PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : WoW Tebrikleri [Server 1]

DeathLess
07-04-2011, 15:44
Başta WoW kuran ekip olmak üzere s1 oyun dünyamızda oynayan bütün oyuncularımıza TravianTR yönetimi adına tebrikler...

DeathLess

meres
07-04-2011, 15:45
Tebrikler Wowu kuran Taarruz birlikleri oluşumuna.
Yeni S1in Güzel ve çekişmeli olması temennisiyle...

mukavemet
07-04-2011, 15:47
Tebrik ediyorum herkesi...
Rakiplerimizi de aynı şekilde... Renk kattılar oyuna...

Trkye_61
07-04-2011, 15:54
ARKADAŞLARIMI CANI GÖNÜLDEN TEBRİK EDERİM...SAVAŞARAK WOW KURMAK BUNA DENİR GALİBA.....

eeee bizede ZİPPO geçmişini yayınlamak düşer.

Geçmişte bu güne....

İki nüfus ve 1 sıçan ile başlamıştık. Her yerde zengin vahalar, yer altı kaynakları akarsular vardı. Sayımız arttıkça yiyecek bulmak zorlaştı vahalarda yetmez oldu uzak diyarlara göç ettik. Bereketli topraklara yerleştik ama hiçbir zaman ilk geldiğimiz zamanki köyümüzü unutmadık . o köy her defasında bizlerin yeni yerleşim bölgesine destek oldu.

Derken küçük çatışmalar başladı, insanoğlunun bitmeyen açgözlülüğü ortaya çıktı yeniden. Bölgemizdeki rakiplerimizi bu dünyadan göç etmeye zorladık , bizimle beraber yola devam etmek isteyenleride yanımıza alarak daha güzel bir dünya kurmak için çalışmaya başladık.

Her şey yolunda gidiyordu, birliklerimiz kuruldu, hatta dost birliklerimizde olmaya başlamıştı, ama birden onlarda birliklerimizin haklarına göz diktiler, ilkkez gerçek kan döküldü. Birkısmı yok oldu, birkısmı uzun bir zaman dostmuş gibi aramızda saklandı.

Yeni bir dönem başlamıştı ki natarlar geldi. Ordular yine sefere çıktılar, natarlar yenildi, yine kan döküldü, ve natarların korudukları tılsımlar bizim elimize geçti. İşte ne oldu ise o zaman başladı. Bizlere dost görünen kuzu postuna bürünmüş haldeki masum görünüşlü dostlarımızın derinden hain planlar yaptıklarını anlamaya başladık.

Bu yeni dunyada tekrar çekişme , mücadele başladı, kayıplarımız oldu , yıkıldık yıktık ama varacağımız güzel dünya hedefinden vazgeçmedik. Yine rakipler dağıtıldı, korkanlar saklandılar çıktıkları deliklere.

Artık dostlarımızın azlığı belli olmuştu, yada rakiplerimizin gerçekten rakip olmadığını düşünmeye başlamıştık . yine bir karar vermek gerekiyordu. Ve kararımızı verdik, sahtekarlar ile bu yola devam edilmeyecekti.

TAARRUZ doğru yeni ülkenin adı buydu . fakat bu ülkeye de casuslar, hainler karışmışlardı. Bunların da ayrılmasını istedik, sözümüz yerini bulmadı. Ve uzak diyarlara yeni ufuklara uzunca bir seyahata çıktık.

Günlerden birgün bir güvercin ayağında bir mektup ile geldi. Mektupta geçmişte dediklerimizin doğru olduğu ve ülkeyi elegecirmeye çalışan hainlerin yine işbaşında oldukları yazıyordu.

Yol ne kadar uzun olsada , yola çıktıklarımız yalnız bırakılamazdı. Geriye döndük. Büyük bir savaşın başlamış olduğunu gördük ,uzan zaman savaştık, uykusuz , yorgun, yaralı askerler, yıkık, harap köyler ile rakiplerimize karşı koyduk. Sonuçta güneş yine üzerimize doğdu karanlıkları yırttık , rakiplerimizi YERLEBİR ETTİK. Kalan son hesaplarımızı görmeye başladık. Bu sırada aramızdan seçtiğimiz birkaç cesur savaşçı yine ortaya çıkıveren natarları yendi ve bu sefer sonsuza kadar devam edecek olan dünya harikasını inşa etmeye karar verdik.

Rakiplerimiz hiç durmadan bizi altetmeye uğraştılar, her seferinde orduları dağıtıldı, hileleri, ortaya çıktı gerçek yüzleri tüm dünyaya gösterildi. SON GÜNE KADAR, SON ANA KADAR HEP BİRLİKTE SAVAŞTIK. GALİP GELDİK.

İŞTE BU HİKAYENİN BELGELERİDİR AŞAĞIDA SİZLERE RAPORLAR İLE ANLATILANLAR.

BİZİ YALNIZ BIRAKMAYAN TÜM GERÇEK DOSTLARIMIZA SELAMLAR,

SAYGILARIMIZLA

ZİPPO

http://travian-reports.net/tr/report/373268b9e9c,373269344ec,37327039b7a,37327155faa,37 32729a9e3,3732731999f,373274fab8f,373275ed0e7

http://travian-reports.net/tr/report/37327794d0c,373279cacb8,373280a4a6a,3732825f4e5,37 328374de5,37328466ec2,3732869fe25

http://travian-reports.net/tr/report/37328783457,37328931bfa,373290ca1cd,373291ff5f1,37 3292c5a0c,3732932bc47,3732941776c,373295af6b2

http://travian-reports.net/tr/report/373296b32b6,373297bb874,3732982552e,373299eb6d8,37 3301f4a37,373302af6b7,3733042397e,3733054db4c

http://travian-reports.net/tr/report/373312c29f1,373313d9599,3733141610b,373315f09e0,37 33168b25d

http://travian-reports.net/tr/report/373323ef858,3733249b642,37332587a10,373326591e1,37 3327d2034,373328318dd,373330f2c2c,373331b12c5,3733 3256c8b,373333f490f,37333432486

http://travian-reports.net/tr/report/373335794b8,373337a59b8,37334081061,3733410cf92,37 334221e96,37334384a9b,373344abf31,3733454dfdc,3733 468b662,3733474a09c,373348b5938,3733497457d,373350 23ff7,3733519b424

http://travian-reports.net/tr/report/373352e83ef,373353cc0ff,3733540aa63

http://travian-reports.net/tr/report/373355461e9,373356dac02,373357fe4f9,37335820433,37 3359dc05f,37336020bae,373362f3dcd,3733636edf6,3733 64afa68,37336543b8c

ally

zippo

KILIÇASLAN
07-04-2011, 15:57
Değerli s1 üyeleri forum sakınleri.

Bir oyunu daha bitirmiş olmanın ferahlığıyla ve galıp gelmenın mutluluguyla tüm TAARRUZ birlikleri üyelerini canı gönülden tebrik ederim.

Daha öncede söylediğimiz gibi maksadımız son dönemlerde TAARRUZ WOW u 100 e tamamlayıp TAARRUZ bırlıklerını galıpler sınıfına sokmaktı.

Bu yolda cköstek nişantaşıkampüs ve KARLO hesaplarına bağlı WOW lar olmak üzere 3 iddalı WOW umuz bulunmakaydı.Başından beri söyledik, su anda da aynı şeyi söylüyorum. Kişiye bağlı oynamadık WW lar olusuma aitti. Herhangi birisinin 100. seviyeyi görmesi bu bütün TAARRUZ uyelerının galıbıyeti olacaktı.

İşin aslına bakarsanız WOW sahsım ve bizimle gelen arkadaslar adına herhangı bır onem arzetmemekteydı fakat olayların akısı ve yasanan bazı tatsız olaylar netıcesınde bu artık bızım ıcın tek amac halıne gelmıstı. Nitekim eze eze aldığımız bu galibiyet sonuna kadar hakedilmiş bir galibiyettir.

Bu birliklere gönül vermiş cabalamıs gecesını gunduz etmiş arkadaslara tessekkur ederek gostermıs oldukları cabanın sonuca ulastıgını gormenın mutlulugu ve huzuru ıcerısındeyım. Bu arkadasların hepsını ayrı ayrı tebrik etmekteyim.

Bu sever benım ıcın JUBILE server oldu. 5-6 senelık oyun hayatımı burada (kesın bıcımde) sonlandırma kararı aldım. Dahada bu oyunu oynamama kararı aldım. Sebebı bu her ne kadar oyunda olsa hayatımızı sosyal yasantımızı etkılıyor ve bır cok seyın onunu tıkıyor.

