PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Haftanın Konuğu Axl Rose

kübray29
24-10-2011, 07:33
AngєL: Merhaba Aliş ^^
İsim?
Yaş?
İş?
Ben kimim?
Benden "Aliş" ibaresini duyduğunda ne düşündün?
Sana Aliş demeye devam etmemde bir sakınca var mı?
Naber? :P

Merhaba Angel. ^^
-Alihan Erdoğan. Soyismim sorulmamış ama. :P
-Yaş 15.
-İşim malumunuz, öğrenci.
-Senin kim olduğunu ben mi bileceğim. :P
-Senden Aliş ibaresini duyduğumda "Sanalda da Aliş olduk, hayırlı uğurlu olsun" dedim kendi kendime. Bir şey hissetmedim. Reelde hep Aliş derler. Demende bir sakınca yok.
-İyilik sağlık, senden? ^^

qual: Merhaba yeğenim.
1- Annen, baban nasıl? : D
2- Düşündüğüne göre varsın ve düşünen birisini düşünüyorsun. O seni düşünenin seni düşlediğini düşünüyorsun. O zaman o gerçek sen hayal oluyorsun. Nedir buradaki ince nokta?
3- Garip şekilde benim hayatıma benzeyen ilerleyişinin sonu ne olacak? Sence aynı şekilde devam eder mi her adımda, her olayda?
4- Yaşının küçük olmasına rağmen bu kadar olgun durabilmenin sebebi aileden mi kaynaklanıyor?
5- Neden sana en yakınıma söylemediğim sırrı söyledim? Ve nasıl başarıyla bunu saklayabiliyorsun?
6- İnsanların seni okumayacağı düşüncesi sarmıyor mu hiç uzuuuuuun yazılar yazarken?
7- Tekrar benimle bir deneme yazmak ister misin?
8- Hayatın hayatına benzeyen sorumlunu tanımla desem nasıl bir portre çıkartırsın?

Edit: LuNa, Axl Rose akrabam değil. Geçen birisi mod yeğeni demiş bizde onun parodisini yapıyoruz. Ama benzerlik doğru, fazlaca var.

-İyiler, burada soruları sizler soruyorsunuz biliyorum ama ben de kuzenlerimi sormadan edemeyeceğim. :P
-Düşündüğüm düşünen insan, beni düşlüyorsa eğer; ben düşünsem ve var olsam da, onun için sadece bir düş olduğumdan ötürü bir hayalden öteye gidemiyorum. Doğru anladığıma da emin değilim, ince noktayı falan boş ver. : D
-Fikirler olarak belki, lakin hiçbir kader birbirinin eşi olamaz. İlerleyişin de iyi bir yere varacağını sanıyorum, bilemiyorum, bilemem. Kötü bir gidişat değil bu, zaten kötü olsaydı "en berbat ne olabilir?" sorusunu sorarım kendime. Cevabı da kendim veririm. Ona göre de yoluma devam ederim. Dediğim gibi, senin hayatına benzeyen bu gidişattan hoşnutum. ^^
-Yaşıma rağmen bu kadar olgun olmamın sebebi ailem mii.. Kısmen. Çevremde hiç yaşıtım yoktu okul hayatım dışında, geniş olarak ele alırsak ailedeki bireyler yaşlı idi.
-Neden bana söylediğini, ben bilemem sanırım. Hiçbir fikrim de yok açıkçası. "Neden ben?" diye sorduğumda cevap alamıyorum çoğu kez, çoğu durumda. Sır... Söyleyen kişi ve söyleyenin arasındadır. Benim sır anlayışım bu. Yaptıklarım, fikirlerime göre şekilleniyor. Fikirlerimden ödün vermem.
-Şimdi bu soruya nasıl cevap vereceğim acaba ben de çok merak ediyorum. : D Ben yazarken Dünyadan kopuyorum genellikle. Sadece müzik, fikirler ve kelimeler... Ne tepki alacağımı pek umursamıyorum. Başkaları da keyif alsın diye yazıyorum bir yandan, ama onlar keyif alsa da almasa da ben bundan zaten keyif alıyorum. ^^
-Evet, seninle tekrar, tekrar ve tekrar tekrar deneme yazmak isterim. Daha iyisini mi bulacağım. ^^
-Derin, içten pazarlıklı olmayan, edebi bir kişilik çizerdim kağıda. Bakışlarından anlaşılırdı bu, söylemesi ayıp, iyi resim çizerim. Ondan ziyade herkes gibi değilsin sen. Genelde edebi kişilikler hayata tersten bakarlar. Sende bu yok. Kullanıcı adı ile karakteri bu kadar mı uyuşur bir insanın? Acı, mutluluk ve saplantıyı içinde bulunduruyorsun. : D

