çıkıp wow seviyesini indirecektir zaten 2-3 hesap girince wow seviyesi 50lere kadar düşüyor buda demek oluyorki oyunda kalanlar asker basmaktan vazgeçmezse bu oyun harbiden bitmez böyle..

Ekoloji
11-04-2012, 13:34
RED ARMY v SON AİLESİ OLARAK GÜNDEMİMİZDE OYUNU RAKİPLERLE ANLAŞARAK BİTİRMEK YOKTUR..
400 GÜNDÜR EMEK VERİYORUZ KARŞILIĞINI ALANA KADAR MÜCADELEMİZ DEVAM EDİCEKTİR.
ONLARCA WOW ORDUSUNU BAKMAK İÇİN BASMAK İÇİN BESLEMEK İÇİN GELİŞTİRMEK İÇİN EMEK HARCIYAN ONLARCA ARKADAŞIMIZADA BU DURUMU ANLATAMAYIZ ZATEN ORDULAR BİTERSEKİ KAYBEDERİZ AMA 3-4 AY DÖNDÜRECEK ORDU VAR VE BU SÜREÇTE YENİLERİDE BASILICAKTIR. YANİ BİTMEZ UZUN BİR SÜRE SAVAŞ DEVAM EDİCEKTİR
İŞİN ÖZÜ TRAVİANA PARA KAZANDIRMAYA DEVAM EDİCEGİZ BELKİ AYLAR SONRA HALA WOW UN SÜRDÜĞÜNÜ GÖREN YETKİLİLER BİTMESİ İCİN YENİ BİR UYGULAMA GETİREBİLİRLER.
AMA ŞİMDİ,,
MÜCADELEYE DEVAM..

BEKİR
11-04-2012, 14:18
RED ARMY v SON AİLESİ OLARAK GÜNDEMİMİZDE OYUNU RAKİPLERLE ANLAŞARAK BİTİRMEK YOKTUR..
400 GÜNDÜR EMEK VERİYORUZ KARŞILIĞINI ALANA KADAR MÜCADELEMİZ DEVAM EDİCEKTİR.
ONLARCA WOW ORDUSUNU BAKMAK İÇİN BASMAK İÇİN BESLEMEK İÇİN GELİŞTİRMEK İÇİN EMEK HARCIYAN ONLARCA ARKADAŞIMIZADA BU DURUMU ANLATAMAYIZ ZATEN ORDULAR BİTERSEKİ KAYBEDERİZ AMA 3-4 AY DÖNDÜRECEK ORDU VAR VE BU SÜREÇTE YENİLERİDE BASILICAKTIR. YANİ BİTMEZ UZUN BİR SÜRE SAVAŞ DEVAM EDİCEKTİR
İŞİN ÖZÜ TRAVİANA PARA KAZANDIRMAYA DEVAM EDİCEGİZ BELKİ AYLAR SONRA HALA WOW UN SÜRDÜĞÜNÜ GÖREN YETKİLİLER BİTMESİ İCİN YENİ BİR UYGULAMA GETİREBİLİRLER.
AMA ŞİMDİ,,
MÜCADELEYE DEVAM..

merhaba kardeş. dikkat ettiyseniz, gerek benim ve gerekse serverda sözsahibi olan arkadaşların yazdıklarında kimsenin ordusunun bittiği yönünde bir ifade yok. saldırı basanlar olduğu gibi birliklerimize sıkı savunma da bastırtıyoruz. eminim siz de aynısını yapıyorsunuzdur. gizli ordular yönünde bizim de bir sıkıntımız yok. burada bahsedilen durum farklı. burada bir tarafın diğerine teslim olması diye bir şey yok. burada, yöneticilerin oturup konuşup aklı selim ile karar vermelerinden bahsediyoruz. yoksa, sizler bırakmayacaksınız biz bırakacağız diye bir şey yok. herkes bırakmazsa bizler de aynen ordu basmaya saldırmaya, savunmaya devam edeceğiz elbet. ancak burada herkesin mantıklı olması gerekiyor.

sözümün burasında, müttefik- rakip tüm sn oyunculara ve birlik yöneticilerine seslenmek istiyorum. hem farklı birliklerden değerli arkadaşlarımızın, hem de benim önceki mesajlarda yazdıklarımızı tekrar okumanızı ve bu konuda ortak karar varar vermelerini müttefik- rakip tüm oyunculardan ve yöneticilerden rica ederim.

cesar
11-04-2012, 14:23
Benim bu oyuna para harcayacak zaman harcayacak durumum kalmadı.400 gün boyunca sadece RED ARMY mücadale vermedi diğer birliklerde mücadale verdi,bunu RED ARMY'li olarak söylüyorum.Ayrıca RED ARMY'DEN başta selçuk74 olmak üzere oyunun bitmesini isteyen dostlarda var.Ve ben bu para tuzağı haline gelmiş,mançoların etkili olduğu,tahılın 1/2 olmadığı,arada saçma sapan engellerle karşılaştığım bu oyuna artık dur diyecem.Bunu söylerken elimde asker kalmadığı için söylemiyorum.Hem ww'den seviye alacak hem wowa savunma veren,saldırı askerlerim olduğu halde wowa tahıl veren biri olarak söylüyorum.3-4 ay boyunca halen gecesini gündüzüne katan wowa bakan bütün arkadaşları da tek tek tebrik etmek lazım.Tüm bu nedenlerden ötürü halis bir RED ARMY'Lİ olarak birlik kararlarının da,genel kanının bu yönde olmasını temenni ediyorum.SAYGILAR.

Dip Not:Bu söylediklerim tamamen bireysel düşüncelerimdir.

CESAR
RED ARMY-cesar

BEKİR
11-04-2012, 14:43
Benim bu oyuna para harcayacak zaman harcayacak durumum kalmadı.400 gün boyunca sadece RED ARMY mücadale vermedi diğer birliklerde mücadale verdi,bunu RED ARMY'li olarak söylüyorum.Ayrıca RED ARMY'DEN başta selçuk74 olmak üzere oyunun bitmesini isteyen dostlarda var.Ve ben bu para tuzağı haline gelmiş,mançoların etkili olduğu,tahılın 1/2 olmadığı,arada saçma sapan engellerle karşılaştığım bu oyuna artık dur diyecem.Bunu söylerken elimde asker kalmadığı için söylemiyorum.Hem ww'den seviye alacak hem wowa savunma veren,saldırı askerlerim olduğu halde wowa tahıl veren biri olarak söylüyorum.3-4 ay boyunca halen gecesini gündüzüne katan wowa bakan bütün arkadaşları da tek tek tebrik etmek lazım.Tüm bu nedenlerden ötürü halis bir RED ARMY'Lİ olarak birlik kararlarının da,genel kanının bu yönde olmasını temenni ediyorum.SAYGILAR.

Dip Not:Bu söylediklerim tamamen bireysel düşüncelerimdir.

CESAR
RED ARMY-cesar

bu görüşlerinize aynen katılıyorum değerli arkadaşım. ama görüyorum ki bazı yöneticileriniz gemisini buzlara süren hırslı kaptanlar gibi davranıyor. burada gemide isyan çıkarmadan, sadece aklı selimin hakim olması gerekir.

sizlerde olan ordular bizlerde de var. hem ordusunu kaybetmenin bile çok önem taşımadığı bir süreçteyiz. sargı bezi sağolsun. ayrıca, zaten herhangi bir hesap şu anda sıfırdan saldırı basmaya başlasa bile tılsımdı, büyük kışlaydı, ahırdı, 1 ay içinde dev bir ordu kurabiliyor.

değerli yöneticilerimizi ve bazı hırslı oyuncuları ikna etmek bizim gibi oyunculara düşüyor. saygılarımla.

pascal1903
11-04-2012, 15:25
Şahsen Red Army üyesi ve alt birliklerinin birinin yöneticisi olarak, wowa bakan arkadaşlarımızı düşünerek artık bu oyunun bitmesi gerektiğini düşünüyorum. Ben ve benim gibi oyuncular günde en fazla 15-20 hesaba bakıp savunma ve tahıl atıyor(ki ben artık bunda bile sıkılıyorum 2*3 günde bir giriyorum) ama Wowa bakan ve destek olan hesapları ve harcadıkları zaman ve parayı düşününce orta noktada buluşulması gerektiğini düşünüyorum. Kimse alınmasın üstüne burada artık herkes eşit noktada yani bu noktadan sonra herkes kazandı bence...

cesar
11-04-2012, 16:03
bu görüşlerinize aynen katılıyorum değerli arkadaşım. ama görüyorum ki bazı yöneticileriniz gemisini buzlara süren hırslı kaptanlar gibi davranıyor. burada gemide isyan çıkarmadan, sadece aklı selimin hakim olması gerekir.

sizlerde olan ordular bizlerde de var. hem ordusunu kaybetmenin bile çok önem taşımadığı bir süreçteyiz. sargı bezi sağolsun. ayrıca, zaten herhangi bir hesap şu anda sıfırdan saldırı basmaya başlasa bile tılsımdı, büyük kışlaydı, ahırdı, 1 ay içinde dev bir ordu kurabiliyor.

değerli yöneticilerimizi ve bazı hırslı oyuncuları ikna etmek bizim gibi oyunculara düşüyor. saygılarımla.

Hiç çakılmamış ordular var ama 50 tane ordun olsa ne olacak.Kaldı ki sizinde söylediğiniz gibi ordu çıkarmak,wow yıkmak çok kolay.Daha önce söylediklerimizi tekrar söylemek istemiyorum.Sizinle şu konuda fikir ayrılığımız var,hem yönetim kadrosu hem oyuncular arasında oyunun bitmesini isteyenler bitmesini istemeyenlerden daha fazla o yüzden oyunu bitirmek istemeyenler bizi ikna edecek.Yeter ki bitmesini isteyen yöneticiler fikirlerini belirtmekten,objektif olmaktan çekinmesin.Saygılarımla...

CESAR

BEKİR
11-04-2012, 17:54
halen savaşmak isteyenlere duyurulur. savaşmak isteyenler asker basmaya devam edebilirler. taze, npc sonrası bir örnek aşağıda.. her bir köyümde durum aşağı yukarı aynı.. 200 saate kadar savunma basımım dolu. birliğimin tüm oyuncuları da aynı. sizler saldırı basmaya devam ettiğiniz sürece biz de savunmaya devam ederiz. :cool: wow'cularımız endişe etmesin. arkalarında biz varız. rakipler ikna olana kadar bizler kendi wow'umuzu koruyacağız. saldırı basanlarımız da rahat olsun. onları biz hep koruduk, yine koruyacağız.

ama, aklın yolu birdir. en güzeli, birlik başkanlarının oturup bu komediyi tatlı yerinde sonlandırmalarıdır.
Eğitimde olan askerler

Askerler

Süresi

Bitiş

http://forum.travian.com.tr/img/x.gif 1982 Phalanx

77:03:39

23:45 Saat

http://forum.travian.com.tr/img/x.gif 4545 Phalanx

253:48:39

08:30 Saat

Yeni asker bu zaman sonra hazır: 0:01:19

PİSLİX
11-04-2012, 19:44
pislix bi baksın :p

derinturk
11-04-2012, 20:09
uzun zamandır bakmıyordum foruma şimdi gördüm baya sıkışmış oyun sanırım.arayış içine girilmiş.ben de nacizane fikrimi söyliyim server dışından da olsam..natarların elindeki bir wow köyünü alın ve hep birlikte yükseltin 100 olsun diğer elinizdeki saldırı ordularını da eski koruduğunuz woow köylerine çakın bitsin gitsin bu iş :))

BEKİR
11-04-2012, 20:15
uzun zamandır bakmıyordum foruma şimdi gördüm baya sıkışmış oyun sanırım.arayış içine girilmiş.ben de nacizane fikrimi söyliyim server dışından da olsam..natarların elindeki bir wow köyünü alın ve hep birlikte yükseltin 100 olsun diğer elinizdeki saldırı ordularını da eski koruduğunuz woow köylerine çakın bitsin gitsin bu iş :))

biz de öyle söylüyoruz kardeş. ama özellikle rakiplerimiz biraz keçi tabiatlılar. :)

gerçi oyun sıkışmış değil. saldırı orduları da çok, savunma askeri de. ama oyunun tadı kaçmış durumda. herkes bıktı. bazı inatçılar hariç.

PİSLİX
11-04-2012, 20:37
red army bırlıgı forumunda konu actım arkadaslar genele acık serverdekı bırlıkler genel olarak ally gecıp orada oy kullansın duruma gore hareket edelım derım bence artık yeter.. herkesın elınde ordusu var herkes bu oyunu bılıyor bılmeyenler bıraktı zaten hatta bılenlerın bıle bı kısmı yoruldu bıraktı.. sadece zamanı olan ve ınatcı olanlar devam edıyor.. artık bu gereksız ve zevksız kısmı sonlandıralım derım ama kararı serverın oyuncuları versın derım.. ıyı eglenceler..

cesar
11-04-2012, 20:42
red army bırlıgı forumunda konu actım arkadaslar genele acık serverdekı bırlıkler genel olarak ally gecıp orada oy kullansın duruma gore hareket edelım derım bence artık yeter.. Herkesın elınde ordusu var herkes bu oyunu bılıyor bılmeyenler bıraktı zaten hatta bılenlerın bıle bı kısmı yoruldu bıraktı.. Sadece zamanı olan ve ınatcı olanlar devam edıyor.. Artık bu gereksız ve zevksız kısmı sonlandıralım derım ama kararı serverın oyuncuları versın derım.. ıyı eglenceler..

sonuçları merakla bekliyorum....

cesar

EKKAB
11-04-2012, 20:44
İşin gerçeği şu ki herkes oyunun bir şekilde bitmesini istiyor ama bunun için birlik yöneticileri biraz gurur yapıyor ilk adımı atanın yenilgiyi kaybedeceğini düşünüyor sanırım. Yoksa gerçekten halen bu oyunun devam etmesini isteyen varsa kusura bakmayın ama bu bir aptallıktır. Yıktık, yıkıldık, tılsım çalındı, çaldılar vs herşey oldu bitti bu serverda bu kadar uzaması bile büyük bir özveri istiyor oyuncular açısından ama halen uzatmanın bir anlamı yok kesinlikle, oyundan anlayanlar bilirki bu oyuna toplu bir şekilde çözüm üretilmezse 2 ay sonra bile bitmez. Çünkü kimse şahısa saldırı yapıp merkez sıfırlamaya asker köyü reislemeye falan gitmiyor hatta tılsımlara bile atılan fake saldırılar özensizce. (Mesela tılsıma saldırı atıyorsun bari kahramanın başlıklarıyla oynamada fake olduğu anlaşılmasın.. ve daha birçok özellikten fake olduğu kolayca anlaşılıyor)

Ben oyun başından beri burda oynamıyorum yaklaşık 2.5 ay oluyor RED ARMY birliklerine katılalı bir hesapta oynuyorum ve PİSLİX (Serkan abi) e yardımcı amaçlı bakıyorum hesabına..

Durum o ki herkes gururunu bir kenara bıraksın bu bir oyun neticede ve ortak bir karar alınırsa zaten oyun sonunda forumda da bu durum belirtilir oyunun daha fazla uzayıp insanlara resmen çin işkencesi çektirmeyelim vede parasal anlamda daha fazla zarara uğratmamak adına birlikler arası bu durum görüşülerek tek bir wow kurulması kararı alındı oyun sonunda serverı tüm s7 Birlikleri kazanmıştır denilir yani. Ama bu wow kesinlikle şimdi göz önünde olan wow hesapları olmamalıdır, çekememezlik falan olur illaki..

Benim görüşüm budur, isteyen katılır isteyen katılmaz çok çok 1 hafta daha beklerim orduyu çakarım s7 ile olan ilişkimi bitiririm artık sadece s5e bakarım yani.

Mehmet

ni9ht
11-04-2012, 22:36
Arkadaşlar onu bunu bırakında wowda seviye basabilen varmı? Support a mesaj atıyoruz gelen cevap aşağıdaki gibidir;

Merhaba,

Tarla seviyelerinizi yükseltmelisiniz.

Saygılarımızla,
Travian Ekibiniz

dexter34
11-04-2012, 22:47
Arkadaşlar onu bunu bırakında wowda seviye basabilen varmı? Support a mesaj atıyoruz gelen cevap aşağıdaki gibidir;

Merhaba,

Tarla seviyelerinizi yükseltmelisiniz.

Saygılarımızla,
Travian Ekibiniz

bizdede aynı sorun var..

alis43
12-04-2012, 00:28
http://travian-reports.net/tr/report/542469f8b21

s3 ten bir kuble

selcuk74
12-04-2012, 00:29
Bakın bende bitmesini istiyorum bu oyunun gecnlerde süleymanla konustuk oda fikrimi begendi bugün pislix lede telefonda konustu oda begendi umarım sizde beğenirsiniz fikrimi gayet orjinal ve kimsyi rahatsız etmeyecek birşey oldugunu düşünüyorum buldugum çözümün. Biliyorsunuzdur bizim serkan (snmsrkn hesabı sahibi) isminde bir arkadasımız vefat eti oyun devam ederken. Geçnlerde düşündümde serkan isminin sessiz harfleri aynen su şekilde srkn birkez daha bakınca ilginç birşey gozume çaptı bu 4 harf aynı zamanda serverdaki 4 birliğin baş harflerinden olusuyor şu şekilde s (son) r (red army) k (ksrdeli) n (nam). Gelin arkdaşlar sevgili arkadasımız serkanın adını yaşatarak hepimiz wowlarımızın adını srkn koyarak bu işi bitirelim ha ordusunu cakmamıs olanlarda diğer wowlara cakarlar bu şekilde herkes tatmin olmus olur bu şekilde kimse serkan kardeşimin adını taşıyarak sen kazandın ben kaybettim demeden herkes kazanarak cıkmıs olur herkesten yorum bekliyorum özelliklede siremen bybay akıncı ve sonlardan kim ilgileniyorsa....

alis43
12-04-2012, 00:40
wow cularda savunma 1. si ne kadar asker kesti bilgilendirirseniz sevinirim

selcuk74
12-04-2012, 00:44
wow cularda savunma 1. Si ne kadar asker kesti bilgilendirirseniz sevinirim

24434331 bu kadar asker kesildi hangi wowcu oldugu hiç onemli değil zaten buradaki tum arkadaslar benim gozumde travian tarihine gececek oyunculardır.

EKKAB
12-04-2012, 00:54
wow yolunda tek bir wow kurma kararı alıp oyuna son vermek amaçlı genele açık bir anket başlattık RED ARMY birliğinde eğer birliklerinizde ally olarak geçerseniz sevinirim.
http://ts7.travian.com.tr/allianz.php?s=2&aid=33&tid=13983 (http://ts7.travian.com.tr/allianz.php?s=2&aid=33&tid=13983)

ve son olarak Sekçuk abinin söylediği son derece mantıklı olup wowa verilecek isminde büyük bir anlam taşıması çok doğru bir karar olmuştur umarım wow hesapları yöneten arkadaşlarımız ve birlik yöneticileri bu kararı uygulamaya geçer.

by bay
12-04-2012, 01:01
Bu açıklayacağım konu çok önemlidir..

SiStem hata verdiğinden dolayı elimizde tahıl olmasına rağmen wow köyünde hiçbirşey basamıyoruz 2 gündür,siremendede aynı sorun vardır...
SiStem bizi bu şekilde etkilerken Redarmy WoWu 2 gün önce 984 nüfusken şu an 1005 nüfustular..
Bu konuya bir açıklama gelmesini bekliyorum

reme
12-04-2012, 01:37

s3 ten bir kuble

Ordu iyi hoşta s3 te basıldıgı ıcın benım ıcın pek bır önemi yok...Kardeş kardeş oynuyorsunuz orda.

by bay
12-04-2012, 02:06
http://travian-reports.net/tr/report/5424835fdd9

hazine olan bir köyde ayıptır yani merkez binasını bilerek vurmak eğer bu şekilde oynanırsa zaten her fake atana kışla-ahır-pazar-ticari merkez vurdurtacağız...

ni9ht
12-04-2012, 16:59

s3 ten bir kuble

Ordu güzel ama rapor hiç güzel değil :D Ben olsam o rapor u hiç dolaştırmam.. Tuğla ocağını vurmaktaki amaç ne idi?

EKKAB
12-04-2012, 18:00
Ordu güzel ama rapor hiç güzel değil :D Ben olsam o rapor u hiç dolaştırmam.. Tuğla ocağını vurmaktaki amaç ne idi?

oyuncu kç oyuncusu saldırdığı wow kç wowu amaç o hesaba sözde savunma rekoru kırdırmak olsa gerek :) o yüzdendirki geçen akşam burdaki wow hesaplarının savunma puanı soruldu.. yani sadece o askeri göstermek için wowa saldırı atılmış yoksa yanlışlık falan yok.

PİSLİX
12-04-2012, 18:33

s3 ten bir kuble

tugla yıkmak ıcın gereksız buyuklukte bır ordu :D

PİSLİX
12-04-2012, 18:38
oyuncu kç oyuncusu saldırdığı wow kç wowu amaç o hesaba sözde savunma rekoru kırdırmak olsa gerek :) o yüzdendirki geçen akşam burdaki wow hesaplarının savunma puanı soruldu.. yani sadece o askeri göstermek için wowa saldırı atılmış yoksa yanlışlık falan yok.

ahahahaha walla cok guldum mehmet :D

ni9ht
12-04-2012, 19:05

Ortamı bilmiyoruz o sebeple pek üzerine gidemiyeceğiz.. Amaç savunma puanı ise 4 e 5 e bölünebilirdi :D ha birde demişlerdir ordu da gösterelim alem ordu görsün eyvallah. Ama benim oyun tarzıma hitap etmiyor kullanılamıyacak orduları basmak :D Genede tebrikler :D

EKKAB
12-04-2012, 19:19
Ortamı bilmiyoruz o sebeple pek üzerine gidemiyeceğiz.. Amaç savunma puanı ise 4 e 5 e bölünebilirdi :D ha birde demişlerdir ordu da gösterelim alem ordu görsün eyvallah. Ama benim oyun tarzıma hitap etmiyor kullanılamıyacak orduları basmak :D Genede tebrikler :D

Kesinlikle haklısnız hocam bende geçen yıl s3te oynamıştım ama bu sefer başlamadım geçen yılki askerler zaten rakip olmadığından elimde patlamıştı diyebilirim :) s3te her türlü rekor yapılabilir zaten kç oyuncusu isen ama pek zevk alamazsın özellikle bu s7de yaklaşık 2.5 aydır varım ama geçen s7de de oynadım s7nin tadı bir başka oluyor çok çekişmeli geçiyor son 2 yıldır.

Zaten burda wowlara yapılan saldırılardan biri orda yapılsa o wow bu kadar erken kurulmazdı yaklaşık 21milyon savunma puanı oldu wowu kuran hesabın ama giren askercikler çok saçmaydı askeri olanın mançosu yoktu mançosu olanın askeri yoktu :))

EKKAB
12-04-2012, 19:20
ahahahaha walla cok guldum mehmet :D

Elde kalmasın abi seneye o ordu profilleri süsleyecektir kesinlikle :))

KAİN
12-04-2012, 21:18
bence hiç kimse vov kurmasın herkes hesap silsin herkes elini ayağını çeksin serverden bir tepki olur hem travian yönetimine.

cesar
13-04-2012, 02:13
En mantıklısı bence bu t4 versiyonu=PARA TUZAĞI ama herkes kabul eder mi bilemem.Herkes bütün birlikleri kapsayacak şekilse srkn adlı wowu da kurabilir.Ama ne yapılacaksa bir an önce yapılsın boşu boşuna daha fazla emek vermeyelim...

