PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : WoW Tebrikleri [Server 4]

Sayfa : 1 [2]

finesword
22-09-2011, 18:02
hemşoo
seni severim bundan sonrasındada sevmek isterim.
biz hısımık akrabeyik tarla takımdaşıyık şaraküstülüyük.

siyah ve akın ın elit wow una eş zamanlı saldırı çıkması o an için normaldi.

ammaaa iki ay öncesinde kesinlikle normal değildi hatta küfürü bile ben kendim ederdim.
biz sizinle dost kalabilmek için sedat abinin sırf 10 tane tüm birliklere ally si vardır.
ama siz geldiniz biz gittik o geldi bu gitti iş artk oyun içinde düşmanlığa dönüştü.
son olarak elit wow a saldırı yoldayken siyahında asker köyleri yıkımı için saldırıloar çıkılmıştı
sizin bizim wow dan bizim sizin wow dan seviye almamız kadar normaldi.

bunun için kimseden senin düşündüğün gibi düiünmeni bekleme hısım.
benim şahsi kanaatim.

yanlışım varsa düzeltin dostlar.

toprak.. bak anlatamıyorum. iki ay önce anormal olan bi anda normal olmaz.
bu ayıp değildir.. yanlızca şık olmayan gerçek rekabete yakışmayan bişeydir..
ne zaman ayıp olur ? bunu alkışlanacak bişey olarak gösterildiği zaman
yanlışım varsada sen düzelt :D

trsahh
22-09-2011, 18:03
SİYAHHHHHHHHHHH

kırmızıııııııı

en büyükkk
gazi antep spooorr:D

trsahh
22-09-2011, 18:07

hemşo ama bizim haberimiz olmayan bir saldırı yüzünden birçok kez özür dilememize rağmen sizden biri yanlış hatırlamıosam cins. gelip bizi yıkmıştı
biz ödeştik demeye getirdik bundan sınra dost olucaz dedik ondan sonra bi ton ally geçildi elit dostumuz diye. sonrasında elit oyuncuları saldırıya devam edince biz sizden bir kaç merkez aldık sonrasında düşmanlık oluştu benim hafızam balık hafıza bide 2 ay foruma girmedğimden yanlş bilgi vermiş olmayaym yanlışım varsa düzelt babasultan.

sen devam et
ben şimdi bi köşk kebap a gidip 4 şiş ciğer bi ekmaaa çektirip yiycim :D

finesword
22-09-2011, 18:09
hemşo ama bizim haberimiz olmayan bir saldırı yüzünden sizden biri yanlış hatırlamıosam cins. gelip bizi yıkmıştı
biz ödeştik demeye getirdik bundan sınra dost olucaz dedik ondan sonra bi ton ally geçildi elit dostumuz diye. sonrasında elit oyuncuları saldırıya devam edince biz sizden bir kaç merkez aldık sonrasında düşmanlık oluştu benim hafızam balık hafıza bide 2 ay foruma girmedğimden yanlş bilgi vermiş olmayaym yanlışım varsa düzelt babasultan.

sen devam et
ben şimdi bi köşk kebap a gidip 4 şiş ciğer bi ekmaaa çektirip yiycim :D

ulan içinde kıl çıkar köşk işi iyice gevşetti.:D
sokağın girişindeki köşkün caprazındaki yere git

trsahh
22-09-2011, 18:10
ulan içinde kıl çıkar köşk işi iyice gevşetti.:D
sokağın girişindeki köşkün caprazındaki yere git
hahaa:D
beğenmeyen bulmasın et olsun it eti olsun :)
hem orda taraklık bide ağlık bide gırtlak güzel oliy :)

SpyM3GTR
22-09-2011, 18:27
Ekleme..:Ayrıca Oneil arkadaşım senin bu mevzuyu gündeme taşıman ile ++ dağılmaz.
Enson ++ dağıtmak isteyenlerin halide ortada.Lütfen söylemlerimizde daha dikkatli
olalım.

Akın-T yi de siz bitirmişinizdir müdahale etmeseydik Akın-R diye bir birlik kalmayacaktı siyah 2-B birliğinin elinden de siz kurtardınız hata Akın birliğini de siz yönetiyordunuz Team kedi.. Rascal komagene hesaplarıda sizin yönetiminizdeydi gerçi sende halısın casus olduğum tarttışması yapılıp bu bana söylenmiyorsa bu saydığım insanlar bana ihanet edebilirlerdi burdan yola çıkarak haklı olabilirsiniz ama çabuk onutuluyor bazı şeyler Kilit birliği iken de Akın-T yi sildiğiniz gibi silseydiniz ya bizi şimdi oyun bitince tehditvari yazarsınız senin kaana attığın kuzen diye başlayan mesajlarınıda gördüm ama tekrar söylüyorum bence uzatmayın yeri burası değil olan oldu siz mahsum biz suçluyuz neden olsa siyah casusuyum gayet normal birşey olarak karşılamam lazım ve kimseyede ses çıkarmama lazım ben bir casusum nihayetinde

ah okan bunlar hep senle olan samimiyetim yüzünden basşıma geldi alacağın olsun

Yani hocam hani şimdiye kadar ben yaptım ettim diye hiç birşey demedim ama bu sefer yeri geldi sanırım.
Server'ın başında 6-7 HpS1KçK birliğimiz ile SHOW larla birleşip FALAKA oluşumuna ön ayak olan benim bazı
şeyleri yapmaya hakkım vardır sanırım.Ayrıca ben sen suçlusun o suçlu diye birşey dediğimide hatırlamıyorum.
Genel yönetimin bir karar almış uygulamış Akın-T olayında fazlaca bilgim yok.Ne desem yalan olur.
Çünkü bazı olaylardan ötürü server başındaki üstlendiğim sorumlulukları sonradan bıraktım.Toplantılara bile
katılmıyordum.Ayrıca ben sadece kaana kuzen demiyorum benden yaşca büyük olmayan herkeze kuzen diyorum.
Msjlarda ne gibi bir abestlik varmış söylede bilelim yeri burası degilse msn adresim.
SpyM3GTR@hotmail.com

HiLTiX
22-09-2011, 18:46
bende yanlız senin değil hepinizin haticeye değil neticeye baktığını söylüyorum.
yani bir fiyatınız var
geriye kalan onu ödeyip size istediğini yaptıracak olan kişiye kalmış

yıllar önce aynı birlikte oynadık gene aynısın can cıkar huy cıkmazmış

hala hazımsızlık sorunun var

doktora görünmen şart seni travian değil piskolok temizler....

Nozzle
22-09-2011, 18:47
2 ay önce anormal olan bir anda normal olmaz :)

2 ay önce AKINCILAR-ELİT müttefikliği normal şimdi normal değil

alemsin inan söylediklerinle bile çelişiyorsun :)

GBT...

finesword
22-09-2011, 18:58
2 ay önce normal olan şimdi normal olmaz :)

2 ay önce AKINCILAR-ELİT müttefikliği normal şimdi normal değil

alemsin inan söylediklerinle bile çelişiyorsun :)

GBT...

rüştü usta sen bugün formunda değilsin boşver artık .D:D
yine yanlış okumuşsun :D
ben anormal yazdım normal yazmadım

bell430
22-09-2011, 19:01
burda malseff in yazılarını okuyunca elit birliğinden ve elitte olmaktan utandım. sizlere verdiğim emeğe yazık. emeğimde haram olsun.. malseff sildikten sonra canlanmış toparlanmıştık ama bu kendini beğenmiş karakter yoksunu geldi yine herşey berbat oldu.
halende burda utanmadan kendini savunuyor.birliğini savunsaydınya karaktersiz.

Nozzle
rüştü usta sen bugün formunda değilsin boşver artık .D:D
yine yanlış okumuşsun :D
ben anormal yazdım normal yazmadım

:) baksana yazıma sen eski halini kopyalamışsın.

sen bunun cevabını versene

gerçi sen her şeye verecek bir cevap bulursun herkes biliyor
:D

finesword
yıllar önce aynı birlikte oynadık gene aynısın can cıkar huy cıkmazmış

hala hazımsızlık sorunun var

doktora görünmen şart seni travian değil piskolok temizler....
müdür yılların hatrı varmış önce bi selam ver be.. kimsin necisin nerde senle oynamışım bi yaz önce :D

Nozzle
22-09-2011, 19:03
burda malseff in yazılarını okuyunca elit birliğinden ve elitte olmaktan utandım. sizlere verdiğim emeğe yazık. emeğimde haram olsun.. malseff sildikten sonra canlanmış toparlanmıştık ama bu kendini beğenmiş karakter yoksunu geldi yine herşey berbat oldu.

Üstadım bizim ELİT oluşumu ile hiç bir sorunumuz olmadı.Bunu sizlerde biliyorsunuz.AKINCILAR-ELİT birliğinin bu duruma düşmesinin tek sebebi myselff tir.

