PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : WOW Gidişatı [Server 7]

Sayfa : 1 2 3 [4] 5 6 7

EYŞE ŞAN
01-02-2012, 08:25
2 sene önce kasırga delilerle rakip olarak savaştık.bu arada wow serverlerine bakarken yorumları görünce yorum yapma ihtiyacı hissettim.zira zamanında bundan az nasibimizi almammıştık.asıl entrikacı ekipleri burda değil yoksa yukarıda yazılanlardan daha fazla entrika dönerdi burda.roma tapınağının dedikleri neki sizinle alakalı alakasız karalanacak ne varsa wow döneminde ortalığı velveleye verirler.çamur at izi kalsın hesabı serverde sizin adınıza bir linç kampanyası oluşur.hee bi de oyuna biz wow niyetiyle oynamıyoruz olurlar ama wow dönemi wowu almak için ellrinden gelen ne varsa yaparlar.kasırga deli onlar çünki.

Dışardan alakasız foruma katılan bu arkadaşımızın yorumları şaşırtıcı:)Demekki daha önceki serverlerdede yine böyleymişsiniz:)
Kasırgadeli bu haliyle adını duyurmuş oldu helal olsun:)
Hadi bi entrika daha yapsanıza be:)

Unknown
01-02-2012, 09:40
Herkes klavye delikanlılığı yapıyor oyun oynayın kardeşim.Saldırın savunun tebrik edin çokmu zor.
Bitsin artık şu WOW dönemi bu ne ya Aşk-ı Memnu yu geçti bu serverda olanlar

Bütün WOW sahiplerine Allah sabır versin

KAİN
01-02-2012, 10:13
Rıza isimli sahış ne o maması alınmış kedi gibi ciyaklıyorsun
zavallı dedigin redler degilmi size tükürdüklerinizi yalatan
dün sövdüklerinize bugün dostum dedirten
asla birleşmem yapmam etmem wow kurmuyacaz onu yapmıyacaz bunu söylemiyecez dedikden sonra bir bir bir yalıya yalıya parlattınız oraları hala ne konuşuyorsun :)
roma tapınağı ile hertürlü pisliği cevirmişsiniz sonra planlar tutmayınca birbirnizi yemişsiniz başkalarına leke atmaya calışıyorsunuz
herşeyi anlıyorumda sizin icin bunca oyuna değermi o kadarmı buyuk goruyorsunuz kendınızı yav :)
yapıcagınız hepi topu orduları basarsınız gelip cakarsınız o kadar baska bır icraat yok
lafla degil icraatla konusalım lütfen.
Zavallıca konuşan bir rakip degil Mertce savaşan bir rakip istiyoruz bunu yapamıyorsan sil git hadi abilerin s5 e geçmiş belki oradan bir halt olur malum burada zorlasanızda bırsey cıkmaz sizden :)

bak erkut denilen şizofrenimsi insan, seninle msnde kenanın rica etmesi üzerine konuştum 1 kez zaten ne ayak olduğunu tahmin ediyordum konuştuktan sonra bu kanım iyice kesinleşti, bir dünya kurmuşsun orada şu size saldırır bu size saldırır bu böyle yapar yok şu şöyle bu böyle kendi dünyanda kurduğun komplo teorilerini dinledim aslında keyif vericiydi güldürdün beni msn başında ama senin gibi biriylr msnde 30 dkmı boşa harcadığıma üzülmedim değilim, sağlık olsun napalım.

ben hala sövüyorum sövmek konusunda sıkıntım yok, sonra hesap silmediysem bir kaç abim için hesap silmedim onların bende hatırları çok yüksektir ben sevdiğim insanlar için gerekirse tükürdüğümü yalarım, ama senin gibi insanlarada pisliğiiini yedirtirim.

roma tapınağıyla her türlü şeyi kurgulamışsınız demişsin hiç bir şekilde son birlikleriyle şu ana kadar ortak hareket etmedim orada da zaten sizin elinize geçmiş hesapla bir kaç kelam edip çıktım ortak hiç bir şey yapmaya kalkmadım yapmam, bak yine kurgu deyince aklıma sen geliyorsun kendi dünyanda bişeyler kurgulamışsın onu burada yazıyorsun, git bu hikayelerini kitaplaştır belki çocuklar alır okurlar hadi bakalım şimdi işine dön.

Ekoloji
01-02-2012, 10:33
bak erkut denilen şizofrenimsi insan, seninle msnde kenanın rica etmesi üzerine konuştum 1 kez zaten ne ayak olduğunu tahmin ediyordum konuştuktan sonra bu kanım iyice kesinleşti, bir dünya kurmuşsun orada şu size saldırır bu size saldırır bu böyle yapar yok şu şöyle bu böyle kendi dünyanda kurduğun komplo teorilerini dinledim aslında keyif vericiydi güldürdün beni msn başında ama senin gibi biriylr msnde 30 dkmı boşa harcadığıma üzülmedim değilim, sağlık olsun napalım.

ben hala sövüyorum sövmek konusunda sıkıntım yok, sonra hesap silmediysem bir kaç abim için hesap silmedim onların bende hatırları çok yüksektir ben sevdiğim insanlar için gerekirse tükürdüğümü yalarım, ama senin gibi insanlarada pisliğiiini yedirtirim.

roma tapınağıyla her türlü şeyi kurgulamışsınız demişsin hiç bir şekilde son birlikleriyle şu ana kadar ortak hareket etmedim orada da zaten sizin elinize geçmiş hesapla bir kaç kelam edip çıktım ortak hiç bir şey yapmaya kalkmadım yapmam, bak yine kurgu deyince aklıma sen geliyorsun kendi dünyanda bişeyler kurgulamışsın onu burada yazıyorsun, git bu hikayelerini kitaplaştır belki çocuklar alır okurlar hadi bakalım şimdi işine dön.
Aferim rızacıgıma evet siz delikanlısınız arkadan iş cevirirsiniz kansızlık yapanlara ortak olur onlarla konuşursunuz
Küfür et zaten elınızden başka birşey gelmez lafla kavga eder lafla icraat yaparsınız
Sen sevdiklerin icin tükürdüğünü yalarsın tabi sana yakışan o ama sevdiklerinde senin tükürdüğünü yalatıcak kadar seni seviyormuş anladım :)
romayla bızım ne işimiz olucak geldi ateşkes istedi kabul ettik
yok hesap red army nin eline gecmiş yok o olmuş yok bu olmuş filan sacma sapan insanların sağa sola bok atması elınden başka bırsey gelmıyenler böyle yaparak kendılerını rahatlatıyorlar demekki:)
kitap işine gelince ilginc aslında birazdaha böyle kıvırmaya devam ederseniz zaten
Dansözlerin İlahları diye sizi anlatan bir kitap yapabilirim :)
Lütfen lafla degil icraatla konuşalım.

karabey
01-02-2012, 10:42
Oooo Forum karışmış... Forum niye karıştı? SON birliği bişiler yapmış forum karışmış..

Ama forumun karışma sebebi bu değil arkadaşlar.. Bu NAM birliğinin bir stratejisidir.. Her başarısız operasyonun ardından bir polemik çıkar.. Polemik çıkarırlarki Raporlar paylaşılmasın.. Yaptıkları operasyon eleştirilmesin diye..

Ama ben bu oyunu bozarım arkadaş:)) Raporları derledim ve paylaşıyorum.. Bu saçma sapan konu yeteri kadar konuşuldu.. Sıra Kaybedenleri konuşmakta...

WOW KÖYÜNE ÇAKILAN ORDULAR

http://travian-reports.net/tr/report/5160497205c,51605114aa9,516053d905f,5160569ad64

http://travian-reports.net/tr/report/5160415bb8d,51604287938,516043b77e4,516044de126,51 60450c610,516046efb4d,516047cccc1

Ksrdeli birliği geçen sefer baya bir ordularını merkezin birine sözde strateji gereği çakıp kurtulmuşlardı.. Şimdide NAM birliği Wowa ve tılsım köyüne çaktı kurtuldu.. Benim gözlemlerime göre Son sıkımlık bir kurşunları kaldı.. Onuda bu becerisizlikle sıksa sıksa birbirlerinin bacaklarına sıkar bu arkadaşlar :)))

Düzeltme.. Wowa çakılan orduları eksik düzeltmişim.. Akşam onlarıda düzenleyip yayınlarım.

Unknown
01-02-2012, 10:51
Oooo Forum karışmış... Forum niye karıştı? SON birliği bişiler yapmış forum karışmış..

Ama forumun karışma sebebi bu değil arkadaşlar.. Bu NAM birliğinin bir stratejisidir.. Her başarısız operasyonun ardından bir polemik çıkar.. Polemik çıkarırlarki Raporlar paylaşılmasın.. Yaptıkları operasyon eleştirilmesin diye..

Ama ben bu oyunu bozarım arkadaş:)) Raporları derledim ve paylaşıyorum.. Bu saçma sapan konu yeteri kadar konuşuldu.. Sıra Kaybedenleri konuşmakta...

http://travian-reports.net/tr/report/5160497205c,51605114aa9,516053d905f,5160569ad64

http://travian-reports.net/tr/report/5160415bb8d,51604287938,516043b77e4,516044de126,51 60450c610,516046efb4d,516047cccc1

Ksrdeli birliği geçen sefer baya bir ordularını merkezin birine sözde strateji gereği çakıp kurtulmuşlardı.. Şimdide NAM birliği Wowa ve tılsım köyüne çaktı kurtuldu.. Benim gözlemlerime göre Son sıkımlık bir kurşunları kaldı.. Onuda bu becerisizlikle sıksa sıksa birbirlerinin bacaklarına sıkar bu arkadaşlar :)))

Düzeltme.. Wowa çakılan orduları eksik düzeltmişim.. Akşam onlarıda düzenleyip yayınlarım.

Saldıran ve savunan arkadaşları tebrik ederim emeklerinize sağlık

Kadabra
01-02-2012, 14:03
Ayrıca roma tapınağı ile kadabra arasında geçen konuşmayı lütfen herkes okusun:Kadabra bu konuşmaları ortaya koymakla neyi açıklamaya çalışıyor acaba.Roma tapınağı ortak bir operasyon teklifinde bulunmuş ve sizin yapacağınız büyük hataya engel olmaya çalışmış.Belki onun dediği taktiktede başarılı olunmazdı bu kadar ama sonuç olarak siz orduları hem mimara hemde wowa çıkarmaya kararlıymışsınız ve roma tapınağı bunun bir hata olacağını sölemiş size:DAma siz onu dinlememişsiniz.Sonra o meşhur msn konuşmanızda roma tapınağının dediği gibi bir sürü yada ateşkes dönemi boyunca yemeden içmeden bastığınız orduların hepsini 3-5 sevye için telef edince o sinirle kimi suçlayacağınızı bilmiyorsunuz:
Sanırım son yöneticileride sizden herhangi bir tehlke görmediği için bu saatten sonra red army birlikleri ile ateşkes yapmıştır.Ve bence bu çok doğru bir stratejidir.Ve kadabra eğer birilerinin entrika çevirdiğini sölüyorsa ve bu oyunda bu entrikalar çok zorunuza gidiyorsa sana tavsiyem bu travianı oynama.Senin bu dediklerinin aynısının daha fazlasını siz strateji diye yapıyorsunuz.
Ayrıca roma tapınağının kadabraya nasihatide aşağıdadır:)Bence roma tapınağı sizi uyardı bu yüzden şanslıymışsınız:dO orduların hepsni wowa göndermiş olsaydınız şimdi durum dahada farklı olacaktı:DBence roma tapınağını dinlemediğiniz için aynaya bakıpta kendinize bi kızın.Etrafa yalan dolan yaptılar hakkımızı yediler diye ağlamayın:)

Hazır banımda kalkmışken biraz eğlenelim:D

Erhan (15:41):
mımaradada
wowdada
bırkac sevıye ıcın bırcok ordu cakıcaksınız
ben fazlası ıle tanıyorm
kenanı güveni o hesaba bakan herkezı
planlarını bılıyorum
o yuzden bu aksam szınle konusmak ıstedım
cunku olayı ıcten blıyorm
Erhan (15:42):
ve sızın hamle yapacgınızıda blıyorm
yanlş bır hamle bırcok asker kaybı ve bırkac sevıye ıcın 1yıllık orduları cakıcaksınız

hocam gazateciler gibi kelime ayıklamışsın :) roma tapınağı hesabının çalındığını bütün server duydu be kardeşim

Kadabra
01-02-2012, 14:13
Yüklenme bu kadar yüklenme bu kadar :)
yaptıkları pislikte boğuldular birbirlerini yiyorlar şimdi.

Hocam bu yazının altında SON birlikleri başkanın bir yazısı var o yazıyı bir oku PİSLİĞİ kimin yaptığını anlarsın

EYŞE ŞAN
01-02-2012, 15:37
hocam gazateciler gibi kelime ayıklamışsın :) roma tapınağı hesabının çalındığını bütün server duydu be kardeşim

Okarı sadece manşet başlığı:)Bence daha detaylıca bilmek istiyenler için konuşmanın tamamını yayınlamışsın.
İlgililer ordan okuyabilir.Red armye karşı güçlerinizi birleştirmeye çalışmışsınız ama bi tesiri olmamış.Ordularda çakılınca konuyu başka yöne çekmek için olaya entrika süsü veriyorsunuz:)
Zaten bundan başkada elinizden bişey gelmezdiya:D
Ve ben hala anlamadım zaten doğrudur.Burda durum nedir suç nedir çıkaramadım.Roma tapınağını tanımam etmem ama bir wow sahibi olarak stratejik bir hamle yapmış sadece konuşmalarınızdan bundan başka bir sonuç çıkaran varsa lütfen konuşmanın o kısmını foruma kopyalasın.Ben konuşmayı özetlicek kısmını koydum sadece:)O kısımdanda ne tür bir entrikaca olabileceğini anlamadım:)

PİSLİX
01-02-2012, 17:20
NAM VE DELILER ORTAK OPERASYON YAPTILAR ACIKLAMALARI BASLARDA BIRLESMEDIK DEDILER EVET BIRLESMEDILER VE BIZ DEDIKKI SIZ BERABER SALDIRIYORSUNUZ ONUDA KABUL ETMEDILER NEYSE ONLAR GERIDE KALDI.. SIMDI BIR OPERASYON YAPILDI WOW VE TILSIM KOYUMUZE NETICEYE BASARILI DIYEN RAKIPLERIMIZ VAR RED ARMY O KADAR BUYUKKİ O KADAR İÇSELLESTIRILMISKI BU DURUM ASILAMAYA BIR MERKEZ SAVUNMASI YERLEBIR EDILEMEYEN BIR DUNYA HARIKASI CAKILAN ONLARCA BUYUK ORDU SIZIN ICIN SONUC BASARI :) BASARILI BIR OPERASYON RAKIBI SIZIN GERINIZE DUSURMELI SIZIN KAYBINIZ RAKIBIN KAYBINDAN AZ OLMALI ( KAYIP SADECE ASKER SAYISI DEMEK DEGILDIR ZAMANDA ONEMLIDIR) ANCAK SUAN KI POZISYONA BAKTIGIMIZDA RED ARMY WOW YINE RAKIPLERINDEN 5 SEVIYE ONDE VE RED ARMY BIRLIKLERI RAKIP WOWLARA HENUZ HATIRISAYILIR BIR OPERASYON YAPMADI CUNKU GEREK KALMADI BIZIM BIR ORDUMUZ WOWU YETERI KADAR INDIRDI.. BIZIM OYUNCULARIMIZ ELIMIZDE ORDULAR KALACAK DIYE KORKUYOR SANIRIM ARTIK RAKIPLER KIMDE ORDU VAR DIYE ARIYOLARDIR :d ALLAH KOLAYLIK VERSIN...

Kadabra
01-02-2012, 17:26
Okarı sadece manşet başlığı:)Bence daha detaylıca bilmek istiyenler için konuşmanın tamamını yayınlamışsın.
İlgililer ordan okuyabilir.Red armye karşı güçlerinizi birleştirmeye çalışmışsınız ama bi tesiri olmamış.Ordularda çakılınca konuyu başka yöne çekmek için olaya entrika süsü veriyorsunuz:)
Zaten bundan başkada elinizden bişey gelmezdiya:D
Ve ben hala anlamadım zaten doğrudur.Burda durum nedir suç nedir çıkaramadım.Roma tapınağını tanımam etmem ama bir wow sahibi olarak stratejik bir hamle yapmış sadece konuşmalarınızdan bundan başka bir sonuç çıkaran varsa lütfen konuşmanın o kısmını foruma kopyalasın.Ben konuşmayı özetlicek kısmını koydum sadece:)O kısımdanda ne tür bir entrikaca olabileceğini anlamadım:)

Dostum bir kere bizim bir entrika veya güç birleşimi gibi bir niyetimiz yok bunu konuşmanın tamamını okursan anlarsın BEN EVET BÖLE YAPALIM DİYE BİR CÜMLE ÇIKMADI YAZININ TAMAMI ORDADIR.Konuyu bilmediğin için bu şekilde konuşmanı anlıyorum ancak forumu iyi takip etmiyorsun önce ki sayfalarda CEPHE yani selçuk abinin bir yazısı var olayı başından beri biliyor bu konuşmadan sonra bu yazışmaları yanıma geldiğinde ona okutturdum aranızda HAİN var diye ve durumu kenana ilettik, bunun bir ENTRİKA olduğunu fark ettik bunu kenan da kabul etti zaten yani bunu yapan red army birliklerinden bir kaç kişi (veya sizlere kızgın olan bir grup) bu işin aslını ERHANA yani ROMA TAPINAĞI hesabına bakan kişiyi bulup ona sormak ancak oda bu olayları ortaya çıkartığımda kaçmış ki bu olayların bu server olan hiç bir BİRLİK ile alakası olmadığını da düşünüyorum ortalığı bulandırmak isteyen bir iki kişi tarafından yapıldığı kanatindeyim bunu lütfen çarpıtmayın, benim yazışmaları foruma koymam da ki ve servera duyurmam daki neden ise wow saldırılarından sonra roma tapınağı tarafından RED ARMY BİRLİKLERİ Ateş kes yapıldığına dair ally geçilmesi..

ASIL SORULMASI GEREKEN OLAY ŞUDUR GÜZEL KARDEŞİM,

1) Roma Tapınağı hesabın da olan kişi (Erhan) Red Army birliklerinden hangi başkan ile görüştü.
2) Söz de Ateş kes anlaşmasını kim ile yaptı
3) Roma Tapınağının Neden bir BİZANS oyunu oynamak istediğini ve kararları kim ile aldığı?

çünkü Roma tapınağı hesabı sahibi bizleri kandırmaya çalışmış BİZİM DE BU KONUŞMALARA CEVABIMIZ ŞU OLMUŞTUR:

Genel BAŞKAN DarK PeSiMiST (http://ts7.travian.com.tr/spieler.php?uid=11881) cevabı: Lütfen Herkes Kendi Oyununu oynasın herkes kendi saldırısını çıksın ve kendi birliğini organize etsin bizim hiç birlikden ordu talebimiz yoktur.

Eğer bizler birer APTAL OLSAYDIK ROMA TAPINAĞINA yada bu Kirli oyunu oynayanlara inanır saldırıları çıkmazdık LAKİN O ZAMANDA WOW KURULURDU çün seviye 97 de idi bu çok kısa bir zaman demektir saldırılar çıktığında kalan zaman çok kısıtlıdır güzel kardeşim wow saldırıları planlandığında seviye 95 idi buda yaklaşık 2,5 3 güne tekabul eder yani EĞER APTAL OLSAYDIK VE BUNLARA İNANSAYDIK ŞU ANDA SERVER BİTMİŞTİ.

Bu yazının üstüne hala da yazı yazmayın olayın tüm boyutunu yazdım.

SORU SORMAK İSTİYORSANIZ KENDİ BAĞLI OLDUĞUNUZ BİRLİK BAŞKANLARINA SORUN EN İYİ AÇIKLAMAYI KENDİ DÜŞÜNCELERİNE GÖRE BAŞKANLAR YAPACAKTIR....

Ekoloji
01-02-2012, 18:00
ASIL SORULMASI GEREKEN OLAY ŞUDUR GÜZEL KARDEŞİM,

1) Roma Tapınağı hesabın da olan kişi (Erhan) Red Army birliklerinden hangi başkan ile görüştü.
2) Söz de Ateş kes anlaşmasını kim ile yaptı
3) Roma Tapınağının Neden bir BİZANS oyunu oynamak istediğini ve kararları kim ile aldığı?

Benimle görüştü msn eklemişti oradan konuştuk siz orduları cakıncada geldi bunlar bana ortak operasyon teklif etti beni dinlemediler orduları caktılar beni kandırmaya calıştılar filan dedi ben onlara uymadım wowlarımızı yıktılar fılan konuştu sonra biz ateşkes yapalım bunlara bedelını odetecegım bızı kandırmaya calıştılar dedı kabul ettım
Ne yapmayı calıştı kımınle görüşüp karar aldı kendılerı bılır bana gelen ıstbarat butun sonlarda ateşkesın duyurulduguydu sonrasında zaten bu olaylar cıktı bu olaylardan anladıgım
bizim arkamızdan bir oyun döndürmüşsünüz planlar tutmayınca herkez ben masumun edebiyatı yapmaya başlamış başkasına camur atıyor ama ne yaparsanız yapın Red Army kazanıcaktır.