CESAR

Unknown
13-04-2012, 11:59
En mantıklısı bence bu t4 versiyonu=PARA TUZAĞI ama herkes kabul eder mi bilemem.Herkes bütün birlikleri kapsayacak şekilse srkn adlı wowu da kurabilir.Ama ne yapılacaksa bir an önce yapılsın boşu boşuna daha fazla emek vermeyelim...CESAR

Altınım bitiyor bende bundan sonra altın almamaya karar verdim yeter ya çocuğumuzdan ailemizden kısıyoruz biton para, travian yönetimine sesleniyoruz buradan şu t4 ya düzeltin yada değiştirin en berbat WOW dönemi bu ne ya ve daha birton ordu var millette yazık gerçekten...

hızlı_gonzales61
13-04-2012, 18:03
slm lar arkadaslar oncelıkle sılıp gıdersek elbet bırılerı yıne bu ww kurar ama ww culardan bırısı kursun kurtulup gıdelım ww adıda ksr nam son red yapsın veya TRAVIAN YONETIMINE KAPAK OLSUN GIBI BISEYLER BURDA kafa patlatmanın bı anlamı yok artık kım yapasa yapsın yazık ya herkes bı dunya para harcadı bu oyuna

selcuk74
13-04-2012, 18:52
slm lar arkadaslar oncelıkle sılıp gıdersek elbet bırılerı yıne bu ww kurar ama ww culardan bırısı kursun kurtulup gıdelım ww adıda ksr nam son red yapsın veya TRAVIAN YONETIMINE KAPAK OLSUN GIBI BISEYLER BURDA kafa patlatmanın bı anlamı yok artık kım yapasa yapsın yazık ya herkes bı dunya para harcadı bu oyuna

benim de teklifim o rahmetli serkanın isminin sessiz harfleri srkn oluyor yani s(son)r(red army)k(ksrdeli)n(nam) bu şekilde kimse rencide olmadan oratk bir wowu destekleyerek gayet güzel birşey yapmıs oluruz ha ordusunu cakamayan varsada diğer wowlar burada onlara çakabilriler birkaç ordu sahibi bu kadar adamı esir etmesin artık. bugün birkaç şey duydum yok bizde ordu kalmaıs falanda ondan biz cok istiyormusuz diye duydum size yemin ediyorum sırf benim birliğimde 5 tane ordu var bunlar rahat bir wowu sıfırlar diğer red aremy birliklerindekini demiyorum. o yüzden lütfen artık bencilliği bırakalım tüm serverın değerli oyuncularını bu şekilde ödüllendirlim çünkü hepsi haketti bu wow 1.liğini...

EKKAB
13-04-2012, 18:59
wow saldırı raporu
http://travian-reports.net/tr/report/5429565ceaa

t (http://travian-reports.net/tr/report/5429565ceaa)ahıl-hammadde desteğinde bulunan arkadaşlara teşekkürler birde bana bu hesabı veren Serkan abime (PİSLİX) ve GİDİ'ye teşekkürler. Aslında daha çok askerle gelmeyi planlıyordum ama serverın gidişatı vede yarın vizelerimin başlıyor olması nedeniyle basımdakileri beklemedim :)

birde necdetc hesabının sahibi belki merak ediyordur saldırımı görünce sabah saldırı çıkıp merkezdeki maddeyi yağmalayarak askerlerin ölmesini istiyordu sanırım lakin o saldırı varmadan işleme tarla atıp saldırı geldiğinde iptal edince 3-4 asker öldü ancak..

2.5 aylık s7 maceram burda biter. Hadi bana güle güle serverda kalan arkadaşlara başarılar..

ni9ht
13-04-2012, 19:08
wow saldırı raporu

(http://travian-reports.net/tr/report/5429565ceaa)

Tebrikler... Ya bende askerimi gömdüm bende gitmek istiyorum bırakın da gideyim :D Senin adına seviniyorum...

EKKAB
13-04-2012, 19:10
Tebrikler... Ya bende askerimi gömdüm bende gitmek istiyorum bırakın da gideyim :D Senin adına seviniyorum...

Sağolasın :) geçen yıl s7de 1 yılımı harcadım bu sefer 2.5 ay ile iyi kurtuldum gerçekten

Unknown
13-04-2012, 19:18
wow saldırı raporu

t (http://travian-reports.net/tr/report/5429565ceaa)ahıl-hammadde desteğinde bulunan arkadaşlara teşekkürler birde bana bu hesabı veren Serkan abime (PİSLİX) ve GİDİ'ye teşekkürler. Aslında daha çok askerle gelmeyi planlıyordum ama serverın gidişatı vede yarın vizelerimin başlıyor olması nedeniyle basımdakileri beklemedim :)

birde necdetc hesabının sahibi belki merak ediyordur saldırımı görünce sabah saldırı çıkıp merkezdeki maddeyi yağmalayarak askerlerin ölmesini istiyordu sanırım lakin o saldırı varmadan işleme tarla atıp saldırı geldiğinde iptal edince 3-4 asker öldü ancak..

2.5 aylık s7 maceram burda biter. Hadi bana güle güle serverda kalan arkadaşlara başarılar..

emeklerine sağlık....

EKKAB
13-04-2012, 19:21
emeklerine sağlık....

eyvallah üstad, umarım wowu siz kazanırsınız harbiden

Unknown
13-04-2012, 20:13

Bu saatten sonra kimin kazanacağı çok önemli gelmiyor bana(elbet bizim kazanmamızı isterim fakat bu oyunun normal yollardan biteceğine inanmıyorum artık) çok emek verildi ve artık bir noktadan sonra insan bıkıyor.Sadece bazı çok sevdiğim abileri ve arkadaşları yarı yolda bırakmamak için devam ediyorum...

selcuk74
13-04-2012, 21:37

neden boyle dedin mehmet :-)))

EKKAB
13-04-2012, 21:45
neden boyle dedin mehmet :-)))

kraldan çok kralcı var abi ne yazıkki ve bu yönetimde yer alan birisi hani bugüne kadar birşey demedim eyvallah dedik geçtik ama bu saldırıyı görüp tebrik etmeyi bilmiyorsan susmasını bileceksin birlikte ally çekerek laf ebeliği yapmayacaksın bu şahıs kendini biliyor isim verip burda rencide etmeyeyim.

Unknown
13-04-2012, 23:45
kraldan çok kralcı var abi ne yazıkki ve bu yönetimde yer alan birisi hani bugüne kadar birşey demedim eyvallah dedik geçtik ama bu saldırıyı görüp tebrik etmeyi bilmiyorsan susmasını bileceksin birlikte ally çekerek laf ebeliği yapmayacaksın bu şahıs kendini biliyor isim verip burda rencide etmeyeyim.

Dostum bu saatten sonra keyfine bak vizelerine çalış diyecemde öğrenci milleti çalışmaz ders,bizde öyle yaptık bak havalar güzel baharda geldi etraf cıvıl cıvıl :D en azından kurtuldun ne mutlu sana...

selcuk74
13-04-2012, 23:49

olaydan haberim oldu mehmet çok ama çok üzüldüm ikinizede yakısmadı buna cevap verme mehmet bana özelden at

by bay
14-04-2012, 03:22
benim de teklifim o rahmetli serkanın isminin sessiz harfleri srkn oluyor yani s(son)r(red army)k(ksrdeli)n(nam) bu şekilde kimse rencide olmadan oratk bir wowu destekleyerek gayet güzel birşey yapmıs oluruz ha ordusunu cakamayan varsada diğer wowlar burada onlara çakabilriler birkaç ordu sahibi bu kadar adamı esir etmesin artık. bugün birkaç şey duydum yok bizde ordu kalmaıs falanda ondan biz cok istiyormusuz diye duydum size yemin ediyorum sırf benim birliğimde 5 tane ordu var bunlar rahat bir wowu sıfırlar diğer red aremy birliklerindekini demiyorum. o yüzden lütfen artık bencilliği bırakalım tüm serverın değerli oyuncularını bu şekilde ödüllendirlim çünkü hepsi haketti bu wow 1.liğini...

Abi dünya harikası seviyesi 10 dan sonra isim değiştirilmiyor ne yazik ki şuan devam eden wowlardan hiçbiri bu ismi alamayacak...eğer 0 dan WoW kurarsak 1 ay sürecek diyebilirim

BEKİR
14-04-2012, 07:24
köyün ve birliğin ismi değişebilir ama.

tea
14-04-2012, 09:13
.......... :)

reme
14-04-2012, 13:16
wow saldırı raporu

Koçbaşı ve manco ikilisi bir arada takdiri hakeden bir ordu,tebrikler.Savunan bizleride tebrik ederim :)

ankankara
14-04-2012, 17:29
wow saldırı raporu

Abim emeğine sağlık, güzel ordu basmışsın, tebrik ederim.
Aslında ne kadar asker kaybettiğini çokta merak etmemiştim. Bu şekilde asker kaybetmeyeceğini biliyorum zaten. sadece biraz haraket olsun istedim. Saldırını çıktığın anda tahmin etmiştim ama emin olmak için senin hesabını casusladıktan sonra saldırı çıktım. Aslında benim mancınıklar yetişseydi çok daha güzel olacaktı, kısmet:)
tekrar tebrik ederim.

necdetc-Celal

ankankara
14-04-2012, 17:34
Bu arada opordace hesabına yapılan tılsım operasyonu gerçekten takdire şayan:D
bu kadar amatörce hazırlanmış operasyonu hiç yakıştıramadım. Doğrusu kenan seni özlüyoruz abim. Bizlere Amatörlerle oyun oynattırdığın içinde kızıyorum. Sözümün kimlere olduğunu herkes zaten biliyor.
raporları birileri burda yayınlarsa sevinirim.

iyi oyunlar

necdetc-Celal

PİSLİX
14-04-2012, 18:34
genel yonetımler olarak konusulup son bır karara varılmıstır sevgılı dostlarım.. dunya harıkasını
By Bay (http://ts7.travian.com.tr/spieler.php?uid=33764)
hesabı tum server adına kuracak ve profılınde ortak bır mesaj yayınlanacak..

bır cogumuzun elınde hatırısayılır ordular mevcut bu orduları By Bay (http://ts7.travian.com.tr/spieler.php?uid=33764) ww koyu dısındakı ıstedıgınız wow koyune yollayabılırsınız..

dıger ww koylerı mevcut durumları ıle savunulmaya devam edılecektır ordu basmıs olanlar ıster organıze ıster bıreysel dıger ww koylerıne saldırılarını yapabılırler..

ıyı eglenceler dılıyoruz..

BRBR+Nam (http://ts7.travian.com.tr/allianz.php?aid=5633)

RED ARMY
(http://ts7.travian.com.tr/allianz.php?aid=33)
KSR@NAM (http://ts7.travian.com.tr/allianz.php?aid=7186)

™-SON-™ (http://ts7.travian.com.tr/allianz.php?aid=29)

NAM&KSR™ (http://ts7.travian.com.tr/allianz.php?aid=89)

PİSLİX
14-04-2012, 18:34
genel yonetımler olarak konusulup son bır karara varılmıstır sevgılı dostlarım.. dunya harıkasını

bır cogumuzun elınde hatırısayılır ordular mevcut bu orduları By Bay (http://ts7.travian.com.tr/spieler.php?uid=33764) ww koyu dısındakı ıstedıgınız wow koyune yollayabılırsınız..

dıger ww koylerı mevcut durumları ıle savunulmaya devam edılecektır ordu basmıs olanlar ıster organıze ıster bıreysel dıger ww koylerıne saldırılarını yapabılırler..

RED ARMY (http://ts7.travian.com.tr/allianz.php?aid=33)

muhtemelen boyle olacak :D son asamadayız

Unknown
14-04-2012, 19:08

RED ARMY
(http://ts7.travian.com.tr/allianz.php?aid=33)

Hadi hayırlısı

BEKİR
14-04-2012, 19:37
by bay ve temsilcileri bizi en baştan beri diğer birliklerin w destek köylerine saldırmamamız, gelen saldırıları savunmakla birlikte kimseyi rahatsız etmememiz konusunda uyarmışlardır. zaten şimdiye kadarki süreçte bizler de diğer birliklerin w destek köylerine, npc köylerine saldırıya girişmedik. bunda by bay süleyman kardeşimizin ve temsilcilerinin katkısı büyüktür. bir alt birlik başkanı olarak ben de burada kendilerine saygılarımı sunuyorum. bu wow'un by bay tarafından kurulmasına sanırım bu nedenle diğer birlikler de olur dediler. bence doğru olanı yaptılar. rakip yönetimlere de teşekkür ederim(z).

wow isminde değişiklik olamasa bile, -dediğiniz gibi-, profilde bu durum belirtilmelidir. ancak benim de ilave tavsiyelerim var; serkan kardeşimiz anılmalıdır böylece ona da bir kez daha Allah'dan rahmet dilememize vesile olunmalıdır. ve yine; travian t4 sürümü için de biraz birşeyler yazılmalıdır bu yazıda. t4 hakkında birşeyler, biraz protesto edici şeyler de yazılmalı ki, travian yönetimi biraz ayağını denk alsın ve sırf para için abuk subuk wow kuralları getirmesinler. emeği geçen herkese saygılarımı sunarım.

EKKAB
14-04-2012, 19:44
Abim emeğine sağlık, güzel ordu basmışsın, tebrik ederim.
Aslında ne kadar asker kaybettiğini çokta merak etmemiştim. Bu şekilde asker kaybetmeyeceğini biliyorum zaten. sadece biraz haraket olsun istedim. Saldırını çıktığın anda tahmin etmiştim ama emin olmak için senin hesabını casusladıktan sonra saldırı çıktım. Aslında benim mancınıklar yetişseydi çok daha güzel olacaktı, kısmet:)
tekrar tebrik ederim.

necdetc-Celal

Sağolasın abi mancınıklar iyiki yetişmemiş savunma ayarlamak için dersimden olmak istemezdim :) ama sendeki orduyada pek savunma ayarlayabileceğimi sanmıyorum işin açıkcası.

selcuk74
14-04-2012, 20:13
Abi dünya harikası seviyesi 10 dan sonra isim değiştirilmiyor ne yazik ki şuan devam eden wowlardan hiçbiri bu ismi alamayacak...eğer 0 dan WoW kurarsak 1 ay sürecek diyebilirim

süleyman wow un ismi değil wowcuların bir araya geleceği birlik olacak onun adı SRKN olacak

ni9ht
14-04-2012, 21:05
Oyunun bitmesine bir yandan seviniyorum. Ama bir yandan da büyük bir boşluğa düşeceğimi tahmin ediyorum. Kurulan güzel dostluklar bizleri bu oyuna bağlayan yegane sebep. Rakiplerinde kaliteli ise bu oyun tadından yenmez.

reme
14-04-2012, 21:06
Tebrikler diyelim şimdiden,s5 e onem verebılırız artık :)Şunu çok iyi anladım,dostlarım çok büyük rica edip servera çağırmazsa benımiçin t4 versiyonu bitmiştir arkadaşlar.Zaten artık abimde bende yorulduk,gerçi abim forumda bulundugu kadar köylere baksaydı şimdiye coşmuştuk :Dtekrar tebrikler süleyman üstad...

EKKAB
14-04-2012, 21:13
Tebrikler diyelim şimdiden,s5 e onem verebılırız artık :)Şunu çok iyi anladım,dostlarım çok büyük rica edip servera çağırmazsa benımiçin t4 versiyonu bitmiştir arkadaşlar.Zaten artık abimde bende yorulduk,gerçi abim forumda bulundugu kadar köylere baksaydı şimdiye coşmuştuk :Dtekrar tebrikler süleyman üstad...

klasik server candır :) gerçi s5e talep çok çok az oldu ama olanlarla yetineceğiz artık..

Unknown
14-04-2012, 21:35

İşine bak len, gece gündüz dışarda gezeceğine köylerine baksaydın:D

ankankara
14-04-2012, 23:12
Sağolasın abi mancınıklar iyiki yetişmemiş savunma ayarlamak için dersimden olmak istemezdim :) ama sendeki orduyada pek savunma ayarlayabileceğimi sanmıyorum işin açıkcası.

canımsın:)
iyi oyunlar

Ekoloji
15-04-2012, 00:58
Herkeze iyi geceler ve iyi pazarlar..

Öncelikle belirtmek isterimki pislix - serkan v ekkab - mehmet kardeşlerimiz güzel kişilerdir ve red army birlikleri icin güzel işler yapmışlardır lakin artık kendileri bu süreçten sıkılmış ve oyunu bırakmışlardır
Red Army için yaptıkları desteklerden dolayı 2sinede teşekkür ederim, ederiz.
Serkan kardeşimiz kendince bazı nam ve deli yöneticilerine mesaj göndermiş ve bir ortak wow durumundan söz etmiştir
şuan Red & SON ailesi olarak gündemimizde böyle birşey yok eğer olursa bu acıklamayı yapıcak kişiler ;

Ekoloji - Erkut ( Akıncı )
Galileo - Kenan ( Eşkiya Keno / RED ARMY )

2 miz dışındaki belirtilen görüşler ve yapılan hamleler bireyseldir bizler gerektiğinde servera gereken acıklamayı forumdan ve oyundan yaparız.

WOW YOLUNDA RED&SON AİLESİ OLARAK YOLUMUZA KENDİ WOWLARIMIZI DESTEKLİYEREK DEVAM EDİYORUZ.
Herhangi bir konu ile ilgili eğer bir görüşme yapılacaksa Bana veya Kenan'a ulaşabilirsiniz.

selcuk74 - Selcuk dostumla ve diğer yönetici arkadaşlarla istişare icindeyiz önümüzdeki günlerde bu konuyu gündemimize alabiliriz ama şuan böyle bir gündemimiz yok.
Bilgilerinize arz ederiz..

by bay
15-04-2012, 04:41
Siz bilirsiniz bizim için sıkıntı yok...

Anlaştığımızı sanıyorduk ama anlaşma yoksa yoktur tabi selçuk abi ve serkanla konuştuktan sonra asıl yazacaklarımı yazarım buraya..

EKKAB
15-04-2012, 05:44
Siz bilirsiniz bizim için sıkıntı yok...

Anlaştığımızı sanıyorduk ama anlaşma yoksa yoktur tabi selçuk abi ve serkanla konuştuktan sonra asıl yazacaklarımı yazarım buraya..

PİSLİX'ten Mehmet olarak yazayım biz oyunu mu bırakmışız bizim neden haberimiz yok resmen üzerimize oynayıp birlikten birilerinin yetkisini alıp bize çamur atarak sonrada sırf Serkan abi selçuk abiyi (cephe) seviyor diye şifreyi istiyor hesabın veriyoruz ve abi kimseye verme bak Serkan abi bana patlamasın diyorum yarım saat sonra görevden alınıyoruz vede tüm yetkilerimiz alınıyor sonra bu mesaj yayınlanıyor. Hepsi yalan dolan o kadar oyuncu gördüm ama akıncı gibisini görmedim daha son 1 hafta içerisinde de SON birliklerinden bir arkadaşın yetkilerini almıştı hadi şevkin kırılmasın ben s7yi bıraktım al senin olsun ;)

BEKİR
15-04-2012, 07:33
eski arkadaşlarınızı darbe ile yönetimden uzaklaştırıp, -ve hele de- onların açmış olduğu herkese açık oylamayı iptal etmeniz hem onlara, hem de serverdaki dost rakip, oy kullanmak isteyen tüm oyunculara saygısızlıktır. anlaşılan, aklı selim davranışlardan rahatsız olan politbüro bu darbeyi kotarmıştır. aynen 1991'de rusyada olduğu gibi.. -s7 forumunda sanırım en eski üye benim. ayrıca yaşım da bunları anlatmaya müsait olduğundan genç kardeşlerimiz için biraz bilgi vereyim.- orada da böyle olmuştu. gorbaçov'un glasnost ve perestroika doktrininden rahatsız olan kızılordu, 1991 ağustosunda hemen darbe yapmaya kalkmıştı. ama, rusya'nın şansı vardı. çünkü ayyaş da olsa yeltsin gibi saygın bir liderleri vardı ve yeltsin tankların üstüne çıkarak darbeyi durdurmuştu. sizlerde yeltsin gibi bir lider var mı bilmiyorum ama, herhalde 15 cumhuriyetin onbeşinin de sizinle aynı düşündüğünü sanıyor olmalısınız. yeltsin'in rusyası yoluna başarıyla devam ediyor ama, kızılordu artık yok. kızılordu'nun bir tek korosu kaldı. bir de madalyaları.. kızılordu'nun madalyaları da beyazıt'da çınaraltına gidip istediğiniz kadar alıp berelerinize yakalarınıza takabilirsiniz. tarih böyledir. halka ve halkoyuna dayanmayan rejimler, travianda bile olsa darbecidirler, ama, eninde sonunda aklı selim galip gelecektir.

halkoyu, halk ve devletler, siyaset, sosyoloji açısından olduğu kadar böyle çok kişinin birden katıldığı oyunlarda da önem taşır. umuma açık bir oylama, referandum özelliği taşır. sildiğiniz forum oylamasında sonuçlar sizin istediğiniz gibi değildi. (%82- %18)referandumda kaybediyordunuz, darbe yaptınız. sildiğiniz o oylar, bizden ziyade sizin oyuncularınızın oylarıydı.
gerçi, yeltsin'in konumunda değil kendileri ama, burada selçuk'un yazacakları önem taşır. eğer o da aynen sizler gibi konuşursa mesele yok. o da eğer savaşa devam yönünde kanaat bildirirse, biz rakipleriniz de yenilmiş vb değiliz. ordu gömmeye devam ediyoruz. bizim ordumuz da var, savunmamız da.. sargı bezi sağolsun, asker basma tılsımı var olsun.

by bay
15-04-2012, 08:30
selçuk abiyle daha dün konuştuk ve herşeyi nerdeyse çözüme kavuşturmuştuk..
Bu yazılanları zaten bekliyordum bir sorun oluşursa o sorunu kimin çıkarcağını hep daha önce konuşmuştuk ama serkanın yetkilerinin elinden alınması yanlıştı kendi aralarında konuşup çözüme kavuşturmalarını beklerdim..
Birden birliğe girilip darbe yapılması çok yanlıştı..Sonuçta bu yapılanlar çözüm değil sorun yaratacaktır

reme
15-04-2012, 09:54
Dün gece bir abime,abi dedim bak ben bu forumdaki nickleriyle selçuk74 ve pislix e güveniyorum ama bu (oyundaki nickiyke) akıncı ve tayfasına güvenmiyorum dedim,bir b planımız olmalı dedim ve haklı çıktım...Olacağı buydu...

BEKİR
15-04-2012, 10:14
Dün gece bir abime,abi dedim bak ben bu forumdaki nickleriyle selçuk74 ve pislix e güveniyorum ama bu (oyundaki nickiyke) akıncı ve tayfasına güvenmiyorum dedim,bir b planımız olmalı dedim ve haklı çıktım...Olacağı buydu...

b planı belli kardeş. ancak doğrudan b planını uygulamak red birliği içindeki saygın oyunculara haksızlık olur. onların da bu konuda karar vermeleri, bu darbe sürecini destekleyip desteklemediklerini görmek lazım.

hıcın
15-04-2012, 10:16
SRKN birliği ve Wowu konusu desteklenmeli ve oyun tamamlanmalıdır. Bu zamana kadar yılmadan usanmadan oyuna devam eden tüm oyuncular bu oyunun galibidir, şanlıdırlar. Yapılan anlaşmadan cayılmadan Akıncı arkadaşımız da ikna edilerek bu iş sonlandırılmalıdır.

Oyunun başından beri destekçim olan büyülü_kraliçe, isimsiz (sarhoşş) a teşekkür ederek bu işin burada bitmesini istiyor ve SRKN birlik ve Wowunu destekliyorum.

MertArmy-Betük

Unknown
15-04-2012, 11:04
Yazık çok yazık kendini bilmez birkaç kişi yüzünden millet tekrardan para vermeye,oyuna vakit ayırmaya ve ailesinden işinden gücünden olmaya devam edecek.Dün yatarken okadar rahattımki tamam dedim oyun bitiyor oh be buraya kadarmış sonra bakıyorum birkaç arkadaş devam diyor.Eğer birçok kişi Akıncı nickli oyuncuya güvenmiyorsa vardır o şahısta bir problem artık Red Army birliğinden genel bir açıklama bekliyoruz ona göre devam edeceğiz.

