PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Wow Tebrikleri [Server 2]

Jelanie
19-09-2011, 09:44
Merhaba,

Wow tebriklerini bu başlık altında yapabilirsiniz.
Travian Ekibi adına başta wow kuran birliği ve tüm s6 oyuncularını tebrik ederiz.

Lütfen Wow köyü şifresi paylaşmayın.

Jelanie

vellet
19-09-2011, 11:11
emegi gecen herkese tbrler standrt laf atmalara gecen bı wowdaha bıtıtı elde ordualr kaldı ne yapacaz sayın mh ler yenı s2 aynı ordualrı aktarmak ıstyruz :)

Finisher34
19-09-2011, 14:52
cevap vermiyecektim ama sen bu mesajını hala inatla her yere yazıyorsun ve cahilliğini bir kez daha gösteriyorsun ben 2 sefer wow köyü sahibi olarak söylüyorum ilk seferde 99da indirildim nasip değilmiş yıkanları tekrar tebrik ediyorum.

Gelelim senin bahsettiğin olaya süreler yanlış 2yıl öncede yanlıştı şimdide yanlış. o sitede gördüğün sürelerin tam yarısı süre alıyor seviye. aslında bunu anlaman çok basit bir yolu vardı helede elinde wow köyü varken bulunduğun seviyeye bakarsın ve bu sitede verdiğin aynı seviyeye bakarsın ve arasındaki farkı anlarsın ve böylece ona göre hesabını yapıp ne yapıcağına karar verirsin. bu yolu kullanarak geçen sene cof un bitiş saatinide hesaplamıştık ve bu yolla hesaplayan çok arkadaşımda vardı.

Artık birazcık sus ve aklını başına al ve sağa sola çamur atma.

not:eğer anlattığım hesaplamayı anlamadıysan bir kere daha anlarıtırm sorun olmaz

hadi bunun yarısı de 25 saatden önce bitiyor mu anlaması kıt arkadaşım ? ayrıca ben en kötü ihtimal 25 saat diyorum seviye 97'de çıkıldı bu saldırı hesabını bil hesabına göre konuş. çok biliyorsan gel buraya yaz süreleri.

Finisher34
19-09-2011, 15:01
Lütfen kullandığımız kelimelere dikkat edelim!

Düzenlenmiştir.
Jelanie

malone
19-09-2011, 16:49
bak kardeşim anlamamazlık ediyorsun basit matematik işlermleri bunlar

99. seviye 26:58:00/2=13:29:00
100. seviye 27:25:40/2=13:42:50

bu süreler senin verdiğin linktekiler ve hesaplaması görüyorsun ki son süreler orda toplarsan 27:11:50 bu sürede son 2 seviye basılmıştır. bunlarıda anlıyamıyorsan benim diyecek başka sözüm yok.

herkese kolay gelsin hayatlarınızda başarılar...

hauk
19-09-2011, 16:51
Her server da "

hauk
19-09-2011, 16:52
Her Serverda " Hakem Glümüzü Yedi" Muhabbeti olur. Emeği geçen tüm oyuncuları tebrik ederim.

malone
19-09-2011, 16:55
emegi gecen herkese tbrler standrt laf atmalara gecen bı wowdaha bıtıtı elde ordualr kaldı ne yapacaz sayın mh ler yenı s2 aynı ordualrı aktarmak ıstyruz :)

benim ordu seferden dönüyordu kayboldu birden acaba gelecek serverimi ışınlandı nede olsa multiler adminler bizden hemen ordan çıkartcaklar orduyu herhal :):):):):)

Finisher34
19-09-2011, 19:54
bak kardeşim anlamamazlık ediyorsun basit matematik işlermleri bunlar

99. seviye 26:58:00/2=13:29:00
100. seviye 27:25:40/2=13:42:50

bu süreler senin verdiğin linktekiler ve hesaplaması görüyorsun ki son süreler orda toplarsan 27:11:50 bu sürede son 2 seviye basılmıştır. bunlarıda anlıyamıyorsan benim diyecek başka sözüm yok.

herkese kolay gelsin hayatlarınızda başarılar...

dostum senin anlaman kıt heralde ? 25 saate bu seviyeler nasıl bitiyor hatta 25 saatde değil 23 saate felan bu süre nasıl bitiyor bana bunu açıklar mısın peki ?? çünkü ben seviye 97 de çıktım saldırımı 29 küsür saatti. saldırıya 5 saat kala bitti wow. buna cevap verin bakalım.

