PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : WOW Gidişatı [Server 7]

Sayfa : 1 2 3 4 [5] 6 7

selcuk74
11-03-2012, 22:27
Tüm birliklerin ortak kararı ile olursa bende katılırım sanaırım o zaman red army'den itiraz olmaz ben ve serkanın tavrı önemlidir.

oguz1974
12-03-2012, 10:19
Tüm birliklerin ortak kararı ile olursa bende katılırım sanaırım o zaman red army'den itiraz olmaz ben ve serkanın tavrı önemlidir.

Selçuk, ben siliyorum dostum. Ortaklarla konuştum, itiraz eden olmadı.. Traviana verdiğimiz ekonomik destek yeter diyorum:D

selcuk74
12-03-2012, 10:37
Selçuk, ben siliyorum dostum. Ortaklarla konuştum, itiraz eden olmadı.. Traviana verdiğimiz ekonomik destek yeter diyorum:D
tüm birlikler ortak karar alırsa ben silerim demiştim kardeşim bilmiyorum bybaya saldırı varmı eger o saldırıyı asarsa zaten resmen bitecek bizde namları tebrik edeceğiz.

Unknown
12-03-2012, 12:33
herkes tamam silerim derse neden olmasın gerçektende sıkıldık bu wow döneminden

PİSLİX
12-03-2012, 15:33
ben red army bırlıklerı ıcın bır ally mesajı hazırlayıp yonetımdekı dostlarımlada orta noktada bulusup genel tavır hakkında bılgı toplayacagım nam&ksr, ksr&nam ve son bırlıklerıde aynısını yaparsa server ıcın guzel bı son olacak oyle sanıyorumkı artık herkes eglenebılecegı kadar eglendı ellerımızde kalan ordularıda hesaplar sılınene kadar cakarız gıder :D

EKKAB
12-03-2012, 15:46
ben red army bırlıklerı ıcın bır ally mesajı hazırlayıp yonetımdekı dostlarımlada orta noktada bulusup genel tavır hakkında bılgı toplayacagım nam&ksr, ksr&nam ve son bırlıklerıde aynısını yaparsa server ıcın guzel bı son olacak oyle sanıyorumkı artık herkes eglenebılecegı kadar eglendı ellerımızde kalan ordularıda hesaplar sılınene kadar cakarız gıder :D

silin tabi ya silin :) altınlarıda yollayın tc5 teki hesabımıza :D

poincare_c.
12-03-2012, 22:00
ordumuz kalmadımı dedim? sanmıyorum bu sempatiklik meselesi neden zorunuza gidiyor onu da nalmadım nam ekibindeki arkadaslarımdan dolayı sempatik geliyor dedim bunda kızacak birşey yok listeler falan o kısmıda hiç anlamadım gerginliğe gerek yok.

bu mesajı okuyanlar kimin gerildiğini sanırım analiz etmekte zorlanmazlar:)zorumuza giden bişey yok rahat ol sen .zorumuza giderse söyleriz zaten çok şeffah oldu bu forum herkes listeleri açıklıyor:)

selcuk74
13-03-2012, 02:09
bu mesajı okuyanlar kimin gerildiğini sanırım analiz etmekte zorlanmazlar:)zorumuza giden bişey yok rahat ol sen .zorumuza giderse söyleriz zaten çok şeffah oldu bu forum herkes listeleri açıklıyor:)
tamam ben gerilmiş olayım özür dilerim.

selcuk74
13-03-2012, 02:11
Hesap silme konusundada diğer birliklerden dostların yorumlarını bekliyorum egerki namlar kuramazsa (en yakın o oldugundan diyorum) gelin beraber hareket edelim kabulmü?

ankankara
13-03-2012, 02:28
Herkese merhabalar;

Arkadaşlar oyun oynuyoruz, travianı bilen herkes yapacak bişeyi kalmadığını düşünmeye başladığında mı sıkıldım, altın tuzağı vs.. gibi sözler sarf etmeye başlıyor acaba. O kadar emek sarfedilmiş ve bence bu oyunun bir şekilde sonunu görmek gerekir.
Toplu hesap silelim muhabbeti geçen s11 de de yapılmış ve bende ordaki hesabımı silmiştim ama sonradan bir çok arkadaş kalan hesapların şifrelerini bulup ordaki oyuna tekrar devam etmeye çalışmışlar ve bir kısmıda devam etmiştir.
Dolayısıyla herkes elindeki ordu tükenene kadar oyuna devam eder, ordusu biten savunmaya dönerek çok fazla online olma gereği duymadan oyuna devam edebilir.
Ha eğer nasıl olsa başarı oranımız çok düşük veya karşımda rakip kalmadı gibi düşüncelere kapılmadılarsa.
Bana kalırsa savaşa devam...

Tabiiki bu yazdıklarım benim şahsi görüşüm.

Herkese bol şans iyi oyunlar

necdetc - Celal

selcuk74
13-03-2012, 03:05
Birşey soracagım siz bu versiyonun bu şekilde oldugunu biseydiniz başlarmıydınız? Buna cogu kişi hayır diyecektir. Bir kere orduların bitme olasılıgı o kadar azki su andca benim kendi birliğimde bile 5 tane ordu olustu bitmez bu versiyonda ordu insanlar orduyu cakıyor sargı bezi ile resmen para ile geri alıyor ordusunun onemli bir kısmını bu olayın mantıgına ters değilmi?
Ayrıca sadace savunma ve tahıl atacak oyuncu kalmadı burada kimse gercekleri saklamasın eger ciddi bir arastırma yapılırsa serverda 1600 kusur gosteren aktif oynayan sayısı 500-600 lere duser. Inşa planları cıkalı kac gün oldu hatırlayınız varmı? Bende bilmiyorum ama artık koca birlikte wow nobetcisi olmaktan millet kaçar oldu dısarıdan kac tane dostumuzu koyduk nobete artık telefonlarımıza bile cıkmıyorlar.
Benim son diyeceğim şudur egerki diğer birliklerde kabul ederse bende silerim ama ortak karar olmazsa devam ederim cunku benim için burada olan onlarca kişi var onları yuzustu bırakamam. Ha o s11 de bende vardım bende hesap sildim ve geri donmedim gayet onurluca sildik ve geri donmedik geri donenlere wow tebrik mesajı atan bile olmadı. Hepinize çok teşekkür ediyorum.
Selcuk-cephe

poincare_c.
13-03-2012, 09:26
Herkese merhabalar;

Arkadaşlar oyun oynuyoruz, travianı bilen herkes yapacak bişeyi kalmadığını düşünmeye başladığında mı sıkıldım, altın tuzağı vs.. gibi sözler sarf etmeye başlıyor acaba. O kadar emek sarfedilmiş ve bence bu oyunun bir şekilde sonunu görmek gerekir.
Toplu hesap silelim muhabbeti geçen s11 de de yapılmış ve bende ordaki hesabımı silmiştim ama sonradan bir çok arkadaş kalan hesapların şifrelerini bulup ordaki oyuna tekrar devam etmeye çalışmışlar ve bir kısmıda devam etmiştir.
Dolayısıyla herkes elindeki ordu tükenene kadar oyuna devam eder, ordusu biten savunmaya dönerek çok fazla online olma gereği duymadan oyuna devam edebilir.
Ha eğer nasıl olsa başarı oranımız çok düşük veya karşımda rakip kalmadı gibi düşüncelere kapılmadılarsa.
Bana kalırsa savaşa devam...

Tabiiki bu yazdıklarım benim şahsi görüşüm.

Herkese bol şans iyi oyunlar

necdetc - Celal

AYNEN KATILIYORUM CELAL ABİ.YAZININ ALTINA İMZA ATİM DEDİM:)

ksrgdeli birlikleri olarak zorlandığımız gerçek siremenin olağanüstü gayretleri olmasa bizim ww nin ayakta kalma şansı malesef yok.Oyuncu sayımız zaten servera başlarken çok azdı ve ww sürecinde oldukça azaldı buna rağmen içerde 3-4m arası defans tutulması ve buna tahıl bulmak bence bir başarıdır ve bu başarıda emeklerini esirgemeyen tüm birlik arkadaşlarımıza sevgilerimizi sunuyoruz.Hesap silmeye gelince ben hesap silimlerine karşıyım özellikle toplu silim olaylarına.haklı gerekçeler bunlar bende katılıyorum travianın para tuzağı olduğuna yeni versiyonun dandik olduğuna vs vs.ama bunca emek verilmiş geceler sabah edilmiş vs vs bunca emek hebamı edilsin.bence bekleyelim görelim serverin sonununu en fazla reset yeriz gideriz. HERKESE İYİ OYUNLAR DİLİYORUM

ZAFER HUNİLİ DELİLERİN OLACAKTIR

ÖLÜZAMAN

by bay
13-03-2012, 10:44
Serverın yarısı saldırı çıkmış bu ne ya üç haneyi gösterdiniz bana:)

BEKİR
13-03-2012, 11:34
bunlar belli ki serverin bitmesini istemiyorlar. :cool:

Ekoloji
13-03-2012, 15:55
Merhaba

Bu server kolay kolay bitmez istiyen bırakıp gidebilir yolu acık olsun istiyenler devam eder, sonunda 1 taraf kazanıcak diğerleri onu tebrik edecek herkezde kazanan taraf olmak icin kalanlarla mücadelesine devam edicektir.
Bırakıcaklara diğer serverlarda ve sosyal hayatında başarılar dilerim yolları acık olsun.

Wow da gene yeni yıkımlar oldu raporları taraflar paylaşır forumdaki arkadaşlarda görmüş olur.

ORHAN4004
13-03-2012, 19:45
Zaten bırakan bıraktı. Eskiden sarıya kızardık. Şimdi wow bekçilerinden bile gri tonlar alıyoruz.
Farkındamısınız bir wowu natarlar geri aldı...

Herkez üretim yetmediğinden yağmaya çıkardı şimdi bol hesaba girmiyorlar.

Bendede ordu kalmamıştı. Şimdi 10K atlı var. Bir ay daha sürerse wow yıkacak ordum olur.. :)

Daha ne istiyoruz asıl heyecan burda. Ama millet WOW kuruluyor oyun bitti mantığında.

reme
13-03-2012, 23:24
Birşey soracagım siz bu versiyonun bu şekilde oldugunu biseydiniz başlarmıydınız? Buna cogu kişi hayır diyecektir. Bir kere orduların bitme olasılıgı o kadar azki su andca benim kendi birliğimde bile 5 tane ordu olustu bitmez bu versiyonda ordu insanlar orduyu cakıyor sargı bezi ile resmen para ile geri alıyor ordusunun onemli bir kısmını bu olayın mantıgına ters değilmi?
Ayrıca sadace savunma ve tahıl atacak oyuncu kalmadı burada kimse gercekleri saklamasın eger ciddi bir arastırma yapılırsa serverda 1600 kusur gosteren aktif oynayan sayısı 500-600 lere duser. Inşa planları cıkalı kac gün oldu hatırlayınız varmı? Bende bilmiyorum ama artık koca birlikte wow nobetcisi olmaktan millet kaçar oldu dısarıdan kac tane dostumuzu koyduk nobete artık telefonlarımıza bile cıkmıyorlar.
Benim son diyeceğim şudur egerki diğer birliklerde kabul ederse bende silerim ama ortak karar olmazsa devam ederim cunku benim için burada olan onlarca kişi var onları yuzustu bırakamam. Ha o s11 de bende vardım bende hesap sildim ve geri donmedim gayet onurluca sildik ve geri donmedik geri donenlere wow tebrik mesajı atan bile olmadı. Hepinize çok teşekkür ediyorum.
Selcuk-cephe

Ustad alakasız olacak ama s7 yı,klasik serverda +/- ye toplamışsın:)Bağımlılık yarattık dimi:D

selcuk74
13-03-2012, 23:35
Ustad alakasız olacak ama s7 yı,klasik serverda +/- ye toplamışsın:)Bağımlılık yarattık dimi:D

:-) ne diyeyim ben sana beni takip etmişsen ben kimseyle agız dalaşına girmem seninlede girmeyeceğim. Ne demek istedin tam olarak hakaret amacıylamı soyledin? ben oraya sizinle herhangi bir problemim oldugundan gitmedim kisser (tuna) aramızda güzel bir abi kardeş ilişkisi olan delikanlı bir cocuktur abi gelirmisin dedi bende gittim oyle kimseyi falanda zorlamadım zorlasaydım zaten o kadar adam olmazdı daha fazla olurdu ve ismimiz red army olurdu.

ankankara
13-03-2012, 23:36
Serverın yarısı saldırı çıkmış bu ne ya üç haneyi gösterdiniz bana:)

Öyle bi üç hane yazmışsın ki:):) üç harfli gibi olmuş...
Süleyman sana dört haneli saldırı olsa ne olacak çerezler sende abim:)
kolay gelsin..

necdetc-Celal

reme
13-03-2012, 23:37
:-) ne diyeyim ben sana beni takip etmişsen ben kimseyle agız dalaşına girmem seninlede girmeyeceğim. Ne demek istedin tam olarak hakaret amacıylamı soyledin? ben oraya sizinle herhangi bir problemim oldugundan gitmedim kisser (tuna) aramızda güzel bir abi kardeş ilişkisi olan delikanlı bir cocuktur abi gelirmisin dedi bende gittim oyle kimseyi falanda zorlamadım zorlasaydım zaten o kadar adam olmazdı daha fazla olurdu ve ismimiz red army olurdu.

Usta yukardaki yazdıgımı hakaret amaçlı nasıl algılayabıldın gercekten ANLAMADIM...neyse bosver.ıyı geceler

yurineros6
14-03-2012, 00:14
raporların hepsımı bılmıyorum ama seviye alan raporlar ulaşanlar bunlar düzensiz oldu bı takım aksiliklerden ama en azından seviye dusmus herkese saygılar gerçi raporlar herkese ulaşmıştır ama serverda olmayan arkadaşlar bılgılensın ...

http://travian-reports.net/tr/report/5324593fe4f,532460a72a8,5324611a06b,532535c5f99

kanka06 - son .

Arat.
14-03-2012, 08:41
raporların hepsımı bılmıyorum ama seviye alan raporlar ulaşanlar bunlar düzensiz oldu bı takım aksiliklerden ama en azından seviye dusmus herkese saygılar gerçi raporlar herkese ulaşmıştır ama serverda olmayan arkadaşlar bılgılensın ...

http://travian-reports.net/tr/report/5324593fe4f,532460a72a8,5324611a06b,532535c5f99

kanka06 - son .

Son birliklerinin saldırısına baktığımda nasıl bir dizilişle girdiklerini pek anlam veremdim.önden girmeyen koçbaşı,az asker çift atışlı hedefler,hedeflenmeyen depolar, güzel ordu basanlarda koçbaşı azlığı..kısaca yazık etmişler.
Ginede bu çetrefil piyasada yapabildiklerinin en iyisini yapan son oyuncularını kutlarım.

yurineros6
14-03-2012, 09:20
Son birliklerinin saldırısına baktığımda nasıl bir dizilişle girdiklerini pek anlam veremdim.önden girmeyen koçbaşı,az asker çift atışlı hedefler,hedeflenmeyen depolar, güzel ordu basanlarda koçbaşı azlığı..kısaca yazık etmişler.
Ginede bu çetrefil piyasada yapabildiklerinin en iyisini yapan son oyuncularını kutlarım.

valla şahin abi bende hiç anlam veremedım ne yaptıklarını cıft atıs yapmaları buyuk hata kocbası olanlarda sonradan gırmıs saglık olsun ne dıyelım

by bay
14-03-2012, 10:06
WoW kasmaya devam saldıran arkadaşların hepsinin emeklerine sağlık

dexter34
14-03-2012, 19:03

kanka06 - son .

saldırı yapanları ve savunanları tebrik ederim.saldırıların tamamını incelediğimde gördüğüm kadarıyla pek düzen yok saldırlarda ellerinde ne var ne yoksa bütün herkes, bütün askerleriyle kafasına göre saldırıda bulunmuş.

PİSLİX
14-03-2012, 20:24
kaldıgımız yerden devam.. herkese ıyı eglenceler.. madem sıkılmamıs dostlarımız eglenceye renk katalım.. elımızde asker yok sananlara ordumuz bıttı sananlara selam olsun..

by bay
14-03-2012, 20:55
Bu lafım bazı Redarmy oyuncularınadır...

WoW destek köylerine saldırı yapılmamasını ısrarla Nam bırlıklerınde ally geçtirdim..Çünkü etik bulmuyordum wow destek köylerine saldırmayı...

Redarmy WoWcusu Benım WoW destek köylerime sıralı saldırı yaparak bu etikliği bozmuştur şu dakikadan sonra öylesineiştenin bütün köyleri yağmalanıp yıkılacaktır...

Kim WoW destek köylerine saldırı çıkarsa en ağır şekilde nasıl cevap verilecektir herkez bilsin...

Saldırı yapan kişiler karşılığını alacaktır eğerki daha fazla redarmy oyuncusu wow destek köylerine saldırı yaparsa bütün redarmy destek köylerine mancınıkla yıkım yapılacaktır...

Rakibimiz eğer etik dışı oynamak istiyorsa kesinlikle aynı şekilde karşılık verilecektir..Biz efendiliğimizi korudukça bazı şeyler yanlış anlaşılıyorsa bizi yaptıklarımız görülmüyorsa bu oyun cıvıtılmaya çalışılıyorsa hesap mutlaka sorulacaktır...

selcuk74
14-03-2012, 21:42
Bu lafım bazı Redarmy oyuncularınadır...

WoW destek köylerine saldırı yapılmamasını ısrarla Nam bırlıklerınde ally geçtirdim..Çünkü etik bulmuyordum wow destek köylerine saldırmayı...

Redarmy WoWcusu Benım WoW destek köylerime sıralı saldırı yaparak bu etikliği bozmuştur şu dakikadan sonra öylesineiştenin bütün köyleri yağmalanıp yıkılacaktır...

Kim WoW destek köylerine saldırı çıkarsa en ağır şekilde nasıl cevap verilecektir herkez bilsin...

Saldırı yapan kişiler karşılığını alacaktır eğerki daha fazla redarmy oyuncusu wow destek köylerine saldırı yaparsa bütün redarmy destek köylerine mancınıkla yıkım yapılacaktır...

