PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yeni klasik server ne zaman?

MaçAs
05-08-2011, 16:53
Bu ara t4 versiyon serverlar art arda açıldı. Ancak travian klasik serverları uzun zamandır açılmıyor veya resetlenmiyor. t4 ün çıkması güzel hoş ama benim gibi bazı oyuncularda eminim klasik serverda oynamayı tercih ediyorlardır. BURDAN YETKİLİLERE SESLENİYORUM :o en kısa zamanda klasik yeni bir server istiyoruz. :D Eğer yeni serverın ne zaman açılacağı hakkında bilgisi olan arkadaşlar bilgilerini bizimle paylaşırlarsa çok seviniriz. ;)

_hiMEN_
19-09-2011, 14:41
yonetıcıler t4 ıcın yogun emek harcamıs olabılırler fakat benım ıcın en oynanılabılır ve keyıf veren versıyonu klasık server ve bu serverda oynamak ıstıyorum fakat yenı server acılana kadar beklemek zorundaymısız bu bıraz sıte yonetımının ne yaptıgı konusunda soru ısaretlerı olustursada kafamızda anlasılan daha cok beklıcez cunku nezaman acılacagı konusunda cvp bıle alamıyoruz.

devilman
19-09-2011, 17:37
yaz boyunca klasik server açmadılar millet eskiden ne güzel travian oynardı bir swde en az 10bin kişi olurdu ama şimdi fark ettiyseniz fazla sw açılmıyor çünkü travianın bu t4 saçmalığı insanları soğuttu tamamen bir para oyununa döndü bu parası olan her şeyi alır misali. ne güzel t 3.6 varken 12 tane dop dolu server olurdu ama şimdi... yazık size travian yöneticileri sırf para için bunları yaptınız ama bunun ilerisi de var bu yönü parası olanlar bile en sonunda oynamayacaklar zaten parasını kullanmayanlar ilk olarak bırakacaklar sonra parası olanlarda sıkılı(keyif alamayacaklar) onlarda bırakacaklar ve en sonun da oyun kapanmak zorunda kalacak ve bunların hepsi siz para düşkünleri yöneticilerin suçudur... şuan ble başka bir browser oyunu traviandan x1000 daha gzl gözüküyor... sadece 2 kelime ile size şunu diyeceğim ;

YAZIKLAR OLSUN!!!

sadece budur bundan sonra klasik server açılana kadarda beklemeyeceğim. zaten her şey böyle oluyor oyunun en gzl hali En Sade olanıdır. tebrikler oyunun içine ettiniz...

ZATEN AMAÇ BU DEĞİL MİDİR?;
İLK ÖNCE USER TOPLARSIN OYUNUNA ,
SONRA OYUNU PARAYA DÖNÜŞTÜRÜRSÜN.
Anladım ama neden bukadar ucukladı bu pyun neyse fazla uzun yazdım. benden bukadar katılanlar yorum bıraksın

SogukAtes
27-09-2011, 22:39
Kardeş cok güüzel demişsin para tuzagı oldu t4 de bence şöyle yapmalılar hem t4 veriyonunda server acsınlar hemde 3.6 versiyonunda server acsınlar eminimki en iyi böyle olucak

siyahim
01-10-2011, 18:04
[QUOTE=devilman;1303154]yaz boyunca klasik server açmadılar millet eskiden ne güzel travian oynardı bir swde en az 10bin kişi olurdu ama şimdi fark ettiyseniz fazla sw açılmıyor çünkü travianın bu t4 saçmalığı insanları soğuttu tamamen bir para oyununa döndü bu parası olan her şeyi alır misali. ne güzel t 3.6 varken 12 tane dop dolu server olurdu ama şimdi... yazık size travian yöneticileri sırf para için bunları yaptınız ama bunun ilerisi de var bu yönü parası olanlar bile en sonunda oynamayacaklar zaten parasını kullanmayanlar ilk olarak bırakacaklar sonra parası olanlarda sıkılı(keyif alamayacaklar) onlarda bırakacaklar ve en sonun da oyun kapanmak zorunda kalacak ve bunların hepsi siz para düşkünleri yöneticilerin suçudur... şuan ble başka bir browser oyunu traviandan x1000 daha gzl gözüküyor... sadece 2 kelime ile size şunu diyeceğim ;

YAZIKLAR OLSUN!!!

sadece budur bundan sonra klasik server açılana kadarda beklemeyeceğim. zaten her şey böyle oluyor oyunun en gzl hali En Sadeolanıdır. tebrikler oyunun içine ettiniz...

