PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : WoW Gidişatı[Server 5]

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

aaaa
06-08-2011, 23:28
Merhabalar,

Server 5 oyun dünyamızda WoW dönemi başlamıştır. Bu süreçte de belirlenmiş olan hususlara göstereceğiniz hassasiyet sonucu konu içeriğinin daha iyi olacağı kanısındayız.

-Öncelikle forum kurallarımız tamamiyle geçerlidir.

-WoW konusu sohbet yeri değildir. Bu sebepten dolayı gereksiz / saçma yazılar forum yöneticileri tarafından silinebilir, gerek görülürse kullanıcı süreli ve/veya süresiz uzaklaştırılabilir.

-Raporlarınız ekran görüntüsü veya link şeklinde olsun ki konuyu takip eden diğer kullanıcılarımız da rahat bir şekilde görüntüleyebilsin.

-Aktif WoW süreci bitmeden defansın tamamı geçilmediği taktirde rakip wow köylerinin defansını belirten raporlar paylaşmayınız. (WoW sahibi bile olsanız paylaşmayınız) Bu tip paylaşım yapan kullanıcılarımız süreli ve/veya süresiz olarak uzaklaştırılacaktır.

-WoW köylerine yapılan saldırılarda oyuncu isimlerinin kapatılması mecburi değildir.

-Konu WoW dönemi boyunca açık ve tek başlık olarak devam edecektir. Ayrı bir başlık açmayınız.

-Oyun yöneticilerinin uygulamalarının forum genelinde tartışılmasına müsaade edilmediği gibi bu konuda da izin verilmemektedir. Yöneticiler ile ilgili sorunlarınızı ilgili iletişim adreslerini kullanarak iletmeniz rica olunur.

-Bu hususlar yaşanılan gelişmelere göre forum yönetimi tarafından güncellenebilir, ve güncellendiği andan itibaren de geçerlilik kazanır.

Konu hakkında paylaşım yapmak isteyen kullanıcılarımız bu hususları kabul etmiş sayılacaktır.

TravianTR yönetimi adına herkese başarılar...

aaaa
06-08-2011, 23:29
Bütün oyuncu ve birliklere şimdiden başarılar. Hırsların, eğlence ve dostluğun önüne geçmediği bir yarış olur umarım.

Walther
07-08-2011, 00:21
Tüm Server5 için Hayırlısı olsun. Erken gelen bir wow dönemi yaşayacağız fakat sanırım böylesi daha iyi oldu.

LacaiLLe Murat

Tırcı-Murat
07-08-2011, 01:27
hayırlı olsun s5 e

arcmrt21
07-08-2011, 01:42
SAWASHAN BİRLİKLERİNE BAŞARILAR dilerim:)))

imza
07-08-2011, 01:50
Tüm s5 oyuncularına hayırlı olsun. Geçen s5 bir arkadaş kendi wow köyü olan ghost wowa saldırmıştı. Umarım bu dönem kendi wow köyüne saldırmayan ŞEREFLİ oyuncuların oynadıgı bir wow zamanı yaşarız.

mandalin
07-08-2011, 02:56
biz gittik wow geldi:) tüm servere hayırlı olur inşallah... yakından takip ediyoruz:)

sildiğimiz eşsiz mimardan sonra 3x mimarlar talep görmeye başladı asprini cesur saldırısından ötürü tebrik ederim

deniz_senoglu
07-08-2011, 03:21
biz gittik wow geldi:) tüm servere hayırlı olur inşallah... yakından takip ediyoruz:)

sildiğimiz eşsiz mimardan sonra 3x mimarlar talep görmeye başladı asprini cesur saldırısından ötürü tebrik ederim

aspirin 3x mi gitmiş ?

Vurucu
07-08-2011, 10:51
aspirin 3x mi gitmiş ?
5x vardıda biz mi gitmedik :D

arcmrt21
07-08-2011, 11:11
5x vardıda biz mi gitmedik :D

oldugu zamanlarda goremedik :p

bakalım sonu ne zaman gelecek:)

Ayrıca tebrikler asprine raporundan oturu obur sayfada gormuştum ama buraya konulması daha hoş olacak çünkü wowla direk alakalı bir saldırıydı ilk raporda olmuş olurdu hem:)

bnbn
07-08-2011, 14:58
Şimdiden hayırlı olsun tüm birliklere..

Umarım hak eden kazanır..Gönlüm kuzeydoğudan herhangi bir oluşumun kazanmasından yana)))

000000
07-08-2011, 15:46
Tüm s5 oyuncularına hayırlı olsun. Geçen s5 bir arkadaş kendi wow köyü olan ghost wowa saldırmıştı. Umarım bu dönem kendi wow köyüne saldırmayan ŞEREFLİ oyuncuların oynadıgı bir wow zamanı yaşarız.

-Ghost- yine wow alacakmış:D Kararlı kurmaya :P

thelly
07-08-2011, 21:44
bu serverın nesi adam gibi olduki wow u adam gibi olsun,bırakın arkadalar herkes oyundan tiksindi.bunun oyun olduğunu unutanlardan kurulmuş bu server.bruadaki yetkiyi reel zannedenlerden,buradaki gelişimi reel zannedenlerden kurulmuş.daha yazacak çok şeyler var ama pislik içinde bi server oldu yazık oldu vakitede,nakitede...

aksi
08-08-2011, 00:16

hayırlı olsun servıra umarım dostum un da söylediği gibi olur wow dönemi

başarılar

botan
08-08-2011, 00:27
hayırlı olsun servıra umarım dostum un da söylediği gibi olur wow dönemibaşarılarInsallah Orhan'im. ( yada aksi'mi yazan artik :D ) . Umarim simdiki gibi huzurlu bir WoW donemi geciririz. Tum birliklere basarilar.

Nihat

avukat_mem
08-08-2011, 22:05
tüm ßirliklere wow yolunda ßaşarılar..

coni
08-08-2011, 23:44
......................

vitellus
09-08-2011, 10:33
Bir sürü çirkinliklerin yaşanağı kesin olan bu wow döneminde karakterini korumasını bilen tüm arkadaşlara başarılar dilerim.

Kara Fatma
09-08-2011, 19:02
evet köyler açıldı
hep beraber göreceğiz ne olup ne biteceğini

dip: Umarım çabuk biter.

bahriyeli89,3
09-08-2011, 21:00
ilk köy alındı bile tebrikler.

arcmrt21
09-08-2011, 23:05
sawashan mı aldı ilk olarak yengeç e tebrikler şimdiden .... Eski komşumdu ayıptır soylemesi:)))

000000
09-08-2011, 23:56
sawashan mı aldı ilk olarak yengeç e tebrikler şimdiden .... Eski komşumdu ayıptır soylemesi:)))

Yok Lacaille aldı ilk

Walther
10-08-2011, 01:37
Serverin ilk wow köyünün alınışı.

http://travian-reports.net/tr/img/4466808f48b.png (http://travian-reports.net/tr/report/4466808f48b)

Eşsiz Mimar tılsımının alınışı...

http://travian-reports.net/tr/img/446641c359a.png (http://travian-reports.net/tr/report/446641c359a)

Wartime birliği olarak Tüm rakiplere başarılar dileriz.

Achilles
10-08-2011, 01:51
Serverin ilk wow köyünün alınışı.

http://travian-reports.net/tr/img/4466808f48b.png (http://travian-reports.net/tr/report/4466808f48b)

Eşsiz Mimar tılsımının alınışı...

http://travian-reports.net/tr/img/446641c359a.png (http://travian-reports.net/tr/report/446641c359a)

Wartime birliği olarak Tüm rakiplere başarılar dileriz.

Tebrikler... Savunma raporları yok galiba:D

Walther
10-08-2011, 02:35
Tebrikler... Savunma raporları yok galiba:D

Tesekkurler, Yok hayır onlar sonra :)

arcmrt21
10-08-2011, 03:19
Murat hocam tebrikler yeniden birliğinize:) Ayrıca gene işin içinde avukat mem var yahu VAllahi helal olsun abime server boyunca belki goze gozukmeden en fazla iş yapan kişiliktir bana gore... Az buz değil yaptıgı işler 70 lik merkeze o girdi savaşta o vardı vs. vs. vs. vAllah helal olsun abi tekrar...

Saygılar avukatım:)) Lawyerım benim:)))

Walther
10-08-2011, 04:42
Murat hocam tebrikler yeniden birliğinize:) Ayrıca gene işin içinde avukat mem var yahu VAllahi helal olsun abime server boyunca belki goze gozukmeden en fazla iş yapan kişiliktir bana gore... Az buz değil yaptıgı işler 70 lik merkeze o girdi savaşta o vardı vs. vs. vs. vAllah helal olsun abi tekrar...

Saolasın adaş teşekkür ederim görüşlerin için.

Muhammed abı bızım herzaman en buyuk ve gızlı sılahımız oldu; savaslarda, tılsım calmalarda vs saolsun her sekılde yanımızdaydı kendısıyle rakıptım gecen sene bu sene yan yana geldık iyikide geldik, bencede serverda sessiz sedasız, kalıtelı durusuyla en cok tebrıgı hakeden oyunculardan bırı ve bızım en buyuk sansımız Mem Mumahmmed abıdır...

FORZA NKFree
10-08-2011, 04:59
sadece 1 ww mı alındı suana kadar ?

bahriyeli89,3
10-08-2011, 09:05
sadece 1 ww mı alındı suana kadar ?şu an itibarı ıle geriye alınacak 3 natar köyü kaldı.

000000
10-08-2011, 11:04
Yengeç Wow reislendi Wowtime B tarafından ama kendi askerimizi kesmişiz reislerken çok az def varmş ondan :)
++ da wow kuran olmaz tahminimce

vedatp
10-08-2011, 11:34
şimdiden wow organizasyonları karışmış durumda bu şunu göstermekte
bazı birlik yönetiçileri bu işte acemiler. kimin nereyi alaçağını konuşmamışlar

agbi
10-08-2011, 11:35
Tesekkurler, Yok hayır onlar sonra :)
bız kestık sen aldın hayırlı olsun
gerı vermeyı dusunursen talıbız tekrar:)

DeAtHMaN
10-08-2011, 12:06

Güzel bir düşünce :D

nefreto
10-08-2011, 13:27
Yengeç Wow reislendi Wowtime B tarafından ama kendi askerimizi kesmişiz reislerken çok az def varmş ondan :)
++ da wow kuran olmaz tahminimce

guzel tahmin ;)

Laplece'nSeytani
10-08-2011, 13:46

Onuda Alırız Agbiiii Farkedermi ?

vedatp
10-08-2011, 14:43
herkez kafasına göre wow sevdalısı olmuş veya iki birlik arasında anlaşmazlık var wowtime ve sawaşhan arasında hayırlısı
bakalım önümüz ne göstereçek.

not. wow teçrüben varsa wow köyü al yoksa uğraşma boşuna

ßaSkıN
10-08-2011, 14:53
Herkese Wow yolund Başarılar.

000000
10-08-2011, 15:39

Biz derken aspirin m?

000000
10-08-2011, 15:41
guzel tahmin ;)

Ordu kursun bari wowu tabii onalrda da tur27 var :D:D

Veya Kim kuararsa kursun. Bİr an önce bitsin de :)

mandalin
10-08-2011, 17:18
ordu kursun bari wowu tabii onalrda da tur27 var :d:d

veya kim kuararsa kursun. Bir an önce bitsin de :)

tur27 mi kaldı :)) sen forumdamı oynuyosun :)

Q.7
10-08-2011, 18:30

sen dedigini mi unutuyorsun : )) silsem de çıkarım başka yerden dedin : )

FORZA NKFree
10-08-2011, 18:38
şu an itibarı ıle geriye alınacak 3 natar köyü kaldı.

alan yoksa talıbım :) :p

FORZA NKFree
10-08-2011, 18:41

mesajına cevap verdım mandalın tanıdık mı geldım ? :)

000000
10-08-2011, 18:50

Zeytinyağı gibi üste çıkman da garip :)) 30 multiyle oynuyorum diyen sendin hala hesaplarım duruyo diyen de sensin wow dönemi çıkmayacağım desen kim inanır?

000000
10-08-2011, 18:50
sen dedigini mi unutuyorsun : )) silsem de çıkarım başka yerden dedin : )

Aynen o şekil demişti :D

avukat_mem
10-08-2011, 23:41

eyw murat tşkler aßicim senin ßırakmana en çok üzülenlerden ßiri olmama rağmen forumlardaki kaliteli mesajlarını her zaman takip etmekteyim :D

avukat_mem
10-08-2011, 23:42
Saolasın adaş teşekkür ederim görüşlerin için.

Muhammed abı bızım herzaman en buyuk ve gızlı sılahımız oldu; savaslarda, tılsım calmalarda vs saolsun her sekılde yanımızdaydı kendısıyle rakıptım gecen sene bu sene yan yana geldık iyikide geldik, bencede serverda sessiz sedasız, kalıtelı durusuyla en cok tebrıgı hakeden oyunculardan bırı ve bızım en buyuk sansımız Mem Mumahmmed abıdır...

eyw murat tşkler senin ve ekißinle oynamak en fazla ßana gurur verdi ve güzel işler yaptık inş yapmaya da devam edicez.. en önemlisi ßu sene ßerkanı tanıdım :D

S10KANKALAR
11-08-2011, 00:56
Tüm Birliklere Başarılar Diliyorum..

Walther
11-08-2011, 01:49
eyw murat tşkler senin ve ekißinle oynamak en fazla ßana gurur verdi ve güzel işler yaptık inş yapmaya da devam edicez.. en önemlisi ßu sene ßerkanı tanıdım :D

Saolasın abi geçen sene baya bı tanısmıstık senle karsılıklı kapısırken bu senede berkanı tanıdın daha ne olsun abi, tekrar dıyorumkı ıyıkı bızlesın dedıgın gıbı iyi işler yapmayada devam edıcez :)

hisarcık43
11-08-2011, 02:38
[sıze=4]​hooopppaaaa[/sıze]

mandalin
11-08-2011, 13:06
aynen o şekil demişti :d

yaw ortaklar demiştir onu ben travıansız huzurlu bi hayat sürüyorum :) süper bir duygu çoluk çocukla uğraşıp strese girmiyorum artık :))

Q.7
11-08-2011, 21:30
yaw ortaklar demiştir onu ben travıansız huzurlu bi hayat sürüyorum :) süper bir duygu çoluk çocukla uğraşıp strese girmiyorum artık :))

evet çoluk çocuk oyunu zaten sana yakışmıyordu 2 tane bilye al artık bi kuyu kaz cilliye devam et artık : ))

yakışır bence ortaklarınla

mandalin
12-08-2011, 00:56
evet çoluk çocuk oyunu zaten sana yakışmıyordu 2 tane bilye al artık bi kuyu kaz cilliye devam et artık : ))

olur tabi nasıl istersen... işin içinde ortaklarım olsun yeter bana...

TheAspirin_
12-08-2011, 14:17
Erken BaşladıLar...

Herkeze Cümleten HayırLı Olsun..

http://travian-reports.net/tr/report/447720542dd

H (http://travian-reports.net/tr/report/447720542dd)erkeze Başarılar..

vedatp
12-08-2011, 14:23
elindekiler bir işe yarasın diye atılmış anlaşılan wow askerleri için daha erken
bakalım kimler ne süpriz yapaçaklar. buarada wow bakan arkadaşlara başarılar
işiniz zor.

mandalin
12-08-2011, 16:28

:)) yaw sen yaklaşık 1 aydır bişeler yazıyosun ama hiç hangi hesapta olduğunu falan yazmıyosun işte çoluk çocuk derken bunu kastediyordum :) adam gibi delikanlı gibi sorunlarını msj atarak yada saldırı yaparak çözemeyipte arkadan ileri geri konuşan eden sonra ben senmi söyledin diyince yok abi ben söylemedim diyen sırtını dönünce ağzını açan yüzüne bakınca korkan çocuk tiplemeleri vardı işte senin misal yani onları kastetmiştim ben :)) tam da üstüne alınmışsın valla anlayışlı çocuksun :)

Q.7
12-08-2011, 16:55
:)) yaw sen yaklaşık 1 aydır bişeler yazıyosun ama hiç hangi hesapta olduğunu falan yazmıyosun işte çoluk çocuk derken bunu kastediyordum :) adam gibi delikanlı gibi sorunlarını msj atarak yada saldırı yaparak çözemeyipte arkadan ileri geri konuşan eden sonra ben senmi söyledin diyince yok abi ben söylemedim diyen sırtını dönünce ağzını açan yüzüne bakınca korkan çocuk tiplemeleri vardı işte senin misal yani onları kastetmiştim ben :)) tam da üstüne alınmışsın valla anlayışlı çocuksun :)

haha hangi hesapta oldugumu yazarsam büyümüş mü olacam : )))
1 aydır bişeyler yazmaya gelince dogru takip etmemişsin : )))

ben de senin gibi işimi bitirip silenlerdenim

Q.7
12-08-2011, 16:56

bide kendimden alıntı yapem : ))))

mandalin
12-08-2011, 18:17

ben de senin gibi işimi bitirip silenlerdenim

benim işim daha bitmedi :) ted bundy gibi telden arayıp abi aman silme bunlar şerefsiz olmuş oktay şerefsiz olmuş fatih şerefsiz olmuş sen alcaksın wow u seni destekliycem toplantıda diyen adam tel i kapatıp oktay ı arayıp tur27 almasın güvenmiyorum ona öcüü alsın diyor :)) yaw bunlarda 27 28 yaşına gelmiş yine böle baksan resmine falan adam dersin belki :) ama bir oyun için nasıl böyle küçülmüşler nasıl böyle adileşmişler :))) anlamak mümkün değil ama bukadar şeref ve onur yoksunu olmayı bile bu oyunda bi posten sahibi olmak için göze alanlara şerefsizlikle biyerlere gelemeyeceklerini gösterecem :)) ozaman işim bitecek

zorba36
12-08-2011, 19:54
Edit.... ...........