LuNa: inanmıyorum kaç gündür karşılıklı pm leşiyoruz hakkındaki ön tanılarımı söylerken belirttiğim qual benzerliğinin kan bağına bağlı olabileceğini neden bana söylemedin :S
hayatı ruhsal açıdan benjamin botton gibi yaşlılıktan çocukluğa gidiş şeklinde yaşamaktan korkarmısın (bu hakkında vardığım kanı)
sence ben nasıl biriyim bu soruyu hiç sevmesemde geleneğe uyalım :P

-Hayatı ruhsal açıdan yaşlılıktan çocukluğa gidiş şeklinde yaşamaktan korkarım. Ancak, böyle bir şey söz konusu değil. : D Ben de normal insanlar gibi, zaman geçtikçe tecrübeler ediniyorum.
-Bu soruyu ben de sevmiyorum. Daha doğrusu, kendi kendime kendimi sorsam yine buraya bir şeyler yazmaya çalışsam aklıma bir şey gelmeyecek. En klasiğinden özetleyeyim; deli dolu, iyi ki varsın denilesi insan tipisin. :P

kübray29
24-10-2011, 07:34
All Starz: AAHAHAHAHAHAHA Ali bana ne diyordun sen iki hafta önce ? : D Oyuna geldin çöm.
- Köyde çok madde var ne yapalım karar veremedim ?

Yazdım bir kıyıya intikamım acı olacak. : D
-Sadaka diye dağıt. Maddeden bol ne var. ^^

c. kasap: Merb. Hemşerim : )
-Traviana nasıl başladın?
-Oyuna başladığın ilk zamanlardaki acemilik anıllarından bir tanesi paylaşır mısın?
-En sevdiğin saat ?... varsa dakikasıyla birlikte.
-En sevdiğin en ?
Nerdeyse unutuyordum..
-Hiç bezelye çaprazladın mı ?

Merhaba hemşehrim, merhaba. ^^
-Küçük kuzenime tavşanlı belgesel açacaktım, "travşan" yazdım yanlışlıkla. Google bunu mu demek istiyorsun dedi. Öyle garip bir tesadüftür.
-Çok göze batacak bir acemilik anım olmadı. Daha doğrusu acemilik anım olmadı galiba, hatırlamıyorum. Çok iyi bir oyuncu değilim. Başladığımdan beri oyun adına pek yol katetmiş te değilim.
-00.00. Yeni bir gün. ^^
-En sevdiğim en; "en sevdiğim en".
-I-ıh, hiç çaprazlamadım. "Ben geniş zamanlar umuyordum, çirkindi dar zamanda bezelye çaprazlamak." :P

Muhibbi: Merhaba Filozof =)
Bak sadece sana sordum kıymetimi bil :P
Neyse;
- İlk dinlediğin müzik?
-8 yaşındayken hayranı olduğun sanatçı?
-GNR'yi kaç yaşında ve nasıl keşfettin?
-Bir rockçı olarak neden piyano (öyle dediğini hatırlıyorum) çalıyorsun?
- Sesinin oktavı kaç ? : D
- Bir gün ünlü bir müzisyen olursan beni tanır mısın ? : D

