PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Alemin Kralı (-_+) Birliklikleri

denizci07
29-06-2011, 21:36
Dostlar genel bir formumuz olsun. berbarer zaman geçireceğimiz geyik yapacağımız bi yer olsun diye açıyorum bu konuyu. lütfen siz sağdan soldan gelen seviyesiz tartışmalara girmeyin. yazanları tınlamayın :)))

serverda oyunun en çok keyfini alan birlik olarak burdada öyle olacağını düşünüyorum.

esrar
30-06-2011, 10:48
aynen dedıgın gıbı sewıyesızlerın aramöızda ısı yok beyler ona gore takılın:D
bu arada mehmet kardesım - + dakı savas kokusu ne zaman dınecek:D
sıkıldım la bu kokudan:D

Frodo
30-06-2011, 20:25

savaş kokusu derken başkanım :) bittim sen arkadaşım sil hesabını

:)

denizci07
30-06-2011, 21:50
valla bizde savaş bitmez. rakip bitse yine bitmez. siz şirvanla bana takılırsanız hiç bitmez. sıkıldında savaş olmasın 1 hafta sonra kime saldırıyoruz diye gelirsiniz :)))
bölgemizde birlik kalmadı hepsini dağıttık. bi kaç kişi kaldı onlarda bi kaç güne hallederiz. bölge içi savaş biter ama bu seferde bölge dışına çıkarız.
oyunun zevki savaş değil mi. bizde onu yapıyoruz. saldırıkende savunurkende gülüyoruz :)))
rakip kalmassa şirvan saldırı düzenler bana bende savunma toplarım ona.yani bizde savaş bitmez :))

esrar
01-07-2011, 21:42
savaş kokusu derken başkanım :) bittim sen arkadaşım sil hesabını

[QUOTE=Frodo;1236594]savaş kokusu derken başkanım :) bittim sen arkadaşım sil hesabını

estagfurullah sensın bızım baskanımız..senın ıcın gomduk collere askelerı senden buyuk baskan mı olur:D

istanbula yolun dusmez mı senın :D

Frodo
03-07-2011, 22:10
[QUOTE=Frodo;1236594]savaş kokusu derken başkanım :) bittim sen arkadaşım sil hesabını

estagfurullah sensın bızım baskanımız..senın ıcın gomduk collere askelerı senden buyuk baskan mı olur:D

istanbula yolun dusmez mı senın :D

BAK Bizden başkan olmaz fehmi hoca biz altta yazan ismin çırağı olabiliriz sadece benim kızdığım tipler albayrak bizi yıkıyo die ağlayıp sonra Şafağı kurduktan sonra höhöyytt bu iş böle olmaz arkadaşım die estiren eziklerdi :) onun dışında şevko abi sen ve ati abime dicek söz yoktur.. ŞAFAK İLETİŞİM SORUMLUM :) istanbula geliorum bu arada ağustos sonunda nasipse beni alsana haydarpaşadan :D

esrar
03-07-2011, 23:52
[QUOTE=esrar;1237802]

BAK Bizden başkan olmaz fehmi hoca biz altta yazan ismin çırağı olabiliriz sadece benim kızdığım tipler albayrak bizi yıkıyo die ağlayıp sonra Şafağı kurduktan sonra höhöyytt bu iş böle olmaz arkadaşım die estiren eziklerdi :) onun dışında şevko abi sen ve ati abime dicek söz yoktur.. ŞAFAK İLETİŞİM SORUMLUM :) istanbula geliorum bu arada ağustos sonunda nasipse beni alsana haydarpaşadan :D

ayıpsın sen ya...gelde bır de bogazda tekne turuyla cay ısmarlıım sana :D

Frodo
04-07-2011, 21:16
[QUOTE=Frodo;1238965]

ayıpsın sen ya...gelde bır de bogazda tekne turuyla cay ısmarlıım sana :D

yaaa la bırak öle diolar sonra toz oluolar ortadan işim çıktı hanım doum yaptı falan die :) :D

esrar
05-07-2011, 09:42
[QUOTE=esrar;1239015]

