PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : WoW Tebrikleri [Server 3]

DeathLess
16-05-2011, 21:27
S3 wow tebrik konusudur.

Başta WoW kuran ekip olmak üzere s3 oyun dünyamızda mücadele eden bütün oyuncularımıza tebrikler

TravianTR forum yönetimi adına
DeathLess..

a.t.t
16-05-2011, 21:37
Merhaba arkadaşlar,

Server' ın güneydoğusunun galibinden, kuzeydoğu galibi kruis (kaan abi)' ye selamlar olsun...

Uzun uzun başımızdan aylarca geçenleri yazmak yerine son dönemde başımızdan geçenleri yazıp gitmek en iyisi,

Bölgemizde kurulması en muhtemel olan wow köyümüzü ve bununla ilgili olan plan tılsımlarını aldık, alınmaması ve desteklenmemesi gereken wow köyü ısrarlara rağmen aldırılıp, savunma bölünmesi sağlanılması için el değiştire değiştire savunma parçalandı, uzak olan wow köyüne bağlı olarak hesap silmeler bölgemizde çoğaldı.

Masallar masallar eşliğinde 2 plan tılsımından biri alındı, sanki ilk defa oynuyoruz, ilk defa wow köyümüz oldu :) biz 1 planla 2 wow'a seviye bastırmış bir bölgenin oyuncularıyız.

Wow süreci sona yaklaştıkça, wowu aldığımız ilk günden beri konuştuğumuz ve tüm hazırlıklarını tamamladığımız wow köyüne kuzeydoğu bölgesinden ne zaman saldırı geleceğini merak ile beklemeye başladık, KRUİS wow'a kuzeydoğudan saldırı çıkıldığı gün güneydoğudan gelen ve komegan ( hasan abi )' nin de dediği üzere tek hedef seçseydi bir kaç seviye alırdı mesajı beklendi, gelen saldırı sonucu wow zarar görmemesi nedeniyle toruk macto hesabı saldırısı çıkılarak wow köyümüz ilk etapta geriye atıldı, gelen saldırı için 45k yaya 5k atlı 5k mancınığı var bilgisi verildi, varan asker yolda çoğalma yaşamış olacak ki http://travian-reports.net/tr/report/399350996c4 yayalar 2 katı atlılar 4 katına çıkı vermiş, peşine de dımbıl hesabı 2 köyünden birden saldırı çıktı, bir köyü ekkab ( mehmet ) sıfırladı diğer saldırıyı da http://travian-reports.net/tr/report/39721607aec,39721790901,3972188ea74,397219a1a70,39 72208c4c7,397222c770d bu raporlardaki KÇ oyuncularının saldırılarının varması izlendiği gibi izlendi, üstüne birde 1k mancınığı olmayan bir hesap için pazarlık yapıldı.

KÇ içinden saldırı gelir, şifresi kırılır, adam yönetime kızgındır vs vs vs birçok nedenle bu olur 3 dönemdir bunu yaşıyoruz fakat Yönetime kızan oyuncu benim bildiğim yönetimin desteklediği wow' u en fazla savunması olan wow' u yıkar ? usül erkan mı değişti bizim haberimiz mi yok ? tek bir iç saldırı almayan 2 wow gülay ve turquay wowları değilmidir ?

Bunların üstüne tılsımlar ilk çıktığında güneydoğu bölgesinin 3 farklı hesabının askerinin ortak saldırısıyla alınan bir tılsımın, SİZİN BÖLGENİZDE SAVAŞ VAR ( SAVAŞ OLMAYAN BÖLGE VARMI ? ) SİZE BU TILSIMIN GELMESİ SAKINCALI adı altında gönderilemeyen tılsım sahiplerinden, wow' umuza yıkımlı saldırı gelmesi,
Hazardağlı [01] 15 lee 10.11.10 20:06
Hazardağlı [04] Hazine 20 19.11.10 00:48
dımbıl [?] 30.11.10 18:49
_atıl_ 02. Tuta 14.12.10 01:10
Hazardağlı [04] Hazine 20 28.12.10 03:45
Mahşer-i CeLLaT toros13 15.01.11 21:36
komegan F04 11.02.11 01:00
_atıl_ 00. MYHANE 01.03.11 13:00
toruk macto Ω 14.03.11 23:28
mystig26 ◄█07{ lazkopat }█► 26.03.11 12:40
komegan F04 06.04.11 20:47
LaL LaL 04 21.04.11 19:01

bu tılsımla bu askeri bastıranından, bu tılsımı o hesaplara gönderenine kadar emeğe saygısızlık, hakka tecavüz etmiş olmuyor mu ? birde çıkıp hangi yüzle helallik isteniyor ?

Bölgemdeki dostlarım, arkadaşlarım sayesinde 3 dönemdir. Güneydoğunun en büyüğü olmayı başardık, Her dönem olduğu gibi entrikaların yine kurbanı olduk, dostlar arkadaşların haricinde bir aile kazandım, sürekli derdimi çeken ilkay ablamı, bu oyuna başladığında baba olan şimdilerde DEDE olan hüseyin dede' yi, gamzelim gökhan abiyi, kod adı DUBARA' yı ve bir kaç üzerimde emeği olan ailemin bir parçası haline gelen adı bende saklılar...

İşte gidiyoruz.. Davulun sesi uzaktan hoş gelir derlerdi tam işte böyle bir durum...

Kalın sağlıcakla.

EKKAB
16-05-2011, 22:28
++++
eğlenceden yeni döndüm birazdan paylaşacaklarımı sunmak isterim bütün travian oyuncularına gülay wowunu ayrıca tebrik ederim burdanda

s7-s3 ekkab

1000göl
17-05-2011, 06:17
att bu başınıza gelenlerin tek sorumlusu kendiniz değilmiş gibi konuşmuşsun...arkadan iş çevirdiğiniz,kuyusunu kazdıgınız,başarılarından nemalandıgınız arkadaslarınızı ne çabuk unuttunuz? şu anda yandım anam diye feryad figan ettiğiniz kç lilere geçmiş senelerde sırf yalakalık pislik olsun diye kaç kişiyi ve ne için sattığınızı neden yazmıyorsun?daha önceki serverlerde tonla laf ettiğiniz küfür ettiğiniz kç lilere bu serverde size olan saldırıların artması sonucu yalakalık yapıp kç li olmadınızmı??? adamlar dogruyu yapıp geçmişte nasıl ki arkadaslarınızı sattınızsa bugünde onları satmanızdan çekindikleri için wow unuzu yıkmışlar yanlışmı yaptıklarını zannediyorsun:) herkesi kendiniz gibimi bellediniz?? eteginin altına saklandıgın sweet le baş başa verip neler yaptıgınızı neden anlatmıyorsunda burda laf kalabalıgı ve duygu sömürüsü yapmaya çalışıyorsun?

swtwitch
17-05-2011, 09:54
att bu başınıza gelenlerin tek sorumlusu kendiniz değilmiş gibi konuşmuşsun...arkadan iş çevirdiğiniz,kuyusunu kazdıgınız,başarılarından nemalandıgınız arkadaslarınızı ne çabuk unuttunuz? şu anda yandım anam diye feryad figan ettiğiniz kç lilere geçmiş senelerde sırf yalakalık pislik olsun diye kaç kişiyi ve ne için sattığınızı neden yazmıyorsun?daha önceki serverlerde tonla laf ettiğiniz küfür ettiğiniz kç lilere bu serverde size olan saldırıların artması sonucu yalakalık yapıp kç li olmadınızmı??? adamlar dogruyu yapıp geçmişte nasıl ki arkadaslarınızı sattınızsa bugünde onları satmanızdan çekindikleri için wow unuzu yıkmışlar yanlışmı yaptıklarını zannediyorsun:) herkesi kendiniz gibimi bellediniz?? eteginin altına saklandıgın sweet le baş başa verip neler yaptıgınızı neden anlatmıyorsunda burda laf kalabalıgı ve duygu sömürüsü yapmaya çalışıyorsun?

Gecen yil sizin yaptiklariniz el altindan desteklediginiz wow yuzunden karismadi mi birligimiz? Bu yil gecen yil olanlar yuzunden ayni ekibimizi toplayamadik oncelikle yine KC karsisinda yer aldik. Sultanbahadir gelsin anlatsin neden onlarla degiliz? Kac hafta karsimizda konusacak muhatap kimi bulmusuz? Herkes birliklerini oturtmusken biz kac kez biraraya gelebilmisiz? Herkes yaz tatili diye gitmis yerine kim bakmis? Bilip bilmeden yaziyorsunuz ama KC bize saldiri atmadi yani dedigin gibi bir durum olmadi. Olaylari bilmeden kendin carpitmaya calisiyorsun. Once olaylari ogren burada ondan sonra insanlari suclamaya calis.
Biz sizler miyiz kafa kafaya verip kendi wowumuzu silip rakip birligin wowunu desteklemeye calisalim onlari da karistaralim :) Bizi kendiniz bellediniz sanirim :)
Beni tanimadigin nasil da belli, tanisan zaten su yazdiklarindan utanirdin. Sana detayli hicbir sey anlatmayacagim git kendin ogren basinizdaki kisilerle konusup.

börü-budun
17-05-2011, 15:27
torquayyyy ın ricası üzerine bana yazdığı mesajı kopyalıorum kendisini forumdan silmişler :)

ilk olarak mehmet abinin dedikleri için kendisine teşekkür ederim bende abi tavsiyesi dinledim değerimi ve haddimi bildim hiç birşeye karışmadım bu 1 ..