Unknown
15-04-2012, 11:09
PİSLİX'ten Mehmet olarak yazayım biz oyunu mu bırakmışız bizim neden haberimiz yok resmen üzerimize oynayıp birlikten birilerinin yetkisini alıp bize çamur atarak sonrada sırf Serkan abi selçuk abiyi (cephe) seviyor diye şifreyi istiyor hesabın veriyoruz ve abi kimseye verme bak Serkan abi bana patlamasın diyorum yarım saat sonra görevden alınıyoruz vede tüm yetkilerimiz alınıyor sonra bu mesaj yayınlanıyor. Hepsi yalan dolan o kadar oyuncu gördüm ama akıncı gibisini görmedim daha son 1 hafta içerisinde de SON birliklerinden bir arkadaşın yetkilerini almıştı hadi şevkin kırılmasın ben s7yi bıraktım al senin olsun ;)

Sana vizelerinde başarılar:D senin gibi rakiplerimiz baştacıdır en azından delikanlıca oynuyorsunuz.Yapılan olaya üzüldüm iyi kötü bir birlik için uğraşıp emek verip sonrada böyle bir olay olması yakışmadı

hıcın
15-04-2012, 11:19
Olayı hemen vehamete çekmemekte fayda var, bu tür bir birleşme de muhakkak 1-2 problem olacaktır, önemli olan problemi çözme iradesi, ben çözüleceğine inanıyorum. Her ne kadar Red Army'de Başkan sıfatında olmasam da MertArmy'de Yöneticiyim. Bu tür işler tek kişinin insiyatifine bırakılmaz. Akıncı'da sağlıklı düşünecektir kanaatindeyim, biraz daha zaman ve hoşgörü lütfen.
Ben de 1-2 görüşme içerisindeyim.

Bu aşamadan sonra tüm oyuncuların galip sayılması ve ortak Wow kurulması, birde Wowun SRKN isminde olmasından kimse rahatsızlık duymaması gerektiği gibi bence ayrıca sevinç duyulmalı.

Mertarmy-Betük

hızlı_gonzales61
15-04-2012, 11:31
oncelıkle akıncı denılen sahıs burda yazılan yazılardan sonra sapkasını onune alıp konusmalıdar veya o gorevını caldıgı ınsanların hakkını vermelıdır yada cekıp gıtmelıdır gorunen koy kılavuz ıstemez ben bu sahısın nasıl bır kısılık oldugunu daha forumun basında orenmıstım kısılık sıfır vede buda en basıt ornektır neyse...

arkadaslar bu ww kurmassak en az garantı 2 ay daha surecektır ve paralarınız bosa harcanaktır ve bu durumda travıan yonetımını memnun edecektır bu ısler bır kısının demesıyle olmaz yonetımdekı arkadaslar neyı uygun goruyosa bu yapılmalıdır veya bı anket acın 1 gun sure verın durumu tam manasıyla orenelım bu ıs cocuk oyuncagı degıl bır kısının demesıyle hareker edılmez helekı AKINCI gıbı bır sahıs ın lafıyla hıc olmaz cunku o kendısını bu oyuna bagıslamıs bır arkadasdır...

hıcın
15-04-2012, 11:44
1- Sayın hızlı_gonzales61; bu serveri bıraktığınız için lütfen karışmayın.
2- Kişilerin karakterleri hakkında konuşmak üzerinize düşen vazife değil, ayrıca bu tutum ve kelimeler olayı proveke etmekten başka bir işe yaramaz.
3- Şu anda forumda yazım biçimini ve nezaketlerini takdir ettiğim Unknown, selçek 74, by bay var ve görüşmeler devam ediyor, lütfen olayı işin içinden çıkılmaz hale getirici sözcükler kullanmayın.
4- Bu kadar...

MertArmy-Betük

hızlı_gonzales61
15-04-2012, 11:51
1- Sayın hızlı_gonzales61; bu serveri bıraktığınız için lütfen karışmayın.
2- Kişilerin karakterleri hakkında konuşmak üzerinize düşen vazife değil, ayrıca bu tutum ve kelimeler olayı proveke etmekten başka bir işe yaramaz.
3- Şu anda forumda yazım biçimini ve nezaketlerini takdir ettiğim Unknown, selçek 74, by bay var ve görüşmeler devam ediyor, lütfen olayı işin içinden çıkılmaz hale getirici sözcükler kullanmayın.
4- Bu kadar...

MertArmy-Betük

bakın oncelıkle serverı bıraktıgımı nerden cıkardınız onu anlamıs degılım neyse ben hıc bır seyı proveke etmıyorum kımseyıde kıskırtma derdınde degılımkı egerkı bunu bukadar dusunseydınız 1 ay once forumda yazılan yazılarada suankı gıbı mudahele etmeye calısırdınız... neyse konumuz bu degıl arkadasım bakalım sonucu herkes merakla beklıyor ama ben nasıl bır karar cıkacagını zaten bılıyorum zaten durumu akıncı adlı oyuncuya bırakılmısya ben ona pes dıyorum:)

hıcın
15-04-2012, 12:09
Anlayışınız için teşekkür ediyorum, tabi ki karar sadece Akıncı'ya bırakılmış değil.

Eğer birçok Red oyuncusu, SON, Nam ve Ksrdeli SRKN isminde mutabık kaldılarsa bir çok oyuncu buna destek verecektir ve muhtemelen kalanlarda kısa zaman içinde bu oluşuma tabi olacaktır. Ben anlaşıldığı şekilde bir oluşumda yer alacağımı baştan belirttim. SRKN güzel bir isim, tüm birliklerin baş harfini taşıyor ve rahmetli olmuş bir arkadaşımızın isminden oluşuyor, buna kimse hayır demez zannımdayım. Bakalım bende bekliyorum sonucu.

Eğer Red birlikleri oyuncuları SRKN'ye hayır derse kendilerini inkar etmiş sayılabilir zira SRKN Red oyuncusuydu, burada Nam, Ksrdeli oyuncuları aynı zamanda Red ARmy oyuncusu bir arkadaşın ismine Wow kurmakla kendilerine yakışanı yapıyorlar. Şimdi bize yakışanı yapma sırası da bizde...

MertArmy-Betük.

EKKAB
15-04-2012, 12:15
Sana vizelerinde başarılar:D senin gibi rakiplerimiz baştacıdır en azından delikanlıca oynuyorsunuz.Yapılan olaya üzüldüm iyi kötü bir birlik için uğraşıp emek verip sonrada böyle bir olay olması yakışmadı

Sağolasın 3ü gitti 6sı kaldı, güvenmek kumara benzer bazen kaybedersin bazende kazanırsın biz kaybettik ama kaybettiğimizin bir öneminin olmadığını anlayınca üzülmedik :)

RED ARMY (Kenan), GİDİ ve PİSLİX(Serkan abi) susuyorsam eğer bu üçü için susuyorumdur yapılanlar her ne kadar yanlış olsada bulunduğumuz birliğe saygımızdan ötürü yanlış yapmayız..

hızlı_gonzales61
15-04-2012, 12:30
Anlayışınız için teşekkür ediyorum, tabi ki karar sadece Akıncı'ya bırakılmış değil.

Eğer birçok Red oyuncusu, SON, Nam ve Ksrdeli SRKN isminde mutabık kaldılarsa bir çok oyuncu buna destek verecektir ve muhtemelen kalanlarda kısa zaman içinde bu oluşuma tabi olacaktır. Ben anlaşıldığı şekilde bir oluşumda yer alacağımı baştan belirttim. SRKN güzel bir isim, tüm birliklerin baş harfini taşıyor ve rahmetli olmuş bir arkadaşımızın isminden oluşuyor, buna kimse hayır demez zannımdayım. Bakalım bende bekliyorum sonucu.

Eğer Red birlikleri oyuncuları SRKN'ye hayır derse kendilerini inkar etmiş sayılabilir zira SRKN Red oyuncusuydu, burada Nam, Ksrdeli oyuncuları aynı zamanda Red ARmy oyuncusu bir arkadaşın ismine Wow kurmakla kendilerine yakışanı yapıyorlar. Şimdi bize yakışanı yapma sırası da bizde...

MertArmy-Betük.

umarım dedıgınız gıbı olur SRKN gercekten guzel bır ısım ve hem rahmetlı arkadasmız anısına hemde her bırlıgın bas harfınız yansıttıgı ıcın ıyı bır secım olmus umarım basarırsınız ne dıyelım herkes ıcın hayırlısı olsun...

selcuk74
15-04-2012, 13:02
Herkeze iyi geceler ve iyi pazarlar..

Öncelikle belirtmek isterimki pislix - serkan v ekkab - mehmet kardeşlerimiz güzel kişilerdir ve red army birlikleri icin güzel işler yapmışlardır lakin artık kendileri bu süreçten sıkılmış ve oyunu bırakmışlardır
Red Army için yaptıkları desteklerden dolayı 2sinede teşekkür ederim, ederiz.
Serkan kardeşimiz kendince bazı nam ve deli yöneticilerine mesaj göndermiş ve bir ortak wow durumundan söz etmiştir
şuan Red & SON ailesi olarak gündemimizde böyle birşey yok eğer olursa bu acıklamayı yapıcak kişiler ;

Ekoloji - Erkut ( Akıncı )
Galileo - Kenan ( Eşkiya Keno / RED ARMY )

2 miz dışındaki belirtilen görüşler ve yapılan hamleler bireyseldir bizler gerektiğinde servera gereken acıklamayı forumdan ve oyundan yaparız.

WOW YOLUNDA RED&SON AİLESİ OLARAK YOLUMUZA KENDİ WOWLARIMIZI DESTEKLİYEREK DEVAM EDİYORUZ.
Herhangi bir konu ile ilgili eğer bir görüşme yapılacaksa Bana veya Kenan'a ulaşabilirsiniz.

selcuk74 - Selcuk dostumla ve diğer yönetici arkadaşlarla istişare icindeyiz önümüzdeki günlerde bu konuyu gündemimize alabiliriz ama şuan böyle bir gündemimiz yok.
Bilgilerinize arz ederiz..

benim birliğim red army birlikleri içindeki en büyük vede oyundan düşmemiş oyunculardan oluşan birliktir biraz önce hem serkenla hemde kenanla konustum aksam biz süleyman ve bülent ile konustuk bazı şeyleri yerli yerine koyduk ama erkut beni o muhabbetin arasında şaşırttı ve serkanın yetkilerini almıs o ara sabah serkanla telden konustuk hallettik aramızda onunla aramıza kimse giremez. Bu red army birliklerinin en eski vede kurucu üyesiyim benim lafımın geçmeyeceği bir mecra yoktur ve saat 13:30 itibariyle akıncının hiçbir yetkisini tanımıyorum birliğimede ally mesaj attım.

hızlı_gonzales61
15-04-2012, 13:12
benim birliğim red army birlikleri içindeki en büyük vede oyundan düşmemiş oyunculardan oluşan birliktir biraz önce hem serkenla hemde kenanla konustum aksam biz süleyman ve bülent ile konustuk bazı şeyleri yerli yerine koyduk ama erkut beni o muhabbetin arasında şaşırttı ve serkanın yetkilerini almıs o ara sabah serkanla telden konustuk hallettik aramızda onunla aramıza kimse giremez. Bu red army birliklerinin en eski vede kurucu üyesiyim benim lafımın geçmeyeceği bir mecra yoktur ve saat 13:30 itibariyle akıncının hiçbir yetkisini tanımıyorum birliğimede ally mesaj attım.

en dogrusunu yaptınız selcuk abı yoksa bu oyun bıtmezdı tebrık ederım...

selcuk74
15-04-2012, 13:19
en dogrusunu yaptınız selcuk abı yoksa bu oyun bıtmezdı tebrık ederım...

hayır önemli olan oyunun bitmesi falan değil önemli olan herşeyi direkt yapmaktır biz burada serverdaki bunca kişinin emeğinin zayii etmemk için herkesin anlaşabileceği birşey üstünde konusurken foruma benim sanki yetkisiz oldugum gibi yazılar yazılması hiç hoş değil ben bu red army birliklerinin 2007'deki ilk kurucularındanım benim yetkili olmadığım yerde kimse değildir kenan ve serkan benim can yoldaşlarımdır bir karar alacaksak dosdoğru birbirimizle istişare ederiz bu şekilde ulu orta mesajlarla yapmayız.

EKKAB
15-04-2012, 13:20

Selçuk abiye verdiğimiz bilgiyi akıncı hesabındaki arkadaş katakulleye getirip almıştır, o yüzden en baştan dediğim gibi zaten Kenan (RED ARMY) bilgisi dahilinde kendi başına almış olduğu karardı akıncının canı sıkılmış anlaşılan oyun oynamak istiyor gereğini gerçek dostluklarla yerine getireceğiz. Söz ağızdan bir kez çıkar by bay hesabı ortak wow olarak kurulacak diye karar alınmışsa bu kararı yok saymak diye birşey olamaz sorunu olan önceden belirtmeliydi bunu o yüzden yolumuz bellidir Selçuk abinin dediği gibi.

Mehmet (PİSLİX)

BEKİR
15-04-2012, 14:02
aklı selim her zaman oldubittiye üstün gelmiştir. aynen burada olduğu gibi.gerçi görüşmeler henüz sonlanmamış olabilir ama, olayın bu aşamasında bile emeği geçen PİSLİX, EKKAB ve selçuk74 arkadaşlarımıza bu aşamada bile teşekkür ederim. gerçi rakip birliklerdeyiz ama; rakip olsun, sizin gibi olsun. bu server sizlerle güzel. sizin bu girişiminiz, emin olun ki başka zaman başka bir serverda benzeri darbeleri akim kılacaktır. iyi niyetli oyuncular sizin bu davranışınızdan cesaret bulacaktır. en azından kendim adına teşekkür ederim(z).

crista galli
NAM&KSR3 alt birlk başkanı.

Galileo
15-04-2012, 14:11
Herkese merhabalar arkadaşlar,

Özel sebeplerimden dolayı pek oyuna giremesemde takip ediyorum oyunu.. Öncelikle birliklerimiz içerisindeki karışıklığın foruma yansımamasını isterdim. Yönetici arkadaşlarımdan ricam, bu konu ile alakalı konuşmaların burda daha fazla uzamaması yönünde, kendi içimizde halledebiliriz bunları.

İkinci ve serveri etkileyecek husus ise, serverin geleceği konusunda, dost-rakip yönetici arkadaşlarımızın yapmış olduğu görüşmelerdir. Görüşmelerden net bir karar çıkmış gibi birlik içinde bir huzursuzluk ve bunun doğurduğu yanlış işlerin ortaya çıkması da ayrı bir üzüntü oldu benim için. Görüşmeler hala devam ediyor. Kimse bir gaflete kapılıp yanlış bir hareket yapmasın. Görüşmeler sonucunda tüm servera ally lerle ya da burdan yapılacak açıklama ile gerekli bilgiler verilecektir.. (Bu akşam gece yarısından önce netleşeceğini ümit ediyoruz..)

Değinmeden geçemicem wowların daha başındayken profilimde yazmış olduğum uzun yazı(burda yazdım mı hatırlamıyorum) wow sürecinin uzayacağı, t4 ün eksikleri, wowcuların ortak kararla hareket etmek zorunda kalacakları gibi, o zaman her ne kadar beklediğim tepkiyi görmemiş olsa da şuanda serverdeki oyuncuların % 90 ının o görüşte olmalarına bir yandan sevindim bir yandan da geç kalındığı için üzüldüm..

Özetle bu konu hakkında bugün önce kendi içimizde sonra da diğer birlik yöneticileri ile yapacağımız görüşmelerle bugün bu konuya bir netlik kazandıracaz. Bilgilerinize..

Saygılarımla
KENAN

PİSLİX
15-04-2012, 15:14
selcuk abı ve Keno benı bılır red army bırlıgı ıcın ne gerekıyorsa herzaman yapmısımdır.. ıkısıylede hıcbırzaman ters dusmemısımdır.. son durumu ozetlemek gerekırse atılacak adımı her bırlıkten yonetıcılerle konusarak herkes ıcın kabul gorebılecek bır noktaya vardırdık kı ww hesapları ( bızım ww mız harıc) bu konuda mutabık kaldılar ksr bırlıklerı ıcın celal (necdetc) abı ıle nam ıcın by bay ve koray (sanırım sabrına hesabı) son bırlıklerınden kanka06 (selcuk) barbar bırlıklerınden tekınbarut hesabı kendı ıcımızdekı bırkac hesaba daha yazdım durumu ( ancak hıcbır bırlıkte ally gectırmedım ozenle herkesın kararını bekledık).. kendı bırlıklerımızden akıncı (erkut abı) harıc hesabıma yaan herkesle durumu gereklı sekılde konustum..

erkut abıyle konusmadım cunku surec ıcerısındekı tutumunun ne olacagını bırcok arkadas gıbı acık ve secık bılıyordum..

en onemlısı yıne bu oyunu sadece 3-5 yonetıcı olarak oynamadıgımızın bılıncınde olarak kendı bırlıgımın genele acık forumunda anket duzenledım bunu hem forumdan hemde oyundan elımden geldıgınce duyurdum kısıtlı suredede olsa anketın nasıl gıttıgını bu yazıyı okuyan herkes bılıyodur..

sonuc olarak RED ARMY buyuk bır yapılanmadır bızler bunun temel taslarıyız bu bına bızım uzerımızde yukseldı ve yukselecektır hatalar yapıp yetkılerımızın alınmıs olması ne bızım yapabıleceklerımız kısıtlar nede gururumuzu kırar.. sıkıntı yok surec kaldıgı yerden herseye ragmen devam edecektır.. kalbını kırdıgım dostlarım olduysa ozur dılerım

PİSLİX
15-04-2012, 15:28
ayrıca acıklamak ısterım daha once forumda anketı acmadan bırlıktekı arkadaslardan foruma mudahale etme oyuncu cıkarma ve gorev verme yetkılerını ben aldım cunku oyunun bu asamasında herkesın sıfresı bırbırınde mevcut bu surecte erkut abının forumu kapatıp benım yetkılerımı alacagını bılıyordum yetkısını aldıgım arkadaslardan ozur dılerım ama baska secenek yoktu amacım sızı degıl erkut abıyı uzak tutmaktı.. selcuk abı ıyı nıyetlı super bı abımdır boyle oyunları bılmez benım sıfremı mehmet kardesımden selcuk abı uzerınden alarak amacına ulasmıstır..

ayrıca son durumlardan dolayı erkut abıye kotu baktıgım falan anlasılmasın sakın kendısı bırlıkerımız ıcın bırcok sey yapmıstır ancak bu surecın onunde duracagını bıldıgım ıcın bu yolda ılerlemem gerektı kendısındende gercekten ozur dılerım ama burada soz konusu sadece kendı hesabım degıl bır cok arkadasım hatta rakıp bırlıklerdende bır cok dostumuz bu sekılde bıtmesını ıstıyor ben sadece buna vesıle olmaya calısıyorum.. gelen tepkıler dogru yolda oldugumuzu gosterıyor.. bu aksam kenan selcuk abı ve dıger arkadaslarla da konusup son nokta konulacaktır.. aklın yolu bırdır ve bunun ne oldugu bırcok kısı tarafından ortaya konmustur..

uzun oldu ama daha kısada anlatılamazdı..

cesar
15-04-2012, 15:41
Bu kadar oyuncunun görüşünü yok sayan bir yöneticiyi bende tanımıyorum.Yönetici dediğin üyesini düşünür.O yapılan anketin iptali ve PİSLİX'in yetkilerinin alınması tamamen başlı başına bir sorun bence.Aklın yolu birdir ve bu yolu bu saatten sonra uzatmanın hiç bir anlamı yoktur.Selçuk abi birlik teklifi bekliyorum :)

s7-cesar-Ömer

Galileo
15-04-2012, 16:22
Bu arada opordace hesabına yapılan tılsım operasyonu gerçekten takdire şayanhttp://forum.travian.com.tr/images/smilies/biggrin.png
bu kadar amatörce hazırlanmış operasyonu hiç yakıştıramadım. Doğrusu kenan seni özlüyoruz abim. Bizlere Amatörlerle oyun oynattırdığın içinde kızıyorum. Sözümün kimlere olduğunu herkes zaten biliyor.
raporları birileri burda yayınlarsa sevinirim.

iyi oyunlar

necdetc-Celal

Celal abi şımartmışsın beni teşekkür ederim. Arkadaşlara da verdikleri emekten dolayı teşekkür ederim.

Zeus00
15-04-2012, 17:10
Ne oldu şimdi son durum s7 de,bi ara birleştik ortal wow kurcaz diyodunuzi,bi ara başka bişiler yazıldı

KAİN
15-04-2012, 18:37
şaşırmadım akıncının yaptıklarına :)

Galileo
15-04-2012, 21:29
Arkadaşlar meseleleri kimse şahsileştirmesin,

Mevzu Akıncı, o, şu değil.

Böyle bir talep oldu, bunun içinde yönetici arkadaşlarımızın hepsi ile konuştuk, çoğunluk böyle birşeye taraftar değil o nedenle bu tek wow olayı malesef olmadı. Bilgilerinize..

selcuk74
16-04-2012, 00:01
arkadaşlar hepinizden özür diliyorum ben hepinizi bu işten bir şekilde kurtarmaya çalıştım bu vakştten sonra benim gözümde hepiniz şampiyonsunuz o yüzden oratk wow kuralım dedik ama ne yazıkki olmadı tekrar tekrar sizleri ümitlendirdiğim için özür diliyorum. Bu vakitten sonra sadace hesabım ve redarmys birliği ile ilgileneceğim bana silmek yakısmaz ben bu birliğim kurucusuyum o yüzden bana redarmys birliği üyelerinin yaptıklarından dolayı yazın diğer birliklerin yaptıklarındamn dolayı birşey yapacak durumda değilim...
cephe=selcuk

by bay
16-04-2012, 00:19
Son karar verilmiştir ve herkez kendi WoWuna devam edecektir ve bu zamandan sonra hiçbir şekilde tek WoW konusu görüşülmeyecektir oyun 1 sene sürsede oynumun başındayım ve anlaşmaları kendi açımdan kapatmış bulunmaktayım...

Tabiki şunu da söylemek istiyorum eğer yine böyle bir teklif gelirse ben ne kadar karşı çıkarsam çıkayım yine de Nam birliklerine bu durumu bildiriceğim sonuçta diktatör rejim uygulayamam

by bay
16-04-2012, 04:10
ayrıca acıklamak ısterım daha once forumda anketı acmadan bırlıktekı arkadaslardan foruma mudahale etme oyuncu cıkarma ve gorev verme yetkılerını ben aldım cunku oyunun bu asamasında herkesın sıfresı bırbırınde mevcut bu surecte erkut abının forumu kapatıp benım yetkılerımı alacagını bılıyordum yetkısını aldıgım arkadaslardan ozur dılerım ama baska secenek yoktu amacım sızı degıl erkut abıyı uzak tutmaktı.. selcuk abı ıyı nıyetlı super bı abımdır boyle oyunları bılmez benım sıfremı mehmet kardesımden selcuk abı uzerınden alarak amacına ulasmıstır..

ayrıca son durumlardan dolayı erkut abıye kotu baktıgım falan anlasılmasın sakın kendısı bırlıkerımız ıcın bırcok sey yapmıstır ancak bu surecın onunde duracagını bıldıgım ıcın bu yolda ılerlemem gerektı kendısındende gercekten ozur dılerım ama burada soz konusu sadece kendı hesabım degıl bır cok arkadasım hatta rakıp bırlıklerdende bır cok dostumuz bu sekılde bıtmesını ıstıyor ben sadece buna vesıle olmaya calısıyorum.. gelen tepkıler dogru yolda oldugumuzu gosterıyor.. bu aksam kenan selcuk abı ve dıger arkadaslarla da konusup son nokta konulacaktır.. aklın yolu bırdır ve bunun ne oldugu bırcok kısı tarafından ortaya konmustur..

uzun oldu ama daha kısada anlatılamazdı..

serkan güzel yazmışsın yazını hepimiz bu oynun erken bitmesini istiyorduk ama nasip değilmiş diyelim sonuçta sorun bekliyordum oda çıktı:)

Selçuk abiyi de senide tanığıma kendi açımdan mutluyum herkezle tanışarak son serverıma veda etmek istiyorum iyi olan kazansın diyelim server sonuna kadar devam artık:)

cesar
16-04-2012, 04:40
Sadece sabrediyorum.Hiç kimsenin kimseden üstünlüğü yoktur.Ben oyunun şu aşamasından sonra sürü psikolojisine uyacak biri değilim.Para tuzağı haline gelmiş;ÇOK DEĞERLİ vaktimi alan bu oyuna görevimi yaptıktan sonra bırakacam.Artık 1 yıl mı sürer 10 gün mü bana fark yapmaz.Başta By Bay olmak üzere diğer rakip yöneticileri de anlayışlarından dolayı tebrik ederim.

s11-cesar

by bay
16-04-2012, 05:06
Sadece sabrediyorum.Hiç kimsenin kimseden üstünlüğü yoktur.Ben oyunun şu aşamasından sonra sürü psikolojisine uyacak biri değilim.Para tuzağı haline gelmiş;ÇOK DEĞERLİ vaktimi alan bu oyuna görevimi yaptıktan sonra bırakacam.Artık 1 yıl mı sürer 10 gün mü bana fark yapmaz.Başta By Bay olmak üzere diğer rakip yöneticileri de anlayışlarından dolayı tebrik ederim.

s11-cesar

Tabiki oynu buraya kadar getirmişsek ve halen daha oynuyorsak bu oyunu herkezi tebrik etmek lazım denk güclerin savaşı ve kolay kolay bitmeyecek bu server herkezde ordu var herkezde savunma ordusunu kaybeden tekrardan ordu basıyor isterseniz hesaplayın ve bir wow ordusu ne kadar zamanda çıkıyor anlayacaksınız 1 ayda 1 wow ordusu çıkabiliyor sargı yada küçük sargıyla giden birisi için...

