PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yeni Köy Kurdum 9 Tarlalı Gelişim İçin Yardım

agent47
16-06-2011, 12:04
9 tarlalı köy aldım gelişim için yardım

fthism
16-06-2011, 12:16
öncelikle hangi ırksınız, altınınz var mı ,varsa bol bol npc yaparsanız çok kolay gelişirsiniz.. yani anlatmaya pek gerek yok
eğer altınınız yoksa önce biraz depo ambar geliştirin ikiside 3. seviye falan olsun.
sonra toplu olarak hammadeleri gönderin 1. köyden.
sonra hammadde kasmaya başlayın önce odun tuğlalar demirleri faln 2 yapın.
sonra tarla kasmaya başlayın yavaş yavaş
tabi bu arada depoları faln da 5-6 yapın....
hmmdde alanlarına öncelik verip hammaddeleri 4-5 tahılları 1-2 yapın..

sonra kışla kurun merkez binası basın, ahır, kurun
biraz da doğaçlama yani oyun stilinzie bağlı asker basacaksanız..
biraz tahıl yapıp kışlayı da yükselttikten sonra basmaya başlatyın.
gelişim yapcaksanız hammaddeler 6-7 tahıllar 4-5 olmadan asker basmayın derim ben

agent47
16-06-2011, 14:23
ırk cermen fazla altın yok merkez köyü defans askerleri basmak için kullanıp 9 tarlalıyıda saldırı askeri basmak için kullanmak nasıl olur ?

ilya26sers
16-06-2011, 19:30
hıc ıyı olmaz

agent47
16-06-2011, 20:47
nasıl yapmalıyım yardım ?

ilya26sers
16-06-2011, 20:52
bırlıgınızın gucu ıle sızın oyuna bakış acınızla ılgılı bırt durum orta ayar oynuyorum dıyorsanız yan koylerınızden def basın merkez koyunuzden saldırı askerı dah aktıf oynayan oynayancılar 15 parcalıyı merkez yapar yan koyden saldırı basar cıft kışla ve ahırla bı sıze kalmış bır durum

kbodur
16-06-2011, 20:52
1. Kural cermenı ayakta tutan onemlı seylerden bırı YAĞMA dır . Etrafında yagmalayabılecegın koy war ıse ılk koyunden destekle hızlı bır sekılde 50 tokmak bas ve zayıf koylerı bır bır yokla ılla ham alırsın onlarla tokmak sayını arttır tabı uretımlerıde ham destegıyle 2-3 yap bu arada sonra askerı olabılecegıne ınandıgın koylere tum askerlerınle saldırılar duzenle bunu her gun gercekelstıryagmadan vazgecme 1. koydende yagma at savunmayıda ıhmal etme böylece hızlı gelısırsın