2.olarak mehmet ali fırıldaklıgını hiç belli etmemişsin dün hadi kardeşim hakkını helal et görüşmek üzere bir daha konuşma fırsatımız olmaz dedim eyvallah sende dedi arkamdan da bunları konuşmuş harbi fırıldakmışsın yüzüme söyleyemeyeceğin şeyleri arkamdan çok güzel yazmışsın

He mehmet abide fırça kaymış arkamdan ama mehmet abi ne zaman olsa bunları yüzüme söyler küfürde eder sesimi etmem yeri en yukarlardadır ..

ben server 1.liğine oynayan birisi değildim wow kursam fena mı olurdu olmazdı tabi ama wow kurucam diye bir sürü kişinin abiliğini,ablalıgını,arkadaşlıgını riske atamazdım atmadımda .. çekemeyenler bazı şeyleri üstüme yıkmaya çalışıyorlar yıksınlar çokta önemli değil dün kruısı sen yıktırttın belgelerini yayınlayacam diyordun attıgım allyleri yayınlamışsın onları bana söylesen bende atardım 1 gün beklemezdim, sayın kılıçdaroğlu ..

kruısı ben yıkmışım kruıs gidip gülayı yıkacakmış gülay swettvicthi swett paylithlkpyi ben 1. olacakmışım,çok mu film izliyorsun bana mı öyle geliyor tereddütteyim ..

son yazım bu foruma forum üyeliğimide banlamışlar zaten .. ömer sağolsun skypdan yazdım kırmadı yazdıklarımı kendi hesabından yazacak buraya ..

kruıs wowu ben yıkmadım yıkacak olsam bende ki hesap şifreleri belli şef hesabı vardı galkoo hesabı m3cabrio hesabı cellat19 hesabı bu hesaplardan asker atardım bu hesaplardan yıkardım profillerinede recepumut_a kç yönetimine giydirme yapmaz aslanlar gibi torquay yapardım köy ismini öyle yıkardım

gerekli kişilere gerekli mesajları attım yani oyun haricinde görüşebileceğim kişilere onlar ikna olurlar olmazlar çokta takmıyorum ikna olmayacak adamla bunca yazdıklarımdan sonra zaten işim olmaz ama sende bil ekkab mehmet12611 benim kç6 wow sorumlum idi

toplasan wowa 1 saatlik bir temsilcilik yapmıştır 1 er hafta arayla 5-10dk süreyle o arada o benim adamıım yaverim oldu ise ve ben ona bilmem ne hesabına temsilci ol bilmem kimi yıktır dediysem bravo bana ..

kruıs kaan recepumut_ şaban serüzeşt mehmet lılıçbalığı kenan cadı sabiş komegan hasan ve beni seven diğer kç birliği abilerim ablalarım arkadaşlarım bana inanın yeter 1 tane çapulcu için saatlerce forumu takip edemeyecem dün sen yıktırdın kruısı belgesi var yazıyordu bugün neler yazmış ..

belgeleri gerçekten bende görmek istiyordum ama attıgım allyleri gördüm tekrar

swtwitch
17-05-2011, 16:44
Sahsi fikrim daha farkli isimlerin bu olaylarin altindan cikacak olmasidir. Bekleyip gorecegiz, nasilsa hic bir sey sonsuza kadar gizli kalmaz.
Bu arada mesaj atan -+ ve ++ oyuncularina tesekkurler. Kazanmis olsak belki sizler bizi biz de sizi hic tanimayacaktik.

life_live
17-05-2011, 17:51
Wowu kurana tebrikler . WOWun +/+ daki WOWlardan birinde kurulacağı belliydi zaten diğer bölgelerdeki KÇ wowları piyondu sadece. Ama torQuay (http://travian.ws/analyser.pl?s=tr3&uid=833) a kurdurturlar sanıyordum ben nasıl olduda o kurmadı ona şaştım.

alis43
17-05-2011, 18:44
öncelikle herkese selamlar
ne güzel atıp tutuyoruz öyle ilk cevabım a.t.t uğura kç içinden tek saldırı almayan gulay wow demişsin senmi sıfırladın gelen merkezleri aziz abi seninle konuşmuş bumbulbee yi sıfırlarım ben demişsin herifin saldırısı geliyor10 saat kala sana yazıyorum haberim yok diyorsun azizi ortaya atıncada beni yıkarlarken k.ç yönetimi nerdeydi diyon
2. olarak ekkab kardeşim ben sana ortadaki şüpheleri yazdım bunu forumlarda reklam etmene hiç gerek yoktu artık neyin davasnı yapıyon onu anlamıyorum size casus tılsımlarını verdik en işe yaramaz tılsımı aldık bumu gulay wow u savunmak köyüne düzgün baksaydın o saldırıların hiç birini yemezdin bende casus tılsımı olmadığı için ben her saldırı çıkana nufusuna bakmadan yıkım ordusu yolladım işimi sağlama aldım sen saldırıyı göre göre yedin bunda kimsenin suçu yok tek suçlu bikaç kendini bilmez
3.oktay ben senin arkandan iş çevirmedim bunları senin yüzünede dedim kuruisi yıkan hesabın temsilcisi senin k.ç6 wow kordinatörün herkes seni bilir demedimmi ben sana

swtwitch
17-05-2011, 21:10
öncelikle herkese selamlar
ne güzel atıp tutuyoruz öyle ilk cevabım a.t.t uğura kç içinden tek saldırı almayan gulay wow demişsin senmi sıfırladın gelen merkezleri aziz abi seninle konuşmuş bumbulbee yi sıfırlarım ben demişsin herifin saldırısı geliyor10 saat kala sana yazıyorum haberim yok diyorsun azizi ortaya atıncada beni yıkarlarken k.ç yönetimi nerdeydi diyon
2. olarak ekkab kardeşim ben sana ortadaki şüpheleri yazdım bunu forumlarda reklam etmene hiç gerek yoktu artık neyin davasnı yapıyon onu anlamıyorum size casus tılsımlarını verdik en işe yaramaz tılsımı aldık bumu gulay wow u savunmak köyüne düzgün baksaydın o saldırıların hiç birini yemezdin bende casus tılsımı olmadığı için ben her saldırı çıkana nufusuna bakmadan yıkım ordusu yolladım işimi sağlama aldım sen saldırıyı göre göre yedin bunda kimsenin suçu yok tek suçlu bikaç kendini bilmez
3.oktay ben senin arkandan iş çevirmedim bunları senin yüzünede dedim kuruisi yıkan hesabın temsilcisi senin k.ç6 wow kordinatörün herkes seni bilir demedimmi ben sana

bilip bilmeden sagdan soldan duydugun iki seyi gelip bana satiyorsun :) aziz beni aradi. bilip de konus istersen. ne dedi tahmin et 3 saattir bildigi dimbil saldirisi icin; gulay wowa bumbulbee diye bir hesap saldiri cikardi. siz onu sifirlayin ben de dimbili sifirlatayim. pazarlik yapan kendisi. bende ona ne dedim ben oyle bir hesap bilmiyorum duymadim oyle bir hesaptan asker cikmaz. bolgede asker olan hesaplar belli onlardan birisi degil bundan asker cikmaz dedim. israr edince peki dedim. dimbil yan koye git biz de sizin adama gideriz. peki devaminda ne oldu 1 saate kalmadan mesaj atti yetismiyor dimbila diye. af buyur ama sen bizi salak mi sandin? bize gelen hicbir saldiriya ne hikmetse ++ kendi ortalarindaki hesaplar olmasina ragmen yetisemeyecek ben ise uyduruk bir hesabi gulay wow tirsmis diye sifirlayacagim. simdi gelmis sen kime hesap soruyorsun :) azize git sor ne soracaksan. bumbulbee diye 8 koyle 10k askeri olan hesap icin aziz benimle pazarlik etti. aziz kac kez ne sozler vermis ++ dan gelen tum saldirlariniza kimse sifirlamazsa ben sahsen sifirlayacagim ilkay demis mi dememis mi. kc yonetimi adina sana ben soz veriyorum demis mi dememis mi? vallaha billaha 2 yasindaki cocugum uzerine yemin ederim bir numara yok demis mi dememis mi? gulay wowdan baska hangi wowa gelen saldiri sifirlanmis bunu da azize volkana ve kalanlara soruver. hasan hocaya da sunu soruver eger ki ++ dan bize gelen saldirilar sifirlanmayacak ise bize bir hiz tilsimi verin biz hallederiz mesajina cevap vermismi vermemis mi? dimbilin hangi koyunden asker bastigina da hala bakiyor sanirim ona da allah icin hala cevap bekliyoruz. sayesinde kendimiz biraz hafiyelik yapip hangi koyunden gercek askerle gelecegini tahmin edip muneccim olduk.
borubudun omer sirali saldiriyi nasil atmis onu da ona soralim arada okuyor buralarda kendisi. skype den sagol cabalarin icin yazdim da cevap dahi yazamadi. eger omer bu sekilde sirali saldiri atiyorsa sahiden bu oyunu hic oynamasin. ya da bana yazsin ben nasil sirali saldiri cikilacagina kendisine anlativereyim. yazik yani o kadar zaman harciyor genc arkadaslara bir faydamiz olur en azindan.

sana da tavsiyem burada gelip konusma ileri geri benimle oynayan kimseye konusma ben de konusurum. ben konusursam her zaman tatli olmaz konusmalarim. sweet kismi bazi seyleri ogrenmeden once konusuyordu artik witch kismi konusuyor. ingilizcen yoksa haber ver yazdiklarimi da tercume ederim sana.

Tayi
17-05-2011, 21:27
Bir oyun için kalp kırmaya değmez diye tekrar tekrar söylüyorum.Biraz profillere bakarsanız serverdaki arkadaşların düşüncelerini görebilirsiniz.Her yerden tebrik ettim gulay wowu buradanda tebrik ederim o kadar defansa bakmak geçekten emek işi idi bunu başardılar en azından

ilkay ve uğur sizinlede keşke bu kadar geç tanışmasaydık ateş almaya gelir gibi oldu herşey için teşekkürler

Kruis (Kaan)

swtwitch
17-05-2011, 22:15
Bir oyun için kalp kırmaya değmez diye tekrar tekrar söylüyorum.Biraz profillere bakarsanız serverdaki arkadaşların düşüncelerini görebilirsiniz.Her yerden tebrik ettim gulay wowu buradanda tebrik ederim o kadar defansa bakmak geçekten emek işi idi bunu başardılar en azından

ilkay ve uğur sizinlede keşke bu kadar geç tanışmasaydık ateş almaya gelir gibi oldu herşey için teşekkürler

Kruis (Kaan)

Kaan kalp kirmaya degmez bir oyun icin ama bir oyun icin insanlari kandirmaya da degmezdi. Bunu veda mesaji icin yazdigimda volkana da yazdim. Soyleseydiniz basindan tek wow destekleseydik hatta bizler hic almasaydik bosa o kadar emek harcamasaydik, istediginiz yeri de desteklerdik dedim. Bunda da gayet ciddi idim laf olsun diye yazmadim. En azindan onca zaman dost bildigimiz insanlarla karsi karsiya kalmamis olurduk. Wowu kurmak onemli degil burada mesajlari okuyanlar wow kuramadik diye yazdigimizi dusunmesinler. Burada yazilmasinin sebebi soylenip soz verilip yapilmayanlardir bizim icin bir merhabadan fazlasi olan insanlarin yaptiklaridir, kalp kirikligidir kisaca yoksa biz cok uzun zamandir bizim kuramayacagimizi biliyorduk. Cogunlugun bildigi uzere sizden birkac saat geride bitirecektik.

Ben de sizinle tanistigimiza sevindim dedigin gibi keske daha once tanissaymisiz ama olsun onemli olan tanismis olmamiz. Benim icin bu oyunu siz kazandiniz, kimin wow kurmus oldugunun onemi yok. Ben gulay wowu tebrik etmiyorum etmeyecegimde sebebini kendileri biliyorlar.
Bildigim kadari ile oyunu birakiyorsunuz. Size hayatta basarilar dilerim, umarim her sey gonlunuzce olur.