TÜCCAR
12-08-2011, 19:59
Edit.... ...........

edite edit .........elini gördüm

Q.7
12-08-2011, 20:21
benim işim daha bitmedi :) ted bundy gibi telden arayıp abi aman silme bunlar şerefsiz olmuş oktay şerefsiz olmuş fatih şerefsiz olmuş sen alcaksın wow u seni destekliycem toplantıda diyen adam tel i kapatıp oktay ı arayıp tur27 almasın güvenmiyorum ona öcüü alsın diyor :)) yaw bunlarda 27 28 yaşına gelmiş yine böle baksan resmine falan adam dersin belki :) ama bir oyun için nasıl böyle küçülmüşler nasıl böyle adileşmişler :))) anlamak mümkün değil ama bukadar şeref ve onur yoksunu olmayı bile bu oyunda bi posten sahibi olmak için göze alanlara şerefsizlikle biyerlere gelemeyeceklerini gösterecem :)) ozaman işim bitecek

yav senin de ne dedigin belli degil ki yanar dönersin çok hem madem ters olay oldu ORDU BİRLİKLERİN DE sadece bu adamlar yok ki

ben hatırlıyorum WOWTİME DEN okadar ordusu olmasına ragmen (eger kalsaydı şimdi sen den çok fazlaydı )

bi hesap anlaşmazlıktan silmişti

sessiz sedasız sildi

hadi sen öle yapmadın git rakibe saldır kendi kafana göre

sayıyon sayıyon adamlara ama bu yaptıgınla (yola başladıgın ) adamlara yaptıgınla pek aşşagı kalır yanın yok ...

ha dersin ki ben belirli kişilere saldırdım

ama bak senin yüzün den ORDU NE HALDE güçsüz kaldı : ))) diger bölgedeki aç kurtlar nasıl iştahla bakıyorlar bu neden oldu senin verdigin bi karar yüzün den : )))

tamamen kendi yorumum : ))) hade polamik çıksın

arcmrt21
13-08-2011, 01:33
wowtime dan demişsen hülya ablayı kastetmişsindir sawashandan demişsen beni kastetmişsindir:))

Ayrıca ahmet abi boşver looo :) bazı şeyleri ne kadar açıklarsan açıkla anlatamayız ama tek şu kafama takıldı abi saldırgan bir hesap için wow alınması bence yanlış olurdu yaf herkes bu yanlışa düşüyor... Bence ordusu olan vs. vs. si olan yerine cidden wowa hazırlanan bir hesap olması birlikler açısından daha güzel olur...

Saldırganlık ayrı mesele wow çok ayrı mesele cidden... Wow başlı başına oyunun ayrı bir bölümü ha Tur27 yapabilir miydi derseniz sonuna kadar yapabilirdi derim ama bence bu serverdeki Tur27 nin işi saldırganlıktı bence bu işte kalması birliği açısından en faydalı olanıydı...

Ayrıca diye devam etmek istiyorum çünkü birşey dikkatimi çekti hemde acayip fazla çekti hem 4 tane wow çıkıyor +/- bolgesinde ve silinen mimar gene +/- de çıkıyor bunda birşey aranabilir mi bilmiyorum ama bence tesadüften biraz daha öte gibi gözüküyor... Bunlar tartışmalar arasında kaçmış gizli ayrıntılar bence... Çünkü aklımda kaldıgı kadarıyla eger bir şey siliniyorsa kendi bolgesinde çıkması daha mantıklı olacaktır...

Yeniden tum birliklere başarılar CV Majoris diyim Dilek ablaya da başarılar wow almış... Sawashan birlikleriyle gönlüm Allah herkesin gönlünce versin Hayırlı ramazanlar...

Ve yine Ayrıca Muhammed abim inan bu 3. serverim s5 te hatırladıgım kadarıyla ve nefreto, avukat_mem, Tur27, porthos, sümer, neşter, ali duran, kenzo35, heraklit, melankolik, elias, shoanler vs. gibi isimler hiç aklımdan çıkmayacak s5 isimleri... Yani hep hayal ettiğim isimler barış abiyi davet etmiştim zamanında servere ama gelmedi olmadı... Bundan dolayı abi üstatsınız her zaman...:)

coni
13-08-2011, 02:13
http://travian-reports.net/tr/report/448031e3a25

kurmayın 5k toyton uf olmuş:S

avukat_mem
13-08-2011, 03:33
wowtime dan demişsen hülya ablayı kastetmişsindir sawashandan demişsen beni kastetmişsindir:))

Ayrıca ahmet abi boşver looo :) bazı şeyleri ne kadar açıklarsan açıkla anlatamayız ama tek şu kafama takıldı abi saldırgan bir hesap için wow alınması bence yanlış olurdu yaf herkes bu yanlışa düşüyor... Bence ordusu olan vs. vs. si olan yerine cidden wowa hazırlanan bir hesap olması birlikler açısından daha güzel olur...

Saldırganlık ayrı mesele wow çok ayrı mesele cidden... Wow başlı başına oyunun ayrı bir bölümü ha Tur27 yapabilir miydi derseniz sonuna kadar yapabilirdi derim ama bence bu serverdeki Tur27 nin işi saldırganlıktı bence bu işte kalması birliği açısından en faydalı olanıydı...

Ayrıca diye devam etmek istiyorum çünkü birşey dikkatimi çekti hemde acayip fazla çekti hem 4 tane wow çıkıyor +/- bolgesinde ve silinen mimar gene +/- de çıkıyor bunda birşey aranabilir mi bilmiyorum ama bence tesadüften biraz daha öte gibi gözüküyor... Bunlar tartışmalar arasında kaçmış gizli ayrıntılar bence... Çünkü aklımda kaldıgı kadarıyla eger bir şey siliniyorsa kendi bolgesinde çıkması daha mantıklı olacaktır...

Yeniden tum birliklere başarılar CV Majoris diyim Dilek ablaya da başarılar wow almış... Sawashan birlikleriyle gönlüm Allah herkesin gönlünce versin Hayırlı ramazanlar...

Ve yine Ayrıca Muhammed abim inan bu 3. serverim s5 te hatırladıgım kadarıyla ve nefreto, avukat_mem, Tur27, porthos, sümer, neşter, ali duran, kenzo35, heraklit, melankolik, elias, shoanler vs. gibi isimler hiç aklımdan çıkmayacak s5 isimleri... Yani hep hayal ettiğim isimler barış abiyi davet etmiştim zamanında servere ama gelmedi olmadı... Bundan dolayı abi üstatsınız her zaman...:)

eyw muratım o senin ßakış acının güzelliği... neşter dedin de aklıma geldi gerçekten özlüyorum ßu oyunda onu :)

_MATADOR_
13-08-2011, 09:35
http://travian-reports.net/tr/report/44807533fba

Meraba arkadaşlar

Yukarıda görüldüğü üzere askerlerim SAVASHAN birliği üyesi tarafından casus bile atılmadan eeliyle koymuş gibi gelip kesmiştir.Tebrik ederim kendisini yada kenddilerini benim köyümü benden iyi biliyolarmış iyi takip edilmişim helal olsun
.

Neyse arkadaşlar eğer bikişiye hakkım gectiyse helal olsun,sizin bana hakkınız gectiyse hakkınızı helal edin.Siliyorum hesabımı.Silmemin nedeni askerlerimin kesilmesi deyildir yanlış yöne cekmeyiniz lütfen.Sadece cok güvenmiştim herkese ve güvenmemin karsılıği rapor hediye ettiler bana kimseye güvenim kalmadığından siliyorum.Tesekkürler Savashan birliği ve yönetimi.Hepinize iyi oyunlar dilerim.Wow yolunda tüm birliklere basarılar.

mekatronik
13-08-2011, 12:08
Savaşan Wow Time Birleşmesi var serwer başından beri Savaşanlı oyuncu wow timelı oyuncunun belki wow ordusu olacak ordusunu kesiyor.Wow time'ın durumu içler acısı buna bile karşılık verecek dermanları kalmamış.

_MATADOR_
13-08-2011, 12:34
derman cok war ama güvende cok war bundan dolayı durumumuzu kötü görüyosun bizde ne ordular ki hala bende ordu war..

000000
13-08-2011, 12:50
Bu 2. .......... ne derseniz artık :)) Cidden çok gairpler hepsi tarlaları 19 lamakla mesgul olmuş ayda yılda bir savaşa girdiler onda da 5-6 merkezleri gidince haykırmaya başladılar.:)) Def def ham ham gibisnden :))

Uniq'in mesajını görnce ümitlenmiştim ama demek ki üsttekiler entrikayı çeviriyomş inş savaş çıkar ++ da

TheAspirin_
13-08-2011, 12:52

Meraba arkadaşlar

Yukarıda görüldüğü üzere askerlerim SAVASHAN birliği üyesi tarafından casus bile atılmadan eeliyle koymuş gibi gelip kesmiştir.Tebrik ederim kendisini yada kenddilerini benim köyümü benden iyi biliyolarmış iyi takip edilmişim helal olsun
.

Neyse arkadaşlar eğer bikişiye hakkım gectiyse helal olsun,sizin bana hakkınız gectiyse hakkınızı helal edin.Siliyorum hesabımı.Silmemin nedeni askerlerimin kesilmesi deyildir yanlış yöne cekmeyiniz lütfen.Sadece cok güvenmiştim herkese ve güvenmemin karsılıği rapor hediye ettiler bana kimseye güvenim kalmadığından siliyorum.Tesekkürler Savashan birliği ve yönetimi.Hepinize iyi oyunlar dilerim.Wow yolunda tüm birliklere basarılar.

Kahramansız Kesmesi Kötü Olmuş..:)

Walther
13-08-2011, 13:20

Meraba arkadaşlar

.

Ben kendi adıma bu raporu unutmam adaş geçmiş olsun. Anlayan anladı..!

mandalin
13-08-2011, 13:42

ayrıca ahmet abi boşver looo :) bazı şeyleri ne kadar açıklarsan açıkla anlatamayız ama tek şu kafama takıldı abi saldırgan bir hesap için wow alınması bence yanlış olurdu yaf herkes bu yanlışa düşüyor... Bence ordusu olan vs. Vs. Si olan yerine cidden wowa hazırlanan bir hesap olması birlikler açısından daha güzel olur...

Saldırganlık ayrı mesele wow çok ayrı mesele cidden... Wow başlı başına oyunun ayrı bir bölümü ha tur27 yapabilir miydi derseniz sonuna kadar yapabilirdi derim ama bence bu serverdeki tur27 nin işi saldırganlıktı bence bu işte kalması birliği açısından en faydalı olanıydı...

Ayrıca diye devam etmek istiyorum çünkü birşey dikkatimi çekti hemde acayip fazla çekti hem 4 tane wow çıkıyor +/- bolgesinde ve silinen mimar gene +/- de çıkıyor bunda birşey aranabilir mi bilmiyorum ama bence tesadüften biraz daha öte gibi gözüküyor... Bunlar tartışmalar arasında kaçmış gizli ayrıntılar bence... çünkü aklımda kaldıgı kadarıyla eger bir şey siliniyorsa kendi bolgesinde çıkması daha mantıklı olacaktır...

Yeniden tum birliklere başarılar cv majoris diyim dilek ablaya da başarılar wow almış... Sawashan birlikleriyle gönlüm allah herkesin gönlünce versin hayırlı ramazanlar...

Ve yine ayrıca muhammed abim inan bu 3. Serverim s5 te hatırladıgım kadarıyla ve nefreto, avukat_mem, tur27, porthos, sümer, neşter, ali duran, kenzo35, heraklit, melankolik, elias, shoanler vs. Gibi isimler hiç aklımdan çıkmayacak s5 isimleri... Yani hep hayal ettiğim isimler barış abiyi davet etmiştim zamanında servere ama gelmedi olmadı... Bundan dolayı abi üstatsınız her zaman...:)

eyvallah dostum sen anlamışsın anlayacağını :)teşekkür ederim güzel sözlerin için saydığın isimler fark ettiysen ilk s5 ten :) benide bu server a başlatan kenzo35 ti :)

nefreto
13-08-2011, 17:01

karma karısık :D duygular içerisindeyim bakarsın awukata dalırım :)

avukat_mem
13-08-2011, 18:03
karma karısık :D duygular içerisindeyim bakarsın awukata dalırım :)

dur şimdi dalma 5x mimar tılsımı ߀nde olduğundan ßayagı def var içerde.. yazık olmasın serverin en iyi roma askerine :D tılsımı devredim sonra gel :D

sir time
13-08-2011, 19:01
şimdi yeni bir şeyi farkettim. LacaiLLe in wow ismi WARTİME & Achilles ve 2 gün önce ordu birliklerinden asker yetiştirme tılsımı çalmış. acaba kemal (Achilles) gerimi döndü yoksa banamı öyle geliyor. Asker yetiştirme tılsımı olmadan oynayamayan bi arkadaş her dönüşünde bi tılsım çalıyor. geçen döndüğünde pashalardan çalmıştı.

vitellus
13-08-2011, 20:56
Lacaille ordudan tılsım çalmadı . ordu verdi bence . onun wow u asker tuzağı olarak düşünüldü kanımca.

000000
13-08-2011, 21:10
Yine senaryolar yazılmış:D bu s5'te bi daha asla hesap açmam def attığımız hesaplar saldırır olmuş :)) Tam çakallar yav belgesel çekilecekse bunlar üzerinde çekilsin.

000000
14-08-2011, 00:26
He bide demeden geçemicem wowtime'da beslenip açıkça diyrm beslenip 10k asker basp abi çektiklerine saldıranlar var :)) Sawashan'ı ayrıca tebrk ediyrm kenzoyla deniz_senoglunu tam entrika takımılar :) isteseler bunlar abd'den önce ortadğuyu bölerler :))
Aralarındaki yöneticilerden adam gibi adam olan uniq'tir. Gerisi tarlaları 19 layp wowtime'dan destek istesinler :))

Vurucu
14-08-2011, 00:36
Biz dedik okadr, al birini vur ötekine tek temiz birlik biziz diye kimse inanmadı yesin herkez birbirini şimdi :)

Nethane
14-08-2011, 00:37
Dün abi diyenler kardeş deyip köylerine hesap isimlerimizi verenler, köylerimize hesap isimlerini verdiğimiz kişileri, bize fake atarken, ufak tefek hesapları bizim üstümüze salarken görüyorumda midem bulanıyor. eski attığınız mesjalar erhan abiye yasin abiye filan. ya bu mesajları atanlar sizler değilsiniz, ya da harbi harbi karakter sorunu çekiyorsunuz.

-ghost- özgür.

H Z Z
Haşeretül Zehir Zıkkım
bu sene s5'de -ghost- rüzgarındayım (;

000000
14-08-2011, 00:40
Biz dedik okadr, al birini vur ötekine tek temiz birlik biziz diye kimse inanmadı yesin herkez birbirini şimdi :)

Kimse size bir şey demedi sadece hesabınıza dendi biraz ukalalık var diye :))
Wowa gelince inş kurarsınız.

TheAspirin_
14-08-2011, 01:55
Kimse size bir şey demedi sadece hesabınıza dendi biraz ukalalık var diye :))
Wowa gelince inş kurarsınız.

Tahıl Gondersene Hayrına Sevabına:D

hisarcık43
14-08-2011, 02:21
[QUOTE=Nethane;1275296]Dün abi diyenler kardeş deyip köylerine hesap isimlerimizi verenler, köylerimize hesap isimlerini verdiğimiz kişileri, bize fake atarken, ufak tefek hesapları bizim üstümüze salarken görüyorumda midem bulanıyor. eski attığınız mesjalar erhan abiye yasin abiye filan. ya bu mesajları atanlar sizler değilsiniz, ya da harbi harbi karakter sorunu çekiyorsunuz.

-ghost- özgür.

Allah ına kurban olayım ben senin özgür abi.......++ nın haline yazık taş gibi oluşum birbirine girdi......matador a yapılanı görünce midem bulandı

lanetli ++ yazıklar olsun bunu ++ yı bu hale getirenlerin içleri rahatmı şimdi herkim getirdi ise

Walther
14-08-2011, 02:53
Lacaille ordudan tılsım çalmadı . ordu verdi bence . onun wow u asker tuzağı olarak düşünüldü kanımca.

http://travian-reports.net/tr/img/448349b330d.png (http://travian-reports.net/tr/report/448349b330d)

Pashalı şahıs. İnsanlara çamur atarken yüzüne o çamurun Lappp diye yapıştırılacağını hesap et öyle at !

Ama insanların arkasından küfür ve iftira etmek sizin maharetiniz ancak o işi bilirsiniz. Allaha havale edıyorum sizleri.

arcmrt21
14-08-2011, 02:58
eyvallah dostum sen anlamışsın anlayacağını teşekkür ederim güzel sözlerin için saydığın isimler fark ettiysen ilk s5 ten benide bu server a başlatan kenzo35 ti

Ne demek abi ya ilk s5 ve 2. s5 hele ki 2. s5 in tadı hala damagımda kaldı o zamanlar keşke biraz oyun bileydim de o mücadelede fazlasıyla olaydım... Rakipte rakipti birlikte birlikti...

karma karısık duygular içerisindeyim bakarsın awukata dalırım

Abi duyguların karmaşıksa sanki biraz duygusallık hissediyorum:) sanki sevinmişsin gibime sana ters abi sen nefret edeceksin... Ama avukat a dalma fikrini benimsiyorum ordun yabancıya gitmesin...:)

dur şimdi dalma 5x mimar tılsımı ߀nde olduğundan ßayagı def var içerde.. yazık olmasın serverin en iyi roma askerine tılsımı devredim sonra gel

abi hala tılsım sende mi Allah için ayıp yaf halbuki senin onu birisine verip çoktan başka bir macera peşinde olman lazımdı sanki terini soguttun biraz sen bence yakışmıyor sana :)

He bide demeden geçemicem wowtime'da beslenip açıkça diyrm beslenip 10k asker basp abi çektiklerine saldıranlar var ) Sawashan'ı ayrıca tebrk ediyrm kenzoyla deniz_senoglunu tam entrika takımılar isteseler bunlar abd'den önce ortadğuyu bölerler )
Aralarındaki yöneticilerden adam gibi adam olan uniq'tir. Gerisi tarlaları 19 layp wowtime'dan destek istesinler )

Bence oyle bir büyük haksızlık yapıyorsun ki bunu tanısan hiçbir şekilde demezsin Gökhan abi süperdir hatta abimdir valla eywAllah ama Rüçhan abi kenzo35 i tanısan gökhan abiden az kalır yanı yok yani... Bence kişiler üzerinden siyaset yapmayalım arkadaşlar çünkü tanımadıgınız için hep yanlışa düşüyorsunuz... Olay burada +/+ bolgesinin bu hale gelmesinde Özellikle matador a olan saldırıyı cidden ve cidden kınıyorum buradan çünkü matador +/+ için emek gösteren sayılı kişilerdendir bana göre öncelikle geçmiş olsun diyorum ve ayrıca iki taraf içinde özür diliyorum 3 parça olmuş 3 tarafa da diyeceğim +/+ da boyle bir olayın üzeri örtülmeli ve eskisi gibi olmalı en azından o bölgede savaş çıkması beni ve birlikteki herkesi üzecektir...

+/+ bolgesi resmen wowu kurması gerekirken boyle bir ayrılık yüzünden başka bölgelere wowu teslim ediyor bana göre artık bildiğim kadarıyla başlarda kimler varsa kişisel egoları bir tarafa bırakıp dediğim gibi kişiler üzerinden siyaseti bırakıp bölgesel olarak düşünülmelidir...

Ne kadar günhan ı , dilek ablayı, kemal abiyi, rüçhan abiyi ilyas abiyi gökhan abiyi sevsemde bu suç hepinizin suçudur bence yeter deyip gunahlarımız bu demeniz lazım sevabı cemaatle kazanınki 29 kat fazla olsun +/+ bolgesindeki boyle bir ayrılıktan sonra cidden üzülüyorum...