Merhaba. ^^
-İlk dinlediğim müzik, ne bileyim ben. : D Nerede ne duyduysam artık.
-8 yaşımdayken TRT1'de çıkan bonus saçlı ressamın hayranıydım.
-Guns N' Roses... 13 yaşımda keşfettim. Nasıl keşfettiğimi hatırlamıyorum.
-Piyano, rock müzikte sık kullanılan bir enstrümandır. Piyanoyu biraz da vokal aleti olarak görüyorum ben, çalıp söylemek falan... O yüzden piyano.
-Ne kadar bilmiyorum, ama sesim iyidir. İncelirim, bağrırım, çığırırım. : D
-Yüzüne bakmam ahahaha. :P

Muhibbi: Tekrar Merhaba,
- Ben nasıl biriyim? (klasik soru =D )
- Neden egolarını çok seviyorsun?
- Lise hayatı nasıl gidiyor ?
- Neden ilk pmlerinde gayet kibar bir insan iken sonradan egoistleştin (!) =D
- Sokak çalgıcısı olursanda ben senin yüzüne bakmam :P =D

-Sen öyle birisin işte, kendi halinde. İyi birisin mi desem, ne desem. : D
-Egolarım, bizzat benim kendim. O yüzden. Kendimi seviyorum aslında. Anlatamadım.
-İyi demek adettendir.
-Hala kibarım ben. İlk PM'lerimde daha resmiydim, o kadar. ^^
-Bakmazsan bakma. :P

clakson: Merhaba axl
Sence Türkiye'de Sertab Erener'den daha iyi pop müzik yapan bir sanatçı var mıdır ? Varsa kimdir ?

-Pop müzikle ilgilenmiyorum clax, ne desem boş. =)
-Pas geçelim.

OCFL: Haftanın konuğu olarak neler hissediyorsunuz : D
Birde bana hain planların varmış doğru mu : D
Birde beni seviymisin -.-

-Farklı bir durum yok, soru soruyorlar cevaplıyorsun. :P
-Çok doğru. :cool:
-Öyle çok seviyrim ki.

kübray29
24-10-2011, 07:35
Mercenary: Kızlarda en sevdiğin saç rengi? : D

-Bildiğin kahverengi, ama bildiğin kahverengi değil. Açık bir tonu. Açık kahverengi diyelim. Ve de kızıl. Ama karışık olacak. Uçları kızıl mesela.

Mercenary: Matematikte en sevdiğin konu ? : D
Satranç, Age of Empires vs. strateji oyunlarıyla aran nasıl?

-Matematikte en sevdiğim konu kombinasyon. ^^
-Strateji oyunlarında iyiyimdir.

LeqenD: Merhaba Alii : p ;
1)Axl olmasa GNR dinlermiydin?
2)Sana ilk attığım zm'de ne düşünmüştün? : D
3)Sence ben nasıl biriyim?(Klasik^)
4)Uğurlu sayın var mı , varsa hangi sayı?
5)Giymem dediğin bir renk var mı ?
Şimdilik bunlar :

-Merhaba. ^^
-Vokalin kim olacağına bağlı. Velvet Revolver dinlemiyorum mesela.
-Bana ilk attığın ZM'de... Hiçbir şey düşünmemiştim galiba, sabahın körüydü. Uyku tutmuyordu bir türlü.
-Vurdumduymazsın. Yeterli. ^^
-24. : D
-Cırtlak pembe mi denir, nasıl tarif etsem... İşte o rengi asla giymem. =D

LeqenD: 1 haftada çözmüşsün beni .. :/
1)Müzik hayatında ne kadar yer alır?
2)Günde kaç saat müzik dinlersin?
3)Hiç yapmadığın bir şey için pişman oldun mu?
4)Sporla ilgilenir misin?Hangi dallar?
5)Hiç toplum ortasında yüz kızartıcı bir olay yaşadın mı?
Şimdilik 5er devam : p