Ilkay (sweetwitch)

alis43
17-05-2011, 22:57
Bir oyun için bu kadar ağlamayın böyle olacağını bilsem yemin ediyorum o son taşı koymazdım ben hepinize abi abla die hitab ediyorum kimseye saygısızlık etmemeye çalışıyorum ama çileden çıkarıyorsunuz tek suçumuz serveri birinci bitirmekmi acaba SATO bitirseydi oyunu en büyük suç onun olurdu k.ç yönetimi onu desteklemiş olurdu bir çok wowcunun 12de 1 de uyuduğunda ben 4te5te uyudum 6 da geri kalktım 2.5 milyon savunmaya acaba hanginiz baktınız kaan abi sağol tebrik ettiğin için zaten sana kesinlikle bir sözüm yok hatta kimseye sözüm yok sadece burda yazılan ve tersime gelen konuşmalara cevap verdim
keşke diyorum kendi elime bakan 10milyon saldırı ordusunu tüm wowlara çakaydımda bu söylenenleri hak edeydim

EKKAB
17-05-2011, 23:20
Kaan kalp kirmaya degmez bir oyun icin ama bir oyun icin insanlari kandirmaya da degmezdi. Bunu veda mesaji icin yazdigimda volkana da yazdim. Soyleseydiniz basindan tek wow destekleseydik hatta bizler hic almasaydik bosa o kadar emek harcamasaydik, istediginiz yeri de desteklerdik dedim. Bunda da gayet ciddi idim laf olsun diye yazmadim. En azindan onca zaman dost bildigimiz insanlarla karsi karsiya kalmamis olurduk. Wowu kurmak onemli degil burada mesajlari okuyanlar wow kuramadik diye yazdigimizi dusunmesinler. Burada yazilmasinin sebebi soylenip soz verilip yapilmayanlardir bizim icin bir merhabadan fazlasi olan insanlarin yaptiklaridir, kalp kirikligidir kisaca yoksa biz cok uzun zamandir bizim kuramayacagimizi biliyorduk. Cogunlugun bildigi uzere sizden birkac saat geride bitirecektik.

Ben de sizinle tanistigimiza sevindim dedigin gibi keske daha once tanissaymisiz ama olsun onemli olan tanismis olmamiz. Benim icin bu oyunu siz kazandiniz, kimin wow kurmus oldugunun onemi yok. Ben gulay wowu tebrik etmiyorum etmeyecegimde sebebini kendileri biliyorlar.
Bildigim kadari ile oyunu birakiyorsunuz. Size hayatta basarilar dilerim, umarim her sey gonlunuzce olur.

Ilkay (sweetwitch)

bugünkü mesajdan sonra bende tebrik etmiyorum yazdığımı sanırım m.ali sensin öyle dedi falan diye kıvırma mesaj var elimde sen demedinmi o gün oktay sizi yıkmamızı söylüyor falan diye daha neyin yalanını kıvırıyorsun anlamıyorum.
belge yok ha madem öyle seni yıkacağımı şaban abiye salırıyı çıkmadan 10 saat önce söyledim yani 22 saatiniz vardı indiremedinizmi beni boş boş tehdit edeceğine benide indirseydin yiyorsa takma adın mehmet değilmi oktay? mehmet 1 saat bakmış yedim bende adama mesaj yazdım kruisi indirelim gibisinden laf almak için adam bana haberim yok ben torquayın temsilcisiydim wowla ilgileniyorum sadece diye yazdı bunu sana söylemedimi yalanlarınızıda alın sizin olsun. maksiko hesabı sana ne hatırlatıyor bak istersen bir

gulay
17-05-2011, 23:30
Herkese merhaba wowumuzu tebrik edenede etmeyenede sonsuz tşk ler .

EKKAB
17-05-2011, 23:32
aziz ile gülayın yazışması tolga abiyi bile yıkmak için ordularını hazırda bekletenler kimlermiş bu işin arkasındaki kimlermiş herkes görsün şaban abi yönetimden senden başkasıyla işim olmadı güvenmedim ne ben nede kruis hesabına bakanlardan ama eğer gerçekten bilmiyorsan birşey demiyorum fakat bilipte bütün bunlara göz yumduysan sana diyecek söz bulamıyorum.

http://img703.imageshack.us/img703/8407/azizistgulayyazmas.png

açık bakın devamı gelecek

alis43
17-05-2011, 23:33
kim olduğumuda yazayımda karışıklık olmasın:)
mehmet ali(gulay)

EKKAB
17-05-2011, 23:43

http://img716.imageshack.us/img716/9861/oktay2.jpg

üstten aşağı şeklinde birleştirip okuyun kod adı mehmetmiş asıl mehmet işte bu

http://s3.travian.com.tr/spieler.php?uid=53483

temsilcisi olan mehmet

swtwitch
17-05-2011, 23:43
Hakedeni tebrik etmeyi biliriz kafanizi yormayin. Haketmeden kuran da gelir burada ben neden tebrik edilmiyorum yazar. Istersen 24 saat bakmis ol, yine de tebrik etmeyecegim. Gecede cogu wowcu 3-5 saat uyudu; ne var bunda bunu maharetmis gibi yazmaya ne gerek var. Ben senden iyisini de biliyorum gecen yil namiye bakan bayanin adi neydi bilenler hatirlar gece hic uyumadan ise giderdi.
Yonetimle konus yonetim sana aferim der sacini oksar merak etme :)

swtwitch
17-05-2011, 23:44
aziz ile gülayın yazışması tolga abiyi bile yıkmak için ordularını hazırda bekletenler kimlermiş bu işin arkasındaki kimlermiş herkes görsün şaban abi yönetimden senden başkasıyla işim olmadı güvenmedim ne ben nede kruis hesabına bakanlardan ama eğer gerçekten bilmiyorsan birşey demiyorum fakat bilipte bütün bunlara göz yumduysan sana diyecek söz bulamıyorum.

açık bakın devamı gelecek

aziz yikar tabii ne de olsa biz uvey wowduk :) bizim icin askerini dimbila gondermesine ne gerek vardi :) toruk macto ya gondermesine ne gerek vardi :) hele hele vip e neden gondersindi ki :)

swtwitch
17-05-2011, 23:53
Ekkab sen buraya yazisma koyma daha fazla bak foruma ilgi dusuyor mesajlari goren offline oluyor :)

EKKAB
17-05-2011, 23:54
aziz yikar tabii ne de olsa biz uvey wowduk :) bizim icin askerini dimbila gondermesine ne gerek vardi :) toruk macto ya gondermesine ne gerek vardi :) hele hele vip e neden gondersindi ki :)

börübudun o sıralıları toruk macto merkezini sıfırlamamak için nasıl özenle yolladığını anlatsın bize skype konuşmalarını yayınlamayım yoksa ;) saldırı yolladınmı sıfırlamaya abi yolladım gibi falan filan yazması değil arkadaşım yalandan saldırıyı yolladım bak aralarada girmiş mançolarımı bilerek kestirirmiyim diyerek kurtulamazsın bu işten.

kimse kusura bakmasın mademki arkadaş iş çeviriyorsunuz bize deseydinizki kasmayın gençler boşuna wowu şu oyuncu kuracak bizde o zaman ya hesap siler giderdik yada isyanımızı ederdik vipler az geldi deyip durdunuz server güzel bir savaş görürdü işte ama asıl korkan sizlerdiniz tolga abiyi bile o kadar sıkıştırdınız orduyu yolladınmı gülaya gideceğin hakkında söylentiler var gitmiyorsun değilmi gibisinden adamı strese soktunuz o gece bumudur dostluk dost dediğinize güvenmiyorsanız ne diye dost diyorsunuz.. komegan en başta olmak üzere olaylara bir yerden sonra sessiz kalarak izlemeyi seçti :)

EKKAB
17-05-2011, 23:59
http://img861.imageshack.us/img861/7798/serg2.jpg

http://img861.imageshack.us/img861/1589/serg1.jpg

genelbaşkanın oktay hakkındaki düşüncesi oktay ancak kendi köyünden sorumludur sözü yokmu beni bitiriyor oktay kendi köyünede sahip çıkamıyorki askerleri ürkütmüş yolladığım ordu boş geri döndü wowunu sıfırlayıp uğur'u dinlemiş olsaydım köyü sıfırlardım ama ben sana onuda yapmadım be acıdım insanız sonuçta ;)

alis43
17-05-2011, 23:59
ajan oldun çıktın karşımıza ekkab siz iyi birer ikili oldunuz madurumda madurumu oynuyorsunuz

k.ç oluşumuna büyük zarar vermekten başka bi halt yediğin yok suçu kimsede aramayın arkadaşlar kendinizde arayın

swtwitch sana gelince benim düşünceme göre k.ç yönetiminin en büyük hatası sizi k.ç yapmak güneydoğuda bu sayede hüküm sürdünüz siz Geçen seneki hesap ismim sensei idi oyunu takip ettiysen sadece benim sıfırladığım merkez sayısı 10 üzerinde
neyse konuyu daha fazla uzatmak istemiyorum forumlarda görebileceğiniz son mesajım olacak bu allaha emanet olun

swtwitch
18-05-2011, 00:01
Aman bana Omer deme nolur. Zaten bana mesaji var once 5k manco var diyor sonra 14 sirali cikabildim anca kalanlar destekte mestekte hikayesi yapiyor. Ondan sonra 14 saldiriyi kestirerek buyuk bir alkis aliyor benden :)

EKKAB
18-05-2011, 00:06
ajan oldun çıktın karşımıza ekkab siz iyi birer ikili oldunuz madurumda madurumu oynuyorsunuz

k.ç oluşumuna büyük zarar vermekten başka bi halt yediğin yok suçu kimsede aramayın arkadaşlar kendinizde arayın

swtwitch sana gelince benim düşünceme göre k.ç yönetiminin en büyük hatası sizi k.ç yapmak güneydoğuda bu sayede hüküm sürdünüz siz Geçen seneki hesap ismim sensei idi oyunu takip ettiysen sadece benim sıfırladığım merkez sayısı 10 üzerinde
neyse konuyu daha fazla uzatmak istemiyorum forumlarda görebileceğiniz son mesajım olacak bu allaha emanet olun

hepte böyle derler son mesajımmış oku oku okumaya devam et sen okumak güzeldir ;) daha öğreneceğin çok şey var senin sen giderken ben geliyordum diyelim s7de de bunların yaptıklarını belgelemiştik ve wowlarına ne yaptıklarımızı sor sana anlatsın arkadaşın.