Anladım ama neden bukadar ucukladı bu pyun neyse fazla uzun yazdım. benden bukadar katılanlar yorum bıraksın

Kesinlikle haklısın çocuk oyunu gibi bir grafik yapmışlar.Bize yeni sürüm diye sunmuşlar. Üstelik sırf para tuzağı.
Ben 6 senedir travian oynuyorum t4 dede oynamayacağım. Klasik server açılmazsa oyunu kendiniz oynarsınız artık.
Keyfimizi bu hale sokanlara yazıklar olsun...

criatos
03-10-2011, 20:24
Bununla ilgili konu bile açtım az önce ben eski travian oyuncularındanım yıllar önce oynadım ve askerlik iş güç derken uzun zaman sonra tekrar kayıt olmak istedim birde baktım bu t4 olayı:// bas bas bağırıyorum klasik server yok mu nasıl kayıt olabilirzdiye ama anlaşılan okudugum yazılardan beklemek gerektigiymiş.
Bu çok saçma hemde çok çok saçma böyle kaliteli bir oyunu yenilik diye böyle berbat bir hale getirdiklerine inanamıyorum t4 zırvalıgıda nedir bu ne saçmalıktır.

Eğer oyuncu istiyorlarsa klasik servera dönmeleri gerekmektedir t3.6 hatta üstüne basa basa [sıze=7]t3.6 [sıze=3]diyorum bırakın bu [sıze=7]t4 zırvasını[/sıze][/sıze][/sıze]

Karbonat
08-10-2011, 17:01
Klasik server açılmalı. t4 versiyonda oyuna para yatırınca zaten bir kaç adım önde başlıyorsun. Item olayları vs. saçmalık olmuş.
Oyuna para ile altın alıyorsun, altını gümüşe çeviriyorsun, gümüş ile item alıp gelişiyorsun.
Talep var ise klasik server açılmalıdır.

Klasik server talep ediyoruz.

mustafa00
15-10-2011, 00:38
Klasik server açılmalı. t4 versiyonda oyuna para yatırınca zaten bir kaç adım önde başlıyorsun. Item olayları vs. saçmalık olmuş.
Oyuna para ile altın alıyorsun, altını gümüşe çeviriyorsun, gümüş ile item alıp gelişiyorsun.
Talep var ise klasik server açılmalıdır.

Klasik server talep ediyoruz.

Sana katılıyorum.Bence de klasik server açılmalı.T4 bazı kişilerin hoşuna gitti bazılarının gitmedi.Bence her ikisinden de acılmalı.

KLASİK SERVER TALEP EDİYORUZ

LÜTFEN BU YAZIYI ÇOĞALTALIM

bahriyeli89,3
21-11-2011, 07:36
Sana katılıyorum.Bence de klasik server açılmalı.T4 bazı kişilerin hoşuna gitti bazılarının gitmedi.Bence her ikisinden de acılmalı.

amaç yazı çogalsın

sivaci
22-11-2011, 10:46
Klasik server istiyoruzzzz!!! Anlıyoruz t4 için uğraştınız ama yanında klasik serverde olsun

efexan122
27-11-2011, 18:21
Yazılanları sonuna kadar destekliyorum, bende klasik isteyenlerdenim. Ama birisi burada belirtebilir mi? ne zaman açılacak klasik bir server ????