Neyse devam edecek arkadaslara bundan sonrakı serverlarda eglencelı keyıflı oyun gecırmelerını temmennı ederek bazı arkadaslara ozel tesekkur iletmek istiyorum.

(Tesekkurler ıcın -/- bolgesınden kendı bırlık arkadaslarımdan baslarsak)

Oncelıkle hesabıma yardımcı olan gosterdıgım hesaplarda defans basan rıcam ıcın burada bulunan kuralsızlar nıckıyle bılınen Murat kardesıme ve oyun boyunca cok keyıflı koordıneler ve saldırılarda bulundugumuz yakaza (Erdal abı) ve alcapone (Tolga abiye) ve de her daım yanımızda bulunan Zıppo ( Murat abıye) cok tesekkur ederım. Ayrıca KARLO zaten senın muhabbetın bır baska:)

Burada benım ıcın bulunan oyuna devam eden kısılerden gosterdıklerı guzel oyun ıcın şaki (hüseyin abi), gramaphone ( zeynep abla ve özgür abi), walther ( murat kankam), fakor(fahri), zippo (gokhan kankam) -lplplplp- ( Ömer ve ibo) ya -/- bolgesınde bulunan TAARRUZ kanadı cok sey borcludur. Bu hesaplar ıle yıktıgınız merkezlerın ucurdugunuz asker oylerının defansladığımız askerlerın haddi hesabı yoktur.

Gösterdiğimiz her hedefe basarılı sekılde gıren bazılarını gercek ısımlerını dahı ogrenmeye fırsat bulamadıgım omererhan, dolon (alı) espx (alı abı), aslankral, selo ( bulent abı), cool (rafet hoca), kurtbey ( kerim) yı ne kadar ovsem azdır.

Muhabbetlerınden ve ıyı nıyetlerınden oturu E&E ( Emrah abıye) taso20 (Levent abıye) WAR_for_YOU ( Baykal Abı) ve karacaoğlan ( Faruk abı) ye tesekkur ederım.

Safasaya benı yanıltıgı ıcın tesekkur ederım:)

Bastıkları guzel orduları her an bırlıgın maksatları dogrultusunda kullanılmaya hazır tutan 17estergon ( Ufuk kankam) ve grand ekınoks (mutlu hocaya) da tesekkur ederım.

(-/- den dıger bırlıklerden sıra ıle gıdersek)

TAARRUZK bırlıgınden KARLO ( suha abı), darknessangel ( selma), Karaduman (sakıne abla) WOW surecınde gostermıs oldukları ınsan ustu cabadan dolayı taktır etmekteyım. gokhann( salıh kankam) a gelırsek o gonderdıgın orduyu bana saldırdıgı ıcın s6tasarım a daldıgın o gunu unutmam. Benı yanıltmadıgın ıcın sanada ayrı bır tesekkur etsem haksızlık olmaz.

TAARRUZL bırlıgınden eflatunn ( bulent abı) pyskee ( remzı hoca ve ayse ye) yanımızda olduklarını TAARRUZ bırlıklerınden taraf olduklarını hıssettırdıklerı ıcın cok tesekkur ederım.

TAARRUZ3 bırlıgınden KAAN09 ( Kaan Abı) a hep beraberımızde oldugu ıcın tesekkur eder ve eldarıon ( onur) un gayretlerınden oturu ayrıca tesekkur ederım.

(+/- bolgesınden TAARRUZ bırlıklerındekı oyunculara sahsım adına bırlık ayırt etmeden tesekkur etmek gerekırse)

Öncelıkle Darkangel ( İrfan dayii), Spedar (Hılmı) Crackhers (suleyman), Nısantasıkampus (Tuna), AETERNUS (Yılmaz), S0NBAY ( Murat abı), Fishkont (Eyup kardesım), mukavement(gokhan), Kelhasan ( Adı ustnde hasan) e gostermıs oldukları cabalardan muhabbetlerınden msn geyıklerınden ve her daım yanımızda beraberımızden bulunduklarından oturu tesekkur ederım.

Cry (günere) her ne kadar oyuna bakamasada beraberlıgı destekledıgınden oturu tesekkur ederım.

Duzgun durusları katkıları muhabbetlerı dolayısıyle enkıdu ( mehmetalı abı) guvenk ( guven abı) hellboy ( ugura) cok tesekkur ederım.

AND bırıklerınede dostları aracılıgıylada olsa TAARRUZ olusumunun yanında durduklarından oturu tesekkur ederım.

(Rakıp bırlıklerde bulunan)

Elanoo ( ısmaıl) pusluhava ( ıfran abı) cans2 (adı ustunde Can) kotanjant-akeb (mete kardesıme) kattıkları renk ve muhabbetten oturu tesekkur ederım. Escape senıde burada rakıpler safında yazmak durumunda kaldım. Az muhabbet etmedık gonul ısterdi ki dıger tarafta yazalım kısmet degılmıs. Sende renk kattın oyuna sanada tesekkur ederım.

Duzgun usluplarından ve yaptıkları koordınelerle oyuna heyecan katan keyıf almamızı saglayan Zaharya ve Cesaret (ısmaıl) e tesekkur ederım. u.v.a( ahmet) sende kusura bakma bır oyundu ve suphe duydugumuz yerde yapmamız gerekenı yaptık sadece.

Mamulı ( ısmını yazmayacagım) Senın yerın zaten ayrı.

CDTRF (Zıya EFENDI) ye bıze muhabbet konusu actıgı ıcın tesekkur ederım. Gıyabında geyık muahabbetı ettıysekde hakkını helal et:)

KS bırıklerınden Imam ve Fatıh abıyede buradan selamlar.

Pusula bırlıklerınden Turkıyem ( Tarkan abı) ye de kattıgı renkten oturu tesekkur edıyorum.

Arwenn ( serbay ) a tesekkur edecek bırsey yok esasında. Forumda bıle bıze atıp tuttu:) Ama neyleyecen ıste arkadas. Dostlugundan oturu tesekkur ederım.

Imperatoryus ( Tamer) Sanada bır dost tavsıyesı oyunu cok ıyı oynamak zorunda degılsın. Keyıf alıyormusun buna bak bence. Insallah oyundan sende kurtulursun dıyorum. Senın adına sevınecegım. Her ne kadar bızı suclasanda etsende ben kattıgın renk acısından tesekkuru borc bılıyorum.

En son olarak

Balcı ( Cagdas kardesım) ve Efe-eren ( Ramazan Abıye) bızı sattıkları ıcın tesekkur ederım:).

Saka tabıkı ne olursa olsun dostluklarından oturu gecırdıgımız vakıtten oturu tesekkur ederım.

Oyun hayatı benım ıcın tamamen bıtmıstır (hep dıyoruz ama basaramıyoruz umarım bu sefer basarırız en azında uzun sure oynamayacagım ya da zevkıne takılabılırım:S). Gonul ısterdı cok daha fazla hareketlı ve heyecanlı bır serverla JUBILE yapalım ama kısmet olmadı. Herkese mutlu saglıklı basarılı bır omur dılerım.

s1 ahalısıyle gerek reelden olsun gerek oyundan olsun cok anım mevcuttur. Cok vakıt gecırmıslıgım mevcuttur. Bu sebeple herkes hakkını helal etsın. Benden yana olanlarda helal olsun.

TAARRUZ BIRLIKLERINDEN

KILICASLAN - Erkan

forever28
07-04-2011, 16:05
Emeği geçen herkese teşekkür ederek tüm TAARRUZ ekip arkadaşlarımı kutlarım.benim ayağım uğurlu gibi biraz :D bu 2. serverım ve 2. wow um.s8 de de SON birliklerinde wow kurma şansına sahip olmuştum geçen server.darısı Avrupa server ında Türk birlikleri adına kurmak olur inşallah...

aşağıdaki orduyu kullanma şansımız olmadı.paketleyip bir dahaki server a götürücem alayını o askerlerin :D

FıShKoNt (Eyüp)

http://i1104.hizliresim.com/2011/4/7/6327.png
(http://goo.gl/mc9cY%5D%5Bimg%5Dhttp://i1104.hizliresim.com/2011/4/7/6070.png%5B/img%5D)

WaLL
07-04-2011, 16:07
Uzun süre bekledim ve sonunda oyun bitti :) KILICASLAN(erkan) Şaki(Hüseyin abi) sizlerle birlikte oynamak çok güzeli herşey için teşekkürler. Umarım başka bir oyunda görüşürüz. Travian benim için bitmiştir.