Rakibimiz eğer etik dışı oynamak istiyorsa kesinlikle aynı şekilde karşılık verilecektir..Biz efendiliğimizi korudukça bazı şeyler yanlış anlaşılıyorsa bizi yaptıklarımız görülmüyorsa bu oyun cıvıtılmaya çalışılıyorsa hesap mutlaka sorulacaktır...

bak süleyman kardeşim olayı bilmiyorum ama ogreneceğim ama sunun bilinmesini istyiyorum burada bir problem olurssa ki cok oldu biz birrbirimizi uyardık gerekli kişilere yazdık ve hallettik mesela necdetc arkadasımız aynı problemden bahsetti ben halletmiştim oyunu etik dısı oynayanları dışalrız bunu boyle bilin aurıca öylesineiste oyunu ve wow olayını bırakalım cok oldu o hesaba dısarıdan birileri bakıyor olabilirr bana oyundan rapaoru atarsan ben hemen olaya mudahale ederim.

by bay
14-03-2012, 22:40
bak süleyman kardeşim olayı bilmiyorum ama ogreneceğim ama sunun bilinmesini istyiyorum burada bir problem olurssa ki cok oldu biz birrbirimizi uyardık gerekli kişilere yazdık ve hallettik mesela necdetc arkadasımız aynı problemden bahsetti ben halletmiştim oyunu etik dısı oynayanları dışalrız bunu boyle bilin aurıca öylesineiste oyunu ve wow olayını bırakalım cok oldu o hesaba dısarıdan birileri bakıyor olabilirr bana oyundan rapaoru atarsan ben hemen olaya mudahale ederim.

oyundaki isminiz neydi:)

Ekoloji
14-03-2012, 22:47
WW Destek köylermizden biri dün sıralı mancınık saldırısı ile nam üyesi tarafından yıkıldı,
destek köylerimize gelenler olayın dozunu kacıranlar npc yapıcak köy bulamıyacaklarına emin olabilirler.
iyi oyunlar.

by bay
14-03-2012, 22:51
saldırı yapan kımdı bır de ısım versenız??

by bay
14-03-2012, 22:55
Ayrıca bu kadar net konuşma bence Kimin daha fazla destek köyü var iyi bak etrafa kim daha çok zarar görür o zaman görüşürüz...

Bizim etrafta az bir açıklık olursa sizin etrafınız komple boşalır...Gelipte bana ikide bir atar yapıp durma sürekli...

Bir derdin varsa gelip söyle 100 kere söyledim bir olay olduğunda söyleyin diye...Ayrıca ben bu mesajı yazmadan önce kendisine mesaj yazdım Saldırı yapan kişi WoWcudur bir oyuncudur WoWcuyu gelipte kime şikayet edeyim..

Birde organize saldırıları çıkart o zaman server nasıl karışır bir görelim o dakkadan sonra hiçbirşey umrumda olmaz bbenim

Ekoloji
14-03-2012, 23:00
Ne güzel sinirleniyorsun sen öyle :)

by bay
14-03-2012, 23:11
Ne güzel sinirleniyorsun sen öyle :)

Benim depo köylerimi yıkabilirsin sorun yok kaç tane yıkabilceksin onuda bir düşün sizin yıkacağınız köy 1 dir benim yıkacağım köy 5 dir:)

selcuk74
15-03-2012, 01:45
Betler lütfen tartısmayalım sorunlar konusularak cozulur ben süleyman kardeşimin sorunu hakkında yazsımalar yaptım sanırım bir daha olmöaz olursada ben hep cephe hesabındayım bize de sldırı gelirse by bay hesabına yazarız olur biter tartısmanın kalp kırmanın yeri ve zamanı değil artık hepimiz aynı kaderi paylaşıyoruz vede cok yorulduk birde buna gereksiz tartısmalar eklenmesin lütfen.

burunililer
15-03-2012, 11:02
selamlar iyi oyunlar,
wowda görevli bir arkadaşın temsilcisi olarak arada wow birliğimize girerek saldırılara göz atıyorum. wow daki destek köylerine saldırı yapıldığını ilk defa burda gördüm aslında birçok oyundaki yazılı olmayan terbiye kurallarının çiğnendiğinide maalesef burda gördüm, by bay başkana hakvermeden geçemiycem, bu olayın başı nezaman olmuş bellidir nedenini bulmakta başkanlara veya yönetimdeki arkadaşlara düşüyor. Ama olay maalesef burda baskın basanındır mantığında yürüyüp gidiyor.

wow köylerimize başarılar diliyorum by bay&siremen

Betler lütfen tartısmayalım sorunlar konusularak cozulur ben süleyman kardeşimin sorunu hakkında yazsımalar yaptım sanırım bir daha olmöaz olursada ben hep cephe hesabındayım bize de sldırı gelirse by bay hesabına yazarız olur biter tartısmanın kalp kırmanın yeri ve zamanı değil artık hepimiz aynı kaderi paylaşıyoruz vede cok yorulduk birde buna gereksiz tartısmalar eklenmesin lütfen.

PİSLİX
15-03-2012, 15:31
wow destek koylerıne saldırı ılk degıl daha oncede boyle munferıt olaylar yasandı.. her hesabın takıpcısı olamayız bızım bırlıklerımızden karsı tarafa saldırılar oldugu gıbı onlardanda bızlere oldu ancak bunun cozumu yonetıcılere yazmaktır.. yanı eger boyle olursa yıkarız butun koylerı cezasız kalmaz falanla olmaz cunku oyle olabılseydı yıkabılen zaten yıkardı.. onun ıcın gereksız atarlanma zamanı degıl boyle bır durum olursa oyundan gereklı hesaplara yazarsanız cozum uretılecektır... wowcuyu kıme sıkayet edeyım cumlenıze de katılmıyorum wow koyu olan hesap bırlıgın tepesındekı hesap demek dıye bırseyın soz konusu olmadıgını herkes cok ıyı bılıyodur ve emınım sızlerde cok ıyı bılıyosunuz kı red army bırlıklerı ıle ılgılı bır durumda muhataplarınıza ulasmak ıstedıgınızde cokta zorlanmazsınız..

by bay
16-03-2012, 09:07
wow destek koylerıne saldırı ılk degıl daha oncede boyle munferıt olaylar yasandı.. her hesabın takıpcısı olamayız bızım bırlıklerımızden karsı tarafa saldırılar oldugu gıbı onlardanda bızlere oldu ancak bunun cozumu yonetıcılere yazmaktır.. yanı eger boyle olursa yıkarız butun koylerı cezasız kalmaz falanla olmaz cunku oyle olabılseydı yıkabılen zaten yıkardı.. onun ıcın gereksız atarlanma zamanı degıl boyle bır durum olursa oyundan gereklı hesaplara yazarsanız cozum uretılecektır... wowcuyu kıme sıkayet edeyım cumlenıze de katılmıyorum wow koyu olan hesap bırlıgın tepesındekı hesap demek dıye bırseyın soz konusu olmadıgını herkes cok ıyı bılıyodur ve emınım sızlerde cok ıyı bılıyosunuz kı red army bırlıklerı ıle ılgılı bır durumda muhataplarınıza ulasmak ıstedıgınızde cokta zorlanmazsınız..

atar yapma konusuna gelınce sızdekı akıncı kadar bu serverda atar yapan ben baska kımse gormedım..mesajları mevcut bende ıstersenın hepsını gonderırım..yazdıgı tek sey bız boyle yaparız bız soyle yaparız o yuzdende en cok tartıstıgım oyuncuların basında gelır bu kısı...

Ben gelıpte gıdıpte rakıp bırlıklere bız soyle yaparız boyle yaparız demem...Ilk once zaten hesap sahıbı öylesıneişteye mesaj atılmıstır karsılık gelmeyınce foruma yazılmıstır..eger oylesıneıste tek mesaj yazsaydı bana zaten bu konu foruma tasınmazdı..bır mesaj okunuyorsa benım bıldıgım cevap verılır cevap verılmıyorsa zaten daha ne dıyeyım??

bu benım koylere gelen saldırılar ılk yada sonuncu olmayacak ama sımdıye kadar ılk defa yazdım bunun nedenı nedır cunku gerı kalan kısıler mesajıma cevap vermıstır bılmıyorduk dedıler tamam olabılır dedım bır daha saldırı cıkmayın dedım olay kapandı..aynı tavrı öylesıneıste sergılseydı suan bunu burda konusmazdık..

ankankara
16-03-2012, 11:29
GÜLE GÜLE ÖZGÜR KARDEŞİM, YOLUN BAHTIN AÇIK OLSUN...
OYUNU BIRAKTIN DİYE TELEFONU DA BIRAKMAZSIN UMARIM.

SEVGİLERLE

necdetc-CELAL

PİSLİX
16-03-2012, 18:12
atar yapma konusuna gelınce sızdekı akıncı kadar bu serverda atar yapan ben baska kımse gormedım..mesajları mevcut bende ıstersenın hepsını gonderırım..yazdıgı tek sey bız boyle yaparız bız soyle yaparız o yuzdende en cok tartıstıgım oyuncuların basında gelır bu kısı...

Ben gelıpte gıdıpte rakıp bırlıklere bız soyle yaparız boyle yaparız demem...Ilk once zaten hesap sahıbı öylesıneişteye mesaj atılmıstır karsılık gelmeyınce foruma yazılmıstır..eger oylesıneıste tek mesaj yazsaydı bana zaten bu konu foruma tasınmazdı..bır mesaj okunuyorsa benım bıldıgım cevap verılır cevap verılmıyorsa zaten daha ne dıyeyım??

bu benım koylere gelen saldırılar ılk yada sonuncu olmayacak ama sımdıye kadar ılk defa yazdım bunun nedenı nedır cunku gerı kalan kısıler mesajıma cevap vermıstır bılmıyorduk dedıler tamam olabılır dedım bır daha saldırı cıkmayın dedım olay kapandı..aynı tavrı öylesıneıste sergılseydı suan bunu burda konusmazdık..

abı dıger mesajımı sızden alıntı yapmadımkı atarlanma meselesını uzerınıze almayın.. genel olarak kullandım yanı bızden yada baska bırlıkten hıc farketmez bu saatten sonra oyle kolay degıl merkezlerle ugrasmak zaten wow destek koylerıne yapılan saldırılar ayrı degerlendırılır.. bu saatten sonra wowu kuracak bırlık gercektende ınsan ustu bır emek harcamıs demektır.. kuranda kuramayanda bu servere cıddı zaman ayırdı cıddı emekler verdı herkesı sımdıden kutluyorum

PİSLİX
16-03-2012, 18:16
ayrıca ozgur abı (oguz1) serverde yapılacak herseyı yapmıs yeterı kadar eglenmıs bırlıklerımız ıcın maxımum fayda saglamıs dostlarımızdandır.. hesabı sılındı ama dostlugu bakıdır..

ORHAN4004
16-03-2012, 19:17
Benim depo köylerimi yıkabilirsin sorun yok kaç tane yıkabilceksin onuda bir düşün sizin yıkacağınız köy 1 dir benim yıkacağım köy 5 dir:)

Güzel matematik ama birde şöyle hesaplayalım. Redlerin kaybedeceği prestij 1 Namlarınki 5

Buyrun hesap ortada...

by bay
17-03-2012, 05:56
abı dıger mesajımı sızden alıntı yapmadımkı atarlanma meselesını uzerınıze almayın.. genel olarak kullandım yanı bızden yada baska bırlıkten hıc farketmez bu saatten sonra oyle kolay degıl merkezlerle ugrasmak zaten wow destek koylerıne yapılan saldırılar ayrı degerlendırılır.. bu saatten sonra wowu kuracak bırlık gercektende ınsan ustu bır emek harcamıs demektır.. kuranda kuramayanda bu servere cıddı zaman ayırdı cıddı emekler verdı herkesı sımdıden kutluyorum

bu mesajınıza canı yürekten katılıyorum..Kuran yada kurmayan hiç farketmez serverda oynayan bütün herkezin emeklerine sağlık diyorum..Ciddi anlamda herkez emek verdi iyisiyle kötüsüylede kavga ettik sinirlerimiz gerildi kırdığımız mutlaka kişiler olmuştur oda bir anlık sinirimize yenik düşmüşüzdür...Umarım bundan sonra bende bu tip mesajlar yazmam yazmamaya çalışırım..

by bay
17-03-2012, 05:59
Güzel matematik ama birde şöyle hesaplayalım. Redlerin kaybedeceği prestij 1 Namlarınki 5

Buyrun hesap ortada...

Sen diyorsunki 1 adam öldürenle 5 adam öldüren farklıdır..benim gözümde ise katil katildir..ikisinin de bir farkı yoktur..Zaten bu olayı aramızda kapattık ve bitti selçuk abiyle...

selcuk74
17-03-2012, 13:10
Bu serverın bence bitmesinin 2 yolu var ya herkes birleşek bir wowu destekleyecek yada herkes yıkmaya devam edecek topluca sileceğiz bence baska turlu kurmanın zor oldugunu işin içindeki herkes biliyordur surda wowların tekrar 90 ları gormesine az kaldı bakalım ne olacak

Kadabra
17-03-2012, 15:56
Arkadaşlar bakın oyunun şu noktalarına gelinmiş bir çok dostluk kardeşlik bağı kurulmuş Etik olarak oyunun sonuna kadar gelinmiş, bu saatden sonra bir iki kişinin kirli oyununa gelip oyunu çirkinleştirmeyelim,

Wow destekleri köyleri olsun, yan köyler olsun bu köylere saldırmak ETİK değildir, bir oyuncu birinin yan köyüne saldırı attı diye birliği suçlamayalım sakin bir şekilde birlik yöneticileri ile temasa gecersek gereğini herkes yapar ancak bu gibi saldırılar bir kaç defa tekrarlanırsa bunun altında bir kasıt vardır ve yapan kişinin cezalandırılması lazım kaanatimce...

Arkadaşlar lütfen oyunun bu son deminde biraz daha birbirimize anlayış gösterelim,

Wow Bakan oyuncular yoğun tempodan dolayı bazen geriliyor olabilir ve ani kararlar alıp bazı şeyler yapıyor olabilir lütfen bunları sakince diğer yöneciler ile görşüp olayı çözüme kavuşturalım....

PİSLİX
17-03-2012, 19:24
Arkadaşlar bakın oyunun şu noktalarına gelinmiş bir çok dostluk kardeşlik bağı kurulmuş Etik olarak oyunun sonuna kadar gelinmiş, bu saatden sonra bir iki kişinin kirli oyununa gelip oyunu çirkinleştirmeyelim,

Wow destekleri köyleri olsun, yan köyler olsun bu köylere saldırmak ETİK değildir, bir oyuncu birinin yan köyüne saldırı attı diye birliği suçlamayalım sakin bir şekilde birlik yöneticileri ile temasa gecersek gereğini herkes yapar ancak bu gibi saldırılar bir kaç defa tekrarlanırsa bunun altında bir kasıt vardır ve yapan kişinin cezalandırılması lazım kaanatimce...

Arkadaşlar lütfen oyunun bu son deminde biraz daha birbirimize anlayış gösterelim,

Wow Bakan oyuncular yoğun tempodan dolayı bazen geriliyor olabilir ve ani kararlar alıp bazı şeyler yapıyor olabilir lütfen bunları sakince diğer yöneciler ile görşüp olayı çözüme kavuşturalım....

kesınlıkle katılıyorum

PİSLİX
17-03-2012, 19:25
zeus00 forum zıyaretınde :D

Zeus00
17-03-2012, 19:28
zeus00 forum zıyaretınde :D
hep milletin merkezlerimi dolaşçaz birazda burda dolaşalım :D

Ekoloji
18-03-2012, 08:45
18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi ve Şehitler Günü'nün 97'nci yıldönümü
Kutlu olsun..

Vatanımızın neredeyse her karışında yatan şehitlerimiz şundan emin olmalıdırlar ki, kanlarıyla suladıkları bu vatan, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da en kutsal emanet olarak gelecek nesillere bırakılacaktır.

Bu inançla, Çanakkale Zaferi'nin yıl dönümünü kutluyor, üzerinde huzur ve güven içerisinde yaşadığımız bu vatan topraklarını bizlere emanet eden aziz şehitlerimizi, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere bütün kahramanlarımızı rahmetle, şükranla anıyoruz.

ORHAN4004
18-03-2012, 22:26
Sen diyorsunki 1 adam öldürenle 5 adam öldüren farklıdır..benim gözümde ise katil katildir..ikisinin de bir farkı yoktur..Zaten bu olayı aramızda kapattık ve bitti selçuk abiyle...

:)

Yani şimdi ben senin köyünü mancınıkla yıksam. Pardon destek köyünü seni öldürmüş oluyorsam bu dediğin doğrudur.

Adam öldürmenin affı olmayacağına göre mantığıyla..

Ama sen şimdi Aranızda olayı kapattığınıza göre cinayet işleyen birinide affettin yani...

Güldürdün beni bak gülmekten öleceğim şimdi.
Bir fatiha okursun artık...

by bay
19-03-2012, 00:52

Yani şimdi ben senin köyünü mancınıkla yıksam. Pardon destek köyünü seni öldürmüş oluyorsam bu dediğin doğrudur.

Adam öldürmenin affı olmayacağına göre mantığıyla..

Ama sen şimdi Aranızda olayı kapattığınıza göre cinayet işleyen birinide affettin yani...

Güldürdün beni bak gülmekten öleceğim şimdi.
Bir fatiha okursun artık...

arkadaşım senin anlayışın bu kadarsa ben birşey diyemem..Bu yazımı okuyan herkez anlamıştır sen hariç..

O yüzden daha fazla açıklayarak anlatamayacağım anlatsamda anlamayacaksın

zerova
19-03-2012, 16:18
http://travian-reports.net/tr/report/53465480c78

r (http://travian-reports.net/tr/report/53465480c78)ed army li yöneticiler size diyorum.saldırı çıkaran hesaba artık ne yaparsınız bilmiyorum ama bu saldırıdan sonra wow destek köylerimize mancınık saldırısı geliyo demeyin.bu raporu burda paylaşmak istemezdim ama saldırı çıkaran hesap hergün tek saldırıda olsa wow destek köylerimize yağma yapıyo.ki bu hesabın sahibi red army wow sahibidir.etikten bahseden herkes görsün red army nin wow köyü kimlerin elinde

dexter34
19-03-2012, 21:49

r (http://travian-reports.net/tr/report/53465480c78)ed army li yöneticiler size diyorum.saldırı çıkaran hesaba artık ne yaparsınız bilmiyorum ama bu saldırıdan sonra wow destek köylerimize mancınık saldırısı geliyo demeyin.bu raporu burda paylaşmak istemezdim ama saldırı çıkaran hesap hergün tek saldırıda olsa wow destek köylerimize yağma yapıyo.ki bu hesabın sahibi red army wow sahibidir.etikten bahseden herkes görsün red army nin wow köyü kimlerin elinde

ben bu saldıryı red yöneticileriyle görüştüm..foruma bu tür konuları taşımaya gerek yok.iş uzadıkça uzuyor sonra..

selcuk74
19-03-2012, 23:42
ben bu saldıryı red yöneticileriyle görüştüm..foruma bu tür konuları taşımaya gerek yok.iş uzadıkça uzuyor sonra..

tamamdır o mncınıklar wow a atıldı

cnbc-e
19-03-2012, 23:53
İyi oyunlar sizde yeni sürüm kurbanısınız anlaşılan s8de aynen devam etmekte sizde wow seviyeleri ne alemde? Bir görüntü alabilirmiyiz?

not: Ben sildim kurtuldum

yurineros6
20-03-2012, 11:23
İyi oyunlar sizde yeni sürüm kurbanısınız anlaşılan s8de aynen devam etmekte sizde wow seviyeleri ne alemde? Bir görüntü alabilirmiyiz?

