PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Màlik© Birligini Eski KADRO ile isteyenler?? :)

-Doruk2-
25-04-2011, 08:02
Merhaba arkadaşlar öncelikle..

Bakıyorum ki +/+ bölgesini Boş sanmışlar bazı arkadaşlar :)

®ve© Birliklerindeki Tüm Dostlara Selamlar olsun...
KaoS ailesindeki Rakiplerime ve içlerinde bulunan Dostlarıma da selamlar olsun..

Sevgi ve saygı çerçevesinde yeni bir s10 nu eglenceli birşekilde geçirmeniz Dileğiyle.. :)

Istatisklerde arayıpta bulamayan arkadaşlarım için..
Bu seneki yeni nickim i acıklıyorum :D
TaHaReT_MuSLuGu :D

gökçekent
25-04-2011, 08:40
Eski kadro yavaş yavaş toplanıyor :) . Tüm server'a selam.

dentist
25-04-2011, 16:59
bi selamda benden.bu seneki nick emreblözoglu

Real Mardin
26-04-2011, 13:24
Merhaba arkadaşlar öncelikle..

Bakıyorum ki +/+ bölgesini Boş sanmışlar bazı arkadaşlar :)

®ve© Birliklerindeki Tüm Dostlara Selamlar olsun...
KaoS ailesindeki Rakiplerime ve içlerinde bulunan Dostlarıma da selamlar olsun..

Sevgi ve saygı çerçevesinde yeni bir s10 nu eglenceli birşekilde geçirmeniz Dileğiyle.. :)

Istatisklerde arayıpta bulamayan arkadaşlarım için..
Bu seneki yeni nickim i acıklıyorum :D
TaHaReT_MuSLuGu :D

Sen KaoS tarafından merkezi sıfırlanıp sıfırlanan merkezine göçmen yollanan Doruk2 misin?

TaHaReT_MuSLuGu yeni nickin çok güzel hayırlı olsun

AsLaNTePe
26-04-2011, 15:28
Eskiye rağbet olsa bit pazarına nur yağardı.

-Doruk2-
26-04-2011, 16:05
Eski ragebet yerine.. Stratejı desen :) ?? Emin misin +/+ da Bizden daha iyi stratejı bılen birisi olduguna ?

-Doruk2-
26-04-2011, 16:06
Sen KaoS tarafından merkezi sıfırlanıp sıfırlanan merkezine göçmen yollanan Doruk2 misin?

TaHaReT_MuSLuGu yeni nickin çok güzel hayırlı olsun

Evet o söylediginiz kişi benim..

Aklınızda neden öyle kaldım bilmiyorum ama..

Tek başıma 15 merkez yıktıgımı..
veya 500k saldırı ordusunu Defansla Biçtigimi..
Veya 400 k savunma ordusunu Saldırarak Parça Parça kestigimi..

Bunu hatırlamak zorunuza gidiyor olsa gerek.. :) Neyse..

Önemli olan oyundan zevk alarak oynamaktı..
Rakipler tarafından özel Msj alarak Tebrik edildigimi.. oyunun hakkını Fazlasıyla verdgimi ACIK ACIK söyledikleri için teşekkür ediyorum tekrar.. :)

Real Mardin
26-04-2011, 16:47
Evet o söylediginiz kişi benim..

Aklınızda neden öyle kaldım bilmiyorum ama..

Tek başıma 15 merkez yıktıgımı..
veya 500k saldırı ordusunu Defansla Biçtigimi..
Veya 400 k savunma ordusunu Saldırarak Parça Parça kestigimi..

Bunu hatırlamak zorunuza gidiyor olsa gerek.. :) Neyse..

Önemli olan oyundan zevk alarak oynamaktı..
Rakipler tarafından özel Msj alarak Tebrik edildigimi.. oyunun hakkını Fazlasıyla verdgimi ACIK ACIK söyledikleri için teşekkür ediyorum tekrar.. :)

Ben haticeye bakmam doruk2 neticeye bakarım neticede merkezin sıfırlandımı sıfırlandı göçmen yollandımı yollandı...

Oyuculuğun bu kadarmıdı wow kurulmadan 4-5 ay öncesi sıfırlanan merkezini neden toplamadın??

Neden asker baspı yıkımlarına devam etmedin??

Kaliteli oyuncu sıfırlansada oyununa devam yaralarını sarar

Demekki senin oyunculuğun sıfırlanana kadarmış :D

-Doruk2-
26-04-2011, 17:18
Ben haticeye bakmam doruk2 neticeye bakarım neticede merkezin sıfırlandımı sıfırlandı göçmen yollandımı yollandı...