bu gecelik benden bu kadar devamı için beklemede kalın :) kçye de zarar vermiyorum kesinlikle zararı siz verdiniz ben sadece bunları arkadaşları bilgilendirmek amaçlı yayınlıyorum

swtwitch
18-05-2011, 00:13
M.ali sen cik uyu biraz iyice komik olmaya basladin :)
Yoksa gecen yil da sen mi izin verdin g.doguda hukum surmemize :)
Saol tesekkur ettik buyuksun m.ali :)

EKKAB
18-05-2011, 00:48
M.ali sen cik uyu biraz iyice komik olmaya basladin :)
Yoksa gecen yil da sen mi izin verdin g.doguda hukum surmemize :)
Saol tesekkur ettik buyuksun m.ali :)

+++++
hayali orduları vardır bunların şimdi birde LORD OF KİNGS sanıyorlar kendilerini ya konserden sonra birde bunlar eğlendiriyor artık beni :)
yine olsa yine yapardım ama bu aziz gülay konuşması daha önce elime geçseydi bütün wowlara en az 2 ordu çıkartırdım sizin elinizde varda bizde yokmu sandınız..

elbette Dünya Harikası’ nı kuran kruis korkusuz ve cesur birliklerinin yaptıkları yardımlarla birlikte unutulmazlığını koruyacak...

bunuda mı biz yaptık yoksa mh bize jestmi yaptı mali hadi kardeşim senin kesin bunada bir cevabın vardır şimdi :)

algx
18-05-2011, 15:13
http://img861.imageshack.us/img861/7798/serg2.jpg

http://img861.imageshack.us/img861/1589/serg1.jpg

genelbaşkanın oktay hakkındaki düşüncesi oktay ancak kendi köyünden sorumludur sözü yokmu beni bitiriyor oktay kendi köyünede sahip çıkamıyorki askerleri ürkütmüş yolladığım ordu boş geri döndü wowunu sıfırlayıp uğur'u dinlemiş olsaydım köyü sıfırlardım ama ben sana onuda yapmadım be acıdım insanız sonuçta ;)

niye mesajı kestin anlamıyorum ama seni çokta ciddiye alıp buraya resim koymakla uğraşamıyıcam,wowumu yıkacagını biliyordum ama yıkmanı engellemedim köyünü sıfırlayabilirdim ben köy sıfırlatmam diyeceksin ben sıfırlarım rahat ol ;) ama yapmadım dedim gelsin yıksın gariban bütün yıl ordu basmış bana çıkartsın çakamadan göndeririz ordusunu ..

köy isimlerini saldırı gelmeden 30dk önce fark ettim defi boşalttım dibini gördünüz defin :D

ayrıca o recepumut_ torquay mesajlaşmasının tamamını yayınla

maksiko hesabı şifresi zeynep olan benimde girebildiğim bir hesap idi kçde 1-2 kişi girebiliyordu sadece şifresi değişmişti sahibi uyandı sandım yok bizden biri değişmiş mesajı bana atan kim bilmiyorum ama şaban abiye direkt kopyaladım mesajı

oda mehmet kim yazdı

kod adım mehmet yazdım gülme işareti ve dil çıkartma işareti kullandım,sonra ne biliyim kim başkasına atacaklardır bana atmışlar dedim yani ben adamla mesajlaştımda mesajımımı yakaladın? adamın bana attıgı mesajı direkt şaban abiye attım

şaban abi gelsin buraya yazsın evet oktay haindir o yıktırttı kruısı o zaman hain deyin gerçi bana sen veya bir başkası veya bütün server hain dese ne olacak onuda bilmiyorum ama yinede kendimi savunayım

mehmet12611 istediği yere istediğini yazabilir adamın klavyesinden çıkan her söz benim sözüm değildir istediğine torquayın hesabına bakıyorum istediğine ben recepumut_ bu hesaba saldırma benim multim yazar istediğine küfreder o beni ilgilendirmez beni benim yazdıklarım çizdiklerim ilgilendirir ..

neyin davası bu bilmiyorum komegan evet ben sweetin yıkılması görevini bizzat üstlendim şergüzeşt evet kruısı biz yıktırttık vıpler evet biz gülayı destekledik altın ordu biz gülaya bizden ordu gitmemesini sağladık yazsa ne olacak geri mi getirecek kaçan bir haftayı ama belli birşeyler getirecek size ..

bi söz var hani ıı..?! neyin davası olmaz diyorlardı ..

EKKAB
18-05-2011, 17:45
sen her zamaki gibi böyle küfürlü konuşursun profilden oynarsın işte sen beni tehdit ettin ben seni yıkıcam dedim şaban abide biliyordu facebooktan ona mesaj atmıştım sana saldırıyı çıkmadan 8 saat önce falan ve senin köyünde savunma yoktuki geri yollamış olasın köyünde ne olduğunu bilmiyordum sanki değilmi bunlarla ancak wow köylerindeki savunmayı görmeyenleri kandırabilirsin beni değil sen git şimdi yeni oyunundaki entrikalar peşinde koş senin gibi sana karşılık vermemi bekleyip senin gibi karaktersiz olmayacağımı bilenler bilir bu oyun sondu benim için vede bitmiştir artık resmi kesmedim önceside var merak etme gerekli kişilere bütün belgeler gönderildi msn adresimden biriside bana haksızsın neden oktayı yıktın falan demedi ve görüyorsun halende forumda bile yazan yok yani neden diye insan kendisine bir sorar değilmi?
köylerin adıda son 30dk değişmedi bunuda yanlış hatırlıyorsun çok daha önce değişti ve sen hiçbir şekilde o saldırıyı engelleyemezdin değil 20 saat önce bilseydin ya da 2 gün öne bilseydin dahi sen hiçbir şekilde benimle karşı karşıya gelipte oynayacak kişi değilsin.

hadi şimdi sana güle güle kçde oyunda sizin olsun

algx
18-05-2011, 18:04
sen her zamaki gibi böyle küfürlü konuşursun profilden oynarsın işte sen beni tehdit ettin ben seni yıkıcam dedim şaban abide biliyordu facebooktan ona mesaj atmıştım sana saldırıyı çıkmadan 8 saat önce falan ve senin köyünde savunma yoktuki geri yollamış olasın köyünde ne olduğunu bilmiyordum sanki değilmi bunlarla ancak wow köylerindeki savunmayı görmeyenleri kandırabilirsin beni değil sen git şimdi yeni oyunundaki entrikalar peşinde koş senin gibi sana karşılık vermemi bekleyip senin gibi karaktersiz olmayacağımı bilenler bilir bu oyun sondu benim için vede bitmiştir artık resmi kesmedim önceside var merak etme gerekli kişilere bütün belgeler gönderildi msn adresimden biriside bana haksızsın neden oktayı yıktın falan demedi ve görüyorsun halende forumda bile yazan yok yani neden diye insan kendisine bir sorar değilmi?
köylerin adıda son 30dk değişmedi bunuda yanlış hatırlıyorsun çok daha önce değişti ve sen hiçbir şekilde o saldırıyı engelleyemezdin değil 20 saat önce bilseydin ya da 2 gün öne bilseydin dahi sen hiçbir şekilde benimle karşı karşıya gelipte oynayacak kişi değilsin.

hadi şimdi sana güle güle kçde oyunda sizin olsun

zaten kçde oyunda bizim olacak sana mı kalacak sanıyordun ?

doğru diyorsun ben ne oyunu biliyorum ki ne oynayım

sen biliyorsun ama kendine biliyorsun hiç bir aktiviteni görmedik cüneyt arkın filmlerinde çok iyi kavga etmeyi bilipte kavga etmeyen adam rolü üstleniyorya ona benzetiyorsun kendini heralde ama cüneyt arkın sonunda yeminimi bozdum ulennn yapıyor

ben bu oyunda kime küfretmişim

senden başka 1 kişi çıksın desin ki oktay bana mesaj yazdı lan dedi desin 1 kişi yine bütün yazdıklarımı yutucam ama maksiko gibi multi hesapların demesin ..

30 dk meselesinide bi daha dön oku 30 dk önce mi değişti yazmışım yoksa 30dk önce fark ettim köy isimlerini o kadar ciddiye alıyorum ki oyunu dedim ..

bizzat ertuğrul ve şaban abi def oldugunu gördü kendileri ile boşalttık defi

hiç def dağıtmamış olsam yine bardsı çakardım sen geçerdin savunmayı ama ordularınızın elinizde kalması en büyük ceza olurdu size nitekim sizide öyle cezalandırdım ..

EKKAB
18-05-2011, 18:25
halen boş konuşuyorsun oyun bitmiş ordu çakılsa ne elimde kalsa ne elimde kalanı başka servera mı götüreceğim yoksa varsa öyle birşey söylede bilelim ayrıca kendi multi hesaplarınıza bana yüklemeyin benim multi hesabım olsa en baştan şaban abi bilirdi tolga abi bilirdi sor onlara varmıymış sadece hesabı bitip bırakanlar olmuştur 1.si eskimo (osman abi & ibo) 2.si et35 (evrim) nisanın ilk haftası askere gittiğinden ordada asker besledik tolga abiyle sorabilirsin eskimoda ise tarlaları yapıp beslemeye aldık kruisle ortak olarak ben ne senin gibi nede diğer multiciler gibi en baştan bir sürü hesap açarak gelmedim buraya kadar yaptıklarımı görmemiş olman normaldir sen körsün çünkü :) olanları bile bilmiyorsun.

kç bana kalmayacak çünkü oynamayacağım bu oyunu bile server başında daha demiştim herkese neden bir yerlerinden habire laf uydurma konuştukça batıyorsun çamur61 bunuda kruise ben yolladım değilmi son dk golü olarak hatta benim yan köyümede yolladımki kimse şüphelenmesin diye saldırıyı rapora bakarken gördüm ancak oyuna bakmadığımdan sen daha halen yok onu yapardım bunu yapardım de birşey yaptığın yok şu oyunda ebunun merkezi uçurdum dersin sen şimdi kaçlık orduları yollayıp bumu başarı yoksa organize zamanı kaç orduyu çaktırdın başarısızca bumudur başarı?

seninle uğraşmaya gerek yok artık herkes aldı cevabını kuşkusu olanlar yazsın msn adresini özelden yollayım resim halinde belgeleri

ben şimdi eğlenceme bakıyorum çocuk sen sanal alemde oyununa devam et sen

algx
18-05-2011, 18:35
halen boş konuşuyorsun oyun bitmiş ordu çakılsa ne elimde kalsa ne elimde kalanı başka servera mı götüreceğim yoksa varsa öyle birşey söylede bilelim ayrıca kendi multi hesaplarınıza bana yüklemeyin benim multi hesabım olsa en baştan şaban abi bilirdi tolga abi bilirdi sor onlara varmıymış sadece hesabı bitip bırakanlar olmuştur 1.si eskimo (osman abi & ibo) 2.si et35 (evrim) nisanın ilk haftası askere gittiğinden ordada asker besledik tolga abiyle sorabilirsin eskimoda ise tarlaları yapıp beslemeye aldık kruisle ortak olarak ben ne senin gibi nede diğer multiciler gibi en baştan bir sürü hesap açarak gelmedim buraya kadar yaptıklarımı görmemiş olman normaldir sen körsün çünkü :) olanları bile bilmiyorsun.