PİSLİX
01-02-2012, 18:11
saldırın saldırın saldırın :D

tea
01-02-2012, 18:21

bu taraftar için saldırın :D :D

Arat.
01-02-2012, 19:27
Üstad sana da bir cevap yazıp yine uzun bir süreliğine forumdan uzak kalayım, sizin birlikte de kimin eli kimin cebinde belli degil yönetim olarak, bir yöneticimiz sizden birileri ile konuşuyor birşeyler oluyor sonra öbür yönetici çıkıp olmaz o iş diyor, yani önce kendi içinizde düzeninizi saglamanız lazım bence.. sakın yazdıklarımı sizi kötülemek için yazdıgımı düşünmeyin ama hakikaten öyle.
GiDi nin de dediği gibi bu saatten sonra ateşkes olsa ne olur olmasa ne olur..

Herkese wow yolunda başarılar..

Merhaba Arkadaşım.

Son birliklerindeki yönetimler arısı kordinasyon eksikliği olduğu doğrudur.Ama genel olarak alınan kararlara şimdiye kadar hep saygı duydular.Ayrıca tüm son birliği oyuncularını centilmenliklerinden ötürü tebrik ederim.Bizi ilgilendirmeyen veya spikilasyon oluşturacak hiç bir ortamda bulunmadılar.Kazansak veya kaybetsekte bize yakışanı yaptığımızı servere ayrı bir kalite kattığımız düşünüyorum.
Diğer bir olay ben veya başka son birliği oyuncularıda her birlikler arasına sızabilecek hesaplar alabilecek veya ortalığı bulandırabilecek güçdedirler.hatta şunuda söyleyim geçenlerde birisi redlerden intikam için msn de redlerin bir ww hesap şifresini vermek isteyip aynı zamanda tüm red birliklerinin ww şifrelerini bulacağını idda etmiştir.ne kadar doğrudur bilemem.Tabikide bu teklifi nazik bir dille geri çevirdim.Dürüst oyun anlayışındayız.Ortalık mikseri olmadık olmayada hiç niyetimiz yok.
Herkeze Başarılar.
Kerbures1
Şahin

selcuk74
02-02-2012, 00:50
dostum bir kere bizim bir entrika veya güç birleşimi gibi bir niyetimiz yok bunu konuşmanın tamamını okursan anlarsın ben evet böle yapalım diye bir cümle çıkmadı yazının tamamı ordadır.konuyu bilmediğin için bu şekilde konuşmanı anlıyorum ancak forumu iyi takip etmiyorsun önce ki sayfalarda cephe yani selçuk abinin bir yazısı var olayı başından beri biliyor bu konuşmadan sonra bu yazışmaları yanıma geldiğinde ona okutturdum aranızda hain var diye ve durumu kenana ilettik, bunun bir entrika olduğunu fark ettik bunu kenan da kabul etti zaten yani bunu yapan red army birliklerinden bir kaç kişi (veya sizlere kızgın olan bir grup) bu işin aslını erhana yani roma tapınağı hesabına bakan kişiyi bulup ona sormak ancak oda bu olayları ortaya çıkartığımda kaçmış ki bu olayların bu server olan hiç bir birlik ile alakası olmadığını da düşünüyorum ortalığı bulandırmak isteyen bir iki kişi tarafından yapıldığı kanatindeyim bunu lütfen çarpıtmayın, benim yazışmaları foruma koymam da ki ve servera duyurmam daki neden ise wow saldırılarından sonra roma tapınağı tarafından red army birlikleri ateş kes yapıldığına dair ally geçilmesi..

asıl sorulması gereken olay şudur güzel kardeşim,

1) roma tapınağı hesabın da olan kişi (erhan) red army birliklerinden hangi başkan ile görüştü.
2) söz de ateş kes anlaşmasını kim ile yaptı
3) roma tapınağının neden bir bizans oyunu oynamak istediğini ve kararları kim ile aldığı?

çünkü roma tapınağı hesabı sahibi bizleri kandırmaya çalışmış bizim de bu konuşmalara cevabımız şu olmuştur:

genel başkan dark pesimist (http://ts7.travian.com.tr/spieler.php?uid=11881) cevabı: Lütfen herkes kendi oyununu oynasın herkes kendi saldırısını çıksın ve kendi birliğini organize etsin bizim hiç birlikden ordu talebimiz yoktur.

Eğer bizler birer aptal olsaydık roma tapınağına yada bu kirli oyunu oynayanlara inanır saldırıları çıkmazdık lakin o zamanda wow kurulurdu çün seviye 97 de idi bu çok kısa bir zaman demektir saldırılar çıktığında kalan zaman çok kısıtlıdır güzel kardeşim wow saldırıları planlandığında seviye 95 idi buda yaklaşık 2,5 3 güne tekabul eder yani eğer aptal olsaydık ve bunlara inansaydık şu anda server bitmişti.

bu yazının üstüne hala da yazı yazmayın olayın tüm boyutunu yazdım.

soru sormak istiyorsanız kendi bağlı olduğunuz birlik başkanlarına sorun en iyi açıklamayı kendi düşüncelerine göre başkanlar yapacaktır....

evet arkadşalr size yalvarıyorum birbirinizi kırmadan konusun ayrıca fıratın dediği gibi bizde şaşrıdık o yazısmmayı okuyunca dierek kenanı aradım kenanda sasrdı hatta o yazsısmayı istedi bizden fıratta benim mailime attı kenanda okudu.Aynen şı sonucu çıkardık kenanla beraber ^^ bir oyun için yapılan düzenbazlığı gördük üzüldük^^ bunu yapan kimdir bilmiyorum ama şuna inanıyorum bunu yapan ne bizden ne son birliklerinden nede nam&ksrdeli birliklerinden biri.hepinize butun bir sererda yasadıgımız şeylerden dolayı teşekkür ediyorum lütfen artık kavga atmeden su server ı bitirp gidelim gercekten çok yorulduk.

EKKAB
02-02-2012, 01:11
bu kadar hırs yapmayın ya rahat olun :)

BEKİR
02-02-2012, 09:46
şimdiye kadar gördüğüm en entrika dolu server. Allah sonumuzu hayreylesin.

karabey
02-02-2012, 10:22

WOW'a ÇAKILAN DİĞER ORDULAR.. (Asıl büyük ordular burda.. Eksik düzenlemişim:) )

http://travian-reports.net/tr/report/516378c86e1,5163790beb3,516380fec8f,51638163093,51 6382aa954,516383f6a19,516384e0644,51638541100,5163 8611ebd,516387b00ba

Unknown
02-02-2012, 11:05
evet arkadşalr size yalvarıyorum birbirinizi kırmadan konusun ayrıca fıratın dediği gibi bizde şaşrıdık o yazısmmayı okuyunca dierek kenanı aradım kenanda sasrdı hatta o yazsısmayı istedi bizden fıratta benim mailime attı kenanda okudu.Aynen şı sonucu çıkardık kenanla beraber ^^ bir oyun için yapılan düzenbazlığı gördük üzüldük^^ bunu yapan kimdir bilmiyorum ama şuna inanıyorum bunu yapan ne bizden ne son birliklerinden nede nam&ksrdeli birliklerinden biri.hepinize butun bir sererda yasadıgımız şeylerden dolayı teşekkür ediyorum lütfen artık kavga atmeden su server ı bitirp gidelim gercekten çok yorulduk.

Başkan gerçekten haklısın oyun bitsin herkes dağılsın.sen ve senin gibi başkanlar oldukça eyvallah deriz saygı duyarız ama bu roma tapınağı olayını bile sizin birliklerden ve forumdan yazan arkadaşlar olayı öyle bir çarpıtıyorki sanki namlar,ksrdeliler,sonlar birlikte olmaya çalışmışlar ama becerememiş gibi lanse ediyorlar.Ortada gerçekten bir şerefsizlik yapmaya çalışan bir insan bile demiyorum kendisine burda bütün s7 dünyasına bir bomba bırakmış gitmiştir.Red Army wow u alabilir büyük olasılıktır bu tebrik ederiz saygı duyarız ama şu roma tapınağı olayı basit bir olay değildir.farzetki kadabra bu konuşmaya kanmış olsaydı ne olacaktı herkesin ordusu,emeği bastığı ordular elinde kalacaktı.Tekrar ediyorum bunu yapan bütün s7 dünyasına hakaret etmiştir.Eminim kulakları çok çınlıyordur bunu yapan mahlukatın

PİSLİX
02-02-2012, 14:35
bu kadar hırs yapmayın ya rahat olun :)

yaw sen askere gıtmıstın nezaman geldın ( yoksa yanlıs mı hatırlıyorum? ) server cok eglencelı gorsen super walla red army vurdugu yerden ses getırıyor :d benım anlamadıgım o kadar operasyon yapılıyor delıgıbı asker kesılıyor ama hep entrıkalar konusuluyor :D

EKKAB
02-02-2012, 14:56
yaw sen askere gıtmıstın nezaman geldın ( yoksa yanlıs mı hatırlıyorum? ) server cok eglencelı gorsen super walla red army vurdugu yerden ses getırıyor :d benım anlamadıgım o kadar operasyon yapılıyor delıgıbı asker kesılıyor ama hep entrıkalar konusuluyor :D
ben mehmet :) abim halen askerde nisan ortasında gelecekte zaten s7de nam ne zaman kazanmışki şimdi kazansın :D bende s5e başladım özelden bilgileri verde bir bakayım ;)

PİSLİX
02-02-2012, 17:05
ben mehmet :) abim halen askerde nisan ortasında gelecekte zaten s7de nam ne zaman kazanmışki şimdi kazansın :D bende s5e başladım özelden bilgileri verde bir bakayım ;)

s5 te nick ne pislix heryerde pislix :D

selcuk74
02-02-2012, 18:12
Başkan gerçekten haklısın oyun bitsin herkes dağılsın.sen ve senin gibi başkanlar oldukça eyvallah deriz saygı duyarız ama bu roma tapınağı olayını bile sizin birliklerden ve forumdan yazan arkadaşlar olayı öyle bir çarpıtıyorki sanki namlar,ksrdeliler,sonlar birlikte olmaya çalışmışlar ama becerememiş gibi lanse ediyorlar.Ortada gerçekten bir şerefsizlik yapmaya çalışan bir insan bile demiyorum kendisine burda bütün s7 dünyasına bir bomba bırakmış gitmiştir.Red Army wow u alabilir büyük olasılıktır bu tebrik ederiz saygı duyarız ama şu roma tapınağı olayı basit bir olay değildir.farzetki kadabra bu konuşmaya kanmış olsaydı ne olacaktı herkesin ordusu,emeği bastığı ordular elinde kalacaktı.Tekrar ediyorum bunu yapan bütün s7 dünyasına hakaret etmiştir.Eminim kulakları çok çınlıyordur bunu yapan mahlukatın

tamamdır teşekkür ediyorum evet sizde haklısınız eğer fırat kansaydı biz belkide wow u kurmus olacaktık, biz haklıyız olayla ilgimiz yokken muhtemel zaferimize gölge düşecek ,son birlikleri haklı gordugum en centilmen birlikken adları bu tür entrikaya karıstı. Evet o ERHAN denen arkadaşın yerine bu 3 biliktende ben özür dileyeyim de kapansın bu konu konuşacagımız şeyler raporlar olsuın. Hepinize ii oyunlar.

PİSLİX
02-02-2012, 19:15
ama s5 tede red army yok :D neyse red army olmasada guzel server olacak :D

yurineros6
03-02-2012, 13:16
arkadaş her server 3 bölge bize karşı birleşmek zorundamı nedir buya tat vermiyor artık.

Uzun zamandır foruma girmiyorum roöma tapınağı banada mesaj yazdı ama cevap verme gereği bile duymadım.

diğer arkadaşlarımızla yazışmalarına baktığımda bizim saldırı çıkmamamız için elinden geleni yaptı yok kendileri yıkacakmış ww 98 olmuş daha saldırı çıkmamışlar bize saldırı çıkmayın diyorlar kusura bakmasınlar ama karşınızda çocuk yok.

herkes birleşme yapabilir ama birleşme yaparken diğer birliklere siz saldırmayın biz saldıracaz diyerekten yalan söyleme hakkı yoktur. birleşmei yapacaksın git adam gibi söyle birleştik diye AMA ADAM gibi

bu dedıgını ne zaman yaptı bırader

yurineros6
03-02-2012, 14:05
arkadaslar yazmım dıyorumda burda yazmadan once butun herseyı kadabra bılıyor roma tapınagı son bırlıklerınden bırınde degıldı yakın zamana kadar lakın birşey demeden gecemıcem her yaptıkları kotu organızede ve cakılan onca guzel orduya uzuntuden nereye saldırcaklarını bılemıyorlar ...

roma tapınagı konusunda oyunda zafere gıden yolda hersey mubahtır karakterlere onca ınsan laf atıyor yav sız degılmıydınız ww donemıne kadar s7 forumunu kavgalarınızla dolduran nam ve ksrdeli oyuncuları sız anlasma yaptınızda sonla red army yapması mı abes geldı (kendı gorusum katı suretle anlasma olmamasıdır ama ornek verdım yanlsı yorumlamasın kımse ) ...

dıyeceksınız msn konusması konusmasaydın arkadasım konusmasaydınız kım dedı sıze konusun dıye el atından ıs yapmaya kalkısmıssınız elınıze yuzunuze bulastırmıssınız azıcık sevıyenız varsa konusmazsınız artık yeter ya ne lan bu sız once kendı karakterlerınıze bakın herkese ıyı oyunlar ...

son

kanka06

PİSLİX
03-02-2012, 14:30
arkadaslar yazmım dıyorumda burda yazmadan once butun herseyı kadabra bılıyor roma tapınagı son bırlıklerınden bırınde degıldı yakın zamana kadar lakın birşey demeden gecemıcem her yaptıkları kotu organızede ve cakılan onca guzel orduya uzuntuden nereye saldırcaklarını bılemıyorlar ...

roma tapınagı konusunda oyunda zafere gıden yolda hersey mubahtır karakterlere onca ınsan laf atıyor yav sız degılmıydınız ww donemıne kadar s7 forumunu kavgalarınızla dolduran nam ve ksrdeli oyuncuları sız anlasma yaptınızda sonla red army yapması mı abes geldı (kendı gorusum katı suretle anlasma olmamasıdır ama ornek verdım yanlsı yorumlamasın kımse ) ...

dıyeceksınız msn konusması konusmasaydın arkadasım konusmasaydınız kım dedı sıze konusun dıye el atından ıs yapmaya kalkısmıssınız elınıze yuzunuze bulastırmıssınız azıcık sevıyenız varsa konusmazsınız artık yeter ya ne lan bu sız once kendı karakterlerınıze bakın herkese ıyı oyunlar ...

son

kanka06

:D durumu super ozetlemıssın :d agzına saglık

EYŞE ŞAN
03-02-2012, 14:37
Ayrıca son ve red army arasında herhangi bir ateşkes veya birleşim yok sanırsam.Öyle bişey olsaybı birileri bana telden haber ederdi:)

Hem bu saatten sonra ortada ne ateş nede savaş var neyin ateşkesi olacak anlamadım:)

Ekoloji
03-02-2012, 15:17
Dua ederken ALLAH'tan hakkımızda hayırsını istiyoruz sonra hayır olanı verdiginde begenmiyoruz. Hz Ali şöyle dua ederdi:
ALLAH'ım gönlümde olanları hakkımda hayırlı eyle, Hakkımda hayırlı olanları gönlüme razı eyle.
Dualarımızın kabul olmasını diler Mevlid kandilinizi tebrik ederim.

ankankara
04-02-2012, 03:47
Ne? Mayıs ayında mı, siz beni boşatmak istiyorsunuz sanırım, kim kurarsa kursun da Mart ayında bitsin şu oyun :)

Neredeyse Hepimizin başında aynı sıkıntı var :)

EYŞE ŞAN
04-02-2012, 11:46
6 ay önce mi birleştik demekki aramızda gizli birleşim yapmışız ama yinede birbirimize saldırı yapmaya devam etmişiz..Nam ve Ksrdeli birlikleri ile en fazla bundan 3 ay önce birleştik...Eğer ki senin dediğin anda birleşmiş olsaydık tam tılsım zamanına denk geliyor hiçbir şansınız kalmazdı bu gördüğünüz orduların 1.5-2 katı daha fazla ordularla gelirdik sizlere...

Ama şu konuda haklısın oyun dısı bır kural yok roma tapınagının yaptıgında sadece etık hareket etmıyor...Hıc bır redarmy uyesı bu olayı kabul etmıyor asıl ilginç olan nokta bu adam kendi kendine mi gelin güvey oluyor...

Birde Nam birliğinde size yaranacak adam kim onu acık ve net bırsey soylesen Nam1 baskanı durumundayken sizinle böyle bir iletişimimiz olduğundan haberim bile yok eğer olsaydı da kabul etmezdim yani kısacası sizinle ateşkes durumu diye birşey olamaz..Ksrdeli ile bitmeyecek bir savaş yaptık ++ da bunun farkına vardığım da ateşkes için uğraştım onlarla ama olmadı...2-3 ay geçtikten sonra anca ateşkes yapılabildi...

++ bölgesinde neler olup bittiğini bilmeden yorumlar yapıyorsunuz sadece ama ilk önce gelipte bizlere sorarsanız sizlere herşeyi net bir şekilde anlatırız bazı kişilerin yaptığı gibi yapmayız

Osıralar birliğin herşeyi konumunda olan kadabra örnek verebilirim:)
Ki ben hiçbirşekilde nam ve kasırgadelili oyuncuların yöneticilerin mesajlarına dönüş yapmazdım dönsem bile bi tşkle keserdim.
Buna rağmen bir çoğu yazmıştır bana.benden yüz bulamadılar tabi.
Eğer haya yalanlamaya çalışacaksanız bir kaç tane ufak hatırası var aklımda anlatayım:D

EYŞE ŞAN
04-02-2012, 11:47
Kenan;

başından beri, yazdığın her şeye eyvallah ta, sana zahmet size sevimli görünmeye çalışan şu bizim yöneticilerin adlarını burda bi yazsanda bende bilsem bi zahmet.

necdetc-Celal

Baştan beri yazdıklarıma eyvallah niye dedinki:)

KAİN
05-02-2012, 02:30
Mesela kain seni hiç tanımıyorum. sen 2. baharın yöneticiisin.:)
Onun haricindekiler ortada hiç alakası yokken ve bir sebep yokken benden bir fincan toz şeker istemeye geldi:)
Tabi bende toz şeker kalmadıgından mesajlarına yanıt bile alamadı.
Ama çılgın kimyagerinde dediği gibi sizlere tılsım sözü vermişim ama tılsım vermemişiz:D
Evet söle ozaman bu tılsım sözlerini kimlerden aldınız.Size bu pahalı hediyeleri alırım diye kandıran kimdir:D
Çünki red armyde tüm tılsımlar benden habersiz yer bile oynatamazken sizin yöneticiler kendilerini kandırmış red army abimiz bizze tılsım vericek diye.Ben hiçbir şekilde başka bir birliğe tılsımın tesini bile vermem dedim.
Tabi bunlar eski olaylar .Sen şimdi illa isim istersin ikar etmek için bişeyler bulursun.Başta önce aynaya bir bakmanı tavsiye ederim:D

sen kimsin eyşan ben seni hiç tanımıyorum ama beni ksrdeli içinde hemen hemen tanımayan yoktur. ilk tılsımlar çıktığında ali tanırmısın bilmiyorum, ceyhanlı hesabındaydı beni aradı ortağımla önceden arkadaşlarmış, benden yardım istedi eşsiz çılgın tılsım konusunda mancınıkla hazinenin yıkılması gerekiyordu benden mancınık ayarlarmısın dedi tılsım sözü vererek bizimde eşsiz çılgın tılsıma giden ordumuz olmadığı için strateji gereği kabul ettim ordan sizinle benim yüzümden bir muhabbet oluştu, sen tabi o zamanlarda yoktun daha sonradan çıktın ortaya, bunları ben kenan ve ali biliyordu, sonra aliler hesap silince sadece kenan kaldı ve sen bunarı bilmedğin için şimdi gelip burda atıp tutuyorsun yine ezik psikolojisiyle gelip burda insanlara caka satmaya, üstünlük kurmaya çalışıyorsun,

kocan sana daha hediyeler alıcak merak etme, bak ben sana en pahalısından almışım hediyeyi daha iyisi çıkarsa söz ondan da alıcam :)

zaten sizle savaşa başlayınca söz verilen tılsımdan fazlasını sizlerden fazlasıyla çaldık,

bundan sonra konuşurkende iyice herşeyi öğren öyle konuş,

celal abimin dediği gibi şu toz şeker isteyenleri yaz da bende bileyim

aKmet_KD
05-02-2012, 13:16
Selam gençlik RED ARMY ler hala konuşuyor mu burada :D

Server ts7 nin bana göre özeti şudur -- ve -+ belli sebeplerden ötürü hesap silmişler.

+- de RED ARMY birlikleri bi kaç bölge dışı savaşa girmişler fakat sonrasında ++ daki savaşa iki tarafada gaz verici laflar ederek bitmesini hiç istememişler bi kaç alicengizlik yapmışlar iki tarafı da gazlamışlar, sinsi sinsi asker basmışlar arkadan, fakat bunu farkeden NAM ve KsRDELiler birleşme kararı almışlar :D

++ daki savaş 7-8 ay sürmüş ve birleşim yapılmışki o kadar uzun süren bir savaş ve hasar sonucunda yine de ++ ne kadar iyi oyuncularla ve yönetimlerle doludur ki artık birleşim yapılıyor ve +- de huzur içinde asker basan RED ARMY ye karşı savaşta üstünlük kurabiliyor :D

Wow dönemine geliyor hala ++ daki RED ARMY birliklerinin ben sanıyordum ki 3 bölgeyi de karşılarına alacak kadar güçleri vardır ve wow orduları da boldur 3 bölgeye karşı savaş açarlar bizim s12 deki yaptıgımızı yaparlar derken, bırakın -- ve -+ bölgesini daha o kadar uzun süre aynı bölgede savaşmış ++ ya karşı galip gelemiyorlar.