yaaa la bırak öle diolar sonra toz oluolar ortadan işim çıktı hanım doum yaptı falan die :) :D

ole dıen der mılletın agzı torba degıl ama bızde laf agızdan cıktımı tamamdır:D

eagle87
06-07-2011, 20:59
vayyy frodo buralardaymış naber la başgan bakıyorum s16 bitmeden kuzey olmuştun şimdi de artılı eksili seyir izliyorsun hatırladın mı yönetici ve gece boyu şafak wowa bakan birlikdaşını ya da şöyle diyim 10 köyü ile dalga geçmeye çalıştığın ama senin 3 katı saldırı puanına sahip birlikdaşını.. Hani s8 e gel demiştin s8 açılmadı niye davet etmedin s6 ya maçan yemedi mi yoksa ya da bir kaç feyk alıp hemen kendini artılılara mı atıverdin koçum başgan ya şafak sana minnettar keşke 16 yine açılsa haydi dalıyoz desen dehşetlere dalsak özledim vallahi :)

Frodo
06-07-2011, 22:22
vayyy frodo buralardaymış naber la başgan bakıyorum s16 bitmeden kuzey olmuştun şimdi de artılı eksili seyir izliyorsun hatırladın mı yönetici ve gece boyu şafak wowa bakan birlikdaşını ya da şöyle diyim 10 köyü ile dalga geçmeye çalıştığın ama senin 3 katı saldırı puanına sahip birlikdaşını.. Hani s8 e gel demiştin s8 açılmadı niye davet etmedin s6 ya maçan yemedi mi yoksa ya da bir kaç feyk alıp hemen kendini artılılara mı atıverdin koçum başgan ya şafak sana minnettar keşke 16 yine açılsa haydi dalıyoz desen dehşetlere dalsak özledim vallahi :)

he geldi seviye fakiri ne o 11.köyü açabildinmi :) S5te dur benden 3 kat saldırı puanın fazladır senin şimdi s5ten s6ya saldırı çıkarsın falan hamazanallah neyleriz biz :) ne o ati abi gibi bi delikanlı buldunmu eteğinin altına saklanacağın belkide waymouse u bulmuşsundur karakter analiziniz uygunda aklıma geldi bi an :) sen hangi dünyalardasın bilmiyorum ama ben s16 bitmeden kuzey ede lords birliğinede gittim Genel Başkan olarak birleşim birliklerine gidilir Hatta laxalp ve ayjet başkanda Şafak birliğimize gelmişti ama oyunla pek ilgin olmadığı için hayatında ilk defa gördüğün Wowa bakmaktan birliklere bakamadın sanırım younluktan :) abi albayrak bizi yıkıyo şöyle eziyo böyle büküyo albayrağı Kanun yapan eze eze Şafak yapan adama dönüp sonra Eyy darksun eyy frodo işi bilmionuz. oyununda tam son günü delikanlımısın koçum sen? yada adammısınki 10aylık serverda hiçbiyerde adın geçmemiş server sonunda 1200 defans puanı olup ahkam kesiyodun seni hatırlamammı orda sövüp saydırdığın albayraklar bile senle dalga geçti... biraz surat olsa gelip buraya cümle kurmassın s6ya davet etmemişim hani sallıyodunya msnimde kayıtlısın die orda KÖRLER için yazmıuştım s6dayız die neyse şimdi al 10 köyünüde Büyük festival yaptır Ziraa hem oyunda hemde hayatta Kültür puanın çok düşük :)