Delikanlı_tr
19-09-2011, 23:21
Ben Delikanlı Başkan,

Tüm emeği geçen metal oyuncularını tebrik ederim. Rakip birliklerimizde ellerinden geleni yaptıklar. Bu sene metaller wowu kurdu seneye kim kurar bakarız.

Nihayetinde bir oyun oynadık. Bu oyunu bu sene bizlerle birlikte oynayan rakip veya birlik arkadaşımız farketmez herkese teşekkür ederim. Seviyemizi bozmadan ilerleyebildiysek ne mutlu.

Hoşçakalın
Baltalarımla
Delikanlı

malone
20-09-2011, 00:03
salla malı ya kım bu adam anlamış degılmım abakus verelım hesaplarlar anca onumuzdekı maçlara baklaım korayı yıkacam ben askerı cıkarıp antlayaya

koraya mı gidiyoruz tamam ozaman bende erzakları hazırlayım :D

Jelanie
20-09-2011, 09:28
benim ordu seferden dönüyordu kayboldu birden acaba gelecek serverimi ışınlandı nede olsa multiler adminler bizden hemen ordan çıkartcaklar orduyu herhal :)

Gunaydın
Sanırım ilk defa server sonunu goruyorsunuz :)

Üzücü olan bilmediginiz bir detay var ve bu durumu silah sekline cevirip birilerine nişan alarak ilan ediyorsunuz.

Oyundur arkadaslar elbet sadece 1 kişi kazanıcak hatta bir grup demeli belkide ama kaybeden yok. Kendini kaybetmiş gibi gorenlerinde hata bedellerini / daha organize olan tarafın basarısını baska baska polemiklerle golgelemeye calısmasınada gerek yok.

Lütfen tartısmayı bir kenara bırakıp gecen aylarınız anılarınız adına centilmenlik gosterelim.

Not: Wow insa sureleri icin ilgililere asagıdaki linki inceleyerek hesaplama yapabilirler. Sureleri 2 ye bolmeyi unutmayalım.
http://travian.kirilloid.ru/build.php#b=40&mb=1&s=1.36&n&lvls=25,25

+ Askererleri kaybolan arkadasım bir gece ansızın koyune tekrar geri doneceklerdir ;) baska server a degil bi kare otesindeki koye bile ısınlanmayacaklar ;)

vellet
20-09-2011, 09:40
koraya mı gidiyoruz tamam ozaman bende erzakları hazırlayım :D

yok tlfda bana dalacakmış bir dahkaınde sankı daldırmadıda allahın leylası piyanıst çalgıcı karısı koray ses verrrr facedekı mavı tısortude tam yılmaz morguylluk :)

vellet
20-09-2011, 09:41
buarad yenı s2 de kımler var ve hangı kordınatta

raconn
22-09-2011, 16:10
ben varımm - + daaa raconn KURT her zaman her yerde

Finisher34
26-09-2011, 02:04
Adam gibi tebrik bile almadınız lan :)
Acaba içinize sindi mi :)

FORZA NKFree
28-09-2011, 01:50
tebrikler.................................

arcmrt21
24-10-2011, 01:20
Arkadaşlar VAN daki deprem için binlerce kişi sokakta ve VAN bolgesinin kışını bilenler bilir hatta şu mevsimde bile -(eksi)lerdedir oralar... lutfen yardımlarınızı esirgemeyin ve etrafa duyurmayı ihmal etmeyin...