Dediğim gibi şimdiye kadar RED ARMY lerin çoktan wow kurması ve ezici üstünlük kurması gerekirdi o kadar süre asker basan savaşa girmeyen bir birlik olarak, servere üstünlük kurmaları gerekirdi, fakat anladığım kadarıyla KSR-NAM birliklerine karşı bir miktar wow döneminde ezilmişler :D

O yüzden RED ARMY yöneticilerine diyeceğim tek bir laf var yatsınlar kalksınlar dua etsinler eğer server başında ben varken ilk 2 ay döneminde NAM ile KsRDeLi de iki tarafda da keçi inadı olmasaydı ve bir birleşim olsaydı ++ daki çoğu oyuncunun köyleri hasar görmez ve hesap silen olmazdı, şimdiye de ++ dışındaki birliklerin wow köylerinde defans kalmamıştı :D

RED ARMY' ler halen neden bu birleşimi sorguluyorlar ben hala anlamıyorum, ++ daki birleşimi ağızlarına almaları bile onları küçük düşürüyor...

aKmet

selcuk74
07-02-2012, 04:30
Merhaba..

Bizimle olan bölümdeki yazılarını güzel özetlemişsin.Red birlikleri ile son birlikleri gerçekten güzel savaşlara imza attı.Kendi Bölgesindeki 2 son harici birlikleri defult etmeyi başarıp.Bölgesine kısa zamanda hakimiyet kurdu.Red savaşımız Diğer savaşlarımızın hemen sonrasında patlak verdi.3 aylık sert savaşlardan sonra red savaşı bizim beklediğimiz veya arzuladığımız bir durum değildi.Rakibimiz güzel bir zaman diliminde son birliklerinin üstüne geldi.Son birliğindeki çok iyi oyuncuları bu savaşta kaybettik.Bu gün o hesapları aramamak mümkün değil.red birliklerindende çok oyuncu ve hesap bu savaş zamanı hasarlar aldı veya sildi.Çok zor durumlara düştüğümüz zamanlar oldu.Bu gün bile (oğuz1 ordusu hariç)bize saldırı yaptıkları orduları göremedim..Güçlü Ordular ve düzgün organizelerle üstümüze geliyorlardı.Bizde güzel yerelere savunmalar çekip rakibe olabildiğince zararlar veriyorduk.Ama Şunuda çok net söyleyebilirimki ne red birlikleri ne son birlikleri eski gücünde değildir.Bu benim şahsi görüşüm.Rakibimizle uzun süredir sevyeli savaşmışlığımız olduğu için bugünki saldırı raporlarını gördüğüm zaman redler bu değil demeden geçemiyorum.Bunaltıcı Ve akın akın saldırılarının çok gerisinde görüyorum..redlerde Çok yoruldu..Gerçi Oyunun hakkını verdilermi derseniz kendi fikrim çok net verdiler.Son birlikleri oyuncusu olarak tüm red birliği oyuncularını dışa açılan bu pencereden kutlarım.Diğer bölge ve birlikler için bizi ilgilendirmeyen konulara müdahil olmayacağımızı ilk günden belirtmiştim.
Her keze Keyifli Oyunlar.
kerbures1
Şahin

daha önce de yazmıstım şimdi de yazıyorum son birlikleri ile savasmakta güzel barş yapmakda..
cephe=selcuk

EYŞE ŞAN
07-02-2012, 16:49
şahin abi çok güldüm yazdıklarına :D iyi oyunlar

Bi doktora görün:) Bu gülüşünle başına bi işler gelebilir:)

tARHAna__
08-02-2012, 12:38
wowlar seviye kaçta acaba?

PİSLİX
09-02-2012, 16:14
Merhaba..

Bizimle olan bölümdeki yazılarını güzel özetlemişsin.Red birlikleri ile son birlikleri gerçekten güzel savaşlara imza attı.Kendi Bölgesindeki 2 son harici birlikleri defult etmeyi başarıp.Bölgesine kısa zamanda hakimiyet kurdu.Red savaşımız Diğer savaşlarımızın hemen sonrasında patlak verdi.3 aylık sert savaşlardan sonra red savaşı bizim beklediğimiz veya arzuladığımız bir durum değildi.Rakibimiz güzel bir zaman diliminde son birliklerinin üstüne geldi.Son birliğindeki çok iyi oyuncuları bu savaşta kaybettik.Bu gün o hesapları aramamak mümkün değil.red birliklerindende çok oyuncu ve hesap bu savaş zamanı hasarlar aldı veya sildi.Çok zor durumlara düştüğümüz zamanlar oldu.Bu gün bile (oğuz1 ordusu hariç)bize saldırı yaptıkları orduları göremedim..Güçlü Ordular ve düzgün organizelerle üstümüze geliyorlardı.Bizde güzel yerelere savunmalar çekip rakibe olabildiğince zararlar veriyorduk.Ama Şunuda çok net söyleyebilirimki ne red birlikleri ne son birlikleri eski gücünde değildir.Bu benim şahsi görüşüm.Rakibimizle uzun süredir sevyeli savaşmışlığımız olduğu için bugünki saldırı raporlarını gördüğüm zaman redler bu değil demeden geçemiyorum.Bunaltıcı Ve akın akın saldırılarının çok gerisinde görüyorum..redlerde Çok yoruldu..Gerçi Oyunun hakkını verdilermi derseniz kendi fikrim çok net verdiler.Son birlikleri oyuncusu olarak tüm red birliği oyuncularını dışa açılan bu pencereden kutlarım.Diğer bölge ve birlikler için bizi ilgilendirmeyen konulara müdahil olmayacağımızı ilk günden belirtmiştim.
Her keze Keyifli Oyunlar.
kerbures1
Şahin

walla benım anlamadıgım tek sey var evt sızınlede savastık ama kımsenın cırkınlestıgını hatırlamıyorum :)

karabey
10-02-2012, 22:49
Redarmy birliğinde Eyşe şan arkadaşımıza yeter diecek bir arkadaş yok mu?

Yoksa Redarmy yöneticileri ve Birlik abileri bu durumdan memnunlar mı?

Sanmıyorum.. Redarmy güzel oyununu forumda böle kirletilmesine müsade etmemeli.. ( Umarım onlarda yapıyor bizde yapıyoruz gibi çocukca bir mazeretleri yoktur..)

Eyşe şan arkadaşa hatrını araya sokup susturcak bir abi lazım.. Kenan, Pislix, Selçuk abi umarım bunu denerler:) Denerlerse başarırlar eminim:)

retro
10-02-2012, 23:29
wowda durum nedir arkadaslar

retro
11-02-2012, 01:11
wowda durum nedir

hıcın
11-02-2012, 12:04
Buraya yazmak istemem ama kariyer kısmında da s7'de kimse Red Army'le eş olamaz.

Seviyeyi düşürmeden devam lütfen.

S7'de Wow durumu nasıl, Red Army 89, Nam@ksrdeli 84.

Red'leri Wow yıkacak büyük ordularının birinin dışında hepsi duruyor, Nam@ksrdeli'nin bir çoğu bitti.

Red'lerdeki mevcut defans sayısını da yazayım mı:)

Unknown
11-02-2012, 12:13
Buraya yazmak istemem ama kariyer kısmında da s7'de kimse Red Army'le eş olamaz.

Seviyeyi düşürmeden devam lütfen.

S7'de Wow durumu nasıl, Red Army 89, Nam@ksrdeli 84.

Red'leri Wow yıkacak büyük ordularının birinin dışında hepsi duruyor, Nam@ksrdeli'nin bir çoğu bitti.

Red'lerdeki mevcut defans sayısını da yazayım mı:)

Gerek yok üstat biz biliyoruz az çok ne kadar defans olduğunu ama bizimki kadar savunma yok onuda biliyoruz:D ordu konusundada okadar emin olma derim :d

hıcın
11-02-2012, 12:26
O zaman bu iş uzar, Mart ayında bitmesini umuyordum. Emin değilim zaten de bu şekilde düşünmek istiyorum :)

Daha az tahılla daha fazla defans bakabiliyorsunuz, bizde de mimar tılsımı var, bakalım sonuç ne olacak.

Sizinkiler yan köylere saldırıp yıkmaya başladılar biliyormusunuz.

Unknown
11-02-2012, 12:46
O zaman bu iş uzar, Mart ayında bitmesini umuyordum. Emin değilim zaten de bu şekilde düşünmek istiyorum :)

Daha az tahılla daha fazla defans bakabiliyorsunuz, bizde de mimar tılsımı var, bakalım sonuç ne olacak.

Sizinkiler yan köylere saldırıp yıkmaya başladılar biliyormusunuz.

Yan köy olayına her zaman karşı çıkmışımdır yapanıda hoş karşılamam birlik başkanı değilim kimler yan köye saldırıyor bilmiyorum ama etik değildir bence.Ayrıca oyun daha uzayacak bu bir gerçek ve bende eşimle papaz olmaya devam edeceğim:D martta bitmez sanırım düşünsene wowların 0 landığını sil baştan herşey

hızlı_gonzales61
11-02-2012, 14:47
arkadaslar neyın tartısmasını yapıyosunuz bu adamla bırakın kendı kendıne konussun ortalıkta kaıle almaın oyunda bır sapa balta olamamıs gelmıs burda atıp tutuyor bakın kendı bır test yapmıs ama bence kendını bı teste tutsun ben yazdıklarına bakıyom ve sureklı benım adım var yanı benım kapaklarm baya dert olmus kendısıne buna bu forma gıren her arkadas sahıt olmus bos verın o arkadası burda umdugunu bulamayınca baska forumlara gıdıp kendıne ekmek cıkarmaya calısıcaktır yanı tabıhatı bozuk olan kısılerden uzak durun..

Unknown
11-02-2012, 16:53
Gözünü sevem Deathles emekli olacak tam zamanı buldun ha:D ahmeti ve meltemceyi az banlamamıştı travian dünyası onu çok arar:D

retro
11-02-2012, 22:28
arkadaslar wow gidişatı bu bölüm ama wowla ilgili herhangi birşey bulamadım wowda seviyeler kac suanda

kqdir
11-02-2012, 22:37
Oyuncular
İsim
Birlik
Seviye

1.
siremen (http://ts7.travian.com.tr/karte.php?d=303980)
KsRDeLi WW
NAM&KSRw (http://ts7.travian.com.tr/allianz.php?aid=7159)

85
http://ts7.travian.com.tr/img/x.gif

2.
roma tapınağı (http://ts7.travian.com.tr/karte.php?d=329607)
SON HARİKASI
SON WOWW (http://ts7.travian.com.tr/allianz.php?aid=7152)

70

3.
By Bay (http://ts7.travian.com.tr/karte.php?d=308771)
NAM™ ve DOSTLARI

68
-

4.
Akıncı (http://ts7.travian.com.tr/karte.php?d=332831)
WW RED ARMY snmsrkn
REDARMYw (http://ts7.travian.com.tr/allianz.php?aid=7158)

52
-

5.
RED ARMY (http://ts7.travian.com.tr/karte.php?d=327218)
Snmsrkn RED ARMY WW

41

6.
tekinbarut (http://ts7.travian.com.tr/karte.php?d=311187)
BaRbAr T ve DOSTLARI

28

akşam üzeri RED ARMY wowu 90. seviyeydi, rapor görebilecekmiyiz?

not: kopyala yapıştır yaptım ama forum kurallarına aykırı değildir inşallah.

smirnoff
11-02-2012, 23:03
Bu forumda rapor hariç herşeyi görebilirsiniz:)

kqdir
11-02-2012, 23:06
Bu forumda rapor hariç herşeyi görebilirsiniz:)

gizli bir anlaşmamı var aceba? :) O kadar kavga dövüş yapıyorlar ama bir konuda anlaşmışlar :)

by bay
12-02-2012, 01:23
Oyuncular
İsim
Birlik
Seviye

1.
KsRDeLi WW
85

2.
SON HARİKASI
70

3.
NAM™ ve DOSTLARI
68
-

4.
WW RED ARMY snmsrkn
52
-

5.
Snmsrkn RED ARMY WW
41

6.
BaRbAr T ve DOSTLARI
28

akşam üzeri RED ARMY wowu 90. seviyeydi, rapor görebilecekmiyiz?

not: kopyala yapıştır yaptım ama forum kurallarına aykırı değildir inşallah.

http://travian-reports.net/tr/report/52048527f7c,520486b61c8,520487ee227

by bay
12-02-2012, 01:27
tahıl sıkıntısı cektıgım ıcın yolda bayagı asker kaybettım anca bu kadarı wowa ulastı ama guzel bır yıkım oldu emegı gecen herkeze tesekkur ederım

hıcın
12-02-2012, 09:03
Güzel rapor ama asıl yıkım bu saldırıyla değil, romeo@juliet'in saldırısıyla olmuş, bu ordudan 2-3 kat daha güçlü.

Tebrik ediyoruz ne diyelim. Güzel ordular.

ORHAN4004
12-02-2012, 11:20
tahıl sıkıntısı cektıgım ıcın yolda bayagı asker kaybettım anca bu kadarı wowa ulastı ama guzel bır yıkım oldu emegı gecen herkeze tesekkur ederım

koçbaşı yerine daha fazla mancınık olsa daha iyi olurdu.

Yada başka bir ordu sokup mancınığın 6bin olmasını beklemekte bir çözüm.. :)

Gibb10
12-02-2012, 11:27
Lütfen kullandığımız kelimelerin küfür ve hakaret içermemesine dikkat edelim.
Travian bir oyundur, bu paralelde düşünerek eğlenceyi ön planda tutalım.

Herkese keyifli OYUNlar...

Gibb10

ORHAN4004
12-02-2012, 11:47
Bu WOW bitmez :)))))))

TinkieWinkie
12-02-2012, 14:21
saldırılarda emeği geçen bütün arkadaşları tebrik ederim. çok güzel saldırılar olmuş.
ORHAN4004 ün de dediği gibi bu wow ne zaman bitecek :)

süleyman kur artık şu wow u da rahatlayalım artık ya :)

reme
12-02-2012, 15:03
Öncelikle RAporlar çok güzel,saldıran ve savunan arkadaşları tebrik ederim...

Bende diyorum ne zaman bitecek bu wow?
Bülent abi haydi artık:)

TinkieWinkie
12-02-2012, 15:27
Öncelikle RAporlar çok güzel,saldıran ve savunan arkadaşları tebrik ederim...

Bende diyorum ne zaman bitecek bu wow?
Bülent abi haydi artık:)

Dostum ya Bülent Abi yada Süleyman hiç farketmez :) ama daha bu wow un 2 ayı rahat var.. bi türlü bitmiyo :)

reme
12-02-2012, 22:24
Dostum ya Bülent Abi yada Süleyman hiç farketmez :) ama daha bu wow un 2 ayı rahat var.. bi türlü bitmiyo :)

Hiç farketmez üstad,son taşı biz koyalımda.2 ay mı desene 15k olan kocbası 30 k ya çıkacak:)

retro
12-02-2012, 22:46
seviye 90nın üzerinde olan var mı

Mavi Karga
13-02-2012, 00:02

tebrikler güzel saldırı

by bay
13-02-2012, 00:29
koçbaşı yerine daha fazla mancınık olsa daha iyi olurdu.

Yada başka bir ordu sokup mancınığın 6bin olmasını beklemekte bir çözüm.. :)

aslında basabılırdım ama benım gorevım orda bellıydı suru yıkmak wowcu oldugum ıcın sureklı savunma basıyorum sımdıye kadar kımseye savunma kurmadım cektıgım tahıl sıkıntısının zaten nedenı toplamda 130k kendı savunmamın olusu..bu yuzden bellı bır sure dayanabıldım elımdekılerı sureklı npc yaparak bakmaya calıstım

by bay
13-02-2012, 00:31
saldırılarda emeği geçen bütün arkadaşları tebrik ederim. çok güzel saldırılar olmuş.
ORHAN4004 ün de dediği gibi bu wow ne zaman bitecek :)

süleyman kur artık şu wow u da rahatlayalım artık ya :)

kurmak ıcın calısıyoruz redlerın ne kadar ordusu varsa aynı sekılde bızlerınde cok ordusu var bılmedıklerı ozellıkle ++ bu serverın en cok asker basan yerı yakında suprızlere hazırlıklı olsunlar:)

Unknown
13-02-2012, 09:25
Saldıran ve savunan arkadaşları tebrik ederim güzel ordular çıkmış gerçekten
not:Sanırım eyşe şan ı yine banlamışlar sesi soluğu çıkmıyor

PİSLİX
13-02-2012, 18:02
saldıran arkadasları tebrık edıyorum ıyı asker basmıslar.. boyle guzel orduları gormek oyuna renk katıyor

Unknown
13-02-2012, 20:45
seviye 90nın üzerinde olan var mı

yok olanda indi

yurineros6
18-02-2012, 18:08
ww raporlarını bırılerı paylaşabılırmı ?

dexter34
18-02-2012, 21:37
http://travian-reports.net/tr/report/5231435af78

Unknown
19-02-2012, 16:08

Saldıran ve savunan arkadaşlarımızın emeklerine sağlık

cevahir
19-02-2012, 16:35

tebrikler güzel bir ordu ancak koçbaşı az olduğu için böyle bir orduya göre az bir seviye almış sanırım.

Unknown
19-02-2012, 17:03
tebrikler güzel bir ordu ancak koçbaşı az olduğu için böyle bir orduya göre az bir seviye almış sanırım.

önden bir koçbaş girseydi aynen dediğin olurdu,aynı benzer bir orduyla nam daki arkadaşlar 30-40 seviye alldılarr suru yıktıkları için red army wovunda

selcuk74
21-02-2012, 02:42
önden bir koçbaş girseydi aynen dediğin olurdu,aynı benzer bir orduyla nam daki arkadaşlar 30-40 seviye alldılarr suru yıktıkları için red army wovunda

kocbasının ne kadar önemli oldugunu gösteren bir rapor anayamadıgım önden kocbası olan bir ordu bulamamıslarmı koskoca birlikte?

selcuk74
21-02-2012, 23:27
by bay arkadasımız su an itibariye 91. seviyeye cıktı kendisini tebrik ediyorum hatta fıratada dedim gıyabında sempati duyuyorum kendisine cunku cok iyi bir wowcu oldugunu dusunuyorum. Bu wow'u namların 1. bitirmesi durumunda üzülmem çünkü orada sonradan dost oldugum fırat,gokhan,adem gibi arkadaslar ayrıca eskiden beri tanıdıgım tahsin abinin ekibi olması itibariyle biz olmazsak onların 1. olmasını isterim.

ulucenawar
22-02-2012, 00:49

yok o ondan değil savunma biraz çok ondandır

TinkieWinkie
22-02-2012, 13:54
by bay arkadasımız su an itibariye 91. seviyeye cıktı kendisini tebrik ediyorum hatta fıratada dedim gıyabında sempati duyuyorum kendisine cunku cok iyi bir wowcu oldugunu dusunuyorum. Bu wow'u namların 1. bitirmesi durumunda üzülmem çünkü orada sonradan dost oldugum fırat,gokhan,adem gibi arkadaslar ayrıca eskiden beri tanıdıgım tahsin abinin ekibi olması itibariyle biz olmazsak onların 1. olmasını isterim.

eyvallah selçuk abi çok sağol güzel sözlerin için.. inşallah başka serverlarda beraber yanyana da oynarız.. sende bizim için rakipten ötesin bilmeni isterim

selcuk74
22-02-2012, 20:38
Önümüzdeki hafta yanılmıyorsam 1 yıl olacak ne zaman bitecek acaba bu server? sizin düşünceleriniz nedir? artık o kadar azaldıki serverda oynayan sayısı buraya uğrayan bile kalmadı herkesde bir bıkkınlık havası haydi bakalım birisi bassın da bitirsin artık şu işi.

Unknown
22-02-2012, 21:27
Önümüzdeki hafta yanılmıyorsam 1 yıl olacak ne zaman bitecek acaba bu server? sizin düşünceleriniz nedir? artık o kadar azaldıki serverda oynayan sayısı buraya uğrayan bile kalmadı herkesde bir bıkkınlık havası haydi bakalım birisi bassın da bitirsin artık şu işi.

aynen öle saldırmasakmı ne yapsak birbirimize :D

selcuk74
23-02-2012, 00:54
aynen öle saldırmasakmı ne yapsak birbirimize :D
gerek kalmayacak gibi saldıracak adam bulmak zor olacak size.

by bay
23-02-2012, 11:50

Düşünceleriniz çok teşekkür ederim...Benim son serverım olduğunu düşünüyorum eğer oynayacaksamda bayağı bir ara vermeliyim ilk WoWum ve çok yorucu..Sonuçta bir oyun yıkılabiliriz benim için önemli olan bu serverda kimseyi kırmadan bitirmek rakip birlik olsakta sonuçta düşman değiliz oynumuzu oynarız muhabbetimizi yaparız..

ORHAN4004
23-02-2012, 17:11
http://ts7.travian.com.tr/berichte.php?id=71561656&aid=97

http://travian-reports.net/tr/report/5250017195d

Gün gelir devran döner üçkağıtlar açığa çıkar.
Redler ve SON lar aylarca savaştı ve SON lar savaşı kaybetmesede WOW olayında devre dışı kaldı.
Yukarıdaki raporda SON lar içinde redlerin ajan köylerle operasyon yaptığının kanıtı.

Böylemi oyun oynanır. Bumudur başarı şimdi...

Birliğe ajan köy sokup birliğin içinden bilgileri alıp o bilgilerle operasyon yapmakmı başarı..

Ajan köyde bizzat RED ARMY ile aynı bilgisayardan yönetiliyor.

başarılarını devam ettir. WOW uda kur. Yakışır dostum...