Keşke sizin düşünceniz olan kişiler sayısı fazla olsaydı da bu oyuna bir nokta koyup gidebilseydik iyi niyetleriniz adına size teşekkür ederim

BEKİR
16-04-2012, 07:57
allahümme akıl lena
akılsızlık ne fena!
:)

PİSLİX
16-04-2012, 08:18
surecın bır parcası olarak acıklama geregı duyuyorum red army bırlıklerı adına ne gorusme nede anlasma yapmam sozkonusu degılmıs ben yenı farkına vardım.. artık server 7 red army ıle alakam yoktur.. herkese ıyı eglenceler

EKKAB
16-04-2012, 09:33
Zaten buraya şubat ayının başında dahil olmam PİSLİX(Serkan abi) sayesinde oldu. Red Army birliklerinden kimseyi tanımam daha öncesinden Nam birliklerinden yazıştığım insanlar daha çoktur geçen yıldan dolayı ve şu var akşam bu karar alınınca birlikten çıkmadım çünkü Serkan abinin kararını öğrenmek istedim bizim söylemediğimiz birşeyi biz söylüyormuşçasına yazan adamın olduğu birlikte yer almak bize yakışmaz ve halen bana oyundan yazıp bu konuyu forumda uzatma diye yazabilen adam harbiden onu bu yakışıksız davranışından dolayı tebrik ederim. Neden bu birlikte kaldığını biliyoruz aslında bunu anlamak çokta zor değil diğer wow hesabına bakan arkadaşlarda bilir nedenini. Geçen yıl bizde ANKA birliğinde WW Koordinatörü olup wow kuran Episod (Şeyhimizin) hesabına baktık abimle birlikte ama şu varki hiçbir şekilde gereksiz yere bir sürü hesapla biz ilgileniyoruz biz ne dersek o olur gibisinden birşey sergilemedik kesinlikle birlik olmanın birlikte hareket etmenin ruhunu belkide gerçekten ANKA ve ANADOLU birliklerinde tanıdığım güzel insanlar sayesinde öğrenmişimdir.
Kısacası Serkan abi derseki artık ne istiyorsan onu yap gereğini yaparım kimseden çekinmem artık!..

Saygılar ve sevgilerimle :rolleyes:
PİSLİX (Mehmet)

selcuk74
16-04-2012, 13:22
Burada acıklamak istediğim birşey var biz redarmys birliği olarak oyundan düşmeyen ender birliklerdeniz hatta birkaç birliğe benim birliğimden arkadaşlarımızı başkan veya yönetici yaptık bu motivasyonumuzu hep koruduk ben hergün ısık yakan oyuncuyu gerekirse telefonla arayıp oyundan soğutmadım. şimdi gelinen bu noktada ben bir girişimde bulundum anlaşılmadı olmadı ama diğer birliklrere olan saygımız devam ederken wowumuza yine en çok desteği veren ben ve ekibim olacaktır (birliğim demiyorum çünkü benim ekibim sırf benim birliğimde değil tüm birliklerde var). Hepinize iyi oyunlar diliyorum umarım hakeden kazanır.
Cephe=selcuk

BEKİR
16-04-2012, 19:50
anlaşma falan olmayınca forumun da tadı tuzu kalmadı galiba. artık forumda bir kişi bile yok. aha ben de çıktım. :)

by bay
17-04-2012, 04:23
ben daha buralardayım sadece ilgimi çekecek konu bekliyorum:)

reme
19-04-2012, 10:06
evet arkadaşlar,harekatlı gunlerden sonra,bu forumun hali ne böyle :)

selcuk74
19-04-2012, 13:27
evet arkadaşlar,harekatlı gunlerden sonra,bu forumun hali ne böyle :)

:-) derin bir sessizlik var büyük bir bomba patlayacak gibi ya...

Galileo
19-04-2012, 16:06
Herkese tekrardan merhabalar arkadaşlar;

Öncelikle konu hakkında son kez yorum yapmak istiyorum. Gerek Selçuk Abimin gerekse Serkan Abimin (ki öz abilerimden farkları yoktur) paylaşmış olduğu tek wow düşüncesini hep beraber yönetici arkadaşlarımızı toparlayarak aldığımız kararda olumsuz sonuç çıktı. Bende herkes gibi bu oyunun daha fazla uzamaması taraftarıyım. Kısacası birçok yöneticimizin olduğu toplantıda olumsuz sonuç çıktı. Şahsi fikrim ise bazı arkadaşlarım(abilerim, ablalarım gibi) sisteme bir tepki verilecekse daha önceki gibi toplu silme taraftarıyım.

Ayrıca bu kararın olumsuz çıkması hoşuna gitmeyen birkaç arkadaşımız da kendince laf sokmuş yazıları ile, herkes kendince haklıdır ama dediğim gibi kimsenin şahsi kararı değil ekibin çoğunluğunun kararıdır bu..

Süleyman senin yazına gelince fikirlerine saygı duyarım. En çok emek verenlerden birinin de senin olduğunu biliyorum, bu saatten sonra zaten kimsenin böyle bir teklifte bulunacağını şahsen düşünmüyorum.

Mehmet senin yazına gelince, yaptığımız toplantıda Selçuk abi de Serkan abi de vardı ikisine de sorabilirsin. Bu karar benim ya da bir başkasının kararı değil çoğunluğun vermiş olduğu bir karar, ayrıca senden özel ricam birlik içi mevzuları buraya taşımaman yönündedir. Birde gerekli kişilerle gerekli konuşmaları yaptım o nedenle için rahat olsun. Kimse kimseyi rahatsız etmeyecek. Episod (Hakan Abi) lerle bende çok uzun süre birlikte oynadım hatta ilk ciddi tecrübem ANKA ekibi ile s4 de olmuştur. Benim bu oyunda profesyonelleşmemi sağlayan da ANKA ekibinden olan Exodussiandı(Hakan, s7 de yoktu). Yani ANKA kültürünü de çok iyi bilirim.

Ama şunu da bilmeni isterim ki RED ARMY de hakikaten ayrı bir kültürdür. Bunu en iyi bilenlerden biri de Serkan abidir, o nedenle yanlış bir adım atmamıştır, ki bu da en çok beni mutlu etmiştir.. Zaten özellikle son zamanlarda daha sık burda olmamın nedeni de birlik içi yaşanan huzursuzluktur.

RED-SON ekibi ister wowu kursun ister kurmasın bu saatten sonra benim için çok önemli değil ama hangi ekip kurarsa da bu şahısların başarısı değil, a dan z ye tüm ekibin başarısıdır. Zaten böyle bir başarıyı şahsileştirip bencilce tavırlar içerisine giren birini kimsenin adam yerine koyup da dinleyeceğini zannetmiyorum.

Saygılarımla

dexter34
19-04-2012, 17:00
Ortak wow düşüncesini ortaya atan red army oyuncularıydı,bizlere teklif götürdüler hatta uzun zamandırda bu konuda ısrarcı oldular en sonunda herkes bir araya geldi anlaşma sağlanacakken son anda yine red army oyuncuları tarafından bu anlaşma iptal edildi daha doğrusu anlaşma sağlanamadan görüşmeler iptal edildi.Son anda neler olduda bu düşüncelerinden vazgeçtiler anlamadım ama yakında ortaya çıkar.Kenan seninde ilk yazdığın mseajlar ile şu anda yazdığın msj lar birbiriyle çelişiyor..ilk yazdığın msj larda ortak wow düşüncesini ben ilk günden savunuyordum profile falan yazmıştım gibisinden birşeyler yazmıştın şimdi bakıp bulmakla uğraşmadım silmediysen duruyordur 5 10 gün önceki msj larda..şimdi ise akıncı nın tavrı en doğrusu diyorsun..saten ilk görüşmeler yapıldığında akıncı kim oluyorki havası vardı o tek biz hepimiz şeklinde bir hava vardı sizin taraftan..ama nedense o tek dediğiniz bütün herkesi kendi düşüncesine çekti.
bizim için çok önemli bir durum değil.ortak wow olur yada olmaz neticede bugün olmaz yarın elbette oyun bitecek.önemli olan hakkeden kazansın....

EKKAB
19-04-2012, 17:47
Kenan şu var geldiğim süreden itibaren eğer ben 1 yanlış yaptıysam baa laf yapanlar en az 5 yanlış yapmıştır.Konunun uzamaması için yazmıyordum ve inan burda yazdıklarım devede kulak kalır cinsten ben bıraktım artık şuandan itibaren Serkan abi tek başınadır. Yalnız şu varki birlik yöneticisi kendini birşey sanıp ally olarak bir oyuncuya karaktersizce hakaret ediyorsa bu her kim olursa olsun onun yöneticilikte halen yer alması ne kadar doğru bir davranış ben sana bunu sorayım sadece akıncının bizim yetkileri alıp oyunu bıraktığımızı falan söylemesi onlarıda geçtim oda kendisine yakışanı yapmıştır. Ama asker tılsımı dolaştırılan hesapları kral ile köle gibi görme durumu var bu birlikte ve ben o saldırıyı çıktığım zaman siremen wowuna kesinlikle haklıydım eğer sorunu olan varsa bana direkt yazabilirdi bana 2-3 gün öncesinden saldırısnı çıksın bu hesap denipte o kadar askeri çekince köye tam son 1 destek kalmış merkez olmuş -250k neymiş efendim saldırı iptal ama bunu söyleyen şahıs bir başkası (biraz kaba ama en uygun söz 'İt ite it kuyruğuna') şeklinde bir muamele oldu ve ben yine dedimki saldırıyı iptal etmek istiyorsanız bana o zaman bu askerleri besleyecek yer bulun sınavlarım var zaten 4 saatte bir npc ile uğraşamam köy sayısı belli üretim belli dedim ama kimse umursamadı bende yapmam gerekeni yaptım ve orduyu çaktım sonucu aldığımızda ise o çok bilmiş arkadaş boş boş laflar attı birliğin hepsine ve biz ona her cevap verdiğimizde yine hakaret ederek ally olarak attı o mesajı bumudur oyun anlayışı sizin yönetimde eğer buysa diyecek başka bir sözüm yok.
Serkan abi, Selçuk abi, Gidi'ye sonsuz sevgiler.. Kenan seninlede kesinlikle bir problemim yok ama bana karşı yapılan bir yanlıştada susmamı bekleme. Ki sende biliyorsun burda herşeyi yazmadığımı ben sadece kendimi savunuyorum o yüzden birlik içinde olan olayları foruma taşımayalım falan deme yani.

Oyunu bir amaç değilde zevk uğruna eğlenmek amaçlı oynayan herkese başarılar dilerim..

Mehmet

Ararat
19-04-2012, 23:45
SELAM SERVER 7 OYUNCUSU ARKADAŞLAR;

SİZLERE BİR SÜRPRİZİM VAR!!!!!!

HENÜZ 100. SEVİYE HİÇ BİR WW KÖYÜNDE BASILMADAN RED ARMY WW SİNE ŞİMDİDEN HAYIRLI OLSUN.

SANIRIM ŞU ANDA 10 MİLYONUN ÜZERİNDE DEFANS VARDIR. ADAMLAR İŞİ ÇÖZMÜŞ:)

YADA SİSTEMDE BİR AÇIK VAR VE KULLANIYORLAR. AKSİNİ KANITLAYABİLECEK KİMSE DE YOK. SAATLİK 10 MİLYON TÜKETİM.

15K tAHIL TÜKETEN ASKER ATMIŞLAR VE 2 GÜNDÜR RAHAT RAHAT BAKTIRIYORLAR ÖLMEDEN.

BU HALİYLE RED ARMY WW SİNE KAFA TUTACAK HESAP VARSA BİLMEM.

OYUNUN TRAVİAN TARAFINDAN BO... ÇIKARILMIŞTIR.

RED ARMY YÖNETİCİLERİNE YAKIŞANIN NE OLDUĞUNU ONLAR DAHA İYİ BİLİRLER. AMA BU HALİYLE KURULACAK WW NE KADAR HAYSİYETLİ OLUR ONU DA BİLMEM.

SİZİN ANLAYACAĞINIZ 400 GÜNDEN FAZLADIR HAKKIYLA VEDE PARASIYLA EMEK SARFEDEN YÜZLERCE OYUNCUNUN HAKKI RED ARMY WW Sİ VE TRAVİAN YÖNETİMİ TARAFINDAN GASP EDİLMEKTEDİR.

BU ŞEKİLDE OYUN DA NASIL OYNANIR VEYA OYNANIRMI BİLMEM AMA RED ARMY WW SAHİBİ OYUNCU ARKADAŞLAR SANIRIM GEREKLİ AÇIKLAMAYI YAPARLAR.
SÖYLEDİKLERİMİN DOĞRULUĞUNUN DENEMESİ BEDAVA.. HANGİ WW YE VE HANGİ SÜRÜMDE OLURSA OLSUN ATIN BİR KÖYDEN 10K ASKER. EĞER AÇLIKTAN ÖLMÜYORSA WW DE HATA VAR DEMEKTİR.

BANA KALIRSA SİSTEMİN RED ARMY WW SİNİ KİTLEMESİ GEREKMEKTEDİR. VEDE ACİL SİSTEMİ ONARMASI GEREKMEMEKTEDİR

reme
20-04-2012, 05:43
SELAM SERVER 7 OYUNCUSU ARKADAŞLAR;

SİZLERE BİR SÜRPRİZİM VAR!!!!!!

HENÜZ 100. SEVİYE HİÇ BİR WW KÖYÜNDE BASILMADAN RED ARMY WW SİNE ŞİMDİDEN HAYIRLI OLSUN.

SANIRIM ŞU ANDA 10 MİLYONUN ÜZERİNDE DEFANS VARDIR. ADAMLAR İŞİ ÇÖZMÜŞ:)

YADA SİSTEMDE BİR AÇIK VAR VE KULLANIYORLAR. AKSİNİ KANITLAYABİLECEK KİMSE DE YOK. SAATLİK 10 MİLYON TÜKETİM.

15K tAHIL TÜKETEN ASKER ATMIŞLAR VE 2 GÜNDÜR RAHAT RAHAT BAKTIRIYORLAR ÖLMEDEN.

BU HALİYLE RED ARMY WW SİNE KAFA TUTACAK HESAP VARSA BİLMEM.

OYUNUN TRAVİAN TARAFINDAN BO... ÇIKARILMIŞTIR.

RED ARMY YÖNETİCİLERİNE YAKIŞANIN NE OLDUĞUNU ONLAR DAHA İYİ BİLİRLER. AMA BU HALİYLE KURULACAK WW NE KADAR HAYSİYETLİ OLUR ONU DA BİLMEM.

SİZİN ANLAYACAĞINIZ 400 GÜNDEN FAZLADIR HAKKIYLA VEDE PARASIYLA EMEK SARFEDEN YÜZLERCE OYUNCUNUN HAKKI RED ARMY WW Sİ VE TRAVİAN YÖNETİMİ TARAFINDAN GASP EDİLMEKTEDİR.

BU ŞEKİLDE OYUN DA NASIL OYNANIR VEYA OYNANIRMI BİLMEM AMA RED ARMY WW SAHİBİ OYUNCU ARKADAŞLAR SANIRIM GEREKLİ AÇIKLAMAYI YAPARLAR.
SÖYLEDİKLERİMİN DOĞRULUĞUNUN DENEMESİ BEDAVA.. HANGİ WW YE VE HANGİ SÜRÜMDE OLURSA OLSUN ATIN BİR KÖYDEN 10K ASKER. EĞER AÇLIKTAN ÖLMÜYORSA WW DE HATA VAR DEMEKTİR.

BANA KALIRSA SİSTEMİN RED ARMY WW SİNİ KİTLEMESİ GEREKMEKTEDİR. VEDE ACİL SİSTEMİ ONARMASI GEREKMEMEKTEDİR

O değilde neden ilk mesajını buraya attın,hemde israil-amerika yapımı bir konu ile:)

ni9ht
20-04-2012, 07:32
Bu durum neden ortak wow dan vazgeçildiğini gayet net bir şekilde açıklıyor. Ben hatadan faydanıldığını düşünmüyorum bariz bir şekilde travian yönetimi tarafından destekleniyor bu wow. Her hatadan RED ARMY wow un avantajlı çıkması bir hayli düşündürücü. İlk önce bakım çalışması dediler 24 saatte tamamlanamayan bakım çalışması sebebiyle yıkım sırası bize geldiğinde birlik arkadaşlarımız ellerindeki defans ı gönderemediler bile. Bu savunma kaybı bizim için 1milyondu ve haliyle daha fazla yıkım yedik. Sonraki bakım çalışmasında ise by bay ve siremen wow ları seviye basamazken RED ARMY wow çok rahat bir şekilde seviye bastılar. Biz bu durumu dile getirdiğimizde dalga geçer gibi cevap verdiler. Şimdi de askerler tahılsızlıktan ölmüyor.. Durum ortada benim merak ettiğim cevabı ise travian yönetiminden bekliyorum; Bu server ı kaç paraya sattınız?

KAİN
20-04-2012, 08:03
Bu durum neden ortak wow dan vazgeçildiğini gayet net bir şekilde açıklıyor. Ben hatadan faydanıldığını düşünmüyorum bariz bir şekilde travian yönetimi tarafından destekleniyor bu wow. Her hatadan RED ARMY wow un avantajlı çıkması bir hayli düşündürücü. İlk önce bakım çalışması dediler 24 saatte tamamlanamayan bakım çalışması sebebiyle yıkım sırası bize geldiğinde birlik arkadaşlarımız ellerindeki defans ı gönderemediler bile. Bu savunma kaybı bizim için 1milyondu ve haliyle daha fazla yıkım yedik. Sonraki bakım çalışmasında ise by bay ve siremen wow ları seviye basamazken RED ARMY wow çok rahat bir şekilde seviye bastılar. Biz bu durumu dile getirdiğimizde dalga geçer gibi cevap verdiler. Şimdi de askerler tahılsızlıktan ölmüyor.. Durum ortada benim merak ettiğim cevabı ise travian yönetiminden bekliyorum; Bu server ı kaç paraya sattınız?

şimdi de aynı şekilde cevap veriyorlar, hatta vermiyorlar. travian yönetimi: red armyler kaç liraya satın aldıysa serverı ben ekibimle bi konuşayım belki üstünü veririz :) yazıktır ayıptır yapılan bunca emek var serverı bitirme noktasına getirmişken bu yapılan tam bir adiliktir.

ankankara
20-04-2012, 09:19
Ohhooo..
Ay bacayı demek ki çoktaan savuşmuş.
Bizler ameleliğe devam edelim adamlar ww yi bu şekilde kursunlar.
Herkes karakterini oynar...

iyi oyunlar... da diyesi kalmadı artık hiç kimsenin

necdetc-Celal

Galileo
20-04-2012, 09:24
Ortak wow düşüncesini ortaya atan red army oyuncularıydı,bizlere teklif götürdüler hatta uzun zamandırda bu konuda ısrarcı oldular en sonunda herkes bir araya geldi anlaşma sağlanacakken son anda yine red army oyuncuları tarafından bu anlaşma iptal edildi daha doğrusu anlaşma sağlanamadan görüşmeler iptal edildi.Son anda neler olduda bu düşüncelerinden vazgeçtiler anlamadım ama yakında ortaya çıkar.Kenan seninde ilk yazdığın mseajlar ile şu anda yazdığın msj lar birbiriyle çelişiyor..ilk yazdığın msj larda ortak wow düşüncesini ben ilk günden savunuyordum profile falan yazmıştım gibisinden birşeyler yazmıştın şimdi bakıp bulmakla uğraşmadım silmediysen duruyordur 5 10 gün önceki msj larda..şimdi ise akıncı nın tavrı en doğrusu diyorsun..saten ilk görüşmeler yapıldığında akıncı kim oluyorki havası vardı o tek biz hepimiz şeklinde bir hava vardı sizin taraftan..ama nedense o tek dediğiniz bütün herkesi kendi düşüncesine çekti.
bizim için çok önemli bir durum değil.ortak wow olur yada olmaz neticede bugün olmaz yarın elbette oyun bitecek.önemli olan hakkeden kazansın....

Öncelikle Bülent Abicim herhangi bir çelişki yok bunu wowun taa en başında profilimde de yazdım. En son wowlar birleşecek, kısacası s11 deki durum burda da oluşacak diye ümit ediyordum. Milletin aklına biraz geç dank etti. Ben gerek Celal Abi ile olan konuşmalarımda gerekse diğer arkadaşlarla olan konuşmamda da burda da fikrim neyse onu belirttim ve son kez belirtiyorum. Şahsi düşüncem toplu silme kararıdır. Ha Serkanlar bu şekilde (tek wow) bir talebi bana ilettiklerinde ve ben o yazıyı yazdığımda bunun tüm ekipçe görüşüldüğünü sanıyordum. Burda mesele akıncı veya birbaşkası degildi. Yaptığımız toplantıda akıncı dışında en az 6 7 tane yönetici arkadaşımız daha vardı bunların içinde Serkan abi ve Selçuk abi de dahildi. Herkes fikrini paylaştı çoğunluk olmamasını istediği için olmadı. Bu benim ya da akıncı nın ya da bir başkasının tek başına alabilecegi bir karar degildir.. Ben de uzun süredir bildiğiniz gibi oyundan uzaktım ve sırf bu olaylar yüzünden birlik içi kargaşa büyümesin diye geri dönmek zorunda kaldım.

Kenan şu var geldiğim süreden itibaren eğer ben 1 yanlış yaptıysam baa laf yapanlar en az 5 yanlış yapmıştır.Konunun uzamaması için yazmıyordum ve inan burda yazdıklarım devede kulak kalır cinsten ben bıraktım artık şuandan itibaren Serkan abi tek başınadır. Yalnız şu varki birlik yöneticisi kendini birşey sanıp ally olarak bir oyuncuya karaktersizce hakaret ediyorsa bu her kim olursa olsun onun yöneticilikte halen yer alması ne kadar doğru bir davranış ben sana bunu sorayım sadece akıncının bizim yetkileri alıp oyunu bıraktığımızı falan söylemesi onlarıda geçtim oda kendisine yakışanı yapmıştır. Ama asker tılsımı dolaştırılan hesapları kral ile köle gibi görme durumu var bu birlikte ve ben o saldırıyı çıktığım zaman siremen wowuna kesinlikle haklıydım eğer sorunu olan varsa bana direkt yazabilirdi bana 2-3 gün öncesinden saldırısnı çıksın bu hesap denipte o kadar askeri çekince köye tam son 1 destek kalmış merkez olmuş -250k neymiş efendim saldırı iptal ama bunu söyleyen şahıs bir başkası (biraz kaba ama en uygun söz 'İt ite it kuyruğuna') şeklinde bir muamele oldu ve ben yine dedimki saldırıyı iptal etmek istiyorsanız bana o zaman bu askerleri besleyecek yer bulun sınavlarım var zaten 4 saatte bir npc ile uğraşamam köy sayısı belli üretim belli dedim ama kimse umursamadı bende yapmam gerekeni yaptım ve orduyu çaktım sonucu aldığımızda ise o çok bilmiş arkadaş boş boş laflar attı birliğin hepsine ve biz ona her cevap verdiğimizde yine hakaret ederek ally olarak attı o mesajı bumudur oyun anlayışı sizin yönetimde eğer buysa diyecek başka bir sözüm yok.
Serkan abi, Selçuk abi, Gidi'ye sonsuz sevgiler.. Kenan seninlede kesinlikle bir problemim yok ama bana karşı yapılan bir yanlıştada susmamı bekleme. Ki sende biliyorsun burda herşeyi yazmadığımı ben sadece kendimi savunuyorum o yüzden birlik içinde olan olayları foruma taşımayalım falan deme yani.