Oyuncular
İsim
Birlik
Seviye

1.
RED ARMY (http://ts7.travian.com.tr/karte.php?d=327218)
Snmsrkn RED ARMY WW
REDARMYw (http://ts7.travian.com.tr/allianz.php?aid=7158)
87
-

2.
roma tapınağı (http://ts7.travian.com.tr/karte.php?d=329607)
SON HARİKASI
SON WOWW (http://ts7.travian.com.tr/allianz.php?aid=7152)
87
-

3.
By Bay (http://ts7.travian.com.tr/karte.php?d=308771)
NAM™ ve DOSTLARI
NAM&KSRw (http://ts7.travian.com.tr/allianz.php?aid=7159)
85
http://ts7.travian.com.tr/img/x.gif

4.
tekinbarut (http://ts7.travian.com.tr/karte.php?d=311187)
BaRbAr T ve DOSTLARI
66
-

5.
siremen (http://ts7.travian.com.tr/karte.php?d=303980)
KsRDeLi WW
47
-

6.
Akıncı (http://ts7.travian.com.tr/karte.php?d=332831)
RED ARMY WW snmsrkn
6
-

7.
Natarlar (http://ts7.travian.com.tr/karte.php?d=320822)

-
0
-

8.
Natarlar (http://ts7.travian.com.tr/karte.php?d=337622)

-
0
-

9.
tozkoran (http://ts7.travian.com.tr/karte.php?d=332801)
WW RED ARMY
0
-

10.
bencil. (http://ts7.travian.com.tr/karte.php?d=320780)
SON HARİKASI
0
-

11.
Natarlar (http://ts7.travian.com.tr/karte.php?d=316006)

-
0
-

12.
öylesineişte (http://ts7.travian.com.tr/karte.php?d=319187)
MS RED ARMY WW SM
0
-

13.
Natarlar (http://ts7.travian.com.tr/karte.php?d=308801)
KsRDeLi ww
-
0
-

selcuk74
20-03-2012, 13:18

Valla boyle giderse s4 versiyonunda oynayacak tecrubeli oyuncu kalmayacak.

by bay
21-03-2012, 13:14
nerden baksanız 1-2 ay arası kesin var gibi gözüküyor:)
1-2 ay içindede kimde sabır kalacak bilmiyorum zaten bunaldık..
Bunalmanın etkisiylede bazen kırıcı konuşabiliyoruz birbirimizle...

PİSLİX
21-03-2012, 15:16
Oyuncular
İsim
Birlik
Seviye

1.
Snmsrkn RED ARMY WW
87
-

2.
SON HARİKASI
87
-

3.
NAM™ ve DOSTLARI
85

4.
BaRbAr T ve DOSTLARI
66
-

5.
KsRDeLi WW
47
-

6.
RED ARMY WW snmsrkn
6
-

7.

-
0
-

8.

-
0
-

9.
WW RED ARMY
0
-

10.
SON HARİKASI
0
-

11.

-
0
-

12.
MS RED ARMY WW SM
0
-

13.
KsRDeLi ww
-
0
-

natarlar ksrdelı ıle bırlesmıs wow yolunda basarılar ahahahahhahaha 13. sıradakı wow ahahaha

BEKİR
21-03-2012, 21:21
natarlar ksrdelı ıle bırlesmıs wow yolunda basarılar ahahahahhahaha 13. sıradakı wow ahahaha

wow'u biz insanlar kuramazsak natarlar kuracak sanırım. wow'u yıkmadan köyü ele geçirdiklerine göre.. :cool:

cnbc-e
22-03-2012, 00:56
Oyuncular
İsim
Birlik
Seviye

1.
Snmsrkn RED ARMY WW
87
-

2.
SON HARİKASI
87
-

3.
NAM™ ve DOSTLARI
85

4.
BaRbAr T ve DOSTLARI
66
-

5.
KsRDeLi WW
47
-

6.
RED ARMY WW snmsrkn
6
-

7.

-
0
-

8.

-
0
-

9.
WW RED ARMY
0
-

10.
SON HARİKASI
0
-

11.

-
0
-

12.
MS RED ARMY WW SM
0
-

13.
KsRDeLi ww
-
0
-

Burada durum iyi seviyerl hiç fena değil s8 de seviyesi olan sadece 1 tane varmışş oda kilitli:D

Valla boyle giderse s4 versiyonunda oynayacak tecrubeli oyuncu kalmayacak.

Evet ne yazık ki durum böyle.Bide oyunu bilen oyuncu askeri çakınca wow a tahıl atmıyor ya hesabı siliyor yada bakmıyor hesaba. Özellikle ordu kasan oyuncular hayatta yapmaz bunu oyuna girecek wow a tahıl atacak savunma basacak:D mümkün değil
Ben bu şekilde olan 3 hesaba baktım bir ara mükemmel savunma bastım attım ama baktım sonu yok hep beraber sildik:S

by bay
22-03-2012, 03:46

Natarlar bize saldırmıyor:)

PİSLİX
22-03-2012, 12:57
Natarlar bize saldırmıyor:)

ahahahahaha abı walla acayıp guldum

selcuk74
22-03-2012, 13:50
burada durum iyi seviyerl hiç fena değil s8 de seviyesi olan sadece 1 tane varmışş oda kilitli:d

evet ne yazık ki durum böyle.bide oyunu bilen oyuncu askeri çakınca wow a tahıl atmıyor ya hesabı siliyor yada bakmıyor hesaba. özellikle ordu kasan oyuncular hayatta yapmaz bunu oyuna girecek wow a tahıl atacak savunma basacak:d mümkün değil
ben bu şekilde olan 3 hesaba baktım bir ara mükemmel savunma bastım attım ama baktım sonu yok hep beraber sildik:s

valla kardeşim burada oynayanlar normal adamlar değil malesef keçi gibi inat hepsi :-) ben 2 kere caktım hala devam ediyorum ama dediğin gibi yapan coktu ama kalanlar keçi

by bay
22-03-2012, 16:42
ahahahahaha abı walla acayıp guldum

yakında natar askerlerını destekte gorursen sasırma tahıl yememek koşuluyla:)
sırtımızı sağlam yere dayadık daha birşey olmaz bize:D

cnbc-e
23-03-2012, 09:35
valla kardeşim burada oynayanlar normal adamlar değil malesef keçi gibi inat hepsi :-) ben 2 kere caktım hala devam ediyorum ama dediğin gibi yapan coktu ama kalanlar keçi

Aynen bizim serverdede inat edenler var bir önceki serverden gelen husumetler vs.
Bu sürümde hem ordu basmak kolay hemde wow yıkmak hadi bunlar saldırı yapacak oyuncular için avantaj buna bişey demiyorum. Savunma yapacaklar için iyileştirme koymadın bari kötüleştirme tahıl 1/1 yiyor wow köyleri çok uzak v.s

Neyse bu yeni sürüm bitmez...
Oyunun eski müdavimleri yavaş yavaş bırakırlar

selcuk74
23-03-2012, 20:42
Aynen bizim serverdede inat edenler var bir önceki serverden gelen husumetler vs.
Bu sürümde hem ordu basmak kolay hemde wow yıkmak hadi bunlar saldırı yapacak oyuncular için avantaj buna bişey demiyorum. Savunma yapacaklar için iyileştirme koymadın bari kötüleştirme tahıl 1/1 yiyor wow köyleri çok uzak v.s

Neyse bu yeni sürüm bitmez...
Oyunun eski müdavimleri yavaş yavaş bırakırlar
bu surumdeki en kotu 2 özellik bence wow'da tahılın 1e1 yenmesi vede kesinlikle sargı bezi olayı haydi 1. sini anladık olabilir ya bu sargı bezi ne ya doğada böyle birşeymi var :-)

ORHAN4004
23-03-2012, 20:43
Bu sörverda natarların seviye aldığını gördüm. :) Oda ayrı konu..

selcuk74
23-03-2012, 22:04
su seviyeler illaki inecek en fazla 4-5 güne kadar o zaman bir oneri getireceğim servera bakalım kabul olacakmı?

ORHAN4004
24-03-2012, 11:29
Zaten geldi herkez köyü silsin diye. Bu sürüm sabır sürümü. Sabreden kazanacak elbet. :)

PİSLİX
24-03-2012, 11:34
SIREMEN DEPOLARI KURMUSTUR SANIRIM AMA SEVIYE BASMIYOR ORDUM ELIMDE PATLASADA BASKASINA SALDIRMAM DUYURULUR :d

reme
24-03-2012, 19:21
SIREMEN DEPOLARI KURMUSTUR SANIRIM AMA SEVIYE BASMIYOR ORDUM ELIMDE PATLASADA BASKASINA SALDIRMAM DUYURULUR :d

HADı ya ole bı amacımız mı varmış :D

ORHAN4004
24-03-2012, 23:23
Bugün bir hesap yaptım. (Altın hariç tabiki) Birlik elemanı sayısı 60 olduğunu varsayıyoruz ve her köyün wow a 100K tahıl gönderdiğini varsayarsak. Bu natar Köyünde Kaç asker besleriz.

6 Milyon.(atlılar hariç olsun bari :) )

Buda WOW a yetmeyeceğine göre Bu sörverda bir terslik var demektir.

Peki bu elemanlar hiçmi saldırı askeri basmayacak ve savunma askeri bulundurmayacak. :))

selcuk74
25-03-2012, 12:34
kasırgadeli oyuncularını tebrik ediyorum dunku operasyon ile bizide 50. seviyelere dusurduler bakalım roma tapınagı ve bybay wowlarına nasıl ordularf girecek ama sanırım bizim wowa gelenler gibi değildir sanırım ayrıca bu saldırıanlar yine sargı bezi aldıysa valla bu iş cok komik olmaya başladı :-) bir iki adam sargı bezi ile tum birliğin emeği kadar iş yapıyor hayret dogrusu :-(

EKKAB
25-03-2012, 13:53
Muhtemelen Son birliklerinin wow köyüne saldırılar yoldadır rakip birliklerden umarım oda indirilince by bay hesabını indirmek için birleşmedeki birlik oyuncuları herhangi bir sorun çıkarmaz sonuçta Nam birlikleri wowu kurar :) bende artık askerlerle uğraşmaktan kurtulurum :D

barosgs
25-03-2012, 15:51
bir türlü bitmedi lan

PİSLİX
25-03-2012, 15:56
Muhtemelen Son birliklerinin wow köyüne saldırılar yoldadır rakip birliklerden umarım oda indirilince by bay hesabını indirmek için birleşmedeki birlik oyuncuları herhangi bir sorun çıkarmaz sonuçta Nam birlikleri wowu kurar :) bende artık askerlerle uğraşmaktan kurtulurum :D

:D walla bendekı ordular sıremen ı beklıyor :D nam kurabılır sıkıntı yok hatta kursun bızde kurtulalım :d by bay ı sabrından nam bırlıklerınıde emeklerınden dolayı kutlayıp gıdelım :D walla yalan yok elımde kalan orduların hıc onemı olmaz ksr kurmasın yeter benım ıcın :D

KAİN
25-03-2012, 18:51
biz sonlara ve redlere kurdurmadık bizim için by bay veya siremen kurmuş farkı yok, zaten fark olsa birleşmezdik aynı birlikte olmazlardı. by bay vov kurulsada bizde kurtulsak artık.

Unknown
25-03-2012, 19:23
İnan duygullarımız karşılıklı dostum:D alıntı yapmayı unuttum

PİSLİX
25-03-2012, 20:38
biz sonlara ve redlere kurdurmadık bizim için by bay veya siremen kurmuş farkı yok, zaten fark olsa birleşmezdik aynı birlikte olmazlardı. by bay vov kurulsada bizde kurtulsak artık.

ewt gayet mantıklı :) nam vovu kurar bızde serverde kurtulur :D

reme
25-03-2012, 21:42
Valla süleyman üstad wowu kurarsa bülent abi kurmus gıbı sevınırım,redarmy kurmasında,gerısı sorun degıl.Redarmy e wow yok :)

TinkieWinkie
25-03-2012, 23:20
redarmy deki arkadaşlardan ricam.. raporları da koysanız çok iyi olur.

iyi oyunlar..

by bay
25-03-2012, 23:59
Bu wow bitmez şu anlık maşallah 125 saldırı yola çıktı şimdiden:)
ne zaman gelinceğini az çok tahmin ediyorum boşuna fake çıkmayın:)
bazı kişiler yine çok karmaşık saldırılar çıkmış araları çok açık gerçek saldırılarda var ama organizeler belli:)
askeri üssü incelemekten bunaldım

selcuk74
26-03-2012, 00:41
süleyman herkes senin gozlerine bakıyor bitir bitir diye ama yaramaz birileri saldırıları cıkmıs desene :-((( hele bakalım saldırıların sonucuna gore birşeyler diyeceğim servera

KAİN
26-03-2012, 02:08
ordusu olan saldırıcak kimseye sen dur diyemeyiz hiç kimse orduları boşa basmadı,

st.angerr
26-03-2012, 09:53

senin derdini anlamadım ben nam veya ksrgdeli yok ksrnam diye birliktelik var yani iki birlik yok tek birlik var dostum kafa beyin almıyor mu bu birlikteliği yoksa başka bir bebe düşüncesi mi var kafanda? gönlümüz ksrnam adıyla kurulan wow köylerinden yanadır başarılar.

çılgın kimyager
26-03-2012, 10:01
http://travian-reports.net/tr/report/537361de2f8 ww yıkım raporu çılgın kimyager

bizim için ksrgdeli veya nam yoktur tek yürek tek birlik tam destek, tüm oyuncularımıza teşekkürler.

Ç.K

çiko
26-03-2012, 10:13

Ulen DELİLER adam oldunuzda saldırı yapanı yıkarım diyebiliyorsunuz.hiç yüz yokmu sizde.Geyikler yaptınız zamanında..ana bacı muhebbeti yapanlar oldu.ne laflar havada kaldı.sizi çakal süreleri şimdide gelmiş redler saldırı yapaıyor flan filan.zor tutuyor insan kendini.ulenn ne dediyseniz YALAN LAN OYUN BU KADARMI İŞLEDİ SİZE KAREKTERSİZLİK BU KADARMI UCUZLADI TÜF BEEEEEE.

Bugün bir hesap yaptım. (Altın hariç tabiki) Birlik elemanı sayısı 60 olduğunu varsayıyoruz ve her köyün wow a 100K tahıl gönderdiğini varsayarsak. Bu natar Köyünde Kaç asker besleriz.

6 Milyon.(atlılar hariç olsun bari :) )

Buda WOW a yetmeyeceğine göre Bu sörverda bir terslik var demektir.

Peki bu elemanlar hiçmi saldırı askeri basmayacak ve savunma askeri bulundurmayacak. :))

KERİZ ÇOK SEN MERAKLANMA.OYUNDA ARTIK PARAM KADAR VARSIN.BAK AŞŞA

kasırgadeli oyuncularını tebrik ediyorum dunku operasyon ile bizide 50. seviyelere dusurduler bakalım roma tapınagı ve bybay wowlarına nasıl ordularf girecek ama sanırım bizim wowa gelenler gibi değildir sanırım ayrıca bu saldırıanlar yine sargı bezi aldıysa valla bu iş cok komik olmaya başladı :-) bir iki adam sargı bezi ile tum birliğin emeği kadar iş yapıyor hayret dogrusu :-(

ADAMDA PARA VAR BASTIRIYOR ALIYOR..SENİNDE OLSUN SENDE BAS AL.SONUÇTA TRAVİANA KERİZ,KERİZLER LAZIM.SEN DAHA DUR KAPANIŞTA KAHRAMAN SEVYLERİNE BAK NASIL ATACAKLAR.
KISACA OYUNUN BOKU ÇIKTI.ODUNDA OLSAN PARAN VARSA OLAY BİTİYOR.SONRADA ARKA TARAFINI SANAL ALEMDE KALDIRIP.KERİZ TABELASI İLE GEZİYORSUN.BİLMEYENE 2.3 YIL KEKLERSİN.

Bu wow bitmez şu anlık maşallah 125 saldırı yola çıktı şimdiden:)
ne zaman gelinceğini az çok tahmin ediyorum boşuna fake çıkmayın:)
bazı kişiler yine çok karmaşık saldırılar çıkmış araları çok açık gerçek saldırılarda var ama organizeler belli:)
askeri üssü incelemekten bunaldım

DEMEKKİ SANA SEVYE 90 DAN ÖNCE SALDIRI YAPILMASI LAZIM.BUNUDA BİRİLERİ DİKKATE ALIR UMARIM.

reme
26-03-2012, 10:52
Ulen DELİLER adam oldunuzda saldırı yapanı yıkarım diyebiliyorsunuz.hiç yüz yokmu sizde.Geyikler yaptınız zamanında..ana bacı muhebbeti yapanlar oldu.ne laflar havada kaldı.sizi çakal süreleri şimdide gelmiş redler saldırı yapaıyor flan filan.zor tutuyor insan kendini.ulenn ne dediyseniz YALAN LAN OYUN BU KADARMI İŞLEDİ SİZE KAREKTERSİZLİK BU KADARMI UCUZLADI TÜF BEEEEEE.

KERİZ ÇOK SEN MERAKLANMA.OYUNDA ARTIK PARAM KADAR VARSIN.BAK AŞŞA

ADAMDA PARA VAR BASTIRIYOR ALIYOR..SENİNDE OLSUN SENDE BAS AL.SONUÇTA TRAVİANA KERİZ,KERİZLER LAZIM.SEN DAHA DUR KAPANIŞTA KAHRAMAN SEVYLERİNE BAK NASIL ATACAKLAR.
KISACA OYUNUN BOKU ÇIKTI.ODUNDA OLSAN PARAN VARSA OLAY BİTİYOR.SONRADA ARKA TARAFINI SANAL ALEMDE KALDIRIP.KERİZ TABELASI İLE GEZİYORSUN.BİLMEYENE 2.3 YIL KEKLERSİN.

DEMEKKİ SANA SEVYE 90 DAN ÖNCE SALDIRI YAPILMASI LAZIM.BUNUDA BİRİLERİ DİKKATE ALIR UMARIM.