BEKİR
23-02-2012, 18:32
kardeş, ilk rapor görülmüyor ama, ikincisi her şeyi açıklıyor. valla.. ne diyelim. helal olsun. bu oyunu kaç senedir oynarım, böyle hinlikler aklıma bile gelmezdi. uyanıklıklar bir yere kadardır. biz de böyle "köle" hesaplar kurup veya ele geçirip (başka bir hesabı köleleştirip) ajan olarak kullanabilirdik ama yapmadık. bu oyuncuyu ve bu duruma göz yumanları kınıyorum.

reme
23-02-2012, 18:39

Gün gelir devran döner üçkağıtlar açığa çıkar.
Redler ve SON lar aylarca savaştı ve SON lar savaşı kaybetmesede WOW olayında devre dışı kaldı.
Yukarıdaki raporda SON lar içinde redlerin ajan köylerle operasyon yaptığının kanıtı.

Birliğe ajan köy sokup birliğin içinden bilgileri alıp o bilgilerle operasyon yapmakmı başarı..

Ajan köyde bizzat RED ARMY ile aynı bilgisayardan yönetiliyor.

başarılarını devam ettir. WOW uda kur. Yakışır dostum...

Valla herşey ortada ama elbet gereken acıklama gelır.

Not:İlk raporuda reportlarsan bizimde görme şansımız olur...saygılar

ORHAN4004
23-02-2012, 19:52
Askadaşlar s7 de köyü olanlar raporun aslını görebilir. Diğer türlü görülmüyor.
Diğer arkadaşlar için resim formatını ekliyorum..

http://c1202.hizliresim.com/u/r/2z0ub.jpg

Fazla ayrıntıya gerek yok. Red Army nin saldırıdığı eleman SON birliği üyesi idi. Rapor zaten durumu açıklıyor..

ORHAN4004
23-02-2012, 20:00
9409

Redlerin dalavere hesabı durum ortada..

by bay
24-02-2012, 04:46
9409

Roma tapınağı olayında bas bas bagırdık burda asıl o hesabın redarmy bırlıklerı tarafından yonetıldıgını dusunuyoruz..sen yıne bır oyuncu ısmı soyluyorsun:)
sizin wowcunuz bile bunu yapıyorsa oyuncuda cıkması cok normal:)

EKKAB
24-02-2012, 20:36
9409

Hocam yeni sürümde böyle hatalar oluyor benimde başıma başka serverda geldi 25 nüfusluk köye saldırırken aynı ip adresinden kontrol ettiğiniz hesapları sınırlı yağma yapabilirsiniz diye yani bu multi hesap olduğunun kanıtı değil ve bu 2 hesaptada oldu şifremi hacklemişlerdir diye hatta değiştirdim ama 2.si şifre değişiminden sonra olmuştu. Veya aynı internet cafede oyuna girildiyse bununda olması doğal birşey yani bu şekilde buna casus hesapları olarak adlandırmak biraz önyargılı olur.

ts7 PİSLİX hesap temsilcisi

siz diyeceksinizki şimdi tabiki birliğini savunacaksın ama yok öyle birşey geçen s7de vardım bilenler bilir çok iyi çalıştık geçen yıl zamanında ama bu şekilde bir raporla göstermedik kanıtlarımızı.

WOW yolunda herkese başarılar dilerim..

Unknown
24-02-2012, 22:44
Hocam yeni sürümde böyle hatalar oluyor benimde başıma başka serverda geldi 25 nüfusluk köye saldırırken aynı ip adresinden kontrol ettiğiniz hesapları sınırlı yağma yapabilirsiniz diye yani bu multi hesap olduğunun kanıtı değil ve bu 2 hesaptada oldu şifremi hacklemişlerdir diye hatta değiştirdim ama 2.si şifre değişiminden sonra olmuştu. Veya aynı internet cafede oyuna girildiyse bununda olması doğal birşey yani bu şekilde buna casus hesapları olarak adlandırmak biraz önyargılı olur.

dostum alakası yok aynı pc den kullanıldığı için böle mesaj alırsın başka bir izahı yoktur
ts7 PİSLİX hesap temsilcisi

siz diyeceksinizki şimdi tabiki birliğini savunacaksın ama yok öyle birşey geçen s7de vardım bilenler bilir çok iyi çalıştık geçen yıl zamanında ama bu şekilde bir raporla göstermedik kanıtlarımızı.

WOW yolunda herkese başarılar dilerim..

dostum alakası yok aynı pc den kullanıldığı için böle mesaj alırsın başka bir izahı yoktur.Yok sistem hatası yok başka birşey demenize gerek yok.Az çok travian oynayan herkes bunun ne olduğunu biliyor.Ha diyeceksinizki her birlikte casus var böyle birşey yapıyor inan daha çok inandırıcı olur...

EKKAB
24-02-2012, 23:09
dostum alakası yok aynı pc den kullanıldığı için böle mesaj alırsın başka bir izahı yoktur.Yok sistem hatası yok başka birşey demenize gerek yok.Az çok travian oynayan herkes bunun ne olduğunu biliyor.Ha diyeceksinizki her birlikte casus var böyle birşey yapıyor inan daha çok inandırıcı olur...

Hocam kimseye bu konuda yalan söyleyecek değilim dediğim gibi hesaplar bana ait olmadığı halde o şekilde uyarı çıktı şifreyi değiştirdim yine çıktı.Casus hesap vardır veya yoktur o konuda birşey demiyorum ama casus hesabı olsa bir oyuncu bu hesabı bu zamana kadar ustaca getirmişse oyunun son demine yaklaşmışken bu şekilde aptalca bir hata yapmaz yapan biri zaten o hesabı bu zamana kadar yürütemezdi.

selcuk74
24-02-2012, 23:50

gün gelir devran döner üçkağıtlar açığa çıkar.
Redler ve son lar aylarca savaştı ve son lar savaşı kaybetmesede wow olayında devre dışı kaldı.
Yukarıdaki raporda son lar içinde redlerin ajan köylerle operasyon yaptığının kanıtı.

Ajan köyde bizzat red army ile aynı bilgisayardan yönetiliyor.

Başarılarını devam ettir. Wow uda kur. Yakışır dostum...

bu konuya altta acıklama getirdim umarım okursunuz.

selcuk74
25-02-2012, 00:00
Arkadaşlar beni bilen bilir genelde yanlış işler yapmam ama bu sefer yaptım ve hesabım şu anda kapalı ne zaman acılacagını bilmiyorum ama yaptıgım hatanın cezanın cekiyorum. Olayı önyargısızca dinlemminizi istiyorum.
Arkadaşlar bana 1 hafta önce burkak1982 isimli arkadasımız saldırı attı bende yasadıgı yere baktım izmir oldugunu gorunce (BENDE İZMİRDEYİM) hayırdır neden saldırıyorsun dedim oda fazla bir askerle saldırmadıgını soyşledi ve ekledi hesabını kapatacagını soyledi ve sana vereyim istersen dedi bende wow köyümüzer tahıl ve savunma atmak için aldım (evet hata ve cezasını cekiyorum) daha sonra mezajlarda çeçenistan hesabındaki kişi 5 kere red army tarafınbdan yıkıldıgını yazmıs burkaka şifrsini yazmıs bende ondanda tahıl attım 1-2 defa fakat baktım ki bizimkiler pazarcıları bile yıkmıslar o yüzden açgözlülük yaptım ve o dediğiniz rapoırdaki yagmayı cıkardım. Evet ne derseniz haklısınız ama ben bunu casuslamak için falan yapmadım alınmasın son birliğindeki dostlar ama zaten cok fazla hareketliklik yok. Ayrıca nam birliğindeki dostlarda hiç sonlara casuslık yaptıgımızdan falan bahsetmesin direk nam yöneticileri bana ^^sonların içinde eski nam birliğinden çok oyuncu var onlar bizeher türlü bilgiyi veriyor^^ dediler.
Arkadaşlar burada kendimmi temize cıkarmaya calısmıyorum evet htalıyım vede cezamı cekiyorum ama sunu yazmadan gecmeyeceğim. Ben bir red armöy birliği yöneticiyim tüm birliklerde oldugu gibi bizim birliklerdede serverın uzamasından dolayı bıkkınlık hadsafhada oyun ile ilgilene kişi sayısı mevcudun en fazla
``'larında ve bu versiyonda wow'da 1/2 tahıl yeme durumu kaldırıldıgından askerlere tahıl yetiştirmek gerecekten zor oluyor bu iki bilgiyi vermemin nedeni o hesaba neden girdiğimi vedse neden yagma cıkardıgımı anlatmak içindir tekrarlıyorum hatalıyım vede cezamı cekiyorum. Şunu çok iyi biliyorum ki bütün birlik yöneticileri su anda kendisinin olmayan hesaplara mecburen şifreli giriş yapıyorlar buna da mecburlar çünkü dediğim gibi server da adam kalmadı böyle giderse bir tek biz yöneticler kalacağız.
Bu yazıyı yazmamın nedeni sizlerden ve tüm serverdan özür dilemek içindir. Teşekkür ediyorum.
not: aldıgım o 2 hesabıda silmeye aldım

by bay
25-02-2012, 04:32
ilk basta şunu söylemek istiyorum...Nam yöeticileri hiç konuşmasın dediniz benim ilk s7 de oynayışım bu serverdan sadece tırmık hesabını tanıyarak geldim buraya geri kalan herkezle sonradan tanışmışımdır...kısacası hiç bir son yada red army bırlıgınden bana bilgi gelmedi çünkü kimseyi tanımıyorum...benim düşüncem karşı tarafta bir ajanım varsa bu oyun strateji oynundan çıkar kendi planımı olacaklar üzerine kurarım bildiğim birşeyi yaparsam zaten ben bu oyunu oynamak için bir amacım olmazdı..

ben zaten kimse suçle demedim beni alakadar etmiyor isteyen nam birliklerinede istediği hesabı incelesin eğer bir plan yapıyorsam kimse bunu bilmez sadece gerçekten güvendiğim kişiler bu planlarımı bilir...önceki mesajımdada kızmış bir mesaj atmadım sadece gülüp geçtim orda...

ORHAN4004
25-02-2012, 10:47
Açıklama için teşekkürler. Gayet mantıklı (pislix in aksine)

SON birliklerinde 5-10 kişi kaldı oyunla ilgilenen. Sanırım WOW kurulmadan oyun bitti.
Yöneticilerde dahi onlin olmayan var...

EKKAB
25-02-2012, 14:40
Halen anlamamakta ısrarlısınız hocam ben size durumu izah etmedim sadece öyle bir olayın olabileceğini söyledim diğer serverda başıma geldi çünkü.Ben size sadece önyargılı olmayın herşeye karşı bu kadar demek istedim ama anlamayacaksınız siz yine boşverin.Kral sensin tamam :D

Açıklama için teşekkürler. Gayet mantıklı (pislix in aksine)

SON birliklerinde 5-10 kişi kaldı oyunla ilgilenen. Sanırım WOW kurulmadan oyun bitti.
Yöneticilerde dahi onlin olmayan var...

selcuk74
25-02-2012, 14:56
ilk basta şunu söylemek istiyorum...nam yöeticileri hiç konuşmasın dediniz benim ilk s7 de oynayışım bu serverdan sadece tırmık hesabını tanıyarak geldim buraya geri kalan herkezle sonradan tanışmışımdır...kısacası hiç bir son yada red army bırlıgınden bana bilgi gelmedi çünkü kimseyi tanımıyorum...benim düşüncem karşı tarafta bir ajanım varsa bu oyun strateji oynundan çıkar kendi planımı olacaklar üzerine kurarım bildiğim birşeyi yaparsam zaten ben bu oyunu oynamak için bir amacım olmazdı..

Ben zaten kimse suçle demedim beni alakadar etmiyor isteyen nam birliklerinede istediği hesabı incelesin eğer bir plan yapıyorsam kimse bunu bilmez sadece gerçekten güvendiğim kişiler bu planlarımı bilir...önceki mesajımdada kızmış bir mesaj atmadım sadece gülüp geçtim orda...

hayır hiç konusmasın demedim süleyman kardeşim casusluktan hiç bahsetmesin dedim o kadar.

yurineros6
26-02-2012, 02:26
ww saldırı raporlarını birileri paylasabılırmı ?

Unknown
26-02-2012, 10:24
ww saldırı raporlarını birileri paylasabılırmı ?

Bu forumda genellikle paylaşılmayan tek şey wow raporlarıdır!

by bay
26-02-2012, 12:50
Bana sürekli savunma tahıl ve hammadde gönderen kişilere teşekkürü bir borç bilirim...

http://travian-reports.net/tr/report/5260672fc96,5260683d9d7,52607002a78,526071e3a83,52 6072c47c0,52607335538,526074ab223,526075edeaa,5260 762f30d,5260777955a,5260782d1e4,526079040d9,526080 caab5,526081ef25b,526082cb496,526083f7483,52608475 6f6

by bay
26-02-2012, 13:39
hayır hiç konusmasın demedim süleyman kardeşim casusluktan hiç bahsetmesin dedim o kadar.

bence artık bu konunun kapanması lazım olan oldu ve bitti..

kqdir
26-02-2012, 18:14
Bana sürekli savunma tahıl ve hammadde gönderen kişilere teşekkürü bir borç bilirim...

http://travian-reports.net/tr/report/5260672fc96,5260683d9d7,52607002a78,526071e3a83,52 6072c47c0,52607335538,526074ab223,526075edeaa,5260 762f30d,5260777955a,5260782d1e4,526079040d9,526080 caab5,526081ef25b,526082cb496,526083f7483,52608475 6f6

dışarıdan takip eden biri olarak Son ve Red Army birliklerinin ortak oprasyonu gibi geldi bana, işin içinde olmadığımız için yanlış anlamışta olabiliriz... çok sağlan savunmalar çok sağlam ordular, herkesi tebrik ederim.... ancak bu server bitmeyecek gibi... t4 böyle, inatçı 4 birlik bir araya gelirse sonsuza kadar süren wow mudacelesi bile görebiliriz... :)

ORHAN4004
26-02-2012, 20:34
dışarıdan takip eden biri olarak Son ve Red Army birliklerinin ortak oprasyonu gibi geldi bana, işin içinde olmadığımız için yanlış anlamışta olabiliriz... çok sağlan savunmalar çok sağlam ordular, herkesi tebrik ederim.... ancak bu server bitmeyecek gibi... t4 böyle, inatçı 4 birlik bir araya gelirse sonsuza kadar süren wow mudacelesi bile görebiliriz... :)

Ortak bir operasyon değil. Tamamen bağımsız saldırılar. Ortak saldırılar genelde aynı saniye içinde olur. WOW 95 ten sonra elinde asker olanlar dalmış. Saldırılarda mancınık sayısı az. Hedef wow değil Depolar olmalı idi. Depolarda daha fazla hasar verir ve tamir etmek daha uzun sürer.

3-4K mancınıkla wow hedef alınmamalı idi...

Sonlarda ordu bitti. 3K mancınık kalmadı galiba. Redlerde iki sağlam ordu yeter demiş :)

Neyse daha iş bitmedi. Redlerden bir iki güne yıkım raporları gelir...

Onlarda ordu daha bitmedi idareli kullanıyorlar...

selcuk74
26-02-2012, 22:08
Ortak bir operasyon değil. Tamamen bağımsız saldırılar. Ortak saldırılar genelde aynı saniye içinde olur. WOW 95 ten sonra elinde asker olanlar dalmış. Saldırılarda mancınık sayısı az. Hedef wow değil Depolar olmalı idi. Depolarda daha fazla hasar verir ve tamir etmek daha uzun sürer.

3-4K mancınıkla wow hedef alınmamalı idi...

Sonlarda ordu bitti. 3K mancınık kalmadı galiba. Redlerde iki sağlam ordu yeter demiş :)

Neyse daha iş bitmedi. Redlerden bir iki güne yıkım raporları gelir...

Onlarda ordu daha bitmedi idareli kullanıyorlar...

Bakın ben bildiğimi dosdogru soylerim yanlışımıda dogrumuda o yuzden bu konuda bildiğim su sonların ilk saldırılarından haberimiz yoktu ama en son saldıran arkadas sanırım bizimkilerle diyaloga girmiş onunla beraber cıkıldıgını biliyorum ama buda 2 yönden normal nam lar sonları 2 kez yıktı vede diğer nedende namların wow'u 95'in ustune cıkmıstı bu 2 nedende olusunca sonlardan hareket gelmesi normal. Ordu meselesine gelince sonlarda daha cok ii orduların oldugunu biliyorum red army de dediğiniz gibi asıl hedefi nam wow u olmadıgı için idareli kullandı.

ORHAN4004
26-02-2012, 23:12
Bakın ben bildiğimi dosdogru soylerim yanlışımıda dogrumuda o yuzden bu konuda bildiğim su sonların ilk saldırılarından haberimiz yoktu ama en son saldıran arkadas sanırım bizimkilerle diyaloga girmiş onunla beraber cıkıldıgını biliyorum

Bu bir kişinin yaptığı bireysel davranış. Düşman değil rakibiz. Olur böyle diyaloğlar. Bunu ortak operasyon diyemeyiz.

Hesap silmek hiç bir işe yaramaz.

Dostum hesap açılması bir hafta gibi bir süre alabiliyor biliyor. Ani düşünüp hareket etmek yanlış olur. Bu bir hafta genelde eski verilerin silinme evresinden kaynaklanıyor. Bildiğim kadarı ile. Ama aynı hesaptan başka köylerede girilmişse geçmişe yönelik incelemede yapıyorlar. Hesabın hemen açılmasını beklemeyin. 5-6 günden önce açılırsa şanslı sayılırsınız.

SON birlikleride yıllar önce ortak hareket edip hesap sildi. 5-6 yıl önce bilen bilir. Oyuna müdahele edildiği kuşkusu vardı o zaman. Halende bazen o şüpheler oluyor. Sonuç değişen hiç bir şey olmuyor. Silenler sildiği ile kalıyor.

O yüzden toplu hesap silmenin hiç kimseye faydası yok.

Çi Çi Han
27-02-2012, 12:46
S.A;
Herkes'e; WoW'da Başarılar... Özellikle: Siremen ve By Bay'a

by bay
27-02-2012, 18:18
S.A;
Herkes'e; WoW'da Başarılar... Özellikle: Siremen ve By Bay'a

İyi dilekleriniz için teşekkür ederiz elimizden geldiğimiz kadar dayanacağız...

reme
28-02-2012, 11:54
Seviye 98 yürü be abi...

Unknown
28-02-2012, 11:58
Seviye 98 yürü be abi...

indirirler brother çok saldırı var

reme
28-02-2012, 12:01
indirirler brother çok saldırı var

Yapcak bişe yok ozaman,bidahaki sefere...

selcuk74
28-02-2012, 16:22
Yapcak bişe yok ozaman,bidahaki sefere...

valla bu daha boyle ne kadar gidecek bilmiyorum haydi biz yöneticiyiz bu birliklerde geçmişimiz var dayanıyorz ama normal oyuncular çok sıkıldı cok.

kqdir
28-02-2012, 17:57
depolar gitmediyse en yüksek wow seviyesi hala siremende 88. seviye ve en avantajlı o... sonsuza kadar sürer bu wow mucadelesi....

ORHAN4004
28-02-2012, 18:07
depolar gitmediyse en yüksek wow seviyesi hala siremende 88. seviye ve en avantajlı o... sonsuza kadar sürer bu wow mucadelesi....

Saldırı askerini WOW a çakan ya savunma ağırlıklı çalışıyor, ya köyünü siliyor, ya da WOW için hammadde gönderiyor. Oyun ha bitti habitecek diyorlar.

WOW kurulmaya başladığında sıfır olan saldırı askerim 30K civarına çıktı. Mancınıkta 3K WOW a etkisi olmaz. Ama sayılı ordulardan artık :))

WOW süreci bir ay daha sürerse seviye alacak duruma gelir.

Herkez bumantıkla devam etse WOW bitmez zaten.

Ama her gün köyünü silenlerin sayısı arttı.

Başka sörvera geçip şifresini devredenleri söylemiyorum bile...

Kalan Ordular belli Eskisi kadar çok değil. Onlarda bitince WOW kurulur..

PİSLİX
28-02-2012, 18:12
sıremenden sevıye alacak asıl ordumuz hala gırmedı 5-10 dakıkaya son halını gorursunuz wow un

EKKAB
28-02-2012, 18:20
sıremenden sevıye alacak asıl ordumuz hala gırmedı 5-10 dakıkaya son halını gorursunuz wow un

hadi canım sende yeme bizi şimdi :)) bir romalımı gidiyor ne

KAİN
28-02-2012, 18:29
evet romalarda geldi hoşgeldi :) yine 3 bölge yarım bölge adama geldi RED ARMY VE SON birlikleri güzel ordularla geldiler sonuç ortada daha ordu varsa gelsin :)

PİSLİX
28-02-2012, 18:32
evet romalarda geldi hoşgeldi :) yine 3 bölge yarım bölge adama geldi RED ARMY VE SON birlikleri güzel ordularla geldiler sonuç ortada daha ordu varsa gelsin :)

sızde ne aglak cıktınız yaw 3 bolge bır adama geldı ahahaha http://travian-reports.net/tr/report/5269460d5e2

gelen rapor burada kestıgınız askerde top 10 da keno aynı haftada 6milyondan fazla kesmıstı yanılmıyorsam bız cok daha az orduyla sızı perısan ettık nam ve ksr delı yanınıza bır bırlık daha bulmanız lazım bızımle denk olmanız ıcın..