-Müzik hayatımın ta kendisi. Uyurken bile bir şarkı çalıyor beynimde, bunu hissediyorum.
-8 saat civarı.
-Evet. En fazla yarım sayfa sürecek tarih ödevini yapmadığıma pişman oldum. Beş sayfa ödev cezası yedim. Onu da yapmadım, ona daha çok pişman oldum. Ceza 10 sayfa oldu. : D Bu hafta yapmazsam katlanır mı diye merak ediyorum. Bir pişmanlık daha beni bekliyor galiba.
-Sporla ilgilenmiyorum.
-Hatırlamıyorum, yaşamadım herhalde.

cloverfield 22 : kanka olak mı ? .

-Sıranı bekle. ^^

OCFL: İmzandaki anlatım bozukluğu mu?
Bir anını anlatır mısın.
ÇÖMlek sattığınız doğru mu?
Ne olacak bu dünyanın hali.
Fenerbahçe mi GFB mi ?
Bir ay sonra öleceğini bilsen ne yaparsın.

-İmzamda anlatım bozukluğu göremiyorum? Değil.
-Hava yağmurluydu. Burada pazar, Cumartesi günleri kuruluyor. Teyzenin biri, elinde bir sürü poşet, öteki elinde de bir tabure iki adım yürüyor, bir saçağın altına geçip, oturup dinleniyordu. Yardım edelim dedik, gittik yanına. "Evim çok yakın şu ilerideki mavi evin orası." dedi. Şemsiyeyi verdik kadına, poşetleri taşıyorduk. Mavi ev, en fazla 50 metre ilerideydi. Sonra ne mi oldu? Mavi evin oradan döndük, sonra başka bir mavi evi hedef koyduk, başka bir mavi ev, o ev bu ev derken... Teyze evine vardı, poşetler falan, görev tamamdı. Ve biz, sırılsıklamdık.
-Doğrudur. İyi para var o işte.
-Bunu Dünyaya soralım. Kendisi cevap verir.
-Hiçbiri. Bu soruya sadece gülerim. :P
-Çıkardım ilçenin en işlek yerine... Ezberimde ne kadar şarkı varsa söyler, ne kadar şiir varsa okurdum. Ne yiyebiliyorsam yer, ne içebiliyorsam içerdim. Söylemediğim, söylemediğim her şeyi söylerdim, her ne ise... Ama bir sorun var, bir ay; bütün bu işler için fazla uzun.

kübray29
24-10-2011, 07:36
LeqenD: 1)Asla yapmam dediğin bir şey var mı?
2)Okuldan ne sıklıkta kaçarsın?
3)İlerde ne olmayı düşünüyorsun?
4)Tikin var mı?
5)Boyun kaç? : D

-Birçok şey var. Saçma sebepler için insanları kırmam mesela.
-Hiç hesaplamadım. Çok sık değil, ama seyrek te değil. Bir olayla alakalı olarak okuldan kaçmam, veya okuldaki bir şeyden kaçmam. Psikolojime bağlı.
-Okursam psikolojik danışmanlık veya hukuk okuyacağım. Akabinde rehber öğretmeni veya avukat falan olurum herhalde. Okumazsam müzisyen. Okuyup ta okuduğum mesleği yapmamak ta var aklımda.
-Hayır yok.
-1.67.