bahriyeli89,3
07-12-2011, 09:54
yaz boyunca klasik server açmadılar millet eskiden ne güzel travian oynardı bir swde en az 10bin kişi olurdu ama şimdi fark ettiyseniz fazla sw açılmıyor çünkü travianın bu t4 saçmalığı insanları soğuttu tamamen bir para oyununa döndü bu parası olan her şeyi alır misali. ne güzel t 3.6 varken 12 tane dop dolu server olurdu ama şimdi... yazık size travian yöneticileri sırf para için bunları yaptınız ama bunun ilerisi de var bu yönü parası olanlar bile en sonunda oynamayacaklar zaten parasını kullanmayanlar ilk olarak bırakacaklar sonra parası olanlarda sıkılı(keyif alamayacaklar) onlarda bırakacaklar ve en sonun da oyun kapanmak zorunda kalacak ve bunların hepsi siz para düşkünleri yöneticilerin suçudur... şuan ble başka bir browser oyunu traviandan x1000 daha gzl gözüküyor... sadece 2 kelime ile size şunu diyeceğim ;

YAZIKLAR OLSUN!!!

sadece budur bundan sonra klasik server açılana kadarda beklemeyeceğim. zaten her şey böyle oluyor oyunun en gzl hali En Sadeolanıdır. tebrikler oyunun içine ettiniz...

aynı fikirdeyim . yazının altına imzamı atarım.

ranger
07-12-2011, 17:07
aynen katılıyorum oyunun espirisi kalmadı bir kahraman yarattılar ne olduğu belli değil herkes avunma askeri basmıyor kahraman geliştiriyor başka köylere saldırı yapmanada gerek yok vahalara git gel yeterli herkes kendi başına takılıyor

ranger
07-12-2011, 17:12
sana katılıyorum

Mad Fighter
23-12-2011, 11:34

YAZIKLAR OLSUN!!!

Üstadım bi düzeltme yapmak istiyorum :) Klasik serverde en az 40000 kişi oluyordu taaki bu seneye kadar.. T4 açtılar oynayan taş çatlasa 15-20 bin :)

jasesuva
26-12-2011, 00:45
aynennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn nnnnnn klasik istiyoruzzzzzzzzzzzzzzzzzz

turan
29-12-2011, 00:36
klasik server ben de istiyorum.umarım açılır.açılırsa hesap alırım yok yine yeni sürüm olursa travian hayatı bitmiştir benim için:)

THYPON
07-01-2012, 01:32
klasik istiyoruz arkadaş osu busu yok

serge
10-06-2012, 09:05

Toyton
15-06-2012, 15:11
Açılcak mı acaba klasik server

PokerFace
25-06-2012, 21:48
Zaten var ama oyuncu sayısı dolu diyor.

Edit:Başlıkla konu hiç uyusmuyor ben mesajına bakarak cevap verdim.

TakeMyLife
01-07-2012, 15:33
en kısa zamanda bir klasik server açılmasını isiyoruz yetkililer lütfen ilgilenin

beşiktaşlı
19-07-2012, 10:41
klasik server istiyoruz...

fufu75
27-12-2012, 16:55
trxoyun oynayın bence
3000x falan açılıo orda
her 5 gün ,yeniden açılıo 3000x server
kaçıranlar için

:D

rhh16
11-01-2013, 20:18

mustafa00
11-01-2013, 20:23
Anılarım depreşti.

Kahya
11-01-2013, 20:31
Klasik server s5 bitince acılacak ve büyük ihtimalle buda ep ey zaman alacak bu yüzden her ay en az 1 server acan travian iş klasiğe gelince duruyor yetkili kimse yeter artık acın su klasik serveri!!!!
NEDEN BÜYÜK YAZDIĞIMIDA ACIKLAYAYIM BUNLAR KÜÇÜK YAZI OLUNCA OKUMUYORLAR GÖZLERİNE SOKMAK GEREK BAZI SEYLERİ...!

C.DUDAYEV
11-01-2013, 21:01
Bence hergün buraya yazarak güncelleyelim , klasik serverlar çoğalsın :D

mustafa00
11-01-2013, 22:32
Bence hergün buraya yazarak güncelleyelim , klasik serverlar çoğalsın :D
1 yıl önce böyle yaz(mışım)dım.

