PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Red army = kızıl ordu

EYŞE ŞAN
07-04-2011, 17:47
İşte böyle..

pricefly99
07-04-2011, 18:35
İşte böyle..
red army den ayrılacam ben görüşlerime ters düşen bi birlik...

Galileo
28-05-2011, 10:54
red army den ayrılacam ben görüşlerime ters düşen bi birlik...

Sen daha burda mısın :D

Galileo
28-05-2011, 10:56
Her ne kadar TRAVİAN SERVERLERİNE ONURLU OYNAMAYI ADALETLİ OLMAYI DÜRÜST OYNAYIP SAYGISIZLIK YAPMAMAYI VE EN ÖNEMLİSİ AZ ADAMLA NASIL İCRAAT YAPILACAĞINI ÖĞRETMEYE GELDİK politikası ile yola çıkmış olsak da şuanda serverin en kalabalık birliğiyiz sanırım :D Ama icraatlarımızı gene az adamla yapacaz :)

selcuk74
30-05-2011, 02:40
az veya cok kardesim icaratın kralını yaparız sen olduktan sonra...

ŞaEr
04-06-2011, 13:15
bende bu duruma ters dustumden ayrıldım bırlıkten. suan saldırıda 20k savunmada 35k red army askerını kestım gerısı gelecek

REDARMY
07-06-2011, 14:51
bende bu duruma ters dustumden ayrıldım bırlıkten. suan saldırıda 20k savunmada 35k red army askerını kestım gerısı gelecek

way aslanım sende ıyı asker varmısta biz fos cıkmısız dimi :D saer ve hayvanları olmaza nasıl level alacaktı kahramanlar :)

ŞaEr
08-06-2011, 11:23
kahramannın bilmem kaçbininci sırada neyin muhabbetini yapıyorsun ezik adam. birliğindeki adamlar savaşıyo sen bir saldırı bile atmadın bana neyin muhabbeti yapıyorsun. benim kahramanım 20. sırada demekki sizin sayenizde baya baya bi level almısım. salak salak sağa sola yorum yazıp kirlilik yaratmayın. Adam gibi lafın varsa soyle. kesilen 65k askerinizin kuyruk acısına saçmalamaya başladınız iyice redler:)

REDARMY
10-06-2011, 13:51
kahramannın bilmem kaçbininci sırada neyin muhabbetini yapıyorsun ezik adam. birliğindeki adamlar savaşıyo sen bir saldırı bile atmadın bana neyin muhabbeti yapıyorsun. benim kahramanım 20. sırada demekki sizin sayenizde baya baya bi level almısım. salak salak sağa sola yorum yazıp kirlilik yaratmayın. Adam gibi lafın varsa soyle. kesilen 65k askerinizin kuyruk acısına saçmalamaya başladınız iyice redler:)

bu mesajı kımın yazdıgını bılmıyorsun konusuyorsun ama aferın takıp edıyorsun oyuncularımızı.. hesabı devrettım dıyorsun ama kurtulamıyorsun.. haa bısey daha her hesap sadece 1 kahraman basıyor ben sana kahramanlar dedım... red army bır butundur butunlugunude senı atarak gostermıstır bızde kucuk hesap buyuk hesap yoktur, buyuk oyuncu kucuk oyuncu vardır senın hesabın buyuk(tü) ama oyunculugun küçük cıktı yapacak bısey yok :p

ŞaEr
15-06-2011, 12:51
Son bir şey. red aymden atılmadım. kendim çıktım. bölge hakimiyeti sizde bunun aksini inkar eden yok. sadece yönetim şekliniz benim oyunuma aykırı. o yüzden bu serverda oynamaktan keyif almıyordum. birlikten cıktıgımdada yıkılacagımıda biliyordum. 1 ay makarasına kestim biçtim yıkıldımda:) red army bir bütündür 20 birleşmesi olan bir birliğe karsı tek basıma savaşıcam diyemez kimse. ama yanımda götürebildiğimi götürdüm işte bende:) polemiğe gerek yok birlikten kendım cıkmıstım ve bu kararda onunuze gelenle bırlesme yapmanız etkilidir. ortagımda baska serverda oynama kararı aldıgımızdan o hesabı gozden cıkartmıstık zaten:) koyun gıbı 14 ay asker basıp sizin için wow yıkmaya degmezdi. selametle

Unknown
25-06-2011, 02:33
arkadaşlar sizlerin raporu warmı ya ben merak ettim ,redarmy sadece wow içinmi oynayacak bu serverda

NUSRET BABA
25-06-2011, 02:39
arkadaşlar sizlerin raporu warmı ya ben merak ettim ,redarmy sadece wow içinmi oynayacak bu serverda

:) gelicek üstad suanda bizim bölgede bi karışıklık yok yoksa coktan raporlar buralardaydı :)
ama ufak tefek bişiyler olursada koyarız :)

Goktughan
25-06-2011, 22:01
Her ne kadar TRAVİAN SERVERLERİNE ONURLU OYNAMAYI ADALETLİ OLMAYI DÜRÜST OYNAYIP SAYGISIZLIK YAPMAMAYI VE EN ÖNEMLİSİ AZ ADAMLA NASIL İCRAAT YAPILACAĞINI ÖĞRETMEYE GELDİK politikası ile yola çıkmış olsak da şuanda serverin en kalabalık birliğiyiz sanırım :D Ama icraatlarımızı gene az adamla yapacaz :)

Sen Yaparsın Kenanım :D

EYŞE ŞAN
05-12-2011, 08:48

RED ARMY NİN RAPORLARINI HER NE KADAR YAYIN YAPMASAKTA VALLA SERVERDE GÖRMEYEN KALMADI SANIRIM.HERKESİN RED ARMYDEN Bİ RAPORU VARDIR.ÇÜNKİ SERVERDE SAVAŞMADIK OYUNCU BIRAKMADIK BENCE:)İLK 2000 DEN SONRASINDAKİLER HARİÇ:d

07antlyaspor07
05-12-2011, 21:33

foruma 10 ordu sokup yıktılar yazmışsın :) o yazıya koptum 1 özer86 girdi arkadan ben manco soktum raporları bile duruyor :D yavuz abiye anlattım hatta telde olayı bizim 1 oyuncuyu yıkmak icin 10 ordu sokmucamızı ögrenmeniz lazım.