qual: Varan 2 : D
1- Sence her şeye karar veren bir merci var mı? Öznel hareketlerden ziyade oluşan bir mekanizma?
2- Düşünceler soyut zamana bırakıldığında maddesel niteliğe ulaşabilir mi?
3- Geçmişte nerede, nasıl biri olmak istersin veya yaşamış şahsiyetlerden kim olmak isterdin?
4- Hoşuna giden benzerlikten ayrı olarak gelecekte kendini nerede görüyorsun, görmek istiyorsun?Neyi başarıp kimleri etkilemek istiyorsun? Planların büyük mü? Doktor olucam gibi tipik cevap verme =)
5- Tek bir alana yönlenmek mi her işi yapmak mı? Mesela sadece müzikle uğraşmak mı yoksa aynı zamanda bir sürü iş mi?
6- Katiplik teklifinde hissettiğin duygu nasıldı? Sözlük ve katipler için eleştirin ne olurdu nesnel olarak?
7- Düşüncenin derinine dalmak mı yoksa yüzeysel olarak önemsiz nesne görmek mi?
8- Hiç rüyada olduğunu düşündün mü? Matrix dalgasını geçmeden gerçekten bazı mekanlarda gerçeklikten şüphe ettin mi?
9- Önünde çok yol var. Öğrenmeye hevesli misin yoksa ben her şeyi biliyorum havasında mısın?
10- Büyüklerin "bu yeni nesil beş para etmez" tavrına, tavrın ne? Öyle mi düşünüyorsun?
Varan 3, coming soon...

-Evet var.
-Düşünceler soyuttur ve ortam da soyut olduğunda, o ortamda bir yer kaplıyor olurlar. Yer kaplayan her şey maddedir.
-Sıradan biri olmak isterdim, bayağı bir geçmişte... Dünyanın tepsi biçiminde olduğuna inanan.
-İki ihtimal görüyorum. Zengin ve ünlü olmak, beş parasız ve yakın çevre dışında kimsenin tanımadığı biri olmak. Hangisi olacağımı bilmiyorum. Belki de hiçbiri. Planlarım büyük, evet.
-Müzik önce gelir. Onun dışında birçok iş tabii ki. Çok yönlülük...
-Sözlük benim için tamamen hobi. Boş vakitlerimi, canımın sıkıldığı anları orada değerlendirip, bir yerlere gelmek mutluluk verici. Sözlük eğlendiren bir yer, katipler de bir o kadar hoşsohbet insanlar. Sözlüğü kaliteli kılan, sözlük için emek sarf eden kültürlü kimseler...
-Düşüncenin derinine dalmak... Ki başkalarının iki cümle kurup geçtiği konularda karakter sınırını aşmam ve durmaksızın konuşmamdan bunu anlayabiliyor olmalısın. =)
-Çoğu kez rüyada olduğumu düşünüyorum. Olağandışı seyreden bir hayatım var, en azından kendim için. Ve bu durumdan da hoşnutum.
-Öğrenmenin sonu yok, hevesliyim tabii ki. Ama kendi bildiğimi okurum, her zaman doğru olanı yapmam. Doğru yolu bilsem de yanlış yoldan giderim bazen. Çevrem "her şeyi bildiğini sanan birisin" diye nitelendirir bu durumu. Ben öyle düşünmüyorum.
-Onlar da kendileri gençken aynı cümleleri işitmişler. Umursamıyorum. ^^ Bir yerlere gelme çabam tamamen bu kalıp zihniyetleri yıkma isteğimle alakalı.

PorqueS: -sana ceza olarak yazı yazma ödevi veren hoca serpil hoca mı?
- yabancı dilin iyi midir?
- traviandaki en sevdiğin asker
- göbek adın ne?
-Mezarın başında bir kız ağlıyormuş, "mezarda yatanın annesi, kızınannesinin kayınannesi" olduğuna göre, mezarda yatan kızın neyidir??

