PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tamirhane-SSS-Yardım

katiilcim
13-12-2009, 01:05
Bu Tamirhane ne işe yarar?
http://help.travian.com.tr/img/buildings/gid21.gifTamirhane Travian'da askeri binalardan biridir. Burada Koçbaşılar, Mancınıklar ve Ateş Mancınığı üretilir... Tamirhane'nin seviyesi arttıkça Koçbaşı ve Mancınıkların eğitim süresi azalır...

Ne İşime Yarayacak?
Bildiğimiz üzere Travian bir savaş oyunudur ve ilerleyen sürelerde çok çetin savaşlar olacaktır. Tamirhane'de Koçbaşı ve Mancınık üretildiğine göre bu askerler düşmaların kaynaklarını ve binalarını yıkar...

Peki Tamirhane'yi Kurmak İçin Ney Yapmam Gerekir?

Öncelikle Tamirhane'yi kurabilmek için Merkez Binası seviye 5 ve Akademi seviye 10 olması lazım. Bu önkoşulları yerine getirdikten sonra Tamirhane kurabilirsiniz...

Peki Askerlerin Üretimin'de Ne Kadarlık Hız Artışı Olur?
Tamirhane'nin seviyeleri geliştikçe 1dk 1dk üretim süreleri azalır.

Yardımcı olması dileğiyle...

hunter
13-12-2009, 01:27

Abi bu ne biçim bir Türkçedir allah aşkına ney yapmam gerekir NE ya !!

sss
13-12-2009, 01:27
Bu Tamirhane ne işe yarar?
http://help.travian.com.tr/img/buildings/gid21.gifTamirhane Travian'da askeri binalardan biridir. Burada Koçbaşılar, Mancınıklar ve Ateş Mancınığı üretilir... Tamirhane'nin seviyesi arttıkça Koçbaşı ve Mancınıkların eğitim süresi azalır...

Ne İşime Yarayacak?
Bildiğimiz üzere Travian bir savaş oyunudur ve ilerleyen sürelerde çok çetin savaşlar olacaktır. Tamirhane'de Koçbaşı ve Mancınık üretildiğine göre bu askerler düşmaların kaynaklarını ve binalarını yıkar...

Öncelikle Tamirhane'yi kurabilmek için Merkez Binası seviye 5 ve Akademi seviye 10 olması lazım. Bu önkoşulları yerine getirdikten sonra Tamirhane kurabilirsiniz...

Peki Askerlerin Üretimin'de Ne Kadarlık Hız Artışı Olur?
Tamirhane'nin seviyeleri geliştikçe 1dk 1dk üretim süreleri azalır.

Yardımcı olması dileğiyle...
Bu konuyu ben açacaktım.Allah'tan açmamışım.

sanalsuclular
13-12-2009, 11:42
emeğe saygı

!'^%&(FB)?
13-12-2009, 11:43
Bu ne ya?
Ney yapma?
Üretimin'de?
Ne biçim Türkçe bu?