S12de tanıştıgım ve beni yanlarına alıp oyunu öğreten (Gramaphone)özgür abi ve zeynep ablayada özellikle teşekkür etmek istiyorum bir buçuk yıllık güzel bir süreçti. Sizlere ne kadar teşekkür etsemde azdır. Hepimiz gecemizden gündüzümüzden çalarak oyunda bir şeyler yapmaya çalıştık ve neticesindede başarılı olduk.

WOW'u kuran nişantaşıkampüs'ü son ana kadar wow yarışında en tepede olan ckostek ve KARLO'yu da ayriyeten tebrik ediyorum.

Yeni sezonda oyuna devam edecek arkadaşlara başarılar dilerim.

Kurtbey-

kerim

mukavemet
07-04-2011, 16:16
mukavement değil mukavemet...

hıh...

:)

serdar68
07-04-2011, 16:19
Taaruz olarak kurulan wow la birlikte server 1 bitmiştir.Acısıyla tatlısıyla geçen onca günün ardından geçmişin bir muhasebesini yapmak gerekirse ;En zor zamanda bölgenin temizlenmesinde birlikte hareket ettiğimiz dostlarım ckostek(cengiz),Matkap(bekir),Darkcem(cem)' e Birliği bir arada tutmak için sarfettikleri yoğun çabalardan dolayı güvenk(güven)' ya değerli dostum ve avukat kardeşim strateji uzmanı Enkidu(Mehmetali)'ye wow yolunda sırf benim askerlerin beslenmesini sağlamak için kendi vahasını bana devreden Gassolina35(süleyman)'a ,Birliğin delisi dersimlideli(cihan)'a ve üzerimizde emeği olan herkese teşekkürü bir borç bilirim.
Ayrıca bir ricamızla köylerine saldırı olduğu halde tüm savunmasını yollayan Pusula birliğinden zeus(recep) ve Halkoyuncu(ünsal) kardeşlerime,Harem birliğinden inzaghi21(erdoğan) kardeşime ayrıca teşekkür ederim.

Amaç sadece dostluklar kurmak ve hoş vakit geçirmekti.Bunuda başardığımıza inanıyorum.Her zaman olduğu gibi dostluk kazandı.

sağlıcakla kalın.

rhh16
07-04-2011, 16:22
işte bitti....;)

sonunda wowu 100 lemeyi başardık. Nisantasıkampüs nickli dostumuzu tebrik ediyorum taaruz birlikleri olarak bu dönemi kapattık açık söylemek gerekirse şimdiye kadar gördüğüm en düzenbaz,hilekar,dost gibi görünüp arkadan vuran kişilerin alayı bu servırdaydı....

nba48
07-04-2011, 16:42
iyisiyle kötüsüyle acısıyla tatlısıyla bir s1 daha bitti wow kuran kurulmasına yardım eden gece gündüz demeden işinden güçünden olan uykusundan feda eden ayrıca wow kurmamız için bizleri sürekli destekleyen birlik arkadaşlarımı ve ismini tek tek sayamayacagım dostlarımı canı gönülden kutlar bundan sonraki travian hayatlarında ve reel hayatlarında başarılar dilerim. Her şey gönlünüzce olsun.

Saygılar

alilawyer
07-04-2011, 17:08
Özel olarak Nişantaşıkampüs hesabına ve vovuna bakan arkadaşları ve genel olarak Tüm Taarruz ailesini tebrik ediyorum.

Ckostek vov u için emek harcayan Taarruz-h, Taarruz-s ve Taarruz-l birliklerinin tüm oyuncularına canı gönülden teşekkür ediyorum. Ayrıca serveri bıraktığı halde ihtiyacım var dediğim her daim yanımda olan ve yardımını esirgemeyen Murat kardeşime de sevgilerimi sunuyorum.

S.1 in bana kazandırdığı burda ismini sayamayacağım kadar uzun olan o kadar çok kişi var ki, iyi ki bu serveri oynamışım. Bütün dostlara canı gönülden sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Tüm s.1 camiasına hayatlarının bundan sonrası için başarılar diliyorum.

Balcı
07-04-2011, 17:39
Pek içaçıcı bir server olmasada fena da değildi.... enazdan yolda bulduklarına yola çıktıklarını değişmeyecen bunu öğrendik :D sattı gibi görünselerde eniyisini yapmışlar canlı kanlı şahidi oldum....

BAŞTA NİMBUSLARA SONRADA MOKOKO VE TAARRUZLARA TEBRİKLERİMİ SUNUYORUM ...

SAYGILARLA
BALCI

MeHTeR
07-04-2011, 17:43
öncelikle oyunda gerçek bir abi olarak kabul ettiğim tolga (alcapone) abim olmak üzere tüm taarruz birliklerini başarılarından ötürü kutlarım.

tolga abime burdan bi sitemim olacak bir daha bana gel wowa asker kas sana hesap buldum deme bugünden itibaren o orduyu çakamadım diye travian hayatını bırakıyorum:)

işin şakası bir yana işlerimizden ötürü bastığımız orduyu göstermek kısmet olmadı. bizde tablo çizelim tablosunu koyalım dedik

not: beni hesabına ortak olarak kabul eden fehmi abime de burdan saygılar ve sevgiler

s1, daha da gelmez vuruju...

http://i1104.hizliresim.com/2011/4/7/7223.jpg

KILIÇASLAN
07-04-2011, 17:52
öncelikle oyunda gerçek bir abi olarak kabul ettiğim tolga (alcapone) abim olmak üzere tüm taarruz birliklerini başarılarından ötürü kutlarım.

tolga abime burdan bi sitemim olacak bir daha bana gel wowa asker kas sana hesap buldum deme bugünden itibaren o orduyu çakamadım diye travian hayatını bırakıyorum:)

işin şakası bir yana işlerimizden ötürü bastığımız orduyu göstermek kısmet olmadı. bizde tablo çizelim tablosunu koyalım dedik

not: beni hesabına ortak olarak kabul eden fehmi abi me de burdan saygılar ve sevgiler

s1 daha da gelmez vuruju...

http://i1104.hizliresim.com/2011/4/7/7223.jpg

Daha cok ordu vardı . Kullanmak kısmet degılmıs dıyoruz gerek kalmadı zatende:)

Dıger sayfadada fıshkontun ordusu var. Hatta dıger dıger bolumlerdede 17estergon hesabındakı ordu var.

Pyskee hesabı ne yaptı gırıs yapamadımı gormedım cıkmıs olmalıydı yola.

Dahada cok ordu vardır bu sekılde darkangel da falan.

Rakıpler Sevıye basmadan kucuk orduları cıkartmak maksatlı wow larını talan edınce kullanmayada gerek kalmadı.

Neyse kaybettıgı halde elınde kalanlar var bızımkı normal anormallık kaybederken ordusu elınde patlayanlarda :)

Guzel ordu

BOTTOM
07-04-2011, 17:52
Askeri elinde patlayanlara geçmiş olsun :) biz son anda kurtulduk ordudan. tebrikler WOW u kuranlarada.Gelmiş geçmiş olsun. En çok-en büyük tebrik Tolga we Erkan a :)

MeHTeR
07-04-2011, 18:01
Daha cok ordu vardı . Kullanmak kısmet degılmıs dıyoruz gerek kalmadı zatende:)

Dıger sayfadada fıshkontun ordusu var. Hatta dıger dıger bolumlerdede 17estergon hesabındakı ordu var.

Pyskee hesabı ne yaptı gırıs yapamadımı gormedım cıkmıs olmalıydı yola.

Dahada cok ordu vardır bu sekılde darkangel da falan.

Rakıpler Sevıye basmadan kucuk orduları cıkartmak maksatlı wow larını talan edınce kullanmayada gerek kalmadı.

Neyse kaybettıgı halde elınde kalanlar var bızımkı normal anormallık kaybederken ordusu elınde patlayanlarda :)

Guzel ordu
bu ordular bizlerin + averajları sayılır. tolga abi nin de her zaman dediği gibi bu ordular eze eze taarruz anlamını taşıtır

zaza-xerib
07-04-2011, 18:24
şu ordunun güzeliigine bakın hele hepsi düz hesap :)

"17estergon"

KILIÇASLAN
07-04-2011, 18:30
şu ordunun güzeliigine bakın hele hepsi düz hesap :)

"17estergon"

Duz hesap derken:)

hisarcık43
07-04-2011, 18:43
Özel olarak Nişantaşıkampüs hesabına ve vovuna bakan arkadaşları ve genel olarak Tüm Taarruz ailesini tebrik ediyorum.