Oyun senin karakterine bu kadar işlemiş ki,bu lafları edebiliyorsun...Hadi kal sağlıcakla...

reme
26-03-2012, 10:54
http://travian-reports.net/tr/report/537361de2f8 ww yıkım raporu çılgın kimyager

bizim için ksrgdeli veya nam yoktur tek yürek tek birlik tam destek, tüm oyuncularımıza teşekkürler.

Ç.K

Abi tebrikler,s5 te bu nicki cok arıyorum...

çılgın kimyager
26-03-2012, 11:08
Abi tebrikler,s5 te bu nicki cok arıyorum...

s7 beni çok yordu ve oyundan soğuttu belki burası biterse siz bizden önce ww kurmazsanız bihesapdan bakarım oyuna :)

çiko
26-03-2012, 13:33
Oyun senin karakterine bu kadar işlemiş ki,bu lafları edebiliyorsun...Hadi kal sağlıcakla...

Adam birde pişmiş pişmiş laf yapmaya çalışıyor..
El aynası sizi kesmiyorsa birde dev aynasında kendinize bir bakın biz nelerrrrr nelerrrrr yaptık diye.Kimlere ne laflar söyledik sonra neler yaptık...En hafif ağızınızla.Ya biz oyunu kapatırız yada kimler kapatır diyeeee diyeeee ne naralar attınız.Wow derdiniz değildi.Yeterki namlar kurmasındı.nerde bu lafları söyleyen hayaletler şimdi nereye saklandı anlamak mümkün değil. .harbiden şaşırıyorum bide bana gelmiş oyun işlemiş sana diyor.
ne laf söylesem ne desem aklım almıyor..pişkinliğin bu kadarınada pes.

st.angerr
26-03-2012, 14:04
El aynası sizi kesmiyorsa birde dev aynasında kendinize bir bakın biz nelerrrrr nelerrrrr yaptık diye.Kimlere ne laflar söyledik sonra neler yaptık...En hafif ağızınızla.Ya biz oyunu kapatırız yada kimler kapatır diyeeee diyeeee ne naralar attınız.Wow derdiniz değildi.Yeterki namlar kurmasındı.nerde bu lafları söyleyen hayaletler şimdi nereye saklandı anlamak mümkün değil. .harbiden şaşırıyorum bide bana gelmiş oyun işlemiş sana diyor.

çikoooooooooooo sen yine mmi aglıyonn çikoooooooooo sütünü mü eksik ettiler senin de baham bana noldu kim bastı kuyruguna senin çikoooooooooo

reme
26-03-2012, 15:29

Sen yeterince pişkinlik yapıyorsun üstad...kolay gelsin,iyi eğlenceler...

PİSLİX
26-03-2012, 15:30
senin derdini anlamadım ben nam veya ksrgdeli yok ksrnam diye birliktelik var yani iki birlik yok tek birlik var dostum kafa beyin almıyor mu bu birlikteliği yoksa başka bir bebe düşüncesi mi var kafanda? gönlümüz ksrnam adıyla kurulan wow köylerinden yanadır başarılar.

oyundakı nıck ın ne bılmıyorum ama nerede kımlerle nasıl oynadıgının farkında degılsın sanırım cunku nam ve ksr ıkı farklı bırlık ancak wow yolunda bırlıkte hareket etme kararı aldılar ve herkes kendı wowuna calısıyor olması gerekende budur bunda bır sıkıntı yok.. hıtap tarzın senın karakterını yansıtıyor.. yonetıcılerınden sorarsan sana bırlesmedekı durumu ozetler.. herkesın kendı wowu warsa tam anlamıyla bırlesmeden soz edemezsın.. benım kafamda bu durumla ılgılı soru ısaretı yok hersey gorundugu gıbı ıslıyor kımse bırbırıne (ksr ve nam) saldırmıyor organıze olarak rakıplerıne saldırıyor ancak senın soyledıklerınde bır sıkıntı var sanırım bırlıktelıgı hazmedememıssın ya nam kurarsa dıye sancılanıyorsun :)

çılgın kimyager
26-03-2012, 18:13

bir oyun için kendini bukadar küçültmeye değdimi bunları yazdın şimdi mutlumusun rahatladınmı içindeki o acıyı attınmı seni tanımam etmem ama biri senin kuyruğuna fena basmış burası edepsizlerin yeri değil ağlama duvarıhiç değil forumda ağlama duvarı diye birşey yazmıyor kendini dahaçok küçük düşürme bir oyuniçin

by bay
26-03-2012, 19:09
çiko senin oyundaki nickin ne?

KAİN
26-03-2012, 19:13
oyundakı nıck ın ne bılmıyorum ama nerede kımlerle nasıl oynadıgının farkında degılsın sanırım cunku nam ve ksr ıkı farklı bırlık ancak wow yolunda bırlıkte hareket etme kararı aldılar ve herkes kendı wowuna calısıyor olması gerekende budur bunda bır sıkıntı yok.. hıtap tarzın senın karakterını yansıtıyor.. yonetıcılerınden sorarsan sana bırlesmedekı durumu ozetler.. herkesın kendı wowu warsa tam anlamıyla bırlesmeden soz edemezsın.. benım kafamda bu durumla ılgılı soru ısaretı yok hersey gorundugu gıbı ıslıyor kımse bırbırıne (ksr ve nam) saldırmıyor organıze olarak rakıplerıne saldırıyor ancak senın soyledıklerınde bır sıkıntı var sanırım bırlıktelıgı hazmedememıssın ya nam kurarsa dıye sancılanıyorsun :)

+ + daki oyuncular tek bölge 2 vovu destekliyorsa ve bunda başarılı oluyorsa bunda tam anlamıyla birleşmeden söz edemezsiniz diyemezsin, bu araya fitne sokmaktan başka bişey değildir, biz tam olarak birleşmesek isimleri değiştirmez ateşkes yapardık geçerdik, + + daki her oyuncu için by bay veya siremen kurmuş fark yoktur ,

Unknown
26-03-2012, 19:14
Neden bu konu tekrar açıldıki şimdi anlamadım Nam+Ksrdeli vs Red Arym+Son bu kadar basit bir denklem bu.Kim kimi indirirse diyeceğim ama bu gidişle oyunun galibi olmayacak.

by bay
26-03-2012, 19:18
Açık ve net bir açıklama yapmak istiyorum...

Benim için tekin barut-siremen yada benim kurmam için hiç önemli değil..Kim kurarsa sevinirim..

Bir sorum daha olacak
502 Bad Gatewayhatası ne oluyor sürekli bu hata yüzünden pc yi kırmak üzereyim:)

Unknown
26-03-2012, 19:23
Açık ve net bir açıklama yapmak istiyorum...

Benim için tekin barut-siremen yada benim kurmam için hiç önemli değil..Kim kurarsa sevinirim..

Bir sorum daha olacak
502 Bad Gateway

hatası ne oluyor sürekli bu hata yüzünden pc yi kırmak üzereyim:)

Adminler ayar yapıyordur,baktılar oyun bitmiyor biz el atalım demişlerdir :D

EKKAB
26-03-2012, 20:17

Hay o ayara :) saldırı saati geçti onun yüzünden çakılıcaz gibi bir yerde :D

by bay
26-03-2012, 20:23
ne mesaj yazabılıyorum nede tahıl hammadde atabılıyorum bu kadar olmaz ayıptır ya:)

öyle pc basında malak malak oturuyorum bırseyler yaptıgımda küt düşüyorum:)

PİSLİX
26-03-2012, 20:39
+ + daki oyuncular tek bölge 2 vovu destekliyorsa ve bunda başarılı oluyorsa bunda tam anlamıyla birleşmeden söz edemezsiniz diyemezsin, bu araya fitne sokmaktan başka bişey değildir, biz tam olarak birleşmesek isimleri değiştirmez ateşkes yapardık geçerdik, + + daki her oyuncu için by bay veya siremen kurmuş fark yoktur ,

ben sızın bırlesmenızı falan sorgulamıyorum ısın dogrusu umrumda da degıl benımle oynamıs dostlarım bılırler rakıbın ne yaptıgı degıl benım neler yapabılecegım benı ılgılendırır ksr - nam veya nam&ksr farketmez her halukarda bızım ıcın rakıpsınız.. sımdı konussam olmaz konusmasam olmaz sızde benım kadar ıyı bılıyorsunuz kı by bay nam bırlıklerının wowu sıremen ksr bırlıklerının gercekten benıde bızıde ılgılendırmez ortalıgı karıstırmak yada sızı ayırmak gıbı bır tesebbusum yok sız bırbırınıze yakısıyorsunuz :D :D :D

KAİN
26-03-2012, 21:10
ben sızın bırlesmenızı falan sorgulamıyorum ısın dogrusu umrumda da degıl benımle oynamıs dostlarım bılırler rakıbın ne yaptıgı degıl benım neler yapabılecegım benı ılgılendırır ksr - nam veya nam&ksr farketmez her halukarda bızım ıcın rakıpsınız.. sımdı konussam olmaz konusmasam olmaz sızde benım kadar ıyı bılıyorsunuz kı by bay nam bırlıklerının wowu sıremen ksr bırlıklerının gercekten benıde bızıde ılgılendırmez ortalıgı karıstırmak yada sızı ayırmak gıbı bır tesebbusum yok sız bırbırınıze yakısıyorsunuz :D :D :D

o zaman işine bak bas askerini saldır fazla laga luga yapma :)

ni9ht
26-03-2012, 21:12
Bakıyorum oyun Gateway veriyor herkez burada. Ve bakıyorum herkez veriyor birbirine çoşkuyu :D

by bay
26-03-2012, 21:26
Bakıyorum oyun Gateway veriyor herkez burada. Ve bakıyorum herkez veriyor birbirine çoşkuyu :D

murat sonunda sende katıldın aramıza bu kadar etkısız kaldıgımı hıc hatırlamıyorum bıldıgın oyunda hareket ettıgımde sutlanıyorum:)

ni9ht
26-03-2012, 21:32
Yaw napıyım müthiş sıkıldım.. yokmu admin moderatör araya alıp dövelim :D

by bay
26-03-2012, 21:50
ben köşede sıkıştırdım ama yine kaçtı bir şekilde sonuçta admin:)

zerova
26-03-2012, 22:08

onlar el atıyosa bilki oyunu daha ne kadar uzatabiliriz diye el atarlar;)

BEKİR
26-03-2012, 22:14
ksr ve nam.. bu serverin en baskın birlikleri.. bizler uzun zaman yıkıcı bir şekilde savaştık. bölgede ciddi hakimiyet savaşalrı oldu. sayısız merkez sıfırlandı, sayısız oyuncu hesap sildi. mesela, benim merkezim 3 kez sıfırlanma tehlikesi geçirdi. yağma köyüm reislendi, ciddi yıkımlardan döndük. bizler birbirimizle çok sıkı savaştık ama, birimiz diğerimizi sindiremedik. savaşların ortasında birden wow burnunu gösterince de ittifak ettik. bu birleşme ile her birliğin oyuncuları karma olarak yeniden birlik birlik düzenlenmedi. çünkü oyunun geç bir dönemindeydik, buna zamanımız yoktu. ama, mesela sizlerden saldırı geldiğinde bizler olabildiğince yakın oyuncularla etkin savunmalar kurmaya çalıştık.

biz destek istediğimizde ksr'ler bizim için, onlar destek istediğinde bizler ksr kardeşlerimiz için seve seve ally yaptık. ortak savunmalar kurduk.

dolayısıyla, barbar- nam- ksrdl bizler tek bir birliğiz. şimdilik 3 ayrı wow'umuz var ama, bu da güzel. sizler hangi birini indirirseniz, bu esnada diğeri bayrağı devralır. sonuçta, 3 wow'umuz birden var. kader hangisinin yolunu açık tutarsa onu destekleyerek yürüyeceğiz. dolayısıyla, bizleri bölme niyetiyle mesaj yazmak için uğraşmayın sevgili rakiplerimiz. saygılarımla.

selcuk74
26-03-2012, 22:50
Bakın arkadaslar serkan (pislix) kardeşimin sizi bolmeye falan niyeti yok gücüde yetmez zaten neden niyet okuyorsunuz adama göre wowlar farklı oldugundan birliklerinde farklı oldugu hakkında bir gorusu var ve ona gorede suleymanın wow kurmasının onu uzmeyeceğini ama kasrgaların wowu konusunda aynı dusunceleri yok. Siz neden bu sekilde hiddetleniyorsunuz eğer sizin için bir farklılık yoksa yoktur zaten ayrıca bu forumu takip edenler en fazla 10 kişidir bu konusmalarla bolunmezsiniz rahat olun.

by bay
26-03-2012, 22:53
Bakın arkadaslar serkan (pislix) kardeşimin sizi bolmeye falan niyeti yok gücüde yetmez zaten neden niyet okuyorsunuz adama göre wowlar farklı oldugundan birliklerinde farklı oldugu hakkında bir gorusu var ve ona gorede suleymanın wow kurmasının onu uzmeyeceğini ama kasrgaların wowu konusunda aynı dusunceleri yok. Siz neden bu sekilde hiddetleniyorsunuz eğer sizin için bir farklılık yoksa yoktur zaten ayrıca bu forumu takip edenler en fazla 10 kişidir bu konusmalarla bolunmezsiniz rahat olun.

abi ben zaten orda serkanın ne demek ıstedıgını anladım..sadece kendı gorusumu belırttım eger o sekılde bır mesaj oldugunu anlasaydım zaten mesajım daha farklı olurdu..ılk baslarda bazı kısıler bu sekılde mesajlar atmıstı orda gereken cevabımı vermıstım..burda sadece ksr-barbar yada namdan kım kurarsa uzulmem dedım

by bay
26-03-2012, 23:58
travian yönetimini tebrik etmekten başka birşey bırakmıyorlar..

seviye 98-99 basılı iken WoWa ne tahıl ne savunma ne hammadde gönderimi gerçekleşebiliyor...

Rakip arkadaşların WoWa dalmalarına gerek kalmadan zaten içerdeki savunmayı kaybedeceğiz bu şekilde..

Saldırılar çıktı savunma istiyoruz gelen mesajlar savunma gönderemiyoruz hata ile karşılaşıyoruz..Bu hatayı şimdi kimden sonrayım yıkımın şiddeti daha fazla olacak teşekkürler travian yönetimi..

selcuk74
27-03-2012, 04:38
travian yönetimini tebrik etmekten başka birşey bırakmıyorlar..

seviye 98-99 basılı iken WoWa ne tahıl ne savunma ne hammadde gönderimi gerçekleşebiliyor...

Rakip arkadaşların WoWa dalmalarına gerek kalmadan zaten içerdeki savunmayı kaybedeceğiz bu şekilde..

Saldırılar çıktı savunma istiyoruz gelen mesajlar savunma gönderemiyoruz hata ile karşılaşıyoruz..Bu hatayı şimdi kimden sonrayım yıkımın şiddeti daha fazla olacak teşekkürler travian yönetimi..

evet gercekten cok kotu bir gune geldi valla cok uzuldum aynısı bizim ksredeli savasının basındada olmustu adamlar tılsımlara saldırılşarı cıktılar biz savunma için mesaj bile atamamıstık.

PİSLİX
27-03-2012, 07:33
o zaman işine bak bas askerini saldır fazla laga luga yapma :)

ustte kain yazmasa bıle sızın yazdıgınızı anlarım sıze yakısan uslubunuz kalıtenızı ortaya koyuyor helal olsun

PİSLİX
27-03-2012, 07:48
abi ben zaten orda serkanın ne demek ıstedıgını anladım..sadece kendı gorusumu belırttım eger o sekılde bır mesaj oldugunu anlasaydım zaten mesajım daha farklı olurdu..ılk baslarda bazı kısıler bu sekılde mesajlar atmıstı orda gereken cevabımı vermıstım..burda sadece ksr-barbar yada namdan kım kurarsa uzulmem dedım

abı sızler zaten durumun farkındasınız sıkıntı yok ama boyle basıt basıt cevap yazanları anlamıyorum benım yazdıklarımda yanlıs anlasılacak bısey yok basta ne dedıysem sondada aynını soyluyorum.. ne ksr ne nam kucumsenmeyecekler ısler yaptı bırlıkte hareket eden ıkı farklı bırlıksınız bunda sıkıntı yok guzelde ıslıyor sıstem ama boyle soyleyınce hıddetlenenler nedense ksr oyuncuları :D sındıremıyorlar sanırım ama anlamıs degılım.. allahın bıldıgı kuldan saklanmaz..

st.angerr
27-03-2012, 08:13

ben şunu anlamıyorum 2 sayfa önce yazdıklarına bir bak neler diyosun şimdi arkanda bir iki kişi destekleyince efendi oyuncu ayagına yatıp millete b.k atma. Benim karakterimde tam oyunculuğumda tam. Ksr ve Nam adamlar aylarca birbirleri ile savaştılar. Kaç merkezlerini indirdiler ve wow yolunda birleşip wowun en güçlü adayı olmuşlarsa ben sizin oyunculuğunuzu sorgularım. Bana gelipte nam kursun ksr kurmasın ksr ye ordumu saklıyorum laflarıyla gelirsen cevabımı ona göre veririm hadi şimdi bak işine.

PİSLİX
27-03-2012, 08:18
ben şunu anlamıyorum 2 sayfa önce yazdıklarına bir bak neler diyosun şimdi arkanda bir iki kişi destekleyince efendi oyuncu ayagına yatıp millete b.k atma. Benim karakterimde tam oyunculuğumda tam. Ksr ve Nam adamlar aylarca birbirleri ile savaştılar. Kaç merkezlerini indirdiler ve wow yolunda birleşip wowun en güçlü adayı olmuşlarsa ben sizin oyunculuğunuzu sorgularım. Bana gelipte nam kursun ksr kurmasın ksr ye ordumu saklıyorum laflarıyla gelirsen cevabımı ona göre veririm hadi şimdi bak işine.

sana sadece gulmuyorum kahkaha atıyorum.. senın ısınde bu sanırım ınsanları guldurmek

PİSLİX
27-03-2012, 08:19
ayrıca ordumu kıme sokacagımda benı ılgılendırır bunda zoruna gıdecek bısey yok

hıcın
27-03-2012, 08:35
Red Army-Son birlikteliği var deniyor ama daha dün (veya ondan önceki gün) Son birliğinden Odonata fena olmayan bir orduyla Red Wowuna saldırdı...Bilgi vereyim istedim.