GBT...

finesword
22-09-2011, 19:09
:) baksana yazıma sen eski halini kopyalamışsın.

sen bunun cevabını versene

gerçi sen her şeye verecek bir cevap bulursun herkes biliyor
:D
rüştü ustam sorunda bi gariplik yok cevabıda basit. birbiri ile ilişkisi olmayan akın ve elit birlikleri vardır . ben vezir-i azam ile aynı serverde aynıbirlik çatısında oynamış arkadaşım server başından beride selamlaşırız.. bir konuşmamızda haritalarımıza müdahele etmedn güzel rekabet edelim diyerek sözleştik ve bu mihval üzerine oynadık.daha sonra değişik yönetimler geldi ve siz tılsım sonrası tanışmamızda bana bizler siyahla savaşıyoruz sizde savaşıyorsunuz birbirimize hamle yapmayalım dediniz. o ana kadar hiçbir konuda sıkıntı yaşamamış 2 birlik bunu yapabilir değilmi?.
daha sonra bu iki oluşum wow yönündede centilmenlik anlaşması yaptı.. ben o zaman size ortak wow oerasyonu yapalım dedimmi ? tabiki hayır. sizdende bi talep gelmedi değilmi?.. demekki ortak operasyon doğru bişey değilmişki iki başkanda server başından beri bi sıkıntı yaşamadığı halde bu tür bir ilişkiye ihtiyaç duymamış..
sonra ben diyorum siz söz verdiniz ama tutmadınız
siz diyorsunuzki bizim haberimiz yoktu adam kendi başına gitti. her ne oldu ise bu arkadaşlık bozuldu.

işte o an bu iki birlikten biri her ne olursa olsun düşmanım dediği birliğe gider ve ortaklık teklif ederse bunun bizlerin tarafından görünüş şekli dediğimiz gibidir.
sizlerin tarafından görünüş şeklide beni ilgilendirmez

finesword
22-09-2011, 19:10

sen elit falan değilsin .muhtemelende akın birliklerindensin

sates
22-09-2011, 19:19
Kaan bu serverda en güvendiğim insandın çünkü senle başladık bir söz verdik ve birlikte bitirdik şimdi bir kaç soru sormak istiyorum

Muhammedin benim siyahların casusu olduğuma kanaat getirdiğinden haberin varmıydı

vardıysa neden benle paylaşmadın ben muhammeden bir takım tavırlarından dolayı sezinlesemde sırrf pamuk ipliğine bağlı olan + + yı dağıtmamak için bir şey söylemedim şimdi bu gün artık eminim muhammed bu kanıya varmış ve kalkıp yüzüme söylemeiştir sen bunları bildiğin halde bu insala muhabetini devam mı ettirdin bu soruların cevabını verirsen sevinirim

o gün beni casuslukla suçlayanlar ne hikmetse bu gün aynı konumdalar ama ben tekrar söylüyorum dostum dediğim hiç bir insanın böyle bir şey yapabileceğine inanmıyorum inanmak istemiyorum tamamen yanlış hesap hatası diyorum ama sorduğum sorularada bir cevap istiyorum

ibrahim usta kilit birliğini hep beraber kurduk. 1 yıldır az çok beni tanımıştırsın. bana söylendi evet ama ben ciddiye almadım. eğerki ciddiye alsam ilk sana sorar gerekeni yapardım. rascal kaan kardeşime bu konuyu söyledim ama muhabbet esnasında şakalaşma olarak geçti. kesinlikle ciddi bişey olmadı. en ufak şüphem olsaydı sen farkederdin...
1 yıl boyunca savunmalarınla hem bizi hem birliğimizi korumak için koşturdun bunu bende arkadaşlarımızda biliyoruz....
lütfen oyuna gelip başkalarına daha büyük zevk aldırma..
team

Sinanhoca
22-09-2011, 19:25
sayın başkan yazınızı dikkatlice okudum.
yanlış anlamaya yer vermemesi içinde tekrar tekrar okudumki tam anlayabileyim.
oyunda yaklaşık 1 yıl forumdada 6 aydır beraberiz.
bu zaman zarfı insanların birbirini tanıması için yeterli olabiliyor..şimdi benim ağzımdan takdir duyabilmeniz için ortaya bir değer koyabilmeniz gerekir. aksi halde bunun için çabalamanız yersizdir..
defalarca ifade ettiğim gibi şeytan ayrıntılarda gizlidir.
karşınızdakinin satır aralarında neler yazdığını dikkatle takip edersiniz onun ne demek istediğini daha iyi anlayabilirsiniz. buyrun yukardaki satır arasını bakın ne dediniz ve ne yaptınız.
sizce elit içinde değerli oyuncular yanlızca sizinle merhaba edenlermi?. hani üstte söylediğiniz düstur?
yukardaki 4 kişide arkadaşım ve açık söyleyeyim elit içinde savaşta ve diğer oyun tekniği konusunda verimli olabilmiş ilk 10 kişi sayarsak ben bu arkadaşlarımı ilk 10a sokmam.
ikiyüzlülük kötü bir alışlkanlıktır ve siz bu tavrı davranış şeklinden çok karakteriniz olarak benimsemişsinizki allah muhafaza saman alevi gibi parlayan bazı anlar dışında reel hayatınızıda mahvetmeye doğru bir yoldasınızdır.
ve buyrun hem sorarak hemde cevaplayarak bi kaç madde yazayım

1: kimse akınlar bilerek wow yıkmadı sözümü okumadı, okuyamaz. o wow a bilerek ve isteyerek bu şekil hamle yapan adam bellidir.. şahıs burda önce fakir edebiyatı ile hellalik isteyerek buda kurtarmayınca sağa sola beddular ederek kendini aklamaya çalışmakta . bunu yapmak kabahat değil ancak bunu burda ifade etmek sizin tabirinizle terbiye sınırını aşmak yani: terbiyesizlikse o kelimeyi size iade ederim edebim terbiyem en az sizler kadar vardır ve( cahargambu danda çok çok fazladır)

2. en ufak bir raporda bile burda olan siz neden o operasyondan sonra çıt ses etmediniz tek mesaj yazmadınız.

3. serverde savaşanlar veya saldırı savunma yapanlar wow zamanı ile ilgilimidir?
wow zamanı ayrı bir süreç değilmidir..
siz söylermisiniz kaç wow yıkarak ve kaç asker harcayarak wow kurdunuz?.. kaç ordu siperlerinizde çakıldı?
7000 koçbaşı ile wow mu kurulur?.. bunu örtmek için tüm server boyunca yapılan savaş ve kazanımları ortak hesaplamak doğrumudur?

daha konuşmak isterseniz böyle öok fazla sorularda var cevaplarda var.. lakin baştada dediğim gibi ikiyüzlü olmayın.

ELİT birliklerine karşı yapılan hareketten sonra saldırı yapmayacağımız beyan ettik ve yapmadık..
şimdi bu başarının içinize sinmediği aşikardır. ve benim ağzımdan wow kurulması ile ilgili tek takdir edilecek sözcük duyulmaz.
ve sizlerde çok iyi biliyorsunuzki bi kaç kişinin ağız kenarı ve usuldendir diyerek yaptığı tebrikte bu lekeleri temizlemeye yetmez.
efsane birliği , devrim birliği ve sancak birliği akın birliği ve siyah birliklerinin çok önemli ordularını karşıladık 1 tanesini bile tebriksiz bırakmadık.. tekrarda ellerine kollarına sağlık.
ancak 1 tek yöneticiden bile.
1 akın siyah organizasyonu
2 süre hesaplama olayı
bu olay olmuştur hatalar veya suçlular oladabilir olmayadabilir. lakin ELİT birliklerine yapılan hareket yanlış olmasada ŞIK olmamıştır demek cesaretini bile gösterememesi s4 ün ayıbıdır.. buda bizlerin bu serverde adamlığın ve dürüstlüğün tek savunucusu olduğumuzu gösterir.. ve neden takdir görmediğinizinde senedidir.

kimse günah çıkarmaya çalışmasın türk ve islam toplumunda olmayan bir şekildir.
bizlere yakışan türk insanı özgüveni ile özür. islam anlayışımız ilede tövbedir.
ayıplarınızı myself in üstüne yıkmakla onlardan kurtulamaz yanlızca bir kaç kişiye kendinizi cilalanmış olarak gösterirsiniz

şık olmayan bir davranış ile kazanılmış bir wow un zevki bu kadar olur bunu hepinizde gözlemliyoruz.

bak arkadaş, sırf seninle muhatap olmamak için aylardır doğru düzgün yazmıyorum foruma. son mesajımda da seninle ilgili birşeyler yazmamaya özellikle özen gösterdim ki polemiğe girmeyeyim seninle. ama duramıyorsun. öyle bir oturmuş ki olaylar içine illa beni çekeceksin kendi polemiğine.

senin ağzından takdir duymak benim sadece yanlış yolda olduğumu gösterir bana. hiç böyle bir beklentim yok. boşuna yazdıklarımı üzerine alınma sen benim yazılarıma konu olabilmekten çok uzak bir kişiliksin.

ben istediğim birlikten istediğim oyuncuyu beğenirim. senin sıralamanın ne olduğu beni hiç ırgalamaz. benim iyi oyuncu anlayışım da lütfen seni ırgalamasın. senin iyi oyuncu anlayışın saldırı komutanınızın eren olmasından belli oluyor zaten. şimdi sen buna da birşeyler söylersin. boşuna söyleme. ben eren i bu serwerda tanımadım. bizimkiler onu iyi tanır. belirtmeden de geçemeyeceğim, ismini saydığım oyuncularınızla benim bir diyaloğum olmamıştır. kendilerini tanımam. kendileri de bunu doğrulayacaktır.