kç bana kalmayacak çünkü oynamayacağım bu oyunu bile server başında daha demiştim herkese neden bir yerlerinden habire laf uydurma konuştukça batıyorsun çamur61 bunuda kruise ben yolladım değilmi son dk golü olarak hatta benim yan köyümede yolladımki kimse şüphelenmesin diye saldırıyı rapora bakarken gördüm ancak oyuna bakmadığımdan sen daha halen yok onu yapardım bunu yapardım de birşey yaptığın yok şu oyunda ebunun merkezi uçurdum dersin sen şimdi kaçlık orduları yollayıp bumu başarı yoksa organize zamanı kaç orduyu çaktırdın başarısızca bumudur başarı?

seninle uğraşmaya gerek yok artık herkes aldı cevabını kuşkusu olanlar yazsın msn adresini özelden yollayım resim halinde belgeleri

ben şimdi eğlenceme bakıyorum çocuk sen sanal alemde oyununa devam et sen

gören diyecekki barlarda pavyonlarda gezip eğlencene bakıyorsun

travian sıkıcı başka bir oyun eğlencedir senin için ..

ben ebu yusufun merkezinden tılsımını aldım feyksiz dümensiz kendi bastırdıgım ordularla gittim aldım geldim ..

yaptıgım organizede 10 merkez sildim genel organize 50 ordu ile sanırsam herkes 1000er mancınık varken 2gün uyku uyumadım sen tarla basarken

sultanbahadırın merkezini ben sıfırladım bir sürü ordu gitmiş becerememişken

bunları yaptım var mı yaptıgın birşey ?

2 hesap kaldı diyorsun sanki biz 100 hesap açtık

sen sıradan bir oyuncusun ben lider kişiliği olan biriyim sana 2 hesap kalıyor diye bana da mı 2 hesap kalıcak sanıyordun

sana 2 kaldıysa 20yle çarp bana da 40 kalmıştır kendi hesabımın maili bile bende değildi ;)

oyun güven üstüne kuruludur bizde ortagıma şifreyi değiştirip bir daha girme hesaba wow aldım istedin mi temsil alırsın dedim nasıl bir risktir sana göre bana göre ufacık bile risk değildir bu ..

tabi bunları anlaman imkansız ..

alis43
18-05-2011, 18:43
2dönem s7 bir dönem s12 ve 3 dönemdir s3 te oynuyorum beni BURUNOBAYA-GHOSTERM e-THEGEMLİĞe APOLLO ya sor iyi tanırlar mademkis7 de oynadın orda senin gibi kişiliksiz ego tadmin etmek isteyenler yüzünden bıraktım oynamayı o kadar adisinki her mesajdan servere mesaj çıkarmaya çalışıyon azizle yazılan mesajları açıklayayım tüm servere lalin ordusunu vahaya çakmış raporunu bana yollamış muthiş asker var bende dedimki galileo kadar asker kesersin bundan galileıoyu yıkmayımı çıkarıyorsun sen kusura bakma ama henüz yaşınıda bilmiyorum karakterin gelişmemiş sinek küçük ama mide bulandırır sinekten farkın yok dostum forumlarda boş boş konuşmayla bu iş olmaz git egonu başka yerde tadmin et senin bu kadar şerefsiz olduğunu bilseydim buralara kadar getirmezdim

galileoya gülay her wow a fake atıyor abi bunu sen yık diye gaz veren siz değilmiydiniz zaten tolga abi sizin gibi karaktersiz olsa gelir beni yıkardı gerçek k.ç liki size uymadı anlayacağınız benim herşeyden haberim var hala neyi uzatıyorsunuz
EKKAB memet sen benim çok hakkımı yedin haram olsun allah belanı versin ne diyim ben sana başka

EKKAB
18-05-2011, 19:57
2dönem s7 bir dönem s12 ve 3 dönemdir s3 te oynuyorum beni BURUNOBAYA-GHOSTERM e-THEGEMLİĞe APOLLO ya sor iyi tanırlar mademkis7 de oynadın orda senin gibi kişiliksiz ego tadmin etmek isteyenler yüzünden bıraktım oynamayı o kadar adisinki her mesajdan servere mesaj çıkarmaya çalışıyon azizle yazılan mesajları açıklayayım tüm servere lalin ordusunu vahaya çakmış raporunu bana yollamış muthiş asker var bende dedimki galileo kadar asker kesersin bundan galileıoyu yıkmayımı çıkarıyorsun sen kusura bakma ama henüz yaşınıda bilmiyorum karakterin gelişmemiş sinek küçük ama mide bulandırır sinekten farkın yok dostum forumlarda boş boş konuşmayla bu iş olmaz git egonu başka yerde tadmin et senin bu kadar şerefsiz olduğunu bilseydim buralara kadar getirmezdim

galileoya gülay her wow a fake atıyor abi bunu sen yık diye gaz veren siz değilmiydiniz zaten tolga abi sizin gibi karaktersiz olsa gelir beni yıkardı gerçek k.ç liki size uymadı anlayacağınız benim herşeyden haberim var hala neyi uzatıyorsunuz
EKKAB memet sen benim çok hakkımı yedin haram olsun allah belanı versin ne diyim ben sana başka

senin ne hakkını yemişimde böyle konuşuyorsun git sor tolga abiye gülay wowa veya başka bir wowa 1 saldırı veya fake saldırı çıkar demişmiyim dememişmiyim bol keseden atma ben yazışmaları koydum varsa öyle benim gülayı yıkın diye yazdığım bir mesaj koy herkes görsün burunobaymış thegemlikmiş sen kimsin ya? ego tatmini edecek olsaydım wow köyü almak için talepte bulunurdum bulundummu hayır ki kruisten kaan abiyede demiştim abi almayın bir sürü olaylar döner kesin uzak kalalım eğlencemize bakalım diye o yüzdende o wow köyünün adı gırıgırına oldu senin gibi hiçbir şey bilmeyipte başkasının kötülüğünü isteyen her ne kadar kişi varsa allah senin gibi yapsın güzellikle konuşunca anlamıyorsunuz sanırım..

varsa bir yazışma belgesi falan koyun herkes görsün boş laflarla gelmeyin bana tolga abiyi ara sor abi sana mehmet gülaya saldırı çık dedimi demedimi diye sor sormazsan adam değilsin alacağın cevabıda söyle bizzat senin dediğin gibiyse tolga abi bana telefondan arayıp söyler var numaram sen merak etme sakın.

pavyonlar benim gideceğim yer değil yavrum ama tanıdığın varsa söyle arkadaş yollayabilirim benim takılacağım yerler beli başlı barlar, clubs falandır ;)

mal-i dediğim gibi belgen yoksa konuşma boşuna tolga abiyi yıkmak için ordu yollayacak siz değilmiydiniz azizle belgesini koydum işte ancak böyle şeref... karaktersiz bir oyuncusunuz işte bu şekilde konuşmayacaktım ama anlamıyor bunlar laftan

algx
18-05-2011, 20:01
pavyonlar benim gideceğim yer değil yavrum ama tanıdığın varsa söyle arkadaş yollayabilirim benim takılacağım yerler beli başlı barlar, clubs falandır ;)

sen arkadaşları yolla benim ki sarışın olsun diğerlerinede tanıdık ayarlarız yabancıya gitmezler ;)

Razor&Dante
18-05-2011, 21:06
Yazık :) herkes eteğindeki taşları döküyor gece gelip bişeyler yazacağım bende :) bekleyiiin :) sadece soruları sorayım cevapları bende :)

VIP ve A.ORDU lara KÇ WW larını vurmaları için ricacı olan arkadaş ?

Özel bir konuşmada sıralama ile ilgili muhabbeti döndüren arkadaş ?

Ve diğer bölgelere karşı genel tutum ?

Çok çok iyi bilinen bi abimizin sözleri :)

yakında :)))

Tayi
18-05-2011, 21:54
Mehmet,M.ali yeter artık ben unuttum bile server3 ü sizde unutun oyundu ve BİTTİ.
Hadi raporları tartışalım daha zevkli olacaktır kesinlikle son saldırılar askerler elde patlamasın diye anlaşmalı atılmıştır.Özellikle galileo nun raporuna dikkat muhtemelen tek saldırda en fazla asker kesme olarak rekor saldırı olarak tarihe geçecektir.
Dip not : Sadece wowa değil oyun başından beri merkezede ve yan köylere gelen saldırıları bi kısmı sadece
http://travian-reports.net/tr/report/40018156da0,400182b1e6b,40018308823,400186c5217,40 0187020a0,400194f4cc6,40019597d70,40019608a1f,4001 98f28b4,4001993dc58,400200d496f,400201fbf19,400202 2c16a,40020326404,4002045f414,4002058c4af,40020676 cec,40020756149,400208f2424,40020983ebe,4002101ec2 3

Kruis

Taipen
18-05-2011, 22:46
Arkadaşlar bazı konulara açıklık getireyim
ne mehmet ne de kruis wowu destekleyen hiç kimse bana wowu kuran hesaba saldırı çıkmamı söyledi,zaten demezlerde bizim birliğimizde biz çözümü ww yi yıkarak deil KONUŞARAK çözüyoruz,kç 15 deki dayanışmanın çok üst düzeyde olduğunu düşünüyorum
bunun sebebi küçüklerin büyüklerine saygısı büyüklerinde yaşlarını kullanarak küstahlık taslamamalarıdır.anlayışlı ve uyumlu bi şekilde hatta yer yer ally msjlarla kendi aramızda geyiklerimiz bile bolca olmuştur.
bana 4 KÇ birliği birleşme önerdiler kruise haksızlık yapıldı diye ki olası bi gerginlik yaşanırda savaş çıkarsa birlik olalım diye;
14/05/2011 c.tesi günü sabah 10:00 dan 17:00 a kadar neredeyse tüm günümü hem telden,hem msn den hemde hesabımdan sürekli yazışmalarla geçirdim,sevgilimle ayrılıcaktık nerdeyse :D
herkesi sakinleştirmek için saatlerce uğraştım
durumu volkana,sergüzeşt mehmete,şabana da söyledim ki yönetimle birlikte hareket etmek en doğrusu olur diye
bunu yanında arkadaşlar ben ne kimseden korkarım nede çekinirim;oyundaki o anlarda hata yapmamak adına herkesin fikrini almak ve en doğru çözümü bulmak içindi uğraşım
tüm herkeste benim bu yapımı bilirler.