Ckostek vov u için emek harcayan Taarruz-h, Taarruz-s ve Taarruz-l birliklerinin tüm oyuncularına canı gönülden teşekkür ediyorum. Ayrıca serveri bıraktığı halde ihtiyacım var dediğim her daim yanımda olan ve yardımını esirgemeyen Murat kardeşime de sevgilerimi sunuyorum.

S.1 in bana kazandırdığı burda ismini sayamayacağım kadar uzun olan o kadar çok kişi var ki, iyi ki bu serveri oynamışım. Bütün dostlara canı gönülden sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Tüm s.1 camiasına hayatlarının bundan sonrası için başarılar diliyorum.

Wayyy wayyy avukatım benim wowunuz hayırlı olsun...s1 e beraber başladık s16 zedeler olarak...Biliyorsun M. Ali kardeş ben sizi bırakarak s10 a geçtim.. Belkide beraber kurucak wowu :D

Neyse abim selamlar sana birlik arkadaşlarına hayırlı olsun tekrardan

THE-END
07-04-2011, 18:47
ALLAHIN SELAMI VE BEREKETİ ÜZERİNİZE OLSUN.

Öncelikle Taarruz ve tüm s1 ailesini verdiği emeklerinden ve gösterdikleri mücadeleden dolayı tebrik ederim. Cok zevkli bi server olmasada tartışmanın dost kavgalarının adam satmaların bol oldugu bi server oldu neyseki herşey geride kaldı tüm kardeşlerime saygı ve sevgilerimi sunuyor bundan sonraki hayatlarında mutluluk ve başarılar diliyorum hakkınızı helal edin.

KARLO süha abiyi oyunun son saatlerinde köyümü reisleme cabasından ve reislemesinden dolayı tebrik etmiyorum hatta kınıyorum. (Köy senin köpeğin olsun ama böle olmasın)

s8 VE s5 DEYİM ;)

zaza-xerib
07-04-2011, 19:03
Duz hesap derken:)

aşırı küsüratlı degil tüm köylere bak sonları hepsi 0 [sıfır]

3-5-9 lu degil küsürat yok :)

Unknown
07-04-2011, 19:24
wow u kuran taarrruz birliklerini tebrik ederim...

CDTRF (GandalF)
07-04-2011, 19:29
Oyunu kuralları ve hakkıyla oynayan herkesi tebrik ederim.

saygılar,
CDTRF [GandalF]
KUSURSUZLAR

laylom
07-04-2011, 20:15
Pusula birligi adına taaruz birliklerini tebrik ederim.Oyuna hakkını veren herkese tşk.

eskisehirli_26
07-04-2011, 20:17
Herkese Tebrikler.Rakipte Olsak Güzel Oyun Yaşatan Arkadaşlara Dostlara Çok Teşekkür Ederim.Kalbini kırdığımız varsa hakkını helal etsin benden yanada helal olsun.Oyun dünyası dışındaki hayatınızda işinizdede başarılar dilerim.

nisantasıkmpüs
07-04-2011, 20:18
güzel bir server oldu kelimeler kifayetsiz tüm TAARRUZ oyuncularını kutlarım iyi server yaşadık hep beraber.

acısı ile tatlısı ıle kalbını kırdıklarımız varsa kusura bakmasın(bazıları hariç onlar bilir kendılerını)
bir oyundu ve geçti gitti.

bydevil
07-04-2011, 20:22
Taarruz ve tüm s1 ailesini verdiği emeklerinden ve gösterdikleri mücadeleden dolayı tebrik ederim.herşey geride kaldı tüm abi ve ablalarıma saygı ve sevgilerimi sunuyorum

s1 fakor(fahri)

sinorkil
07-04-2011, 20:58
Tüm taarruz ailesini tebrik ederim

http://i1104.hizliresim.com/2011/4/7/9968.jpg

(http://goo.gl/mc9cY)

ser_mr
07-04-2011, 21:40
Apaçi Kankam Tuna WoW Kurdu... Ulvi Kankam ''Çağdaş'' Pop da 1. Oldu...
Ziya Kankam Gene Bir Şey Yapamadı :D :D
Bu Tahminleri Çok Daha Önceden Yapan Ahtapot Paul, İntihar Etmişti...
Bu Server da Bir Daha Oynanmaz Ağa...
Şu Başarıları Elde Edenlere Baksana :D :D
Apaçileri Traviana Kazandırma Projesi Başarıyla Tamamlanmıştır :D

Bu Ufak Esprili Yazı Yeter...

13 Aylık Bir Dönemde, Oyuna Renkli Karakterleriyle Hayat Veren Değerli ve Değersiz Kişilere Teşekkür Ederim...

Benim Nezdimde Birinci Olan Karlodur :D Kusura Bakma Suha Abi... 4 klık mancınık saldırımın ve ufak çaplı ordumun, Oyun 1. Liğine Etki Edecek Olduğunu Sanmıyordum... Ama İşte Oldu . Bende Şaşırdım... Belkide O Saldırı Olmasaydı Sen 1. İdin. Ama Oyun Bu... Hakkını Helal Et...

Serbay

tatminaTR
07-04-2011, 21:46
geçen s1 de elimizde 3 wow köyü vardı sadece an birlikleri olarak 3'üde ilk 3üde bitirdi bu serwer ilk 4 de 4 tane taarruz wowu bitirdi serwer artık sarmıyo bu kadar rahatta wow kurulmazki :D millet orduyu çakacak wow bulamıyor çerez bile diyemeyeceğimiz ordularla wow sıfırladık :D seneye ben yokum travianda önümüzdeki s1 de oynuyacak ekiplere başarılar dilerim...

CDTRF (GandalF)
07-04-2011, 21:48
Serbay kankam, Allah birgün inşallah seninde birşeyleri yendiğin veya yenemediğin şeyler için hakkında yazdırır. Kafanı başkalarının yenmesi yenilmesi birşey yapması veya yapamaması üzerine değil. Kendinkiler üzerinde kullan. İnşallah sen birgün yaptıklarını yazarsın...

Şunu iyi bil ki safları yaran, her şeyi yenen aslanla savaşmak kolaydır; gerçek kahraman odur ki önce kendi nefsini yener. Sen sen ol 10-15 hesaplarla oynayanları değil benim gibi TEK hesapla sınırını bilerek oynayabilmektir. Bu bana birşey kaybettirmez...tam tersi sadece kazandırır. Oradaki anlayışı kavramak her babayiğitin harcı değildir.

saygılar,
CDTRF [GandalF]

nisantasıkmpüs
07-04-2011, 21:49
Apaçi Kankam Tuna WoW Kurdu... Ulvi Kankam ''Çağdaş'' Pop da 1. Oldu...
Ziya Kankam Gene Bir Şey Yapamadı :D
Bu Tahminleri Çok Daha Önceden Yapan Ahtapot Paul, İntihar Etmişti...
Bu Server da Bir Daha Oynanmaz Ağa...
Şu Başarıları Elde Edenlere Baksana :D
Apaçileri Traviana Kazandırma Projesi Başarıyla Tamamlanmıştır

Bu Ufak Esprili Yazı Yeter...

13 Aylık Bir Dönemde, Oyuna Renkli Karakterleriyle Hayat Veren Değerli ve Değersiz Kişilere Teşekkür Ederim...

Benim Nezdimde Birinci Olan Karlodur Kusura Bakma Suha Abi... 4 klık mancınık saldırımın ve ufak çaplı ordumun, Oyun 1. Liğine Etki Edecek Olduğunu Sanmıyordum... Ama İşte Oldu . Bende Şaşırdım... Belkide O Saldırı Olmasaydı Sen 1. İdin. Ama Oyun Bu... Hakkını Helal Et...