Oyuculuğun bu kadarmıdı wow kurulmadan 4-5 ay öncesi sıfırlanan merkezini neden toplamadın??

Demekki senin oyunculuğun sıfırlanana kadarmış

SANA DİYECEK LAF BULAMIYORUM..
Ama şunları bilmen gerekiyor

NETİCEYE BAKARIM DİYORSUN ..NEDEN O SAYDIGIM BABALAR GİBİ DESTAN YAPILAN MEVZULARI GÖZÜNDEN KACIRIYORSUN :D
zorunuzua gidiyor biliyorum..

Dogru 1 adet merkez YIKTINIZ(BENİM MERKEZİMİ)

yıkmak için( 5 adet wow ordusu kullandınız)
Yıkana kadar 15 adet Merkez Tahrip etti o tek MERKEZ
500k saldırı ordusu Biçti defans ile..
400k savunmanızı da parça parçakesti O tek merkez..

Stratejı diye buna denir.. sizde Tek merkezle böyle birşey yapın GRUR DUYUN haklısınız derim ..

SİZİN BAŞKANLARINIZDAN BİRTANESİ.. ismini söylemiyeyim..
doruk2 seni mecbur kaldık yıkmaya.. Hatta geç bile kaldık.. Tek başına çok şeyler yaptın helal olsun sana .. dedi.. (isim vermiyorum)

BENİM Birsürü hesapım vardı :) ( Yani Herkez davet etti gel ugraşma benim hesapıma ortak ol.. diye.. Hazır kurulmuş hesap varken Kim zaman kayıb edip Merkez kurarki.._? Dogru senin gibi ZEKALILAR ZAMAN KAYIB EDİP merkezi kurup tekrar ordu basar.. Kimse de hesapına ortak etmek için cagırmaz bile belki seni..

Ama beni tam tersine Zaman kayıbı olmasın diye davet ettiler.. Zaman kayıbı iyi birşey degil ne yazikki..
O merkezi yıkılan Hesap ta.. oyun sonuna kadar Savunma bastı.. Bil bunları ki zekan artsın )
AKABİNDEBAŞKA HESAPTAN DEVAM ETTİGİMİ HERKEZ BİLİYOR SEN BİLMİYORSUN YAZIK :D

Retli nin wow unu 2 Ordu( r ve c ordusu) indirdik.. o hesaplardan c ordusu benimdi :D
Bilmiyorsun Kem-küm ediyorsun üstadım..

Kaliteli oyuncu zaman kaybetmeden icraatına devam eden dir.. Bende zaman kaybetmedim icraata devam ettim..
Sonnra Birtakım Hayatımda dönüm noktaları oldu.. oyunu bırakmak zorunda kaldım.. (bunuda herkez biliyor)

Ne demişler biliyorsan konuş ÖRNEK alsınlar
Bilmiyorsan sus ADAM sansınlar :)

AsLaNTePe
26-04-2011, 17:20
Eski ragebet yerine.. Stratejı desen :) ?? Emin misin +/+ da Bizden daha iyi stratejı bılen birisi olduguna ?

Önümüzde iki şık var.

a) Gözlerinde sorun var. "Eskiye rağbet" i "Eski ragabet" olarak okudun.
Bu durumda git muayene ol, gözlük al.

b) Cehalet diz boyu. Rağbet kelimesinin anlamını bilmediğinden, hatta muhtemelen daha önce hiç duymadığından, "bu rekabet demek istemiş" diye düşündün. Rekabetin nasıl yazıldığınıda bilmediğinden ragabet yazdın.
Bu durumda en iyisi bırak travianı biraz kitap oku. Okurken yanında sözlük olsun.

-Doruk2-
26-04-2011, 17:40
Önümüzde iki şık var.

a) Gözlerinde sorun var. "Eskiye rağbet" i "Eski ragabet" olarak okudun.
Bu durumda git muayene ol, gözlük al.

b) Cehalet diz boyu. Rağbet kelimesinin anlamını bilmediğinden, hatta muhtemelen daha önce hiç duymadığından, "bu rekabet demek istemiş" diye düşündün. Rekabetin nasıl yazıldığınıda bilmediğinden ragabet yazdın.
Bu durumda en iyisi bırak travianı biraz kitap oku. Okurken yanında sözlük olsun.

