PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : S7de wow kuracağını düşündüğünüz birlik

pit10s7
07-09-2011, 11:04
S7de wow kuracağını düşündüğünüz birlik

çılgın kimyager
07-09-2011, 11:42
KsRDeLi kurmayacak :D ++ danda kimse kuramıyacak :D

07antalyaspor07
07-09-2011, 11:56
KsRDeLi kurmayacak :D ++ danda kimse kuramıyacak :D

Büyük konusmayalım ama muhtemel sonucu herkez tahmin ediyordur :D S7NİN BARCELONASINI YANİ :)

çılgın kimyager
07-09-2011, 12:01
Büyük konusmayalım ama muhtemel sonucu herkez tahmin ediyordur :D S7NİN BARCELONASINI YANİ :)

Dediğin gibi akıllıca düşünen kişi bu bölgeden wow çıkmayacağını bilir biz wow almıcaz heves edip alanlar çıkarsa bilmem :D

07antalyaspor07
07-09-2011, 13:55
Dediğin gibi akıllıca düşünen kişi bu bölgeden wow çıkmayacağını bilir biz wow almıcaz heves edip alanlar çıkarsa bilmem :D

cıkar mutlaka almak isteyen :D okdr mücadele verip wow almamak olmaz :D kurulmasa bile bir wow köyü almanız lazım bence en az

BASAYEV
07-09-2011, 14:48
T4 'ün bir çok sevdiğim ve sevmediğim özelliği var sevmediğim saçma bulduğum en son uygulaması da wow köylerinin hepsinin 0/0 koordinatında olması...
Tüm WOW köyleri 0/0 bölgesinde olduğundan kendi adıma konusuyorum NAM birlikleri genelde harita dışında olan oyunculardan oluştuğundan wow alsa da savunması çok zor olacaktır...

Alemin_kralı
Tevfik.

07antalyaspor07
07-09-2011, 15:01
T4 'ün bir çok sevdiğim ve sevmediğim özelliği var sevmediğim saçma bulduğum en son uygulaması da wow köylerinin hepsinin 0/0 koordinatında olması...
Tüm WOW köyleri 0/0 bölgesinde olduğundan kendi adıma konusuyorum NAM birlikleri genelde harita dışında olan oyunculardan oluştuğundan wow alsa da savunması çok zor olacaktır...

Alemin_kralı
Tevfik.

yaptıgını yorumla verdiginiz oy zıt olmus yanlıs anlamadıysam yorumunuzu.

BASAYEV
07-09-2011, 16:27
yaptıgını yorumla verdiginiz oy zıt olmus yanlıs anlamadıysam yorumunuzu.

Fanatizmin gözü kör olsun:) bazen gerçekleri görmeyi engelleyebiliyor.anlayışlı olunuz:)

aslında verdiğim oy ile yaptığım yorum arasında bir zıtlık yok zor olur dedim zoru başaramayız demedim ;ama şimdi itiraf ediyim wow koordinatları nedeniyle Biz kuramayız diyorum gene de küçük bir ihtimal de var..
Tam da siyasetçiler gibi yorum yapıyorum değil mi ne fikir de oldıuğum belli değil her tarafa gider:)

Dip Not:Tüm WOW köylerinin 0/0 bölgesinde olması hakkında düşüncelerinizi merak ediyorum:..

Harsh Times
07-09-2011, 20:39
Fanatizmin gözü kör olsun:) bazen gerçekleri görmeyi engelleyebiliyor.anlayışlı olunuz:)

aslında verdiğim oy ile yaptığım yorum arasında bir zıtlık yok zor olur dedim zoru başaramayız demedim ;ama şimdi itiraf ediyim wow koordinatları nedeniyle Biz kuramayız diyorum gene de küçük bir ihtimal de var..
Tam da siyasetçiler gibi yorum yapıyorum değil mi ne fikir de oldıuğum belli değil her tarafa gider:)

Dip Not:Tüm WOW köylerinin 0/0 bölgesinde olması hakkında düşüncelerinizi merak ediyorum:..