Serbay

angara köylüsü serbayın bana apaçilikten bahsetmesi ne ilginçtir çözemedim :D

gel istanbula iki ortam gör kol kanat gereyim sana aleme bir akalım :D at şu at gözlüklerini köyde nereye kadar gider bu hayat :D

Gonzalez
07-04-2011, 21:51
Gecen sezonda yapilmisti bu..
10 hesap kullanan 10 kisi varsa Birligi icin bunlari yapacak..
her hesabin 10 köyü varsa ..
Her köyden WoWa 20-30 k Defans basildiysa :)
Elbette WoW un saglam savunmasi olur

nba48
07-04-2011, 21:53
apaçi kankam tuna wow kurdu... Ulvi kankam ''çağdaş'' pop da 1. Oldu...
ziya kankam gene bir şey yapamadı :d :d
bu tahminleri çok daha önceden yapan ahtapot paul, intihar etmişti...
bu server da bir daha oynanmaz ağa...
şu başarıları elde edenlere baksana :d :d
apaçileri traviana kazandırma projesi başarıyla tamamlanmıştır :d

bu ufak esprili yazı yeter...

13 aylık bir dönemde, oyuna renkli karakterleriyle hayat veren değerli ve değersiz kişilere teşekkür ederim...

Benim nezdimde birinci olan karlodur :d kusura bakma suha abi... 4 klık mancınık saldırımın ve ufak çaplı ordumun, oyun 1. Liğine etki edecek olduğunu sanmıyordum... Ama işte oldu . Bende şaşırdım... Belkide o saldırı olmasaydı sen 1. Idin. Ama oyun bu... Hakkını helal et...

serbay

bütün sene forumlarda döktürdün millet uğraştı didindi bir şeyler yaptı:) herkesin emegi kendine senin dalga geçmen için uğraşmıyor millet. Ziya başkanın dediği gibi seninde yaptığın yada yapmadığın bir şey görelim aaa pardon forumda yerli yersiz konuşmayı güzel yapıyorsun tebrik ederim.

NOT: WOW HESABINDA TUNA YOKTUR BUNU DAHA ÖĞRENEMİŞİN GALİBA

nisantasıkmpüs
07-04-2011, 21:56
bütün sene forumlarda döktürdün millet uğraştı didindi bir şeyler yaptı:) herkesin emegi kendine senin dalga geçmen için uğraşmıyor millet. Ziya başkanın dediği gibi seninde yaptığın yada yapmadığın bir şey görelim aaa pardon forumda yerli yersiz konuşmayı güzel yapıyorsun tebrik ederim.

kesinlikle ben yokumdur wow köyünde irfan abim kendı hesbaına değilde benım adıma wowu almıştır :D benı çok sever dedi kardeşimin nıckı olan nişantaşıkampüsde dalgalanıcak ismi o hesapta olmasada ona ben kurucam demiştir. ahaha :D

abi seni sevıyorum yaa:D

ser_mr
07-04-2011, 22:03

Yaa Al İşte Kamil'in Bir Tanesi Daha Düştü...

Eleman, Travian Oyuncusu , Popülarite Eğrisini Yukarılara Taşımaya Çalışan Vatandaş...

Oyun Bitmiş, Kardeşime,Ağabeyime,Dostuma İthafen Bir Yazı Yazmışım Espritüel Mahiyette...

Onlarda Biliyor Şaka Olduğunu...

Şahıslarına Yazdığım Kişilerle Günlük Telefon Görüşmesi Yapar, Hal Hatır Sorarız...

Nedir Bu Ünlü OLMA ÇABASI... Anlamadım Gitti Arkadaş...

Kadraja Girdiğini Görünce Oraya Buraya Atla, Polemik Yarat... Ünlü OL...

CDTRF (GandalF)
07-04-2011, 22:08
[/B]

Eleman, Travian Oyuncusu , Popülarite Eğrisini Yukarılara Taşımaya Çalışan Vatandaş...

Oyun Bitmiş, Kardeşime,Ağabeyime,Dostuma İthafen Bir Yazı Yazmışım Espritüel Mahiyette...

Şahıslarına Yazdığım Kişilerle Günlük Telefon Görüşmesi Yapar, Hal Hatır Sorarız...

Ben ünlü olmak istiyorum. :D

Serbay bu hafta eskişehire kaybedersen seni ünlü yapacam söz...bir bırakın peşimizi Trabzonum şampiyon olsun adamın kafasını attırmayın :D

öptüm yanaklarından, :)
CDTRF

nisantasıkmpüs
07-04-2011, 22:10
[/B]

serbay facebooktan videolarımı izle ünlülere neler yapıyorum ahaha :D kimse ünlü olmasın :D

ser_mr
07-04-2011, 22:13
serbay facebooktan videolarımı izle ünlülere neler yapıyorum ahaha :D kimse ünlü olmasın :D

Al İşte Bu Herif WoW Kurdu :D
Alıntı Yapmayı Bilmiyor Daha :D

Gördüm En Son Apaçi Dansı Vardı Ramiz Dayıyla :D Ziya Abinlede Kolbastı Oynarsın... Zaten Dans Olarak Birbirine Yakın xD

nisantasıkmpüs
07-04-2011, 22:16
Al İşte Bu Herif WoW Kurdu
Alıntı Yapmayı Bilmiyor Daha :D

Gördüm En Son Apaçi Dansı Vardı Ramiz Dayıyla Ziya Abinlede Kolbastı Oynarsın... Zaten Dans Olarak Birbirine Yakın xD

lan düve yazın uzun alıntı yapmayalım dedık :D beynın mı çalışmıyor :D ahaha

darkstill

ser_mr
07-04-2011, 22:19
lan düve yazın uzun alıntı yapmayalım dedık :D beynın mı çalışmıyor :D ahaha

darkstill

Lan Rizeli Olan Sensin 12 den Sonra Beyni Çalışanda Sensin :D

Apache Squads xD
Nishantashı Cix Boy

nba48
07-04-2011, 22:32
[/B]

ünlü olmak gibi niyetim olsa senin her dk foruma yazıp adımı duyururumdun akıl yoksunu olmaya gerek yok senin gibi.

ZaZ
07-04-2011, 22:47
Tebrikler yeni server T4 mü olcak bilgi sahibi olan var mı?

arcmrt21
07-04-2011, 22:51
Taarruz birliklerini kurdukları wowdan oturu tebrik ederim...

Ckostek te savunma da 1. oldu mehmet ali abi ve tuna ikinizi de tebrik ederim... Arada 1 2 hesap daha bakıyordu ama hangileri idi hatırlamıyorum...

Npc koyu başka koy olan tek wowdu diyebilirim çok zorlanıyordu insan o wowu beslerken tek hesapla elinden geleni yapmıştır ckostek:) Hatta ve hatta temsilcilikle baglanan tunanın tahıl kalmadıgında askerlerin ölmesini izleyişi de farklı oluyordu...

Saldırı 1. si tamer abimi ve Sonbay yani Murat hoca yı tebrik ederim cidden ikisi de kendi bolumlerinde çok çalıştı çabaladı özellikle sonbay 3 kere kitlendiğini hala hatırlarım ama azmi yeter tebrikler size de...

Burada yeniden Tolga, Kılıçaslan, Safasa, Yakaza, Balcı vs. li grubu tebrik ederim muhteşem organizasyon yaptılar zaten oyunun tek zevkli donemi o zamandı başka da zevk yoktu:)

Palindromal ya da zippo yani gökhan ı da azminden ve inatçılıgından dolayı tebrik ederim...

Kusursuz birlikleri ve And birliklerini de kararlılıklarından dolayı tebrik ederim...

Ziya hocayı hem tebrik ederim hem de kınıyorum arada bir tamam şaka yapılıyor da bazen aşırıya gittiğinde benim bile zoruma gidiyordu bu şakalar ya da laf atışmaları o arada forumdan uzaklaşmayı bir turlu beceremiyordu burayı kınarım ama helal olsun güzel savaştınız eglenmesini bildiniz...

Ve buradan taarruz-h birliğindeki tum tanıştıklarıma selam ederim geçmiş olsun server bitti kurtuldunuz sonunda diyesim geliyor:))

Ve en son olarak yeniden tebrikler nişantaşıkampüsü hesabındakilere...

Dip noy: Uzduklerim kırdıklarımdan da özür dilerim haklarını helal etsinler ama 1 kişi hariç onca şeyden sonra kufur yemeyi hiç beklemiyordum...