eagle87
07-07-2011, 00:35
yazını biraz çözdüm gerçekten çok bağlantılı kültürlü bir yazı olmuş harika enfes.. hatırladın demek acı söylediklerim iyi koymuş hala dökememişsin içini hadi konuş :) şimdi oyun bilmiyorsun diye kızma bana orada bana 10 köylüsün derken sen, millet 10 köylü olmasıyla mı yargılıyorsun diyordu saldırı puanı kişisel başarıyı gösterir saldırı ordusu basmak oyunun en başta bilinmes gereken diğer unsurlar ise işin incelikleridir sen daha cermen ırkın 9 arla merkezinle rezilliğe imza attın boşuna savunma kendini.. :) ayyrıca yetmezmiş gibi burada da defansıma laf etmişsin defans birlik işi demek ki gelemediler tırstılar ya da ordumu kaybettiğimden önemsemediler kim bilir ancak defans birlik işidir bunuda aklına sok hani boşuna oradan sallama :) evet s5teyim gel istersen bir zamanlar ahbabın olan inanç waymouse hep oradalar senin arkandan da pek konuşmuyorlar (al sana bir karakter analizi daha) fakat sadece bana hakaret etmek kesmiyor seni, senin gerçek yüzünü ve oyun bilmez ama 3-5 kişiden oluşan çevrenle (arkadaşların hiç alınmasınlar kendileri eminim ki kaliteli insanlardır sorun onlarda değil senin onların var olmasıyla kendini halt sanmanda)kendini nimetten saymanı ortaya çıkaranlara sinirlenip sen konuşabiliyorsun.(yeşim hanımda orada yıkılmasını bizim birlik engelledi gel bak sensiz bir şey yapamadılar sen deki dalalım dalarız kazanırız süpersin başkansın sen daha ne olsun).. bu arada bilgin olsun ben hiç waymousenin birliğine girmedim hep ordulardaydım şafak oraya gitti dediklerinde sırf seni bulmak için gittim ama yoktun neymiş msnden öğrenecek mişim niçin ekleyeceğim seni ki msnde küfürleşmek için mi gerek yok zaten sen et bana umrumda değil ama azıcık erkek olsaydın buradan özelden yazardın bu kadar iddalı konuşup beni bitmiş s16dan s8 e çağıran adam zahmet edip s6ya da çağırır.. zor değil ya nickimi biliyorsun tüm gerçekleri yüzüne vuran kişiyi bunca ay unutmadıysan nickimi arayıp bulmak senin için epey kolay olsa gerek yazardın gelirdim s6na kapışırdık hem bak avansta veriyordum sana lords şafak kuzey karşında ise ben.. sen desteğini alırdın onlardan ben artık kimden bulursam 3-5 destekle idare ederdim sen artık 17-18 köyünde beni döverdin orada susardım ama yemedi gülüm yemedi itiraf et. itiraf demişken yalnız bunu değil darksundan geçtiğin ve abim dediğin inanç abiye sövdüğün allyi itiraf et. casus var diye bizim birliğin askerlerinden nemalanmaya çalıştığını itiraf et. oyunun son zamanlarında benim değil senin ve arkadaşlarının atilla abini eteğinin altına saklanmaya çalıştığını itiraf et.. ayrıca bu son olsun tartışmaya atilla abiyi dahil etme sen de seversin onu bende severim boşuna muhabbete dahil olmasın şunu da iyi aklına sok atilla abinin merkezi dahil olmak üzere bizim birliğin merkezleri hep yanyanaydı oyuna birlikte başladık s17 den gelen bir dostluktu ama anlayamazsın ki senin dostluğun profilinde waymouse canımdır cicimdir burada ise şerefsizdirden ibaret olduğu için anlayamazsın.. Hakaretvari yazılarına devam edebilirsin şimdi ama gayret etme haklı olduğumu düşündüğüm konularda hakaret beni ezmez sadece karşımda ki seviye noksanıyla eğlenmemi sağlar bayılırım anlayacağın :)

