PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : T4 3xCERMEN TAKTİK (YARDIM)

tecrübe
04-06-2011, 20:48
Arkadaslar t4 3x cermen taktiği varmı?

gmail.com
04-06-2011, 22:13
dostum kendi taktiğini denesen iyi olur taktiklerin bir çoğuda saçma sapan yok ilk gün sığınağı 10 yapıcakmısızda bütün alanları 2 yapacakmısızda 10 tokmak cıkarıcakmısızda hepsi faso fiso sen kendi taktiğini yap bnce

ilya26sers
04-06-2011, 22:37
saldır saldır saldır

FasTBoy
10-06-2011, 16:49
sana kısaca özetleyim klasik-t4 farketmez her yerde aynıdır(cermensen)
asker=yağma
yağma=hammadde
hammadde=gelişim..

frkn2626
10-06-2011, 17:14
sana kısaca özetleyim klasik-t4 farketmez her yerde aynıdır(cermensen)
asker=yağma
yağma=hammadde
hammadde=gelişim..

aynn katılıyorum :D

FasTBoy
10-06-2011, 19:57
aynn katılıyorum :D

yılların tecrübesi konuşuor.. :D

fthism
10-06-2011, 20:48
öncelikle online süren,altınla mı oynayacaksın,gece ortağın var mı..
bunu gibi şeyleri belirt ki sana daha rahat yardımcı olalım

frkn2626
10-06-2011, 20:51
yılların tecrübesi konuşuor.. :D
Neden böyle bir ifade kullandığına anlam vermedim

FasTBoy
10-06-2011, 22:08
travianda tecrübeli olduum için

problemcocuk
10-06-2011, 22:20
kısa bir taktik wereyim sana :D ben aynn şöyle yaptım sen naparsın bilemem :D oyuna kayıt oldum hmn plus hesap açtım 2. görevide yaparak sonra vaha aramaya başladım hmn altımda iyi bir vaha wardı tugla vahası askeri yoktu fazla neyse sonra maceraları yaptım maceralar bitti ama kahraman hala lwl atlamamıştı ve bilgelik kitabı çıkarmıştım kitapla hammaddeki olan puanları sildim ve savaş gücüne werdim olduım 420 puan ve aynı gün maceradan 3 tokmak sallayan çıkardım hmn altımdaki vahayı 2-3 saldırıyla açtım kahraman sayesinde sonra full tokmakları yollayarak hammadde aldım hepsiyle full asker bastım sonra o gün 25 civarı tokmak olduy böyle yapa yapa ertesi gün o vahayı yine full yagmaladım ama dikkat et hiç bi zaman üretimleri yükseltmedim 30 tokmagım wardı ama üretimlerimin hepsi 1 değildi :D sonra yeni bi vaha buldum oyunun 2. gününde orayı açtım kahramanla saldırdım askerlerle bu sefer 2. günde 60 civar tokmak yaptım sonra çarşamba günü yani oyunun 3. günü yagma yaptım yine full gelen askerlerle asker bastım 3. gün 100 tokmagım oldu ve asker basımını durdurdum üretimlerimi 2 yapana kdr hepsini arttırdım sonra saldırılar almaya başladım tokmaklarımı hep köyden uzak tuttum :D 4. gün yani dün mızrakçı araştırdım ve bugün 54 mızrakçı war ve hepsini kendim bastım kahramanla maceralardan fln çıkarmadım hep hammadde çıkarıyordu maceralardan sonra asker basımını durdurdum bugün full üertim arttırım odunları 5ledim demi tugla 3 tane 4 1 tane 5 yaptım şimdi hepsini fulleyip köy almayı düşünüyorum :) bu araad önemli bir not : kahramanın maceradan ferman çıkarırsa sakın kullanma hmn sat kafes çıkarırsa biriktir ben 37 ferman çıkardım sattım 61 tane kafes aldım onun parasıyla 10 tanede maceradan çıktı şuan 71 kafesim war biriktiriyorum full timsah alıcam savunmam yenilmez olucak :)

FasTBoy
11-06-2011, 11:25
kısa bir taktik wereyim sana ben aynn şöyle yaptım sen naparsın bilemem :D oyuna kayıt oldum hmn plus hesap açtım 2. görevide yaparak sonra vaha aramaya başladım hmn altımda iyi bir vaha wardı tugla vahası askeri yoktu fazla neyse sonra maceraları yaptım maceralar bitti ama kahraman hala lwl atlamamıştı ve bilgelik kitabı çıkarmıştım kitapla hammaddeki olan puanları sildim ve savaş gücüne werdim olduım 420 puan ve aynı gün maceradan 3 tokmak sallayan çıkardım hmn altımdaki vahayı 2-3 saldırıyla açtım kahraman sayesinde sonra full tokmakları yollayarak hammadde aldım hepsiyle full asker bastım sonra o gün 25 civarı tokmak olduy böyle yapa yapa ertesi gün o vahayı yine full yagmaladım ama dikkat et hiç bi zaman üretimleri yükseltmedim 30 tokmagım wardı ama üretimlerimin hepsi 1 değildi :D sonra yeni bi vaha buldum oyunun 2. gününde orayı açtım kahramanla saldırdım askerlerle bu sefer 2. günde 60 civar tokmak yaptım sonra çarşamba günü yani oyunun 3. günü yagma yaptım yine full gelen askerlerle asker bastım 3. gün 100 tokmagım oldu ve asker basımını durdurdum üretimlerimi 2 yapana kdr hepsini arttırdım sonra saldırılar almaya başladım tokmaklarımı hep köyden uzak tuttum :D 4. gün yani dün mızrakçı araştırdım ve bugün 54 mızrakçı war ve hepsini kendim bastım kahramanla maceralardan fln çıkarmadım hep hammadde çıkarıyordu maceralardan sonra asker basımını durdurdum bugün full üertim arttırım odunları 5ledim demi tugla 3 tane 4 1 tane 5 yaptım şimdi hepsini fulleyip köy almayı düşünüyorum :) bu araad önemli bir not : kahramanın maceradan ferman çıkarırsa sakın kullanma hmn sat kafes çıkarırsa biriktir ben 37 ferman çıkardım sattım 61 tane kafes aldım onun parasıyla 10 tanede maceradan çıktı şuan 71 kafesim war biriktiriyorum full timsah alıcam savunmam yenilmez olucak :)

çok kısa bi taktik olmuş biraz daa yazsaydın keşke :)