Ayrıca ser.mu wow almış hayırlı ugurlu olsun hakkı gonlum seninle de:D

000000
14-08-2011, 02:59
Tahıl Gondersene Hayrına Sevabına:D

Çok uzaksın pazarcılar galya olmama rağmen 12 saat:))
Beklediğim kişiler hesap silerse yağmalatırım size :))

000000
14-08-2011, 03:03
Matador'a yapılanı kınıyosan deniz senogulu'na sorar mısın o mu yaptırmş organizasyonu casus dahi atmadan orda o kadar asker olduğunu nerden biliyo? Matador deniz biliyodu dedi istersen silmeden önce sor silerse göremez.;) Zuagir'de 2k defm gitti ham attım gelişsin diye (merkezi 0 lanmştı)
mehmet derede 3 k defm gitti merkezi ayakta kaldysa wowtime sayesinde şimdi wowtime'a saldırıyo :) boşversene gördük hepsini.

Laplece'nSeytani
14-08-2011, 03:09
http://travian-reports.net/tr/img/448349b330d.png (http://travian-reports.net/tr/report/448349b330d)

Pashalı şahıs. İnsanlara çamur atarken yüzüne o çamurun Lappp diye yapıştırılacağını hesap et öyle at !

Ama insanların arkasından küfür ve iftira etmek sizin maharetiniz ancak o işi bilirsiniz. Allaha havale edıyorum sizleri.

Sen önce bi sawashanların wowtımeların kucagından inde öyle konusalım :D
Oyuna dini alet etmek anca senın gıbı mılletten savunma dilenen hesabı satmak için milletten para dilenen ınsanlardan beklenir zaten:D
Bide buraya gelir konuşursun :D:D

TheAspirin_
14-08-2011, 03:15
Çok uzaksın pazarcılar galya olmama rağmen 12 saat:))
Beklediğim kişiler hesap silerse yağmalatırım size :))

Pazarla gonder İşte :D saat başı 5 er bazarcı gondersen :D 4 saat gondersen bide bunu 3x yapsan dadından yenmez :D
araları ben doldururum :)

Walther
14-08-2011, 03:15
Sen önce bi sawashanların wowtımeların kucagından inde öyle konusalım :D
Oyuna dini alet etmek anca senın gıbı mılletten savunma dilenen hesabı satmak için milletten para dilenen ınsanlardan beklenir zaten:D
Bide buraya gelir konuşursun :D:D

En azından hesabım mekanım yerım bellı sızın gıbı köstebek mısalı toprak altından dıl uzatmıyorum mıllete. Allaha sukur kımseden para falan dılenmedım. Aksına sızler wow ıcın bana para teklıf ettınız. Wowu sızden önce alıncada esefınızden neler yapacagınızı sasırdınız. Daha fazla konusup batmayın yuzume karsı yaptıgınız sonra arkamdan yaptıgınız konusmalar resımlı elımde buraya koyarım oturup aglarsınız.

Laplece'nSeytani
14-08-2011, 03:16
En azından hesabım mekanım yerım bellı sızın gıbı köstebek mısalı toprak altından dıl uzatmıyorum mıllete. Allaha sukur kımseden para falan dılenmedım. Aksına sızler wow ıcın bana para teklıf ettınız. Wowu sızden önce alıncada esefınızden neler yapacagınızı sasırdınız. Daha fazla konusup batmayın yuzume karsı yaptıgınız sonra arkamdan yaptıgınız konusmalar resımlı elımde buraya koyarım oturup aglarsınız.
Kim olduğumu bilmezsin konuşursun öyle, milletten mimar tılsımıda dilenmedin mi bunuda inkar etme artık :D
Rezillik diz boyu

arcmrt21
14-08-2011, 03:29
Matador'a yapılanı kınıyosan deniz senogulu'na sorar mısın o mu yaptırmş organizasyonu casus dahi atmadan orda o kadar asker olduğunu nerden biliyo? Matador deniz biliyodu dedi istersen silmeden önce sor silerse göremez.;) Zuagir'de 2k defm gitti ham attım gelişsin diye (merkezi 0 lanmştı)
mehmet derede 3 k defm gitti merkezi ayakta kaldysa wowtime sayesinde şimdi wowtime'a saldırıyo :) boşversene gördük hepsini.

bak sana demedim zaten onların hepsini bolgeye soyledim matador ibrahimdi yanlışım yoksa dediğim gibi acayip emeği geçen bir kişi bunu deniz abi de yaptırmış olabilir ben de yaptırmış olsam bile sorun burada o değil cidden buyuk bir özür borcu var ortada çünkü o bölgede zaten 2 birlik yoktu ki herkes birşey konuşuyor +/+ bolgesinde tek birlik vardı ve herkes orduları biliyor zaten ben şimdi onca zamandır oyunu bırakmama ragmen kimde ne ordu var biliyorum...

Ali abi hisarcık yani müdür diyeyim o bile sitem etmiş haklıdır herkesin haklılık payı olabilir ama bu değilki yanlışı yanlışla düzeltelim sorun bolge sorun bence bir an evvel bu işleri bırakın da çözüm üretin... Yeniden ve yeniden dediğim laf bölge için gerekenler yapılmalı buradan sesleniyorum birlik olun yeniden...

Bu laflarımı anlayanlar zaten anlıyor...

Ayrıca buradan da birşey diyeceğim zoruma gitti çünkü o kadar oyun oynadım s5 te toplamda 4 kişi harici ismimi tutan olmamış ve bunlardan 2 si rakip birlikten;
Caferoğulları mehmet baskın musti uniq gökhan abi delta şevket abi dışında serverde iz bırakamamışım :(

Dun girdim baktım servere ve ondan bazı şeyleri kesin konuşabiliyorum buradan her bolgeyle konuştum sayılır Ordu birliği harici... Ve karmakarışık bir server ve herkes birbirleriyle arası açık ve aynı zamanda o derecede birbirlerine bağlı birlikler. Herşeyin hayırlısı ve +/+ birleşene kadar hiçbir birliğe başarı dilemek içimden gelmiyor ++ dan...

Walther
14-08-2011, 04:40
Kim olduğumu bilmezsin konuşursun öyle, milletten mimar tılsımıda dilenmedin mi bunuda inkar etme artık :D
Rezillik diz boyu

Dediklerinin muhattabıyla bırlıkte buraya kanıtla wow hesabını sılıcem. Kesın kanıtıyla bırlıkte ama yalan yanlıs kanıtlarla degıl. Yapamazsan sesını kes. Utanmayı bılın bıraz burda bugüne kadar kimin boş kimin doğru konuştuğunu herkes gördü. Önce kim olduğunu delikanlı gibi ortaya dökmeyi bileceksin sonra iftiranı at. Oyun uğruna nasılda küçülüyorsunuz yazık...

mandalin
14-08-2011, 09:21
Dediklerinin muhattabıyla bırlıkte buraya kanıtla wow hesabını sılıcem. Kesın kanıtıyla bırlıkte ama yalan yanlıs kanıtlarla degıl. Yapamazsan sesını kes. Utanmayı bılın bıraz burda bugüne kadar kimin boş kimin doğru konuştuğunu herkes gördü. Önce kim olduğunu delikanlı gibi ortaya dökmeyi bileceksin sonra iftiranı at. Oyun uğruna nasılda küçülüyorsunuz yazık...

muratım uğraşma bunların soyu tükenmez.... ortaya bi laf atıp kenara çekilip izlerler... kim olduğunu ne olduğunu asla anlıyamazsın... çünkü onlar gibi deilsin....sen doğrusun doğruluktan şaşmayasın bunlara uyupta....

capcoy
14-08-2011, 09:22

olayın muhattabı biziz , lafı fazla uzatmayada gerek yoktur.böyle bir olay olmamıştır

lord of cermen

Nethane
14-08-2011, 13:10
[QUOTE=Nethane;1275296]Dün abi diyenler kardeş deyip köylerine hesap isimlerimizi verenler, köylerimize hesap isimlerini verdiğimiz kişileri, bize fake atarken, ufak tefek hesapları bizim üstümüze salarken görüyorumda midem bulanıyor. eski attığınız mesjalar erhan abiye yasin abiye filan. ya bu mesajları atanlar sizler değilsiniz, ya da harbi harbi karakter sorunu çekiyorsunuz.

-ghost- özgür.

Allah ına kurban olayım ben senin özgür abi.......++ nın haline yazık taş gibi oluşum birbirine girdi......matador a yapılanı görünce midem bulandı

lanetli ++ yazıklar olsun bunu ++ yı bu hale getirenlerin içleri rahatmı şimdi herkim getirdi ise

her zaman demişimdir ".mı olanın imanı olmaz". böyle üç kuruş etmez karıların peşinde koşmaya devam ettiği sürece oyuncular ++ nın da hali düzelmez.

coni
14-08-2011, 13:47
[QUOTE=hisarcık43;1275332]

her zaman demişimdir ".mı olanın imanı olmaz". böyle üç kuruş etmez karıların peşinde koşmaya devam ettiği sürece oyuncular ++ nın da hali düzelmez.

biraz açarmısın 3 kuruşluk karılar kimler :)

Nethane
14-08-2011, 13:59
[QUOTE=Nethane;1275454]

biraz açarmısın 3 kuruşluk karılar kimler :)

niye herkes bilmiyor mu kimin ne olduğunu ?

coni
14-08-2011, 15:00
[QUOTE=coni;1275495]

niye herkes bilmiyor mu kimin ne olduğunu ?
bilmediğim için soruyorum

Laplece'nSeytani
14-08-2011, 15:22
Olmayan olayın muhattabı nasıl oluyor bak adam kendi ayağıyla geldi :D
Al sana kanıt bunuda inkar etme artık :D
He hiç değilse ben olamadım sen delikanlı olda soyledıgın gıbı wowu sil de biz görelim senin delikanlılığını

olayın muhattabı biziz , lafı fazla uzatmayada gerek yoktur.böyle bir olay olmamıştır

lord of cermen

Achilles
14-08-2011, 15:36
Olmayan olayın muhattabı nasıl oluyor bak adam kendi ayağıyla geldi :D
Al sana kanıt bunuda inkar etme artık :D
He hiç değilse ben olamadım sen delikanlı olda soyledıgın gıbı wowu sil de biz görelim senin delikanlılığını

Tek hücrelemisin sen? Bozuk plak gibi dediğini diyorsun. Al gel kanıtını demiş getir herkes görsün. Forumda yer kaplamaktan başka bişeye yaramıyor yazdıkların. Parazit gibisin...

Vurucu
14-08-2011, 15:45
edit ısrarlar uzerıne :D

Walther
14-08-2011, 16:42
muratım uğraşma bunların soyu tükenmez.... ortaya bi laf atıp kenara çekilip izlerler... kim olduğunu ne olduğunu asla anlıyamazsın... çünkü onlar gibi deilsin....sen doğrusun doğruluktan şaşmayasın bunlara uyupta....

Haklısın soyları tükenmez Ahmet abıde ıste bukadar ıftıra atınca bırılerı ıster ıstemez sınırlenıyorum.

Lord of cermen öyle bir olay yoktur demiş. Sözde ondan Mımar tılsımı istemiştim kendiside yazdı foruma gerekenı.

Lapalalup İblisi adam yok böyle bısey demıs hala ne konusuyorsun otur agla halıne ...

TheAspirin_
14-08-2011, 17:12
Haklısın soyları tükenmez Ahmet abıde ıste bukadar ıftıra atınca bırılerı ıster ıstemez sınırlenıyorum.

Lord of cermen öyle bir olay yoktur demiş. Sözde ondan Mımar tılsımı istemiştim kendiside yazdı foruma gerekenı.

Lapalalup İblisi adam yok böyle bısey demıs hala ne konusuyorsun otur agla halıne ...

Çok Merak Ettiğim Bişiler Oluştu..

1) bu laplec Senın Mımarı İstediğini Nerden Biliyor..
2) Ben Sana Gostermedım mi Mimarı İstediğini..
3) Lord Of Cermen Neden Kendının Bizzat Bana Yazdıgını İnkar Ediyor..

Değişik Bi Server..

Hayırlısı..

Walther
14-08-2011, 17:33
Çok Merak Ettiğim Bişiler Oluştu..

1) bu laplec Senın Mımarı İstediğini Nerden Biliyor..
2) Ben Sana Gostermedım mi Mimarı İstediğini..
3) Lord Of Cermen Neden Kendının Bizzat Bana Yazdıgını İnkar Ediyor..

Değişik Bi Server..

Hayırlısı..

1) Lapalupa sizden
2) Bana gösterdıgını gıt muhattabına dogrulat
3) Zaten burda öyle bısey olmadıgını söyledı, yanı demekkı onun muhattabıda bellı

3 sorunun cevabıda sizde gizli.

Hayırlısı evet

TÜCCAR
14-08-2011, 17:41
1) Lapalupa sizden
3) Zaten burda öyle bısey olmadıgını söyledı, yanı demekkı onun muhattabıda bellı

Hayırlısı evet

nerdeyim lan ben :eek: cıa den misiniz fbı den mi arkadaşlar......yoksa bizanslımısınız:cool:

TheAspirin_
14-08-2011, 17:45
1) Lapalupa sizden

Hayırlısı evet

Doğrulat ? Derken Böyle Bişiyi Sen Kendı Gozlerınde Okudun mu ? Okudun Demi..
Demekki Boyle Bişi Olmadıgını soylemesı Bişi İfade Edermi Yazdımı ?

3 Sorununda Cevabı Bizde Nasıl Gizli Oluyor..

YAZDI sen bunu OKUDUN mu OKUDUN neymiş Demekki Boşuna İNKAR etmenıze GEREK YOKMUŞ...

HALA inkar EDİYORSUN..

YAZILANI KENDIN OKUDUN... YAZIK..!

000000
14-08-2011, 18:09
Bi oyun için bunlar oluyosa gerçeğini düşünemiyorum.Burda yavşayanlar gerçekte acaba neler yapıyodur cidden merak ettim harbi karaktersizler.Bide rest çeker olmşlar:D:D

Walther
14-08-2011, 18:23
Doğrulat ? Derken Böyle Bişiyi Sen Kendı Gozlerınde Okudun mu ? Okudun Demi..
Demekki Boyle Bişi Olmadıgını soylemesı Bişi İfade Edermi Yazdımı ?

3 Sorununda Cevabı Bizde Nasıl Gizli Oluyor..

YAZDI sen bunu OKUDUN mu OKUDUN neymiş Demekki Boşuna İNKAR etmenıze GEREK YOKMUŞ...

HALA inkar EDİYORSUN..

YAZILANI KENDIN OKUDUN... YAZIK..!

Senin önüne atılmış bir yemi sende yutmussun utanıp sıkılacagına hala okudum yazdım dıyorsun, okumaya devam et sen Aykut, sana mesajı yazan burda hatasını anlayıp yok öyle bısey demıs hala bırseylerı ıspat pesındesın. Kendi başınızı yıyın benle ugrasmayın arkadaşım kuyruğunuza basmıcam artık söz.

Vurucu
14-08-2011, 18:29
Senin önüne atılmış bir yemi sende yutmussun utanıp sıkılacagına hala okudum yazdım dıyorsun, okumaya devam et sen Aykut, sana mesajı yazan burda hatasını anlayıp yok öyle bısey demıs hala bırseylerı ıspat pesındesın. Kendi başınızı yıyın benle ugrasmayın arkadaşım kuyruğunuza basmıcam artık söz.

Yem atmak değildir o yalan söylemektir senin dediğine göre ozmn lord of yalancı ...
Senin bizim kuyruğumuza basman için önce bi kuyruğumuz olmalı, Biz senin gibi şekilden şekle girip wowuma saldırmasın diye millete yalvarmıyoruz allah bilir sen bu achille i, wowuna arkadaşları saldırmasın diye almışsındır :D
Senin ne olduğun bölgedeki her birlik gördü zaten o yüzden burda istediğin kadar konuş tek konuşabileceğin yer burası çünkü...

000000
14-08-2011, 18:31
Yediği kaba pislemeye gelen bir grubun mancoları telef oldu o askerlerle kamikaze yaparlar artık.Veya yine birilerine yavşarlar:D:D Hep anlamamşımdır zaten dğururlar sokağa atalar ;)

Walther
14-08-2011, 19:10
Yem atmak değildir o yalan söylemektir senin dediğine göre ozmn lord of yalancı ...
Senin bizim kuyruğumuza basman için önce bi kuyruğumuz olmalı, Biz senin gibi şekilden şekle girip wowuma saldırmasın diye millete yalvarmıyoruz allah bilir sen bu achille i, wowuna arkadaşları saldırmasın diye almışsındır :D
Senin ne olduğun bölgedeki her birlik gördü zaten o yüzden burda istediğin kadar konuş tek konuşabileceğin yer burası çünkü...

Bu forumun tüm sayfalarına bakın bir tane anlaştıgınız birisi varmı herkesle kavga, kanıt dıyorum susuyorsunuz ben kanıtlıyorum baska konulara atlıyorsunuz. Bunuda kanıtlayın kıme wowuma saldırma demısım kanıtlayın, kanıtlayamazsanız susun ben kanıtlarsanız wow hesabını sılıcem dıyorum siz sadece susun... Susarmısınız ? Hayır sadece burda bos bos konusur, telefondada mıllete söyle yapıcam böyle yapıcam dıye atıp tutarsınız , Ha bide wowu bıze sat dıye teklıf edersınız :) Koyayayımmı resmını ? Yoksa susarmısın

TÜCCAR
14-08-2011, 19:14
Bu forumun tüm sayfalarına bakın bir tane anlaştıgınız birisi varmı herkesle kavga, kanıt dıyorum susuyorsunuz ben kanıtlıyorum baska konulara atlıyorsunuz. Bunuda kanıtlayın kıme wowuma saldırma demısım kanıtlayın, kanıtlayamazsanız susun ben kanıtlarsanız wow hesabını sılıcem dıyorum siz sadece susun... Susarmısınız ? Hayır sadece burda bos bos konusur, telefondada mıllete söyle yapıcam böyle yapıcam dıye atıp tutarsınız , Ha bide wowu bıze sat dıye teklıf edersınız :) Koyayayımmı resmını ? Yoksa susarmısın

SÖZ HAKKINI AĞRI KESİCİYE VERİYORUM.....:confused:

ilkveson
14-08-2011, 19:15
milletin elinde kanıtlar belgeler dolmuş taşmış hep birşeyleri kanıtlama ispatlama amacına düşmüşler. görende forum sayfası değil mahkeme salonunda sanar.

sadece oyun gerisini salla gitsin....