Frodo
07-07-2011, 22:35
yazını biraz çözdüm gerçekten çok bağlantılı kültürlü bir yazı olmuş harika enfes.. hatırladın demek acı söylediklerim iyi koymuş hala dökememişsin içini hadi konuş şimdi oyun bilmiyorsun diye kızma bana orada bana 10 köylüsün derken sen, millet 10 köylü olmasıyla mı yargılıyorsun diyordu saldırı puanı kişisel başarıyı gösterir saldırı ordusu basmak oyunun en başta bilinmes gereken diğer unsurlar ise işin incelikleridir sen daha cermen ırkın 9 arla merkezinle rezilliğe imza attın boşuna savunma kendini.. ayyrıca yetmezmiş gibi burada da defansıma laf etmişsin defans birlik işi demek ki gelemediler tırstılar ya da ordumu kaybettiğimden önemsemediler kim bilir ancak defans birlik işidir bunuda aklına sok hani boşuna oradan sallama evet s5teyim gel istersen bir zamanlar ahbabın olan inanç waymouse hep oradalar senin arkandan da pek konuşmuyorlar (al sana bir karakter analizi daha) fakat sadece bana hakaret etmek kesmiyor seni, senin gerçek yüzünü ve oyun bilmez ama 3-5 kişiden oluşan çevrenle (arkadaşların hiç alınmasınlar kendileri eminim ki kaliteli insanlardır sorun onlarda değil senin onların var olmasıyla kendini halt sanmanda)kendini nimetten saymanı ortaya çıkaranlara sinirlenip sen konuşabiliyorsun.(yeşim hanımda orada yıkılmasını bizim birlik engelledi gel bak sensiz bir şey yapamadılar sen deki dalalım dalarız kazanırız süpersin başkansın sen daha ne olsun).. bu arada bilgin olsun ben hiç waymousenin birliğine girmedim hep ordulardaydım şafak oraya gitti dediklerinde sırf seni bulmak için gittim ama yoktun neymiş msnden öğrenecek mişim niçin ekleyeceğim seni ki msnde küfürleşmek için mi gerek yok zaten sen et bana umrumda değil ama azıcık erkek olsaydın buradan özelden yazardın bu kadar iddalı konuşup beni bitmiş s16dan s8 e çağıran adam zahmet edip s6ya da çağırır.. zor değil ya nickimi biliyorsun tüm gerçekleri yüzüne vuran kişiyi bunca ay unutmadıysan nickimi arayıp bulmak senin için epey kolay olsa gerek yazardın gelirdim s6na kapışırdık hem bak avansta veriyordum sana lords şafak kuzey karşında ise ben.. sen desteğini alırdın onlardan ben artık kimden bulursam 3-5 destekle idare ederdim sen artık 17-18 köyünde beni döverdin orada susardım ama yemedi gülüm yemedi itiraf et. itiraf demişken yalnız bunu değil darksundan geçtiğin ve abim dediğin inanç abiye sövdüğün allyi itiraf et. casus var diye bizim birliğin askerlerinden nemalanmaya çalıştığını itiraf et. oyunun son zamanlarında benim değil senin ve arkadaşlarının atilla abini eteğinin altına saklanmaya çalıştığını itiraf et.. ayrıca bu son olsun tartışmaya atilla abiyi dahil etme sen de seversin onu bende severim boşuna muhabbete dahil olmasın şunu da iyi aklına sok atilla abinin merkezi dahil olmak üzere bizim birliğin merkezleri hep yanyanaydı oyuna birlikte başladık s17 den gelen bir dostluktu ama anlayamazsın ki senin dostluğun profilinde waymouse canımdır cicimdir burada ise şerefsizdirden ibaret olduğu için anlayamazsın.. Hakaretvari yazılarına devam edebilirsin şimdi ama gayret etme haklı olduğumu düşündüğüm konularda hakaret beni ezmez sadece karşımda ki seviye noksanıyla eğlenmemi sağlar bayılırım anlayacağın