Fakat ne kadar klasiği sevsem de bir yerden sonra T4'e alıştım. Taktikler falan hep ona göre. Bir daha açılsa oynamam. T4 yeni çıktığında iki sürümde beraber açılmalıydı.

makarna
06-02-2013, 23:51
Ben de klasik server istiyorum eskiden ne güzel oynardık oyundan soğuttular!

makarna
06-02-2013, 23:52
Klasik server açın !

greenpeace
06-02-2013, 23:57
en hızlısından yeni bir klasik server istiyoruz.

gogicakmak
07-02-2013, 08:06
arkadslar bu klasik server aclıması icin nereye yazı yazmamız lazım ? bilen biri varsa yazsın herkez oraya yazarsa acılır yeni klasik.

taneri
08-02-2013, 22:36
klasik server talep ediyoruz

aksaray.68
08-02-2013, 22:56
klasik server açılmalı

onur2005
09-02-2013, 01:17
BU YENİ SERVERLAR MANTIKLI DEGİL SADECE PARASI OLAN KAZANIYOR ÖYLE Kİ... İLK OYUN BAŞINDA 10 MACERADAN SONRA SATIŞDAN ALINAN FERMAN İLE KAHRAMAN HAMMADDE KISMINI EKLEYİP COK FARKLA GECEBİLİRSİN... nE İLE YAPILIYOR PARA.. MİLLETİN KAHRAMANI SEVİYE 9 10 DA PARA VERENİN KAHRAMANI SEVİYE 50 60 DA ÇOK BÜYÜK BİR FARK.. BUNUN YANI SIRA 1 KAHRAMAN ORDU KESİYOR HEM SALDIRIDA HEM SAVUNMADA.. EK OLARAK PARAN VARSA BİRAZDA YAGMAN VARSA OYUNDA 3 GÜN KORUMA SÜRESİ KALKTINDAN SONRA 1 GÜN İÇİNDE 2. KÖYÜ ÇOK RAHAT ATABİLİYORSUN ( KÜLTÜR PUANI ) VEREN SANAT ESERİ SATIYORSUNUZ ÇOK SAÇMA BİŞİ HERŞEYİYLE %100 PARA OLMUŞ..ŞÖYLE BİR DURUM VAR PARA VERMEYENLER OYUNDAN SOGUYUP OYUNU BIRAKIRSA PARA VERENLERDE KULLANICI AZALDIGI İÇİN OYUNU BIRAKIR MULTİ ROBOT KÖYLER ACMANIZ SADECE SERVER GİRİŞİNDE KULLANICIYI COK GÖSTERİR... BURADA YAZMAMIZ BİŞİ DEGİŞTİRECEGİNİ SANMIYORUM OKUYORSUNUZ AMA TAKAN YOK.. BAŞKA BİŞİ OLSA SANİYEDE CVP VERİRSİNİZ.. AMA BUNA HİÇ TIK YOK...

kafkasbeyi
09-02-2013, 03:40
Klasik server talep ediyoruz;. KLASİK SERVER TALEP EDİYORUZ....... Klasik server istiyoruz ; LÜTFEN

drakoking
10-02-2013, 14:02

Klasik server istiyoruz!!!

kafkasbeyi
16-02-2013, 18:47
Klasik server talep ediyoruz;. KLASİK SERVER TALEP EDİYORUZ....... Klasik server istiyoruz artık açın bir zahmet

kafkasbeyi
07-03-2013, 23:08
Klasik server talep ediyoruz;. KLASİK SERVER TALEP EDİYORUZ....... Klasik server istiyoruz ............
Artık açın bir zahmet

kanbei
15-03-2013, 19:01
Sana katılıyorum.Bence de klâsik server açılmalı.T4 bazı kişilerin hoşuna gitti, bazılarının gitmedi.Bence her ikisinden de açılmalı.

KLÂSİK SERVER TALEP EDİYORUZ!