Vurucu
14-08-2011, 19:19
Bu forumun tüm sayfalarına bakın bir tane anlaştıgınız birisi varmı herkesle kavga, kanıt dıyorum susuyorsunuz ben kanıtlıyorum baska konulara atlıyorsunuz. Bunuda kanıtlayın kıme wowuma saldırma demısım kanıtlayın, kanıtlayamazsanız susun ben kanıtlarsanız wow hesabını sılıcem dıyorum siz sadece susun... Susarmısınız ? Hayır sadece burda bos bos konusur, telefondada mıllete söyle yapıcam böyle yapıcam dıye atıp tutarsınız , Ha bide wowu bıze sat dıye teklıf edersınız Koyayayımmı resmını ? Yoksa susarmısın
kanıt dıyorsun kanıt senın msn de bana soyledıklerındır wowu ben alırsam kımse saldırmaz herkez arkadasım demendir :) ben nıye koyayım kı ne gerek war senı rezıl edınce elıme bısey gecmıcek sadece olanları inkar etme yeter bana.
Sen değilmisin hesabını bizimkilere satmaya çalışan oyunun ortalarında :D
Bütün bölgedekiler o wowu benım almamaı ıstedı sen ıtıraz ettın ozmn bende dedım senın derdın para
hala teklıfım gecerlı kaç para istiyosan vereyim :D bak ben senin gibi inkar etmiyorum söylüyorum çünkü esas ben öyle canını yakmışımki ben wowu almıyayım diye elınden geleni yaptın ne dedin bana hatırlıyormusun wowtıme arkamda kahraman arkamda sawashan arkamda :D sonra sana bi öylesin bi böylesin diye kızıosun bu söyledıklerımın hepsını sen söylemedın mı msn de bana bunlarıda ınkar etmede bende susayım :)

He unutmadan lord of konusuna gelınce sahibi bana kendisi dedi bu foruma yazan başka ortağı konustugum ortagı gelınce burayada yalan söyledıgını yazar merak etme :)

TÜCCAR
14-08-2011, 19:19

ASPİRİN KASETİN VARMIŞ SUS DAHA KONUŞMA<<<<<< 2. BİR BAYKAL VAKASI YAŞAMAYALIM AL AŞAĞI OLURSUN ANİMALLAH.....:p

Vurucu
14-08-2011, 19:22
ASPİRİN KASETİN VARMIŞ SUS DAHA KONUŞMA<<<<<< 2. BİR BAYKAL VAKASI YAŞAMAYALIM AL AŞAĞI OLURSUN ANİMALLAH.....:p

Benim hakkımda kimse bişey söylemeyez çünkü, yaptığım hiç bişey yok sadece oyun oynadaım o yuzden rahat rahat konuşabilirim :D

000000
14-08-2011, 19:32
İftar da yaklaştı ama bunlar uyumaz malum burda yavşadıklarına göre pcden kalkmazlar:D server bitince acaba napacaklar merak ettim. He bide sordum eski eski eski s5te oynayanlara hep böylemişler huylu huyundan vazgeçmezmiş. Hilal cebeci gibiler ünlü olmak için pompiş oluyolar:D:D

Vurucu
14-08-2011, 19:38
İftar da yaklaştı ama bunlar uyumaz malum burda yavşadıklarına göre pcden kalkmazlar:D server bitince acaba napacaklar merak ettim. He bide sordum eski eski eski s5te oynayanlara hep böylemişler huylu huyundan vazgeçmezmiş. Hilal cebeci gibiler ünlü olmak için pompiş oluyolar:D:D
İşte her s5 de evrim geçire geçire bu hale geldiler yoksa onlarda bi zaman normal,bunun bi oyun oldugu bilincinde olan insanlardı, şimdi bakıyorumda oyun oyunluktan çıktı bunlarda insanlıktan ...

Achilles
14-08-2011, 19:41
Lanetli server iyiki zamanında Hesabı silmişiz.

+/+ da dönen dümenler, birbirine kardeşim diyenler şimdi birbirini vurur olmuş. Savashan önde gidiyor gibi fakat biraz önce asker yetiştirme tılsımını çaldırdılar:cool:

Şu ağrı kesicileride anlamak zor. Okadar multileri var kendi kendinizi yıksanıza siz. Öyle hesap satın alarak bu oyunu oynamanın mantığı yok. Kim kime yalvarmış belli wowlar çıktığında skype da konuşuyordunuz. Konuşmadan çıkanın arkasından anasına bacısına küfreden siz değilmisiniz?

Neyse oynamadığım sever arkadaşlarım var die forumunuzu takip ediyorum. Hiç bi hesaba baktığım yok arkadaşlarımada kimseye saldırmayın demedim...

TÜCCAR
14-08-2011, 19:42
benim hakkımda kimse bişey söylemeyez çünkü, yaptığım hiç bişey yok sadece oyun oynadaım o yuzden rahat rahat konuşabilirim :d

gyeltekin hesabı profilini okuduysanız orda müstehcen msn kayıtları.....burda kasetler nereye gidiyoruz böyle arkadaşlar bu oyunu genelde çocuklar oynuyor....oyunu bizans diyarına çevirdiniz ....

T.c
travian halk mahkemesi
dosya no:2011/180

müşteki :laciella
vekili :karaşahin
sanık :the asprin_pasha
suç :olumsuz örnek oluşturabilecek davranış (+18)
suç tarihi :14.08.2011

belirli gün ve saatte celse açıldı :sanık ,vekili ve müşteki hazır başka gelen yok kapalı yargılamaya devam olundu
...............................................
Hüküm :
Sanığın üzerine atılı suçun vasıf ve mahiyeti mevcut delil durumu tutuklu kaldığı süre ve devamla üzerine atılı suçun cmk. Madde yüzde belirtilen katalog suçlardan olması hasebiyle sanığın tutuk halinin devamına
müşteki laceille nin ifadesinde belirttiği kasetin mahkememize celbi için kolluk kuvvetlerine müzekkere yazılmasına bu nedenle duruşmanın 20.08.2011 tarihine ertelenmesine oybirliği ile karar verildi.14.08.2011

katip hakim 12555
10333

Vurucu
14-08-2011, 19:52
Şu ağrı kesicileride anlamak zor. Okadar multileri var kendi kendinizi yıksanıza siz. Öyle hesap satın alarak bu oyunu oynamanın mantığı yok. Kim kime yalvarmış belli wowlar çıktığında skype da konuşuyordunuz. Konuşmadan çıkanın arkasından anasına bacısına küfreden siz değilmisiniz?

Ben yada ortaklarımdan kimse küfür etmediği için sorun yok isterseniz konuşmaları koyun :)
Multim varsada yeri burası değil multihunter dır...

Dediğim gibi sadece oyun oynuyorum ..

TÜCCAR
14-08-2011, 20:00
gyeltekin hesabı profilini okuduysanız orda müstehcen msn kayıtları.....burda kasetler nereye gidiyoruz böyle arkadaşlar bu oyunu genelde çocuklar oynuyor....oyunu bizans diyarına çevirdiniz ....

T.c
travian halk mahkemesi
dosya no:2011/180

müşteki :laciella
vekili :karaşahin
sanık :the asprin_pasha
suç :olumsuz örnek oluşturabilecek davranış (+18)
suç tarihi :14.08.2011

belirli gün ve saatte celse açıldı :sanık ,vekili ve müşteki hazır başka gelen yok kapalı yargılamaya devam olundu
Hüküm :
Sanığın üzerine atılı suçun vasıf ve mahiyeti mevcut delil durumu tutuklu kaldığı süre ve devamla üzerine atılı suçun cmk. Madde yüzde belirtilen katalog suçlardan olması hasebiyle sanığın tutuk halinin devamına
müşteki laceille nin ifadesinde belirttiği kasetin mahkememize celbi için kolluk kuvvetlerine müzekkere yazılmasına bu nedenle duruşmanın 20.08.2011 tarihine ertelenmesine oybirliği ile karar verildi.14.08.2011

katip hakim 12555
10333

şok şok şok az önce haber kaynaklarımızdan alınan bilgilere göre ergenekon davasının 12344. Dalgasında gözaltına alınan ve çocukları kin ve düşmanlığa teşvik suçlamasıyla yargılanan aspirin lakaplı the aspirin pasha yargılandığı travian halk mahkemesince tutuklandı....duruşma çıkışında yoğun güvenlik önlemleri alınırken aspirinin lideri olduğu çete üyeleri müşteki ve vekillerine saldırı girişimin de bulundu......aspirin suçsuz olduğunu ve gerçeğin mutlaka ortaya çıkacağını belirtirken laceille ve ekibi sanıktan şikayetciyiz ve cezalandırılmasını talep ediyoruz dedi

gelen bilgi akışına göre kamuoyunu aydınlatmaya çalışacağız iha

70lik
14-08-2011, 20:03
Lanetli server iyiki zamanında Hesabı silmişiz.

+/+ da dönen dümenler, birbirine kardeşim diyenler şimdi birbirini vurur olmuş. Savashan önde gidiyor gibi fakat biraz önce asker yetiştirme tılsımını çaldırdılar:cool:

Neyse oynamadığım sever arkadaşlarım var die forumunuzu takip ediyorum. Hiç bi hesaba baktığım yok arkadaşlarımada kimseye saldırmayın demedim...

Ne ekersen onu biçersin.. :) Kemalcim bahsettiğim operasyonu ne zaman yapıyoruz...Haber ver bana..Msnden yaz bana gelir duruma göre başlatırız veya biraz daha erteyebiliriz bizde girersek iyice şenlik olur + + da :D

Achilles
14-08-2011, 20:14
Ne ekersen onu biçersin.. :) Kemalcim bahsettiğim operasyonu ne zaman yapıyoruz...Haber ver bana..Msnden yaz bana gelir duruma göre başlatırız veya biraz daha erteyebiliriz bizde girersek iyice şenlik olur + + da :D

Bizimkiler hazır seni bekliyoruz. Bu karışıklıkta iyi gider bence;) Çok kolay olacak:cool: Ortalığı biraz daha karıştırmış oluruz. Akşama Paslaşırız.

Walther
14-08-2011, 20:17
kanıt dıyorsun kanıt senın msn de bana soyledıklerındır wowu ben alırsam kımse saldırmaz herkez arkadasım demendir :) ben nıye koyayım kı ne gerek war senı rezıl edınce elıme bısey gecmıcek sadece olanları inkar etme yeter bana.
Sen değilmisin hesabını bizimkilere satmaya çalışan oyunun ortalarında
Bütün bölgedekiler o wowu benım almamaı ıstedı sen ıtıraz ettın ozmn bende dedım senın derdın para
hala teklıfım gecerlı kaç para istiyosan vereyim bak ben senin gibi inkar etmiyorum söylüyorum çünkü esas ben öyle canını yakmışımki ben wowu almıyayım diye elınden geleni yaptın ne dedin bana hatırlıyormusun wowtıme arkamda kahraman arkamda sawashan arkamda sonra sana bi öylesin bi böylesin diye kızıosun bu söyledıklerımın hepsını sen söylemedın mı msn de bana bunlarıda ınkar etmede bende susayım

He unutmadan lord of konusuna gelınce sahibi bana kendisi dedi bu foruma yazan başka ortağı konustugum ortagı gelınce burayada yalan söyledıgını yazar merak etme :)

Rica üzerine Editlenmiştir.

S10KANKALAR
14-08-2011, 20:40
Ne Aspirinmiş Be Kimse Çekemiyor...Bizi Seven dostlarımız yeter Bize Server Başından Beri yıkmak İsteyen Çok Bunlar Sadece Lafta Kaldı 02 Köyümde Kaldı Sizide Görürüz Azdan Az Çoktan Çok Gider...

000000
14-08-2011, 21:16
Aha nemalanmaya da gelenler oldu gelin gelin ++ dallas gibi zatenD:D herkese kapısı açık

TheAspirin_
14-08-2011, 21:16

Okudum Yazdım Demiyorum Okudun Ve Hala Ole Bişi Olmadıgını İnkar Edıyorsun Dıyorum Ve Hala Devam Ediyorsun.. Yürübe Koçum Kim Tutar Seni.. :)

SAdece Tek Bişi Soyledım Okudugunu İnkar Etme Evette.. Boyle Bişi Benım Adıma Yazılmış Bunu Bende Gordum Ama Asılsız İddalardır Demek Bu Kadarmı Zor ? Niye Cırpınıyorsun Ki ?

Kuyruk Muyruk Fazla Saçmalama ;)

_MATADOR_
14-08-2011, 22:04
http://img834.imageshack.us/img834/6927/easycapture1kkkk.png (http://imageshack.us/photo/my-images/834/easycapture1kkkk.png/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

Bu zamana kadar Savashan birliklerine sonsuz güvenimim vardı ve bazılarını gerçekten çok sevdim, köyümü emanet ettim şifremi verdim. Ama gördüklerim, wowtime birliklerine yaptıkları ve en son beni arkamdan vurarak şifreyle yada başka türlü bir şekilde köyümün haritasını çıkaracak kişilerden askerim kesildi. Reislenmeye başladım. Ama şuan görüldüğü gibi profesyonellik adına kalan askerimle bu serverda biri natar biri büyük olmak üzere 4 asker yetiştirme tılsımı çaldım. Böyle lanetli bir serverda herkesin birbirinin arkasından iş çevirdiği yerde oynadığım için pişmanım. <br>Server boyunca her konuda yardımlaştığımız Kemal'e (Achilles) teşşekkürler... Aynen senin yaptığın gibi bu tılsımda benimle beraber silinecek...

000000
14-08-2011, 23:09
http://img834.imageshack.us/img834/6927/easycapture1kkkk.png (http://imageshack.us/photo/my-images/834/easycapture1kkkk.png/)

Bu zamana kadar Savashan birliklerine sonsuz güvenimim vardı ve bazılarını gerçekten çok sevdim, köyümü emanet ettim şifremi verdim. Ama gördüklerim, wowtime birliklerine yaptıkları ve en son beni arkamdan vurarak şifreyle yada başka türlü bir şekilde köyümün haritasını çıkaracak kişilerden askerim kesildi. Reislenmeye başladım. Ama şuan görüldüğü gibi profesyonellik adına kalan askerimle bu serverda biri natar biri büyük olmak üzere 4 asker yetiştirme tılsımı çaldım. Böyle lanetli bir serverda herkesin birbirinin arkasından iş çevirdiği yerde oynadığım için pişmanım. <br>Server boyunca her konuda yardımlaştığımız Kemal'e (Achilles) teşşekkürler... Aynen senin yaptığın gibi bu tılsımda benimle beraber silinecek...

Natara dalarlar şimdi tılsım verin diye:D tılsımsız oynayamıyolar ya:D natara köy kurp wow zamnı dalarlar bide gelip millete asker bastık diyip artistlik yaparlar.

000000
14-08-2011, 23:11
He bide öyle bi org olmşlar ki tek casusla dalıyolar :)) Kahraman olmasa aha buraya yazıyrm bunlar vahalara dalmaya korkar:D:D tüm birliğin tarlalar 19 gerisini siz düşünün :))

vedatp
14-08-2011, 23:20
herkeze slm arkadaşlar bayadır yazmıyorum
ama burası oyun olmaktan çıktı şurada yazan çoğu arkadaşın
başka birlikler içinde hesapları var kimse ak kaşıktan çıkmış
değil burada 2000 oyuncu var ise sadece aslında 500 kişi oyunuyordur okadar

Nethane
14-08-2011, 23:20

bu adamlara canını sıkmaya değmez be kardeşim. daha bu sene içerisinde hesabını iki kere sıfırlanmaktan ve birlik dışına atılmaktan kurtardığımız adam, aramızda hiç bir husumet olmamasına rağmen bize gider yaptığına göre. +/+ nın çivisi çıkmış demektir. kaşar peşinde koşmaktan 2 dakka oyuna baksalardı, bunun sadece bir oyun olduğunu unutmasalardı iyi olacaktı.

Sen sıkma canını kardeşim biz kimlerin ne olduğunu iyi biliyoruz.

000000
14-08-2011, 23:27
Sana çok iyi gider yapıyolar:D:D cafene gelen çocuklardan beterler :D adam seni yıkacak ama kararlı :D:D

Nethane
14-08-2011, 23:32
Sana çok iyi gider yapıyolar:D:D cafene gelen çocuklardan beterler :D adam seni yıkacak ama kararlı :D:D

aynen aynen yasin abiye duacıyız (((:

SAKATH
14-08-2011, 23:45
http://travian-reports.net/tr/img/44890973cf7.png

Server başından beri beraber oynadığımız, şahsen yakın zamana kadar da çizgilerini çok beğendiğim kardeş birliğimiz, SAWASHAN ' dan bir "dost"umuz, bu akşam merkezimi bu orduyla ziyaret etti..

Kendisini saldırıdan dolayı tebrik ederim (wow zamanı ne gereği vardı bilmiyorum tabi ama)...

Kısaca SAWASHAN yönetimine; birliğimizle (veya yöneticileri ile) sorununuzu benim konumumdaki bir çok arkadaşım gibi ben de anlayamadım ve bu saatten sonra da açıkçası anlamak da istemiyorum ama, herhalde +/+ da birbirimizi yemeye devam edeceğiz görünüşe göre.. Hepimize kolay gelsin...

SAWASHAN dan bile mesaj atıp rapor rica eden dostlarımız oldu.. Onlar için (henüz alamadılarsa) savunmayı da vereceğim, merak etmesinler

Saldıran arkadaşı tekrar tebrik ediyorum..

TheAspirin_
15-08-2011, 00:02
http://travian-reports.net/tr/img/44890973cf7.png

Server başından beri beraber oynadığımız, şahsen yakın zamana kadar da çizgilerini çok beğendiğim kardeş birliğimiz, SAWASHAN ' dan bir "dost"umuz, bu akşam merkezimi bu orduyla ziyaret etti..

Kendisini saldırıdan dolayı tebrik ederim (wow zamanı ne gereği vardı bilmiyorum tabi ama)...

Kısaca SAWASHAN yönetimine; birliğimizle (veya yöneticileri ile) sorununuzu benim konumumdaki bir çok arkadaşım gibi ben de anlayamadım ve bu saatten sonra da açıkçası anlamak da istemiyorum ama, herhalde +/+ da birbirimizi yemeye devam edeceğiz görünüşe göre.. Hepimize kolay gelsin...

SAWASHAN dan bile mesaj atıp rapor rica eden dostlarımız oldu.. Onlar için (henüz alamadılarsa) savunmayı da vereceğim, merak etmesinler

Saldıran arkadaşı tekrar tebrik ediyorum..

Şimşeğin Azizliği :)

Saldıran Ve Savunan Tarafı Tebrık Ederım..

Matadoru'da Ayrıca Tebrık Ederım :)

_MATADOR_
15-08-2011, 00:05
Şimşeğin Azizliği :) Saldıran Ve Savunan Tarafı Tebrık Ederım..Matadoru'da Ayrıca Tebrık Ederım :) Teşekkür ederim :)

TIRCI
15-08-2011, 00:06
Sawashan ve W.Time server sonuna kadar kol kola devam edilecek deniliyordu.Biz de ısrarla bunun imkansız olduğunu,nedenlerini de belirterek yazmış ve tepki almıştık.Keşke entrika olmadan savaşsalardı.Hayırlı olsun

_MATADOR_
15-08-2011, 00:08
Sawashan ve W.Time server sonuna kadar kol kola devam edilecek deniliyordu.Biz de ısrarla bunun imkansız olduğunu,nedenlerini de belirterek yazmış ve tepki almıştık.Keşke entrika olmadan savaşsalardı.Hayırlı olsun teşke :( ama olan oldu işte bu arada gecen sene nefes birliğinden murat ben murat2648 nasılsın abi :) bu sene ayrı duşmuştuk valla

TIRCI
15-08-2011, 00:11
teşke :( ama olan oldu işte bu arada gecen sene nefes birliğinden murat ben murat2648 nasılsın abi :) bu sene ayrı duşmuştuk valla

İyidir Murat hatırladım seni :),sen nasılsın.İnşallah başka serverde birlikte oynarız.

SAKATH
15-08-2011, 00:23
Şimşeğin Azizliği :)

Saldıran Ve Savunan Tarafı Tebrık Ederım..