MERTARMY

reme
27-03-2012, 08:44
abı sızler zaten durumun farkındasınız sıkıntı yok ama boyle basıt basıt cevap yazanları anlamıyorum benım yazdıklarımda yanlıs anlasılacak bısey yok basta ne dedıysem sondada aynını soyluyorum.. ne ksr ne nam kucumsenmeyecekler ısler yaptı bırlıkte hareket eden ıkı farklı bırlıksınız bunda sıkıntı yok guzelde ıslıyor sıstem ama boyle soyleyınce hıddetlenenler nedense ksr oyuncuları :D sındıremıyorlar sanırım ama anlamıs degılım.. allahın bıldıgı kuldan saklanmaz..

Hala inceden inceden mesaj vermeye çalışıyorsun,neden bunu yapıyorsun anlamış değilim.Açıkçası samimiyetine inanmamaya başladım.İyi eğlenceler,kal sağlıcakla...

st.angerr
27-03-2012, 08:57
sana sadece gulmuyorum kahkaha atıyorum.. senın ısınde bu sanırım ınsanları guldurmek

dikkat et karın agrısı yaparım.

PİSLİX
27-03-2012, 09:01
Hala inceden inceden mesaj vermeye çalışıyorsun,neden bunu yapıyorsun anlamış değilim.Açıkçası samimiyetine inanmamaya başladım.İyi eğlenceler,kal sağlıcakla...

usta samımıyetımle soyluyorum ınce mesajda vermıyorum sız boyle olmadıgını soyluyorsanız amenna ama ksr ve nam ıkı ayrı bırlık ama aynı catıdalar dıyorum baska bısey demıyorum bunun uzerıne sızlerden gelen yorumlar olayı farklı boyutlara tasıdı benım yazdıgımda bısey yok daha gecen asagı yukarı aynı seylerı celal abıyle de konustum (necdetc) hatta burada ona soyledıgım sekılde bıle yazmıyorum kı yanlıs anlasılmasın ama sen ona sorabılırsın samımıyetımı.. sonucta 100 belkı 200 farklı oyuncu var soyledıklerımızın aynısı gıbı anlasılmaması normal ancak ben elımden geldıgınce buna dıkkat eden bırıyımdır dedıgım gıbı celal abıyede sorabılırsın .. telefonda daha farklı konustum cunku celal abı benı anlattıgım sekılde anlar bılıyorum.. burada nedense bıkac kısının farklı taraflara cekmesı olayın boyutunu degıstırdı bende dogal olarak by bay ın wowunun onde olmasından bı hazımsızlık mı var dedım bunda bısey yok eger sıkıntı yoksa guler gecersın kımseyı tahrık ettıgım yada etmeye calıstıgım yok kendım ve bırlıgım adına oyun ıcerısındekı eglencelı herseyı yasadık wowu kımın kurdugu onemlı degıl :)

PİSLİX
27-03-2012, 09:02
dikkat et karın agrısı yaparım.
senın gıbıler ancak altına yapar :p

çılgın kimyager
27-03-2012, 10:03
walla bendekı ordular sıremen ı beklıyor :D nam kurabılır sıkıntı yok hatta kursun bızde kurtulalım :d by bay ı sabrından nam bırlıklerınıde emeklerınden dolayı kutlayıp gıdelım :D walla yalan yok elımde kalan orduların hıc onemı olmaz ksr kurmasın yeter benım ıcın :D

yukarıdaki yazını bi okuyalım ne yazıyor sende bir ksrgadeli çekememezliği var ve bunu her fırsatta söylüyorsun karşılık alıncada 1-2kişiyi destekci alıyorsun hemen masum ayaklarına yatıyorsun nedir senin buksrgalardan çektiğin kim senin içinde unutamayacağın bi yara bıraktı söyle onu halledelim butarz tartışma açacak yazılar yazmakdan kurtul sende.
--------------------

nam ve ksrg 2 farklı birlikti ancak şuan ne nam var nede ksrgdeli var ben öyle bir 2 farklı birlik göremiyorum ksrgnam yada namksr var bu saatten sonra 2 farklı birlikten bahsetmek butarzyazılar yazmak yanlış ben bunun altında başkabirşey ararım 3 bölge ile birleştiniz biz ++da bütün olarak kaldık 3 bölgede yetmedi ++ yıda size katıp öylemi wwkurma amacınız var YOKSA WW KURAMAYACAĞINIZI ANLADINIZ WW BİZİM KURACAĞIMIZI NAMKSR BİRLİĞİNİN KURACAĞINI ANLADIN YUKARDADA YAZDIĞIMGİBİ İÇİNDEKİ KSR DÜŞMANLIĞINDAN DOLAYI BARİ BY BAY KURSUN BİZDE ONA KURDUKDER BÖYLE GEÇİŞTİRİRİZMİ DİYORSUN BİLAF VARDIR AMA BURADA YAZMAM DOĞRU OLMAZ HERKES KENDİ WWİLE GERDEĞEGİRSİN.
Yöneticilerine sor demişsin onlar açıklar ben buradan yazayım bizler nam ile sözdedeğil özde birleşme yaptık birbirimize destek atmadığımızısöylemişsin neye dayanaraksöylüyorsun şuan by bay ww dabirçok defansımız var by bay ında bizde defi var daha 3 gün önce red army ww girdiğimde bilgisayarım arızalandığı için hesabıma 2gün boyunca saldırıdanönce ve saldırı anında By BAY baktı onun tahıllarıgeldi anlıyacağın dediğin ibi herkes kendi ww değil kim kafadaysa herkes onun ww çalışırbizde

----------------

ben sızın bırlesmenızı falan sorgulamıyorum ısın dogrusu umrumda da degıl benımle oynamıs dostlarım bılırler rakıbın ne yaptıgı degıl benım neler yapabılecegım benı ılgılendırır ksr - nam veya nam&ksr farketmez her halukarda bızım ıcın rakıpsınız.. sımdı konussam olmaz konusmasam olmaz sızde benım kadar ıyı bılıyorsunuz kı by bay nam bırlıklerının wowu sıremen ksr bırlıklerının gercekten benıde bızıde ılgılendırmez ortalıgı karıstırmak yada sızı ayırmak gıbı bır tesebbusum yok sız bırbırınıze yakısıyorsunuz

ilk mesajların dabirleşmenizi sorguluyordun hatta bu birleşme değil diyordun ortalığı karıştırınca hemen masum ayağına yatıp birleşmeyi sorgulamıyorum dedin bu nasıl bir tutarsızlık biri bana anlatsın. yine 2 gündür ksr kurmasın nam kursun diyordun şimdi ortalığıkarıştırıp masum ayağına yatıyorsunya ksr nam farketmez her halukarda bizimiçin rakipsiniz diyorsun bu nasıl bir tutarsızlık arkadaşım bu yazdıklarına sende inanıyormusun.

bunu samimiyetimle söylüyorumki by bayda bunubilir ksr başkanlarından biri olarakdan elimden gelen yardımı yapmışımdır yapmayada hazırımdır by bay kurarsa kendimiz kurmuş kadar seviniriz demem çünkü zaten biz kurmuş oluruz ortada farklılık yok siremen kurarsada onlar aynışekilde sevinir, siz kurarsanızda tebriğimizi ederiz ortalığı karıştırmayız.

foruma çok ama çok uzun zamandır yazmıyorum varmı beni gören forumda nedençünkü nezaman girsem sen arkadaşım sürekli butarz yazılar yazıyorsun biz burada eğlenmek için oynuyorken sen kendini kasıyorsun.

yazılarım biraz uzun oldu kusura bakmayın ama pislix arkadaşımız burada kendi kafasınagöre atıp tutacak diye bizlerde forumdan uzak kalamayız benu tartışma konusu oalrak yazmadım o çok konuştu 1 kezde ben konuştum bırakalım benim ve onun dışındakiler yorumlarını yapsınlar ben bu konu hakkında 1yorum dahi yazmayacam ona karşı gerekirse celal abidentlf numarasınıalırım vermek istersekendisi onunlayüzyüze konuşurum buşekilde forumu karıştırmakdansa eğlenmenin daha keyifli birşey olduğunu hatırlatırım.

kendi arkadaşlarımada söylüyorum bu tarz diyolaglara girmeyin he deyin geçin bırakalım oyunun galibini çok konuşanlar değil iyi işler yapanlar belirlesin. ww kuran taraf sevinsin 2 seçenek var ya ++ yada diğer 3bölge.

çılgın kimyager
27-03-2012, 10:05
Burası ww gidişatı ama raporyok rapor koyduk 1 rakibimiz bile tebrik etmedi zaten buiş buraya geldiyseyapacak fazlada birşey olduğunu sanmıyorum kalın sağlıcakla.

http://travian-reports.net/tr/report/537361de2f8

PİSLİX
27-03-2012, 10:17
bunu samimiyetimle söylüyorumki by bayda bunubilir ksr başkanlarından biri olarakdan elimden gelen yardımı yapmışımdır yapmayada hazırımdır by bay kurarsa kendimiz kurmuş kadar seviniriz demem çünkü zaten biz kurmuş oluruz ortada farklılık yok siremen kurarsada onlar aynışekilde sevinir,

aynı seyı soyluyoruz ama nedense ksr ler hep farklı algılıyor bunu sızde soyluyorsunuz bakın ksr baskanlarından bırı olarak :D bunda bısey yok arkadaslar neden bu kadar abarttınız ben neyse onu soyluyorum bu konuda yorum yapmıcam artık cunku cok gereksız.. ksr delı bırlıklerıne bu server sıcak bakmıyorum sebebıde bellı kuzu gorunumlu kurt cıktınız yada bız fazla saftık sebebı farketmez ama sız bıze beklemedıgımız anda sızı dost gorurken saldırdınız dogal olarakta sızı rakıp alıyorum nenden bu kadar sıkıntı yaptınız anlamadım.. neyse gercekten artık bu konuda yorum yapayacagım ıcıne gırmek ıstemedıgım boyutlara tasınıyor gerek yok..

rango
27-03-2012, 10:18
Red Army-Son birlikteliği var deniyor ama daha dün (veya ondan önceki gün) Son birliğinden Odonata fena olmayan bir orduyla Red Wowuna saldırdı...Bilgi vereyim istedim.

MERTARMY

Boyle bir rapor yok.raporu koyunda 30 yı bile geçmeyen bir ordu cıkarıldıgnı gorelim.gerçi ne desekte inkar ama saldırdık deyip foruma yazmayın bari.neyse fazla soze gerek yok raporların konusması daha güzel.

http://travian-reports.net/tr/report/536838ddbfe

PİSLİX
27-03-2012, 10:18
Burası ww gidişatı ama raporyok rapor koyduk 1 rakibimiz bile tebrik etmedi zaten buiş buraya geldiyseyapacak fazlada birşey olduğunu sanmıyorum kalın sağlıcakla.

tebrıge ıhtıyacınız oldugunu sanmıyorum :D gercekten basarılı bır server sızın adınıza ve travıan yonetımı adına..

Q2AN
27-03-2012, 10:19

çok güzel rapor
saldırı ve savunma yapanı tebrik ediyorum.kolay iş değil bu orduları sağ salim hedefe ulaştırmak.

ve daha çok rapor görmek istiyoruz.
çok güzel ordular sessizce kayboluyor. saldıran yada savunan arkadaşlar bu forumda bunları paylaşmalı bence..

çılgın kimyager
27-03-2012, 10:30
çok güzel rapor
saldırı ve savunma yapanı tebrik ediyorum.kolay iş değil bu orduları sağ salim hedefe ulaştırmak.

ve daha çok rapor görmek istiyoruz.
çok güzel ordular sessizce kayboluyor. saldıran yada savunan arkadaşlar bu forumda bunları paylaşmalı bence..

teşekkürler.

oyununda zevdi burada işte bu raporlarıpaylaşacağızki eğlenelim ama foruma baktım epeydir girmiyordum bayabi gerilere gittim rapor yok bu ww ları sanırım gelen natar saldırıları yıkıyor :D

çılgın kimyager
27-03-2012, 10:32
tebrıge ıhtıyacınız oldugunu sanmıyorum :D gercekten basarılı bır server sızın adınıza ve travıan yonetımı adına..

oyunu güzelleştiren bu tarz raporlardeğilmidir oyunun amacıda bu zaten saldırmak ve savunmak bunun yanında yenikişiler tanımak arkadaşlıklar kurmak buluşup eğlenmek bu güne kadar bunu yaptım 3 sene önce oynadığım kişilerle bile buluşup eğleniyoruz ben bu yüzden bu oyunuoynuyorum

ni9ht
27-03-2012, 12:08
SON lar yıkmayı öğrenmişler tebrik ederiz :D

http://travian-reports.net/tr/report/537744dd820,53774576da1

Ekoloji
27-03-2012, 13:39
Merhaba Forum Ahalisi :
Buraları gene kızışmış bensiz olmaz degilmi :)
Herkez haklı , herkez doğru , herkez yaptığına bir kılıf bulma peşinde.
Belirtmek isterimki Son birlikleri ile herhangi bir birleşmemiz yok
Gecen hafta ondan önceki haftalar server başından bu yana bugün dahil son birligi üyelerinden wow köyümüze ve diğer birliklerimizin üyelerine mancınık dahil saldırılar geliyor
aynı şekil bizim arkadaşlarımızda onlara saldırı yapıyor.
Olaki bir birleşmeden söz edicek olursak.
Akılları sıra bizi eleştirenler, dün küfür ettikleri sövdükleri adamlara bugün dostum kardeşim diyenler biz biriz diyenler degilmidirki? :)
Gerci oda bizi ilgilendirmez kişilik ve hazım meselesi hazmediyorlar demekki ve böyle ateşlice savunduklarına göre hoşlarınada gitmiş bu durum gerci aralarındanda bazı düzgün kişiler cıkıyorki sağolsunlar wow köyümüze kendi çaplarında destek oluyorlar
( ksrdeli kuracagına siz kurun ) & ( by bay kurmasında kim kurarsa kursun ) gibi mesajlar eşliginde bize destek gönderen üyelerinize (2 taraftan birliginde yönetici olan kişiler dahil :) ) teşekkür ederim.
Hem bakın sonra biz wow u kurdugumuzda siz bizimde payımız var diye söylenip gururlanırsınızda degilmi :)
Sizi gidi biricikler sizi neymiş efeddim 3bölge 1bölge ile savaşıyorlarmış ksrdeli gölgemizde büyüdü destegimizle ayakta kaldı saldırılardan bızım savunmalarımız ile savundu hesaplarını, nam barbarların desteği ile savaştı , wowda iddamız yok diyenler atıp tutanlar tükürdüklerini yaladı şuan buradada parlatıyor biz kuracaz biz yapıcaz diye :) .
Böyle bir durumdaki 2 tarafın birleştigine göre bizim sonlarla birleşmemizden daha doğal birşey olamaz herhalde ama ne birleşme var ne yardımlaşma birbirmize saldırılarımız devam ediyor 2tarafta kendi wowunun mücadelesini veriyor.
Bize dil uzatanlar önce bir ağızınızı temizleyin gecmişinize bakın öyle konuşun.

Daha unutmadık Son hesapları ile bizim arkadamızdan cevirdiginiz dolapları sonra işler istediginiz gibi gitmeyince sağa sola çamur attıgınızı bizle alakası yok biz yapmadık etmedik biz masumuz naraları attıgınızı kazanmak için kişiliğinden ödün verenler her yol mübah diyenler icin doğal bir durum gerci bu bel altı oyunlar böyle dolap cevirmeler aslında sizede bir önerim var böyle 3nüz 1sinizya birleşin 1 wow olunda 3nüzü ayrı ayrı yıkmak icin uğraşmıyalım yormayın bizi nasıl olsa herhalükarda normal şartlarda bir halt yapamıyacagınız icin parayı basıp cıkarttıgınız ordularda sizi kurtarmıyacak sadece bizim kurmamızı geciktiriyorsunuz.

Kimseyi sorgulamıyoruz kimsede bizi sorguluyamaz.
İşin özü herkez wow kurmak icin mücadele vermeye devam edicek kimileri kişiliği ile onuru ile vericek bu mücadeleyi kimileride heryol mübah deyip vericek sonunda bir kazanan olucak o yüzden.
Her zaman söyledigim gibi çok konuşan degil çok calışan kazanıcak işimize bakalım ..

by bay
27-03-2012, 13:58
Tek dıyecegım şey redarmy birleşmelerini oynun başlarında yaptı bizde sonlarında yaptık..Ayrıca akıncı o sana gönderen hesaplar varya sızlerın multı köyudur merak etme:)

Nam bırlıklerınden benım ıcın oyle dıyen bır oyuncunun olacagını sanmıyorum cunku her hesaba cevap yazan bırısıyım elımden geldıgı kadarda her kısıye yardım ettım..

İkinci olay sonlarla kım dolap cevırdı bunu bence sen kendıne sormalısın..Redarmye saldırmayın ben saldırı yapcagım dıye konuşup duruyordu..Biz kimseye guvenmeyız kısaca çıkıp kendımız sevıye alırız yaptık yaptık..Daha bu olayı açıyorsan kendi ayıbını gösteriyorsun..Eğer o hesabı dinleseydik şu an server bitmişti zaten

çılgın kimyager
27-03-2012, 14:53
SON lar yıkmayı öğrenmişler tebrik ederiz :D

http://travian-reports.net/tr/report/537744dd820,53774576da1

saldıran ve savunan arkadaşlarımızı tebrik ederiz

hızlı_gonzales61
27-03-2012, 15:22
Merhaba Forum Ahalisi :
Gecen hafta ondan önceki haftalar server başından bu yana bugün dahil son birligi üyelerinden wow köyümüze ve diğer birliklerimizin üyelerine mancınık dahil saldırılar geliyor
Akılları sıra bizi eleştirenler, dün küfür ettikleri sövdükleri adamlara bugün dostum kardeşim diyenler biz biriz diyenler degilmidirki? :)
Gerci oda bizi ilgilendirmez kişilik ve hazım meselesi hazmediyorlar demekki ve böyle ateşlice savunduklarına göre hoşlarınada gitmiş bu durum gerci aralarındanda bazı düzgün kişiler cıkıyorki sağolsunlar wow köyümüze kendi çaplarında destek oluyorlar
( ksrdeli kuracagına siz kurun ) & ( by bay kurmasında kim kurarsa kursun ) gibi mesajlar eşliginde bize destek gönderen üyelerinize (2 taraftan birliginde yönetici olan kişiler dahil :) ) teşekkür ederim.
Hem bakın sonra biz wow u kurdugumuzda siz bizimde payımız var diye söylenip gururlanırsınızda degilmi :)
Sizi gidi biricikler sizi neymiş efeddim 3bölge 1bölge ile savaşıyorlarmış ksrdeli gölgemizde büyüdü destegimizle ayakta kaldı saldırılardan bızım savunmalarımız ile savundu hesaplarını, nam barbarların desteği ile savaştı , wowda iddamız yok diyenler atıp tutanlar tükürdüklerini yaladı şuan buradada parlatıyor biz kuracaz biz yapıcaz diye :) .
Böyle bir durumdaki 2 tarafın birleştigine göre bizim sonlarla birleşmemizden daha doğal birşey olamaz herhalde ama ne birleşme var ne yardımlaşma birbirmize saldırılarımız devam ediyor 2tarafta kendi wowunun mücadelesini veriyor.
Bize dil uzatanlar önce bir ağızınızı temizleyin gecmişinize bakın öyle konuşun.