LÜTFEN BU YAZIYI ÇOĞALTALIM!

fersanli
15-03-2013, 22:02
Valla açılsın, hemde speed'in bir klasik versiyonu açılsın bir de T4 olanı ne süper olurdu. Yalnız böyle renkli boyalı yazınca açılır mı bilemiyorum ben normal yazıyım dedim :p

topalosman
15-03-2013, 22:41
yav birtane sped açsınlar millet jübile yapsın

kanbei
16-03-2013, 23:42
http://forum.travian.com.tr/showthread.php?81251-T4-Hakk%FDnda-%D6neriler&p=1620598#post1620598

Ayrıca bu konuya desteklerinizi bekliyorum. :)

LaST-LeGioN
22-03-2013, 23:16
facede paylaşmış .com da açılacak,
hatırlı olsun. bende ne zamandır bekliyordum

KamoN
19-04-2013, 20:00

YAZIKLAR OLSUN!!!

arkadasımız olayı acıklamıs kafamızdan gecenlere tercuman olmus daha ne denir ki ...

melibuyuk
22-04-2013, 17:07

YAZIKLAR OLSUN!!!

katılıyorum. almanlardan beklemezdim

y.sultan selim
23-04-2013, 22:17

SulLiVaN
01-05-2013, 09:03
Bana sorarsanız bir yeni versiyon birde eski klasik server acsınlar bakalım hangisi daha cok oynanacak

SulLiVaN
01-05-2013, 09:07
Bizim taleplerimiz isteklerimiz onların umrunda değil adamlar dönen paraya bakıyo

y.sultan selim
05-05-2013, 23:38
arkadaşlar com severinde klasik açtılar birçok arkadaşımız orda oynuyor birlikler kuruldu klasik severlere jübile fırsatı haydi hep beraber oraya

ultrAslan
13-05-2013, 20:24

YAZIKLAR OLSUN!!!

oyunun en sade hali bu emin misin :D

http://www.lingualgamers.com/thesis_images/travian_battle.jpg

asi1972
20-05-2013, 23:43
Bu oyuna ilk başladığımda köyüme ortak olan arkadaşa altın alalımmı diye sormuştum
cevabı

EZİKMİYİZ LAN BİZ altınla üstünlük sağlayalım

T4 görünce normal şartlarda oyunu oynayamayanlara kendilerini avutmaları için şans verildiğini anladım

hem onlara şans hem traviana para
30 40k kişi klasik istemiş o kadar önemli değil
kaçı para veriyor o önemli :)

bazıları yorum yapmadan yazayım
arada bende altın alıyordum 1 serverde 40 tl
ama t4 kadar avantaj sağlamıyordu :(

FLushRoyaLe
06-06-2013, 19:21
Travian Klasik T3 modu TR'de ne zaman açılacak?

Puma61
14-06-2013, 22:37
Klasik Server bekliyorumm. :D :eek: episod da bizi görcek mi ? :confused: :rolleyes: :cool:

Puma61
07-07-2013, 23:18
düzenlendi... edit

enes2731
09-07-2013, 23:28
Ya herkes istiyo görüyorum ankete katılıp oylayın sesimiz duyulsun açılsın şu server

Asterix&Oburix
21-07-2013, 19:16
http://forum.travian.com.tr/showthread.php?t=82929

Klasik server için desteklerinizi bekliyorum.

Neanderthal
18-11-2013, 20:32
Arkadaşlar hala haber vs. yok mu, yabancı serverlarda falan klasik server açılmayacak mı?

çakır_baba
18-11-2013, 23:42
bir klasik server açmadınız ya helal olsun valla ...
Bundan sonra klasik diye bir şey yoksa, yetkililerden biri
kesin olarak yazsın, boşuna beklemeyelim.
T-4 oynamıyoruz, forum hesabını da silip gidelim
boşuna her gün haber bakıyoruz burada...

miralay11
11-06-2014, 17:17
sır bunu paylaşmak için gridim KLASİK SERVER TALEP EDİYORUZ

trabzonsporlu
11-06-2014, 17:22
sır bunu paylaşmak için gridim KLASİK SERVER TALEP EDİYORUZ

Zaten var klasik server kardeş.
http://tcx3.travian.com.tr/

bagi
11-06-2014, 17:36
sakin ol ayol

mustafa00
11-06-2014, 18:12

Anılarım depreşti.

Zaman çok çabuk geçiyor ya. Bu mesajı neden yazmışım ben?