Matadoru'da Ayrıca Tebrık Ederım :)

Teşekkür ederim, keşke wow bekleseymiş.. ufak bir rötuşla rahatlıkla wow ordusu olurmuş..

_MATADOR_
15-08-2011, 00:26
İyidir Murat hatırladım seni :),sen nasılsın.İnşallah başka serverde birlikte oynarız. iyim abi gördüğün üzere yalanla dolanla arkadan vurmalarla uğrasıyoz 2 kişi dönuşume askerı kıtlediler :D bakalım hayırlısı zaten 30 saat sonra hesap sılınıyo bosuna asker harcıyolar yaa

_MATADOR_
15-08-2011, 00:37
Turnuva yerimin 19 olduğunu biliyolar ve askerı kitliyolar hey allahım yaa ne iş bu arkadaş :D

Nethane
15-08-2011, 00:42
Turnuva yerimin 19 olduğunu biliyolar ve askerı kitliyolar hey allahım yaa ne iş bu arkadaş :D

değişik bir çakallama türü diyelim (:

bnbn
15-08-2011, 01:15
napıyonuz...

bnbn
15-08-2011, 01:20
kavga war dediler geldim:D

keboy1907
15-08-2011, 01:26
zamanında def atıp madalya kazandırdıklarımız yıkılan merkezleri toparlansın diye ham atıklarımız şimdi köyleri boş bulup saldırıyorlar aç çakalar gibi kurt kocayınca çakala maskara olur hesabı bunuda bu server da öğrendik...

arcmrt21
15-08-2011, 01:41
kavga war dediler geldim:D

bnde oyle yaptım abi ama sen ortalarda gozukmuyorsun ayıptır valla:D

bnbn
15-08-2011, 01:44
bnde oyle yaptım abi ama sen ortalarda gozukmuyorsun ayıptır valla:D

walla 3 5 gün önce yoğun istek üzerine oyuna girdim milleti barıştırmak için ama mümkün değildi..Böyle olacağı belliydi,ama raporlar çıkınca millet şaşırmış gibi burda birbirini yiyip sitem ediyorlar..Gönlüm hesaı bırakırken wowtime yada sawashan bitirmesinden yana idi..Ama artık şimdiden geçmiş olsun tüm kuzeydoğuya..

mc54
15-08-2011, 05:24

tılsımı kaçırabilirdin..?

_MATADOR_
15-08-2011, 09:12
Arkadaşlar caldığım tılsım dün tekrar savashan f birliğine geri döndü nedenmi?

Bazi şerefsiz adiler tılsımı kacırmaya 5 10 sn kala köyume girip hazıne bastılar ve arkadaş tılsımı alamadı.Sonrasındada tekrar altınla hazıne yıkıp kendılerı aldı.Jelibon arkadaşımızın köyune gırılıp hamlar gözu onunde sıfırlandı ve 10 kalık bi orduyla saldırı köyu sıfırlandı neden savunma gerı gönderıldı ve tahıl bıtırılerek askerlerın ölmesıne neden olundu.şimdi size soruyorum bu oyunu gercekten siz oynuyomusunuz yada arkadan şerefsizlikler mi yapmak icin oynuyosunuz kişiliğiniz hicmi yok sizin ağzımı bozmak istemedim sabrettim ama yeter artık bukadarda olmaz 10 kere şifre deiştirdiğim halde girdiniz köyüme bunu yapanda bizim birliklerin yönetiminden birisi olduğuna cok eminim.yazıklar olsun

000000
15-08-2011, 11:10

Bazi şerefsiz adiler tılsımı kacırmaya 5 10 sn kala köyume girip hazıne bastılar ve arkadaş tılsımı alamadı.Sonrasındada tekrar altınla hazıne yıkıp kendılerı aldı.Jelibon arkadaşımızın köyune gırılıp hamlar gözu onunde sıfırlandı ve 10 kalık bi orduyla saldırı köyu sıfırlandı neden savunma gerı gönderıldı ve tahıl bıtırılerek askerlerın ölmesıne neden olundu.şimdi size soruyorum bu oyunu gercekten siz oynuyomusunuz yada arkadan şerefsizlikler mi yapmak icin oynuyosunuz kişiliğiniz hicmi yok sizin ağzımı bozmak istemedim sabrettim ama yeter artık bukadarda olmaz 10 kere şifre deiştirdiğim halde girdiniz köyüme bunu yapanda bizim birliklerin yönetiminden birisi olduğuna cok eminim.yazıklar olsun

Bu deniz midir nedir kimdir bu necidir nerde oturur merak ettim pashalarada yavşamştı bi güzel:)) alışık bunlar huyu bu demek karının (erkeğe benzemiyoda:D) dışarda da böyle arkadaşlarına kumpas kurar galiba :)) schuster'in şifresi de aynısı olmştu değiştiği halde harcandı ilginç bu erkek bozntusu tam bi TanyeLi

vedatp
15-08-2011, 11:51
slm b nasıl server oyunun başı başka oratası başka
sonu başka karışık bu iş en çok kime yarıyor acaba
bir bilen varmı

Vurucu
15-08-2011, 11:57

Şimdi söylediklerinde haklısın ama sendede hata var böyle bi risk varsa şifreni değiştirirsin temsilciliklerini iptal edersin kimseye şifreni söylemessen kimsede giremez

000000
15-08-2011, 12:07
Şimdi söylediklerinde haklısın ama sendede hata var böyle bi risk varsa şifreni değiştirirsin temsilciliklerini iptal edersin kimseye şifreni söylemessen kimsede giremez

BU kadar .....karakteriz ...... olduğunu nrden bilsin adam
temsilcisi oldukları jelibonla kelebek35 e de aynısı yapılmş top10'a bakın daha niceleri var giren de wolvadin midir ne zzzzkmse o :)) Tabii yine müdür fıkrasındaki müdür deniz de başrolde :)) yahu cidden bunları merak ediyrm nasıl bir ruh halindeler nasıl bi psikolojiyle oynyolar gerçek hayatlarını biri anlatsın hayrına :)

000000
15-08-2011, 12:09
slm b nasıl server oyunun başı başka oratası başka
sonu başka karışık bu iş en çok kime yarıyor acaba
bir bilen varmı

Karakteriz adilere yarıyo onlar da belli zaten.Ne anlamda yarıyo dersen egolarını tatmin ediyolar:D Mutlu oluyolar galiba onlara sormak lazım bide anlamak için.

Walther
15-08-2011, 12:20
Kardeşiz biz demişlerdi hep...

Bugün kardeşine düşman olan ilk yumruğu vurduğunda neresinde ne zaafı var bildiği için kaybettirir... Kardeş uyanık olsaydı bunlar olmazdı. Tam tersinin yapılmadığını yada yapılmayacağını kimse iddaa edemez.

Üzüldüğüm nokta sadece yöneticiler bazında olan sorun 9 10 aydır emek verıp etlıye sutluye karışmamış arkadaşlara olan oldu...

vedatp
15-08-2011, 12:30
bunun böle olaçağı wow köylerinin aktifleştiğinde belli
olmuştu sawahan birliğinin almış olduğu wow köyünü wowtime
biri almış ondan sonra olaylar bu şekli almış gözüküyor. wow paylaşımı konusunda
tam olarak bir birlerini anlayamamışlar demekki yönetimdekiler

_MATADOR_
15-08-2011, 12:35
http://travian-reports.net/tr/report/449167243dc

arkadaşlar bakın kilit yediğim rapor ve ne yazıyo aynı pcde oynandığından yağmalanmaz yazıyo bak hesaplara giren şerefsiz teki kimmiş öğrenin ŞEREFSİZLERİ ona göre dikkat edin.Bide şifremi deyıstirdim ve temlerim cok samimi hergun sabahlara kadar muhabbet ettiğimiz kişidir jelibon ve benım hesabımın ki gbt dir bizim temlerimiz.gbt nin şifresini bilende deli bedridir gbt nin komşusu sizce sifre deyıştirip ve bu sekılde hesaba girip hazine yıkmaları tamamlamaları jelibonda npc yapıp tum hamları kışlaya yatırıp askerın aclıktan ölmesini sağlamaları savunmayı yollamaları ve saldırı kköyunun sıfırlanması ki 64k balta 21k toyyon 3k da mancınığı olan hesap bu sizce kendi içimizden en önlisi casus da bi başkan oluyosa ne denirki.Aslında icimden diyorumda bize yakışmadığından icimizde kalıyo.

kenzo35
15-08-2011, 12:45
Kardeşiz biz demişlerdi hep...

Bugün kardeşine düşman olan ilk yumruğu vurduğunda neresinde ne zaafı var bildiği için kaybettirir... Kardeş uyanık olsaydı bunlar olmazdı. Tam tersinin yapılmadığını yada yapılmayacağını kimse iddaa edemez.

Üzüldüğüm nokta sadece yöneticiler bazında olan sorun 9 10 aydır emek verıp etlıye sutluye karışmamış arkadaşlara olan oldu...

olayların bu seviyeye geleceğini gördüğümden 2 aydır yönetimde etkili olabilecek herkez ile konustum. sıkıntı tamamen wowtime başkanından kaynaklanıyor. en son saldırılar cıkmadan önce ( biz kesinlikle bize saldırı cıkmadan saldırı cıkmayı düşünmüyorduk ki sawashan-f den birkaç kişi wow etrafındaki köyleri yıktığında bile tepkimi verdim ve yıkılmamasını söyledim) konustum. olayı bu seviyeye getiren başkan ayrılsın başka başkan secin ortamı tekrar eski haline geeetirelim hatta bunun için ben başkanlığı bırakmayı bırakın hesap silmeyi bile teklif ettim. sadece +,+ nın selameti için. ama malesef bazı kişilere koltuk sevdası ağır bastı. saldırıların çıkma sebebide 3 gün üst üste wowtimeb birliği saldırı planları yaptı ve hedefler belirlendi, bunun dışında diğer birliklerle toplantılar bile yaptılar sawashanı yıkalım diye. fake listesi bile çıkmıştı. eğer beklesek ilk yumruğu biz yiyecektik. ilk yumruğuda açıkca ben yedim. etrafımda ne zaman istese hammadde attığım, askerine baktığım ve ne gerekse elimden geldiğince yardım ettiğim hesapların şifreleri alındı ve bana saldırı çıkıldı.

neyse durum kesinlikle +,+ ya yaramadı. bu s5 de böyle bitti. bu server jübile serverimdı ve malesef benim için üzücü bitti. eğer bilmeden üzdüğüm ve kırdığım kimse varsa burada herkezin huzurunda özür dilerim. bu forumda ki son yazımdır. boşuna polemiğe çekmeye çalışmayın dostlarım dışında kimseye cevap verilmeyecektir.

_MATADOR_
15-08-2011, 12:50
bu sekilde karı gibi hesaplara girerekmi yaptınız bunları önden saldırdınız karı gibi oyun cewirdız adam gibi neden savasmadınız cunku korkuyodunuz bu sekılde kalleşlik yaptınız hıcbirinizde kişilik yokmuş kusura bakmayın

000000
15-08-2011, 12:52
olayların bu seviyeye geleceğini gördüğümden 2 aydır yönetimde etkili olabilecek herkez ile konustum. sıkıntı tamamen wowtime başkanından kaynaklanıyor. en son saldırılar cıkmadan önce ( biz kesinlikle bize saldırı cıkmadan saldırı cıkmayı düşünmüyorduk ki sawashan-f den birkaç kişi wow etrafındaki köyleri yıktığında bile tepkimi verdim ve yıkılmamasını söyledim) konustum. olayı bu seviyeye getiren başkan ayrılsın başka başkan secin ortamı tekrar eski haline geeetirelim hatta bunun için ben başkanlığı bırakmayı bırakın hesap silmeyi bile teklif ettim. sadece +,+ nın selameti için. ama malesef bazı kişilere koltuk sevdası ağır bastı. saldırıların çıkma sebebide 3 gün üst üste wowtimeb birliği saldırı planları yaptı ve hedefler belirlendi, bunun dışında diğer birliklerle toplantılar bile yaptılar sawashanı yıkalım diye. fake listesi bile çıkmıştı. eğer beklesek ilk yumruğu biz yiyecektik. ilk yumruğuda açıkca ben yedim. etrafımda ne zaman istese hammadde attığım, askerine baktığım ve ne gerekse elimden geldiğince yardım ettiğim hesapların şifreleri alındı ve bana saldırı çıkıldı.

neyse durum kesinlikle +,+ ya yaramadı. bu s5 de böyle bitti. bu server jübile serverimdı ve malesef benim için üzücü bitti. eğer bilmeden üzdüğüm ve kırdığım kimse varsa burada herkezin huzurunda özür dilerim. bu forumda ki son yazımdır. boşuna polemiğe çekmeye çalışmayın dostlarım dışında kimseye cevap verilmeyecektir.

Bunlar kendilerini abd sanıyo bizi de oortadoğu :)) neymiş gyeltekin'i istemiyolar başkan değiştirin:D Oldu kimi istiyosanız onu da yapalım:D
madem sevmiyodunuz niye wowtime'a paso saldırı var destek mkerezimiz yıkıldı ham destek. tılsımımız yok tılsım.Gibi allyler çektiriyodunuz?? yok hesapları çalınmşmış yukardaki rapora baksana volvadin kim? Hee sen diyosan benim haberm yok (İmkansız) Deniz'le konş.
Yalandan gelip bide burda hint fakirine yatıyolar milleti kandırmayın bari :))

000000
15-08-2011, 12:53
bu sekilde karı gibi hesaplara girerekmi yaptınız bunları önden saldırdınız karı gibi oyun cewirdız adam gibi neden savasmadınız cunku korkuyodunuz bu sekılde kalleşlik yaptınız hıcbirinizde kişilik yokmuş kusura bakmayın

Bunlar senin hesaba giriyo ya iyi ki oyundan senin hesap üzerinden bunlara sövmüşüm iyice görmüşlerdir :)) ama çok hoşlarına gitmiştir eminim:D

Not: Şimdi aklıma geldi bu pashalarada çıkan pushin koruması saldırırları çıkaran şimdi aklıma geldi harbi bunlar neymiş be :)) Şimdi de o tarafa yavşıyo:D

kenzo35
15-08-2011, 12:58
uslubuna dikkat et bunu kim yaptıysa ona söyle. bugüne kadar kimseyi ne hakaret etmişimdir nede küfür bana yakışmaz. ama yediğim küfür ve hakaretinde hatti hesabı yoktur. 1 ay önce bize bunlar yapılırken altın alınıp içeriden köylerimiz yıkılırken sesiniz çıkmıyordu. sen önce değiştirdiğin şifreyi bilenlerden yani temsilci ve dostlarından şüphelen bence.

kenzo35
15-08-2011, 13:01
Bunlar senin hesaba giriyo ya iyi ki oyundan senin hesap üzerinden bunlara sövmüşüm iyice görmüşlerdir :)) ama çok hoşlarına gitmiştir eminim:D

Not: Şimdi aklıma geldi bu pashalarada çıkan pushin koruması saldırırları çıkaran şimdi aklıma geldi harbi bunlar neymiş be :)) Şimdi de o tarafa yavşıyo:D

konusmalaarına dikkat et, seviyenide böyle belli etme. bir derdin varsa vereyim tel numaramı konusalım insan gibi konusacaksan ama. bu arada biz kimse ile bir görüşme yapmadık ama sizin adamların diğer birlik başkanlarına yazdıkları mesajların kayıtları var bizim içimiz rahat.

_MATADOR_
15-08-2011, 13:04
konusmalaarına dikkat et, seviyenide böyle belli etme. bir derdin varsa vereyim tel numaramı konusalım insan gibi konusacaksan ama. bu arada biz kimse ile bir görüşme yapmadık ama sizin adamların diğer birlik başkanlarına yazdıkları mesajların kayıtları var bizim içimiz rahat.

arkadasım senı tanımam etmem ama sizin birlikte benı ıyı tanırlar hepinize guvendim saygı duydum herseyde hıcbir seye karışmadım bu lafları ediyosam suanda karaktersizlerinden ediyorum.siz genel olarak yazmısınız bende genel olarak cewapladım sahsa bişi demedim

kenzo35
15-08-2011, 13:08

editttttttttttttttttttttttttt

zazaliga23
15-08-2011, 13:09
mağdure rolüne geçilmiş!!!!!!!!!!!!!!!!!!

_MATADOR_
15-08-2011, 13:12
mağdure rolüne geçilmiş!!!!!!!!!!!!!!!!!!

hep öleler yukarda verdiğim rapora baktınmı aynı pc de oynayanlar sınırlı yağma yapar yazıyo :D barı bu sekılde kendinizi belli etmeyın dimi ama :D

zazaliga23
15-08-2011, 13:17
hep öleler yukarda verdiğim rapora baktınmı aynı pc de oynayanlar sınırlı yağma yapar yazıyo :d barı bu sekılde kendinizi belli etmeyın dimi ama :d

valla ben oyun başında savaşhana cok guvendım hatta gerilere dönercek sawaşhan wowtime birlikleri birbirine düşecek dendi buna rağmen olması halınde birtek fake bile atmayacam dedim. Ve 2 gündür sawaşhan birliklerinden fakeler gelmekte. Yazıklar olsun dıyorum söz bizde ağızdan bir defa cıkar. Dostuz kardeşiz demek bukadar basit olmamalı inan o raporları o şekilde göreceğime gelip merkezimi sıfırlasalardı sesim çıksa en adi şeresizim ama bu şekilde yapmak en büyük şerefsizliktir... Ben burda rakibi daha iyi tanıyorum etrafımızdakılerı tanıyamamışız. Bu oyunu tırcı ya yapılan dönemınde sılecektım vazgeçirdiler dost rakip ve akabınde olan dolapplar ve şuan olan dolaplar.

Trkye_61
15-08-2011, 13:28
beyler bakın burada karı muhabbeti yapmayın....

Kişilere özelliklede kenzo35 söylediklerinize dikkat edin....

Yavşama kelimesi kullanan arkadaş sende yavşadın ağzını topla....

Karı gibi hareket ediyor diyen arkadaş,sende karışalma !!!!

Yıkılma,yağma gibi sorunlarınız varsa sizi bu zamana kadar düşünmeyen birlik yöneticilerinize gidin dert yanın.burası yeri değil..

Yunusun dediği gibi elimizden geleni yaptık ++ selameti için....

Ama ne oldu sonunda ????

Edebinizi takının ar namustan bahseden herkimse kafasını çevirip arkasına baksın...

Bu zamana kadar doğuramadınız sawashanı şimdi 9 ay 15 gün mü oldu da doğuruyorsunuz....

Içinizde dostum dediğim adamlar var....

Onlar olmasa alayınıza resti çeker gereken küfrü eder çeker giderim....

Bana ağzınızı toplattırmayın....

Ayrıca forum moduna sesleniyorum bu kadar terbiyesizce ahlaksızca konuşan adamları nasıl tutarsın burada anlamam ....

Ben bir arkadaşa unutum adını mikser dedim diye banlandım...

Bu ne iş anlamam.....

Ağzı olan ağzıyla konuşsun bir tarafları ile değil...