şimdi tüm yazını okuyup değerlendiremicem senin kadar boş vaktim olmuyor maalessef 1.si ben sana s6ya gel demedim sen ben seni bulacam frodo başkan şöle yıkacak böle kesecem die ahkam kestin 2.si inanç abiye darksun hesabından( berkay abinin hesabının adıdır darksun benimki Frodo daha kim hangi hesapta oynuyor onu bilmiyosun dangoslaşmanında bukadarı pesss) ally msjı atıldı hakaret edildi dedin hesabın hacklendiğini kanıtladğımız(inanç abi hesabın hacklendiğini kendide msj attı) (ayrıca sen rahat ol s6dada hesabı var inanç abinin) halde orda ajitasyon yapıp adamcağıza vaah tühh küfür edildi die dem vurdun 3.sü, bana; sende ozaman netteydin hatta msnin açıktı dedin(!) en büyük bomba yalanında burda zaten şimdide kalkıp seni ne die eklicem msne küfürleşmek içinmi diosun o yüzden kendi karmaşanda boğulmanı izlemek acizlikte ileri boyutun dehalığını açıklıyor :) hahahaaha buna çok güldüm sen kaçıncı seviyede bi yalancısın ya la yuhh... 4.sü ben waymousa şerefsiz demedim dememde asla( ispatla bunu hesabımı silmezsem aziz yıldırımdan beter olayım ehehehe ) senin küçük beyinciğinin anlayamayacağı bir manevi bağ vardır aramızda ( ki s8e gitcez dedik Waymouse sonerle tanışıp kanki olduğumuz serverdi ) o yüzden söylediğin herşey yalan dolan palavra.. gelelim 10 köylü cermene :) sen hangi serverlarda kaç köy açtın bilmiyorum cermen için köy önemli değil derken üretim yapmadan ordu yada savunma basmayı nasıl düşünüp nerden çıkardın bilmiorum haa multi köylerin varsa ayrı tabi onu bilemem. köy sayısıda asker sayısıda üretiminin 15-20 milyonlara ılaşmasıda oyun bilirliği ile ilgilidir ne kadar oyunu bildiğini kanıtlıosun böle konuşmaya devam et. bir dier tezatında küçük aklınla bana kimse saldıramadı yemedi falan demişsinya SEN KİMSİN yaaaaa sana nie saldırsın Dehşetler? Koca ŞAFAK birliğinde 600 oyuncudan 1tanesiydin nerde ismin yazıyordu hangi görevlerde bulundun ? stratejik ne önemin vardı? tılsımın hiç oldumu ? saldırı almıosun ve tüm servera meydan okuyan dehşet birliği benim 10 köylü hesabımdan tırstı demekki die dem vuruosun! bumu senin oyun bilgin :) atila abilerle merkezinin yan yana olmasından kaynaklıdır zaten serverin sonunu görmende.. sanmıyorumki 3-5 tanıdığının dışında kimse seni önemsesin.. bana diosunya arkadaşların şöle böle die gözüne gözlükmü takarsın beynine bi manifotmu artık bilmiorum oyun sonunda aylarca savaştığüımız dehşet birliği başkanı burunoba birleşim birliği başkanı Lords Ayjet başkan profillerinde centilmenliğimden ötürü tebrik etmiştir. haaaaaaa sen bunu sölerken -+ da Kanun albayrak savaşınıda hatırlatıyım 17.sıradaki Kanun birliği ve 2.sıradaki Albayrak birliğini gözünün önüne getir albayraktaki madalya manyağı bi ton oyuncuyu hatırla ve ilk 20deki 5 albayrak birliğini!! Kanun başkanı Frodo bu halde albayrak birliğine savaş ilan etti o beğenmeyip salakça yorumlarınla yerden yere vurduğun adamlar frodo, darksun, gundogusu, waymouse, M&T ben orda Tr02 mi nedir senin varlığından bile habersizim devam birliklerimizin birinde oyunda235665 sıradaki adamsın. ve kanun albayrak savaşı biter sıralama Kanun birliği 4.sıradadır Albayrak 7.sırada birleşip Şafak ismini alırlar aylarca savaştan sonra bölge zayıflar ilk20de 8 birliğimiz olacakken 5 birliğimiz kalır yüzlerce adam hesap siler merkezleri yok olur ( ki sen hala küçük beyin yorumlarınla 9tarlalı merkezlerden bahsedersin :) ) Dehşet tılsımlarımızı aldığı için savaş açarız %51 mağlup ayrılırız ( T.c. isimli dehşet oyuncusu hala S6da Amon_ra ismiyle oynamaktadır kendisinide yakınen tanırım bana üfürüyor dersen kendisi ile konuşursun yalnız kapak epeyce büyük olur kaldıramazsın ) Wowu kazanma gibi bi ihtimalimiz yoktur çünkü 1wowumuz hesap siler 2.si şuan Zehir nickli ile oynayan zerty şevket abimizin wowudur 65den sıfırlanır 3.wowumuz atila abidir ( şu senin gecelerce emek verdim dediğin gecelerce telefon ile almanyadan beni arayan atila abimin ) Dehşetin karşısında Desteklediğimiz Kuzey wowu 100 yapar Atila abimiz 97de kalır ( atila abiye Kuzey birliğinden tek saldırı gelmemiştir ) ve bizde sözümüzü tutarak kuzeyin wow kurmasına göz yumduk çünkü bizde laf ağızdan çıkar başka yerlerden değil. Şimdi tüm bunları anlattım salak-saçma yazılarını okuyanlar frodo-darksun u yanlış analiz etmesin.. sanada bu son msjımdır maçan yiyosa gelirsin beni pişman edersin.. bu cümlelere yeniden s6ya hesapta açarım sırf sen gel die :) ama seninkisi mahalledeki çocukların seninle görüşcez tehdidinden öteye geçmez. seningibileri çok gördüm oyüzden karnımız tok aslanım. sendeki yürek 10 ay altında oynadığın adama aman başkanım canım başkanım dediğin adama serverin son günü o geçen 10aydan sonra düşmanların bile güleceği suçlamaları yöneltmeye yeter. 10aydır nerdeyse arkadaş tam son gün delikanlılığı tutmuşş. asıp kesmişş pehh ne kadar mesnetsiz gereksiz sığıntı adam varsa senin gibiler yani aynı hareketleri yapar oyüzden istediğin kadar bitaraflarını zorla sana cvp dahi yazmıcam. hadi arkadaşım nice 11.köylere.. :)