Oyunu bir amaç değilde zevk uğruna eğlenmek amaçlı oynayan herkese başarılar dilerim..

Mehmet

Mehmet öncelikle birlik yöneticisinin ally ile rencide etmesi dogru bir tavır degil. O konuda sana kesinlikle hak veriyorum. Yada senin düştüğün duruma birkaç arkadaşımız daha düştü ama heran herşeyi kontrol edemiyoruz. Bildiğin üzere yoktum piyasada ve bu olayların daha fazla büyümemesi için geldim. Numaran yoktu bende ondan direkt seni arayamadım ama Serkan abiye telefonda yarım saat dil döktüm, Mehmet göndermesin askeri şuanda bizim için en kritik pozisyonda diye bakamıyorsa desin ben baktırayım şeklinde bayağı uzun bir konuşma geçti. Sonra senle konuşmasından sonra illa çakacağını söyledi ben de birşey diyemedim ama kesinlikle çok yanlış bir hamle yaptın orda..

Galileo
20-04-2012, 09:30
Arkadaşlar geçin bu ayakları yaw :)
Kaç paraya satın almışmışız :D sadece gülüyorum.
Evet ortada bir sistem hatası var ama bunu neden bize çamur atarak dile getiriyorsunuz?

Paramız çok olsaydı sargı bezi toplardık.. :) :) :)

Ayrıca görüşmeler esnasında böyle bir durum söz konusu değildi..
Bununla haklı olarak bağdaştırabilirsiniz ama kesinlikle bu olumsuz karar alındıgı zaman böyle birşey yoktu piyasada..

Gidin travian yönetimine çamur atın bize atacağınıza..
Zaten bir daha bu oyunu oynarsam bilmem kaç olsun :D

Galileo
20-04-2012, 09:32
Ohhooo..
Ay bacayı demek ki çoktaan savuşmuş.
Bizler ameleliğe devam edelim adamlar ww yi bu şekilde kursunlar.
Herkes karakterini oynar...

iyi oyunlar... da diyesi kalmadı artık hiç kimsenin

necdetc-Celal

Celal Abi sözün var mızrakçı atacaktın unutma :D Hedefe ulaşamadık daha :P

KAİN
20-04-2012, 09:39
kenan bu sistem hatalarıda hep sizin vovun lehine oluyor bir kez sizin aleyhinize olsa bir kezde bizim lehimize olsa diyorum :)

by bay
20-04-2012, 09:56
Duyduğuma göre siremen wow köyünde Koç başı türemiş sistem hatasından dolayı 70 civarı:D

dexter34
20-04-2012, 10:09
Duyduğuma göre siremen wow köyünde Koç başı türemiş sistem hatasından dolayı 70 civarı:D

Daha önce wow köyünde 1 adet koçbaşı ve 1 adet toyton vardı 2 aydır vardı..en son oyun güncellemesinden sonrada 75 balta 32 toyton 1 koçbaşı oldu asker sayısı:)yakında wow ordusu verirlerse şaşmam

EKKAB
20-04-2012, 10:10
Kenan halen bilgilerden yoksunsun her ne kadar oyuna dönmüş olsanda anladığım kadarıyla daha fazla uzatmayacağım sadece saldırıyı çıktığım akşam trabzon61_67 hesabındaki arkadaşla geçen konuşmamızı okumanı tavsiye ederim, day1 eğer bana o askerleri beslemek için hesap bulsaydı saldırıyı iptal edeceğimi söylemiştim ama kimse umursamadı ismail yazmaya bile tenezzül etmiyorken o an sen halen hesaba bakacak birilerini bulurduk diyorsun. İkincisi ben 95 olmadan gitmeyelim dedim kimse dinlemedi sonra bana saldırıyı çık dediler askerleri topladık saldırıyı çıkma dediler çocuk oyuncağı mı bu oyun?

reme
20-04-2012, 10:16
Arkadaşlar geçin bu ayakları yaw :)
Kaç paraya satın almışmışız :D sadece gülüyorum.
Evet ortada bir sistem hatası var ama bunu neden bize çamur atarak dile getiriyorsunuz?

Paramız çok olsaydı sargı bezi toplardık.. :) :) :)

Ayrıca görüşmeler esnasında böyle bir durum söz konusu değildi..
Bununla haklı olarak bağdaştırabilirsiniz ama kesinlikle bu olumsuz karar alındıgı zaman böyle birşey yoktu piyasada..

Gidin travian yönetimine çamur atın bize atacağınıza..
Zaten bir daha bu oyunu oynarsam bilmem kaç olsun :D

Yani dogru dıyosun yapılan ithamlar...

st.angerr
20-04-2012, 10:22

ts7 yüzünden s5 te bi çok oyuncumuzdan verim alamıyoruz bitirin artık şu wowu yahu anlaşın kurun yiterrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kqdir
20-04-2012, 10:25

s7 daha da ilginç hale geliyor, heyecanla takip ediyorum vallahi,

uluslararası dolandırıcılık yoktu bunuda gördük,

wow'u kimin kurduğu sanırım mahkemede belirlenecek. :)

oguz1974
20-04-2012, 10:42
Değerli S7 dostları

Bir sistem hatasından dolayı RED ARMY wowun avantajlı duruma geçmesi doğru mudur tartışması yapmadan önce, bugüne kadar bu oyun içinde yapılan bütün wow bakıcılarının defalarca tekrar ettiği kural ihlallerine göz yuman multihunterlara yaptıkları işi niye hakkıyla yapmadıklarını sormak lazım...

Altı üstü bir oyun için insanlar bu kadar emek, vakit ve para dökecekler, sistem oyun kuralları belirleyecek sonra işleri multi hesapları takip etmek olan multihunterlar, t4 sürümünün sonucu olan wowda 1 e 1 tahıl tüketme, wowların oyuncu hesaplara olan vahim mesafesi gibi hataların açığını kapatmak için wowcular 100lerce hesapta şifreyle gezmelerine rağmen bir wow hesabı bile kilitlemeyecek!!!

Ortaklarımla hesap silme kararı almamızın sebebi bu sürümdeki mantık hatalarıdır... Eğer bir strateji oyunu yeni bir sürüm piyasaya sürülürken sırf "KASA KAZANSIN" mantığıyla hazırlanmış ve oyunun belirlenen sabit kuralları bile "KASA KAZANSIN" mantığıyla uygulanmıyorsa ortada yolunmuş kaz gibi dolaşan arkadaşların şimdi SİSTEM RED ARMY'yi koruyor diye bağırmaları çok geç kalmış bir çığlıktır...

Kendinizi haksızlığa uğramış hissediyorsanız tepkinizi bir arada koyun dostlar... Sözüm sırf KSRDLİ veya NAM oyuncularına değil.. Bileğinizin hakkıyla kazanacağınız bir oyunda isminizi şaibeye bulaştıranlara tepki göstermiyorsanız RED ARMY ruhunu nerde kaybettiğinizi bana anlatın RED ARMY dostlarım:(

Saygılar

!!! K E T O !!!

Galileo
20-04-2012, 10:54
Değerli S7 dostları

Bir sistem hatasından dolayı RED ARMY wowun avantajlı duruma geçmesi doğru mudur tartışması yapmadan önce, bugüne kadar bu oyun içinde yapılan bütün wow bakıcılarının defalarca tekrar ettiği kural ihlallerine göz yuman multihunterlara yaptıkları işi niye hakkıyla yapmadıklarını sormak lazım...

Altı üstü bir oyun için insanlar bu kadar emek, vakit ve para dökecekler, sistem oyun kuralları belirleyecek sonra işleri multi hesapları takip etmek olan multihunterlar, t4 sürümünün sonucu olan wowda 1 e 1 tahıl tüketme, wowların oyuncu hesaplara olan vahim mesafesi gibi hataların açığını kapatmak için wowcular 100lerce hesapta şifreyle gezecekler bir wow hesabı bile kilitlenmeyecek!!!

Ortaklarımla hesap silme kararı almamızın sebebi bu sürümdeki mantık hatalarıdır... Eğer bir strateji oyunu yeni bir sürüm piyasaya sürülürken sırf "KASA KAZANSIN" mantığıyla hazırlanmış ve oyunun belirlenen sabit kuralları bile "KASA KAZANSIN" mantığıyla uygulanmıyorsa ortada yolunmuş kaz gibi dolaşan arkadaşların şimdi SİSTEM RED ARMY'yi koruyor diye bağırmaları çok geç kalmış bir çığlıktır...

Kendinizi haksızlığa uğramış hissediyorsanız tepkinizi bir arada koyun dostlar... Sözüm sırf KSRDLİ veya NAM oyuncularına değil.. Bileğinizin hakkıyla kazanacağınız bir oyunda isminizi şaibeye bulaştıranlara tepki göstermiyorsanız RED ARMY ruhunu nerde kaybettiğinizi bana anlatın RED ARMY dostlarım:(

Saygılar

!!! K E T O !!!

Mesele Ruh kaybetmek değil abi bu saatten sonra ben kimsenin wow kurdum diye sevineceğini sanmıyorum :D Şahsen ben oyun bitecek (biterse tabi) diye seviniyorum. Biran önce bitse de tamamen kurtulabilsem ...

reme
20-04-2012, 10:57
ts7 yüzünden s5 te bi çok oyuncumuzdan verim alamıyoruz bitirin artık şu wowu yahu anlaşın kurun yiterrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Haklısın üstad,şahsen ben yuklenemiyorum hesaba.

Galileo
20-04-2012, 10:58
kenan bu sistem hatalarıda hep sizin vovun lehine oluyor bir kez sizin aleyhinize olsa bir kezde bizim lehimize olsa diyorum :)

Para lazım o işe :D hahaha :D Bir zamanlar fakir ama gururlu bir genç vardı, şimdi hala fakir ama gururdan eser yok :) Yakında film çekeriz bu gidişle :D
Özgür abinin yazısında dediğim gibi eğer sistem hatası bu şekilde devam edip de wowu bu şekilde biz kurarsak wow kurduk diye değil oyun bitti diye sevinirim..

Galileo
20-04-2012, 11:06
Kenan halen bilgilerden yoksunsun her ne kadar oyuna dönmüş olsanda anladığım kadarıyla daha fazla uzatmayacağım sadece saldırıyı çıktığım akşam trabzon61_67 hesabındaki arkadaşla geçen konuşmamızı okumanı tavsiye ederim, day1 eğer bana o askerleri beslemek için hesap bulsaydı saldırıyı iptal edeceğimi söylemiştim ama kimse umursamadı ismail yazmaya bile tenezzül etmiyorken o an sen halen hesaba bakacak birilerini bulurduk diyorsun. İkincisi ben 95 olmadan gitmeyelim dedim kimse dinlemedi sonra bana saldırıyı çık dediler askerleri topladık saldırıyı çıkma dediler çocuk oyuncağı mı bu oyun?

Ben Serkan abiyle ne gerekiyorsa konuştum bu konuda, Dediğin gibi Mehmet daha fazla uzatmamızın anlamı yok, olan olmuş bu saatten sonra olmuşlara birşey yapamayız. Bakalım serverin durumu ne olacak

Unknown
20-04-2012, 12:45
aynen buraya bakmaktan oraya ne ben nede kardeşim yükleniyor s7 bırakamadık bir türlü(gerçi kardeşim gezip tozmaktan da yüklenemiyor olabilir:D)

s7 daha da ilginç hale geliyor, heyecanla takip ediyorum vallahi,

uluslararası dolandırıcılık yoktu bunuda gördük,

wow'u kimin kurduğu sanırım mahkemede belirlenecek. :)

Ben bu adminlerin.... desem anlarlar sanırım,özellikle t4 sürümünü piyasaya sürenlerin diyorum başka birşey demiyorum

tektabanca
20-04-2012, 14:06
Bir wow biterse bitsin nasıl bitse sevinirim demek yanlış.Doğru olan şerefli bir şekilde bitirebilmek ve ancak bundan dolayı haklı gururu yaşamaktır.Nitekim burada yüzlerce insan 1 yıldan fazla emek veriyor...

selcuk74
20-04-2012, 14:31

B​ak bu yazınla gercekten beni dahi üzdün biz o gün toplantı yaptık ne yazıkki benim gibi düsünenler azınlıktaydı birleşme kararından dönüldü hatta ben süleyman ile telde konustum ne kadar üzgün olduğumu kendisi biliyor. Bütün bunlara rağmen sistemin hatasını (ki şu anda öğrendim) bize bağlayıp görüşmeleri bitirdiniz demeniz size yakışmıyor. Ayrıca size bir olay anlatayım sistemin en büyük darbelerinden birini ilk kasırgadeli savası başladığı gün biz yemiştik o gün siz ilk orduları cıktığınızda bkım çalışmasına girildi hiçbir tılsıma savunma yollayamadık bir sürü tılsımımız kaybedildi o gün bu olayı satma falan diye adlandırmadık biz :-) ayrıca kenanın dediği gibi paramız olsaydı sargı bezi alırdık ben ve yakın dostlarımdan alan olduğunu duymadım hatta ben bir kac kere niyetlendim ama ali bey sağolsun sürekli fiyat arttırınca alamamıştım :-)

ni9ht
20-04-2012, 16:18
B​ak bu yazınla gercekten beni dahi üzdün biz o gün toplantı yaptık ne yazıkki benim gibi düsünenler azınlıktaydı birleşme kararından dönüldü hatta ben süleyman ile telde konustum ne kadar üzgün olduğumu kendisi biliyor. Bütün bunlara rağmen sistemin hatasını (ki şu anda öğrendim) bize bağlayıp görüşmeleri bitirdiniz demeniz size yakışmıyor. Ayrıca size bir olay anlatayım sistemin en büyük darbelerinden birini ilk kasırgadeli savası başladığı gün biz yemiştik o gün siz ilk orduları cıktığınızda bkım çalışmasına girildi hiçbir tılsıma savunma yollayamadık bir sürü tılsımımız kaybedildi o gün bu olayı satma falan diye adlandırmadık biz :-) ayrıca kenanın dediği gibi paramız olsaydı sargı bezi alırdık ben ve yakın dostlarımdan alan olduğunu duymadım hatta ben bir kac kere niyetlendim ama ali bey sağolsun sürekli fiyat arttırınca alamamıştım :-)

Öncelikle şahsınıza hitaben hiç bir şey diyemem. Gelelim diğer konuya bu mesajımda serzenişimin travian yönetimine olduğunu anlatamıyacak hangi noktayı atladım bunu gösterirseniz gerekli düzenlemeleri derhal yaparım..

Siz bir sonrakinden bahsettiniz ama bir önceki toplantıyı çabuk unuttunuz. Bir önceki toplantıda çoğunluk sizin fikrinizi benimsemişti. Şimdi haklı olarak soruyorum nedir fikirlerinizi değiştiren sebep? Bizlere çoğunluk masalını tekrarlamıyacağınızı ümid ediyorum. Bu durum sizin forumunuzda %90 a %10 gibi açık ara fark ile tescillenmişti.. Gerçi bu durum pek bir anlam ifade etmiyor benim için.

Şimdi gelelim bihaber olduğunuz konuya, iki gün önce fikrimiz soruldu ; RED ARMY birlikleri ortak wow kurmayı istiyor. Kurulacak wow RED ARMY wow, wow un adı ise SRKN wow. Şimdi soruyorum size bu ne köfte, bu ne lahana turşusu?

Üzgün olmaktan bahsediyorsunuz, peki empati kuruyormusunuz haksız bir rekabet ortamında karşı tarafın uğradığı hezimeti? Serverda oluşan hataları anlıyabilirim sorun varsa vardır ve bu sorun herkez için geçerlidir. Ama ortada bir hata varsa ve bu hata tek taraflı ise bunu anlamamızı buna anlayış göstermemizi nasıl beklersiniz. Nedir bu tek taraflı hata biz seviye basamadık, sizler seviye bastınız. Bizim askerimiz öldü, sizin askerleriniz sapa sağlam.

Şahsınızı muhattap kabul edip yazdıklarınızı cevaplamak istedim. Umarım savunma yapmak adına farklı bir tepki vermezsiniz.

jarlaxle
20-04-2012, 16:29
Sevgili travian severler, koca koca insanlar oyun oynadığımız yetmezmiş gibi birde oyun içinde mızıkçılık yapıyoruz :D

RED ARMY ismi ile kapitalist bir oyunda birlik kurmak iddialı bir seçim diye düşünmüştüm. Lakin görüyorumki RED ARMY birliğindeki " Kızıllar geliyor ! " diyecek kadar gaza gelmiş dostlarımız, kapitalizm ile bu kadar mutual bir dayanışma içine girerek bizi şaşırtmaya devam ediyorlar.

"Sistem"in, "Kızıllar"ı desteklemesi bir tek travian.com.tr'de görülecek bir toplumsal olay sanırım. Bu server'ı daha ilginç kılanda bu olsa gerek. Bu yüzden ara verip verip geri dönüyor herkes herhalde :)

Gavurların bir lafı var bu konu ile ilgili şimdi başını hatırlamadım, yarım yamalakda olsa şöyle birşeydi sanırım...
"F... the System ! " :) Dediğim gibi "F" ile başlıyordu başı ama şimdi tam çıkartamadım :D

ayrıca kenanın dediği gibi paramız olsaydı sargı bezi alırdık ben ve yakın dostlarımdan alan olduğunu duymadım hatta ben bir kac kere niyetlendim ama ali bey sağolsun sürekli fiyat arttırınca alamamıştım :-)

Selçuk Bey parası olanada aldırmıyor Ali Bey merak etmeyin :D Almayın diyor almıyoruz kıramıyoruz hiç dostlarımızı, onlar bizim canımız :D

Saygılarımla,

Koray

yurineros6
20-04-2012, 17:28
arkadaşlar çok uzun zamandır gözlem yapıyorumda butun yenı surum forumlarını gezıyorum hep karsımda su söz var :

'' para tuzagı ''

ee kardeşler ben hem yeni sürüm hemde eski sürüm oynuyorum yeni sürüm sadece ticari amacla yapıldıgını ta bastan beri herkes bılıyor neden sadece ısyan edıyorsunuz baska bısey daha sorun kendınıze ?

klasik surum daha ıyıydı denılıyor eee kardeşim klasık suruma acıldı kullanıcı sayısı vasat ?

ama yenı surum acıldıgında herkes cullanıyor onun ıcın ww donemı para cok gıdıyor dıye sızlanmasın bu sozlerı kım ustune alnırsa artık gırdıysen bı yola butun herseye katlanacaksın !!!

çılgın kimyager
20-04-2012, 18:35
red army ww attığımız hiçbir asker ölmedi eğer bu hata biran önce düzeltilmeyip oyun bu hata yüzünden biterse ozaman bilerde yasal haklarımızı elvette arayacağız. sadece geçen ay kredi kartı ekstrama 180tl lik altın yansımış siz düşünün 1 yılda harcadığım miktarı bu oyunu eğlenelim diye oynuyoruz ama emeklerimizde bu şekildebiterse ozaman bizlerde haklarımızı arayacağız.

Ç.K

PİSLİX
20-04-2012, 20:10
Değerli S7 dostları

Altı üstü bir oyun için insanlar bu kadar emek, vakit ve para dökecekler, sistem oyun kuralları belirleyecek sonra işleri multi hesapları takip etmek olan multihunterlar, t4 sürümünün sonucu olan wowda 1 e 1 tahıl tüketme, wowların oyuncu hesaplara olan vahim mesafesi gibi hataların açığını kapatmak için wowcular 100lerce hesapta şifreyle gezmelerine rağmen bir wow hesabı bile kilitlemeyecek!!!

Saygılar

!!! K E T O !!!

ozgur abıme sonuna kadar katılıyorum daha once ortak bır ww de bıtsın dıye fıkır belırtmıstık ozaman yonetımdeydım suan degılım ama oyuncu olarak hala fıkrımın arkasındayım herkesın uzlasabılecegı bır hesap server adına ww kurarak oyunu bıtırsın..

jarlaxle
20-04-2012, 20:50
ozgur abıme sonuna kadar katılıyorum daha once ortak bır ww de bıtsın dıye fıkır belırtmıstık ozaman yonetımdeydım suan degılım ama oyuncu olarak hala fıkrımın arkasındayım herkesın uzlasabılecegı bır hesap server adına ww kurarak oyunu bıtırsın..

Serkan şu anda bu mesajın gerçekten kafamı karıştırdı... O zaman yönetimdeydim şimdi oyuncu olarak şöyle diyorum ne demek şimdi ?

EKKAB
20-04-2012, 21:08
Serkan şu anda bu mesajın gerçekten kafamı karıştırdı... O zaman yönetimdeydim şimdi oyuncu olarak şöyle diyorum ne demek şimdi ?

Artık yönetim işine karışmıyorum demek oluyor :) Serkan abi salla hayatı artık s5te yaşatmaya devam edeceğiz ;)

reme
20-04-2012, 21:09
Artık yönetim işine karışmıyorum demek oluyor :) Serkan abi salla hayatı artık s5te yaşatmaya devam edeceğiz ;)

S5 te nickin ne usta?

reme
20-04-2012, 21:13
birde selçuk74 nikcli usta,galiba yaşın benden büyük sana abi diyeyim.Abi benim anlamadığım nokta,bu fikri ortaya sen atmıştın yanlış hatırlamıyorsam(yanlışsa lütfen düzeltin)abi kendi birliğin içinde mutabakat sağlayamadıysan neden bu fikri bize sundun?sadece meraktan soruyorum yanlış anlama...

EKKAB
20-04-2012, 21:14
S5 te nickin ne usta?

anas10 hesapta bu aralar 4 kişiyiz ama serverı biten damlıyor :D

selcuk74
20-04-2012, 22:02
Öncelikle şahsınıza hitaben hiç bir şey diyemem. Gelelim diğer konuya bu mesajımda serzenişimin travian yönetimine olduğunu anlatamıyacak hangi noktayı atladım bunu gösterirseniz gerekli düzenlemeleri derhal yaparım..

Siz bir sonrakinden bahsettiniz ama bir önceki toplantıyı çabuk unuttunuz. Bir önceki toplantıda çoğunluk sizin fikrinizi benimsemişti. Şimdi haklı olarak soruyorum nedir fikirlerinizi değiştiren sebep? Bizlere çoğunluk masalını tekrarlamıyacağınızı ümid ediyorum. Bu durum sizin forumunuzda %90 a %10 gibi açık ara fark ile tescillenmişti.. Gerçi bu durum pek bir anlam ifade etmiyor benim için.

Şimdi gelelim bihaber olduğunuz konuya, iki gün önce fikrimiz soruldu ; RED ARMY birlikleri ortak wow kurmayı istiyor. Kurulacak wow RED ARMY wow, wow un adı ise SRKN wow. Şimdi soruyorum size bu ne köfte, bu ne lahana turşusu?

Üzgün olmaktan bahsediyorsunuz, peki empati kuruyormusunuz haksız bir rekabet ortamında karşı tarafın uğradığı hezimeti? Serverda oluşan hataları anlıyabilirim sorun varsa vardır ve bu sorun herkez için geçerlidir. Ama ortada bir hata varsa ve bu hata tek taraflı ise bunu anlamamızı buna anlayış göstermemizi nasıl beklersiniz. Nedir bu tek taraflı hata biz seviye basamadık, sizler seviye bastınız. Bizim askerimiz öldü, sizin askerleriniz sapa sağlam.