Ben ünv. okuyorum.
Git kitap oku vb. öğütlerinizi başkasına yaparsanız güzel olur.. Yaşınız kaç bilmiyorum ama..
Bana burada ,düzenli bir biçimde yazı yazdırtma şimdi.
Hızlı yazı yazarken harfler ve kelimeler bazen birbirine giriyor. Bunu çok görmüyorum..
BEYEFENDİ bilseydim sizin böyle şeylere takıntılı olduğunuzu,özenerek yazardım.

Hani demiş ya bir arkadaşımız "Haticeye değil neticeye bakarım..."
Evet sonuçta ne demek istediğimi gayet iyi anlamışsınız. Sorun yok benim için :D

AsLaNTePe
26-04-2011, 18:12
Ben ünv. okuyorum.
Git kitap oku vb. öğütlerinizi başkasına yaparsanız güzel olur.. Yaşınız kaç bilmiyorum ama..
Bana burada ,düzenli bir biçimde yazı yazdırtma şimdi.
Hızlı yazı yazarken harfler ve kelimeler bazen birbirine giriyor. Bunu çok görmüyorum..
BEYEFENDİ bilseydim sizin böyle şeylere takıntılı olduğunuzu,özenerek yazardım.

Hani demiş ya bir arkadaşımız "Haticeye değil neticeye bakarım..."
Evet sonuçta ne demek istediğimi gayet iyi anlamışsınız. Sorun yok benim için :D

Senin yazı tarzınla ilgili herhangi bir takıntım yok. Okuyamamak veya okuduğunu anlayamamak senin sorunun.

Benim sana cevap yazma nedenim basit.

Konu başlığında bir soru var. "Màlik© Birligini Eski KADRO ile isteyenler?? :) (http://forum.travian.com.tr/showthread.php?61035-M%C3%A0lik%C2%A9-Birligini-Eski-KADRO-ile-isteyenler-%29)"
Bende tek cümleyle yorum yaptım. "Eskiye rağbet olsa bit pazarına nur yağardı."
Sonra sen bana cevap olarak alakasız, saçma birşeyler yazmışsın..

Uzatmaya gerek yok.

Size başarılar.

-Doruk2-
26-04-2011, 18:27
Senin yazı tarzınla ilgili herhangi bir takıntım yok. Okuyamamak veya okuduğunu anlayamamak senin sorunun.

Benim sana cevap yazma nedenim basit.

Konu başlığında bir soru var. "Màlik© Birligini Eski KADRO ile isteyenler?? :) (http://forum.travian.com.tr/showthread.php?61035-M%C3%A0lik%C2%A9-Birligini-Eski-KADRO-ile-isteyenler-%29)"
Bende tek cümleyle yorum yaptım. "Eskiye rağbet olsa bit pazarına nur yağardı."
Sonra sen bana cevap olarak alakasız, saçma birşeyler yazmışsın..

Uzatmaya gerek yok.

Size başarılar.

Teşekkür ederim..

saçma dediğniz..
(Doğu bölgesinden bir şive Reğabet.. Trakyalılar Abe.. derken oluyorda :) Ne yapalım.. Şive ye uyum sağlıyoruz yazarak :D )

reme
26-04-2011, 23:24
herkese selam geç kaldık galiba hesap açmada,bu arada ++ da cebrail c yonetıcılerı geldımı?ayrıca samet abi(royal flosh)burda mı?Tüm c ve r dostlarıma başarılar...

-Doruk2-
27-04-2011, 00:42
herkese selam geç kaldık galiba hesap açmada,bu arada ++ da cebrail c yonetıcılerı geldımı?ayrıca samet abi(royal flosh)burda mı?Tüm c ve r dostlarıma başarılar...

üstadım suan Royal Flush yok..

Hesap acmada geç kalmadınız tam vakti suan :)
+/+ da Cebrail c birligi halen mevcut. Kimleri sormuştunuz acaba?

Başarı dileğiniz için Teşekkürlerimi sunuyorum..

reme
27-04-2011, 07:20
üstadım suan Royal Flush yok..

Hesap acmada geç kalmadınız tam vakti suan :)
+/+ da Cebrail c birligi halen mevcut. Kimleri sormuştunuz acaba?

Başarı dileğiniz için Teşekkürlerimi sunuyorum..

İNTERCEPTER,metehan25,hattuşaş,dündar,yönetim kadrosu bu isimlerden oluşuyordu,umarım gelmişlerdir...saygılar.