Daha unutmadık Son hesapları ile bizim arkadamızdan cevirdiginiz dolapları sonra işler istediginiz gibi gitmeyince sağa sola çamur attıgınızı bizle alakası yok biz yapmadık etmedik biz masumuz naraları attıgınızı kazanmak için kişiliğinden ödün verenler her yol mübah diyenler icin doğal bir durum gerci bu bel altı oyunlar böyle dolap cevirmeler aslında sizede bir önerim var böyle 3nüz 1sinizya birleşin 1 wow olunda 3nüzü ayrı ayrı yıkmak icin uğraşmıyalım yormayın bizi nasıl olsa herhalükarda normal şartlarda bir halt yapamıyacagınız icin parayı basıp cıkarttıgınız ordularda sizi kurtarmıyacak sadece bizim kurmamızı geciktiriyorsunuz.

İşin özü herkez wow kurmak icin mücadele vermeye devam edicek kimileri kişiliği ile onuru ile vericek bu mücadeleyi kimileride heryol mübah deyip vericek sonunda bir kazanan olucak o yüzden.
Her zaman söyledigim gibi çok konuşan degil çok calışan kazanıcak işimize bakalım ..

oncelikle baya uzun bı yazı yazmıssın senıtebrık ederım ama bu kadar yazının ıcınde mantıklı bı soz kelıme aradım ama nafıle sen veya sızde bu forumda son bırlıklerını kucumseyıp her fırsatta onlara satasmada bulunan kısıler degılmısınız bu foruma gırenlerın cogu hakaret ve kufur ettı bende ettım sızde ettınız sımdı tereyag olmaya calısma burda sn bır ww kurucusu ıdın ve profılınde yazan yazılar ne kadar etıktı senbı dusun sonra burda salata yapmaya gel dıyosunuzkı sız bırbırınızı desteklemedınız benım koyume saldırı cıktıgınızda ıcerıdekı savunmaların %60 nam bırlıklerının savunmasıydı ve daha bırlesmemıstık bunun sebebı bırbırımıze karsı saygılı olmamızdı ama ne yazıkkı sıze aynı seyı soyluyemem sızle ılk yazısmamızda sız agıza alınmıycak kelımeler sarf etınız ve bu yazısmalarda baskanlarınızda ordaydı sımdı etık olmaktan bahsedıyosunuz burda bırakın lutfen pislıx hesabı ıle aramızda olan yazısmalar oldu ve sımdıkı muhabbetıne bakıyorum demek ıstedıgı acık bana gore ısımler bırlesmıs ama bırbırlerını desteklemıyolar demek ıstıyor buda onun dusencesı onada soyle dıyelım sen o sekılde dusune bılırsın ama by by kurmus sıremen kurmus tekınbarut kurmus fark yok bızım ıcın hepsınde aynı sevıncı paylasıcaz tebrık edıcez son kurarsa sonları tebrık edıcez red army kurarsada onları tebrık edıcez ama sız bıraz artık sakın olun dıger oyunculara ustten bakmayı bırakın yeter hep kendınıze yontmayın gorunen o kı mukemmel ordular cıkıyor her bırlıkten ve cıkıcakta daha oyun hak edenın olsun herkese ıyı oyunlar..

PİSLİX
27-03-2012, 16:08
yalan yok gonzalezı ozlemıstım forumda :D ama ben koylere atılan destekten degıl wwlerı atılan destekten bahsetmıstım.. neyse gercekten onemlı degıl benım kanım sukı artık ww kım kurarsa kursun herkes eglendı..

ni9ht
27-03-2012, 16:23
Elinde rapor u olmayan ağzı ile konuşacak önüne geçemiyeceğiz, anlaşıldı :D

La Sülüman bırak forumda dolaşmayıda wow u kuralım gidelim. Çimento bitti git çimento kar kum getir sen uyma bunlara :D

çılgın kimyager
27-03-2012, 16:30
yalan yok gonzalezı ozlemıstım forumda :D ama ben koylere atılan destekten degıl wwlerı atılan destekten bahsetmıstım.. neyse gercekten onemlı degıl benım kanım sukı artık ww kım kurarsa kursun herkes eglendı..

ww larımızdada desteklerimiz var istersen sana bikaç hesapdan tem verdireyim bak siremende o hesabın 50k desteği varsa şuan by bayda 100k defi var bu tarz sana birçok hesapdan tem verdirebilirim bizeinanmıyor kendigözünle görmekistiyorsan.

bu saatten sonra denecek tek birşey var iyiolan kazansın gerçektende bu oyunu hak eden kazansın isim vermedim kim kurarsa tebrik ederim

BEKİR
27-03-2012, 16:35
red kardeşlerimiz, wow'u Allah nasip ederse bizler kurma niyetindeyiz. barbar, nam, ksrdl.. hangimiz kurmuş önemli değil. kurunca gerçekten çok sevineceğiz. birbirimizi tebrik edeceğiz.. ama sizler veya son'lar da kursa -şuna emin olun ki- sizleri de yine aynı içtenlikle tebrik edeceğiz. dolayısıyla şu kim kuracak muhabbetini artık sonlandırın.

zerova
27-03-2012, 17:14
Merhaba Forum Ahalisi :

güzel bir hikaye yazısı olmuş tebrik ederim.bu hikaye yazısı için başka da birşey diyemem.bi kişi ancak bu kadar güzel palavralarla dolu yazı yazabilir.bundan sonra akıncının üzerine tanımıyorum;)

selcuk74
27-03-2012, 17:48
O kadar uzun suren bir mucadele olduki gercekten herkes tebriği hakediyor ozleiklede wow'a bakan arkadaslar sizler gercekten cengaversiniz bende bir sure (2 ay) temsilcilikle baktım cok yorulmustum aslında yorulmakta birşey değilde asıl beni uzen şey su gibi altın gidiyordu yan koylerden npc yapabilmek için bir serverda wow kurmak 6-7 ay surermi arkadaşlar bu kadar insanları bezdirirlirmi? Burada oynayanlardan kim bir daha t4 versiyonunda oynar? Bakın bir hesap var adam wowun ilk başlarında buyukce bir ordusunu son wowuna caktı ve o gunden beri altın almıyor gecen sordum tekrardan ciddi bir ordu daha olusturmus bırakın sargı bezini adam npc için bile altın harcamıyor :-) benim kanaatim bu server bitmeyecek cunku saldırı ordusunu cakanlar tekrar tekrar basıyor herhalde her birliğin wowunu en az 2 kere daha yıkacak ordular mevcut bitti denen sonlar ne ordular cıkarıyor burada gereksiz tartısmalarla birbirinizi kıracagınıza bosuna paralar dökeceğinize gelin bir toplanalım ne dersiniz?

day1
27-03-2012, 18:32
Laf yapmayalım icraat yapalım.Zaten bu server da topu topu 40-50 kişi kaldık:cool:

PİSLİX
27-03-2012, 19:18
selcuk abı altınla sargıyla emekle gercekten buyuk ordular basıldı serverde bı kısmı kullanıldı askerlerın ama bı kısmı duruyor o askerlerı cakmadan kımse senı duymaz :D

selcuk74
27-03-2012, 20:53
valla beni insanlar dinlemeye tenezzül etseler onada care bulunur ama neyse ne demişler ^^elle gelen düğün bayram^^

hızlı_gonzales61
28-03-2012, 13:04

zaten ben onu bırlesmeden once atılan def olarak gostermıstım sana.. gonzaleste senı ozlemıs:) dermısım...

TinkieWinkie
29-03-2012, 00:03

ç.k

yasin tebrikler dostum raporunu yeni gördüm .. Eline emeğine sağlık

YA BİR DE ŞU BİRLEŞMELERİ ELEŞTİRME MUHABBETLERİ ÇOK SIKTI.. RİCA EDİYORUM ARTIK AÇMAYIN ŞU MEVZULARI.. ŞUAN HERKESİN RENGİ GAYET AÇIK VE NET.. BU KONU ÜZERİNDE BU KADAR DURMAYA GEREK BİLE YOK .. BİZ ARTIK NAM BİRLİĞİ DEĞİL NAMKSR BİRLİĞİYİZ. NE DEMEK İSTEDİĞİMİ ANLAMIŞSINIZDIR. SALDIRILAR YAPILIYO RAPORDAN BAŞKA HERŞEY VAR FORUMDA.. LÜTFEN RAPOR PAYLAŞMAYA DAHA FAZLA ÖZEN GÖSTERELİM..

O KADAR ÇOK BOŞ MSJ VARKİ FORUMDA, SADECE SÜLEYMAN VE SELÇUK ABİNİN MSJLARINI OKUYUP ÇIKIYORUM. (KİMSE ALINMASIN AMA ÖYLE )

PİSLİX
29-03-2012, 19:26

YA BİR DE ŞU BİRLEŞMELERİ ELEŞTİRME MUHABBETLERİ ÇOK SIKTI.. RİCA EDİYORUM ARTIK AÇMAYIN ŞU MEVZULARI.. ŞUAN HERKESİN RENGİ GAYET AÇIK VE NET.. BU KONU ÜZERİNDE BU KADAR DURMAYA GEREK BİLE YOK .. BİZ ARTIK NAM BİRLİĞİ DEĞİL NAMKSR BİRLİĞİYİZ. NE DEMEK İSTEDİĞİMİ ANLAMIŞSINIZDIR. SALDIRILAR YAPILIYO RAPORDAN BAŞKA HERŞEY VAR FORUMDA.. LÜTFEN RAPOR PAYLAŞMAYA DAHA FAZLA ÖZEN GÖSTERELİM..

O KADAR ÇOK BOŞ MSJ VARKİ FORUMDA, SADECE SÜLEYMAN VE SELÇUK ABİNİN MSJLARINI OKUYUP ÇIKIYORUM. (KİMSE ALINMASIN AMA ÖYLE )

en guzelını yapıyon :) rapordan baska bısey paylasmayan (konusmayan) bırı olarak.. ayrıca bırlesmeyle ılgılı kımsenın sıkıntısı yok o muhabbette kapandı zaten :D ama farkına varamamıssın :D

selcuk74
30-03-2012, 02:17
gökhan teşekkür edrim yazın için ben bu orduları basan arkadaşları başta çılgın kimyageri olmak uzere tebrik ediyorum ya ne ordular cıkıyor herhangi bir bilgim oldugundan demiyorum ama o kadar uzadıki server sanki hiç bilmediğimiz daha buyuk ordular cıkacak gibi bakalım kime kısmet bizemi,süleymanamı,bulent kardeşime yoksa sonlardaki dostlaramı?

by bay
30-03-2012, 02:28
gökhan teşekkür edrim yazın için ben bu orduları basan arkadaşları başta çılgın kimyageri olmak uzere tebrik ediyorum ya ne ordular cıkıyor herhangi bir bilgim oldugundan demiyorum ama o kadar uzadıki server sanki hiç bilmediğimiz daha buyuk ordular cıkacak gibi bakalım kime kısmet bizemi,süleymanamı,bulent kardeşime yoksa sonlardaki dostlaramı?

bende bu şans varken oda bana gelir abi:D
travian yönetimi zaten yaktı canımı o kadar seviye vermeyeceğim halde gelip o kadar seviye aldılar bundan sonra kolay kolay bana bişey olmaz daha ne kadar canım yanabilirki:)

selcuk74
30-03-2012, 14:12
bende bu şans varken oda bana gelir abi:D
travian yönetimi zaten yaktı canımı o kadar seviye vermeyeceğim halde gelip o kadar seviye aldılar bundan sonra kolay kolay bana bişey olmaz daha ne kadar canım yanabilirki:)

evet kotu gune denk geldi bakım calısması gercekten

çılgın kimyager
02-04-2012, 12:43

teşekkürler gökhan bu server böyle devam eder gider ben bu serverdan umudumu kestim kimsekuramaz ww felen

selcuk74
02-04-2012, 16:12
teşekkürler gökhan bu server böyle devam eder gider ben bu serverdan umudumu kestim kimsekuramaz ww felen

evet bende katılıyorum fikrinize asla kurulamaz ğleyin kadabra fıratla beraberdik onada dedim bakın bizim birlikte bir arkadas vardı server basında wow a caktı askerini o günden beri altın almıyor ama gecen sordum bana acaip bir asker sayısı verdi adam altınsız gayet güzel bir ordu cıkarmıs sırf benim birliğimde orta ve buyuk çaplı 5 ordu var tüm red army'de ne kadar var bende bilmiyorum bizde varsa diğer birliklerdede vardır kuskusuz daha öncede dedim gelin konusalım dedim ama kimse üzerine alınmadı malesef.

derinturk
02-04-2012, 17:09
server baya uzadı.eğer elinde hala çakılmamış ordu bulunduran varsa büyük rekor kırabilir.bu kadar uzayan başka server varmı bilmiyorum ama eğer yok da elinde çakılmamış ordusu olan varsa travian tarihinin en büyük ordularından birini bu serverde görebiliriz

selcuk74
02-04-2012, 20:33
server baya uzadı.eğer elinde hala çakılmamış ordu bulunduran varsa büyük rekor kırabilir.bu kadar uzayan başka server varmı bilmiyorum ama eğer yok da elinde çakılmamış ordusu olan varsa travian tarihinin en büyük ordularından birini bu serverde görebiliriz

evet katılıyorum bence vardır hiç oraya cıkmamıs kimsenin bilmediği ordular

KAİN
02-04-2012, 21:59
bakın sayın red army oyuncuları, yöneticileri vs.

Yan köylerimize yıkım saldırıları oluyor, diyeceksiniz ki tılsımlara feyk atıyoruz hserver boyunca hiç tılsım almadığım köylerime yıkımlı saldırıları geliyor, yazıyorum muhataplara ama muhatap bulamıyorum... Geçen cepheye yazdm ben ilgilenmiyorum dedi zaten kenan yok artık ortalıkta..

Red army oyuncuları yöneticileri şu an bakan kimse genel işlere benim veya arkadaşlarımın bir daha yan köyleri tılsımsımsız ( gerçi tılsım olan köylerede tılsımı kaçırmadığım halde hazine hedef alınmayıp depo falan yıkmaya geliyorlar) köyleri yıkılırsa cevabını sert alacaksınız.

Mesajı kim nasıl anlamak istiyorsa kim üstüne alınıyorsa alınsın başta öylesineiştenin yaptığı işler ve arkasından diğer red army oyuncuları bardağı taşırma noktasına getirmiştir, bana şu saatten sonra yan köy yıktırmayın.

ankankara
02-04-2012, 22:18
Merhaba Forum Ahalisi :

O zaman gevezelik yapmada oyununu oyna.

kqdir
04-04-2012, 19:38
Dünya harikası

Oyuncular
İsim
Birlik
Seviye

1.
SON HARİKASI
99

2.
Snmsrkn RED ARMY WW
80

3.
KsRDeLi WW
75

4.
NAM™ ve DOSTLARI
74
-

5.
BaRbAr T ve DOSTLARI
23
-

6.

-
0
-

7.
RED ARMY WW snmsrkn
0
-

8.

-
0
-

9.
WW RED ARMY
0
-

10.
SON HARİKASI
0
-

11.

-
0
-

12.
MS RED ARMY WW SM
0
-

13.
ahug (http://ts7.travian.com.tr/karte.php?d=308801)
KsRDeLi ww
-
0
-

sonunda! serverin sonu mu geliyor ?

Unknown
04-04-2012, 19:48
Dünya harikası

Oyuncular
İsim
Birlik
Seviye

1.
SON HARİKASI
99

2.
Snmsrkn RED ARMY WW
80

3.
KsRDeLi WW
75

4.
NAM™ ve DOSTLARI
74
-

5.
BaRbAr T ve DOSTLARI
23
-

6.

-
0
-

7.
RED ARMY WW snmsrkn
0
-

8.

-
0
-

9.
WW RED ARMY
0
-

10.
SON HARİKASI
0
-

11.

-
0
-

12.
MS RED ARMY WW SM
0
-

13.
KsRDeLi ww
-
0
-

sonunda! serverin sonu mu geliyor ?

Bu kadar ordu varken zor dostum zor...

kqdir
04-04-2012, 20:10
Bu kadar ordu varken zor dostum zor...

dışardan takip ederken bile yoruldum, oyunun içinde olanlara hatta wow köylerine bakanlara allah yardım etsin... bu server kaçıncı kez 99. seviye wow gördük...

pek zaman kalmadı gibi, ordular geç kalmasın :)

EKKAB
04-04-2012, 21:22
Sanırım bu sefer wow kurulacak gibi halen piyasada herhangi bir saldırı görünmediğine göre..

day1
04-04-2012, 21:23
Sanırım bu sefer wow kurulacak gibi halen piyasada herhangi bir saldırı görünmediğine göre..

Gözünüz aydın bu sefer wow %99 kuruluyor:D

EKKAB
04-04-2012, 21:28
ben bitmemesi taraftarıydım aslında o kadar asker bastık son 1 haftadır asker yetiştirme tılsımıyla oynadım birde 400-500 saat dolu her yer olmadıki bu şimdi :)

Unknown
04-04-2012, 21:44

Hadi ya sevineyimi üzüleyimi bilemedim:D biterse çok sevinirim kendi adıma kurtulmuş oluruz ama bakalım ben süpriz bekliyorum hala

EKKAB
04-04-2012, 21:59
Hadi ya sevineyimi üzüleyimi bilemedim:D biterse çok sevinirim kendi adıma kurtulmuş oluruz ama bakalım ben süpriz bekliyorum hala

eğer ordularınız yetişiyorsa bunu biliyor olmalısınız bence yani sürprizlik bir durum yok gibi :)

ORHAN4004
04-04-2012, 22:56
wow a ciddi saldırılar var. Bitişten önce yetişiyor. Ne kadar seviye alacağını bilemiyoruz.

EKKAB
04-04-2012, 23:23
wow a ciddi saldırılar var. Bitişten önce yetişiyor. Ne kadar seviye alacağını bilemiyoruz.

