PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : HaYVaNuS ve V.İ.P™ savaşı

Timaf
12-08-2011, 01:42
ewet arkadaşlar HaYVaNuS ve V.İ.P™ oluşumları arasında -/+ bölgesinde bölgesel bir savaş başlamıştır. Daha doğrusu iki birlik içinde ısınma turları başlamıştır. HaYVaNuS ve V.İ.P™ savışındaki raporları burda paylaşmanızı bekliyoruz.

İki birliğede başarılar dilirim.Oyuna zevk verdikleri için.

asiasia
12-08-2011, 04:12
HaYVaNuS'kas lar is here.! ;)

aybeck87
12-08-2011, 04:19
Şöle bi forma bir heycan gelsin. server açıldığından beri forumda hiçbir ses yok. geçen sene bu forum böle değildi :P

By Kasırga
12-08-2011, 12:53
Şöle bi forma bir heycan gelsin. server açıldığından beri forumda hiçbir ses yok. geçen sene bu forum böle değildi :P

VİP birliklerinin hepsi - + değil .. mesela ben - - deyim .. sizden bana yakın köy de yok. hangi vip birliği bu ? kullanıcı adım '' jeep ''..

ayrıca merkez VIP birliği de Albayrak ile savaşıyor.

Timaf
12-08-2011, 14:03
VİP birliklerinin hepsi - + değil .. mesela ben - - deyim .. sizden bana yakın köy de yok. hangi vip birliği bu ? kullanıcı adım '' jeep ''..

ayrıca merkez VIP birliği de Albayrak ile savaşıyor.

yukardaki yazıyı okuduysan -/+ bölgesindeki viplerin olduğunu rahatlıkla anlarsın. ve savaşmış olduğumuz birlik viplerden. V.İ.P™ ve -/+ daki oluşumları. Yani siz -/- dekiler değil. bana göre yukarıda gayet açık yazmışım ama yanlış anlaşılmaya sebep verdiysek kusura bakma

By Kasırga
12-08-2011, 23:45
yukardaki yazıyı okuduysan -/+ bölgesindeki viplerin olduğunu rahatlıkla anlarsın. ve savaşmış olduğumuz birlik viplerden. V.İ.P™ ve -/+ daki oluşumları. Yani siz -/- dekiler değil. bana göre yukarıda gayet açık yazmışım ama yanlış anlaşılmaya sebep verdiysek kusura bakma

Evet gayet açık :) .. Savaş ilanı yaptınız mı VİP e .. yoksa öyle karşılıklı asker kesme yarışımı ?

karahilal
24-09-2011, 22:26
Şu an için gerçek çarpışmalar başlamadı, sadece nabız yoklamaları vede küçük birliklerle güç yoklaması yapılıyor ama önümüzdeki günlerde büyük kapışmalar olacak.
vip ve hayvanus birliklerinin savaşacağı üzerinde konuşuluyor bu şimdilik gereksiz bir söylem.foruma başlamamış bir savaştan bahsetmek ise çok daha yanlış.Çünkü savaşlar bir fitil yakmakla başlar.Ama bu fitilin yeri forum değil oyunun kendisi olmalı...

exnqast
25-09-2011, 12:45
Karahilal e aynen katılıyorum. Fitili Forumda yakmadık hiç bi zaman. Takip edenler Raporlar eline ulaşanlar Hak verir. biraz ortantısız güç kullandık. fatih71(sarı ışık yaktığı için) casus tarafından haber verilip saldırılan tek merkezimizdir. 12 mrkez dümdüz edilip (1 merkezde yolda) birlik 56 dan 47 kişiye düşürülmüştür. Saygılarımla.isteyenler özel Pm atıp oyundan yada forumdan raporlara ulaşabilir.

kqdir
26-09-2011, 11:06
Şu an için gerçek çarpışmalar başlamadı, sadece nabız yoklamaları vede küçük birliklerle güç yoklaması yapılıyor ama önümüzdeki günlerde büyük kapışmalar olacak.
vip ve hayvanus birliklerinin savaşacağı üzerinde konuşuluyor bu şimdilik gereksiz bir söylem.foruma başlamamış bir savaştan bahsetmek ise çok daha yanlış.Çünkü savaşlar bir fitil yakmakla başlar.Ama bu fitilin yeri forum değil oyunun kendisi olmalı...

Karahilal e aynen katılıyorum. Fitili Forumda yakmadık hiç bi zaman. Takip edenler Raporlar eline ulaşanlar Hak verir. biraz ortantısız güç kullandık. fatih71(sarı ışık yaktığı için) casus tarafından haber verilip saldırılan tek merkezimizdir. 12 mrkez dümdüz edilip (1 merkezde yolda) birlik 56 dan 47 kişiye düşürülmüştür. Saygılarımla.isteyenler özel Pm atıp oyundan yada forumdan raporlara ulaşabilir.

viplerin 16 merkezi yıkılmış (ben 16'ya kadar saydım fazlası da olabilir) bir köyleri reislenmiş... hayvanuslara yapılan ilk saldırıda da güzel bir savunma yapılarak gelen tüm askerler kesilmiş... Vallhi başarılar göz kamaştırıyor...

Emeği geçen tüm Hayvanus Birliği Üyeleri ve Başkanını Tebrik ederim...

Biraz Orantısız Güç Kullandık Galiba...

SogukAtes
26-09-2011, 23:15
Rapor Yokmu Beyler ya

Tırcı-Murat
08-10-2011, 11:18
savaş bitti sanırım

xeki
08-10-2011, 23:03
böyle bir server böyle bir forum olamaz ya ilk defa görüyorum böyle bir olay hiç kimse konusup bir konu acmazmı ya bir rapor paylaşılmaz mı yuh kardeşlerim ya

swtwitch
09-10-2011, 16:23
rapor isteyen oyuna gelecek arkadaşlar :) burada oyun bittikten sonra konuşulur :D

maxxel
12-10-2011, 17:13
rapor isteyen oyuna gelecek arkadaşlar :) burada oyun bittikten sonra konuşulur :D

:) iletişimsizlik hala mı eder yav :)

SpeedF
06-11-2011, 18:44
Yeni s3 te oynadım ve bıraktım. Ancak sunu söyleyeyim kimse tepki vermesin kendi görüsümdür croft yine tekrar kaybedecek. HaYVaNuS birliğinin avantajı daha yüksek :)

OBirTRABZONLU
15-11-2011, 19:22
yeni başladım bana birlik tavsiye eden olurmu -/ - bolgesındeyım :))