şimdi burda forumda konuşanları saygıya davet ediyorum ve tartışmak isteyenler içindir forum ki ben ekkab mehmeti takdir ediyorum casaretinden ötürü,
biz kç15 olarak oyun içinde oktayın wowu hariç hiç bir wowa saldırı çıkmadık ki SEBEBİ SAVAŞARAK DEĞİL KONUŞARAK HALLEDELİM.
oyunda ww lere karışılmadı bırakında burda forumda insanlar rahatça tartışsınlar,buna yasak koymaya çalışmak saçmalık kendi kişisel fikirlerini karşılaştırıyorlar ve bence bunda bi sakınca yok hatta birbriimizi eleştirerek kalitemizin artıcağını düşünüyorum,sürekli poh pohlanan bi kafa yapısının bi gelişimi olmaz

rekor orduyla ilgili bana gerek oyundan gerek forumlardan ve gerekse KÇ nin kendi forumlarından övgüyle ve övünerek destek veren tüm dostlarıma binlerce kez teşekkür ediyorum,
oyunların en güzel yanları bu olsa gerek :D hepimiz o orduyla gurur duyabiliriz çünkü hepimizin eseridir bana göre
belki benim adım önplana çıktı ,galileo hesabı olarak görülücek ama başarı HEPİMİZİNDİR :D
daima travianın ekip oyunu olduğuna inandım,bireysel olarak ne kadar iyi olursanız olun başarınız kısa süreli olucaktır
oyunu bırakanlar hayatlarında başarılar,devam ediceklere de daima sırt sırta dayanarak oynayın derim,faydasını gördüğünüzde yüzünüde güzel bi gülümseme belirirse o zaman bu yazıyı ve beni hatırlarsınız :D

saygılar
tolga
(s3 GALİLEO KÖYLERİ)

Rose'n BlooD
18-05-2011, 22:47
Arkadaşlar müsadenizle konuya bir el atmam gerekiyor...

Şimdilik kilitlidir...

Edit:

Saygıdeğer oyuncularımız, forum içerisinde özel yazışmaları yayınlamak yasaktır. Oyunda veya herhangi bir iletişim aracında. Bu kurala uyarak saygı çerçevesinde yazışmalarınıza devam edebilirsiniz. Anlayışınız için teşekkürler...

R&B

vattaymizit
19-05-2011, 00:54
bu forum çok eğlenceli biyer oldu ya. aşk ihanet ihtiras :) bu oyuna bizans ırkını da eklesinler tam s3e göre bizans ırkıyla çok güzel oynayacak arkadaşlar olur,, bundan bayağı bayağı önce söyledim size vipler wow yarışına girmesin dedim bu işi yapmaktan ne zevk alıyosunuz dedim böyle renkli kişiler olduğunuzu bilmiyodum o zaman bilsem o wowa girer miydim:) yok ya yine de girerdim:) hala aynı fikirdeyim fena mı oldu siz de kaynaştınız birbirinizi yakından tanıdınız işte:)

hiçbirşey hakkında ben bunu yarın mutlaka yaparım deme..

algx
19-05-2011, 01:58
tolga abi benimle az konuşmuşlugun yoktur saygımı bilirsin kç15te ki arkadaşlar kadar bende büyüklerime saygı duyarım ..

şimdi soruyorum sana,ben ne yaptımda kç15 benim wow köyümü yıktı ..

benim wow köyümün yıkılması zerre koymadı koymazda neden koysun 1. gidiyor olsam yine bir zerre ama 1-2 saat kala serverın bitmesine ha 4. olmuşum ha 10. ikiside farksız ..

ama insanın göz göre göre belli kişi tarafından yıkılması ve sonra bir suç işlemişim de ceza verilmiş gibi bir çarptırılması koyuyor ..

eğer güvenmeyen var ise bana buradan yazsın oktay senin kruısı yıktıgın veya yıktırdıgını düşünüyorum desin ekkab hariç bards hariç onlara bu saatten sonra birşey açıklamam inandırmayada çalışmam kendime ..

yaz şimdi oktay ben sana inanmıyorum kruısı bence sen yıktırtdın o kücük beyninde 1000 çeşit oyun kurdun ben kruısı yıkayım gülaya yıkayım işi kruıs gülayı yıksın sweett paylithlkpyi yıksın paylithlkpe sweeti yıksın ben wow kurayım diye düşünmüşsündür de skypda görüşelim hemen şimdi sende o yazını editlemezsen veya evet oktaya haksızlık etmişiz demezsen yazık ki bu oyuna verdiğim emeğe,oynadıgım oyuna,pcyi açtıgım günlere ..

bu kadar yazıyorum abi eğer zerre kadar bir güvensizlik var ise şuanda özel mesajda yazsan olur buradan da direkt bir açıkla bana özelden kardeşim de açıklayım hemen ..

şimdi diyorum ki keşke ordular elimde kalacağına kruıse çaksaydım foruma 1 harf yazmazdım o zaman isteyen istediğine söylerdi ama iftira adamı sıkıyor ..

Taipen
19-05-2011, 06:11
günaydın,
oktay senin wowa yapılan saldırıdan haberim yoktu ki benim hatta ekkeb mehmet abi kimseye söylemedim ben kendim çıktım ordumda bayadır yolda sana şimdi söylüyorum sorumluluk benimdir gibisinden bi msj attı da öyle haberim oldu,saldıranda bizim birlik KÇ 15 olduu için öyle yazdım planlı bişiy deildi hatta biz kimse için bi plan yapmadık,yapmayızda
ben her zaman hakedenin kazanmasından yanayımdır hakedilmeyen bi başarıyı sahiplenmek hoş olmaz.
sanırım bu açıklama yeterli olmuştur

ben kimsenin wowuna saldırı yapılarak çözüm olduunu düşünmüyorum bakın saldırı alan wowların sahipleri haklılar şu veya bu şekilde geriye düştüler ve wowu kuran hesap önde kaldı buna da itiraz ediyorlar
KÇ yönetimine isyan ediliyor neden aynı seviyeye getirmediniz de hak edenin kazanmasını sağlamadınız diye
onlar wowu kuran hesabın kurmasına izin verdiklerini düşündükleri için bir tepki koyuyorlar ortaya
bunu oyun içinde saldırı çıkararak değil de OYUN BİTTİKTEN SONRA FORUMLARDA YAPIYORLARKİ BENCE HEPSİDE TAKTİR GÖRMELİ ^^
burada yazı yazanlara lütfen kimse dur yapma bitmiş gitmiş demesin bırakınız tartışsınlar yani onuda mı ellerinden alalım,zaten hepsi de arkadaşımız ve ellerindeki eteklerindekini döksünler
WOWLARI yıkarak mı yapsalar iyiydi ?
buna kimisi evet der kimisi hayır der ^^ o nedenle fikri olan yazsın arkadaş bunda ne gibi sakınca olabilir ki ?

ayrıca moderatöre de bi durumu izah etmeliyim
evet oyundaki msjları burada paylaşmak yasak olabilir belki ama burası bi tartışma arenası ve elinde belge olanlar rahatça koyabilmeli yani suçlamalar olduunda bunu özel hesaplarından yazıp yollıycaklarsa birbirlerine neden FORUM VARKİ ?
bırakın belgelerini paylaşsınlar böylece herkesin içi rahat eder varsa hatalar çıksın ortaya arkadaşlar buna sınırlama veya yasak koymanın bi mantığı yok kanımca

börü-budun ömer gelince bekliyorum adamım,kal sağlıcakla :D

saygılar
tolga

Razor&Dante
19-05-2011, 18:11
Arkadaşlar

Kimse Kızmasın Etmesin Ve Durup Birisi de "Olm Sen Oyunda O Kadar Yoktun" Demesin. Başından Sonuna Kadar Takip Edildi Herkes :)

KÇ Yine Bu Sene Başkalarının Egolarını Tatmin Etmek İçin Kendi Evlatlarını Harcadı Kimse Çıkıp İnkar Etmesin

Skype Ortamında Bazıları Birlikler 1.si ++ KÇ lerden Birisi Olsun Diye Konuşuyordu Çıkıp İtiraf Etsin,

KÇ WoW Sahiplerinden Birisi Gitti A.Ordu WoW Sahibine İndirteceği WoW lar Arasında gulay ve paylithlkp WoW larını Göstertti. Bu Kişi de İtiraf Etsin,

Ayrıca Ben Dahil Olmak Üzere Wolcano nun tadelle nin Baranbey in jet lee nin Duwolfy nin venomancer in Hatta Ve Hatta -+ ve +- Oyuncularının Haklarını Yiyenler Ve İçten İçe Kuyularını Kazanlar İtiraf Etsin,

İsterdim Ama Kimse O Kadar Cesur Değil Yüzleri Dahi Kızarmadan Hala Bazı Konularda Aymazlıklar Utanmazlıklar Ediyorlar...

Açmayım Ağzımı Açmayım Dedim Ama Koskoca Adamlar Olarak Siz Konuşmayınca Ben Konuşayım İstedim...

Yazıklar Olsun O Susanlara...

ansızınnn
19-05-2011, 20:57
sevgılı arkadaşlarım ve kardeşlerım wow kurulmuş oyun bıtmış neyın derdındesınız anlamadım ama anladıgım tek şey varkı oda sız bırlık olmanın anlamını kavrıyamamışsınız netıcede burada kımse tek başına wow kurma şansına sahıp degıldır egerkı wow kurulmuşşa ve bunu k.ç bırlıklerınden herhangı bır oyuncu kurmuşsa bu herkezın başarısıdır derdınız ne kendı başarınızımı cekemıyosunuz burda kışısel egolarınızımı yarıştırıyosunuz şunu bır kere daha anladımkı bu oyunu bırakmak verdıgım en dogru kararmış sayenızde hepınız kendınıze ıyı bakın allaha emanet olun

SurgeonN
20-05-2011, 01:05
ben kç içinde yeniyim ama ekol bizden destek isterken şu cümleyi kullanmıştı hiç unutmuyorum ilerde biz önden gidersek kimse + + dan kuracağız wowu tolga seviye basmayın diyemez biliyoruz oluyo bunlar bu wowu benden başka kim alsa durdururlar bi şekilde ama bana yapamazlar. Yorum sizin.