onlar degişecek wow zamanı dagılım yiyecekler diye biliyorum ben server rastgele ayarlıyor onları çünkü

BASAYEV
07-09-2011, 22:09
onlar degişecek wow zamanı dagılım yiyecekler diye biliyorum ben server rastgele ayarlıyor onları çünkü

Yok Malesef öyle olmuyor şu an oynanan speed tr de başlangıçta belli olan koordinatlarda cıktı...halihazırda bizim wow köylerinin koordinatları ile aynı hepsi..
ayrıca tam hatırlamıyorum ama T4 ile ilgili tanıtımlardan birinde de wow köylerinin yerlerinin artık oyun başında belli olacağı yazılıydı .....

07antalyaspor07
07-09-2011, 22:11
Yok Malesef öyle olmuyor şu an oynanan speed tr de başlangıçta belli olan koordinatlarda cıktı...halihazırda bizim wow köylerinin koordinatları ile aynı hepsi..
ayrıca tam hatırlamıyorum ama T4 ile ilgili tanıtımlardan birinde de wow köylerinin yerlerinin artık oyun başında belli olacağı yazılıydı .....

değişmiyor suanda bulunan köyler aynen wowdada kalacak :D o yüzden avantaj gene red armyde natar bölgesine bakıldıgında en saglam galya hesapları o böglede bizim :)

BASAYEV
07-09-2011, 23:16
değişmiyor suanda bulunan köyler aynen wowdada kalacak :D o yüzden avantaj gene red armyde natar bölgesine bakıldıgında en saglam galya hesapları o böglede bizim :)

0/0 koordinatına yakın birlikler çok sanslı olacak bu durumda ..
bundan sonraki serverlerde oyun merkeze yakın bölgede sıkışacak wow hedefi olan hiç bir birlik harita dışına cıkmayacak demektir...

07antalyaspor07
07-09-2011, 23:24
0/0 koordinatına yakın birlikler çok sanslı olacak bu durumda ..
bundan sonraki serverlerde oyun merkeze yakın bölgede sıkışacak wow hedefi olan hiç bir birlik harita dışına cıkmayacak demektir...

aynen öyle wow hedefi olanlar 0a yakın rekor ordu hedefi olanlarda 300 üstünde oynayacaktır :) yani wow ordusu düşünenler

07antalyaspor07
08-09-2011, 17:18
Wow düşünmediklerini her fırsatta dile getirip burada wow kuracak birlik diye nama oy veren Nam oyuncularına sadece gülüyorum :D

REDARMY
08-09-2011, 18:17
red army :) adının hakkını veren bırlık...

day1
08-09-2011, 20:46
ksrdeliler nam larla uğraşacaklar.Bizde son birliklerini bitirmek üzereyiz.Kaldımı RED ARMy den başka alternafit :D

day1
08-09-2011, 20:47
Oğuz bir burda eksiktin sen de zaten:D

cæesaris
08-09-2011, 20:54
ksrdeliler nam larla uğraşacaklar.Bizde son birliklerini bitirmek üzereyiz.Kaldımı RED ARMy den başka alternafit :D

hayırdır hesabın kurallara uymadıgından kapatılmış soluğu forumda almışsın

07antalyaspor07
08-09-2011, 23:06
hayırdır hesabın kurallara uymadıgından kapatılmış soluğu forumda almışsın

evet day1 17k toytonu 17 sıralı soktu aynı saniyeye 1k 1k bölüp ondan kilit yedi :):):):)

day1
08-09-2011, 23:13
Profilimde yazıyor.Burayada yazmadan edemedim.
son durak KARA TOPRAK :D

day1
08-09-2011, 23:13
Neyseki bazı arkadaşlar gibi 17k ceaserisi bölmedim toyton daha ucuz cıkıyor :P

ObiWaN
09-09-2011, 07:24
Valla şuun diyebilirim ki Sanırım burda ghemen hemen herkes T 4 e yabancıydı yani benim anladıgım S7 T+ hepimiz icin Acemilik oldu. bundan sonraki Serverda herkes daha zekice yapmak istedigini yapıck diye dusnuyorum.