PİSLİX
28-02-2012, 18:33
wow saldırı raporları paylasılacaktır ama en can alıcısını ben paylasayım tekrar :D

http://travian-reports.net/tr/report/5269460d5e2 (http://travian-reports.net/tr/report/5269460d5e2)

EKKAB
28-02-2012, 18:34
sızde ne aglak cıktınız yaw 3 bolge bır adama geldı ahahaha http://travian-reports.net/tr/report/5269460d5e2

gelen rapor burada kestıgınız askerde top 10 da keno aynı haftada 6milyondan fazla kesmıstı yanılmıyorsam bız cok daha az orduyla sızı perısan ettık nam ve ksr delı yanınıza bır bırlık daha bulmanız lazım bızımle denk olmanız ıcın..

tebrikler abi boşver burası s7 burda nam birliklerinin şansı olmuyor geçen yılda aynısı oldu bu gidişle bu yılda aynısı olacak :)

KAİN
28-02-2012, 18:36

bak yine bişey yazdığıma pişman oldum iki dk edebinle cevap ver, giren orduları görürsün birazdan SON red army ortak yapımı olup olmadığını birleştiğinizi cümle alem biliyor merak etme, git kenanı ara anlatsın sana haberin yoksa.

PİSLİX
28-02-2012, 18:37
tebrikler abi boşver burası s7 burda nam birliklerinin şansı olmuyor geçen yılda aynısı oldu bu gidişle bu yılda aynısı olacak :)

namların sansı tutmuyor :D ama bu kez ısımlerını bırlestırdıler haklarını yemeyelım sansları azda olsa var :D

EKKAB
28-02-2012, 18:42
namların sansı tutmuyor :D ama bu kez ısımlerını bırlestırdıler haklarını yemeyelım sansları azda olsa var :D

ooo geçen yılda böyleydilerki birleşmedikleri kim kaldıydı serverda ANKA birlikleri haricinde ANADOLU birliklerini bile kışkırtıp kendilerine çektiydiler bir kısmını biz dedikmi hiç biz tek bölge siz 3 bölge ama yinede wowu biz kurduk diye :D demekki neymiş wow kuran her koşulda kurarmış..

PİSLİX
28-02-2012, 18:52
bak yine bişey yazdığıma pişman oldum iki dk edebinle cevap ver, giren orduları görürsün birazdan SON red army ortak yapımı olup olmadığını birleştiğinizi cümle alem biliyor merak etme, git kenanı ara anlatsın sana haberin yoksa.

allah razı olsun edeplı olmayı ogrenıyoruz sızden.. wow 99 basmıssın sonlar aman redler gıdıyor bız gıtmeyelım bız aman sonlar gıdıyor bız gıtmeyelım aman bunları beraber yıkarsak adımız cıkar deyıp ekmegınıze yagmı surelım yapılacak sey bellı ordusu olan gırecek.. bu konuları travıan bılenlere sor sana anlatır.. benım soyleyecegım sudur red army adı red army olmayan hıcbır bırlıkle bırlesmemıs ve bırlesmeyecektır..

PİSLİX
28-02-2012, 18:53
ayrıca cok merak edıyorum sevıye 100 basmısmıydınız yoksa nasıl olsa yıkılacak deyıp 99 olunca bıraktınız mı :D

PİSLİX
28-02-2012, 18:56
ooo geçen yılda böyleydilerki birleşmedikleri kim kaldıydı serverda ANKA birlikleri haricinde ANADOLU birliklerini bile kışkırtıp kendilerine çektiydiler bir kısmını biz dedikmi hiç biz tek bölge siz 3 bölge ama yinede wowu biz kurduk diye :D demekki neymiş wow kuran her koşulda kurarmış..

ayrıca bızım merkezlerımıze son ksr ve nam beraber gırdıler :D sımdı soz konusu olan wow oyun bıtecek adamlar sızınle bırlesmemıs nıye bıraksın sana kur dıye :D bızım sevıye 98 olsa yarında bıze yollar bu arkadaslar ve kımsede dıyemezkı nıye yolladın :D

dexter34
28-02-2012, 18:58
önden son birliği oyuncusu
http://travian-reports.net/tr/report/526958bf352

10 dk sonra red army oyuncusu
http://travian-reports.net/tr/report/526959ae74a

8 dk sonra tekrar son birliği oyuncusu
http://travian-reports.net/tr/report/5269607e903

yarım saat sonra tekrardan red army oyuncusu
http://travian-reports.net/tr/report/5269611f2ac

KAİN
28-02-2012, 19:01
allah razı olsun edeplı olmayı ogrenıyoruz sızden.. wow 99 basmıssın sonlar aman redler gıdıyor bız gıtmeyelım bız aman sonlar gıdıyor bız gıtmeyelım aman bunları beraber yıkarsak adımız cıkar deyıp ekmegınıze yagmı surelım yapılacak sey bellı ordusu olan gırecek.. bu konuları travıan bılenlere sor sana anlatır.. benım soyleyecegım sudur red army adı red army olmayan hıcbır bırlıkle bırlesmemıs ve bırlesmeyecektır..

edepli olmayı öğreniceksin yavaş yavaş insansın sonuçta eğitilebilir bir varlıksın, her neyse ben bu oyunu bilmiyorum zaten sağolasın söylediğin için :) biz birleştik zaten namlarla bunu cümle alem biliyor görüyorsunuzda tılsım vermeler falan ya bi git işine senin karşında çocuk mu var birleştiğinizi bilmiyorsan sende git kenoya sor diyom o anlatsın sana,

sonuç itibariyle ordular iyiydi direndik direnmeye devam SON RED ARMY farketmez olcakla öleceğe çare yoktur :)

Q2AN
28-02-2012, 19:37
seviye 98 olmuş bir wowa saldırmak diğer birliklerle ortak hareket etmek manasına geliyorsa eğer. Bunu bu şekilde yorumlayanın oyun bilgisini ve iyi niyetini sorgularım.

Biz SON birliği olarak serverde elimizden geleni yaparız.kim kuracaksa hakkıyla kursun. Askerleri yok diyen arkadaşa bu saldırılar bir cevap olmuştur umarım. Yarın bizden başka kim bu seviyeye gelirse onlara da aynı şey yapılacaktır.

Not olarak ta şunu ekleyeyim . kişisel olarak yazıştığım tek wow sahibi de siremen dir. Çok düzgün ve seviyeli olduğuna şahit olduğum bir arkadaştır. Ama bu oyun oynama tarzımızı değiştirmez.
Hak eden kazansın.
tüm wow oyuncularına başarılar..

birde tılsım vermeler falan olmuş bununla ilgili kim ne biliyorsa paylaşsın.

PİSLİX
28-02-2012, 19:42
edepli olmayı öğreniceksin yavaş yavaş insansın sonuçta eğitilebilir bir varlıksın, her neyse ben bu oyunu bilmiyorum zaten sağolasın söylediğin için :) biz birleştik zaten namlarla bunu cümle alem biliyor görüyorsunuzda tılsım vermeler falan ya bi git işine senin karşında çocuk mu var birleştiğinizi bilmiyorsan sende git kenoya sor diyom o anlatsın sana,

sonuç itibariyle ordular iyiydi direndik direnmeye devam SON RED ARMY farketmez olcakla öleceğe çare yoktur :)

malesef sız degılsınız sızı gıdı egıtemedı vaz gectı ben hıc ugrasamayacagım ısınıze bakın saga sola laf atmayın yeter.. sızın bırlıgınız delı ve nam yanı dısında ne oldugu ılgılendırmez bızım bırlıgımız red army dısımızda ne oldugu bızı ılgılendırmez.. wowunuzu kurun kurabılıyorsanız sancılanınca saga sola edeplı olun demeyle edeplı olunmaz.. nıhayetınde oyun oynuyoruz bu kadarda kendınızı kasmayın gercekten... sızın sahsınıza artık bısey yazmayacagım sız buna cevap yazacaksınız kesın ama ben cevaplamayacagım ama cevaplayamayacagımdan degıl cevap yazmaya deger gormedıgımden..

PİSLİX
28-02-2012, 19:48
seviye 98 olmuş bir wowa saldırmak diğer birliklerle ortak hareket etmek manasına geliyorsa eğer. Bunu bu şekilde yorumlayanın oyun bilgisini ve iyi niyetini sorgularım.

Biz SON birliği olarak serverde elimizden geleni yaparız.kim kuracaksa hakkıyla kursun. Askerleri yok diyen arkadaşa bu saldırılar bir cevap olmuştur umarım. Yarın bizden başka kim bu seviyeye gelirse onlara da aynı şey yapılacaktır.

Not olarak ta şunu ekleyeyim . kişisel olarak yazıştığım tek wow sahibi de siremen dir. Çok düzgün ve seviyeli olduğuna şahit olduğum bir arkadaştır. Ama bu oyun oynama tarzımızı değiştirmez.
Hak eden kazansın.
tüm wow oyuncularına başarılar..

birde tılsım vermeler falan olmuş bununla ilgili kim ne biliyorsa paylaşsın.

oyunu bıldıgınız ve hakkıyla oynadıgınız yorumunuzdan asıkar.. kım kıme ne tılsımı vermıs bılmıyorum ama sunu bılıyorum tılsım bu oyunun en stratejık nesnesı bırlıkler bunu kendısıne en faydalı sekılde dolastırmakla sorumlu.. (tılsım verıldıgını sızden duydumyanlıs anlasılmasın herhangı bır bılgım yok) ancak eger bır bırlık dıgerıne tılsım verdıgınde bırlesıyorsa neden azımsanmayaca bır sure bızden alınamayan tılsımlar ıcın ksrdelı bırlıklerınden arkadaslar yorumlar yazdı o donemlerde bu arkadaslar kendılerını bızımle bırlesmısmı sayıyorlardı?? yada kendılerını uyanık karsılarındakılerı de saf mı sanıyorlar??

az once de belırttıgım gıbı son bırlıklerı kısıtlı ımkanlarıyla yapabıleceklerının en ıyısını yapıyorlar (sahsı fıkrım) ve sunuda cok ıyı bılıyorumkı yarın bızım wowumuz 98-99 ları gorurse ellerındekı orduyu bıze karsıda kullanacaklardır bundan suphesı olan varmı??

KAİN
28-02-2012, 19:52
malesef sız degılsınız sızı gıdı egıtemedı vaz gectı ben hıc ugrasamayacagım ısınıze bakın saga sola laf atmayın yeter.. sızın bırlıgınız delı ve nam yanı dısında ne oldugu ılgılendırmez bızım bırlıgımız red army dısımızda ne oldugu bızı ılgılendırmez.. wowunuzu kurun kurabılıyorsanız sancılanınca saga sola edeplı olun demeyle edeplı olunmaz.. nıhayetınde oyun oynuyoruz bu kadarda kendınızı kasmayın gercekten... sızın sahsınıza artık bısey yazmayacagım sız buna cevap yazacaksınız kesın ama ben cevaplamayacagım ama cevaplayamayacagımdan degıl cevap yazmaya deger gormedıgımden..

al birde burdan yak kolay gelsin.

ORHAN4004
28-02-2012, 20:01
Kim kime tılsım vermiş. :)
Acil depo tılsımı lazım.
İki denememde alamadım..

PİSLİX
28-02-2012, 20:14
oyunun hakkını verenler her turlu bellı oluyor :D

by bay
28-02-2012, 20:46
oyunu bıldıgınız ve hakkıyla oynadıgınız yorumunuzdan asıkar.. kım kıme ne tılsımı vermıs bılmıyorum ama sunu bılıyorum tılsım bu oyunun en stratejık nesnesı bırlıkler bunu kendısıne en faydalı sekılde dolastırmakla sorumlu.. (tılsım verıldıgını sızden duydumyanlıs anlasılmasın herhangı bır bılgım yok) ancak eger bır bırlık dıgerıne tılsım verdıgınde bırlesıyorsa neden azımsanmayaca bır sure bızden alınamayan tılsımlar ıcın ksrdelı bırlıklerınden arkadaslar yorumlar yazdı o donemlerde bu arkadaslar kendılerını bızımle bırlesmısmı sayıyorlardı?? yada kendılerını uyanık karsılarındakılerı de saf mı sanıyorlar??

az once de belırttıgım gıbı son bırlıklerı kısıtlı ımkanlarıyla yapabıleceklerının en ıyısını yapıyorlar (sahsı fıkrım) ve sunuda cok ıyı bılıyorumkı yarın bızım wowumuz 98-99 ları gorurse ellerındekı orduyu bıze karsıda kullanacaklardır bundan suphesı olan varmı??

Yazmayacaktım yazmayacaktım ama artık kayıtsız kalamayacağım Roma Tapınağı olayı heralde çok çabuk unutuldu...Biz saldırı yapacağız siz saldırmayın diyen kimdi?? ayrıca hesaplamalarıma rağmen roma tapınağının hazırlayacağı ordu siz wowu 100 e tamamlayınca anca ziyarete gelecekti bunlar ne kadar çabuk unutuldu...

Ben ona sizde saldırın redarmy den istediğimiz seviyeyi alamayız dediğimde neden saldırıya çıkmadı buda sorgulanır...Normalde forumda bildiğim şeyleri çoğu kez konuşmam ama belli bir noktaya gelindiğindede konuşmadan duramam..Nam ve ksrdeli den söz ediyorsunuz evet birleştik ama herkez kendi wowunu destekliyor ve birbirimizin ne wowuna nede köylerine saldırı çıkacağız gerektiğinde her merkez saldırınızda da birbirimizi destekleyeceğiz..

Peki bu iki birlik hakkında başka bir soru sorcakmısınız iğneleyici bir şekilde konuşmazsanız sevinirim...sizin birlikleriniz hakkında birşey söylemezken artık sizinde karalama yapmadan konuşmanız gerektiğini düşünüyorum..

Şunu da söylemek istiyorum Nam birliklerinde ilk defa oynuyorum burdaki arkadaşlarında çoğu Nam birliklerinde ilk defa oynuyor..

reme
28-02-2012, 20:46

Benim şüphem yok,zaten birkaç gün sonra bu sorunun cevabını almış olacağıZ.Saldırılar çıkılacak mı yoksa ihale yine bize mi kalacak göreceğiz.Ama hala söylüyorum wowun en güçlü adayı biziz.

Not:Usta sen bukadar agresif takılmazdın forumda,eyşe şan ile ekolojıyı aratmaz oldun:)(şahsi fikrim)

saygılar...

ORHAN4004
28-02-2012, 21:40
Biraz tartışma ortamını değiştireyim dedim. Buyrun :))

Oyunda yapılan genel uygulama merkezden saldırı askeri basmak ve yan köylerden savunma askeri basmaktır.

Merkeze saldırı olduğu zaman yan köylerden merkeze asker çekilmekte bereberinde kahramanda eklenmektedir.

Sistem sadece kahramanın bağlı olduğu köydeki askerlerin savunma değerlerini (Proteryanın Uzun Kılıcı ile %5) %5 ve kahramanın savunma bonusu ile de %20 arttırması gerekir. Buda toplamda %25(yaklaşık diyelim) artırması gerekir ancak yaptığım testlerde hiç bir zaman bu oranda savunma kuvvetini bu oranda artırmadığını gördüm.

Bunun nedenini irdelediğimde yan köyden kahramanla dahi gönderdiğim destek askerleri ile birlik olması gereken kahramanın Merkeze ulaşınca Merkeze bağlanması nedeni ile bu birlikteliğin bozulmasından kaynaklandığını anladım.

Sonuçta merkezden savunma askeri basılmıyor. yan köylerden basılıyor. Ama yan köyden 40K savunmada göndersen kahraman bonusundan yararlanamamaktadır.

Kahramanı yan köye gönderip (Kahraman Kışlası Olan.) bu 40K askeri kahraman desteğinde göndersek dahi sonuç değişmiyor. Kahraman bu askerlerle merkez köye geldiğinde merkez köye geçiyor (bağlanıyor) ve 40K askere savunma bonusu olarak katkıda bulunmuyor...

Bunu düzeltmek için bir seçme şansı tanınmalı.

PİSLİX
28-02-2012, 22:00
Yazmayacaktım yazmayacaktım ama artık kayıtsız kalamayacağım Roma Tapınağı olayı heralde çok çabuk unutuldu...Biz saldırı yapacağız siz saldırmayın diyen kimdi?? ayrıca hesaplamalarıma rağmen roma tapınağının hazırlayacağı ordu siz wowu 100 e tamamlayınca anca ziyarete gelecekti bunlar ne kadar çabuk unutuldu...

Ben ona sizde saldırın redarmy den istediğimiz seviyeyi alamayız dediğimde neden saldırıya çıkmadı buda sorgulanır...Normalde forumda bildiğim şeyleri çoğu kez konuşmam ama belli bir noktaya gelindiğindede konuşmadan duramam..Nam ve ksrdeli den söz ediyorsunuz evet birleştik ama herkez kendi wowunu destekliyor ve birbirimizin ne wowuna nede köylerine saldırı çıkacağız gerektiğinde her merkez saldırınızda da birbirimizi destekleyeceğiz..

Peki bu iki birlik hakkında başka bir soru sorcakmısınız iğneleyici bir şekilde konuşmazsanız sevinirim...sizin birlikleriniz hakkında birşey söylemezken artık sizinde karalama yapmadan konuşmanız gerektiğini düşünüyorum..

Şunu da söylemek istiyorum Nam birliklerinde ilk defa oynuyorum burdaki arkadaşlarında çoğu Nam birliklerinde ilk defa oynuyor..

yazımda sızı rahatsız edecek bısey oldugunu dusunmuyorum.. roma tapınagının yada o hesaptakı kımse onun sızın arkadaslarla ne pazarlıklar yaptıgını tartısmak yersız cunku her bırlık her hesap kendı oyununu oynar o kendı oyununu denemıs o kadar.. sonucta sımdı sonlar olmasaydı bız sızın wow ununuz yıkamayacakmıydık.. yanı eger sızınkıler romatapınagının planlarına uysaydı zekalarından supe ederdım yanı kımse bu sevıyelere gelmıs bır wowun kaderının gormedıgı orduların elıne bırakamaz ve sızde bırakmadınız.. bunda rahatsız olacak bısey yok ama konusulanlar bızlerınde canını sıktı cunku o sekılde wow kurmus olsaydık basarımız lekelenmıs olacak ve gercek bır basarı olmayacaktı... ayrıca oyunda kendı bırlıgım dısında hıc bır bırlıkle dıplomasım sozkonusu degıl muhabbet ettıgım gorustugum tek ınsan celal abıdır (necdetc) o da travıandan otedır.. sonuc olarak sızınle bırlesmesı olmayan oyuncular saldırı cıkmıs ve rakıplerıne zarar vermıstır olay bukadar basıt.. dedıgım gıbı yarında bızım sevıye one cıksın emınım son bırlıklerınden cıddı saldırılar almaya baslayacaktır.. sonucta bız son onlarda red degıl adımız red-son yada son-red de degıl sıkıntı yok yanı.. ıyı eglenceler

PİSLİX
28-02-2012, 22:03
Benim şüphem yok,zaten birkaç gün sonra bu sorunun cevabını almış olacağıZ.Saldırılar çıkılacak mı yoksa ihale yine bize mi kalacak göreceğiz.Ama hala söylüyorum wowun en güçlü adayı biziz.

Not:Usta sen bukadar agresif takılmazdın forumda,eyşe şan ile ekolojıyı aratmaz oldun:)(şahsi fikrim)

saygılar...

agresıf degılım cok sukur ustad ama bısey soyleyım sonların ordularına yada nam bırlıklerının ordularına (sıfrelerı sızde degılse) sevıyesı 98-99 a gelmıs bır wow ıcın guvenemezsını ıs herzaman sıze duser.. cunku bu ısın donusu yok wow kurmak ıstıyorsan rıske edemezsın sonucta.. basılan askerı kımse evıne goturemeyecegıne gore kurulma ıhtımalı rakıp wowdaysa gırmekten baska care yok :) ıyı eglenceler

Unknown
28-02-2012, 22:12
Çok güzel saldırılar olmuş arkadaşların emeğine sağlık.Bizimde emeğimize sağlık:D bu saatten sonra önden biri girmiş felan hikaye elbet olacak böyle şeyler benim mançom çoksa önden bir koçbaşı ordusu olan arkadaşı sokarım.Ha bu saatten sonrada redler yada sonlar birbirine saldırmaz aynı bizlerin namlara yada onların bize saldırmayacağı gibi bu kısır döngü sürer gider ordular bitene kadar

Ayrıca ben daha çok seviye alınmasını bekliyordum giren ordulara bakaraktan sur tamamiyle yıkılmamış sanırım...

by bay
28-02-2012, 22:14
yazımda sızı rahatsız edecek bısey oldugunu dusunmuyorum.. roma tapınagının yada o hesaptakı kımse onun sızın arkadaslarla ne pazarlıklar yaptıgını tartısmak yersız cunku her bırlık her hesap kendı oyununu oynar o kendı oyununu denemıs o kadar.. sonucta sımdı sonlar olmasaydı bız sızın wow ununuz yıkamayacakmıydık.. yanı eger sızınkıler romatapınagının planlarına uysaydı zekalarından supe ederdım yanı kımse bu sevıyelere gelmıs bır wowun kaderının gormedıgı orduların elıne bırakamaz ve sızde bırakmadınız.. bunda rahatsız olacak bısey yok ama konusulanlar bızlerınde canını sıktı cunku o sekılde wow kurmus olsaydık basarımız lekelenmıs olacak ve gercek bır basarı olmayacaktı... ayrıca oyunda kendı bırlıgım dısında hıc bır bırlıkle dıplomasım sozkonusu degıl muhabbet ettıgım gorustugum tek ınsan celal abıdır (necdetc) o da travıandan otedır.. sonuc olarak sızınle bırlesmesı olmayan oyuncular saldırı cıkmıs ve rakıplerıne zarar vermıstır olay bukadar basıt.. dedıgım gıbı yarında bızım sevıye one cıksın emınım son bırlıklerınden cıddı saldırılar almaya baslayacaktır.. sonucta bız son onlarda red degıl adımız red-son yada son-red de degıl sıkıntı yok yanı.. ıyı eglenceler

siz oynun basında ateskeslerını yaptınız bızde oynun sonunda ateskesımızı yaptık...sızde farkındaysanız ksrdelı bırlıklerı ıle Nam bırlıklerı denk guclerde hemen hemen bu sekılde olursada kımse kımsenın ısmını almasına gerek yok en uygun sekılde Nam/Ksr yada Ksr/Nam birlikleri şeklinde devam ediyoruz..

yukarda yazdıgım yazıyı sız yazmadınız ben burda gayet kınayelı bır laf goruyorum oynun basından bu yana her bırlıgı kendınızden kucuk gordunuz ve bu sekılde ıgneleyıcı laflarla sadece kendınıze dusman edındınız..