Enkidu / Murat

Ozdo
07-04-2011, 22:58
Başta wow sahibi Nisantasıkampüs' hesap sahibini, ardından temsilcilerini ve Tüm destekçilerini Tebrik ederiz..Başarılarının devamını dileriz.

arcmrt21
07-04-2011, 23:00
Lan Rizeli Olan Sensin 12 den Sonra Beyni Çalışanda Sensin :D

Apache Squads xD
Nishantashı Cix Boy

serbay hala video mu yapmadın kızıyorum valla 3 serverdir hahaha:))

Harika fotograflarından dolayı da seni tebrik ederim...

nisantasıkmpüs
07-04-2011, 23:25
şimdik aklıma şu soru gelıyor yetkili bir admün reis king açıklasın yenı s1 hangi sürüm olucak :D

COF dan adamlar gelıyormuş mıllet dayısını halasını çağırmış :D ona göre giricez servera t4 se hiç oynamam :D

arcmrt21
07-04-2011, 23:29
şimdik aklıma şu soru gelıyor yetkili bir admün reis king açıklasın yenı s1 hangi sürüm olucak :D

COF dan adamlar gelıyormuş mıllet dayısını halasını çağırmış :D ona göre giricez servera t4 se hiç oynamam :D

tuna bak sana demiştim tamer abiye dikkat et diye değil mi? Bak saldırı 1. si oldu gordugun gibi aynı şekilde cof ekibine dikkat et oynarsın ya da bırakırsın ama cof acayip birşey aga :)))

nisantasıkmpüs
07-04-2011, 23:42
tuna bak sana demiştim tamer abiye dikkat et diye değil mi? Bak saldırı 1. si oldu gordugun gibi aynı şekilde cof ekibine dikkat et oynarsın ya da bırakırsın ama cof acayip birşey aga :)))

o şahsiyetle ılgılı yorumumu özelden yaparım sana murat ;)

cof buna gelınce gelıcek kadroyuda ben iyi bılıyorum sıkıntı yok artık burayı köşe bucak ezberlemiş bir ekip var burda güzel server olur :) yeter ki eski sürüm olsun gönüller bir olsun

berkberkil
08-04-2011, 00:36
Hemşom seni ve diğer emeği geçenleri tebrik ederim. Ama bundan sonraki bir server da oynamayı düşünürsen ekibinin ve birleşmelerinin delikanlı oyunculardan kurulu olmasını temenni ederim

yiğittamer (tamer)

eskisehirli_26
08-04-2011, 00:44
Ben ünlü olmak istiyorum. :D

Serbay bu hafta eskişehire kaybedersen seni ünlü yapacam söz...bir bırakın peşimizi Trabzonum şampiyon olsun adamın kafasını attırmayın :D

öptüm yanaklarından, :)
CDTRF
eskişehir mi dedi birisi?

sinorkil
08-04-2011, 00:54

Yeni açılan s9 t3 versiyonu ve kayıtlı oyuncu sayısı 9500 civarı ondan 1 hafta kadar önce açılan t4 versiyonu s7 37500 s8 ise 26000 civarı, Rakamlar ortada varın gerisine siz karar verin

Karlo
08-04-2011, 01:52
KARLO süha abiyi oyunun son saatlerinde köyümü reisleme cabasından ve reislemesinden dolayı tebrik etmiyorum hatta kınıyorum. (Köy senin köpeğin olsun ama böle olmasın)
s8 VE s5 DEYİM ;)
yahu salih abi :) gönül koyma işin aslını sana yemekte anlatacağım SÖZ :D cezama razıyım bir yemek borcum var birde Allah rızası için dinle be abi:)

Karlo
08-04-2011, 02:00
Benim Nezdimde Birinci Olan Karlodur :D Kusura Bakma Suha Abi... 4 klık mancınık saldırımın ve ufak çaplı ordumun, Oyun 1. Liğine Etki Edecek Olduğunu Sanmıyordum... Ama İşte Oldu . Bende Şaşırdım... Belkide O Saldırı Olmasaydı Sen 1. İdin. Ama Oyun Bu... Hakkını Helal Et...
Serbay
Rakibim olarak bunu yazman benim için bir onurdur.
Arkadaşım olarak gözüme gözükmeeeeee:D
şakası bile kötüüü
Ne demek be serbay :) ne hakkı güzel kardeşim oyundu hakkıyla oynadın helali hoş olsun :D
İstanbula geldiğinde herzaman beklerim sıkma canını ben biliyom aslında Erkanın kafasına attın mançoları :D bizim seviye indii

Welcome Home
08-04-2011, 02:06
Oyunu kuralları ve hakkıyla oynayan herkesi tebrik ederim.

Welcome Home / Mustafa

nisantasıkmpüs
08-04-2011, 02:45
Yeni açılan s9 t3 versiyonu ve kayıtlı oyuncu sayısı 9500 civarı ondan 1 hafta kadar önce açılan t4 versiyonu s7 37500 s8 ise 26000 civarı, Rakamlar ortada varın gerisine siz karar verin

BİZİM ORALARDA BİR LAF VARDIR TAZE POKA ÇOK SİNEK KONAR DERLER:D

açanların çoğu aktif olarak oynamıyor misal bende dahıl tanıdığım bır cok kışı travıanı bambaşka bır oyun halıne getıren t4 bakmak ıcın açıyor.

ufukacn
08-04-2011, 03:24
BİZİM ORALARDA BİR LAF VARDIR TAZE POKA ÇOK SİNEK KONAR DERLER:D

açanların çoğu aktif olarak oynamıyor misal bende dahıl tanıdığım bır cok kışı travıanı bambaşka bır oyun halıne getıren t4 bakmak ıcın açıyor.

Şuku panpa ..ama bu orduya yazık oldu o yüzden seni eshefle kınıyorum güzel kardeşim :)

http://img696.imageshack.us/img696/7656/adszuql.jpg

mmintaz
08-04-2011, 06:12
Wow kuran taarruz bırlıklerını tebrık ederım..
Not:Gizli wow bakıcısıydım :D

eflatun
08-04-2011, 09:02
taaruz birliklerini,nişantaşıkampus wow çilekeşlerini :D tebrik ederim.zevksiz düz bir wow süreci oldu ama sonuçda belli idi.buradan selam edilmesi gereken çok arkadaş var konuyu uzatmadan, onlar kendilerini biliyorlar,oyundan ziyade gösterdikleri arkadaşlıkdan ötürü teşekkür ederim.

hünkar başkanı güvenk kardeşim senide benim gibi küstürdüler.. bu serverda tanıştık iyi oldu süper oldu bir can dost kazandım:)

karlo wow çilekeşlerinede gösterdikleri emekden dolayı tebrik ederim

ckostek wow destekcileri kendi birligim ve taaruzz-h birligi oyuncuları elimizden geleni yaptık.emegi gecen her hesab mutlu olsun zira alınları ak ,dik durdular.

s1 alalisine sevgi saygı ve birlik içinde kalın diyorum

Trkye_61
08-04-2011, 09:54
şimdik aklıma şu soru gelıyor yetkili bir admün reis king açıklasın yenı s1 hangi sürüm olucak :d

cof dan adamlar gelıyormuş mıllet dayısını halasını çağırmış :d ona göre giricez servera t4 se hiç oynamam :d

s5 e bak sen sağı solu karıştırma :)

eskisehirli_26
08-04-2011, 14:24
server beşe bakmıyonuz sanırım okuyan olmadı mesajımı:)))

Trkye_61
08-04-2011, 15:20
server beşe bakmıyonuz sanırım okuyan olmadı mesajımı:)))

önemli mesajları okuyorum :):)

alcapone
08-04-2011, 17:23
TAARRUZ Birliklerini tebrik ederim. Wow dönemi çok keyifli olmasada öncesindeki savaşlar gayet güzeldi.

Yeni s1 e AN-AS ve COF Birliği tam kadro gelecekmiş. Keyifli bir server olacağına inanıyorum. T4 sürümü yerine T3 (Tılsımsız eski sürüm) olduğu takdirde -+ bölgesinde 3 5 arkadaşımızla beraber yerimizi alıp serveri daha yakından takip ederiz belki.

safasa
08-04-2011, 18:03
TAARRUZ Birliklerini tebrik ederim. Wow dönemi çok keyifli olmasada öncesindeki savaşlar gayet güzeldi.