Benim aldığım duyuma göre yetişmiyor deniyordu hesabı boşlamaya gerek yok o zaman :) bu server zor biter..

selcuk74
04-04-2012, 23:33
Sanırım 1 ordu 4000 mancınıklı bir ordu yetişiyorus eger o seviye alırsa son wow sıfırlanır o durumda

EKKAB
04-04-2012, 23:40
Sanırım 1 ordu 4000 mancınıklı bir ordu yetişiyorus eger o seviye alırsa son wow sıfırlanır o durumda
yanındaki askerler iyiyse her şekilde alır 4klık manço ordusu diye düşünüyorum 1 seviye dahi alsa ardından gelecek saldırılar için ekstra zaman kazandırmış olur böylelikle wow sıfırlanmasada ciddi hasarlar alacak gibi..

by bay
05-04-2012, 03:42
http://travian-reports.net/tr/report/540445400f5

Miranza
05-04-2012, 12:25
wowda son durum ne oldu acaba

yurineros6
05-04-2012, 12:54
wowda son durum ne oldu acaba

Dünya harikası

Oyuncular
İsim
Birlik
Seviye

1.
Snmsrkn RED ARMY WW
82
-

2.
SON HARİKASI
80

3.
NAM™ ve DOSTLARI
76

4.
KsRDeLi WW
76

5.
BaRbAr T ve DOSTLARI
25

6.

-
0
-

7.
RED ARMY WW snmsrkn
0
-

8.

-
0
-

9.
WW RED ARMY
0
-

10.
SON HARİKASI
0
-

11.

-
0
-

12.
MS RED ARMY WW SM
0
-

13.
KsRDeLi ww
-
0
-

çılgın kimyager
05-04-2012, 17:31
bahane arıyorum nedenmi oyunu kısa yoldan bitirmekiçin buda nerdenmi çıktı asker köyü değil tılsım köyü değil rakibim niye mancınıkla saldırıyor yıkım yapıyor 1değil 2 değil 3 değil günde 7-8 defa bahane arıyorum nedenmi oyunu bitirmek için.

temsilcim çıktı arkadaşım atmış benim haberim yok gibi bahaneler kabul etmiyorum endenmi oyunu bitirmek için bahane arıyorum ww destek köyüme veya ww destekköylerimize kim neden hangi sebeple saldırı çıkarsa bütün ww destek köylerini yıktıracam böylece oyundabiter burada bizde kurtuluruz.

Kadabra
05-04-2012, 18:25
http://travian-reports.net/tr/report/5405397d372

roma tapınağı Wow'nun Yıkım Raporu

Unknown
05-04-2012, 18:44

emeklerinize sağlık arkadaşlar,savunan arkadaşları da tebrik ederim.

çılgın kimyager
05-04-2012, 18:58

çok fenaaaaaaaaaaa bu nasıl ww böyle kumdan kalemi yapmışlar :D

yurineros6
05-04-2012, 19:12
bahane arıyorum nedenmi oyunu kısa yoldan bitirmekiçin buda nerdenmi çıktı asker köyü değil tılsım köyü değil rakibim niye mancınıkla saldırıyor yıkım yapıyor 1değil 2 değil 3 değil günde 7-8 defa bahane arıyorum nedenmi oyunu bitirmek için.

temsilcim çıktı arkadaşım atmış benim haberim yok gibi bahaneler kabul etmiyorum endenmi oyunu bitirmek için bahane arıyorum ww destek köyüme veya ww destekköylerimize kim neden hangi sebeple saldırı çıkarsa bütün ww destek köylerini yıktıracam böylece oyundabiter burada bizde kurtuluruz.

normal biteceği yok böyle bitsin bari :D

yurineros6
05-04-2012, 19:13

raporu koyarken defı saklaman gerekırdı ustad !

dexter34
05-04-2012, 19:20
red army son birleşmesini inkar ediyorsunuz ama 2 birliktede aynı ally leri geçiyorsunuz sanırım aynı anda yan köylerime fake ler geliyor inşallah içlerinde gerçek saldırı yoktur wow köyüne ve merkez köyüne fake istenmesi gayte normal ama yan köye fake istenmesinide ilk defa sizlerde görüyorum....eğer yan köylerime gerçek saldırı yapılırsa o zaman bu server oyun olmaktan çıkar..muhatap olacağım yöneticide kalmadığı için foruma yazıyorum bu konuları..ww destek köylerine saldırıyorsunuz yıkım yapıyorsunuz o kadar uyarıyoruz hala devam ediyorsunuz.oyunu gittikçe çirkinleştiriyorsunuz..wow kuramıyacağınız anladıkça çirkefliğe başvurmaya devam edin..herkes yaptıklarıyla anılır.......

Unknown
05-04-2012, 20:06
red army son birleşmesini inkar ediyorsunuz ama 2 birliktede aynı ally leri geçiyorsunuz sanırım aynı anda yan köylerime fake ler geliyor inşallah içlerinde gerçek saldırı yoktur wow köyüne ve merkez köyüne fake istenmesi gayte normal ama yan köye fake istenmesinide ilk defa sizlerde görüyorum....eğer yan köylerime gerçek saldırı yapılırsa o zaman bu server oyun olmaktan çıkar..muhatap olacağım yöneticide kalmadığı için foruma yazıyorum bu konuları..ww destek köylerine saldırıyorsunuz yıkım yapıyorsunuz o kadar uyarıyoruz hala devam ediyorsunuz.oyunu gittikçe çirkinleştiriyorsunuz..wow kuramıyacağınız anladıkça çirkefliğe başvurmaya devam edin..herkes yaptıklarıyla anılır.......

merak etme abi böyle giderse o destek köylerinin hepsini bizde yıkmasını biliriz kısasa kısas yaparız....

kqdir
06-04-2012, 11:18
çok fenaaaaaaaaaaa bu nasıl ww böyle kumdan kalemi yapmışlar :D

son wowunda sadece 1,034,721 tahıl yiyen defans mevcutmuş.... wowu kursalar gerçekten böyle bir servere ayıp olurmuş....

saldıranında savunanında emeğine sağlık...

reme
06-04-2012, 18:56

Saldıran ve savunan arkadaşı tebrik ederim...beklentilerim fazla benim crazy den :)

zerova
06-04-2012, 20:27

bülent abi inşallah o saldırıların arasında 1 tane yan köyüne gerçek saldırı vardır da bizde boşuna geliştirmemiş oluruz yanlardan mancınığı bi işe yarar değil mi;)

ORHAN4004
06-04-2012, 21:59
son wowunda sadece 1,034,721 tahıl yiyen defans mevcutmuş.... wowu kursalar gerçekten böyle bir servere ayıp olurmuş....

saldıranında savunanında emeğine sağlık...

Tahılsızlıktan ölenleri hesap etmek lazım.

dexter34
06-04-2012, 22:17
Arkadaşalr wow saldırı raporları yayınlarken..içerideki defansı gösteren raporlar yayınlamayalım..bu çok etik değil..rapor almış olsanızda defans durumunu forumlarda paylaşmayalım..

Ekoloji
07-04-2012, 04:11
RED ARMY v SON İTTİFAKI HAYIRLI OLSUN.
Server ı en kısa sürede bitirmek için atılan büyük bir adım.

Ekoloji
07-04-2012, 09:31
http://ts7.travian.com.tr/berichte.php?id=148107951|77466d4e

(http://ts7.travian.com.tr/berichte.php?id=73666653&aid=7158)Gelde sirenmen destek köylerini yıkma degilmi :)
Hadi bakalım 1 depoya 2 depo kampanya başlattım ona göre oynuyalım bundan sonra.

Unknown
07-04-2012, 11:16
RED ARMY v SON İTTİFAKI HAYIRLI OLSUN.
Server ı en kısa sürede bitirmek için atılan büyük bir adım.
Zaten bilenen birşeydi yazmanıza gerek yoktu yani,yinede hayırlı olsun

(http://ts7.travian.com.tr/berichte.php?id=73666653&aid=7158)Gelde sirenmen destek köylerini yıkma degilmi :)
Hadi bakalım 1 depoya 2 depo kampanya başlattım ona göre oynuyalım bundan sonra.

Yanlış olan ne burda tılsıma saldırı çıkmış ve çalmış gördüğüme göre.Bilmediğimiz birşey varsa söyle de aydınlanalım...

EKKAB
07-04-2012, 11:57
Zaten bilenen birşeydi yazmanıza gerek yoktu yani,yinede hayırlı olsun

Yanlış olan ne burda tılsıma saldırı çıkmış ve çalmış gördüğüme göre.Bilmediğimiz birşey varsa söyle de aydınlanalım...

Tılsıma saldırı çıkmak çift hedef seçmek değildir yanılıyor muyum yoksa?

burunililer
07-04-2012, 12:17
son-red birleşmesi çok anlamsız bir birleşme oyunun SONlarında zaten SON larda ne ordu ne defans hiçbirşey yok fantazi futbola dönmüş iş :D

rango
07-04-2012, 12:18

Bize ne yapıldı ise onu yapıyoruz.Rapor su an elimde değil ama siremen den depo tılsımı çalındı.oyunu takip ederseniz bunu gormus olmanız lazım

Tılsıma saldırı çıkmak çift hedef seçmek değildir yanılıyor muyum yoksa?

rapora dikkatli bakınız tek atış var.oda hazine işaretli idi.hazine bile yokmuş :D

Ekoloji
07-04-2012, 12:34
Bize ne yapıldı ise onu yapıyoruz.Rapor su an elimde değil ama siremen den depo tılsımı çalındı.oyunu takip ederseniz bunu gormus olmanız lazım

rapora dikkatli bakınız tek atış var.oda hazine işaretli idi.hazine bile yokmuş :D

delilerin veya namların ww destek köylerıne gercek buyuk saldırı cıkmadık bizden saldıran olduysada durdurduk siremendeki tılsım calındıgını gördüm oda günler öncesinde son birligi oyuncusu tarafından calındı lakin ww destek köylerine saldırıp yıkım yapıcak oradakı depo tılsımlarına saldıracak olsaydık delılerede namlara müsade etmezdik o köylerde dolaştırmalarına oyunun sonunda suyunu cıkartmayın cıkarttırmayın.

hızlı_gonzales61
07-04-2012, 12:39
delilerin veya namların ww destek köylerıne gercek buyuk saldırı cıkmadık bizden saldıran olduysada durdurduk siremendeki tılsım calındıgını gördüm oda günler öncesinde son birligi oyuncusu tarafından calındı lakin ww destek köylerine saldırıp yıkım yapıcak oradakı depo tılsımlarına saldıracak olsaydık delılerede namlara müsade etmezdik o köylerde dolaştırmalarına oyunun sonunda suyunu cıkartmayın cıkarttırmayın.

ya arkadasım neden gelıp hep ortalıgı kızıstırıyosun zaten raporda her sey ortada sız bu yıkım ıslerını 2 aydan berı yapıyosunuz sus barı bunun muhabbetını yapma ayrıca her sey ortada son bırlıklerı ıle bırlesmıssınız hayırlı olsun ama bu zaten 3 ay once bellıydı sızın ww saldırı cıkılmasın denıldıgı zaman o zaman bırlemıstınız ama foyanız ortaya cıkınca uzerınden zaman gecmesını bekledınız ne dıyelım yıne hayırlı olsun...

EKKAB
07-04-2012, 12:40
rapora dikkatli bakınız tek atış var.oda hazine işaretli idi.hazine bile yokmuş :D[/QUOTE]

pardon :) yanlışlık oldu

rango
07-04-2012, 12:48

Son yok artık red-son var :D ww destek koylerine sanki biz gerçek buyuk ordu cıkmıs gibi konusuyorsunuz.Allhtan cıkmıyoruz.
Sizi tutan yoktu tılsımı bu boş bırakmanız hata.ne demişler yapmadıgınla pişman olacagına yaptıgınla pişman ol :D

hızlı_gonzales61
07-04-2012, 13:22
Son yok artık red-son var :D ww destek koylerine sanki biz gerçek buyuk ordu cıkmıs gibi konusuyorsunuz.Allhtan cıkmıyoruz.
Sizi tutan yoktu tılsımı bu boş bırakmanız hata.ne demişler yapmadıgınla pişman olacagına yaptıgınla pişman ol :D

bak buna gulerım ıste:):):)

KAİN
07-04-2012, 15:33
bakın 2 gün öncede yazdım şimdide yazıyorum tılsım olan köylerime hazine hedef seçilmeden yıkıma gelinmiştir tüm köylerim yıkık dökük şu anda hatta server başından beri hiç tılsım almadığım köylerimede mancınıklı saldırılar geliyor cephe selçuk durumdan haberdar ama ben karışmıyorum dedi artık o da şu an görüyorum ki red army ve son birliklerinde tek muhatap alacağım adam kalmamış kenan ve cephe selçuk hesabı oyundan düştüler.

yan köylerime yapılan raporlarıda cephe bilir sakladıysa bir kısmı ondan mevcut.

Unknown
07-04-2012, 17:01
bakın 2 gün öncede yazdım şimdide yazıyorum tılsım olan köylerime hazine hedef seçilmeden yıkıma gelinmiştir tüm köylerim yıkık dökük şu anda hatta server başından beri hiç tılsım almadığım köylerimede mancınıklı saldırılar geliyor cephe selçuk durumdan haberdar ama ben karışmıyorum dedi artık o da şu an görüyorum ki red army ve son birliklerinde tek muhatap alacağım adam kalmamış kenan ve cephe selçuk hesabı oyundan düştüler.

yan köylerime yapılan raporlarıda cephe bilir sakladıysa bir kısmı ondan mevcut.

Adamların tek derdi şu WOW u nasıl kurarız,bunun içinde her yolu mübah sayıyorlar.

yurineros6
07-04-2012, 17:56
ya arkadasım neden gelıp hep ortalıgı kızıstırıyosun zaten raporda her sey ortada sız bu yıkım ıslerını 2 aydan berı yapıyosunuz sus barı bunun muhabbetını yapma ayrıca her sey ortada son bırlıklerı ıle bırlesmıssınız hayırlı olsun ama bu zaten 3 ay once bellıydı sızın ww saldırı cıkılmasın denıldıgı zaman o zaman bırlemıstınız ama foyanız ortaya cıkınca uzerınden zaman gecmesını bekledınız ne dıyelım yıne hayırlı olsun...

halenmı aynı mujabbet arkadas ısteyen ıstedıgı kısıyle bırlesır gayrı uzatmayın su konuları sızde aynı seyı yaptınız bırlestınız kasmayın yanı !!

hızlı_gonzales61
07-04-2012, 18:08
halenmı aynı mujabbet arkadas ısteyen ıstedıgı kısıyle bırlesır gayrı uzatmayın su konuları sızde aynı seyı yaptınız bırlestınız kasmayın yanı !!

sen bence yazıyı bı okusan ne demek ıstedıgımı anlarsın ben kımseye neden bırlestınız dıye bısey soyledımmı ordan bu kavramı nasıl cıkardın valla pes dıyorum:) ben sadece bırlesmenız oncedende vardı dıyorum asıl muhabbet ww destek koylerıne saldıran degerlı RED ARMY oyuncuları anlamıssındır umarım arkadasım..

Unknown
07-04-2012, 19:12
yazıyı iyi okuyup ondan sonra yorum yapsan,birleşmeye hayırlı olsun dendi zaten olan birleşmeyi resmileştirdiniz okadar,biz burda WOW destek köylerine yapılan saldırılardan bahsediyoruz.

dexter34
07-04-2012, 19:43
http://ts7.travian.com.tr/berichte.php?id=148107951|77466d4e (http://ts7.travian.com.tr/berichte.php?id=148107951%7C77466d4e)

http://travian-reports.net/tr/report/54104650d28,5410486a4de,5410497a693,541050be31a,54 105297636,5410534044f

ilk olarak siz fake ve saldırı attınız.raporlar yukarıdadır..hangi köye aldıysam tılsımı o köye saldırı çıkıldı..cihanefruz son oyuncusu diyeceksin muhtemelen..ama şunu sende iyi biliyorsunki cihanefruz un bağlı olduğu birlik uzun zamandır red birliklerinin kontrolünde ve saldırıda tesadüfen yapılmış değildir.saten birleşmede yaptınız uzun zaman önce ve daha yeni adını koydunuz neticede benden depo tılsımına ilk olarak sizin ittifak saldırdı ve aldı..bizde yapılan saldırıya aynı şekilde karşılık verdik sessiz kalmadık..olya bu kada basit ve yalın..destek köylerine yıkım saldırısı falan yok tılsıma saldırı var sadece

by bay
08-04-2012, 00:56

yukardaki rapor hakkında konuşmaya bile gerek olmayan bir konu...Hedep olarak hazine seçilmiş ama hazine olmadığı için mancınıklar mutlaka bir yere ateş edecektir bu tarla yada hammadde seviyeleride olabilirdi...kısacası hazıne olmadıgı için mancınıklar rastgele bir atış etmiştir..