Sımdıye kadar agzımdan redarmy bırlıklerını ıgneleyıcı tek lafım cıkmadı ama halen daha ısrarla yok öyleydı yok boyleydı demezsenız sevınırım...herkez burda wow yolunda geregını yapmaya calısıyor sıremen yada sızın kadar savunmamız var yada yok ama elımızden geldıgı kadar wowa gelen her orduyu kesecegız bundan kımsenın suphesı duymasın sıremen yada benım kurmam hıc onemlı degıl benım ıcın sıremen kurarsa wowu kendım kurmusum gıbı sevınırım...

derinturk
28-02-2012, 22:25
Çok güzel saldırılar olmuş arkadaşların emeğine sağlık.Bizimde emeğimize sağlık:D bu saatten sonra önden biri girmiş felan hikaye elbet olacak böyle şeyler benim mançom çoksa önden bir koçbaşı ordusu olan arkadaşı sokarım.Ha bu saatten sonrada redler yada sonlar birbirine saldırmaz aynı bizlerin namlara yada onların bize saldırmayacağı gibi bu kısır döngü sürer gider ordular bitene kadar

Ayrıca ben daha çok seviye alınmasını bekliyordum giren ordulara bakaraktan sur tamamiyle yıkılmamış sanırım...

bence yorumun tebriği hakediyor dostum.şurda beğen butonu olsa anında beğenirdim.

yurineros6
28-02-2012, 22:28
tartısmalar devam ede dursun bırılerı raporları paylasabılırmı ?

reme
28-02-2012, 22:32
agresıf degılım cok sukur ustad ama bısey soyleyım sonların ordularına yada nam bırlıklerının ordularına (sıfrelerı sızde degılse) sevıyesı 98-99 a gelmıs bır wow ıcın guvenemezsını ıs herzaman sıze duser.. cunku bu ısın donusu yok wow kurmak ıstıyorsan rıske edemezsın sonucta.. basılan askerı kımse evıne goturemeyecegıne gore kurulma ıhtımalı rakıp wowdaysa gırmekten baska care yok :) ıyı eglenceler

Usta pardon ama anlamadım ben,nam bırlıklerı ordularına guvenemezsın ne demek,onların ordusu bızım,bızım ordular onların...Ben sadece sonların ordusu ıcın ihale bıze mı kalacak yıne dedım...Ayrıca bizim birleşmemiz resmi,sizinki gayri resmi gibi:)neyse ıyı geceler...saygılar.

Unknown
28-02-2012, 22:33

biraz geriye git dostum paylaşıldı

bence yorumun tebriği hakediyor dostum.şurda beğen butonu olsa anında beğenirdim.

Bu saatten sonra birbirimize laf atmanın anlamı yok,bence 4 birlikte okadar büyük tebriği hakediyorki dile kolay 1 yıldan beri uğraşılıyor bu serverla.Wow u kim kurarsa kursun tebriği hakediyor olacak elbette biz kurarsak daha çok sevineceğim ama rakibimde kurarsa tebrik edeceğim hepsi bu oyun sonuçta zevk alalım.

Mcky
28-02-2012, 22:36

Arkadasım dısardan oyunu ızleyen bırı olarak saldırılardakı kocbasılarının buyukluk sıralamasına dıkkat etmenı rıca ederım buyukten kucuge dogru sıralanmıs bu bır tesadufmudur sadece soruyorum herkese basarılar

S12 mcky

selcuk74
29-02-2012, 01:07
biraz geriye git dostum paylaşıldı

bu saatten sonra birbirimize laf atmanın anlamı yok,bence 4 birlikte okadar büyük tebriği hakediyorki dile kolay 1 yıldan beri uğraşılıyor bu serverla.wow u kim kurarsa kursun tebriği hakediyor olacak elbette biz kurarsak daha çok sevineceğim ama rakibimde kurarsa tebrik edeceğim hepsi bu oyun sonuçta zevk alalım.

işte bende bu mesajı cok begendim. Hepiniz gercekten ayrı ayrı tebriği hakediyorsunuz arkadaslar.

yurineros6
29-02-2012, 01:19
http://travian-reports.net/tr/report/52710451a8c

hesabımızda ortak olan selçuk kardeşimiz bizden habersiz cıktıgı saldırı sebebı ıle askerlerın yarısını koyde bırakıp yarısını gondermesı ve cakılması sebebı ıle kanka06 hesabı sılınecektır yaklasık bı 3500 mancınıkda koyde elımızde patladıgı ıcın hepınıze ww yolunda basarılar arkadaslar server gercekten bu kadar uzadı ve dahada en az 2 ayı var herkes ayrı ayrı tebrık edıyoruz ...

kanka06 ...

Çi Çi Han
29-02-2012, 10:15
önden son birliği oyuncusu
http://travian-reports.net/tr/report/526958bf352

10 dk sonra red army oyuncusu
http://travian-reports.net/tr/report/526959ae74a

8 dk sonra tekrar son birliği oyuncusu
http://travian-reports.net/tr/report/5269607e903

yarım saat sonra tekrardan red army oyuncusu
http://travian-reports.net/tr/report/5269611f2ac

:)) Aynen devam... abim

Süper savunma ;)

PİSLİX
29-02-2012, 19:00
Usta pardon ama anlamadım ben,nam bırlıklerı ordularına guvenemezsın ne demek,onların ordusu bızım,bızım ordular onların...Ben sadece sonların ordusu ıcın ihale bıze mı kalacak yıne dedım...Ayrıca bizim birleşmemiz resmi,sizinki gayri resmi gibi:)neyse ıyı geceler...saygılar.

anlatamadım sanırım benım dedıgım eger gozunle gordugun (roma tapınagı meselesı gıbı) bır ordu yola cıkmıssa sorun yok ama obur turlu nasıl olsa onlar yıkar ben gırmeyım dıyemezsın ısı garantıye almak ıcın sende ordu sokmak zorundasın dıye dusunuyorum.. herkesın kendı stratejısı tabı bıze laf dusmez.. umarım wow orduları bır an once tukenırde wow u herhangı bırı kurar artık.. ıyı eglenceler...

selcuk74
29-02-2012, 21:40
http://travian-reports.net/tr/report/52710451a8c

hesabımızda ortak olan selçuk kardeşimiz bizden habersiz cıktıgı saldırı sebebı ıle askerlerın yarısını koyde bırakıp yarısını gondermesı ve cakılması sebebı ıle kanka06 hesabı sılınecektır yaklasık bı 3500 mancınıkda koyde elımızde patladıgı ıcın hepınıze ww yolunda basarılar arkadaslar server gercekten bu kadar uzadı ve dahada en az 2 ayı var herkes ayrı ayrı tebrık edıyoruz ...

kanka06 ...

Ya hesap silmene üzüldüm gercekten s5'de basarılar...

DorDulley
01-03-2012, 11:06
racer free car simulation najlepszy modules 1 & 2 progress test answers yang hack pandora mt2 zapytaj fifa 12 na ekran dotykowy mobile download (http://ozukuz.konin.pl/fifa-12-na-ekran-dotykowy-mobile-download.html) planeta nowa 2 kartkowki azia (http://ysugavi.kutno.pl/planeta-nowa-2-kartk%C3%B3wki-azia.html) gra the sims 1 na nokia 2700 (http://ysugavi.kutno.pl/gra-the-sims-1-na-nokia-2700.html) test iq ravena odpowiedzi milionerzy 2011 PL 360x640 c geo chomi symualatory samochodow chomikuj (http://roqugoqe.polkowice.pl/symualatory-samochod%C3%B3w-chomikuj.html) crack morrowind zlota edycja (http://ubeler.mazury.pl/crack-morrowind-zlota-edycja.html) rozwiazywanie zadan z matematyki ekoludek kl 3 (http://ysugavi.kutno.pl/rozwi%C4%85zywanie-zada%C5%84-z-matematyki-ekoludek-kl-3.html) gry na xperie x10 talking tom cat 2 jar chomikuj ewolucjonizm test liceum gry na komorke tales (http://ozukuz.konin.pl/gry-na-kom%C3%B3rk%C4%99-tales.html) jak rozblokowac goclevera 5070 (http://ozukuz.konin.pl/jak-rozblokowac-goclevera-5070.html) pes 12 android pobierz chomikuj (http://ubeler.mazury.pl/pes-12-android-pobierz-chomikuj.html) underworld hd 2012 chomikuj Samsung sgh 3350 gra do sciagniecia za darmo millionaire 2 beat up chomikuj gry pilkarskie PL iso (http://ysugavi.kutno.pl/chomikuj-gry-pi%C5%82karskie-PL-iso.html) nowa era sprawdzian z wos u do 3 gim (http://ysugavi.kutno.pl/nowa-era-sprawdzian-z-wos-u-do-3-gim.html) pes 6 rip dowland (http://ysugavi.kutno.pl/pes-6-rip-dowland.html) karty pracy opowiesci z narni chomikuj dr house sezon 8 ep 9 pl paczki gier na android serwis shopmania (http://ozukuz.konin.pl/serwis-shopmania.html) juz po wszystkim happy folk chomikuj (http://ysugavi.kutno.pl/juz-po-wszystkim-happy-folk-chomikuj.html) simulator koparka do sciegania (http://ozukuz.konin.pl/simulator-koparka-do-%C5%9B%C4%87i%C4%99gania.html) przeboje biesiadne free gry lt3 gta 3 do sciagniecia na komputer slon dyskografia torrent tbp (http://ysugavi.kutno.pl/s%C5%82o%C5%84-dyskografia-torrent-tbp.html) nfs fiat (http://ubeler.mazury.pl/nfs-fiat.html) loki klucz (http://ubeler.mazury.pl/loki-klucz.html) simulator farmer 2007 pobierz jak wgrac dmg hack do xenoxmt2 egzamin szostoklasisty 2012 matematyka 2001 sprawdzian : klasa 1 rozdzial 2 (http://ozukuz.konin.pl/matematyka-2001-sprawdzian-%3A-klasa-1-rozdzia%C5%82-2.html) tracer sterowniki windows 7 64 (http://ozukuz.konin.pl/tracer-sterowniki-windows-7-64.html) ikarus mod mafia 1 chomikuj (http://roqugoqe.polkowice.pl/ikarus-mod-mafia-1-chomikuj.html) nasza klasa lowisko dzialajacy bot spinning nbak12 filesonic aktualna mapa samochodowa polski chomikuj pl c4d character (http://ubeler.mazury.pl/chomikuj-pl-c4d-character.html) Need for speed the run na telefon 3gplay (http://ozukuz.konin.pl/Need-for-speed-the-run-na-telefon-3gplay.html) sprawdzian english explorer 2 unit 6 chomikuj (http://ozukuz.konin.pl/sprawdzian-english-explorer-2-unit-6-chomikuj.html) lowisko nk bot 2012 triumf milosc odcinek 140 wideo organizm koniec poczatek powidok chomikuj kompas 3 ustny 2 (http://roqugoqe.polkowice.pl/kompas-3-ustny-2.html) szybszy pc program kod (http://ozukuz.konin.pl/szybszy-pc-program-kod.html) tapety na tel za free 240x400 (http://ysugavi.kutno.pl/tapety-na-tel-za-free-240x400.html) cheaty do kraina magii na nk chomikuj tapeta 240x400 hot gril new friend 6 unit 17 jak zgrac pliki na telefon xperia neo v (http://ubeler.mazury.pl/jak-zgra%C4%87-pliki-na-telefon-xperia-neo-v.html) nokia skype chomikuj (http://ozukuz.konin.pl/nokia-skype-chomikuj.html) arkham city trofea czlowieka zagadki chomikuj (http://ozukuz.konin.pl/arkham-city-trofea-cz%C5%82owieka-zagadki-chomikuj.html) arkham city trofea czlowieka zagadki chomikuj testy z angielskiego z sky high bellucci torebki opis zewnetrzny macka lanko (http://ozukuz.konin.pl/opis-zewn%C4%99trzny-ma%C4%87ka-%C5%82a%C5%84ko.html) gra ruchome kulki (http://ubeler.mazury.pl/gra-ruchome-kulki.html) harold & kumar spalone swieta lektor pl (http://ozukuz.konin.pl/harold-%26-kumar-spalone-%C5%9Bwi%C4%99ta-lektor-pl.html) xgd3 lt3 symulator promu kosmicznego fileserve laurki ze zdjciem drukuj metoda cremony za pomoca programu (http://ysugavi.kutno.pl/metoda-cremony-za-pomoc%C4%85-programu.html) skad pobrac sprawdziany z gramatyka i stylistyka (http://ozukuz.konin.pl/sk%C4%85d-pobra%C4%87-sprawdziany-z-gramatyka-i-stylistyka.html) wzor wypowiedzenia umowy telefonicznej Tmobile (http://ysugavi.kutno.pl/wz%C3%B3r-wypowiedzenia-umowy-telefonicznej-Tmobile.html) karty pracy 5 latkichomikuj red alert 2 pl s8500 download dino pociag mp3 (http://ysugavi.kutno.pl/dino-poci%C4%85g-mp3.html) instrukcja uzytkownika samsung galaxy young (http://ozukuz.konin.pl/instrukcja-u%C5%BCytkownika-samsung-galaxy-young.html) gta 3 android gdzie wgrac pliki (http://ysugavi.kutno.pl/gta-3-android-gdzie-wgra%C4%87-pliki.html) mapa polski igo9 nikita my love lyrics coreldraw x5 kod aktywacji talking tom cat 2 jar chomikuj (http://ubeler.mazury.pl/talking-tom-cat-2-jar-chomikuj.html) planeta nowa 2 kartkowki azia (http://ysugavi.kutno.pl/planeta-nowa-2-kartk%C3%B3wki-azia.html) forum klucz do woodcutter (http://roqugoqe.polkowice.pl/forum-klucz-do-woodcutter.html) cwiczenia puls ziemi 2 uzupelnione do pobrania heroes vi crack skidrow instrukcja forum PIOSENKA FUN PACK POBIERZ Z ULUB tapety gory nokia c3 chomikuj (http://ubeler.mazury.pl/tapety-g%C3%B3ry-nokia-c3-chomikuj.html) michel telo ai se eu te pego midi karaoke (http://ubeler.mazury.pl/michel-tel%C3%B3-ai-se-eu-te-pego-midi-karaoke.html) tajemny krag 2 ebook chomikuj (http://roqugoqe.polkowice.pl/tajemny-kr%C4%85g-2-ebook-chomikuj.html) coldplay paradise download przeklej platinum edition update 2 3 pl wzor patentowy na druty gry na telefon nokia c5 za free (http://ysugavi.kutno.pl/gry-na-telefon-nokia-c5-za-free.html) kod do gry agar symulator (http://roqugoqe.polkowice.pl/kod-do-gry-agar-symulator.html) ghost vs plants (http://ysugavi.kutno.pl/ghost-vs-plants.html) aleksandria poplyniemy daleko podklad mp3 karaoke puzzle quest 2 jar fajne serwery easy metin2 no hamachi gry download na telefon samsung s5570 (http://roqugoqe.polkowice.pl/gry-download-na-telefon-samsung-s5570.html) darmowe klucz licencyjny do antivirus avast (http://ysugavi.kutno.pl/darmowe-klucz-licencyjny-do-antivirus-avast.html) fizyka wybor testow tom 1 za darmo (http://ubeler.mazury.pl/fizyka-wyb%C3%B3r-test%C3%B3w-tom-1-za-darmo.html) sex z siostra znaczenie snu helvetica neue peb pl przepisy kulinarne magdy gessler na tiramisu

ORHAN4004
01-03-2012, 20:52
Sanırım oyun bitiyor. Redler sağlam savunma kurdu. Kimse yıkamaz gibi geliyor...

by bay
01-03-2012, 21:24
Bakıp göreceğiz:)

reme
01-03-2012, 22:13
Önden iyi birkoçbaşı ordusu girerse,benım tahmını 25 sevıye alacagını dusundugum bir ordu oldugunu dusunuyorum:)

Arat.
02-03-2012, 13:49
Merhaba

sevyelere baktığımda red birliklerinin ara farka bakarak bir avantaj kurduğunu düşünüyorum.
red savunmasının 7 milyon civarları olduğunu düşünürsek,üstüne birde eşiz mimar koyarsak,oldukça güçlü bir WoW suru karşımıza çıkıyor.WoW sevyesi illaki alınacaktır. ne kadar alınacak işte bu oldukça önemli bir soru.bekleyip zevkle izleyeceğiz.kaldıki diğer WoW sahiplerinin sevye olarak altına düşmesi redler açısından oldukça oyunu zora sokacağı kanatindeyim.ellerinde son saldırı ordusu kadar askerleri kaldığını düşünmüyorum.
zevkli ve heycanlı günler bizi bekliyor.
not:25 k ve üstü koç çilingir olacaktır.Tek parti olmak şartı ile,,diğer türlü saldırı yapanlara süpriz sonuçlar çıkacaktır düşüncesindeyim.
Tüm birliklere Başarılar...
Şahin

PİSLİX
02-03-2012, 19:51
allah kımseyı askersız bırakmasın :D herkes artık bıtsede gıtsek modunda..

by bay
02-03-2012, 22:55
7 milyon savunmaysa çok iyi savunma kurmuşlar bu sürümde bana imkansız geliyor..

reme
03-03-2012, 00:06
7 milyonsa güzel savunma gercekten...kara kara düşünelim ozaman biz...

selcuk74
03-03-2012, 02:58
Arkadaşlar bu oyun bahane ben bu oyunda cok sevdiğim kardeşler ve abiler tanıdım umarım bir çoğu ile devamı gelecek bir dostluk olustu aramızda o yüzden ne kadar cok kötü tarafı olsada bu oyunun yukarıda saydıgım nedenden dolayı bu oyunu seviyorum. Belki de bu server yakında biter, belki biz belki rakiplerimiz kazanır artık cokda önemi yok benim için hepiniz takdir şayan bir mücadele verdiniz hepinize çok teşekkür ediyorum.
Cephe:selcuk

Ekoloji
03-03-2012, 10:05
Red Army kurar , Son kurar , Nam kurar , KSRDELİ kurar
1 taraf bu wow u kuracak diğerleri onu tebrik eder, devam edenler yeni serverda yeni mücadelelere atılır.
Önemli olan kimin kurduğudur , nasıl kurduğu degil.
Cünkü başkalarına camur atmak başarısını gölgemeye calışmak kimseye yakışmaz ve zaten burda bunu yapıcak kimse yok , yok cünkü bu işe kalkışabilecek kişiler önce kendilerini sorgulamalılar.
Şuan 1. sıradayız ve bizide yıkmak icin ordular yola cıkıcaktır.
Bizde şuan wowu 2tur daha dondurecek 2wowu da 2şer kere yıkacak ordular var.
Yeri gelince ufak hesaplardan büyük ordularda cıkacak ve bu server kolay kolay bıtmıyecek.
Her ne olursa olsun 1taraf kazanıcak ve bunu haketmiş olacak herkezde bunu haketmek icin calışıyor.
Bu süreçte kırıcı laflardan aşağılayıcı sözlerden uzak durmalıyız zaten herkezde wow stresi var yorucu ve zor bir dönem
herkez daha hassas o yüzden kullandıgımız sözlere dikkat edelim herkez icin gecerlidir.
Artık bu tavırlardan vazgecelım ve duzgun bır sohbet muhabbet acalım derim.
Ukala ve benzeri cevaplardan kaçınalım tebrik etmeyi , başarı dilemeyi eksik etmiyelim.
Hepimiz yaşını başını almış aklı fikri yerinde insanlarız aramızda bayanlarda var daha düzgün , seviyeli ve kaliteli bir sohbet oyunuda daha eglenceli kılacaktır.

by bay
03-03-2012, 17:08
Red Army kurar , Son kurar , Nam kurar , KSRDELİ kurar
1 taraf bu wow u kuracak diğerleri onu tebrik eder, devam edenler yeni serverda yeni mücadelelere atılır.
Önemli olan kimin kurduğudur , nasıl kurduğu degil.
Cünkü başkalarına camur atmak başarısını gölgemeye calışmak kimseye yakışmaz ve zaten burda bunu yapıcak kimse yok , yok cünkü bu işe kalkışabilecek kişiler önce kendilerini sorgulamalılar.
Şuan 1. sıradayız ve bizide yıkmak icin ordular yola cıkıcaktır.
Bizde şuan wowu 2tur daha dondurecek 2wowu da 2şer kere yıkacak ordular var.
Yeri gelince ufak hesaplardan büyük ordularda cıkacak ve bu server kolay kolay bıtmıyecek.
Her ne olursa olsun 1taraf kazanıcak ve bunu haketmiş olacak herkezde bunu haketmek icin calışıyor.
Bu süreçte kırıcı laflardan aşağılayıcı sözlerden uzak durmalıyız zaten herkezde wow stresi var yorucu ve zor bir dönem
herkez daha hassas o yüzden kullandıgımız sözlere dikkat edelim herkez icin gecerlidir.
Artık bu tavırlardan vazgecelım ve duzgun bır sohbet muhabbet acalım derim.
Ukala ve benzeri cevaplardan kaçınalım tebrik etmeyi , başarı dilemeyi eksik etmiyelim.
Hepimiz yaşını başını almış aklı fikri yerinde insanlarız aramızda bayanlarda var daha düzgün , seviyeli ve kaliteli bir sohbet oyunuda daha eglenceli kılacaktır.

