PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : s1 Galya ile Nasıl Başlamalıyım?

0rjinaL
20-05-2011, 14:31
evet arkadaşlar yeni açılacak s1 de galya ile başlangıç yapıcağım sizce nasıl başlamalıyım aklımda 1 taktik geliştirdim ama sizce nasıl sormadanda edemiyeceğim?

Server açıldığı gibi kahramanı maceralara yolluyorum kahraman level atlar atlamaz vahaya atıyorum full saldırı puanı veirlmiş şekilde tabi ki ama burda takıldığım bir nokta skill 0 lama kitabı çıkarsa tahılı 0 layıp hepsini saldırıa vereyim mi tahıl sıkıntısı çekme korkusundan dolayı kararsız kaldım bu konuda neyse vahaları yağmalmaya başladım ardından 100 e kadar phalanx basmayı düşünüyorum yğamada kayıp vermemleri için korumalar kalktığında natarlar ve 30 nüfus altı kiişilere atmayı düşünüyorum.Ardından hemen bi tuzakçı kurup sev. geliştirip 20 falan tuzakçı kurmayı düşünüyorum ki gelen kahraman kalsın ve toytata kadar yağma asker phalanx devam etmeyi düşünüyorum üretim bnm için çok önemli 100 phalanx dediysek 1 günde sanırsam 50 phalanxa ulaşabilirm vahaları yapmalayarak o arada üretimde basarım diye düşünüyorum fikirleriniz neler ?

king-king96
20-05-2011, 17:20
İlk olarak ödevleri yap. Kışlarının seviyesini 3'e getir. Akademiyi kur. Akademiyi seviye 5'e getir. Zırh Dökümhanesi ve Silah Dökümhanesini kur. Silah Dökümhanesini seviye 3'e getirip Ahırı kur. Hammadde seviyeleri 3'e çıkart. Tahıl Ambarı ile Hammadde Deposunu seviye 3'e çıkart. Sığınağı 10. seviyeye çıkart. Merkez Binasını seviye 5'e çıkart. Köşkü kur. Hammadde Deposunu seviye 7'a Tahıl Ambarını seviye 5'e çıkart. Hammadde seviyelerini 5'e çıkart. 2 tane sığınak kurup onları seviye 10'a getir. Akademiyi seviye 10'a getirip Tamirhaneyi kur. Köşkü seviye 10'a getir. Merkez Binasını seviye 10'a getir. Köşkten 3 göçmen bas. 2. Köyü kur. Gerisi sana kalmış.

NOT: Bunları sırayla yaparken arada sırada bol bol asker bas, akademiden asker araştır.

Gecekondu
24-05-2011, 20:10
İlk olarak ödevleri yap. Kışlarının seviyesini 3'e getir. Akademiyi kur. Akademiyi seviye 5'e getir. Zırh Dökümhanesi ve Silah Dökümhanesini kur. Silah Dökümhanesini seviye 3'e getirip Ahırı kur. Hammadde seviyeleri 3'e çıkart. Tahıl Ambarı ile Hammadde Deposunu seviye 3'e çıkart. Sığınağı 10. seviyeye çıkart. Merkez Binasını seviye 5'e çıkart. Köşkü kur. Hammadde Deposunu seviye 7'a Tahıl Ambarını seviye 5'e çıkart. Hammadde seviyelerini 5'e çıkart. 2 tane sığınak kurup onları seviye 10'a getir. Akademiyi seviye 10'a getirip Tamirhaneyi kur. Köşkü seviye 10'a getir. Merkez Binasını seviye 10'a getir. Köşkten 3 göçmen bas. 2. Köyü kur. Gerisi sana kalmış.

NOT: Bunları sırayla yaparken arada sırada bol bol asker bas, akademiden asker araştır.

:D kardeş bu taktiği anlamamıştır ben anlatayım bi taktik

kardeş başla ve başlar başlamaz tahıl üretimini arttır kahramanı maceraya yolla ve savaş gücüne ver sadece skill 0 lama kitabı çıkarsa 0 la ve sadece savaş gücüne ver ve asker basma o askerlerin yerine tuzakçı bas zaten yeni sürümde tuzakçı asker öldürdüğü için bi süre sonra kimsenin maçası yemez köyüne girmeye 60 tuzakçı basman işinin görür.ondan sonra biraz saldırsınlar esir al bırak kurtarsın kayıp versin sen sığınağını geliştirip yağma vermezsen bi daha gelmezler bu arada kışlayı unut tahıl ve odun üretimi bas ama en çok tuğlayı geliştir ki asker basmaya hazırlanmış bi hesabın olsun sonra hammadde deposu 7 tahıl ambarı 5 yaparsın bundan sonra 2 yol var
1)2. köy
bunu seçersen 100 200 tuzak yapman lazım ve ordan direkt merkez binası 5 yap pazarı felan kur npc yapıp sadece köşk bas köşk 10a gelince (tabii npc sayesinde hızlı bi biçimde) serverda ilk köy kuranlar arasındasın tabii yğma alman gerekebilir bundan dolayı biraz kışla basarsın kahramanla vaha kesip onları yağmalarsın 50 palanx işini görür fazla değil
2)Asker
bunu seçersen direk kışla kurup seviye 5 e kadar getir sonra bol bol tahıl üretimi ki askerlere bakabilesin.100 200 palanx basınca kılıç işine gireceksin bu olay 1 hafta sürer palanxlar tabbi kılıç işine kolay girilmiyor kahramanla vaha kesip özellikle demir vahası yağmalarsın sonra kılıççı araştırıp 100 kılıçlı basarsın bundan sonra o kılıçların getireceği yağma sana 2. köy konusunda yardım edecektir

yardımcı olduysam ne mutlu

büyük BAŞKAN s4
24-05-2011, 20:17
ya kahraman yağmada ham getiriyormu ? ve ne kadar getitriyor ?

deqq
24-05-2011, 20:53
ya kahraman yağmada ham getiriyormu ? ve ne kadar getitriyor ?

Cermenler sanırım %20

wwww
29-05-2011, 21:28
kahramanlar sadece bazı maceralarda hammadde getirebilir
tek başına vaha yollasan hammaddee getirmez yanında adam götürmelisin

ilya26sers
29-05-2011, 22:39
kahraman t.4 de sadece macaralarda ham madde taşır bunun dışında kahraman ham madde taşımaz dıger askerler gıbı t.3 de macara olmadıgı ıcın ham madde hıc bır şekılde taşıyor ..not kahraman aynı zamanda tılsım alımlarında kullanılır