TheMythjohN
20-05-2011, 09:54
KÇ yönetimi sessiz ve geride kalınca siz çakallar ortalarda terör estirirsiniz boş yere. TAmam WOW larınız yıkıldı. Diyelim hepsınıde oktay yaptı ee ne oldu? Seneye biz yine varız varsa tıpası yiyen gelir bize karşı savaşır! Aramıza sonradan katılan K.Ç. birlikleri istenmeyen bir birlikti zaten sadece yönetım kararıyla içimizde durdular yoksa barınabilirmıydınızkı? İllaki bir birligin birleşmesıne gırecektınız VIP lere girsenız bız yıkacaz, ee bizden başkada sonu belli olucak bir birlik olmadıgı için tek we en dogru verdıgınız kararla bıze geçtınız. KÇ içinde benımde 2 ci dönemımdı. Burada tanıdıgım bir sürü abim arkadaşım kardeşim var. Ama EKKAB senın kadar ağlayanını ılkdefa görüyorum:D Ama acısada öldürmez merak etme.. WOW u belli bir kişiinin kurması benım ıcın önemli degildi zaten yada ınanıyorumkı cogu KÇ li içinde öyle ama herkezın emeği var. Kım ne olursa olsun WOW u oktay kurmalıydı şahsi fikrim. Hepınızden fazla emeği var. Ama WOW u kuran kişide KÇ li ve yine biz kazandık kişilerin ne önemı var? Artık işinize bakında boş muhabbetler yapmayın. Ona buna bok atmayın! Kim napmışsa yapış sonuç olarak server bitti WOW kuruldu artık k...nızıda yırtsanız birşey değişmeyecek. Ve s3 tekrar başladıgında yine oktay ve biz KÇ liler + + da olacagız :) Sende gelde oyun zewk versın sonucu belli bile olsa.

TheMythjohN
20-05-2011, 10:01
Ayrıca Ben Dahil Olmak Üzere Wolcano nun tadelle nin Baranbey in jet lee nin Duwolfy nin venomancer in Hatta Ve Hatta -+ ve +- Oyuncularının Haklarını Yiyenler Ve İçten İçe Kuyularını Kazanlar İtiraf Etsin,

Ayrıca senin bu dedıgının nesi haksızlık? Duvolfy yıkılmayı hakeden bir oyuncuydu ve nıtekım onu bırlıkten cıkarttıklarında ben alıp gelen saldırılara karşı KÇ10 da bulundugum zamanlarda destegı kendım attırmıştım. Ama adam arkadan iş çewiren bir tip. recepumut_ a yaptıgı konuşmalar vs. KÇ olmayı haketmeyen biriydi. venomancer tam 1 karaktersiz. Ne yapcagını kendısı bile bilmeyen biri. Kendısını yıkanlardan biride benım. KÇ içinde olucaksa eğer 1 oyuncu ne istenıyorsa yapıcak! Asker sayısı dedıgınde söleyecek. Adam birligındekı herkezi şartlıyor birlik dışına bilgi vermeyı yasaklıyor nıye? Belki bize karşı savaşıcaklardı. Sonuç olarak savaştılarda noldu? Kendı sonunu hazırladı işte onun yanında birlik arkadaşlarıda yandı. tadellede kendını sonunu hazırladı. Oda hakettı olanları.

swtwitch
20-05-2011, 11:45
Boyle genele acik ortamlarda kullandiginiz lisandan dolayi nasil biri oldugunuz belli. size bu kadar bir cevap bile yeterlidir benim icin.

TheMythjohN
20-05-2011, 11:56
Boyle genele acik ortamlarda kullandiginiz lisandan dolayi nasil biri oldugunuz belli. size bu kadar bir cevap bile yeterlidir benim icin.

istedigim cumleyı istedigim yerde kurarım istedigim kelimeyide kullanırım. Nasıl biri oldugumada aklın yetmez cok konuşma.

EKKAB
20-05-2011, 14:09
KÇ yönetimi sessiz ve geride kalınca siz çakallar ortalarda terör estirirsiniz boş yere. TAmam WOW larınız yıkıldı. Diyelim hepsınıde oktay yaptı ee ne oldu? Seneye biz yine varız varsa tıpası yiyen gelir bize karşı savaşır! Aramıza sonradan katılan K.Ç. birlikleri istenmeyen bir birlikti zaten sadece yönetım kararıyla içimizde durdular yoksa barınabilirmıydınızkı? İllaki bir birligin birleşmesıne gırecektınız VIP lere girsenız bız yıkacaz, ee bizden başkada sonu belli olucak bir birlik olmadıgı için tek we en dogru verdıgınız kararla bıze geçtınız. KÇ içinde benımde 2 ci dönemımdı. Burada tanıdıgım bir sürü abim arkadaşım kardeşim var. Ama EKKAB senın kadar ağlayanını ılkdefa görüyorum:D Ama acısada öldürmez merak etme.. WOW u belli bir kişiinin kurması benım ıcın önemli degildi zaten yada ınanıyorumkı cogu KÇ li içinde öyle ama herkezın emeği var. Kım ne olursa olsun WOW u oktay kurmalıydı şahsi fikrim. Hepınızden fazla emeği var. Ama WOW u kuran kişide KÇ li ve yine biz kazandık kişilerin ne önemı var? Artık işinize bakında boş muhabbetler yapmayın. Ona buna bok atmayın! Kim napmışsa yapış sonuç olarak server bitti WOW kuruldu artık k...nızıda yırtsanız birşey değişmeyecek. Ve s3 tekrar başladıgında yine oktay ve biz KÇ liler + + da olacagız :) Sende gelde oyun zewk versın sonucu belli bile olsa.

madem öyle işte böyle barut? ateş olsan cürmün kadar yer yakarsın ....tünden laf uydurupta yazma illa sizin gibi konuşmamı istiyorsan merak etme onuda konuşurum çünkü sen ve senin gbiler diğer türlü anlamaz kesinlikle
1.si benim ağlayan yok ortalıkta
2.si ben kendimce haklı gördüğümü yaptım ve bunada yönetim bildiği halde bana engel olmadı sor bakalım neden olmadı yaz neden ekkabı indirmediniz diye söyle boş boş çıkıpta konuşma varsa elinde belgen falan koy ortaya oyun bitmiş çıkmışsın forumda ben belgeleri koyduğum halde halen dalkavukluk peşindesin sen kimsin ya s6da indirmemi mi istiyorsun yoksa seni M&L misin nesin önce adam gibi konuşmayı öğren sonra benimle muhattap olmayı dene ki bundan sonra ne yazarsan yaz seninle bir yazışma yapmayacağım
3.sü oyunu bıraktım s3e başlarken son demiştim er kişi sözünün ardında durur ;) anlayabilene..
hadi şimdi s6daki oyununla ilgilen sen

wolcano
20-05-2011, 18:01
server bitti beyler bayanlar hatırlatayım:)birbirinizi yemenize gerek yok.

swtwitch
20-05-2011, 22:40
biz daha bunun telafisi olur diye bekliyorduk :)

ansızınnn
20-05-2011, 23:44
ılkay admınlerle konuşucam serverı gerı alsınlarda kım neyı ıstıyosa onu kursun :)

swtwitch
20-05-2011, 23:52
ılkay admınlerle konuşucam serverı gerı alsınlarda kım neyı ıstıyosa onu kursun :)

yok valla ben kurmak istemiyorum :) hem o kadar seyi yeniden cekemem :):)

Razor&Dante
21-05-2011, 01:40
Ayrıca senin bu dedıgının nesi haksızlık? Duvolfy yıkılmayı hakeden bir oyuncuydu ve nıtekım onu bırlıkten cıkarttıklarında ben alıp gelen saldırılara karşı KÇ10 da bulundugum zamanlarda destegı kendım attırmıştım. Ama adam arkadan iş çewiren bir tip. recepumut_ a yaptıgı konuşmalar vs. KÇ olmayı haketmeyen biriydi. venomancer tam 1 karaktersiz. Ne yapcagını kendısı bile bilmeyen biri. Kendısını yıkanlardan biride benım. KÇ içinde olucaksa eğer 1 oyuncu ne istenıyorsa yapıcak! Asker sayısı dedıgınde söleyecek. Adam birligındekı herkezi şartlıyor birlik dışına bilgi vermeyı yasaklıyor nıye? Belki bize karşı savaşıcaklardı. Sonuç olarak savaştılarda noldu? Kendı sonunu hazırladı işte onun yanında birlik arkadaşlarıda yandı. tadellede kendını sonunu hazırladı. Oda hakettı olanları.

Daha dün bana yetki verilmiyor diye zırlayanlar bugün büyük büyük isimler olmuşlarda bize mi çemkiriyor siz değil burda saydığınız değerli oyuncuların isimlerini ağzınıza almayı benim
gölgelerime dahi laf edecek birisi değilsiniz. Sizin oyun anlayışınız bu oyuncuların oyun anlayışının önünde diz çöker tövbe ister o kadar diyorum :D

Seneye içler rahat olsun seneye ++ da KÇ bayrağını ayağa düşmesin diye kaldırmaya da geliriz ekipçe ! Daha dünkü oyunculardan değiliz 3 4 yıllık KÇ liyiz biz.

a.t.t
21-05-2011, 01:46

Bir daha gelip yıkmak için server' ı geri alma ihtiyacımız olsaydı, elimizdeki mancınıklarla bizde gelir bir tur yıkar durumu eşitlerdik istediğimiz wow' u öne de geçirirdik ;)
sizin tılsımlarla yatarak bastığınız askeri biz bölgede yıkım yaparak değil hesap sildirerek oynarken bastık

a.t.t
21-05-2011, 02:01

Aslında wow senin hakkındı ya güneydoğunun en ücra köşesindeki wow' u almak için yırtınmalar, birlik kurmalar, yanına köy atmalar filan :)
ya niyetin( İZ ) oyunun başından beri apaçık ortada neyin inkarını ediyorsunuz. biri çıkar bizim sayemizde bölgede rahatça oynadınız 3 dönemdir sayesinde oynamışım ya, saldırılarda savunma atmış ya tılsım almış bize hibe etmiş ya anca yazar boş boş :) bir sonraki dönem kim olur bilinmez ama unutma barut güneydoğudan bizim gibi sana teklif atacak yöneticide bulamazsın : ))) sevgiler...