By Bay bu yazıyı beğendi:)

by bay
03-03-2012, 17:10
Arkadaşlar bu oyun bahane ben bu oyunda cok sevdiğim kardeşler ve abiler tanıdım umarım bir çoğu ile devamı gelecek bir dostluk olustu aramızda o yüzden ne kadar cok kötü tarafı olsada bu oyunun yukarıda saydıgım nedenden dolayı bu oyunu seviyorum. Belki de bu server yakında biter, belki biz belki rakiplerimiz kazanır artık cokda önemi yok benim için hepiniz takdir şayan bir mücadele verdiniz hepinize çok teşekkür ediyorum.
Cephe:selcuk

Bu yazınıza katılıyorum..Zaten bu oyunu bunun için oynuyorum umarım oyun bittiğinde konuştuğum kişilerle konuşmaya devam ederim..benim karakterim gereği oyunla alakalı değil bir kişiye abi yada kardeşim dediysem sonuna kadar öyle kalır oyun sadece buna bir başlangıç yapmıştır...

PİSLİX
04-03-2012, 16:25
az kaldı raporlar gelıyooor wow a cakılacak cok guzel ordular olacak walla yalan yok sevıye alınacak ama orduları gormek guzel olacak..

Unknown
04-03-2012, 16:31
az kaldı raporlar gelıyooor wow a cakılacak cok guzel ordular olacak walla yalan yok sevıye alınacak ama orduları gormek guzel olacak..
elbet ordular çakılacak önemli olan seviye alınması

PİSLİX
04-03-2012, 17:28
elbet ordular çakılacak önemli olan seviye alınması

tabıkıde sevıyeler alınacak buyuk ordular gormek oyuna eglence katıyor

ORHAN4004
04-03-2012, 17:45
15 K mancınığın 1-2 seviyeyi zor bela aladığınıda göreceğiz.

Mimar 5x

Bu gelenlerde son tango olacak galiba.

dexter34
04-03-2012, 19:15
Benim merak ettiğim bir konu var acaba son birlikleri red army wow a saldır çıktılar mı?.daha önce açıklama yapmışlardı seviye 100 e yaklaşan her wow a saldırı çıkarız bütün wow lara eşit mesafedeyiz kimseyle anlaşmamız yok..

Saldırılar yolda şimdi kim ne söylese boş, yarın olunca herkes sonuçları görecek.bu server öyle kolay bitmez herkes hesabını ona göre yapsın

Unknown
04-03-2012, 20:01
tabıkıde sevıyeler alınacak buyuk ordular gormek oyuna eglence katıyor
kesinlikle eğleneceğiz

Mimar 5x

sur yıkılırsa 15 k mancınık çok seviye alır iyi bir orduyla...

Benim merak ettiğim bir konu var acaba son birlikleri red army wow a saldır çıktılar mı?.daha önce açıklama yapmışlardı seviye 100 e yaklaşan her wow a saldırı çıkarız bütün wow lara eşit mesafedeyiz kimseyle anlaşmamız yok..

Saldırılar yolda şimdi kim ne söylese boş, yarın olunca herkes sonuçları görecek.bu server öyle kolay bitmez herkes hesabını ona göre yapsın

İnan bunu bende çok merak ediyorum abi,sanırım yönetim kadrosu bir açıklama yapar

KAİN
04-03-2012, 21:09

bülent abi 98 i bekliyordur son birlikleri :) gerçi çıkıp çıkmamaları bizi ilgilendirmez daha önce dediğim gibi. biz planımızı yaptık + + dan kurulması için vovun nam ekibi veya biz kurmuşuz hiç önemi yok ama + + nın kurması sevindirici olacaktır. nam ve ksrdeli ekibinde daha ne ordular çıkıcaktır izlesin tüm server :)

Kara Fatma
04-03-2012, 23:18
bitsin artık şu server
gına geldi

selcuk74
05-03-2012, 02:01
Burada birşey söylemek istiyorum diğer birliklerdeki arkadaşlar alınmasın ama sanırım bu versiyon için bir şeyi test edeceğiz sanırım bu serverda wow kurulması için en önemli tılsım 5x tılsımımı yoksa eşsiz tahıl tılsımımı hangi tılsım döverse bir sonraki serverlar içinde bir ipucu olacak hepimiz için. Diğer birliklerdeki arkadaşlar alınması dedim cunku bu 2 tılsıma sahip olan 2 birlik arasında gececek gibi geliyor mucadele buda tılsım farkından kaynaklanıyor.

by bay
05-03-2012, 04:15

Bu konu hakkında cevap yazmak ıstemıyorum bekleyıp gorecegız 30 saat ıcınde saldırı gelmezse sonlardan zaten daha konusmanın bır anlamı oldugunu dusunmuyorum:)

karabey
05-03-2012, 07:38
SON Birlikleri yönetimi Red Army wowuna saldıracaktır.. Seviye almak için elinden geleni yapacaklardır..

SON birlikleri yönetimi saldıracaktır.. Ama SON birliği oyuncuları buna tam destek vermiyorlar..

Biz server başından beri seviyeli güzel bir savaş yaptık RED ARMY birliğiyle... Hiç hakaret olmadı.. Hiç forumlarda gider yapmadık.. Orduları çaktık.. Saldırdık savunduk.. Yıktık yıkıldık.. Bu serverı bizim bitiremeyeceğimiz aşikar.. O zaman REDler bitirsin mantıgındayız..

Elimizde bir kaç ordu kaldı.. Ve bu ordularıda açık ve net olarak Sadece NAM wowuna göndereceğiz.. Oyunu hak eden kazansın.. Umuyorumkide öle olacak...

kqdir
05-03-2012, 08:52
Ben daha öncede söylemiştim ts7 bitmez RED ARMY (http://ts7.travian.com.tr/karte.php?d=327218) wowu en son baktığımda 98'di 58. seviyeye düşmüş... namların wow 83, ksrdelilerin wowu 76 sonların wowu ise 64...

saldıranın da savunanında ellerine sağlık raporları görmek isteriz...

by bay
05-03-2012, 09:07
SON Birlikleri yönetimi Red Army wowuna saldıracaktır.. Seviye almak için elinden geleni yapacaklardır..

SON birlikleri yönetimi saldıracaktır.. Ama SON birliği oyuncuları buna tam destek vermiyorlar..

Biz server başından beri seviyeli güzel bir savaş yaptık RED ARMY birliğiyle... Hiç hakaret olmadı.. Hiç forumlarda gider yapmadık.. Orduları çaktık.. Saldırdık savunduk.. Yıktık yıkıldık.. Bu serverı bizim bitiremeyeceğimiz aşikar.. O zaman REDler bitirsin mantıgındayız..

Elimizde bir kaç ordu kaldı.. Ve bu ordularıda açık ve net olarak Sadece NAM wowuna göndereceğiz.. Oyunu hak eden kazansın.. Umuyorumkide öle olacak...

Yazdığınız mesajdan pek birşey anlaşılmıyor..ilk basta redarmy wowuna saldırıp seviye alacağız diyorsunuz sonrada bütün orduları nam wowuna göndereceğiz diyorsunuz ilginç bir yazı:)

İyi olan kazansın diyelim bütün wowculara wow yolunda sabır diliyorum...

dexter34
05-03-2012, 09:45

Mimar 5x

yanıldın dostum..17k mancınık 40 seviye aldı..13 k koçbaşıda suru 9 seviyeye düşürdü.
benim tahminim, denildiği gibi 7 milyon defans yoktu en fazla 4.5 milyon defans vardı içeride
ama yinede tebrik etmek gerekiyor o kadar defansı beslemek çok zor iş bir wow cu olarak en iyi ben bilirim bu sıkıntıyı..

saldıran ve savunan arkadaşları tebrik ediyorum

selcuk74
05-03-2012, 14:33
bende saldıranları tebrik ediyorum gercekten zor bir oyun ama elden gelecek yok hamama girdik bir kere. Ayrıca savunma meselwsine gelince her iki rakam da tam değil 7 kadar değil ama 4,5 danda fazlaydı ama sanırım bizim en buyuk handikapımız wowumuzun romalı olması ne diyelim fantezi yapıyoruz :-)

TinkieWinkie
05-03-2012, 16:56
wow ile ilgili saldırı raporlarını paylaşırsanız sevinirim. saldıran ve savunan arkadaşları tebrik ederim .

iyi oyunlar

Çi Çi Han
05-03-2012, 16:56
Ali abimi canı gönülden tebrik ederim.. tabi savunan arkadaşlarıda...

Herkesin emeğine sağlık,

ORHAN4004
05-03-2012, 17:39
Tahıl tılsımının bu sörverda WOW a katkısı yok diye biliyorum..

ORHAN4004
05-03-2012, 17:43
yanıldın dostum..17k mancınık 40 seviye aldı..13 k koçbaşıda suru 9 seviyeye düşürdü.
benim tahminim, denildiği gibi 7 milyon defans yoktu en fazla 4.5 milyon defans vardı içeride
ama yinede tebrik etmek gerekiyor o kadar defansı beslemek çok zor iş bir wow cu olarak en iyi ben bilirim bu sıkıntıyı..

saldıran ve savunan arkadaşları tebrik ediyorum

Bende 7-10 milyon savunma vardır diye düşünüyordum. Yanıldık.

dexter34
05-03-2012, 18:02
Tahıl tılsımının bu sörverda WOW a katkısı yok diye biliyorum..

büyük tılsımların hepsinin wow a katkısı var eskiden olduğu gibi..sadece wow larda tahıl 1/2 olmuyor eskisi gibi..

kqdir
05-03-2012, 20:43
http://travian-reports.net/tr/report/529254e482a,529256b9bb2

Raporu ts3'ün forumda gezerken buldum... asıl yeri ve hakettiği yer burasıdır diye kopyala yapıştır yaptım...

Not: Serverde sadece izleyici olarak bulunuyorum, raporun gerçek halini görmüş değilim, raporda oynama falan varsa veya raor komple sahteyse sorumluluk kabul etmem...

saygılarımla

hızlı_gonzales61
05-03-2012, 21:16
http://travian-reports.net/tr/report/529254e482a,529256b9bb2

Raporu ts3'ün forumda gezerken buldum... asıl yeri ve hakettiği yer burasıdır diye kopyala yapıştır yaptım...

Not: Serverde sadece izleyici olarak bulunuyorum, raporun gerçek halini görmüş değilim, raporda oynama falan varsa veya raor komple sahteyse sorumluluk kabul etmem...

saygılarımla

cok guzel ordu tebrıkler ayrıca savunan oyuncuyu ve desteklıyen arkadasları tebrıuk ederım ve su saate kadar bu forumda kımın kalbını kırdıysam kıme hakaret ettıysem ozur dılerım bır oyun ıcın bu kadar kuculmeye gerek yoktu kusura bakmayın arkadaslar... ww hak edenın olsun kım kurarsada sımdıden tebrık ederım...

Unknown
05-03-2012, 22:25
http://travian-reports.net/tr/report/5294897fd15

savunan arkadaşları tebrik ederim

hıcın
05-03-2012, 22:42
Bizde saldıran arkadaşları tebrik ediyoruz, gerçekten iyi orduları varmış, tebrikler.

Bu oyun Mayıs ayında bile zor biter.

reme
05-03-2012, 23:04
Savunan redarmyli arkadaşları ve saldıran birliktaşlarımı kutluyorum.Güzel ordular,güzel savunma...Forever KsRDeLi:)

Not:Abi sana demiştim o koçbaşıya o ordu yakışmaz diye:D:D

selcuk74
06-03-2012, 01:33
cok guzel ordu tebrıkler ayrıca savunan oyuncuyu ve desteklıyen arkadasları tebrıuk ederım ve su saate kadar bu forumda kımın kalbını kırdıysam kıme hakaret ettıysem ozur dılerım bır oyun ıcın bu kadar kuculmeye gerek yoktu kusura bakmayın arkadaslar... Ww hak edenın olsun kım kurarsada sımdıden tebrık ederım...

sanada bu yakısırdı teşekkür ederim.

selcuk74
06-03-2012, 01:38
Yukarasıdaki arkadasında dediği gibi bu server boyle sünüp gidecek galiba :-) ne inat varmıs kardeşim tr traviannın en keçileri burayamı toplanmıs nedir :-) şaka bir yana bu versiyonda vede boyle oyuncularla zor bitecek gibi cunku adam sargı bezini alıp saldırıyor 1 ay sonra hop tekrar aynı orduyla karsımıza cıkıyor ustune ustluk wow'da 1/2 tahıl olayının olmaması zaten başlı basına bir olay neyse hamama girdik bir kere mecbur terleyeceğiz :-) hepinize ii oyunlar.

Kleptomanias6
06-03-2012, 13:01

http://travian-reports.net/tr/report/529712a7b3c al sana rapor cırak bu aralar yaramazlik yapıyorsun

Kleptomanias6
06-03-2012, 13:06
wow ile ilgili saldırı raporlarını paylaşırsanız sevinirim. saldıran ve savunan arkadaşları tebrik ederim .

iyi oyunlar

http://travian-reports.net/tr/report/529712a7b3c

yurineros6
06-03-2012, 14:58
http://travian-reports.net/tr/report/529712a7b3c al sana rapor cırak bu aralar yaramazlik yapıyorsun

eheh kıme ozendım acep ahahahaa maksat saldırmak yavrucum :)

yurineros6
06-03-2012, 14:59

bide asker besleme hesabı bulamıom ben kanka sen catır catır buluon ondan ama yuregıne saglık dedıydın bole ordum var dıe ınanasım gelmemıstı harbıden varmıs daha var bı kac tane daha bılıom elınde :D

rango
06-03-2012, 17:55
http://travian-reports.net/tr/report/529761d40f3,5297624c839

KAİN
06-03-2012, 18:09
http://travian-reports.net/tr/report/529761d40f3,5297624c839

son ve red army birliklerinde iki kişi organize olup eşsiz asker yetiştirmeyi almaya çalışmışlar aynı saniyeye girerek ortak bir organize tebrikler!!!!!!

ORHAN4004
06-03-2012, 18:25
Son birliği olarak tılsımada operasyon yaptık ama tılsım kaçırıldığından alamadık. Askerler geri döndüğünden raporada gerek yok..

KAİN
06-03-2012, 18:27
Son birliği olarak tılsımada operasyon yaptık ama tılsım kaçırıldığından alamadık. Askerler geri döndüğünden raporada gerek yok..

rapora bakarsan askerlerin geri dönüp dönmediğini görebilirsin.

ORHAN4004
06-03-2012, 19:28
Dostum oraporu gördüm. Ondan bahsetmiyorum. WOW inşa planına saldırı yapmıştık. :)
Askerler eli boş geri döndü...

by bay
07-03-2012, 03:08
Dostum oraporu gördüm. Ondan bahsetmiyorum. WOW inşa planına saldırı yapmıştık. :)
Askerler eli boş geri döndü...

kime saldırdınız ki?

Kleptomanias6
07-03-2012, 10:06
bide asker besleme hesabı bulamıom ben kanka sen catır catır buluon ondan ama yuregıne saglık dedıydın bole ordum var dıe ınanasım gelmemıstı harbıden varmıs daha var bı kac tane daha bılıom elınde :D

Sana insan gibi diyorumki gel 1 servar beraber oynuyalim ordu nasil kasilir nasil köyde beslenir göstereyim diyom sen gidiyon halen saga sola anlamadim gitti şimdi sana desemki 4 adet ordu var yok daha neler dersin

yurineros6
07-03-2012, 14:04
Sana insan gibi diyorumki gel 1 servar beraber oynuyalim ordu nasil kasilir nasil köyde beslenir göstereyim diyom sen gidiyon halen saga sola anlamadim gitti şimdi sana desemki 4 adet ordu var yok daha neler dersin

yavrucum ınanırım neden ınanmayayım s7de bıraktım ben hesabı selçukla abim var sozum soz kanka daha yolumuz uzun altın alma sıkıntımı cozdugumde baslıcaz senle bı servera meraklanma :)

ORHAN4004
07-03-2012, 19:38
kime saldırdınız ki?

bizzat RED ARMY (http://forum.travian.com.tr/karte.php?d=327218) ye..

by bay
07-03-2012, 22:37
peki raporu nerde?
herkez raporları koyuyor foruma..
sizin redarmy bırlıklerıne saldırı yaptıgınıza pek ınanasım gelmıyor kusura bakmayın..
görünen köy klavuz istemez
redarmy bırlıklerıne wowlarına saldırmıyorsunuz sadece bızım wowlara gelıyorsunuz tılsımlaramı saldırı yapacaksınız

Kleptomanias6
08-03-2012, 11:57
yavrucum ınanırım neden ınanmayayım s7de bıraktım ben hesabı selçukla abim var sozum soz kanka daha yolumuz uzun altın alma sıkıntımı cozdugumde baslıcaz senle bı servera meraklanma :)

sizin köyün şifreyi bana bırakında bir köy var sizin ordan taprip etmesi yakın onu yıkayim

yurineros6
08-03-2012, 13:34
sizin köyün şifreyi bana bırakında bir köy var sizin ordan taprip etmesi yakın onu yıkayim

hesabı ben bıraktım dedı ısem devam etmıo demedım kanka abımle selçuk var yaz onlarla hallet :)

ORHAN4004
08-03-2012, 19:09
peki raporu nerde?
sizin redarmy bırlıklerıne saldırı yaptıgınıza pek ınanasım gelmıyor kusura bakmayın..
redarmy bırlıklerıne wowlarına saldırmıyorsunuz sadece bızım wowlara gelıyorsunuz tılsımlaramı saldırı yapacaksınız

Raporu özellikle koymadım. Askerler geri döndüğü için. Adres belli olmasın diye...

by bay
09-03-2012, 05:23
Raporu özellikle koymadım. Askerler geri döndüğü için. Adres belli olmasın diye...

Hayır belli olsa ne olur belli olmasa ne olur..herkez ınsa planına zaten saldırı cıkıyor suan ınsa planına 50 saldırı var ben kacırdıgımda bos yere gelırler ve gıderler ısın kuralı bu ınsa planı savunma yoksa kacırılacak..

selcuk74
09-03-2012, 12:05
peki raporu nerde?

süleyman kardeşim son ların bizim wow a birçok saldırısı oldu mancınıklı bunları ben bir rapor haline getirebilirim ama sunu iyi bilmelisiniz son oyuncuları genelde bireysel hareket ediyorlar vede çoğu bize saldırmak istemiyor olabilir bunuda anlamak gerekir biz değil siz onların wow köylerini yıktınız. Ayrıca biz onlarla savasırken herhangi bir tartışma hakaret yasanmadı demekki aramızda bir sempati olustu tıpkı sizinle kasırgadelilerin arasında zamanla olusan sempati gibi bundan sonrada birleştiniz bizim birleşmemiz olusmadı nedenide her iki tarafta isimlerini korumak isteyeceğini düşündüğümüzden kimse zorlamadı bu durumu. İnsanları zorlayamazsın istemediği bir yere asla saldırtamazsın.

reme
09-03-2012, 16:04
süleyman kardeşim son ların bizim wow a birçok saldırısı oldu mancınıklı bunları ben bir rapor haline getirebilirim ama sunu iyi bilmelisiniz son oyuncuları genelde bireysel hareket ediyorlar vede çoğu bize saldırmak istemiyor olabilir bunuda anlamak gerekir biz değil siz onların wow köylerini yıktınız. Ayrıca biz onlarla savasırken herhangi bir tartışma hakaret yasanmadı demekki aramızda bir sempati olustu tıpkı sizinle kasırgadelilerin arasında zamanla olusan sempati gibi bundan sonrada birleştiniz bizim birleşmemiz olusmadı nedenide her iki tarafta isimlerini korumak isteyeceğini düşündüğümüzden kimse zorlamadı bu durumu. İnsanları zorlayamazsın istemediği bir yere asla saldırtamazsın.

Yani şimdi birleşme var ama sadece isimler aynı kaldı,ben öyle anladım yazınızdan...

selcuk74
09-03-2012, 16:19
yani şimdi birleşme var ama sadece isimler aynı kaldı,ben öyle anladım yazınızdan...

hayır bazı son oyunuları bize saygı ve sevgi duyuyor bizde aynı şekilde fakat bazı sonlarda aynı şekilde dusunmuyor ki hala saldırı atanlar cıkıyor tek tuk...

reme
09-03-2012, 16:39
hayır bazı son oyunuları bize saygı ve sevgi duyuyor bizde aynı şekilde fakat bazı sonlarda aynı şekilde dusunmuyor ki hala saldırı atanlar cıkıyor tek tuk...

Bende size saygı ve sevgi duyuyorum...Valla benim sizin bu işlerinize aklım ermedi,neyse artık,kalın sağlıcakla.

selcuk74
09-03-2012, 16:51
Bende size saygı ve sevgi duyuyorum...Valla benim sizin bu işlerinize aklım ermedi,neyse artık,kalın sağlıcakla.
ne güzel birşey sevilmek ve saygı duyulmak ama anlayamanız garip geldi bana dedim ya biz sonlarla savasırken hiç kavga etmedik hakaret etmedik duzeyli idi herşey insanlart bu tür şeylere karsı sempati duyarlar.