Şahsınızı muhattap kabul edip yazdıklarınızı cevaplamak istedim. Umarım savunma yapmak adına farklı bir tepki vermezsiniz.

ben yanlışlıkla senin yazına cevap vermişim ben rıza kardeşime aramızdaki muhabbetten dolayı cevap vermek istemiştim pardon ayrıca bu sefer sanada cevap vereyim onceki toplantı falan olmadı anket duzenlendi %90 lara ulaşan evet cıkınca ben ve serkan temas kurduk buda gayet normal bir durum once bir temas kurarsınız sonrada durumu birlik içindekilere aktarırsınız ki ne yazıkki toplantıda biz eksiktik ama asıl nedeni ben süleymana anlattım birşeyden çok korktum benim mahcup olabileceğim konusuydu bu o yüzden iptal ettik.

selcuk74
20-04-2012, 22:09
Koray kardeşim tüm birliklerde her türden fikirden adam var evet bizim ismimiz red army ve bununla hep gurur duyacagız bizim birliğe girenler ismimizide kişiliğimizede bilerek girdiler bu lafların altında kışkırtma hissediyorum hiç yakışık almıyor. ayrıca kapitalizm ile nasıl bir dayanışmaya girmişiz merak ettim?

selcuk74
20-04-2012, 22:14
birde selçuk74 nikcli usta,galiba yaşın benden büyük sana abi diyeyim.Abi benim anlamadığım nokta,bu fikri ortaya sen atmıştın yanlış hatırlamıyorsam(yanlışsa lütfen düzeltin)abi kendi birliğin içinde mutabakat sağlayamadıysan neden bu fikri bize sundun?sadece meraktan soruyorum yanlış anlama...
ben değil önce serkan attı ben isim konusunu orataya getirdim daha öncede dediğim gibi serkanın anketinden cıkan sonuca dayanarak iletişime gectim dostlarımla mesela süleymanla devamlı telefonda görüsürüz ama siremenle bir kere msn de gorustuk anlaştık ertesi güne birlikerimizin önde gelenlerine danışalım dedik ama ne yazık ki fikri ortaya
atan biz mahçup olduk hatta her 2 wowcuyada özür mesajı attım. Ayrıca şu an hala fikrim değişmiş değil eğer bu şekilde wow kurulacaksa ben bunu keabullenemem wowcu ben olsaydım eğer oyuncu ve birlik profiline tüm birliklerin ismini yazark bir açıklamada eklerdim. Arkadaşlar tartışmaya gerek yok nasıl biterse bitsin hepiniz galipsiniz.

by bay
21-04-2012, 04:48
Kimse bu yazacaklarımdan alınmasın yada gücenmesin...

Oynun başından bu yana bu sistem hataları 1 kere bile yaramadı...

WoW döneminde 3 sistem hatası yaşandı...

1-)Destek istediğimin gecesi saat 04:00 civarlarıydı bu mesajı çektikten 2-3 saat sonra sistem durdu ve ne tahıl ne de savunma WoW köyüne gönderilebildi..bırakın savunma kurmayı eldeki savunmaları kaybettik ve hiç vermeyeceğimiz seviyeyi verdik...Peki bu olay ne zaman yaşanıyor rakip birlikteki arkadaşları yıktıktan hemen sonra..

2-)3 yada 4 gün sistem hataları veriyor Siremen ve Biz WoW da seviye basamıyoruz Geri kalan herkez seviye basabiliyor..Peki bu olay ne zaman yaşanıyor Rakip birlikteki arkadaşları yıktığımızdan hemen sonra..Eğer sistem de bir hata varsa ve bu 3-4 gün sürücekse bütün serverı durdurmaları gerekiyor nasıl bakım çalışması yapılacak dendiği zaman kimse servera giriş yapamıyor aynısını beklerdim ama bu olmadı...

3-)Son sistem hatası ise sadece Redarmy birliklerine yaradı WoW da asker ölmemesi...

Peki biz ne yapalım neden bize hiç bir zaman sistem hataları yararımıza olmuyorda her zaman karşımızda oluyor...Hadi ilk 2 sinde siremen ve bize oldu..Sonuncuda neden sadece Redarmy birliklerine oluyor..

Bu server kazanılırsa kimse hakkımızla aldık diyecek cesareti yok bunu açık ve net bir şekilde yazıyorum..

Eşit şartlarda hiç mücadele şansı tanınmadı sürekli birşeyler meydana gelip bizler geriye giderken rakipler hep ileriye taşındı..

Art niyet aramayın diyorsunuz bu kadar olayı yaşadıktan sonra hangi niyeti arayalım...

S7 serverında kısacası tamamen multihunter ve admin damgasını vurmuştur bundan geri yalan olmuştur...Server yetkililerine karşıda savaşacak halimiz yok..

Şimdiden bu büyük başarınız için sizleri tebrik ediyorum Redarmy&Son birlikleri haklı ve alnınızın teriyle bu serverı kazanırsınız..

Bundan sonra daha inancım filan kalmadı.Bu hata düzeltilir bir dahaki hata yine bizim aleyhimize olur nasılsa....

jarlaxle
21-04-2012, 08:09
Koray kardeşim tüm birliklerde her türden fikirden adam var evet bizim ismimiz red army ve bununla hep gurur duyacagız bizim birliğe girenler ismimizide kişiliğimizede bilerek girdiler bu lafların altında kışkırtma hissediyorum hiç yakışık almıyor. ayrıca kapitalizm ile nasıl bir dayanışmaya girmişiz merak ettim?

Selçuk Bey, attığım mesaj gayet açık ve net. Kim kime karşı kışkırtılacak onu anlamadım ben... Sürekli tesadüfi olduğunu iddia ettiğiniz, savunduğunuz sadece size yarar sağlayan sistem hataları var. Bir tarafta siz WoW kuruyorsunuz, bir tarafta biz hatadan kuramıyoruz. Kim kime karşı kışkırtılmış ? Kışkırtılan biri varsa ( ne demekse ) o ben olabirim anca...

3. kişi yada kişiler yok, bir tarafta siz bir tarafta biz varız. Daha kışkırtılacak bir tarafmı varda kışkırtacağım ? Kendi fikrimizi söylemek illa birilerini etkilemek içinmi yapılır Selçuk Bey ?

Red Army birliği olarak bu kararı alacağız deyip, sunduğunuz fikir sonra diğer yöneticiler tarafından geri çekiliyorsa sizin sözlerinizin RED ARMY üzerindeki etkisinin sandığınız kadar olmadığı anlaşılıyor. Beni telefon ile arayan Serkan dostumun'da belirttiği gibi bir ağırlığınız yokmuş demek ki. Önerileriniz hayata geçmemiş. Aynı şekilde sizin haberiniz olmadan travian ile anlaşmış olabilecek RED ARMY yönetimi olamaz mı ? Nasıl olsa herşeyi kontrol etmeniz, her konuda bilgi sahibi olmanız mümkün değil. Lakin sürekli her yazılan WoW'da hakkımız yeniyor mesajlarına ambargo koymaya çalışıp sürekli hepsine cevap vermek zorunda hissediyorsunuz kendinizi... Siz ortak WoW kurup server'ı bitirmeyi düşündünüz önerinizi sundunuz, yöneticileriniz kabul etmedi. Selçuk Bey, sizinde dediğiniz gibi içinde her tür insan barındıran birliğinizdeki diğer insanlara da edilen genele söylenmiş ithamların hepsine cevap vermeniz gerçekten anlamsız oluyor.

Ayrıca ağzımdan çıkan, klavyede parmaklarımın yazdığı sözlerin yakışık alıp almadığı yönünde değerlendirilecek kadar bir samimiyetimizin olmadığını dolayısıyla asıl "kardeşim" hitabının yakışık almadığını söylemek istiyorum.

Saygılarımla,

Koray

KAİN
21-04-2012, 08:52
Kimse bu yazacaklarımdan alınmasın yada gücenmesin...

Oynun başından bu yana bu sistem hataları 1 kere bile yaramadı...

WoW döneminde 3 sistem hatası yaşandı...

1-)Destek istediğimin gecesi saat 04:00 civarlarıydı bu mesajı çektikten 2-3 saat sonra sistem durdu ve ne tahıl ne de savunma WoW köyüne gönderilebildi..bırakın savunma kurmayı eldeki savunmaları kaybettik ve hiç vermeyeceğimiz seviyeyi verdik...Peki bu olay ne zaman yaşanıyor rakip birlikteki arkadaşları yıktıktan hemen sonra..

2-)3 yada 4 gün sistem hataları veriyor Siremen ve Biz WoW da seviye basamıyoruz Geri kalan herkez seviye basabiliyor..Peki bu olay ne zaman yaşanıyor Rakip birlikteki arkadaşları yıktığımızdan hemen sonra..Eğer sistem de bir hata varsa ve bu 3-4 gün sürücekse bütün serverı durdurmaları gerekiyor nasıl bakım çalışması yapılacak dendiği zaman kimse servera giriş yapamıyor aynısını beklerdim ama bu olmadı...

3-)Son sistem hatası ise sadece Redarmy birliklerine yaradı WoW da asker ölmemesi...

Peki biz ne yapalım neden bize hiç bir zaman sistem hataları yararımıza olmuyorda her zaman karşımızda oluyor...Hadi ilk 2 sinde siremen ve bize oldu..Sonuncuda neden sadece Redarmy birliklerine oluyor..

Bu server kazanılırsa kimse hakkımızla aldık diyecek cesareti yok bunu açık ve net bir şekilde yazıyorum..

Eşit şartlarda hiç mücadele şansı tanınmadı sürekli birşeyler meydana gelip bizler geriye giderken rakipler hep ileriye taşındı..

Art niyet aramayın diyorsunuz bu kadar olayı yaşadıktan sonra hangi niyeti arayalım...

S7 serverında kısacası tamamen multihunter ve admin damgasını vurmuştur bundan geri yalan olmuştur...Server yetkililerine karşıda savaşacak halimiz yok..

Şimdiden bu büyük başarınız için sizleri tebrik ediyorum Redarmy&Son birlikleri haklı ve alnınızın teriyle bu serverı kazanırsınız..

Bundan sonra daha inancım filan kalmadı.Bu hata düzeltilir bir dahaki hata yine bizim aleyhimize olur nasılsa....

durumu gayet açık özetlemişsin, bu hata düzeltilirse oyunun amacı kalmadı ki o askerler ölene kadar vovu kurar red army ve sonlar şimdiden tebrik ediyorum gençleri :)

day1
21-04-2012, 15:34
Neler yapmışız biz ya:D
RED ARMY li olmaktan bir kez daha gurur duydum.Kenanın da dediği gibi,wowu kurduk diye değil oyun bitti diye sevineceğim.

beysehri
21-04-2012, 18:06
Neler yapmışız biz ya:D
RED ARMY li olmaktan bir kez daha gurur duydum.Kenanın da dediği gibi,wowu kurduk diye değil oyun bitti diye sevineceğim.

Tabii ben olsam ben de gurur duyardım. S7 de destansı bir mücadele veriyorsunuz.

ni9ht
21-04-2012, 18:25
ben yanlışlıkla senin yazına cevap vermişim ben rıza kardeşime aramızdaki muhabbetten dolayı cevap vermek istemiştim pardon ayrıca bu sefer sanada cevap vereyim onceki toplantı falan olmadı anket duzenlendi %90 lara ulaşan evet cıkınca ben ve serkan temas kurduk buda gayet normal bir durum once bir temas kurarsınız sonrada durumu birlik içindekilere aktarırsınız ki ne yazıkki toplantıda biz eksiktik ama asıl nedeni ben süleymana anlattım birşeyden çok korktum benim mahcup olabileceğim konusuydu bu o yüzden iptal ettik.

Rıfkı da olabilirdi, sorun değil. Buyrun sahne sizin, beni yanıltmadığınız için huzurluyum.

selcuk74
21-04-2012, 19:07
Ben kardeşim dedim kötü birşey demedim ama özür dilerim bir daha demem. Kışkırtma meselesi ise özellikle ismimizi gündeme getirmenizden dolayı söyledim tartışılan konuyla hiçbir alakası yokken garip kaçıyor.Evet demekki sözümüzün ağırlığı bir yerden sonra yokmus bunu kabul ediyorum ama burada vazgeçilmesinin asıl nedeni söz geçiremediğimiz değil mahcup olabaileceğimizden çekinmemizdir. Travianla anlaşmak lafı çok garip kaçıyor ne karsılıgında anlaşacağız :-) bizde ne o kadar zengin nede çevresi olan birini tanıyorum ben daha once yazdım o sistem arızalarından bizde büyük yara aldık ksrdeli savası başladıgı gün bakım calısmasına alındı birçok tılsım kaybettik. En son olarak RED ARMY birliğinin kurumsal kimliğine gelebilecek tüm ithamlara cevap vermemde bir sakınca görmüyorum yeterki düzeyli bir ortam olsun. Teşekkür ediyorum.

selcuk74
21-04-2012, 19:12
Rıfkı da olabilirdi, sorun değil. Buyrun sahne sizin, beni yanıltmadığınız için huzurluyum.

sizi nasıl yanıltabilirdim acıklarmısınız?

Asittirr
21-04-2012, 19:19
Ne olmuş buralara öyle:)
Red army tavian yönetimini satınmı almış:)
Yav travian yönetiminin parayamı ihtiyacı var sanki.
Kasırgadeli ve namlı cebi kabarık oyuncuları kaz gibi yolduktan sonra nasıl meteliksiz red armyli oyunculara oyunu satabilir şaşırıyor insan valla:D
Çılgın kimyager kendisi diyor her ay 180 tl altına harcadığını.Böyle bir müşteri varken oyun gümüşlerle oynayan red armyli oyunculara satılırmı:)

Asittirr
21-04-2012, 19:25
Bu sürümün hatalarla dolu olduğunu oyunun başından beri bilmiyormuydunuz:) Neden şimdi herkes yanmaya başladı.Hala para harcamak hoşunuzzamı gidiyor acaba.her ay 180 tl traviana harcayan zihniyete bence travian ekibimin yaptığı haksızlık değil müstehaktır.

aylık 180 tl ile neler yapılır diye bi liste hazırlansa eminimki herkesin bir listesi olur elinde.

PİSLİX
21-04-2012, 19:33
Kasırgadeli ve namlı cebi kabarık oyuncuları kaz gibi yolduktan sonra nasıl meteliksiz red armyli oyunculara oyunu satabilir şaşırıyor insan valla:D
Çılgın kimyager kendisi diyor her ay 180 tl altına harcadığını.Böyle bir müşteri varken oyun gümüşlerle oynayan red armyli oyunculara satılırmı:)

yalan yok guldum :d travıanın bu anlamda alınabılecegını yada boyle bır hata (!) nın kasıtlı olabılecegını sanmıyorum yanı hıle varsada boyle bır durumu kımsenın gozunun ıcıne sokmazlar sanırım.. bırlıklerımız ıcındekı agırlıga gelınce koray arkadasıma hıtaben soyluyorum gercekten yonetımde artık red army ekıbı (servere bırlıgımızı kurdugumuzdakı ekıp) artık oyunda pek yok hatta hıc yok desem yerıdır... red army ye sonradan katılan arkadaslar bırlık ıcın bı cok sey yapıyorlar bazı konularda benım dusuncelerıme ters dussede artık kendı hesabım dısında etkın oldugum yada olacagım bır durum soz konusu degıl..

PİSLİX
21-04-2012, 19:34
bu arada kucuk bı market işletıyorum arada musterı gelıyor yazıyı yazarken cok ara verıyorum kopukluklardan dolayı kusura bakmayın :D

EKKAB
21-04-2012, 19:41
bu arada kucuk bı market işletıyorum arada musterı gelıyor yazıyı yazarken cok ara verıyorum kopukluklardan dolayı kusura bakmayın :D

Neyseki küçük bir market işletiyorsunda abi arada bir 250 altın alıyorsun hesaba :) marketler zinciri sahibi birisi olsaydın artık aylık 2-3k altın alırdık hesabımıza :D en güzel altın sistemi 3x-5xte aç bir köy 2. köyü kur 50 altın gelsin beyin bedava :)

selcuk74
21-04-2012, 19:43
Ya o kadar hata olustuki bakın en enteresanını yazayım oyunun ilk başlarında adamın biri kahraman kıslasından asker gibi kahraman cıkarmaya başladı sanırım xnooobs birliğindendi adam o kahramanlarla bütün birliğin askerini kesti yönetime yazdık 2-3 gün sonra durdular herifi ama olan birliğin ordularına oldu :-)

Asittirr
21-04-2012, 19:47
Yav pek fazla oyuna müdahil olmadım ama red armyde altın alamayan yöneticileri biliyorum.Hatta yönetici yapacak adam bulamadıklarını biliyorum.Bir kaç kişi oyunuyordu biri organize yapıyordu biri birliği kuruyordu biride kavga eden oyuncuları kanki yapıyordu.bu sayede oluştu birlik ruhu:)Yani şöle diyim kaliteli oyuncunun olmadığı bir bölgeden dağ görünüşlü bir birlik oluşturdular ve serveri korkuttular.Tabi görünüşlerine yakışır operasyonlarıda usta elleren yapıldığı doğrudur:)Tahmin ediyorumki şuanda bile 3-5 kişi tarafından bakılıyor tüm hesaplara:)bir ara casusluk yaptım ordan biliyorum:)

Kısacası böyle bir hata multihuntere denk gelse oda wowu ben kuracam derdi:)

ayrıca oyunun bu aşamasına kadar tüm birlikler hakkıyla mücadele etti bence. Sonlar biraz red savaşından dolayı yıprandı ve oyundan düştü.tabi bu durum en çok red armynin zararına oldu. çünki nam ve delilerin tüm orduları red wowuna geldi.böle oluncada 2 birliğe karşı tek birlik kaldılar.
Ama bence travian yönetimi bir kıyak yaptı ve serverin bitmesini sağladı.Buna ençok sevinenlerin bu oyuna harıl harıl para dökenler olması gerekirken onlar ağlıyor nedense.
Bu nasıl iştir arkadaşyaaa:d

Unknown
21-04-2012, 20:15
Yav pek fazla oyuna müdahil olmadım ama red armyde altın alamayan yöneticileri biliyorum.Hatta yönetici yapacak adam bulamadıklarını biliyorum.Bir kaç kişi oyunuyordu biri organize yapıyordu biri birliği kuruyordu biride kavga eden oyuncuları kanki yapıyordu.bu sayede oluştu birlik ruhu:)Yani şöle diyim kaliteli oyuncunun olmadığı bir bölgeden dağ görünüşlü bir birlik oluşturdular ve serveri korkuttular.Tabi görünüşlerine yakışır operasyonlarıda usta elleren yapıldığı doğrudur:)Tahmin ediyorumki şuanda bile 3-5 kişi tarafından bakılıyor tüm hesaplara:)bir ara casusluk yaptım ordan biliyorum:)

ayrıca oyunun bu aşamasına kadar tüm birlikler hakkıyla mücadele etti bence. Sonlar biraz red savaşından dolayı yıprandı ve oyundan düştü.tabi bu durum en çok red armynin zararına oldu. çünki nam ve delilerin tüm orduları red wowuna geldi.böle oluncada 2 birliğe karşı tek birlik kaldılar.
Ama bence travian yönetimi bir kıyak yaptı ve serverin bitmesini sağladı.Buna ençok sevinenlerin bu oyuna harıl harıl para dökenler olması gerekirken onlar ağlıyor nedense.

bukadar açıklama yapma gereği neden duydun anlamadım...

Asittirr
21-04-2012, 20:20
Bu açıklamadan duyduğun rahatsızlığa bir anlam veremedim.Forum olsa gerek burası yanlışmı biliyorum acaba.

Asittirr
21-04-2012, 20:24
Şimdi sen bunuda anlamamışsındır.Ama açıklama yapamicam bunun için kusura bakma.

Unknown
21-04-2012, 20:42
Bu açıklamadan duyduğun rahatsızlığa bir anlam veremedim.Forum olsa gerek burası yanlışmı biliyorum acaba.
Rahatsızlık gibi neden algıladın anlamadım bende,neden açıklama ihtiyacı duydun şimdi dedim,söylediklerini zaten çok önceden çoğu kişi biliyor

Şimdi sen bunuda anlamamışsındır.Ama açıklama yapamicam bunun için kusura bakma.
Lütfen böyle edebiyatları geç kim kimin ne demek istediğini anlıyor zaten herkes şurda aklı selim insanlar....

Asittirr
21-04-2012, 20:47
Rahatsızlık gibi neden algıladın anlamadım bende,neden açıklama ihtiyacı duydun şimdi dedim,söylediklerini zaten çok önceden çoğu kişi biliyor

Lütfen böyle edebiyatları geç kim kimin ne demek istediğini anlıyor zaten herkes şurda aklı selim insanlar....

Çoğu kişinin bildiğinden şüphem yok.Ben hazmedemeyenler için yazdım.Hazmedemediğine edebiyat de geç sen:)

ankankara
21-04-2012, 21:51
Arkadaşlar;
oyunda bir hata var ve bunun sistem hatası olduğunu herkes zaten biliyor. Bunu uzatmanın mantığı yok. Ama bu hatayı kullanmak ne kadar etiktir. bu konuşulabilir.

ayrıca parası olan yada olmayan herkesin bu oyunu oynarken kendilerine göre bir tarzı vardır ve öyle oynarlar. bunuda uzatmanın mantığı yok. Önemli olan bir hizmet satın alıyorsunuz ( parayla yada emekle ) bu hizmetin ne kadar düzgün çalıştığıdır. gerisi teferruat.

necdetc-Celal

by bay
22-04-2012, 00:22

arkadaşım multihunter yada adminler senin benim gibi insanlar..sonuçta bugün burda oyuncu olan kişiler teklif gelmesi durumunda başka bir serverda yetkili olabilirler...Arkadaşı olduktan sonrada emin olki bu işler parayla olmasına bile gerek yok..

by bay
22-04-2012, 00:28

Redarmy ve Son savaşı olduğunda ksrdeli ve Nam ekibinin eli armut toplamıyordu serverda en uzun savaşan iki ekip biziz 6 ay boyunca sürekli savaş halinde kaldık...Denk güçlerin savaşı halinde geçti bu olay bizim taraftanda yıkılanlar oldu onlardanda..

Oynun en kalabalık bölgesi zamanında ++ bölgesiydi ne kadar organize yapıldı ki bu kadar hesap yıkıldı ki sayılar azaldı..Diğer bölgelerde bu kadar yıkım yapılmadı ki sayınız halen daha bu kadar fazla..Siz bölge savaşı yaptığınız için rahattınız bizdeki mesafeler 8-10 saat arasında olduğu için uyku bile uyumuyorduk uyandığında çünkü merkezin yerinde olmayabilirdi

by bay
22-04-2012, 00:30
Arkadaşlar;
oyunda bir hata var ve bunun sistem hatası olduğunu herkes zaten biliyor. Bunu uzatmanın mantığı yok. Ama bu hatayı kullanmak ne kadar etiktir. bu konuşulabilir.

ayrıca parası olan yada olmayan herkesin bu oyunu oynarken kendilerine göre bir tarzı vardır ve öyle oynarlar. bunuda uzatmanın mantığı yok. Önemli olan bir hizmet satın alıyorsunuz ( parayla yada emekle ) bu hizmetin ne kadar düzgün çalıştığıdır. gerisi teferruat.

necdetc-Celal

Celal abi dediklerine aynen katılıyorum:)

BEKİR
22-04-2012, 06:34
...

sen önce kendi adını düzelt, ondan sonra konuş.

by bay
22-04-2012, 06:49
Server da kampanya başlatılmış galiba bu kadar sevenim olduğunu bilmiyordum herkez Cami Duvarı koymuş asker köyünün adını:)

Unknown
22-04-2012, 08:16
Server da kampanya başlatılmış galiba bu kadar sevenim olduğunu bilmiyordum herkez Cami Duvarı koymuş asker köyünün adını:)

Saldırılarıda yemişiz ama hem siremene hemde size:D emeklerinize sağlık arkadaşlar

by bay
22-04-2012, 08:20
Saldırılarıda yemişiz ama hem siremene hemde size:D emeklerinize sağlık arkadaşlar

İyi dilekleriniz için teşekkür ederim ama bana gelen saldırılar daha bitmedi:)

Saat 18:30 a kadar 5 ile 7 arasında saldırı bekliyorum:)

burunililer
22-04-2012, 08:37
red ler yine forumda birini ön plana çıkartarak ortalık karıştırıyor arkadaşlar :) taki redlerle savaşlar başladığından beri bu şekilde devam ediyor. Gündem değiştirerek oyuncuları birbirine düşman yapmaya çalışıyor bu arkadaş, wow için yapılan anlaşma o rahmetli arkadaşın isminin wow köyü olarak kullanılması nekadar güzel bir amaç için toplanılmıştı ama maalesef rahmetli arkadaşın birliktaşları bunu yerine getiremedi. Hayırlısı olur inşallah ama red komedisine devam .....