-Olabilir. İsim hafızam... :rolleyes:
-Ekler, takılar falan... Bunları tutturamıyorum, kelime bilgim harikuladedir. ^^
-Eski sürümdeki şekliyle druyid, yeni sürümde galya reisi. =)
-Göbek adım yok.
-Amcaoğlu falan mı? Böyle sorularda hep böyle değişik bir şeyler oluyor, sallayayım tutar zihniyetiyle bu cevabı veriyorum. :P

kübray29
24-10-2011, 07:39
Darcool: Merhaba Ali =)
-Takip ettiğin bir yabancı dizi var mı ?
-sorulan her sorunun yanıtı var mıdır ? Yoksa biz sadece kendimizi mi avutuyoruz?
-her soru bir cevabı hakediyorsa, her cevap da bir soruyu haketmez mi?
-Başladığın yolun neresindesin?
-Bir konu hakkında yargılı olmak aslında önyargılı olmak değil midir ?
-Nicki Darkcool olan üye desem ne dersin (=

Merhaba. =)
-Şu anda yok.
-Sorulan "her" sorunun bir yanıtı yoktur. Biz kendimizi avutuyoruz.
-Evet. Hatta bazen cevaplar soruları, soruların cevapları hak ettiğinden daha fazla hak eder bazen.
-Başındayım. Bir süre burada konaklamam gerek galiba.
-Hayır değildir. Önyargı, konu hakkında peşin hükümlü düşünmektir. Yargı, konuya hakim olduktan sonra yapılır.
-Nicki Darkcool olan üye desen, karanlık yüzünün altında son derece iyi bir karakter yatan bir kişi derim. ^^

Mercenary: Hücum mu Savunma mı?
(Strateji oyunlarında)

-Savunma .

zkee: En iyi savunma saldırıdır desem?

-Bunun doğru olmadığını söylerim. En azından benim için.

Mercenary: Pekiiiiii,
-Eğer bir kaplumbağanın kabuğu yoksa çıplak mıdır yoksa evsiz mi ?
-Allah mantık ilkelerinin üzerinde midir? Aynı anda hem doğru olan hem de yanlış olan bir şey yaratabilir mi örneğin? Ya da daire şeklinde bir kare?
-Heh bir de Zkee'nin sorusunu kendi aklımda olan ama demin dile getiremediğim soru ile birleştiriyorum.
-Sence saldırı mı en iyi savunmadır, savunma mı en iyi saldırıdır? Ya da böyle bir şeydi.

-Ölüdür.
-Evet demekle yetiniyorum.
-Saldırı, saldırıdır; savunma, savunmadır.

zkee: Hayal gücün kuvvetli midir?
Bazen "dur bakalım, noluyoruz" dediğin oluyor mu?
Sinirli biri misin, sinrini nasıl gösterirsin?

-Evet, kuvvetlidir. Ama hayal kurmak için hayal kuramam. Ortaya bir şeyler koyacakken kullanabiliyorum bu yetimi.
-Oluyor, çokça... : )
-Sinirli biri değilim. Hiç değilim... En son ne zaman sinirlendiğimi hatırlamıyorum.

Mercenary: Şekeri ağzına atmadan önce yalamak gibi bir fantezin var mı?

-Her gün beş-on tane kesme şeker yerim. Hepsine de bu dediğini yaparım. Ahahaha. İlk kez böyle bir soruyla karşılaşıyorum. ^^

LeqenD: 1)Kardeşin var mı?
2)Varsa senden büyük mü küçük mü?
3)Axl Rose nickini alamasaydın hangi nicki alırdın?
4)Sık takıldığın arkadaş grubun var mı ? Varsa kaç kişi?
5)Boş zamanlarında ne yaparsın?
Cevapla yenileri yolda : p

-Var, benden büyük, ablam.
-Axl Rose nickini almasaydım, "Estranged" nickini alırdım.
-Sık takıldığım arkadaş grubum var. Dur sayayım... Bir ki... Dört kişi.
-Boş zamanlarımda müzik dinlerim. Hava soğuk değilse, "mutlaka" dışarı çıkarım. Onun dışında uğraştığım pek bir şey yok. ^^

LuNa: Daha önceleri nerelerdeydin alihan ? niye bana geç kaldın ahuahauahu :P
ilk üyeliğin mi?
forumda ağzına kilit atmak istediğin birileri oluyor mu?
internete ayıracağın vakti kar mı zarar mı olarak görüyorsun ?
bağımlısıyım dediğin insan madde ya da herhangibirşey var mı?