Unknown
09-03-2012, 16:55
Arkadaşlar saldırıları koyarmısınız lütfen 2 ordu girdi bizim wow a?

by bay
09-03-2012, 17:00

işte sizin gibi bir açıklama yapsa zaten hiç sorun olmayacak doğru olan bir açıklama sizden geldi..Bunu zaten deseler bu konu uzamayacak yok redarmy birliklerine saldıracağızla başlıyorlar daha sonra bütün ordularımızı nam wowuna çakacağız diyorlar...

En başta bütün ordularımızı Nam wowuna çakacağız deseler redarmy birliklerine sempati duyuyoruz saldırmıyoruz deseler tabiki buna anlayış gösteririz herkezin hür iradesi ama görünen birşeyi ısrarla inkar etmenin bir anlamı yok demek istemiştim..

selcuk74
09-03-2012, 18:00
işte sizin gibi bir açıklama yapsa zaten hiç sorun olmayacak doğru olan bir açıklama sizden geldi..Bunu zaten deseler bu konu uzamayacak yok redarmy birliklerine saldıracağızla başlıyorlar daha sonra bütün ordularımızı nam wowuna çakacağız diyorlar...

En başta bütün ordularımızı Nam wowuna çakacağız deseler redarmy birliklerine sempati duyuyoruz saldırmıyoruz deseler tabiki buna anlayış gösteririz herkezin hür iradesi ama görünen birşeyi ısrarla inkar etmenin bir anlamı yok demek istemiştim..

süleyman kardeşim bu sempati olayoını hafife alma eger size sempati duymasaydım bugun siremene değil sana saldırıdık ama namların içindeki dostlarıma olan sempatim bunu engelledi işte aynen bunun gibi sonların sempatiside :-)

PİSLİX
09-03-2012, 18:23

buna benzer acıklamalar yapıldı zaten :D ama sız veya baska bır arkadas ısrarla bırlesmeden bahsettı bızım bırlesmemız sozkonusu degıl dedık.. oyunun bu asamasında red army wowuna saldıracak zaten ıkı bırlık var nam ve ksr (madem oyun strajı oyunu bunları hesaplamak lazım) ama nam ve ksr wowuna saldıracak tek bırlık var RED ARMY sımdı sız son bırlıklerı yerınde olsanız hangı wowa saldırırsınız?? ( eklememe gerek yok sanırım onların wowunu sızın ekıpler yıkmıstı)

reme
09-03-2012, 19:27
Arkadaşlar saldırıları koyarmısınız lütfen 2 ordu girdi bizim wow a?

Ne 2 ordusu bilader ya,moralim bozuldu zaten:)Saldıran arkadaşları tebrik ederim...

selcuk74
09-03-2012, 19:36
Ne 2 ordusu bilader ya,moralim bozuldu zaten:)Saldıran arkadaşları tebrik ederim...
teşeşkür ediyorum ilk saldıran bendim sonra 5 ordu daha girdi elime tum raporlara gectiğinde koyarım

Unknown
09-03-2012, 20:04

kafanı yorma çok çok 6 ordu girdi:D herkesin emeklerine sağlık

нαjαη тαj
09-03-2012, 20:12
kafanı yorma çok çok 6 ordu girdi:D herkesin emeklerine sağlık

öyle de rapor yok :/ gözümüz gönlümüz şenlensin paylaşın da :D

Unknown
09-03-2012, 20:15
öyle de rapor yok :/ gözümüz gönlümüz şenlensin paylaşın da :D

yayınlarlar en kısa zamanda güzel ordular var.

KAİN
09-03-2012, 21:00
süleyman kardeşim bu sempati olayoını hafife alma eger size sempati duymasaydım bugun siremene değil sana saldırıdık ama namların içindeki dostlarıma olan sempatim bunu engelledi işte aynen bunun gibi sonların sempatiside :-)

hiç kimsenin sempati duymasına ihtiyacımız yok. ksrdeli ve nam ekibi olarak yıkılan yıkılır kalan kalır.

PİSLİX
09-03-2012, 21:03
ahahahahhahahahahahahaahahahahahahahahaha gercekten cok eglencelı ahahahahaha

selcuk74
09-03-2012, 21:08
hiç kimsenin sempati duymasına ihtiyacımız yok. Ksrdeli ve nam ekibi olarak yıkılan yıkılır kalan kalır.
rıza kardeşim cok agresif adamsın burada sinirilenecek birşey yok ayrıca benim sempati duymamı nasıl engelleyebilirsin ki?

KAİN
09-03-2012, 21:11
rıza kardeşim cok agresif adamsın burada sinirilenecek birşey yok ayrıca benim sempati duymamı nasıl engelleyebilirsin ki?

agresif olduğumu kim söyledi abi istediğinize sempati duyabilirsiniz biz itici olduğumuz rahatsız değiliz hatta içinde bulunduğumuz bu durumdan gayet memnunuz itici olmak güzel şey oyunun zevki çıkıyor ;) bu oyun nasıl olsa uzayacak sıkıntı yok :)

selcuk74
09-03-2012, 21:15
EVET BEKLENEN RAPORLAR BURADA SALDIRI SIRALAMASI TAM OLARAK AYNI DEĞİL AYRICA HUMBARACIYI YANLIŞLIKLA ROMALI OLARAK KAYDETMİŞİM RAPORA BAKARKEN ONU CERMEN OLARAK KABUL EDİN LÜTFEN TEŞEKKÜR EDİYORUM.

http://travian-reports.net/tr/report/5310790682a,5310804b8d2,5310811cf7e,5310842c900,53 1085956c3,531088ba1bf

selcuk74
09-03-2012, 21:17
agresif olduğumu kim söyledi abi istediğinize sempati duyabilirsiniz biz itici olduğumuz rahatsız değiliz hatta içinde bulunduğumuz bu durumdan gayet memnunuz itici olmak güzel şey oyunun zevki çıkıyor ;) bu oyun nasıl olsa uzayacak sıkıntı yok :)

:-) neyse rıza kardeşim öyle olsun ama ne zamandır travian oynuyorum bu kadar mucadeleli bir server görmedim bu ne ya bitmiyor :-)

нαjαη тαj
09-03-2012, 21:18
Öncelikle saldıran ve savunanı tebrik ederim ordular güzell ..
O wow köyü artık bitti herhalde :D depolar gitmiş merkez binası da yok büyük zaman kaybı

biri son durumu paylaşa bilir mi?

selcuk74
09-03-2012, 21:22
O wow köyü artık bitti herhalde :D depolar gitmiş merkez binası da yok büyük zaman kaybı

1.
NAM™ ve DOSTLARI
92
-

2.
SON HARİKASI
77
-

3.
Snmsrkn RED ARMY WW
59
-

4.
BaRbAr T ve DOSTLARI
54
-

5.
KsRDeLi WW
47

6.
bencil. (http://ts7.travian.com.tr/karte.php?d=320780)
SON HARİKASI
41
-

7.
WW RED ARMY snmsrkn
6

8.
esbaran (http://ts7.travian.com.tr/karte.php?d=308801)
KsRDeLi ww
REDARMYd (http://ts7.travian.com.tr/allianz.php?aid=141)
0
-

9.
Natarlar (http://ts7.travian.com.tr/karte.php?d=320822)

-
0
-

10.
Natarlar (http://ts7.travian.com.tr/karte.php?d=337622)

-
0
-

11.
tozkoran (http://ts7.travian.com.tr/karte.php?d=332801)
WW RED ARMY
MERTARMY (http://ts7.travian.com.tr/allianz.php?aid=2176)
0
-

12.
Natarlar (http://ts7.travian.com.tr/karte.php?d=316006)

-
0
-

13.
öylesineişte (http://ts7.travian.com.tr/karte.php?d=319187)
MS RED ARMY WW SM
0
-

reme
09-03-2012, 21:27

Usta saldırılar gerçekten güzel,ama ne zaman ksrdeli'nin wowu safdışı kalmış ki bu server da kalacak...Hala bu oyunun içindeyiz...Bu arada sürpriz orduların hangi wowa gideceğini çok merak ediyorum...saygılar.

Unknown
09-03-2012, 21:39
EVET BEKLENEN RAPORLAR BURADA SALDIRI SIRALAMASI TAM OLARAK AYNI DEĞİL AYRICA HUMBARACIYI YANLIŞLIKLA ROMALI OLARAK KAYDETMİŞİM RAPORA BAKARKEN ONU CERMEN OLARAK KABUL EDİN LÜTFEN TEŞEKKÜR EDİYORUM.

http://travian-reports.net/tr/report/5310790682a,5310804b8d2,5310811cf7e,5310842c900,53 1085956c3,531088ba1bf

saldıran ve savunan arkadaşların emeklerine sağlık

hadi diyelim 1 aylık zaman kaybı var bu oyun 1 aydan daha fazla sürer ve ozamana kadarda çok sular akar serverdan.herkeste daha ordu var kimse elini tam göstermiyor

by bay
10-03-2012, 05:42

Sonuçta bir oyun oynuyoruz yıkılmakta var yıkmakta bunları hiç kafama takmam yeterki oyundaki heyecanım bitmesin:)
Bu arada cidden bunaldım bu oyun bitmeyecek gibi duruyor...

by bay
10-03-2012, 05:45
1.
NAM™ ve DOSTLARI
92
-

2.
SON HARİKASI
77
-

3.
Snmsrkn RED ARMY WW
59
-

4.
BaRbAr T ve DOSTLARI
54
-

5.
KsRDeLi WW
47

6.
bencil. (http://ts7.travian.com.tr/karte.php?d=320780)
SON HARİKASI
41
-

7.
WW RED ARMY snmsrkn
6

8.
esbaran (http://ts7.travian.com.tr/karte.php?d=308801)
KsRDeLi ww
REDARMYd (http://ts7.travian.com.tr/allianz.php?aid=141)
0
-

9.
Natarlar (http://ts7.travian.com.tr/karte.php?d=320822)

-
0
-

10.
Natarlar (http://ts7.travian.com.tr/karte.php?d=337622)

-
0
-

11.
tozkoran (http://ts7.travian.com.tr/karte.php?d=332801)
WW RED ARMY
MERTARMY (http://ts7.travian.com.tr/allianz.php?aid=2176)
0
-

12.
Natarlar (http://ts7.travian.com.tr/karte.php?d=316006)

-
0
-

13.
öylesineişte (http://ts7.travian.com.tr/karte.php?d=319187)
MS RED ARMY WW SM
0
-

Sıramı bekliyorum:)

PİSLİX
10-03-2012, 07:11
bu server gercekten sacmalık oyun bıtmesındıye dızayn edılmıs.. baslarda guzel gorunuyor guzelde oluyor ama wow surecınde bu tam bır sacmalıga donusuyor.. eskıden wow ordusu bır hesaptan bıtane cıkardı oyuncu cok ıyıyse ıkıncıyıde basardı bırını ılkbaslarda cakmıssa (serverde uzamıssa bıraz) ucuncu bı ortacaplı ordu daha cıkardı enfazla.. bunuda serverde 3-5 kısıden fazlası yapamazdı dogal olarak.. ben gercekten bu sacma sapan sargı mıgfer bılmemne zıkkımsa gercekten sıkıldım.. hesabımı sılıp gıtmek ıstedıgımı hatta sılıp gıdelım dıye defalarcada konustum ama dostlarımı yanlız bırakmamak ıcın elımden geldıgınce devam edıyorum.. ​bence artık bu servere harcadıgımız para yeter..

Unknown
10-03-2012, 15:46
bu server gercekten sacmalık oyun bıtmesındıye dızayn edılmıs.. baslarda guzel gorunuyor guzelde oluyor ama wow surecınde bu tam bır sacmalıga donusuyor.. eskıden wow ordusu bır hesaptan bıtane cıkardı oyuncu cok ıyıyse ıkıncıyıde basardı bırını ılkbaslarda cakmıssa (serverde uzamıssa bıraz) ucuncu bı ortacaplı ordu daha cıkardı enfazla.. bunuda serverde 3-5 kısıden fazlası yapamazdı dogal olarak.. ben gercekten bu sacma sapan sargı mıgfer bılmemne zıkkımsa gercekten sıkıldım.. hesabımı sılıp gıtmek ıstedıgımı hatta sılıp gıdelım dıye defalarcada konustum ama dostlarımı yanlız bırakmamak ıcın elımden geldıgınce devam edıyorum.. ​bence artık bu servere harcadıgımız para yeter..

Kesinlikle katılıyorum dostum sana.Resmen para tuzağı ya yeter artık 40-45 köyü olan adam parasıda varsa alıyor sargı bezlerini gümüşle birde tılsım 1 ayda o orduyu tekrardan basıyor.Hani topluca silelim deseler bütün arkadaşlar ben silecem yani

нαjαη тαj
10-03-2012, 15:55
Kesinlikle katılıyorum dostum sana.Resmen para tuzağı ya yeter artık 40-45 köyü olan adam parasıda varsa alıyor sargı bezlerini gümüşle birde tılsım 1 ayda o orduyu tekrardan basıyor.Hani topluca silelim deseler bütün arkadaşlar ben silecem yani

Ne yazık ki öyle t4 zaten parası olana güzel :)) s5 gelseydiniz birlikçe klasik ne güzel sırf o yüzden oynuyorum zaten :D

Unknown
10-03-2012, 17:39
Ne yazık ki öyle t4 zaten parası olana güzel :)) s5 gelseydiniz birlikçe klasik ne güzel sırf o yüzden oynuyorum zaten :D

orada varım ama fazla bakamıyorum birde ++ hepimiz ksrdeliyiz elemanda az, umarım sonu görür orası

PİSLİX
10-03-2012, 18:45
ozaman buradan kampanya baslatalım ozellıkle wowculara seslenıyorum kendı bırlıgım dahıl hadı sılelım varım dıyen oyundan mesaj atsın sılelım kurtulalım derım..

poincare_c.
10-03-2012, 20:37

saldıran ve savunan arkadaşları tebrik ederim.sempatiklik konusuna gelince , ordunuz kalmadıysa en fazla yıkılır oyunun bitmesini beklersiniz :D son sözümüzü söylediğimizde bize sempatik gelenlerin listesini yayınlarız bizde:)

day1
10-03-2012, 21:24
orada varım ama fazla bakamıyorum birde ++ hepimiz ksrdeliyiz elemanda az, umarım sonu görür orası

Siz S5 e tam kadro gitmemiş miydiniz?Yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum?

day1
10-03-2012, 21:54
Bir kedi gördüm sanki.

reme
10-03-2012, 23:33
Siz S5 e tam kadro gitmemiş miydiniz?Yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum?

Eleman az derken,server oyuncusundan bahsetmıs abim usatd.

reme
10-03-2012, 23:40
saldıran ve savunan arkadaşları tebrik ederim.sempatiklik konusuna gelince , ordunuz kalmadıysa en fazla yıkılır oyunun bitmesini beklersiniz :D son sözümüzü söylediğimizde bize sempatik gelenlerin listesini yayınlarız bizde:)

Cem abi harbiden yarıldım gümekten:)Yarın sınavım var ama bu cok ıyıydı valla:)

kizil
11-03-2012, 06:38
Merhabalar dostlar sayenizde emekliligime bişi kalmadı ))) Yaklaşık oyun başından 1-2 ay sonra iş geregi afganistana gitmek zorunda kaldım aranızda olamadım ama köyümüde silmedim can dostlardan erdogana bıraktım oda savunma köyü olarak kullanmışilk serverım s10 du sanırım 3 yıl önce ve oradada aynı burası gibi 1 yıldan fazla sürmüşdü mücadele zevkli ve heyecanlıydı rakiplerle çok iyi sohbetlerimizde oldu kaynaştık dostluklar oluştu oyun amacına ulaşmış tı yani rakip başkan wega şuanda askerdeydi )) arada hala merhabalaşırız oyunun güzellikleride bunlar bencebu serverde gerçekden olmak isterdim rakip red army lerin abisi selçuk özel bir yeri vardır bende ve izledigim kadarıylada yazdıklarıyla o yeri sonuna kadar hak etmiş ve bir kaç serverda birlikde oynadıgımız erdogan gökhan onlarda çok özel insanlar yani ilk defa bir serverda wow u kim kurarsa kursun üzülmeden gönülden tebrik edecegim kendi tahminim sonlar kuracak burada ama yanılma payım olabilir sadece tahmin ))) dostlar oyundaki güzellikleri yaşayın kalplerinizi kırmadan ama arada kızdırarak güzelleştirin sonuçda oyun oynanıyorsa zevkinide çıkartmak lazım her birinizin emegine yüregine saglık bu güzel mücadeleyi izlemek bile mutluluk veriyor herkese başarılar silme konusunda bırakında izlemeye devam edeyim dedim ya emeklilige bişi kalmadı (1yıl) wow u ona göre ayarlarsınız artık )))

PİSLİX
11-03-2012, 12:58
red army wowları en az 2 defa daha yıkabılır (belkı sızde daha fazla ordu vardır onu bılmıyorum) emın olun ama gercekten (kendı adıma) sıkıldım.. sacma bır wow surecı oldugunu dusunuyorum gereksız cok uzun.. kımın kurduguda gercekten artık umrumda degıl.. artık eglenebılen varsa gercekten cok sıkıcı bır hayatı varmıs cunku oyunun bu asamada hıcbır eglencesının kalmadıgı kanaatındeyım..

hızlı_gonzales61
11-03-2012, 19:02
red army wowları en az 2 defa daha yıkabılır (belkı sızde daha fazla ordu vardır onu bılmıyorum) emın olun ama gercekten (kendı adıma) sıkıldım.. sacma bır wow surecı oldugunu dusunuyorum gereksız cok uzun.. kımın kurduguda gercekten artık umrumda degıl.. artık eglenebılen varsa gercekten cok sıkıcı bır hayatı varmıs cunku oyunun bu asamada hıcbır eglencesının kalmadıgı kanaatındeyım..

ne kadar anlasamasakta ılk defa sana katılıyorum cok dogru soyledın yanı utanmasam dıycem hay agzını op...:) ayıp olur demıycem sonra saga sola cekerler..

selcuk74
11-03-2012, 19:28

ordumuz kalmadımı dedim? sanmıyorum bu sempatiklik meselesi neden zorunuza gidiyor onu da nalmadım nam ekibindeki arkadaslarımdan dolayı sempatik geliyor dedim bunda kızacak birşey yok listeler falan o kısmıda hiç anlamadım gerginliğe gerek yok.

selcuk74
11-03-2012, 19:32
Merhabalar dostlar sayenizde emekliligime bişi kalmadı ))) Yaklaşık oyun başından 1-2 ay sonra iş geregi afganistana gitmek zorunda kaldım aranızda olamadım ama köyümüde silmedim can dostlardan erdogana bıraktım oda savunma köyü olarak kullanmışilk serverım s10 du sanırım 3 yıl önce ve oradada aynı burası gibi 1 yıldan fazla sürmüşdü mücadele zevkli ve heyecanlıydı rakiplerle çok iyi sohbetlerimizde oldu kaynaştık dostluklar oluştu oyun amacına ulaşmış tı yani rakip başkan wega şuanda askerdeydi )) arada hala merhabalaşırız oyunun güzellikleride bunlar bencebu serverde gerçekden olmak isterdim rakip red army lerin abisi selçuk özel bir yeri vardır bende ve izledigim kadarıylada yazdıklarıyla o yeri sonuna kadar hak etmiş ve bir kaç serverda birlikde oynadıgımız erdogan gökhan onlarda çok özel insanlar yani ilk defa bir serverda wow u kim kurarsa kursun üzülmeden gönülden tebrik edecegim kendi tahminim sonlar kuracak burada ama yanılma payım olabilir sadece tahmin ))) dostlar oyundaki güzellikleri yaşayın kalplerinizi kırmadan ama arada kızdırarak güzelleştirin sonuçda oyun oynanıyorsa zevkinide çıkartmak lazım her birinizin emegine yüregine saglık bu güzel mücadeleyi izlemek bile mutluluk veriyor herkese başarılar silme konusunda bırakında izlemeye devam edeyim dedim ya emeklilige bişi kalmadı (1yıl) wow u ona göre ayarlarsınız artık )))

saolasın abi senin ne mukemmel bir insan oldugunu herkesin ogrenmesini isterdim afganistandan geldiğinde denizliye ziyarete gelecem haber ver abi.
Ayrıca su wow meselesine gelince evet artık bitsede gitsek durumundayım bende bybay'a ozellikle saldırmadım tekrar diyorum içindeki ve dısındaki (sensin abi) dostlar sayesinde sempati duyuyorum eger birisi bybay a saldıracaksa benim haberim yoktur o işten teşekkür ediyorum.

PİSLİX
11-03-2012, 20:52
ne kadar anlasamasakta ılk defa sana katılıyorum cok dogru soyledın yanı utanmasam dıycem hay agzını op...:) ayıp olur demıycem sonra saga sola cekerler..

:D walla bende forumu acarken bu gozalez oldumu dıyodumkı yorum yazmıssın :D walla aklı selım ınsanlarız umarım cok gecmeden sılme kararı alınırda kurtuluruz.. yanlıs anlasılmakta ıstemem travıanı sevıyorum ama bu wow surecı ve server cok sacma oldu bence baslarda ıı gıbı ama sonrada ne oldugu bellı oldu altın tuzagından baska bısey degıl.. multısınden gumus aktaranlar gulebılır bız altın almıyoruz dıye ama tekrar hesap yapsınlar emınım "yanı o kadar cok almıyoruz" dıyecekler...

PİSLİX
11-03-2012, 20:53
kımse uzerıne alınmasın kımseye multıcısınız falan demedım ama herkes az cok bu oyunu bılıyor :) artık yazık dıyorum bırakalımmm