Yeni s1 e AN-AS ve COF Birliği tam kadro gelecekmiş. Keyifli bir server olacağına inanıyorum. T4 sürümü yerine T3 (Tılsımsız eski sürüm) olduğu takdirde -+ bölgesinde 3 5 arkadaşımızla beraber yerimizi alıp serveri daha yakından takip ederiz belki.

senin oğlan benim ortak olduğu sürece benim sıkıntım olmaz..gene bol bol fırçasını yeriz...3-5 çok

mütavazi olmuş:) sadece yakaza tek başına 3-5 kişiden fazla:)dediğin gibi versiyon durumuna

göre riddick two,yakazası bizi kanatlarının altına alır korur:)

yakaza
08-04-2011, 18:38
senin oğlan benim ortak olduğu sürece benim sıkıntım olmaz..gene bol bol fırçasını yeriz...3-5 çok

mütavazi olmuş:) sadece yakaza tek başına 3-5 kişiden fazla:)dediğin gibi versiyon durumuna

göre riddick two,yakazası bizi kanatlarının altına alır korur:)

Arkadaşlar sizle oynamak benim için de keyiftir ancak bundan sonra t4 harici sürüm acılmayacak sadece av.server ı için düşünüyorlar belki ilgi ilerleyen safada azalırsa eski versiyon açarlar o yüzden sürüm olarak birşey beklemeyin ancak benim gibi müptelalar bir şekilde bir server da yerini alacaktır. t4 ün kötü tarafı oyunun ilk 2 ayı hava meraklısı arkadaşları (kendini bilmezleri) yıkmak pek mümkün olmayacak oyun ancak 5-6. aylarında dengeye girecek gibi duruyor o saatten sonra para sökmeyecektir şimdilik deneme aşamasındayım inş sıkılırım :D

NOGAY HAN
08-04-2011, 19:10
an-as larmı kazandı yine :?) helal olsun adamlara

ufukacn
08-04-2011, 20:47
Arkadaşlar sizle oynamak benim için de keyiftir ancak bundan sonra t4 harici sürüm acılmayacak sadece av.server ı için düşünüyorlar belki ilgi ilerleyen safada azalırsa eski versiyon açarlar o yüzden sürüm olarak birşey beklemeyin ancak benim gibi müptelalar bir şekilde bir server da yerini alacaktır. t4 ün kötü tarafı oyunun ilk 2 ayı hava meraklısı arkadaşları (kendini bilmezleri) yıkmak pek mümkün olmayacak oyun ancak 5-6. aylarında dengeye girecek gibi duruyor o saatten sonra para sökmeyecektir şimdilik deneme aşamasındayım inş sıkılırım :D

Aynen öyle abi :) ayrıca oyuna ilk defa başlayanlar bile kahraman sayesinde 3-5yağma yapıyor vahadan haşere falan topluyor cermenler için bu çok kötü ..Yeni sürümde cermen yerine galyayı kullanmak daha kolay olacak gibi gözüküyor :)

forever28
08-04-2011, 22:04

admin in bi açıklaması war forumda.bundan sonra da eski sürümlerde açılmaya dewam edecektir diye.belki bi dahaki s1 de eski sürüm açılabilir...

alcapone
08-04-2011, 22:20
admin in bi açıklaması war forumda.bundan sonra da eski sürümlerde açılmaya dewam edecektir diye.belki bi dahaki s1 de eski sürüm açılabilir...

Soru: T3.6 açılmaya devam edecek mi? Eger açılacaksa Speed server da olacak mı?
Cevap: Evet T3.6 sürümüne ilginin fazla olmasi sebebiyle, klasik server olarak bu sürümde serverlar açılmaya devam edecek. Ilginin çok fazla olmasi halinde ise speed server da acilacak.

Evet böyle yazmış. Yeni sürüm şu an yanıltıyor bekleyip görülmesi şart. Çünkü yeni sürümde çok üye olmasının tek sebebi insanların merak edip incelemek için kayıt olmaları. Her serverin müdavimleri sırf incelemek için hesap açtı kendine. Umarım yeni s1 t3.6 olur.

-lplplplp-
08-04-2011, 22:22

Geçen yardıma mesaj çektim tılsımsız server diye bişi yok t.3 bilmem ne geregi ögle yazmışlar s.9 da tılsımlar çıkıcakmış mesela

safasa
08-04-2011, 23:24

Tolga 1 sen 2 siz travian oynamayı bırakmazsınız:) bu arada wow kuran ve bu uğurda emek harcayan tüm taarruz oyunculaırnı tebrik ediyoruz..özellikle karlonun taşıma suyla değirmen döndürmeye çalışmasına saygımı iletiyorum...wow bakanlar bilir bakmanın zorluğunu. zaman ve para fedekarlığı yanında birde az hesap desteğiyle hem 5x i hem wowu başarıyla savunup hakkını vermiştir...

AETERNUS
08-04-2011, 23:33
Tüm Taarruz birliklerini ve rakip birliklerde emek sarfeden oyuncuları tebrik ederim.

Nisantasıkampus wowunun sifresi dagıtıldı, henüz tebrikleri kabul etmeden şifrenin dağıtılması dogru bi olay değildi ( en azından 4,5 gün dagıtılmamalıydı ) fakat sanırım bazı arkadasların merak edip gönül koyması üzerine dağıtıldı.

Sifresi dagıtılan her wow da malesef kısa bi süre sonra forumlarda bi takım küfür olaylarının yaşandığı dile getirilir.

Bu tür davranışlarda bulunanların kendi ezikliğidir.

Kalın sağlıcakla.

Karlo
08-04-2011, 23:35
wow bakanlar bilir bakmanın zorluğunu. zaman ve para fedekarlığı yanında birde az hesap desteğiyle hem 5x i hem wowu başarıyla savunup hakkını vermiştir...

Sağolasın USTA eline diline sağlık bunu nasıl başardığımızı profilimde yazdım :)

Trkye_61
09-04-2011, 00:31
dostum nişantaşılıkampüs wow köyü olduğundan şifresi tr serverlarına yayılmış durumda..

Dolayısı ile hesabın sahibinin bununla bir alakası yoktur...

Sendeki sadece tahlihsizlik. Kafana takma sakın ve mesajı kaldır direk...

bize bile sövüyorlar hesaptan.Bunları kafana takma ..

saygılarımla

COF Kemal Başer
09-04-2011, 09:48
Oyunu kazanan ekibi tebrik ederim.

geçmişe göz attım bir kaç madde ekleyeyim;

Her sene yeni versiyonlar eklenir.Oyuna renk veya farklılık getiren değişiklikler olur.Bunlar eski bildiklerinizi unutup yeni stratejiler izlemenizi sağlar. Her şey değişir. Ama sizin oyuna bakışınızı ve oyuna verdiğinizi değiştirmez. Önemli olan budur çünkü , bir oyuncu saygınlığını asla kaybetmemelidir.
Bunca oynadığımız serverde kendi birliklerim içerisinde terbiye sınırlarını zorlayan oyuncu kendi oyuncum dahi olsa COF Birliklerinde işi olmaz. Diğer birlik başkanları ne yapar ne eder beni ilgilendirmez. Ama COF un temel prensiplerinden birisi budur.
Yeni s1 t4 olacak arkadaşlar. Açılan her yeni server artık t4 ile başlayacak.
Oyuna renk katabiliriz. Ama biz savaşırız. WOW dikemeybiliriz, oyunda çok çok güçlü olamayabiliriz de...Ama Savaşırız. Ve savaşımız sürdüğü sürece de kaybettiğimizi kimse söyleyemez. Çünkü ancak vazgeçtiğimizde kaybederiz.COF asla savaşlarından vazgeçmez!
Halamızı , teyzemizi çağırmadık! Dostlarımızla her server olduğu gibi bir oyun arenasına giriyoruz. Sizlerin aranıza katılmamızı istiyorsanız efendi gibi "hoşgeldiniz" dersiniz.Aksi takdirde dayı teyze muhabbetine girersiniz.(ki dayıları teyzeleri toplayanları da duyuyoruz biz)
Her yeni serverin yeni stratejisi vardır.

Saygılar.

Yeni S1 de görüşmek dileğiyle...Herşeyden önemlisi seviyeli bir server olsun. Umuyorum ki s1 e geldiğimize pişman olmayız(seviye ve heyecan açısından).

spedar
09-04-2011, 09:57
Tum taarruz birliklerini

Tum s1 oyuncularını tebrik ederim
erken biten bir wow donemi oldu

Çi Çi Han
09-04-2011, 10:43
S.A,

TARRUZ Birliklerini; Kurdukları WoW'dan ötürü Tebrik ederim.