ansızınnn
21-05-2011, 23:14
Bir daha gelip yıkmak için server' ı geri alma ihtiyacımız olsaydı, elimizdeki mancınıklarla bizde gelir bir tur yıkar durumu eşitlerdik istediğimiz wow' u öne de geçirirdik ;)
sizin tılsımlarla yatarak bastığınız askeri biz bölgede yıkım yaparak değil hesap sildirerek oynarken bastık

hayırdır kardeşım sana askerın yok dıyenmı oldu asker basmadın bı iş yapmadın dıyenmı oldu mıllet bı wow için bırbırını yıyınce benim ılkaya latıfe olsun dıye yazdıgım bışey senı nıye rahatsız ettı anlamadım belkı bu nıckı tanımazsın ben lılıçbalıgı hesabı kenan

algx
21-05-2011, 23:35
hayırdır kardeşım sana askerın yok dıyenmı oldu asker basmadın bı iş yapmadın dıyenmı oldu mıllet bı wow için bırbırını yıyınce benim ılkaya latıfe olsun dıye yazdıgım bışey senı nıye rahatsız ettı anlamadım belkı bu nıckı tanımazsın ben lılıçbalıgı hesabı kenan

kenan abi bir zamanlar fakir ama grurlu bir genç vardı işte o benimin'in etkisinin o filmde ki genç kızın üstünde görüldüğü kadar ben lılıçbalığı kenanın etkisi maktulun üzerinde görülmüştür :D

swtwitch
21-05-2011, 23:47
merhaba kenan bende kim yaziyor merak ediyordum :)

ansızınnn
22-05-2011, 20:54
merhaba kenan bende kim yaziyor merak ediyordum :)
merhaba ılkay bu nıck benım gecen senekı dıger hesabın nıckı başladınmı recebın orda

swtwitch
22-05-2011, 21:09
Yok izindeydim bu hafta gezdim tozdum :)

a.t.t
23-05-2011, 12:46
kenan abi bir zamanlar fakir ama grurlu bir genç vardı işte o benimin'in etkisinin o filmde ki genç kızın üstünde görüldüğü kadar ben lılıçbalığı kenanın etkisi maktulun üzerinde görülmüştür :D

lılıç'a cevaben, şu bölgenin canına okuyup, oradaki adamların askerlerinize üstümüze salıp, şifresi bende diyen kenan dimi hatırladım :D

turquay'a cevaben, alikoç hesabını birliğe alıcam, yağma atanı mancınıklarım diye tehdit edip kuyruğunu kıçının altına sıkıştıran oktay mı :D

Süpürge
23-05-2011, 17:05
MERHABALAR..
Ben 3 sezondur s3 te cadı-süpürge-cadı nickleri oynayan tüm serverın sabiş ablasıyım ve yazma gereği hissettiğim duygularımı paylaşmak istedim artık dayanamadım..
BİZ Nasıl bir birlikmişiz ki ayrı başlardan oluşmuş 7 başlı bir canavar....
BİZ Nasıl bir birlikmişiz ki aç kalınca yavrusun yiyen bir hayvan...
BİZ Nasıl bir birlikmişiz ki sandıklarımızda güzel anılar saklayacağımıza kirli çamaşırlar biriktiren..
BİZ NASIL BİR BİRLİKMİŞİZ YAHU?.....
Hizipçilik bizde..
Adam kayırmacılık bizde..
Arkadan dolap çevirmeler bizde..
Kıskançlık hasetlik bizde..
Bencilliğin daniskası bizde..
Adam satıcılığı bizde..
Tüm haksızlıklar adaletsizlikler bizde..
BİZDE DE BİZDE..
Hepsine eyvallah... AMA koskaca bir k.ç birliğini burada k.ç liler olarak küçültmek bunu anlamam mümkün değil...
Demekki SORUMSUZLUĞUN YÜZSÜZ YÜZÜ DE BİZDEYMİŞ...
Hepinizin yolu ışıklı olsun..
SEVGİ VE SAYGILAR....

algx
23-05-2011, 21:04
lılıç'a cevaben, şu bölgenin canına okuyup, oradaki adamların askerlerinize üstümüze salıp, şifresi bende diyen kenan dimi hatırladım :D

turquay'a cevaben, alikoç hesabını birliğe alıcam, yağma atanı mancınıklarım diye tehdit edip kuyruğunu kıçının altına sıkıştıran oktay mı :D

O hesaplar bir birlige girerse o birlikten teklif atan hesabi yikmak icin elimden geleni ardima koymayacagini da bilirsen iyi olur.

Iyi oyunlar.

kç birliğine alıcam oyuncuyu aldıktan sonra tek saldırı yapan benim birlik oyuncuma saldırı yağmış sayılır aynen bende onu yağmaya çeviririm mancınıklayanı mancınıklarım

sweetten yazdım.
o hesabın devir alınması oyuna devam etmesi vs vs vs söz konusu değildir.

başka hesap bulursanız sevinirim.

ilginiz için şimdiden teşekkürler.

başkan bi ally geçer misin

hesabı çok sevdiğimiz bir arkadaşımız devraldı bundan sonra o bakacak ..

alıkoc hesabına saldırı çıkılmasın kç2 birliğine alınacaktır

--------

mesajlar hala arşivimde orjinal resminide çeker atarım hatırlamıyorsan

en son ben teklif gönderdim alıkoca tabi seni orada alıkoc bütün servera madara ettiği için bir birliğe girmesini istemiyordun ve sen dedin diye değil ilkay abla tatlı dille bak oktaycım böyle böyle o adam haindir istersen senin arkadaşına biz hesap verelim ama onu almasın prestıj ıle alakalı diyince bende tamam ablacım hiç sorun değil almayız birliğe ama ugurada söyle mesaj atmasın abuk sabuk dedim

ilkay abla doğrulayabilir ..

var mı bi kuyruk bir yere sıkıştırdıgım okuyanlar söylesin ?

yıkılmamayı herkes oyunu başarıyla bitirmek sayıyor

yıkmadım diye mi rahat konuşabiliyorsun ?

veya kenan abiye nasılsa oyun bitti yıkamaz diye mi rahat konuşuyorsun ?

not:sabiş abla sustum bu sondu :) :)

ansızınnn
23-05-2011, 22:24
ugur ne olup bıttıgını bılıp bılmeden boş boş konuşma benım alıkoçu veya dıger hesapları sızın ustunuze salmak gıbı bı duşuncem olmaz vede olamaz ama oyle ama boyle bu sene bırlıkte bı yola gırdık devam ettık ben duşuncelerımı kımseden saklamam herkezın yuzune soylerım ılkayada sorabılırsın skyp tekı konuşmalarımızda sızlere guvenmedıgımı soyledım bunu ılkayın yuzune soyledım arkadan iş çevırmek benım anlayışıma ters sızlerde en azından oyun sonuna kadar gercek bı k.ç oyuncusu oldugunuzu ve bı artnıyetınız olmadıgınızı gostererek benı utandırdınız ama şimdi sen bu tarz yazılar yazınca ınan uzuluyorum

life_live
23-05-2011, 22:49
MERHABALAR..
Ben 3 sezondur s3 te cadı-süpürge-cadı nickleri oynayan tüm serverın sabiş ablasıyım ve yazma gereği hissettiğim duygularımı paylaşmak istedim artık dayanamadım..
BİZ Nasıl bir birlikmişiz ki ayrı başlardan oluşmuş 7 başlı bir canavar....
BİZ Nasıl bir birlikmişiz ki aç kalınca yavrusun yiyen bir hayvan...
BİZ Nasıl bir birlikmişiz ki sandıklarımızda güzel anılar saklayacağımıza kirli çamaşırlar biriktiren..
BİZ NASIL BİR BİRLİKMİŞİZ YAHU?.....
Hizipçilik bizde..
Adam kayırmacılık bizde..
Arkadan dolap çevirmeler bizde..
Kıskançlık hasetlik bizde..
Bencilliğin daniskası bizde..
Adam satıcılığı bizde..
Tüm haksızlıklar adaletsizlikler bizde..
BİZDE DE BİZDE..
Hepsine eyvallah... AMA koskaca bir k.ç birliğini burada k.ç liler olarak küçültmek bunu anlamam mümkün değil...
Demekki SORUMSUZLUĞUN YÜZSÜZ YÜZÜ DE BİZDEYMİŞ...
Hepinizin yolu ışıklı olsun..
SEVGİ VE SAYGILAR....

Herşey var Yalan Rüzgarı dizisi gibi maşallah :D Dallasta olabilir kötü adam Ceyar kim peki onu sölemediniz :D

swtwitch
23-05-2011, 23:11
Oktay olanları sana ben anlattım skype de doğrudur yanlız orada sana sebebini de anlattım. sende olsan istemezdin dedim hatta aykutda vardı o da kendisi benzer durumdaydı haklısın bende istemiyorum dedi. kendileri onlar varsa biz yokuz dediler. biz asla böyle bir şey öne sürmedik sürmeyiz de. düşündüler ki böyle yaparlarsa biz istenmeyen adam ilan edileceğiz ama bekledikleri olmadı ne oldu peki 3-5 yan köy yıkıldı da? buyuduler mi? ... köylerini indirdik oyun sonuna kadar hammadde ihtiyacı karşılandı herkesin. ama açıkcası ben o zaman isterdimki bu saldırıları bilenler sessiz kalmasın izlemesin yada en azından bir ne oldu saldırı sonucu densin zarar varmı yardım lazımmı densin... herkes ne kadar yıkıldığını kendi söyler ama yan köylerim birkaç kez yıkıldı
ben öyle ya da böyle ne kadar sevmesemde -ki bölgede farklı koşullar altında 1sn beklemeden yıkacağım kişilerde vardı- sırf benimle aynı birlik çatısı altında oynuyor diye adama saldırı çıkarmadım. kendim çıkarmadığım gibi kişisel bağlantılarımı kullanarak başkalarına da çıkarttırmadım. başka biri farklı düşünebilir ama bana göre bunlar yanlış şeyler. arkadaşlarım ve ben bu isim altında oynamayı kabul ettiğimizde bazılarınızın düşündüğü yada bazılarının olmasını umdukları şekilde herhangibir gizli plan yapılmadı. ne wowa kadar böyle gidelim sonra ayrılırız diye düşündük ne de yoğun saldırı altında (bazılarının düşündüğü gibi) birliğe girdik. Aksine biz tek saldırı almadan bölgede hakim bir birlik olmadığından ve daha önceki bağlantılarımız ile çok mutlu olmadığımız bir dönemde birkaç farklı yerden gelen teklif üzerine konuşmayı kabul ettik. Birlik üyelerimizin çoğunluğunun kararı ile ve yönetimimizin full onayı ile bu yıl KÇ adı altında oynamayı kabul ettik. Bunun için tehditler aldık küfür yedik çoğunuz farklı kaynaklardan zaten duymuşlardır. İlk vurulacak hedefler olarak verildik. Ben a ya da b birliğinde olabilirdim farketmez nerede olursak olalım biz aynı aynı ekip olacaktık. Burada bazılarınız bunun farkında değil. Bu oyunda önemli olan şeylerden birisi de birbirine bağlı durabilmektir. Benim arkadaşlarım bunu yapmayı başarabildiği için ben buradayım birlik adım x de olsa y de olsa eğer benimle oynayan 60 kişi olmasa idi hangi isim altında oynarsam oynayayım buraya kadar gelemezdim bu bir gerçek. oynamaya devam ederdim ama farklı olurdu. Buradan bir kez daha hepsine hem oyundaki destekleri hem de dostlukları için teşekkür ederim. İçlerinden okuyan varsa selam ve sevgilerimle.

maxxel
18-06-2011, 20:10
Dünya harikasını kuranları , emeği geçenleri tebrik ediyorum