eagle87
08-07-2011, 17:31
sadece kırmızıya cevap atıyorum beynin sulandı anlaşılan msnde ortak konuşmaya girdik ben dedim inanç abiye al diye sana da inanmıyorum dediğimde cevap evremeden gittin tırstın ayrıca işin bu düşünüp düşünüp iki gün sonra msj atıyorsun boşbeleşin önde gidenisin gel s8 deyiz diyen adam çağırır da kardeş ahkam kesmişim ilk sendin s8den bahseden seni s8de bulacağımı kastettim tabi sen bunu anlayamadığından diyecek pek laf bırakmıyorsun diğer yazdıklarını okumadım bir ara okur cevap yazarım :)

Frodo
08-07-2011, 20:45
cevap yazmıcamı konuyu uzun uzun anlatan msjımda dile getirmiştim. bu msjımın amacıda -+ birliğinden ve özellikle archon fehmi hocamdan çok özür dilemektir. maallessef forumunuz bir kendini bilmez tarafından sabote edildi, bizede cevap hakkı doğmuştu aldı cevabını efendice gitmesi lazım bu saattten sonra.. :)

Herkeze iyi oyunlar

eagle87
09-07-2011, 15:22
kaybol git rezil herif az erkek ol çağır gör o kadar arkadaşın var bir çok kişinin kuklasısın işte korurlar seni ama diyorum erkeksen çağırırdın bu kadar başka bir şey demiyorum diğer yalanlarında sana kalsın dilediğine dilediğin yalanı atarsın o senin karakterin olmuş zaten diyecek pek bir şey yok..

ermanbey
10-07-2011, 14:33
Süper atışmalar daha bol olsada canımız sıkıldıkça okuyup travian cemaati hakkında fikir sahibi olsak :D