Ayrıca [AN-AS] Birliklerinide Tebrik ederim, bu server'ın eskilerine çok iyi korku vermişler, OMERTA Savaşında geride olmalarına karşın, Savaşı kendilerine çevirmeyi başardılar, Buda eskilerin AN korkusu sanırım,

Ünlü bir Rus Komutan derki; OSMANLININ hasta adam olarak dendiği dönem bile savaşlarda, Rus orduları TÜRK Askerini görünce, içinde bir korku olurdu.. Hiç yoktan ordular kurulabilir, bunları ölüme bile göndere bilirsiniz, Biz 1000 kere yener 1 kere yaşatırız.. ama TÜRKLER 1 kere yener Ömür boyu yaşatır... Savaş kazanarak TÜRKLER yok edilemez, TÜRKLERİ yok etmek için Onların TARİHİNİ yok etmekde gerek..

İyi veya kötü AN'lı Arkadaşlar bu server'de iyi korku vermişler Tebrik ederim bu Başarılarını.
Not: [Hiç bir AN oyuncusu ile bir muhabbetim olmadı, ne ben onları tanırım nede onlar beni, Sadece; cry Güner abim s17'den birlik arkadaşımdır.]

Kimseyle bir derdim yok, önceden'de yazmıştım.. HERKES KENDİNİ OYNAR OYUNDA... Senaryolar her server Farklıda olsa, kişiler aynı, ve Oyun doğaçlama, herkesi tanımak tanımak lazım...

Sadece bir tavsiye, Korkunun ecele faydası olmaz... hele hele Oyunda korku olmaz... :) Cesur olmak lazım.
Herkes'e; Saygı ve Sevgilerimle...

COF Kemal Başer
09-04-2011, 12:12
S.A,

TARRUZ Birliklerini; Kurdukları WoW'dan ötürü Tebrik ederim.

Ayrıca [AN-AS] Birliklerinide Tebrik ederim, bu server'ın eskilerine çok iyi korku vermişler, OMERTA Savaşında geride olmalarına karşın, Savaşı kendilerine çevirmeyi başardılar, Buda eskilerin AN korkusu sanırım,

Ünlü bir Rus Komutan derki; OSMANLININ hasta adam olarak dendiği dönem bile savaşlarda, Rus orduları TÜRK Askerini görünce, içinde bir korku olurdu.. Hiç yoktan ordular kurulabilir, bunları ölüme bile göndere bilirsiniz, Biz 1000 kere yener 1 kere yaşatırız.. ama TÜRKLER 1 kere yener Ömür boyu yaşatır... Savaş kazanarak TÜRKLER yok edilemez, TÜRKLERİ yok etmek için Onların TARİHİNİ yok etmekde gerek..

İyi veya kötü AN'lı Arkadaşlar bu server'de iyi korku vermişler Tebrik ederim bu Başarılarını.
Not: [Hiç bir AN oyuncusu ile bir muhabbetim olmadı, ne ben onları tanırım nede onlar beni, Sadece; cry Güner abim s17'den birlik arkadaşımdır.]

Kimseyle bir derdim yok, önceden'de yazmıştım.. HERKES KENDİNİ OYNAR OYUNDA... Senaryolar her server Farklıda olsa, kişiler aynı, ve Oyun doğaçlama, herkesi tanımak tanımak lazım...

Sadece bir tavsiye, Korkunun ecele faydası olmaz... hele hele Oyunda korku olmaz... :) Cesur olmak lazım.
Herkes'e; Saygı ve Sevgilerimle...

bu düşüncelere ve cümlelere sahip bir oyuncunun da bizimle olması güzel.

forumda ender rastlanır böyle derin ve anlamlı yazanlar.

eskisehirli_26
09-04-2011, 12:54
suha yine iyi savunma toplamışın köylerine.asker dağıldığı halde wowlara savunma toplamak ve wow kurmak büyük başarı.ben şimdi dağa bayıra kafamı vericem 1 hafta kafa dinlim:):)

yakaza
09-04-2011, 14:38
Bu bir oyun bu oyunda herkezin bir oynama stili vardır siz bunu eleştirebilir küçümsiye bilirsiniz fakat önemli olan ZAFER dir tarih zaferleri yazar zaferlerin hangi antlaşmalarla kaç kişiyle kaç kişiye karşı alındıgını ise sayfa aralarında bulunur TAARRUZ birlikleri bir zafer kazanmıştır ve net tebrik edilmesi gerekir yarım agazlı tebrikler yani tebrik ederken laf koyma durumları ancak mağlup ların işidir. Zaten travian da kural tavla da oldugu gibidir zarın çok geldi o zarı atmasaydın işin bitmişti gibi burdada şu sattı bu sattı şu korktu bu tuvalete gitti ben yoktum ahmet tatildeydi vs Tabi bütün bunlar gayet doğal sürecler geçen s1 de kusursuz birliğindeydim bizde sucu atacak satıçılar bulduk hemde bazı arkadaşlar gibi değil birligimizin kurucusu olan bir arkadaşımızın üstüne attık dogruydu yalandı orası ayrı bir konu ama tek doğru biz kaybeden an lar kazanan oldu bugunde biz(TAARRUZ) kazanan diğerleri kaybedendir
TÜM TAARRUZ AİLESİNİ KUTLAR BİZİMLE BERABER HAREKET EDEN ARKADAŞLARIMIZA TŞK Ü BORÇ BİLİRİZ

arcmrt21
03-05-2011, 19:01
Oyunu kazanan ekibi tebrik ederim.

geçmişe göz attım bir kaç madde ekleyeyim;

Her sene yeni versiyonlar eklenir.Oyuna renk veya farklılık getiren değişiklikler olur.Bunlar eski bildiklerinizi unutup yeni stratejiler izlemenizi sağlar. Her şey değişir. Ama sizin oyuna bakışınızı ve oyuna verdiğinizi değiştirmez. Önemli olan budur çünkü , bir oyuncu saygınlığını asla kaybetmemelidir.
Bunca oynadığımız serverde kendi birliklerim içerisinde terbiye sınırlarını zorlayan oyuncu kendi oyuncum dahi olsa COF Birliklerinde işi olmaz. Diğer birlik başkanları ne yapar ne eder beni ilgilendirmez. Ama COF un temel prensiplerinden birisi budur.
Yeni s1 t4 olacak arkadaşlar. Açılan her yeni server artık t4 ile başlayacak.
Oyuna renk katabiliriz. Ama biz savaşırız. WOW dikemeybiliriz, oyunda çok çok güçlü olamayabiliriz de...Ama Savaşırız. Ve savaşımız sürdüğü sürece de kaybettiğimizi kimse söyleyemez. Çünkü ancak vazgeçtiğimizde kaybederiz.COF asla savaşlarından vazgeçmez!
Halamızı , teyzemizi çağırmadık! Dostlarımızla her server olduğu gibi bir oyun arenasına giriyoruz. Sizlerin aranıza katılmamızı istiyorsanız efendi gibi "hoşgeldiniz" dersiniz.Aksi takdirde dayı teyze muhabbetine girersiniz.(ki dayıları teyzeleri toplayanları da duyuyoruz biz)
Her yeni serverin yeni stratejisi vardır.

Saygılar.

Yeni S1 de görüşmek dileğiyle...Herşeyden önemlisi seviyeli bir server olsun. Umuyorum ki s1 e geldiğimize pişman olmayız(seviye ve heyecan açısından).

kemal abi size s1 yolunda başarılar diliyorum:)

Gonzalez
04-05-2011, 23:43
Yeni S1de oynamak istiyordum.
Oyun ayna sayfasi felan cok degismis, sanki cocuk oyunu gibi ..
Daha sonra nasil oyun diye bi hesap actim bi serverde, oda ne .. :))
Travian artik oynanmaz durumda bence

aristo
05-05-2011, 06:11
yeni sürümden kimse memnun deil çoğu kişi bu yüzden artık travianı bile unutacak hiç kimse bakmayacak ama bu bizi yıldırmamalı sonucta burda bi satranc oynuoruz biz yine satranc oynamaya devam edeceğiz sadece değişen taşların,masanı farklı olması.
Yeni S1de oynamak istiyordum.
Oyun ayna sayfasi felan cok degismis, sanki cocuk oyunu gibi ..
Daha sonra nasil oyun diye bi hesap actim bi serverde, oda ne .. :))
Travian artik oynanmaz durumda bence

zaza-xerib
05-05-2011, 19:29
:p

;)

:D

:o

:)

omensay
10-05-2011, 20:54
yeni s1 de bizde geri donebiliriz.

wow kuran ekibi tebrik ediyorum

TIRSINULAN
18-05-2011, 19:33
Tebrikler ve başarılarınızın devamını dilerim saygılarımla yagız...

LimpBizkit
22-05-2011, 19:26
tebrikler...