gelelim wowunuzu akın ile birlikte yıkmamız konusuna. biz aylarca akın, elit we sancak birlikleri ile aynı anda sawaştık. sen hiç benim ağladığımı gördün mü? feyz al biraz. sen de ağlama. ben kiminle birlikte kime operasyon yapacağımı iyi bilirim. bunun için de senden ya da bir başkasından icazet alma gereksinimim yoktur. herkes kendi işine baksın.
neden operasyondan sonra yorum yapmadım?? böyle birşey sormuşsun. birçok olaydan sonra yorum yapmadım ben forumda. sırf senin gibilerle gereksiz yere muhatap olmamak için.
daha önceki mesajlarından birinde bu operasyonu onaylamama rağmen operasyonun yapıldığını ima etmiştin. sen benim birliğimle kendi birliğini karıştırma. burada benim onayım olmadan ne okan ne de başka bir yönetici arkadaşım operasyon yapmaz. asker okanın bile olsa benonay wermeden kullanmaz. bizim asıl farkımız da bu zaten. başından beri bilgim de, onayım da wardı.
wow süreci oyunun bir parçasıdır. wow zamanında olanları oyunun dışında düşünmek oyunu bilmemenin en açık örneğidir.
bizim kimleri ne kadar yıktığımız saldırganlık listesindeki durumumuzla ortadadır. sizin de nefertari wowunda bile bol bol asker harcamanız, wow sürecini ne denli güzel! idare ettiğinizin en önemli göstergesidir.
kaç ordu harcadınız diye soruyorsun. bu soruyu okuduğumda yüzümde nasıl bir tebessüm olduğunu görmeni isterdim. henüz ordularımızı bile harcamaya fırsat bulamadan bize wow kurduran sizleri ayriyeten tebrik etmek boynumun borcudur.

zamanında bize karşı yapılan akın-elit ortak operasyonu çok şık olmuştur. ama sonradan size karşı yapılan akın-siyah operasyonu kakadır. çok süper bir düşünce tarzı. tebriklerimizi iletiriz. haaaa pardon oyun un başı farklı sonu farklıdırrrr. unutmuşummm ben bunu...

bu oyundaki tek güzel hareketin hesabını silmen oldu. hele bir de kendini tutup da foruma da gelmeseydin, ayağa da daha fazla düşmezdin.

çok açık konuşacağım. biz akın ile de elit ile de sawaştık. iki birlikte de takdir ettiğim oyuncular da, hoşlanmadığım oyuncular da oldu, war. ama şu kadarını söyleyeyim, total olarak baktığımda organizasyon we oyuncu kalitesi açısından elit, akın ın yanından geçemez. wasat bir birliktiniz. hepsi bu kadar. işin kötü yanı, bilmediğinizin farkında da olmadığınızdan kendinizi geliştirme ihtimaliniz de pek yok...

tekrar söyleyeceğim. sneinle hiçbir şekilde muhatap olmak istemiyorum. sen yine bu mesajımdan alıntı yapıp abuk sabuk laflar etmeye dewam edeceksin. senden , senin için bir isteğim war. yaşını başını almış adamsın, kendini daha fazla rezil etme...

finesword
22-09-2011, 19:44
bak arkadaş, sırf seninle muhatap olmamak için aylardır doğru düzgün yazmıyorum foruma. son mesajımda da seninle ilgili birşeyler yazmamaya özellikle özen gösterdim ki polemiğe girmeyeyim seninle. ama duramıyorsun. öyle bir oturmuş ki olaylar içine illa beni çekeceksin kendi polemiğine.

senin ağzından takdir duymak benim sadece yanlış yolda olduğumu gösterir bana. hiç böyle bir beklentim yok. boşuna yazdıklarımı üzerine alınma sen benim yazılarıma konu olabilmekten çok uzak bir kişiliksin.

ben istediğim birlikten istediğim oyuncuyu beğenirim. senin sıralamanın ne olduğu beni hiç ırgalamaz. benim iyi oyuncu anlayışım da lütfen seni ırgalamasın. senin iyi oyuncu anlayışın saldırı komutanınızın eren olmasından belli oluyor zaten. şimdi sen buna da birşeyler söylersin. boşuna söyleme. ben eren i bu serwerda tanımadım. bizimkiler onu iyi tanır. belirtmeden de geçemeyeceğim, ismini saydığım oyuncularınızla benim bir diyaloğum olmamıştır. kendilerini tanımam. kendileri de bunu doğrulayacaktır.

gelelim wowunuzu akın ile birlikte yıkmamız konusuna. biz aylarca akın, elit we sancak birlikleri ile aynı anda sawaştık. sen hiç benim ağladığımı gördün mü? feyz al biraz. sen de ağlama. ben kiminle birlikte kime operasyon yapacağımı iyi bilirim. bunun için de senden ya da bir başkasından icazet alma gereksinimim yoktur. herkes kendi işine baksın.
neden operasyondan sonra yorum yapmadım?? böyle birşey sormuşsun. birçok olaydan sonra yorum yapmadım ben forumda. sırf senin gibilerle gereksiz yere muhatap olmamak için.
daha önceki mesajlarından birinde bu operasyonu onaylamama rağmen operasyonun yapıldığını ima etmiştin. sen benim birliğimle kendi birliğini karıştırma. burada benim onayım olmadan ne okan ne de başka bir yönetici arkadaşım operasyon yapmaz. asker okanın bile olsa benonay wermeden kullanmaz. bizim asıl farkımız da bu zaten. başından beri bilgim de, onayım da wardı.
wow süreci oyunun bir parçasıdır. wow zamanında olanları oyunun dışında düşünmek oyunu bilmemenin en açık örneğidir.
bizim kimleri ne kadar yıktığımız saldırganlık listesindeki durumumuzla ortadadır. sizin de nefertari wowunda bile bol bol asker harcamanız, wow sürecini ne denli güzel! idare ettiğinizin en önemli göstergesidir.
kaç ordu harcadınız diye soruyorsun. bu soruyu okuduğumda yüzümde nasıl bir tebessüm olduğunu görmeni isterdim. henüz ordularımızı bile harcamaya fırsat bulamadan bize wow kurduran sizleri ayriyeten tebrik etmek boynumun borcudur.

zamanında bize karşı yapılan akın-elit ortak operasyonu çok şık olmuştur. ama sonradan size karşı yapılan akın-siyah operasyonu kakadır. çok süper bir düşünce tarzı. tebriklerimizi iletiriz. haaaa pardon oyun un başı farklı sonu farklıdırrrr. unutmuşummm ben bunu...

bu oyundaki tek güzel hareketin hesabını silmen oldu. hele bir de kendini tutup da foruma da gelmeseydin, ayağa da daha fazla düşmezdin.

çok açık konuşacağım. biz akın ile de elit ile de sawaştık. iki birlikte de takdir ettiğim oyuncular da, hoşlanmadığım oyuncular da oldu, war. ama şu kadarını söyleyeyim, total olarak baktığımda organizasyon we oyuncu kalitesi açısından elit, akın ın yanından geçemez. wasat bir birliktiniz. hepsi bu kadar. işin kötü yanı, bilmediğinizin farkında da olmadığınızdan kendinizi geliştirme ihtimaliniz de pek yok...

tekrar söyleyeceğim. sneinle hiçbir şekilde muhatap olmak istemiyorum. sen yine bu mesajımdan alıntı yapıp abuk sabuk laflar etmeye dewam edeceksin. senden , senin için bir isteğim war. yaşını başını almış adamsın, kendini daha fazla rezil etme...

senin utanmaz bir düzenbaz olduğunu herzaman söyledim yine söylüyorum sen yanlızca kendini cilalayıp karışıya sunmaktan başka bişey yapamayan aciz birisin..
1 dirhem delikanlı olsan çıkar o takdir kelimelerinin bana değilde başkasına yazdığını söylerdin.bende kendimden utanırdım.. bunu yapacak yürekliliğimn bile yok. kaypak kişiliğin heryerde kendini belli ediyor..
susmak senin erdemli olduğunu değil.. yanlızca aptallığını ve bu utanmaz kişiliğini saklamana yarar.
tüm akın oyuncularına burda hakaret ettiğin günde- spartacus e aptal dediğin günde bunu yüzüne vurmam. seni forumdan uzaklaştırdı.. yoksa öyle erdemli ayaklarına falan yatma senin ne ayar olduğunu biliyoruz

triska
22-09-2011, 19:58
Benimle derdi olanın benim kadar başına taş düşsün :)

Daha düne kadar muhammed muhammed diye depeleşenlerin şimdi içlerinden geçen kötü düşüncelerin pis kokularını alıyorumda midem bulanıyor. Lanet olsun o kişilere verdiğim emeklere...

Burada çıkıp ilk özürü ben dileyecektim tabiki elde kalan orduların herbirinde ama herbirinde emeğim var o hesaplardaki herkes ile iletişim halinde olan ben, o kişilerin sabırlı olmaları gerektiğini beklemeleri gerektiğini söyleyen ben hepsinin derdine koşan ben hesaplarının başında duran ben. Bunuda geçtim akıncılar birliklerindeki her oyuncu ile tepeden tırnağa iletişim halinde olan ben. bu kişilerin mesuliyetini hissettiğim için ilk özrüde ben diledim... Bana söylenen plan budur uygula dendi bende uyguladım hatam şu idi planın yanlış olduğunu farkedemedim!!! Farketmem gerekiyordu ama edemedim...

Oneil ibrahim abi... Senin casus olduğun düşüncesi genel yönetimde herkesin arasında konuşuldu bir sebebten. Ama değil serverın sonunu serverda ertesi günü göremezdin eğer casus olduğuna kesin kanaat getirmiş olsa idik kimler arasında konuşuldu kimler arasında polemik yapıldı bunu sana zikredecek değilim.. Ama çirkin iftiralardada bulunma.. Ben adaletsiz olsaydım şayet hep bana hep bana derdim tılsım vs saçma sapan polemikler çıkarmışsın aç bak bakalım kaç defa asker basma tılsımı kullanmışım bütün asker basma tılsımları emrimde olduğu halde...