000000
15-08-2011, 13:29

1) pushin korumasından kastım sen değildin. O burayı okuyup onlar zaten dert etme ;)
2) VOlvadin'i denize sor bakalım neciymiş

Zaten yıkılan merkezler sizin birlikten denizin birlik sağlam ama haberm yok diyip te gülünç duruma düşürme ben senden daha çok bilgiye sahipsem o zaman kendinden şüphelen nasıl genel başkanım diye.Şimdi de mağdur edebiyatı yapmayn
En önemlisi Sizin şifreler çalınıp merkezler yıkılırken askeri ve ham olarak destek attım nankörlük etmeyin bari.
Belki hatırlamazsın sana tahıl lazımdı pazarcılarım doluydu msj yazdım sana 200k depoda var gel yağmala dedim .)

vedatp
15-08-2011, 13:30
wow ne olaçak şimdi o kadar wow ordusunu kim nereye salaçak ++ sıkıntılı ise

Trkye_61
15-08-2011, 13:33
8072

beni konuşturmayın bu sadece örnek...

bu adam yedi sülalemize geçirirken siz burada çok konuşanlar neredeydiniz????

biz olaylara soğuk kanlılıkla müdahele edelim dedik ama siz neredeydiniz....

sadece köyleriniz yıkılırken oyunla ilgilenin.....

Başkada ot gibi gelin buraya yazın...

yazık vallaha yazık

kenzo35
15-08-2011, 13:34
1) pushin korumasından kastım sen değildin. O burayı okuyup onlar zaten dert etme ;)

Zaten yıkılan merkezler sizin birlikten denizin birlik sağlam ama haberm yok diyip te gülünç duruma düşürme ben senden daha çok bilgiye sahipsem o zaman kendinden şüphelen nasıl genel başkanım diye.Şimdi de mağdur edebiyatı yapmayn
En önemlisi Sizin şifreler çalınıp merkezler yıkılırken askeri ve ham olarak destek attım nankörlük etmeyin bari.
Belki hatırlamazsın sana tahıl lazımdı pazarcılarım doluydu msj yazdım sana 200k depoda var gel yağmala dedim .)

kimseyi inandırmak zorunda değilim ama barış çabalarımdan sonuc almayınca ben artık hiç bir şeye karışmıyorum ne yaparsanız yapın dedim. bunu istediğinede sorabilirsin. kimseye ne saldırı cıktım, nede kimin nereye gittiğinden haberim var. seni hatırlıyorum sıkıntı yok ama uslubun yakışmadı.

barış için yunusu bile getirdik araya girsin diye o bile olmuyor dediyse olay zaten bitmiş. senin bana yardım ettiğin kadar bende yardım ettiğim adamlar tarafından yıkıldım. savas başlamıs artık tabi ki yıkacak burada sasıracak birşey yok.

Trkye_61
15-08-2011, 13:37

bizim kimseye nankötlük ettiğimiz yok...

sen bana yardım edeceksin bende başkalarına ettim..

10 aydır neler yaşadığımızı ben bilirim ....

ayrıca ben genel başkan felan değilim....

burada hiç bir arkadaşım mağdur edebiyatı yapmıyor...

asıl senin arkadaşların yapıyor...

aspirin doğru dedi şifreni değiştirmezsen herşey olur.temide unutma...

000000
15-08-2011, 13:37
kimseyi inandırmak zorunda değilim ama barış çabalarımdan sonuc almayınca ben artık hiç bir şeye karışmıyorum ne yaparsanız yapın dedim. bunu istediğinede sorabilirsin. kimseye ne saldırı cıktım, nede kimin nereye gittiğinden haberim var. seni hatırlıyorum sıkıntı yok ama uslubun yakışmadı.

barış için yunusu bile getirdik araya girsin diye o bile olmuyor dediyse olay zaten bitmiş. senin bana yardım ettiğin kadar bende yardım ettiğim adamlar tarafından yıkıldım. savas başlamıs artık tabi ki yıkacak burada sasıracak birşey yok.

Ben savaş niye çıktı dimiyorum adam gibi savaşsınlar hesap şifreleriyle orduları imha ederek değil.Bunu yapan bir kişiyi tanıyrm 2 hesaba böyle zarar verdi eminim bu da ondan çıkmştır zaten kanka olmşlar profilde gördüğüm kadarıyla.Madem haberiniz yok güvenmeyin o kişilere uzun uzadıya burda anlatmak istemiyrm o kişinin marifetlerini ama yok devam ederse yazıcam hereks tanısın mahlukatları.

000000
15-08-2011, 13:39
bizim kimseye nankötlük ettiğimiz yok...

sen bana yardım edeceksin bende başkalarına ettim..

10 aydır neler yaşadığımızı ben bilirim ....

ayrıca ben genel başkan felan değilim....

burada hiç bir arkadaşım mağdur edebiyatı yapmıyor...

asıl senin arkadaşların yapıyor...

aspirin doğru dedi şifreni değiştirmezsen herşey olur.temide unutma...

Yahu benden sana tek kötü laf çıktı mı???
önceki mesajlarıma bak sana ne yazdğımı gör.
Hala anlatamıyrm benim kasdettiklerim sawashan F dekiler.Ama anladğm kadarıyla birbirinizle iletişimizi yok ya da var hala savunuyosunuz.

Yok eğer cidden haberim yok diyosan anlatıyım??

zazaliga23
15-08-2011, 13:42
Okadar mantıksızca yorumlar cevaplar geliyor ki aklım almıyor.....
Illegal yollarla askerleri koyleri imha etme!!!!!

Nethane
15-08-2011, 13:45
Yahu benden sana tek kötü laf çıktı mı???
önceki mesajlarıma bak sana ne yazdğımı gör.
Hala anlatamıyrm benim kasdettiklerim sawashan F dekiler.Ama anladğm kadarıyla birbirinizle iletişimizi yok ya da var hala savunuyosunuz.

Yok eğer cidden haberim yok diyosan anlatıyım??

adamlar mağgur duruma düşmüşler sen adamlara neler söylüyorsun. lütfen böyle konuşma adamlar zaten mağdur.

nefreto
15-08-2011, 14:15
magdurumda magdurum magdurumda magdurum parisss annem :D

bi gün şifremi calmıslar bi bakmısın aspirine göndermisler :D hersey olabilr sw de

TheAspirin_
15-08-2011, 14:26
magdurumda magdurum magdurumda magdurum parisss annem :D

bi gün şifremi calmıslar bi bakmısın aspirine göndermisler :D hersey olabilr sw de

bununda ucu bana dokundu ahahahahahahahahahahahahahaha

Elıme ayağıma kapanun ulaaaaaaaaaaaaaaaaaan hahahahhahahhahhahaha

uslu cocuk olursanız belkı sizde aspirinsiz oyun geçırebılırsınız ahahahahahaha

ne dıyım la ben size komık :D

bu arada avrupadakı hesap hala duruyo haberın olsun bakıcaksan :)

nefreto
15-08-2011, 14:59
bununda ucu bana dokundu ahahahahahahahahahahahahahaha

Elıme ayağıma kapanun ulaaaaaaaaaaaaaaaaaan hahahahhahahhahhahaha

uslu cocuk olursanız belkı sizde aspirinsiz oyun geçırebılırsınız ahahahahahaha

ne dıyım la ben size komık :D

bu arada avrupadakı hesap hala duruyo haberın olsun bakıcaksan :)

sakasına söledim yaf vitrinde olmak için senin ismini kulllanmak gerekiyor :D

belkimde LacaiLLe (http://s5.travian.com.tr/karte.php?d=453851&c=36) gider askerler :S:S cünkü bu günlerde cok moda :d

TheAspirin_
15-08-2011, 15:10

belkimde caka beye gider askerler :S:S cünkü bu günlerde cok moda :d

:D Bu Soyledıgın Kaset Cıkartmak İçin Yataktan Geçme İşine Benzedi ahahahahahhaa

Sevişelim mi ? hahahahahahahhahahahhahahahhahsdhasdiasşdka

vitellus
15-08-2011, 15:35
------------------

nefreto
15-08-2011, 16:14
:D Bu Soyledıgın Kaset Cıkartmak İçin Yataktan Geçme İşine Benzedi ahahahahahhaa

Sevişelim mi ? hahahahahahahhahahahhahahahhahsdhasdiasşdka

iftardan sonra düsünürük simdi niyetliyim :D niyetliken saldırı yapmam :d

esah köyüm nasıl :(( iyi def bastınızmı :d ise yaradımı barim

TheAspirin_
15-08-2011, 16:18
iftardan sonra düsünürük simdi niyetliyim :D niyetliken saldırı yapmam :d

esah köyüm nasıl :(( iyi def bastınızmı :d ise yaradımı barim

basıyok :D bu aralar fazla ılgılenemedım ama :D idare eder iç guveysınden hallıce :) s5i beklıom bıtsın dıye alayını sılecem hahaha

Trkye_61
15-08-2011, 16:23
adamlar mağgur duruma düşmüşler sen adamlara neler söylüyorsun. lütfen böyle konuşma adamlar zaten mağdur.

sevimli hayalet carper sinemalara geliyormuş az kaldı :):):)

mağdur mağdure blaa blaa blaa

bırakında azıcık sosyal hayata geri dönün bakın neler oluyor :):)

bnbn
15-08-2011, 16:47
beyler yaw wallaha ayıp oluyor..Okadar basit bir olayı bile çözemeyecek kadar öfkelisiniz hepiniz..Günhan çaka bey dilek vs istemediğiniz her kim warsa yönetimi bıraksın tekrar eskisi gibi hep yek olun yahu..Yazıktır bi kaç isim yüzünden olaylarla alakası olmayan bi çok kişi mağdur oluyor..3 5 ay önce kuzeydoğuda kaos olacak dediklerinde gülüyordum bu duruma..Hırs öfke intikam bu gibi duygular yüzünden birbirinizi kırmayın be..Birbirinizi sevmek zorunda değilsiniz ama saygı duymak zorundasınız..

Çözüm olacaksa,

last mohican denen şahıs oluşumlardan atılsın küfür ettiği için..Günhan zaten dünden razıydı başkanlığı bırakmaya ama iş inada binince olaylar farklı gelişti..Günhanda bıraksın artık ve bunun yanında diğer yönetimdeki kişilerde değişikliğe gitsin olsun bitsin bu iş..

Neyse bu arada sevenlerime duyurulur 18 ağustos sri lanka dan yolcuyum anasını satim:(((net yok sosyal hayat yok:((

000000
15-08-2011, 16:49
sevimli hayalet carper sinemalara geliyormuş az kaldı :):):)

mağdur mağdure blaa blaa blaa

bırakında azıcık sosyal hayata geri dönün bakın neler oluyor :):)

Burda kimse senin ismine yazmadı aksine herkes seni tebrk etti ama sen nerde denizle ilgili laf var cevap veriyosun sonra da bilmiyorum diyosn.Neyi bilmiyosun şifreleri çalanları mı? BU yazdklarınla çelişmeye başlıyo biliyo musun bilmiyo musun onu de bari ona göre yazalım.

TheAspirin_
15-08-2011, 16:51
beyler yaw wallaha ayıp oluyor..Okadar basit bir olayı bile çözemeyecek kadar öfkelisiniz hepiniz..Günhan çaka bey dilek vs istemediğiniz her kim warsa yönetimi bıraksın tekrar eskisi gibi hep yek olun yahu..Yazıktır bi kaç isim yüzünden olaylarla alakası olmayan bi çok kişi mağdur oluyor..3 5 ay önce kuzeydoğuda kaos olacak dediklerinde gülüyordum bu duruma..Hırs öfke intikam bu gibi duygular yüzünden birbirinizi kırmayın be..Birbirinizi sevmek zorunda değilsiniz ama saygı duymak zorundasınız..

Çözüm olacaksa,

last mohican denen şahıs oluşumlardan atılsın küfür ettiği için..Günhan zaten dünden razıydı başkanlığı bırakmaya ama iş inada binince olaylar farklı gelişti..Günhanda bıraksın artık ve bunun yanında diğer yönetimdeki kişilerde değişikliğe gitsin olsun bitsin bu iş..

Neyse bu arada sevenlerime duyurulur 18 ağustos sri lanka dan yolcuyum anasını satim:(((net yok sosyal hayat yok:((

sri lanka nere bırader bızım buraya yakınmı :P

Bu Arada İstersenız ++ ya Başkan Olurum ?

Seçim Yapılırsa Haber Verın Aday Olucam (: :D

bnbn
15-08-2011, 16:54
sri lanka hindistanın tam güneyinde bir ada..İlk duyduğumda bende bilmiyordum ama odamda kocaman dünya haritası var işimi kolaylaştırıyor)))..

bu arada aspirin sen başkan değilde elçi ol bence..Milleti barıştır diyecem ama anladığım kadarıyla sende körükle gidiyon yangına:DKeyf senin keyfin:)))

TheAspirin_
15-08-2011, 16:58
sri lanka hindistanın tam güneyinde bir ada..İlk duyduğumda bende bilmiyordum ama odamda kocaman dünya haritası var işimi kolaylaştırıyor)))..

bu arada aspirin sen başkan değilde elçi ol bence..Milleti barıştır diyecem ama anladığım kadarıyla sende körükle gidiyon yangına:DKeyf senin keyfin:)))

Loo biliom ben orayı Tüyo verem Cok Kıyak Yer Ama Dedıydı Dersin..

Ben Elçi Olmam Başkan Olurum Seçımlerde Haber Verın Tıkır tıkır İşleyen Makına Kurayım O bolgeden Size :D

Askerlerınız Tahıl Yemıyecek...
Kışla Asker Uretımınız speed Server hızında olucak..
Merkezınız Yıkılmıyacak..

Şimdılık Seçım Vaatlerım Bunlar..

Vurucu
15-08-2011, 16:58

OOO hadi iyisin sri lankaya asyanın miami si diyolar deniz kum güneş seni bekler :D

bnbn
15-08-2011, 17:00
Loo biliom ben orayı Tüyo verem Cok Kıyak Yer Ama Dedıydı Dersin..

Ben Elçi Olmam Başkan Olurum Seçımlerde Haber Verın Tıkır tıkır İşleyen Makına Kurayım O bolgeden Size :D

Askerlerınız Tahıl Yemıyecek...
Kışla Asker Uretımınız speed Server hızında olucak..
Merkezınız Yıkılmıyacak..

Şimdılık Seçım Vaatlerım Bunlar..

tamam o zaman benim oyum senindir:))vaadlerin biraz cem uzanı anımsattı bana ama umarım olur:))

kenzo35
15-08-2011, 17:02

Çözüm olacaksa,

yunus acıkca ben saldıorılar cıkmadan 1 gün öncesine kadar herkezle konustum ve herkezede söyledim bu adamla bu iş olmuyor. bir koltuk sevdası bir ego devam ediyor. o zaman ki teklifim şuydu ve halada aynısını söylerim: günhan yerine başkası geçsin başkan olarak, isterlerse bende bırakırım hatta +,+ nın menfaatine olacaksa hesabımı bile silerim. olay yeterki yönetimin tartışması olayından çıkıp kardeşlerin kaynaşmasına dönsün diye ama maleseef bunu dile getirenlere bile tepki verildi.

bu son durumda gelinen nokta bu. 1 kişinin egosu ve 2 kişinin dediği laflar yüzünden bu haldeyiz.

bnbn
15-08-2011, 17:06
yunus acıkca ben saldıorılar cıkmadan 1 gün öncesine kadar herkezle konustum ve herkezede söyledim bu adamla bu iş olmuyor. bir koltuk sevdası bir ego devam ediyor. o zaman ki teklifim şuydu ve halada aynısını söylerim: günhan yerine başkası geçsin başkan olarak, isterlerse bende bırakırım hatta +,+ nın menfaatine olacaksa hesabımı bile silerim. olay yeterki yönetimin tartışması olayından çıkıp kardeşlerin kaynaşmasına dönsün diye ama maleseef bunu dile getirenlere bile tepki verildi.

bu son durumda gelinen nokta bu. 1 kişinin egosu ve 2 kişinin dediği laflar yüzünden bu haldeyiz.

walla rüçhan abim işin zor tarafıda o..günhanın işlerinden dolayı bırakmayı istediğini ve o teklifi yaptığını iyi hatırlıyorum..Ama durum neden buraya kadar geldi olayların içindede olmadığım için bişi diyemiyorum..Ama o bölgedeki tüm arkadaşlar hala değer verdiklerimdir bugün 3 parça olmuş olsanız bile..En olmadı bidaha oturup konuşun..Konuşmaktan zarar gelmez.

TheAspirin_
15-08-2011, 17:07
tamam o zaman benim oyum senindir:))vaadlerin biraz cem uzanı anımsattı bana ama umarım olur:))

Olucak.!

Hedeflerimiz Var He Hemen Hepsi Bu Şekılde Olucak Diye Bişi Yok Ama Bendeden Sihirli Değnek Yok Sonuçta..
Çalışmalarımız..Seçılırsem Başlıyacaktır..

rüçhan'nın oyuda benımde yaptı 2 :rolleyes:

kenzo35
15-08-2011, 17:13
walla rüçhan abim işin zor tarafıda o..günhanın işlerinden dolayı bırakmayı istediğini ve o teklifi yaptığını iyi hatırlıyorum..Ama durum neden buraya kadar geldi olayların içindede olmadığım için bişi diyemiyorum..Ama o bölgedeki tüm arkadaşlar hala değer verdiklerimdir bugün 3 parça olmuş olsanız bile..En olmadı bidaha oturup konuşun..Konuşmaktan zarar gelmez.

yunus kiminle konusacaksın profilden hakaret edenlemi, bana özelden hakaret eden adamlamı, olayları bilmeden hiç hakkı olmayan tılsımı benden tehditvari mesajla isteyen adamdanmı? bu adamlar olayı bu aşamaya getirdi. ne diyeyim kısmet değilmiş. diyecek başka söz yok. en acısıda wowtime dan bana hakaret etmeyen kim ile konussam bu olayların bu hale getirenin wowtime olduğunu söylüyor:(

kenzo35
15-08-2011, 17:15
Olucak.!

Hedeflerimiz Var He Hemen Hepsi Bu Şekılde Olucak Diye Bişi Yok Ama Bendeden Sihirli Değnek Yok Sonuçta..
Çalışmalarımız..Seçılırsem Başlıyacaktır..

rüçhan'nın oyuda benımde yaptı 2 :rolleyes:

yıkılan tarlaları 1 günde eski hale getireceğimde dersen kesin oyum senin:)

hisarcık43
15-08-2011, 17:17
SERVER BAŞINDA İLK KÖYLERİMİZİ ALDIĞIMIZDA....BİZLERİN 5-6 KÖYLERİ VARDI MANCINIKLARIMIZ HAZIRDI İSTESEK YIKARDIK AMA BİZ WOWTİME-SAWASHAN ETLE TIRNAK GİBİDİR KİMSE AYIRAMAZ DİYORDUK

YAKINIMIZDA OLAN SAWASHAN ÜYELERİNE GEREKLİ İLGİYİ GÖSTERDİK İSİMLERİMİZ FARKLI OLSADA DÜŞÜNCELERİMİZ AYNI DEDİK

Üstad depo yapıcam ham..yolla

Üstad asker basıcam tılsım ver...