-Daha önceleri de buralardaydım, sen fark etmeden üç ay önce. =) Ondan öncesini soruyorsan, bilgisayar denilen araç ile alakam yoktu pek.
-Evet, ilk üyeliğim. Ama çook uzun bir zamandır forumu takip ediyorum.
-Ahahaha, evet oluyor. Bizzat kendime kilit atmak istiyorum. ^^
-İnternete ayıracağım vakti kar olarak görüyorum, büyük bir kar hem de. Ama bu kendim için geçerli. İnterneti kullanmakla alakalı.
-Bağımlısıyım dediğim... İnsanlara aşırı bağlı değilim, onu geçelim. Kağıt, kalem... Ve en başta da müzik... Mikrofon... Yeterli. =)

aaaa: anneni mi daha çok seviyorsun babanı mı?

-Bilmem, ölçemedim. Hangisi ağır basıyor diye... İkisini de deyip klasik bir cevap vereyim. Anlık psikolojime bağlı aslında.

LuNa: forumdan bir aile yapsan kendine diyelim (sanal kimlik ahahah )
anne baba abi abla küçük kardeş
kimler olurdu

-Çok özgün sorular geliyor, bravo. : D
Pragmaduane manevi kardeşim, C. kasap büyük abim, OCFL küçük kardeşim(:P), Leqend ikiz kardeşim, Ang€l ablam olurdu. Muhibbi kuzenim... All Starz da öteki kuzenim olurdu.
Qual amcam olurdu. : D Anne baba kim olsun bilemedim. Geniş bir aile oldu galiba.

kübray29
24-10-2011, 07:40
Muhibbi: Kuzen ha, vay be =)
- Dört kişilik grubunun isimlerini say :P
- Okumak istediğin üniversite-bölüm-neden ?
- En sevdiğin hayvan ? ( uçan kaplumbağa felan dersen şaşırmam hani =D )
- Kendini 16 kelimeyle tanımla. =D

-Dört tane insan evladı işte, daha ne. :P
-Hukuk veya Psikoloji dalında, dönemin en iyi üniversitesi neresiyse işte orası.
-I-ıh, uçan at daha çok hoşuma gidiyor. İsmi vardı bir de bunun, Pegasus. ^^
-On altı kelime çok fazla değil mi? Benim kelime dağarcığımdan 16 tane sıfat çıkmaz ki. : D

AngєL: Değişik birşey yaptırasım var sana :) Bana yağmurlu bir günde dışarıya çıkacağımı farzederek ve sezinlediğin tarzımı da göz önünde bulundurarak kıyafetden ayakkabıya kombine bir stil düşünüp resimlerini buraya eklermisin? :P

-Üç gün mü oldu bu soruyu soralı, kaç gün olduysa artık kafa yordum. Dedim ki; beyaz hırka, dedim, krem rengi olmaz ama "bembeyaz" olacak. İki adet şiş aracılığıyla, ipliklerden meydana gelmiş olacak, yani örgü. Başında ponponlu bere olabilir beyaz renkte, yine örgü. Tamam ponponlar olmaya -da-bilir. Kot pantolon diyeceğim, ama anlatamayacağım ve resmini de koyamayacağım. Çünkü aradım, ama düzgün bir tasarım bulamadım, stiline uygun veya kafamdaki Angel stiline uygun. Renk olarak aşırı koyu bir lacivert, ama siyah ile ayırt edilebilecek. Bir de bot olur, siyah. Ama Ugg'lardan değil. Aslında beyaz bot diyecektim, ama beyaz bot hayal edemedim nedense. :D Tam kafamdaki stilde bir şeyler bulamadığımdan, resim koymuyorum. Bu mudur? Budur.