Frodo
10-07-2011, 18:26

gerçekleri duymak ağır olmalı hakaretler başladı bunun adı ezikliktir :). bu arada duydumki insomnia 11.köyünü açmış demekki etkili oldu aldığı dersler

ahahaha oku oku bak bidaha link veriyorum :D :)

http://forum.travian.com.tr/showthread.php?63991-Alemin-Kral%FD-%28-_-%29-Birliklikleri&p=1242954&viewfull=1#post1242954

eagle87
11-07-2011, 09:06
yok hakaret değil gerçekler güzelim doğru değil mi s16 gürleyen başkan frodo çağıramadı o kadar işte.. gel canımın içi s5 gel tokatlayayım evet daha 11. köyümü kurdum sen naptın 9 tarla cermen merkezinde tarlaları 13 mü ah ah oyun bilmez iki muhabbetle kendini nimetten sanan insanlar var hayat işte onlara hayat :)

esrar
13-07-2011, 13:33
o kadar yazının ıcınde azız yıldırımıda yazdın ya.lanetler gelsin:D...senınle 31 temmuzdakı mactan snr gorusces...bi ara sewınmısınızdir super kupada fb oynamıcas dıye ama desene bızımkıelrdede kupa şikesi cıktı..ızmırdekı fb bjk macı aklıma geldıde way anasını sayın seyırcıler:D

oraya yazdın ya sana gelırken koyun ısmını aziz yıldırım yapacam ona gore defans topla degıstırmessem anlakı fake:D:D:D:D

Frodo
30-07-2011, 21:37
o kadar yazının ıcınde azız yıldırımıda yazdın ya.lanetler gelsin:D...senınle 31 temmuzdakı mactan snr gorusces...bi ara sewınmısınızdir super kupada fb oynamıcas dıye ama desene bızımkıelrdede kupa şikesi cıktı..ızmırdekı fb bjk macı aklıma geldıde way anasını sayın seyırcıler
oraya yazdın ya sana gelırken koyun ısmını aziz yıldırım yapacam ona gore defans topla degıstırmessem anlakı fake:D

değerli dostum feho :) fakeleri bana atcaktın Şafak oyuncusu beylerbeyine değil :D allah senide aziz yıldırımıda bildiği gibi yapsın bakalım 31 temmuzdan sonra bu iddialı açıklamalarını ve demeçlerini görücess

yukardaki ezik sana cevap vermiorum başda aldığın kapaklar yanına kar kalsın 9tarla merkezle wow kuranı gördümde senin gibi 11 köyle oyun bitirip ağlayan eziğide çok gördüm, ilk değilsin. ezikliğin doğası server bitmiş s5e gel dio ahahah :) geçti canım geçti hadi farmvillede köy aç :D

esrar
31-07-2011, 09:25
değerli dostum feho :) fakeleri bana atcaktın Şafak oyuncusu beylerbeyine değil :D allah senide aziz yıldırımıda bildiği gibi yapsın bakalım 31 temmuzdan sonra bu iddialı açıklamalarını ve demeçlerini görücess

yukardaki ezik sana cevap vermiorum başda aldığın kapaklar yanına kar kalsın 9tarla merkezle wow kuranı gördümde senin gibi 11 köyle oyun bitirip ağlayan eziğide çok gördüm, ilk değilsin. ezikliğin doğası server bitmiş s5e gel dio ahahah :) geçti canım geçti hadi farmvillede köy aç :D

degerlı dostum ermo:) cumlemızı bıldıgı gıbı yapsın..beylerbeyının safak oyuncusu oldugunu cok iyi bılıorum yaw ayıp sana...selam solersın bızlerden

Forza_
18-09-2011, 12:52
valla bizde savaş bitmez. rakip bitse yine bitmez. siz şirvanla bana takılırsanız hiç bitmez. sıkıldında savaş olmasın 1 hafta sonra kime saldırıyoruz diye gelirsiniz :)))
bölgemizde birlik kalmadı hepsini dağıttık. bi kaç kişi kaldı onlarda bi kaç güne hallederiz. bölge içi savaş biter ama bu seferde bölge dışına çıkarız.
oyunun zevki savaş değil mi. bizde onu yapıyoruz. saldırıkende savunurkende gülüyoruz :)))
rakip kalmassa şirvan saldırı düzenler bana bende savunma toplarım ona.yani bizde savaş bitmez :))

savaşmı ben savaşa karşıyım mehmet :)