Ben anlamıyorum ben size ne yaptım... Hepiniz birliğim birliğim, arkadaşım arkadaşım derken birliklerimiz, biz, dostlarımız Akıncılar dedirtmekti bütün gayem birçoğunuz birbirinizden haberdar değilken sizi kaynaştırmaktı gayem. Çok iyi biliyorum ki düne kadar bunu başardımda ama ne yaparsın ki insanoğlu nankör, İnsan oğlu çiğ süt emmiş...

Myself sana gelecek olursam; Yahu daha debelenme artık yaparım ederim dediğin ne varsa hiçbirini beceremedin ortamı germek çirkinleştirmek ve seviyesizleştirmekten başka hiçbir eylemde bulunmadın... Herkes ama herkes senin ne olduğunu çok iyi algıladı geçte olsa algılayanlardan birisi olduğum için mutluyum:)

Elit birliklerine gelecek olursam benim hiçbir Elit oyuncusu ile meselem olmadı aynı şekilde Akıncılar birlikleri yönetimininde taki myself ortalığı viran edene kadar.. Elimden geleni yaptım senaryonun bu hale gelmemesi için burada özürler diledim yapılan hataları düzeltmek adına geri adımlar attım ama her seferinde myself in egoları geldi çattı karşıma. Bir tane Elit birliği oyuncusu babayiğit de çıkıp diyemediki Myself sen yanlışsın.. Ben ve yönetimimde yer alan diğer arkadaşlarım şayet myself gibi bir tutum sergilemiş olsa idik. Çoktan serverdan bohçamızı alıp gitmiştik çünkü Akıncılar Birlikleri kendi içerisinde bu iktidarı belirleme gücüne sahip.

Siyah birliklerine gelecek olursam; Akıncılar birliklerinden bağımsız benim ne denli bir siyah antipatisi barındırdığımı içerinizdeki birçok iletişimde olduğum kişi biliyor. Öyleki s9 da birçoğunuza karşı wow kazanmama rağmen s4 e sırf siyah rakibi olmak için geldim. Gayem birkaç numunelik kişiyi yıkıp gitmek idi. Ama gerek karakter yapım gerekse oyundan zevk alma şeklim açısından etliden sütlüden uzak duramadım ve nitekim artı artı bölgesinde kötü giden bir sürece dur demek için bir oluşumu kurguladım. Bana yardımını esirgemeyen ve sayıları günden güne artan dostlarım sayesinde her geçen gün Siyah ve Akın birlikleri arasındaki savaşın seyrini kendi lehimize çevirmeyi başardık. Çok güzel zamanlar çok güzel günler yaşadım bu savaş içerisinde. Aynı şekilde Akıncılar birliklerindeki diğer dostlarımında bu güzel zamanları yaşadığını hissettim bundan feyz aldım..

İyi ki gecemi gündüzümü vermişim Akıncılar Birliklerindeki yüzlerce dostumu kazanmışım onlara buruk bir son yaşatsakta güzel bir server eğlenme imkanı sağlamışım. Ve elbette bir çok dost kazanmışım... Ama şeytan içimden söyletmiyor değil şimdi burada yazılanları gördükçe içimden diyorum ki keşke hiç karışmasaydımda nankör kılıklıların kafalarını biraz daha ezseydiniz...

triska
22-09-2011, 19:59
Benden de buraya kadar dahada travian oynamam... Bu oyunu yaşamdan bir parça olarak gördüm hep. Her bireyin her karakterin yaşamın bir kenarından birşeyleri alıp buraya getirdiğini ve diğer kişilerle paylaştığını düşündüm. Ama bu kadar fazla nankörlük barındıracağını tahmin etmedim...

S9 serverı biterken profilimde bir yazı paylaşmıştım heybemdeki inciler diye.. Bu serverdan heybeme kattığım inciler bana yeter yeter yeter de artar bile.. Onlar kendilerini biliyor.. Onları seviyorum.. Onlar herşeye değer...

Selametle

Muhammed Ali AKARSU

SpyM3GTR
22-09-2011, 20:11
Benden de buraya kadar dahada travian oynamam... Bu oyunu yaşamdan bir parça olarak gördüm hep. Her bireyin her karakterin yaşamın bir kenarından birşeyleri alıp buraya getirdiğini ve diğer kişilerle paylaştığını düşündüm. Ama bu kadar fazla nankörlük barındıracağını tahmin etmedim...

S9 serverı biterken profilimde bir yazı paylaşmıştım heybemdeki inciler diye.. Bu serverdan heybeme kattığım inciler bana yeter yeter yeter de artar bile.. Onlar kendilerini biliyor.. Onları seviyorum.. Onlar herşeye değer...

Selametle

Muhammed Ali AKARSU

Kuzen boşuna nağme okuma klasik sürüm server başlayacakta sen gelmiycen şimdi sinirine veriyorum
üstelemeiyorum:):) o zaman geldiğinde ben çağırayımda sen gelme.Heybendeki incilerden biri olduğumu
düşünerek bu sözleri sarf ediyorum hemşom.

C.A
22-09-2011, 20:15
Muhammet kendini güzel ifade ettin ama üç kuruşluk adamlar için beş kuruşlluk cümleler kurmuşsun değmez dostum. server bitti önümüze bakacaz nokta.

SpyM3GTR
22-09-2011, 20:17
Muhammet kendini güzel ifade ettin ama üç kuruşluk adamlar için beş kuruşlluk cümleler kurmuşsun değmez dostum. server bitti önümüze bakacaz nokta.

Usta bizler yeni serverda aynı saflarda yerimizi alıcaz.Güvenenlere kapımız açıktır.
İlk klasik serverda ++ bölgesinde AKINCILAR olarak yerimizi alıcaz.Karşımıza geçmek yada
yanımızda saf tutmak isteyen arkadaşlarımıza duyurulur.

C.A
22-09-2011, 20:20
Ben yine cermen oolurum ama altınsız oynayacam bu sefer :DAma oynamak istemiyorum aslen bitti.Kendi adıma güzel oyun çıkardım

SpyM3GTR
22-09-2011, 20:21
Ben yine cermen oolurum ama altınsız oynayacam bu sefer :D

Altın almamaya en fazla 2 hafta dayanırsın:)

Kandırdım...:2 gün:)

C.A
22-09-2011, 20:24
Altın almamaya en fazla 2 hafta dayanırsın:)

Kandırdım...:2 gün:)

yok bitti travian :)

finesword
22-09-2011, 21:17
BOZKURT WOW RAPORLARIDIR

ŞİFRE: ömür2535 (temsilciliktir)

http://travian-reports.net/tr/report/469287e724e,4692887031b,46928976f11,469290c020a,46 92927abac,469293d42f6,469294533c3,4692964a463,4692 972eda1,4692985b2eb,4692990b31d,4693007df9e,469301 61902,469302bd436,46930415db8,4693059b17f,469306b7 5b0,469307604bf,4693084f58e,4693094dee2,469310b466 2,46931182e0e,46931213e5b,4693130d58f,469314d5717, 4693155acd8,46931655cb2,46931768e00,469318b599b,46 93195b6be,469320657ec,469321b9ba2,46932229444,4693 2307cb6,469324e1685,4693254061d,469326f1611,469327 e7f53,469328b5c0a,469329f15a3,469330b6136,469331d1 155,46933230977,469333d5caf,469334b38c4,4693351c3d 7,469336244c7,469337c52ab,469338c49e4,4693397bea2, 469340f70c2,4693419b36f,469342da6c5,469343086a2,46 934494d21,4693469aca6,469347dca7c,469349dbaa5,4693 511314c,46935290644,4693533abb7,469354c6844,469355 fb947,469356e83f4,4693572fcfd,4693580536f,469359e1 531,469361eaf67,4693622a861,46936382f7f,469364674e 7,46936547cdf,469366a1d8a,469367c0fa3,4693682b2e0, 4693692b831,4693701012b,46937162d02,469372fe886,46 9373c8387,469374d01ab,469375b6229,46937647213,4693 779d92f,469378e6b97,4693793fe78

trsahh
22-09-2011, 21:44

Selametle

Muhammed Ali AKARSU

mami ben senin incilerden biri değilimdir kesin olsam olsam çakıl taşın oluram :)
t3 de beraberiz ortak
ama osmana 3x yok malı rezil ediyo :D

finesword
22-09-2011, 22:03
gevişgetiren arkadaş seni birkez affettim. kardeşlerim seni buldu abi topsakalından tutup ayağının altına getirelim dedi.. ulan bu oyundur dedim.bu laflarını seni aldığımdada duymak isteyeceğim.. 50 yaşından sonra sonra sana meslek değiştirteceğim

entalpi
22-09-2011, 22:42
öncelikle en önemli faktör ekip. ekibiyle oynamayan bir hesap bu işlere imza atamaz.
daha sonrasında 1/2 tahıl tılsımını multi hesabına al, asker yetiştirme tılsımı neredeyse serverın tamamı sende kalsın, birliğinden çık tek başına takıl arkadaşlarını yağmala, en az iki multi hesapla oyna.
bunları yaparsan emin ol sende saldırı birincisi olur üstüne askerde arttırırsın:-))
Bu dediklerinin kaç tanesi var sence efsane23 te ?

entalpi
22-09-2011, 22:43
Ben efsane23 ü yıllardır tanırım . Öz abim gibidir ben bile o adamın sırrını çözemedim kimsede çözemez . Ama bildigim tek bir şey var oynamıyor bu oyunu yaşıyor. Her türlü zekasını konuşturuyor...

