PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 300tm de bir efsane misyonunu tamamladı

kuzenler
13-12-2009, 14:01
eksi artının unutulmayacak oyuncusu çölaslanı 300tm başkanlığını server bitene kadar bırakmıştır.kendisi birçok kez yıkımla yüzleşmek zornda kalsa da tam bir önder özelliği göstererek köyünü birliğine feda etmiştir.bu birçok birlikte narsizme varan ruh özelliğindeki başkanlara büyük örnek teşkil etmiştir.bir 300lü olarak her ne kadar ufak tefek hatalar yaptığını düşünsem de eksi artının unutulmayacakları arasında yerini almıştır.yaptığın hizmetler için teşekkürler başkan..

bundan sonra 300lere server yolunda başarılar dilerim

EmirtekK
13-12-2009, 14:09
Eeee? Bunun Birlik açıklamalarıyla ne alakası var? Konu yeri yanlış, kilit pls...

maske15
13-12-2009, 15:15
konu yeri yanlış

berkan şeker
13-12-2009, 16:11
Eeee? Bunun Birlik açıklamalarıyla ne alakası var? Konu yeri yanlış, kilit pls...

Forum da Türkçe haricinde ki diller tercih edilmemektedir.
Birisini yaptığı hata için uyarırken biz de hata yapmamaya özen gösterelim.

haduuu
26-12-2009, 20:20
Serverin en sevilmeyen en antipatik adamı. özelliği ne bilmiyom.
Unutulmayacak oyuncu evet ama olumsuz anlamda.

kuzenler
27-12-2009, 00:15
Serverin en sevilmeyen en antipatik adamı. özelliği ne bilmiyom.
Unutulmayacak oyuncu evet ama olumsuz anlamda.

genelde yaptığı şeyler için konuşmaz ama birileri onun ardından olumsuz karalama yaptığı için ederi bilinmiyor..ama ben onun çok yakınında birisi olarak birçok kez köyünü birlik arkadaşları için feda ettiğini biliyorum.eğer bu antipatik , çıkarcı biri olsaydı elindeki tılsımı birlik arkadaşları arasında dağıtıp onların gelişimini sağlamazdı..daha birçok olumlu özelliğini sayabilirim ama gereği yok..onu tanıyanlar bilir.hakkındaki spekülatif konulara burda değinmeyeceğim ve bu konudaki düşünceleimi belrtmeyeceğim..zira bitmiş bir tartışmayı yeniden açmak gereksiz..

Heminet
27-12-2009, 03:46
genelde yaptığı şeyler için konuşmaz ama birileri onun ardından olumsuz karalama yaptığı için ederi bilinmiyor..ama ben onun çok yakınında birisi olarak birçok kez köyünü birlik arkadaşları için feda ettiğini biliyorum.eğer bu antipatik kişi çıkarcı biri olsaydı elindeki tılsımı birlik arkadaşları arasında dağıtıp onların gelişimini sağlamazdı..daha birçok olumlu özelliğini sayabilirim ama gereği yok..onu tanıyanlar bilir.hakkındaki spekülatif konulara burda değinmeyeceğim ve bu konudaki düşünceleimi belrtmeyeceğim..zira bitmiş bir tartışmayı yeniden açmak gereksiz..
onu tanıyanlar bılır dıyorsun. hakkında spekülatif konuları burda degınmeyecegım dıyorsun ve bu konudakı dusuncelerımı belırtmeyecegım dıyorsun. ve ustune ustuk bıtmıs bır tartısmayı yenıden acmak gereksız dıyorsun ama kendısı bıle yaptıklarını soylemeyı sevmeyen bırısını kı gercekten bende cok severım uzaktan takıp ettıgım kadarı ıle cok ıyı bıırı ama burda konu acarak bu konulara gırmek ıstemeyen bırını atesın ıcıne atıyorsun.Bence sevdıgın ınsana suan zarar verıyorsun. Ortada karalamaya calısan bır cok ınsan varken onlara koz verıyorsun. hazır konu varken ıstedıklerı kadar sallayacaklar. Sende savunmak ıcın bınbır dil dokeceksın. Gerek var mı ? aslanın kendısı zaten bu tarz bır ego tatmınıne gerek duymayan bırısi.Yaptıgın samımıde olsa dogru degıl. COk sevıyorsan yaz profılını yada yaz kendısıne paylas. Ama burda atese atma. Yenı tartısmalarında kapısını aralama lutfen.

Umarım acıklayıcı olmustur. Yarın bırısı senın actıgın konuda atıp tutmaya basladıgı zaman neden deme sakın..

kuzenler
27-12-2009, 07:27
onu tanıyanlar bılır dıyorsun. hakkında spekülatif konuları burda degınmeyecegım dıyorsun ve bu konudakı dusuncelerımı belırtmeyecegım dıyorsun. ve ustune ustuk bıtmıs bır tartısmayı yenıden acmak gereksız dıyorsun ama kendısı bıle yaptıklarını soylemeyı sevmeyen bırısını kı gercekten bende cok severım uzaktan takıp ettıgım kadarı ıle cok ıyı bıırı ama burda konu acarak bu konulara gırmek ıstemeyen bırını atesın ıcıne atıyorsun.Bence sevdıgın ınsana suan zarar verıyorsun. Ortada karalamaya calısan bır cok ınsan varken onlara koz verıyorsun. hazır konu varken ıstedıklerı kadar sallayacaklar. Sende savunmak ıcın bınbır dil dokeceksın. Gerek var mı ? aslanın kendısı zaten bu tarz bır ego tatmınıne gerek duymayan bırısi.Yaptıgın samımıde olsa dogru degıl. COk sevıyorsan yaz profılını yada yaz kendısıne paylas. Ama burda atese atma. Yenı tartısmalarında kapısını aralama lutfen.

Umarım acıklayıcı olmustur. Yarın bırısı senın actıgın konuda atıp tutmaya basladıgı zaman neden deme sakın..

üstad belki anlatımda sürç-i lisan etmiş olabilirim . :(amacım onun değerini düşürmek değil kendisi buralarda yazmıyor polemiği sevmiyor çünki .amacım onu yanlış tanıyanlara bir iki kelam edebilmekti onun hakkında.

Heminet
27-12-2009, 14:22
üstad belki anlatımda sürç-i lisan etmiş olabilirim . :(amacım onun değerini düşürmek değil kendisi buralarda yazmıyor polemiği sevmiyor çünki .amacım onu yanlış tanıyanlara bir iki kelam edebilmekti onun hakkında.
bundan suphem yok ama daha cok zarar verme yolunda bır adımdı kanımca. Yınede sen bılırsın.Bır ınsanı herkes sevecek dıye bır kaide yoktur. Sen sevıyorsan sevgını kendısıne bellı et gerısı teferruattır.bırısıne bırısı bısey dıyınce oyle olmaz.

tranusta
27-12-2009, 19:18
bizim oyunumuz bitmiş yazmiyim yazmiyim diyom ama konunun kapanacağı yok .
bak arkadaşım çöl aslanını orta yerde översen benim gibi tepkiler alırsan sakın kızma .
ben kaos başkanlarındanım bana onu savunmayın ve orta yerlere yazmayın ben şahsım biliyorumki çöl aslanı bizi satmıştır varmı daha ötesi .......

kuzenler
28-12-2009, 08:31
bende konunun kapanması için herhangi birşey yazmıyorum ...

polemiğe girmeden sana katılmadığımı söylüyorum.