-Doruk2-
27-04-2011, 09:19
İNTERCEPTER,metehan25,hattuşaş,dündar,yönetim kadrosu bu isimlerden oluşuyordu,umarım gelmişlerdir...saygılar.

Bu saydıgınız isimler Cebrail C nin oyun sonlarına dogru olan yöneticileri.. İstatisklere bakmadım varmı yok mu (LAR) diye.
Cebrail C yöneticilerine baktım.. Orada Eski Kurucuları var Cermen GENERAL vs.

-Doruk2-
27-04-2011, 13:42

Demekki senin oyunculuğun sıfırlanana kadarmış :D

Oyunculuguma LAF EDEN (bilip bilmeden LAF olsun TORBA DOLSUnN ) niyetine MSJ yazan oyuncu :)

http://forum.travian.com.tr/showthread.php?46937-%AE-amp-%A9-ile-KaoS%99-Sava%FE%FD/page45

Yukarıdaki Link e Tıkla..
45. sayfada kısa_winston ve Okanbkj533 başkanın ,yönetici arkadaşınızın tebriği..
46. sayfada Royal_Flush ve Özgürköy ün Tebriği..
47. sayfada FenerBahçeli(Onbudsman nickli) Başkanınızın tebrigi..
48. sayfada Shehzade BaŞKANı nızın Tebriği.. Vs.vs..
ismini sayamadıgım Degerli BAŞKANLARIN tebriği.. Özelden Tebrikler.. Kendi yöneticilerimizin Tebriği..

İNCELERSEN... NEKADAR BOŞ BOŞ köm köm konuştugunu anlıyacaksın..
BAŞKANLAR beni OYUNCULUGUM ve STratejım den dolayı tebrik etmişken sen gelmiş SAÇMALIYORSUN :)

Sana artık birşey demeyecegim KONUYU BURADA KAPATIYORUM :)

Glady00
30-04-2011, 00:24
Bırakın bu Gereksiz Tartişmalari Ya :p

Beni Sıfırlasaydınız Bari :)))

Ne Alaka Şimdi Oyunu Bilen Sıfırlanamıyormu? :) Ben Çok Oyunu Bilen İyi Oyuncuların Merkezlerin Sıfırlandıgını Biliyom... :)

Gecen S10'dada Malesef Kısmet Olmadı Sıfırlıyamadılar.. Beni

Ama Beni Sıfırlamaya Çalışanlar Sıfırlandı:) Onlar Kendini Bilir Askerler Dönüş Yolundayken Merkezleri Sıfırlanmıştı Dilerseniz Hatırlatma Amacıyla Bi Resim Atabiliriz:))

-Doruk2-
30-04-2011, 03:42
Ee yusuf agabey :) Senide benide Kaosları da herkez biliyor :D

Ombudsman
22-05-2011, 14:46
Oyunculuguma LAF EDEN (bilip bilmeden LAF olsun TORBA DOLSUnN ) niyetine MSJ yazan oyuncu :)

http://forum.travian.com.tr/showthread.php?46937-%AE-amp-%A9-ile-KaoS%99-Sava%FE%FD/page45

Yukarıdaki Link e Tıkla..
45. sayfada kısa_winston ve Okanbkj533 başkanın ,yönetici arkadaşınızın tebriği..
46. sayfada Royal_Flush ve Özgürköy ün Tebriği..
47. sayfada FenerBahçeli(Onbudsman nickli) Başkanınızın tebrigi..
48. sayfada Shehzade BaŞKANı nızın Tebriği.. Vs.vs..
ismini sayamadıgım Degerli BAŞKANLARIN tebriği.. Özelden Tebrikler.. Kendi yöneticilerimizin Tebriği..

İNCELERSEN... NEKADAR BOŞ BOŞ köm köm konuştugunu anlıyacaksın..
BAŞKANLAR beni OYUNCULUGUM ve STratejım den dolayı tebrik etmişken sen gelmiş SAÇMALIYORSUN :)

Sana artık birşey demeyecegim KONUYU BURADA KAPATIYORUM :)

:) keyif aldık mı aldık rakipde olsa burda edebimizi bildik aynı şeyler muhtemelen bu sezonda olur ara sıra kapısır ara sıra takısırız dert deil olur oyun içinde böle şeyler bu sene nolcak bakalım bende merak edıyorum keyıf aldıgımız ıcın tekrar burdayız keyfını cıkaralım yenıden baslayan herkese selam olsun gazamız mubarek olsun :)