VAN 'daki deprem ile ilgili; en çok ihtiyacı olunan şeyler;
Battaniye, kuru gıda, çocuk mamasıı, içme suyu, bebek bezi, kışlık giysi

Ve eğer yardım edecekseniz yardım paketleri gonderimleri için ücret almayan kuruluşlar;
VAN otobus firmaları, PTT, MNG kargo vs. dir...

Herhangi bir ihtiyaç için hesap numarasını şu an elimde var ama yanlış bilgilendirmemek için resmi kuruluşların verdiği hesap numarasını bekliyorum.. Onu da yazacagım lutfen herkes duyarlı olsun...

Murat TEPECİK

lorizon
27-10-2011, 12:48
TRAVIAN FORUMDAKI ANKETE LUTFEN KATILALIM

http://forum.travian.com.tr/images/icons/icon3.png Yeni Açılacak Serverlarımız İçin Oyuncu Görüşleri ?
Merhaba,

Bildiğiniz üzere T4 versionumuz oldukça başarılı bir şekilde ilerlemekte. Ancak T3.6'nın da bizim açımızdan azımsanamayacak kadar oyuncusu mevcut.

Yeni açacağımız serverlarda oyuncularımızın da görüşlerini alarak bir yol haritası çizmek taraftarıyız. Bunun için bir anket düzenleyerek fikir edinmek istedik. Her oyuncumuzun foruma üye olmadığını biliyoruz lakin yinede bu anket bizim düşencelerimiz için önemli bir argüman olacaktır.

Sizlerde anketimizi oylayarak ve çok değerli yorumlarınızı bizlerle paylaşarak fikrimizi şekillendirmemizde yardımcı olursanız seviniriz.

Şimdiden özveriniz, yaptığınız yorumlar ve kullandığınız her bir oy için teşekkür ederiz.

Not: Açılacak ilk serverımız olan Server 2'nin sürümü T4 olacaktır. Anketimiz Server 2'den sonra açılacak sürümler için fikir amaçlıdır, kesinlik arzetmemektedir.

Travian TR Team adına,
Gibb10

Gibb10 tarafından (13-10-2011 Saat 04:32) değiştirildi.

KaBuS BaŞKaN
01-11-2011, 20:31
TRAVIAN FORUMDAKI ANKETE LUTFEN KATILALIM

http://forum.travian.com.tr/images/icons/icon3.png Yeni Açılacak Serverlarımız İçin Oyuncu Görüşleri ?

Merhaba,

Bildiğiniz üzere T4 versionumuz oldukça başarılı bir şekilde ilerlemekte. Ancak T3.6'nın da bizim açımızdan azımsanamayacak kadar oyuncusu mevcut.

Yeni açacağımız serverlarda oyuncularımızın da görüşlerini alarak bir yol haritası çizmek taraftarıyız. Bunun için bir anket düzenleyerek fikir edinmek istedik. Her oyuncumuzun foruma üye olmadığını biliyoruz lakin yinede bu anket bizim düşencelerimiz için önemli bir argüman olacaktır.

Sizlerde anketimizi oylayarak ve çok değerli yorumlarınızı bizlerle paylaşarak fikrimizi şekillendirmemizde yardımcı olursanız seviniriz.

Şimdiden özveriniz, yaptığınız yorumlar ve kullandığınız her bir oy için teşekkür ederiz.

Not: Açılacak ilk serverımız olan Server 2'nin sürümü T4 olacaktır. Anketimiz Server 2'den sonra açılacak sürümler için fikir amaçlıdır, kesinlik arzetmemektedir.

Travian TR Team adına,
Gibb10

Gibb10 tarafından (13-10-2011 Saat 04:32) değiştirildi.

Ne T4 mü?

Elveda Travian, elveda S2...

ENeMyPeAcE
02-11-2011, 16:54
tam tekrar geliyoduk servera ama T4 te sanırım oynamayız :)

Mr.No
03-11-2011, 01:08
Eski versiyon daha iyiydi :(