Üstad tahılım - de askerime bakarmısın .....

Üstad işlerim var tem vereyim hesabıma bak....

Üstad saldırıyı alıyorum defans lazım...yollarmısın

vs.vs.vs.vs

BUNLARI DİYEN SİZLERDİNİZ EN AZINDAN BENDEN İSMAİLDEN BEKİRDEN İSTENİLENLERDİ

SAWASHANLI ŞAHSİYETLER SİZLERE ARKADAŞIM OYUN ARKADAŞIM DEMİYORUM ŞAHSİYETLER DİYORUM

PEKİ SİZ NE YAPTINIZ ?????
ÇOĞUNUZDA TEMİMİZ ŞİFRELERİMİZ VARDI SİZ NE YAPTINIZ SİZE YAKIŞANI YAPTINIZ....
SİZLER BİZİM SAYEMİZDE BU HALE GELDİNİZ!!!!
BASİT BİR ÖRNEK FORZASAKARYANIN MÜNASEBETİ OLDUĞU TEHLİKE BİRLİĞİ ÜYESİ akrepckr. Yİ KOSKOCA SAWASHAN DİYE TABİR ETTİĞİNİZ SİZLER YIKAMADINIZ WOWTİME Lİ ABİLERİNİZE KOŞTUNUZ

ANSIZIN MERKEZLERİMİZE SIRALI MANCINIK SALDIRILARI ATTINIZ...
MERKEZLERİMİZE ZARAR VERDİNİZ SIFIRLADINIZ
ELİNİZE NE GEÇTİ TATMİN OLDUNUZMU???

SİZ WOW KURSANIZDA SAVAŞ KAZANSANIZDA ASLA MUZAFFER OLAMAZSINIZ....ALIN BAKALIM ++ SİZİN OYNAYIN NASIL OYNAYACAKSANIZ

BURASI TRAVİAN HERKES KARAKTERİNİ OYNAR

Hisarcık43 [ALİ ÖZAYDIN]
unforgetable2 [BEKİR HELVACI]
aspava43 [İSMAİL SAĞLAM]

KÜTAHYALILARDAN SERVERİN KAYPAKLARINA DİYECEK SÖZ YOK ALIN ++ SİZİ OLSUN

kenzo35
15-08-2011, 17:23
SERVER BAŞINDA İLK KÖYLERİMİZİ ALDIĞIMIZDA....BİZLERİN 5-6 KÖYLERİ VARDI MANCINIKLARIMIZ HAZIRDI İSTESEK YIKARDIK AMA BİZ WOWTİME-SAWASHAN ETLE TIRNAK GİBİDİR KİMSE AYIRAMAZ DİYORDUK

Hisarcık43 [ALİ ÖZAYDIN]
unforgetable2 [BEKİR HELVACI]
aspava43 [İSMAİL SAĞLAM]

KÜTAHYALILARDAN SERVERİN KAYPAKLARINA SELMALAR

dostum yazdığın mesaj biraz ağır olmuş ama sende haklısın çünkü yaşananları bilmiyorsun. dün ismaili aradım ve yaşadıklarımızı yazdım. istersen onunla bir konus yada istersen tel verirsen bende ararım.

zazaliga23
15-08-2011, 17:33
bu olaylaarın sebebi ÇAKA BEY VE DENİZ ŞENOĞLUDUR

botan
15-08-2011, 17:36
8074

Öncelikle foruma genelde yazmam tarzı bişey demicem. Yazarım yeri gelince.

Çoğunuzun + + daki problemlerden haberi vardır. Problemin ana kaynaklarından birisi olan bu arkadaşı ibret-i alem olsun diye buraya koyuyorum raporunu.
Sırf ağzı bozuk, egosunu tatmin etmek için oyun oynayan kişileri yönetimde istemediğimiz için Kahraman birlikleri olarak HAİN hatta KORKAK, KALLEŞ vs. vs. ilan edildik. Hakkımda ismimden başka zerre kadar birşey bilmeyen kişilerin önyargılarıyla çıban başlarından seçildim. Ses çıkarmak istemedik ama eğer ki arkamdan ana avrat küfür ediliyorsa bu olaylardan ötürü ( msn kayıtları ile ispat ederim ) işte orada suskunluk bozulur.

Değinmek istediğim başka bir konu rahmetli Volkan kardeşimi oyuna alet edip insanların duygusunu sömürerek bize karşı cephe aldıranlara sözüm. Rahmetli adamın ismini ağzınıza alarak oyun oynamayın, prim yapmak için kullanmayın. Hain ilan ettiğiniz kişi ben yeri geldi rahmetliye evdeki kardeşinide alıp kan vermeye gitti.

Milleti gazlamayın bir oluşumda bir hadi bilemedin iki birlik isyan ediyosa hain dersin 13 ayrı birlik ayrılıp kendi yönetimini kuruyosa o zaman sorunu yöneticinde aramalısın. bu 2+2 =4 kadar basittir.

Wowtime oluşumunda bulunan ve sırf bu bir elin parmagını geçmeyecek kişilerin verdiği kararlar yüzünden magdur olan ve olacak olan arkadaşlarım ( hatta aranızda ilk okul arkadaşlarım var) affınıza sığınıyorum ve eminim sizede arkanızdan ana avrat küfür eden birilerine vereceğiniz tepkiyi verdiğime inanıyorum.

Herkese İyi oyunlar, sanırım raporlar konuşacak uzun bir aradan sonra.

Dipnot : Beyazhaydut kardeşim benden 24 saat erken davranıp köyü benden önce pert ettiği için dargınım :D İlk yumruğu attım, yıkılsamda gam yemem. Lafla artistlik yapana orduyla cevap verilir. Buyrun yıkın ama dediğim gibi ilk yumruğu atan kazanır bizde :)

Bu yazıyı diğer kısma atmıştım ama buraya kopyalama gereği duydum. ve altınada yorum yapan Zımbırtı arkadaşa ve diğerlerine cevaben ;

Siz kendinizi hala niye dev aynasında görürsünüz anlamıyorum. Yok efendim fırsatçıymışız. Ya ben salakmıyım çakılı defe askerimi gömeyim silip gideyim. bu oyun strateji oyunudr en az kayıpla rakibe en fazla zararı vermektir amaç.

Neymiş ; biz isteseydik zamanında TEHLİKE yi yıktıgımız gibi sizide yıkardık yok ilyas istemedi yok yunus istemedi. Büyük konuşmaktan hiç haz almam ama kralınız gelse tüm s5lerde var olan 30 kişilik ve bu serverda 15 kişi kalan TAHRİBAT ekibini silemezsiniz.

Hem o biz dedikleriniz BİZ'dik. Şu an wowtime , kahraman, sawashan olan oluşumdu..artık biz kalmadınız.. Siz günhan ve günhanın verdiği yönetim yetkisi ile ne oldum delisi olan kişiler kaldınız geride 4 birlik. Koca 13 birlik sizden sırf bu adamı istemediği için ayrılınca Kalleş, fırsatçı, hain , korkak ..... olduk.
Biz geçen s5'ten sonra zaten burada günhan'ın oldugu bi birlikte oynamayacaktık ama Yunus ( senin kafanı kırayim yunus ) un ricası ile günhan beyin benden özür dilemesi ile tekrar aynı oluşumda başladık ama hiçbirşeyin değişmediğini görmemiz iki haftayı geçmedi. bu zamana kadar zaten wowtime olarak ana birlikte yer almak istemedik kendi birliğimizde olduk ve günhan'ın wowtime genel başkanı sıfatı ile birliğimize geçtiği hiçbir mesajı ally olarak geçmedim. yada genel komutan yok genel bilmem neden gelen hiçbir mesajı geçmedim birliğimde. yalanım varsa ilyasa verdiğim cevabı ilyas söylesin.

Benim, Çaka bey kemal abinin anasına ailesine küfür eden bir adama arkasından dediğim en kötü laf la..uk oldu. Sen kimsinde oyun için benim anama sülaleme laf atarsın. verimmi o msn kayıdını forumada herkesten '' biz eşşeğiz diye özür dileyin '' ??
Tekrar söylüyorum kim olduğumu bilmeden arkamdan atıp tutmayın. yüzüme konuşun. msnde anama avradıma sövmeyin.

Bu yazıya cevap yazacak olanlar seviyeli her yoruma açığım..buyrun hodri meydan.

Nihatketen

zazaliga23
15-08-2011, 17:37
Hesabınız 71:59:55 saat sonra silinecektir

000000
15-08-2011, 17:39

1 kişiyi unuttun :)) entrikacı başını

000000
15-08-2011, 17:42
Şu nihatketeni susturun yeminle kılım bu adama geçen s5te wowtime'dı bi şey yaptığını görmeim yine natarın dibine köy kurdu tek yere fake atmadı savaşmadı wowa daldı babayı aldı gitti.Lan herkes konuşsun sen konşma sen gir natarın dibinde köy kur bekle Vallaha kılm bu adama öyle böyle değil:D:D

Bide yıkılmayız diyo yüzsüzlüğünde bu kadarı:D

Madem Günhan'ı beğenmiyodun niye wowtime ALT birliği oldun? Büyüyüp kaba pislemek için mi? Last mohican sana az demeiş kalleş hain sana itifat olur

vedatp
15-08-2011, 17:43
benim anladığım şimdi bu sıkıntı wow köylerine kadar uzanaçak eğer
birkaç güne düzelmezse. önümüzde en fazla 45 günlük bi zaman var
dişinizi sıkın bi araya gelin yarışa katılın bence tek bir isim altında birleşim rakip olmayın benim düşüncem
bu. hepinize iyi oyunlar iyi eğlenceler

zazaliga23
15-08-2011, 17:44
1 kişiyi unuttun :)) entrikacı başını

ben bu ikisini biliyorum ben bunları oyun başından beri başkası varsa söyle ben bileyim...

ŞUANA KADAR HİÇ KİMSE İLE DIYALOĞA (KÖT ANLAMDA ) GİRMEDİM AMA BU SERVER VE TRAVİAN HAYATINDA İLK DEFA HESAP SİLİYORUM JÜBİLE YAPACAKTIM AMA BU ŞEKİLDE ASLA HAYAL BİLE EDEMEZDİM.....

zazaliga23
15-08-2011, 17:47
8074

öncelikle foruma genelde yazmam tarzı bişey demicem. Yazarım yeri gelince.

çoğunuzun + + daki problemlerden haberi vardır. Problemin ana kaynaklarından birisi olan bu arkadaşı ibret-i alem olsun diye buraya koyuyorum raporunu.
Sırf ağzı bozuk, egosunu tatmin etmek için oyun oynayan kişileri yönetimde istemediğimiz için kahraman birlikleri olarak hain hatta korkak, kalleş vs. Vs. Ilan edildik. Hakkımda ismimden başka zerre kadar birşey bilmeyen kişilerin önyargılarıyla çıban başlarından seçildim. Ses çıkarmak istemedik ama eğer ki arkamdan ana avrat küfür ediliyorsa bu olaylardan ötürü ( msn kayıtları ile ispat ederim ) işte orada suskunluk bozulur.

Değinmek istediğim başka bir konu rahmetli volkan kardeşimi oyuna alet edip insanların duygusunu sömürerek bize karşı cephe aldıranlara sözüm. Rahmetli adamın ismini ağzınıza alarak oyun oynamayın, prim yapmak için kullanmayın. Hain ilan ettiğiniz kişi ben yeri geldi rahmetliye evdeki kardeşinide alıp kan vermeye gitti.

Milleti gazlamayın bir oluşumda bir hadi bilemedin iki birlik isyan ediyosa hain dersin 13 ayrı birlik ayrılıp kendi yönetimini kuruyosa o zaman sorunu yöneticinde aramalısın. Bu 2+2 =4 kadar basittir.

Wowtime oluşumunda bulunan ve sırf bu bir elin parmagını geçmeyecek kişilerin verdiği kararlar yüzünden magdur olan ve olacak olan arkadaşlarım ( hatta aranızda ilk okul arkadaşlarım var) affınıza sığınıyorum ve eminim sizede arkanızdan ana avrat küfür eden birilerine vereceğiniz tepkiyi verdiğime inanıyorum.

Herkese iyi oyunlar, sanırım raporlar konuşacak uzun bir aradan sonra.

Dipnot : Beyazhaydut kardeşim benden 24 saat erken davranıp köyü benden önce pert ettiği için dargınım :d ilk yumruğu attım, yıkılsamda gam yemem. Lafla artistlik yapana orduyla cevap verilir. Buyrun yıkın ama dediğim gibi ilk yumruğu atan kazanır bizde :)

bu yazıyı diğer kısma atmıştım ama buraya kopyalama gereği duydum. Ve altınada yorum yapan zımbırtı arkadaşa ve diğerlerine cevaben ;

siz kendinizi hala niye dev aynasında görürsünüz anlamıyorum. Yok efendim fırsatçıymışız. Ya ben salakmıyım çakılı defe askerimi gömeyim silip gideyim. Bu oyun strateji oyunudr en az kayıpla rakibe en fazla zararı vermektir amaç.

Neymiş ; biz isteseydik zamanında tehlike yi yıktıgımız gibi sizide yıkardık yok ilyas istemedi yok yunus istemedi. Büyük konuşmaktan hiç haz almam ama kralınız gelse tüm s5lerde var olan 30 kişilik ve bu serverda 15 kişi kalan tahribat ekibini silemezsiniz.

Hem o biz dedikleriniz biz'dik. şu an wowtime , kahraman, sawashan olan oluşumdu..artık biz kalmadınız.. Siz günhan ve günhanın verdiği yönetim yetkisi ile ne oldum delisi olan kişiler kaldınız geride 4 birlik. Koca 13 birlik sizden sırf bu adamı istemediği için ayrılınca kalleş, fırsatçı, hain , korkak ..... Olduk.
Biz geçen s5'ten sonra zaten burada günhan'ın oldugu bi birlikte oynamayacaktık ama yunus ( senin kafanı kırayim yunus ) un ricası ile günhan beyin benden özür dilemesi ile tekrar aynı oluşumda başladık ama hiçbirşeyin değişmediğini görmemiz iki haftayı geçmedi. Bu zamana kadar zaten wowtime olarak ana birlikte yer almak istemedik kendi birliğimizde olduk ve günhan'ın wowtime genel başkanı sıfatı ile birliğimize geçtiği hiçbir mesajı ally olarak geçmedim. Yada genel komutan yok genel bilmem neden gelen hiçbir mesajı geçmedim birliğimde. Yalanım varsa ilyasa verdiğim cevabı ilyas söylesin.

Benim, çaka bey kemal abinin anasına ailesine küfür eden bir adama arkasından dediğim en kötü laf la..uk oldu. Sen kimsinde oyun için benim anama sülaleme laf atarsın. Verimmi o msn kayıdını forumada herkesten '' biz eşşeğiz diye özür dileyin '' ??
Tekrar söylüyorum kim olduğumu bilmeden arkamdan atıp tutmayın. Yüzüme konuşun. Msnde anama avradıma sövmeyin.

Bu yazıya cevap yazacak olanlar seviyeli her yoruma açığım..buyrun hodri meydan.

Nihatketen
tek diyeceğim şey şudur ya git işine... Sana kufretti çaka ya küfretti git onla paylaş kozunu birlikleri bölerek hiç birşeyden haberi olmayan insanların ne günahı var bukadar zaman harcadı insanlar bukadar paralar harcadı altın iiçin onların emeklerıne ne oldu hiç ettiniz be kendi sorunlarınızı servere taşıdınız pisliklerle server bitiriyorsun be kalkmış laf kalabalığı yapma

000000
15-08-2011, 17:48
dişinizi sıkın bi araya gelin yarışa katılın bence tek bir isim altında birleşim rakip olmayın benim düşüncem

Üstad birlşme falan olamaz.Savaşmak da sorun değil entrikalarla hilelerle oynuyolar deseler savaşıcaz tamam ansızın hesapların şifreleri ele geçirip hesapları telef edip arkadan vuruyolar.Hani derler ya çakal gibi dostum olacağına Aslan gibi düşmanım olsun bunlar o hesap.Bunu yapanlar da belli zaten

TheAspirin_
15-08-2011, 17:48

Temiz 2 Ayı Var :D

Trkye_61
15-08-2011, 18:01

YAKINIMIZDA OLAN SAWASHAN ÜYELERİNE GEREKLİ İLGİYİ GÖSTERDİK İSİMLERİMİZ FARKLI OLSADA DÜŞÜNCELERİMİZ AYNI DEDİK

vs.vs.vs.vs

BUNLARI DİYEN SİZLERDİNİZ EN AZINDAN BENDEN İSMAİLDEN BEKİRDEN İSTENİLENLERDİ

SAWASHANLI ŞAHSİYETLER SİZLERE ARKADAŞIM OYUN ARKADAŞIM DEMİYORUM ŞAHSİYETLER DİYORUM

PEKİ SİZ NE YAPTINIZ ?????
ÇOĞUNUZDA TEMİMİZ ŞİFRELERİMİZ VARDI SİZ NE YAPTINIZ SİZE YAKIŞANI YAPTINIZ....
SİZLER BİZİM SAYEMİZDE BU HALE GELDİNİZ!!!!
BASİT BİR ÖRNEK FORZASAKARYANIN MÜNASEBETİ OLDUĞU TEHLİKE BİRLİĞİ ÜYESİ akrepckr. Yİ KOSKOCA SAWASHAN DİYE TABİR ETTİĞİNİZ SİZLER YIKAMADINIZ WOWTİME Lİ ABİLERİNİZE KOŞTUNUZ

ANSIZIN MERKEZLERİMİZE SIRALI MANCINIK SALDIRILARI ATTINIZ...
MERKEZLERİMİZE ZARAR VERDİNİZ SIFIRLADINIZ
ELİNİZE NE GEÇTİ TATMİN OLDUNUZMU???

SİZ WOW KURSANIZDA SAVAŞ KAZANSANIZDA ASLA MUZAFFER OLAMAZSINIZ....ALIN BAKALIM ++ SİZİN OYNAYIN NASIL OYNAYACAKSANIZ

BURASI TRAVİAN HERKES KARAKTERİNİ OYNAR

Hisarcık43 [ALİ ÖZAYDIN]
unforgetable2
aspava43 [İSMAİL SAĞLAM]

KÜTAHYALILARDAN SERVERİN KAYPAKLARINA DİYECEK SÖZ YOK ALIN ++ SİZİ OLSUN

[B]
Ali bak sana saygım var diye bişe yazmayacam dedim fakat bu cümlelerin çok ağır...

kimseye bu zamana kadar yalakalık yapmadık....