Bu konunun bu kadar uzamasına anlam veremedim..tılsımları kaçırdığım zaman bile hazıneyı 1 yapıp bırakıyorum mancınıklar baska yere ateş etmesin diye eğer sizde bunu yaparsanız mancınıklar gelipte baska bır yerı vurursa o zaman konusmaya hakkınız vardır dıye dusunuyorum..

selcuk74
08-04-2012, 03:51
Arkadaşlar biz süleymanla birşeyler konuştuk sanırım gzl birşeyler ama burada acıklamak istemiyorum merak edenler taraflarına göre bana ve süleymana sorabilriler

reme
08-04-2012, 08:20
http://ts7.travian.com.tr/berichte.php?id=148107951|77466d4e (http://ts7.travian.com.tr/berichte.php?id=148107951%7C77466d4e)

''Ateş olsan Cirmin KAdar yer yakarsın''

Başla bakalım,taş ustünde taş bırakırmıyız sizin orda...

ni9ht
09-04-2012, 08:46
Raporumuzla ortamı rahatlatalım biraz.

http://travian-reports.net/tr/report/54143412cbe,5414369ea80,541437f7933

çılgın kimyager
09-04-2012, 12:38

sen birde ww bakıyorsun sen bu oyunu bildiğine eminmisin. arkadaş tılsımı almış depo yıkmak için gelmemiş bu rapora bakan herkes bunu anlamıştır bitek senmi anlamadın? köyde hazine yoksa arkadaşda hazineyi hedefseçtiyse ne olacak mancınık rastgele atış yapmayacakmı bukadarmıoyunu bilmiyorsun :D

çılgın kimyager
09-04-2012, 12:48

tebrikler 16k koç ordusu basmışsınız peşinden giren ordulardagüzel mancınıklarda iyi hala bu şekilde ordular çıkmaya devame diyorsa bu oyun bitmez diyorum:D

Unknown
09-04-2012, 12:50

emeklerine sağlık dostum.Savunan arkadaşlarıda tebrik ederim

çılgın kimyager
09-04-2012, 12:56
aynı oyuncumuzun 2 ww destek köyü 0 landı 1 wwdestek köyüde reislendi raporlaraşağıda.

http://travian-reports.net/tr/report/541496db014,541497646c8,5414994ea90

tebrikler red son ittifakı

Unknown
09-04-2012, 15:39
aynı oyuncumuzun 2 ww destek köyü 0 landı 1 wwdestek köyüde reislendi raporlaraşağıda.

http://travian-reports.net/tr/report/541496db014,541497646c8,5414994ea90

tebrikler red son ittifakı

bu resmen ...... başka birşey demiyorum artık bu saatten sonra kimse birşey demesin hadi bakalım kim daha çok yıkacak

ni9ht
09-04-2012, 19:09
tebrikler 16k koç ordusu basmışsınız peşinden giren ordulardagüzel mancınıklarda iyi hala bu şekilde ordular çıkmaya devame diyorsa bu oyun bitmez diyorum:D

Mümkün değil bitmez bu oyun :D Fakat nasıl bir çözüm bulsakta bu oyunu bitirsek herkes kendi fikrince en iyi fikir benimki diyecek ama diğeri buna yanaşmıyacak.. Bence en güzeli wow u kimse kurmasın Admin amca ya söyleyelim o wow u natar a kurdursun :D

EKKAB
09-04-2012, 19:12
Mümkün değil bitmez bu oyun :D Fakat nasıl bir çözüm bulsakta bu oyunu bitirsek herkes kendi fikrince en iyi fikir benimki diyecek ama diğeri buna yanaşmıyacak.. Bence en güzeli wow u kimse kurmasın Admin amca ya söyleyelim o wow u natar a kurdursun :D

dediğin seçenek en güzeli ama adminler için bir sorun yokki onların işine gelir ne kadar çok uzarsa oyun o kadar çok altın demektir :)

by bay
09-04-2012, 20:09
bence tek wow kuralım isminide kendimiz belirliyelim...inanınki bu server bitmeyecek daha herkezin elinde dünya kadar ordusu var

hızlı_gonzales61
09-04-2012, 20:12
bu resmen ...... başka birşey demiyorum artık bu saatten sonra kimse birşey demesin hadi bakalım kim daha çok yıkacak

ıste bunlar atıp tutup kendını adam yerıne koyan kısıler yanı oyun dılınde ezıkler...

ni9ht
09-04-2012, 21:15
dediğin seçenek en güzeli ama adminler için bir sorun yokki onların işine gelir ne kadar çok uzarsa oyun o kadar çok altın demektir :)

Asker basmazsan altın almazsın, altın almazsan Admin amca dayanamaz gelir kurar wow u :D

Unknown
09-04-2012, 22:07
bence tek wow kuralım isminide kendimiz belirliyelim...inanınki bu server bitmeyecek daha herkezin elinde dünya kadar ordusu var

aynen dostum sıktı artık bence wow kurucuları ve birlikler konuşmalı sanırım herkeste bir bıkkınlık var.

Bu arada adminler t4 sürümü ile ilgili bir anket düzenlermisiniz en azından bunu yapın ve fikirlerimizi alıp gerekli yerlere iletin lütfen.

EKKAB
09-04-2012, 23:15
Asker basmazsan altın almazsın, altın almazsan Admin amca dayanamaz gelir kurar wow u :D

iyide ben basmasam sen basmasan diğerleri basacak illaki yani herkes aynı görüşte olmayacağından dolayı dediğin şey olmaz işte :)

ni9ht
09-04-2012, 23:28
iyide ben basmasam sen basmasan diğerleri basacak illaki yani herkes aynı görüşte olmayacağından dolayı dediğin şey olmaz işte :)

O zaman ortaya sövelimmi atıyorum köyünde tamirhane olan lolipop olsun, çift kışlalı topitop olsun :D

Yaw o değil geçen sene denize giremedik bu sene bağlasan durmaz.. Sanki bedava altın veriyorlar, oyunun başında altın alanlara fazladan altın veriyorlardı şimdi onuda vermiyorlar nasıl olsa alacak olan mecburen alacak ziniyetinemi büründüler nedir :D

selcuk74
09-04-2012, 23:44
aynen dostum sıktı artık bence wow kurucuları ve birlikler konuşmalı sanırım herkeste bir bıkkınlık var.

Bu arada adminler t4 sürümü ile ilgili bir anket düzenlermisiniz en azından bunu yapın ve fikirlerimizi alıp gerekli yerlere iletin lütfen.

süleymanın fikrini desteklemeniz hosuma gitti gercekten cok yorucu bir surec oldu artık birlikleri bosverip tek bir wowa kurduralım artık

EKKAB
09-04-2012, 23:49
O zaman ortaya sövelimmi atıyorum köyünde tamirhane olan lolipop olsun, çift kışlalı topitop olsun :D

Yaw o değil geçen sene denize giremedik bu sene bağlasan durmaz.. Sanki bedava altın veriyorlar, oyunun başında altın alanlara fazladan altın veriyorlardı şimdi onuda vermiyorlar nasıl olsa alacak olan mecburen alacak ziniyetinemi büründüler nedir :D

Geçen yılda burası normal servera göre biraz fazla uzamıştı aslında ama bu sefer çok daha fazla uzadı ve halende ortak bir karara varılmazsa çok daha uzar gibi :) asker basıp onlara tahıl ayarlamaktan bıktım bezdim artık cidden :)

by bay
10-04-2012, 05:01
eğer orta nokta bulunmazsa zaten oyun en erken 2 ay sonra bitecek bundan kimsenin şüphesi olmasın..ama Maşallahı var herkezin asker basmak sürekli devam ediyor herkezde iki tarafında orduları bittikçe yenileri basılıyor yazın pc başında duracağız gibi eğer durmak isterseniz ben dururum ama bir karar alınırsa ben uyarım..

çılgın kimyager
10-04-2012, 11:11

kredi kartı ekstram geldi dün bi bakayım dedim :D buay coşmuşum 180tllik altın almışım bitirmezler tabi bu serverı :D

yurineros6
10-04-2012, 13:15
bu server ancak red- son yada ksr-nam ekıplerınden bırının vazgecmesı ıle kurulur yada herkes bırlesırse kurulur nedenı sorarsanız şekil - A s8 de halen kurulmadı burda aynen olacak orduyu cakan benzer orduyu yıne cıkartıyor asker kasmak hızlı ve kolay .

BEKİR
10-04-2012, 13:42
travian'a inat!

evet arkadaşlar. tüm birlikler ve wow kurucular aralarında anlaşıp tek bir wow belirlensin herkes bu wow'a destek göndersin. bu wow sadece natarlara karşı korunsun. hiç kimse bu wow'a saldırmasın, kısa zamanda wow'u kurup bitirip gidelim.

böylece herkes wow kurduk diyebilir ve travian da bizlere böyle gereksiz yere altın satamamış olur.

üst oyuncuların bu konuyu aralarında görüşmelerini rica ediyorum.

selcuk74
10-04-2012, 14:40
ben özellikle siremen (bülent) kardeşimizin mesajını bekliyorum eğer oda olumlu bakarsa oturup birşeyler yapabilriz

cevahir
10-04-2012, 15:23
lütfen anlaşın, sadece tahıl ve savunma atmak için girdiğim şu oyunda bu yeni versiyonundan nefret ettim. bi dahada tövbe zaten

EKKAB
10-04-2012, 15:36
kredi kartı ekstram geldi dün bi bakayım dedim :D buay coşmuşum 180tllik altın almışım bitirmezler tabi bu serverı :D

sen iyi yatırım yapmışsın cidden :)

ni9ht
10-04-2012, 16:36
Nalet olsun içimdeki bu Travian sevgisine :D

Bakım çalışması yapıyorlarmış, iyice sıkıntı vermeye başladılar. Haberde vermiyorlar, ne yani bu oyun için zamanını harcıyanlara hiçmi saygı yok, parasını harcıyanların hiçmi hakkı yok... Aniden çıkan bir sorun olsa anlayış göstereceğim ama bariz belli birşeylerin değiştirilmeye çalışıldığı bari haber verin. Bizler neyiz sizler için güdülesi koyunlarmı?

Umarım bir orta yol bulunurda kurtuluruz oyundan.

EKKAB
10-04-2012, 16:49

Bakım çalışması yapıyorlarmış, iyice sıkıntı vermeye başladılar. Haberde vermiyorlar, ne yani bu oyun için zamanını harcıyanlara hiçmi saygı yok, parasını harcıyanların hiçmi hakkı yok... Aniden çıkan bir sorun olsa anlayış göstereceğim ama bariz belli birşeylerin değiştirilmeye çalışıldığı bari haber verin. Bizler neyiz sizler için güdülesi koyunlarmı?

Aynen ya nedir bu ikide bir bakım çalışması yapılıyor habersizce bir sürü hesap -de yani bu kadar duyarsızlık olmazki..
başka zaman hatalı birşey olmasa dahi moderatörler anında kural ihlali diye damlar ortalığa ama şimdi görüyoruzki hiçbiri yok ortalıkta.

çılgın kimyager
10-04-2012, 16:49

habersizce yapılan bakım çalışmalarından artık gına geldi. sürekli oyundan düştüğüm için npc yapmakda zorlandım bimiktar askerimde bu yüzden öldü.

askeri üste pazarda bişeyler yapmaya çalışıyorlar ama bu şekilde bırakırlarsa yaptıkları şey yarardan fazla zarar sağlayacak pazardan hamamdde atmak çok zorlaştı eskiden hamamde atacağımız köye tıklayınca koordinatları otomatik dolduruyordu sistem ama şimdi idare diye bişey koymuşlar pazarda ilk sıraya direk o karşımıza geliyor hamamddeye tıklayıpkoordinat girerek yollayacaz bu şekilde.

aynışekilde askeriüstede tıklayınca karşımıza köydeki asker durumu gelen saldırılar değil saçma sapan bi ekran çıkıyor ordan 2.bi işlem yaparak askeri üssü görebiliyoruz iyice zorlaştırmaya başladılar oyunu

ORHAN4004
10-04-2012, 17:41
Aslına bakarsanız forumda bakım çalışmaları bildiriliyor. 4 dünde yayınlanmış. Kimsenin oraya bakmak aklına gelmiyor tabi.. Nerden gelsin.

Tik olur sürekli oraya bakmak. :)

saat 5 te yani 17:00 da bitmesi lazım. 18:40 oldu bitmedi...

Exclamation Bakım Çalışmaları - T4 Serverleri

Merhaba Değerli Üyelerimiz,

10.04.2012 saat 14:00 - 15:00 arası
T4 versiyonlu 3x ve normal serverlerimizde
yaklaşık 30-60 dakikalık bakım çalışmaları yapılacaktır.

12.04.2012 saat 16:00 - 17:00 arası
2x turnuva serverinde yaklaşık 30-60 dakikalık
bakım çalışması yapılacaktır.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,
Travian TR Ekibiniz

EKKAB
10-04-2012, 17:52
Aslına bakarsanız forumda bakım çalışmaları bildiriliyor. 4 dünde yayınlanmış. Kimsenin oraya bakmak aklına gelmiyor tabi.. Nerden gelsin.

Tik olur sürekli oraya bakmak. :)

saat 5 te yani 17:00 da bitmesi lazım. 18:40 oldu bitmedi...

Exclamation Bakım Çalışmaları - T4 Serverleri

Merhaba Değerli Üyelerimiz,

10.04.2012 saat 14:00 - 15:00 arası
T4 versiyonlu 3x ve normal serverlerimizde
yaklaşık 30-60 dakikalık bakım çalışmaları yapılacaktır.

12.04.2012 saat 16:00 - 17:00 arası
2x turnuva serverinde yaklaşık 30-60 dakikalık
bakım çalışması yapılacaktır.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,
Travian TR Ekibiniz

İyide baksakta bir değişiklik lmayacakmış bakınız şimdi mesaj açmaya tıklıyorum halen bakım çalışması yazısı çıkıyor karşıma npc yapacağım yemiyor, 3xte böyle bir sorun yok şuanda vede x2de gayet normal halinde biraz değişiklikler yapmışlar pazarda ve hangi seviyeyi basıyorsan rengini değişitirmişler belli olsun işlemdeki seviye ve bir sonraki seviye için gerekli üretimi üzerine geldiğinde görebiliyorsun bunun gibi şeyler ama saat 19 olacak yahu artık bitsin şu bakım çalışmaları..

ORHAN4004
10-04-2012, 18:01
Bir değişiklikte kaçış fonksiyonunda var. Hata olarak bildirmiştim. Kahraman artık kaçmayacak..

Asker Kaçırma Ayarları Asker kaçırma işlemini merkez köy için aktifleştir
Bu köye saldırı yapılması halinde kahraman askerlerin yanında kalacak.

ni9ht
10-04-2012, 18:06

O zaman yeni server açılışlarını ve facebook ta 1milyon fan duyurularını da forumdan yapsınlar neden login sayfasından yapıyorlar? Dediğin gibi aklımıza nerden gelsin :D

BEKİR
10-04-2012, 19:07
oyundan bıkmayanlar parmak kaldırsın.

beysehri
10-04-2012, 20:18
habersizce yapılan bakım çalışmalarından artık gına geldi. sürekli oyundan düştüğüm için npc yapmakda zorlandım bimiktar askerimde bu yüzden öldü.

askeri üste pazarda bişeyler yapmaya çalışıyorlar ama bu şekilde bırakırlarsa yaptıkları şey yarardan fazla zarar sağlayacak pazardan hamamdde atmak çok zorlaştı eskiden hamamde atacağımız köye tıklayınca koordinatları otomatik dolduruyordu sistem ama şimdi idare diye bişey koymuşlar pazarda ilk sıraya direk o karşımıza geliyor hamamddeye tıklayıpkoordinat girerek yollayacaz bu şekilde.

aynışekilde askeriüstede tıklayınca karşımıza köydeki asker durumu gelen saldırılar değil saçma sapan bi ekran çıkıyor ordan 2.bi işlem yaparak askeri üssü görebiliyoruz iyice zorlaştırmaya başladılar oyunu

pazarda ve askeri üsde genel bakışı seçtikten sonra sağ üst köşedeki yıldıza basarsanız bundan sonra sürekli orası ilk sayfa olarak çıkar. o ayarları yapmak gerekiyor.

cesar
10-04-2012, 23:14
eğer orta nokta bulunmazsa zaten oyun en erken 2 ay sonra bitecek bundan kimsenin şüphesi olmasın..ama Maşallahı var herkezin asker basmak sürekli devam ediyor herkezde iki tarafında orduları bittikçe yenileri basılıyor yazın pc başında duracağız gibi eğer durmak isterseniz ben dururum ama bir karar alınırsa ben uyarım..

Kesinlikle katılıyorum bence şuan oyunda olan ve olmayan emek vermiş,bütün oyuncular ww kurmayı sonuna kadar hak etti.Artık oyun para ve zaman yeme makinasına dönüştü.Hep beraber birleşip zevk için oynadığımız değil de BU PARA TUZAĞI HALİNE GELMİŞ OYUNA BİR DUR DEME VAKTİ ÇOKTAN GELMİŞ bulunmakta artık oyundan halen zevk alan varsa bu istisna insanlar üzerine alınmasın...Hem boş yere vaktimizi harcıyoruz hem paramızı yazık günah!!!

by bay
11-04-2012, 01:53
hesaba bakan arkadaslarda dahıl cok para harcadık wowa artık daha para harcamak ıstemıyoruz dıyebılırım..Kimsede daha fazla para harcamak istediğini gayet iyi biliyorum..Bu sürümde herşey oyuncuların para harcaması için yapılmış..

WoW 1/2 tahıl yemiyor...Mancınıklar WoWu çok iyi yıkıyor..kahraman nesneleri eğer almazsanız rakipleriniz aldığı için onlardan geri kalıyorsunuz..Para sorunu olmayanlar için gayet güzel geçebilir ama genel kanı herkezin bunaldığı

Unknown
11-04-2012, 08:10
Bu nedir oyuna hala adam gibi bakamıyorum saldırılar geliyor 2 de bir düşüyorum oyundan adminler yeter kulaklarınız çok çınlıyordur sanırım.

Ayrıca lütfen WOW sahipleri ve birlikler saldırıları çıkın birbirinize böylelikle oyunda kimsenin askeride elinde kalmamış olur.Ve ortak bir karar alınmasını herkes istiyor artık bunları zengin ettiğimiz yeterde artar bile

çılgın kimyager
11-04-2012, 10:01
pazarda ve askeri üsde genel bakışı seçtikten sonra sağ üst köşedeki yıldıza basarsanız bundan sonra sürekli orası ilk sayfa olarak çıkar. o ayarları yapmak gerekiyor.

evet sonradan farkettim sürekli oyundan düştüğümiçin onu keşfedememiştim dün akşam onuda keşfettim :D

tektabanca
11-04-2012, 10:06
S7'nin bitmesi için artık birlik başkanları,yöneticiler yani birlikler adına konuşmaya yetkili kişiler birbiriyle iletişime geçsin.Bitirmemekte ısrarcı olanları önce biz bitirelim ardından wowumuzu kuralım :)))

çılgın kimyager
11-04-2012, 10:07
ne bakımmış yeter artık ya iyice içine etiniz oyunun zaten sıkılmışız birdedünden beri oyuna giremiyoruziyice soğuttunuz oyundan

bir halta yaramıyorsunuz bari askerlerin ölmesini engelleyin buna kafanızçalışsın hiç olmazsa

EKKAB
11-04-2012, 10:19
ne bakımmış yeter artık ya iyice içine etiniz oyunun zaten sıkılmışız birdedünden beri oyuna giremiyoruziyice soğuttunuz oyundan

bir halta yaramıyorsunuz bari askerlerin ölmesini engelleyin buna kafanızçalışsın hiç olmazsa

Aslında bütün suç biz oyuncularda elemanlar oyundan nefret etmemiz için herşeyi yapıyorlar ama bizler nedense bir ortak karara varıp şu wow işini halletmiyoruz nedense. Diğer bakım olan serverlarda hiçbir sorun yok ama s7de nedense yaklaşık 20 saattir adam gibi birşey yapılamıyor oyunda..

Unknown
11-04-2012, 10:28

Sorma yasin hocam sabahki saldırıya bakamadım askerler yağmadan dönüyordu saldırıda gerçek çıkınca yok yere 5 k toytonum öldü

komegan61
11-04-2012, 10:31
bu arada s3 de wow kurulmak üzere
sanırım en kısa süren server olarak tarihe geöecektir

Unknown
11-04-2012, 10:40
bu arada s3 de wow kurulmak üzere
sanırım en kısa süren server olarak tarihe geöecektir

Hayırlı olsun sanırım orada dişli rakipler yokmuş yada WOW u kuracak olan arkadaşlar sağlam indirmişler rakiplerini...