PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Merkeze Girmeye Cesaret Edemeyip, Yanlara Yeltenenlere Bir Cevaptır NAM !!!

by bay
22-06-2011, 19:10
Nam Birliklerinin merkezlerine girmeye yürekleri yetmeyip, Strateji diye adlandırıp yan köylere dadanan birlik ilk defa görüyorum 8 senelik oyun hayatımda bu kadar Haince düşünceleri ilk defa görüyorum.Profillere yazıp stratejidir diyen ve merkezlere gelemeyen kişilere bunu özellikle diyorum NAM demek yürek demektir Merkezine girilmeyen köyün Yan köyüne bulaşılmaz.Bu Delikanlılıktır, oyuna ve oyuncuya Saygıdır.

Ksrlerin hepsine değil bu lafım ama onlar kendilerini biliyor.Teşekkürler NAM Merkezlere girmeye DEVAM !!! Biz giremediğimiz merkezin yan köylerine bulaşmayız KARAKTERİMİZ budur, karaktersizce oynayanları ise izleyip kılıcımı bilemekten başka birşey yapmıcam !!!

by ace
22-06-2011, 22:39
yürü be kardesim kim tutar seni:D

NdaLL
23-06-2011, 01:05
2011 - 2004 = 8
:)

reme
24-06-2011, 12:55
şimdi benım yankoylerıme gıren namların raporlarını koydurtma bana...

by bay
24-06-2011, 14:37
şimdi benım yankoylerıme gıren namların raporlarını koydurtma bana...

koy bakalım görelim.

reme
24-06-2011, 15:10
koy bakalım görelim.
sonucta gırdılermı gırdıler,bende tum namdan bahsetmıyorum ama,sonucta gırdıler.yanı burdan yok yan koymus muhabbetlerıne hıc gırme,sahsın adına sen gıurmeyınce,senın yan koylerıne gırılmesı gercekten ayıp,ama sızın ıcınızdede temız oynamayanlar var yanı.

by bay
24-06-2011, 19:36
sonucta gırdılermı gırdıler,bende tum namdan bahsetmıyorum ama,sonucta gırdıler.yanı burdan yok yan koymus muhabbetlerıne hıc gırme,sahsın adına sen gıurmeyınce,senın yan koylerıne gırılmesı gercekten ayıp,ama sızın ıcınızdede temız oynamayanlar var yanı.

dostum ben bu zamana akdar hiçbir namdan birisinin gidipte merkez dururken yan köyünü yıktığını şahsen görmedim ki yıkmışsada şöyledir adamın merkezi çok uzakta olur gelir dibinden köy acar onu yıkar ona lafım yok.

xwinxwar
25-06-2011, 09:09
yaw dostum sen nasıl bu kadar kendinden emin konuşuyorsun. şimdi birisi merkez dururken yan köye girdiğinizi ispat etse kalkıp özür dilemeyecek misin. mahçup olacaksın forumdaki itibarın zedelenir artık yazdıklarına kimse yeteri kadar güvenmez. senden ricam bu kadar emin konuşma ya da şöyle diyebilirsin bildiğim kadarıyla böyle bi olay olmamıştır diyebilirsin. kalkıp bu zamana kadar hiçbir nam oyuncusunun böle bişey yapmadığını sölüyorsun. bu serverde 500 civarı oyuncunuz sanırım vardır. sadece ana birliğinizde 50 oyuncu var. bu 50 oyuncunun oyun anlayışını nerden biliyorsun belki de yan köyü yıkmak oyuncunuzun o anki stratejilerine uyuyordur. bana kalırsa bu konu başlığını kapat çünkü her iki taraftada yan köye girenler muhakkak olur ve de bu yan köye girişler muhakkak bi nedene dayandırılır. onun için boşver gitsin oyundan zevk almaya bakalım :D

by bay
25-06-2011, 13:46
yaw dostum sen nasıl bu kadar kendinden emin konuşuyorsun. şimdi birisi merkez dururken yan köye girdiğinizi ispat etse kalkıp özür dilemeyecek misin. mahçup olacaksın forumdaki itibarın zedelenir artık yazdıklarına kimse yeteri kadar güvenmez. senden ricam bu kadar emin konuşma ya da şöyle diyebilirsin bildiğim kadarıyla böyle bi olay olmamıştır diyebilirsin. kalkıp bu zamana kadar hiçbir nam oyuncusunun böle bişey yapmadığını sölüyorsun. bu serverde 500 civarı oyuncunuz sanırım vardır. sadece ana birliğinizde 50 oyuncu var. bu 50 oyuncunun oyun anlayışını nerden biliyorsun belki de yan köyü yıkmak oyuncunuzun o anki stratejilerine uyuyordur. bana kalırsa bu konu başlığını kapat çünkü her iki taraftada yan köye girenler muhakkak olur ve de bu yan köye girişler muhakkak bi nedene dayandırılır. onun için boşver gitsin oyundan zevk almaya bakalım :D

Hahaha dostum server da yıkım olursa benim elimde sen merak etme ve bunuda ciddi ciddi söylüyorum ben gör me dim :) yıkmışlarsada sebebini söyledim sadece öyle yıkmışlardır.He sana şunuda diyim gelip merkezine girmiştir orada dans etmiştir askerleri sonra yan köylerini yıkmışlardır ona hiç birşey diyemezsin konu başlığındada yazıyor zaten.BİZ MERKEZİNE GİREMEDİĞİMİZ KÖYÜN YAN KÖYÜNÜ ELLEMEYİZ ! Sen bildiğini zannet iyi oyunlar sana.