Unknown
22-04-2012, 08:55
red ler yine forumda birini ön plana çıkartarak ortalık karıştırıyor arkadaşlar :) taki redlerle savaşlar başladığından beri bu şekilde devam ediyor. Gündem değiştirerek oyuncuları birbirine düşman yapmaya çalışıyor bu arkadaş, wow için yapılan anlaşma o rahmetli arkadaşın isminin wow köyü olarak kullanılması nekadar güzel bir amaç için toplanılmıştı ama maalesef rahmetli arkadaşın birliktaşları bunu yerine getiremedi. Hayırlısı olur inşallah ama red komedisine devam .....

Sorma birisi isim değiştirip giriyor forma ortalığı karıştırmaya çalışıyor.Allahtan kendisini ciddiyete alan yok kendi yazıyor kendi konuşuyor derler o hesap...

Unknown
22-04-2012, 08:55
İyi dilekleriniz için teşekkür ederim ama bana gelen saldırılar daha bitmedi:)

Saat 18:30 a kadar 5 ile 7 arasında saldırı bekliyorum:)

Hayırlısı dostum bakalım en az hasarla atlatırsın inşallah...

Ekoloji
22-04-2012, 08:58

snmsrkn hesabındaki rahmetli serkan benim bu serverdaki en yakın dostum arkadaşımdı onun adına wow kurulmasına en cok destek verecek sevinecek benimdir ama srkn adını kullanarak ortak wow adı altına by bay a nam&ksr lara wow kurduracak degildim bu fikre en başta karşı cıkan bendim ve diğer yönetici arkadaşlarda aynı görüşte oldukları içinde kabul görmedi,
ortak wow dan bahsedilecekse ben gereken kişilere ortak wow olabilecek durumları söyledim onun dışındakiler sadece lafta kalıcak girişimlerdir bu düzen 1 taraf kurana kadar böyle devam edicektir.

burasıda komedi dükkanına dönmüş :) biz neymişiz böyle admini satın almışız multiyi bağlamışız almanyayı susturmuşuz wow u kurmak için :D :D komik insanlar sizi
kendinizi o kadarmı büyük görüyorsunuz sizi yenmek icin admin satın alalım multihunter ı bağlıyalım? :)
hadi işinize bakın arkadaşlar ağlıyanlara emzik dağıtmıyorlar..

İyi pazarlar.

Asittirr
22-04-2012, 09:09
Oyunun şuanki durumu hakkında bi görüşümü belirteyim diye girdim.Ama herkes üstüne alınmış:) Bilseydim bu kadar yaralı olduğunuzu ellemezdim:)

Ayrıca kimse savaşmadı demiyoruz:)deliler ile namlar savaşırken redlerin bölgesinde nobs ve antired düşmanı bir çok birlik oluştu ve ama redler sanırım sizden daha becerikli olduklarından rakibini kolay yok etti.Biz sonlar ise yine aramızda savaşırken redlerin bize savaş açması sonucu rakiplerimizde birleşi yapmak zorunda kaldık.Ama bu bir gerçektir.bizim savaşımız hiçbirzaman foruma malzeme olmadı yani biz hep araya asker sokmakla uğraşırdık.forumda ise sizin birbirinize laf sokmanızı okurduk:)Belki bu yüzden sadece biz savaştık diye aklınızda kalmıştır.bide wowa 4 ay kala siz birleştiniz. Şuan o birleşimden çıkan ordularınız sizi koruyordu.Redlerin o esnada size saldırmamasının sebebi ise sizlerin redlere bir evlat olarak görünmesinden dolayıydı.Ama görüyorumki bu evlatların ihaneti redleri biraz üzmüştür.Bu acı gerçekleri dile getirmek buraya yazmak istemezdim ama napim bu sizin kaderiniz.Çünki siz forumlarda insanlara çok kolay laf sokuyorsunuz. e haliylede giren çıkan sizede oluyor.

Unknown
22-04-2012, 09:15
Oyunun şuanki durumu hakkında bi görüşümü belirteyim diye girdim.Ama herkes üstüne alınmış:) Bilseydim bu kadar yaralı olduğunuzu ellemezdim:)

Ayrıca kimse savaşmadı demiyoruz:)deliler ile namlar savaşırken redlerin bölgesinde nobs ve antired düşmanı bir çok birlik oluştu ve ama redler sanırım sizden daha becerikli olduklarından rakibini kolay yok etti.Biz sonlar ise yine aramızda savaşırken redlerin bize savaş açması sonucu rakiplerimizde birleşi yapmak zorunda kaldık.Ama bu bir gerçektir.bizim savaşımız hiçbirzaman foruma malzeme olmadı yani biz hep araya asker sokmakla uğraşırdık.forumda ise sizin birbirinize laf sokmanızı okurduk:)Belki bu yüzden sadece biz savaştık diye aklınızda kalmıştır.bide wowa 4 ay kala siz birleştiniz. Şuan o birleşimden çıkan ordularınız sizi koruyordu.Redlerin o esnada size saldırmamasının sebebi ise sizlerin redlere bir evlat olarak görünmesinden dolayıydı.Ama görüyorumki bu evlatların ihaneti redleri biraz üzmüştür.Bu acı gerçekleri dile getirmek buraya yazmak istemezdim ama napim bu sizin kaderiniz.Çünki siz forumlarda insanlara çok kolay laf sokuyorsunuz. e haliylede giren çıkan sizede oluyor.

Yav he he...

Asittirr
22-04-2012, 09:16
sen önce kendi adını düzelt, ondan sonra konuş.

Benim adımın değişmesi kolay:)Ama sendeki zihniyet değişmez.Bu yüzden seni zorlamicam. Yanmaya başladığınızda burda insanların ismine şahsiyetlerine ailelerine laf atmayı bilmeyiz. Bunu siz çok iyi beceriyorsunuz.

BEKİR
22-04-2012, 09:32
Benim adımın değişmesi kolay:)Ama sendeki zihniyet değişmez.Bu yüzden seni zorlamicam. Yanmaya başladığınızda burda insanların ismine şahsiyetlerine ailelerine laf atmayı bilmeyiz. Bunu siz çok iyi beceriyorsunuz.

kardeş, bende tuhaf bir zihniyet yok. beni de tahımıyorsun. benim hakkımda bilmeden konuşma.

ayrıca, bak burada savaştık, boğuştuk vb.. ama yine de birbirimize saygı çerçevesinde kaldık. tüm forum üyeleri olarak birbirimize hakaret etmiyoruz. birilerine kızmış olabilirsin ama, sen yine de ismini değiştir. doğru olanı yaparsın.

beysehri
22-04-2012, 09:37
Oyunun sonu bellidir arkadaşlar ve maalesef oyunun sonunu emekler değil hatalar belirlemiştir.

Unknown
22-04-2012, 09:49
Oyunun sonu bellidir arkadaşlar ve maalesef oyunun sonunu emekler değil hatalar belirlemiştir.

yapanlar utansın...Herkes elinde geldiğince mücadele etti yapacak birşey yok...

burunililer
22-04-2012, 09:52
Bu amaç uğruna wow cu arkadaşlardan köylerini isteseydin eminimki sana teslim ederlerdi köylerini. Bu açıklamanla burdaki egonu görebiliyoruz. İnşallah o arkadaş için kurarsınız wow köyünü zaten aksi bir durumda sizde kuramıycaksınız bilmem farkındamısınız.

snmsrkn hesabındaki rahmetli serkan benim bu serverdaki en yakın dostum arkadaşımdı onun adına wow kurulmasına en cok destek verecek sevinecek benimdir ama srkn adını kullanarak ortak wow adı altına by bay a nam&ksr lara wow kurduracak degildim bu fikre en başta karşı cıkan bendim ve diğer yönetici arkadaşlarda aynı görüşte oldukları içinde kabul görmedi,
ortak wow dan bahsedilecekse ben gereken kişilere ortak wow olabilecek durumları söyledim onun dışındakiler sadece lafta kalıcak girişimlerdir bu düzen 1 taraf kurana kadar böyle devam edicektir.

burasıda komedi dükkanına dönmüş :) biz neymişiz böyle admini satın almışız multiyi bağlamışız almanyayı susturmuşuz wow u kurmak için :D :D komik insanlar sizi
kendinizi o kadarmı büyük görüyorsunuz sizi yenmek icin admin satın alalım multihunter ı bağlıyalım? :)

İyi pazarlar.

EKKAB
22-04-2012, 10:10
Ordular çakılmış seviyeler indirilmiş savunan ve saldıran arkadaşları tebrik ederim ama bazı ordulardaki manço sayılarına asker sayıları pek yakışmamış gibi sanki :)

Asittirr
22-04-2012, 10:12
kardeş, bende tuhaf bir zihniyet yok. beni de tahımıyorsun. benim hakkımda bilmeden konuşma.

ayrıca, bak burada savaştık, boğuştuk vb.. ama yine de birbirimize saygı çerçevesinde kaldık. tüm forum üyeleri olarak birbirimize hakaret etmiyoruz. birilerine kızmış olabilirsin ama, sen yine de ismini değiştir. doğru olanı yaparsın.

Uyarın için tşkler:) Ama zaten travianı uzun zaman önce bıraktım.Bu nick traviana açılmış bir nicktir.ve bu durumdan hoşnutum şuan itibariyle. Sana karşı bi durum yo yani. Rahat ol.hatta kimseye karşı bi durum yok.Tamamen sisteme karşı.yinede uyarın için tşkler.

Asittirr
22-04-2012, 10:13
Hani raporlar nerde bi görelimde gözümüz gönlümüz açılsın:)Bu lanet servere renk veren tüm arkadaşları şimdiden tebrik ediyorum.

yurineros6
22-04-2012, 11:27
http://travian-reports.net/tr/report/54599804273 bu gıden asker buda koyde gerıde kalan selcuk kankam yaptı yıne yapacagını :S

Cami Duvarı (http://ts7.travian.com.tr/build.php?newdid=171057&id=39#td)[tid11]6520

0

[tid13]15755

0
0
[tid28]13152

3
96
0
0
0

yıne saglık olsun savunanan wonder arkadasıma tebrıkler .

TİLKİ
22-04-2012, 11:42
bence sana acıdıklarından köy adlarını cami duvarı yaptılar :D

baktılar profılde aglıyon forumda aglıyon sana bı kıyak gectıler sus dıye :D

by bay
22-04-2012, 12:45

4 ay kalamı:) wowların cıkmasına 4 ay kala daha tılsımlar cıkmamıstı nerdeyse..sen galiba zamanları şaşırıyorsun ben wowların cıkmasına 1 yada 2 hafta kala ksrdeli merkezlerine giren ordumun raporları var elimde zaten ne zaman ordumu bır yere caksam mutlaka bırseyler oluyordu ve ksrdeli ile birleştik..

nobs ve antired birliklerini söylüyorsun ama ksrdeli veya Nam birlikleri değil onlar küçük oluşumlardı ne savaşından bahsediyorsun

by bay
22-04-2012, 12:47

Ağlayacak halim yok gerçekler sana dokunduysa bir omuz verelim sana..Bütün serverın kabul ettiği bir durum farkındaysan eğer anlayamayacak kadar kalın kafalıysan yapacak fazla birşeyim yok

beysehri
22-04-2012, 13:30

İnsanın hakkını araması ağlamak da değildir acizlik de değildir.
Aksine hatalar sonucu oluşan haksız durumlardan nemalanmak da bir o kadar etik değildir.

ankankara
22-04-2012, 13:42
Herkes oyunun son noktasında böyle bir sistem hatasından kaynaklı mağduriyet yaşıyor. İster kabul edin ister etmeyin.

ankankara
22-04-2012, 13:45

İyi pazarlar.

Emzik değilde senin ağzına aslında başka bişey verilirya neyse....

Red army ww de asker açlıktan ölüyormu ölmüyormu sen delikanlıca çık onu söyle,

necdetc-Celal

ankankara
22-04-2012, 15:41
Ordular çakılmış seviyeler indirilmiş savunan ve saldıran arkadaşları tebrik ederim ama bazı ordulardaki manço sayılarına asker sayıları pek yakışmamış gibi sanki :)

Mehmedim sakın vahalarda yakalanıpta tırpanlanmış olmasınlar:)

EKKAB
22-04-2012, 15:50
Mehmedim sakın vahalarda yakalanıpta tırpanlanmış olmasınlar:)

Olabilir abi 1-2 hesap dışında hangilerinin mançosu kesildi bilgim yok zaten 3-4 gündür s7 ilede bir ilgim yok artık :) ama o kadar mançoyu askeri basıpta vahalarda kestiriyorlarsa birşey demiyorum artık kesenleri tebrik ederim. Ama şunu anladım bazıları askerden çok nüfus basmış :D bizim çaktığımız asker nüfusa oranla harbiden çok iyiymiş..

by bay
22-04-2012, 21:46
Olabilir abi 1-2 hesap dışında hangilerinin mançosu kesildi bilgim yok zaten 3-4 gündür s7 ilede bir ilgim yok artık :) ama o kadar mançoyu askeri basıpta vahalarda kestiriyorlarsa birşey demiyorum artık kesenleri tebrik ederim. Ama şunu anladım bazıları askerden çok nüfus basmış :D bizim çaktığımız asker nüfusa oranla harbiden çok iyiymiş..

40k kadar manco diyelim biz bu sayıya:)

by bay
22-04-2012, 21:46

necdetc-Celal

Yürü be abi kim tutar seni hak edene her zaman gerekli cevaplar verilir:)

EKKAB
22-04-2012, 21:56
40k kadar manco diyelim biz bu sayıya:) iyiymiş o zaman harbiden işini bilen adam bu oyunda her şekilde kazanır hele birde toytatları varsa :)

ankankara
22-04-2012, 22:06

Serkana bu gün dedimki, pislix hesabıyla hala saldırıda ilk 20 içerisindesin. Kaldı ki son 3 aydır da oyunu iyice boşlamışken. Serkan gibi bu oyunu oynayan acaba kaç oyuncu var?

EKKAB
22-04-2012, 22:21
Serkana bu gün dedimki, pislix hesabıyla hala saldırıda ilk 20 içerisindesin. Kaldı ki son 3 aydır da oyunu iyice boşlamışken. Serkan gibi bu oyunu oynayan acaba kaç oyuncu var?

Fazla söze gerek yok abi zaten Serkan abiyi tanıyorsun Şubat başı gelmiştim bende s7ye işte maxjulot hesabındaki askerlere ilave ederek birşeyler yaptık o günden çakana kadar :)
Birde s5te gururlu bir çocuk vardı Serkan abi sana bu çocuğu ksrdeli birliklerine aldır falan filan diyordu hatırladın mı? anas10 hesap adım :D

Ekoloji
22-04-2012, 22:46

necdetc-Celal

Edi İle Büdü sizi :)

ankankara
23-04-2012, 01:41
Fazla söze gerek yok abi zaten Serkan abiyi tanıyorsun Şubat başı gelmiştim bende s7ye işte maxjulot hesabındaki askerlere ilave ederek birşeyler yaptık o günden çakana kadar :)
Birde s5te gururlu bir çocuk vardı Serkan abi sana bu çocuğu ksrdeli birliklerine aldır falan filan diyordu hatırladın mı? anas10 hesap adım :D

abim hatırlıyorum, hatırlamaz olurmuyum. Ama s5 i ben bıraktım. oynamadım. oynamadığım serverde de hani bi yanlışlık olur sahiplenemem diye çekindim işin doğrusu.

ankankara
23-04-2012, 01:43
Evet beyler red army ww sinde askerler açlıktan ölüyormu?
hala cevap bekliyoruz.

ankankara
23-04-2012, 01:57

necdetc-Celal

Edi İle Büdü sizi :)

Afferin sana beni hiç şaşırtmadın, kendine yakışan cevabı verdin.
Delikanlılık dediğin bu heralde.

EKKAB
23-04-2012, 09:08
abim hatırlıyorum, hatırlamaz olurmuyum. Ama s5 i ben bıraktım. oynamadım. oynamadığım serverde de hani bi yanlışlık olur sahiplenemem diye çekindim işin doğrusu.

Canın sağolsun abi merkezi +/- ye taşıdık zaten Serkan abinin ısrarı üzerine :)

Ekoloji
23-04-2012, 10:13
Türkiye Cumhuriyetinin geleceği, bugünkü çocuklarının doğru görüşü ve yorulmak bilmeyen çalışma azmi ile büyük ve parlak olacaktır

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Cocuk Bayramımız Kutlu olsun.

TİLKİ
23-04-2012, 13:38
yahu edi ile büdü değilde lala ile dipsiye çok benziyonuz teletubbyler sizi :D

reme
23-04-2012, 15:21
Akıncı ve tayfası iş başında arkadaşlar,bırakın sahne onların olsun biraz...En azından yanlıştı deriz...

PİSLİX
23-04-2012, 16:20

saol abı elımızden geldıgınce oynadık :) sonuna geldık dahada gelmem travıana :p

TİLKİ
23-04-2012, 16:54
Akıncı ve tayfası iş başında arkadaşlar,bırakın sahne onların olsun biraz...En azından yanlıştı deriz...

yahu server basından beri adama yapmadıgınız kalmadı her turlu çirkeflik iğrençlik fazlasıyla yaptınız şimdi aynısını yapınca zorunuza gıdıyor arkadaşlar :)

Neyse size daha laf yok yeter bu kadar zaten size ağız dalaşı olsun çamurdan olsun bodozlama atlıyorsunuz içine Ha bu arada akıncıyı korudugumu sanma adam iyi koymus lafı tebrık etmek lazım tabi sizide tebrik etmek lazım iyi laf yemişsiniz bravo herkes sizin gibi yutamaz bu lafları :))) alışkanlıklar işte kolay vazgeçilmiyor.......

Unknown
23-04-2012, 21:23
ekrem kimseye laf verme bırak herkes istediğini yazsın millet biliyor kimin ne olduğunu...

by bay
23-04-2012, 23:24
yahu edi ile büdü değilde lala ile dipsiye çok benziyonuz teletubbyler sizi :D

senin heralde yaş aralığın çok aşağıdaki bu karakterleri tanıyorsun..Yada yaşın fazla akıl yaşın küçük

çılgın kimyager
24-04-2012, 13:19
yahu server basından beri adama yapmadıgınız kalmadı her turlu çirkeflik iğrençlik fazlasıyla yaptınız şimdi aynısını yapınca zorunuza gıdıyor arkadaşlar :)

Neyse size daha laf yok yeter bu kadar zaten size ağız dalaşı olsun çamurdan olsun bodozlama atlıyorsunuz içine Ha bu arada akıncıyı korudugumu sanma adam iyi koymus lafı tebrık etmek lazım tabi sizide tebrik etmek lazım iyi laf yemişsiniz bravo herkes sizin gibi yutamaz bu lafları :))) alışkanlıklar işte kolay vazgeçilmiyor.......

yazıalrdan kimin zoruna gittiği belli daha forumdan haberin bile yok kafanda nicin gibi tilki gibi çalışıyor sürekli kurnazlık peşindesin hayatta yapableceğin tek şey burada böyle bilinçsizcebirşeyi takip etmeden yazmak olur daha fazlasını yapamazsın. önce forumun başlarına git akıncının yazdıklarına bak sonra yorumyap benden sana abi tavsiyesi

TİLKİ
24-04-2012, 14:39
yazıalrdan kimin zoruna gittiği belli daha forumdan haberin bile yok kafanda nicin gibi tilki gibi çalışıyor sürekli kurnazlık peşindesin hayatta yapableceğin tek şey burada böyle bilinçsizcebirşeyi takip etmeden yazmak olur daha fazlasını yapamazsın. önce forumun başlarına git akıncının yazdıklarına bak sonra yorumyap benden sana abi tavsiyesi

nickimde ne yazdıgı senı ılgılendırıyormu tilki çakal vs sana etkısı varmı ? çılgım kımyager yerine senin nicktede lala veya dipsi yazması lazım :D

bakın gunes doguyor hadi el sallayın gunese teletubbyler :D

neyse sızle bu kadr muhabbet yeter sıze ıstedıgınızı vermıcem merak etmeyın

pokemonlar sizi gidi :D

TİLKİ
24-04-2012, 14:41
senin heralde yaş aralığın çok aşağıdaki bu karakterleri tanıyorsun..Yada yaşın fazla akıl yaşın küçük

Sizi tanımam için akıl yasım veya beden yasımın kucuk olmasımı lazım ? akıl yasımda beden yasımda yerınde ama bakın sızlerı tanıyorum ne farkınız var teletubbylerden :)

Unknown
24-04-2012, 15:02
Sizi tanımam için akıl yasım veya beden yasımın kucuk olmasımı lazım ? akıl yasımda beden yasımda yerınde ama bakın sızlerı tanıyorum ne farkınız var teletubbylerden :)

Akıncı tatilde sanırım onun yerine sen yazdığına göre...

TİLKİ
24-04-2012, 15:40
...............

ankankara
24-04-2012, 15:52
nickimde ne yazdıgı senı ılgılendırıyormu tilki çakal vs sana etkısı varmı ? çılgım kımyager yerine senin nicktede lala veya dipsi yazması lazım :D

bu yazılar bana birini hatırlatıyor ya :)
sakın nickini değiştirip tekrar aramıza mı döndün

çılgın kimyager
24-04-2012, 17:24

bi insana bukadarmı şempazelik yakışır :D senin yerin burası değil sirkler komik insan :D

çılgın kimyager
24-04-2012, 17:26
forumda çakma hesaplar türedi bu ne iştir bizi eğlendirmek için yapmadıkları paylançoluklar kalmadı :D çoluk cocuklamı oynuyoruz bu oyunu nedir :D

BEKİR
24-04-2012, 18:26
bunların çenesini açan olay, serverin sonuna gelmesidir. oyun oynanır, sevinçler hüzünler yaşanır, ama bu kavanoz dipli dünyada muhakkak böylesi tipler bulunur. bunların bir kısmı server boyunca içlerinde biriktirdikleri zehiri kusar, bir kısmı komplekslerini tatmin etmeye çalışır. bunların çenesini açan esaslı olay ise, red wow'unda askerlerin tahılsızlıktan ölmüyor olmasıdır. server normale geldiği anda bunların da çenesi kapanır. dolayısıyla bunlara aldırmamak ve aynen yola devam etmek gerekir. it ürür, kervan yürür.

Mcky
24-04-2012, 23:38
Arkadaslar hıc mı bır kısı yok su RED ARMY wowunda asker olmemesı meselesıne acıklık getırecek??? Gorunen o kı oyle bırsey var ve siz sevıye basıyorsunuz helal olsun sıze wowunuzu kurduktan sonra sızı alkıslamak lazım. Gercekten buyuk basarı s7 ye altın harflerle RED ARMY ısmını yazıyorsunuz.

Osman, mcky

Asittirr
24-04-2012, 23:45
Red army wowunda asker ölmemesi olayını bilmeyen yok zaten daha neye açıklık getirilecekki.
herkes avaz avaz bağırıyor zaten.Ha bu durum oyunun bir hatasıdır.Eğer bunu red armyliler yaptı diyorsanız helal olsun size:)
bir oyunun hatasını bile red armye yüklemek size yakışıyorsa size yakışanı yapın derim.
Ama bu bir gerçek bu oyunun bitmesini herkes istiyor.Ve bunun bir para tuzağı olduğunu her seferinde söyleyen kişiler bu oyuna en çok para harcayan kişiler.Ben bunlara şaşıyoprum.neye üzülüp neye sevineceklerini şaşırmış olmalılar.bu hatalar oyun başladığından bu yana var. ve bu travian yöneticileri sizinle istediği gibi alay etti.Sanırım bu en son hatası olacaktır.Eğer bir erkek varsa diğer birliklerden çıksın desinki böle bir hata bize denk gelseydi biz wowda sevye basmicaktık desin ozaman alkışı hak eder.Tabi hangi mantığa oturtacak onuda merak ederim.buraya yazacağınıza travian yöneticilerine yazın ve sonuç alamıyorsanız hala neden diğer wowlar sevye basıyor ben asıl onu anlamış değilim.Demekki bu oyuncular bunları hak ediyordur bence. benim açımdan özet budur.