Abi bilmiyorum ama büyük beceri şahsen fazla değil şöle 3 5 ay oynamak lazım böyle oyuncuların yanında o bile yeterlidir :)

RascaL
22-09-2011, 22:46

Selametle

Muhammed Ali AKARSU

Bu yazının altına alıntı yapıyorum ama genel olarak konuşacam.

1. Oneil ibrahim abi nerden ne duymuş bilmiyorum ama onunla konuşup bu çirkin olaya son vericem. Cahit abi olsun muhammed olsun İbrahim abi olsun hepsi benim icin ayrı ayrı değerli insanlar olay sadece şudur birbirlerini fazla oyun dışında tanımadıkları icin bazı dolduruslara gelmiş olabilrler ama hepside halbuki bir birinden degerli pırlanta gibi adamlardır. Muhammede gelince daha öncede dedigim gibi bu adama ne kadar teşekkr etsek azdır Akıncılar Akıncılar oldu ise muhammed ve osman sayesindedir. Şimdi onlarda yazacak kaan sende varsın die ama ben açık konisim muhammed veya osman kadar emek vermemişimdir. Muhammedle ben telefonda konsurken bile kendimi iyi ve güvende hissediyrdum oyun acısından çünkü adam reel yasantısını bir yana bırakıp hep akıncılar icin birseyler yapmak istedi. Kaldıki şuan herkez bilrki Akıncılar bu servere birseyler katmıs ise baş rol oyuncuları muhammed , osman ve bendir. Bana deselerki muhammed şöyle böle yaptı resmini cekip konusmalrı gösterseler gene inanmam. Bir adam 48 saat uyumadan wow köyüne bakıyorsa ise o wow u bütün akıncılardan daha çok istiyor demektir.

Üstüne basa basa sölüyorum Bazı yaptıgımz güzel şeyleri biz çıkıp Biz yaptık demediğimiz icin şuan muhammede veya bize karsı suclamalar geliyor. Eğer çıkıp deseydik bunu ben şöyle yaptım böle yaptım die şuan herkez çenesini kapatırdı. Şu msjmdan kimse yanlış birsey anlamsın akıncılar adına herkezin mekleri vardır ama Birazda insan üstü gayret gösteren adamları takdir etmek gerektigini düşünyrm benm icinde Server genelinde Muhammed ve osmandır.

Diğer bir konu mami senin bu oyunu bırakma gibi bir sansın yok benmle tanıstıgın icin Cahitinde dedigi gibi ilk acılcak t3 sürümde ++ da biz yerimizi alıcaz ve gene basımızda Başkan mı olursn komutan mı genel koordinatörmü bilmem ama sen olucaksn bukadar basit....

sates
22-09-2011, 23:00

Herkese layık olduğu değeri vereceksin,
Öküze kravat takmanın alemi yok...

Kralkanoo
22-09-2011, 23:34
burada benim onayım olmadan ne okan ne de başka bir yönetici arkadaşım operasyon yapmaz. asker okanın bile olsa benonay wermeden kullanmaz. bizim asıl farkımız da bu zaten. başından beri bilgim de, onayım da wardı.
...
Ben bu adamı yıllardır tanırım ve yıllardır ne dediyse bir bildigi vardır . Geçen s9 da hiç bir şeye karışmayacagız herşeyi sen yap Okan demesine rağmen ne yaptıysam önce danıştım danışırımda . Çünkü zekasına güvendigim oyun bilgisine sonsuz itimat ettigim nadir kişilerdendir ...

Şimdi yanarlı dönerli bir arkadaşımız kalkmış saçma sapan ithamlarda bulunmaya devam ediyor . Geçmiş mesajımdada yazdıgım gibi ak kaşık olarak kendini bize sunmana gerek yok :)

Atalar boşa dememişler akıl yaşta değil baştadır diye .

commander
23-09-2011, 00:23
Bu dediklerinin kaç tanesi var sence efsane23 te ?

efsanenin server boyunca yaptıklarından örnekler vererek yazdım:-))) çamur attığım zannedilmesin elinde imkan çoktu oda değerlendirdi herkes yapamaz.

Kedi...
23-09-2011, 02:05
Sertan Bir daha oynarsak söz matematik profu alacam bir tane hesap kitap işlerine baksın diye :)

Profesör e yazık olur abi.. İnsan Beşer Kuldur Şaşar, artık prof ne hale gelir Allah bilir :D Traviana düşmanını bile davet etme bence abi :)

Kedi...
23-09-2011, 02:14
Editttt...

Kedi...
23-09-2011, 02:24
Bak sen birşeyi anlamıyorsun ve hala muhammede iftira atıyorsun.. Bir insanın şu oyun için günahına girmek çok kötü birseydir bu adam sana ne yaptıkı aylardır dilinden düşürmüyorsun. Kaldıkı muhammedin orda kalkıp özür bile dilemesine gerek yok çünkü wow a saldırı organizesi ona ait degildi. Bu konuda Suçlanacak kişiler var ise Ben , Osman Gbt ve Team dir. Lanserserinin bu hata konusu ile hiç bir alakası yoktur. Yani Çıkıp burda boşu boşuna konuşma oyun bitti gitti artık öle veya böle. Eğer Olurda s4 acılırsa t4 mü oynarsın t3 mü bilmem gelir birdaha o muhteşem oluşumunu kurar oynarsın acını hafifletirsn en azından..

Kaan Allahın seversen uyma artık şu adama...
İlk gün benim gibi delirenler oldu, ben kafayı nereye vuracağımı şaşırdım mesela :D
Ama sonuçta herkes seni de Osmanı da Muhammedi de Sedat abiyi de tanıdı öğrendi.
Elinizi taşın altına koydunuz, olduğu kadarı oldu. Siz olmasanız bu kadarı da olmazdı...
Oyundu bitti boşverin artık :)

Kedi...
23-09-2011, 02:34
Bu konunun burda konuşulması yanlıştır bu doğru ama artık geride bir birlik kalmamıştır bir birine güveni olmayan bir birinin emeğinden bir haber insanlar topluluğu vardır konuyu uzatacak değilim varsın emeklerimiz kimileri tarafından görünmesin zaten görünmesinide istiyor değiliz herkes kimin ne yaptığını biliyor ne bencilikler döndüğünü oyunun kimler arasında geçtiğini tılsımların kimlere pay edildiğini saçma sapan organizasyonlar yapıp suçuda bana yıkarar casus ilan edilip arkamdan insaları örgütleyip kendine prim kazanan hiç bir insanıda aklayamam söylenecek yazılacak çok şey var ama boşver yeri değil yine biz kötü olalım sesimizi çıkarmayalım olan olmuş iyiki daha erken bitti diyorum şimdi ve keşe sultan selim olayında silmeye aldığım hesabımı iptal etmeseydim diyorum şimdi görüyorum silmeme engel olan cihangir sedatın bile böyle bir durumdan haberi olduğu sen olsan ne yazardın ne yapardın merak ediyorum

İbrahim abi, konu şuan ne aşamada bilmiyorum. Konu kapandıysa da özür diliyorum ama kapanmadıysa lütfen bu konuyu forum da tartışmayın abi...

Kedi...
23-09-2011, 03:11
abi kısmet bea t3 açılması için imza falan toplayalım

sertan abi satanist demek istedim sana kaç aydır
msn de
serverda
forumda
resimlerinde
hatta facete bile heryerde kedi

ama demiycem :D

Allah'tan demedin :D

Mümkündür Emin. Hatta bir iki done daha; Genelde siyah ağırlıklı giyerim, rock dinlerim, gitar çalarım, saç da uzun-tepeyi saymazsak :D

Yok yok satanlık değil. Benimkisi; kendimi tanıdıkça hayvanları daha çok sevmemle alakalı :D

SOCIALIST
23-09-2011, 03:27
YENİ T3 Versiyonunun En Kısa zamanda açılmasını Travian S4 Ekibi olarak istiyoruz , burada bu oyunu yıllardır oynayan , boş vakitlerinde gerek forumda gerek T3-S4'Te dostlarıyla,arkadaşlarıyla veya rakip birlik yönetici ve oyuncularıyla tartışarak şakalaşarak geçiren insanlar vardır...