MESELA Gri bölgede herkes köy kurmaya korktu niye natar saldırıları var . bazıları söylenti cıkarttı sonradan WOW zamanı saldırı yapıcaklar iste 20K lık def kurtarabılır. size onerim Alman serverına bakın Gri bolgede METREKARESİ 100Mılyondan gidiyo nerdeyse. Ağaoğlu ve Avrupa konutları gibiler Bi onlar eksik orda.

Valla Wow konusunda Herkes tabikide kendi birliginin kurmasını isticek ama bide GERCEKLER???

Gri bölgede benim bildigim bizden baska KSRDELi9 lar cogunlukta. sanırsam onlarlada su z<mana kadar hicbir sorun yasamadık Yanılmıyorum dimi?

SON birlikleri sonradan olusan bir birlik bi kac bırlıgın bırlesmesiyle e onlarda Gri bolgeye mancınıkla 60 saat uzaklıktalar.

ZOR mu? yada imkansız mı? tabikide deil ama en hızlı defansın oraya gitmesi 24 saatten fazla suruyor ortalama 42 saat falan surucek o sırada RED ARMY den bizler Bos mu dururuz? kesinlikle hayır.

E NAMlarda baktıgımda gordugum su DAIRENIN dısında MERKEZLERİ ee onlarda kalkıp 80 SAATTEN mi gelıcekler olabilr neden olmasın WOW kurmak yerine SERVERI uzatıp WOWU devamlı yıkmak icin Uzaktan MERKEZ almak akıllıca MERKEZİ ayakta tut TEK SALDIRI yap verebildigin kadar ZARAR VER WOW!a.,

Ben yıllardır T3 olsun bu oynuda sunu gordum HERSEY ŞANS. 25 koy yaprsın bi gunde MERKEZİNİ İNDİRİLER ki ornekler basladı.

11 KÖY yaparsın 10 tane merkez sıfırlarsın.

Herkez Gri bölgeden uzak durdu. Ama su bi gercek GRİ bolgede olan 15 ve 9 tarlaların toplamı yeşil alanda yok :) niye Cunku hemen hemen %90 nının gordugu Tahıl vahası %150. Merkezi 20 yapıp %150 tahıl uretımı yaklasık 193bindir. Hesabını yapın.

Valla işin aslı su an Biz buna yakınız diye dusunuyorum cunku Gri Bolgede RED sayısı baya yuksek bunlar KOY olarak deil ASKER olarak bakıyorum ben.

WOW koylerının hepsi 15 adetide Gri bolgede T4 un ozelıgı bu değişmicek. Oyuzden bakalım ilerki gunler nelerı getiricek...

aytugmert
10-09-2011, 15:13
valla KsRDeLi6 olarak tamamen fanatiklikten ksrdeli yi işaretledim ama çılgın kimyager arkadşın deidği gibi + + dan kmse alamaz. birbirimizi yemekten gelişemedik bişe yapamadık kim kime dumduma :D adamlar ora kendi bölgelerinde Red Army olsun Storm bilmem ne şık şık götürdülüer işlerini. bide bize bak haa huu dalıoz savnuyoz :D yok yok ++ dan çıkmaz o wow

cæesaris
11-09-2011, 12:02
Neyseki bazı arkadaşlar gibi 17k ceaserisi bölmedim toyton daha ucuz cıkıyor :P

yaramı bide sen deşme gerçi ne var yine basarım

36,890,000 madde ile basmısım sonuçta :)

07antalyaspor07
11-09-2011, 17:00
yaramı bide sen deşme gerçi ne var yine basarım

36,890,000 madde ile basmısım sonuçta :)

:D benim bile 5 günlük üretimim az mı sence :D

day1
12-09-2011, 00:23
Hesabım açıldı savunma çek köyüne:D
Artık gelmem buraya hesap kilitlene kadar:D