Mcky
25-04-2012, 00:02
Iyıde sımdı dıyelımkı RED ARMY wowu kurdu guzel mı olacak ıllakı cıkıp dıyeceklerkı sıstemın hatasından yararlandılar ve wow kurdular ve haklıda olacaklar o yuzden bu sekılde bır wow kurulması bence mantıksız.Ve dahasıda olay ileride illakı çarptırılarak sistem hatasından cıkıp RED ARMY nın hıle ıle wow kurdugu olacaktır bu benım dusuncem gerısı RED ARMY lılere kalmıs bırsey.

Osman , mcky

KAİN
25-04-2012, 00:02
Red army wowunda asker ölmemesi olayını bilmeyen yok zaten daha neye açıklık getirilecekki.
herkes avaz avaz bağırıyor zaten.Ha bu durum oyunun bir hatasıdır.Eğer bunu red armyliler yaptı diyorsanız helal olsun size:)
bir oyunun hatasını bile red armye yüklemek size yakışıyorsa size yakışanı yapın derim.
Ama bu bir gerçek bu oyunun bitmesini herkes istiyor.Ve bunun bir para tuzağı olduğunu her seferinde söyleyen kişiler bu oyuna en çok para harcayan kişiler.Ben bunlara şaşıyoprum.neye üzülüp neye sevineceklerini şaşırmış olmalılar.bu hatalar oyun başladığından bu yana var. ve bu travian yöneticileri sizinle istediği gibi alay etti.Sanırım bu en son hatası olacaktır.Eğer bir erkek varsa diğer birliklerden çıksın desinki böle bir hata bize denk gelseydi biz wowda sevye basmicaktık desin ozaman alkışı hak eder.Tabi hangi mantığa oturtacak onuda merak ederim.buraya yazacağınıza travian yöneticilerine yazın ve sonuç alamıyorsanız hala neden diğer wowlar sevye basıyor ben asıl onu anlamış değilim.Demekki bu oyuncular bunları hak ediyordur bence. benim açımdan özet budur.

herkes bu serverın bitmesini istiyor ve bekliyor,, eğer tespit etmeseydik red army-son vovunda normal vov kurmuş gibi sevinecektiniz dimi? şimdi bu hatayı ortaya çıkarıp bunu dile getirmek ve üstüne gitmek sonrada bizim bu durumumuzu eleştirmek siz olsaydınız napardınız demek tam da uygun sizlere,

biz olsak napardık biliyormusun söyleyeyim sana: zaten serverın suyu çıktı der red army yöneticileriyle irtibata geçer oyun buraya kadarmış açlıktan asker ölmüyor der vovu kurar hiç bir şekilde de sevinme vs. yapmadan şimdiye kadar olan kargaşa, gürültü patırtıya son verip serverı sonlardırırdık. çünkü bu bir haktır ben ve diğer yönetici arkadaşlarım bu vebalin altına girmek istemeyiz.

Rıza

KAİN
25-04-2012, 00:52
gün geçmiyor ki tuhaflıkların ardı arkası kesilmiyor az önce red army-son ww sinin bir anda 97 den 99 a atladığına şahit oldum, şimdiden tebriklerimi iletiyorum.

rango
25-04-2012, 00:55
gün geçmiyor ki tuhaflıkların ardı arkası kesilmiyor az önce red army-son ww sinin bir anda 97 den 99 a atladığına şahit oldum, şimdiden tebriklerimi iletiyorum.

bu da bir Redarmy destanıdır herhalde oyle soylerler hep.
Tebrik ediyoruz herseye ragmen

tektabanca
25-04-2012, 00:56
O değil de çakılacak ordu da mı kalmadı tamam seviye almayın ama orduları görseydik iyiydi o kadar para yağdı sargı bezlerine :?
seviye 99 halen bi şey yok ŞİMDİLİK !

çılgın kimyager
25-04-2012, 01:13
Bu serverinda adminlerinde yoneticilerinde hepsinin ellerini sıkmak lazim hepinizi yaptiginiz bu olaydan oturu tebrik ederim bazi kelimeler aslinda farkli kullandim icimden gecen farkli yazdigim edebimden dolayi farkli helal olsun size sonunda yoldaki ordular yetismesin diye 97 den 99da yaptiniz alin oyununuzuda neyse. Bu saatten sonra travian benim icin bitmistir

Resmen oyunun icine ettiler verdigimiz emekler size helal degil allah o emekleri kat kat sizin burnunuzdan getirsin. Hepiniz en kaliteli yoneticilersiniz..

Bu sozlerim travian yonetimine

tektabanca
25-04-2012, 01:22
Bu serverinda adminlerinde yoneticilerinde hepsinin ellerini sıkmak lazim hepinizi yaptiginiz bu olaydan oturu tebrik ederim bazi kelimeler aslinda farkli kullandim icimden gecen farkli yazdigim edebimden dolayi farkli helal olsun size sonunda yoldaki ordular yetismesin diye 97 den 99da yaptiniz alin oyununuzuda neyse. Bu saatten sonra travian benim icin bitmistir

Resmen oyunun icine ettiler verdigimiz emekler size helal degil allah o emekleri kat kat sizin burnunuzdan getirsin. Hepiniz en kaliteli yoneticilersiniz..

Bu sozlerim travian yonetimine

Sonuna kadar katılıyorum oyun iyice boka sardı.Ama bitmesine üzüldüm diyemem kurtulduk.Nitekim benim gözümde herkes kazandı kaybeden var o da TRAVİANnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn.

DİP NOT:Her ne kadar RED ARMY'DE çakılmamış ordular olsa da bu şekilde oyunu sadece RED ARMY kazandı diyenler yavşağın önde gidenidir.

ankankara
25-04-2012, 02:00
bunların çenesini açan olay, serverin sonuna gelmesidir. oyun oynanır, sevinçler hüzünler yaşanır, ama bu kavanoz dipli dünyada muhakkak böylesi tipler bulunur. bunların bir kısmı server boyunca içlerinde biriktirdikleri zehiri kusar, bir kısmı komplekslerini tatmin etmeye çalışır. bunların çenesini açan esaslı olay ise, red wow'unda askerlerin tahılsızlıktan ölmüyor olmasıdır. server normale geldiği anda bunların da çenesi kapanır. dolayısıyla bunlara aldırmamak ve aynen yola devam etmek gerekir. it ürür, kervan yürür.

Ağzına sağlık ::)

by bay
25-04-2012, 02:02
Redarmy nın WoW kuramayacağını anlayan adminler bu işede sonunda el attılar...Zaten geride bırakmamak için sürekli sistem hatalarının arkasına saklanıldı...Şimdide 97 den 99 da atlattılar...

2-3 saatte de 100 olursa hiç şaşırmam artık....

tebrikleri Redarmy&Son&Admin birlikleri

BEKİR
25-04-2012, 06:04
herhalde arabanızın arkasına yazarsınız:

SERVER SAĞOLSUN

Unknown
25-04-2012, 07:40
Yazıklar olsun ya hiçbirşey söylemiyorum bende şimdi baktım nasıl 99 olur diye.Adminler Mh allah sizleri bildiği gibi yapsın emeklerimiz varsa ki var elbette bunun biyerde vebali sizden çıkar...Şu anda bütün Adminlerin ve Mh ların kulakları çınlıyordur.

Red Army de WOW u kurarsa diyecek birşey yok emek veren herkesin eline sağlık güzel bir server oldu...Oyuna bütün birliklerden ziyada travian yönetimi damga vurdu...........

Ekoloji
25-04-2012, 07:44
Beyler rahat, kasmayın bu kadar.
Oyun bitsin diye isyan edenler RED ARMY wow kuracak diye neden ağlamaya başladılar?
Adaletsizlik var diye sızlanmayın asıl Adalet bu.
Sanırım ilahi adalet bu oluyor, Bazıları Rahmetli Serkan'ın dostumun kardeşimin adını kullanarak ortak wow adı altında nam&ksr lara wow kurduracakken birden işler tersine döndü ve nam&ksr wow u kuramadı ama merak etmeyin,
Amac srkn adına wow kurmaktı işte bizde onu gercekleştiriyoruz snmsrkn ismi ile wowu kuracagız.
Hem üzülmeyin canım belki hemen bitmez server ordularınız yetişirse birkaç seviye yıkar birkacgün uzatırsınız serverı hem vaktimiz yok diye şimdi yapamadığımızı yapmaya vakit olur bütün wowları 0 layıp tek wow olarak bitirmek dahada güzel olucaktır ;)

'' Ağlamayın beyler ağlamayın emzik dağıtmıyorlar, ha yok ; biz emzik istemiyoruz diyorsanız.

necdetc-Celal

Celal abiniz ağızından cıkardığını başka ağızlarada verir elbet sizi sever nasıl olsa dün sövdüklerine bugün kardeşim diyenler bir lolipop u sakınacak degilya kardeşlerinden.. ''

beysehri
25-04-2012, 07:52
Oyun bitsin diye isyan edenler RED ARMY wow kuracak diye neden ağlamaya başladılar?
Sanırım ilahi adalet bu oluyor, Bazıları Rahmetli Serkan'ın dostumun kardeşimin adını kullanarak ortak wow adı altında nam&ksr lara wow kurduracakken birden işler tersine döndü ve nam&ksr wow u kuramadı ama merak etmeyin,
Amac srkn adına wow kurmaktı işte bizde onu gercekleştiriyoruz snmsrkn ismi ile wowu kuracagız.
Hem üzülmeyin canım belki hemen bitmez server ordularınız yetişirse birkaç seviye yıkar birkacgün uzatırsınız serverı hem vaktimiz yok diye şimdi yapamadığımızı yapmaya vakit olur bütün wowları 0 layıp tek wow olarak bitirmek dahada güzel olucaktır ;)

'' Ağlamayın beyler ağlamayın emzik dağıtmıyorlar, ha yok ; biz emzik istemiyoruz diyorsanız.

Celal abiniz ağızından cıkardığını başka ağızlarada verir elbet sizi sever nasıl olsa dün sövdüklerine bugün kardeşim diyenler bir lolipop u sakınacak degilya kardeşlerinden.. ''

Yüzsüzlük!

Redler oyunu kazanır elbet ama tebriği hak etmezler. keşke edebilselerdi.
Redler oyunu kazanırlar elbet ama itibarlarını kaybederler.
Tercih meselesi...

KAİN
25-04-2012, 08:01

hay senin karakterine... emin ol şu an sana kendi oyuncularında sövüyor üstte olduğu gibi,

ne diyelim sizede böyle vov kurmak yakışırdı zaten size yakıştığı gibi vov kuruyorsunuz, hatta diğer yöneticileride işin içinde çıkarıyorum sana ve tayfana yakıştığı gibi vov kuruyorsunuz, !!

bu arada da var senin ağzında heralde bişeyler geveleyip duruyorsun, sürekli ağza bişeyler almaktan bahsettiğine göre.

Ekoloji
25-04-2012, 08:24
hay senin karakterine... emin ol şu an sana kendi oyuncularında sövüyor üstte olduğu gibi,

ne diyelim sizede böyle vov kurmak yakışırdı zaten size yakıştığı gibi vov kuruyorsunuz, hatta diğer yöneticileride işin içinde çıkarıyorum sana ve tayfana yakıştığı gibi vov kuruyorsunuz, !!

bu arada da var senin ağzında heralde bişeyler geveleyip duruyorsun, sürekli ağza bişeyler almaktan bahsettiğine göre.

Şşt rıza bak şimdi iyi oku yazdıklarımı seni insan yerine koyup cevap veriyorum :)

Bizde küfür olmaz o size has birşey küfür ettiğini hakarette bulunduğunu zannedenler bizden degildir,
biz küseriz barışırız tartışırız genede abi kardeşizdir ama küfür bizde olmaz bizim aramıza giremez.

Wowda Rahmetlinin adını kullanmaya calışıp onun adına ortak wow diye kendinize wow kurdurmaya calışacak kadar şerefli olup,
Takdir-i İlahi tecelli ettiğinde hakedene müstahak gibi cevap verildiğinde ağlamanız birşeyi degiştirmiyecek.
İyisi ile kötüsü ile, doğrusu ile yanlışı ile RED&SON wow kurulacak ve istiyen istediğini söylensin, ağlasın sonuç olarak wow u RED&SON kurmuş olacak.

Ağız konusuna gelince mevzuyu acan celal abindi devam ettiren sensin demekki tadı güzel geldiki devam ettirip millete özendirmeyemi calışıyorsunuz ama yediginiz içtiğiniz size kalsın o yol sizin yolunuz başkalarını bulaştırmaya calışmayın.

st.angerr
25-04-2012, 08:44
Şşt rıza bak şimdi iyi oku yazdıklarımı seni insan yerine koyup cevap veriyorum :)

Bizde küfür olmaz o size has birşey küfür ettiğini hakarette bulunduğunu zannedenler bizden degildir,
biz küseriz barışırız tartışırız genede abi kardeşizdir ama küfür bizde olmaz bizim aramıza giremez.

Wowda Rahmetlinin adını kullanmaya calışıp onun adına ortak wow diye kendinize wow kurdurmaya calışacak kadar şerefli olup,
Takdir-i İlahi tecelli ettiğinde hakedene müstahak gibi cevap verildiğinde ağlamanız birşeyi degiştirmiyecek.
İyisi ile kötüsü ile, doğrusu ile yanlışı ile RED&SON wow kurulacak ve istiyen istediğini söylensin, ağlasın sonuç olarak wow u RED&SON kurmuş olacak.

Ağız konusuna gelince mevzuyu acan celal abindi devam ettiren sensin demekki tadı güzel geldiki devam ettirip millete özendirmeyemi calışıyorsunuz ama
yediginiz içtiğiniz size kalsın o yol sizin yolunuz başkalarını bulaştırmaya calışmayın.

Anlamadığım nokta ne biliomusun serverda ki tüm herkes bir jest olsun diye birleşip rahmetliyi de anmak adına ortak wowda karar kılma yönünde harekete geçiyorlar ama sen ve bir kaç arkadaşın yok rahmetliyi agzınıza almayın falan da filanda gibi laflarla ortalığı kışkırtmaya oynuyosun. Hayır senin yaptığn bu karaktersizlik diyeceğim artık birbirine küfür etmekten bile daha ağırdır. Neden karaktersiz diyorum açıklayayım bu bir oyun sanal bir oyun dünyası belki bunu 600000000 kere duymuşsundur burada sevinç yaşanır acı yaşanır tartışılır edilir ama wow kurulduktan sonra server res yiyince herkes yoluna bakar kalan mazi de kalır ama sen burada gelmiş milletn arasını bozmak için manevi değerleri kullanan bir sahtekarsın benim gözümde ahanda bu da benim son noktam haydin kalın sağlıcakla.

ni9ht
25-04-2012, 08:46
Arkadaşlar boş yere konuşmaya gerek yok, oyun bitsin diye wow kuruluyor. Tebrik edilmedikten sonra kurulan wow çokta önemli olmasa gerek rakibiniz sizlere saygı göstermiyorsa 50 tane wow kurun neye yarar.

Yanlız bu admin ler mh ler ne boka yarar hala çözemedim. Bu kadar insan sesini yükseltiyor çıt yok, devekuşu gibi kafalarını toprağın altına gömmüşler neyi bekliyorlarsa. Elinizden bir şey gelmiyormu gelmiyorsa çıkıp söyleyin. Bu kadarmı cesaretiniz yok illa inceden kalına doğru kulaklarınızımı çınlatmamız gerekiyor.

Celal abinin de bahsettiği emzik yerine mikrofon sizler rahat rahat konuşun diye. Hedefiniz şaşmasın başka yere değil mikrofon a konuşun. O sizi dinliyor...

dexter34
25-04-2012, 08:56
bir olayda 2 tür sonuca gidilir
birinci yol adam gibi adamların yoludur edebiyle adabıyla namusuyla şerefiyle bileğinin hakkıyla alnının teriyle..
ikinici yol ise düzenbazlıkla hile ile yalan ile hak yemeyle ahlaksızlıkla..

red army olarak siz 2 ci yolu seçtiniz ve bundanda gurur duyuyorsunuz sözüm sadece akıncı sana değil o wow un kurulmasını isteyen savunan herkese..

ama unutmayınki kurduğunuz wow da herkesin hakkını yemiş olacaksınız bizler bu oyuna zaman verdik emek verdik para verdik ve bizim gibi yüzlerce oyuncumuz aynı şekilde ama sizler işin içerisine hile karıştırarak yüzlerce oyuncunun hakkını yediniz..

biz size asla wow kurdurmazdık bunu sizde biliyorsunuz sizi daha 4 5 kere yıkacak ordularımız vardı ama hile ile başetmek mümkün değil.edebli ve adablı bir oyuncuya yakışan hile yapmadan wow kurmak yada oyunda hata varsa bunun düzeltmenin yollarını aramaktır.ama sizler oyun bitsinde kurtulalım bahanesinin arkasına sığınıp hile ile kuracağınız wow a seviniyorsunuz ne diyeyim sevinin demekki bu kadar ihtiyacınız varmış alt tarafı bir oyun için insan karakterinden ödün vermez bizim kitabımızda.. ancak sizin gibi insanlar bu hileye sevinir. herkes karakterini oynarmış

siz ne kadar inkar etsenizde ortak wow dan neden vazgeçtiğinizide biliyorum ,tahıl hilesini bulduktan sonra bu fikirden vazgeçtiniz..çünkü daha öncesinde wow kuramıyacağınızı biliyordunuz.sizden bazı arkadaşlar bunu yalanlıyorlar ama kıvırmakda yakışmıyor onlara herşey gün gibi apaçık ortada.

ayrıca biz ortak wow düşüncesine hiç sıcak bakmadık sizin yöneticilerinizin yoğun ısrarları sonucunda oyunu bir an önce bitirmek maksadıyla tamam dedik ortak bir noktada anlaşabiliriz dedik.ama ilk teklif ve ısrarlar sizin yöneticilerinizden geldi..bizler asla böyle bir öneri ortaya atmadık

kuracağınız hileli wow sizlere hayırlı olsun...adam gibi delikanlı gibi birisi olsaydın Akıncı efendi cesaretle itiraf ederdin""" evet wow da hile var askerler tahıl tüketmiyor açlıktan ölmüyor ve biz bu sayede wow kuracağız ""

son hileniz ise seviye 97 basılı ve gelişmede 98 seviye varken bir anda 98 olmadan 99 olmanız yani nedense sistem bütün hataları sizlere iyi tarafından bizlere kötü tarafından yapıyor.

Unknown
25-04-2012, 09:00

Ağız konusuna gelince mevzuyu acan celal abindi devam ettiren sensin demekki tadı güzel geldiki devam ettirip millete özendirmeyemi calışıyorsunuz ama yediginiz içtiğiniz size kalsın o yol sizin yolunuz başkalarını bulaştırmaya calışmayın.

Sen ve senin tayfandan başka tebrik eden olmayacak merak etme,rahmetlinin adına WOW kurulmasınıda engelleyen sen ve senin tayfan zaten,varsın WOW kurulsun herkes yoluna bakar ama senin birliğin bile böyle şerefsizce WOW kurulmasını istemezdi....Ağlama meselesine gelince de get derim sana başka birşey demem

Bu multi hunter yada adminlerede açık açık söylüyorum birazcık şeref,haysiyet varsa sizde(ki sanmıyorum) bu olanları açıklarsınız,bukadar insanı,emek verenleri birbirine düşürüp köşeden kıs kıs gülmekle olmaz bu işler.Birazcık adamsanız işinizii doğru yapın yada bırakın yapacak olanlar gelsin...

reme
25-04-2012, 09:08

Çok boş adamsın harbiden.Rahmetlinin adını kullanıp ortak wow kararını ilk kim dile getirmiş bir bak bakalım...

Yakışanı yaptığın için,o şekilde wow kurabıldıgın için tebrik ederim seni...

S12 den bir arkadaşın sözü vardır,'Herkes Karakterini Oynar'...saygılar sana...

KAİN
25-04-2012, 09:32
[ı]snmsrkn hesabındaki rahmetli serkan benim bu serverdaki en yakın dostum arkadaşımdı onun adına wow kurulmasına en cok destek verecek sevinecek benimdir ama srkn adını kullanarak ortak wow adı altına by bay a nam&ksr lara wow kurduracak degildim bu fikre en başta karşı cıkan bendim ve diğer yönetici arkadaşlarda aynı görüşte oldukları içinde kabul görmedi,

Burasıda komedi dükkanına dönmüş :) biz neymişiz böyle admini satın almışız multiyi bağlamışız almanyayı susturmuşuz wow u kurmak için :d :d komik insanlar sizi

Iyi pazarlar.[/ı]

[sıze=4]
bak önce kim açmış emzik ağza alma muhabbetini bak da gör, [/sıze]

biz seni zamanında çok ağlattık, herkesi kendin gibi görüp emzik dağıtmaya çalışıyorsun heralde ,

ve 36 yaşına gelmiş erkut daha önce hesaptan seni takmayıp seni muhatap olarak kabul etmeyip
seni kaleye almama burada böyle cevap veriyorsun heralde "seni insan yerine koyupla başlıyorsun yazına" benim seni insan yerine koymadığımı serverde başta senin yöneticilerinde biliyor emin ol ben senden başka sizdeki yöneticilerin çoğuyla insan gibi karşılıklı muhabbet ettim ama senin ne ayak olduğunu bildiğim için seni muhatap kabul etmedim heralde bu da sende kuyruk acısına neden olmuş, ne mutlu bana :)

sonra snmsrkn isminde vov kuralım tek vov olsun bitsin diyen biz değildik teklif senin yetkilerini aldığın adam yerine koymadığın ama bizlerin ( özellikle celal abimin) dirsek temasında olduğu rakip yönetici arkadaşlarımdan geldi herkes bu server bitti derken sen çıktın ortaya tahıl işini adminlerle konuşmuş olmalısın ki 10 günde def 3m den 12m ye çıktı vovunuzda.

bülent abinin dediği gibi bu tahıl işi çözülünce ortak vovdan vazgeçildi, yanlış anlaşılmasın biz zaten çok istekli değildik ortak vova ama rakip yöneticilerde oyuncularda ve bizdeki bazı yönetici ve oyuncularımızda tamam dedik çünkü artık oyun oyun olmaktan çıkmıştı işkenceye dönmüştü.

Hadi bakalım sevin artık vovu kurdunuzsize yakışan şekilde.

selcuk74
25-04-2012, 11:09
akıncının bazıları dediklerinden biri benim evet ben herkesi bu illet serverdan kurtarmak için çabaladım vede bunu kimseyi kullanarak değil güzel birşey ile herkesi kucaklayacak birşeyle yapalım dedim oda rahmetlinin ismi ile bitirmekti. Evet benim için bu oyunda kazanan kaybeden yok herkes galibiyeti haketti (BU ŞEKİLDE OLMASINI ASLA İSTEMEZDİM) hepinize teşekkür ediyorum.

ankankara
25-04-2012, 14:20
akıncının bazıları dediklerinden biri benim evet ben herkesi bu illet serverdan kurtarmak için çabaladım vede bunu kimseyi kullanarak değil güzel birşey ile herkesi kucaklayacak birşeyle yapalım dedim oda rahmetlinin ismi ile bitirmekti. Evet benim için bu oyunda kazanan kaybeden yok herkes galibiyeti haketti (BU ŞEKİLDE OLMASINI ASLA İSTEMEZDİM) hepinize teşekkür ediyorum.

Selçuk hocam sen elinden geleni zaten yaptın. Bazen her şey istediğimiz gibi gitmeyebiliyor. Yapacak bişey yok.

necdet_Celal