Yeni oyun olan T4 Versiyonu çocuk oyunu bu ne biçim şey yaw :S yok kahramanı yolla yok kafes bulup tokmakçı getirsin... Yok arkadaş benim tokmakçım kafese konulamaz kuş mu bu :)

Ayrıca neyin tartışmasındasınız anlayamadım koç öldü yedik bismillah dedik sofradan kalktık şimdi mahsun kırmızıgül dinleyip hepimizzz kardeşiz deme zamanı hele yeni serveri bekleyelim bir açılsın sonra yine rakip oluruz

Ben buradan akındaki arkadaşlarımada siyahtakilerede ve dğer birliktekilerede söylüyorum şimdi boş yere tartışmanıza gerek yok her hangi bir şeyi yeni server açtırmak için adminlere yzalım daha karlıdır

Harsh Times
23-09-2011, 11:51
çamur atmak yerine, rakibini tebrik edebilme becerisini gösteren tüm arkadaşlarımı saygı ile selamlıyorum.
gerçekten çok daha uzayabilecek bir wow süreci wardı karşımızda. tüm arkadaşlarıma serwerin bitmesine saatler kala dahi bu serwer 1 ay daha sürer diyordum. ama basit bir hata bizim şansımız oldu.
serwer 1 ay daha sürse nasıl olurdu? biz mi kurardık onu bilemiyorum. ama bittiği, bitirdiğimiz için son derece mutluyum...
zor bir süreç yaşadık. çok sawaştık. bunu birkaç kişi hariç herkes takdir etti zaten. en iyi saldırganlar we en büyük kahramanlar listesi de bu konuda ne kadar başarılı olduğumuzu göstermekte.
her zaman şunu dedik. birinci önceliğimiz sawaşmak. wow sonra gelir bizim için. ama bize kısmet oldu wowu kurmak.
Akın birliği ile serwerin neredeyse başından beri sawaştık. şimdi birileri çıkıp diyor ki, Akınlar bilerek yıkmadılar Siyah wowunu diye. akıl, izan işi değil söyledikleri. Akın birliği yöneticilerine atılabilecek daha büyük bir iftira tahayyül edemiyorum. bu bir oyun. birileri bir yerlerde hata yapacak ki, diğerleri oyunu kazanabilsin. Cahit dostumun da bir mesajında belirttiği gibi, akın birliği gerçekten çok zor dönemlerden geçti. serwerin sonunu görebilmeleri bile 8-10 kişinin insan üstü gayretiyle gerçekleşti. şimdi tutupta bu gayreti gösteren insanları, kendi birliğini satmak ile suçlamak terbiye sınırlarını aşan bir durumdur. Akın birliği üyelerinin de kendi yöneticilerine sahip çıkmaları we birliğin nereden alınıp nerelere getirildiğini görmeleri son derece önemlidir. yine de birşey demek istemiyorum, polemiğe girmemek için. sadece şu kadarını söyleyeyim "takdir edebilmek, takdir edilecek bir özelliktir". buradan isteyen istediği dersi çıkartsın artık...

s4 ahalisinin geneli t4 ü sewmedi. hem kendi arkadaşlarımızın hem de rakiplerimizin birçok defa bu söylemde bulunduğunu biliyorum. tüm s4 oyuncularını, yeni s4 ün t3 olarak başlatılması için oyun yöneticilerine mesaj atmaya dawet ediyorum.

Siyah Birlikleri yeni s4 ün t3 olarak başlaması durumunda yine kendi serwerinde, yine kendi bölgesinde yer alacaktır. ancak t4 olarak açılması durumunda yönetici ekibin tamamen travianı bırakacağını buradan duyurmak isterim...

bize çok zewkli bir serwer yaşatan birlik arkadaşlarımı; hep çok iyi diyalog içinde olduğumuz Devrim we Efsane birliklerini; rekabetleri we azimleri ile serweri şenlendiren Akın birliklerini; Cins, Bozkurt, Milamber we Limujeng gibi çok değerli oyunculara sahip olan Elit birliklerini emeklerinden dolayı tebrik ederim...

Asıl şu yazdıgın yazı ile takdir edilmesi gereken kişilerin başında geliyorsun dedigin gibi abim AKIN birlikleri varsa şu server o dedigin 5-6 kişi sayesinde vardır..! Ciddi anlamda yokolmus hatta hiç olmamış bi birligi buralara kadar getirdi ve o ufak hata yapılmasa serveri buyukl ihtimal ile AKIN birligi kazancıktı çünkü 27 ordu az degil 3 tane wow köyü var dimdik ayakta rakip olarak ise fazla wow yok yani demek istedigim şu bu oyun her ne kadar tecrübe üzerine kurulu bir oyun olsa da birileri hata yapmazsa bu oyun bitmez..! Bu server SİYAH birligine nasip oldu..! SİYAH birligini tekrar tebrik ederim..!

HithPriethara
23-09-2011, 14:05
Ñåãîäíÿ ïîñòîğàåìñÿ çàïóñòèòü Wow - Server. - Cëåäèòå çà íîâîñòÿìè.Ñ Óâ. Dreamer

osmanter
23-09-2011, 14:46
ibrahim usta kilit birliğini hep beraber kurduk. 1 yıldır az çok beni tanımıştırsın. bana söylendi evet ama ben ciddiye almadım. eğerki ciddiye alsam ilk sana sorar gerekeni yapardım. rascal kaan kardeşime bu konuyu söyledim ama muhabbet esnasında şakalaşma olarak geçti. kesinlikle ciddi bişey olmadı. en ufak şüphem olsaydı sen farkederdin...
1 yıl boyunca savunmalarınla hem bizi hem birliğimizi korumak için koşturdun bunu bende arkadaşlarımızda biliyoruz....
lütfen oyuna gelip başkalarına daha büyük zevk aldırma..
team

madem server bitti gerçekleri söyleyelim .
oneil ibrahim abi hakkında bi ara öyle bi söylem vrdı ancak sadece söylemdi eğer gerçeklik payı olsaydı o olay o gün biterdi . ancak ++ bölgesinde akıncılarda casusluk yapn başka biridir .

++ bölgesinin casusu, serverın dansöz hesabı akın52 hesabıdır vede akın52 de oynayaran serdar ve sina adlı kişilerdir . burda boşyere başka birine iftira atmaya gerek yok . akın52 hesabının gerek bozkurt wow a gerek siyahlardan sinan hoca ile irtibat halinde olduğunu son gün hatta mehmet57 wow ile olan irtibatı herşeyden haberim vardı .
başklarına iftira atmanın bi anlamı yok . söylediklerim gerçektir . isteyenlere konusma kayılatlarını atabilirim .

hamhum

yok
23-09-2011, 15:13
YENİ T3 Versiyonunun En Kısa zamanda açılmasını Travian S4 Ekibi olarak istiyoruz , burada bu oyunu yıllardır oynayan , boş vakitlerinde gerek forumda gerek T3-S4'Te dostlarıyla,arkadaşlarıyla veya rakip birlik yönetici ve oyuncularıyla tartışarak şakalaşarak geçiren insanlar vardır...

Yeni oyun olan T4 Versiyonu çocuk oyunu bu ne biçim şey yaw :S yok kahramanı yolla yok kafes bulup tokmakçı getirsin... Yok arkadaş benim tokmakçım kafese konulamaz kuş mu bu :)

Ayrıca neyin tartışmasındasınız anlayamadım koç öldü yedik bismillah dedik sofradan kalktık şimdi mahsun kırmızıgül dinleyip hepimizzz kardeşiz deme zamanı hele yeni serveri bekleyelim bir açılsın sonra yine rakip oluruz

Ben buradan akındaki arkadaşlarımada siyahtakilerede ve dğer birliktekilerede söylüyorum şimdi boş yere tartışmanıza gerek yok her hangi bir şeyi yeni server açtırmak için adminlere yzalım daha karlıdır

dostum sana aynen katılıyorum bi bakayım diye s11 de açtım 6 gün oldu açalı daha tek saldırı bile yok harita boktan kahramanın yıldızı bile yok:) eğer açılmazsa çok kişi bırakır bu oyunu..

commander
23-09-2011, 16:15
madem server bitti gerçekleri söyleyelim .
oneil ibrahim abi hakkında bi ara öyle bi söylem vrdı ancak sadece söylemdi eğer gerçeklik payı olsaydı o olay o gün biterdi . ancak ++ bölgesinde akıncılarda casusluk yapn başka biridir .

++ bölgesinin casusu, serverın dansöz hesabı akın52 hesabıdır vede akın52 de oynayaran serdar ve sina adlı kişilerdir . burda boşyere başka birine iftira atmaya gerek yok . akın52 hesabının gerek bozkurt wow a gerek siyahlardan sinan hoca ile irtibat halinde olduğunu son gün hatta mehmet57 wow ile olan irtibatı herşeyden haberim vardı .
başklarına iftira atmanın bi anlamı yok . söylediklerim gerçektir . isteyenlere konusma kayılatlarını atabilirim .

hamhum

sizden bilgi sızdıran dansöz sizin bilgi aldıklarınız paşa:D casus olanla onu kullanan arasında bir fark yoktur casuslarada kullananlarada duyurulur:)

nefreto
23-09-2011, 18:40
selamlar wow kuran siyah birliklerini kutluyorum fakan bu saldırı gercekmi fake mi diye ögrenmek istiyorum ?

http://travian-reports.net/tr/report/465287de2d5

cermen raporu nu roma mı yapılmıs yada 5x mi wardı acaba wowda az sewiye almıs diye düsünüyorum ? saygılar

alyali&kumarji
23-09-2011, 20:32
selamlar wow kuran siyah birliklerini kutluyorum fakan bu saldırı gercekmi fake mi diye ögrenmek istiyorum ?

http://travian-reports.net/tr/report/465287de2d5

cermen raporu nu roma mı yapılmıs yada 5x mi wardı acaba wowda az sewiye almıs diye düsünüyorum ? saygılar

cermen raporu bu.

baydarian
24-09-2011, 01:12
s9 da devam eden yada s11 de başlayan var mı?

Kralkanoo
24-09-2011, 08:42
Bu yeni - eski sürüm serverlar için attıgım mesaj sonucunu sizinle paylaşayım . Ne olacagı biraz muallak .

Merhaba,

yeni server acilis tarihi ve hangi sürüm olacagi henüz kesin belli degil maalesef,
genellikle önce yeni sürüm aciyoruz, ama eski sürümde acmayi düsünüyoruz.