xwinxwar
25-06-2011, 14:34
dostum çok iddialı konuşuyorsun bu oyun sonuçta bi yan köy yıkıldı diye gelip burda yancısınız diye ortalığı velveleye vermeye gerek yok. sana açık ve net söylüyorum öle dediğin gibi merkezde dans edildikten sonra yan köy falan yıkılmadı direk yan köy yıkıldı. hem de merkezin hemen bitişiğindeki yan köy. ama ben bu yıkıma oyuncunun oyun stratejisidir derim. dediğim gibi çok iddialı konuşuyorsun ve çok da iyi biliyorumki yan köye girildiği ispat edildiği zaman ona da bi bahane bulacaksın. forumum tümünü takip ederim ama çok fazla yazmam çünkü ne zaman birileri birşeyler yazsa polemiğe neden oluyor. niyetim polemik yaratmak değil sadece bu konu başlığının çok gereksiz olduğunu ve yan köy yıkımlarını sadece kasırgadelilere maletmeniz anlamsız. 3 serverdir oynuyorum yan köy yıkımları hep olur ve sürekli bu yan köy yıkımlarına bahane bulunur. dediğim gibi niyetim polemik yaratmak değil ama sadece sana şunu sölim merkezde öle senin dediğin gibi dans yapılmadan hatta merkezde çakılıp da yan köy yıkan oyuncu(larınız) vardır. bunun için de kimseyi suçlamıyorum. tebrik eder geçerim. :D
eğer burda isim vermiyorsam da köyümü yıkan oyuncularınıza olan saygımdandır. ve de konuyu çok fazla uzatmak istemiyişimdendir. son olarak o yazıyı düzelt istersen merkezine giremediğin oyuncunun yan köyüne de girebilirsiniz diye. ha son olarak yan köyüm yıkıldıktan sonra merkezim de yıkıldı ama açık ve net söylüyorum merkezimde çakıldı bikaç hafta sonra asker basıp yan köyümü sildi aradan biraz daha zaman geçtikten sonra da merkezimi sildi. işte ben buna strateji derim. oyuncunuzu tebrik ettim. helal olsun dedim :D
o da sizin gibi alaycı konuşmak yerine bana teşekkür etti saygımdan dolayı tebrik etti.

Kara Fatma
10-07-2011, 06:08
Nam Birliklerinin merkezlerine girmeye yürekleri yetmeyip, Strateji diye adlandırıp yan köylere dadanan birlik ilk defa görüyorum 8 senelik oyun hayatımda bu kadar Haince düşünceleri ilk defa görüyorum.Profillere yazıp stratejidir diyen ve merkezlere gelemeyen kişilere bunu özellikle diyorum NAM demek yürek demektir Merkezine girilmeyen köyün Yan köyüne bulaşılmaz.Bu Delikanlılıktır, oyuna ve oyuncuya Saygıdır.

Ksrlerin hepsine değil bu lafım ama onlar kendilerini biliyor.Teşekkürler NAM Merkezlere girmeye DEVAM !!! Biz giremediğimiz merkezin yan köylerine bulaşmayız KARAKTERİMİZ budur, karaktersizce oynayanları ise izleyip kılıcımı bilemekten başka birşey yapmıcam !!!

cok iddalı konusmussun ama yanlışsın
Nam yan koy yıkar, ustue bunun videosunu yapıp profiline de koyar.
http://www.izlesene.com/video/nam-lar/1678761
Ahmet? isimli zat bunu hak etti mi etti, yaptığım yan koy yıkımından pısman mıyım... asla, yine olsa yıne yaparız.
Simdi sen buna gecen seneki server bu sene durum farklı diyebilirsin ama o zaman Aydın Beyin yan koylerle ilgili cektiği ally mesajı nasıl acıklarsın bilmiyorum.

Yukarıdakı cumleler yanlıs anlasılmasın Nam aynı zamanda (1saat icinde) 8 mrkezı sıfırlayan bır bırlıktır ve bu sıfırlama rakıp birlik dağılana kadar devam etmistir.
http://www.izlesene.com/video/nam-vs-son/1444485

çılgın kimyager
18-07-2011, 00:08

serveren başında ksrdelinin bütün yan köylerini yıkın burası ts7 burada yan köy merkez ayrımı yok diyen siz değilmiiydiniz bunu bütün birliklerde ally geçtiren siz değilmiydiniz? bizim yan köylerimiz 0 lanırken sesimiz çıkmadı sizin bikaç yan köyünüz yıkılınca neden ortalığı ayağa kaldırdınız? bırakın bu işleri doğru düzgün oyunumuzu oynayalım boş iftiralar atmayalım

ulucenawar
24-09-2011, 16:55
aglamak yok arkadaslar yan köy yıkımını serbest dediniz bizde sıralı degil tek mancınıklı saldırı yaptık sıralı degil derken sizin gibi sıralı cıkmadık manasında ki raporlarını profilimde görürsünüz simdi aglamayın bana