Neysek o olduk

senin bu saydıklarını ....

vs.vs.vs.vs

bende sizler gibi yardım ettim....sizlerin zor anında yanınızda oldum ve olduk başkanınıza günhana tarlaları yıkıldığında kimse hammade atmadı biz attık....

sen ne saçmaladığının farkında değilsin.....

sen bu yazdığını git başkalarıda de
örnek:SİZLER BİZİM SAYEMİZDE BU HALE GELDİNİZ!!!!

güldurme beni ali ; bnbn yunusum yanıma köy kurduğunda ben neler yapıyordum herkez bilir keza sizlerde öyle ...

tehlike birliği işine gelelim akrpkrl mı ne karın ağrısı bunu zaten biz yıktık ??? sana ne oldu hayırdır..

bırak şimdi 10 aydır benden veya arkadaşlarımdan yardım taleplerini bana buraya sıralatma...

bu arada wowtımeli abiler lafınıda sana yakıştıramadım.....ayıpp

ali git başka tarafa git last mohikana git başkasına bak bakalım bu adamlar neler yapmışlar...

sen hesabı devretmişsin ortalarda yoksun.

gelip burada şimdi senle kütahyalılarve trabzonlular arasındaki farkı tartışmayacam...

bırak bu ağızları ali git sosyal hayatına devam et travian sana göre değil....

botan
15-08-2011, 18:02
Şu nihatketeni susturun yeminle kılım bu adama geçen s5te wowtime'dı bi şey yaptığını görmeim yine natarın dibine köy kurdu tek yere fake atmadı savaşmadı wowa daldı babayı aldı gitti.Lan herkes konuşsun sen konşma sen gir natarın dibinde köy kur bekle Vallaha kılm bu adama öyle böyle değil:D:D

Bide yıkılmayız diyo yüzsüzlüğünde bu kadarı:D

Madem Günhan'ı beğenmiyodun niye wowtime ALT birliği oldun? Büyüyüp kaba pislemek için mi? Last mohican sana az demeiş kalleş hain sana itifat olur

işte böyleleri ile oynamadığımız için mutluyuz. altına o kadar ekledim seviyeli yazın eyvallah diye. ben tek bir kötü söz söylemicem.

000000
15-08-2011, 18:29
işte böyleleri ile oynamadığımız için mutluyuz. altına o kadar ekledim seviyeli yazın eyvallah diye. ben tek bir kötü söz söylemicem.

Yazamazsın ki yazacak yüzün yok sen yavşamaya devam et sawshan abilerine:D malum wowtime alt birliği olarak büyüdün şimdi kabına pisle ,) belki adam derler :))

BUrada yzmakta mantıksız Valla sıkıldım herkes ne kadar askeri varsa çaksın silip gidelim

zazaliga23
15-08-2011, 18:32
Yazamazsın ki yazacak yüzün yok sen yavşamaya devam et sawshan abilerine:D malum wowtime alt birliği olarak büyüdün şimdi kabına pisle ,) belki adam derler :))

BUrada yzmakta mantıksız Valla sıkıldım herkes ne kadar askeri varsa çaksın silip gidelim

ben silmeye aldım bile tek kalan şey çakmak kime çakayım ona bakıyorum :D

vedatp
15-08-2011, 18:39
Temiz 2 Ayı Var :D

bukadar uzatmasınlar uzatırlarsa kesin wow ordusu çıkarırım ben:cool:

botan
15-08-2011, 18:42

bak yazmiyim diyorum ama yazmadıkça seviyesizleşiyosun. sana bilmediğin kısa tarihi anlatayım.
1 ) Geçen server natara yakın köy almadım tahribat lı arkadaşlarımla aynı koordinatlarda aldık.
2 ) wowtime olarak oynadık çünkü günhan başkan değildi, istanbul hesabıydı başkan.
3 ) tüm server ordu kasıp wowa caktım dedin. iki merkez sildim..( evet pek fazla bir iş değil belki ) rapor saklamak huyum değil..o kadar ruhumu işlememiş bu oyun ki arşiv yapayım.
4 ) Wow' a caktın babayı aldın gibi argo bi kelime etmişsin ; 98 seviyede ilk sırada olan Wowtime 'ın rakibi Silici WoW'a çakıp 5 veya 6 seviye aldım birincilikten ettim ve wowu kuramadı.
5 ) Son olarak seni eski serverda forumda'ki ortalığı karıştıran yazılarından hatırlıyorum. Adamsan oyuncu hesabını yaz oyundan hesaplaşalım diyenlere inat korkakça forumdan atıp tuttun milletin antipatisini topladın ki hala yapıyosun bu işi. Şimdi bir kez daha sorayım ama cevabını biliyorum.. Yiğitsen oyundaki nickini yaz.

ve yazımı okuduysan şimdi bi daha oku. tek bir argo yada küfür kullandımmı senin gib.. buda seninle benim aramdaki karakter farkı.

000000
15-08-2011, 18:47
bak yazmiyim diyorum ama yazmadıkça seviyesizleşiyosun. sana bilmediğin kısa tarihi anlatayım.
1 ) Geçen server natara yakın köy almadım tahribat lı arkadaşlarımla aynı koordinatlarda aldık.
2 ) wowtime olarak oynadık çünkü günhan başkan değildi, istanbul hesabıydı başkan.
3 ) tüm server ordu kasıp wowa caktım dedin. iki merkez sildim..( evet pek fazla bir iş değil belki ) rapor saklamak huyum değil..o kadar ruhumu işlememiş bu oyun ki arşiv yapayım.
4 ) Wow' a caktın babayı aldın gibi argo bi kelime etmişsin ; 98 seviyede ilk sırada olan Wowtime 'ın rakibi Silici WoW'a çakıp 5 veya 6 seviye aldım birincilikten ettim ve wowu kuramadı.
5 ) Son olarak seni eski serverda forumda'ki ortalığı karıştıran yazılarından hatırlıyorum. Adamsan oyuncu hesabını yaz oyundan hesaplaşalım diyenlere inat korkakça forumdan atıp tuttun milletin antipatisini topladın ki hala yapıyosun bu işi. Şimdi bir kez daha sorayım ama cevabını biliyorum.. Yiğitsen oyundaki nickini yaz.

ve yazımı okuduysan şimdi bi daha oku. tek bir argo yada küfür kullandımmı senin gib.. buda seninle benim aramdaki karakter farkı.

Bu server istanbull mu başkandı yahu arkadaş yavaş at (tövbe Tövbe )
silcii 98 yıktığını hatırlamıyrm nefesteydim bizzat onu da yavaş at :))
oyuncu ismimi napçan askerm yok ki:D the_aspirine yağmalatıyrm o izin verirse diyim hehe:D:D
Karaktersiz hainlerde seviye olmaz işine bak sen dediğim gibi yavşamaya devam et seni biliyrm ben kafanı yorma bilmedne konşmam.

000000
15-08-2011, 18:50
Bu son mesajım daha foruma yazmıcam ama karaktersizleri merak edenler varsa özelden bizzat anlatırım kimseye durduk yere ağır ithamlarda bulunmam bir şeyler gördüm yazıyorum.DÜn abi çekip yavşayanlar şimdi dikleniyosa karaktersiz adi ve hainlerdir bu açık ve nettir.Belki wow kurunca mutlu olurlar oraya isimlerini de yazarlar ohh :))

botan
15-08-2011, 18:58
Bu server istanbull mu başkandı yahu arkadaş yavaş at (tövbe Tövbe )
silcii 98 yıktığını hatırlamıyrm nefesteydim bizzat onu da yavaş at :))
oyuncu ismimi napçan askerm yok ki:D the_aspirine yağmalatıyrm o izin verirse diyim hehe:D:D
Karaktersiz hainlerde seviye olmaz işine bak sen dediğim gibi yavşamaya devam et seni biliyrm ben kafanı yorma bilmedne konşmam.

Alzheimer hastalığı yada okuduğunu anlyamama problemin yok değilmi? Yada reşit değilmisin sen?
yazının başını oku ''sana bilmediğin kısa tarihi anlatayım. ''
Yani bunun anlamı hemen devamında belirttiğim gibi geçen serverdan bahsediyorum.
Ramazan ramazan sana yeminmi edeyim yoksa git yolunamı diyeyim inandırmak için silici'ye çaktığıma. Madem çaktığımı bilecek kadar tanıyosun kime çaktığımıda söyle.
İşte terbiyeni bozup sonra ''aspirine yağmalatıyorum hehe'' diye moronca bir espri yaparak seviyesizleşen sensin. sana cevap yazarak hatamın farkına varan benim şimdi.

000000
15-08-2011, 19:04
Alzheimer hastalığı yada okuduğunu anlyamama problemin yok değilmi? Yada reşit değilmisin sen?
yazının başını oku ''sana bilmediğin kısa tarihi anlatayım. ''
Yani bunun anlamı hemen devamında belirttiğim gibi geçen serverdan bahsediyorum.
Ramazan ramazan sana yeminmi edeyim yoksa git yolunamı diyeyim inandırmak için silici'ye çaktığıma. Madem çaktığımı bilecek kadar tanıyosun kime çaktığımıda söyle.
İşte terbiyeni bozup sonra ''aspirine yağmalatıyorum hehe'' diye moronca bir espri yaparak seviyesizleşen sensin. sana cevap yazarak hatamın farkına varan benim şimdi.

Bu serverdan bahsediyrm ben müthiş zeki insan. Profilinde yazınca çocuk olmuyo muydun birden adam mı oldun:D
Bu server niye alt birlik oldun diyrm geçen s5 istanbull vardı diyo =)

Bak bana her şeyi tek tek yazdırma karaktersizsin bunu kabul et beynine sok ne yazarsan yaz aklanamazsın burda beyefendi rolüne de girme sen böyle wow gelince artistleniyosun zaten bütün yıl alt birlik olup asker basıyosun ya :) daha fazla yazma canımı sıkma yüzsüzsün anladık ar damarında yok .

Walther
15-08-2011, 19:42

belkimde LacaiLLe (http://s5.travian.com.tr/karte.php?d=453851&c=36) gider askerler :S:S cünkü bu günlerde cok moda :d

Ahmet abı benı nıye katıyorsun araya :) Tamam bıdaha kımseye karısmıcam moda olmayım sımdı ++ yı LacaiLLe karıstırdı dıcekler bak ayıp edıyosun :)

Achilles
15-08-2011, 21:32
+/+ 'daki kimsenin açıklayamadığı olayların ardındaki isim olarak Pasha birliklerinin adı geçiyor. Savashan ve WoWtime'daki arkadaşlar bi sakin düşünmeyi denesin...

vitellus
15-08-2011, 21:33

yok üstad o nickini yazamaz hayatta tek bildiği burda 2-3 kişiye yavşamak kalan herkese hakaret etmek . 3kat yüz numara adam :) en iyisi yok say ben öyle yapıyom genelde.

vitellus
15-08-2011, 21:38
+/+ 'daki kimsenin açıklayamadığı olayların ardındaki isim olarak Pasha birliklerinin adı geçiyor. Savashan ve WoWtime'daki arkadaşlar bi sakin düşünmeyi denesin...
Yürrü be koçum . yalandan iftiradan kim ölmüş . ama lacaile denen dansöz senin adını da yazdığına göre berabersiniz . anlaşılır .

000000
15-08-2011, 21:40
yok üstad o nickini yazamaz hayatta tek bildiği burda 2-3 kişiye yavşamak kalan herkese hakaret etmek . 3kat yüz numara adam :) en iyisi yok say ben öyle yapıyom genelde.

Pardon da sen kimsin:D ben seni tanımam etmem sen de ordan izlyip yorum yapmaya devam et :)) ben gördüklerimi söyledim işine bak sen ya da boş boş forum izle
benden alıntı alıp yazmayın yeter ne haliniz varsa görün yüzsüzlükte son noktadasınız.

Achilles
15-08-2011, 21:42
Yürrü be koçum . yalandan iftiradan kim ölmüş . ama lacaile denen dansöz senin adını da yazdığına göre berabersiniz . anlaşılır .

LacaiLLe 'yi çok iyi tanırım ama beraber oldumuz felan yok relax. Tutamazsınız saten beraber olsak;)

İftira olabilir sonuç olarak adınız geçiyor... Bilemicem artık para teklif etmeler felan anlamıştır saten anlayan.

coni
15-08-2011, 21:54
alayınıza 1000er tl verin bana kurtulun:) kendi kendime oynarım ben

Vurucu
15-08-2011, 22:01
LacaiLLe 'yi çok iyi tanırım ama beraber oldumuz felan yok relax. Tutamazsınız saten beraber olsak;)

İftira olabilir sonuç olarak adınız geçiyor... Bilemicem artık para teklif etmeler felan anlamıştır saten anlayan.
Millet profıllerınde msn showlarından bahsedıyor sen burda pasha diyosun ilginç :D

Okadr da dedim ama aşırı dozda aspirin hazımsızlık yapar fazla tüketmeyin diye normaldir :)

_MATADOR_
15-08-2011, 22:03
ARKADAŞLAR BİZLERİN ŞİFRELERİNİ BULAN VE DAĞITAN VE BU KALLEŞLİYE YARDIM EDEN DİLEK ''VY CanisMajoris'' sesin neden cıkmıyo hayırdır bi anlat bakalım senınkıler ötmeye başladı bakalım bu sefer ne yapıcan? hadi bu şerefsizliğini nasıl acıklıcaksın normal bi savas yapmayıp bu ........ neden başvurdun anlatta herkez bilsin..

Achilles
15-08-2011, 22:14
Millet profıllerınde msn showlarından bahsedıyor sen burda pasha diyosun ilginç :D

Okadr da dedim ama aşırı dozda aspirin hazımsızlık yapar fazla tüketmeyin diye normaldir :)

Noldu kuyrunamı bastım? pardon:cool:

vitellus
15-08-2011, 22:18
Pardon da sen kimsin:D ben seni tanımam etmem sen de ordan izlyip yorum yapmaya devam et :)) ben gördüklerimi söyledim işine bak sen ya da boş boş forum izle
benden alıntı alıp yazmayın yeter ne haliniz varsa görün yüzsüzlükte son noktadasınız.

hoşt başka kapıya . sana soran mı var istediğimi yaparım . hade canem kervan yürüyor boşuna gürültü çıkartma büyükler konuşurken sus otur . aferim .

vitellus
15-08-2011, 22:21

Heryerde herkesin adı geçer oldu serverin çivisi çıktı. --------------------------

Vurucu
15-08-2011, 22:25
Noldu kuyrunamı bastım? pardon:cool:
Akıllı arkadaşım muhattabı benım tabıkı ustume alınıcam ki ben bunda bi sakınca göremiyorum rahatsızlıkta duymuyorum.
Ayrıca sen benı kendın gıbı kuyruklu mu sandın, esas sen çok kuyruk sallamada kim vurduya gidersin sonra,anladın sen beni :D

Achilles
15-08-2011, 22:32
Akıllı arkadaşım muhattabı benım tabıkı ustume alınıcam ki ben bunda bi sakınca göremiyorum rahatsızlıkta duymuyorum.
Ayrıca sen benı kendın gıbı kuyruklu mu sandın, esas sen çok kuyruk sallamada kim vurduya gidersin sonra,anladın sen beni :D

Haha güldürdün beni;) Kimin kim vurduya gideceği hiç belli olmaz;) O tılsımı bize verin dıttt birliğinin wowunu yıkcaz. dıttt birliğine kesinlikle saldırı çıkmıcaz. Koyammı buraya mesajı?

agbi
15-08-2011, 22:37
[edıttööööööööööööööööööööööööö

000000
15-08-2011, 22:41
Heryerde herkesin adı geçer oldu serverin çivisi çıktı. para işine gelince lacaille hesabını the hus hesabına satmaya kalktıydı vakti zamanında olay o . birlik başkanı nasıl arkadaşlarını ve birliğini para karşı hesabını satarak kaçar gider ortada bırakır o ayrı bir anlayış . birliktaşları bunu değerlendirsin biz değil

Sen kimsin la byükmüş maloza bak:D klavye başında abilik taslama delikanlılığını dibimizde de görmek isteriz .)

000000
15-08-2011, 22:44
------------------

_MATADOR_
Haha güldürdün beni;) Kimin kim vurduya gideceği hiç belli olmaz;) O tılsımı bize verin dıttt birliğinin wowunu yıkcaz. dıttt birliğine kesinlikle saldırı çıkmıcaz. Koyammı buraya mesajı?

kemal nerde ne warsa koy laaa adamlıkları ortaya cıksın :D

Vurucu
Ben şahsen kimseden tılsım istemedim,hesap satın alma mevzusuna gelince murat bi öyle bi böyle konusuodu bende dedımkı anlaşıldı senın derdın para kac para ıstıyorsun dedım :D SAtın alma mevzusu budur bi nokta bile fazlalıgı yoktur :D
İsteyen istediğini koyabılr ben her msjımın ve sözümün arkasındayım hala sıkıntı yok yani esas senı nıye ılgılendırıo onu anlamadım ??

coni
15-08-2011, 22:47

yav kamil koyda bizde görek merakle izlıoz

Achilles
15-08-2011, 22:47
Ben şahsen kimseden tılsım istemedim,hesap satın alma mevzusuna gelince murat bi öyle bi böyle konusuodu bende dedımkı anlaşıldı senın derdın para kac para ıstıyorsun dedım :D SAtın alma mevzusu budur bi nokta bile fazlalıgı yoktur :D
İsteyen istediğini koyabılr ben her msjımın ve sözümün arkasındayım hala sıkıntı yok yani esas senı nıye ılgılendırıo onu anlamadım ??

hehe!! tamam senin zerre haberin yok hiç bişeyden git abilerine sor öyle gel:cool:

adamlıkları?? kanka adam kalmaz piyasada;)

Walther
15-08-2011, 22:49

Ben burda yazınca hemen Huseyın abınıze kosup abı bak bak sana ne dedı dıye aglıyorsunuz. Sızı susturacaktı ama o bıle tutamamıs ıpınızı Burak. Ben Server ortasında Belisler habersız hesap sılınca kızıp oyunu bırakmayı dusundum ozaman bellı bır ekıbım vardı ekıbımede bunu belırttım hesabıda harcadıgım altınlara degsın dıye devretmeye karar verdım Huseyın abınıze söyledım oda yok dedı. Herkes hesabını devredebılır sızın parayla aldıgınız dıger bölge hesaplarına ne demelı ? Sızın tılsımı bıze verın sawashana kahramana wow kurdurmucaz teklıflerınıze ne demelı? Wow zamanıda sen para teklıf ettın, bı öyle bı böyle yapan sensın Burak hanı hesabı sılıcektın o wowu alamasaydın ? Ne oldu gıttın baska wow aldın. Bıraz delıkanlı olun 2 gun önce abıcım abıcım dıyordun kalkmıs burda nutuk okuma kımseye herkes sızın ne oldugunuzu bılıyor. Tur27nın dedıgı gıbısınız. Anladın sen. Bakın ısınıze 50 multı hesabınız vardı her bölgeden hesaplarınız vardı onlarla ılgılenın, wowu kurunda adam desınler.

agbi
15-08-2011, 22:49
.................................................. .................................................. ...............................................

vedatp
15-08-2011, 22:52
nelerde oluyormuş parada dönmeye başlamış oyunda neleride gördüm
burada ne güzel server burası

_MATADOR_
15-08-2011, 22:53
bende onu dıyorum ya kanka 3 5 adam kaldı diyerleri dökülsün bari böle adamlıklarını göstersınler dimi bişey yaptınız arkasında durun bari hala dileğin eteğine saklanıyolar nedense :D

nefreto
15-08-2011, 22:54

wowtimeb nin sawashan f nin wowunu reislemesi deilmidir acep ? yada gyeltekin hesabının küfürleri ??