Saygılarımızla,
Travian Ekibiniz

SpyM3GTR
24-09-2011, 17:06
Bu milletide anlamak güç haa yeni sürümü seven şimdiye kadar sadece ve sadece bir tanıdığım oldu
onların dışında bir tane begenene denk gelmedim bakıyorum s11'e 22 bin kişi kayıt olmuş.
Sanırım server yokluğundan yada buda bir tür yeni sürümü kabullendirme stratejisi.

baydarian
24-09-2011, 18:30
Bu milletide anlamak güç haa yeni sürümü seven şimdiye kadar sadece ve sadece bir tanıdığım oldu
onların dışında bir tane begenene denk gelmedim bakıyorum s11'e 22 bin kişi kayıt olmuş.
Sanırım server yokluğundan yada buda bir tür yeni sürümü kabullendirme stratejisi.

usta, s9 da oynuyorum ama inan hiç tadı yok. adam akıllı ne bir savaş ne de buradaki gibi birbirine kafa tutacak birlikler. şimdilik öyle devam ediyor ve forum bile pek kullanılmıyor.

yeni açılan t3 yok. ben de sıkıntıdan bir deneyeyim dedim ve s11 e kayıt oldum. çok şey farklı ve çocukça ama anlamaya .alışıyorum hala:)

atomic_atmospher
24-09-2011, 18:31

ikinci düşünce daha uygun sanki t4 için, s11 de hesabı 2 gün başıboş bıraktım, kimse saldırmamış ama serverda 22 bin kişi var, otomatik hesap açıyorlar herhalde kalabalık gözüksün diye :) t3 açılsa da burası, ne kadar kalabalık bi topluluk t3 bekliyormuş gözleriyle görse yöneticiler..:)

behiyeana
24-09-2011, 20:02
Cahit kardeşim duyduğuma göre o rakamı şişiriyorlarmış, oyun içinde o kadar oyuncu yokmuş.

SpyM3GTR
25-09-2011, 00:47
Farz edelim ki oyun içersinde o kadar kişi olsun.Herkez şunu çok iyi biliyor.
Eskiden bir server açılmadan önce 1-2 hafta reklamı olurdu 2-3 günde ön kayıt süresi.
Ve bu zaman zarfının tamamında yeni açılacak server'ın reklamı yapılırdı.
s9 Açılmadan önce ne bir reklam yapıldı nede server tanıtıldı bununla birlikte sanırım s9 en hızlı reslenen server durumunada.Bunun neden yapıldığını az çok hepimiz kestirebiliyoruz.Şimdi biz t3 serverler itiraz etsek bu seferde bize diyeceklerki biz açtık ama kimse gelmedi.Travian yönetimi çoğu kararında olduğu gibi bu kararlarındada sınıfta kalmıştır.

baydarian
25-09-2011, 11:52
[QUOTE=SpyM3GTR;1306800]Farz edelim ki oyun içersinde o kadar kişi olsun.Herkez şunu çok iyi biliyor.
Eskiden bir server açılmadan önce 1-2 hafta reklamı olurdu 2-3 günde ön kayıt süresi.
Ve bu zaman zarfının tamamında yeni açılacak server'ın reklamı yapılırdı.
s9 Açılmadan önce ne bir reklam yapıldı nede server tanıtıldı bununla birlikte sanırım s9 en hızlı reslenen server durumunada.Bunun neden yapıldığını az çok hepimiz kestirebiliyoruz.Şimdi biz t3 serverler itiraz etsek bu seferde bize diyeceklerki biz açtık ama kimse gelmedi.Travian yönetimi çoğu kararında olduğu gibi bu kararlarındada sınıfta kalmıştır

elit birliğinin kafa adamları ekip olarak oradalar. toplu halde gelmişler....s11

behiyeana
25-09-2011, 13:39
Elit teki arkadaşlar burada kuramadıkları wowu orada kurmaya azzimliler anlaşılan. :D

SpyM3GTR
25-09-2011, 14:51
Hiç güleceğim yoktu:):):)

SOCIALIST
25-09-2011, 15:09
s11'de yeni sürümden herhangi bir server açılana kadar takılıyoruz beyler öyle kadro olarak gitmek vs gibi şeyler yok ;)

baydarian
25-09-2011, 15:25
s11'de yeni sürümden herhangi bir server açılana kadar takılıyoruz beyler öyle kadro olarak gitmek vs gibi şeyler yok ;)

s11 forumuna bak siz yazdınız. bu arada olmanız daha güzel. neden sitem ediyorsun ki

SOCIALIST
25-09-2011, 22:24
s11 forumuna bak siz yazdınız. bu arada olmanız daha güzel. neden sitem ediyorsun ki

sitem ?
sitem yok dostum :)

baydarian
25-09-2011, 22:34
sitem ?
sitem yok dostum :)

oraya başladım ama çok zevk almadım açıkçası. nick aynı baydarian:)

Oneil
27-09-2011, 09:46
oraya başladım ama çok zevk almadım açıkçası. nick aynı baydarian:)

s11 de deneme bir hesap açıp bir bakayım ne değişiklikler var diye bir kaç gün inceledim kahraman ve açık artırma sistemi dışındaki kalan kısımlar alışılabilinecek konular ama açık artırmada çeşitli eşyaların satılması ve bunların oyuna etki etmesi bence adil değil parayı verenin oynayabileceği bir oyun anlayışı sunulmuş yok çizme alacan %25 asker hızları artacak gelen saldırının türünü neye göre belirleyeceğiz adamda çizmemi var merhem mi var kafes mi var bunları nerden göreceğiz oyun strateji üzerine kuruluydu 3,6 da bir oyuncuyu diğerinden ayıran özellik ince ayrıntılarda gizliydi yoksa herkes asker basmayı saldırı atmayı biliyor t4 de bu tür ayrıntılarda ortadan kaldırılıp sadece maddi açıdan imkanı olan kişilerin üstünlük sağlayabileceği bir oyun anlayışı gelmiş yanlışsam düzeltin

Sinanhoca
27-09-2011, 11:33
s11 de deneme bir hesap açıp bir bakayım ne değişiklikler var diye bir kaç gün inceledim kahraman ve açık artırma sistemi dışındaki kalan kısımlar alışılabilinecek konular ama açık artırmada çeşitli eşyaların satılması ve bunların oyuna etki etmesi bence adil değil parayı verenin oynayabileceği bir oyun anlayışı sunulmuş yok çizme alacan % asker hızları artacak gelen saldırının türünü neye göre belirleyeceğiz adamda çizmemi var merhem mi var kafes mi var bunları nerden göreceğiz oyun strateji üzerine kuruluydu 3,6 da bir oyuncuyu diğerinden ayıran özellik ince ayrıntılarda gizliydi yoksa herkes asker basmayı saldırı atmayı biliyor t4 de bu tür ayrıntılarda ortadan kaldırılıp sadece maddi açıdan imkanı olan kişilerin üstünlük sağlayabileceği bir oyun anlayışı gelmiş yanlışsam düzeltin

ben de senin gibi yaptım dostum. s11 de bir hesap açıp incelemeye başladım.
t4 yalnızca bir para tuzağı. başka hiçbir şey değil. elbette travian yönetimi için altın harcamasının artması çok önemli. ancak bunu yaparken oyuncu, özellikle de sahip oldukları kaliteli oyuncu kitlesini kaybedeceklerini düşünürlerse uzun vadede kendilerine çok zarar wereceğini anlamaları gerekir.
benim oynadığım tek oyun değil travian. bu güne kadar birçok farklı oyun oynadım. nasıl daha öncekileri bırakıp traviana başladıysam, travianı da bırakıp başka bir oyuna başlayabilirim.
biz demiyoruz ki t4 hiç açılmasın. t4 açıp açmamak onların kararıdır. ama t3 mutlaka olmalıdır. bunun dışında herkesin oynamaya alışkın olduğu bir serwer war. örneğin biz s4 dışında başka bir serwerda oynamayacağız. o halde t4 wersiyonunun kategorilerini oluştururken s1,s2,s3,s4 gibi isimler wermekten ziyade farklı bir isim kullanmaları, bizim serwerlarımızın t4 e dönmesini de önleyecektir.
unutmasınlar ki birçok alternatifimiz war. ortalıkta onlarca farklı oyun mewcut. herkes hesabını buna göre yapmalıdır. haaaa illa biz çok çok altın harcamanızı istiyoruz, kaç kişi kaldığınız bizim için önemli değil diyorlarsa o da onların sorunudur derim ben...

SpyM3GTR
27-09-2011, 12:40
Sinan hocam ondan sonra ben bizleri yolunacak kaz sanıyorlar deyince uyarı alıyorum sanki yalan söylüyoruz.
t4 sürümü gerçekten parankadar koşursun gibi birşey olmuş.Ben yeni arayışlar içersine girdim bile.
Hatta bir oyuna kayıt oldum ve şu anda takılıyorum.
Yeni klasik sürüm açılacakmı açılmayacakmı diye hergün travan haberlerini kontrol ediyorum ama değil
bir haber bur umut bile hak getire.Travian oyuncularının daha doğrusu klasik sürüm oyuncularının bu
gen sorusuna net bir yanıt verende yok ne yazıkki.

baydarian
27-09-2011, 17:31
s11 de deneme bir hesap açıp bir bakayım ne değişiklikler var diye bir kaç gün inceledim kahraman ve açık artırma sistemi dışındaki kalan kısımlar alışılabilinecek konular ama açık artırmada çeşitli eşyaların satılması ve bunların oyuna etki etmesi bence adil değil parayı verenin oynayabileceği bir oyun anlayışı sunulmuş yok çizme alacan % asker hızları artacak gelen saldırının türünü neye göre belirleyeceğiz adamda çizmemi var merhem mi var kafes mi var bunları nerden göreceğiz oyun strateji üzerine kuruluydu 3,6 da bir oyuncuyu diğerinden ayıran özellik ince ayrıntılarda gizliydi yoksa herkes asker basmayı saldırı atmayı biliyor t4 de bu tür ayrıntılarda ortadan kaldırılıp sadece maddi açıdan imkanı olan kişilerin üstünlük sağlayabileceği bir oyun anlayışı gelmiş yanlışsam düzeltin

şu an bakıyorum ve inceliyorum. dediğin gibi oyunu çok fazla bilmene gerek yok. açık arttırmaya gir ne lazımsa al. asker basmak ve yağma yapmak daha kolay geldi. birçok hesap açılmış ama oynayan yok. benim gibi savunma oynayan biri bile 100k yağmaya ulaşıyorsa 2 günde hesabını sen yap. oradaki kayıtlı oyuncu sayısı hiçbir anlam ifade etmiyor bana şimdi:(

Harsh Times
27-09-2011, 19:42
şu an bakıyorum ve inceliyorum. dediğin gibi oyunu çok fazla bilmene gerek yok. açık arttırmaya gir ne lazımsa al. asker basmak ve yağma yapmak daha kolay geldi. birçok hesap açılmış ama oynayan yok. benim gibi savunma oynayan biri bile 100k yağmaya ulaşıyorsa 2 günde hesabını sen yap. oradaki kayıtlı oyuncu sayısı hiçbir anlam ifade etmiyor bana şimdi:(

Ben server 7 de yaklaşık 6 aydır oynuyorum bu t4 sürümünü bende ilk başta sizin gibi sadece deneme ve görme amacı ile girdim bu server ama BeyazFırtına nicki ile hesap acınca ordaki tanıdık abilerimiz hatır koydu ve bu serveri oynamak zorunda kaldım tecrübe sahibide oldum acıkcası şöyle söyliyim size evet biraz basitleştirilmiş oyun ve oyunu paryaa dökmüşler fakat biraz akıllı oynarsanızda 1 altın bile almadan serveri rahat lıkla oynayıp kazanabilirsiniz ama tabi bu iş için cok akıllı oyuncuya ihtiyacınız var ki buda mümkün degil ben şuana kadar o pazardaki malları ucuzdan alıp pahalıya sattım gümüşü altına cevirip devam ettim ve serverin gene en iyi oyuncuları arasında gösteriliyorum fakat benim gibi bu oyunu oynayan 6 7 kişi sayabilirsiniz..! Benimde ilk ve son t4 üm ne kadar başarılıda olsam t3 serverların kalitesi bununla ölçülemez..! T4 sürüm cok para harcnan ve işlerin kolay yapıldıgı server t3 sürüm ise cok altın harcasanda belli şeyleri yapmamıssan kznamayacagın bi server modeli benim analizim bu..!

hee unutmadan t4 sürümün en büyük hatası wow köylerinin serverin 1.haftasından itibaren acık olmasıdır..! Birlikler buna göre strateji kurup devam edebilir bu sayede stratejisini iyi kurup gri bölge denen bölgede yapılanan birlikler wowun ilk haftasından bütün wowları ele geçireblir..! buda oyunu başlamadan bitirir..!

Saygılarımla
Beyaz Fırtına

Oneil
27-09-2011, 21:45
S11 Irklara Göre kayıtlı oyunculara baktığınızda 8000 Roma 8000 cermen 8000 galya hesabı var daha önce oynadığım hiç bir serverda bu kadar yakın olmamıştı muhakaak cermen roma galya sıralaması olurdu korumam kalkalı 1 günden fazla oldu tek saldırı bile yok etrafımda 5 tane 2 nufuslu galya hesabı var zaten hiç bir serverda 8000 galya hesabı görmedim genelde 3000 falan olurdu burdaki amaç nedir çözemedim

BABASCARFACE
28-09-2011, 01:21
hergun sabaha kadar tropica 4 oynuyorum oyun iyide alışkanlık yaptı bunun dışında hon dota fifa gibi travianın yerini tutan oyunlar mevcut ingilizcesi normal ve ustu olanlar tropica 4 oynar ve herkese oneriyorum oyunun ana teması küba'da geçiyor diyebilirim oyunda size 1 tane ada veriliyor patronu sensin seçim zamanı gelene kadar herşeyi duzgun yaptın mı seçimleride kazanıp yola devam traviandan çok daha zevkli geldi bana özellikle muzikleri tatildeymişim gibi oldu ama tropicada şuana kadar savaşma seviş taktiği mevcut :D bu da iyi 18 yıldır vurdulu kırdılı oyunlar oynuyorum birazda kafa dinletecek oyunlar iyi geliyor artık travianı bırakın ustatlar t4 çıktı delikanlılık bozuldu travianın anasıda babasıda para oldu

HiLTiX
29-09-2011, 09:24
t3 olursa s4 de yerimizi alırız yok baska versiyonlar yaparlarsa kendileri oynar ;)

kackar
29-09-2011, 10:03
tr11 deki sihaylar ile akrabalık varmmı:)

SpyM3GTR
30-09-2011, 12:20
Hala klasik sürüm server bekliyoruz tatili çok uzattınız haa:)

Kralkanoo
30-09-2011, 13:18
85351111111111111111111

SpyM3GTR
30-09-2011, 18:18
85351111111111111111111

Şifreli msj mı veriyon okan:)

SpyM3GTR
02-10-2011, 06:08
Klasik sürüm serverdan bi haber yokmu?

xela
02-10-2011, 14:36
Klasik sürüm serverdan bi haber yokmu?

cahit abi umut yok artık maillere cvp dahi vermiolar :)

SpyM3GTR
02-10-2011, 16:52
cahit abi umut yok artık maillere cvp dahi vermiolar :)

Yav 1-2 oyun denedim travianın tadını vermedi klasik sürüm açılmazsa browser oyunlarına veda edece sanırım.
WoW'a mı başlasam ne:):)

baydarian
02-10-2011, 18:53
Yav 1-2 oyun denedim travianın tadını vermedi klasik sürüm açılmazsa browser oyunlarına veda edece sanırım.
WoW'a mı başlasam ne:):)

cahit abi, Aykut reis S11 de. bende oradayım. irtibat halindeyiz ve orada yeniden yapılanma var. ben deneme olsun diye başladım ama yavaş yavaş alışmaya başladım. isterseniz oraya gelin. yeniden Akın ruhu canlansın orada.

kackar
02-10-2011, 19:56
baslayalı 21 gun oldu 3. koyler kuruluyo bende ordayım ama deneme surumu, yeni açılacak servere bakacaz ekip varmı :)

cengizhan25
02-10-2011, 19:59
bi sürü oyun denedim kısa zamanda ama tık yok. en sonunda t4 s11 de hesap actım ama koruma kalkmadan hesap silindi :)

Admin efendi bu kadar insanın sesini artık duysan diyorum...

baydarian
02-10-2011, 20:12
baslayalı 21 gun oldu 3. koyler kuruluyo bende ordayım ama deneme surumu, yeni açılacak servere bakacaz ekip varmı :)

orada nick ne? ben aynı baydarian...

SpyM3GTR
03-10-2011, 16:41
cahit abi, Aykut reis S11 de. bende oradayım. irtibat halindeyiz ve orada yeniden yapılanma var. ben deneme olsun diye başladım ama yavaş yavaş alışmaya başladım. isterseniz oraya gelin. yeniden Akın ruhu canlansın orada.

t4 Sürümünü henüz tr de açılmadan alman serverlarda denedim ve hoşuma gitmedi o sürümü oynuyacağımı
sanmıyorum.Klasik sürüm açılırsa devam ederiz yok açılmazsa browser oyunu oynama zorunluluğumuz da
yok.Hem paramız cebimizde kalır hemde ben gibi ortaksız temsilcisiz oynuyan birisi için gece kalkmalar
sona erer böylece birazda sosyalleşe bilirim belki:):)

hevaller
04-10-2011, 20:34
natar saldırıları hakkında bilgisi olna var mı?

xela
06-10-2011, 20:42

gökhan abi ben de s11 de yeni sürüme tecrübe amaçlı girdim ancak yeni açılacak serverda korsanı da alıorum ekip kurucaz inşallah ::)

baydarian
06-10-2011, 23:09
gökhan abi ben de s11 de yeni sürüme tecrübe amaçlı girdim ancak yeni açılacak serverda korsanı da alıorum ekip kurucaz inşallah ::)

bu ekipte bize yer yok mu:(

kackar
06-10-2011, 23:14
olamz olurmu kurucu ekiptensin :)

baydarian
07-10-2011, 06:37
olamz olurmu kurucu ekiptensin :)

eyvallah üstadım:)

1453
05-11-2011, 22:17
şu zencilere ww kurdurmuşunuz ya daha da birşey demiyorum sizlere...

hikmetbaba23
10-11-2011, 11:06
Rapor yokmu *arkadaşlar

SpyStyle.
10-11-2011, 23:48

Sa Abi kolay gelsin
ben T4 den SpyStyle hatırlarsın :) T3 beklemekten bıktım mecbur t4 oynucam ama bizim ekipten birilerni arıyorum AKIN olarak hangi serverdeyiz

SpyStyle.
10-11-2011, 23:49
S4 AKINCILAR olarak hangi serverdeyiz kaldıgımız yerden devam :)